Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open


E-on deel 1
Apeldoorn, 1-10-2011


Programmanr. 2
1-10-2011 - 17:00
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Aquapoldro 1Aquapoldro4:36.204:42.28
Blanca de Louw
Tamara Maassen
98
98
1:09.09
1:09.03
Maaike Past
Felicia Swets
99
98
1:14.22
1:09.94
2.Ndd 1Ndd4:57.765:09.73
Tessa Mennink
Shirley Ormel
98
98
1:14.19
1:13.71
Jasmijn van Rossum
Marieke Thijssen
99
00
1:19.89
1:21.94
3.Ndd 2Ndd5:22.065:28.06
Imogen Oldfield
Iris Matser
98
98
1:29.14
1:17.31
Moniek Klos
Lisanne Poelstra
98
99
1:19.68
1:21.93
AFGEMOctopus 1Octopus4:48.76


<< TOP >>
Programmanr. 3
1-10-2011 - 17:06
4 x 50m wisselslagMix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Octopus 1Octopus2:42.422:45.65
Manon Eilander
Merel Bijsterbosch
00
00
40.43
47.41
Marnix van Bottenburg
Hendri Remmerts
01
00
43.27
34.54
2.Ndd 1Ndd2:53.222:55.65
Jos Mutter
Mieke Denkers
00
00
45.43
46.68
Zara Konstapel
Thomas Schepper
01
01
40.01
43.53
3.Aquapoldro 1Aquapoldro2:58.012:57.24
Anthony Markmann
Femke Panjer
01
01
44.29
49.91
Sven van den Elzen
Elisah Velgersdijk
00
01
42.50
40.54


<< TOP >>
Programmanr. 4
1-10-2011 - 17:10
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sharon GelmersOctopus1:12.891994004161:16.601:16.60
2.Erika Aan het RotOctopus1:15.591990000101:17.331:17.33
3.Cecily SadowskiAquapoldro1:16.071995001881:21.591:21.59
4.Anne Marleen van KeulenAquapoldro1:27.291994042801:26.021:26.02
5.Anja BoogaardAquapoldro1:28.021984002521:29.161:29.16
6.Maike BosNdd1:25.341993046981:29.541:29.54
7.Sanne NieuwenhuisNdd1:25.351996027561:30.851:30.85
8.Miriam VissermanOctopus1:28.201987043641:31.301:31.30
9.Tara van BottenburgOctopus1:30.601993001141:31.471:31.47
10.Diede OldenhaveNdd1:30.471992051141:33.011:33.01


<< TOP >>
Programmanr. 5
1-10-2011 - 17:15
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
1.Emile ManniOctopus4:20.361990019014:21.681:00.772:08.124:21.68
2.Roland BoonNdd4:29.701988003974:25.744:25.74
3.Max MiddelmanAquapoldro4:37.481993016354:27.924:27.92
4.Robbin SchuchmannAquapoldro4:33.701993068334:27.941:02.072:10.784:27.94
5.Roald BlokOctopus4:28.091993026854:28.121:02.302:10.034:28.12
6.Mike SchelNdd4:26.891994032794:29.761:07.112:13.654:29.76
7.Josha van den ElzenAquapoldroNT1996024234:31.881:02.882:12.614:31.88
8.Floris ManniOctopus4:24.761988056794:36.424:36.42
9.Maik SteenkampNdd4:30.051991038474:39.101:05.642:16.924:39.10
AFGEMAlex WenderichAquapoldro5:08.48199106895


<< TOP >>
Programmanr. 6
1-10-2011 - 17:26
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Guusje VriezeNdd1:08.171995028201:07.221:07.22
2.Henrieke ten BokkelNdd1:10.881994027641:12.301:12.30
3.Suzanne BrummelOctopus1:12.511994013661:14.411:14.41
4.Sifra van BottenburgOctopus1:12.631995011781:14.541:14.54
5.Eva EngelenNdd1:11.801994055141:16.011:16.01
6.Blanca de LouwAquapoldro1:17.161998012681:16.551:16.55
7.Isolde de LouwAquapoldro1:14.881995030081:18.591:18.59
8.Sophie de BeenAquapoldro1:16.021994056261:19.631:19.63
9.Marleen BussinkNdd1:15.631997037461:19.731:19.73
AFGEMSharon JuliusOctopus1:14.41199602664
AFGEMDemi van den BeldOctopus1:22.92199802968


