A-Kringkampioenschappen deel 1
Beverwijk, Netherlands,    12-5-2007,     50m-baan
Nr. 1 50m vrije slag Heren Sen.   Nr. 2 50m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 3 200m schoolslag Heren Sen.   Nr. 4 400m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 5 100m rugslag Heren Sen.   Nr. 6 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 7 200m wisselslag Heren Sen.   Nr. 8 4 x 100m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 9 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 10 4 x 100m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 11 4 x 100m vrije slag Heren Sen.      


Nr. 1   50m vrije slag Heren                      Heren Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Aurik         25.56
    2. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac     25.69
    3. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         25.83
    4. Richard Kras                   91  DeZeeschuimers      25.96
    5. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        26.08
    6. Fred Bond                      89  Ed-Vo               26.12
    7. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac     26.57
    8. Felix Kramer                   90  Rapido'82           26.94
    9. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Aurik         27.03
   10. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)         27.21
   11. Stefan de Haan                 89  DeZeeschuimers      27.27
   12. Shane Zoer                     91  EZV                 27.34
   13. Maikel van Schaik              89  AZVD                27.41
   14. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)        27.42
   15. Wouter Breton                  89  Aquarius            27.56
   16. Pieter Crok                    91  OEZA                27.57
   17. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo         27.57
   18. Morgan Tuijn                   90  NVA/HHC             27.61
   19. Martin Vink                    89  HPC                 27.64
   20. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo         27.65
   21. Paul van Mer                   89  AZVD                27.65
   22. Marco de Visser                89  ORZC'96(SG)         27.74
   23. Stefan Bouwman                 91  Waterland           27.86
   24. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend      27.88
       Tim de Graaf                   92  Waterland           27.88
       Thom de Boer                   91  DAW-Finenzo         27.88
   27. Robin Ras                      91  NVA/HHC             27.89
   28. Reinier Willemsen              90  AZVD                28.02
   29. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        28.02
   30. Marco Noort                    90  Aquafit             28.11
   31. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)        28.13
   32. Dennis de Ruiter               92  Aquarius            28.14
   33. Martijn van Tricht             91  Aquarius            28.19
       Kees Veerman                   92  Ed-Vo               28.19
       Thom Wever                     91  Hoorn–Aurik         28.19
   36. Arnoud Janki                   91  Zaanstad(SG)        28.42
   37. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)        28.42
   38. Timo v.d. Veen                 91  HPC                 28.47
   39. Matthijs Dinkla                90  Waterland           28.51
   40. João Schilder                  92  Waterland           28.68



Nr. 1   50m vrije slag Heren                         Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen Leuverink               86  Noordkop-Zeemac     25.47
    2. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik         25.83
    3. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo         25.86
    4. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo         25.93
    5. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend      26.25
    6. Kristiaan Lenos                83  HPC                 26.28
    7. Dirk Smit                      81  EZV                 26.45
    8. Quintin Trausel                87  AZVD                26.57
    9. Joep Groot                     87  Hoorn–Aurik         26.75
   10. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend      26.93
   11. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo         27.03
   12. Laurens Oomkens                87  HPC                 27.34
   13. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo         27.37
   14. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend      27.68
   15. Paul Oudendijk                 81  OEZA                27.87



TOP
Nr. 2   50m vlinderslag Dames                     Dames Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik         29.20
    2. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo         31.65
    3. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik         31.91
    4. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)        31.92
    5. Nicole Palmboom                91  OEZA                32.17
    6. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac     32.50
    7. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        32.69
    8. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      32.84
    9. Elisa Kerkhoven                91  Noordkop-Zeemac     32.98
   10. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend      32.98
   11. Jessica de Ruiter              93  Aquarius            33.09
   12. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik         33.10
   13. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo         33.25
   14. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo         33.67
   15. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         33.67
   16. Sanne Essers                   91  OEZA                33.76
   17. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend      33.78
   18. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend      33.93
   19. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo         34.05
   20. Nadia du Fossé                 94  HPC                 34.51
       Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend      34.51
   22. Daniëlle de Groot              93  OEZA                34.65
   23. Alouette Bakker                93  AZVD                34.84
   24. Romy Willemsen                 93  AZVD                34.93
   25. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac     35.42
   26. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius            35.43
   27. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend      35.64
   28. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend      35.75
   29. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo         35.84
   30. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Aurik         36.12
   31. Miranda Schaap                 92  DeZeeschuimers      36.27
   32. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)        36.94
   33. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac     37.74
   34. Rianne Koopman                 91  DAW-Finenzo         37.74



