Limburgse A kampioenschappen
Kerkrade (NED),    17. - 25.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 23. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en later      Nr. 24. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Junioren 1 en later      Nr. 26. Heren, 100m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 27. Dames, 200m rugslag, Junioren 1 en later      Nr. 28. Heren, 200m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 29. Dames, 400m wisselslag, Junioren 2 en later      Nr. 30. Heren, 400m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 31. Dames, 50m schoolslag, Junioren 2 en later      Nr. 32. Heren, 50m schoolslag, Junioren 1 en later

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                  Meisjes, 4 x 200m vrije slag               Junioren 3 en later
24.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brunssum 1                    Brunssum              10:17.50           10:19.52           
        Lisa Borger, 95                            Lisanne Jente, 96
        Maud Geerssen, 95                          Sharon Schroyen, 95
          1:16.13  2:37.84 10:19.52

  2. HZPC 1                        HZPC                  10:28.99           10:28.56           
        Jessica Hesen, 96                          Floor Weijmans, 95
        Juul van Berlo, 95                         Rinske Becks, 94
          2:34.73 10:28.56

  3. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig  10:36.52           10:46.10           
        Lizzy Janssen, 95                          Floor Rutten, 94
        Kyani Vullings, 94                         Angelique Schouten, 95
          1:13.04  2:31.42 10:46.10




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                  Jongens, 4 x 200m vrije slag               Junioren 4 en later
24.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          8:16.29            8:37.15           
        Jeroen Feijs, 92                           Ruben Klinkers, 94
        Lester Snackers, 94                        Mitch Notten, 92
          1:00.42  2:04.48  8:37.15

  2. HZPC 1                        HZPC                   8:47.39            9:11.35           
        Ralph van Megen, 92                        Rick Hesen, 93
        Tim Jacobs, 92                             Dion Dreesens, 93
          2:11.30  9:11.35




