PSV Limietwedstrijd (elec.tijd)
Eindhoven, Netherlands,    18-2-2007,     50m-baan
Nr. 1 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 2 200m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 3 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 4 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 5 200m rugslag Dames Sen.   Nr. 6 200m rugslag Heren Sen.   
Nr. 7 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 8 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 9 200m wisselslag Dames Sen.   Nr. 10 200m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 11 400m vrije slag Dames Sen.   Nr. 12 400m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 13 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 14 100m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 15 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 16 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 17 200m schoolslag Dames Sen.   Nr. 18 200m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 19 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 20 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 21 400m vrije slag Dames Min 6-   Nr. 31 100m vrije slag Dames Min 6-   
Nr. 41 100m vrije slag Heren Min 6-   Nr. 71 50m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 81 50m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 141 100m vlinderslag Heren Min 6-   
Nr. 161 50m rugslag Heren Min 6-   Nr. 171 200m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 181 200m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 191 50m vrije slag Dames Min 6-   
Nr. 201 50m vrije slag Heren Min 6-      


Nr. 1   200m vrije slag Dames                      Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roxanne Linders                92  EIFFEL   2:11.59
    2. Maaike Waaijer                 90  EIFFEL   2:13.53
    3. Lotte Greven                   87  ZCV      2:15.31
    4. Irene Gubbels                  88  ZCV      2:21.90
    5. Lisa Nijland                   91  DEWHE    2:23.04
    6. Misty Coert                    93  ZCV      2:24.63
    7. Michelle Hendrikx              93  EIFFEL   2:26.00
    8. Jamie Schepers                 93  ZCV      2:28.48
    9. Anne van Vroonhoven            92  EIFFEL   2:33.29
   10. Marissa Minkman                93  DEKRA    2:37.05
   11. Tjitske Fetter                 95  EIFFEL   2:37.98
   12. Birgit Adriaansen              95  DEKRA    2:45.68
   13. Evelien Schat                  95  EIFFEL   2:48.93
   14. Anne Kooijman                  95  ZVUTR    2:49.26



TOP
Nr. 2   200m vrije slag Heren                      Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Oosting                 81  EIFFEL   1:54.82
    2. Ewoud Tamminga                 82  EIFFEL   2:00.94
    3. Nick Heister                   85  EIFFEL   2:06.05
    4. Jacky Coumans                  90  ZCV      2:07.37
    5. Mike vd Zanden                 87  EIFFEL   2:07.57
    6. Yannick Mommers                91  ZCV      2:09.26
    7. Marco van der Stel             91  ACZ      2:09.58
    8. Aziz Nosaire                   91  ZVUTR    2:10.15
    9. Joeri Scheidt                  91  VZCVE    2:10.71
   10. Julian Diaz                    92  ZVUTR    2:19.91
   11. Nils Veldkamp                  93  DEWHE    2:22.66
   12. Geert Janssen                  92  EIFFEL   2:29.56
   13. Yassine Maniani                95  ZVUTR    2:39.31
   14. Laurence Smits                 95  EURODE   2:55.67



TOP
Nr. 3   100m vrije slag Dames                      Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon van Vulpen               87  EIFFEL     59.03
    2. Wendy vd Zanden                88  EIFFEL     59.37
    3. Marina Scheepbouwer            84  DEWHE    1:01.35
    4. DaniŽlle van der Veer          93  EIFFEL   1:01.88
    5. Chantal Senden                 93  ZCV      1:02.48
    6. Valerie Hemesath               91  EIFFEL   1:02.86
    7. Tessa Lukassen                 87  ZVUTR    1:03.32
    8. Pauline van Dam                93  EIFFEL   1:03.90
    9. Carlie Mennen                  93  EIFFEL   1:04.79
   10. Sanne Scheerder                94  ZCV      1:06.76
   11. Rebecca Vroomen                93  EURODE   1:06.86
   12. Kristel Doreleijers            93  EIFFEL   1:07.82
   13. Sarina Snijder                 91  VZCVE    1:08.32
   14. Lichelle Groot                 90  DEKRA    1:10.91
   15. MariŽlle van Wierst            91  EIFFEL   1:12.21
   16. Josephien Jansen               93  BEVELA   1:13.93
   17. Nikki van der Zee              95  DEKRA    1:20.48
   18. Sandra van der Heijden         94  DEKRA    1:21.39



