KNZB Competitie Deel 3
kerkrade (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZEPS 1                        ZEPS                   4:29.49            4:36.20           
        Tom van der Sterren, 85                    Mike Storcken, 78
        Thijs van der Sterren, 91                  Robin Leers, 92
          1:02.02  4:36.20

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:32.08            4:40.32           
        Marc Verhaeg, 89                           Pim Thijert, 93
        Pieter de Heer, 89                         Ruben Klinkers, 94
          1:12.95  4:40.32

  3. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       4:51.88            4:58.32           
        Ivo Bakker, 92                             Laurent Bams, 96
        Karl Schutt, 95                            Erik Willems, 85
          1:10.58  4:58.32

  4. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             4:54.81            4:59.86           
        Jordy Vroomen, 94                          Timo Billman, 96
        Jeffrey Schijns, 94                        Dion Peelen, 93
          1:07.54  4:59.86

  5. Eurode KZC 2                  Eurode KZC             5:33.91            5:49.61           
        Brian Schijns, 95                          Laurence Smits, 95
        Daniel van den Wildenberg, 92              Melvin Vink, 91
          1:26.35  5:49.61




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       4:35.10            4:34.39           
        Ina Willigers, 97                          Astrid van den Brandt, 95
        Meggie Schreppers, 94                      Natalie Warnier, 91
          1:09.67  4:34.39

  2. ZEPS 1                        ZEPS                   4:52.73            4:58.95           
        Dyonne Lemmens, 95                         Sanne Boelhouwers, 94
        Britta van Didden, 91                      Annemieke de Heer, 92
          1:19.26  4:58.95

  3. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             4:59.63            5:06.19           
        Rebecca Vroomen, 93                        Jennifer Nelissen, 96
        Leonora Arets, 95                          Joëlle Savelberg, 97
          1:06.22  5:06.19

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           5:06.78            5:16.51           
        Munirah Braaf, 93                          Inge Bonné, 94
        Stephanie Engels, 92                       Nicolette Emmerik, van, 91
          1:15.51  5:16.51




