Kring ZRO Speedo finale
Dordrecht (NED),    13. - 14.6.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 3    Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 3    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 3    Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 3
14.6.09 - 13:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Knetemann               de Devel                 48.59 0000594      45.08           
  2. Juliette Diaz Diaz            Zpb H&l                  51.56 0000048      45.41           
  3. Tatum Reppel                  MNC Dordrecht            50.18 0001218      47.04           
  4. Jasmijn Bal                   Poseidon'56              53.69 0001054      50.20           
  5. Esra Reehorst                 de Devel                 51.00 0000156      50.44           
  6. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen           56.38 0000154      50.57           
  7. Chantalle Zijderveld          de Devel                 52.28 0000702      50.90           
  8. Sanne Hobe                    Poseidon'56              54.60 0000826      52.26           
  9. Marilin van der Waal          Poseidon'56              53.91 0001052      52.38           
 10. Floria Maris                  Lac                    1:02.38 0001974      54.60           
 11. Zoë van Gool                  KZV de Lansingh        1:00.66 0000964      56.25           
 12. Eva van der Straaten          Zpb H&l                1:00.82 0001640      56.87           
 13. Terri Out                     de Zeehond '73           59.77 0000026      59.03           
 14. Romee Venneman                Pcg                    1:02.84 0000120      59.66           
 15. Eda Kaya                      Lac                    1:14.84 0001956    1:05.92           
 DIS Somalee Vrijland              De Duck                  55.80 0002004      47.43           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lisanne Weeda                 de Devel               1:08.72 0000208      59.08           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Elaine Kruit                  KZV de Lansingh        1:16.03 0000326    1:07.98           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 3 en 4
14.6.09 - 13:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Krijgsman                KZV de Lansingh          40.52 9901429      36.38           
  2. Joris Bezemer                 De Kempvis               44.41 9900527      37.25           
  3. Yassine Barraho               Lac                      43.82 9902331      40.41           
  4. Ryan van den Ouden            Poseidon'56              48.13 9900377      42.65           
  5. Robin Lecomte                 KZV de Lansingh          42.09 9900711      43.20           
  6. Vincent Poldervaart           De Duck                  51.20 9901493      44.95           
  7. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht            54.04 9902103      46.07           
  8. Jorian Tanis                  zc De Schotejil          53.45 9900327      47.64           
  9. David Kievit                  zc De Schotejil          53.04 9900325      51.27           
 10. Sybe de Waard                 de Devel                 57.89 9900139      52.26           
 11. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen           58.74 0000625      53.01           
 12. Bryan Gijzen                  Rsw                      55.89 9902397      54.08           
 13. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:02.51 0000007      55.00           
 14. Rogier Dorsman                de Devel               1:03.99 9900211      55.92           
 15. Robin Blok                    zc De Schotejil        1:21.14 0001169      57.71           
 16. Bernd Sipman                  zc De Schotejil        1:05.08 9902171    1:02.00           
 DIS Lorenzo de Jong               zc De Schotejil        1:04.82 9901337      57.91           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
14.6.09 - 13:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          1:19.69 9801320    1:18.38           
            38.88  1:18.38
  2. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          1:22.68 9800616    1:18.83           
            39.08  1:18.83
  3. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          1:19.84 9803498    1:19.39           
            39.23  1:19.39
  4. Kim Busch                     MNC Dordrecht          1:23.54 9801450    1:23.70           
            40.65  1:23.70
  5. Cheyenne Visser               Wiekslag               1:29.09 9802318    1:25.74           
            41.35  1:25.74
  6. Sabrina de Graaf              De Geul                1:26.18 9801082    1:25.94           
            41.72  1:25.94
  7. Veerle van Deursen            Wiekslag               1:34.65 9800356    1:27.26           
            41.80  1:27.26
  8. Demi Eberth                   De Kempvis             1:31.98 9803814    1:29.67           
            43.82  1:29.67
  9. Kelsey Tukker                 Poseidon'56            1:34.90 9801148    1:30.10 FJ 1      
            41.96  1:30.10
 10. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        1:34.34 9802084    1:30.10 FJ 2      
            44.10  1:30.10