TOP
Nr. 4   100m vrije slag Heren                      Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bastiaan Tamminga              81  EIFFEL     54.16
    2. Geert Lantink                  86  DEWHE      54.69
    3. Handy Widjaja                  91  EIFFEL     58.40
    4. Menno v Ginkel                 91  VZCVE      58.76
    5. Johnno Smulders                92  EIFFEL     58.99
    6. Lars v.d. Heijden              90  EIFFEL     59.05
    7. Imre Dehner                    90  EURODE     59.73
    8. Jordy Vroomen                  94  EURODE     59.93
    9. Dean Coert                     91  ZCV      1:00.38
   10. Kees Derks                     92  ZCV      1:01.82
   11. Tim Niekus                     91  VZCVE    1:02.25
   12. Ruud van Heerbeek              93  EIFFEL   1:03.01
   13. Lester Snackers                94  ZCV      1:04.61
   14. Ricardo Diaz                   90  ZVUTR    1:05.17
   15. Yannick van Opdorp             93  DEKRA    1:07.97
   16. Patrick Geurts                 91  EIFFEL   1:13.22
   17. Martijn van der Veer           94  EIFFEL   1:20.08



TOP
Nr. 5   200m rugslag Dames                         Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefanie Luiken                85  EIFFEL   2:27.34
    2. Tanja Peeters                  91  EIFFEL   2:32.57
    3. Jantine Jongenotter            90  EIFFEL   2:33.09
    4. Ashley Verburg                 93  EIFFEL   2:36.70
    5. Michelle Verouden              94  EIFFEL   2:38.40
    6. Emily Harks                    93  EIFFEL   2:52.11
    7. Amanda v.d. Eijnden            92  EIFFEL   2:52.99
    8. Sanne Ter Burg                 95  EIFFEL   2:58.15



TOP
Nr. 6   200m rugslag Heren                         Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Keetman                   84  EIFFEL   2:08.73
    2. Arvid Munsters                 92  ZCV      2:12.06
    3. Mitch Notten                   92  ZCV      2:24.35
    4. Joost Groeneveld               92  VZCVE    2:27.00
    5. Maurice Soudant                93  EIFFEL   2:34.82
    6. Date v.d. Zaag                 94  EIFFEL   2:38.43



TOP
Nr. 7   50m schoolslag Dames                       Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Valerie Hemesath               91  EIFFEL     35.13
    2. Lisa Nijland                   91  DEWHE      35.55
    3. Kim vd Beek                    87  EIFFEL     37.64
    4. Sheri Rijnberge                88  VZCVE      38.26
    5. Tessa Lukassen                 87  ZVUTR      38.73
    6. Michelle Schouten              94  DEWHE      39.40
    7. Estrella Wierikx               94  NUMANS     39.71
    8. Milou ten Heggeler             93  DEWHE      39.76
    9. Marissa Minkman                93  DEKRA      40.90
   10. Rebecca Evers                  92  NUMANS     41.04
   11. Sandra van der Heijden         94  DEKRA      42.17
   12. Josephien Jansen               93  BEVELA     42.57
   13. Veerle v.d. Waardenburg        90  EIFFEL     43.70
   14. Lichelle Groot                 90  DEKRA      44.65
   15. Birgit Adriaansen              95  DEKRA      45.33
   16. Inge van Dijke                 95  DEKRA      45.97



TOP
Nr. 8   50m schoolslag Heren                       Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erwin vd Haar                  90  VZCVE      33.67
    2. Marco van der Stel             91  ACZ        36.92
    3. Lucas Greven                   95  ZCV        38.40
    4. Dennis Bos                     93  DEKRA      40.63
    5. Maarten Jongen                 94  EURODE     46.06



