Nr. 1. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6
Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 4
Nr. 6. Jongens, 50m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 7. Jongens, 50m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 8. Heren, 50m vrije slag  1989 en eerder
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 10. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 13. Meisjes, 50m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 14. Dames, 50m vlinderslag  1991 en eerder
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Minioren 6
Nr. 16. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 18. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 19. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4
Nr. 20. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 21. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 22. Heren, 200m schoolslag  1989 en eerder
Nr. 23. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 1
Nr. 24. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 2
Nr. 25. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 3
Nr. 26. Meisjes, 400m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 27. Meisjes, 400m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 28. Dames, 400m vrije slag  1991 en eerder
Nr. 29. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6
Nr. 30. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 31. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 32. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4
Nr. 34. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 1
Nr. 35. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2
Nr. 36. Heren, 100m rugslag  1989 en eerder
Nr. 37. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 38. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 39. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 40. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 41. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 42. Dames, 100m schoolslag  1991 en eerder
Nr. 43. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 6
Nr. 44. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 45. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 46. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 47. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4
Nr. 48. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 1
Nr. 49. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 50. Heren, 200m wisselslag  1989 en eerder
Nr. 51. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en jonger
Nr. 52. Dames, 4 x 100m wisselslag  1993 en eerder
Nr. 53. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en jonger
Nr. 54. Heren, 4 x 100m vrije slag  1991 en eerder
Nr. 55. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1
Nr. 56. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 2
Nr. 57. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 3
Nr. 58. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 59. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 60. Dames, 50m schoolslag  1991 en eerder
Nr. 61. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6
Nr. 62. Jongens, 50m rugslag  Junioren 1
Nr. 63. Jongens, 50m rugslag  Junioren 2
Nr. 64. Jongens, 50m rugslag  Junioren 3
Nr. 65. Jongens, 50m rugslag  Junioren 4
Nr. 66. Jongens, 50m rugslag  Jeugd 1
Nr. 67. Jongens, 50m rugslag  Jeugd 2
Nr. 68. Heren, 50m rugslag  1989 en eerder
Nr. 69. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 70. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 71. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 72. Meisjes, 200m rugslag  Jeugd 1
Nr. 73. Meisjes, 200m rugslag  Jeugd 2
Nr. 74. Dames, 200m rugslag  1991 en eerder
Nr. 75. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 76. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 77. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 78. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 79. Jongens, 200m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 80. Jongens, 200m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 81. Heren, 200m vlinderslag  1989 en eerder
Nr. 82. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 83. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 84. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 85. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 86. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 87. Dames, 100m vlinderslag  1991 en eerder
Nr. 88. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6
Nr. 89. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 90. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 91. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 92. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4
Nr. 93. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 94. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 95. Heren, 100m vrije slag  1989 en eerder
Nr. 96. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 97. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 98. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 99. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 100. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 101. Dames, 200m vrije slag  1991 en eerder
Nr. 102. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Junioren 4 en jonger
Nr. 103. Heren, 4 x 200m vrije slag  1991 en eerder


Zomer Kring Kampioenschappen 2008


Programmanr. 1
17.5.08
Jongens, 50m vrije slag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan, BootAZ&PC28.96960120129.60
2.Valentijn, StolkDe Fuut31.46960156330.77
3.Quno, PostDe Fuut30.75960323131.04
4.Guido, VrielingDe Amer33.84960432333.75
5.Bart, KlokOne Team Swimming34.07960035133.89
6.Rick, SmitDe Fuut32.44960152133.90
7.Sven, DoggerDe Zwoer33.86960061734.14
8.André, van KleefAZ&PC33.74960219534.59


Programmanr. 2
17.5.08
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max, de VoogtOne Team Swimming30.10950232528.66
2.Yassine, ManianiZwemlust/Utrecht (SG)28.89950175529.07
3.Donny, van den BoschIJ.Z.P.C.29.26950200129.23
4.Daan, RoordinkDe Fuut30.45950397929.98
5.Sjoerd, MurkIJ.Z.P.C.29.53950096730.25
6.Matthijs, WilschutGoSwim32.25950167931.66
7.Auke, KoopsDorestad Dolphins33.79950245532.77
8.Jelle, NapVZC-E&P33.74950287533.14
NGStefan, PutmanDe Amer34.469502955


Programmanr. 3
17.5.08
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ronald, VermeulenAZ&PC28.90940010928.491
1.Jesse, PutsZwemlust/Utrecht (SG)28.45940114728.492
3.Erik, WilmesGoSwim29.16940057529.39
4.Symen, DoggerDe Zwoer30.06940111930.31
5.Rikus, de LangeAZ&PC30.38940126130.51
6.Lars, van ZantenDe Duinkikkers31.12940167931.68
DISJoren, HarmsGoSwim29.539403163
AA
NGSimon, SlingerlandDe Haaien29.829404021


Programmanr. 4
17.5.08
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander, AriaanszZwemlust/Utrecht (SG)26.24930205326.86
2.Wouter, KamanAquarijn25.79930024126.94
3.Gijs, van der GugtenDe Fuut27.24930299127.26
4.Daniel, LangerveldDe Fuut28.37930298927.631
4.Jesper, de JongAquarijn27.72930077527.632
6.Heru, LeanderDe Haaien29.00930491528.81
7.Jan Willem, MeijsAquarijn29.47930609128.95
8.Paul, WijnbergenUZSC29.30930062129.95


Programmanr. 5
17.5.08
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost, GroeneveldVZC-E&P24.86920040925.38
2.Robin, VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)25.66920133526.00
3.Robbin, van KilsdonkGoSwim26.13920068527.04
4.Thijmen, van de WaalAquarijn26.84920308527.371
4.Jeroen, van de BosDe Haaien27.07920229927.372
6.Julian, DiazZwemlust/Utrecht (SG)26.86920024127.54
7.Casper, MarelisVecht&Rijn (SG)27.23920323128.39
8.David, BeijerZwemlust/Utrecht (SG)27.71920205128.86


Programmanr. 6
17.5.08
Jongens, 50m vrije slag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim, WagenmansAquarijn25.25910494525.781
1.Thijs, HagelsteinVZC-E&P26.00910082725.782
3.Aziz, NosairiZwemlust/Utrecht (SG)25.66910464526.00
4.Erik, vd WijngaardOne Team Swimming28.26910257126.762
4.Erik, KoopsZwemlust/Utrecht (SG)26.64910457126.763
4.Len, ter HartDe Fuut25.96910085326.76
4.Joeri, ScheidtVZC-E&P26.55910201126.761
8.Robin, RoodDorestad Dolphins27.39910488329.29


Programmanr. 7
17.5.08
Jongens, 50m vrije slag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Guus, van MiddelaarGoSwim25.47900629326.03
2.Mark, PijtakAZ&PC26.84900228727.13
3.Frank, van der LooDe Albatros27.42900184927.69
4.Sven, van ZantenDe Duinkikkers28.42900340528.38
NG.ZAMichiel, van NesselrooijUZSC28.369006877


Programmanr. 8
17.5.08
Heren, 50m vrije slag1989 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin, van AggeleZwemlust/Utrecht (SG)22.38840001723.70
2.Joran, BarendsAZ&PC23.09850009124.13
3.Jeffrey, BreedijkAZ&PC24.75890045125.06
4.Leon, KentropVecht&Rijn (SG)25.76870169325.381
4.Joan, KentropVecht&Rijn (SG)24.99850130525.382
6.Camiel, Villa RikkersZwemlust/Utrecht (SG)25.66890535925.60
7.Martijn, BouwensZwemlust/Utrecht (SG)24.95880046125.71
8.Frederik, TammingaAZ&PC26.08870329326.70
9.Quint, OttensVZC-E&P25.87870458326.811
9.Dick, KampmanDe Amer26.98880178926.812
11.Johan, van RoonGoSwim26.13860423927.00
12.Dennis, van der BergUZSC25.67810008927.26
13.Robbin, BlokpoelDe Duinkikkers26.87840016127.34
14.Sander, vd WijngaardOne Team Swimming26.78870380327.37
15.Jens, van EgmondDorestad Dolphins27.23870085127.43
16.Gerrit Klaas, van der VaartDe Haaien27.04800155128.45


Programmanr. 9
17.5.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke, RemmitsOne Team Swimming35.17960369233.70
2.Laura, MoolenaarAZ&PC36.06960065635.24
3.Linda, KampermanAquarijn35.36960123835.92
4.Melissa, SmienkDe Fuut38.11960300437.661
4.Courtney, van HuizenZwemlust/Utrecht (SG)39.37960168637.662
6.Sedona, de KeijzerAZ&PC38.66960316438.03
7.Jamilla, van VeenOne Team Swimming39.33960319238.351
7.Merel, RademakersDe Haaien38.35960058438.352


Programmanr. 10
17.5.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle, VisserAZ&PC31.36950010631.02
2.Shireen, PostAZ&PC34.04950328633.02
3.Desiree, VisserAZ&PC35.25950531834.24
4.Suzanne, de VriesDe Haaien36.15950062834.51
5.Mirre, ThomasZwemlust/Utrecht (SG)33.99950600234.57
6.Michelle, GeislerAquarijn34.98950251435.16
7.Heleen, KaemingkZwemclub Zeist36.07950143835.93
8.Aranka, SchoutenDe Fuut36.57950374237.84


Programmanr. 11
17.5.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire, de WinterGoSwim32.24940750232.37
2.Elina, de RuiterVZC-E&P33.06940332632.64
3.Rianne, WeijburgDe Zwoer34.57940017233.89
4.Romy, van SlagmaatGoSwim35.63940369833.99
5.Jip, MulkensAquarijn33.22940253835.21
6.Julia, VermeulenDe Haaien38.06940240036.59
7.Ellen, van DijkVZC-E&P42.26940157841.48
DISRenate, WijmaDe Amer40.369406878
AA


Programmanr. 12
17.5.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vita, SchipperGoSwim33.13930185832.40
2.Robin, TheijnZwemclub Zeist34.84930689033.00
3.Iris, PijtakAZ&PC33.62930060233.32
4.Ilka, van VeldhuijzenAZ&PC34.66930499035.40
5.Rozemarijn, ErdbrinkVZC-E&P37.64930023236.13
6.Merel, CornelissenGoSwim35.08930289436.16
7.Iris, van BeekDe Fuut37.89930387438.06
8.Rosaline, VerhofstadtVecht&Rijn (SG)37.68930104038.70
NGRowie, HooftDe Duinkikkers41.059301988


