Limburgse A kampioenschappen
Kerkrade (NED),    17. - 25.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 11. Dames, 4 x 100m wisselslag, Junioren 1 en later    Nr. 12. Heren, 4 x 100m vrije slag, Senioren
Nr. 13. Dames, 100m schoolslag, Junioren 1 en later    Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag, Junioren 2 en later    Nr. 16. Heren, 200m rugslag, Senioren
Nr. 17. Dames, 200m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 18. Heren, 200m schoolslag, Senioren
Nr. 19. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 20. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en later
Nr. 21. Dames, 50m vlinderslag, Junioren 2 en later    Nr. 22. Heren, 50m vlinderslag, Junioren 1 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Junioren 1 en later
18.05.2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:31.44            4:40.64           
        Denise, van ROUWENDAAL, 87                 Lotte, GREVEN, 87
        Simone, HENDRIKSE, 90                      Jenny, SCHOUTEN, 87
          1:08.89  4:40.64

  2. HZPC 1                        HZPC                   4:35.64            4:47.05           
        Judith, van MEIJEL, 91                     Lisa, DREESENS, 91
        Maddy, THIELEN, 90                         Ingrid, van HOREN, 92
          1:10.43  4:47.05

  3. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          4:40.59            4:52.14           
        Misty, COERT, 93                           Jamie, SCHEPERS, 93
        Dimphy, van de LAAR, 92                    Chantal, SENDEN, 93
          1:13.70  4:52.14

  4. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                4:44.49            5:00.96           
        Maureen, MUYEN, 91                         Suzanne, DUIJKERS, 87
        Ilona, REMMEL, 93                          Lauke, KNOOP, 90
          1:15.75  5:00.96

  5. Nimo 1                        Nimo                   4:48.28            5:01.91           
        Fanny, ROBBERTSEN, 91                      Michelle, HACKING, 91
        Jela, CNUBBEN, 88                          Lydia, COLIJN, 86
          1:15.54  5:01.91

  6. Nimo 2                        Nimo                   4:56.57            5:16.29           
        Anke, SNIJKERS, 92                         Bo, PEETERS, 93
        Sanne, KERKHOFF, 93                        Vera, WEINBERG, 93
          1:21.67  5:16.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Heren, 4 x 100m vrije slag                           Senioren
18.05.2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          3:38.04            3:41.79           
        Yvo, op den KAMP, 89                       Mitch, NOTTEN, 92
        Bram, DEKKER, 89                           Terrence, OLARIA, 86
            54.79  3:41.79

  2. HZPC 1                        HZPC                   3:38.52            3:44.11           
        Dion, DREESENS, 93                         Maikel, BROUWERS, 83
        Ralph, van MEGEN, 92                       Stefan, KRANENBROEK, 79
            56.47  3:44.11

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:40.15            3:45.95           
        Michel, HEIJNEN, 87                        Charel, THEWISSEN, 90
        Sven, JAEGER, 83                           Alan, SMEETS, 84
            55.45  3:45.95

  4. RZ 1                          RZ                     3:46.88            3:59.86           
        Sander, BOUTS, 85                          Patrick, CREEMERS, 90
        Thijs, WOLSWINKEL, 92                      Tobias, van HALEN, 91
            58.62  3:59.86

  NG Zeps 1                        Zeps                   3:51.24                              
        Robin, LEERS, 92                           Roy, KLEIJKERS, 81
        Mike, STORCKEN, 78                         Tom, van der STERREN, 85