TOP
Nr. 9   200m wisselslag Dames                      Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lenneke v/d Molen              87  DEWHE    2:29.52
    2. Kelly ter Doest                91  DEWHE    2:32.13
    3. Roxanne Linders                92  EIFFEL   2:35.82
    4. Rebecca Vroomen                93  EURODE   2:39.53
    5. Misty Coert                    93  ZCV      2:43.81
    6. Jamie Schepers                 93  ZCV      2:45.43
    7. Mariska van Leeuwen            95  EIFFEL   3:02.42



TOP
Nr. 10   200m wisselslag Heren                     Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV      2:11.00
    2. Bram Dekker                    89  ZCV      2:15.10
    3. Thijs Greven                   89  ZCV      2:26.17
    4. Kay op den Kamp                91  ZCV      2:28.12
    5. Menno v Ginkel                 91  VZCVE    2:31.88
    6. Ruud van Heerbeek              93  EIFFEL   2:32.49
    7. Julian Diaz                    92  ZVUTR    2:37.05
    8. Ruben Klinkers                 94  ZCV      2:46.12
    9. Patrick Geurts                 91  EIFFEL   3:06.69
   10. Martijn van der Veer           94  EIFFEL   3:14.02
   11. Laurence Smits                 95  EURODE   3:24.36



TOP
Nr. 11   400m vrije slag Dames                     Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendy vd Zanden                88  EIFFEL   4:30.91
    2. Maaike Waaijer                 90  EIFFEL   4:40.47
    3. DaniŽlle van der Veer          93  EIFFEL   4:47.57
    4. Irene Gubbels                  88  ZCV      4:59.62
    5. Pauline van Dam                93  EIFFEL   5:03.86
    6. Xandra Groot                   90  ZVHOO    5:06.59
    7. Lisanne Duijst                 90  ZVHOO    5:06.94
    8. Michelle Hendrikx              93  EIFFEL   5:07.11
    9. Anne Kooijman                  95  ZVUTR    6:05.07



TOP
Nr. 12   400m vrije slag Heren                     Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Keetman                   84  EIFFEL   4:16.21
    2. Nick Heister                   85  EIFFEL   4:30.51
    3. Jacky Coumans                  90  ZCV      4:32.37
    4. Jordy Vroomen                  94  EURODE   4:42.19
    5. Aziz Nosaire                   91  ZVUTR    4:42.78
    6. Thom Wever                     91  ZVHOO    4:46.03
    7. Kees Derks                     92  ZCV      4:47.05
    8. Nils Veldkamp                  93  DEWHE    5:00.74
    9. Frank van der Wolff            94  ZVHOO    5:13.43
   10. Mitchell Verburg               94  EIFFEL   5:33.80
   11. Yassine Maniani                95  ZVUTR    5:35.28



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Dames                    Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marina Scheepbouwer            84  DEWHE    1:05.94
    2. Lotte Greven                   87  ZCV      1:08.12
    3. Valerie Hemesath               91  EIFFEL   1:10.35
    4. Michelle Verouden              94  EIFFEL   1:15.87
    5. Anne van Vroonhoven            92  EIFFEL   1:17.79
    6. Sanne Scheerder                94  ZCV      1:18.26
    7. Estrella Wierikx               94  NUMANS   1:20.62
    8. Amanda v.d. Eijnden            92  EIFFEL   1:21.63
    9. Marissa Minkman                93  DEKRA    1:23.66
   10. Rebecca Evers                  92  NUMANS   1:25.72
   11. MariŽlle van Wierst            91  EIFFEL   1:27.86
   12. Nikki van der Zee              95  DEKRA    1:34.24



