4-KAMP
Horst (NED),    19.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 12. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 16. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 17. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 20. Jongens, 4 x 25m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith, van MEIJEL            Hzpc                   5:15.82 9102076    5:17.27           
          1:14.56  5:17.27
  2. Suzanne, DUIJKERS             Zon/S&s                5:36.73 8701024    5:32.21           
          1:15.53  5:32.21
  3. Vera, WEINBERG                Nimo                   5:47.53 9302144    5:38.61           
          1:15.15  5:38.61
  4. Fanny, ROBBERTSEN             Nimo                   5:41.19 9102622    5:45.42           
          1:20.36  5:45.42
  5. Jona, PISTERS                 Nimo                   5:55.48 9501784    5:50.64           
          1:17.20  5:50.64
  6. Natalie, WARNIER              Zwemclub Eijsden            NT 9103432    5:58.86           
          1:17.92  5:58.86
  7. Bo, KERKHOFF                  Nimo                   6:32.02 9502376    6:08.85           
          1:24.99  6:08.85
  8. Chidi, HENNIGFELD             Zon/S&s                6:23.45 9303332    6:16.18           
          1:32.98  6:16.18
  9. Karin, van der AALST          Zon/S&s                6:36.56 9501356    6:21.65           
          1:31.64  6:21.65
 10. Elishia, SINKIEWICZ           Zon/S&s                     NT 9702110    6:22.23           
          1:36.23  6:22.23
 11. Danae, REMMEL                 Zon/S&s                     NT 9600588    6:24.37           
          1:33.50  6:24.37
 12. Mandy, WETZELS                Zon/S&s                6:39.23 9401012    6:24.73           
          1:33.86  6:24.73
 13. Merel, JASPERS                Nimo                        NT 9602544    6:24.93           
          1:30.10  6:24.93
 14. Nieske, JANSSEN               Nimo                        NT 9601328    6:50.32           
          1:42.80  6:50.32
 DIS Chantal, VELDMAN              Nimo                        NT 9703000    7:03.40           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:44.77  7:03.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin, RAMAEKERS              Zon/S&s                5:07.02 9304385    5:01.13           
          1:08.92  5:01.13
  2. Math, SMEETS                  Nimo                   5:27.29 8704153    5:19.90           
          1:12.61  5:19.90
  3. Laurent, BAMS                 Zwemclub Eijsden            NT 9600193    5:34.82           
          1:16.20  5:34.82
  4. Sem, HERMANS                  Hzpc                   5:51.11 9601259    5:44.45           
          1:21.77  5:44.45
  5. Sam, DERKS                    Hzpc                        NT 9600719    6:05.95           
          1:28.46  6:05.95
  6. Vince, WEBER                  Nimo                   7:12.65 9404233    6:15.22           
          1:29.60  6:15.22
  7. Joeri, KERKHOFF               Nimo                   6:35.17 9501689    6:22.66           
          1:27.90  6:22.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melanie, LEUNISSEN            Nimo                        NT 9800672    3:47.83           
          1:49.06  3:47.83
  2. Mariecke, de BEER             Zon/S&s                     NT 9900524    3:54.68           
          1:53.86  3:54.68
  3. Daphne, ERKENS                Nimo                        NT 9802372    4:09.42           
          1:58.42  4:09.42
 DIS Erin-Lisa, DALM               14-003                      NT 9900398    3:59.39           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:54.23  3:59.39
AFGE Joanna, VERJANS               Zon/S&s                     NT 9800582                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Devi, WEBER                   Nimo                        NT 9801215    3:44.34           
          1:47.39  3:44.34
  2. Joshua, SINKIEWICZ            Zon/S&s                     NT 9900431    3:53.76           
          1:53.20  3:53.76
  3. Quint, JACOBS                 Nimo                        NT 9801671    4:10.76           
          2:01.29  4:10.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chloé, RUTZERVELD             Nimo                     36.89 9203450      36.84           
  2. Melissa, MEIJER               Nimo                     35.78 9304374      37.98           
  3. Ingrid, van HOREN             Hzpc                     39.61 9204060      38.50           
  4. Maureen, MUYEN                Zon/S&s                  44.25 9102874      39.98           
  5. Sanne, KERKHOFF               Nimo                     40.18 9305530      40.12           
  6. Melissa, GEILEN               Zon/S&s                  39.70 9001128      41.13           
  7. Inge, SNIJKERS                Nimo                     41.25 9008112      41.38 FJ 1      