Programmanr. 13
17.5.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Malissa, van der HorstZwemlust/Utrecht (SG)31.25920081031.29
1.Suzanne, LangeDe Zwoer32.22920299831.29
3.Michelle, KleinveldOne Team Swimming35.20920245434.382
3.Annika, van DijkZwemclub Zeist35.64920709634.381
5.Marit, van de BerktDe Haaien34.71920012235.44
6.Iris, SeltenAquarijn35.60920284036.26
7.Lisa, KoedijkerDe Duinkikkers37.20920575036.61
8.Nikki, ThieDe Duinkikkers36.13920242437.26
AFGEMNikita, PolmanDorestad Dolphins37.809203732


Programmanr. 14
17.5.08
Dames, 50m vlinderslag1991 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elise, BouwensZwemlust/Utrecht (SG)29.02910396429.37
2.Silvie, KetelaarsAZ&PC29.49850377829.76
3.Mandy, van WakerenZwemlust/Utrecht (SG)30.62860395430.651
3.Ilse, van HoornZwemlust/Utrecht (SG)30.24900157830.652
5.Tessa, LukassenZwemlust/Utrecht (SG)34.27870262032.48
6.Daniëlle, VermeulenAZ&PC33.87910324032.98
7.Dorien, RiemersmaAZ&PC31.54890349233.66
8.Erika, KasteleinOne Team Swimming34.67840124833.71
9.Niké, BeekesDorestad Dolphins32.78890022833.92
10.Dieke, van der GugtenDe Fuut36.04900643634.19
11.Eline, SchoenmakerDe Duinkikkers35.04900332234.53
12.Ilse, vd WijngaardOne Team Swimming34.07890473635.39
13.Michelle, van der VegtGoSwim34.65910568836.53
14.Maaike, de BoerDe Duinkikkers35.89900036236.89
15.Heidi, OnwezenGoSwim34.85890647037.48
AFGEMAnne, DuijstDe Amer36.468901030
NGMarieke, StuiverAZ&PC31.978502812


Programmanr. 15
17.5.08
Jongens, 200m schoolslag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.André, van KleefAZ&PC3:11.7596021953:21.41
100m:1:34.18200m:3:21.41
2.Rick, TheijnZwemclub Zeist3:24.5496003253:23.66
100m:1:37.39200m:3:23.66
3.Daniël, BuijsAZ&PC3:32.5596001833:30.08
100m:1:41.77200m:3:30.08
4.Sven, DoggerDe Zwoer3:32.3596006173:32.81
100m:1:44.42200m:3:32.81
5.Marnix, YkemaVZC-E&P3:35.4796015553:41.68
100m:1:46.12200m:3:41.68


Programmanr. 16
17.5.08
Jongens, 200m schoolslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjoerd, MurkIJ.Z.P.C.2:55.3795009673:09.21
100m:1:29.98200m:3:09.21
2.Daan, RoordinkDe Fuut3:08.0695039793:14.12
100m:1:33.39200m:3:14.12
3.Donny, van den BoschIJ.Z.P.C.3:17.0995020013:14.98
100m:1:34.82200m:3:14.98
4.Jelle, NapVZC-E&P3:17.7295028753:16.00
100m:1:34.76200m:3:16.00
5.Yassine, ManianiZwemlust/Utrecht (SG)3:24.6495017553:36.31
100m:1:42.77200m:3:36.31
6.Auke, KoopsDorestad Dolphins3:37.9695024553:42.09
100m:1:48.15200m:3:42.09
7.Matthijs, WilschutGoSwim3:33.1395016793:45.20
100m:1:48.12200m:3:45.20
8.Tim, DoumaDe Zwoer3:47.9595024013:51.15
100m:1:52.51200m:3:51.15


Programmanr. 17
17.5.08
Jongens, 200m schoolslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik, WilmesGoSwim2:59.6794005753:00.95
100m:1:27.28200m:3:00.95
2.Joren, HarmsGoSwim3:00.0794031633:02.05
100m:1:26.70200m:3:02.05
3.Ronald, VermeulenAZ&PC3:02.8894001093:08.95
100m:1:29.89200m:3:08.95
4.Symen, DoggerDe Zwoer3:07.9194011193:15.68
100m:1:33.90200m:3:15.68
5.Patrick, NieuwenhuizenDe Fuut3:11.9494015313:17.49
100m:1:34.80200m:3:17.49
6.Jesse, PutsZwemlust/Utrecht (SG)3:18.8794011473:18.04
100m:1:34.98200m:3:18.04
7.Lars, van ZantenDe Duinkikkers3:12.4494016793:21.64
100m:1:35.84200m:3:21.64
AFGEMJeffrey, TitoGoSwim3:54.579403875
NGSimon, SlingerlandDe Haaien3:02.409404021


Programmanr. 18
17.5.08
Jongens, 200m schoolslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordan, KraaijenhofAZ&PC2:46.2493011112:50.54
100m:1:22.48200m:2:50.54
2.Timo, de JongGoSwim2:52.0393011472:53.12
100m:1:25.10200m:2:53.12
3.Gijs, van der GugtenDe Fuut2:43.6493029912:54.06
100m:1:23.54200m:2:54.06
4.Sander, AriaanszZwemlust/Utrecht (SG)2:50.3193020532:55.48
100m:1:23.98200m:2:55.48
5.Daniel, LangerveldDe Fuut2:51.6993029892:59.39
100m:1:25.95200m:2:59.39
6.Jesper, de JongAquarijn3:18.2093007753:17.75
100m:1:31.52200m:3:17.75
7.Dirk, de BruinIJ.Z.P.C.3:29.5393028413:24.81
100m:1:40.00200m:3:24.81
8.Frank, WilschutGoSwim3:17.6093024653:25.17
100m:1:40.67200m:3:25.17


Programmanr. 19
17.5.08
Jongens, 200m schoolslag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julian, DiazZwemlust/Utrecht (SG)2:45.2492002412:41.41
100m:1:16.62200m:2:41.41
2.Thijmen, van de WaalAquarijn2:45.5292030852:52.11
100m:1:22.87200m:2:52.11
3.Jean Maurice, van ZoelenGoSwim3:05.2792015652:59.73
100m:1:26.02200m:2:59.73
4.Jeroen, van de BosDe Haaien3:05.6592022993:00.91
100m:1:26.58200m:3:00.91
5.Jasin, El AssatiDe Duinkikkers2:54.5092061073:05.86
100m:1:28.32200m:3:05.86
DISDavid, BeijerZwemlust/Utrecht (SG)3:11.2792020513:13.78
SA
100m:1:32.24200m:3:13.78


Programmanr. 20
17.5.08
Jongens, 200m schoolslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aziz, NosairiZwemlust/Utrecht (SG)2:40.4891046452:45.89
100m:1:20.06200m:2:45.89
2.Tim, WagenmansAquarijn2:39.4391049452:46.74
100m:1:21.04200m:2:46.74
3.Thijs, HagelsteinVZC-E&P2:36.2991008272:47.13
100m:1:21.52200m:2:47.13
4.Justin, RijnbergDorestad Dolphins3:12.2591050793:06.79
100m:1:26.64200m:3:06.79
5.Erik, vd WijngaardOne Team Swimming3:09.1691025713:09.90
100m:1:30.18200m:3:09.90
6.Carlo, van VelzenGoSwim3:07.6691069053:14.60
100m:1:34.86200m:3:14.60


Programmanr. 21
17.5.08
Jongens, 200m schoolslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Guus, van MiddelaarGoSwim2:48.4390062932:54.85
100m:1:22.65200m:2:54.85
2.Frank, van der LooDe Albatros2:56.6990018493:00.39
100m:1:25.39200m:3:00.39
3.Sven, van ZantenDe Duinkikkers2:59.8090034053:18.56
100m:1:33.19200m:3:18.56


Programmanr. 22
17.5.08
Heren, 200m schoolslag1989 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin, van AggeleZwemlust/Utrecht (SG)2:10.0484000172:31.36
100m:1:11.33200m:2:31.36
2.Remko, HooftDe Duinkikkers2:36.6187014052:42.63
100m:1:14.99200m:2:42.63
3.Vincent, VersteegZwemlust/Utrecht (SG)2:40.0777010032:49.22
100m:1:19.55200m:2:49.22
4.Gerrit Klaas, van der VaartDe Haaien2:46.5680015512:58.07
100m:1:24.04200m:2:58.07
5.Quint, OttensVZC-E&P2:51.6987045833:05.00
100m:1:25.54200m:3:05.00
6.Hessel, BrouwerDe Albatros3:02.6589060933:09.07
100m:1:30.11200m:3:09.07
7.Jens, van EgmondDorestad Dolphins2:58.0887008513:14.13
100m:1:32.49200m:3:14.13
8.Jelle, OtterDorestad Dolphins3:07.9487024833:16.44
100m:1:32.12200m:3:16.44
NGPaul, van der VoortDe Zwoer3:15.066200715
NGRonald, StolkDe Fuut2:56.236601253


Programmanr. 23
17.5.08
Meisjes, 400m vrije slag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke, RemmitsOne Team Swimming5:35.7596036925:29.12
100m:1:17.33200m:2:43.86400m:5:29.12
2.Lisanne, vd LelijOne Team Swimming5:34.2996006665:29.74
100m:1:17.34200m:2:43.36400m:5:29.74
3.Jamilla, van VeenOne Team Swimming5:39.9496031925:33.26
100m:1:18.43200m:2:44.56400m:5:33.26
4.Wendy, KleinveldOne Team Swimming5:57.3796003825:37.96
100m:1:19.05200m:2:46.49400m:5:37.96
5.Esmee, In der MaurOne Team Swimming5:54.5796019125:46.37
100m:1:20.26200m:2:49.91400m:5:46.37
6.Melanie, van SomerenZwemclub Zeist5:43.8296001226:03.07
100m:1:22.60200m:2:56.36400m:6:03.07
7.Nadieh, van DuijnOne Team Swimming6:09.0196012426:11.80
100m:1:24.61200m:2:59.93400m:6:11.80
DISCourtney, van HuizenZwemlust/Utrecht (SG)6:00.649601686
AA


