Speedowedstrijd Deel 1 - ZRO Groep 4
Rozenburg (NED),    11.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
11.10.2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. David Kievit                  zc De Schotejil        1:45.09 9900325    1:35.30           
            45.77  1:35.30
  2. Vincent Poldervaart           De Duck                1:40.24 9901493    1:39.24           
            45.95  1:39.24
  3. Aron Paasse                   zc De Schotejil        1:55.95 0000099    1:41.58           
            47.07  1:41.58
  4. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:58.63 0000007    1:52.16           
            50.86  1:52.16
  5. Lorenzo de Jong               zc De Schotejil        2:12.34 9901337    1:55.79           
            50.74  1:55.79
  6. Max Hagen                     de Zeehond '73         2:04.18 9900973    1:56.26           
            52.67  1:56.26
  7. Martijn van Krimpen           de Zeehond '73              NT 0100519    1:57.64           
            53.39  1:57.64
AFGE Jorian Tanis                  zc De Schotejil        1:33.23 9900327                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11.10.2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Middelbos               ZV de Gooye                 NT 0100056    2:01.92           
            56.45  2:01.92
  2. Terri Out                     de Zeehond '73         2:17.64 0000026    2:10.42           
          1:02.04  2:10.42
  3. Quinty Schneider              de Zeehond '73              NT 0100182    2:11.60           
          1:02.45  2:11.60
  4. Misty de Voogt                De Duck                     NT 0100014    2:12.08           
          1:01.94  2:12.08
  5. Aviëndha vd Nieuwendijk       De Stelle              2:26.04 0000112    2:15.51           
          1:03.66  2:15.51
 DIS Kelsey Boshoven               De Stelle              2:44.01 0100010    2:36.23           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:14.20  2:36.23
AFGE Liza Vijfhuizen               ZV de Gooye            2:17.67 0000650                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
11.10.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:29.42 9800011    1:28.23           
            42.20  1:28.23
  2. Jelle Roskam                  De Duck                1:37.38 9801735    1:32.32           
            44.76  1:32.32
  3. Jordi Schaaf                  ZV de Gooye            1:51.25 9800433    1:44.92           
            51.80  1:44.92
  4. Jurgen Wervers                ZV de Gooye                 NT 9802517    1:49.86           
            51.53  1:49.86
  5. Willem-Jaap van der Hoek      De Duck                1:54.61 9801833    1:54.04           
            53.92  1:54.04
  6. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73              NT 9802563    2:00.07           
            58.29  2:00.07
  7. Daan van Hilten               De Stelle                   NT 9800711    2:18.89           
          1:04.02  2:18.89
 DIS Niels Donkersloot             ZV de Gooye            1:36.18 9800231    1:33.12           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            43.84  1:33.12
 DIS Rowan de Voogt                De Duck                1:50.88 9800713    1:48.78           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            53.34  1:48.78
AFGE Pim van Strien                ZV de Gooye            1:54.46 9801859                      
AFGE Jurgen Ravenstijn             ZV de Gooye            2:03.48 9800929                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
11.10.2008 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Odette Holster                zc De Schotejil          54.19 9900586      54.56           
  2. Lotte Middelbos               ZV de Gooye              50.99 9900680      54.92           
  3. Annemarie Meijer              De Duck                1:05.38 9900964      57.89           
  4. Julia Huijsmans               zc De Schotejil          56.88 9900588      58.29           
  5. Manon Hameeteman              ZV de Gooye            1:07.15 9900678    1:09.00           
 DIS Annemijn Hoekman              De Stelle              1:02.70 9900050    1:02.69           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Elise Quak                    de Zeehond '73         1:12.95 9900706    1:04.89           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Fleur Kooijman                zc De Schotejil        1:16.51 9900850    1:10.16           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGE Isa Stoutjesdijk              zc De Schotejil          58.99 9900584                      
AFGE Femke de Gier                 zc De Schotejil          55.95 9900582                      
AFGE Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         1:06.48 9900788                      
AFGE Anne van der Burg             ZV de Gooye                 NT 9901444                      
AFGE Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         1:07.07 9901932                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m vrije slag                  Jongens Minioren 6