  8. Maud, RUTJENS                 Hzpc                     42.34 9305632      41.38 FJ 2      
  9. Sophie, CLEUREN               Hzpc                     42.45 9300158      41.38 FJ 3      
 10. Danique, UBAGS                Zon/S&s                  40.03 9003780      41.45           
 11. Leslie, JACOBS                Nimo                     42.43 9108102      42.04           
 12. Rylana, SLAGHUIS              Nimo                     42.95 9401286      42.29           
 13. Vicky, SIMONS                 Hzpc                     43.71 9404932      42.76           
 14. Anke, SNIJKERS                Nimo                     44.47 9201638      43.25           
 15. Ina, WILLIGERS                Zwemclub Eijsden         44.49 9702678      43.30           
 16. Irma, van den BRANDT          Zwemclub Eijsden         45.13 9702676      43.63           
 17. Céline, JENNES                Zon/S&s                  45.92 9602154      43.70           
 18. Denise, van der KLIJ          Hzpc                     45.90 9600482      44.25           
 19. Lisette, RAMAEKERS            Zon/S&s                  44.47 9403984      44.95           
 20. Emmy, LINSSEN                 Zon/S&s                  45.92 9600590      45.82           
 21. Jamilla, FRANSSEN             Zon/S&s                  47.87 9404872      45.92           
 22. Mignon, PEETERS               Nimo                     46.92 9701048      46.04           
 23. Kathleen, de BEER             Zon/S&s                  48.71 9702638      47.39           
 24. Astrid, van den BRANDT        Zwemclub Eijsden         47.05 9505226      47.47           
 25. Verena, di BARTOLOMEO         Nimo                     47.24 9602438      47.76           
 26. Kendra, VIEHMANN              14-003                   50.44 9702128      47.80           
 27. Clara, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden         50.23 9604088      49.96           
 28. Myrthe, SIMONS                Zon/S&s                     NT 9704330      52.29           
 29. Kelly, GEELEN                 Zwemclub Eijsden         52.16 9703408      52.72           
 30. Jane, NIEUWKAMER              Zon/S&s                     NT 9704718      54.57           
 31. Geertje, de MUG               Zon/S&s                     NT 9703986      54.81           
AFGE Judith, MINGERS               Nimo                     41.62 9505544                      
AFGE Lauke, KNOOP                  Zon/S&s                  38.86 9002008                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tristan, EISANK               Zon/S&s                  31.14 9000773      32.31           
  2. Sander, SLAGHUIS              Nimo                     35.14 8805305      34.32           
  3. Martyn, SLAGHUIS              Nimo                     35.65 9103035      35.91           
  4. Ralph, van MEGEN              Hzpc                     35.59 9201613      36.23           
  5. Mark, SNIJDERS                Zon/S&s                  35.14 8803187      36.50           
  6. Kevin, van den BEKEROM        Hzpc                     35.55 9200057      36.64           
  7. Bjorn, van de KUIT            Zon/S&s                  42.89 9306693      39.95           
  8. Yoeri, CUIJPERS               Nimo                     44.39 9403969      40.48           
  9. Ronald, WALDUS                Nimo                     41.35 9206275      40.54           
 10. Jeroen, WOLTHUIS              Zon/S&s                  40.33 9301599      42.37           
 11. Philip, BAMS                  Zwemclub Eijsden         45.54 9600195      42.95 FJ 1      
 12. Camiel, SMEETS                Nimo                     44.26 9400911      42.95 FJ 2      
 13. Scott, van't LAND             Nimo                     42.47 9205043      43.16           
 14. Sven, BAMS                    Zwemclub Eijsden         43.46 9405853      43.39           
 15. Killian, von den HOFF         14-003                   44.36 9700013      44.41           
 16. Andreas, WALDUS               Nimo                     45.45 9503581      44.61           
 17. Mark, LINSSEN                 Hzpc                     50.65 9500535      44.67           
 18. Kay, THIJSSEN                 Hzpc                     48.04 9601799      45.30           
 19. Yannic, van de KUIT           Zon/S&s                  46.76 9504825      47.20           
 20. Tim, RAMAEKERS                Zon/S&s                  49.14 9600629      47.21           
 21. Dylan, BOS                    Hzpc                     51.31 9600717      47.73           
 22. Nando, BROEREN                Hzpc                     54.11 9601441      48.00           
 23. Teun, van RENS                Hzpc                     53.61 9503949      51.23           
 24. Joey, GEELEN                  Zwemclub Eijsden         58.23 9602497      58.31           
 25. Dejan, LAZAREVIC              Zon/S&s                     NT 9703899    1:09.75           
