Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag  8 - 11 jaar
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  8 jaar
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  8 - 9 jaar
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  10 jaar
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  11 jaar
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  9 jaar
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  10 jaar
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  8 jaar
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  8 - 9 jaar
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  10 jaar
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  11 jaar
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  9 jaar
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  10 jaar
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  8 jaar
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  8 - 9 jaar
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  10 jaar
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  11 jaar
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  9 jaar
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  10 jaar
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  8 - 10 jaar
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  9 - 11 jaar


Speedo Clubmeet Hengelo
Hengelo, 22.11.2008


Programmanr. 1
22.11.08
4 x 50m vrije slag
(1m,1j,1m,1j)
8 - 11 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp1 / 32:18.342:15.64
Sterre Heerink
Mart Kortman
98
98
36.80Elles Tijink
Fedde Beukers
98
97
2.Deltasteur 1Deltasteur1 / 42:19.492:17.54
Max Ceuning-van der Cappelle
Julia Vrooland
97
98
32.45Bart Kors
Mirjam de Raad
97
98
3.de Veene 1de Veene1 / 22:40.442:30.76
Mathieu Boers
Marjon Kuilder
98
99
35.45Daphne Juriens
Gijs Hegeman
99
97
4.O Z & P C 1O Z & P C1 / 12:57.892:31.92
Eefje Slootweg
Bram Zeelte
98
97
35.07Jitske Boomars
Rens van Amelsvoort
00
97
5.GZ & PC de Whee 1GZ & PC de Whee1 / 52:55.192:48.36
Linde Haverkate
Thomas van Piggelen
99
98
40.36Melinn Haverkate
Ibe Zwart
99
97
6.SG Twente 1SG Twente1 / 63:06.472:50.57
Marc den Oudsten
Marlon Velthof
98
99
38.73Jisca Zilversmit
Koen van den Assem
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 2
22.11.08
Meisjes, 50m schoolslag

8 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Marlin KlarenbeekGZ & PC de Whee3 / 353.33000010648.95
2.Lindy Elkerboutde Veene3 / 255.37000060451.95
3.Myrthe KappertGZ & PC de Whee3 / 454.95000002452.58
4.Jola NoyaDeltasteur3 / 556.81000088055.36
5.Maaike MasselinkDe Dinkel Denekamp1 / 21:04.11000112455.92
6.Naomi Tjon-asoide Veene2 / 21:01.51000039456.70
7.Marloes BekhuisO Z & P C3 / 658.67000002857.20
8.Maartje ten HoopenO Z & P C2 / 31:00.33000017057.70
9.Elma LeusinkDeltasteur1 / 31:02.48000139457.89
10.Amber BergmanDe Dinkel Denekamp2 / 41:00.66000112659.39
11.Michelle van der NeutGZ & PC de Whee1 / 41:03.0700002601:03.80
DISEva de GoeiSG Twente2 / 51:02.0000004841:00.89
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMerle KoldemeuleSG Twente3 / 157.020000490


<< TOP >>
Programmanr. 3
22.11.08
Jongens, 50m schoolslag

8 - 9 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Björn van der VeldeDe Dinkel Denekamp3 / 347.63990023947.67
2.Marnix KleinO Z & P C3 / 452.09990007150.64
3.Jesse HendrikseSG Twente2 / 558.06990126753.76
4.Jesse de GrooteSG Twente3 / 553.89990029954.49FJ 1
5.Django KlosDe Dinkel Denekamp3 / 252.49000059554.49FJ 2
6.Dennis OrlikDeltasteur3 / 155.13000051955.16
7.Laurens Spoelstrade Veene2 / 159.23990127356.23
8.Vincent Boschde Veene2 / 456.23990045156.45FJ 1
9.Koen BrummelaarGZ & PC de Whee2 / 356.10990004756.45FJ 2
10.Jelte VeldkampGZ & PC de Whee3 / 655.57990005156.92
11.Emiel WestlandO Z & P C1 / 21:12.48990131157.89
12.Niels HofmeijerSG Twente1 / 41:05.2500069991:02.36
DISDennis KampsO Z & P C1 / 31:02.650000191
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., SJ
DISLudo van de BrinkDeltasteur2 / 257.62990094956.92
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
22.11.08
Meisjes, 50m vlinderslag