<< TOP >>
Programmanr. 7
1-10-2011 - 17:30
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Marcel van EssenOctopus2:29.221994000192:29.322:29.32
2.Thomas MeijerAquapoldro2:33.671994023212:38.771:16.532:38.77
3.Jeffry van ZettenOctopus2:56.821995007552:46.412:46.41
4.Christian RenshoffOctopus2:42.741994043432:46.801:18.372:46.80
5.Mart VriezeNdd2:46.101994004012:47.961:17.482:47.96
6.Jeroen StaakmanAquapoldro2:52.441994049892:55.182:55.18
7.Maikel MieropNdd2:56.361995039912:56.131:23.892:56.13
8.Robin EltinkNdd3:16.891994061472:58.062:58.06
9.Sjors BoverhoffOctopus3:14.381995007412:58.161:24.692:58.16
10.Rutger van AalstNdd3:07.891995019733:01.871:25.293:01.87
11.Pike KijlstraAquapoldro3:15.201995018493:14.691:31.623:14.69


<< TOP >>
Programmanr. 8
1-10-2011 - 17:38
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Julia MijnenNdd2:18.071996026822:20.162:20.16
2.Kemi AlakeNdd2:28.641996039122:20.571:07.862:20.57
3.Tamara MaassenAquapoldro2:29.631998012702:26.741:11.422:26.74
4.Eileen MarkmannAquapoldro2:45.001996064022:29.791:12.352:29.79
5.Denise van ZettenOctopus2:29.101996009322:30.621:12.332:30.62
6.Loranne van KeulenAquapoldro2:38.201997015742:31.942:31.94
7.Britt SchoonhovenOctopus2:44.641997024682:34.611:14.762:34.61
8.Sabine WentinkNdd2:38.601996027582:36.791:15.702:36.79
9.Lysanne SchepperNdd2:33.541997024502:39.772:39.77
10.Marijke van de BeekOctopus2:47.571996026602:44.391:17.802:44.39
11.Lisanne BijsterboschOctopus2:46.511997011982:51.052:51.05
AFGEMRianne HesseAquapoldro2:35.84199703494


<< TOP >>
Programmanr. 9
1-10-2011 - 17:45
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Casper MuselaersOctopus1:14.001996003991:12.461:12.46
2.Stan RuessinkOctopus1:17.741997008291:16.011:16.01
3.Kelt GarritsenNdd1:22.141998017031:19.841:19.84
4.Josha van den ElzenAquapoldro1:18.821996024231:20.331:20.33
5.Axel JuliusOctopus1:27.341997022211:25.421:25.42
6.Arda OnalNdd1:26.601998035211:26.531:26.53
7.Elwin KlapNdd1:36.861997026851:31.851:31.85
8.Martin WenderichAquapoldro1:32.951997009611:36.331:36.33
9.Martin LimpersAquapoldro1:36.731998015051:37.331:37.33
10.Besi SejdijajNddNT1997051531:41.681:41.68


<< TOP >>
Programmanr. 10
1-10-2011 - 17:49
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sharon GelmersOctopus29.7019940041631.10
2.Diede OldenhaveNdd31.9519920511433.63
3.Tara OldenhaveNdd32.2019910232833.87
4.Esther KuhlmanAquapoldro33.3819960167834.19
5.Erika Aan het RotOctopus35.2819900001036.32
6.Marloes van der BeekAquapoldro35.5419940136436.61
7.Anja BoogaardAquapoldro36.6319840025236.97
8.Miriam VissermanOctopus37.3619870436438.27
9.Maike BosNdd37.4819930469838.48
10.Maike NieuwenhuisNdd40.1019940306640.93


<< TOP >>
Programmanr. 11
1-10-2011 - 17:52
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Emile ManniOctopus1:00.721990019011:01.061:01.06
2.Hjalmar de RuiterNdd1:02.201989026951:02.931:02.93
3.Gijs de RooijAquapoldro1:04.311991047691:03.671:03.67
4.Roland BoonNdd1:05.381988003971:04.901:04.90
5.Roald BlokOctopus1:02.281993026851:05.011:05.01
6.Max MiddelmanAquapoldro1:03.951993016351:05.501:05.50
7.Mike SchelNdd1:02.271994032791:06.071:06.07
8.Floris ManniOctopus1:06.011988056791:07.091:07.09
9.Stefan van de GriftOctopus1:06.501987011211:09.031:09.03
10.Martin PauwAquapoldro1:08.891978014851:10.431:10.43
11.Edwin WillemsenAquapoldro1:09.261987038231:10.941:10.94


