Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 18. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 20. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 24. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 26. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 28. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later


A-competitie dl. 4
Drachten, 8 maart 2008


Programmanr. 1
8-3-2008 - 13:00
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Trivia 1Trivia7:49.907:47.41
Devi Wolthuizen
Jeroen Stuut
Erik Talma
Marc Kremer
87
88
89
90
1:55.57
2.DZ&PC 1DZ&PC7:40.487:48.08
Jorrit Visser
Ewoud Potiek
Chris van Vliet
Arjen v/d Meulen
89
89
91
87
1:57.49
3.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen7:50.007:57.98
Niels van Eck
Maxim van Geffen
Niels Koster
Robert Klinkhamer
89
88
87
91
1:54.87
4.OZ&PC 1OZ&PC8:10.198:08.34
Fabian Beimin
Arnoud Keizer
Kay Beimin
Stef Comello
91
84
89
88
2:01.26
5.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen8:05.798:13.88
Wouter Dogger
Jelmer Meijer
Marein Boonstra
Dennis Mooij
84
90
88
89
2:03.28
6.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen8:59.538:58.30
Anne Huininga
Herman van Dijk
Rick Mooij
Binne Veenstra
86
89
91
83
2:11.12


<< TOP >>
Programmanr. 2
8-3-2008 - 13:10
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esther HulsingTrivia33.35960108033.27
2.Lisanne van AvezaathTrivia37.81970130434.64
3.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen36.23960098234.95
4.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen39.26960086438.19
5.Janine HuizelingTrivia39.18960159838.21
6.Stefanie ter BruggenOZ&PC40.71960020438.60
7.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen41.50960086639.30
8.Rixt MengerDZ&PC45.35960205239.41
9.Jill MullerDZ&PC47.61960072840.17
10.Reina DijkstraHZ&PC Heerenveen42.88960034241.39
11.Bente ZwaferinkOZ&PC44.42960020041.75
12.Maudi GroeneveldOZ&PC44.54960019441.78
12.Claris de VriesDZ&PC48.33970094241.78
14.Lauren BijenOZ&PC42.70970136241.83
15.Ilse GiesselinkOZ&PC48.23960003044.88
16.Lindy NijhuisOZ&PC44.64970001045.74
17.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen54.08970020249.67
18.Demi MarissenZPC Bikkel Hoogeveen58.00960227850.91
19.Sharonne UrbanusZPC Bikkel Hoogeveen54.45970094451.27
20.Merlin NijzinghZPC Bikkel HoogeveenNT970095456.12
21.Trineke van der SchaafHZ&PC Heerenveen1:12.66970020059.22
NGJulia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen37.739600950


<< TOP >>
Programmanr. 3
8-3-2008 - 13:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelmer GroosDZ&PC1:12.4396029451:10.91
2.Maarten RottiersTrivia1:20.1696006571:14.18
3.Bastiaan BonnemaTrivia1:17.2296006831:14.59
4.Jorn SteenbergenDZ&PC1:13.2997000391:14.76
5.Sebas WijmansTrivia1:24.2096017851:16.09
6.Mark FolkertsmaDZ&PC1:21.4096014131:17.59
7.Bas NeefOZ&PC1:24.8498000191:20.21
8.Christopher ter HorstOZ&PC1:27.4596025331:24.01
9.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen1:28.5598006031:24.77
10.Hobie DuynOZ&PC1:25.7497002011:24.94
11.Martijn WagenaarHZ&PC Heerenveen1:28.0896032251:25.51
12.Frank van der WalHZ&PC Heerenveen1:29.1597006451:28.60
13.Maarten BonnemaTrivia1:40.2598000471:29.07
14.Silvan AkkermanHZ&PC Heerenveen1:30.0597001131:31.70
15.Louis FlothuisZPC Bikkel Hoogeveen1:44.3698003931:40.60