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              11 jaar
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danae, REMMEL                 ZON/S&S                1:30.50 9600588    1:32.00           
  2. Jessica, HESEN                HZPC                   1:33.55 9601194    1:33.65           
  3. CÚline, JENNES                ZON/S&S                1:35.33 9602154    1:33.92           
  4. Beau, WARNIER                 Zwemclub Eijsden       1:32.10 9600118    1:34.47           
  5. Maureen, WINGERS              RZ                     1:33.86 9602264    1:35.22           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 2
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy, JANSSEN                Heldense Zwemverenig   1:22.07 9500752    1:24.54           
  2. Leonora, ARETS                Eurode KZC             1:28.31 9504690    1:26.79           
  3. Eline, van der PLAS           Hellas-Glana           1:24.02 9500866    1:27.68           
  4. Hilde, vd SCHANS              de Rog                 1:28.56 9502710    1:29.40           
  5. Jona, PISTERS                 Nimo                   1:27.51 9501784    1:31.00           
  6. Angelique, SCHOUTEN           Heldense Zwemverenig   1:29.33 9503450    1:31.10           
  7. Joyce, DELSING                Patrick                1:28.99 9502594    1:31.27           
  8. Andra, DOLS                   Hellas-Glana           1:29.16 9502764    1:32.87           
  9. Sharon, SCHROYEN              Brunssum               1:29.03 9502536    1:33.88           
 10. Juul, van BERLO               HZPC                   1:31.86 9501490    1:34.12           
 11. Wynona, WILMS                 Hellas-Glana           1:31.96 9503970    1:40.79           
 DIS Mathilde, BULKENS             KZ&PC                  1:31.11 9502306                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 3
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne, SCHEERDER              ZC Valkenburg          1:19.43 9401316    1:27.50           
  2. Rinske, BECKS                 HZPC                   1:26.66 9403098    1:28.36           
  3. Kyani, VULLINGS               Heldense Zwemverenig   1:27.65 9402102    1:31.51           
  4. Linda, DEHING                 RZ                     1:28.59 9400022    1:33.98           
  5. Selena, van CRUCHTEN          RZ                     1:28.18 9401608    1:38.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              Jeugd 1
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona, REMMEL                 ZON/S&S                1:15.69 9302198    1:17.62           
  2. Denise, URLINGS               Zwemclub Eijsden       1:24.47 9300992    1:26.37           
  3. Svenja, ZONNEVELD             RZ                     1:21.97 9301096    1:27.33           
  4. Jamie, SCHEPERS               ZC Valkenburg          1:24.07 9300894    1:28.20           
  5. Varolien, FRANCISCA           RZ                     1:26.96 9305420    1:29.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              Jeugd 2
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ChloÚ, RUTZERVELD             Nimo                   1:24.97 9203450    1:24.65           
  2. Kimberley, TEUNISSEN          sg Noord Limburg       1:23.83 9201742    1:26.07           
  3. Dimphy, van de LAAR           ZC Valkenburg          1:23.45 9201052    1:28.44           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                             Senioren
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, HENDRIKSE             ZC Valkenburg          1:18.56 9005446    1:21.41           
  2. Fleur, BOELHOUWERS            Zeps                   1:21.42 9007408    1:23.38           
  3. Bernadette, VERSTEGEN         sg Noord Limburg       1:21.16 9107878    1:23.59           
  4. Elise, WIJNKER                Hellas-Glana           1:18.94 9103534    1:23.95           
  5. Peggy, LOFFELD                KZ&PC                  1:22.71 7700468    1:25.99           
  6. Ilse, CLEVERS                 De Roersoppers         1:22.25 8503908    1:27.33           
  7. Lauke, KNOOP                  ZON/S&S                1:22.62 9002008    1:27.48           
  8. Vera, COENEN                  de Rog                 1:22.67 9104046    1:27.95           
  9. Maddy, THIELEN                HZPC                   1:22.23 9003732    1:29.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 1
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur, van NOORDEN           ZC Valkenburg          1:02.69 9501239    1:02.76           
  2. Lucas, GREVEN                 ZC Valkenburg          1:03.13 9501941    1:03.78           
  3. Mart, THEUNISSEN              ZC Valkenburg          1:05.43 9500483    1:04.00           
  4. Stan, SNIJDERS                RZL                    1:03.90 9500485    1:05.98           
  5. Maurice, HENKEL               RZ                     1:09.72 9504703    1:07.39           
  6. Kevin, MEUWISSEN              Patrick                1:06.82 9502485    1:08.15           
  7. Kenny, SIEBEN                 Hellas-Glana           1:07.72 9503663    1:08.20           
  8. Daan, WOLSWINKEL              RZ                     1:07.08 9501791    1:08.57           
  9. Max, GRISPEN                  ZC Valkenburg          1:08.56 9501783    1:10.27           
 10. Alex, BOS                     sg Noord Limburg       1:10.28 9501273    1:10.82           
 11. Luuk, JANSSEN                 Mosa Regio             1:09.63 9503497    1:12.13           
