NKS Sprintwedstrijden
Veldhoven, Netherlands,    9-9-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 50m wisselslag Heren Sen.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 3 50m rugslag Heren Sen.   Nr. 4 50m rugslag Dames Sen.   
Nr. 5 50m rugslag Heren 9-10   Nr. 6 50m rugslag Dames 9-10   
Nr. 7 50m rugslag Heren 7-8   Nr. 8 50m rugslag Dames 7-8   
Nr. 9 50m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 10 50m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 11 50m vlinderslag Heren 9-10   Nr. 12 50m vlinderslag Dames 9-10   
Nr. 13 50m vlinderslag Heren 7-8   Nr. 14 50m vlinderslag Dames 7-8   
Nr. 15 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 16 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 17 100m wisselslag Heren 9-10   Nr. 18 100m wisselslag Dames 9-10   
Nr. 19 100m wisselslag Heren 7-8   Nr. 20 100m wisselslag Dames 7-8   
Nr. 21 50m schoolslag Heren Sen.   Nr. 22 50m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 23 50m schoolslag Heren 9-10   Nr. 24 50m schoolslag Dames 9-10   
Nr. 25 50m schoolslag Heren 7-8   Nr. 26 50m schoolslag Dames 7-8   
Nr. 27 50m vrije slag Heren Sen.   Nr. 28 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 29 50m vrije slag Heren 9-10   Nr. 30 50m vrije slag Dames 9-10   
Nr. 31 50m vrije slag Heren 7-8   Nr. 32 50m vrije slag Dames 7-8   
Nr. 33 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   Nr. 34 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   


Nr. 1   4 x 50m wisselslag Heren                             Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. NIMO 1                                               2:06.27
       Theissen Michèl           91   Hopman Roy                88
       Smeets Math               87   Slaghuis Martyn           91
        2:06.27 
    2. NIMO 2                                               2:40.98
       Kerkhoff Joeri            95   Smeets Camiel             94
       Waldus Ronald             92   Waldus Andreas            95
        2:40.98 



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Dames                             Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Njord 1                                              2:01.43
       Scheepers Daniëlle        90   Velthuijs Nelly           94
       van der Heijden Ilse      94   van der Burgt Vivian      90
        2:01.43 
    2. NIMO 2                                               2:03.24
       Peeters Bo                93   Pisters Jona              95
       Weinberg Vera             93   Meyer Melissa             93
        2:03.24 
    3. NIMO 1                                               2:07.42
       Robbertsen Fanny          91   Jansen Ingrid             87
       Hacking Michelle          91   Rutzerveld Chloé          92
        2:07.42 
    4. Heldense Zwemvereniging 1                            2:09.25
       Schouten Angelique        95   Janssen Lizzy             95
       Vullings Suleika          89   van den Beuken Melanie    91
        2:09.25 



TOP
Nr. 3   50m rugslag Heren                                     Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

  dis. van Deursen Jens               96                      54.80



Nr. 3   50m rugslag Heren                                     Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kerkhoff Joeri                 95                      42.68
    2. Verhagen Brian                 95                      43.49



Nr. 3   50m rugslag Heren                                     Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Coort Boy                      94                      36.30
    2. Cuijpers Joeri                 94                      40.48



Nr. 3   50m rugslag Heren                                     Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ramaekers Robin                93                      32.06
    2. van Mol Bram                   93                      40.26
    3. van de Kuit Bjorn              93                      40.92



Nr. 3   50m rugslag Heren                                     Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Vullings Ricardo               92                      36.59
    2. Reijnders Sven                 92                      36.95
    3. Waldus Ronald                  92                      37.15



Nr. 3   50m rugslag Heren                                          Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Theissen Michèl                91                      32.76
    2. Slaghuis Martyn                91                      35.75



Nr. 3   50m rugslag Heren                                          Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ariës Jérôme                   90                      32.27
    2. Ariës Frabrice                 90                      34.60



Nr. 3   50m rugslag Heren                                    Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Smeets Math                    87                      32.85
    2. Slaghuis Sander                88                      35.85
    3. Mühlenberg Kenny               89                      35.98



