Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Heren, 4 x 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 401. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 27. Meisjes, 25m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 33. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 40. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 50m vrije slag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


D1 competitie deel 2
Oss, 16.11.2008


Programmanr. 1
16.11.2008
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arethusa 1Arethusa3:54.003:51.55
Bas van der Ven
Yannick van Roessel
86
90
56.68Erik Pijl
Nick Emons
80
89
2.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarzen3:53.973:52.39
Ted Reniers
Rick van Hamond
94
92
1:03.20Jelle Beerens
Wietse Beerens
86
87
3.De Waalstroom 1De Waalstroom3:54.793:53.13
Bryan Meeuwissen
Guus Geurts
92
91
58.36Tom Havekes
Niek Havekes
89
86
4.ZV Hydra 1ZV Hydra3:59.654:05.14
Donny van Alphen
Tom Bus
92
87
58.29Wouter Wessels
Mathieu van der Ven
91
84
5.De Dommelbaarzen 2De Dommelbaarzen4:26.764:34.64
Paul Koeslag
Koen Nuchelmans
84
95
1:09.64Loek van Houtert
Jitse Alsemgeest
95
92


<< TOP >>
Programmanr. 2
16.11.2008
Heren, 4 x 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 3
16.11.2008
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarzen2:24.892:23.21
Marian Krielaart
Esther Krielaart
94
94
36.21Lisa van Ewijk
Ellen Reniers
92
91
2.ZV Hydra 1ZV Hydra2:23.382:25.70
Jessie van den Broek
Vera Eelkema
95
95
36.33Daisy Janssen
Inge Fransen
91
92
3.Arethusa 1Arethusa2:25.002:26.29
Esther van Kamp
Carlijn Martens
91
91
38.54Evy Bokkers
Robin Willemsen
92
91
4.De Waalstroom 1De Waalstroom2:27.032:27.52
Laura van Reen
Carlijn Viering
93
97
37.56Cindy Hendriks
Danielle Thijssen
92
93
AFGEMDe Dommelbaarzen 2De Dommelbaarzen2:33.32
Raissa Nuchelmans, Claudia Bloks, Manouk van Maanen, Ylva Hendriks


<< TOP >>
Programmanr. 4
16.11.2008
25m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Gallyon Olde HengelDe Waalstroom30.25990292629.67
2.Jinte Groen van WettumDe Waalstroom25.99990262431.00


<< TOP >>
Programmanr. 401
16.11.2008
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Nicole RabouDe DommelbaarzenNT000106044.67


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.11.2008
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ramón PleijersDe Dommelbaarzen1:38.1098020131:32.99
2.Ivar WijfelsDe Dommelbaarzen1:42.8098013691:37.76
3.Matthijs KooijmanArethusa1:45.4899005371:38.82
4.Simon CornelissenZV HydraNT97040391:41.88
5.Julian HuijbersZV HydraNT98031751:53.48
6.Perry EmonsArethusa2:15.0097037592:00.70
DISGeworg GalstjanArethusaNT98024451:51.73
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
16.11.2008
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Carlijn VieringDe Waalstroom1:25.6197011421:24.60
2.Louise van HoutenArethusa1:31.5497033201:27.29
3.Maud JansenZV Hydra1:31.3497034841:27.49
4.Joyce RabouDe Dommelbaarzen1:32.4098018921:29.56
5.Jill GrevenArethusa1:47.3197043981:31.94
6.Bo van AalstArethusa1:43.1498006301:37.13
7.Lisanne van GennipZV Hydra1:39.4697014441:37.70
8.Anne van de LooArethusa1:52.0598006281:39.02
9.Jessica BloksDe Dommelbaarzen1:48.0899008741:43.40
10.Wilke WesselsZV Hydra1:42.9297014401:44.44
11.Melissa van AkenDe Waalstroom1:54.3199000601:51.90
12.Bahar TokbayArethusaNT97049221:54.56
13.Rixt LettingaDe Waalstroom2:42.7798004802:16.02
DISMarlies WilkensArethusa1:37.4497022401:31.72
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.11.2008
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Joep van GrunsvenArethusa1:19.4695004691:16.32
2.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen1:28.2995045151:27.42
3.Freek VerhagenZV Hydra1:30.1795033111:27.57
4.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen1:34.0496030651:34.07
5.Bram BlonkDe Waalstroom1:41.0095024751:35.34
6.Robin van MelisZV Hydra1:43.8796033331:41.66
7.Jondy van GrinsvenArethusaNT95032251:42.22
8.Koen NuchelmansDe Dommelbaarzen1:39.3495017611:42.41
9.Luke van HamondDe Dommelbaarzen1:40.0596009451:42.78
10.Rodney den UijlArethusa1:43.3696028611:43.02
11.Jim Luca WiddershovenDe Dommelbaarzen1:44.0096030671:43.99
12.Thijs van den CorputZV Hydra1:48.6095053431:44.54
13.Remco van KilsdonkZV Hydra1:49.1496033311:45.98
14.Frans PeijnenburgDe Dommelbaarzen1:49.0996020171:46.62
15.Erwin van LieshoutZV Hydra1:45.2095017231:47.68
16.Dave WeijersZV Hydra1:44.3496033351:48.30
17.Jeppe KomdeurDe Waalstroom1:55.3196040971:58.64
DISJelle VerploegenDe Waalstroom1:45.8196047872:01.32
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISWouter MeekesDe Waalstroom1:50.9397040492:09.28
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMGijs van OorschotArethusaNT9503231