 DIS Eddie, SORUVSKIS              Hzpc                     58.59 9702081      57.86           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Björn, PIKET                  Hzpc                     53.85 9602133                      
AFGE Imre, DEHNER                  Zon/S&s                  34.50 9006195                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou, PEETERS                Hzpc                     51.21 9800668      48.15           
  2. Dahnee, DE LA CROIX           Zwemclub Eijsden         53.54 9803064      50.28           
  3. Leonie, PACHEN                Zwemclub Eijsden         55.10 9803062      52.89           
  4. Demi, KIEVIT                  Zon/S&s                     NT 9900978      53.62           
  5. Julia, HIETKAMP               Hzpc                        NT 0001638    1:06.48           
  6. Lotte, OFFERMANS              Zon/S&s                     NT 9804126    1:09.35           
 DIS Eva, HIETKAMP                 Hzpc                        NT 9803990      53.89           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent, JACOBS               Nimo                     43.92 9801669      41.81           
  2. Daan, JENTE                   14-003                   50.73 9900277      42.48           
  3. Vincent, de MUNTER            14-003                   48.19 0000181      43.25           
  4. Koen, KOSTER                  Hzpc                     45.54 9900517      43.34           
  5. Toine, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden         46.39 9902155      43.54           
  6. Max, PEUTEN                   Hzpc                     51.90 9800431      46.71           
  7. Finn, TIMMERMANS              Hzpc                        NT 9801961      48.70           
  8. Milo, SIMONS                  Zon/S&s                  52.18 0000513      50.46           
  9. Giel, van MEGEN               Hzpc                        NT 0000265      51.80           
 10. Pieter, OTTEN                 Hzpc                   1:01.50 9800937      53.53           
 11. Sander, AERTS                 Hzpc                        NT 9902045      56.40           
 12. Kjell, BAKKER                 Zon/S&s                  56.88 0000297      57.23           
 13. Luc, ARNOLDUSSEN              14-003                 1:03.29 9900543      59.48           
 DIS Stefan, WILLIGERS             Zwemclub Eijsden         57.00 9803213                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lydia, COLIJN                 Nimo                   2:16.25 8600718    2:15.18           
          1:04.77  2:15.18
  2. Ingrid, van HOREN             Hzpc                   2:15.05 9204060    2:17.63           
          1:04.57  2:17.63
  3. Melissa, GEILEN               Zon/S&s                2:21.78 9001128    2:21.57           
          1:09.20  2:21.57
  4. Mara, PFEFFER                 Nimo                   2:22.95 9105478    2:21.67           
          1:07.95  2:21.67
  5. Michelle, HACKING             Nimo                   2:23.21 9107646    2:22.75           
          1:09.32  2:22.75
  6. Jona, PISTERS                 Nimo                   2:24.53 9501784    2:23.40           
          1:08.61  2:23.40
  7. Chloé, RUTZERVELD             Nimo                   2:29.08 9203450    2:25.87           
          1:10.79  2:25.87
  8. Floor, WEIJMANS               Hzpc                   2:37.62 9502522    2:27.62           
          1:11.34  2:27.62
  9. Fanny, ROBBERTSEN             Nimo                   2:27.93 9102622    2:27.87 FJ 1      
          1:11.48  2:27.87
 10. Sophie, CLEUREN               Hzpc                   2:27.48 9300158    2:27.87 FJ 2      
          1:12.47  2:27.87
 11. Rylana, SLAGHUIS              Nimo                   2:27.39 9401286    2:28.48           
          1:10.77  2:28.48
 12. Danique, UBAGS                Zon/S&s                2:25.89 9003780    2:29.51           
          1:11.00  2:29.51
 13. Bo, PEETERS                   Nimo                   2:29.69 9306564    2:30.05           
          1:11.64  2:30.05
 14. Maureen, MUYEN                Zon/S&s                2:36.42 9102874    2:31.26           
          1:10.32  2:31.26
 15. Bo, KERKHOFF                  Nimo                   2:38.28 9502376    2:33.19           
          1:40.01  2:33.19
 16. Chidi, HENNIGFELD             Zon/S&s                2:34.65 9303332    2:36.29           
          1:12.08  2:36.29
 17. Mandy, WETZELS                Zon/S&s                2:39.96 9401012    2:37.68           
          1:16.04  2:37.68
 18. Manon, KOSTER                 Hzpc                   2:43.51 9701312    2:38.71           
          1:17.21  2:38.71
 19. Ina, WILLIGERS                Zwemclub Eijsden       2:37.67 9702678    2:39.16           
          1:15.32  2:39.16
 20. Elishia, SINKIEWICZ           Zon/S&s                2:45.94 9702110    2:39.32           