<< TOP >>
Programmanr. 4
8-3-2008 - 13:20
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne SchoonbeekTrivia4:51.9694026924:49.28
2.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen4:59.9194026384:53.64
3.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen5:12.3894000684:56.32
4.Anika ten HaveZPC Bikkel Hoogeveen5:44.6094007124:57.84
5.Minke BettenDZ&PC5:03.6094040125:01.17
6.Cynthia van BeusekomTrivia5:09.4695001345:01.50
7.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen5:08.3094003025:04.85
8.Anna VisserHZ&PC Heerenveen5:12.3094007745:05.88
9.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen5:24.5494047365:12.49
10.Stefanie van de WalleOZ&PC5:19.8294002885:13.16
11.Myrthe SytsemaHZ&PC Heerenveen5:47.7495027065:13.20
12.Roos WielinkTrivia5:16.6294039625:14.45
13.Anneke AsbroekOZ&PC5:24.8394001745:15.58
14.Femke GroosDZ&PC5:15.3694044925:17.38
15.Tineke WindDZ&PC5:25.7294008265:20.06
16.Grace VrielingTrivia5:29.1594016245:20.57
17.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen5:22.9995021705:29.31
18.Claudia DamskiDZ&PC5:35.7594023465:30.18
19.Nynke DijkstraHZ&PC Heerenveen6:59.9595012425:37.36
20.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen6:17.9795019205:48.71
21.Wilma VellingaZPC Bikkel Hoogeveen6:04.5795035945:53.03
22.Ariaan PeereboomHZ&PC Heerenveen6:32.5095030326:16.50
NGMargot ReuversOZ&PC6:14.089501260
NGAir TochaiyaphumOZ&PC6:54.219503768


<< TOP >>
Programmanr. 6
8-3-2008 - 13:45
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen1:19.9094001951:17.76
2.Jonathan RozemaDZ&PC1:21.1895011571:19.95
3.Joey ten DoeschotOZ&PC1:25.3094001451:22.09
4.Robin SchollinkOZ&PC1:25.5195001031:23.08
5.Milan GrünewaldTrivia1:31.9695007571:24.04
6.Geert Jan RozeboomTrivia1:25.2995003251:24.48
7.Maiko PostmaDZ&PC1:28.5894009631:25.66
8.Remi LempsinkOZ&PC1:30.8194010751:26.65
9.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:33.4295034271:28.97
10.Mario EngelbertinkHZ&PC Heerenveen1:30.5594002351:31.25
11.Ruben RozeboomTrivia1:29.3095003231:33.97
12.Erik VellingaZPC Bikkel Hoogeveen1:47.2296014211:35.86
13.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen1:43.5495015271:38.47
14.Casper SegerinkOZ&PC1:43.6494001971:41.55

BMArdi KnolZPC Bikkel HoogeveenNT96034471:41.37


<< TOP >>
Programmanr. 7
8-3-2008 - 13:50
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hedwig KikkertTrivia2:16.8385015662:19.36
2.Willemijn KnotTrivia2:22.2290020102:26.62
3.Lia DekkerDZ&PC2:28.1887008302:28.21
4.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen2:38.1786019242:32.22
5.Aukje JensterZPC Bikkel Hoogeveen2:37.8292008562:33.95
6.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen2:40.2687019042:38.14
7.Marieke HanterOZ&PC2:35.9187017922:42.57
8.Sharon TeunissenOZ&PC2:43.4989040882:43.20
9.Paula DuursmaDZ&PCNT93009822:50.26
10.Ellen KoopalHZ&PC Heerenveen3:00.1084013762:52.04
11.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen2:49.6386008502:53.43
12.Baukje HooghiemstraHZ&PC Heerenveen2:53.2588018802:53.65
13.Berdie Eghuizen-MeyerHZ&PC Heerenveen3:02.4983013883:10.40
DISRichelle RoordOZ&PC2:52.118000922
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren)., AF
DISCharlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen2:35.5191021382:34.12
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VH


<< TOP >>
Programmanr. 8
8-3-2008 - 14:00
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen1:00.22890220158.96
2.Marc KremerTrivia1:00.2290046671:00.67
3.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen59.4387018511:00.76
4.Devi WolthuizenTrivia59.3387038871:01.09
5.Joost SchröderTrivia1:00.0388030731:01.77
6.Ewoud PotiekDZ&PC1:00.2289025031:02.66
7.Arjen v/d MeulenDZ&PC1:00.4187022231:02.95
8.Jelmer WaterlanderHZ&PC Heerenveen1:03.1988037411:04.10
9.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:03.2089007931:04.23
10.Mark Oude BenninkOZ&PC1:05.8487024891:04.84
11.Janco NollesHZ&PC Heerenveen1:04.5689022911:04.98
12.Mathijs BrandhorstOZ&PC1:04.1988004811:05.20
13.Arnoud KeizerOZ&PC1:05.4384011511:05.34
14.Jorrit VisserDZ&PC1:05.6989033931:06.00
15.Edward BuitenwerfDZ&PC1:08.9589005311:06.07
16.Ramon GrootelaarOZ&PC1:07.3383007931:08.32
17.Herman van DijkHZ&PC Heerenveen1:11.1289006911:10.37
NGJeroen BeerlageOZ&PC1:01.268200089