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                             11 jaar
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:16.36 9600788    1:15.87           
  2. Loes Arnoldussen              Brunssum               1:30.33 9603146    1:28.26           
  3. Jara Wassenberg               RZ                     1:28.34 9600222    1:29.23           
  4. Celina Austen                 RZ                     1:29.98 9602056    1:36.53           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 2
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   1:13.71 9501784    1:12.82           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:13.90 9500752    1:18.61           
  3. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:26.41 9504876    1:20.15           
  4. Sharon Schroyen               Brunssum               1:19.54 9502536    1:22.70           
  5. Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:25.23 9502376    1:23.07           
  6. Lisa Borger                   Brunssum               1:26.67 9503194    1:25.61           
  7. Maud Geerssen                 Brunssum               1:25.80 9501928    1:30.55           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 3
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:10.87 9401054    1:13.89           
  2. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:14.86 9401316    1:16.67           
  3. Michelle Meusen               RZL                    1:18.58 9400852    1:18.49           
  4. Rinske Becks                  HZPC                   1:19.99 9403098    1:23.07           
  5. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           1:22.92 9402266    1:26.89           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                             Jeugd 1
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:11.44 9300894    1:12.55           
  2. Vera Weinberg                 Nimo                   1:13.00 9302144    1:12.73           
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     1:14.86 9301096    1:15.26           
  4. Denise Austen                 RZ                     1:14.50 9303778    1:18.16           
  5. Melissa Meijer                Nimo                   1:16.00 9304374    1:18.70           
  6. Bo Peeters                    Nimo                   1:19.68 9306564    1:19.96           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                             Jeugd 2
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              HZPC                   1:11.81 9204060    1:12.58           
  2. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg       1:12.07 9201742    1:14.25           
  3. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:13.00 9201790    1:15.30           
  4. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:17.04 9204200    1:20.98           
  5. Eva Martens                   Hellas-Glana           1:15.45 9206966    1:23.80           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                            Senioren
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 HZPC                   1:04.68 9105798    1:07.18           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:04.74 8705620    1:07.42           
  3. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg       1:12.89 9107878    1:12.22           
  4. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:11.00 8701024    1:12.37           
  5. Mieke Veens                   HZPC                   1:10.34 8502944    1:13.48           
  6. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:12.12 8704896    1:13.54           
  7. Debbie Hesen                  HZPC                   1:12.36 8601528    1:13.81           
  8. Michelle Hacking              Nimo                   1:12.31 9107646    1:13.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 1
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:13.01 9501941    1:14.47           
  2. Stan Snijders                 RZL                    1:16.15 9500485    1:14.88           
  3. Daan Wolswinkel               RZ                     1:14.04 9501791    1:16.42           
  4. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:14.16 9503663    1:16.56           
  5. Luuk Janssen                  Mosa Regio             1:18.91 9503497    1:18.76           
  6. Maurice Henkel                RZ                     1:14.78 9504703    1:21.16           
  7. Andreas Waldus                Nimo                   1:21.83 9503581    1:23.59           
  8. Alex Bos                      sg Noord Limburg       1:18.11 9501273    1:23.95           
  9. Bart de Heer                  Zeps                   1:22.25 9500359    1:24.82           
 10. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:21.18 9500099    1:33.75           
  NG Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:17.46 9501239                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 2
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:06.83 9400341    1:07.85           
  2. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:10.15 9401657    1:10.19           
  3. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:09.00 9400649    1:10.45           
  4. Ken Boonen                    RZL                    1:11.29 9401481    1:12.42           
  5. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:12.96 9400947    1:13.01           
  6. Silvan Viehmann               Brunssum               1:13.55 9403763    1:13.65           
  7. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:08.04 9403779    1:13.75           
  8. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          1:14.24 9403511    1:14.52           
  9. Maurice Zelis                 RZ                     1:14.07 9401031    1:16.90           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 3
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:05.38 9304385    1:05.64           
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       1:07.45 9301817    1:12.02           
  3. Ramon Wassenberg              RZ                     1:11.59 9300715    1:12.70           
  4. Rick Hesen                    HZPC                   1:12.28 9300601    1:15.68           
  5. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:13.81 9304169    1:16.65           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 4
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:01.82 9200333    1:04.44           
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:01.11 9202505    1:04.93           
  3. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       1:04.49 9200249    1:08.17           
  4. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:07.86 9203459    1:09.75           
  5. Thijs Wolswinkel              RZ                     1:09.24 9201837    1:11.92           
  6. Jory Niemark                  Brunssum               1:10.11 9204409    1:13.10           
  7. Ralph van Megen               HZPC                   1:09.88 9201613    1:14.97           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                               Jeugd 1
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:03.75 9100393    1:06.89           
  2. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:08.00 9103401    1:09.18           
  3. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg       1:09.35 9104305    1:12.29           
  4. Kenneth Caster                ZC Valkenburg          1:09.58 9100375    1:14.62           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                               Jeugd 2
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rico Nemeth                   Brunssum               1:02.97 9004455    1:07.88           
  2. Patrick Creemers              RZ                     1:07.14 9000579    1:11.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                              Senioren
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Dekker                   ZC Valkenburg          1:00.88 8900649    1:01.95           
  2. Tom van der Sterren           Zeps                   1:00.48 8502495    1:02.96           
  3. Maikel Brouwers               HZPC                   1:02.20 8300339    1:05.25           
  4. Sander Bouts                  RZ                     1:03.66 8500331    1:06.23           
  5. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:03.48 7900729    1:06.87           
  NG Ruud van Bommel               RZL                    1:00.32 8905181                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                               11 jaar
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       2:50.93 9603098    2:53.03           
          1:25.09  2:53.03
  2. Loes Arnoldussen              Brunssum               2:58.09 9603146    3:00.98           
          1:30.27  3:00.98
  3. Merel Jaspers                 Nimo                   2:59.66 9602544    3:01.17           
          1:29.21  3:01.17
  4. Ilse Litjens                  HZPC                   3:00.24 9602640    3:04.18           
          1:29.16  3:04.18
  5. Jessica Hesen                 HZPC                   3:03.86 9601194    3:08.49           
          1:32.98  3:08.49
  6. Denise van der Klij           HZPC                   2:59.49 9600482    3:09.69           
          1:33.63  3:09.69
  7. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       2:59.30 9600118    3:09.80           
          1:34.23  3:09.80
  8. Maureen Wingers               RZ                     3:04.83 9602264    3:11.86           
          1:36.04  3:11.86
  9. Jara Wassenberg               RZ                     3:05.48 9600222    3:18.10           
          1:37.03  3:18.10
 10. Celina Austen                 RZ                     3:06.59 9602056    3:20.62           
          1:38.77  3:20.62