TOP
Nr. 4   50m rugslag Dames                                     Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Donders Carley                 96                      41.52
    2. Remmel Danae                   96                      43.08
    3. Tillemans Femke                96                      47.09
    4. Janssen Nieske                 96                      47.20
    5. Linssen Emmy                   96                      48.58



Nr. 4   50m rugslag Dames                                     Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janssen Lizzy                  95                      36.19
    2. Schouten Angelique             95                      41.46
    3. Kerkhoff Bo                    95                      42.44
    4. Schellekens Eva                95                      44.36
    5. Schoonbeek Nicole              95                      45.12



Nr. 4   50m rugslag Dames                                     Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rutten Floor                   94                      37.83
    2. Roeffen Linda                  94                      39.23
    3. van der Heijden Ilse           94                      39.71
    4. Franssen Jamilla               94                      40.42
    5. Slaghuis Rylana                94                      41.06
    6. Wetzels Mandy                  94                      43.08



Nr. 4   50m rugslag Dames                                          Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hennigfeld Chidi               93                      36.83
    2. Janssen Lieke                  93                      43.48



Nr. 4   50m rugslag Dames                                          Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Snijkers Anke                  92                      37.65



Nr. 4   50m rugslag Dames                                    Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Muyen Maureen                  91                      33.45
    2. Geilen Melissa                 90                      35.25
    3. Robbertsen Fanny               91                      35.57
    4. van den Beuken Melanie         91                      36.50
    5. Velthuijs Joke                 90                      38.05
    6. Stuurstraat Mariska            91                      38.33
    7. Jansen Ingrid                  87                      39.47     A
    8. van der Aalst Laura            90                      39.47     B
    9. Hacking Michelle               91                      40.03



TOP
Nr. 5   50m rugslag Heren                                     Jongens Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lammers Daan                   97                      54.89
    2. Neggers Eddy                   97                    1:01.67



TOP
Nr. 6   50m rugslag Dames                                     Meisjes Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van Lang Nadien                97                      42.93
    2. Sinkiewicz Elishia             97                      43.70
    3. van de Ven Eline               97                      49.06



Nr. 6   50m rugslag Dames                                     Meisjes Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Verhoeven Bo                   98                      49.05
    2. Bruynen Maud                   98                      52.71
    3. van Mol Meike                  98                      52.78
    4. Miedema Jolijn                 98                      53.29



TOP
Nr. 7   50m rugslag Heren                                     Jongens Minioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sinkiewicz Joshua              99                      52.89
    2. Tama Nadim                     99                      58.93



Nr. 7   50m rugslag Heren                                     Jongens Minioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janssen Jesse                  00                      59.45
    2. Janssen Max                    00                    1:03.37



TOP
Nr. 8   50m rugslag Dames                                     Meisjes Minioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Swinkels Lexi                  00                    1:05.89



TOP
Nr. 9   50m vlinderslag Heren                                 Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ramaekers Tim                  96                      42.23



Nr. 9   50m vlinderslag Heren                                 Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Waldus Andreas                 95                      48.20



Nr. 9   50m vlinderslag Heren                                 Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Coort Boy                      94                      36.52



Nr. 9   50m vlinderslag Heren                                 Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Oros Vasily                    93                      35.98
    2. Wolthuis Jeroen                93                      37.94



Nr. 9   50m vlinderslag Heren                                 Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Scheepers Ruud                 92                      33.50



Nr. 9   50m vlinderslag Heren                                      Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van Vark Jeroen                91                      33.06
    2. Mulder Twan                    91                      33.91



Nr. 9   50m vlinderslag Heren                                      Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ariës Jérôme                   90                      33.20
    2. Ariës Frabrice                 90                      36.14



Nr. 9   50m vlinderslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hopman Roy                     88                      30.14
    2. Snijders Mark                  88                      32.48



TOP
Nr. 10   50m vlinderslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mous Jaimy                     96                      37.81
    2. Vervoort Chantal               96                      41.90
    3. Jaspers Merel                  96                      42.92     B
    4. Jennes Céline                  96                      45.86
    5. Donders Carley                 96                      46.11



Nr. 10   50m vlinderslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janssen Lizzy                  95                      34.36
    2. Pisters Jona                   95                      35.02
    3. Schouten Angelique             95                      37.53
    4. Kerkhoff Bo                    95                      40.08
    5. van der Aalst Karin            95                      41.84
    6. Mingers Judith                 95                      43.99