<< TOP >>
Programmanr. 9
8-3-2008 - 14:05
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirthe LanfermeijerTrivia3:08.3094000742:49.54
2.Maartje LentenZPC Bikkel Hoogeveen3:06.5692042862:50.87
3.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen3:02.9592043282:57.76
4.Dieneke BeenDZ&PC3:01.1993034442:57.97
5.Naomi TouréTrivia3:02.8094016282:58.64
6.Nicole ter BruggenOZ&PC2:47.0492003282:58.70
7.Josephine MeermanDZ&PC3:00.9493042582:59.08
8.Mellany DoldersumZPC Bikkel Hoogeveen3:03.2392048243:04.84
9.Evelien KipOZ&PC3:06.7892009323:05.36
10.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen3:19.7893012803:05.88
11.Eva ZwertbroekHZ&PC Heerenveen3:11.0893023403:11.27
12.Saskia BergsmaZPC Bikkel Hoogeveen3:20.7193016863:13.00
13.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen3:16.4492044863:13.06
DISKyra RietveldTrivia2:59.6293006242:56.13
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SK
NGPaula DuursmaDZ&PC2:47.319300982


<< TOP >>
Programmanr. 10
8-3-2008 - 14:10
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Albert DijkstraDZ&PC1:02.8392044371:03.84
2.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen1:06.0793029711:04.93
3.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen1:06.6792002451:05.16
4.Ward van RijssenTrivia1:07.8292048411:06.30
5.Bart MansierZPC Bikkel Hoogeveen1:05.8092008671:06.60
6.Dennis BosHZ&PC Heerenveen1:07.9292019651:07.13
7.Colin SiersOZ&PC1:09.9292011951:08.19
8.Kars ten HaveZPC Bikkel Hoogeveen1:08.2392004671:08.89
9.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:09.2493006511:09.72
10.Rick CristenOZ&PC1:11.9492002011:10.86
11.Olav van der WalTrivia1:14.3493033991:11.05
12.Mike KoelewijnHZ&PC Heerenveen1:15.7193035971:12.96
13.Jelger RietveldTrivia1:16.0892011091:13.04
14.Ricardo BoltZPC Bikkel Hoogeveen1:18.6693035211:15.47
15.Frank TheunsZPC Bikkel Hoogeveen1:17.2393009711:16.64
16.Huub KosterOZ&PC1:20.3692007411:16.86
17.Oebele v/d VeldeDZ&PC1:29.9895027311:27.66


<< TOP >>
Programmanr. 11
8-3-2008 - 14:15
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Clarissa van RheenenTrivia2:32.4291082702:23.19
2.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen2:23.2291029742:24.24
3.Marloes GiesselinkOZ&PC2:27.8092006122:30.13
4.Marieke NijhuisOZ&PC2:34.2792012962:30.30
5.Eeke van der WalTrivia2:24.9690041502:31.04
6.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:34.9391008382:31.38
7.Kim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen2:30.0190025222:33.12
8.Simone v/d WalDZ&PC2:33.7391046362:36.53
9.Kelly TeunissenOZ&PC2:42.2192017402:38.36
10.Renske de GrootDZ&PC2:44.0893002762:40.58
11.Kimberly GrünewaldTrivia2:45.1490066802:46.12
12.Nienke NollesHZ&PC Heerenveen2:53.1191022862:54.60
13.Corinda PalstraHZ&PC Heerenveen3:02.9092027663:04.34
DISSanne HuismanDZ&PC2:45.0193019982:37.94
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
NGYanieke SlumpHZ&PC Heerenveen2:49.589005052
NGMaxime de WildeDZ&PC2:35.009304658


