Kring SPEEDO-A finale - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Overijssel


Nr. 1  100m wisselslag  Heren  minioren 3 en 4
Nr. 2  100m wisselslag  Dames  minioren 3 en 4
Nr. 3  100m schoolslag  Heren  minioren 6
Nr. 4  200m wisselslag  Heren  minioren 5
Nr. 5  200m wisselslag  Dames  minioren 5
Nr. 6  100m vrije slag  Heren  minioren 3 en 4
Nr. 7  100m vrije slag  Dames  minioren 3 en 4
Nr. 8  100m rugslag  Heren  minioren 6
Nr. 9  100m schoolslag  Heren  minioren 5
Nr. 10  100m schoolslag  Dames  minioren 5
Nr. 11  50m vlinderslag  Heren  minioren 3 en 4
Nr. 12  50m vlinderslag  Dames  minioren 3 en 4
Nr. 13  400m vrije slag  Heren  minioren 6
Nr. 14  100m vrije slag  Dames  minioren 5
Nr. 28  4 x 50m wisselslag  Heren  minioren 4,5 en 6
Nr. 29  4 x 50m vrije slag  Dames  minioren 3,4 en 5
Nr. 30  4 x 50m wisselslag  Gemengd  minioren 4,5 en jongens 6
Nr. 15  100m rugslag  Heren  minioren 5
Nr. 16  100m rugslag  Dames  minioren 5
Nr. 17  100m vlinderslag  Heren  minioren 6
Nr. 18  100m rugslag  Heren  minioren 3 en 4
Nr. 19  100m rugslag  Dames  minioren 3 en 4
Nr. 20  50m vlinderslag  Heren  minioren 5
Nr. 21  50m vlinderslag  Dames  minioren 5
Nr. 22  200m wisselslag  Heren  minioren 6
Nr. 23  100m schoolslag  Heren  minioren 3 en 4
Nr. 24  100m schoolslag  Dames  minioren 3 en 4
Nr. 25  100m vrije slag  Heren  minioren 5
Nr. 26  400m vrije slag  Dames  minioren 5
Nr. 27  100m vrije slag  Heren  minioren 6
Nr. 31  4 x 50m vrije slag  Heren  minioren 4,5 en 6
Nr. 32  4 x 50m wisselslag  Dames  minioren 3,4 en 5
Nr. 33  4 x 50m vrije slag  Gemengd  minioren 4,5 en jongens 6


Nr. 1   100m wisselslag  Heren  minioren 3 en 409-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Justin Doldersum97Deltasteur1:25.80
2.Floris Kotterink98E Z C1:27.83
3.Fedde Beukers97De Dinkel D'kam1:28.07
4.Tom Laarhuis98De Dinkel D'kam1:30.48
5.Jessederk v Schravendijk97HZC Weusthag1:31.37
6.Hans-Jan Westerhof97HZC Weusthag1:31.82
7.Ruben Ligtenberg97Het Ravijn1:32.11
8.Bart Kors97Deltasteur1:32.82
9.Luuk Hendriksen97De Dinkel D'kam1:33.92
10.Mika Smelt97VZ&PC1:33.98
11.Thomas de Lange97HZC Weusthag1:34.11
12.Justin Wiggers97HZC Weusthag1:34.48
13.Jari Hofsink97Deltasteur1:35.11
14.Hobie Duyn97OZ & PC1:36.36
15.Max Ceunink van der Cappelle97Swol 18941:37.09
16.Martijn Lageweg97't Tolhekke1:38.89
17.Remco Ligtenberg97Het Ravijn1:39.20
18.Kars Veldkamp97De Whee1:41.08


<< TOP >>
Nr. 2   100m wisselslag  Dames  minioren 3 en 409-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Maaike van Veen97Dedemsvaart AC1:21.52
2.Judith Kluitman97De Dinkel D'kam1:30.06
3.Anouk Knippers97De Dinkel D'kam1:30.42
4.Lindy Nijhuis97OZ & PC1:31.86
5.Marloes Ekkelboom97De Dinkel D'kam1:33.68
6.Babette Aubri97De Veene1:34.60
7.Marit Kruise97Heidelberg1:36.76
8.Nienke Griesen97Scholtenhagen1:37.92
9.Renske Wold97Maarkel1:38.02
10.Danaé Kreuwel97De Veene1:38.11
11.Marlijn Dijkhuis97De Dinkel D'kam1:38.20
12.Laura Schoeman97E Z C1:39.26
Esmée Heijnekamp97HZC Weusthag1:39.26
14.Nadja Sanderman98VZ&PC1:39.33
15.Iris Folbert97VZ&PC1:40.41
16.Sanne Wiersma97Zignea1:41.14
17.Sanne Stam97Deltasteur1:43.82
zk.Laurie Aarninkhof98De Dinkel D'kam