<< TOP >>
Programmanr. 12
1-10-2011 - 17:56
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Maaike PastAquapoldro1:18.661999015981:14.871:14.87
2.Felicia SwetsAquapoldro1:13.151998012721:15.261:15.26
3.Carmen ter WeeleOctopus1:22.201998003841:20.381:20.38
4.Sanne DitzelAquapoldro1:31.401999010921:32.741:32.74
5.Tessa MenninkNdd1:27.441998023861:34.571:34.57
6.Jasmijn van RossumNdd1:30.031999042541:35.441:35.44
7.Danielle BijsterboschOctopus1:39.181999007221:37.621:37.62
8.Erinn WaandersOctopusNT1998029661:39.231:39.23
9.Iris MatserNdd1:40.071998023841:42.321:42.32
10.Moniek KlosNdd1:39.891998013601:43.931:43.93
11.Mayli BerenschotAquapoldro1:40.001999044341:52.971:52.97
AFGEMKim WitteveenOctopus1:36.68199804086


<< TOP >>
Programmanr. 13
1-10-2011 - 18:00
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lars RuessinkOctopus2:42.961998002712:37.602:37.60
2.Niek HeethaarAquapoldro2:51.261999009992:46.851:21.372:46.85
3.Sybren BootsmaOctopus2:53.731998023272:49.131:22.852:49.13
4.Vincent van 't HofAquapoldro3:04.831998030012:49.362:49.36
5.Jarco van OmmenOctopus3:25.421998021532:51.111:25.292:51.11
6.Vincent van EmousAquapoldro3:05.401998027832:55.861:26.452:55.86
7.Ebel van GeemenNdd3:02.481999010952:56.262:56.26
8.Giel VerberneNddNT1999010913:06.003:06.00
9.Rico KeizerNddNT1999034913:07.403:07.40
10.Robin MeimaOctopusNT1999011433:12.233:12.23
11.Bram DenkersNdd3:09.021998021593:21.113:21.11
12.Jurrian BuitenhuisAquapoldro3:15.001999019673:25.351:40.643:25.35


<< TOP >>
Programmanr. 15
1-10-2011 - 18:18
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Zara KonstapelNdd34.8420010114435.06
2.Marieke ThijssenNdd34.2020000212435.51
3.Mieke DenkersNdd36.5120000212236.92
4.Lotus van GeemenNdd37.8320020112437.70
5.Merel BijsterboschOctopus38.8620000071237.87
6.Manon EilanderOctopus39.1720000071038.06
7.Lisa van RijssenOctopus42.5220010118641.38
8.Merlin BakkerOctopus41.0820020081641.58
9.Femke PanjerAquapoldro39.4220010243841.68
10.Elisah VelgersdijkAquapoldro41.3120010243643.52
11.Kiara DerksenAquapoldro44.2020010148444.86
AFGEMAshley HaasOctopus39.10200100726


<< TOP >>
Programmanr. 16
1-10-2011 - 18:21
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jochem HallieOctopus1:35.102000000091:31.541:31.54
2.Marnix van BottenburgOctopus1:34.632001004791:34.461:34.46
3.Sven van den ElzenAquapoldro1:34.642000021611:34.851:34.85
4.Hendri RemmertsOctopus1:37.762000011811:35.161:35.16
5.Renger BootsmaOctopus1:43.032000025631:38.601:38.60
6.Bart MuselaersOctopus1:52.862001008651:38.631:38.63
7.Anthony MarkmannAquapoldro1:38.002001027851:39.201:39.20
8.Lars van HellOctopus1:41.182001000951:39.291:39.29
9.Glendon SwetsAquapoldro1:42.912000021631:43.231:43.23
10.Jos MutterNdd1:51.512000003731:46.571:46.57
11.Thomas SchepperNddNT2001017471:55.461:55.46
DISWilco StijfNddNT2001030431:54.48VE1:54.48
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 17
1-10-2011 - 18:26
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
1.Sharon GelmersOctopus4:40.741994004164:51.571:05.232:19.364:51.57
2.Cecily SadowskiAquapoldro4:55.061995001885:08.131:13.452:31.645:08.13
3.Esther KuhlmanAquapoldro5:10.141996016785:11.611:12.862:34.645:11.61
4.Tara van BottenburgOctopus5:01.581993001145:11.682:31.715:11.68
5.Marloes van der BeekAquapoldro5:17.601994013645:19.421:14.452:35.425:19.42
6.Sanne NieuwenhuisNdd5:25.031996027565:24.891:15.362:37.135:24.89
7.Miriam VissermanOctopus5:35.061987043645:25.411:16.082:38.055:25.41
8.Maike BosNdd5:07.701993046985:28.051:17.492:40.355:28.05
9.Tara OldenhaveNdd5:16.481991023285:41.571:17.642:43.135:41.57
10.Maike NieuwenhuisNdd5:44.581994030666:01.541:21.692:54.076:01.54