<< TOP >>
Programmanr. 12
8-3-2008 - 14:25
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timon EvenhuisTrivia54.21900084353.31
2.Étiënne VrielingTrivia54.09910245554.41
3.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen54.13910124156.02
4.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen56.26900196156.18FJ 1
5.Chris van VlietDZ&PC55.49910242556.18FJ 2
6.Bas BraunTrivia56.41910654556.54
7.Fabian BeiminOZ&PC56.04910008756.62
8.Remco KampsDZ&PC55.79900146556.64
9.Martijs van BeusekomTrivia57.59910013356.86
10.Rick MooijHZ&PC Heerenveen58.32910657157.50
11.Thomas NijenhuisOZ&PC57.70910556558.07
12.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen59.94900126759.48
13.Tjarko DijkstraTrivia55.2390006811:00.80
14.Eric OordHZ&PC Heerenveen1:02.2991039831:02.96


<< TOP >>
Programmanr. 13
8-3-2008 - 14:30
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ranomi KromowidjojoTrivia24.49900215624.54
2.Hedwig KikkertTrivia27.06850156626.64
3.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen27.01910213827.92
4.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen27.76860192428.20
5.Carolien StuutTrivia28.68870401428.45
6.Monique van VlietDZ&PC27.86890441028.47
7.Lia DekkerDZ&PC28.63870083028.76
8.Tessa van der WalHZ&PC Heerenveen29.53870451829.53
9.Bernadette BolHZ&PC Heerenveen29.64890042829.72
10.Loes WijlensOZ&PC29.38890472829.83
11.Berdie Eghuizen-MeyerHZ&PC Heerenveen29.90830138830.26
12.Kimberley BeiminOZ&PC30.56870021831.37
13.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen30.83860085031.40
14.Sharon TeunissenOZ&PC30.40890408831.60
15.Linda BennekerOZ&PC32.08930005431.82
16.Rixt WitteveenHZ&PC Heerenveen31.35880496032.08
17.Karin EizemaHZ&PC Heerenveen33.87800029834.55
DISAnne BoomarsOZ&PC28.048900460
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
NGMariët KosterDZ&PC27.208301162


<< TOP >>
Programmanr. 14
8-3-2008 - 14:30
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arjen v/d MeulenDZ&PC2:08.8287022232:07.88
2.Devi WolthuizenTrivia2:04.6987038872:10.49
3.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:12.3989007932:12.54
4.Erik TalmaTrivia2:13.8389031072:13.41
5.Jorrit VisserDZ&PC2:13.0889033932:15.12
6.Marc KremerTrivia2:08.7890046672:15.57
7.Erik SchröderTrivia2:14.7284020252:16.95FJ 1
8.Jeroen StuutTrivia2:18.2688033152:16.95FJ 2
9.Tom OddingTrivia2:14.0989023012:18.82
10.Jaap v/d VegteDZ&PC2:14.3588034852:19.56
11.Mark Oude BenninkOZ&PC2:18.9587024892:19.80
12.Maxim van GeffenZPC Bikkel Hoogeveen2:18.5988010732:21.06
13.Edward BuitenwerfDZ&PC2:23.6289005312:23.34
14.Jelmer WaterlanderHZ&PC Heerenveen2:22.1188037412:23.67
15.Stef ComelloOZ&PC2:21.3688011332:24.30
16.Anne HuiningaHZ&PC Heerenveen2:24.8786013552:26.55
17.Marein BoonstraHZ&PC Heerenveen2:23.7188053672:26.70
18.Wouter DoggerHZ&PC Heerenveen2:28.9984005152:27.32
19.Binne VeenstraHZ&PC Heerenveen2:39.1983021552:40.36
NGJeroen BeerlageOZ&PC2:14.388200089
NGWouter SmidtOZ&PC2:18.858703093