Programmanr. 24
17.5.08
Meisjes, 400m vrije slag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle, VisserAZ&PC4:45.8695001064:50.42
100m:1:09.77200m:2:24.43400m:4:50.42
2.Shireen, PostAZ&PC4:49.9295032864:56.09
100m:1:09.07200m:2:25.00400m:4:56.09
3.Anne, KooijmanZwemlust/Utrecht (SG)5:07.8795032185:06.91
100m:1:12.06200m:2:30.22400m:5:06.91
4.Zoë, van ZijlAquarijn5:08.3895001365:21.30
100m:1:14.86200m:2:38.89400m:5:21.30
5.Heleen, KaemingkZwemclub Zeist5:36.8495014385:27.98
100m:1:17.23200m:2:41.32400m:5:27.98
6.Michelle, GeislerAquarijn5:46.7895025145:28.46
100m:1:18.12200m:2:41.66400m:5:28.46
7.Desiree, VisserAZ&PC5:42.1495053185:41.13
100m:1:19.25200m:2:46.80400m:5:41.13
8.Lynn, DybionaAZ&PC5:56.5295017865:41.34
100m:1:20.58200m:2:48.22400m:5:41.34


Programmanr. 25
17.5.08
Meisjes, 400m vrije slag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jip, MulkensAquarijn5:12.0894025385:02.13
100m:1:10.64200m:2:27.36400m:5:02.13
2.Claire, de WinterGoSwim5:01.6894075025:05.54
100m:1:12.98200m:2:30.14400m:5:05.54
3.Elina, de RuiterVZC-E&P5:10.8094033265:12.12
100m:1:14.68200m:2:35.40400m:5:12.12
4.Rianne, WeijburgDe Zwoer4:59.4294001725:24.40
100m:1:14.79200m:2:37.69400m:5:24.40
5.Ellen, van DijkVZC-E&P5:55.2494015785:51.58
100m:1:23.08200m:2:54.21400m:5:51.58
6.Conny, de SmitDe Amer5:54.7594026225:52.15
100m:1:22.22200m:2:53.00400m:5:52.15


Programmanr. 26
17.5.08
Meisjes, 400m vrije slag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris, PijtakAZ&PC4:48.7793006024:54.92
100m:1:10.19200m:2:26.09400m:4:54.92
2.Vita, SchipperGoSwim5:14.6393018585:13.05
100m:1:10.52200m:2:30.10400m:5:13.05
3.Ilka, van VeldhuijzenAZ&PC5:11.5593049905:19.79
100m:1:13.98200m:2:36.05400m:5:19.79
4.Merel, CornelissenGoSwim5:41.4593028945:27.45
100m:1:18.12200m:2:40.97400m:5:27.45
5.Anne, WillersAquarijn5:45.5593056265:27.84
100m:1:15.65200m:2:40.38400m:5:27.84
6.Robin, TheijnZwemclub Zeist5:27.3093068905:30.07
100m:1:18.32200m:2:43.20400m:5:30.07
7.Kathy, van ZuilenDe Amer5:47.3293061385:36.88
100m:1:20.07200m:2:45.62400m:5:36.88
8.Iris, van BeekDe Fuut5:27.6393038745:37.70
100m:1:17.87200m:2:44.68400m:5:37.70


Programmanr. 27
17.5.08
Meisjes, 400m vrije slag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne, LangeDe Zwoer4:51.0092029984:46.97
100m:1:10.60200m:2:25.42400m:4:46.97
2.Malissa, van der HorstZwemlust/Utrecht (SG)4:38.1792008104:47.09
100m:1:08.63200m:2:23.43400m:4:47.09
3.Sigrid, DoggerDe Zwoer5:02.3892004525:14.26
100m:1:14.73200m:2:35.54400m:5:14.26
4.Annika, van DijkZwemclub Zeist5:32.1992070965:17.56
100m:1:16.99200m:2:35.16400m:5:17.56
5.Marit, van de BerktDe Haaien5:20.2392001225:24.20
100m:1:16.42200m:2:39.76400m:5:24.20
6.Michelle, KleinveldOne Team Swimming5:37.7092024545:27.18
100m:1:16.86200m:2:40.01400m:5:27.18
7.Jacolien, KuypersZwemlust/Utrecht (SG)5:59.4392064866:06.41
100m:1:23.24200m:2:55.35400m:6:06.41
8.Liselotte, EikenhoutGoSwim6:03.6492049226:24.99
100m:1:27.23200m:3:05.80400m:6:24.99


Programmanr. 28
17.5.08
Dames, 400m vrije slag1991 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elise, BouwensZwemlust/Utrecht (SG)4:29.9291039644:38.39
100m:1:08.57200m:2:21.72400m:4:38.39
2.Ilse, van HoornZwemlust/Utrecht (SG)4:47.1790015784:52.55
100m:1:09.33200m:2:24.25400m:4:52.55
3.Daniëlle, VermeulenAZ&PC4:48.2791032405:01.94
100m:1:11.10200m:2:32.95400m:5:01.94
4.Tessa, LukassenZwemlust/Utrecht (SG)5:04.9987026205:20.10
100m:1:12.57200m:2:33.39400m:5:20.10
5.Ingrid, den OudenDe Amer5:07.2987030585:25.02
100m:1:16.28200m:2:40.06400m:5:25.02
6.Inge, HornisZwemlust/Utrecht (SG)5:08.9879003645:25.30
100m:1:15.85200m:2:38.71400m:5:25.30
7.Sandra, den OudstenGoSwim5:10.2489066645:28.61
100m:1:15.86200m:2:40.46400m:5:28.61
8.Kitty, de SmitDe Amer5:29.1691054245:34.25
100m:1:20.17200m:2:48.31400m:5:34.25
9.Dieke, van der GugtenDe Fuut5:37.6590064365:42.37
100m:1:19.88200m:2:47.64400m:5:42.37
10.Niké, BeekesDorestad Dolphins5:22.6989002285:42.76
100m:1:19.05200m:2:47.44400m:5:42.76
11.Heidi, OnwezenGoSwim5:47.0089064706:00.46
100m:1:21.80200m:2:54.93400m:6:00.46


Programmanr. 29
17.5.08
Jongens, 100m rugslagMinioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan, BootAZ&PC1:12.6496012011:15.71
2.Karel, MelisAZ&PC1:21.9296015291:20.45
3.Valentijn, StolkDe Fuut1:21.4496015631:21.27
4.Quno, PostDe Fuut1:21.8096032311:23.05
5.Daniël, BuijsAZ&PC1:23.3696001831:23.92
6.Rick, TheijnZwemclub Zeist1:22.0196003251:25.73
7.Bart, KlokOne Team Swimming1:26.8596003511:28.18
8.Rick, SmitDe Fuut1:28.1796015211:30.87


Programmanr. 30
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max, de VoogtOne Team Swimming1:14.8695023251:13.76
2.Donny, van den BoschIJ.Z.P.C.1:13.6495020011:19.56
3.Sjoerd, MurkIJ.Z.P.C.1:17.3595009671:21.94
4.Yassine, ManianiZwemlust/Utrecht (SG)1:17.6595017551:23.10
5.Tim, DoumaDe Zwoer1:24.5195024011:25.71
6.Daan, RoordinkDe Fuut1:19.4895039791:26.73
7.Jelle, NapVZC-E&P1:28.6095028751:27.05
8.Matthijs, WilschutGoSwim1:31.5895016791:35.96
NGMatthijs, MulderDe Zwoer1:30.809502597


Programmanr. 31
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rikus, de LangeAZ&PC1:13.7994012611:14.89
2.Erik, WilmesGoSwim1:12.3694005751:15.96
3.Symen, DoggerDe Zwoer1:13.5994011191:17.04
4.Jesse, PutsZwemlust/Utrecht (SG)1:16.3094011471:18.16
5.Ronald, VermeulenAZ&PC1:16.9394001091:18.75
6.Joren, HarmsGoSwim1:14.7694031631:21.07
7.Patrick, NieuwenhuizenDe Fuut1:26.4494015311:29.25
AFGEMJeffrey, TitoGoSwim1:37.759403875
NGSimon, SlingerlandDe Haaien1:33.829404021


Programmanr. 32
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter, KamanAquarijn1:09.9993002411:12.66
2.Daniel, LangerveldDe Fuut1:10.4093029891:13.36
3.Sander, AriaanszZwemlust/Utrecht (SG)1:12.2393020531:13.72
4.Timo, de JongGoSwim1:16.6293011471:19.32
5.Gijs, van der GugtenDe Fuut1:17.1393029911:20.68
6.Jan Willem, MeijsAquarijn1:18.6193060911:20.86
7.Dirk, de BruinIJ.Z.P.C.1:22.2493028411:26.43
8.Paul, WijnbergenUZSC1:22.6093006211:28.47


Programmanr. 33
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost, GroeneveldVZC-E&P1:02.5892004091:06.17
2.Robbin, van KilsdonkGoSwim1:06.0092006851:09.49
3.Robin, VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)1:11.1092013351:12.64
4.David, BeijerZwemlust/Utrecht (SG)1:12.0492020511:14.17
5.Marijn, van BaarenVZC-E&P1:12.3592035351:14.78
6.Thijmen, van de WaalAquarijn1:10.5792030851:15.36
7.Kevin, van VlietVecht&Rijn (SG)1:12.7892038271:19.11
8.Jasin, El AssatiDe Duinkikkers1:13.1992061071:20.01


Programmanr. 34
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim, WagenmansAquarijn1:04.8091049451:05.76
2.Aziz, NosairiZwemlust/Utrecht (SG)1:04.9691046451:06.95
3.Joeri, ScheidtVZC-E&P1:07.0791020111:09.07
4.Erik, KoopsZwemlust/Utrecht (SG)1:05.9091045711:09.41
5.Len, ter HartDe Fuut1:08.3691008531:11.27
6.Timo, BolDe Fuut1:14.2291045671:18.05
7.Robin, RoodDorestad Dolphins1:21.6891048831:24.12
8.Erik, vd WijngaardOne Team Swimming1:17.9891025711:26.22


Programmanr. 35
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Guus, van MiddelaarGoSwim1:05.1090062931:09.31
2.Sven, van ZantenDe Duinkikkers1:09.8090034051:13.41
3.Mark, PijtakAZ&PC1:12.0690022871:14.74
4.Frank, van der LooDe Albatros1:15.3890018491:19.54
NG.ZAMichiel, van NesselrooijUZSC1:16.329006877