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 2
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   2:49.98 9501784    2:50.22           
          1:23.09  2:50.22
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:43.65 9500752    2:54.16           
          1:26.54  2:54.16
  3. Floor Weijmans                HZPC                   2:58.73 9502522    2:58.55           
          1:26.80  2:58.55
  4. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:54.01 9500866    2:59.48           
          1:27.68  2:59.48
  5. Hilde vd Schans               de Rog                 2:58.63 9502710    3:03.15           
          1:30.98  3:03.15
  6. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         2:59.33 9502394    3:03.28           
          1:29.06  3:03.28
  7. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:56.93 9503450    3:03.38           
          1:32.90  3:03.38
  8. Bo Kerkhoff                   Nimo                   2:55.56 9502376    3:03.54           
          1:29.60  3:03.54
  9. Juul van Berlo                HZPC                   2:57.93 9501490    3:06.58           
          1:31.77  3:06.58


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 3
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 sg Noord Limburg       2:35.50 9400830    2:40.93           
          1:19.93  2:40.93
  2. Selena van Cruchten           RZ                     2:47.02 9401608    2:56.02           
          1:29.33  2:56.02
 DIS Linda Dehing                  RZ                     2:46.39 9400022                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                               Jeugd 1
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:31.92 9300162    2:35.87           
          1:15.79  2:35.87
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:34.94 9301772    2:39.65           
          1:18.64  2:39.65
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     2:35.01 9301096    2:44.67           
          1:19.66  2:44.67
  4. Sophie Cleuren                HZPC                   2:45.21 9300158    2:51.21           
          1:24.85  2:51.21
  5. Denise Austen                 RZ                     2:40.53 9303778    2:52.50           
          1:24.47  2:52.50
  6. Karin Bongers                 RZL                    2:47.90 9303800    2:54.31           
          1:25.49  2:54.31
  7. Maud Rutjens                  HZPC                   2:47.85 9305632    2:54.75           
          1:26.94  2:54.75


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                               Jeugd 2
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:31.61 9201052    2:36.32           
          1:16.67  2:36.32
  2. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           2:43.48 9201790    2:50.73           
          1:22.57  2:50.73


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                              Senioren
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:25.64 9102076    2:31.76           
          1:13.60  2:31.76
  2. Jenny Schouten                ZC Valkenburg          2:28.98 8703674    2:36.37           
          1:16.55  2:36.37
  3. Lydia Colijn                  Nimo                   2:35.69 8600718    2:40.58           
          1:18.80  2:40.58
  4. Alice Janssen                 HZPC                   2:35.22 8902012    2:42.96           
          1:20.27  2:42.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 1
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:58.82 9501783    3:06.97           
          1:30.40  3:06.97
  2. Stan Snijders                 RZL                    3:08.61 9500485    3:10.73           
          1:32.43  3:10.73
  3. Alex Bos                      sg Noord Limburg       3:08.64 9501273    3:22.64           
          1:31.95  3:22.64
  4. Bart de Heer                  Zeps                   3:08.98 9500359    3:23.11           
          1:37.12  3:23.11
 DIS Joeri Kerkhoff                Nimo                   3:10.03 9501689    3:11.19           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:27.39  3:11.19
  NG Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:48.81 9501239                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 2
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:26.19 9400341    2:42.05           
          1:12.79  2:42.05
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:56.19 9403779    3:01.20           
          1:25.62  3:01.20
  3. Silvan Viehmann               Brunssum               2:52.20 9403763    3:04.59           
          1:28.48  3:04.59


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 3
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       2:28.33 9301817    2:25.17           
          1:08.47  2:25.17
  2. Robin Borger                  Brunssum               2:33.51 9305183    2:40.07           
          1:16.37  2:40.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 4
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:10.47 9202505    2:19.64           
          1:05.61  2:19.64
  2. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       2:24.66 9200249    2:33.35           
          1:09.22  2:33.35


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                             Jeugd 1
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kenneth Caster                ZC Valkenburg          2:38.98 9100375    2:41.08           
          1:13.20  2:41.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                             Jeugd 2
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charel Thewissen              Hellas-Glana           2:18.62 9005591    2:28.78           
          1:07.58  2:28.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                            Senioren
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:11.60 8901553    2:14.96           
          1:04.07  2:14.96
  2. Sander Bouts                  RZ                     2:17.65 8500331    2:19.48           
          1:05.67  2:19.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                           Junioren 2
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   5:41.13 9500752    5:58.00           
          1:23.69  5:58.00
  2. Floor Weijmans                HZPC                   6:16.99 9502522    6:26.76           
          1:36.51  6:26.76
 DIS Juul van Berlo                HZPC                   6:20.93 9501490    6:50.89           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
          1:49.96  6:50.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                           Junioren 3
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          5:25.55 9401316    5:34.49           
          1:18.27  5:34.49
  2. Rinske Becks                  HZPC                   5:46.34 9403098    5:58.36           
          1:24.84  5:58.36
  3. Linda Dehing                  RZ                     5:59.94 9400022    6:13.87           
          1:29.90  6:13.87
  4. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           6:06.51 9402266    6:17.15           
          1:27.05  6:17.15