10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Laurie AarninkhofDe Dinkel Denekamp2 / 338.95980082239.92
2.Laureen BekhuisO Z & P C2 / 544.36980027641.23
3.Maaike DoornwaardDeltasteur2 / 440.51980026442.39
4.Annick van der KraatsDe Dinkel Denekamp2 / 144.80980080842.54
5.Lisanne van FaassenSG Twente2 / 646.54980227246.13
6.Julia VroolandDeltasteur2 / 243.10980147847.57
7.Anouk HofSG Twente1 / 5NT980246250.13
8.Renske van der Wijngaardde Veene1 / 358.60980062250.73
9.Lydia Stigterde Veene1 / 459.64980315259.13
DISLaura EerdmanO Z & P C1 / 6NT98006781:03.29
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMieke NijhofGZ & PC de Whee1 / 2NT98000421:03.80
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
22.11.08
Jongens, 50m vlinderslag

11 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Justin DoldersumDeltasteur2 / 334.67970049335.13
2.Luuk HendriksenDe Dinkel Denekamp2 / 240.51970026938.67
3.Jari HofsinkDeltasteur2 / 439.88970053539.96FJ 1
4.Justin WiggersSG Twente2 / 540.77970148739.96FJ 2
5.Robbin Nijsinkde Veene2 / 646.76970025945.20
6.Kars VeldkampGZ & PC de Whee1 / 347.20970074745.70
7.Brandon RibberinkDe Dinkel Denekamp1 / 447.54970036947.70
8.Sanharib Issade Veene1 / 247.57970161350.10
9.Thomas de LangeSG Twente2 / 145.41970147551.83
10.Bram ZeelteO Z & P C1 / 6NT970020356.82
DISRuben van de GeestGZ & PC de Whee1 / 551.92970007951.11
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMichel WaandersO Z & P C1 / 1NT970080356.04
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 6
22.11.08
Meisjes, 100m vrije slag

9 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Laura SteggeDe Dinkel Denekamp3 / 31:21.9799002621:20.54
2.Isabel NibourgDe Dinkel Denekamp3 / 41:30.2599002201:25.29
3.Renske MulderO Z & P C3 / 51:33.4299001361:25.95
4.Lauri Lesscherde Veene3 / 21:31.1299003181:26.32
5.Laurette van der WoningDe Dinkel Denekamp3 / 11:34.1199009741:27.60
6.Desiree RaveDeltasteur2 / 41:41.2099006101:35.89
7.Linde HaverkateGZ & PC de Whee1 / 4NT99002441:36.76
8.Natascha Nijsinkde Veene3 / 61:36.6799000081:36.95
9.Marjon Kuilderde Veene2 / 51:49.6099011601:39.36
10.Kelly BosmanDeltasteur2 / 31:40.9899006121:44.20
11.Lotte ApeldoornDeltasteur2 / 21:43.6199006141:46.57
12.Jisca ZilversmitSG Twente2 / 61:56.1499021101:47.10
13.Marlon VelthofSG Twente2 / 11:52.0499000181:49.16
14.Mirthe ZwartGZ & PC de Whee1 / 2NT99000221:53.54
15.Carmen EerdmanO Z & P C1 / 31:59.2099001341:56.26