Programmanr. 36
17.5.08
Heren, 100m rugslag1989 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin, van AggeleZwemlust/Utrecht (SG)56.6084000171:00.63
2.Jeffrey, BreedijkAZ&PC57.7589004511:00.73
3.Robert, YallopAZ&PC57.2189036791:03.68
4.Camiel, Villa RikkersZwemlust/Utrecht (SG)1:01.8989053591:06.29
5.Joan, KentropVecht&Rijn (SG)1:02.7085013051:06.55
6.Frederik, TammingaAZ&PC1:05.8387032931:07.51
7.Remco, van de BerktDe Haaien1:11.1489002151:08.47
8.Leon, KentropVecht&Rijn (SG)1:06.2487016931:09.77
9.Dick, KampmanDe Amer1:08.0188017891:11.16
10.Robbin, BlokpoelDe Duinkikkers1:07.2584001611:13.10
11.Jelle, OtterDorestad Dolphins1:14.3187024831:18.04
12.Pascal, van den DijsselDe Haaien1:20.3089048331:19.89
13.Hessel, BrouwerDe Albatros1:19.2189060931:21.20
14.Jens, van EgmondDorestad Dolphins1:16.7987008511:22.31
DISJohan, van RoonGoSwim1:06.8086042391:12.35
RA
NGPaul, van der VoortDe Zwoer1:19.566200715


Programmanr. 37
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel, RademakersDe Haaien1:32.4696005841:31.58
2.Melissa, SmienkDe Fuut1:33.1996030041:33.62
3.Anne, van HoornOne Team Swimming1:34.0996006641:33.86
4.Lotte, VeldhuizenDe Haaien1:38.6396001901:35.71
5.Sedona, de KeijzerAZ&PC1:36.4496031641:36.32
6.Linda, KampermanAquarijn1:35.1896012381:37.60
7.Vera, WillersAquarijn1:37.6096020761:38.69
8.Elles, BeckerZwemclub Zeist1:38.6996006281:42.45
AFGEMSylvanne, SchoutenVecht&Rijn (SG)1:42.339604626


Programmanr. 38
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne, de VriesDe Haaien1:29.1095006281:26.43
2.Kimberly, PassmoreVecht&Rijn (SG)1:27.5595043121:27.52
3.Mirre, ThomasZwemlust/Utrecht (SG)1:26.8995060021:31.18
4.Demelsa, KreugerDe Fuut1:31.1695057461:32.97
5.Aranka, SchoutenDe Fuut1:29.2695037421:34.89
6.Michelle, Groot HulzeDe Zwoer1:31.0295023221:36.12
7.Zoë, van ZijlAquarijn1:30.6895001361:36.58
8.Michelle, GeislerAquarijn1:31.9595025141:36.98


Programmanr. 39
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke, VeldhuizenDe Haaien1:33.6794002201:31.68
2.Claire, de WinterGoSwim1:28.3794075021:33.21
3.Jip, MulkensAquarijn1:26.2494025381:33.94
4.Rianne, WeijburgDe Zwoer1:30.5394001721:35.14
5.Elina, de RuiterVZC-E&P1:33.4694033261:36.20
6.Ellen, van DijkVZC-E&P1:39.5894015781:42.21
DISElles, vd WaardeZwemlust/Utrecht (SG)1:37.6794068541:41.68
SJ


Programmanr. 40
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rozemarijn, ErdbrinkVZC-E&P1:24.8893002321:27.57
2.Anne, WillersAquarijn1:25.6493056261:28.69
3.Vita, SchipperGoSwim1:24.4593018581:30.50
4.Kathy, van ZuilenDe Amer1:27.3493061381:30.58
5.Charelle, HanewaldAZ&PC1:31.7693051861:32.75
6.Susan, RoelseDe Fuut1:35.5093072121:37.48
7.Rosaline, VerhofstadtVecht&Rijn (SG)1:35.4693010401:40.41
8.Nicolle, BuijsAZ&PC1:36.3293024001:45.75


Programmanr. 41
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne, LangeDe Zwoer1:22.0292029981:24.57
2.Malissa, van der HorstZwemlust/Utrecht (SG)1:22.8592008101:26.04
3.Iris, SeltenAquarijn1:22.1792028401:27.13
4.Nikki, ThieDe Duinkikkers1:28.1392024241:30.83
5.Anouk, van den HeuvelZwemclub Zeist1:30.1792060541:32.81
6.Annika, van DijkZwemclub Zeist1:35.4392070961:38.54
7.Sigrid, DoggerDe Zwoer1:30.4692004521:38.98
8.Liselotte, EikenhoutGoSwim1:33.4292049221:45.14
AFGEMNikita, PolmanDorestad Dolphins1:41.179203732


Programmanr. 42
17.5.08
Dames, 100m schoolslag1991 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda, van HerkVecht&Rijn (SG)1:20.9487016701:23.971
1.Tessa, LukassenZwemlust/Utrecht (SG)1:18.6287026201:23.972
3.Daniëlle, VermeulenAZ&PC1:24.9391032401:26.44
4.Anne, DuijstDe Amer1:26.5489010301:28.26
5.Dorien, RiemersmaAZ&PC1:24.4589034921:28.79
6.Maaike, de BoerDe Duinkikkers1:26.8790003621:31.24
7.Niké, BeekesDorestad Dolphins1:26.1289002281:31.68
8.Eline, SchoenmakerDe Duinkikkers1:30.1490033221:33.72
9.Stéphanie, van ZoelenGoSwim1:34.0287058621:38.31
10.Roos, van BentumDe Zwoer1:36.8491072921:38.55
11.Michelle, van der VegtGoSwim1:35.0791056881:39.34
12.Erika, KasteleinOne Team Swimming1:33.4184012481:42.51
NGMarieke, StuiverAZ&PC1:20.968502812


Programmanr. 43
17.5.08
Jongens, 200m wisselslag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Valentijn, StolkDe Fuut3:01.3596015632:48.35
2.Twan, BootAZ&PC2:50.4596012012:51.37
3.Daniël, BuijsAZ&PC2:49.9196001832:53.29
4.Karel, MelisAZ&PC2:51.6996015292:55.15
5.Quno, PostDe Fuut2:49.1796032312:56.62
6.Rick, TheijnZwemclub Zeist2:58.1796003253:07.89
7.Rick, SmitDe Fuut3:09.9696015213:17.89
DISSven, DoggerDe Zwoer3:03.3696006173:17.39
RH


Programmanr. 44
17.5.08
Jongens, 200m wisselslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max, de VoogtOne Team Swimming2:54.9795023252:43.45
2.Donny, van den BoschIJ.Z.P.C.2:53.0195020012:48.18
3.Yassine, ManianiZwemlust/Utrecht (SG)2:51.3695017552:50.74
4.Sjoerd, MurkIJ.Z.P.C.2:46.8295009672:50.93
5.Jelle, NapVZC-E&P3:05.6795028753:00.51
6.Daan, RoordinkDe Fuut2:56.1995039793:03.39
7.Matthijs, WilschutGoSwim3:29.7795016793:16.43
DISTim, DoumaDe Zwoer3:11.8495024013:26.11
AE


Programmanr. 45
17.5.08
Jongens, 200m wisselslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ronald, VermeulenAZ&PC2:41.2394001092:41.92
2.Erik, WilmesGoSwim2:41.5194005752:42.28
3.Symen, DoggerDe Zwoer2:40.6494011192:48.11
4.Joren, HarmsGoSwim3:08.7694031632:49.66
5.Rikus, de LangeAZ&PC2:47.3494012612:51.30
6.Patrick, NieuwenhuizenDe Fuut2:57.7794015313:11.29
7.Lars, van ZantenDe Duinkikkers2:55.2394016793:13.28
AFGEMJeffrey, TitoGoSwim3:44.649403875
NGSimon, SlingerlandDe Haaien2:45.949404021


Programmanr. 46
17.5.08
Jongens, 200m wisselslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter, KamanAquarijn2:26.1393002412:30.75
2.Sander, AriaanszZwemlust/Utrecht (SG)2:29.8693020532:33.81
3.Jordan, KraaijenhofAZ&PC2:36.6193011112:35.32
4.Daniel, LangerveldDe Fuut2:29.8593029892:35.51
5.Gijs, van der GugtenDe Fuut2:32.4293029912:36.07
6.Daryl, DekkingDe Duinkikkers2:38.4393026832:41.54
7.Timo, de JongGoSwim2:42.5793011472:47.45
8.Jan Willem, MeijsAquarijn2:51.0793060913:02.27


Programmanr. 47
17.5.08
Jongens, 200m wisselslag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost, GroeneveldVZC-E&P2:17.1292004092:24.69
2.Julian, DiazZwemlust/Utrecht (SG)2:34.7192002412:29.26
3.Robbin, van KilsdonkGoSwim2:27.8692006852:30.57
4.Robin, VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)2:32.2392013352:32.36
5.Thijmen, van de WaalAquarijn2:29.4092030852:37.62
6.Casper, MarelisVecht&Rijn (SG)2:35.4692032312:39.97
7.Kevin, van VlietVecht&Rijn (SG)2:42.2292038272:48.30
8.Jean Maurice, van ZoelenGoSwim2:40.2692015652:49.16


Programmanr. 48
17.5.08
Jongens, 200m wisselslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim, WagenmansAquarijn2:15.5591049452:19.41
2.Aziz, NosairiZwemlust/Utrecht (SG)2:18.0091046452:22.58
3.Joeri, ScheidtVZC-E&P2:23.2491020112:27.60
4.Thijs, HagelsteinVZC-E&P2:23.9991008272:31.18
5.Len, ter HartDe Fuut2:29.7791008532:39.41
6.Erik, vd WijngaardOne Team Swimming2:50.3691025712:51.35
DISCarlo, van VelzenGoSwim2:51.3191069053:01.04
RH


Programmanr. 49
17.5.08
Jongens, 200m wisselslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Guus, van MiddelaarGoSwim2:23.8690062932:32.16
2.Frank, van der LooDe Albatros2:33.5090018492:45.45
3.Sven, van ZantenDe Duinkikkers2:38.8790034052:51.03


Programmanr. 50
17.5.08
Heren, 200m wisselslag1989 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin, van AggeleZwemlust/Utrecht (SG)1:58.1384000172:17.58
2.Robert, YallopAZ&PC2:06.9189036792:19.74
3.Camiel, Villa RikkersZwemlust/Utrecht (SG)2:17.1289053592:26.47
4.Frederik, TammingaAZ&PC2:22.1887032932:27.48
5.Johan, van RoonGoSwim2:22.0286042392:31.74
6.Remko, HooftDe Duinkikkers2:25.6487014052:32.40
7.Gerrit Klaas, van der VaartDe Haaien2:29.5880015512:41.29
8.Hessel, BrouwerDe Albatros2:39.2289060932:45.28
9.Quint, OttensVZC-E&P2:40.5487045832:48.57
10.Jens, van EgmondDorestad Dolphins2:41.1387008512:51.75
11.Jelle, OtterDorestad Dolphins2:44.2987024832:53.85
12.Pascal, van den DijsselDe Haaien2:54.5189048332:59.51
DISVincent, VersteegZwemlust/Utrecht (SG)2:26.7577010032:32.00
VH
NGPaul, van der VoortDe Zwoer2:45.096200715