<< TOP >>
Programmanr. 15
8-3-2008 - 14:40
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esther HulsingTrivia1:06.0896010801:05.46
2.Janine HuizelingTrivia1:09.6296015981:08.95
3.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:11.1596009821:09.81
4.Lindy NijhuisOZ&PC1:09.8097000101:10.43
5.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen1:12.3896008641:11.82
6.Lisanne van AvezaathTrivia1:11.1397013041:12.06
7.Stefanie ter BruggenOZ&PC1:13.3596002041:13.47
8.Bente ZwaferinkOZ&PC1:15.1696002001:13.53
9.Rixt MengerDZ&PC1:13.9396020521:14.23
10.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen1:13.4296008661:14.60
11.Ilse GiesselinkOZ&PC1:16.5796000301:15.03
12.Claris de VriesDZ&PC1:19.0397009421:16.98
13.Jill MullerDZ&PC1:21.0096007281:17.22
14.Maudi GroeneveldOZ&PC1:21.4296001941:17.69
15.Reina DijkstraHZ&PC Heerenveen1:17.2396003421:18.00
16.Lauren BijenOZ&PC1:27.6497013621:25.18
17.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen1:28.2597002021:25.42
18.Sharonne UrbanusZPC Bikkel Hoogeveen1:36.9497009441:27.36
19.Merlin NijzinghZPC Bikkel Hoogeveen1:30.9697009541:27.65
20.Demi MarissenZPC Bikkel Hoogeveen1:33.3696022781:28.28
21.Trineke van der SchaafHZ&PC Heerenveen1:36.1997002001:34.78
NGJulia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:13.829600950


<< TOP >>
Programmanr. 16
8-3-2008 - 14:45
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maarten RottiersTrivia40.66960065735.74
2.Bastiaan BonnemaTrivia38.54960068337.76
3.Jorn SteenbergenDZ&PC38.30970003938.16
4.Jelmer GroosDZ&PC40.00960294538.27
5.Mark FolkertsmaDZ&PC41.16960141339.28
6.Sebas WijmansTrivia43.11960178540.84
7.Hobie DuynOZ&PC44.77970020143.20
8.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen44.58980060343.88
9.Bas NeefOZ&PC44.45980001944.90
10.Christopher ter HorstOZ&PC42.89960253346.89
11.Martijn WagenaarHZ&PC Heerenveen46.45960322548.96
12.Louis FlothuisZPC Bikkel Hoogeveen56.02980039352.20
13.Silvan AkkermanHZ&PC Heerenveen53.03970011352.79
14.Frank van der WalHZ&PC Heerenveen54.11970064554.25
DISMaarten BonnemaTrivia54.94980004752.20
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VH


<< TOP >>
Programmanr. 17
8-3-2008 - 14:50
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen1:22.1094047361:21.36
2.Naomi TouréTrivia1:23.1794016281:23.32
3.Rosanne SchoonbeekTrivia1:26.7594026921:24.76
4.Nynke DijkstraHZ&PC Heerenveen1:28.9095012421:25.88
5.Anika ten HaveZPC Bikkel Hoogeveen1:27.5394007121:26.09
6.Roos WielinkTrivia1:28.4694039621:27.86
7.Minke BettenDZ&PC1:28.0194040121:28.07
8.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen1:33.4595021701:28.33
9.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen1:27.0194026381:28.66
10.Claudia DamskiDZ&PC1:29.8394023461:28.93
11.Femke GroosDZ&PC1:34.2994044921:29.54
12.Anneke AsbroekOZ&PC1:30.7394001741:29.89
13.Cynthia van BeusekomTrivia1:32.5095001341:31.05
14.Myrthe SytsemaHZ&PC Heerenveen1:37.0495027061:31.39
15.Anna VisserHZ&PC Heerenveen1:33.2694007741:31.60
16.Tineke WindDZ&PC1:32.5594008261:32.24
17.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen1:39.5094003021:34.93
18.Stefanie van de WalleOZ&PC1:43.2894002881:35.33
19.Ariaan PeereboomHZ&PC Heerenveen1:41.1795030321:38.28
20.Wilma VellingaZPC Bikkel Hoogeveen1:45.3295035941:41.32
21.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen1:41.1395019201:41.68
NGMargot ReuversOZ&PC1:34.169501260
NGAir TochaiyaphumOZ&PC1:32.919503768


<< TOP >>
Programmanr. 18
8-3-2008 - 14:55
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen4:50.4994001954:41.61
2.Maiko PostmaDZ&PC4:58.8894009634:45.89
3.Joey ten DoeschotOZ&PC5:03.3394001454:48.23
4.Jonathan RozemaDZ&PC5:15.8595011574:50.20
5.Milan GrünewaldTrivia5:25.5495007575:06.55
6.Geert Jan RozeboomTrivia5:16.5895003255:10.12
7.Ruben RozeboomTrivia5:22.3695003235:11.29
8.Robin SchollinkOZ&PC5:40.8995001035:17.50
9.Casper SegerinkOZ&PC5:42.3694001975:21.45
10.Remi LempsinkOZ&PC5:43.9294010755:25.77
11.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen5:56.8795034275:28.82
12.Mario EngelbertinkHZ&PC Heerenveen5:26.1094002355:29.37
13.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen6:18.8695015275:50.26
14.Erik VellingaZPC Bikkel Hoogeveen6:28.2096014216:13.54