 11. Charlotte Eykelenboom         Poseidon'56            1:26.77 9800956    1:30.23           
            43.89  1:30.23
 12. Marjan van Heeringen          MNC Dordrecht          1:30.07 9801324    1:32.20           
            44.42  1:32.20
 13. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          1:34.50 9801322    1:32.78           
            44.16  1:32.78
 14. Anne Brouwer                  Wiekslag               1:44.74 9803298    1:34.34           
            46.11  1:34.34
 15. Cindy van Seventer            de Devel               1:42.20 9801016    1:34.85           
            46.66  1:34.85
 16. Miranda van Valen             de Devel               1:36.91 9800346    1:37.11           
            47.12  1:37.11
 17. Inge Schut                    Lac                    1:32.93 9803052    1:37.38           
            46.53  1:37.38
 18. Minou van Seventer            de Devel               1:41.48 9801018    1:38.09           
            49.22  1:38.09
 19. Kimberley Westra              Wiekslag               1:36.61 9801266    1:38.36           
            46.83  1:38.36
 20. Judith Kleinjan               De Duck                1:41.80 9802710    1:38.69           
            48.94  1:38.69
 21. Trang Hoang                   de Devel               1:42.95 9800262    1:39.07           
          1:39.07
 22. Quinty Plet                   De Kempvis             1:45.06 9802056    1:43.00           
            50.67  1:43.00
 DIS Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:30.48 9800304    1:31.09           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.65  1:31.09
 DIS Romy Vermaas                  zc De Schotejil        1:39.14 9804076    1:41.51           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.23  1:41.51
AFGE Cheyenne Nguyen               de Devel               1:46.29 9800448                      
AFGE Nienke Mandemaker             Rsw                    1:52.77 9803686                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
14.6.09 - 13:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Hoek                     De Duck                1:23.32 9702229    1:22.61           
            37.67  1:22.61
  2. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         1:26.38 9702965    1:24.32           
            38.23  1:24.32
  3. Virgill van der Heij          MNC Dordrecht          1:32.70 9701565    1:27.20           
            39.64  1:27.20
  4. Roberto Hogerwerf             de Devel               1:27.44 9701183    1:28.31           
            41.32  1:28.31
  5. Johan Speksnijder             Rsw                    1:30.86 9700649    1:33.48           
            41.91  1:33.48
  6. Yaro Roodenburg               De Geul                1:40.92 9700335    1:36.64           
            44.48  1:36.64
  7. Bas van Hees                  Poseidon'56            1:43.22 9700307    1:39.26           
          1:39.26
  8. Sander de Vos                 ZV de Gooye            1:38.93 9700783    1:45.47           
            45.19  1:45.47
  9. Rick Spaan                    ZV de Gooye            1:47.15 9700781    1:47.48           
            48.02  1:47.48
 10. Vincenzo Correia              De Kempvis             1:59.09 9701717    1:49.93           
            47.02  1:49.93
 11. Nick Molle                    De Geul                2:24.45 9700623    2:17.51           
          1:00.79  2:17.51
 DIS Thomas Verhoeven              Wiekslag               1:33.49 9700311    1:30.86           
        VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
            39.92  1:30.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
14.6.09 - 13:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht          3:14.52 9900016    3:08.47           
          3:08.47
  2. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht          3:14.98 9902108    3:13.39           
          3:13.39
  3. Isabel van der Boor           MNC Dordrecht          3:19.08 9900916    3:15.94           
          3:15.94
  4. Senna Lindenberg              MNC Dordrecht          3:26.82 9900738    3:17.23           
          3:17.23
  5. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht          3:32.31 9901436    3:19.68           
          3:19.68
  6. Ilse Wijnmaalen               Pcg                    3:32.31 9900940    3:20.02           
          3:20.02
  7. Lotte Middelbos               ZV de Gooye            3:40.10 9900680    3:21.24           
          3:21.24
  8. Floor Eggermont               Poseidon'56            3:26.65 9900998    3:22.95           
          3:22.95
  9. Evi Mijnster                  Dwf                    3:32.74 9900450    3:24.29           
          3:24.29
 10. Merel Punt                    Poseidon'56            3:33.00 9905350    3:27.74           
          3:27.74
 11. Chémène de Klein              Dwf                    3:42.15 9900448    3:35.75           
          3:35.75
 12. Annemarie Meijer              De Duck                3:36.82 9900964    3:36.00           
          3:36.00
 13. Romy de Laat                  Wiekslag               3:45.74 9900902    3:37.95           
          3:37.95
 14. Femke de Gier                 zc De Schotejil        3:51.99 9900582    3:42.08           
          3:42.08