<< TOP >>
Programmanr. 18
1-10-2011 - 18:39
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Roald BlokOctopus1:06.601993026851:08.801:08.80
2.Emile ManniOctopus1:09.671990019011:10.561:10.56
3.Gijs de RooijAquapoldro1:10.261991047691:12.501:12.50
4.Mike SchelNdd1:10.651994032791:14.201:14.20
5.Robbin SchuchmannAquapoldro1:15.591993068331:14.541:14.54
6.Stefan van de GriftOctopus1:11.411987011211:14.891:14.89
7.Max MiddelmanAquapoldro1:16.201993016351:14.951:14.95
8.Maik SteenkampNdd1:07.611991038471:18.981:18.98
9.Robin MieropNdd1:20.371993036831:24.661:24.66
10.Rolf KloostermanNddNT1991071711:24.691:24.69


<< TOP >>
Programmanr. 19
1-10-2011 - 18:43
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Suzanne BrummelOctopus2:40.951994013662:42.131:17.232:42.13
2.Guusje VriezeNdd2:51.011995028202:49.541:20.862:49.54
3.Blanca de LouwAquapoldro3:00.311998012682:58.261:25.672:58.26
4.Henrieke ten BokkelNdd2:53.651994027643:00.021:26.323:00.02
5.Sophie de BeenAquapoldro2:59.211994056263:06.011:29.803:06.01
6.Anne Marleen van KeulenAquapoldro3:07.161994042803:06.201:27.643:06.20
7.Sifra van BottenburgOctopus3:49.601995011783:17.641:33.543:17.64
8.Isolde de LouwAquapoldro3:11.251995030083:20.193:20.19
9.Eva EngelenNdd3:05.861994055143:22.421:30.513:22.42
10.Marleen BussinkNdd3:37.061997037463:40.111:44.613:40.11
AFGEMDemi van den BeldOctopus3:15.86199802968
AFGEMSharon JuliusOctopus2:59.64199602664


<< TOP >>
Programmanr. 20
1-10-2011 - 18:51
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mart VriezeNdd1:02.161994004011:04.231:04.23
2.Sjors BoverhoffOctopus1:04.671995007411:05.991:05.99
3.Marcel van EssenOctopus1:05.241994000191:06.261:06.26
4.Jeffry van ZettenOctopus1:04.041995007551:06.671:06.67
5.Jeroen StaakmanAquapoldro1:07.731994049891:08.061:08.06
6.Robin EltinkNdd1:07.891994061471:08.201:08.20
7.Pike KijlstraAquapoldro1:11.081995018491:09.071:09.07
8.Maikel MieropNdd1:05.841995039911:10.421:10.42
9.Thomas MeijerAquapoldro1:09.421994023211:11.821:11.82
10.Rutger van AalstNdd1:10.451995019731:14.021:14.02
DISChristian RenshoffOctopus1:04.581994043431:07.78RC1:07.78
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 21
1-10-2011 - 18:55
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kemi AlakeNdd1:30.631996039121:24.951:24.95
2.Julia MijnenNdd1:22.821996026821:25.481:25.48
3.Loranne van KeulenAquapoldro1:24.331997015741:27.261:27.26
4.Sabine WentinkNdd1:25.431996027581:28.081:28.08
5.Tamara MaassenAquapoldro1:28.101998012701:30.221:30.22
6.Denise van ZettenOctopus1:30.981996009321:30.321:30.32
7.Marijke van de BeekOctopus1:28.791996026601:30.641:30.64
8.Britt SchoonhovenOctopus1:30.421997024681:34.141:34.14
9.Lisanne BijsterboschOctopus1:38.951997011981:40.541:40.54
10.Eileen MarkmannAquapoldro1:38.101996064021:40.621:40.62
DISLysanne SchepperNdd1:31.201997024501:35.71SL1:35.71
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMRianne HesseAquapoldro1:41.45199703494