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                              Jeugd 1
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  ZON/S&S                5:22.80 9302198    5:31.41           
          1:15.61  5:31.41
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          5:26.79 9300162    5:40.46           
          1:17.33  5:40.46
  3. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             5:27.10 9301772    5:41.92           
          1:18.45  5:41.92
  4. Vera Weinberg                 Nimo                   5:47.53 9302144    5:55.27           
          1:18.31  5:55.27
  5. Denise Austen                 RZ                     5:53.71 9303778    6:30.57           
          1:27.43  6:30.57
 DIS Jamie Schepers                ZC Valkenburg          5:20.31 9300894    5:30.28           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:14.39  5:30.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                              Jeugd 2
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          5:20.13 9201052    5:32.54           
          1:15.07  5:32.54
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   5:28.55 9204060    5:38.48           
          1:19.39  5:38.48
  3. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           5:36.59 9201790    5:55.66           
          1:21.51  5:55.66
 DIS Eva Martens                   Hellas-Glana           5:43.85 9206966                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                             Senioren
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          5:07.76 8705620    5:17.08           
          1:12.79  5:17.08
  2. Lisa Dreesens                 HZPC                   5:25.80 9105798    5:17.21           
          1:09.10  5:17.21
  3. Judith van Meijel             HZPC                   5:15.82 9102076    5:27.96           
          1:16.61  5:27.96
  4. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                5:36.73 8701024    5:47.75           
          1:17.72  5:47.75
  5. Lydia Colijn                  Nimo                   5:30.16 8600718    5:48.86           
          1:17.83  5:48.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 1
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          4:41.27 9501941    4:47.44           
          1:07.43  2:20.88  3:34.93  4:47.44
  2. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           5:21.87 9503663    5:18.93           
          1:15.06  2:36.68  3:58.85  5:18.93
  3. Maurice Henkel                RZ                     5:17.83 9504703    5:26.64           
          1:18.67  2:43.16  4:06.29  5:26.64
  4. Daan Wolswinkel               RZ                     5:15.58 9501791    5:35.01           
          1:17.73  2:43.90  4:10.62  5:35.01
  5. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          5:15.45 9500099    5:52.44           
          1:18.19  2:43.82  4:14.97  5:52.44
  NG Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          5:02.60 9501239                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 2
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          4:34.15 9400947    4:32.77           
          1:04.36  2:14.82  3:24.68  4:32.77
  2. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          4:42.32 9403511    4:41.59           
          1:08.68  2:21.46  3:32.11  4:41.59
  3. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           4:41.76 9401657    4:42.42           
          1:08.40  2:21.35  3:32.73  4:42.42
  4. Stan Tummers                  Hellas-Glana           4:54.18 9400649    4:52.07           
          1:09.73  2:22.86  3:37.51  4:52.07
  5. Maurice Zelis                 RZ                     5:06.58 9401031    5:15.01           
          1:11.92  2:32.21  3:54.20  5:15.01


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 3
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 HZPC                   4:04.89 9302189    4:14.61           
            59.08  2:02.51  3:08.79  4:14.61
  2. Robin Ramaekers               ZON/S&S                4:31.64 9304385    4:33.37           
          1:04.99  2:14.47  3:24.53  4:33.37
  3. Rick Hesen                    HZPC                   4:54.62 9300601    5:24.54           
          1:13.64  2:39.35  4:03.90  5:24.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 4
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          4:30.44 9200333    4:26.88           
          1:04.03  2:12.48  3:20.10  4:26.88
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          4:13.94 9202505    4:27.48           
          1:03.82  2:12.32  3:21.07  4:27.48
  3. Jory Niemark                  Brunssum               4:38.70 9204409    4:49.61           
          1:07.26  2:20.44  3:35.01  4:49.61