 12. Dylan, NOTTEN                 ZC Valkenburg          1:10.24 9500099    1:12.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 2
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy, VROOMEN                Eurode KZC               57.60 9400341      59.28           
  2. Lester, SNACKERS              ZC Valkenburg            59.75 9400947      59.85           
  3. Pim, van BASTEN BATENBURG     Hellas-Glana             59.96 9401657    1:00.16           
  4. Ruben, KLINKERS               ZC Valkenburg          1:01.67 9403511    1:01.67           
  5. Maurice, ZELIS                RZ                     1:05.80 9401031    1:06.61           
  6. Ivo, HOVER                    Patrick                1:05.73 9404679    1:08.00           
  7. Niels, van BASTEN BATENBURG   Hellas-Glana           1:02.03 9400593    1:16.43           
 DIS Jelle, PELTZER                ZC Valkenburg          1:03.00 9403779                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 3
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion, DREESENS                HZPC                     54.40 9302189      56.11           
  2. Ramon, WASSENBERG             RZ                     1:00.22 9300715    1:00.61           
  3. Robin, RAMAEKERS              ZON/S&S                  59.95 9304385    1:01.12           
  4. Rick, HESEN                   HZPC                   1:01.54 9300601    1:02.04           
  5. Tom, MOONEN                   ZPC Nederweert         1:02.93 9304169    1:04.50           
 DIS Geoff, EBSKAMP                sg Noord Limburg         59.18 9301817                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 4
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch, NOTTEN                 ZC Valkenburg            54.84 9202505      56.92           
  2. Ralph, van MEGEN              HZPC                     56.34 9201613      57.82           
  3. Jeroen, FEIJS                 ZC Valkenburg            55.95 9200333      58.50           
  4. Kasper, v. DIJK               sg Noord Limburg         57.70 9200249      59.22           
  5. Alain, DASSEN                 Hellas-Glana             57.45 9203459      59.58           
  6. Thijs, WOLSWINKEL             RZ                       58.14 9201837      59.99           
  7. Tim, JACOBS                   HZPC                   1:00.57 9201825    1:02.06           
  8. Jory, NIEMARK                 Brunssum               1:00.34 9204409    1:02.11           
  9. Roy, HOOGERWERF               Hellas-Glana           1:00.27 9203053    1:02.49           
 DIS Bjorn, de JONGE               Hellas-Glana             57.74 9206767                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Robin, LEERS                  Zeps                     59.82 9202885                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                              Jeugd 1
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias, van HALEN             RZ                       55.73 9100835      59.42           
  2. Aaron, EISANK                 ZON/S&S                  56.71 9100577    1:00.06           
  3. Patrick, LEMMENS              Brunssum                 58.35 9106101    1:00.13           
  4. Willem, JONGEN                De Roersoppers           58.59 9103401    1:00.39           
  5. Alec, EBSKAMP                 sg Noord Limburg         59.22 9104305    1:00.67           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                              Jeugd 2
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tristan, EISANK               ZON/S&S                  56.20 9000773      57.28           
  2. JÚr˘me, ARI╦S                 ZON/S&S                  55.61 9000065      58.23           
  3. Charel, THEWISSEN             Hellas-Glana             56.52 9005591      58.37           
  4. Patrick, CREEMERS             RZ                       57.37 9000579      58.78           
  5. Imre, DEHNER                  ZON/S&S                  57.59 9006195      58.80           
  6. Fabrice, ARI╦S                ZON/S&S                  56.89 9000063    1:00.06           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                             Senioren
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan, KRANENBROEK           HZPC                     52.46 7900729      54.80           
  2. Yvo, op den KAMP              ZC Valkenburg            53.32 8901553      55.06           
  3. Terrence, OLARIA              ZC Valkenburg            52.92 8602249      56.36           
  4. Sander, van ELBURG            MZ&PC                    55.08 8800937      56.62           
  5. Tom, van der STERREN          Zeps                     55.39 8502495      57.98           
  6. Maikel, BROUWERS              HZPC                     55.32 8300339    1:00.10           
AFGE Joris, BULSTRA                Hellas-Glana             53.02 8503217                      
  NG Stefan, JACOBS                RZ                       55.24 8601407                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                          Junioren 2
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy, JANSSEN                Heldense Zwemverenig   2:45.62 9500752    2:55.38           
          1:21.82  2:55.38
  2. Lisa, BORGER                  Brunssum               3:04.45 9503194    3:07.20           
          1:29.21  3:07.20
  3. Bo, KERKHOFF                  Nimo                   3:07.99 9502376    3:14.34           
          1:28.39  3:14.34
  4. Maud, GEERSSEN                Brunssum               3:07.92 9501928    3:17.96           
          1:30.78  3:17.96


