Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Gebjr 1999 - 2000
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Gebjr 1995 - 1996
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Gebjr 1999 - 2000
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Gebjr 1995 - 1996
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo 2007=2008 deel 2
Landgraaf, 16.12.2007


Programmanr. 1
16.12.07
Meisjes, 100m vrije slagGebjr 1999 - 2000
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise BlokMz&pcNT99005721:38.57
2.Jody SavelbergEurode KZC1:48.9299004381:44.59
3.Mariecke de BeerZon/S&sNT99005241:48.34
4.Florance LakiereMz&pcNT99003401:54.18
5.Nina VriezelaarMz&pcNT99005701:54.37
6.Luca CoxMz&pcNT99005762:05.17


<< TOP >>
Programmanr. 2
16.12.07
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy SeverinsEurode KZC1:47.3298005591:50.24
2.Devi WeberNimo1:56.3098012151:54.10
3.Joshua SinkiewiczZon/S&sNT99004311:58.78
4.Valentijn KokkelmansMosaqua GulpenNT99003171:59.25
5.Vincent JacobsNimo2:20.0098016691:59.56
6.Tijn WolfhagenEurode KZC2:04.6498004272:04.21
7.Reuben SmitsEurode KZC2:04.2298000552:04.32
8.Kelvin KuyerZon/S&sNT99009632:20.03
DISKjell BakkerZon/S&sNT0000297
SM - Niet aangetikt bij het keer- en/of eindpunt.
DISMilo SimonsZon/S&sNT00005132:13.90
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRowan SteengraverZon/S&sNT00001352:16.25
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 3
16.12.07
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chayenne PoortsNimo1:34.5198006701:29.07
2.Carmen van de RijtMz&pc1:33.6898014121:31.29
3.Joanna VerjansEurode KZC1:38.2098005821:38.64
4.Janina BeckersEurode KZC2:02.9798005741:42.62
5.Melanie LeunissenNimo1:47.3598006721:42.71
6.Rani SkrabanjaMosaqua GulpenNT98009921:47.53
7.Michelle BarteletMz&pc2:13.2998021841:51.62
8.Jennifer KempZon/S&sNT98026662:11.28
DISRianne de CroockZC Valkenburg1:50.4698014661:38.65
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISShania HaenenEurode KZCNT98025281:55.28
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISAnouk de RooyZon/S&sNT98026682:23.12
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 4
16.12.07
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen de CroockZC Valkenburg43.40970202542.35
DISAlexander LakiereMz&pc52.36970159745.38
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISDaniël IzbasZon/S&sNT97029191:08.28
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.12.07
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elishia SinkiewiczZon/S&s2:56.1497021102:46.91
100m:1:20.63200m:2:46.91
2.Mignon PeetersNimo3:01.8697010482:56.16
100m:1:20.71200m:2:56.16
3.Nina GrispenZC Valkenburg3:14.6597006563:01.98
100m:1:29.65200m:3:01.98
4.Desteny KarssenmakersEurode KZCNT97005403:10.02
100m:1:31.70200m:3:10.02
5.Kathleen de BeerZon/S&sNT97026383:19.18
100m:1:36.26200m:3:19.18
6.Chantal VeldmanNimo3:29.0397030003:23.42
100m:1:35.52200m:3:23.42
7.Joëlle SavelbergEurode KZC3:16.9597024643:25.01
100m:1:37.28200m:3:25.01
8.Maxime BraunEurode KZC3:49.8997038403:44.77
100m:1:48.87200m:3:44.77
9.Lisa SnijkersNimo3:57.5197001123:52.04
100m:1:53.49200m:3:52.04
10.Marijke LindelaufZon/S&sNT97026403:57.95
100m:1:56.15200m:3:57.95
11.Simone GeuskensMz&pcNT97026704:01.68
100m:1:52.29200m:4:01.68
12.Myrthe SimonsZon/S&sNT97043304:10.35
100m:2:00.65200m:4:10.35
13.Fenne LootsEurode KZC4:09.1197026724:23.09
100m:2:02.21200m:4:23.09