<< TOP >>
Nr. 3   100m schoolslag  Heren  minioren 609-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Floris Polman95Dedemsvaart AC1:23.02
2.Damon Peperkamp95De Dinkel D'kam1:23.05
3.Robin Schollink95OZ & PC1:27.84
4.Mitchel Doldersum95Deltasteur1:30.16
5.Martijn Duijn95Deltasteur1:34.34
6.Stijn Wijbenga95Swol 18941:35.39
7.Jeroen Hukema95Swol 18941:35.92
8.Kristan Feenstra95ZVZwartsluis1:36.69
9.Dennis Benneker95OZ & PC1:36.80
10.Jasper Nijsink95De Veene1:38.20
11.Sven Doldersum95Dedemsvaart AC1:39.16
12.Abe Veenstra95De Veene1:39.76
13.Thomas Poortman95De Mors1:40.42
14.Sean van den Boogaard95E Z C1:40.70
15.Robert-Jan Homsma95Steenwijk 19341:43.86
16.Marco Morsink95Swol 18941:44.10
dis.Maurits Laarman95Losser1:30.10SK
dis.Dominique Sikkema95Zignea1:31.34SK


<< TOP >>
Nr. 4   200m wisselslag  Heren  minioren 509-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Niels Kemperink96E Z C2:51.02
2.Karst Boersma96De Dinkel D'kam2:52.46
3.Valéry Leusink96ZVZwartsluis3:05.07
4.Freek Tijink96De Dinkel D'kam3:09.73
5.Daniel de Wagt96Zignea3:10.38
6.Rik Heijdens96De Dinkel D'kam3:12.83
7.Lorenzo Peperkamp96De Dinkel D'kam3:13.10
8.Lars Kelder96Het Ravijn3:18.80
9.Teun Nijhof96De Whee3:24.01
10.Danny van Puffelen96Heidelberg3:24.48
11.Dinand Schutte96Deltasteur3:24.69
12.Twan Vinke96ZVZwartsluis3:25.23
13.Tristan Wiegman96Heidelberg3:26.67
dis.Bryan Morsink96OZ & PCAF
dis.Martijn Gerritsen96ZVZwartsluis2:51.63SL
dis.Yoran Klos96Losser3:18.23VC
dis.Tom van den Berg96E Z C3:35.80VB


<< TOP >>
Nr. 5   200m wisselslag  Dames  minioren 509-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Sabine van den Hoeven96De Veene2:57.29
2.Laura Hagreis96Heidelberg3:01.00
3.Vera Hooijsma96E Z C3:02.01
4.Veronique van der Velde96De Dinkel D'kam3:03.48
5.Anique Aten96De Dinkel D'kam3:11.98
6.Hannah Teeuw96De Veene3:12.431
7.Stefanie ter Bruggen96OZ & PC3:12.432
8.Maren Kuipers96De Whee3:15.47
9.Janneke ten Brinke96De Whee3:15.76
10.Ilse Giesselink96OZ & PC3:20.95
11.Claudia Schreurs96Maarkel3:21.41
12.Bente Zwaferink96OZ & PC3:23.42
13.Maudi Groeneveld96OZ & PC3:23.57
14.Danique Weghorst96De Wieke3:24.28
dis.Joyce Mennink96Dedemsvaart ACRE
dis.Desiree Vedder96't Tolhekke3:11.45SL
dis.Elianne Letink96Het Ravijn3:15.41VD
zk.Mayke Velthuis96Het Ravijn


<< TOP >>
Nr. 6   100m vrije slag  Heren  minioren 3 en 409-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Justin Doldersum97Deltasteur1:14.14
2.Floris Kotterink98E Z C1:16.09
3.Fedde Beukers97De Dinkel D'kam1:18.16
4.Thomas de Lange97HZC Weusthag1:20.07
5.Tom Laarhuis98De Dinkel D'kam1:20.33
6.Mika Smelt97VZ&PC1:20.57
7.Jessederk v Schravendijk97HZC Weusthag1:21.07
8.Bart Kors97Deltasteur1:21.29
9.Luuk Hendriksen97De Dinkel D'kam1:23.74
10.Justin Wiggers97HZC Weusthag1:25.04
11.Ruben Ligtenberg97Het Ravijn1:25.83
12.Hans-Jan Westerhof97HZC Weusthag1:26.13
13.Aron Bouwer97't Tolhekke1:27.07
14.Remco Ligtenberg97Het Ravijn1:27.39
15.Robbin Nijsink97De Veene1:27.82
16.Jari Hofsink97Deltasteur1:28.05
17.Martijn Lageweg97't Tolhekke1:29.70
18.Kars Veldkamp97De Whee1:31.86


<< TOP >>
Nr. 7   100m vrije slag  Dames  minioren 3 en 409-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Maaike van Veen97Dedemsvaart AC1:14.97
2.Lindy Nijhuis97OZ & PC1:17.10
3.Anouk Knippers97De Dinkel D'kam1:20.75
4.Judith Kluitman97De Dinkel D'kam1:23.02
5.Babette Aubri97De Veene1:23.69
6.Danaé Kreuwel97De Veene1:26.08
7.Marloes Ekkelboom97De Dinkel D'kam1:26.09
8.Sanne Wiersma97Zignea1:26.51
9.Marije Dankelman97Dedemsvaart AC1:28.02
10.Nienke Griesen97Scholtenhagen1:28.26
11.Lauren Bijen97OZ & PC1:28.32
12.Marit Kruise97Heidelberg1:28.58
13.Esmée Heijnekamp97HZC Weusthag1:29.60
14.Renske Wold97Maarkel1:29.81
15.Iris Folbert97VZ&PC1:31.75
16.Nadja Sanderman98VZ&PC1:32.57
17.Femke Sybesma97't Tolhekke1:35.70
zk.Laurie Aarninkhof98De Dinkel D'kam