Nr. 10   50m vlinderslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Velthuijs Nelly                94                      35.02
    2. Vullings Kyani                 94                      38.61
    3. Vervoort Joyce                 94                      41.53
    4. Jaspers Carlijn                94                      42.63
    5. Trepels Annebeth               94                      44.68



Nr. 10   50m vlinderslag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Meyer Melissa                  93                      33.14
    2. Weinberg Vera                  93                      34.80
    3. Peeters Bo                     93                      37.03
    4. Kerkhoff Sanne                 93                      38.80
    5. Veldman Joyce                  93                      47.17



Nr. 10   50m vlinderslag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Snackers Angelica              92                      42.92     A
    2. Dijkstra Susanne               92                      48.40



Nr. 10   50m vlinderslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Scheepers Daniëlle             90                      32.63     A
    2. Duijkers Suzanne               87                      32.63     B
    3. van der Burgt Vivian           90                      32.77
    4. Ubags Danique                  90                      34.56
    5. Hacking Michelle               91                      34.67
    6. Stuurstraat Mariska            91                      37.57
    7. van den Beuken Melanie         91                      38.06
    8. van der Aalst Laura            90                      39.51



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Heren                                Jongens Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Neggers Eddy                   97                      47.03



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Dames                                Meisjes Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van Lang Nadien                97                      46.74
    2. Blaauw Xandra                  97                      52.40



TOP
TOP
TOP
Nr. 15   100m wisselslag Heren                                Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

  dis. Ramaekers Tim                  96                    1:35.13
        1:35.13 



Nr. 15   100m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kerkhoff Joeri                 95                    1:32.36
    2. Waldus Andreas                 95                    1:35.70
    3. Verhagen Brian                 95                    1:40.30



Nr. 15   100m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Smeets Camiel                  94                    1:30.38
    2. Cuijpers Joeri                 94                    1:31.49



Nr. 15   100m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ramaekers Robin                93                    1:11.58
    2. Schouten Jeroen                93                    1:21.10
    3. Oros Vasily                    93                    1:23.38



Nr. 15   100m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Scheepers Ruud                 92                    1:19.80
    2. Ebisch Michel                  92                    1:25.02



Nr. 15   100m wisselslag Heren                                     Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Theissen Michèl                91                    1:10.36
    2. van Vark Jeroen                91                    1:15.13
    3. Mulder Twan                    91                    1:16.87



Nr. 15   100m wisselslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hopman Roy                     88                    1:10.13
    2. Mühlenberg Kenny               89                    1:12.82
    3. Jansen Ralf                    89                    1:14.68



TOP
Nr. 16   100m wisselslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mous Jaimy                     96                    1:28.19     A
    2. Remmel Danae                   96                    1:30.73
    3. Jaspers Merel                  96                    1:32.35
    4. Donders Carley                 96                    1:33.18
    5. Jennes Céline                  96                    1:35.36
    6. Vervoort Chantal               96                    1:38.02
    7. Janssen Nieske                 96                    1:44.10



Nr. 16   100m wisselslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janssen Lizzy                  95                    1:17.50
    2. Pisters Jona                   95                    1:18.62
    3. Schouten Angelique             95                    1:28.04
    4. van de Wijdeven Judith         95                    1:29.80
    5. Mingers Judith                 95                    1:32.46
    6. van der Aalst Karin            95                    1:33.88
    7. Schoonbeek Nicole              95                    1:35.41
    8. Schellekens Eva                95                    1:38.09



Nr. 16   100m wisselslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Velthuijs Nelly                94                    1:21.34
    2. Rutten Floor                   94                    1:24.81
    3. Slaghuis Rylana                94                    1:26.80
    4. Vossen Roxanne                 94                    1:29.37
    5. Franssen Jamilla               94                    1:31.80
    6. Wetzels Mandy                  94                    1:31.93
    7. Vervoort Joyce                 94                    1:33.71
    8. Trepels Annebeth               94                    1:34.52



Nr. 16   100m wisselslag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Peeters Bo                     93                    1:20.56
    2. Hennigfeld Chidi               93                    1:23.92
    3. Ackerman Chantal               93                    1:28.19     B
    4. Janssen Lieke                  93                    1:31.07