Programmanr. 51
17.5.08
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en jonger
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aquarijn 1Aquarijn5:11.935:27.89
Zoë, van Zijl
Michelle, Geisler
12
12
1:20.32Jip, Mulkens
Linda, Kamperman
13
11
2.Zwemlust/Utrecht (SG) 1Zwemlust/Utrecht (SG)5:23.985:37.47
Anne, Kooijman
Mirre, Thomas
12
12
1:18.87Danielle, Kuypers
Courtney, van Huizen
12
11
3.One Team Swimming 1One Team Swimming5:26.055:43.14
Jamilla, van Veen
Anne, van Hoorn
11
11
1:28.50Femke, Remmits
Lisanne, vd Lelij
11
11
4.De Haaien 1De Haaien5:48.995:50.01
Suzanne, de Vries
Marieke, Veldhuizen
12
13
1:20.48Julia, Vermeulen
Merel, Rademakers
13
11
5.Zwemclub Zeist 1Zwemclub Zeist5:39.935:50.44
Elles, Becker
Amber, Lauwers
11
12
1:30.35Heleen, Kaemingk
Britte, van Someren
12
12
6.VZC-E&P 1VZC-E&P5:43.695:59.39
Ellen, van Dijk
Elisa, van Baaren
13
12
1:29.20Elina, de Ruiter
Katja, Bos
13
12
DISAZ&PC 1AZ&PC5:09.97
EA
Laura, Moolenaar
Desiree, Visser
11
12
1:21.12Shireen, Post
Rachelle, Visser
12
12
DISDe Zwoer 1De Zwoer5:35.91
EA
Michelle, Groot Hulze
Kiefer, van Rosmalen
12
12
1:23.46Rianne, Weijburg
Marije, Harlé
13
12


Programmanr. 52
17.5.08
Dames, 4 x 100m wisselslag

1993 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust/Utrecht (SG) 1Zwemlust/Utrecht (SG)4:29.274:43.33
Malissa, van der Horst
Tessa, Lukassen
15
20
1:10.43Elise, Bouwens
Ilse, van Hoorn
16
17
2.AZ&PC 1AZ&PC4:46.024:54.60
Iris, Pijtak
Daniëlle, Vermeulen
14
16
1:16.07Silvie, Ketelaars
Lidia, v. Bon
22
37
3.One Team Swimming 1One Team Swimming5:06.505:14.94
Erika, Kastelein
Sandra, van Meurs
23
18
1:17.69Ilse, vd Wijngaard
Michelle, Kleinveld
18
15
DISDe Amer 1De Amer5:12.27
AE
Kitty, de Smit
Kathy, van Zuilen
16
14
1:23.13Ingrid, den Ouden
Anne, Duijst
20
18


Programmanr. 53
17.5.08
Jongens, 4 x 100m vrije slagJunioren 4 en jonger
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust/Utrecht (SG) 1Zwemlust/Utrecht (SG)3:53.524:00.57
David, Beijer
Julian, Diaz
15
15
1:01.98Sander, Ariaansz
Robin, Veenstra
14
15
2.Aquarijn 1Aquarijn4:05.354:07.64
Jesper, de Jong
Thijmen, van de Waal
14
15
1:01.39Jan Willem, Meijs
Wouter, Kaman
14
14
3.GoSwim 1GoSwim4:09.754:15.35
Erik, Wilmes
Timo, de Jong
13
14
1:04.75Jean Maurice, van Zoelen
Robbin, van Kilsdonk
15
15
4.AZ&PC 1AZ&PC4:14.974:19.12
Ronald, Vermeulen
Twan, Boot
13
11
1:02.62Rikus, de Lange
Jordan, Kraaijenhof
13
14
5.VZC-E&P 1VZC-E&P4:23.494:31.03
Marijn, van Baaren
Jelle, Nap
15
12
1:03.83Marnix, Ykema
Joost, Groeneveld
11
15
6.One Team Swimming 1One Team Swimming4:50.994:53.75
Paul, Kastelein
Bart, Klok
11
11
1:23.53Max, de Voogt
Thijs, Werdt de
12
15
NGDe Haaien 1De Haaien5:00.09
Jeroen, van de Bos, Simon, Slingerland, Floris, van de Bos, Heru, Leander


Programmanr. 54
17.5.08
Heren, 4 x 100m vrije slag

1991 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC3:32.953:40.32
Joran, Barends
Jeffrey, Breedijk
22
18
52.86Frederik, Tamminga
Robert, Yallop
20
18
2.Zwemlust/Utrecht (SG) 1Zwemlust/Utrecht (SG)3:33.893:44.76
Camiel, Villa Rikkers
Aziz, Nosairi
18
16
58.16Martijn, Bouwens
Robin, van Aggele
19
23
3.Dorestad Dolphins 1Dorestad Dolphins4:24.804:43.94
Justin, Rijnberg
Jelle, Otter
16
20
1:09.91Robin, Rood
Jens, van Egmond
16
20


Programmanr. 55
18.5.08
Meisjes, 50m schoolslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel, RademakersDe Haaien42.49960058441.98
2.Lotte, VeldhuizenDe Haaien45.10960019042.22
3.Linda, KampermanAquarijn42.20960123842.931
3.Melissa, SmienkDe Fuut42.97960300442.933
3.Anne, van HoornOne Team Swimming42.43960066442.932
6.Cynthia, SiebrandDe Haaien43.91960182843.49
7.Jamilla, van VeenOne Team Swimming46.28960319245.22
8.Esmee, In der MaurOne Team Swimming45.13960191247.67


Programmanr. 56
18.5.08
Meisjes, 50m schoolslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne, de VriesDe Haaien39.78950062838.86
2.Kimberly, PassmoreVecht&Rijn (SG)38.65950431239.30
3.Mirre, ThomasZwemlust/Utrecht (SG)39.26950600239.48
4.Aranka, SchoutenDe Fuut43.65950374241.32
5.Lotte, LanceeIJ.Z.P.C.42.03950364842.12
6.Michelle, Groot HulzeDe Zwoer41.26950232242.29
7.Demelsa, KreugerDe Fuut41.54950574642.68
8.Michelle, GeislerAquarijn42.28950251444.86
AFGEMRenée, van den BergDe Albatros42.619502680


Programmanr. 57
18.5.08
Meisjes, 50m schoolslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke, VeldhuizenDe Haaien40.86940022039.42
2.Jip, MulkensAquarijn40.08940253840.12
3.Claire, de WinterGoSwim40.64940750241.26
4.Rianne, WeijburgDe Zwoer40.43940017242.34
5.Elina, de RuiterVZC-E&P44.88940332642.72
6.Elles, vd WaardeZwemlust/Utrecht (SG)42.54940685443.49
7.Ellen, van DijkVZC-E&P46.33940157845.77
8.Conny, de SmitDe Amer44.97940262248.39


Programmanr. 58
18.5.08
Meisjes, 50m schoolslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kathy, van ZuilenDe Amer38.73930613839.85
2.Anne, WillersAquarijn40.00930562640.011
2.Vita, SchipperGoSwim39.67930185840.013
2.Rozemarijn, ErdbrinkVZC-E&P38.07930023240.012
5.Charelle, HanewaldAZ&PC40.29930518642.79
6.Susan, RoelseDe Fuut42.83930721243.61
7.Rosaline, VerhofstadtVecht&Rijn (SG)45.31930104043.83
8.Marlot, LanglereAquarijn44.54930102247.61


Programmanr. 59
18.5.08
Meisjes, 50m schoolslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne, LangeDe Zwoer37.95920299837.22
2.Malissa, van der HorstZwemlust/Utrecht (SG)38.74920081038.46
3.Tessa, HuijsingDe Haaien39.78920733239.41
4.Iris, SeltenAquarijn38.77920284039.44
5.Sigrid, DoggerDe Zwoer41.36920045242.72
6.Michelle, KleinveldOne Team Swimming43.04920245442.80
7.Anouk, van den HeuvelZwemclub Zeist40.79920605443.93
8.Liselotte, EikenhoutGoSwim42.53920492246.67
AFGEMNikita, PolmanDorestad Dolphins47.119203732


Programmanr. 60
18.5.08
Dames, 50m schoolslag1991 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda, van HerkVecht&Rijn (SG)36.44870167038.09
2.Tessa, LukassenZwemlust/Utrecht (SG)37.18870262038.311
2.Daniëlle, VermeulenAZ&PC38.19910324038.312
4.Rana, van BeekGoSwim38.25840011238.97
5.Anne, DuijstDe Amer40.28890103039.40
6.Kitty, de SmitDe Amer41.14910542440.54
7.Dorien, RiemersmaAZ&PC38.92890349241.44
8.Maaike, de BoerDe Duinkikkers40.30900036241.76
9.Stéphanie, van ZoelenGoSwim42.29870586243.44
10.Michelle, van der VegtGoSwim42.94910568844.11
11.Roos, van BentumDe Zwoer42.36910729244.76


Programmanr. 61
18.5.08
Jongens, 50m rugslagMinioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan, BootAZ&PC34.47960120134.67
2.Quno, PostDe Fuut38.26960323136.71
3.Daniël, BuijsAZ&PC38.90960018337.82
4.Valentijn, StolkDe Fuut39.30960156337.91
5.Rick, TheijnZwemclub Zeist38.89960032538.11
6.Rick, SmitDe Fuut40.99960152139.46
7.Sven, DoggerDe Zwoer42.16960061741.67
8.Bart, KlokOne Team Swimming41.92960035142.20


Programmanr. 62
18.5.08
Jongens, 50m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max, de VoogtOne Team Swimming35.06950232533.09
2.Daan, RoordinkDe Fuut36.31950397934.42
3.Donny, van den BoschIJ.Z.P.C.34.57950200134.58
4.Sjoerd, MurkIJ.Z.P.C.35.49950096736.16
5.Tim, DoumaDe Zwoer39.25950240138.37
6.Yassine, ManianiZwemlust/Utrecht (SG)36.64950175538.76
7.Indi, JooreZwemlust/Utrecht (SG)41.80950376140.51
8.Jelle, NapVZC-E&P39.39950287540.70
NGStefan, PutmanDe Amer41.379502955