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                          Junioren 3
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke, JANSSEN                sg Noord Limburg       2:42.10 9400830    2:54.50           
          1:18.71  2:54.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                             Jeugd 1
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie, SCHEPERS               ZC Valkenburg          2:36.03 9300894    2:39.26           
          1:16.07  2:39.26
  2. Vera, WEINBERG                Nimo                   2:43.86 9302144    2:44.36           
          1:16.34  2:44.36
  3. Rebecca, VROOMEN              Eurode KZC             2:36.66 9301772    2:55.42           
          1:20.64  2:55.42
  4. Denise, AUSTEN                RZ                     2:52.16 9303778    2:58.32           
          1:22.33  2:58.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                             Jeugd 2
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirte, TUMMERS                Hellas-Glana           2:37.10 9201790    2:39.62           
          1:16.44  2:39.62


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                            Senioren
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith, van MEIJEL            HZPC                   2:40.72 9102076    2:33.80           
          1:13.51  2:33.80
  2. Lotte, GREVEN                 ZC Valkenburg          2:23.80 8705620    2:34.55           
          1:13.57  2:34.55
  3. Bonnie, UBACHS                Brunssum               2:37.61 8704896    2:43.57           
          1:17.95  2:43.57
  4. Suzanne, DUIJKERS             ZON/S&S                2:37.70 8701024    2:46.06           
          1:16.10  2:46.06
 DIS Michelle, HACKING             Nimo                   2:43.43 9107646    2:48.51           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:17.45  2:48.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            minioren 6
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem, HERMANS                  HZPC                   2:50.99 9601259    2:50.06           
          1:23.42  2:50.06
  2. Sam, DERKS                    HZPC                   2:52.81 9600719    2:56.74           
          1:26.45  2:56.74


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 1
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur, van NOORDEN           ZC Valkenburg          2:48.16 9501239    2:40.33           
          1:19.16  2:40.33
  2. Daan, WOLSWINKEL              RZ                     2:43.62 9501791    2:47.20           
          1:21.75  2:47.20
  2. Stan, SNIJDERS                RZL                    2:47.95 9500485    2:47.20           
          1:23.04  2:47.20
  4. Luuk, JANSSEN                 Mosa Regio             2:45.41 9503497    2:47.36           
          1:23.78  2:47.36
  5. Kenny, SIEBEN                 Hellas-Glana           2:43.61 9503663    2:49.90           
          1:22.14  2:49.90
  6. Dylan, NOTTEN                 ZC Valkenburg          2:47.39 9500099    2:52.97           
          1:24.86  2:52.97
  7. Bart, de HEER                 Zeps                   2:54.89 9500359    2:55.48           
          1:27.56  2:55.48
  8. Alex, BOS                     sg Noord Limburg       2:48.25 9501273    2:56.79           
          1:26.26  2:56.79


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 2
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy, VROOMEN                Eurode KZC             2:21.89 9400341    2:30.14           
          1:12.93  2:30.14
  2. Stan, TUMMERS                 Hellas-Glana           2:28.29 9400649    2:30.97           
          1:13.50  2:30.97
  3. Pim, van BASTEN BATENBURG     Hellas-Glana           2:29.73 9401657    2:32.73           
          1:15.70  2:32.73
  4. Jelle, PELTZER                ZC Valkenburg          2:32.60 9403779    2:37.31           
          1:17.70  2:37.31
  5. Lester, SNACKERS              ZC Valkenburg          2:37.05 9400947    2:39.04           
          1:17.88  2:39.04
  6. Silvan, VIEHMANN              Brunssum               2:32.42 9403763    2:39.76           
          1:20.11  2:39.76


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 3
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin, RAMAEKERS              ZON/S&S                2:16.36 9304385    2:21.45           
          1:07.75  2:21.45
  2. Geoff, EBSKAMP                sg Noord Limburg       2:33.73 9301817    2:34.07           
          1:14.50  2:34.07
  3. Rick, HESEN                   HZPC                   2:36.17 9300601    2:37.95           
          1:18.13  2:37.95