Nr. 16   100m wisselslag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rutzerveld Chloé               92                    1:20.05
    2. Snijkers Anke                  92                    1:25.01
    3. Snackers Angelica              92                    1:34.43



Nr. 16   100m wisselslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van der Burgt Vivian           90                    1:14.24
    2. Duijkers Suzanne               87                    1:15.36
    3. Scheepers Daniëlle             90                    1:16.03
    4. Wouters Eveline                91                    1:16.42
    5. Robbertsen Fanny               91                    1:17.24
    6. Muyen Maureen                  91                    1:17.57
    7. Ubags Danique                  90                    1:17.65
    8. van den Beuken Melanie         91                    1:20.49
    9. van der Aalst Laura            90                    1:24.77



TOP
Nr. 17   100m wisselslag Heren                                Jongens Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lammers Daan                   97                    1:56.07



TOP
Nr. 18   100m wisselslag Dames                                Meisjes Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sinkiewicz Elishia             97                    1:34.21
    2. Blaauw Xandra                  97                    1:47.80



Nr. 18   100m wisselslag Dames                                Meisjes Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Verhoeven Bo                   98                    1:46.04
    2. Miedema Jolijn                 98                    1:52.52
    3. Bruynen Maud                   98                    1:57.15



TOP
TOP
TOP
Nr. 21   50m schoolslag Heren                                 Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van Deursen Jens               96                      58.98



Nr. 21   50m schoolslag Heren                                 Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Smeets Camiel                  94                      46.36
    2. Geurts Wilco                   94                      54.73



Nr. 21   50m schoolslag Heren                                 Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Schouten Jeroen                93                      39.73
    2. Wolthuis Jeroen                93                      41.45
    3. van de Kuit Bjorn              93                      45.71



Nr. 21   50m schoolslag Heren                                 Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Vullings Ricardo               92                      38.98
    2. Waldus Ronald                  92                      41.35
    3. Ebisch Michel                  92                      43.11



Nr. 21   50m schoolslag Heren                                      Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Slaghuis Martyn                91                      37.51
    2. van Vark Jeroen                91                      37.89



Nr. 21   50m schoolslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Smeets Math                    87                      33.82
    2. Hopman Roy                     88                      34.73
    3. Slaghuis Sander                88                      35.64
    4. Snijders Mark                  88                      36.48
    5. Mühlenberg Kenny               89                      36.97



TOP
Nr. 22   50m schoolslag Dames                                 Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Donders Carley                 96                      45.47
    2. Remmel Danae                   96                      45.56
    3. Jennes Céline                  96                      47.01
    4. Janssen Nieske                 96                      53.02     A
    5. Tillemans Femke                96                      53.02     B
    6. Linssen Emmy                   96                      54.19



Nr. 22   50m schoolslag Dames                                 Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janssen Lizzy                  95                      39.51
    2. Klomp Lois                     95                      44.39
    3. Mingers Judith                 95                      44.45
    4. Schouten Angelique             95                      45.11
    5. Liebregts Emy                  95                      45.36
    6. Schellekens Eva                95                      51.04



Nr. 22   50m schoolslag Dames                                 Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Vullings Kyani                 94                      42.54
    2. van der Heijden Ilse           94                      42.60
    3. Vossen Roxanne                 94                      42.93
    4. Velthuijs Nelly                94                      43.01
    5. Roeffen Linda                  94                      45.10
    6. Vervoort Joyce                 94                      46.29
    7. Trepels Annebeth               94                      46.40
    8. Jaspers Carlijn                94                      46.57



Nr. 22   50m schoolslag Dames                                      Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Meyer Melissa                  93                      37.61
    2. Weinberg Vera                  93                      41.45
    3. Kerkhoff Sanne                 93                      43.47
    4. Ackerman Chantal               93                      46.76
    5. Veldman Joyce                  93                      48.40



Nr. 22   50m schoolslag Dames                                      Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rutzerveld Chloé               92                      38.75
    2. Dijkstra Susanne               92                      48.80