BMArdi KnolZPC Bikkel Hoogeveen6:11.3996034476:00.78


<< TOP >>
Programmanr. 20
8-3-2008 - 15:10
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Willemijn KnotTrivia2:23.9190020102:23.33
2.Lia DekkerDZ&PC2:25.0387008302:26.56
3.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:27.7991008382:28.06
4.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen2:30.9386019242:30.13
5.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen2:29.7187019042:31.58
6.Marieke HanterOZ&PC2:27.8487017922:32.36
7.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen2:27.6191021382:32.47
8.Aukje JensterZPC Bikkel Hoogeveen2:34.5592008562:34.33
9.Linda EverloOZ&PC2:37.6488012422:35.13
10.Loes WijlensOZ&PC2:29.3689047282:36.89
11.Baukje HooghiemstraHZ&PC Heerenveen3:01.4688018802:39.45
12.Paula DuursmaDZ&PCNT93009822:40.67
13.Bernadette BolHZ&PC Heerenveen2:39.6989004282:41.80
14.Carolien StuutTrivia2:38.7987040142:43.64
15.Ellen KoopalHZ&PC Heerenveen2:46.0784013762:44.70
16.Grace VrielingTrivia2:37.7594016242:45.18
17.Berdie Eghuizen-MeyerHZ&PC Heerenveen2:53.9283013882:54.48
18.Rixt WitteveenHZ&PC Heerenveen3:02.5888049603:02.35
NGKyra AlthanningOZ&PC2:30.258700068


<< TOP >>
Programmanr. 21
8-3-2008 - 15:20
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen23.34890220123.43
2.Jeroen StuutTrivia23.68880331523.89
3.Stef ComelloOZ&PC24.16880113324.32
4.Maxim van GeffenZPC Bikkel Hoogeveen24.10880107324.91
5.Wouter DoggerHZ&PC Heerenveen24.51840051525.06
6.Kay BeiminOZ&PC24.81890016325.12
7.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen24.56870185125.16
8.Janco NollesHZ&PC Heerenveen24.84890229125.18
9.Erik TalmaTrivia24.87890310725.23
10.Ewoud PotiekDZ&PC24.86890250325.48
11.Edward BuitenwerfDZ&PC26.57890053125.50
12.Ramon GrootelaarOZ&PC24.58830079325.51
13.Tom OddingTrivia25.09890230125.79
14.Arnoud KeizerOZ&PC25.67840115125.90FJ 1
15.Erik SchröderTrivia25.88840202525.90FJ 2
16.Jaap v/d VegteDZ&PC25.93880348526.12
17.Jelmer WaterlanderHZ&PC Heerenveen25.81880374126.28
18.Joost SchröderTrivia25.36880307326.56
19.Binne VeenstraHZ&PC Heerenveen27.33830215527.35
20.Herman van DijkHZ&PC Heerenveen28.25890069128.31
NGWouter SmidtOZ&PC26.088703093


<< TOP >>
Programmanr. 22
8-3-2008 - 15:25
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:08.2093012801:07.20
2.Kyra RietveldTrivia1:07.9793006241:08.17
3.Mirthe LanfermeijerTrivia1:08.8894000741:08.89
4.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:11.7094000681:11.00
5.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen1:12.0192043281:11.15
6.Maartje LentenZPC Bikkel Hoogeveen1:12.9592042861:12.92
7.Evelien KipOZ&PC1:18.6092009321:13.65
8.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen1:15.5092044861:14.25
9.Josephine MeermanDZ&PC1:15.0993042581:14.36
10.Dieneke BeenDZ&PC1:13.9693034441:14.66
11.Saskia BergsmaZPC Bikkel Hoogeveen1:15.4893016861:15.23
12.Mellany DoldersumZPC Bikkel Hoogeveen1:16.2892048241:15.62
13.Eva ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:19.3593023401:17.35
14.Linda BennekerOZ&PC1:18.6093000541:19.20
15.Nicole ter BruggenOZ&PC1:19.0692003281:21.41
NGPaula DuursmaDZ&PC1:13.179300982