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 4
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch, NOTTEN                 ZC Valkenburg          2:11.40 9202505    2:16.20           
          1:06.92  2:16.20
  2. Jeroen, FEIJS                 ZC Valkenburg          2:10.99 9200333    2:17.70           
          1:06.86  2:17.70
  3. Kasper, v. DIJK               sg Noord Limburg       2:20.75 9200249    2:26.78           
          1:12.91  2:26.78
  4. Thijs, WOLSWINKEL             RZ                     2:32.24 9201837    2:42.72           
          1:20.51  2:42.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                               Jeugd 1
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean, COERT                   ZC Valkenburg          2:15.46 9100393    2:27.17           
          1:10.79  2:27.17
  2. Tobias, van HALEN             RZ                     2:30.12 9100835    2:49.54           
          1:22.03  2:49.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                               Jeugd 2
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rico, NEMETH                  Brunssum               2:19.35 9004455    2:28.13           
          1:10.01  2:28.13
  2. Imre, DEHNER                  ZON/S&S                2:26.79 9006195    2:32.38           
          1:14.50  2:32.38
  3. Charel, THEWISSEN             Hellas-Glana           2:26.00 9005591    2:38.86           
          1:16.19  2:38.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                              Senioren
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maikel, BROUWERS              HZPC                   2:15.84 8300339    2:19.60           
          1:07.84  2:19.60
  2. Tom, van der STERREN          Zeps                   2:19.56 8502495    2:19.64           
          1:08.00  2:19.64
  3. Sander, BOUTS                 RZ                     2:17.49 8500331    2:20.72           
          1:09.31  2:20.72
  4. Michel, HEIJNEN               Hellas-Glana           2:15.27 8701267    2:20.95           
          1:10.23  2:20.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                              11 jaar
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne, JENTE                Brunssum               2:35.77 9600788    2:34.31           
          1:15.65  2:34.31
  2. Maaike, SANDERS               Hellas-Glana           2:37.67 9602806    2:36.32           
          1:15.61  2:36.32
  3. Margot, v. IERSEL             sg Noord Limburg       2:41.71 9603098    2:39.67           
          1:18.29  2:39.67
  4. Beau, WARNIER                 Zwemclub Eijsden       2:39.18 9600118    2:46.50           
          1:21.43  2:46.50
 DIS Jessica, HESEN                HZPC                   2:37.70 9601194                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 2
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona, PISTERS                 Nimo                   2:24.53 9501784    2:26.50           
          1:09.00  2:26.50
  2. Lizzy, JANSSEN                Heldense Zwemverenig   2:26.19 9500752    2:30.00           
          1:10.67  2:30.00
  3. Sharon, SCHROYEN              Brunssum               2:28.60 9502536    2:34.70           
          1:15.70  2:34.70
  4. Angelique, SCHOUTEN           Heldense Zwemverenig   2:36.83 9503450    2:35.94           
          1:15.56  2:35.94
  5. Hilde, vd SCHANS              de Rog                 2:34.42 9502710    2:36.72           
          1:15.89  2:36.72
  6. Floor, WEIJMANS               HZPC                   2:37.62 9502522    2:37.77           
          1:15.32  2:37.77
  7. Lisa, BORGER                  Brunssum               2:38.09 9503194    2:39.86           
          1:19.47  2:39.86
  8. Juul, van BERLO               HZPC                   2:37.40 9501490    2:42.54           
          1:24.63  2:42.54
  9. Maud, GEERSSEN                Brunssum               2:35.04 9501928    2:44.73           
          1:20.39  2:44.73
 DIS Suzanne, LEETERS              Zwemclub Eijsden       2:37.90 9505718                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 3
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne, SCHEERDER              ZC Valkenburg          2:22.12 9401316    2:20.58           
          1:07.99  2:20.58
  2. Selena, van CRUCHTEN          RZ                     2:17.97 9401608    2:25.12           
          1:08.76  2:25.12
  3. Anouk, HUSTINX                Hellas-Glana           2:28.60 9402266    2:30.81           
          1:13.32  2:30.81
  4. Vera, HENDRIKS                sg Noord Limburg       2:27.17 9405270    2:31.05           
          1:12.23  2:31.05
  5. Rinske, BECKS                 HZPC                   2:29.27 9403098    2:33.34           
          1:13.31  2:33.34
  6. Michelle, MEUSEN              RZL                    2:28.26 9400852    2:36.07           
          1:11.28  2:36.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                              Jeugd 1
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal, SENDEN               ZC Valkenburg          2:10.13 9300698    2:16.00           
          1:05.69  2:16.00
  2. Misty, COERT                  ZC Valkenburg          2:16.52 9300162    2:20.40           
          1:08.90  2:20.40
  3. Ilona, REMMEL                 ZON/S&S                2:18.07 9302198    2:21.87           
          1:06.50  2:21.87
  4. Svenja, ZONNEVELD             RZ                     2:22.43 9301096    2:25.02           
          1:09.39  2:25.02
  5. Sophie, CLEUREN               HZPC                   2:27.48 9300158    2:29.58           
          1:12.82  2:29.58
  6. Denise, AUSTEN                RZ                     2:25.09 9303778    2:40.43           
          1:15.18  2:40.43
 DIS Roxane, WILMS                 Hellas-Glana           2:27.91 9305946                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                              Jeugd 2
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy, van de LAAR           ZC Valkenburg          2:15.36 9201052    2:17.12           
          1:05.52  2:17.12
 DIS Ingrid, van HOREN             HZPC                   2:15.05 9204060                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                             Senioren
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise, van ROUWENDAAL        ZC Valkenburg          2:08.70 8705960    2:12.94           
          1:04.90  2:12.94
  2. Lisa, DREESENS                HZPC                   2:07.15 9105798    2:14.38           
          1:04.78  2:14.38
  3. Judith, van MEIJEL            HZPC                   2:14.39 9102076    2:17.53           
          1:07.78  2:17.53
  4. Lotte, GREVEN                 ZC Valkenburg          2:10.06 8705620    2:17.86           
          1:06.64  2:17.86
  5. Jenny, SCHOUTEN               ZC Valkenburg          2:13.54 8703674    2:19.18           
          1:07.97  2:19.18
  6. Lydia, COLIJN                 Nimo                   2:16.25 8600718    2:20.56           
          1:07.42  2:20.56
  7. Simone, HENDRIKSE             ZC Valkenburg          2:18.84 9005446    2:25.58           
          1:09.81  2:25.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           minioren 6
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem, HERMANS                  HZPC                   3:04.71 9601259    3:12.02           
          1:33.97  3:12.02