Programmanr. 63
18.5.08
Jongens, 50m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse, PutsZwemlust/Utrecht (SG)38.08940114732.35
2.Rikus, de LangeAZ&PC35.33940126134.07
3.Erik, WilmesGoSwim34.72940057534.20
4.Joren, HarmsGoSwim35.72940316334.92
5.Symen, DoggerDe Zwoer36.51940111935.25
6.Ronald, VermeulenAZ&PC38.79940010939.16
7.Lars, van ZantenDe Duinkikkers37.89940167940.86
AFGEMJeffrey, TitoGoSwim45.359403875


Programmanr. 64
18.5.08
Jongens, 50m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter, KamanAquarijn32.53930024132.55
2.Daniel, LangerveldDe Fuut33.14930298933.06
3.Heru, LeanderDe Haaien34.58930491533.53
4.Jesper, de JongAquarijn35.31930077533.62
5.Sander, AriaanszZwemlust/Utrecht (SG)33.93930205333.94
6.Dirk, de BruinIJ.Z.P.C.37.11930284136.64
7.Jan Willem, MeijsAquarijn36.81930609136.65
8.Ruben, de BoerDe Duinkikkers37.02930141938.02


Programmanr. 65
18.5.08
Jongens, 50m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost, GroeneveldVZC-E&P29.30920040929.49
2.Robbin, van KilsdonkGoSwim31.45920068530.98
3.Robin, VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)31.70920133532.73
4.Marijn, van BaarenVZC-E&P33.81920353533.20
5.David, BeijerZwemlust/Utrecht (SG)33.46920205134.24
6.Thijs, Werdt deOne Team Swimming33.93920146934.26
7.Thijmen, van de WaalAquarijn33.61920308535.12
8.Kevin, van VlietVecht&Rijn (SG)33.67920382735.67
NGJasin, El AssatiDe Duinkikkers33.659206107


Programmanr. 66
18.5.08
Jongens, 50m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aziz, NosairiZwemlust/Utrecht (SG)30.28910464530.26
2.Tim, WagenmansAquarijn29.93910494530.94
3.Len, ter HartDe Fuut31.28910085334.41
4.Erik, vd WijngaardOne Team Swimming36.94910257136.87
5.Gerald, van DalenAZ&PC36.52910475137.16
NG.ZACarlo, van VelzenGoSwim40.869106905
NGJustin, RijnbergDorestad Dolphins35.299105079


Programmanr. 67
18.5.08
Jongens, 50m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Guus, van MiddelaarGoSwim30.42900629331.63
2.Sven, van ZantenDe Duinkikkers32.08900340532.72
3.Mark, PijtakAZ&PC33.28900228733.21
4.Frank, van der LooDe Albatros33.28900184934.96
5.Michiel, van NesselrooijUZSC34.61900687737.40


Programmanr. 68
18.5.08
Heren, 50m rugslag1989 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey, BreedijkAZ&PC27.16890045128.00
2.Ewoud, TammingaAZ&PC25.77820170128.57
3.Joan, KentropVecht&Rijn (SG)29.22850130529.63
4.Frederik, TammingaAZ&PC30.34870329330.34
5.Remco, van de BerktDe Haaien31.20890021530.82
6.Camiel, Villa RikkersZwemlust/Utrecht (SG)29.56890535931.64
7.Dick, KampmanDe Amer31.44880178932.59
8.Leon, KentropVecht&Rijn (SG)30.91870169332.61
9.Robbin, BlokpoelDe Duinkikkers31.80840016132.66
10.Vincent, VersteegZwemlust/Utrecht (SG)33.06770100333.211
10.Johan, van RoonGoSwim32.20860423933.212
12.Sander, vd WijngaardOne Team Swimming34.17870380335.09
13.Hessel, BrouwerDe Albatros34.77890609335.70
14.Martijn, van BuurenZwemlust/Utrecht (SG)33.15760016936.57
DISRobert, YallopAZ&PC27.64890367928.88RA
AFGEMJelle, OtterDorestad Dolphins34.768702483


Programmanr. 69
18.5.08
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke, RemmitsOne Team Swimming2:47.5596036922:53.83
100m:1:24.75200m:2:53.83
2.Laura, MoolenaarAZ&PC2:47.5596006562:58.41
100m:1:38.81200m:2:58.41
3.Linda, KampermanAquarijn2:58.2696012382:59.75
100m:1:27.94200m:2:59.75
4.Jamilla, van VeenOne Team Swimming2:58.1096031923:00.09
100m:1:30.15200m:3:00.09
5.Lisanne, vd LelijOne Team Swimming3:01.1496006663:00.70
100m:1:29.60200m:3:00.70
6.Wendy, KleinveldOne Team Swimming3:02.8996003823:06.10
100m:1:31.23200m:3:06.10
7.Melanie, van SomerenZwemclub Zeist3:04.8196001223:12.03
100m:1:32.37200m:3:12.03
8.Melissa, SmienkDe Fuut3:08.9196030043:16.37
100m:1:38.82200m:3:16.37


Programmanr. 70
18.5.08
Meisjes, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle, VisserAZ&PC2:35.2595001062:37.93
100m:1:17.37200m:2:37.93
2.Zoë, van ZijlAquarijn2:48.8295001362:47.24
100m:1:21.69200m:2:47.24
3.Anne, KooijmanZwemlust/Utrecht (SG)2:45.3695032182:47.58
100m:1:22.54200m:2:47.58
4.Suzanne, de VriesDe Haaien2:44.2295006282:49.08
100m:1:23.75200m:2:49.08
5.Shireen, PostAZ&PC2:39.8595032862:49.69
100m:1:24.14200m:2:49.69
6.Lotte, LanceeIJ.Z.P.C.2:52.3495036483:00.85
100m:1:29.58200m:3:00.85
7.Michelle, Groot HulzeDe Zwoer2:51.8995023223:01.25
100m:1:27.65200m:3:01.25
8.Aranka, SchoutenDe Fuut2:54.3095037423:05.05
100m:1:33.52200m:3:05.05


Programmanr. 71
18.5.08
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire, de WinterGoSwim2:34.6194075022:37.77
100m:1:17.80200m:2:37.77
2.Jip, MulkensAquarijn2:43.7894025382:49.76
100m:1:23.72200m:2:49.76
3.Rianne, WeijburgDe Zwoer2:42.7894001722:56.84
100m:1:26.36200m:2:56.84
4.Elina, de RuiterVZC-E&P2:54.1194033262:58.37
100m:1:28.56200m:2:58.37
5.Ellen, van DijkVZC-E&P3:00.9694015783:05.63
100m:1:31.79200m:3:05.63
6.Julia, VermeulenDe Haaien3:03.4894024003:08.65
100m:1:33.80200m:3:08.65


Programmanr. 72
18.5.08
Meisjes, 200m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris, PijtakAZ&PC2:45.6793006022:42.52
100m:1:19.76200m:2:42.52
2.Ilka, van VeldhuijzenAZ&PC2:43.6393049902:44.18
100m:1:21.79200m:2:44.18
3.Robin, TheijnZwemclub Zeist2:51.5393068902:44.26
100m:1:21.78200m:2:44.26
4.Vita, SchipperGoSwim2:50.1393018582:50.392
100m:1:23.78200m:2:50.39
4.Trudy, van den BrinkGoSwim2:46.3593012902:50.391
100m:1:24.21200m:2:50.39
6.Charelle, HanewaldAZ&PC2:49.3693051862:58.00
100m:1:26.08200m:2:58.00
7.Merel, CornelissenGoSwim2:59.4793028943:02.84
100m:1:28.72200m:3:02.84
8.Susan, RoelseDe Fuut2:58.3693072123:06.97
100m:1:33.09200m:3:06.97


Programmanr. 73
18.5.08
Meisjes, 200m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Malissa, van der HorstZwemlust/Utrecht (SG)2:22.7192008102:31.51
100m:1:13.81200m:2:31.51
2.Sigrid, DoggerDe Zwoer2:34.5792004522:43.87
100m:1:20.65200m:2:43.87
3.Suzanne, LangeDe Zwoer2:39.7092029982:46.90
100m:1:24.42200m:2:46.90
4.Iris, SeltenAquarijn2:45.8492028402:59.65
100m:1:27.56200m:2:59.65
5.Annika, van DijkZwemclub Zeist3:03.2292070962:59.83
100m:1:28.18200m:2:59.83
6.Denise, BoeleDe Amer2:56.4092047243:02.60
100m:1:33.00200m:3:02.60
7.Marit, van de BerktDe Haaien2:55.6992001223:07.05
100m:1:32.23200m:3:07.05
8.Liselotte, EikenhoutGoSwim2:56.3792049223:13.68
100m:1:33.62200m:3:13.68
AFGEMKirsten, CroeseIJ.Z.P.C.2:52.849205356


Programmanr. 74
18.5.08
Dames, 200m rugslag1991 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke, TerinkAZ&PC2:16.3484024242:23.90
100m:1:09.08200m:2:23.90
2.Tessa, LukassenZwemlust/Utrecht (SG)2:33.2987026202:39.76
100m:1:18.56200m:2:39.76
3.Anne, van den BrinkGoSwim2:37.4187005882:41.69
100m:1:18.92200m:2:41.69
4.Ilse, vd WijngaardOne Team Swimming2:39.0489047362:42.47
100m:1:20.24200m:2:42.47
5.Maaike, de BoerDe Duinkikkers2:47.1290003622:54.10
100m:1:27.47200m:2:54.10
6.Eline, SchoenmakerDe Duinkikkers2:50.7090033222:58.06
100m:1:27.68200m:2:58.06
7.Daniëlle, VermeulenAZ&PC2:43.4791032402:59.54
100m:1:28.96200m:2:59.54
8.Dieke, van der GugtenDe Fuut3:04.3790064363:16.59
100m:1:35.08200m:3:16.59


Programmanr. 75
18.5.08
Jongens, 200m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Donny, van den BoschIJ.Z.P.C.3:01.6995020013:04.54
100m:1:24.30200m:3:04.54
2.Sjoerd, MurkIJ.Z.P.C.3:01.6995009673:05.95
100m:1:27.42200m:3:05.95
3.Yassine, ManianiZwemlust/Utrecht (SG)2:59.1795017553:19.73
100m:1:33.05200m:3:19.73


Programmanr. 76
18.5.08
Jongens, 200m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rikus, de LangeAZ&PC2:54.9594012613:05.49
100m:1:21.98200m:3:05.49
DISJoren, HarmsGoSwim3:15.4394031633:36.30VC
100m:1:25.19200m:3:36.30
DISPatrick, NieuwenhuizenDe Fuut3:24.9694015313:38.62VC
100m:1:38.27200m:3:38.62
DISFloris, van de BosDe Haaien3:48.0194004634:04.10VC
100m:1:53.16200m:4:04.10
AFGEMJeffrey, TitoGoSwim4:04.199403875