<< TOP >>
Nr. 8   100m rugslag  Heren  minioren 609-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Floris Polman95Dedemsvaart AC1:11.28
2.Dominique Sikkema95Zignea1:17.95
3.Robin Schollink95OZ & PC1:20.10
4.Damon Peperkamp95De Dinkel D'kam1:20.48
5.Dennis Benneker95OZ & PC1:22.53
6.Coen Reukers95De Dinkel D'kam1:23.23
7.Jorn Muller95Olde Vechte1:23.65
8.Yonno Paalhaar95De Dinkel D'kam1:24.95
9.Abe Veenstra95De Veene1:25.14
10.Jesper Heuver95De Veene1:28.90
11.Tico Wind95Het Ravijn1:28.95
12.Sven Doldersum95Dedemsvaart AC1:30.07
13.Marco Morsink95Swol 18941:30.29
14.Maurits Laarman95Losser1:34.65
15.Jeroen Hukema95Swol 18941:36.39
dis.Mitchel Doldersum95DeltasteurRE
dis.Kristan Feenstra95ZVZwartsluis1:27.04RC


<< TOP >>
Nr. 9   100m schoolslag  Heren  minioren 509-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Niels Kemperink96E Z C1:26.98
2.Martijn Gerritsen96ZVZwartsluis1:30.67
3.Valéry Leusink96ZVZwartsluis1:36.60
4.Freek Tijink96De Dinkel D'kam1:37.86
5.Karst Boersma96De Dinkel D'kam1:38.16
6.Daniel de Wagt96Zignea1:40.32
7.Lars Kelder96Het Ravijn1:42.16
8.Danny van Puffelen96Heidelberg1:45.29
9.Yoran Klos96Losser1:46.32
10.Dinand Schutte96Deltasteur1:46.39
11.Teun Nijhof96De Whee1:46.65
12.Twan Vinke96ZVZwartsluis1:46.92
13.Thomas Vrooland96Deltasteur1:48.70
14.Bryan Morsink96OZ & PC1:49.13
15.Tristan Wiegman96Heidelberg1:49.92
16.Ruben van der Ven96Heidelberg1:49.95
17.Rik Heijdens96De Dinkel D'kam1:50.20
18.Nick Dood96Heidelberg1:53.86


<< TOP >>
Nr. 10   100m schoolslag  Dames  minioren 509-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Sabine van den Hoeven96De Veene1:31.26
2.Lora Bosch96E Z C1:31.92
3.Anique Aten96De Dinkel D'kam1:34.08
4.Iris van Marle96Steenwijk 19341:34.20
5.Veronique van der Velde96De Dinkel D'kam1:34.45
6.Vera Hooijsma96E Z C1:35.89
7.Sharon Wilders96Scholtenhagen1:37.10
8.Laura Hagreis96Heidelberg1:37.72
9.Hannah Teeuw96De Veene1:38.26
10.Stefanie ter Bruggen96OZ & PC1:41.78
11.Janneke ten Brinke96De Whee1:42.20
12.Desiree Vedder96't Tolhekke1:42.42
13.Leandra Vedder96't Tolhekke1:42.86
14.Bente Zwaferink96OZ & PC1:43.17
15.Maudi Groeneveld96OZ & PC1:43.32
16.Maren Kuipers96De Whee1:43.86
17.Joyce Mennink96Dedemsvaart AC1:45.42
18.Elianne Letink96Het Ravijn1:49.80


<< TOP >>
Nr. 11   50m vlinderslag  Heren  minioren 3 en 409-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Hans-Jan Westerhof97HZC Weusthag41.26
2.Justin Doldersum97Deltasteur41.32
3.Fedde Beukers97De Dinkel D'kam42.06
4.Floris Kotterink98E Z C42.07
5.Tom Laarhuis98De Dinkel D'kam42.20
6.Jessederk v Schravendijk97HZC Weusthag43.94
7.Luuk Hendriksen97De Dinkel D'kam46.26
8.Jari Hofsink97Deltasteur46.67
9.Max Ceunink van der Cappelle97Swol 189447.32
10.Ruben Ligtenberg97Het Ravijn47.64
11.Justin Wiggers97HZC Weusthag48.00
12.Martijn Lageweg97't Tolhekke49.16
13.Thomas de Lange97HZC Weusthag49.98
14.Bart Kors97Deltasteur50.01
15.Robbin Nijsink97De Veene53.32
16.Nick Wolferink97Scholtenhagen54.10
17.Aron Bouwer97't Tolhekke58.09
dis.Hobie Duyn97OZ & PC46.42VC


<< TOP >>
Nr. 12   50m vlinderslag  Dames  minioren 3 en 409-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Maaike van Veen97Dedemsvaart AC39.45
2.Marloes Ekkelboom97De Dinkel D'kam40.95
3.Judith Kluitman97De Dinkel D'kam46.04
4.Iris Folbert97VZ&PC46.12
5.Danaé Kreuwel97De Veene47.14
6.Marlijn Dijkhuis97De Dinkel D'kam47.161
7.Maaike Doornwaard98Deltasteur47.162
8.Anouk Knippers97De Dinkel D'kam47.57
9.Laura Schoeman97E Z C47.80
10.Babette Aubri97De Veene49.51
11.Esmay Zoontjes97OZ & PC49.57
12.Lindy Nijhuis97OZ & PC50.02
13.Sanne Stam97Deltasteur50.27
14.Annick van der Kraats98De Dinkel D'kam51.51
15.Nienke Griesen97Scholtenhagen53.51
16.Esmée Heijnekamp97HZC Weusthag54.23
dis.Marit Kruise97Heidelberg54.24VC
dis.Femke Sybesma97't Tolhekke57.36VC