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 1
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin, WOLTERS                Hellas-Glana           2:40.91 9501965    2:41.93           
          1:16.53  2:41.93
  2. Lucas, GREVEN                 ZC Valkenburg          2:38.99 9501941    2:49.60           
          1:22.03  2:49.60
  3. Maurice, HENKEL               RZ                     2:54.26 9504703    3:01.51           
          1:28.42  3:01.51
  4. Mart, THEUNISSEN              ZC Valkenburg          3:03.66 9500483    3:03.13           
          1:27.64  3:03.13
  5. Arthur, van NOORDEN           ZC Valkenburg          3:05.82 9501239    3:11.27           
          1:31.08  3:11.27
  6. Alex, BOS                     sg Noord Limburg       3:03.47 9501273    3:14.28           
          1:33.38  3:14.28
  7. Kevin, MEUWISSEN              Patrick                3:12.52 9502485    3:16.58           
          1:33.90  3:16.58
  8. Sven, BROUWER                 Mosa Regio             3:11.49 9504449    3:16.62           
          1:32.15  3:16.62
  9. Luuk, JANSSEN                 Mosa Regio             3:08.42 9503497    3:17.46           
          1:35.01  3:17.46
 10. Bart, de HEER                 Zeps                   3:06.69 9500359    3:21.73           
          1:36.86  3:21.73
 11. Stan, SNIJDERS                RZL                    3:13.32 9500485    3:23.07           
          1:36.20  3:23.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 2
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben, KLINKERS               ZC Valkenburg          2:54.04 9403511    2:56.68           
          1:24.32  2:56.68
 DIS Jeffrey, SCHIJNS              Eurode KZC             2:50.63 9401797    2:58.73           
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
          1:23.85  2:58.73


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 3
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon, WASSENBERG             RZ                     2:44.62 9300715    2:50.34           
          1:21.43  2:50.34
  2. Patrick, JANSSEN              HZPC                   2:56.19 9302009    3:02.08           
          1:27.39  3:02.08
  3. Twan, BEENTJES                Hellas-Glana           2:46.55 9301309    3:04.23           
          1:28.04  3:04.23