11.10.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Hoek                     De Duck                3:20.98 9702229    2:44.84           
            38.87  1:21.73  2:44.84
  2. Alex van Soest                zc De Schotejil        2:56.66 9700067    2:49.13           
            41.04  1:25.23  2:49.13
  3. Sander de Vos                 ZV de Gooye                 NT 9700783    3:01.48           
            43.36  1:30.26  3:01.48
  4. Marijn Redert                 zc De Schotejil             NT 9701333    3:14.16           
            43.09  1:35.06  3:14.16
  5. Joey Grinwis                  De Stelle                   NT 9700843    3:20.09           
            43.36  1:32.26  3:20.09
  6. Rick Spaan                    ZV de Gooye                 NT 9700781    3:28.57           
            48.16  1:44.42  3:28.57
  7. Ruud Terlouw                  ZV de Gooye                 NT 9702149    3:30.48           
            46.04  1:41.51  3:30.48
  8. Jorn Velda                    de Zeehond '73              NT 9702411    3:56.09           
            47.99  1:48.34  3:56.09
  9. Geerten Blonk                 ZV de Gooye                 NT 9701859    4:15.00           
            51.54  1:56.45  4:15.00
AFGE Matthijs Vijfhuizen           ZV de Gooye                 NT 9701193                      
AFGE Gido Ista                     zc De Schotejil             NT 9702507                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
11.10.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         3:28.84 9800304    3:26.76           
          3:26.76
  2. Jobine Akershoek              De Stelle              3:54.04 9800026    3:40.65           
            56.90  3:40.65
  3. Judith Kleinjan               De Duck                     NT 9802710    3:54.32           
            53.94  3:54.32
  4. Channah Hoogerbrugge          De Duck                     NT 9802708    4:03.02           
            53.12  4:03.02
  5. Vianne de Groot               De Duck                4:07.81 9802706    4:08.29           
          1:00.80  4:08.29
AFGE Jaymie Boshoven               De Stelle              4:14.64 9800050                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
11.10.2008 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         2:17.97 9502289    2:14.95           
            29.64  1:03.70  2:14.95
  2. Koen Jongejan                 ZV de Gooye            2:28.81 9502945    2:27.43           
            32.30  1:09.84  2:27.43
  3. Daniël Dikken                 De Duck                2:34.55 9500385    2:33.00           
            35.67  1:14.07  2:33.00
  4. Bjorn Vogelaar                zc De Schotejil        2:41.54 9600715    2:36.76           
            35.22  1:15.16  2:36.76
  5. Lars Jongejan                 ZV de Gooye            2:53.86 9501299    2:41.95           
            36.58  1:18.08  2:41.95
  6. Michael de Joode              De Duck                2:57.16 9603229    2:45.10           
            37.80  1:22.14  2:45.10
  7. Willem Jan Hoekman            De Stelle              3:01.74 9500029    2:49.07           
            37.04  1:21.00  2:49.07
  8. Lex van der Wekken            ZV de Gooye            3:03.95 9502255    2:57.04           
            39.20  1:26.35  2:57.04
  9. Jeffrey Grinwis               De Stelle              3:07.89 9500999    2:57.12           
            37.80  1:22.16  2:57.12
 10. Mico Pavlovic                 zc De Schotejil        2:55.57 9600365    2:57.26           
          1:26.26  2:57.26
 11. Wilber Hameeteman             ZV de Gooye            3:14.00 9600639    2:59.15           
            37.91  1:24.76  2:59.15
 12. Sander Breederveld.           De Stelle              3:21.17 9600269    3:04.02           
            40.45  1:28.45  3:04.02
 13. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         3:11.94 9601735    3:07.76           
            43.10  1:31.02  3:07.76
 14. Sven Dubbeld                  zc De Schotejil             NT 9601141    3:13.66           
            40.78  1:29.88  3:13.66
 15. Philip den Eerzamen           De Stelle              3:24.51 9500031    3:15.28           
            40.16  1:29.25  3:15.28
 16. Kars Vreeswijk                ZV de Gooye                 NT 9604457    3:26.29           
            43.86  1:37.64  3:26.29
 17. Robin van Oyen                de Zeehond '73         3:36.42 9600897    3:38.00           
            45.60  1:42.02  3:38.00
AFGE Bas Nieuwpoort                ZV de Gooye            3:28.45 9504851                      
AFGE Timo Ista                     zc De Schotejil             NT 9603471                      
AFGE Samim Nouri                   de Zeehond '73         3:10.18 9501709                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
11.10.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike de Waard               de Zeehond '73         2:29.98 9600604    2:25.17           