 15. Iva den Haan                  KZV de Lansingh        4:07.77 9900882    3:42.82           
          3:42.82
 16. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         3:53.67 9901932    3:50.32           
          3:50.32
 17. Isa Stoutjesdijk              zc De Schotejil        3:58.39 9900584    3:58.89           
          3:58.89
 18. Joyce van Dam                 De Stelle              4:11.76 9902204    3:59.66           
          3:59.66
 DIS Anna Correia                  De Kempvis             3:58.81 9902040    3:45.74           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:45.74
 DIS Romy Boer                     de Zeehond '73         4:24.60 9902976    4:16.41           
        VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
          4:16.41
 DIS Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         4:34.59 9900788    4:22.26           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          4:22.26
AFGE Odette Holster                zc De Schotejil        3:38.86 9900586                      
AFGE Julia Huijsmans               zc De Schotejil        3:57.48 9900588                      
  NG Asmae Kaddem                  Lac                    4:43.53 9900982                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
14.6.09 - 13:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco van Velzen              de Zeehond '73         2:58.14 9800011    2:48.32           
          2:48.32
  2. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          3:08.22 9800565    2:58.51           
          2:58.51
  3. Linquendo van der Klooster    Zpb H&l                3:19.92 9801361    3:14.84           
          3:14.84
  4. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen         3:23.58 9802041    3:17.96           
          3:17.96
  5. Koen van Kan                  MNC Dordrecht          3:37.88 9801367    3:19.01           
          3:19.01
  6. Bas van Middelkoop            De Geul                3:23.66 9801279    3:20.46           
          3:20.46
  7. Jelle Roskam                  De Duck                3:25.60 9801735    3:26.20           
          3:26.20
  8. Max Muller                    De Geul                3:44.51 9800347    3:26.77           
          3:26.77
  9. Rowan de Voogt                De Duck                3:44.48 9800713    3:34.45           
          3:34.45
 10. Job Kooij                     Pcg                    3:51.02 9802443    3:41.20           
          3:41.20
 DIS Delano van Reede              Dwf                    3:31.54 9801267    3:16.94           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:16.94
 DIS Ben Muller                    De Geul                3:32.02 9801281    3:23.16           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:23.16
 DIS Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        3:33.53 9801373    3:35.85           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:35.85
 DIS Twan de Willigen              ZV Vlaardingen         4:02.88 9803381    3:44.21           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:44.21
 DIS Tom Stehouwer                 De Geul                3:58.95 9801963    3:50.67           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:50.67
  NG Ede Ojo                       Rsw                    4:05.46 9800135                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 3
14.6.09 - 13:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantalle Zijderveld          de Devel               1:50.41 0000702    1:37.86           
          1:37.86
  2. Tatum Reppel                  MNC Dordrecht          1:40.94 0001218    1:38.37           
            48.41  1:38.37
  3. Juliette Diaz Diaz            Zpb H&l                1:50.97 0000048    1:39.28           
            48.51  1:39.28
  4. Naomi Knetemann               de Devel               1:48.83 0000594    1:40.97           
            48.93  1:40.97
  5. Layla Middelkoop              de Devel               1:52.60 0000596    1:43.57           
            52.82  1:43.57
  6. Jade von Rotz                 de Devel               1:56.51 0000396    1:43.86           
            50.36  1:43.86
  7. Laura Tromp                   de Devel               1:45.47 0000276    1:45.41           
            50.59  1:45.41
  8. Terri Out                     de Zeehond '73         1:51.64 0000026    1:45.42           
            50.20  1:45.42
  9. Romee Venneman                Pcg                    1:55.24 0000120    1:45.47           
            52.00  1:45.47
 10. Floria Maris                  Lac                    2:06.55 0001974    1:46.86           
            52.64  1:46.86
 11. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen         1:57.55 0000154    1:49.86           
            55.89  1:49.86
 12. Somalee Vrijland              De Duck                1:56.08 0002004    1:50.58           
            54.31  1:50.58
 13. Zoë van Gool                  KZV de Lansingh        1:58.42 0000964    1:51.02           
            54.28  1:51.02
 14. Julie van Nauta Lemke         Acz                    1:58.19 0001580    1:51.36           
            56.69  1:51.36
 15. Eva van der Straaten          Zpb H&l                1:57.61 0001640    1:51.98           
