Nr. 1. Jongens, 400m wisselslag  
Nr. 2. Jongens, 400m wisselslag  
Nr. 3. Meisjes, 400m wisselslag  
Nr. 4. Meisjes, 400m wisselslag  
Nr. 5. Jongens, 400m wisselslag  
Nr. 6. Heren, 400m wisselslag  
Nr. 7. Dames, 400m wisselslag  
Nr. 8. Dames, 400m wisselslag  
Nr. 9. Jongens, 400m vrije slag  
Nr. 10. Meisjes, 400m vrije slag  
Nr. 11. Jongens, 800m vrije slag  
Nr. 12. Meisjes, 800m vrije slag  
Nr. 13. Jongens, 1500m vrije slag  
Nr. 14. Jongens, 1500m vrije slag  
Nr. 15. Meisjes, 800m vrije slag  
Nr. 16. Meisjes, 800m vrije slag  
Nr. 17. Jongens, 1500m vrije slag  
Nr. 18. Heren, 1500m vrije slag  
Nr. 19. Dames, 800m vrije slag  
Nr. 20. Dames, 800m vrije slag  



Programmanr. 1
30-03-2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Stef HeijnekampHZC-Weusthag5:07.1794016655:18.76
NEDERLANDSE LIMIET
2.Damon PeperkampDe Dinkel Denekamp5:20.2095011015:32.22
NEDERLANDSE LIMIET
3.Ben van WestenbergDe Dinkel Denekamp5:23.4294008735:33.44
NEDERLANDSE LIMIET
4.Floris PolmanDedemsvaart AC5:34.4195000935:44.64
NEDERLANDSE LIMIET
5.Siebren KuipersDe Whee5:47.9994007975:45.02
DISHein RödelOZ&PC6:09.9595008956:35.03
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 2
30-03-2008
Jongens, 400m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Fabian BeiminOZ&PC5:03.4991000875:02.51
NEDERLANDSE LIMIET
2.Hugo PolmanDedemsvaart AC4:43.9491018135:07.20
3.Bryan MorsinkDe Veene5:09.3291016295:37.04


Programmanr. 3
30-03-2008
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Maud HesselinkDe Dinkel Denekamp5:38.3694008545:41.61
2.Lonne DijkhuisDe Dinkel Denekamp5:48.5394000305:48.36
3.Leonie Oude ElferinkZignea5:40.8694018265:48.97
4.Danique LokhorstDeltasteur5:39.2594025645:53.19
5.Sietske VeldkampDe Whee5:53.5895016286:02.64
6.Lynde HansDedemsvaart AC6:01.3694026066:19.63


Programmanr. 4
30-03-2008
Meisjes, 400m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Yvon VersteegDe Veene5:18.4892018645:33.23
2.Ellen MarisDe Veene5:35.2992011685:53.20
3.Merel vd KieftE Z C5:39.3992009205:57.23
4.Stéphanie BergsmaDedemsvaart AC5:47.1492033746:03.45
5.Kim de BruijnDedemsvaart AC5:50.3692034246:04.95


Programmanr. 5
30-03-2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kasper LeeuwE Z C5:02.6593044355:08.80
NEDERLANDSE LIMIET
100m:1:09.02200m:2:30.13400m:5:08.80
2.Huub ScholingHet Ravijn5:05.5093011795:19.56
3.Menno ManningDe Veene5:22.1093003335:24.06
100m:1:11.30200m:2:37.30400m:5:24.06
4.Jeroen GijselaarE Z C5:07.4593007775:30.04
100m:1:11.23200m:2:35.95400m:5:30.04
5.Bart ArendshorstDe Veene5:27.0093000055:44.04
DISVincent de HaanE Z C5:48.9592041595:52.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 6
30-03-2008
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Pascal BruinsE Z C4:52.4889054134:59.25
2.Rick BruinsE Z C4:54.5489054275:10.61
3.Michiel JorinkSwol 18945:00.0387016135:19.06
4.Jeroen EvertsDZ & PC de IJsel5:18.0686008315:56.98


Programmanr. 7
30-03-2008
Dames, 400m wisselslagSenioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Suzanne KonstE Z C5:27.1190050945:43.73
2.Rachel KlamerDe Dinkel Denekamp5:47.1090019365:46.54


Programmanr. 8
30-03-2008
Dames, 400m wisselslagSenioren
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Milou BouwhuisDe Veene5:53.7689005326:21.70
DISMarlene de BoerE Z C5:55.5888003746:01.32
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 9
30-03-2008
Jongens, 400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel Denekamp5:35.1698003095:50.62
100m:1:23.61200m:2:54.91400m:5:50.62
2.Bas NeefOZ&PC6:18.8298000196:21.04
100m:1:27.26200m:3:03.13400m:6:21.04
3.Mart KortmanDe Dinkel Denekamp6:41.6898003576:48.70
100m:1:34.10200m:3:17.60400m:6:48.70
4.Gideon TeeuwDe Veene7:21.5198012377:09.02
100m:1:35.14200m:3:26.67400m:7:09.02