<< TOP >>
Programmanr. 7
22.11.08
Jongens, 100m vrije slag

10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel Denekamp3 / 31:11.8698003091:10.73
2.Luuk ter MorsSG Twente3 / 41:16.5198016271:15.48
3.Mathieu Boersde Veene3 / 11:21.1098001871:15.95
4.Bas NeefO Z & P C3 / 21:18.0798000191:17.07
5.Twan EenkhoornSG Twente3 / 51:20.8998016291:22.32
6.Bjarne DaenenDeltasteur3 / 61:22.7098006751:23.45
7.Lars Eenkhoornde Veene2 / 31:25.4198007011:24.13
8.Leroy AlbersDeltasteur2 / 21:26.5798005151:25.60
9.Han HollanderDeltasteur2 / 41:26.0798006791:27.23
10.Simon MeinenSG Twente2 / 11:40.3898017711:31.70
11.Thomas van PiggelenGZ & PC de Whee2 / 51:34.3998000971:32.16
12.Marc Louterde Veene1 / 2NT98000131:42.92
13.Jari MorsinkO Z & P C2 / 61:52.9598007271:45.10
DISBas van TintelenO Z & P C1 / 31:53.209800455
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISTies TraanmanGZ & PC de Whee1 / 4NT9800067
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 8
22.11.08
Meisjes, 50m rugslag8 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Marlin KlarenbeekGZ & PC de Whee3 / 451.45000010647.67
2.Jitske BoomarsO Z & P C3 / 155.07000037450.45
3.Naomi Tjon-asoide Veene2 / 459.67000039451.86
4.Myrthe KappertGZ & PC de Whee3 / 350.86000002451.89
5.Jola NoyaDeltasteur3 / 253.86000088052.74
6.Elma LeusinkDeltasteur3 / 656.54000139453.91
7.Maaike MasselinkDe Dinkel Denekamp2 / 21:00.10000112455.48
8.Lindy Elkerboutde Veene3 / 554.45000060455.60
9.Amber BergmanDe Dinkel Denekamp2 / 358.99000112657.36
10.Marloes BekhuisO Z & P C1 / 31:04.29000002858.48
11.Maartje ten HoopenO Z & P C1 / 21:04.4100001701:00.92
12.Eva de GoeiSG Twente1 / 41:04.3200004841:02.95
13.Michelle van der NeutGZ & PC de Whee2 / 51:03.2600002601:04.60
AFGEMMerle KoldemeuleSG Twente2 / 11:04.200000490


<< TOP >>
Programmanr. 9
22.11.08
Jongens, 50m rugslag8 - 9 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Marnix KleinO Z & P C3 / 246.34990007145.03FJ 1
2.Björn van der VeldeDe Dinkel Denekamp3 / 345.36990023945.03FJ 2
3.Koen van den AssemSG Twente3 / 445.39990061547.07
4.Jesse HendrikseSG Twente1 / 21:00.64990126747.36
5.Dennis KampsO Z & P C2 / 555.76000019147.92
6.Koen BrummelaarGZ & PC de Whee3 / 547.51990004747.95
7.Ludo van de BrinkDeltasteur2 / 455.02990094950.92
8.Jelte VeldkampGZ & PC de Whee3 / 148.46990005151.60
9.Jesse de GrooteSG Twente1 / 357.30990029953.76
10.Vincent Boschde Veene2 / 656.73990045153.98FJ 1
11.Dennis OrlikDeltasteur2 / 352.52000051953.98FJ 2
12.Emiel WestlandO Z & P C1 / 459.48990131154.08
13.Niels HofmeijerSG Twente2 / 156.14000699954.48
DISDjango KlosDe Dinkel Denekamp3 / 648.81000059550.45
RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
DISLaurens Spoelstrade Veene2 / 255.64990127354.26
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
22.11.08
Meisjes, 100m wisselslag

10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Laurie AarninkhofDe Dinkel Denekamp3 / 21:30.7698008221:27.39
2.Eefje SlootwegO Z & P C3 / 41:30.1298002181:28.33
3.Maaike DoornwaardDeltasteur3 / 31:19.0698002641:28.54
4.Annick van der KraatsDe Dinkel Denekamp3 / 61:40.9598008081:33.17
5.Julia WeustinkDe Dinkel Denekamp3 / 11:40.7598011801:34.20
6.Eva GroenendijkSG Twente3 / 51:39.4598009201:35.23
7.Anouk HofSG Twente2 / 31:49.0298024621:41.51
8.Renske van der Wijngaardde Veene2 / 41:49.5198006221:47.23
9.Lydia Stigterde Veene1 / 3NT98031521:47.29
10.Geralda Woolderinkde Veene1 / 4NT98016961:48.51
11.Mieke NijhofGZ & PC de Whee2 / 22:00.5498000421:59.16
DISCarolien MeinenSG Twente2 / 5NT98024741:37.42
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMaaike ten HaveDeltasteur2 / 6NT98014801:48.03
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLaura EerdmanO Z & P C1 / 2NT98006781:58.07
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
22.11.08
Jongens, 100m wisselslag