<< TOP >>
Programmanr. 8
16.11.2008
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 9
16.11.2008
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jo-Eny PolsbroekArethusa1:59.0097022381:30.06
2.Vera EelkemaZV Hydra1:34.0695060461:34.15
3.Jessie van den BroekZV Hydra1:37.0495024081:35.51
4.Claudia BloksDe Dommelbaarzen1:32.6195018781:36.50
5.Manon BruijnsDe Waalstroom1:43.8295024301:36.89
6.Yanyi ThongArethusa1:52.1095039681:36.96
7.Nina BijenArethusa1:38.6295032221:37.16
8.Liz van DongenZV Hydra1:40.8795044321:38.42
9.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen1:40.5997040121:39.67
10.Nathalie GaalArethusa1:50.5095008081:42.46
11.Elke WintjesArethusa1:50.0096048081:43.13
12.Corine SomersDe Waalstroom1:48.5195019001:43.93
13.Daphne van LeurArethusa1:51.2096057721:46.76
14.Anouk BressersArethusa1:57.1296038801:47.67
15.Julia JanssenZV Hydra1:56.2596037621:49.16
16.Merel MeekesDe Waalstroom1:45.1895063081:54.31
17.Cedra HorstinkDe Waalstroom1:43.4596056341:56.03
18.Kim KuijpersArethusa1:58.5096049301:58.44
AFGEMLotte MinheereZV Hydra1:44.799602968
AFGEMDimphy VissersArethusa1:47.309505636


<< TOP >>
Programmanr. 10
16.11.2008
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
16.11.2008
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kevin VermeulenArethusa1:10.1393054691:10.88
2.Joep van den BersselaarArethusa1:15.0093037091:11.39
3.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen1:13.9295045151:11.82
4.Jeroen van den CorputZV Hydra1:13.3093034191:12.30
5.Daan VieringDe Waalstroom1:14.1694038391:14.98
6.Ted ReniersDe Dommelbaarzen1:15.3294005191:15.01
7.Jesper BergmansZV Hydra1:27.4293061271:22.11
8.Tim SomersDe Waalstroom1:25.7693038151:24.02
9.Rik van GennipArethusa1:47.7394050671:27.54
10.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen1:27.1296030651:28.37
DISRick van BakelArethusaNT93060311:29.02
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
NG.ZAKoen WesselsZV Hydra1:19.159403041