<< TOP >>
Nr. 13   400m vrije slag  Heren  minioren 609-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Damon Peperkamp95De Dinkel D'kam5:06.89
2.Mitchel Doldersum95Deltasteur5:24.10
3.Jorn Muller95Olde Vechte5:29.73
4.Floris Polman95Dedemsvaart AC5:35.36
5.Coen Reukers95De Dinkel D'kam5:41.45
6.Yonno Paalhaar95De Dinkel D'kam5:42.39
7.Jasper Nijsink95De Veene5:44.42
8.Dennis Benneker95OZ & PC5:47.39
9.Robert-Jan Homsma95Steenwijk 19345:57.36
10.Tico Wind95Het Ravijn5:58.20
11.Mark Beijering95De IJsel6:06.00
12.Kristan Feenstra95ZVZwartsluis6:10.92
13.Jesper Heuver95De Veene6:17.51
14.Abe Veenstra95De Veene6:19.07
15.Maurits Laarman95Losser6:19.14
16.Daan Weernink95Heidelberg6:29.64
17.Sean van den Boogaard95E Z C6:36.76


<< TOP >>
Nr. 14   100m vrije slag  Dames  minioren 509-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Vera Hooijsma96E Z C1:12.82
2.Sabine van den Hoeven96De Veene1:12.95
3.Laura Hagreis96Heidelberg1:13.73
4.Lora Bosch96E Z C1:14.70
5.Anique Aten96De Dinkel D'kam1:15.32
6.Veronique van der Velde96De Dinkel D'kam1:16.02
7.Sara van Calker96HZC Weusthag1:18.58
8.Desiree Vedder96't Tolhekke1:18.73
9.Janneke ten Brinke96De Whee1:18.98
10.Hannah Teeuw96De Veene1:19.07
11.Iris van Marle96Steenwijk 19341:19.64
12.Stefanie ter Bruggen96OZ & PC1:19.95
13.Mayra Westerhof96De Dinkel D'kam1:21.951
14.Leandra Vedder96't Tolhekke1:21.952
15.Bente Zwaferink96OZ & PC1:22.33
16.Karla Westenberg96E Z C1:23.23
17.Maren Kuipers96De Whee1:26.39
zk.Mayke Velthuis96Het Ravijn


<< TOP >>
Nr. 28   4 x 50m wisselslag  Heren  minioren 4,5 en 609-06-07


Afk./depotTijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel D'kam2:30.67
Karst Boersma
Damon Peperkamp
96
95
39.6439.64
-:--.--
Lorenzo Peperkamp
Coen Reukers
96
95
-:--.--
2:30.67
2.ZVZwartsluis 1ZVZwartsluis2:36.32
Twan Vinke
Martijn Gerritsen
96
96
43.6443.64
-:--.--
Valéry Leusink
Kristan Feenstra
96
95
-:--.--
2:36.32
3.Deltasteur 1Deltasteur2:37.51
Jari Hofsink
Martijn Duijn
97
95
44.3244.32
-:--.--
Mitchel Doldersum
Justin Doldersum
95
97
-:--.--
2:37.51
4.OZ&PC 1OZ & PC2:39.89
Dennis Benneker
Hobie Duyn
95
97
40.0440.04
-:--.--
Robin Schollink
Bryan Morsink
95
96
-:--.--
2:39.89
5.HZC-Weusthag 1HZC Weusthag2:51.56
Jessederk v Schravendijk
Thomas de Lange
97
97
42.5942.59
-:--.--
Hans-Jan Westerhof
Justin Wiggers
97
97
-:--.--
2:51.56
6.Swol 1894 1Swol 18942:52.07
Marco Morsink
Stijn Wijbenga
95
95
42.0242.02
-:--.--
Jeroen Hukema
Max Ceunink van der Cappelle
95
97
-:--.--
2:52.07
7.De Veene 1De Veene2:53.02
Abe Veenstra
Jasper Nijsink
95
95
40.2640.26
-:--.--
Jesper Heuver
Robbin Nijsink
95
97
-:--.--
2:53.02
8.E.ON Het Ravijn 1Het Ravijn2:55.92
Remco Ligtenberg
Lars Kelder
97
96
46.7046.70
-:--.--
Tico Wind
Ruben Ligtenberg
95
97
-:--.--
2:55.92