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 4
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Scott, DELBRESSINE            ZC Valkenburg          2:27.10 9203057    2:38.17           
          1:15.89  2:38.17
  2. Kasper, v. DIJK               sg Noord Limburg       2:31.88 9200249    2:41.06           
          1:16.96  2:41.06
  3. Kevin, van den BEKEROM        HZPC                   2:50.47 9200057    2:56.79           
          1:25.07  2:56.79
  4. Thijs, WOLSWINKEL             RZ                     2:52.47 9201837    3:00.00           
          1:28.19  3:00.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                              Jeugd 1
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kay, op den KAMP              ZC Valkenburg          2:26.28 9103425    2:36.97           
          1:16.53  2:36.97
  2. Aaron, EISANK                 ZON/S&S                2:26.52 9100577    2:38.92           
          1:13.95  2:38.92
  3. Kenneth, CASTER               ZC Valkenburg          2:32.74 9100375    2:48.61           
          1:19.17  2:48.61
  4. Martyn, SLAGHUIS              Nimo                   2:48.86 9103035    2:54.17           
          1:22.12  2:54.17
 DIS Patrick, LEMMENS              Brunssum               2:46.08 9106101                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                              Jeugd 2
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick, CREEMERS             RZ                     2:43.84 9000579    2:54.28           
          1:22.08  2:54.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                             Senioren
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven, JAEGER                  Hellas-Glana           2:24.13 8301021    2:36.71           
          1:14.79  2:36.71
  2. Yvo, op den KAMP              ZC Valkenburg          2:24.78 8901553    2:38.57           
          1:16.10  2:38.57
 DIS Bram, DEKKER                  ZC Valkenburg          2:20.11 8900649                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Stefan, JACOBS                RZ                     2:33.53 8601407                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                  Meisjes, 4 x 100m vrije slag               Junioren 3 en later
18.05.2008 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   4:39.55            4:40.70           
        Rylana, SLAGHUIS, 94                       Merel, JASPERS, 96
        Bo, KERKHOFF, 95                           Jona, PISTERS, 95
          1:09.41  4:40.70

  2. Brunssum 1                    Brunssum               4:43.52            4:47.67           
        Maud, GEERSSEN, 95                         Sharon, SCHROYEN, 95
        Lisa, BORGER, 95                           Lisanne, JENTE, 96
          1:15.39  4:47.67

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:47.90            4:49.40           
        Juul, van BERLO, 95                        Floor, WEIJMANS, 95
        Vicky, SIMONS, 94                          Rinske, BECKS, 94
          1:13.57  4:49.40

  4. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   4:44.33            4:51.08           
        Kyani, VULLINGS, 94                        Floor, RUTTEN, 94
        Angelique, SCHOUTEN, 95                    Lizzy, JANSSEN, 95
          1:16.61  4:51.08

  5. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:35.76            4:54.60           
        Anouk, HUSTINX, 94                         Andra, DOLS, 95
        Wynona, WILMS, 95                          Maaike, SANDERS, 96
          1:09.04  4:54.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                  Jongens, 4 x 100m wisselslag               Junioren 4 en later
18.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:09.10            4:19.25           
        Jeroen, FEIJS, 92                          Mitch, NOTTEN, 92
        Scott, DELBRESSINE, 92                     Lester, SNACKERS, 94
          1:05.38  4:19.25

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:24.90            4:37.14           
        Roy, HOOGERWERF, 92                        Stan, TUMMERS, 94
        Bjorn, de JONGE, 92                        Pim, van BASTEN BATENBURG, 94
          1:13.11  4:37.14