<< TOP >>
Programmanr. 12
16.11.2008
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 13
16.11.2008
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Laura van ReenDe Waalstroom1:22.4593063001:19.81
2.Marian KrielaartDe Dommelbaarzen1:27.1894018061:25.30
3.Danielle ThijssenDe Waalstroom1:25.1993060941:25.32
4.Raissa NuchelmansDe Dommelbaarzen1:27.4393050981:25.58
5.Iris JanssenZV Hydra1:27.1294056621:27.26
6.Jo-Eny PolsbroekArethusa1:25.0097022381:27.86
7.Evy UlijnArethusa1:25.0096041001:28.79
8.Laura GoversArethusa1:31.9693070961:30.16
9.Elise VerhagenZV Hydra1:26.8493043061:30.35
10.Lisa ZamanArethusa1:39.6694051001:30.58
11.Eva TimmersZV Hydra1:30.9293043081:30.88
12.Esther KrielaartDe Dommelbaarzen1:26.8294040541:31.26
13.Myrte Jansen van RosendaalArethusaNT93030751:38.13
14.Marloes RuisArethusa1:51.7095032201:44.50
DISIlse van GerwenZV Hydra1:36.4094067801:34.95
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd )., vi
AFGEMMarelke RijkersZV Hydra1:39.539402650
AFGEMJoyce JanssenZV HydraNT9304304


<< TOP >>
Programmanr. 14
16.11.2008
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 15
16.11.2008
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dirk ZeelteDe Waalstroom1:09.5591059111:09.78
2.Joep van GrunsvenArethusa1:19.4695004691:16.37
3.Rick van HamondDe Dommelbaarzen1:19.4292058731:18.39
4.Wouter WesselsZV Hydra1:17.9791025411:18.88
5.Jitse AlsemgeestDe Dommelbaarzen1:20.0092019711:20.50
6.Guus GeurtsDe Waalstroom1:23.6091006891:24.65
7.Martijn VerhagenZV Hydra1:23.6491056031:25.69
8.Stef JanssenZV Hydra1:24.6492068911:25.82
9.Peter SwinkelsArethusa1:29.5992065211:26.16
10.Charlie van AkenDe Waalstroom1:27.6592056251:30.84
11.Mark DelissenZV Hydra1:32.5792068891:32.95
12.Luuk van den BersselaarArethusa1:29.0791050691:33.22
13.Jory van TuijlArethusa1:41.1191070191:35.26
14.Jip DurieuxDe Waalstroom1:48.3694056391:46.76
15.Willem de VriesDe Waalstroom1:40.5394061551:48.95


<< TOP >>
Programmanr. 16
16.11.2008
Jongens, 50m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 17
16.11.2008
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Carlijn MartensArethusa1:29.0791020321:27.87
2.Evy BokkersArethusa1:27.6092054141:27.90
3.Inge FransenZV Hydra1:27.3992055401:30.30
4.Carlijn VieringDe Waalstroom1:28.9097011421:30.84
5.Tamara van AkenDe Waalstroom1:29.2394040501:32.00
6.Lisa van EwijkDe Dommelbaarzen1:30.1892048401:32.92
7.Fardau LettingaDe Waalstroom1:38.6794053641:35.37
7.Ellen ReniersDe Dommelbaarzen1:32.2391062881:35.37
9.Judith van der KnaapDe Waalstroom1:42.1794069441:36.86
10.Eva GeurtsArethusaNT97035381:57.29
DISCharlot TimmersZV Hydra1:36.5492037801:39.95
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMManouk van MaanenDe Dommelbaarzen1:40.269204324


<< TOP >>
Programmanr. 18
16.11.2008
Dames, 50m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 19
16.11.2008
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen2:03.13870015929.601:01.812:03.94
2.Niek HavekesDe Waalstroom2:01.98860112729.301:02.122:04.76
2.Jelle BeerensDe Dommelbaarzen2:03.86860015929.201:01.762:04.76
4.Bryan MeeuwissenDe Waalstroom2:05.29920089330.641:03.092:06.51
5.Donny van AlphenZV Hydra2:03.89920237729.391:02.172:07.30
6.Tom HavekesDe Waalstroom2:08.86890111929.951:03.022:07.48
7.Nick HeisterArethusa2:09.00850096929.261:02.012:12.03
8.Rick van HamondDe Dommelbaarzen2:11.18920587330.881:05.632:14.19
9.Mathieu van der VenZV Hydra2:15.67840234931.041:06.072:16.98
10.Erik PijlArethusa2:21.39800213330.541:05.772:19.59
11.Yannick van RoesselArethusa2:10.00900247730.481:06.392:21.70
12.Nick EmonsArethusa2:13.59890083331.131:07.582:25.20
13.Tom BusZV Hydra2:22.68870057131.641:07.762:25.26
14.Niels de JongZV Hydra2:24.78890579732.291:09.702:31.34
15.Paul KoeslagDe Dommelbaarzen2:30.48840123536.261:16.792:40.14