            53.97  1:51.98
 16. Sanne Hobe                    Poseidon'56            1:52.29 0000826    1:52.43           
            54.15  1:52.43
 17. Maaike van Dalsen             KZV de Lansingh        2:01.17 0001220    1:53.48           
            54.07  1:53.48
 18. Fabiënne Boertje              de Zeehond '73         1:59.16 0000370    1:55.06           
            55.67  1:55.06
 19. Marilin van der Waal          Poseidon'56            1:56.86 0001052    1:55.56           
            55.68  1:55.56
 20. Bobbi Smidt                   de Devel               2:02.99 0000782    1:57.66           
            56.94  1:57.66
 DIS Jasmijn Bal                   Poseidon'56            1:48.12 0001054    1:43.65           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            51.90  1:43.65
 DIS Esra Reehorst                 de Devel               1:43.46 0000156    1:44.39           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.23  1:44.39
 DIS Elaine Kruit                  KZV de Lansingh        1:54.71 0000326    1:50.38           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            54.78  1:50.38
 DIS Lisanne Weeda                 de Devel               1:57.82 0000208    2:02.89           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            58.45  2:02.89
AFGE Eda Kaya                      Lac                    2:07.89 0001956                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Minioren 3 en 4
14.6.09 - 14:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Krijgsman                KZV de Lansingh        1:23.51 9901429    1:21.59           
            39.19  1:21.59
  2. Joris Bezemer                 De Kempvis             1:33.03 9900527    1:28.39           
            42.89  1:28.39
  3. Yassine Barraho               Lac                    1:33.78 9902331    1:29.11           
            43.84  1:29.11
  4. Ryan van den Ouden            Poseidon'56            1:36.32 9900377    1:31.33           
            44.72  1:31.33
  5. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht          1:38.84 9902103    1:34.22           
            45.45  1:34.22
  6. Vincent Poldervaart           De Duck                1:45.68 9901493    1:36.64           
            47.26  1:36.64
  7. Jorian Tanis                  zc De Schotejil        1:43.13 9900327    1:37.02           
            47.82  1:37.02
  8. Vincent Bolhuis van           De Kempvis             1:42.48 0000217    1:38.08           
            47.56  1:38.08
  9. Rogier Dorsman                de Devel               1:46.54 9900211    1:40.44           
            50.44  1:40.44
 10. Patrick Buist                 Zpb H&l                1:51.26 9901761    1:44.36           
            52.10  1:44.36
 11. Erik Speksnijder              Rsw                    1:48.88 0001375    1:46.03           
            51.24  1:46.03
 12. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:55.04 0000007    1:46.42           
            51.45  1:46.42
 13. Luke Boom                     de Devel               1:54.39 0000637    1:46.69           
            53.64  1:46.69
 14. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         2:01.37 0000625    1:46.88           
            52.13  1:46.88
 15. Kevin Poiesz                  ZV Strijen             2:03.59 0001487    1:56.34           
            55.29  1:56.34
 16. Mark de Jongh                 de Devel               2:00.88 0001325    1:58.39           
            59.16  1:58.39
 17. Tijs Peelen                   Poseidon'56            2:07.66 9900419    1:59.02           
            56.20  1:59.02
 18. Jannick Blanck                KZV de Lansingh        2:11.51 0001515    2:16.29           
          1:06.36  2:16.29
 DIS Bryan Gijzen                  Rsw                    1:44.59 9902397    1:39.28           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.48  1:39.28
 DIS David Kievit                  zc De Schotejil        1:40.42 9900325    1:40.82           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.54  1:40.82
 DIS Sybe de Waard                 de Devel               1:50.95 9900139    1:49.28           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            54.49  1:49.28
 DIS Liam van Gool                 KZV de Lansingh        1:59.16 0001111    1:55.15           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.99  1:55.15
 DIS Bernd Sipman                  zc De Schotejil        2:07.23 9902171    2:00.00           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            59.82  2:00.00
 DIS Max Hagen                     de Zeehond '73         2:10.97 9900973    2:07.95           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:02.56  2:07.95
AFGE Tijmen Snier                  De Geul                2:17.81 0000663                      
AFGE Willem Smit                   MNC Dordrecht          2:20.33 0001113                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
14.6.09 - 14:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Busch                     MNC Dordrecht          1:33.77 9801450    1:26.27           
          1:26.27
  2. Cindy Rkman                   Poseidon'56            1:33.16 9800858    1:28.17           
            40.95  1:28.17