Programmanr. 77
18.5.08
Jongens, 200m vlinderslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordan, KraaijenhofAZ&PC2:50.0793011112:40.59
100m:1:15.40200m:2:40.59
2.Daniel, LangerveldDe Fuut2:56.1693029892:56.04
100m:1:18.37200m:2:56.04


Programmanr. 78
18.5.08
Jongens, 200m vlinderslag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost, GroeneveldVZC-E&P2:33.4892004092:24.19
100m:1:06.67200m:2:24.19
2.Robbin, van KilsdonkGoSwim2:39.4492006852:37.25
100m:1:11.39200m:2:37.25
3.Casper, MarelisVecht&Rijn (SG)2:33.6892032312:42.32
100m:1:13.38200m:2:42.32
4.Jean Maurice, van ZoelenGoSwim3:19.7292015653:11.27
100m:1:21.77200m:3:11.27


Programmanr. 79
18.5.08
Jongens, 200m vlinderslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim, WagenmansAquarijn2:14.2891049452:17.25
100m:1:04.07200m:2:17.25
2.Aziz, NosairiZwemlust/Utrecht (SG)2:18.1391046452:19.78
100m:1:05.94200m:2:19.78
3.Len, ter HartDe Fuut2:45.6791008533:03.97
100m:1:25.04200m:3:03.97


Programmanr. 80
18.5.08
Jongens, 200m vlinderslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
DISSven, van ZantenDe Duinkikkers2:47.7790034053:07.10VC
100m:1:26.24200m:3:07.10


Programmanr. 81
18.5.08
Heren, 200m vlinderslag1989 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ewoud, TammingaAZ&PC2:07.9582017012:16.62
100m:1:04.00200m:2:16.62
2.Johan, van RoonGoSwim2:21.5786042392:30.33
100m:1:08.31200m:2:30.33
3.Martijn, BouwensZwemlust/Utrecht (SG)2:23.8888004612:30.75
100m:1:08.09200m:2:30.75
4.Rudi, ButselaarGoSwim2:35.6887005772:42.25
100m:1:14.90200m:2:42.25
5.Gerrit Klaas, van der VaartDe Haaien2:27.7380015512:46.19
100m:1:12.41200m:2:46.19
6.Robbin, BlokpoelDe Duinkikkers2:58.1484001612:56.67
100m:1:20.12200m:2:56.67
7.Paul, van der VoortDe Zwoer3:00.3462007153:12.41
100m:1:24.43200m:3:12.41


Programmanr. 82
18.5.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda, KampermanAquarijn1:23.9096012381:19.95
2.Femke, RemmitsOne Team Swimming1:20.1596036921:23.08
3.Cynthia, SiebrandDe Haaien1:23.1496018281:25.21
4.Esmee, In der MaurOne Team Swimming1:32.6496019121:27.16
5.Elles, BeckerZwemclub Zeist1:28.3996006281:30.74
6.Jamilla, van VeenOne Team Swimming1:31.1496031921:33.17
7.Merel, RademakersDe Haaien1:31.8996005841:33.90
DISWendy, KleinveldOne Team Swimming1:32.6496003821:35.96VC


Programmanr. 83
18.5.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle, VisserAZ&PC1:09.3995001061:12.37
2.Shireen, PostAZ&PC1:14.7695032861:18.67
3.Desiree, VisserAZ&PC1:25.7895053181:21.43
4.Michelle, GeislerAquarijn1:21.6995025141:25.16
5.Mirre, ThomasZwemlust/Utrecht (SG)1:24.0495060021:26.74
6.Anne, KooijmanZwemlust/Utrecht (SG)1:27.0895032181:27.48
7.Aranka, SchoutenDe Fuut1:24.1995037421:29.64
DISHeleen, KaemingkZwemclub Zeist1:25.1495014381:34.09VC
AFGEMEsther, van AalstDorestad Dolphins1:30.659504540


Programmanr. 84
18.5.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jip, MulkensAquarijn1:14.9394025381:18.25
2.Elina, de RuiterVZC-E&P1:17.5894033261:18.51
3.Claire, de WinterGoSwim1:19.4294075021:20.60
4.Rianne, WeijburgDe Zwoer1:18.5594001721:22.83
5.Julia, VermeulenDe Haaien1:35.3694024001:37.53
6.Ellen, van DijkVZC-E&P1:38.7494015781:39.46


Programmanr. 85
18.5.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris, PijtakAZ&PC1:15.6293006021:17.32
2.Trudy, van den BrinkGoSwim1:14.2993012901:20.11
3.Robin, TheijnZwemclub Zeist1:18.9693068901:22.46
4.Merel, CornelissenGoSwim1:23.4193028941:29.55
5.Iris, van BeekDe Fuut1:28.5993038741:30.73
6.Marlot, LanglereAquarijn1:25.9093010221:33.64
7.Rozemarijn, ErdbrinkVZC-E&P1:31.6693002321:39.38
DISVita, SchipperGoSwim1:17.0493018581:17.16VC


Programmanr. 86
18.5.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne, LangeDe Zwoer1:14.5292029981:14.29
2.Malissa, van der HorstZwemlust/Utrecht (SG)1:11.3492008101:15.67
3.Michelle, KleinveldOne Team Swimming1:21.7292024541:23.93
4.Marit, van de BerktDe Haaien1:22.8892001221:26.22
5.Lisa, KoedijkerDe Duinkikkers1:27.6792057501:30.12
6.Annika, van DijkZwemclub Zeist1:25.1092070961:31.32
7.Jacolien, KuypersZwemlust/Utrecht (SG)1:27.6992064861:31.47
AFGEMNikita, PolmanDorestad Dolphins1:33.099203732
NGSigrid, DoggerDe Zwoer1:27.549200452


Programmanr. 87
18.5.08
Dames, 100m vlinderslag1991 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elise, BouwensZwemlust/Utrecht (SG)1:04.0391039641:07.29
2.Silvie, KetelaarsAZ&PC1:07.6485037781:08.29
3.Ilse, van HoornZwemlust/Utrecht (SG)1:08.1890015781:09.81
4.Anne, van den BrinkGoSwim1:15.0487005881:19.34
5.Dorien, RiemersmaAZ&PC1:15.4489034921:19.65
6.Daniëlle, VermeulenAZ&PC1:13.2691032401:21.08
7.Ilse, vd WijngaardOne Team Swimming1:19.7389047361:21.54
8.Heidi, OnwezenGoSwim1:23.8689064701:25.62
9.Eline, SchoenmakerDe Duinkikkers1:21.7490033221:25.82
10.Maaike, de BoerDe Duinkikkers1:20.1590003621:26.16
11.Dieke, van der GugtenDe Fuut1:24.7790064361:32.11
12.Roos, van BentumDe Zwoer1:26.4891072921:36.45
NGSimone, DekkerZwemlust/Utrecht (SG)1:10.238900876


Programmanr. 88
18.5.08
Jongens, 100m vrije slag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan, BootAZ&PC1:04.1696012011:04.58
2.Valentijn, StolkDe Fuut1:06.9996015631:07.90
3.Karel, MelisAZ&PC1:06.0896015291:08.02
4.Quno, PostDe Fuut1:06.8696032311:08.71
5.Daniël, BuijsAZ&PC1:11.2296001831:12.31
6.Rick, TheijnZwemclub Zeist1:11.5496003251:13.20
7.Rick, SmitDe Fuut1:13.4796015211:15.91
8.Sven, DoggerDe Zwoer1:12.5696006171:16.42


Programmanr. 89
18.5.08
Jongens, 100m vrije slag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max, de VoogtOne Team Swimming1:05.0895023251:02.60
2.Yassine, ManianiZwemlust/Utrecht (SG)1:02.7695017551:04.42
3.Donny, van den BoschIJ.Z.P.C.1:04.3495020011:06.30
4.Sjoerd, MurkIJ.Z.P.C.1:05.6695009671:06.61
5.Daan, RoordinkDe Fuut1:09.0295039791:12.62
6.Jelle, NapVZC-E&P1:11.8895028751:13.33
7.Indi, JooreZwemlust/Utrecht (SG)1:12.1695037611:15.84
8.Auke, KoopsDorestad Dolphins1:16.0295024551:18.38


Programmanr. 90
18.5.08
Jongens, 100m vrije slag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ronald, VermeulenAZ&PC1:02.5194001091:02.32
2.Erik, WilmesGoSwim1:04.6894005751:03.48
3.Jesse, PutsZwemlust/Utrecht (SG)1:05.2594011471:05.16
4.Symen, DoggerDe Zwoer1:04.8494011191:06.16
5.Rikus, de LangeAZ&PC1:04.7694012611:06.65
6.Joren, HarmsGoSwim1:09.2994031631:08.83
7.Lars, van ZantenDe Duinkikkers1:11.1194016791:19.31
AFGEMJeffrey, TitoGoSwim1:31.279403875
NGLaurens, van RoomenDe Haaien1:26.309405491


Programmanr. 91
18.5.08
Jongens, 100m vrije slag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander, AriaanszZwemlust/Utrecht (SG)56.49930205358.11
2.Wouter, KamanAquarijn57.16930024158.42
3.Gijs, van der GugtenDe Fuut1:01.3793029911:01.641
3.Daniel, LangerveldDe Fuut59.0893029891:01.642
5.Jesper, de JongAquarijn1:02.9893007751:02.52
6.Jordan, KraaijenhofAZ&PC1:03.5493011111:04.07
7.Daryl, DekkingDe Duinkikkers1:05.2293026831:06.35
8.Jan Willem, MeijsAquarijn1:06.3893060911:07.31


Programmanr. 92
18.5.08
Jongens, 100m vrije slag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost, GroeneveldVZC-E&P53.04920040955.77
2.Robin, VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)56.49920133557.86
3.Thijmen, van de WaalAquarijn58.83920308558.991
3.Robbin, van KilsdonkGoSwim56.74920068558.992
5.Julian, DiazZwemlust/Utrecht (SG)1:00.03920024159.47
6.Casper, MarelisVecht&Rijn (SG)58.6592032311:02.38
7.David, BeijerZwemlust/Utrecht (SG)1:00.5192020511:02.76
8.Jean Maurice, van ZoelenGoSwim1:00.8992015651:06.13