TOP
Nr. 14   100m vlinderslag Heren                    Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ewoud Tamminga                 82  EIFFEL     57.68
    2. Bastiaan Tamminga              81  EIFFEL     57.87
    3. Raga Flores                    89  BZV      1:00.23
    4. Mike vd Zanden                 87  EIFFEL   1:02.64
    5. Lars v.d. Heijden              90  EIFFEL   1:05.25
    6. Mitch Notten                   92  ZCV      1:05.29
    7. Johnno Smulders                92  EIFFEL   1:06.17
    8. Yannick Mommers                91  ZCV      1:06.27
    9. Maurice Soudant                93  EIFFEL   1:08.13
   10. Dean Coert                     91  ZCV      1:08.28
   11. Ricardo Diaz                   90  ZVUTR    1:15.47
   12. Lester Snackers                94  ZCV      1:30.34



TOP
Nr. 15   50m rugslag Dames                         Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendy vd Zanden                88  EIFFEL     31.49
    2. Stefanie Luiken                85  EIFFEL     31.52
    3. Ashley Verburg                 93  EIFFEL     32.86
    4. Roxanne Linders                92  EIFFEL     33.17
    5. Jantine Jongenotter            90  EIFFEL     33.56
    6. Rebecca Vroomen                93  EURODE     34.29
    7. Josephien Jansen               93  BEVELA     41.54



TOP
Nr. 16   50m rugslag Heren                         Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bastiaan Tamminga              81  EIFFEL     29.22
    2. Laurence Smits                 95  EURODE     42.78



TOP
Nr. 17   200m schoolslag Dames                     Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kelly ter Doest                91  DEWHE    2:54.17
    2. Tanja Peeters                  91  EIFFEL   2:55.17
    3. Tessa Lukassen                 87  ZVUTR    2:55.55
    4. Kristel Doreleijers            93  EIFFEL   2:55.79
    5. Sandra Verheijen               92  ZCV      2:56.84
    6. Sheri Rijnberge                88  VZCVE    2:57.92
    7. Carlie Mennen                  93  EIFFEL   3:00.86
    8. Kim vd Beek                    87  EIFFEL   3:01.64
    9. Chantal Senden                 93  ZCV      3:02.66
   10. Milou ten Heggeler             93  DEWHE    3:02.83
   11. Emily Harks                    93  EIFFEL   3:03.06
   12. Estrella Wierikx               94  NUMANS   3:11.53
   13. Sanne Ter Burg                 95  EIFFEL   3:12.42
   14. Evelien Schat                  95  EIFFEL   3:13.29
   15. Michelle Schouten              94  DEWHE    3:13.94
   16. Mariska van Leeuwen            95  EIFFEL   3:18.25
   17. Tjitske Fetter                 95  EIFFEL   3:22.40
   18. Sandra van der Heijden         94  DEKRA    3:23.12
   19. Veerle v.d. Waardenburg        90  EIFFEL   3:27.68



TOP
Nr. 18   200m schoolslag Heren                     Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV      2:30.72
    2. Kay op den Kamp                91  ZCV      2:32.82
    3. Bram Dekker                    89  ZCV      2:33.41
    4. Arvid Munsters                 92  ZCV      2:36.66
    5. Scott Delbressine              92  ZCV      2:37.97
    6. Erwin vd Haar                  90  VZCVE    2:42.49
    7. Thijs Greven                   89  ZCV      2:43.29
    8. Ruud van Heerbeek              93  EIFFEL   2:45.95
    9. Handy Widjaja                  91  EIFFEL   2:48.62
   10. Julian Diaz                    92  ZVUTR    2:49.34
   11. Lucas Greven                   95  ZCV      2:57.67
   12. Geert Janssen                  92  EIFFEL   3:05.97
   13. Date v.d. Zaag                 94  EIFFEL   3:16.40
   14. Maarten Jongen                 94  EURODE   3:38.67