  3. Cheyenne Visser               Wiekslag               1:36.82 9802318    1:32.64           
            43.84  1:32.64
  4. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          1:38.08 9800616    1:35.04           
            45.54  1:35.04
  5. Nilce Mendes Barbosa          Lac                    1:38.90 9800214    1:36.09           
            45.09  1:36.09
  6. Romy Vermaas                  zc De Schotejil        1:45.27 9804076    1:38.46           
            45.67  1:38.46
  7. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          1:42.56 9803498    1:38.51           
            47.17  1:38.51
  8. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:46.89 9800304    1:38.80           
            46.86  1:38.80
  9. Sabrina de Graaf              De Geul                1:39.91 9801082    1:39.19           
            47.48  1:39.19
 10. Marjan van Heeringen          MNC Dordrecht          1:41.07 9801324    1:40.71           
            47.36  1:40.71
 11. Trang Hoang                   de Devel               1:48.52 9800262    1:41.21           
            48.71  1:41.21
 12. Iris van Valen                De Geul                1:43.26 9800496    1:41.78           
            47.75  1:41.78
 13. Marijke Dorp van              De Kempvis             1:46.63 9801628    1:41.97           
            48.90  1:41.97
 14. Demi Eberth                   De Kempvis             1:49.84 9803814    1:42.84           
            48.76  1:42.84
 15. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          1:49.32 9801320    1:43.84           
            49.59  1:43.84
 16. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        1:50.25 9802084    1:44.73           
            49.36  1:44.73
 17. Cheyenne Nguyen               de Devel               1:53.89 9800448    1:47.03           
            51.03  1:47.03
 18. Veerle van Deursen            Wiekslag               1:50.13 9800356    1:47.23           
            50.78  1:47.23
 19. Judith Kleinjan               De Duck                1:53.39 9802710    1:48.96           
            52.21  1:48.96
 20. Anne Brouwer                  Wiekslag               1:49.80 9803298    1:49.03           
            50.56  1:49.03
 21. Miranda van Valen             de Devel               1:48.19 9800346    1:49.73           
            51.36  1:49.73
 22. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          1:52.06 9801322    1:50.96           
            52.59  1:50.96
 23. Kelsey Tukker                 Poseidon'56            1:49.09 9801148    1:56.11           
            54.86  1:56.11
 24. Kimberley Westra              Wiekslag               1:51.29 9801266    1:56.45           
            54.99  1:56.45
AFGE Jobine Akershoek              De Stelle              1:54.04 9800026                      
AFGE Cindy van Seventer            de Devel               1:54.48 9801016                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
14.6.09 - 14:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Johan Speksnijder             Rsw                    1:12.56 9700649    1:08.13           
            33.51  1:08.13
  2. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         1:15.34 9702965    1:10.85 FJ 1      
            34.33  1:10.85
  3. Mike Hoek                     De Duck                1:14.99 9702229    1:10.85 FJ 2      
            34.97  1:10.85
  4. Sven Hubregtse                De Kempvis             1:14.88 9702057    1:11.14           
            33.98  1:11.14
  5. Bas van Hees                  Poseidon'56            1:18.26 9700307    1:12.49           
            35.08  1:12.49
  6. Alex van Soest                zc De Schotejil        1:16.59 9700067    1:14.33           
            35.96  1:14.33
  7. Roberto Hogerwerf             de Devel               1:15.73 9701183    1:15.09           
            35.51  1:15.09
  8. Yanick Uittenbogaard          Poseidon'56            1:19.68 9700841    1:15.27           
            35.59  1:15.27
  9. Yaro Roodenburg               De Geul                1:20.51 9700335    1:17.17           
            36.88  1:17.17
 10. Thomas Verhoeven              Wiekslag               1:15.26 9700311    1:17.76           
            36.04  1:17.76
 11. Virgill van der Heij          MNC Dordrecht          1:26.45 9701565    1:19.10           
            37.21  1:19.10
 12. Sander de Vos                 ZV de Gooye            1:21.16 9700783    1:20.07           
            38.70  1:20.07
 13. Sander Stuy                   Dwf                    1:27.54 9702447    1:20.20           
            38.38  1:20.20
 14. Kevin Kingma                  KZV de Lansingh        1:38.66 9700559    1:22.18           
            39.57  1:22.18
 15. Jeroen Jongeleen              de Devel               1:43.92 9702099    1:24.32           
            38.52  1:24.32
 16. Rick Spaan                    ZV de Gooye            1:36.02 9700781    1:25.12           
            39.85  1:25.12
 17. Jeremy Evers                  Pcg                    1:34.75 9701175    1:27.89           
            41.26  1:27.89
 18. Marijn Schellaars             De Kempvis             1:34.04 9701259    1:28.21           
            40.65  1:28.21