<< TOP >>
Programmanr. 6
16.12.07
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timo BillmanEurode KZC3:10.6496010333:07.93
50m:42.68200m:3:07.93
2.Bas KerckhoffsZC Valkenburg3:13.6296015713:12.21
50m:43.81200m:3:12.21
3.Tim RamaekersZon/S&s3:12.4696006293:16.66
50m:43.62200m:3:16.66
4.Martijn WeinbergNimo3:24.6896009553:17.15
50m:44.08200m:3:17.15
DISRoy VinkMosaqua GulpenNT96010313:42.45
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:52.71200m:3:42.45
DISBilal CheikhZon/S&sNT96041474:48.68
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:1:09.65200m:4:48.68


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.12.07
Meisjes, 200m vlinderslagGebjr 1995 - 1996
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bo KerkhoffNimo3:32.0595023763:21.28
100m:1:34.20200m:3:21.28
2.Savannah LukassenMosaqua GulpenNT95024003:36.92
100m:1:38.50200m:3:36.92
3.Merel JaspersNimo3:59.5096025443:38.45
100m:1:45.53200m:3:38.45
4.Leonora AretsEurode KZCNT95046903:41.26
100m:1:47.42200m:3:41.26
5.Danae RemmelZon/S&sNT96005883:41.64
100m:1:43.06200m:3:41.64
6.Céline JennesZon/S&sNT96021543:46.87
100m:1:45.11200m:3:46.87
DISJona PistersNimo3:20.0095017843:02.50
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:22.86200m:3:02.50
DISKarin van der AalstZon/S&sNT95013563:33.48
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
100m:1:35.85200m:3:33.48


<< TOP >>
Programmanr. 8
16.12.07
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy VroomenEurode KZC2:41.4394003412:28.17
100m:1:09.06200m:2:28.17
2.Lucas GrevenZC ValkenburgNT95019412:48.34
100m:1:20.27200m:2:48.34
3.Arthur van NoordenZC ValkenburgNT95012392:48.81
100m:1:17.15200m:2:48.81
4.Ruben KlinkersZC Valkenburg2:54.2994035112:51.19
100m:1:20.49200m:2:51.19
5.Lester SnackersZC Valkenburg3:14.3594009472:53.68
100m:1:21.66200m:2:53.68
6.Jelle PeltzerZC ValkenburgNT94037793:05.75
100m:1:29.20200m:3:05.75
7.Max GrispenZC ValkenburgNT95017833:13.54
100m:1:31.39200m:3:13.54
8.Jeffrey SchijnsEurode KZCNT94017973:14.43
100m:1:31.99200m:3:14.43
9.Jeroen MartinMz&pcNT95008393:20.60
100m:1:36.69200m:3:20.60
10.Joeri KerkhoffNimoNT95016893:29.10
100m:1:40.12200m:3:29.10
11.Dylan NottenZC ValkenburgNT95000993:33.12
100m:1:39.12200m:3:33.12
DISYannick de LiegeZC ValkenburgNT9403107
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DISBoy CoortZon/S&sNT94022833:19.09
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:27.64200m:3:19.09
DISVince WeberNimoNT94042333:38.92
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:1:38.64200m:3:38.92
DISLaurence SmitsEurode KZCNT95000073:39.11
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:1:44.21200m:3:39.11
DISMaarten JongenEurode KZCNT94028493:48.38
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:1:44.31200m:3:48.38
NGMateusz CzuryloZon/S&sNT9503717