<< TOP >>
Nr. 29   4 x 50m vrije slag  Dames  minioren 3,4 en 509-06-07


Afk./depotTijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel D'kam2:20.04
Anique Aten
Veronique van der Velde
96
96
34.0034.00
-:--.--
Judith Kluitman
Anouk Knippers
97
97
-:--.--
2:20.04
2.De Veene 1De Veene2:23.73
Hannah Teeuw
Danaé Kreuwel
96
97
35.6035.60
-:--.--
Babette Aubri
Sabine van den Hoeven
97
96
-:--.--
2:23.73
3.OZ&PC 1OZ & PC2:25.36
Stefanie ter Bruggen
Bente Zwaferink
96
96
36.9236.92
-:--.--
Maudi Groeneveld
Lindy Nijhuis
96
97
-:--.--
2:25.36
4.'t Tolhekke 1't Tolhekke2:30.45
Femke Sybesma
Manon Blankvoort
97
96
40.2840.28
-:--.--
Leandra Vedder
Desiree Vedder
96
96
-:--.--
2:30.45
5.De Dinkel Denekamp 2De Dinkel D'kam2:44.67
Charel Wagenvoort
Mayra Westerhof
97
96
40.7040.70
-:--.--
Annick van der Kraats
Marlijn Dijkhuis
98
97
-:--.--
2:44.67


<< TOP >>
Nr. 30   4 x 50m wisselslag  Gemengd  minioren 4,5 en jongens 609-06-07


Afk./depotTijd
1.EZC 1E Z C2:36.73
Lora Bosch
Niels Kemperink
96
96
38.5138.51
-:--.--
Vera Hooijsma
Sean van den Boogaard
96
95
-:--.--
2:36.73
2.Dedemsvaart AC 1Dedemsvaart AC2:41.10
Maaike van Veen
Marije Dankelman
97
97
38.7038.70
-:--.--
Floris Polman
Sven Doldersum
95
95
-:--.--
2:41.10
3.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel D'kam2:45.70
Yonno Paalhaar
Freek Tijink
95
96
41.7341.73
-:--.--
Marloes Ekkelboom
Mayra Westerhof
97
96
-:--.--
2:45.70
4.Heidelberg 1Heidelberg2:54.86
Nick Dood
Marit Kruise
96
97
45.4845.48
-:--.--
Tristan Wiegman
Laura Hagreis
96
96
-:--.--
2:54.86
5.De Whee 1De Whee2:57.08
Janneke ten Brinke
Kars Veldkamp
96
97
42.1442.14
-:--.--
Maren Kuipers
Teun Nijhof
96
96
-:--.--
2:57.08


<< TOP >>
Nr. 15   100m rugslag  Heren  minioren 510-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Niels Kemperink96E Z C1:16.98
2.Martijn Gerritsen96ZVZwartsluis1:20.02
3.Karst Boersma96De Dinkel D'kam1:21.78
4.Valéry Leusink96ZVZwartsluis1:23.04
5.Freek Tijink96De Dinkel D'kam1:24.98
6.Rik Heijdens96De Dinkel D'kam1:26.71
7.Daniel de Wagt96Zignea1:29.15
8.Lorenzo Peperkamp96De Dinkel D'kam1:30.73
9.Tom van den Berg96E Z C1:34.02
10.Dinand Schutte96Deltasteur1:34.64
11.Twan Vinke96ZVZwartsluis1:34.80
12.Yoran Klos96Losser1:35.38
13.Teun Nijhof96De Whee1:36.30
14.Danny van Puffelen96Heidelberg1:36.62
15.Lars Kelder96Het Ravijn1:37.16


<< TOP >>
Nr. 16   100m rugslag  Dames  minioren 510-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Lora Bosch96E Z C1:19.17
2.Sabine van den Hoeven96De Veene1:20.07
3.Laura Hagreis96Heidelberg1:21.52
4.Vera Hooijsma96E Z C1:24.76
5.Sara van Calker96HZC Weusthag1:25.08
6.Veronique van der Velde96De Dinkel D'kam1:25.30
7.Anique Aten96De Dinkel D'kam1:26.67
8.Janneke ten Brinke96De Whee1:27.89
9.Karla Westenberg96E Z C1:27.90
10.Hannah Teeuw96De Veene1:28.39
11.Maren Kuipers96De Whee1:30.48
12.Iris van Marle96Steenwijk 19341:31.09
13.Ilse Giesselink96OZ & PC1:31.61
14.Desiree Vedder96't Tolhekke1:32.08
15.Leandra Vedder96't Tolhekke1:33.67
16.Rosa Kolkman96Het Ravijn1:33.89
17.Tessa Struis96De Veene1:34.73
dis.Wendy Spijker96Deltasteur1:36.86RC


<< TOP >>
Nr. 17   100m vlinderslag  Heren  minioren 610-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Floris Polman95Dedemsvaart AC1:17.48
2.Damon Peperkamp95De Dinkel D'kam1:22.85
3.Mitchel Doldersum95Deltasteur1:24.70
4.Jorn Muller95Olde Vechte1:24.88
5.Yonno Paalhaar95De Dinkel D'kam1:26.14
6.Dominique Sikkema95Zignea1:28.54
7.Dennis Benneker95OZ & PC1:33.10
8.Jesper Heuver95De Veene1:33.67
9.Robert-Jan Homsma95Steenwijk 19341:38.12
10.Kristan Feenstra95ZVZwartsluis1:38.37
11.Abe Veenstra95De Veene1:43.95
12.Sean van den Boogaard95E Z C1:51.23
dis.Hein Rödel95OZ & PC1:38.10VC
dis.Maurits Laarman95Losser1:38.92VC
dis.Tico Wind95Het Ravijn1:39.76AE