<< TOP >>
Programmanr. 22
1-10-2011 - 19:00
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Casper MuselaersOctopus2:08.341996003992:04.321:00.362:04.32
2.Josha van den ElzenAquapoldro2:10.271996024232:07.641:00.892:07.64
3.Stan RuessinkOctopus2:19.971997008292:17.331:06.552:17.33
4.Axel JuliusOctopus2:21.391997022212:17.391:04.262:17.39
5.Arda OnalNdd2:30.131998035212:25.451:09.422:25.45
6.Kelt GarritsenNdd2:35.291998017032:30.041:11.082:30.04
7.Martin WenderichAquapoldro2:37.801997009612:36.041:15.362:36.04
8.Martin LimpersAquapoldro2:44.531998015053:00.291:23.203:00.29
9.Elwin KlapNdd3:02.791997026853:08.481:28.163:08.48
10.Besi SejdijajNddNT1997051533:17.541:22.183:17.54


<< TOP >>
Programmanr. 23
1-10-2011 - 19:07
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Cecily SadowskiAquapoldro1:10.251995001881:12.021:12.02
2.Erika Aan het RotOctopus1:11.601990000101:13.511:13.51
3.Esther KuhlmanAquapoldro1:12.581996016781:15.751:15.75
4.Miriam VissermanOctopus1:17.981987043641:17.571:17.57
5.Anja BoogaardAquapoldro1:14.361984002521:19.861:19.86
6.Diede OldenhaveNdd1:16.861992051141:19.921:19.92
7.Tara van BottenburgOctopus1:17.261993001141:21.301:21.30
8.Sanne NieuwenhuisNdd1:15.931996027561:23.161:23.16
9.Maike NieuwenhuisNdd1:23.521994030661:27.641:27.64


<< TOP >>
Programmanr. 24
1-10-2011 - 19:11
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Roland BoonNdd27.1519880039728.23
2.Hjalmar de RuiterNdd28.0919890269529.13
3.Emile ManniOctopus28.7019900190129.52
4.Gijs de RooijAquapoldroNT19910476929.80
5.Floris ManniOctopus28.9519880567929.85
6.Robbin SchuchmannAquapoldro30.1019930683330.36
7.Stefan van de GriftOctopus31.7719870112132.89
8.Martin PauwAquapoldro34.0019780148533.76
9.Rolf KloostermanNddNT19910717134.20
10.Robin MieropNdd32.6019930368334.23
11.Edwin WillemsenAquapoldro35.2919870382335.14
AFGEMAlex WenderichAquapoldro29.43199106895


<< TOP >>
Programmanr. 25
1-10-2011 - 19:14
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Carmen ter WeeleOctopus2:37.821998003842:37.731:17.002:37.73
2.Felicia SwetsAquapoldro2:39.931998012722:50.451:22.422:50.45
3.Maaike PastAquapoldro2:47.001999015982:52.071:24.582:52.07
4.Sanne DitzelAquapoldro2:56.571999010922:53.071:24.262:53.07
5.Tessa MenninkNdd2:55.791998023862:58.171:25.932:58.17
6.Danielle BijsterboschOctopus2:58.611999007222:59.641:27.162:59.64
7.Shirley OrmelNdd3:09.231998028843:04.211:29.993:04.21
8.Lisanne PoelstraNdd3:06.261999012763:14.201:36.103:14.20
9.Erinn WaandersOctopus3:30.911998029663:25.591:40.233:25.59
10.Imogen OldfieldNddNT1998060463:39.231:46.203:39.23
11.Mayli BerenschotAquapoldro3:41.171999044343:44.761:52.893:44.76
AFGEMKim WitteveenOctopus2:56.35199804086