 19. Nick Molle                    De Geul                1:33.92 9700623    1:33.20           
            41.61  1:33.20
AFGE Janus de Vries                De Geul                1:43.50 9702579                      
  NG Gabriel Danckaarts            de Devel               1:18.64 9702267                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
14.6.09 - 14:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:41.78 9900016    1:39.53           
            47.66  1:39.53
  2. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht          1:48.90 9902108    1:41.67           
            48.17  1:41.67
  3. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht          1:47.90 9901436    1:42.12           
            48.26  1:42.12
  4. Isabel van der Boor           MNC Dordrecht          1:44.94 9900916    1:42.42           
            50.00  1:42.42
  5. Femke de Gier                 zc De Schotejil        1:41.95 9900582    1:42.93           
            49.10  1:42.93
  6. Kimberly Coenders             KZV de Lansingh        1:47.86 9900880    1:43.74           
            48.58  1:43.74
  7. Senna Lindenberg              MNC Dordrecht          1:53.48 9900738    1:44.57           
            49.60  1:44.57
  8. Lotte Middelbos               ZV de Gooye            1:48.58 9900680    1:44.65           
            50.25  1:44.65
  9. Annemarie Meijer              De Duck                1:51.80 9900964    1:45.09           
            49.69  1:45.09
 10. Esmeralda van Werkhoven       Pcg                    1:51.17 9900412    1:47.33           
            50.59  1:47.33
 11. Dina Soliman                  KZV de Lansingh        1:55.16 9903046    1:47.84           
            49.77  1:47.84
 12. Merel Punt                    Poseidon'56            1:53.29 9905350    1:48.48           
            51.24  1:48.48
 13. Floor Eggermont               Poseidon'56            1:51.15 9900998    1:49.18           
            51.68  1:49.18
 14. Chémène de Klein              Dwf                    1:54.16 9900448    1:50.81           
            51.91  1:50.81
 15. Rianne Bresser                Poseidon'56            1:56.24 9900690    1:50.83           
            51.87  1:50.83
 16. Annemijn Hoekman              De Stelle              2:00.89 9900050    1:53.98           
            54.61  1:53.98
 17. Kirsten Terlouw               Acz                    2:00.45 9902012    1:55.36           
            54.82  1:55.36
 18. Evi Mijnster                  Dwf                    1:53.92 9900450    1:56.08           
            55.44  1:56.08
 19. Pien Schravensande            Acz                    2:00.35 9902010    1:57.04           
            53.70  1:57.04
 20. Ilse Wijnmaalen               Pcg                    2:05.18 9900940    1:58.68           
            56.25  1:58.68
 21. Isa Stoutjesdijk              zc De Schotejil        1:58.67 9900584    1:59.78           
            57.69  1:59.78
 22. Annika Dubbeldam              ZV Strijen             2:04.87 9903016    2:00.67           
            54.01  2:00.67
 23. Fleur Kooijman                zc De Schotejil        2:02.89 9900850    2:02.49           
            58.02  2:02.49
 DIS Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         2:01.96 9901932    1:49.05           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            51.27  1:49.05
AFGE Odette Holster                zc De Schotejil        1:56.73 9900586                      
AFGE Julia Huijsmans               zc De Schotejil        1:59.26 9900588                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
14.6.09 - 14:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht          1:37.64 9801363    1:32.34           
            43.43  1:32.34
  2. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:35.02 9800011    1:33.17           
            44.33  1:33.17
  3. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          1:37.86 9800565    1:36.96           
            46.48  1:36.96
  4. Linquendo van der Klooster    Zpb H&l                1:42.44 9801361    1:39.76           
            47.39  1:39.76
  5. Delano van Reede              Dwf                    1:41.46 9801267    1:41.70           
            47.48  1:41.70
  6. Jelle Roskam                  De Duck                1:49.14 9801735    1:43.57           
            49.67  1:43.57
  7. Koen van Kan                  MNC Dordrecht          1:47.19 9801367    1:45.02           
            51.12  1:45.02
  8. Bas van Middelkoop            De Geul                1:45.20 9801279    1:45.46           
            50.87  1:45.46
  9. Rowan de Voogt                De Duck                1:52.98 9800713    1:46.71           
            50.57  1:46.71
 10. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen         1:49.92 9802041    1:47.52           
            51.02  1:47.52
 11. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:54.25 9801373    1:50.47           
            53.11  1:50.47
 12. Joep Clasener                 de Devel               1:55.34 9800667    1:51.86           
            53.00  1:51.86
 13. Twan de Willigen              ZV Vlaardingen         1:56.90 9803381    1:53.21           
            53.71  1:53.21
 14. Jiddo Marres                  MNC Dordrecht          2:00.11 9801847    1:55.31           