<< TOP >>
Programmanr. 23
8-3-2008 - 15:30
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen2:26.8193029712:28.43
2.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:39.3693006512:40.28
3.Dennis BosHZ&PC Heerenveen3:02.9792019652:41.04
4.Bart MansierZPC Bikkel Hoogeveen2:44.1092008672:47.44
5.Rick CristenOZ&PC2:48.9592002012:47.50
6.Olav van der WalTrivia2:57.0793033992:47.69
7.Ricardo BoltZPC Bikkel Hoogeveen2:57.4793035212:51.58
8.Jelger RietveldTrivia3:10.5092011092:53.20
9.Huub KosterOZ&PC3:00.2692007412:53.56
10.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen3:07.2292002452:54.36
11.Kars ten HaveZPC Bikkel Hoogeveen2:57.0092004672:56.04
12.Mike KoelewijnHZ&PC Heerenveen3:08.0793035972:57.31
13.Colin SiersOZ&PC2:57.8292011953:01.20
14.Frank TheunsZPC Bikkel Hoogeveen2:57.0793009713:01.95
15.Albert DijkstraDZ&PC3:03.4792044373:02.50
16.Oebele v/d VeldeDZ&PC3:18.3295027313:19.80
DISWard van RijssenTrivia2:36.1892048412:35.36
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SK


<< TOP >>
Programmanr. 24
8-3-2008 - 15:40
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Clarissa van RheenenTrivia56.06910827057.20
2.Marieke NijhuisOZ&PC58.77920129659.08
3.Marloes GiesselinkOZ&PC59.7092006121:00.32
4.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen59.6191029741:00.34
5.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen59.8091008381:00.37
6.Kim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen1:00.8390025221:01.98
7.Eeke van der WalTrivia1:00.8790041501:02.84
8.Renske de GrootDZ&PC1:02.2693002761:04.36
9.Kimberly GrünewaldTrivia1:03.6290066801:05.16
10.Simone v/d WalDZ&PC1:03.7591046361:05.28
11.Kelly TeunissenOZ&PC1:03.8292017401:05.65
12.Roos WielinkTrivia1:05.1894039621:05.89
13.Nienke NollesHZ&PC Heerenveen1:08.3391022861:10.32
14.Corinda PalstraHZ&PC Heerenveen1:10.6592027661:13.98
NGYanieke SlumpHZ&PC Heerenveen1:06.259005052
NGMaxime de WildeDZ&PC1:01.109304658

BMSanne HuismanDZ&PC1:01.6693019981:03.24


<< TOP >>
Programmanr. 25
8-3-2008 - 15:45
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijs van BeusekomTrivia2:12.8991001332:12.11
2.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen2:13.4490019612:14.07
3.Fabian BeiminOZ&PC2:20.5691000872:15.73
4.Timon EvenhuisTrivia2:16.8090008432:20.93
5.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen2:17.9991012412:22.50
6.Étiënne VrielingTrivia2:31.1691024552:22.57
7.Bas BraunTrivia2:20.9091065452:23.54
8.Remco KampsDZ&PC2:27.6790014652:26.58
9.Thomas NijenhuisOZ&PC2:40.4791055652:28.51
10.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen2:23.6090012672:28.66
11.Eric OordHZ&PC Heerenveen2:29.2891039832:29.60
12.Chris van VlietDZ&PC2:32.3291024252:31.23
13.Rick MooijHZ&PC Heerenveen2:37.0691065712:37.62
14.Tjarko DijkstraTrivia2:19.2090006812:39.78