<< TOP >>
Programmanr. 9
16.12.07
Meisjes, 100m rugslagGebjr 1999 - 2000
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jody SavelbergEurode KZC2:00.2699004381:49.71
2.Mariecke de BeerZon/S&sNT99005241:52.49
3.Denise BlokMz&pcNT99005721:53.39
4.Luca CoxMz&pcNT99005762:01.12
5.Nina VriezelaarMz&pcNT99005702:06.92
DISFlorance LakiereMz&pcNT99003402:10.50dis-R
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
16.12.07
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy SeverinsEurode KZC1:34.7298005591:36.24
2.Devi WeberNimo1:48.0498012151:43.48
3.Reuben SmitsEurode KZC1:51.5898000551:48.12
4.Vincent JacobsNimo1:49.7798016691:49.51
5.Kelvin KuyerZon/S&sNT99009632:11.02
DISValentijn KokkelmansMosaqua GulpenNT99003171:49.07
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTijn WolfhagenEurode KZC1:53.1098004272:02.94
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJoshua SinkiewiczZon/S&sNT99004312:05.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRowan SteengraverZon/S&sNT00001352:11.79
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISKjell BakkerZon/S&sNT00002972:19.57
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMilo SimonsZon/S&sNT00005132:23.39dis-s
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
16.12.07
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chayenne PoortsNimo1:18.4098006701:15.77
2.Carmen van de RijtMz&pc1:25.7898014121:16.67
3.Janina BeckersEurode KZC1:35.6198005741:25.13
4.Joanna VerjansEurode KZC1:26.3998005821:28.00FJ 1
5.Melanie LeunissenNimo1:33.7898006721:28.00FJ 2
6.Rianne de CroockZC Valkenburg1:28.2398014661:35.13
7.Shania HaenenEurode KZC1:40.5798025281:36.48
8.Rani SkrabanjaMosaqua Gulpen1:50.4598009921:42.25
9.Michelle BarteletMz&pc1:44.4298021841:44.42
10.Jennifer KempZon/S&s1:59.5598026661:56.28
11.Anouk de RooyZon/S&s2:03.5698026682:09.02
12.Jaqueline van DoorenMz&pc2:00.4398029702:10.26


<< TOP >>
Programmanr. 12
16.12.07
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen de CroockZC Valkenburg1:43.7297020251:47.06
2.Daniël IzbasZon/S&sNT97029192:03.15
3.Rick KnopsMosaqua GulpenNT97010632:05.36
DISAlexander LakiereMz&pcNT97015971:57.38dis-s
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
16.12.07
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elishia SinkiewiczZon/S&s1:23.5097021101:26.84
2.Nina GrispenZC Valkenburg1:32.1497006561:34.14
3.Mignon PeetersNimo1:34.9597010481:34.49
4.Joëlle SavelbergEurode KZC1:40.8297024641:42.83
5.Kathleen de BeerZon/S&s1:42.1297026381:43.28
6.Chantal VeldmanNimo1:40.9697030001:43.43
7.Maxime BraunEurode KZC1:49.2797038401:53.51
8.Marijke LindelaufZon/S&s2:07.1297026401:57.96
9.Lisa SnijkersNimo1:59.9997001122:01.58
10.Fenne LootsEurode KZC2:01.8997026722:04.30
DISSimone GeuskensMz&pc1:59.2997026702:00.61
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMyrthe SimonsZon/S&sNT97043302:12.45RH
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISGeertje de MugZon/S&sNT97039862:27.26
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
16.12.07
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timo BillmanEurode KZC1:14.0696010331:15.30
2.Bas KerckhoffsZC Valkenburg1:20.0696015711:19.90
3.Martijn WeinbergNimo1:21.8896009551:21.73
4.Tim RamaekersZon/S&s1:19.3696006291:23.48
5.Roy VinkMosaqua Gulpen1:32.2896010311:37.65
6.Bilal CheikhZon/S&sNT96041471:56.30