TOP
Nr. 19   50m vrije slag Dames                      Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon van Vulpen               87  EIFFEL     27.36
    2. Marina Scheepbouwer            84  DEWHE      27.79
    3. Lenneke v/d Molen              87  DEWHE      28.58
    4. DaniŽlle van der Veer          93  EIFFEL     28.94
    5. Sanne Scheerder                94  ZCV        29.49
    6. Pauline van Dam                93  EIFFEL     30.17
    7. Michelle Verouden              94  EIFFEL     30.71
    8. Lisa Nijland                   91  DEWHE      30.93
    9. Sarina Snijder                 91  VZCVE      31.25
   10. Michelle Hendrikx              93  EIFFEL     31.58
   11. Marissa Minkman                93  DEKRA      32.20
   12. Rebecca Evers                  92  NUMANS     32.23
   13. Lichelle Groot                 90  DEKRA      32.43
   14. Josephien Jansen               93  BEVELA     33.18
   15. Birgit Adriaansen              95  DEKRA      33.67
   16. Inge van Dijke                 95  DEKRA      38.49



TOP
Nr. 20   50m vrije slag Heren                      Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Geert Lantink                  86  DEWHE      24.85
    2. Raga Flores                    89  BZV        25.46
    3. Joost Groeneveld               92  VZCVE      26.53
    4. Johnno Smulders                92  EIFFEL     26.89
    5. Mitch Notten                   92  ZCV        26.98
    6. Mike vd Zanden                 87  EIFFEL     27.04
    7. Aziz Nosaire                   91  ZVUTR      27.09
    8. Menno v Ginkel                 91  VZCVE      27.23
    9. Joeri Scheidt                  91  VZCVE      27.55
   10. Imre Dehner                    90  EURODE     27.67
   11. Tim Niekus                     91  VZCVE      27.74
   12. Jordy Vroomen                  94  EURODE     28.10
   13. Ricardo Diaz                   90  ZVUTR      28.48
   14. Marco van der Stel             91  ACZ        28.51
   15. Yannick van Opdorp             93  DEKRA      29.42
   16. Lester Snackers                94  ZCV        29.50
   17. Ruben Klinkers                 94  ZCV        30.09
   18. Dennis Bos                     93  DEKRA      30.63
   19. Patrick Geurts                 91  EIFFEL     32.59
   20. Mitchell Verburg               94  EIFFEL     32.97
   21. Martijn van der Veer           94  EIFFEL     37.47



TOP
Nr. 21   400m vrije slag Dames                    Meisjes Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kathy Groot                    97  DEKRA    6:30.29



TOP
Nr. 31   100m vrije slag Dames                    Meisjes Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joanna Verjans                 98  EURODE   1:41.96



TOP
Nr. 41   100m vrije slag Heren                    Jongens Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jordy Severins                 98  EURODE   1:30.70
    2. Reuben Smits                   98  EURODE   1:46.69



TOP
Nr. 71   50m schoolslag Dames                     Meisjes Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Desteny Karssenmakers          97  EURODE     50.23
    2. Joanna Verjans                 98  EURODE     55.50
    3. JoŽlle Savelberg               97  EURODE     55.65
    4. Janina Beckers                 98  EURODE     59.02



TOP
Nr. 81   50m schoolslag Heren                     Jongens Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Timo Billman                   96  EURODE     49.62
    2. Rick Minkman                   97  DEKRA      53.47
    3. Jordy Severins                 98  EURODE     54.28



TOP
Nr. 141   100m vlinderslag Heren                  Jongens Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wimar Lindenberg               96  DEKRA    1:44.27



TOP
Nr. 161   50m rugslag Heren                       Jongens Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Reuben Smits                   98  EURODE     50.80



TOP
Nr. 171   200m schoolslag Dames                   Meisjes Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Desteny Karssenmakers          97  EURODE   3:56.81
    2. Joanna Verjans                 98  EURODE   4:05.17
    3. JoŽlle Savelberg               97  EURODE   4:25.74
    4. Janina Beckers                 98  EURODE   4:38.00



TOP
Nr. 181   200m schoolslag Heren                   Jongens Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Timo Billman                   96  EURODE   3:47.60
    2. Jordy Severins                 98  EURODE   4:08.49



TOP
TOP
Nr. 201   50m vrije slag Heren                    Jongens Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wimar Lindenberg               96  DEKRA      36.10
    2. Rick Minkman                   97  DEKRA      42.34