Programmanr. 93
18.5.08
Jongens, 100m vrije slag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim, WagenmansAquarijn54.66910494555.89
2.Aziz, NosairiZwemlust/Utrecht (SG)55.14910464556.36
3.Thijs, HagelsteinVZC-E&P55.57910082757.15
4.Erik, vd WijngaardOne Team Swimming1:02.4291025711:01.85
5.Len, ter HartDe Fuut56.4391008531:03.41
6.Gerald, van DalenAZ&PC1:03.0691047511:04.98
7.Timo, BolDe Fuut1:01.8691045671:06.12
8.Carlo, van VelzenGoSwim1:07.9691069051:12.04


Programmanr. 94
18.5.08
Jongens, 100m vrije slag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Guus, van MiddelaarGoSwim55.47900629359.51
2.Frank, van der LooDe Albatros58.7590018491:00.73
3.Mark, PijtakAZ&PC1:00.4890022871:02.06
4.Sven, van ZantenDe Duinkikkers1:05.3090034051:08.48


Programmanr. 95
18.5.08
Heren, 100m vrije slag1989 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joran, BarendsAZ&PC50.08850009153.29
2.Ewoud, TammingaAZ&PC51.42820170155.16
3.Jeffrey, BreedijkAZ&PC53.41890045155.23
4.Joan, KentropVecht&Rijn (SG)54.67850130555.42
5.Martijn, van BuurenZwemlust/Utrecht (SG)54.06760016956.62
6.Robert, YallopAZ&PC52.57890367957.36
7.Frederik, TammingaAZ&PC56.89870329357.42
8.Martijn, BouwensZwemlust/Utrecht (SG)54.44880046157.86
9.Leon, KentropVecht&Rijn (SG)56.58870169359.11
10.Camiel, Villa RikkersZwemlust/Utrecht (SG)55.67890535959.38
11.Johan, van RoonGoSwim57.05860423959.97
12.Remco, van de BerktDe Haaien1:00.1789002151:01.27
13.Gerrit Klaas, van der VaartDe Haaien1:00.4380015511:02.67
14.Robbin, BlokpoelDe Duinkikkers59.0884001611:03.38
15.Hessel, BrouwerDe Albatros1:02.1089060931:03.48
16.Sander, vd WijngaardOne Team Swimming1:02.1087038031:03.86
DISVincent, VersteegZwemlust/Utrecht (SG)59.567701003AA
AFGEMJelle, OtterDorestad Dolphins1:08.298702483


Programmanr. 96
18.5.08
Meisjes, 200m vrije slag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisanne, vd LelijOne Team Swimming2:28.8296006662:33.80
100m:1:14.45200m:2:33.80
2.Femke, RemmitsOne Team Swimming2:27.8696036922:34.61
100m:1:15.48200m:2:34.61
3.Linda, KampermanAquarijn2:33.0696012382:34.94
100m:1:15.15200m:2:34.94
4.Jamilla, van VeenOne Team Swimming2:34.9796031922:41.70
100m:1:18.54200m:2:41.70
5.Sedona, de KeijzerAZ&PC2:42.9996031642:45.18
100m:1:18.50200m:2:45.18
6.Esmee, In der MaurOne Team Swimming2:40.7296019122:45.38
100m:1:19.78200m:2:45.38
7.Melanie, van SomerenZwemclub Zeist2:41.4096001222:50.42
100m:1:22.05200m:2:50.42
DISCourtney, van HuizenZwemlust/Utrecht (SG)2:41.279601686AA


Programmanr. 97
18.5.08
Meisjes, 200m vrije slag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle, VisserAZ&PC2:13.0695001062:20.51
100m:1:08.77200m:2:20.51
2.Shireen, PostAZ&PC2:18.7495032862:23.14
100m:1:09.74200m:2:23.14
3.Anne, KooijmanZwemlust/Utrecht (SG)2:27.2495032182:27.22
100m:1:12.15200m:2:27.22
4.Zoë, van ZijlAquarijn2:25.6995001362:29.84
100m:1:11.41200m:2:29.84
5.Heleen, KaemingkZwemclub Zeist2:29.4895014382:31.22
100m:1:12.78200m:2:31.22
6.Michelle, Groot HulzeDe Zwoer2:34.4495023222:36.77
100m:1:14.18200m:2:36.77
7.Mirre, ThomasZwemlust/Utrecht (SG)2:34.9595060022:39.76
100m:1:18.06200m:2:39.76
8.Michelle, GeislerAquarijn2:31.4795025142:39.92
100m:1:17.68200m:2:39.92


Programmanr. 98
18.5.08
Meisjes, 200m vrije slag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire, de WinterGoSwim2:17.1094075022:22.45
100m:1:09.02200m:2:22.45
2.Jip, MulkensAquarijn2:19.3294025382:22.66
100m:1:09.31200m:2:22.66
3.Elina, de RuiterVZC-E&P2:20.1594033262:27.16
100m:1:10.94200m:2:27.16
4.Ellen, van DijkVZC-E&P2:39.7094015782:40.39
100m:1:16.60200m:2:40.39
5.Conny, de SmitDe Amer2:43.1094026222:44.36
100m:1:19.39200m:2:44.36
NGRianne, WeijburgDe Zwoer2:17.039400172


Programmanr. 99
18.5.08
Meisjes, 200m vrije slag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris, PijtakAZ&PC2:18.1993006022:19.13
100m:1:07.67200m:2:19.13
2.Vita, SchipperGoSwim2:24.2193018582:25.22
100m:1:09.36200m:2:25.22
3.Ilka, van VeldhuijzenAZ&PC2:26.7293049902:27.69
100m:1:10.88200m:2:27.69
4.Anne, WillersAquarijn2:28.4493056262:31.90
100m:1:11.93200m:2:31.90
5.Trudy, van den BrinkGoSwim2:23.4593012902:32.10
100m:1:11.95200m:2:32.10
6.Kathy, van ZuilenDe Amer2:34.0293061382:35.31
100m:1:14.22200m:2:35.31
7.Robin, TheijnZwemclub Zeist2:33.5393068902:36.30
100m:1:16.94200m:2:36.30
8.Susan, RoelseDe Fuut2:36.8093072122:45.73
100m:1:20.07200m:2:45.73


Programmanr. 100
18.5.08
Meisjes, 200m vrije slag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Malissa, van der HorstZwemlust/Utrecht (SG)2:08.9292008102:13.77
100m:1:05.80200m:2:13.77
2.Suzanne, LangeDe Zwoer2:14.8892029982:18.04
100m:1:08.45200m:2:18.04
3.Iris, SeltenAquarijn2:16.7492028402:24.40
100m:1:09.62200m:2:24.40
4.Sigrid, DoggerDe Zwoer2:20.0592004522:27.24
100m:1:11.13200m:2:27.24
5.Marit, van de BerktDe Haaien2:35.3992001222:32.51
100m:1:13.94200m:2:32.51
6.Michelle, KleinveldOne Team Swimming2:30.0892024542:32.87
100m:1:14.46200m:2:32.87
7.Annika, van DijkZwemclub Zeist2:29.0292070962:34.37
100m:1:13.25200m:2:34.37
AFGEMKirsten, CroeseIJ.Z.P.C.2:25.089205356
NGSabrina, CharehbiliZwemlust/Utrecht (SG)2:24.249203370


Programmanr. 101
18.5.08
Dames, 200m vrije slag1991 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke, TerinkAZ&PC2:00.5484024242:05.09
100m:1:00.48200m:2:05.09
2.Elise, BouwensZwemlust/Utrecht (SG)2:04.0891039642:08.67
100m:1:01.86200m:2:08.67
3.Ilse, van HoornZwemlust/Utrecht (SG)2:10.5490015782:15.86
100m:1:05.24200m:2:15.86
4.Tessa, LukassenZwemlust/Utrecht (SG)2:15.6787026202:24.85
100m:1:09.72200m:2:24.85
5.Daniëlle, VermeulenAZ&PC2:17.1391032402:28.17
6.Anne, van den BrinkGoSwim2:18.4287005882:28.93
100m:1:12.35200m:2:28.93
7.Ingrid, den OudenDe Amer2:25.7787030582:30.85
100m:1:14.20200m:2:30.85
8.Inge, HornisZwemlust/Utrecht (SG)2:28.2379003642:34.07
100m:1:12.39200m:2:34.07
9.Kitty, de SmitDe Amer2:29.5791054242:37.21
100m:1:14.37200m:2:37.21
10.Sandra, den OudstenGoSwim2:26.0389066642:37.45
100m:1:13.09200m:2:37.45
11.Dieke, van der GugtenDe Fuut2:32.5890064362:39.76
100m:1:13.55200m:2:39.76
12.Michelle, van der VegtGoSwim2:35.2391056882:46.00
100m:1:17.06200m:2:46.00
13.Roos, van BentumDe Zwoer2:39.8391072922:47.24
100m:1:20.12200m:2:47.24
NGSimone, DekkerZwemlust/Utrecht (SG)2:15.548900876


Programmanr. 102
18.5.08
Jongens, 4 x 200m vrije slagJunioren 4 en jonger
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aquarijn 1Aquarijn9:18.199:22.88
Thijmen, van de Waal
Wouter, Kaman
Jesper, de Jong
Lennart, Okkersen
15
14
14
15
1:03.422:12.542:12.54
2.AZ&PC 1AZ&PC9:28.609:39.51
Ronald, Vermeulen
Rikus, de Lange
Karel, Melis
Jordan, Kraaijenhof
13
13
11
14
1:05.772:18.722:18.72
3.GoSwim 1GoSwim9:10.289:45.32
Jean Maurice, van Zoelen
Joren, Harms
Erik, Wilmes
Robbin, van Kilsdonk
15
13
13
15
1:08.822:26.672:26.67
4.VZC-E&P 1VZC-E&P9:51.989:53.85
Marijn, van Baaren
Jelle, Nap
Marnix, Ykema
Joost, Groeneveld
15
12
11
15
1:07.672:23.722:23.72
DISZwemlust/Utrecht (SG) 1Zwemlust/Utrecht (SG)8:34.69AA
Julian, Diaz, David, Beijer, Sander, Ariaansz, Robin, Veenstra
NGOne Team Swimming 1One Team Swimming10:58.53
Bart, Klok, Rens, Klok, Thijs, Werdt de, Max, de Voogt


Programmanr. 103
18.5.08
Heren, 4 x 200m vrije slag

1991 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC7:36.538:09.08
Joran, Barends
Robert, Yallop
Jeffrey, Breedijk
Ewoud, Tamminga
22
18
18
25
57.161:58.441:58.44
2.Zwemlust/Utrecht (SG) 1Zwemlust/Utrecht (SG)8:04.258:56.78
Martijn, Bouwens
Camiel, Villa Rikkers
Martijn, van Buuren
Aziz, Nosairi
19
18
31
16
1:04.322:12.502:12.50