Nr. 22   50m schoolslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Velthuijs Joke                 90                      38.33
    2. Robbertsen Fanny               91                      40.25
    3. Duijkers Suzanne               87                      40.36
    4. Vullings Suleika               89                      41.53
    5. Hacking Michelle               91                      44.82



TOP
Nr. 23   50m schoolslag Heren                                 Jongens Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Neggers Eddy                   97                      59.87



Nr. 23   50m schoolslag Heren                                 Jongens Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van de Wijdeven Stefan         98                      57.13



TOP
Nr. 24   50m schoolslag Dames                                 Meisjes Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sinkiewicz Elishia             97                      47.09
    2. van de Ven Eline               97                      50.96
    3. Blaauw Xandra                  97                      51.16



Nr. 24   50m schoolslag Dames                                 Meisjes Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van der Sterren Pien           98                      54.41



TOP
Nr. 25   50m schoolslag Heren                                 Jongens Minioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sinkiewicz Joshua              99                      57.56
    2. Tama Nadim                     99                    1:05.05



Nr. 25   50m schoolslag Heren                                 Jongens Minioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janssen Jesse                  00                    1:00.57
    2. Janssen Max                    00                    1:02.86



TOP
Nr. 26   50m schoolslag Dames                                 Meisjes Minioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Verhoeven Anouk                00                    1:01.11
    2. Swinkels Lexi                  00                    1:09.70



TOP
Nr. 27   50m vrije slag Heren                                 Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ramaekers Tim                  96                      38.02
    2. van Deursen Jens               96                      44.02



Nr. 27   50m vrije slag Heren                                 Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Waldus Andreas                 95                      35.38
    2. Kerkhoff Joeri                 95                      37.86



Nr. 27   50m vrije slag Heren                                 Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Coort Boy                      94                      30.57     B
    2. Smeets Camiel                  94                      32.93
    3. Cuijpers Joeri                 94                      34.23
    4. Geurts Wilco                   94                      42.60



Nr. 27   50m vrije slag Heren                                 Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ramaekers Robin                93                      27.95
    2. Oros Vasily                    93                      31.23
    3. Wolthuis Jeroen                93                      32.84
    4. Schouten Jeroen                93                      32.86
    5. van de Kuit Bjorn              93                      34.21
    6. van Mol Bram                   93                      35.00



Nr. 27   50m vrije slag Heren                                 Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Scheepers Ruud                 92                      28.91     A
    2. Vullings Ricardo               92                      30.57     A
    3. Waldus Ronald                  92                      30.70
    4. Reijnders Sven                 92                      31.34



Nr. 27   50m vrije slag Heren                                      Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Theissen Michèl                91                      28.54
    2. Slaghuis Martyn                91                      28.91     B
    3. Mulder Twan                    91                      29.95



Nr. 27   50m vrije slag Heren                                      Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ariës Jérôme                   90                      26.70
    2. Ariës Frabrice                 90                      26.89



Nr. 27   50m vrije slag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Smeets Math                    87                      27.30
    2. Jansen Ralf                    89                      27.64
    3. Snijders Mark                  88                      28.36
    4. Slaghuis Sander                88                      28.60



TOP
Nr. 28   50m vrije slag Dames                                 Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mous Jaimy                     96                      36.00
    2. Jaspers Merel                  96                      36.29
    3. Donders Carley                 96                      37.92
    4. Vervoort Chantal               96                      38.72
    5. Tillemans Femke                96                      43.69
    6. Linssen Emmy                   96                      47.32



Nr. 28   50m vrije slag Dames                                 Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janssen Lizzy                  95                      31.69
    2. Pisters Jona                   95                      31.74
    3. Schouten Angelique             95                      34.98
    4. van de Wijdeven Judith         95                      35.40
    5. Liebregts Emy                  95                      35.45
    6. Klomp Lois                     95                      36.15
    7. van der Aalst Karin            95                      37.26
    8. Kerkhoff Bo                    95                      37.46
    9. Schoonbeek Nicole              95                      38.09



Nr. 28   50m vrije slag Dames                                 Meisjes Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van der Heijden Ilse           94                      32.33
    2. Slaghuis Rylana                94                      32.51
    3. Rutten Floor                   94                      34.13
    4. Vullings Kyani                 94                      34.52
    5. Roeffen Linda                  94                      35.23
    6. Wetzels Mandy                  94                      35.64
    7. Franssen Jamilla               94                      36.15
    8. Jaspers Carlijn                94                      37.64