<< TOP >>
Programmanr. 26
8-3-2008 - 15:50
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ranomi KromowidjojoTrivia1:05.9090021561:01.66
2.Willemijn KnotTrivia1:02.0590020101:03.62
3.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen1:08.8087019041:09.35
4.Lia DekkerDZ&PC1:10.5487008301:10.33
5.Kyra AlthanningOZ&PC1:07.2987000681:10.63
6.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen1:07.6091021381:12.18
7.Bernadette BolHZ&PC Heerenveen1:09.3289004281:12.62
8.Linda EverloOZ&PC1:07.7088012421:13.29
9.Monique van VlietDZ&PC1:11.5489044101:13.55
10.Baukje HooghiemstraHZ&PC Heerenveen1:11.8288018801:13.89
11.Aukje JensterZPC Bikkel Hoogeveen1:12.9092008561:14.90
12.Carolien StuutTrivia1:13.7087040141:15.57
13.Anne BoomarsOZ&PC1:09.1189004601:16.10
14.Richelle RoordOZ&PC1:14.6180009221:16.50
15.Kimberley BeiminOZ&PC1:16.8887002181:17.98
16.Tessa van der WalHZ&PC Heerenveen1:19.6287045181:18.32
17.Ellen KoopalHZ&PC Heerenveen1:20.9484013761:18.90
18.Karin EizemaHZ&PC Heerenveen1:16.1780002981:20.17
19.Rixt WitteveenHZ&PC Heerenveen1:29.9788049601:31.10
NGMariët KosterDZ&PC1:03.458301162


<< TOP >>
Programmanr. 27
8-3-2008 - 15:55
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arjen v/d MeulenDZ&PC2:04.0087022232:05.32
2.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen2:08.5189022012:07.70
3.Marc KremerTrivia2:07.4190046672:11.54
4.Devi WolthuizenTrivia2:11.9987038872:11.78
5.Ewoud PotiekDZ&PC2:11.6889025032:14.80
6.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:17.7587018512:18.93
7.Jorrit VisserDZ&PC2:16.1989033932:19.48
8.Kay BeiminOZ&PC2:26.2489001632:20.02
9.Erik SchröderTrivia2:17.0384020252:20.44
10.Mathijs BrandhorstOZ&PC2:20.0188004812:21.35FJ 1
11.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:23.7789007932:21.35FJ 2
12.Jeroen StuutTrivia2:15.4588033152:22.86
13.Marein BoonstraHZ&PC Heerenveen2:20.3888053672:24.40
14.Anne HuiningaHZ&PC Heerenveen2:39.6586013552:41.29
DISArnoud KeizerOZ&PC2:38.7584011512:25.17
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGJoost SchröderTrivia2:24.158803073


<< TOP >>
Programmanr. 28
8-3-2008 - 16:05
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen3:54.343:54.57
Maxim Veldhuis
Christiaan van Dijk
94
92
1:00.00Gavin van der Werf
Dennis Bos
93
92
2.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen3:58.103:59.36
Bart Mansier
Peter Paul Houtkamp
92
93
58.42Frank Theuns
Kars ten Have
93
92
3.Trivia 1Trivia4:12.834:06.59
Ward van Rijssen
Olav van der Wal
92
93
59.09Jelger Rietveld
Milan Grünewald
92
95
4.DZ&PC 1DZ&PC4:12.174:09.98
Albert Dijkstra
Jonathan Rozema
92
95
58.43Oebele v/d Velde
Maiko Postma
95
94
5.OZ&PC 1OZ&PC4:10.024:11.05
Colin Siers
Joey ten Doeschot
92
94
59.37Robin Schollink
Rick Cristen
95
92


<< TOP >>
Programmanr. 30
8-3-2008 - 16:10
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Trivia 1Trivia4:48.274:50.77
Mirthe Lanfermeijer
Naomi Touré
94
94
1:09.47Cynthia van Beusekom
Rosanne Schoonbeek
95
94
2.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen5:06.565:03.92
Dieudonnée Houtkamp
Anika ten Have
96
94
1:17.89Jakonien Koster
Beau Rijpers
94
94
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen5:11.385:04.63
Anna Visser
Nynke Dijkstra
94
95
1:12.66Myrthe Sytsema
Hjordis Wagenaar
95
95
4.DZ&PC 1DZ&PC5:07.235:13.36
Tineke Wind
Claudia Damski
94
94
1:20.44Minke Betten
Femke Groos
94
94
5.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen5:28.885:20.82
Manon Kuiper
Danielle de Boer
94
94
1:12.76Reina Dijkstra
Kelly de Jong
96
95
6.OZ&PC 1OZ&PC5:26.755:31.37
Stefanie van de Walle
Stefanie ter Bruggen
94
96
1:18.68Anneke Asbroek
Bente Zwaferink
94
96