Nr. 2   50m vlinderslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)         31.31
    2. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend      31.55
    3. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac     31.57
    4. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik         32.27
    5. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo         32.40
    6. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Aurik         32.54
    7. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend      32.87
    8. Roos Burmanje                  87  HPC                 33.15
    9. Simone de Wit                  86  Hoorn–Aurik         33.45
   10. Kim Zwart                      88  AZVD                33.47
   11. Lidewij Vink                   90  OEZA                33.75
   12. Ilse Schaap                    90  DeZeeschuimers      33.78
   13. Anouk van der Gracht           89  OEZA                34.05
   14. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac     34.15
   15. Lies Rustenburg                90  EZV                 34.32
   16. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend      34.80
   17. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo         35.24
   18. Chantal Molenkamp              90  DAW-Finenzo         35.64
   19. Gitta Buskermolen              90  DAW-Finenzo         36.00



TOP
Nr. 3   200m schoolslag Heren                         Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Milan Tump                     94  Zaanstad(SG)      3:03.68
    2. Jorrick Druyven                94  OEZA              3:04.56
    3. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo             3:06.66
    4. Gerco Kalverboer               94  Waterland         3:08.82
    5. Roberto Visser                 94  Aquarius          3:09.04
    6. Richard Langenberg             94  Zaanstad(SG)      3:11.36



Nr. 3   200m schoolslag Heren                         Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       2:54.66
    2. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    2:56.09
    3. Daan Remmelzwaal               93  Zaanstad(SG)      2:58.16
    4. Stefan Schulte                 93  Rapido'82         3:03.12
    5. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       3:05.75
    6. Marcel Schouten                93  Rapido'82         3:06.11
    7. Nick Venema                    93  Waterland         3:06.70



Nr. 3   200m schoolslag Heren                         Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Appel                  92  Waterland         2:53.23
    2. João Schilder                  92  Waterland         2:59.86
    3. Sander Kesting                 92  Waterland         3:04.44
    4. Wessel Buijs                   92  HPC               3:09.92



Nr. 3   200m schoolslag Heren                         Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Timo v.d. Veen                 91  HPC               2:54.68
    2. Shane Zoer                     91  EZV               2:56.58
    3. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       2:59.68
    4. Pieter Crok                    91  OEZA              3:00.76
    5. Kristian Stam                  91  Zaanstad(SG)      3:01.41
    6. Martijn van Tricht             91  Aquarius          3:03.57
    7. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)      3:03.84
    8. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       3:05.97



Nr. 3   200m schoolslag Heren                              Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rian Visser                    90  DAW-Finenzo       2:56.05
    2. Gerben Rozie                   90  Noordkop-Zeemac   2:58.83
    3. Matthijs Dinkla                90  Waterland         2:59.15
    4. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)      3:02.04



Nr. 3   200m schoolslag Heren                              Heren Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Aurik       2:42.19
    2. Wouter Breton                  89  Aquarius          2:43.28
    3. Paul van Mer                   89  AZVD              3:03.84



Nr. 3   200m schoolslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Paul Oudendijk                 81  OEZA              2:40.98
    2. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend    2:41.76
    3. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik       2:44.68
    4. Kristiaan Lenos                83  HPC               2:45.75
    5. Daley Pinedoe                  85  Noordkop-Zeemac   2:46.78
    6. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       2:50.94
    7. Dirk Smit                      81  EZV               2:51.22
    8. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo       2:52.32
    9. Karel Bol                      87  DAW-Finenzo       2:52.61
   10. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    2:53.13
   11. Quintin Trausel                87  AZVD              2:54.68