            33.02  1:11.26  2:25.17
  2. Céline Verhoef                De Duck                2:51.53 9604476    2:45.64           
            36.94  1:18.46  2:45.64
  3. Senna Pols                    de Zeehond '73         3:04.23 9700012    2:56.28           
            39.60  1:25.86  2:56.28
  4. Rhea Lambregts                zc De Schotejil        2:59.29 9602458    2:58.29           
            40.45  1:27.29  2:58.29
  5. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         3:10.60 9700032    2:58.42           
            39.04  1:26.76  2:58.42
  6. Nienke Pranger                de Zeehond '73         3:04.52 9701612    3:03.32           
            40.13  1:27.76  3:03.32
  7. Melissa van de Stel           De Stelle                   NT 9601108    3:06.89           
            39.32  1:26.73  3:06.89
  8. Denise de Groot               De Duck                     NT 9605142    3:07.16           
            41.51  1:28.82  3:07.16
  9. Anne Overweel                 zc De Schotejil        3:19.34 9702732    3:12.96           
            42.46  1:32.99  3:12.96
 10. Gerdine v.d. Boogert          ZV de Gooye            3:35.57 9601100    3:18.00           
            43.08  1:34.43  3:18.00
 11. Rolien Holster                zc De Schotejil        3:34.95 9701900    3:22.13           
            44.54  1:37.02  3:22.13
 12. Femke den Eerzamen            ZV de Gooye                 NT 9605676    3:41.08           
            45.81  1:41.87  3:41.08
 13. Anoeska Groen                 zc De Schotejil             NT 9605588    3:41.72           
            49.10  1:46.10  3:41.72
 14. Anna Smitsman                 zc De Schotejil             NT 9704480    3:52.54           
            49.16  1:51.48  3:52.54
 15. Dominiek vd Nieuwendijk       De Stelle              4:01.54 9700088    3:55.89           
            48.00  1:50.02  3:55.89
AFGE Mercedés van Zanten           De Stelle                   NT 9605406                      
AFGE Mariska de Groot              ZV de Gooye                 NT 9603172                      
AFGE Maureen van Sluis             ZV de Gooye            2:59.23 9602352                      
AFGE Sanne Drenth                  zc De Schotejil             NT 9702748                      
AFGE Katja de Vreeze               zc De Schotejil        3:18.67 9601858                      
AFGE Lenneke Bagijn                De Duck                3:19.36 9604992                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
11.10.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. David Kievit                  zc De Schotejil        1:49.41 9900325    1:47.94           
            52.51  1:47.94
  2. Otto Pranger                  de Zeehond '73         2:16.06 0000007    1:59.70           
            56.70  1:59.70
  3. Martijn van Krimpen           de Zeehond '73              NT 0100519    2:16.07           
          1:03.10  2:16.07
 DIS Aron Paasse                   zc De Schotejil        1:59.46 0000099    1:49.64           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            52.23  1:49.64
 DIS Vincent Poldervaart           De Duck                1:53.93 9901493    2:08.45           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:00.54  2:08.45
 DIS Lorenzo de Jong               zc De Schotejil        2:13.59 9901337    2:16.20           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:05.70  2:16.20
 DIS Max Hagen                     de Zeehond '73         2:30.96 9900973    2:33.36           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:16.26  2:33.36
AFGE Jorian Tanis                  zc De Schotejil        1:48.86 9900327                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11.10.2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Middelbos               ZV de Gooye                 NT 0100056    2:02.10           
          2:02.10
  2. Terri Out                     de Zeehond '73              NT 0000026    2:05.59           
          2:05.59
  3. Quinty Schneider              de Zeehond '73              NT 0100182    2:22.67           
          2:22.67
  4. Aviëndha vd Nieuwendijk       De Stelle              2:55.77 0000112    2:32.51           
          2:32.51
 DIS Misty de Voogt                De Duck                     NT 0100014    2:03.89           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:03.89
AFGE Liza Vijfhuizen               ZV de Gooye                 NT 0000650                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
11.10.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:15.24 9800011    1:14.60           
            35.02  1:14.60
  2. Jelle Roskam                  De Duck                1:24.78 9801735    1:22.54           
            38.86  1:22.54
  3. Niels Donkersloot             ZV de Gooye            1:20.34 9800231    1:23.53           
            39.00  1:23.53
  4. Jordi Schaaf                  ZV de Gooye            1:43.69 9800433    1:34.36           
            42.54  1:34.36