          1:19.39  2:39.32
 21. Danae, REMMEL                 Zon/S&s                2:49.24 9600588    2:42.02           
          1:17.67  2:42.02
 22. Inge, SNIJKERS                Nimo                   2:53.31 9008112    2:43.96           
          1:18.25  2:43.96
 23. Jamilla, FRANSSEN             Zon/S&s                2:48.89 9404872    2:46.85           
          1:19.19  2:46.85
 24. Chantal, VELDMAN              Nimo                   2:54.96 9703000    2:51.32           
          1:22.80  2:51.32
 25. Clara, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       2:50.29 9604088    2:51.51           
          1:23.37  2:51.51
 26. Lisette, RAMAEKERS            Zon/S&s                2:50.43 9403984    2:54.83           
          1:23.85  2:54.83
 27. Carlijn, JASPERS              Nimo                   3:07.54 9405798    2:56.87           
          1:21.82  2:56.87
 28. Nieske, JANSSEN               Nimo                   3:02.18 9601328    2:57.50           
          1:26.40  2:57.50
 29. Lotte, van MEGEN              Hzpc                   3:02.56 9701376    3:03.02           
          1:28.02  3:03.02
 30. Kendra, VIEHMANN              14-003                 3:32.70 9702128    3:14.82           
          1:34.35  3:14.82
 31. Jane, NIEUWKAMER              Zon/S&s                     NT 9704718    3:28.66           
          1:41.50  3:28.66
 32. Myrthe, SIMONS                Zon/S&s                     NT 9704330    3:35.57           
          1:44.45  3:35.57
 33. Geertje, de MUG               Zon/S&s                4:48.23 9703986    4:16.84           
          2:06.08  4:16.84
AFGE Lauke, KNOOP                  Zon/S&s                2:21.89 9002008                      
AFGE Lena, WIJNEN                  Zon/S&s                     NT 9108354                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin, RAMAEKERS              Zon/S&s                2:06.70 9304385    2:05.66           
          1:01.51  2:05.66
  2. Tristan, EISANK               Zon/S&s                2:06.22 9000773    2:07.32           
          1:00.80  2:07.32
  3. Sander, van den BERG          Nimo                   2:14.14 8700211    2:14.11           
          1:02.65  2:14.11
  4. Sander, SLAGHUIS              Nimo                   2:22.67 8805305    2:14.20           
          1:04.64  2:14.20
  5. Thijs, VILLEVOYE              Nimo                   2:22.13 9106589    2:14.58           
          1:05.82  2:14.58
  6. Martyn, SLAGHUIS              Nimo                   2:14.60 9103035    2:16.77           
          1:05.20  2:16.77
  7. Philip, BAMS                  Zwemclub Eijsden       2:23.92 9600195    2:22.92           
          1:09.31  2:22.92
  8. Tim, JACOBS                   Hzpc                   2:24.12 9201825    2:23.45           
          1:10.26  2:23.45
  9. Mark, SNIJDERS                Zon/S&s                2:19.63 8803187    2:23.55           
          1:07.25  2:23.55
 10. Bjorn, van de KUIT            Zon/S&s                2:30.92 9306693    2:26.03           
          1:10.21  2:26.03
 11. Sem, HERMANS                  Hzpc                   2:33.28 9601259    2:26.51           
          1:11.51  2:26.51
 12. Ivo, BAKKER                   Zwemclub Eijsden       2:21.37 9204561    2:26.54           
          1:09.06  2:26.54
 13. Camiel, SMEETS                Nimo                   2:28.62 9400911    2:29.25           
          1:11.16  2:29.25
 14. Vince, WEBER                  Nimo                   2:32.60 9404233    2:34.57           
          1:14.20  2:34.57
 15. Max, HERMANS                  Hzpc                   2:53.97 9700879    2:34.84           
          1:14.86  2:34.84
 16. Sven, BAMS                    Zwemclub Eijsden       2:47.25 9405853    2:36.30           
          1:17.78  2:36.30
 17. Andreas, WALDUS               Nimo                   2:43.16 9503581    2:38.13           
          1:13.07  2:38.13
 18. Sam, DERKS                    Hzpc                   2:37.64 9600719    2:40.07           
          1:18.53  2:40.07
 19. Nando, BROEREN                Hzpc                   3:04.57 9601441    2:43.85           
          1:19.96  2:43.85
 20. Jeroen, WOLTHUIS              Zon/S&s                2:48.00 9301599    2:52.63           
          1:20.69  2:52.63
 21. Killian, von den HOFF         14-003                 3:04.65 9700013    2:55.39           
          1:22.71  2:55.39
 22. Teun, van RENS                Hzpc                   3:06.50 9503949    2:58.79           
          1:25.55  2:58.79
 23. Dylan, BOS                    Hzpc                   3:04.40 9600717    3:00.70           
          1:27.76  3:00.70
 24. Kay, THIJSSEN                 Hzpc                   3:07.50 9601799    3:01.35           
          1:27.84  3:01.35
 25. Yannic, van de KUIT           Zon/S&s                3:22.83 9504825    3:06.71           