            54.66  1:55.31
 15. Job Kooij                     Pcg                    1:55.78 9802443    1:58.07           
            55.55  1:58.07
 16. Tom Stehouwer                 De Geul                1:57.76 9801963    2:01.52           
            56.89  2:01.52
 DIS Ben Muller                    De Geul                1:56.79 9801281    2:00.65           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            54.96  2:00.65
  NG Alexander Djuric              Rsw                    2:05.36 9802669                      
  NG Ede Ojo                       Rsw                    1:58.78 9800135                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 3
14.6.09 - 15:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmijn Bal                   Poseidon'56            1:59.51 0001054    1:36.67           
          1:36.67
  2. Tatum Reppel                  MNC Dordrecht          2:00.26 0001218    1:37.47           
          1:37.47
  3. Naomi Knetemann               de Devel               1:52.51 0000594    1:37.77           
          1:37.77
  4. Laura Tromp                   de Devel               1:55.26 0000276    1:41.39 FJ 1      
          1:41.39
  5. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen         1:54.16 0000154    1:41.39 FJ 2      
          1:41.39
  6. Romee Venneman                Pcg                    2:06.86 0000120    1:44.46           
          1:44.46
  7. Marilin van der Waal          Poseidon'56            2:06.14 0001052    1:50.29           
          1:50.29
  8. Terri Out                     de Zeehond '73         2:05.59 0000026    1:51.01           
          1:51.01
  9. Layla Middelkoop              de Devel               2:01.42 0000596    1:51.34           
          1:51.34
 10. Bobbi Smidt                   de Devel               2:05.40 0000782    1:55.51           
          1:55.51
 11. Zoë van Gool                  KZV de Lansingh        2:11.78 0000964    1:58.61           
          1:58.61
 DIS Chantalle Zijderveld          de Devel               2:03.25 0000702    1:41.05           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:41.05



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 3 en 4
14.6.09 - 15:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Krijgsman                KZV de Lansingh        1:30.10 9901429    1:25.39           
          1:25.39
  2. Joris Bezemer                 De Kempvis             1:36.13 9900527    1:28.67           
          1:28.67
  3. Ryan van den Ouden            Poseidon'56            1:35.40 9900377    1:30.54           
          1:30.54
  4. Robin Lecomte                 KZV de Lansingh        1:31.00 9900711    1:30.92           
          1:30.92
  5. Vincent Poldervaart           De Duck                1:55.20 9901493    1:36.62           
          1:36.62
  6. David Kievit                  zc De Schotejil        1:44.36 9900325    1:37.38           
          1:37.38
  7. Vincent Bolhuis van           De Kempvis             1:42.77 0000217    1:37.39           
          1:37.39
  8. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht          1:52.42 9902103    1:39.04           
          1:39.04
  9. Rogier Dorsman                de Devel               1:55.50 9900211    1:40.48           
          1:40.48
 10. Sybe de Waard                 de Devel               1:57.77 9900139    1:41.57           
          1:41.57
 11. Bryan Gijzen                  Rsw                    1:51.93 9902397    1:46.33           
          1:46.33
 12. Patrick Buist                 Zpb H&l                1:59.36 9901761    1:46.42           
          1:46.42
 13. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         2:01.37 0000625    1:48.08           
          1:48.08
 14. Otto Pranger                  de Zeehond '73         2:01.16 0000007    1:50.72           
          1:50.72
 15. Lorenzo de Jong               zc De Schotejil        2:06.90 9901337    1:54.02           
          1:54.02
 16. Bernd Sipman                  zc De Schotejil        2:14.82 9902171    1:58.94           
          1:58.94
 17. Liam van Gool                 KZV de Lansingh        2:23.30 0001111    2:00.54           
          2:00.54
 18. Max Hagen                     de Zeehond '73         2:16.07 9900973    2:08.71           
          2:08.71
 DIS Robin Blok                    zc De Schotejil        2:14.36 0001169                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Erik Speksnijder              Rsw                    2:01.80 0001375    1:53.08           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:53.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
14.6.09 - 15:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          5:35.68 9800616    5:31.70           
          1:21.77  2:48.33  5:31.70
  2. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          5:46.95 9801320    5:31.71           
          1:21.90  2:48.60  5:31.71
  3. Charlotte Eykelenboom         Poseidon'56            5:48.06 9800956    5:35.57           
          1:21.92  2:48.57  5:35.57
  4. Kim Busch                     MNC Dordrecht          5:45.01 9801450    5:42.66           
          1:21.85  2:49.13  5:42.66