<< TOP >>
Nr. 18   100m rugslag  Heren  minioren 3 en 410-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Ruben Ligtenberg97Het Ravijn1:27.16
2.Justin Doldersum97Deltasteur1:27.73
3.Tom Laarhuis98De Dinkel D'kam1:28.73
4.Luuk Hendriksen97De Dinkel D'kam1:29.64
5.Jari Hofsink97Deltasteur1:29.85
6.Fedde Beukers97De Dinkel D'kam1:29.86
7.Jessederk v Schravendijk97HZC Weusthag1:30.13
8.Hans-Jan Westerhof97HZC Weusthag1:32.58
9.Max Ceunink van der Cappelle97Swol 18941:34.95
10.Martijn Lageweg97't Tolhekke1:35.28
11.Remco Ligtenberg97Het Ravijn1:35.61
12.Thomas de Lange97HZC Weusthag1:37.60
13.Kars Veldkamp97De Whee1:37.73
14.Sanharib Issa97De Veene1:41.75
15.Justin Wiggers97HZC Weusthag1:42.98
16.Hobie Duyn97OZ & PC1:44.86
dis.Mika Smelt97VZ&PC1:35.28RC
zk.Floris Kotterink98E Z C


<< TOP >>
Nr. 19   100m rugslag  Dames  minioren 3 en 410-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Maaike van Veen97Dedemsvaart AC1:21.54
2.Maaike Doornwaard98Deltasteur1:32.51
3.Lindy Nijhuis97OZ & PC1:33.60
4.Judith Kluitman97De Dinkel D'kam1:34.10
5.Iris Folbert97VZ&PC1:36.60
6.Marloes Ekkelboom97De Dinkel D'kam1:36.89
7.Esmay Zoontjes97OZ & PC1:36.98
8.Sanne Stam97Deltasteur1:37.17
9.Laura Schoeman97E Z C1:38.26
10.Marloes Franken97Dedemsvaart AC1:39.20
11.Nienke Griesen97Scholtenhagen1:42.20
12.Renske Wold97Maarkel1:42.98
13.Marit Kruise97Heidelberg1:44.21
14.Esmée Heijnekamp97HZC Weusthag1:44.45
15.Kitty Schasfoort97De Dinkel D'kam1:46.48
dis.Babette Aubri97De Veene1:28.55RC
dis.Danaé Kreuwel97De Veene1:36.54RD
zk.Anouk Knippers97De Dinkel D'kam


<< TOP >>
Nr. 20   50m vlinderslag  Heren  minioren 510-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Martijn Gerritsen96ZVZwartsluis37.26
2.Karst Boersma96De Dinkel D'kam37.64
3.Lorenzo Peperkamp96De Dinkel D'kam37.82
4.Valéry Leusink96ZVZwartsluis39.42
5.Niels Kemperink96E Z C40.07
6.Dinand Schutte96Deltasteur41.45
7.Yoran Klos96Losser41.60
8.Daniel de Wagt96Zignea42.25
9.Rik Heijdens96De Dinkel D'kam42.76
10.Tristan Wiegman96Heidelberg42.77
11.Twan Vinke96ZVZwartsluis44.57
12.Lars Kelder96Het Ravijn47.51
13.Teun Nijhof96De Whee47.60
14.Danny van Puffelen96Heidelberg48.24


<< TOP >>
Nr. 21   50m vlinderslag  Dames  minioren 510-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Sabine van den Hoeven96De Veene34.39
2.Laura Hagreis96Heidelberg37.29
3.Vera Hooijsma96E Z C38.68
4.Hannah Teeuw96De Veene38.82
5.Elianne Letink96Het Ravijn39.451
6.Lora Bosch96E Z C39.452
7.Manon Blankvoort96't Tolhekke40.10
8.Karla Westenberg96E Z C42.16
9.Joyce Mennink96Dedemsvaart AC42.32
10.Desiree Vedder96't Tolhekke42.54
11.Stefanie ter Bruggen96OZ & PC43.02
12.Sara van Calker96HZC Weusthag43.23
13.Claudia Schreurs96Maarkel44.16
14.Janneke ten Brinke96De Whee44.48
15.Maren Kuipers96De Whee45.15
16.Danique Weghorst96De Wieke46.24
17.Wendy Spijker96Deltasteur48.29
zk.Mayke Velthuis96Het Ravijn


<< TOP >>
Nr. 22   200m wisselslag  Heren  minioren 610-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Floris Polman95Dedemsvaart AC2:40.42
2.Damon Peperkamp95De Dinkel D'kam2:44.26
3.Robin Schollink95OZ & PC2:49.72
4.Mitchel Doldersum95Deltasteur2:53.86
5.Yonno Paalhaar95De Dinkel D'kam3:01.42
6.Coen Reukers95De Dinkel D'kam3:02.95
7.Maurits Laarman95Losser3:05.14
8.Abe Veenstra95De Veene3:08.41
9.Kristan Feenstra95ZVZwartsluis3:09.23
10.Tico Wind95Het Ravijn3:12.92
11.Marco Morsink95Swol 18943:15.09
12.Mark Beijering95De IJsel3:16.48
13.Jesper Heuver95De Veene3:16.78
14.Stijn Wijbenga95Swol 18943:22.54
dis.Jorn Muller95Olde Vechte3:03.22SK
dis.Hein Rödel95OZ & PC3:08.76SP
dis.Jeroen Hukema95Swol 18943:16.76SL