TOP
Nr. 4   400m vrije slag Dames                         Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       5:21.18
    2. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Aurik       5:26.38
    3. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius          5:28.97
    4. Jonna Epker                    95  Hoorn–Aurik       6:21.98



Nr. 4   400m vrije slag Dames                         Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   4:50.56
    2. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    5:16.43
    3. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   5:19.36
    4. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    5:23.36
    5. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       5:24.35
    6. Linda Abu El Hassan            94  HPC               5:44.68



Nr. 4   400m vrije slag Dames                         Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik       4:41.18
    2. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius          5:06.36
    3. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      5:07.12
    4. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik       5:07.25
    5. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       5:08.80
    6. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik       5:09.38
    7. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          5:30.28



Nr. 4   400m vrije slag Dames                              Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    5:02.50
    2. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend    5:40.95



Nr. 4   400m vrije slag Dames                              Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       4:46.59
    2. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      5:01.16
    3. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac   5:02.23



Nr. 4   400m vrije slag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    4:49.12
    2. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik       5:02.76
    3. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       5:03.75
    4. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Aurik       5:06.36
    5. Lidewij Vink                   90  OEZA              5:11.20
    6. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       5:15.50



TOP
Nr. 5   100m rugslag Heren                            Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roberto Visser                 94  Aquarius          1:11.99
    2. Jorrick Druyven                94  OEZA              1:14.41
    3. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Aurik       1:15.61
    4. Menno Spataro                  94  EZV               1:20.24
    5. Michael van Dam                94  HPC               1:21.88
    6. Gerco Kalverboer               94  Waterland         1:26.18



Nr. 5   100m rugslag Heren                            Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      1:10.43
    2. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:13.04
    3. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    1:14.73
    4. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)      1:15.92
    5. Marcel Schouten                93  Rapido'82         1:16.18
    6. Camiel Landheer                93  AZVD              1:16.73
    7. Nick Venema                    93  Waterland         1:18.05
    8. Daan Remmelzwaal               93  Zaanstad(SG)      1:19.69
    9. Barry Kleijne                  93  OEZA              1:20.24



Nr. 5   100m rugslag Heren                            Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Aurik       1:08.43
    2. Kees Veerman                   92  Ed-Vo             1:12.30
    3. Jeffrey Appel                  92  Waterland         1:13.00
    4. Tim de Graaf                   92  Waterland         1:14.28
    5. João Schilder                  92  Waterland         1:23.78



Nr. 5   100m rugslag Heren                            Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   1:03.23
    2. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      1:08.75
    3. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       1:11.91
    4. Thom Wever                     91  Hoorn–Aurik       1:12.30
    5. Kees de Visser                 91  ORZC'96(SG)       1:12.40
    6. Pieter Crok                    91  OEZA              1:12.87
    7. Stefan Bouwman                 91  Waterland         1:12.98
    8. Martijn van Tricht             91  Aquarius          1:13.47
    9. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       1:13.56
   10. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:14.31
   11. Timo v.d. Veen                 91  HPC               1:15.08
   12. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)      1:15.61
   13. Kristian Stam                  91  Zaanstad(SG)      1:16.43
   14. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   1:16.87
   15. Thom de Boer                   91  DAW-Finenzo       1:18.64



Nr. 5   100m rugslag Heren                                 Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)      1:08.06
    2. Wouter Allard                  90  Rapido'82         1:09.60
    3. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)       1:13.09
    4. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)      1:14.34
    5. Ian Verrey                     90  Zaanstad(SG)      1:17.35



Nr. 5   100m rugslag Heren                                 Heren Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Aurik       1:06.33
    2. Martin Vink                    89  HPC               1:06.65
    3. Wouter Breton                  89  Aquarius          1:06.65
    4. Fred Bond                      89  Ed-Vo             1:09.36
    5. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       1:12.46
    6. Maikel van Schaik              89  AZVD              1:14.24



Nr. 5   100m rugslag Heren                           Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daley Pinedoe                  85  Noordkop-Zeemac   1:03.54
    2. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    1:05.09
    3. Paul Oudendijk                 81  OEZA              1:05.10
    4. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend    1:06.13
    5. Kristiaan Lenos                83  HPC               1:08.46
    6. Jeroen Leuverink               86  Noordkop-Zeemac   1:09.00
    7. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo       1:09.12
    8. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo       1:09.50
    9. Quintin Trausel                87  AZVD              1:10.75
   10. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo       1:15.20
   11. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik       1:21.88