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:29.23            4:43.39           
        Tim, JACOBS, 92                            Dion, DREESENS, 93
        Kevin, van den BEKEROM, 92                 Ralph, van MEGEN, 92
          1:14.57  4:43.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vlinderslag               junioren 2 t/m jeugd 2
18.05.2008 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal, SENDEN               ZC Valkenburg            30.32 9300698      30.55           
  2. Kimberley, TEUNISSEN          sg Noord Limburg         31.48 9201742      32.13           
  3. Danique, AGTERBERG            Hellas-Glana             31.35 9401054      32.18           
  4. Misty, COERT                  ZC Valkenburg            32.25 9300162      32.22           
  5. Ingrid, van HOREN             HZPC                     32.23 9204060      32.25           
  6. Ilona, REMMEL                 ZON/S&S                  32.41 9302198      32.26           
  7. Vera, WEINBERG                Nimo                     33.76 9302144      32.35           
  8. Svenja, ZONNEVELD             RZ                       32.25 9301096      32.94           
  9. Bo, PEETERS                   Nimo                     34.02 9306564      33.81           
 10. Minke, JANSSEN                sg Noord Limburg         34.04 9400830      33.90           
 11. Denise, AUSTEN                RZ                       34.54 9303778      34.09           
 12. Mirte, TUMMERS                Hellas-Glana             33.68 9201790      34.23           
 13. Rebecca, VROOMEN              Eurode KZC               33.38 9301772      34.29           
 14. Sophie, CLEUREN               HZPC                     34.29 9300158      34.32           
 15. Jolien, van GOLDE             ZC Valkenburg            33.77 9204200      34.43           
 16. Sabine, KLESMAN               De Roersoppers           33.10 9202860      34.48           
 17. Selena, van CRUCHTEN          RZ                       33.86 9401608      35.68           
AFGE Susanne, van der PLAS         Hellas-Glana             34.77 9206968                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vlinderslag                             Senioren
18.05.2008 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa, DREESENS                HZPC                     28.97 9105798      29.96           
  2. Judith, van MEIJEL            HZPC                     30.46 9102076      31.04           
  3. Hanneke, SIMONS               Kimbria                  32.06 8903802      32.40           
  4. Natalie, WARNIER              Zwemclub Eijsden         31.78 9103432      32.47           
  5. Lydia, COLIJN                 Nimo                     32.07 8600718      32.50           
  5. Bernadette, VERSTEGEN         sg Noord Limburg         32.43 9107878      32.50           
  7. Suzanne, DUIJKERS             ZON/S&S                  32.03 8701024      32.60           
  8. Bonnie, UBACHS                Brunssum                 32.08 8704896      32.63           
  9. Simone, HENDRIKSE             ZC Valkenburg            31.14 9005446      32.77           
 10. Michelle, HACKING             Nimo                     32.68 9107646      32.79           
 11. Debbie, HESEN                 HZPC                     31.87 8601528      32.84           
 12. Roos, LEMMEN                  Eurode KZC               31.29 8403078      33.42           
 DIS Lotte, GREVEN                 ZC Valkenburg            29.18 8705620                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 50m vlinderslag               junioren 1 t/m jeugd 2
18.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion, DREESENS                HZPC                     27.66 9302189      28.63           
  2. Ralph, van MEGEN              HZPC                     28.02 9201613      28.66           
  3. Kasper, v. DIJK               sg Noord Limburg         27.94 9200249      28.72           
  4. Alain, DASSEN                 Hellas-Glana             26.76 9203459      28.93           
  5. Aaron, EISANK                 ZON/S&S                  27.92 9100577      29.07           
  6. Geoff, EBSKAMP                sg Noord Limburg         29.79 9301817      29.08           
  7. Dean, COERT                   ZC Valkenburg            28.48 9100393      29.14           
  8. Alec, EBSKAMP                 sg Noord Limburg         29.02 9104305      29.29           
  9. Charel, THEWISSEN             Hellas-Glana             28.10 9005591      29.41           
 10. Tristan, EISANK               ZON/S&S                  28.85 9000773      29.43           
 11. Robin, BORGER                 Brunssum                 29.95 9305183      29.68           
 12. Tobias, van HALEN             RZ                       28.25 9100835      30.12           
 13. Patrick, LEMMENS              Brunssum                 29.62 9106101      30.72           
 14. Bjorn, de JONGE               Hellas-Glana             30.38 9206767      32.06           
 15. Patrick, CREEMERS             RZ                       29.48 9000579      32.16           
 DIS Jory, NIEMARK                 Brunssum                 29.89 9204409                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 50m vlinderslag                             Senioren
18.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven, JAEGER                  Hellas-Glana             25.93 8301021      26.26           
  2. Stefan, KRANENBROEK           HZPC                     25.93 7900729      26.56           
  3. Bram, DEKKER                  ZC Valkenburg            26.80 8900649      27.09           
  4. Maikel, BROUWERS              HZPC                     27.38 8300339      28.23           
  5. Tom, van der STERREN          Zeps                     27.96 8502495      28.25           
  6. Job, v. DUIJNHOVEN            sg Noord Limburg         28.81 8800887      28.54           
  7. Sander, BOUTS                 RZ                       28.56 8500331      28.82           
  8. Jeroen, GEURTS                ZC Valkenburg            28.56 8801099      28.99           
 DIS Sander, van ELBURG            MZ&PC                    27.99 8800937                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Richard, HUBERS               De Roersoppers           28.61 8501129                      
AFGE Joris, BULSTRA                Hellas-Glana             26.60 8503217                      
  NG Erik, WINANDS                 ZC Valkenburg            28.53 8001757                      
  NG Stefan, JACOBS                RZ                       27.79 8601407                      



Splash Meet Manager 2007Registered to Brunssum