<< TOP >>
Programmanr. 20
16.11.2008
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Don ToekajaArethusaNT800188932.28
2.Jan-Willem van HerpenArethusaNT700134733.81
3.Paul van den HeuvelArethusaNT700044134.26
4.Willem JansenZV HydraNT760044337.12
5.Niek KouwenbergZV HydraNT860171538.08
6.Stijn van der AaZV HydraNT900000139.20
7.Jop de WitZV HydraNT890444940.86
8.Ad van HerpenArethusaNT900660342.32


<< TOP >>
Programmanr. 21
16.11.2008
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Juliska PeijnenburgDe Dommelbaarzen2:26.39900289233.071:09.732:27.67
2.Milou ter HorstDe WaalstroomNT870539234.971:12.942:31.13
3.Rebecca ThijssenDe Waalstroom2:32.84930719236.091:15.372:32.27
4.Esther van KampArethusa2:27.29910153236.091:14.152:32.60
5.Marjoke DebetsDe Waalstroom2:35.69860076834.641:11.832:36.10
6.Anick SpiekermannDe Dommelbaarzen2:22.31880410835.561:15.592:36.43
7.Anna DelissenZV Hydra2:39.04930430236.111:15.892:38.20
8.Alja HuibersDe Waalstroom2:34.80910135236.821:17.362:39.00
9.Liset de VeerArethusa2:30.23870419036.911:17.102:40.84
10.Esther KrielaartDe Dommelbaarzen2:38.35940405450:36.511:19.212:44.49
11.Ellen ReniersDe Dommelbaarzen2:35.88910628836.001:16.192:45.56
12.Annemieke KuijpersZV Hydra2:43.38850175836.411:19.072:49.21
13.Robin WillemsenArethusa2:43.77910701636.641:19.562:51.26
14.Marthe van der VenZV Hydra2:43.04890491036.021:19.642:53.73
AFGEMMargot van RielArethusa2:26.429203838


<< TOP >>
Programmanr. 22
16.11.2008
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone FransenZV HydraNT900754442.64
2.Yvonne MantinghArethusaNT900247244.23
3.Cindy HendriksDe WaalstroomNT920767244.26
4.Mandy BijveldsZV HydraNT890605646.67


<< TOP >>
Programmanr. 23
16.11.2008
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Nicole RabouDe Dommelbaarzen57.70000106057.68
2.Jinte Groen van WettumDe Waalstroom1:00.2399026241:07.67
DISGallyon Olde HengelDe Waalstroom1:04.3699029261:17.22
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 24
16.11.2008
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ramón PleijersDe Dommelbaarzen39.24980201335.98
2.Simon CornelissenZV HydraNT970403938.80
3.Ivar WijfelsDe Dommelbaarzen41.45980136939.04
4.Matthijs KooijmanArethusa48.14990053741.04
5.Geworg GalstjanArethusa52.25980244546.91
6.Julian HuijbersZV Hydra43.51980317547.24
7.Wouter MeekesDe Waalstroom50.4397040491:00.11
DISPerry EmonsArethusa53.619703759
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 25
16.11.2008
Jongens, 25m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 26
16.11.2008
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Louise van HoutenArethusa37.35970332034.96
2.Joyce RabouDe Dommelbaarzen36.69980189235.81
3.Jill GrevenArethusa39.18970439836.36
4.Maud JansenZV Hydra37.29970348436.58
5.Marlies WilkensArethusa40.37970224036.68
6.Bo van AalstArethusa38.16980063038.07
7.Lisanne van GennipZV Hydra39.46970144438.40
8.Anne van de LooArethusa41.17980062839.60
9.Jessica BloksDe Dommelbaarzen45.67990087443.23
10.Wilke WesselsZV Hydra39.89970144043.26
11.Eva GeurtsArethusa51.58970353845.26
12.Melissa van AkenDe Waalstroom45.36990006045.86
13.Bahar TokbayArethusa50.41970492246.67
14.Rixt LettingaDe Waalstroom57.77980048055.29