11 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Justin DoldersumDeltasteur2 / 31:20.5297004931:19.89
2.Fedde BeukersDe Dinkel Denekamp2 / 41:22.5997010071:22.95
3.Max Ceuning-van der CappelleDeltasteur2 / 21:24.6497012031:23.60
4.Rens van AmelsvoortO Z & P C2 / 61:31.8097003851:26.21
5.Robbin Nijsinkde Veene1 / 21:39.6997002591:31.70
6.Brandon RibberinkDe Dinkel Denekamp1 / 41:33.2997003691:32.30
7.Thomas de LangeSG Twente1 / 31:33.1897014751:32.80
8.Kars VeldkampGZ & PC de Whee2 / 11:30.2197007471:35.32
9.Sanharib Issade Veene1 / 6NT97016131:44.56
10.Michel WaandersO Z & P C1 / 11:47.9397008031:47.20
11.Ibe ZwartGZ & PC de Whee1 / 51:40.9597001011:47.80
DISJustin WiggersSG Twente2 / 51:27.0297014871:26.42
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
22.11.08
Meisjes, 50m schoolslag9 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Laura SteggeDe Dinkel Denekamp3 / 347.95990026246.76
2.Laura RolinkDe Dinkel Denekamp3 / 249.95990201848.45
3.Lauri Lesscherde Veene3 / 449.20990031850.02
4.Aniek GiesselinkO Z & P C2 / 255.26990000452.86
5.Melinn HaverkateGZ & PC de Whee3 / 653.42990024653.23
6.Kelly BosmanDeltasteur3 / 552.60990061253.45
7.Isabel NibourgDe Dinkel Denekamp2 / 455.02990022053.48
8.Laurette van der WoningDe Dinkel Denekamp2 / 353.43990097454.39
9.Lianne RoescherGZ & PC de Whee3 / 152.89990024854.86
10.Marjon Kuilderde Veene2 / 658.74990116057.51FJ 1
11.Lotte ApeldoornDeltasteur2 / 157.77990061457.51FJ 2
12.Marlon VelthofSG Twente2 / 556.36990001857.51FJ 3
13.Desiree RaveDeltasteur1 / 2NT990061057.98
14.Jisca ZilversmitSG Twente1 / 359.0499021101:00.70
15.Carmen EerdmanO Z & P C1 / 41:04.1099001341:03.95


<< TOP >>
Programmanr. 13
22.11.08
Jongens, 50m schoolslag10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Mart KortmanDe Dinkel Denekamp2 / 345.98980035744.82
2.Gideon Teeuwde Veene1 / 6NT980123746.45
3.Bjarne DaenenDeltasteur2 / 249.82980067547.86
4.Marc den OudstenSG Twente2 / 447.47980059748.10
5.Leroy AlbersDeltasteur2 / 151.16980051549.02
6.Simon MeinenSG Twente1 / 256.10980177152.39
7.Jari MorsinkO Z & P C1 / 354.80980072753.29
8.Ties TraanmanGZ & PC de Whee1 / 557.37980006755.95
9.Marc Louterde Veene2 / 654.72980001356.26
10.Han HollanderDeltasteur1 / 455.82980067957.45
11.Bas van TintelenO Z & P C1 / 11:07.2998004551:00.67
AFGEMMatthijs KoebruggeGZ & PC de Whee2 / 550.849800285


<< TOP >>
Programmanr. 14
22.11.08
Meisjes, 50m vrije slag8 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Marlin KlarenbeekGZ & PC de Whee1 / 3NT000010638.42
2.Lindy Elkerboutde Veene3 / 347.12000060443.57
3.Naomi Tjon-asoide Veene3 / 557.26000039445.10
4.Jitske BoomarsO Z & P C2 / 21:05.03000037446.67
5.Jola NoyaDeltasteur2 / 5NT000088046.86
6.Myrthe KappertGZ & PC de Whee1 / 2NT000002447.04
7.Maaike MasselinkDe Dinkel Denekamp3 / 449.80000112448.54
8.Marloes BekhuisO Z & P C2 / 41:04.80000002852.13
9.Maartje ten HoopenO Z & P C3 / 658.99000017052.57
10.Michelle van der NeutGZ & PC de Whee2 / 1NT000026053.04
11.Amber BergmanDe Dinkel Denekamp3 / 157.34000112654.13
12.Elma LeusinkDeltasteur1 / 4NT000139454.67
13.Eva de GoeiSG Twente2 / 359.04000048456.51
AFGEMMerle KoldemeuleSG Twente3 / 253.720000490


