Uitslag Lange afstands circuit 13-12-2009

Progr. nr. 1: 400m vrij meisjes/ jongens 98/99 Eindtijd 100m 200m 300m  
Serie: 1  
2. Yassine Barraho LAC 6.33.48 99-02331 H 6.07.57 II 1.22.09 2.56.35 4.32.13  
3. Nilce Mendes Barbosa LAC 5.52.77 98-00214 D 5.38.64 I 1.16.95 2.43.64 4.11.73  
4. Linquendo van der Klooster ZPB H&L 6.11.21 98-01361 H 5.33.96 I 1.18.43 2.45.26 4.11.59  
5. Julian van Erk ACZ 7.22.35 99-01323 H 7.17.32 III 1.36.63 3.30.60 5.26.33  
 
Progr. nr. 2: 1500m vrij jongens/ meisjes 1996 en eerder Eindtijd 200m 400m 600m 800m
Serie: 1  
1. Sander Asjes LAC   95-03787 H 19.52.50   2.30.39 5.10.91   10.32.55
2. Isabel Spit LAC   96-04712 D 22.12.08   2.45.24 5.42.57   11.43.96
3. Thomas Grudelbach ZV Vlaardingen 23.47.56 95-00355 H 22.58.42   2.57.02 6.00.64   12.13.00
4. Nico van Maanen De Duck 26.31.73 61-00371 H 26.11.84   3.08.66 6.35.30   13.43.04
5. Dalibor Vlaovic LAC   93-05483 H 24.07.64   2.50.87 6.01.22   12.34.73
6. Henry Dol ACZ   70-01517 H 27.53.61   3.10.49 6.55.65   14.35.22
 
Serie: 2  
1. Selim Barraho LAC 22.57.30 96-04249 H 20.54.65   2.43.76 5.32.31   11.15.78
2. Ingrid Poot ZV Vlaardingen 22.02.88 94-04114 D 21.50.01 III 2.47.17 5.43.64   11.38.86
3. Sunanda van Heteren PCG 21.13.43 89-01728 D 21.29.45 II 2.41.42 5.32.89   11.22.07
4. Michael van der Plaat Wiekslag 21.43.41 87-04979 H afg.          
5. Emiel van Elderen ZV Vlaardingen 22.27.68 56-00383 H 22.10.37   2.49.65 5.46.48   11.42.81
6. Peter Verberne ACZ 23.14.95 59-00719 H 23.39.70   2.57.50 6.06.41   12.33.75
 
Serie: 3  
1. Marco Ambrosini LAC 20.13.21 93-06175 H afg.          
2. Nick Cleintuar ZV Vlaardingen 19.15.13 95-03781 H   AF 2.29.11 5.06.21    
3. Marco van der Stel ZV Vlaardingen 16.36.61 91-02879 H 16.47.04 I 2.11.04 4.25.80   8.55.54
4. Merel Barendregt Barracuda 18.28.83 91-00118 D 18.17.28 I 2.20.51 4.45.80   9.40.24
5. Tim Verwest ZV Vlaardingen 19.33.37 92-04675 H 18.58.55 III   4.50.58   9.57.38
6. Ardi van der Stel ACZ 20.41.62 88-03271 H 18.51.78 II 2.21.00 4.50.88   9.57.20
 
Progr. nr. 3: 100m wissel jongens/ meisjes 98/99 Eindtijd        
Serie: 1  
1. Kirsten Terlouw ACZ 1.50.67 99-02012 D 1.50.45          
2. Yassine Barraho LAC 1.24.64 99-02331 H 1.27.64 I        
3. Cindy Rkman ZPB H&L 1.18.41 98-00858 D 1.18.19 I        
4. Nilce Mendes Barbosa LAC 1.23.71 98-00214 D 1.21.64 II        
5. Sjaron van Hulst ACZ 1.40.08 98-03268 D 1.44.12 III        
 