  5. Kelsey Tukker                 Poseidon'56            6:14.31 9801148    5:51.57           
          1:24.60  2:55.70  5:51.57
  6. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          5:57.50 9803498    5:52.14           
          1:23.24  2:53.82  5:52.14
  7. Sabrina de Graaf              De Geul                6:00.02 9801082    5:53.71           
          1:22.83  2:54.18  5:53.71
  8. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          6:02.78 9801322    5:57.24           
          1:22.93  2:53.99  5:57.24
  9. Nilce Mendes Barbosa          Lac                    6:18.64 9800214    6:03.91           
          1:29.12  3:01.99  6:03.91
 10. Marjan van Heeringen          MNC Dordrecht          6:12.60 9801324    6:04.29           
          1:27.97  3:01.21  6:04.29
 11. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         5:59.29 9800304    6:05.28           
          1:22.94  2:55.66  6:05.28
 12. Cheyenne Visser               Wiekslag               6:12.02 9802318    6:10.15           
          1:28.80  3:04.50  6:10.15
 13. Miranda van Valen             de Devel               6:07.30 9800346    6:11.12           
          1:26.53  3:01.97  6:11.12
 14. Minou van Seventer            de Devel               6:40.17 9801018    6:23.02           
          1:28.25  3:08.55  6:23.02
 15. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        6:26.28 9802084    6:25.55           
          1:33.02  3:13.30  6:25.55
 16. Judith Kleinjan               De Duck                6:40.75 9802710    6:25.76           
          1:30.95  3:11.37  6:25.76
 17. Marijke Dorp van              De Kempvis             6:31.56 9801628    6:26.03           
          1:31.59  3:12.87  6:26.03
 18. Cindy van Seventer            de Devel               6:25.96 9801016    6:26.06           
          1:30.08  3:09.21  6:26.06
 19. Inge Schut                    Lac                    6:27.94 9803052    6:41.82           
          1:36.97  3:22.13  6:41.82
 20. Jobine Akershoek              De Stelle              6:43.23 9800026    6:42.80           
          1:29.70  3:13.82  6:42.80
 21. Veerle van Deursen            Wiekslag               7:12.62 9800356    6:45.05           
          1:32.77  3:17.52  6:45.05
 22. Anne Brouwer                  Wiekslag               7:17.36 9803298    7:03.96           
          1:35.36  3:24.49  7:03.96
 23. Quinty Plet                   De Kempvis             7:12.47 9802056    7:08.96           
          1:37.46  3:29.43  7:08.96
 24. Kimberley Westra              Wiekslag               7:07.12 9801266    7:11.36           
          1:38.99  3:28.69  7:11.36
AFGE Larissa Paans                 de Devel               7:22.04 9803226                      
AFGE Rosa Smit                     MNC Dordrecht          7:27.96 9801890                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 6
14.6.09 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Hoek                     De Duck                2:59.88 9702229    2:53.21           
          2:53.21
  2. Johan Speksnijder             Rsw                    2:59.77 9700649    2:53.51           
          2:53.51
  3. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         3:03.96 9702965    2:55.02           
          2:55.02
  4. Roberto Hogerwerf             de Devel               3:03.40 9701183    3:00.42           
          3:00.42
  5. Yanick Uittenbogaard          Poseidon'56            3:14.68 9700841    3:07.17           
          3:07.17
  6. Bas van Hees                  Poseidon'56            3:11.86 9700307    3:09.96           
          3:09.96
  7. Virgill van der Heij          MNC Dordrecht          3:27.80 9701565    3:11.74           
          3:11.74
  8. Alex van Soest                zc De Schotejil        3:13.39 9700067    3:13.17           
          3:13.17
  9. Thomas Verhoeven              Wiekslag               3:08.43 9700311    3:14.29           
          3:14.29
 10. Yaro Roodenburg               De Geul                3:15.98 9700335    3:15.00           
          3:15.00
 11. Kevin Kingma                  KZV de Lansingh        3:33.07 9700559    3:24.23           
          3:24.23
 12. Sander de Vos                 ZV de Gooye            3:36.59 9700783    3:27.36           
          3:27.36
 13. Rick Spaan                    ZV de Gooye            3:33.54 9700781    3:32.78           
          3:32.78
 14. Jeremy Evers                  Pcg                    3:43.05 9701175    3:37.15           
          3:37.15
 15. Marijn Schellaars             De Kempvis             3:34.83 9701259    3:39.36           
          3:39.36
 16. Vincenzo Correia              De Kempvis             4:10.81 9701717    3:43.35           
          3:43.35
 17. Nick Molle                    De Geul                3:51.86 9700623    3:55.15           
          3:55.15
 DIS Sven Hubregtse                De Kempvis             3:07.28 9702057    3:01.12           
        VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
          3:01.12
 DIS Sander Stuy                   Dwf                    3:34.29 9702447    3:25.17           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          3:25.17



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Kempvis