<< TOP >>
Programmanr. 15
22.11.08
Jongens, 50m vrije slag8 - 9 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Koen van den AssemSG Twente3 / 238.39990061537.82
2.Marnix KleinO Z & P C3 / 337.41990007137.86
3.Björn van der VeldeDe Dinkel Denekamp3 / 437.96990023937.95
4.Jesse HendrikseSG Twente1 / 455.73990126739.02
5.Django KlosDe Dinkel Denekamp3 / 641.03000059541.10
6.Dennis KampsO Z & P C2 / 341.85000019141.20
7.Koen BrummelaarGZ & PC de Whee3 / 539.71990004741.39
8.Jelte VeldkampGZ & PC de Whee3 / 140.92990005143.82
9.Ludo van de BrinkDeltasteur2 / 244.17990094944.20
10.Jesse de GrooteSG Twente2 / 544.58990029944.51
11.Dennis OrlikDeltasteur2 / 444.04000051944.57
12.Emiel WestlandO Z & P C1 / 2NT990131146.79FJ 1
13.Vincent Boschde Veene1 / 352.41990045146.79FJ 2
14.Laurens Spoelstrade Veene2 / 647.78990127347.20
15.Niels HofmeijerSG Twente2 / 145.32000699948.39


<< TOP >>
Programmanr. 16
22.11.08
Meisjes, 100m vrije slag

10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Elles TijinkDe Dinkel Denekamp3 / 31:15.2698004081:14.23
2.Mirjam de RaadDeltasteur3 / 41:20.3098007941:19.36
3.Annick van der KraatsDe Dinkel Denekamp3 / 11:25.3698008081:22.95
4.Lisanne van FaassenSG Twente3 / 51:24.8298022721:23.51
5.Sterre HeerinkDe Dinkel Denekamp3 / 21:24.7398008201:25.07
6.Carolien MeinenSG Twente2 / 41:31.1798024741:25.36
7.Laureen BekhuisO Z & P C3 / 61:26.3998002761:27.32
8.Eva GroenendijkSG Twente2 / 31:26.5198009201:27.86
9.Lydia Stigterde Veene2 / 61:42.2098031521:36.60
10.Geralda Woolderinkde Veene1 / 2NT98016961:36.82
11.Renske van der Wijngaardde Veene2 / 21:36.7098006221:39.77
12.Maaike ten HaveDeltasteur2 / 51:42.0298014801:41.23
13.Mieke NijhofGZ & PC de Whee1 / 41:53.2098000421:50.54
14.Laura EerdmanO Z & P C1 / 31:50.2698006781:51.20


<< TOP >>
Programmanr. 17
22.11.08
Jongens, 100m vrije slag

11 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Luuk HendriksenDe Dinkel Denekamp2 / 41:14.3297002691:09.70
2.Bart KorsDeltasteur2 / 31:09.6497008651:13.16
3.Jari HofsinkDeltasteur2 / 21:16.9597005351:17.07
4.Kars VeldkampGZ & PC de Whee2 / 11:18.2997007471:17.20
5.Gijs Hegemande Veene2 / 51:18.0097006631:18.04
6.Brandon RibberinkDe Dinkel Denekamp1 / 41:20.8297003691:19.80
7.Thomas de LangeSG Twente2 / 61:20.0797014751:19.82
8.Robbin Nijsinkde Veene1 / 31:20.1397002591:20.33
9.Ruben van de GeestGZ & PC de Whee1 / 21:29.6797000791:28.13
10.Bram ZeelteO Z & P C1 / 51:34.6797002031:31.26
11.Sanharib Issade Veene1 / 11:37.0797016131:35.98


<< TOP >>
Programmanr. 18
22.11.08
Meisjes, 100m wisselslag

9 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Laura SteggeDe Dinkel Denekamp3 / 31:38.0799002621:36.02
2.Renske MulderO Z & P C3 / 41:41.8099001361:38.13
3.Daphne Juriensde Veene1 / 2NT99003161:38.36
4.Isabel NibourgDe Dinkel Denekamp3 / 21:43.7699002201:39.61
5.Laura RolinkDe Dinkel Denekamp3 / 51:44.0199020181:41.14
6.Laurette van der WoningDe Dinkel Denekamp3 / 11:45.1899009741:44.64
7.Desiree RaveDeltasteur2 / 32:02.6499006101:54.30
8.Lianne RoescherGZ & PC de Whee2 / 6NT99002481:58.92
DISAniek GiesselinkO Z & P C2 / 2NT99000041:42.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNatascha Nijsinkde Veene2 / 4NT99000081:52.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKelly BosmanDeltasteur3 / 62:00.8999006121:56.67
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMirthe ZwartGZ & PC de Whee1 / 4NT99000222:00.32
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLotte ApeldoornDeltasteur2 / 5NT99006142:05.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VB
DISCarmen EerdmanO Z & P C1 / 3NT99001342:09.57
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd )., VC