Progr. nr. 4: 300m vrij jongens/ meisjes 00/01 Eindtijd 100m 200m    
Serie: 1  
1. Luke Verburg ZV Vlaardingen   01-00047 H 5.01.02 II 1.33.93 3.19.82    
2. Rizzy Korevaar LAC 5.24.10 00-01978 D 5.40.54 III 1.43.81 3.44.83    
3. Ingeborg Uyttenbroek LAC 4.46.21 00-01976 D 4.41.73 I 1.30.07 3.08.27    
4. Juliet van Dinther LAC 5.09.52 01-01124 D 5.13.07 II 1.42.54 3.31.41    
5. Bob de Voogd ZV Vlaardingen   00-00313 H 5.17.11 III 1.41.83 3.30.86    
6. Ricardo van der Steen ZV Vlaardingen   00-00625 H 4.50.84 I 1.31.77 3.12.37    
 
Progr. nr. 5: 300m wissel jongens/ meisjes 97 en eerder Eindtijd 50m      
Serie: 1  
2. Isobel Maddock ACZ   97-03644 D 5.31.12   0.48.02      
3. Melanie Breederland ZPB H&L   87-00572 D 5.24.07   0.46.56      
4. Esmeralda de Zwart ZPB H&L   97-03876 D afg.          
 
Serie: 2  
1. Eva Cornelisse ZPB H&L   97-01336 D 4.42.83   0.41.20      
2. Brenda van Hulst ACZ   97-03462 D 5.18.49 RF 0.47.41      
3. Quinty Terlouw ACZ   96-03244 D 5.06.60   0.44.90      
4. Cheryl Westerbaan ACZ   97-02426 D 5.16.76   0.39.09      
5. Marije Dinkelberg ZV Vlaardingen   97-03192 D 4.23.06          
6. Alinda Damsteegt Wiekslag   94-00222 D 4.18.13   0.34.91      
 
Serie: 3  
1. Clementine van Bruxvoort ZPB H&L 6.07.24 77-00138 D 5.27.01   0.44.81      
2. Emily van Erk ACZ 4.46.48 95-02574 D 4.34.34b   0.36.87      
3. Chantal van Rikxoort Wiekslag 4.45.33 95-05802 D 4.34.34a   0.40.84      
4. Ellen Hengst ZV Vlaardingen 4.46.25 93-05850 D 4.17.91   0.36.34      
5. Kimberley Breederland ZPB H&L 5.45.84 92-03632 D 5.41.06          
6. Kayleigh Westerbaan ACZ   92-05054 D 4.11.08 III 0.33.52      
 
Serie: 4  
1. Asmara Ritmeijer ZV Vlaardingen 4.28.35 96-00790 D 4.07.54 II 0.35.78      
2. Karlien Veldscholte ZPB H&L 4.18.40 93-05880 D 4.05.37 I 0.34.62      
3. Timo Dinkelberg ZV Vlaardingen 3.29.08 93-00773 H 3.26.91 I 0.27.95      
4. Sade Daal ACZ 4.03.24 88-06594 D afg.          
5. Lieke Hengst ZV Vlaardingen 4.21.01 91-08048 D 4.16.82          
6. Tamara van der Steen ZV Vlaardingen 4.29.90 96-05156 D 4.23.58   0.38.41      
 
Progr. nr. 6: 100m wissel jongens/ meisjes 00/01 Eindtijd        
Serie: 1  
2. Juliet van Dinther LAC 1.51.59 01-01124 D 1.50.65          
3. Ingeborg Uyttenbroek LAC 1.35.28 00-01976 D 1.36.33 I        
4. Eva van der Straaten ZPB H&L 1.45.72 00-01640 D 1.41.50 II        
5. Rizzy Korevaar LAC   00-01978 D 1.47.23 III        
 
Progr. nr. 7: 800m vrij jongens/ meisjes 97 en eerder Eindtijd 100m 200m 400m  
Serie: 1  
2. Michael Vermoen ZPB H&L   96-04897 H 12.27.57   1.20.67 2.54.18 6.05.63  
3. Boris Spiering ZV Vlaardingen 11.53.69 96-01681 H 11.23.87 III 1.16.76 2.42.05 5.36.52  
4. Tim van der Steen ZV Vlaardingen   97-02965 H 10.54.63 II 1.15.15 2.37.44 5.26.03  
 
Serie: 2  
2. Daphne Scheurwater Wiekslag 11.16.29 97-01372 D afg.          
3. Sander Asjes LAC 10.30.29 95-03787 H 10.50.30 I 1.13.38 2.33.21 5.17.97  
4. Koen Roobol LAC 11.08.14 94-03209 H afg.          
5. Vincent van der Kraan ZV Vlaardingen 11.32.80 96-03257 H afg.