Programmanr. 10
30-03-2008
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Elles TijinkDe Dinkel Denekamp6:23.6698004086:21.36
100m:1:27.95200m:3:08.07400m:6:21.36
2.Kirsten BiesDedemsvaart AC6:34.0798005166:24.26
100m:1:27.86400m:6:24.26
3.Laurie AarninkhofDe Dinkel Denekamp6:38.1098008226:30.58
100m:1:27.33200m:3:07.58400m:6:30.58
4.Annick van der KraatsDe Dinkel Denekamp6:35.1098008086:35.23
100m:1:32.17200m:3:13.94400m:6:35.23
5.Eefje SlootwegOZ&PC6:47.7698002186:47.80
100m:1:33.10200m:3:16.89400m:6:47.80
6.Ineke Hof't Tolhekke7:16.8298008106:58.51
100m:1:32.54200m:3:20.80400m:6:58.51


Programmanr. 11
30-03-2008
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Karst BoersmaDe Dinkel Denekamp10:44.23960084910:50.64
100m:1:13.11200m:2:33.95400m:5:18.36800m:10:50.64
2.Martijn GerritsenZVZwartsluis10:52.86960046510:58.02
100m:1:13.57200m:2:35.10400m:5:22.45800m:10:58.02
3.Niels KemperinkE Z C10:48.06960000511:00.23
100m:1:13.36200m:2:35.20400m:5:23.76800m:11:00.23
4.Rik HeijdensDe Dinkel Denekamp11:43.83960084112:05.86
100m:1:22.80200m:2:55.48400m:6:02.51800m:12:05.86
5.Robbin NijsinkDe Veene12:51.44970025913:15.23
100m:1:27.45200m:3:08.00400m:6:33.39800m:13:15.23


Programmanr. 12
30-03-2008
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Veronique van der VeldeDe Dinkel Denekamp11:02.51960174011:19.00
100m:1:17.76200m:2:42.88400m:5:35.76800m:11:19.00
2.Lora BoschE Z C11:45.00960190011:30.36
100m:1:19.80200m:2:46.64400m:5:43.04800m:11:30.36
3.Laura HagreisHeidelberg11:09.89960054811:37.51
100m:1:19.70200m:2:48.42400m:5:47.09800m:11:37.51
4.Stefanie ter BruggenOZ&PC11:48.14960020411:39.18
100m:1:19.48200m:2:47.23400m:5:46.55800m:11:39.18
5.Samantha DiphoornDedemsvaart AC11:34.39960031811:57.04
100m:1:19.08200m:2:47.39400m:5:49.45800m:11:57.04
6.Maaike van VeenDedemsvaart AC11:34.76970029212:05.00
100m:1:19.57200m:2:49.57400m:5:55.42800m:12:05.00


Programmanr. 13
30-03-2008
Jongens, 1500m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Stef HeijnekampHZC-Weusthag17:51.47940166518:57.92
100m:1:08.45200m:2:24.20400m:4:55.57800m:10:01.131500m:18:57.92
2.Jacques JournéeDe Dinkel Denekamp19:00.00940051319:05.86
100m:1:09.67200m:2:25.29400m:4:57.54800m:10:08.071500m:19:05.86
3.Damon PeperkampDe Dinkel Denekamp18:36.64950110119:07.04
100m:1:09.74200m:2:26.30400m:5:00.92800m:10:13.331500m:19:07.04
4.Niels BentHeidelberg22:08.14940046520:30.86
100m:1:12.51200m:2:33.23400m:5:16.04800m:10:46.261500m:20:30.86
5.Floris PolmanDedemsvaart AC20:43.45950009321:14.04
100m:1:14.10200m:2:35.92400m:5:23.82800m:11:07.801500m:21:14.04


Programmanr. 14
30-03-2008
Jongens, 1500m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Fabian BeiminOZ&PC17:28.32910008718:13.58
100m:1:03.86200m:2:13.30400m:4:36.08800m:9:30.571500m:18:13.58
2.Tjerk vd KieftE Z C17:59.78900152918:34.63
100m:1:06.06200m:2:17.41400m:4:45.63800m:9:50.721500m:18:34.63
3.Bryan MorsinkDe Veene19:33.54910162920:23.79
100m:1:07.11200m:2:22.66400m:5:02.42800m:10:31.571500m:20:23.79


Programmanr. 15
30-03-2008
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Leonie Oude ElferinkZignea9:51.86940182610:00.10
100m:1:10.26200m:2:26.23400m:5:00.07800m:10:00.10
2.Carien van der SchaafDe Dinkel Denekamp10:05.81950016810:00.32
100m:1:10.07200m:2:26.54400m:5:01.32800m:10:00.32
3.Lonne DijkhuisDe Dinkel Denekamp10:12.32940003010:33.04
100m:1:13.39200m:2:33.57400m:5:13.23800m:10:33.04
4.Deborah WissinkHZC-Weusthag10:36.89950348410:39.02
100m:1:13.20200m:2:33.39400m:5:16.07800m:10:39.02
5.Danique LokhorstDeltasteur10:22.57940256410:41.48
100m:1:14.73200m:2:34.89400m:5:17.02800m:10:41.48
6.Sietske VeldkampDe Whee10:26.76950162811:02.98
100m:1:18.45200m:2:42.16400m:5:31.45800m:11:02.98