<< TOP >>
Programmanr. 19
22.11.08
Jongens, 100m wisselslag

10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel Denekamp3 / 31:23.7098003091:23.86
2.Gideon Teeuwde Veene1 / 2NT98012371:30.16
3.Bas NeefO Z & P C3 / 41:28.9198000191:30.26
4.Luuk ter MorsSG Twente3 / 21:32.3298016271:31.26
5.Leroy AlbersDeltasteur2 / 31:39.3398005151:35.23
6.Twan EenkhoornSG Twente2 / 5NT98016291:35.54
7.Lars Eenkhoornde Veene3 / 61:38.8698007011:38.23
8.Marc den OudstenSG Twente3 / 51:37.2698005971:38.54
9.Bjarne DaenenDeltasteur3 / 11:38.3598006751:39.98
10.Han HollanderDeltasteur2 / 41:47.2698006791:42.02
11.Thomas van PiggelenGZ & PC de Whee2 / 21:50.2398000971:46.64
12.Ties TraanmanGZ & PC de Whee1 / 4NT98000671:54.20
13.Bas van TintelenO Z & P C2 / 1NT98004552:02.89
DISMarc Louterde Veene1 / 3NT98000131:56.77
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).


<< TOP >>
Programmanr. 20
22.11.08
Meisjes, 4 x 50m wisselslag

8 - 10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp1 / 32:41.202:41.10
Sterre Heerink
Julia Weustink
98
98
41.36Laurie Aarninkhof
Elles Tijink
98
98
2.O Z & P C 1O Z & P C1 / 53:06.882:50.36
Aniek Giesselink
Laureen Bekhuis
99
98
46.67Eefje Slootweg
Renske Mulder
98
99
3.Deltasteur 1Deltasteur1 / 42:50.172:52.64
Mirjam de Raad
Maaike ten Have
98
98
44.36Maaike Doornwaard
Julia Vrooland
98
98
4.SG Twente 1SG Twente1 / 23:00.043:00.95
Carolien Meinen
Anouk Hof
98
98
46.04Lisanne van Faassen
Eva Groenendijk
98
98
5.de Veene 1de Veene1 / 13:12.193:05.80
Lauri Lesscher
Geralda Woolderink
99
98
41.80Daphne Juriens
Natascha Nijsink
99
99
DISGZ & PC de Whee 1GZ & PC de Whee1 / 63:25.923:35.45
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
Lianne Roescher
Melinn Haverkate
99
99
57.29Mirthe Zwart
Linde Haverkate
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 21
22.11.08
Jongens, 4 x 50m wisselslag

9 - 11 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp1 / 32:30.542:28.95
Luuk Hendriksen
Fedde Beukers
97
97
36.48Tom Laarhuis
Mart Kortman
98
98
2.Deltasteur 1Deltasteur1 / 42:33.982:31.10
Jari Hofsink
Max Ceuning-van der Cappelle
97
97
39.36Justin Doldersum
Bart Kors
97
97
3.SG Twente 1SG Twente1 / 22:39.052:40.83
Twan Eenkhoorn
Thomas de Lange
98
97
42.30Justin Wiggers
Luuk ter Mors
97
98
4.de Veene 1de Veene1 / 52:56.612:51.92
Gijs Hegeman
Gideon Teeuw
97
98
41.95Mathieu Boers
Lars Eenkhoorn
98
98
5.O Z & P C 1O Z & P C1 / 12:57.162:57.42
Rens van Amelsvoort
Jari Morsink
97
98
39.80Bas Neef
Michel Waanders
98
97
6.GZ & PC de Whee 1GZ & PC de Whee1 / 63:07.563:19.95
Thomas van Piggelen
Koen Brummelaar
98
99
45.13Ruben van de Geest
Ibe Zwart
97
97