Nr. 28   50m vrije slag Dames                                      Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Meyer Melissa                  93                      29.55
    2. Weinberg Vera                  93                      31.47
    3. Peeters Bo                     93                      32.36
    4. Hennigfeld Chidi               93                      33.17
    5. Kerkhoff Sanne                 93                      34.43
    6. Ackerman Chantal               93                      35.50
    7. Janssen Lieke                  93                      37.58
    8. Veldman Joyce                  93                      38.85



Nr. 28   50m vrije slag Dames                                      Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rutzerveld Chloé               92                      32.49
    2. Snijkers Anke                  92                      34.02
    3. Snackers Angelica              92                      37.19
    4. Dijkstra Susanne               92                      38.02



Nr. 28   50m vrije slag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van der Burgt Vivian           90                      29.38
    2. Scheepers Daniëlle             90                      29.73
    3. Geilen Melissa                 90                      30.54
    4. van den Beuken Melanie         91                      31.10
    5. Jansen Ingrid                  87                      31.16
    6. Ubags Danique                  90                      31.28
    7. Wouters Eveline                91                      31.42
    8. Muyen Maureen                  91                      31.61
    9. Stuurstraat Mariska            91                      32.86
   10. Vullings Suleika               89                      33.99



TOP
Nr. 29   50m vrije slag Heren                                 Jongens Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lammers Daan                   97                      42.30



Nr. 29   50m vrije slag Heren                                 Jongens Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van de Wijdeven Stefan         98                      42.29



TOP
Nr. 30   50m vrije slag Dames                                 Meisjes Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van Lang Nadien                97                      40.98
    2. van de Ven Eline               97                      43.42



Nr. 30   50m vrije slag Dames                                 Meisjes Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Verhoeven Bo                   98                      41.90
    2. van Mol Meike                  98                      43.64
    3. Bruynen Maud                   98                      44.68
    4. Miedema Jolijn                 98                      49.30



TOP
Nr. 31   50m vrije slag Heren                                 Jongens Minioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sinkiewicz Joshua              99                      54.49
    2. Tama Nadim                     99                    1:03.10



Nr. 31   50m vrije slag Heren                                 Jongens Minioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janssen Jesse                  00                    1:00.13
    2. Janssen Max                    00                    1:06.11



TOP
Nr. 32   50m vrije slag Dames                                 Meisjes Minioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Verhoeven Anouk                00                      52.12



TOP
Nr. 33   4 x 50m vrije slag Heren                            Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. NIMO 1                                               1:51.20
       Hopman Roy                88   Slaghuis Martyn           91
       Slaghuis Sander           88   Smeets Math               87
        1:51.20 
    2. Njord 1                                              2:03.83
       Scheepers Ruud            92   van Mol Bram              93
       Jansen Ralf               89   Mulder Twan               91
        2:03.83 
    3. Heldense Zwemvereniging 1                            2:12.16
       Schouten Jeroen           93   Ebisch Michel             92
       Reijnders Sven            92   Vullings Ricardo          92
        2:12.16 



TOP
Nr. 34   4 x 50m wisselslag Dames                            Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Heldense Zwemvereniging 1                            2:27.15
       van den Beuken Melanie    91   Janssen Lizzy             95
       Vullings Kyani            94   Vullings Suleika          89
        2:27.15 
    2. NIMO 1                                               2:38.64
       Jaspers Merel             96   Kerkhoff Bo               95
       Kerkhoff Sanne            93   Slaghuis Rylana           94
        2:38.64 
    3. NIMO 3                                               2:47.88
       Snijkers Anke             92   Snackers Angelica         92
       Mingers Judith            95   Janssen Nieske            96
        2:47.88 
    4. Njord 1                                              2:52.30
       Vervoort Joyce            94   Vervoort Chantal          96
       Stuurstraat Mariska       91   Klomp Lois                95
        2:52.30 
  dis. NIMO 2                                               2:47.69
       Hacking Michelle          91   Jaspers Carlijn           94
       Veldman Joyce             93   Janssen Lieke             93
        2:47.69