Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  
Nr. 7. Jongens, 200m vlinderslag  
Nr. 8. Meisjes, 200m vlinderslag  
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  
Nr. 15. Jongens, 200m rugslag  
Nr. 16. Meisjes, 200m rugslag  


Speedo Deel 4
Horst, 30.3.2008


Programmanr. 1
30.3.08 - 15:45
Meisjes, 100m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sterre SchlicherRZNT99016721:54.93
2.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)NT99014121:55.65
3.Hilde LitjensHZPC2:18.2099011562:03.93
4.Amber VervoortRZ2:09.1799011882:05.66


<< TOP >>
Programmanr. 2
30.3.08 - 15:50
Jongens, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen KosterHZPC1:29.2999005171:27.50
2.Servé NelissenRZ1:41.5599005791:29.06
3.Michel HenkelRZNT98023011:40.08
4.Finn TimmermansHZPC1:56.7898019611:43.09
5.Bart van der ZandenNoord Limburg(SG)NT99008491:44.60
6.Giel van MegenNoord Limburg(SG)NT00002651:52.72


<< TOP >>
Programmanr. 3
30.3.08 - 15:55
Meisjes, 200m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maud BruynenHeldense ZwemverenigingNT98013623:39.89
2.Aniek KetelingsRZNT98005883:40.72
3.Celine BuijssenHZPCNT98014843:41.59
4.Gina FeenstraMOSA~regioNT98027983:50.38
DISRianne MentenRZNT98011623:38.79
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMilou PeetersHZPCNT98006683:55.53
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAlette LitjensHZPCNT98022204:08.12
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
30.3.08 - 16:00
Jongens, 100m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max HermansHZPC1:33.7597008791:30.29
2.Ted WildersMOSA~regio1:33.8197011771:31.88
3.Zjef NelissenRZ1:35.3297016791:37.65
4.Jitse ZonneveldRZ1:44.4697031331:37.66
5.Hugo v. IerselNoord Limburg(SG)1:52.1897022871:49.24
6.Tim PeetersRZ1:53.2897003631:49.44
7.Guus WolswinkelRZ1:56.0097016771:50.05


<< TOP >>
Programmanr. 5
30.3.08 - 16:05
Meisjes, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon KosterHZPC1:25.4697013121:26.57
2.Floor BrouwerMOSA~regio1:36.0097030121:29.76
3.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)1:33.1597013741:30.09
4.Sarah BosNoord Limburg(SG)1:31.0197009181:30.15
5.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging1:40.3097026641:31.92
6.Rianne MoorenMOSA~regioNT97030181:36.41
7.Maxime RintjemaNoord Limburg(SG)1:44.5397009161:40.59
8.Elke TeunissenRZ2:00.7997034461:41.06
9.Lieke SeelenMOSA~regio1:50.4797016421:42.63
10.Lotte v. MegenNoord Limburg(SG)1:45.9297013761:43.87
11.Natasja WingersRZ2:04.7297023921:48.60