  5. Rowan de Voogt                De Duck                1:35.70 9800713    1:35.64           
            45.54  1:35.64
  6. Willem-Jaap van der Hoek      De Duck                1:51.92 9801833    1:47.58           
            48.71  1:47.58
  7. Jurgen Wervers                ZV de Gooye                 NT 9802517    1:47.76           
            49.20  1:47.76
  8. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73              NT 9802563    2:05.20           
            57.13  2:05.20
  9. Daan van Hilten               De Stelle                   NT 9800711    2:07.86           
            57.76  2:07.86
AFGE Pim van Strien                ZV de Gooye            1:39.76 9801859                      
AFGE Jurgen Ravenstijn             ZV de Gooye            1:39.76 9800929                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
11.10.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Middelbos               ZV de Gooye            1:51.00 9900680    1:52.70           
            53.23  1:52.70
  2. Odette Holster                zc De Schotejil        1:57.68 9900586    1:57.04           
            56.02  1:57.04
  3. Annemarie Meijer              De Duck                1:55.53 9900964    1:58.15           
            56.26  1:58.15
  4. Julia Huijsmans               zc De Schotejil        2:05.39 9900588    2:02.29           
            58.64  2:02.29
  5. Fleur Kooijman                zc De Schotejil        2:18.36 9900850    2:13.20           
          1:03.32  2:13.20
  6. Manon Hameeteman              ZV de Gooye            2:10.11 9900678    2:13.26           
          1:02.82  2:13.26
  7. Elise Quak                    de Zeehond '73         2:17.70 9900706    2:19.90           
          1:06.37  2:19.90
 DIS Annemijn Hoekman              De Stelle              2:08.39 9900050    2:05.36           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            58.51  2:05.36
AFGE Anne van der Burg             ZV de Gooye            2:18.71 9901444                      
AFGE Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         2:07.26 9901932                      
AFGE Isa Stoutjesdijk              zc De Schotejil        2:06.07 9900584                      
AFGE Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         2:30.92 9900788                      
AFGE Jamie van Roon                De Duck                2:30.91 9902286                      
AFGE Femke de Gier                 zc De Schotejil        1:48.95 9900582                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
11.10.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Hoek                     De Duck                1:23.67 9702229    1:27.76           
          1:27.76
  2. Alex van Soest                zc De Schotejil        1:34.80 9700067    1:37.89           
          1:37.89
  3. Sander de Vos                 ZV de Gooye            1:40.70 9700783    1:38.57           
          1:38.57
  4. Joey Grinwis                  De Stelle              1:47.70 9700843    1:39.39           
          1:39.39
  5. Marijn Redert                 zc De Schotejil        1:42.60 9701333    1:44.04           
          1:44.04
  6. Rick Spaan                    ZV de Gooye            1:48.57 9700781    1:48.23           
          1:48.23
  7. Geerten Blonk                 ZV de Gooye            2:13.92 9701859    2:00.13           
          2:00.13
 DIS Ruud Terlouw                  ZV de Gooye            1:53.27 9702149    1:48.09           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:48.09
 DIS Jorn Velda                    de Zeehond '73              NT 9702411    2:04.64           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:04.64
AFGE Gido Ista                     zc De Schotejil        1:50.23 9702507                      
AFGE Matthijs Vijfhuizen           ZV de Gooye            1:43.08 9701193                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
11.10.2008 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:25.20 9800304    1:27.92           
            42.92  1:27.92
  2. Jobine Akershoek              De Stelle              1:37.55 9800026    1:30.64           
            44.30  1:30.64
  3. Judith Kleinjan               De Duck                1:38.99 9802710    1:44.11           
            48.48  1:44.11
  4. Vianne de Groot               De Duck                1:40.82 9802706    1:46.23           
            49.82  1:46.23
  5. Channah Hoogerbrugge          De Duck                1:50.07 9802708    1:54.64           
            50.51  1:54.64
AFGE Nicky Kamies                  De Duck                2:04.79 9803802                      
AFGE Jaymie Boshoven               De Stelle              1:41.07 9800050                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
11.10.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         3:15.69 9502289    3:08.67           
            41.89  1:29.70  3:08.67
  2. Bjorn Vogelaar                zc De Schotejil        3:26.06 9600715    3:14.02           
            45.13  1:34.70  3:14.02