<< TOP >>
Programmanr. 27
16.11.2008
Meisjes, 25m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 28
16.11.2008
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Joep van GrunsvenArethusa1:21.8395004691:13.42
2.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen1:19.6595045151:18.56
3.Bram BlonkDe Waalstroom1:20.7295024751:20.02
4.Freek VerhagenZV Hydra1:33.6595033111:23.31
5.Koen NuchelmansDe Dommelbaarzen1:21.4295017611:23.91
6.Jim Luca WiddershovenDe Dommelbaarzen1:23.9796030671:24.83
7.Luke van HamondDe Dommelbaarzen1:25.3196009451:25.18
8.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen1:26.0096030651:27.42
8.Rodney den UijlArethusa1:28.7596028611:27.42
10.Robin van MelisZV Hydra1:32.0296033331:32.20
11.Erwin van LieshoutZV Hydra1:28.7895017231:33.51
12.Jeppe KomdeurDe Waalstroom1:38.6696040971:39.48
13.Thijs van den CorputZV HydraNT95053431:39.54
14.Remco van KilsdonkZV Hydra1:41.0496033311:41.57
15.Dave WeijersZV Hydra1:43.9196033351:47.32


<< TOP >>
Programmanr. 29
16.11.2008
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jessie van den BroekZV Hydra1:23.7295024081:20.32
2.Claudia BloksDe Dommelbaarzen1:23.6195018781:23.03
3.Carlijn VieringDe Waalstroom1:27.4697011421:24.69
4.Evy UlijnArethusa1:45.4996041001:24.70
5.Manon BruijnsDe Waalstroom1:25.8195024301:27.06
6.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen1:27.9797040121:29.56
7.Nina BijenArethusa1:37.5295032221:29.92
8.Liz van DongenZV Hydra1:31.1595044321:31.80
9.Corine SomersDe Waalstroom1:35.0095019001:34.10
10.Vera EelkemaZV Hydra1:38.0795060461:34.76
11.Yanyi ThongArethusaNT95039681:38.42
12.Elke WintjesArethusaNT96048081:39.37
13.Anouk BressersArethusa1:43.7996038801:39.76
14.Daphne van LeurArethusaNT96057721:40.23
15.Kim KuijpersArethusaNT96049301:43.26
16.Julia JanssenZV Hydra1:52.7296037621:45.97
17.Cedra HorstinkDe Waalstroom1:32.1896056341:47.23
18.Nathalie GaalArethusaNT95008081:48.67
19.Merel MeekesDe Waalstroom1:32.5495063081:58.86
DISJo-Eny PolsbroekArethusa1:27.0897022381:23.83
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMLotte MinheereZV Hydra2:01.369602968
AFGEMDimphy VissersArethusa1:32.049505636


<< TOP >>
Programmanr. 30
16.11.2008
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kevin VermeulenArethusa59.88930546959.76
2.Joep van den BersselaarArethusa1:03.6393037091:00.28
3.Ted ReniersDe Dommelbaarzen1:03.7094005191:02.70
4.Jeroen van den CorputZV Hydra1:05.1193034191:03.00
5.Tim SomersDe Waalstroom1:02.6293038151:03.10
6.Daan VieringDe Waalstroom1:05.3994038391:05.37
7.Jesper BergmansZV Hydra1:10.5493061271:08.51
8.Rik van GennipArethusa1:10.0894050671:09.36
9.Rick van BakelArethusa1:12.5693060311:11.93
10.Thijs van de VeerdonkArethusaNT94031091:13.36
11.Koen NuchelmansDe Dommelbaarzen1:10.8095017611:16.48
12.Luke van HamondDe Dommelbaarzen1:15.9296009451:18.66
13.Willem de VriesDe Waalstroom1:15.8494061551:19.80
14.Frans PeijnenburgDe Dommelbaarzen1:23.3396020171:22.16
15.Jip DurieuxDe Waalstroom1:28.8894056391:28.64
16.Jelle VerploegenDe Waalstroom1:25.8796047872:15.00
AFGEMKoen WesselsZV Hydra1:10.179403041