          1:30.12  3:06.71
 26. Mark, LINSSEN                 Hzpc                   3:11.68 9500535    3:11.67           
          1:30.45  3:11.67
 27. Eddie, SORUVSKIS              Hzpc                        NT 9702081    3:32.65           
          1:39.43  3:32.65
 DIS Dejan, LAZAREVIC              Zon/S&s                     NT 9703899                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGE Imre, DEHNER                  Zon/S&s                2:08.24 9006195                      
AFGE Björn, PIKET                  Hzpc                   3:04.61 9602133                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey, BAMS                  Zwemclub Eijsden       1:28.84 9803700    1:25.84           
          1:25.84
  2. Melanie, LEUNISSEN            Nimo                   1:36.69 9800672    1:36.10           
          1:36.10
  3. Milou, PEETERS                Hzpc                   1:48.25 9800668    1:43.45           
          1:43.45
  4. Mariecke, de BEER             Zon/S&s                1:42.25 9900524    1:48.54           
          1:48.54
 DIS Erin-Lisa, DALM               14-003                 1:45.52 9900398    1:50.87           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:50.87
AFGE Joanna, VERJANS               Zon/S&s                1:32.84 9800582                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Devi, WEBER                   Nimo                   1:31.92 9801215    1:30.07           
          1:30.07
  2. Koen, KOSTER                  Hzpc                   1:36.76 9900517    1:36.09           
          1:36.09
  3. Daan, JENTE                   14-003                 1:35.49 9900277    1:37.29           
          1:37.29
  4. Vincent, de MUNTER            14-003                      NT 0000181    1:37.62           
          1:37.62
  5. Max, PEUTEN                   Hzpc                   1:44.19 9800431    1:48.04           
          1:48.04
  6. Pieter, OTTEN                 Hzpc                   1:49.82 9800937    1:50.52           
          1:50.52
  7. Finn, TIMMERMANS              Hzpc                   1:48.58 9801961    1:51.26           
          1:51.26
  8. Jhamiro, HABETS               14-003                 1:50.31 9800803    1:52.02           
          1:52.02
  9. Joshua, SINKIEWICZ            Zon/S&s                2:05.08 9900431    1:54.02           
          1:54.02
 10. Kjell, BAKKER                 Zon/S&s                     NT 0000297    2:03.16           
          2:03.16
 DIS Milo, SIMONS                  Zon/S&s                2:04.70 0000513                      
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder- rug- school- en vrije slag (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith, van MEIJEL            Hzpc                   1:09.71 9102076    1:08.84           
          1:08.84
  2. Vera, WEINBERG                Nimo                   1:11.28 9302144    1:10.34           
          1:10.34
  3. Lydia, COLIJN                 Nimo                   1:11.67 8600718    1:11.23           
          1:11.23
  4. Michelle, HACKING             Nimo                   1:12.31 9107646    1:14.39 FJ 1      
          1:14.39
  5. Suzanne, DUIJKERS             Zon/S&s                1:11.00 8701024    1:14.39 FJ 2      
          1:14.39
  6. Bo, PEETERS                   Nimo                   1:19.68 9306564    1:17.65           
          1:17.65
  7. Natalie, WARNIER              Zwemclub Eijsden       1:15.51 9103432    1:18.15           
          1:18.15
  8. Leslie, JACOBS                Nimo                   1:22.78 9108102    1:19.54           
          1:19.54
  9. Mara, PFEFFER                 Nimo                   1:22.42 9105478    1:20.69           
          1:20.69
 10. Melissa, MEIJER               Nimo                   1:15.39 9304374    1:20.79           
          1:20.79
 11. Sanne, KERKHOFF               Nimo                   1:25.11 9305530    1:22.89           
          1:22.89
 12. Floor, WEIJMANS               Hzpc                   1:23.23 9502522    1:23.86           
          1:23.86
 13. Karin, van der AALST          Zon/S&s                1:25.94 9501356    1:26.88           
          1:26.88
 14. Merel, JASPERS                Nimo                   1:30.26 9602544    1:27.36           
          1:27.36
 15. Maud, RUTJENS                 Hzpc                   1:29.00 9305632    1:28.84           
          1:28.84
 16. Mignon, PEETERS               Nimo                   1:33.38 9701048    1:30.31           
          1:30.31
 17. Irma, van den BRANDT          Zwemclub Eijsden       1:34.52 9702676    1:31.09 FJ 1      
          1:31.09
 18. Vicky, SIMONS                 Hzpc                   1:37.32 9404932    1:31.09 FJ 2      
          1:31.09
 19. Anke, SNIJKERS                Nimo                   1:33.67 9201638    1:31.58           
          1:31.58