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                              Jeugd 2
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jérôme Ariës                  ZON/S&S                4:33.45 9000065    4:31.10           
          1:02.89  2:11.82  3:22.05  4:31.10
  2. Charel Thewissen              Hellas-Glana           4:37.42 9005591    4:48.39           
          1:06.67  2:20.93  3:35.71  4:48.39
  3. Tristan Eisank                ZON/S&S                4:31.46 9000773    4:49.06           
          1:03.88  2:18.25  3:33.83  4:49.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                             Senioren
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          4:03.63 8901553    4:13.70           
          1:02.15  2:07.51  3:11.17  4:13.70
  2. Sander Bouts                  RZ                     4:25.61 8500331    4:38.00           
          1:05.14  2:16.21  3:28.10  4:38.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 50m schoolslag               junioren 2 t/m jeugd 2
24.05.2008 - 17:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  35.21 9302198      35.42           
  2. Melissa Meijer                Nimo                     35.78 9304374      37.11           
  3. Chloé Rutzerveld              Nimo                     37.87 9203450      38.06           
  4. Eline van der Plas            Hellas-Glana             39.02 9500866      38.91           
  5. Emmylou von den Hoff          Brunssum                 39.16 9203850      39.32           
  6. Svenja Zonneveld              RZ                       39.58 9301096      39.74           
  7. Denise Urlings                Zwemclub Eijsden         39.14 9300992      39.97           
  8. Rinske Becks                  HZPC                     39.79 9403098      39.98           
  9. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg         37.69 9201742      40.04           
 10. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     39.62 9404962      40.32           
 11. Suzan Suskens                 De Roersoppers           40.41 9201718      40.82           
 12. Joyce Delsing                 Patrick                  39.62 9502594      41.63           
 13. Maaike Knops                  RZL                      40.43 9404018      42.01           
 DIS Renske Meijer                 Becha                    39.15 9301104                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 50m schoolslag                             Senioren
24.05.2008 - 17:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Wijnker                 Hellas-Glana             35.52 9103534      36.97           
  2. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg            36.66 9005446      37.20           
  3. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg         37.39 9107878      37.23           
  4. Fleur Boelhouwers             Zeps                     38.48 9007408      38.20           
  5. Vera Coenen                   de Rog                   37.07 9104046      38.67           
  6. Mieke Veens                   HZPC                     37.38 8502944      39.28           
  7. Maddy Thielen                 HZPC                     37.81 9003732      39.37           
  8. Ilse Clevers                  De Roersoppers           38.80 8503908      39.51           
  9. Ilvy van Grimbergen           RZL                      37.48 8805442      39.72           
 10. Lauke Knoop                   ZON/S&S                  38.45 9002008      40.03           
 11. Jela Cnubben                  Nimo                     38.90 8800796      40.78           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Heren, 50m schoolslag               junioren 1 t/m jeugd 2
24.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  28.96 9100577      30.39           
  2. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         32.11 9200249      32.45           
  3. Tristan Eisank                ZON/S&S                  31.14 9000773      32.98           
  4. Kenneth Caster                ZC Valkenburg            31.91 9100375      33.12           
  5. Sjors Pietermans              Patrick                  33.19 9106841      34.00           
  6. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg         32.91 9104305      34.32           
  7. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             32.46 9206767      34.52           
  8. Patrick Creemers              RZ                       33.50 9000579      34.57           
  9. Guido Faassen                 Mosa Regio               34.60 9104409      34.87           
 10. Patrick Lemmens               Brunssum                 33.62 9106101      34.90           
 11. Ramon Wassenberg              RZ                       34.58 9300715      35.54           
 12. Mark van Enckevort            HZPC                     34.89 9000797      35.76           
 13. Twan Beentjes                 Hellas-Glana             34.59 9301309      35.84           
 14. Stefan Teley                  RZL                      34.57 9107153      36.20           
 15. Dominique Maassen             Eurode KZC               34.76 9004501      36.21           
 16. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg         34.47 9301817      37.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Heren, 50m schoolslag                             Senioren
24.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maikel Brouwers               HZPC                     29.73 8300339      30.52           
  2. Bram Dekker                   ZC Valkenburg            29.80 8900649      31.64           
  3. Richard Ricksen               Brunssum                 33.70 7000841      34.32           
  4. Frank Klasens                 Brunssum                 33.64 6500479      34.63           
  5. Tom van der Sterren           Zeps                     33.54 8502495      34.73           
  6. Math Smeets                   Nimo                     33.17 8704153      34.77           
  7. Martin Teley                  RZL                      33.33 8906059      36.14           
AFGE Richard Claus                 Heldense Zwemverenig     30.36 8000265                      



Splash Meet Manager 2007 Registered to Brunssum