<< TOP >>
Nr. 23   100m schoolslag  Heren  minioren 3 en 410-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Fedde Beukers97De Dinkel D'kam1:36.16
2.Justin Doldersum97Deltasteur1:40.58
3.Thomas de Lange97HZC Weusthag1:40.88
4.Hobie Duyn97OZ & PC1:43.51
5.Kars Veldkamp97De Whee1:45.29
6.Jari Hofsink97Deltasteur1:45.88
7.Justin Wiggers97HZC Weusthag1:46.52
8.Jessederk v Schravendijk97HZC Weusthag1:47.19
9.Jesse Boswinkel97E Z C1:47.39
10.Alex Huizenga98ZVZwartsluis1:47.84
11.Mika Smelt97VZ&PC1:48.51
12.Dennis Bijman97Deltasteur1:49.29
13.Tom Laarhuis98De Dinkel D'kam1:50.12
14.Max Ceunink van der Cappelle97Swol 18941:50.30
15.Ruben Ligtenberg97Het Ravijn1:50.80
16.Bart ter Huurne97Scholtenhagen1:52.67
dis.Luuk Hendriksen97De Dinkel D'kam1:45.70SK
zk.Floris Kotterink98E Z C


<< TOP >>
Nr. 24   100m schoolslag  Dames  minioren 3 en 410-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Maaike van Veen97Dedemsvaart AC1:35.23
2.Judith Kluitman97De Dinkel D'kam1:36.89
3.Babette Aubri97De Veene1:42.02
4.Marit Kruise97Heidelberg1:42.16
5.Marleen Welten97Deltasteur1:42.76
6.Femke Sybesma97't Tolhekke1:44.95
7.Renske Wold97Maarkel1:45.12
8.Marloes Franken97Dedemsvaart AC1:45.48
9.Kirsten Bies98Dedemsvaart AC1:46.00
10.Marlijn Dijkhuis97De Dinkel D'kam1:47.26
11.Marije Dankelman97Dedemsvaart AC1:47.83
12.Rosa Kremer97Het Ravijn1:49.70
13.Benice Flietstra97De Veene1:49.95
14.Lindy Nijhuis97OZ & PC1:50.301
15.Laura Schoeman97E Z C1:50.302
16.Nienke Griesen97Scholtenhagen1:50.303
17.Sanne Wiersma97Zignea1:51.70
zk.Anouk Knippers97De Dinkel D'kam


<< TOP >>
Nr. 25   100m vrije slag  Heren  minioren 510-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Martijn Gerritsen96ZVZwartsluis1:10.10
2.Karst Boersma96De Dinkel D'kam1:11.09
3.Niels Kemperink96E Z C1:11.54
4.Rik Heijdens96De Dinkel D'kam1:13.48
5.Valéry Leusink96ZVZwartsluis1:14.83
6.Freek Tijink96De Dinkel D'kam1:15.18
7.Daniel de Wagt96Zignea1:16.95
8.Lorenzo Peperkamp96De Dinkel D'kam1:18.88
9.Tristan Wiegman96Heidelberg1:20.29
10.Yoran Klos96Losser1:20.86
11.Teun Nijhof96De Whee1:21.42
12.Nick Dood96Heidelberg1:21.67
13.Jan Willem Goos96VZ&PC1:22.57
14.Twan Vinke96ZVZwartsluis1:23.16
15.Dinand Schutte96Deltasteur1:23.23
16.Lars Kelder96Het Ravijn1:25.08
dis.Danny van Puffelen96HeidelbergAA


<< TOP >>
Nr. 26   400m vrije slag  Dames  minioren 510-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Laura Hagreis96Heidelberg5:48.13
2.Veronique van der Velde96De Dinkel D'kam5:50.07
3.Sabine van den Hoeven96De Veene5:57.20
4.Vera Hooijsma96E Z C5:59.20
5.Lora Bosch96E Z C5:59.56
6.Anique Aten96De Dinkel D'kam6:07.48
7.Janneke ten Brinke96De Whee6:14.07
8.Hannah Teeuw96De Veene6:18.64
9.Elianne Letink96Het Ravijn6:23.16
10.Desiree Vedder96't Tolhekke6:23.20
11.Iris van Marle96Steenwijk 19346:24.16
12.Karla Westenberg96E Z C6:29.371
13.Jet Bijen96De Veene6:29.372
14.Danique Weghorst96De Wieke6:31.96
15.Leandra Vedder96't Tolhekke6:36.86
16.Maren Kuipers96De Whee6:38.47
17.Mayra Westerhof96De Dinkel D'kam6:51.26
18.Wendy Spijker96Deltasteur7:01.53