<< TOP >>
Programmanr. 31
16.11.2008
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 32
16.11.2008
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Rebecca ThijssenDe Waalstroom1:10.5693071921:10.76
2.Esther KrielaartDe Dommelbaarzen1:09.4894040541:11.14
3.Marian KrielaartDe Dommelbaarzen1:11.3294018061:11.17
4.Raissa NuchelmansDe Dommelbaarzen1:13.8293050981:11.21
5.Ilse van GerwenZV Hydra1:17.8794067801:13.08
6.Lisa ZamanArethusa1:12.0394051001:13.64
7.Elise VerhagenZV Hydra1:12.2193043061:13.73
8.Tamara van AkenDe Waalstroom1:11.2994040501:14.32
9.Laura GoversArethusa1:16.0293070961:16.77
10.Judith van der KnaapDe Waalstroom1:20.8194069441:18.83
11.Marloes RuisArethusa1:15.4395032201:19.11
12.Eva TimmersZV Hydra1:19.9893043081:19.57
13.Iris JanssenZV Hydra1:19.0294056621:19.98
14.Fardau LettingaDe Waalstroom1:24.5694053641:21.20
15.Myrte Jansen van RosendaalArethusaNT93030751:21.63
AFGEMMarelke RijkersZV Hydra1:14.219402650
AFGEMJoyce JanssenZV HydraNT9304304


<< TOP >>
Programmanr. 33
16.11.2008
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 34
16.11.2008
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Dirk ZeelteDe Waalstroom2:30.3691059112:29.14
2.Joep van den BersselaarArethusa2:34.6993037092:29.89
3.Rick van HamondDe Dommelbaarzen2:38.1892058732:32.48
4.Wouter WesselsZV Hydra2:32.54910254132.922:34.48
5.Guus GeurtsDe Waalstroom2:29.12910068932.432:34.78
6.Jitse AlsemgeestDe Dommelbaarzen2:42.00920197135.832:40.32
7.Peter SwinkelsArethusa2:49.20920652135.532:40.68
8.Luuk van den BersselaarArethusa2:42.3791050692:45.92
9.Mark DelissenZV Hydra2:53.6792068892:54.04
10.Daan van der AaZV Hydra2:52.28910268336.472:55.75
11.Charlie van AkenDe Waalstroom3:07.5792056253:10.04


<< TOP >>
Programmanr. 35
16.11.2008
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Carlijn MartensArethusa2:59.7991020322:55.54
2.Danielle ThijssenDe Waalstroom2:53.33930609440.062:55.71
3.Lisa van EwijkDe Dommelbaarzen3:02.96920484036.992:58.20
4.Inge FransenZV Hydra3:01.0592055403:01.92
5.Charlot TimmersZV Hydra3:02.8592037803:02.07
6.Alja HuibersDe Waalstroom3:01.08910135241.413:03.25
7.Ellen ReniersDe Dommelbaarzen2:53.95910628846.283:11.11
8.Cindy HendriksDe Waalstroom3:10.9692076723:13.20
AFGEMManouk van MaanenDe Dommelbaarzen3:04.309204324
AFGEMEsther van KampArethusa2:53.499101532


<< TOP >>
Programmanr. 36
16.11.2008
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen2:15.70870015932.652:16.60
2.Niek HavekesDe Waalstroom2:20.99860112733.262:20.19
3.Donny van AlphenZV Hydra2:23.49920237732.952:21.16
4.Jelle BeerensDe Dommelbaarzen2:20.0686001592:25.48
5.Tom HavekesDe Waalstroom2:28.0289011192:27.07
6.Bas van der VenArethusa2:26.31860321934.712:27.89
7.Kevin VermeulenArethusa2:26.3193054692:32.58
8.Mathieu van der VenZV Hydra2:36.0284023492:33.04
9.Bryan MeeuwissenDe Waalstroom2:32.06920089337.202:33.36
10.Paul van den HeuvelArethusa2:30.22700044136.532:34.28
11.Jop de WitZV Hydra2:39.3589044492:40.13
12.Niek KouwenbergZV Hydra2:37.53860171537.702:41.59
13.Tom BusZV Hydra2:42.60870057138.232:44.13
14.Jan-Willem van HerpenArethusa2:42.06700134737.802:45.94
15.Paul KoeslagDe Dommelbaarzen2:52.9484012352:50.04