 20. Manon, KOSTER                 Hzpc                   1:35.26 9701312    1:32.79           
          1:32.79
 21. Astrid, van den BRANDT        Zwemclub Eijsden            NT 9505226    1:33.26           
          1:33.26
 22. Denise, van der KLIJ          Hzpc                   1:31.07 9600482    1:33.54           
          1:33.54
 23. Carlijn, JASPERS              Nimo                   1:44.69 9405798    1:34.29           
          1:34.29
 24. Céline, JENNES                Zon/S&s                1:38.84 9602154    1:40.33           
          1:40.33
 25. Lotte, van MEGEN              Hzpc                   1:56.13 9701376    1:41.91           
          1:41.91
 26. Verena, di BARTOLOMEO         Nimo                   1:53.33 9602438    1:49.18           
          1:49.18
 27. Emmy, LINSSEN                 Zon/S&s                1:51.84 9600590    1:49.72           
          1:49.72
AFGE Judith, MINGERS               Nimo                   1:39.31 9505544                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ralph, van MEGEN              Hzpc                   1:03.99 9201613    1:04.21           
          1:04.21
  2. Sander, van den BERG          Nimo                   1:09.47 8700211    1:08.28           
          1:08.28
  3. Math, SMEETS                  Nimo                   1:10.83 8704153    1:09.26           
          1:09.26
  4. Scott, van't LAND             Nimo                   1:13.74 9205043    1:14.39           
          1:14.39
  5. Thijs, VILLEVOYE              Nimo                   1:15.18 9106589    1:14.71           
          1:14.71
  6. Yoeri, CUIJPERS               Nimo                   1:25.17 9403969    1:16.40           
          1:16.40
  7. Kevin, van den BEKEROM        Hzpc                   1:17.03 9200057    1:18.09           
          1:18.09
  8. Joeri, KERKHOFF               Nimo                   1:25.25 9501689    1:25.48           
          1:25.48
  9. Tim, RAMAEKERS                Zon/S&s                1:28.50 9600629    1:28.86           
          1:28.86
 10. Max, HERMANS                  Hzpc                   1:41.56 9700879    1:32.94           
          1:32.94
 DIS Ronald, WALDUS                Nimo                   1:23.67 9206275    1:23.64           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:23.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey, BAMS                  Zwemclub Eijsden         32.31 9803700      32.59           
  2. Daphne, ERKENS                Nimo                     37.36 9802372      36.98           
  3. Eva, HIETKAMP                 Hzpc                        NT 9803990      41.89           
  4. Dahnee, DE LA CROIX           Zwemclub Eijsden         46.26 9803064      42.54           
  5. Milou, PEETERS                Hzpc                     42.66 9800668      43.61           
  6. Erin-Lisa, DALM               14-003                   43.70 9900398      44.82           
  7. Demi, KIEVIT                  Zon/S&s                  49.51 9900978      46.09           
  8. Leonie, PACHEN                Zwemclub Eijsden         47.04 9803062      46.94           
  9. Lotte, OFFERMANS              Zon/S&s                     NT 9804126    1:00.70           
 10. Julia, HIETKAMP               Hzpc                        NT 0001638    1:17.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden            NT 9902155      36.71           
  2. Vincent, JACOBS               Nimo                     36.51 9801669      37.13           
  3. Vincent, de MUNTER            14-003                   41.46 0000181      37.91           
  4. Daan, JENTE                   14-003                   41.86 9900277      39.57           
  5. Jhamiro, HABETS               14-003                   41.24 9800803      42.68           
  6. Giel, van MEGEN               Hzpc                        NT 0000265      45.79           
  7. Joshua, SINKIEWICZ            Zon/S&s                  46.07 9900431      47.89           
  8. Kjell, BAKKER                 Zon/S&s                  44.90 0000297      48.00           
  9. Milo, SIMONS                  Zon/S&s                  48.74 0000513      48.16           
 10. Quint, JACOBS                 Nimo                     52.26 9801671      48.23           
 11. Sander, AERTS                 Hzpc                     55.21 9902045      50.49           
 12. Luc, ARNOLDUSSEN              14-003                      NT 9900543      54.48           
 DIS Stefan, WILLIGERS             Zwemclub Eijsden            NT 9803213                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Dames, 4 x 50m wisselslag                Dames Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:12.08            2:10.53           
        Jona, PISTERS, 95                          Vera, WEINBERG, 93
        Chloé, RUTZERVELD, 92                      Lydia, COLIJN, 86
            34.21  2:10.53