<< TOP >>
Nr. 27   100m vrije slag  Heren  minioren 610-06-07


Jr.Afk./depotTijd
1.Damon Peperkamp95De Dinkel D'kam1:05.97
2.Floris Polman95Dedemsvaart AC1:06.45
3.Dominique Sikkema95Zignea1:08.04
4.Mitchel Doldersum95Deltasteur1:08.60
5.Coen Reukers95De Dinkel D'kam1:10.11
6.Robin Schollink95OZ & PC1:11.23
7.Jorn Muller95Olde Vechte1:12.84
8.Kristan Feenstra95ZVZwartsluis1:13.46
9.Jasper Nijsink95De Veene1:14.02
10.Robert-Jan Homsma95Steenwijk 19341:14.45
11.Yonno Paalhaar95De Dinkel D'kam1:15.14
12.Abe Veenstra95De Veene1:15.15
13.Tico Wind95Het Ravijn1:15.51
14.Hein Rödel95OZ & PC1:15.64
15.Maurits Laarman95Losser1:16.07
16.Mark Beijering95De IJsel1:17.31
17.Dennis Benneker95OZ & PC1:17.70
18.Jesper Heuver95De Veene1:20.36


<< TOP >>
Nr. 31   4 x 50m vrije slag  Heren  minioren 4,5 en 610-06-07


Afk./depotTijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel D'kam2:09.29
Coen Reukers
Karst Boersma
95
96
31.8231.82
-:--.--
Yonno Paalhaar
Damon Peperkamp
95
95
-:--.--
2:09.29
2.ZVZwartsluis 1ZVZwartsluis2:14.52
Valéry Leusink
Twan Vinke
96
96
33.0633.06
-:--.--
Kristan Feenstra
Martijn Gerritsen
95
96
-:--.--
2:14.52
3.OZ&PC 1OZ & PC2:20.48
Dennis Benneker
Hobie Duyn
95
97
36.0436.04
-:--.--
Hein Rödel
Robin Schollink
95
95
-:--.--
2:20.48
4.Deltasteur 1Deltasteur2:21.98
Justin Doldersum
Jari Hofsink
97
97
34.2634.26
-:--.--
Dinand Schutte
Mitchel Doldersum
96
95
-:--.--
2:21.98
5.De Veene 1De Veene2:23.07
Abe Veenstra
Jesper Heuver
95
95
34.5134.51
-:--.--
Robbin Nijsink
Jasper Nijsink
97
95
-:--.--
2:23.07
6.Swol 1894 1Swol 18942:25.57
Jeroen Hukema
Max Ceunink van der Cappelle
95
97
36.7336.73
-:--.--
Stijn Wijbenga
Marco Morsink
95
95
-:--.--
2:25.57
7.E.ON Het Ravijn 1Het Ravijn2:26.62
Ruben Ligtenberg
Lars Kelder
97
96
37.6037.60
-:--.--
Remco Ligtenberg
Tico Wind
97
95
-:--.--
2:26.62
8.HZC-Weusthag 1HZC Weusthag2:28.51
Hans-Jan Westerhof
Justin Wiggers
97
97
38.7738.77
-:--.--
Jessederk v Schravendijk
Thomas de Lange
97
97
-:--.--
2:28.51


<< TOP >>
Nr. 32   4 x 50m wisselslag  Dames  minioren 3,4 en 510-06-07


Afk./depotTijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel D'kam2:39.40
Veronique van der Velde
Anique Aten
96
96
39.0639.06
-:--.--
Marloes Ekkelboom
Judith Kluitman
97
97
-:--.--
2:39.40
2.De Veene 1De Veene2:42.32
Hannah Teeuw
Jet Bijen
96
96
41.9641.96
-:--.--
Sabine van den Hoeven
Tessa Struis
96
96
-:--.--
2:42.32
3.OZ&PC 1OZ & PC2:43.29
Ilse Giesselink
Maudi Groeneveld
96
96
42.4542.45
-:--.--
Stefanie ter Bruggen
Lindy Nijhuis
96
97
-:--.--
2:43.29
4.'t Tolhekke 1't Tolhekke2:52.04
Desiree Vedder
Femke Sybesma
96
97
43.0043.00
-:--.--
Manon Blankvoort
Leandra Vedder
96
96
-:--.--
2:52.04


<< TOP >>
Nr. 33   4 x 50m vrije slag  Gemengd  minioren 4,5 en jongens 610-06-07


Afk./depotTijd
1.EZC 1E Z C2:14.89
Niels Kemperink
Sean van den Boogaard
96
95
33.1633.16
-:--.--
Lora Bosch
Vera Hooijsma
96
96
-:--.--
2:14.89
2.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel D'kam2:16.24
Rik Heijdens
Freek Tijink
96
96
33.2833.28
-:--.--
Lorenzo Peperkamp
Mayra Westerhof
96
96
-:--.--
2:16.24
3.Heidelberg 1Heidelberg2:20.26
Laura Hagreis
Tristan Wiegman
96
96
32.4832.48
-:--.--
Marit Kruise
Nick Dood
97
96
-:--.--
2:20.26
4.Dedemsvaart AC 1Dedemsvaart AC2:22.45
Joyce Mennink
Marije Dankelman
96
97
35.5135.51
-:--.--
Maaike van Veen
Floris Polman
97
95
-:--.--
2:22.45
5.De Whee 1De Whee2:27.50
Kars Veldkamp
Maren Kuipers
97
96
38.1338.13
-:--.--
Teun Nijhof
Janneke ten Brinke
96
96
-:--.--
2:27.50
6.De Veene 1De Veene2:37.10
Babette Aubri
Benice Flietstra
97
97
37.4437.44
-:--.--
Sanharib Issa
Danaé Kreuwel
97
97
-:--.--
2:37.10
zk.Deltasteur 1Deltasteur