Programmanr. 16
30-03-2008
Meisjes, 800m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Yvon VersteegDe Veene10:12.62920186410:11.79
100m:1:11.37200m:2:28.05400m:5:03.16800m:10:11.79
2.Sarah BoerefijnZignea9:46.13920018610:22.72
100m:1:09.97200m:2:25.43400m:5:01.40800m:10:22.72
3.Ellen MarisDe Veene10:26.10920116810:51.67
100m:1:14.57200m:2:38.02400m:5:26.70800m:10:51.67
4.Michelle OomkensZVZwartsluis10:27.39930573010:52.89
100m:1:13.02200m:2:35.39400m:5:21.89800m:10:52.89
5.Ilse Blankvoort't Tolhekke10:19.45920445810:55.40
100m:1:13.06200m:2:34.58400m:5:20.93800m:10:55.40
6.Merel vd KieftE Z C10:28.13920092011:01.75
100m:1:14.50200m:2:37.41400m:5:26.17800m:11:01.75


Programmanr. 17
30-03-2008
Jongens, 1500m vrije slagJunioren 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kasper LeeuwE Z C18:11.54930443518:17.57
100m:1:08.64200m:2:22.76400m:4:50.92800m:9:47.951500m:18:17.57
2.Pim KienhuisDe Dinkel Denekamp17:46.25930026318:44.07
100m:1:08.64200m:2:22.23400m:4:50.48800m:9:49.291500m:18:44.07
3.Jeroen GijselaarE Z C18:39.89930077718:56.80
100m:1:08.57200m:2:22.48400m:4:52.64800m:10:00.481500m:18:56.80
4.Jort KeetmanHZC-Weusthag18:34.80920384919:07.74
100m:1:09.14200m:2:25.30400m:5:00.77800m:10:12.481500m:19:07.74
5.Menno ManningDe Veene18:29.42930033319:13.00
100m:1:08.48200m:2:22.89400m:4:54.29800m:10:04.891500m:19:13.00
6.Vincent de HaanE Z C18:39.35920415920:01.48
100m:1:10.42200m:2:27.67400m:5:09.95800m:10:45.891500m:20:01.48


Programmanr. 18
30-03-2008
Heren, 1500m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Pascal BruinsE Z C17:00.14890541318:01.03
100m:1:05.98200m:2:18.06400m:4:42.86800m:9:32.771500m:18:01.03
2.Rick BruinsE Z C17:31.20890542718:13.82
100m:1:06.26200m:2:19.10400m:4:46.19800m:9:38.601500m:18:13.82
3.Michiel JorinkSwol 189417:48.20870161318:53.11
100m:1:05.94200m:2:17.66400m:4:46.51800m:9:56.121500m:18:53.11
4.Arjan DolstraDedemsvaart AC19:32.14780025519:02.48
100m:1:07.99200m:2:22.28400m:4:52.64800m:10:00.611500m:19:02.48
5.Jeroen EvertsDZ & PC de IJsel18:35.27860083119:24.29
100m:1:09.48200m:2:26.42400m:5:02.92800m:10:17.001500m:19:24.29
6.Kees TimmermanTwenterand (SG)19:13.81710092719:34.73
100m:1:09.02200m:2:25.57400m:5:02.20800m:10:18.421500m:19:34.73


Programmanr. 19
30-03-2008
Dames, 800m vrije slagSenioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Rachel KlamerDe Dinkel Denekamp10:21.05900193610:23.76
100m:1:13.92200m:2:32.29400m:5:11.89800m:10:23.76
2.Suzanne KonstE Z C9:55.22900509410:48.86
100m:1:13.67200m:2:33.54400m:5:17.10800m:10:48.86
AFGEMMarjon PolZignea10:14.979102502

BMKarlijn HassinkDe Dinkel DenekampNT930375810:57.57
100m:1:16.07200m:2:38.13400m:5:25.29800m:10:57.57


Programmanr. 20
30-03-2008
Dames, 800m vrije slagSenioren
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Marlene de BoerE Z C10:33.94880037410:47.96
100m:1:14.75200m:2:36.58400m:5:22.46800m:10:47.96
2.Franca WillemeDe Dinkel Denekamp10:38.86840276010:50.96
100m:1:14.81200m:2:36.99400m:5:23.04800m:10:50.96
3.Josien OdinkDe Grunte10:47.08890309411:04.95
100m:1:14.95200m:2:38.13400m:5:27.64800m:11:04.95
4.Linda WibbelinkSteenwijk 193411:04.57590015811:31.82
100m:1:22.16200m:2:49.73400m:5:45.29800m:11:31.82
5.Anneke SchefferTwenterand (SG)10:46.32890365611:35.06
100m:1:18.16200m:2:44.22400m:5:41.95800m:11:35.06
6.Laura OosterbroekZVZwartsluis11:05.26880326411:35.69
100m:1:18.83200m:2:46.02400m:5:42.87800m:11:35.69