<< TOP >>
Programmanr. 27
1-10-2011 - 19:22
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lars RuessinkOctopus1:17.001998002711:14.671:14.67
2.Ebel van GeemenNdd1:22.001999010951:25.921:25.92
3.Vincent van 't HofAquapoldro1:34.541998030011:27.041:27.04
4.Sybren BootsmaOctopus1:31.391998023271:29.141:29.14
5.Jarco van OmmenOctopus1:49.901998021531:31.871:31.87
6.Niek HeethaarAquapoldro1:30.241999009991:33.821:33.82
7.Vincent van EmousAquapoldro1:40.131998027831:37.821:37.82
8.Rico KeizerNdd1:41.611999034911:46.571:46.57
9.Jurrian BuitenhuisAquapoldro1:48.851999019671:48.201:48.20
10.Giel VerberneNdd1:58.021999010911:52.321:52.32
DISBram DenkersNdd1:41.891998021591:43.54VD1:43.54
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 28
1-10-2011 - 19:27
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Marieke ThijssenNdd1:34.572000021241:29.101:29.10
2.Zara KonstapelNdd1:28.702001011441:29.131:29.13
3.Manon EilanderOctopus1:35.012000007101:31.431:31.43
4.Mieke DenkersNdd1:34.302000021221:32.361:32.36
5.Merel BijsterboschOctopus1:38.372000007121:37.981:37.98
6.Lotus van GeemenNdd1:40.052002011241:40.391:40.39
7.Lisa van RijssenOctopus1:49.162001011861:42.161:42.16
8.Elisah VelgersdijkAquapoldro1:46.502001024361:43.031:43.03
9.Femke PanjerAquapoldro1:38.002001024381:44.201:44.20
10.Kiara DerksenAquapoldro1:49.482001014841:45.861:45.86
11.Merlin BakkerOctopus1:54.542002008161:46.891:46.89
AFGEMAshley HaasOctopus1:44.69200100726


<< TOP >>
Programmanr. 29
1-10-2011 - 19:32
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sven van den ElzenAquapoldro34.9520000216135.39
2.Hendri RemmertsOctopus35.6420000118135.45
3.Renger BootsmaOctopus43.4620000256336.08
4.Jochem HallieOctopus38.3620000000938.16
5.Anthony MarkmannAquapoldro37.8420010278538.36
6.Marnix van BottenburgOctopus36.5420010047938.57
7.Lars van HellOctopus37.7020010009538.59
8.Bart MuselaersOctopus41.0220010086538.98
9.Glendon SwetsAquapoldro42.0420000216342.63
10.Jos MutterNdd41.5620000037344.32
11.Wilco StijfNdd46.8020010304347.02
12.Thomas SchepperNdd44.6720010174747.67


<< TOP >>
Programmanr. 30
1-10-2011 - 19:35
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Octopus 1Octopus4:34.164:44.73
Sharon Gelmers
Suzanne Brummel
94
94
1:07.07
1:17.47
Erika Aan het Rot
Sifra van Bottenburg
90
95
1:14.19
1:06.00
2.Ndd 1Ndd4:42.794:50.74
Kemi Alake
Henrieke ten Bokkel
96
94
1:10.42
1:23.32
Guusje Vrieze
Julia Mijnen
95
96
1:11.43
1:05.57
3.Aquapoldro 1Aquapoldro4:47.945:06.95
Esther Kuhlman
Sophie de Been
96
94
1:16.51
1:25.54
Cecily Sadowski
Marloes van der Beek
95
94
1:17.15
1:07.75
4.Ndd 2Ndd4:54.915:08.15
Diede Oldenhave
Sabine Wentink
92
96
1:14.95Tara Oldenhave
Maike Bos
91
93


<< TOP >>
Programmanr. 31
1-10-2011 - 19:41
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Ndd 1Ndd3:42.993:42.10
Robin Eltink
Mike Schel
94
94
57.42
55.78
Roland Boon
Hjalmar de Ruiter
88
89
54.93
53.97
2.Octopus 1Octopus3:42.513:45.48
Roald Blok
Sjors Boverhoff
93
95
56.95
56.91
Jeffry van Zetten
Emile Manni
95
90
57.59
54.03
3.Aquapoldro 1Aquapoldro3:45.243:47.94
Max Middelman
Josha van den Elzen
93
96
55.99
58.61
Jeroen Staakman
Gijs de Rooij
94
91
57.54
55.80
4.Aquapoldro 2Aquapoldro3:54.253:56.92
Thomas Meijer
Edwin Willemsen
94
87
58.80Martin Pauw
Robbin Schuchmann
78
93
5.Ndd 2Ndd4:02.934:08.11
Rolf Kloosterman
Maikel Mierop
91
95
1:05.14
58.94
Robin Mierop
Mart Vrieze
93
94
1:04.12
59.91