  3. Koen Jongejan                 ZV de Gooye            3:29.48 9502945    3:16.70           
            43.16  1:33.76  3:16.70
  4. Daniël Dikken                 De Duck                3:25.87 9500385    3:16.80           
            46.11  1:37.38  3:16.80
  5. Jeffrey Grinwis               De Stelle              3:41.42 9500999    3:27.61           
            45.95  1:37.95  3:27.61
  6. Willem Jan Hoekman            De Stelle              3:34.92 9500029    3:38.20           
            49.42  1:45.92  3:38.20
  7. Michael de Joode              De Duck                     NT 9603229    3:45.20           
            50.14  1:49.32  3:45.20
  8. Lars Jongejan                 ZV de Gooye            4:03.55 9501299    3:45.94           
            50.38  1:48.29  3:45.94
  9. Mico Pavlovic                 zc De Schotejil             NT 9600365    3:49.92           
            52.57  1:54.04  3:49.92
 10. Sven Dubbeld                  zc De Schotejil             NT 9601141    3:54.76           
            54.39  1:56.39  3:54.76
 11. Lex van der Wekken            ZV de Gooye            4:12.25 9502255    3:56.10           
            55.13  1:57.45  3:56.10
 12. Wilber Hameeteman             ZV de Gooye                 NT 9600639    4:02.58           
          1:00.61  2:04.36  4:02.58
 13. Sander Breederveld.           De Stelle                   NT 9600269    4:06.20           
            53.92  1:57.82  4:06.20
 14. Philip den Eerzamen           De Stelle              4:09.68 9500031    4:13.36           
            57.20  2:03.70  4:13.36
 15. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73              NT 9601735    4:16.16           
            58.29  2:04.32  4:16.16
 16. Robin van Oyen                de Zeehond '73         4:24.60 9600897    4:29.13           
          1:01.39  2:12.42  4:29.13
 17. Kars Vreeswijk                ZV de Gooye                 NT 9604457    4:40.65           
          1:04.72  2:16.46  4:40.65
AFGE Willem Verhoef                De Duck                     NT 9603879                      
AFGE Timo Ista                     zc De Schotejil             NT 9603471                      
AFGE Rob van der Hoek              De Duck                     NT 9504839                      
AFGE Samim Nouri                   de Zeehond '73         3:54.15 9501709                      
AFGE Bas Nieuwpoort                ZV de Gooye            4:13.95 9504851                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
11.10.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike de Waard               de Zeehond '73         3:26.00 9600604    3:05.72           
            40.64  1:28.44  3:05.72
  2. Senna Pols                    de Zeehond '73         3:44.34 9700012    3:21.61           
            45.92  1:37.54  3:21.61
  3. Céline Verhoef                De Duck                3:25.16 9604476    3:24.29           
            45.51  1:37.32  3:24.29
  4. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         3:54.17 9700032    3:36.02           
            46.76  1:44.07  3:36.02
  5. Gerdine v.d. Boogert          ZV de Gooye            3:55.98 9601100    3:44.07           
            50.70  1:47.89  3:44.07
  6. Anne Overweel                 zc De Schotejil             NT 9702732    3:51.86           
            55.86  1:55.42  3:51.86
  7. Nienke Pranger                de Zeehond '73              NT 9701612    3:53.73           
            52.73  1:52.95  3:53.73
  8. Rolien Holster                zc De Schotejil             NT 9701900    3:56.51           
            54.88  1:55.81  3:56.51
  9. Rhea Lambregts                zc De Schotejil        4:00.36 9602458    3:56.67           
            54.26  1:57.30  3:56.67
 10. Denise de Groot               De Duck                     NT 9605142    4:06.89           
            54.92  1:59.00  4:06.89
 11. Femke den Eerzamen            ZV de Gooye                 NT 9605676    4:17.10           
            58.64  2:04.67  4:17.10
 12. Anoeska Groen                 zc De Schotejil             NT 9605588    4:30.02           
          1:04.02  2:15.26  4:30.02
 13. Dominiek vd Nieuwendijk       De Stelle                   NT 9700088    4:32.42           
          1:03.45  2:14.82  4:32.42
 14. Anna Smitsman                 zc De Schotejil             NT 9704480    4:36.89           
          1:03.26  2:15.23  4:36.89
 15. Mariska de Groot              ZV de Gooye            4:52.16 9603172    4:40.40           
            59.90  2:15.55  4:40.40
AFGE Mercedés van Zanten           De Stelle                   NT 9605406                      
AFGE Maureen van Sluis             ZV de Gooye                 NT 9602352                      
AFGE Lenneke Bagijn                De Duck                     NT 9604992                      
AFGE Sanne Drenth                  zc De Schotejil             NT 9702748                      
AFGE Katja de Vreeze               zc De Schotejil        3:45.51 9601858                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Duck