<< TOP >>
Programmanr. 37
16.11.2008
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yannick van RoesselArethusaNT900247724.72
2.Don ToekajaArethusaNT800188925.36
3.Erik PijlArethusaNT800213326.86
4.Nick EmonsArethusaNT890083327.16
5.Niels de JongZV HydraNT890579728.60
6.Stef JanssenZV HydraNT920689129.65
7.Stijn van der AaZV HydraNT900000130.08
8.Jory van TuijlArethusaNT910701930.86
9.Martijn VerhagenZV HydraNT910560331.31
10.Ad van HerpenArethusaNT900660331.39


<< TOP >>
Programmanr. 38
16.11.2008
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Anna DelissenZV Hydra2:47.33930430239.062:48.60
2.Evy BokkersArethusa2:54.16920541441.602:54.82
3.Claudia BloksDe Dommelbaarzen2:57.70950187841.922:56.86
4.Laura van ReenDe Waalstroom2:50.64930630041.662:57.42
5.Esther van KampArethusaNT91015322:57.80
6.Milou ter HorstDe Waalstroom3:00.25870539243.462:58.14
7.Juliska PeijnenburgDe Dommelbaarzen2:49.58900289240.542:59.36
8.Anick SpiekermannDe Dommelbaarzen2:43.67880410842.153:00.01
9.Simone FransenZV Hydra3:02.21900754442.853:04.69
10.Lisa van EwijkDe Dommelbaarzen2:59.8692048403:05.89
11.Annemieke KuijpersZV Hydra3:02.88850175844.003:06.42
12.Marjoke DebetsDe Waalstroom3:00.5286007683:12.23
13.Marthe van der VenZV Hydra3:05.9289049103:19.82
AFGEMRafaëla BreedDe Waalstroom2:44.168900584
AFGEMMargot van RielArethusa2:51.749203838


<< TOP >>
Programmanr. 39
16.11.2008
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Raissa NuchelmansDe DommelbaarzenNT930509832.80
2.Robin WillemsenArethusaNT910701633.64
3.Mandy BijveldsZV HydraNT890605635.25
4.Yvonne MantinghArethusaNT900247235.54


<< TOP >>
Programmanr. 40
16.11.2008
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarzen2:29.362:28.93
Jim Luca Widdershoven
Teun van Houtert
96
96
39.43Loek van Houtert
Koen Nuchelmans
95
95
2.ZV Hydra 2ZV Hydra2:40.882:40.45
Erwin van Lieshout
Freek Verhagen
95
95
42.08Robin van Melis
Dave Weijers
96
96
DISDe Waalstroom 2De Waalstroom2:58.43
EA - Te vroeg overgenomen.
Jeppe Komdeur, Jelle Verploegen, Bram Blonk, Wouter Meekes
DISArethusa 2ArethusaNT2:34.48
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Rodney den Uijl
Jondy van Grinsven
96
95
40.76Joep van Grunsven
Gijs van Oorschot
95
95


<< TOP >>
Programmanr. 41
16.11.2008
4 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarzen2:32.402:25.09
Ramón Pleijers
Joyce Rabou
98
98
35.81Ivar Wijfels
Ylva Hendriks
98
97
2.Arethusa 1ArethusaNT2:37.32
Matthijs Kooijman
Louise van Houten
99
97
40.13Perry Emons
Jo-Eny Polsbroek
97
97
3.ZV Hydra 1ZV HydraNT2:37.94
Julian Huijbers
Lisanne van Gennip
98
97
45.08Simon Cornelissen
Maud Jansen
97
97