  2. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                2:13.20            2:11.27           
        Maureen, MUYEN, 91                         Suzanne, DUIJKERS, 87
        Ilona, REMMEL, 93                          Melissa, GEILEN, 90
            33.13  2:11.27

  3. Nimo 2                        Nimo                   2:12.55            2:20.30           
        Fanny, ROBBERTSEN, 91                      Michelle, HACKING, 91
        Melissa, MEIJER, 93                        Mara, PFEFFER, 91
            36.28  2:20.30

  4. Nimo 3                        Nimo                   2:20.91            2:24.23           
        Anke, SNIJKERS, 92                         Leslie, JACOBS, 91
        Sanne, KERKHOFF, 93                        Bo, PEETERS, 93
            36.95  2:24.23

  5. Hzpc 1                        Hzpc                   2:26.10            2:24.47           
        Maud, RUTJENS, 93                          Ingrid, van HOREN, 92
        Vicky, SIMONS, 94                          Denise, van der KLIJ, 96
            37.50  2:24.47

  6. Hzpc 2                        Hzpc                   2:28.58            2:24.97           
        Sophie, CLEUREN, 93                        Judith, van MEIJEL, 91
        Manon, KOSTER, 97                          Floor, WEIJMANS, 95
            37.14  2:24.97

  7. Zon/S&s 2                     Zon/S&s                2:26.85            2:27.16           
        Chidi, HENNIGFELD, 93                      Karin, van der AALST, 95
        Elishia, SINKIEWICZ, 97                    Danique, UBAGS, 90
            35.72  2:27.16