<< TOP >>
Programmanr. 6
30.3.08 - 16:10
Jongens, 100m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem HermansHZPC1:26.7596012591:26.04
2.Bram in 't ZandtMOSA~regio1:36.6396012571:34.15
3.Max VervoortRZ1:39.1896014051:36.14
4.Kay ThijssenHZPC1:39.2796017991:36.60
5.Sam DerksHZPC1:39.7296007191:39.42
6.Xavier WutsRZNT96026611:41.68
7.Björn PiketHZPC1:54.0596021331:48.70
8.Dylan BosHZPC1:55.7096007171:51.65
9.Nando BroerenHZPC1:53.5496014411:53.43
10.Djeremy HesselingMOSA~regio1:58.4396031971:53.99
DISTom TimmermansRZ1:59.159602117
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 7
30.3.08 - 16:15
Jongens, 200m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alex BosNoord Limburg(SG)3:22.7595012733:08.64
DISNick WientjensNoord Limburg(SG)NT95036913:38.18
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 8
30.3.08 - 16:20
Meisjes, 200m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging2:55.9795007522:45.62
2.Jara WassenbergRZ3:26.1196002223:11.14
3.Denise van der KlijHZPC3:28.7496004823:24.05
4.Maureen WingersRZ3:26.0296022643:25.31
5.Celina AustenRZ3:41.4596020563:26.92
6.Jessica HesenHZPC3:31.0096011943:28.10
7.Juul van BerloHZPC3:40.1895014903:32.24
8.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging3:26.3895034503:34.12
9.Ilse LitjensHZPC3:45.6396026403:35.61
10.Margot v. IerselNoord Limburg(SG)3:42.5596030983:36.08
DISMerle SchoofsNoord Limburg(SG)3:36.6996030163:22.02
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNoortje VoestermansRZ3:50.9196017763:47.80
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISCarley DondersHeldense Zwemvereniging3:57.2796020963:55.94
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 9
30.3.08 - 16:35
Meisjes, 50m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sterre SchlicherRZNT990167255.62
2.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)NT990141255.71
DISHilde LitjensHZPCNT99011561:06.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
30.3.08 - 16:35
Jongens, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen KosterHZPC1:37.0199005171:35.40
2.Servé NelissenRZ1:57.3899005791:42.34
3.Bart van der ZandenNoord Limburg(SG)NT99008491:47.92
4.Michel HenkelRZNT98023011:59.47
5.Giel van MegenNoord Limburg(SG)NT00002652:01.73
DISFinn TimmermansHZPC2:04.539801961
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 11
30.3.08 - 16:40
Meisjes, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rianne MentenRZ1:29.1898011621:29.08
2.Maud BruynenHeldense Zwemvereniging1:34.2998013621:33.18
3.Aniek KetelingsRZ1:35.8098005881:34.27
4.Celine BuijssenHZPC1:34.0398014841:35.18
5.Milou PeetersHZPC1:42.4298006681:39.98
6.Alette LitjensHZPC1:52.4498022201:55.42
7.Nikki RoversRZ2:37.4498024112:01.30
DISGina FeenstraMOSA~regio1:44.729802798
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 12
30.3.08 - 16:45
Jongens, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max HermansHZPC1:25.4397008791:24.93
2.Jitse ZonneveldRZ1:31.1897031331:28.18
3.Ted WildersMOSA~regio1:31.6297011771:30.93
4.Hugo v. IerselNoord Limburg(SG)1:38.8797022871:33.46
5.Guus WolswinkelRZ1:35.7297016771:34.10
6.Zjef NelissenRZ1:40.4397016791:35.82
DISTim PeetersRZ1:50.069700363
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 13
30.3.08 - 16:50
Meisjes, 400m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon KosterHZPC6:20.3697013125:52.81
2.Sarah BosNoord Limburg(SG)NT97009186:21.19
3.Floor BrouwerMOSA~regioNT97030126:25.53
4.Rianne MoorenMOSA~regioNT97030186:31.59
5.Eline van de VenHeldense ZwemverenigingNT97026646:38.19
6.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)6:58.4797013746:38.42
7.Lotte v. MegenNoord Limburg(SG)NT97013766:59.34
8.Lieke SeelenMOSA~regioNT97016427:03.46
9.Maxime RintjemaNoord Limburg(SG)NT97009167:06.47
10.Natasja WingersRZNT97023927:27.53


<< TOP >>
Programmanr. 14
30.3.08 - 17:05
Jongens, 100m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem HermansHZPC1:20.0196012591:20.61
2.Sam DerksHZPC1:31.2696007191:25.66
3.Bram in 't ZandtMOSA~regio1:31.0496012571:32.87
4.Djeremy HesselingMOSA~regioNT96031971:34.54
5.Nando BroerenHZPC1:57.8496014411:45.54
6.Björn PiketHZPC1:55.8996021331:49.88
7.Max VervoortRZNT96014051:57.00
8.Tom TimmermansRZNT96021172:17.17
DISKay ThijssenHZPCNT96017991:45.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISXavier WutsRZNT96026611:47.10
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DISDylan BosHZPC2:15.4496007172:03.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
30.3.08 - 17:10
Jongens, 200m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luuk JanssenMOSA~regio2:47.4595034972:45.41
2.Alex BosNoord Limburg(SG)2:52.1395012732:48.25
3.Christian v. IerselNoord Limburg(SG)3:12.1394042172:57.56
4.Sven BrouwerMOSA~regioNT95044493:04.05
5.Nick WientjensNoord Limburg(SG)3:22.2095036913:14.01
6.Teun van RensHZPC3:12.7795039493:18.28


<< TOP >>
Programmanr. 16
30.3.08 - 17:15
Meisjes, 200m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging2:43.6595007522:45.24
2.Margot v. IerselNoord Limburg(SG)3:06.0296030982:50.93
3.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging2:57.9795034502:56.93
4.Denise van der KlijHZPC3:03.5896004822:59.49
5.Juul van BerloHZPC2:57.9395014902:59.69
6.Ilse LitjensHZPC3:08.9096026403:00.24
7.Jessica HesenHZPC3:04.9496011943:03.86
8.Maureen WingersRZNT96022643:04.83
9.Jara WassenbergRZ3:12.6596002223:05.48
10.Celina AustenRZ3:26.6396020563:06.59
11.Carley DondersHeldense Zwemvereniging3:12.6696020963:08.69
12.Noortje VoestermansRZ3:18.8596017763:24.08
13.Evi ScholsNoord Limburg(SG)NT96029123:43.71
14.Naomi van SoestNoord Limburg(SG)NT96053564:11.52
DISMerle SchoofsNoord Limburg(SG)3:18.9496030163:13.11
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.