<< TOP >>
Programmanr. 15
16.12.07
Meisjes, 200m rugslagGebjr 1995 - 1996
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jona PistersNimo2:51.7495017842:49.98
100m:1:23.04200m:2:49.98
2.Savannah LukassenMosaqua GulpenNT95024003:10.89
100m:1:34.33200m:3:10.89
3.Bo KerkhoffNimo3:17.0095023763:14.04
100m:1:34.70200m:3:14.04
4.Karin van der AalstZon/S&s3:21.8695013563:14.07
100m:1:35.32200m:3:14.07
5.Danae RemmelZon/S&sNT96005883:14.58
100m:1:34.09200m:3:14.58
6.Merel JaspersNimo3:21.8396025443:15.37
100m:1:37.09200m:3:15.37
7.Hilary PainNimo3:23.0295019803:20.02
100m:1:37.67200m:3:20.02
8.Céline JennesZon/S&sNT96021543:21.67
100m:1:35.37200m:3:21.67
9.Nieske JanssenNimoNT96013283:27.07
100m:1:42.00200m:3:27.07
10.Vera OdekerkenMosaqua GulpenNT96024643:28.87
100m:1:43.02200m:3:28.87
11.Inge BastingsZC ValkenburgNT96030683:28.93
100m:1:43.05200m:3:28.93
12.Kimberley Brouwer deNimoNT95053923:29.22
100m:1:38.25200m:3:29.22
13.Carlijn SmeetsNimoNT95021943:38.63
100m:1:47.83200m:3:38.63
14.Emmy LinssenZon/S&sNT96005903:41.07
15.Henriëtte van der RoerZC ValkenburgNT96006863:46.91
100m:1:50.65200m:3:46.91
16.Verena di BartolomeoNimoNT96024383:58.44
100m:1:57.08200m:3:58.44
DISLeonora AretsEurode KZCNT95046903:24.92
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
100m:1:43.36200m:3:24.92
NGVera BerghmansMz&pcNT9501918
NGMaxime NiemanMz&pcNT9504326

BMNina van SoestNimoNT95025103:30.86
100m:1:40.95200m:3:30.86


<< TOP >>
Programmanr. 16
16.12.07
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy VroomenEurode KZC2:26.0294003412:29.17
100m:1:12.14200m:2:29.17
2.Ruben KlinkersZC Valkenburg2:52.7194035112:36.95
100m:1:18.48200m:2:36.95
3.Lester SnackersZC Valkenburg2:37.4294009472:37.05
100m:1:17.05200m:2:37.05
4.Jelle PeltzerZC ValkenburgNT94037792:37.92
100m:1:17.73200m:2:37.92
5.Lucas GrevenZC Valkenburg2:37.3495019412:39.60
100m:1:20.20200m:2:39.60
6.Arthur van NoordenZC Valkenburg2:48.1695012392:48.97
100m:1:23.10200m:2:48.97
7.Boy CoortZon/S&s2:45.4494022832:49.73
100m:1:23.28200m:2:49.73
8.Jeffrey SchijnsEurode KZCNT94017972:55.18
100m:1:24.85200m:2:55.18
9.Dylan NottenZC Valkenburg2:50.5095000992:58.55
100m:1:27.08200m:2:58.55
10.Max GrispenZC ValkenburgNT95017833:05.03
100m:1:30.58200m:3:05.03
11.Camiel SmeetsNimo3:05.0294009113:05.93
100m:1:30.24200m:3:05.93
12.Vince WeberNimo3:03.4594042333:07.12
100m:1:28.85200m:3:07.12
13.Jeroen MartinMz&pcNT95008393:07.26
100m:1:34.17200m:3:07.26
14.Andreas WaldusNimo3:13.5195035813:07.30
100m:1:31.08200m:3:07.30
15.Joeri KerkhoffNimo3:08.9695016893:07.41
100m:1:33.46200m:3:07.41
16.Laurence SmitsEurode KZC3:14.0095000073:15.22
100m:1:37.04200m:3:15.22
17.Yannick de LiegeZC ValkenburgNT94031073:15.27
100m:1:34.56200m:3:15.27
18.Maarten JongenEurode KZCNT94028493:18.26
100m:1:37.28200m:3:18.26
19.Jens CurversZC ValkenburgNT95037273:51.86
100m:1:56.83200m:3:51.86
20.Yannic van de KuitZon/S&sNT95048253:59.72
100m:1:58.39200m:3:59.72
DISAxel SkrabanjaMosaqua GulpenNT95036453:05.58
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
100m:1:29.62200m:3:05.58
DISLuciën ThijssenZC Valkenburg3:26.0795008453:09.72
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:31.94200m:3:09.72