  8. Nimo 4                        Nimo                   2:27.81            2:30.49           
        Merel, JASPERS, 96                         Bo, KERKHOFF, 95
        Inge, SNIJKERS, 90                         Rylana, SLAGHUIS, 94
            39.17  2:30.49

  9. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:40.51            2:37.13           
        Astrid, van den BRANDT, 95                 Ina, WILLIGERS, 97
        Irma, van den BRANDT, 97                   Clara, WILLIGERS, 96
            39.85  2:37.13

 10. Zon/S&s 3                     Zon/S&s                2:40.33            2:40.80           
        Jamilla, FRANSSEN, 94                      Danae, REMMEL, 
        Lisette, RAMAEKERS, 94                     Mandy, WETZELS, 94
            38.89  2:40.80

 11. Nimo 5                        Nimo                   2:34.67            2:46.55           
        Mignon, PEETERS, 97                        Carlijn, JASPERS, 94
        Chantal, VELDMAN, 97                       Nieske, JANSSEN, 96
            39.37  2:46.55

 12. Zon/S&s 4                     Zon/S&s                2:56.84            2:55.80           
        Kathleen, de BEER, 97                      Céline, JENNES, 96
        Emmy, LINSSEN, 96                          Myrthe, SIMONS, 97
            43.36  2:55.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Heren, 4 x 50m vrije slag                Heren Senioren Open
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                1:47.93            1:50.13           
        Robin, RAMAEKERS, 93                       Bjorn, van de KUIT, 93
        Mark, SNIJDERS, 88                         Tristan, EISANK, 90
            27.56  1:50.13

  2. Nimo 1                        Nimo                   1:49.84            1:50.66           
        Sander, SLAGHUIS, 88                       Thijs, VILLEVOYE, 91
        Sander, van den BERG, 87                   Math, SMEETS, 87
            27.63  1:50.66

  3. Hzpc 1                        Hzpc                   1:55.63            1:54.47           
        Ralph, van MEGEN, 92                       Tim, JACOBS, 92
        Max, HERMANS, 97                           Kevin, van den BEKEROM, 92
            25.98  1:54.47

  4. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       1:59.22            1:57.57           
        Laurent, BAMS, 96                          Sven, BAMS, 94
        Philip, BAMS, 96                           Ivo, BAKKER, 92
            28.51  1:57.57

  5. Nimo 2                        Nimo                   2:05.79            2:02.56           
        Camiel, SMEETS, 94                         Andreas, WALDUS, 95
        Vince, WEBER, 94                           Yoeri, CUIJPERS, 94
            29.77  2:02.56

  6. Zon/S&s 2                     Zon/S&s                2:22.37            2:17.97           
        Tim, RAMAEKERS, 96                         Jeroen, WOLTHUIS, 93
        Yannic, van de KUIT, 95                    Bjorn, van de KUIT, 93
            36.29  2:17.97

  7. Hzpc 2                        Hzpc                   2:18.46            2:21.09           
        Sam, DERKS, 96                             Kay, THIJSSEN, 96
        Teun, van RENS, 95                         Nando, BROEREN, 96
            33.43  2:21.09

  8. Hzpc 3                        Hzpc                   2:19.16            2:24.97           
        Sem, HERMANS, 96                           Eddie, SORUVSKIS, 97
        Mark, LINSSEN, 95                          Dylan, BOS, 96
            30.53  2:24.97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Zon/S&s 1                     Zon/S&s                3:32.99                              
        Demi, KIEVIT, 99                           Joanna, VERJANS, 98
        Mariecke, de BEER, 99                      Sky, CURVERS, 00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Jongens, 4 x 25m schoolslag       Jongens Minioren 5 en later
19.10.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hzpc 1                        Hzpc                        NT            1:42.32           
        Giel, van MEGEN, 00                        Pieter, OTTEN, 98
        Sander, AERTS, 99                          Finn, TIMMERMANS, 98
          1:42.32




SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc