3 ProvinciŽn deel 2.
Bergen (NED),    27.4.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag, 8 - 10 jaar    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, 8 - 11 jaar
Nr. 5. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 9. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 10. Jongens, 100m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, 8 - 11 jaar
Nr. 12. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 13. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 16. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 17. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 18. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 20. Alle, 8 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 100m schoolslag                     11 jaar en ouder
27.4.08 - 14:00                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)      1:09.74 9200249    1:09.57           
          1:09.57
  2. EBSKAMP, Geoff                Noord Limburg(SG)      1:16.88 9301817    1:14.14           
          1:14.14
  3. V. DIJK, Jelmer               Noord Limburg(SG)      1:13.16 9000653    1:14.32           
          1:14.32
  4. EBSKAMP, Alec                 Noord Limburg(SG)      1:17.03 9104305    1:15.92           
          1:15.92
  5. V. DUIJNHOVEN, Job            Noord Limburg(SG)      1:14.89 8800887    1:17.92           
          1:17.92
  6. WESSELS, Wouter               ZV Hydra               1:17.97 9102541    1:18.16           
          1:18.16
  7. VAN DER VEN, Mathieu          ZV Hydra               1:18.16 8402349    1:18.67           
          1:18.67
  8. DE JONG, Niels                ZV Hydra               1:20.44 8905797    1:20.20           
          1:20.20
  9. VAN DEN CORPUT, Jeroen        ZV Hydra               1:19.86 9303419    1:20.58           
          1:20.58
 10. TEN BRINKE, Sjoerd            Zc '90                 1:18.74 9200153    1:21.52           
          1:21.52
 11. VAN LIEROP, Wouter            ZV Hydra               1:20.39 8904447    1:21.55           
          1:21.55
 12. BUS, Tom                      ZV Hydra               1:21.32 8700571    1:22.50           
          1:22.50
 13. DE BOER, Erik                 Noord Limburg(SG)      1:22.99 9106973    1:23.23           
          1:23.23
 14. VERHAGEN, Martijn             ZV Hydra               1:26.89 9105603    1:23.64           
          1:23.64
 15. AGTERBERG, Jeffrey            Noord Limburg(SG)           NT 9007283    1:28.53           
          1:28.53
 16. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:33.99 9503691    1:29.86           
          1:29.86
 17. WESTERKAMP, Hans              Noord Limburg(SG)      1:27.79 9302745    1:41.32           
          1:41.32
 18. SPRENGERS, Simon              Zc '90                 1:45.48 9106633    1:42.32           
          1:42.32
 19. VAN DER HORST, Richard        Zc '90                 1:45.98 9700179    1:45.14           
          1:45.14
 20. SPRENGERS, Lukas              Zc '90                 2:12.06 9700181    2:07.07           
          2:07.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 100m schoolslag                     11 jaar en ouder
27.4.08 - 14:10                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:21.16 9107878    1:21.80           
          1:21.80
  2. FRANSEN, Inge                 ZV Hydra               1:29.38 9205540    1:27.39           
          1:27.39
  3. VAN DER HORST, Chantal        Zc '90                 1:28.57 9400616    1:28.21           
          1:28.21
  4. AGTERBERG, Kelly              Noord Limburg(SG)      1:29.71 9204882    1:31.40           
          1:31.40
  5. JANSSEN, Iris                 ZV Hydra               1:35.03 9405662    1:33.66           
          1:33.66
  6. HENDRIKS, Vera                Noord Limburg(SG)      1:33.61 9405270    1:34.51           
          1:34.51
  7. MELSSEN, Sophie               Noord Limburg(SG)      1:34.12 9504228    1:34.82           
          1:34.82
  8. SCHOOFS, Merle                Noord Limburg(SG)      1:39.41 9603016    1:36.51           
          1:36.51
  9. TIMMERS, Charlot              ZV Hydra               1:33.94 9203780    1:37.06           
          1:37.06
 10. VAN DEN BROEK, Jessie         ZV Hydra               1:37.04 9502408    1:37.16           
          1:37.16
 11. DEKKERS, Ine                  ZV Hydra               1:35.60 8907134    1:37.17           
          1:37.17
 12. LEENEN, Lori                  Noord Limburg(SG)      1:36.86 9305060    1:39.72           
          1:39.72
 13. BOEREBOOM, Babet              Noord Limburg(SG)      1:38.77 9306362    1:39.98           
          1:39.98
 14. SPRENGERS, Lydia              Zc '90                 1:43.23 9304720    1:42.08           
          1:42.08
 15. V. DUREN, Meta                Noord Limburg(SG)      1:47.68 9603014    1:44.73           
          1:44.73
 16. BOS, Sarah                    Noord Limburg(SG)      1:46.43 9700918    1:47.02           
          1:47.02
 17. VOORDOUW, Tessa               Zc '90                 1:47.95 9604334    1:48.21           
          1:48.21
 18. JANSSEN, Julia                ZV Hydra               1:59.81 9603762    1:59.23           
          1:59.23
 19. BOLDER, Laura                 Zc '90                 2:00.26 9406190    2:01.39           
          2:01.39
 20. VAN SOEST, Naomi              Noord Limburg(SG)      2:07.02 9605356    2:02.27           
          2:02.27
 DIS KHALFALLA, Fatma              Noord Limburg(SG)      1:47.43 9406916    1:44.71           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:44.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 100m rugslag                          8 - 10 jaar
27.4.08 - 14:25                          minioren 5 el                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN DER ZANDEN, Bart          Noord Limburg(SG)      1:47.92 9900849    1:49.42           
          1:49.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag                          8 - 11 jaar
27.4.08 - 14:30                          minioren 5el                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN GENNIP, Lisanne           ZV Hydra                    NT 9701444    1:43.08           
          1:43.08
  2. WESSELS, Wilke                ZV Hydra               1:49.18 9701440    1:46.80           
          1:46.80
  3. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)      1:55.42 9901412    1:47.16           
          1:47.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 200m vrije slag                     11 jaar en ouder
27.4.08 - 14:30                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WESSELS, Koen                 ZV Hydra               2:30.46 9403041    2:31.50           
          1:12.13  2:31.50
  2. JANSSEN, Stef                 ZV Hydra               2:41.78 9206891    2:36.73           
          1:13.16  2:36.73
  3. BOS, Alex                     Noord Limburg(SG)      2:37.12 9501273    2:38.02           
          1:16.45  2:38.02
  4. BERGMANS, Jesper              ZV Hydra               2:41.34 9306127    2:38.35           
          1:15.46  2:38.35
  5. VERHAGEN, Freek               ZV Hydra               2:47.69 9503311    2:47.52           
          1:20.12  2:47.52
  6. SPRENGERS, Simon              Zc '90                 3:05.20 9106633    2:59.82           
          1:26.45  2:59.82
  7. HEEREN, Nik                   Noord Limburg(SG)      3:01.44 9602277    3:03.60           
          1:28.16  3:03.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag                     11 jaar en ouder
27.4.08 - 14:40                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DE BOER, Daphne               Noord Limburg(SG)      2:29.42 9306828    2:30.93           
          1:14.06  2:30.93
  2. WITLOX, Lenja                 Zc '90                 2:28.29 9202004    2:30.98           
          1:15.23  2:30.98
  3. PEETERS, Denise               Noord Limburg(SG)      2:44.89 9406418    2:37.24           
          1:19.01  2:37.24
  4. HARKX, Renee                  Noord Limburg(SG)      2:34.67 9202220    2:37.26           
          1:18.64  2:37.26
  5. VERHAGEN, Elise               ZV Hydra               2:42.14 9304306    2:39.92           
          1:16.26  2:39.92
  6. JANSSEN, Joyce                ZV Hydra               2:37.88 9304304    2:44.70           
          1:19.30  2:44.70
  7. VAN DER HORST, Chantal        Zc '90                 2:45.33 9400616    2:46.16           
          1:24.20  2:46.16
  8. GOUWENTAK, Esmee              Zc '90                 2:56.29 9302788    2:51.64           
          1:23.67  2:51.64
  9. SPRENGERS, Lydia              Zc '90                 2:51.92 9304720    2:51.91           
          1:22.82  2:51.91
 10. TIMMERS, Eva                  ZV Hydra               2:56.94 9304308    2:59.60           
          1:26.90  2:59.60
 11. JANSEN, Joske                 Zc '90                 3:13.13 9600648    3:08.45           
          1:30.54  3:08.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                      11 jaar en ouder
27.4.08 - 14:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)      1:04.49 9200249    1:06.92           
          1:06.92
  2. EBSKAMP, Geoff                Noord Limburg(SG)      1:07.45 9301817    1:09.45           
          1:09.45
  3. V. DUIJNHOVEN, Job            Noord Limburg(SG)      1:08.51 8800887    1:09.92           
          1:09.92
  4. EBSKAMP, Alec                 Noord Limburg(SG)           NT 9104305    1:10.64           
          1:10.64
  5. V. DIJK, Jelmer               Noord Limburg(SG)      1:07.73 9000653    1:16.57           
          1:16.57
  6. DE BOER, Erik                 Noord Limburg(SG)      1:14.13 9106973    1:19.64           
          1:19.64
  7. BERGEN, Leo                   ZC'90                       NT 9007069    1:19.66           
          1:19.66
  8. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:30.68 9503691    1:30.15           
          1:30.15
  9. VAN MELIS, Robin              ZV Hydra               1:33.25 9603333    1:32.02           
          1:32.02
 10. VAN LIESHOUT, Erwin           ZV Hydra               1:35.26 9501723    1:33.82           
          1:33.82
 11. AGTERBERG, Jeffrey            Noord Limburg(SG)      1:30.97 9007283    1:36.07           
          1:36.07
 12. WESTERKAMP, Hans              Noord Limburg(SG)      1:31.49 9302745    1:42.09           
          1:42.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m rugslag                      11 jaar en ouder
27.4.08 - 14:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:12.38 9400830    1:12.65           
          1:12.65
  2. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:14.64 9107878    1:14.83           
          1:14.83
  3. JANSSEN, Daisy                ZV Hydra               1:17.04 9105800    1:15.52           
          1:15.52
  4. TEUNISSEN, Kimberley          Noord Limburg(SG)      1:14.72 9201742    1:19.45           
          1:19.45
  5. HENDRIKS, Vera                Noord Limburg(SG)      1:19.94 9405270    1:20.72           
          1:20.72
  6. AGTERBERG, Kelly              Noord Limburg(SG)      1:21.63 9204882    1:22.95           
          1:22.95
  7. RIJKERS, Marelke              ZV Hydra               1:27.21 9402650    1:24.48           
          1:24.48
  8. LEENEN, Lori                  Noord Limburg(SG)      1:28.29 9305060    1:29.50           
          1:29.50
  9. DELISSEN, Anna                ZV Hydra               1:18.89 9304302    1:30.42           
          1:30.42
 10. VAN DONGEN, Liz               ZV Hydra               1:47.92 9504432    1:31.15           
          1:31.15
 11. BOS, Sarah                    Noord Limburg(SG)      1:30.15 9700918    1:31.46           
          1:31.46
 12. SCHOOFS, Merle                Noord Limburg(SG)      1:30.48 9603016    1:32.16           
          1:32.16
 13. KHALFALLA, Fatma              Noord Limburg(SG)      1:36.10 9406916    1:33.79           
          1:33.79
 14. MELSSEN, Sophie               Noord Limburg(SG)      1:31.46 9504228    1:34.15           
          1:34.15
 15. EELKEMA, Vera                 ZV Hydra               1:43.68 9506046    1:38.07           
          1:38.07
 16. BOEREBOOM, Babet              Noord Limburg(SG)      1:41.11 9306362    1:42.32           
          1:42.32
 17. BOLDER, Laura                 Zc '90                 1:47.95 9406190    1:45.36           
          1:45.36
 18. VOORDOUW, Tessa               Zc '90                 1:51.29 9604334    1:52.36           
          1:52.36
 19. VAN SOEST, Naomi              Noord Limburg(SG)      2:02.73 9605356    2:05.31           
          2:05.31
 DIS V DER LINDEN, Eva             Zc '90                 1:48.11 9106154    1:52.70           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:52.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m vrije slag                         8 - 10 jaar
27.4.08 - 15:05                          minioren 5el                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN DER ZANDEN, Bart          Noord Limburg(SG)      1:44.60 9900849    1:46.17           
          1:46.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                         8 - 11 jaar
27.4.08 - 15:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN GENNIP, Lisanne           ZV Hydra                    NT 9701444    1:30.64           
          1:30.64
  2. WESSELS, Wilke                ZV Hydra               1:32.88 9701440    1:31.02           
          1:31.02
  3. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)      1:44.27 9901412    1:43.48           
          1:43.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                     11 jaar en ouder
27.4.08 - 15:10                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN DER VEN, Mathieu          ZV Hydra               2:30.27 8402349    2:30.77           
            32.08  2:30.77
  2. WESSELS, Wouter               ZV Hydra               2:34.48 9102541    2:32.54           
            32.76  2:32.54
  3. DE JONG, Niels                ZV Hydra               2:38.67 8905797    2:39.19           
            34.77  2:39.19
  4. VAN DEN CORPUT, Jeroen        ZV Hydra               2:37.91 9303419    2:40.81           
            35.06  2:40.81
  5. TEN BRINKE, Sjoerd            Zc '90                 2:41.98 9200153    2:45.74           
            37.95  2:45.74
  6. BUS, Tom                      ZV Hydra               2:43.23 8700571    2:48.92           
            37.26  2:48.92
  7. VAN LIEROP, Wouter            ZV Hydra               2:47.51 8904447    2:49.92           
            40.52  2:49.92
  8. VERHAGEN, Martijn             ZV Hydra               3:08.94 9105603    3:08.48           
            41.20  3:08.48
  9. BERGEN, Leo                   ZC'90                       NT 9007069    3:08.61           
            42.05  3:08.61
 10. SPRENGERS, Simon              Zc '90                 3:31.92 9106633    3:30.01           
            53.89  3:30.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m wisselslag                     11 jaar en ouder
27.4.08 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DE BOER, Daphne               Noord Limburg(SG)      2:49.11 9306828    2:49.80           
            36.72  2:49.80
  2. VAN DEN BROEK, Jessie         ZV Hydra               3:07.94 9502408    3:02.44           
            45.53  3:02.44
  3. JANSSEN, Iris                 ZV Hydra               3:08.66 9405662    3:15.30           
            45.10  3:15.30




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m vlinderslag                    11 jaar en ouder
27.4.08 - 15:25                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DUIJNHOVEN, Job            Noord Limburg(SG)      1:04.25 8800887    1:04.86           
          1:04.86
  2. EBSKAMP, Geoff                Noord Limburg(SG)      1:05.29 9301817    1:06.89           
          1:06.89
  3. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)      1:02.78 9200249    1:07.51           
          1:07.51
  4. EBSKAMP, Alec                 Noord Limburg(SG)      1:09.22 9104305    1:12.39           
          1:12.39
  5. WESSELS, Koen                 ZV Hydra               1:19.89 9403041    1:19.15           
          1:19.15
  6. JANSSEN, Stef                 ZV Hydra               1:23.09 9206891    1:25.64           
          1:25.64
  7. BOS, Alex                     Noord Limburg(SG)      1:23.16 9501273    1:27.02           
          1:27.02
  8. BERGMANS, Jesper              ZV Hydra               1:32.15 9306127    1:27.42           
          1:27.42
  9. VERHAGEN, Freek               ZV Hydra               1:40.51 9503311    1:36.34           
          1:36.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m vlinderslag                    11 jaar en ouder
27.4.08 - 15:35                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:14.56 9107878    1:12.89           
          1:12.89
  2. TEUNISSEN, Kimberley          Noord Limburg(SG)      1:10.66 9201742    1:16.06           
          1:16.06
  3. WITLOX, Lenja                 Zc '90                 1:14.93 9202004    1:21.42           
          1:21.42
  4. HENDRIKS, Vera                Noord Limburg(SG)      1:25.08 9405270    1:23.69           
          1:23.69
  5. FRANSEN, Inge                 ZV Hydra               1:30.34 9205540    1:26.43           
          1:26.43
  6. HARKX, Renee                  Noord Limburg(SG)      1:22.47 9202220    1:27.68           
          1:27.68
  7. PEETERS, Denise               Noord Limburg(SG)      1:32.25 9406418    1:30.09           
          1:30.09
  8. JANSSEN, Joyce                ZV Hydra               1:25.13 9304304    1:30.81           
          1:30.81
  9. VERHAGEN, Elise               ZV Hydra               1:26.84 9304306    1:31.42           
          1:31.42
 10. TIMMERS, Eva                  ZV Hydra               1:30.92 9304308    1:36.96           
          1:36.96
 11. VAN DER HORST, Chantal        Zc '90                 1:34.92 9400616    1:42.70           
          1:42.70
 12. GOUWENTAK, Esmee              Zc '90                 1:46.89 9302788    1:43.08           
          1:43.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 100m wisselslag                     11 jaar en ouder
27.4.08 - 15:40                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DIJK, Jelmer               Noord Limburg(SG)      1:05.76 9000653    1:09.92           
          1:09.92
  2. DE BOER, Erik                 Noord Limburg(SG)      1:12.95 9106973    1:16.59           
          1:16.59
  3. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:30.32 9503691    1:25.74           
          1:25.74
  4. WESTERKAMP, Hans              Noord Limburg(SG)      1:25.15 9302745    1:27.82           
          1:27.82
  5. VAN LIESHOUT, Erwin           ZV Hydra               1:32.49 9501723    1:31.53           
          1:31.53
  6. VAN MELIS, Robin              ZV Hydra               1:31.33 9603333    1:32.01           
          1:32.01
  7. HEEREN, Nik                   Noord Limburg(SG)      1:32.69 9602277    1:36.08           
          1:36.08
  8. VAN DER HORST, Richard        Zc '90                 1:53.92 9700179    1:54.99           
          1:54.99
 DIS SPRENGERS, Lukas              Zc '90                 2:29.80 9700181                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS BERGEN, Leo                   ZC'90                       NT 9007069    1:22.14           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:22.14
 DIS AGTERBERG, Jeffrey            Noord Limburg(SG)           NT 9007283    1:22.43           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:22.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m wisselslag                     11 jaar en ouder
27.4.08 - 15:45                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:15.34 9400830    1:15.72           
          1:15.72
  2. JANSSEN, Daisy                ZV Hydra               1:16.42 9105800    1:18.49           
          1:18.49
  3. AGTERBERG, Kelly              Noord Limburg(SG)      1:18.66 9204882    1:21.42           
          1:21.42
  4. DELISSEN, Anna                ZV Hydra               1:20.78 9304302    1:23.24           
          1:23.24
  5. TIMMERS, Charlot              ZV Hydra               1:22.32 9203780    1:23.77           
          1:23.77
  6. RIJKERS, Marelke              ZV Hydra               1:28.52 9402650    1:24.66           
          1:24.66
  7. SCHOOFS, Merle                Noord Limburg(SG)      1:27.62 9603016    1:25.02           
          1:25.02
  8. DEKKERS, Ine                  ZV Hydra               1:23.96 8907134    1:26.27           
          1:26.27
  9. MELSSEN, Sophie               Noord Limburg(SG)      1:31.83 9504228    1:30.13           
          1:30.13
 10. LEENEN, Lori                  Noord Limburg(SG)      1:24.85 9305060    1:30.54           
          1:30.54
 11. VAN DONGEN, Liz               ZV Hydra               1:39.95 9504432    1:31.94           
          1:31.94
 12. SPRENGERS, Lydia              Zc '90                 1:30.78 9304720    1:31.99           
          1:31.99
 13. EELKEMA, Vera                 ZV Hydra                    NT 9506046    1:33.05           
          1:33.05
 14. BOS, Sarah                    Noord Limburg(SG)      1:33.03 9700918    1:35.36           
          1:35.36
 15. KHALFALLA, Fatma              Noord Limburg(SG)           NT 9406916    1:35.89           
          1:35.89
 16. V. DUREN, Meta                Noord Limburg(SG)      1:43.01 9603014    1:39.60           
          1:39.60
 17. VOORDOUW, Tessa               Zc '90                 1:45.04 9604334    1:45.51           
          1:45.51
 18. JANSEN, Joske                 Zc '90                 1:43.21 9600648    1:46.64           
          1:46.64
 19. BOLDER, Laura                 Zc '90                 1:47.34 9406190    1:49.34           
          1:49.34
 20. JANSSEN, Julia                ZV Hydra               1:54.78 9603762    1:51.42           
          1:51.42
 DIS V DER LINDEN, Eva             Zc '90                 1:39.23 9106154                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS BOEREBOOM, Babet              Noord Limburg(SG)           NT 9306362    1:34.19           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:34.19




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Alle, 8 x 50m vrije slag                    11 jaar en ouder
27.4.08 - 16:00                          senioren open                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      3:48.27            3:52.66           
        TEUNISSEN, Kimberley, 92                   HENDRIKS, Vera, 94
        V. DUIJNHOVEN, Job, 88                     EBSKAMP, Geoff, 93
        VERSTEGEN, Bernadette, 91                  DE BOER, Daphne, 93
        V. DIJK, Kasper, 92                        V. DIJK, Jelmer, 90
            30.11  3:52.66

  2. ZV Hydra 1                    ZV Hydra               3:56.97            3:57.23           
        VAN DER VEN, Mathieu, 84                   DE JONG, Niels, 89
        JANSSEN, Daisy, 91                         FRANSEN, Inge, 92
        VAN LIEROP, Wouter, 89                     WESSELS, Wouter, 91
        VAN DEN BROEK, Jessie, 95                  VERHAGEN, Elise, 93
            27.26  3:57.23

  3. Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)      4:09.52            4:19.26           
        MELSSEN, Sophie, 95                        HARKX, Renee, 92
        BOS, Alex, 95                              DE BOER, Erik, 91
        PEETERS, Denise, 94                        LEENEN, Lori, 93
        EBSKAMP, Alec, 91                          WESTERKAMP, Hans, 93
            33.20  4:19.26

  4. ZV Hydra 2                    ZV Hydra               4:29.91            4:32.75           
        VAN DEN CORPUT, Jeroen, 93                 VAN LIESHOUT, Erwin, 95
        DELISSEN, Anna, 93                         VAN DONGEN, Liz, 95
        WESSELS, Koen, 94                          VERHAGEN, Freek, 95
        EELKEMA, Vera, 95                          JANSSEN, Joyce, 93
            30.40  4:32.75




Splash Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)