TOP
Nr. 6   100m schoolslag Dames                         Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Helena La                      95  Hoorn–Aurik       1:29.54
    2. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)      1:33.00
    3. Davina van Perge               95  DAW-Finenzo       1:33.82
    4. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius          1:34.32
    5. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       1:36.06
    6. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac   1:38.98



Nr. 6   100m schoolslag Dames                         Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nadia du Fossé                 94  HPC               1:26.85
    2. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:27.84
    3. Marsha Spaans                  94  Zaanstad(SG)      1:30.10
    4. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    1:30.43
    5. Lisa Koster                    94  OEZA              1:31.45
    6. Neeltje Winkler                94  Rapido'82         1:31.93
    7. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    1:32.86
    8. Linda Crok                     94  OEZA              1:39.34



Nr. 6   100m schoolslag Dames                         Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Naomi Stens                    93  Zaanstad(SG)      1:25.18
    2. Alouette Bakker                93  AZVD              1:27.31
    3. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik       1:27.51
    4. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik       1:28.66
    5. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       1:30.20
    6. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          1:31.18
    7. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik       1:31.55
    8. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      1:31.99
    9. Daniëlle de Groot              93  OEZA              1:32.72
   10. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo       1:35.36
   11. Marjolein Vink                 93  OEZA              1:38.14



Nr. 6   100m schoolslag Dames                              Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    1:22.62
    2. Cindy van Heusden              92  Zaanstad(SG)      1:27.87
    3. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend    1:37.84



Nr. 6   100m schoolslag Dames                              Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       1:25.87
    2. Nicole Palmboom                91  OEZA              1:26.05
    3. Elisa Kerkhoven                91  Noordkop-Zeemac   1:28.34
    4. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac   1:29.19
    5. Linde Rustenburg               91  EZV               1:33.41
    6. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:33.85



Nr. 6   100m schoolslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend    1:19.37
    2. Roos Burmanje                  87  HPC               1:25.67
    3. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik       1:27.44
    4. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    1:28.04
    5. Lies Rustenburg                90  EZV               1:28.28
    6. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac   1:28.91
    7. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       1:29.54
    8. Kim Zwart                      88  AZVD              1:30.70
    9. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Aurik       1:30.75
   10. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac   1:30.94



TOP
Nr. 7   200m wisselslag Heren                         Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jorrick Druyven                94  OEZA              2:41.90
    2. Roberto Visser                 94  Aquarius          2:42.19
    3. Gerco Kalverboer               94  Waterland         2:53.10
    4. Michael van Dam                94  HPC               2:53.18
    5. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Aurik       2:53.70
    6. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo       2:59.38
    7. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo             3:00.86



Nr. 7   200m wisselslag Heren                         Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    2:37.34
    2. Marcel Schouten                93  Rapido'82         2:39.59
    3. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      2:40.40
    4. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       2:42.32
    5. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    2:43.85
    6. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       2:44.09
    7. Daan Remmelzwaal               93  Zaanstad(SG)      2:47.68
    8. Nick Venema                    93  Waterland         2:48.32
    9. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)      2:51.04



Nr. 7   200m wisselslag Heren                         Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kees Veerman                   92  Ed-Vo             2:33.32
    2. Jeffrey Appel                  92  Waterland         2:34.27
    3. João Schilder                  92  Waterland         2:35.40
    4. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Aurik       2:37.63
    5. Tim de Graaf                   92  Waterland         2:45.79



Nr. 7   200m wisselslag Heren                         Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      2:27.63
    2. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       2:30.87
    3. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   2:31.54
    4. Richard Kras                   91  DeZeeschuimers    2:33.55
    5. Thom Wever                     91  Hoorn–Aurik       2:33.82
    6. Timo v.d. Veen                 91  HPC               2:37.29
    7. Kristian Stam                  91  Zaanstad(SG)      2:37.34
    8. Pieter Crok                    91  OEZA              2:38.85
    9. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       2:40.06
   10. Thom de Boer                   91  DAW-Finenzo       2:40.35
   11. Martijn van Tricht             91  Aquarius          2:41.38
   12. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)      2:42.47



Nr. 7   200m wisselslag Heren                              Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)      2:30.71
    2. Wouter Allard                  90  Rapido'82         2:33.97
    3. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)      2:42.53



Nr. 7   200m wisselslag Heren                              Heren Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Aurik       2:24.93
    2. Fred Bond                      89  Ed-Vo             2:30.30
    3. Wouter Breton                  89  Aquarius          2:33.25
    4. Martin Vink                    89  HPC               2:33.56
    5. Maikel van Schaik              89  AZVD              2:34.27
    6. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       2:39.03



Nr. 7   200m wisselslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo       2:21.41
    2. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    2:25.51
    3. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       2:28.08
    4. Kristiaan Lenos                83  HPC               2:28.48
       Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik       2:28.48
    6. Daley Pinedoe                  85  Noordkop-Zeemac   2:33.84
    7. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo       2:44.85
  dis. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend                AA



TOP
Nr. 8   4 x 100m wisselslag Dames                 Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1        Hoorn–Aurik       5:02.92
       Femke Swier               93   Andrea Kneppers           93
       Helena La                 95   Danique Olof              93
    2. WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PCPurmerend    5:19.18
       Yvonne Verbeek            94   Pascalle Spiekerman       94
       Cleo Denise Bol           94   Carmen Krijnen            93
    3. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       5:20.72
       Rosanne Padt              95   Pien Burger               93
       Davina van Perge          95   Daisy Molenaar            93
    4. Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad(SG)      5:27.99
       Sanne Bommer              95   Shelley de Boer           93
       Naomi Stens               93   Marsha Spaans             94



   bm. OEZA                               OEZA              5:20.13
       Linda Crok                94   Daniëlle de Groot         93
       Marjolein Vink            93   Lisa Koster               94
TOP
Nr. 9   4 x 100m wisselslag Dames                    Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PCPurmerend    4:57.41
       Daphne ten Brink          85   Sharon van der Leest      92
       Nathalie van Velzen       85   Maureen Udes              91
    2. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       5:05.47
       Bernadette Bol            89   Marianne vd Poll          89
       Maaike Vooren             91   Ilana Schaap              91
    3. OEZA                               OEZA              5:15.11
       Sanne Essers              91   Anouk van der Gracht      89
       Nicole Palmboom           91   Lidewij Vink              90
  dis. Noordkop-Zeemacht (SG) 1           Noordkop-Zeemac               EA
       Suzanne Mosch             94   Lisa Boers                94
       Elisa Kerkhoven           91   Tessa Mosch               91



TOP
Nr. 10   4 x 100m vrije slag Heren                Jongens Junioren 4 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       4:06.01
       Demi de Rooij             91   Arjan Baron               91
       Joey Stokx                93   Bart Schram               91
    2. Waterland 1                        Waterland         4:08.92
       João Schilder             92   Tim de Graaf              92
       Jeffrey Appel             92   Stefan Bouwman            91
    3. Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad(SG)      4:18.13
       Ruben Dekker              93   Mike Hoonakker            93
       Martijn Gras              91   Hans Peter Hartog         91



TOP
Nr. 11   4 x 100m vrije slag Heren                   Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Noordkop-Zeemacht (SG) 1           Noordkop-Zeemac   3:47.85
       Jeroen Leuverink          86   Daley Pinedoe             85
       Michel de Maesschalck     91   Matthijs Boers            91
    2. DAW-FINENZO                        DAW-Finenzo       3:48.12
       Kevin Lebis               81   Patrick Molenkamp         88
       Kevin vd Poll             86   Stanley Vleerlaag         85
    3. ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1        Hoorn–Aurik       3:51.56
       Dennis de Waal            86   Joep Groot                87
       Sverre Eschweiler         92   Remco Peerdeman           89
    4. WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PCPurmerend    3:54.59
       Bas Tietze                87   Bart Beemster             87
       Jordy de Klerk            93   Jeroen Beemster           87