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jussi Dirks                   ZEPS                     32.41 9901309      24.49           
  2. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         28.65 0100577      26.08           
 DIS Gilian Hubers                 ZEPS                        NT 9901551      29.29           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Xavier Braun                  Eurode KZC                  NT 0100423      33.95           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m vlinderslag         Meisjes Minioren 4 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         24.36 0000072      23.07           
  2. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         26.26 0001232      27.04           
  3. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden         28.70 0100384      28.51           
  4. Sjuul Gommans                 Hellas-Glana                NT 9902502      28.73           
  5. Yentl Ramakers                Hellas-Glana                NT 9902934      34.12           
 DIS Britt Cornelissens            Hellas-Glana                NT 0000632                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
AFGE Saartje Aussems               Hellas-Glana                NT 0000166                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         42.40 9702678      43.78 FJ 1      
  2. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden         44.54 9700248      43.78 FJ 2      
  3. Shania Haenen                 Eurode KZC               45.77 9802528      45.26           
  4. Janina Beckers                Eurode KZC               49.07 9800574      45.89           
  5. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden         48.55 9900074      46.67           
  6. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                     48.98 9802092      47.07           
  7. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden         47.54 9803700      47.55           
  8. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden         50.58 9704996      48.50           
  9. Bente Seijkens                Hellas-Glana                NT 9802832      48.72           
 10. Maja Andric                   Hellas-Glana             49.92 9701302      49.65           
 11. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden         52.16 9703408      49.76           
 12. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden         55.70 9801830      50.39           
 13. Lianne Bonné                  Hellas-Glana             48.99 9700844      50.74           
 14. Jody Savelberg                Eurode KZC               51.63 9900438      50.80           
 15. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden         54.64 9800548      50.84           
 16. Jacqueline Charpentier        Zwemclub Eijsden         52.07 9801378      51.08           
 17. Myrthe Goertz                 ZEPS                     51.01 9901902      52.48           
 18. Lynn Meijers                  Hellas-Glana                NT 9803732      53.54           
 19. Marjolijn Kleijer             Hellas-Glana             53.60 9705116      55.14           
 20. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden         57.12 9803062      56.33           
 21. Maran Thijert                 Hellas-Glana           1:03.52 9802846      57.32           
 22. Laura Larue                   Hellas-Glana           1:02.60 9802844      59.88           
 23. Lin Haane                     Hellas-Glana                NT 9704752    1:02.26           
 24. Anna Boshuis                  Hellas-Glana                NT 9803728    1:02.77           
AFGE Desteny Karssenmakers         Eurode KZC               46.48 9700540                      
  NG Eline Stevens                 Hellas-Glana             47.88 9703920                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               ZEPS                     44.76 9701615      43.89           
  2. Jordy Severins                Eurode KZC               46.35 9800559      44.80           
  3. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden         48.68 9900145      47.99           
  4. Stan Ceha                     Zwemclub Eijsden            NT 9700733      50.23           
  5. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden         52.34 9902155      50.70           
  6. Stan Keulen                   Eurode KZC               50.76 9702421      51.04           
  7. Corben Braun                  Eurode KZC               53.75 9900835      51.86           
  8. Reuben Smits                  Eurode KZC               51.39 9800055      52.98           
  9. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden         54.50 9803213      53.13           
 10. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden         53.66 9802271      53.74 FJ 1      
 11. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden         54.43 9803395      53.74 FJ 2      
 12. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden         51.23 9800389      54.96           
 13. Tijn Wolfhagen                Eurode KZC               56.13 9800427      55.20           
 14. Emiel Jacob                   ZEPS                     57.29 9702521      55.74           
 15. Joey Derhaag                  Hellas-Glana                NT 9703941      56.58           
 16. Sander Cox                    ZEPS                        NT 9803249      57.18           
 17. Lard Seijkens                 Hellas-Glana                NT 9902111      57.89           
 DIS Stan Stelten                  Hellas-Glana             50.87 9900461      53.15           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGE Roel Hustinx                  Hellas-Glana           1:03.07 9900885                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         42.08 9604088      38.88           
  2. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden         37.97 9702676      39.32           
  3. Jennifer Nelissen             Eurode KZC               41.70 9602546      40.26           
  4. Lianne Bonné                  Hellas-Glana             40.75 9700844      41.69           
  5. Joëlle Savelberg              Eurode KZC               43.86 9702464      41.94           
  6. Dyonne Lemmens                ZEPS                     46.10 9502228      44.29           
  7. Dominika Vanhouwe             ZEPS                     48.06 9701890      45.98           
  8. Maxime Braun                  Eurode KZC               53.07 9703840      47.59           
  9. Laura van Kessel              Hellas-Glana             52.49 9504040      50.45           
 10. Charissa Drost                Hellas-Glana                NT 9704750      50.86           
 11. Renée Philipse                Hellas-Glana             59.17 9505894      55.52           
 12. Loïs Hagmanns                 Hellas-Glana           1:01.82 9604910    1:05.39           
 DIS Veerle Wauben                 Hellas-Glana             48.61 9502734      49.09           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Vera Dijksma                  Hellas-Glana                NT 9605216    1:00.80           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Suzanne Leeters               Zwemclub Eijsden         38.97 9505718                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               ZEPS                     37.58 9701615      31.76           
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         34.33 9600195      33.64           
  3. Timo Billman                  Eurode KZC               36.58 9601033      34.42           
  4. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         49.10 9503407      39.39           
  5. Bob Thijert                   Hellas-Glana             42.97 9503247      40.70           
  6. Laurence Smits                Eurode KZC               40.26 9500007      40.82           
  7. Swen Cox                      ZEPS                        NT 9604679      41.63           
  8. Tim Siegl                     Hellas-Glana             52.71 9603783      42.24           
  9. Brando Bocken                 ZEPS                     48.53 9600215      43.81           
 10. Sven Claessens                Zwemclub Eijsden         42.43 9700213      45.72           
 11. Koen Ritzen                   ZEPS                        NT 9604275      55.60           
 12. Joey Geelen                   Zwemclub Eijsden            NT 9602497    1:05.28           
 DIS Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana             46.97 9505409      48.70           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VB
 DIS Dante Heyden van der          Eurode KZC               55.53 9603415      48.73           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Jari Geurts                   Hellas-Glana                NT 9505407      52.48           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Jan Aken, van                 Hellas-Glana             46.07 9504369                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:10.57 9301772    1:13.02           
          1:13.02
  2. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       1:20.95 9400512    1:22.64           
          1:22.64
  3. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:27.39 9505226    1:23.45           
          1:23.45
  4. Carmen Keuten                 Zwemclub Eijsden       1:24.62 9304432    1:26.11           
          1:26.11
  5. Inge Bonné                    Hellas-Glana           1:31.02 9404300    1:29.20           
          1:29.20
  6. Sanne Boelhouwers             ZEPS                   1:30.17 9403506    1:29.45           
          1:29.45
  7. Aranka Vink                   Eurode KZC             1:28.57 9305952    1:32.14           
          1:32.14
  8. Munirah Braaf                 Hellas-Glana           1:34.20 9305322    1:35.07           
          1:35.07
  9. Bo Huck                       ZEPS                        NT 9307638    1:38.76           
          1:38.76
 10. Veerle Wauben                 Hellas-Glana           1:39.73 9502734    1:40.26           
          1:40.26
 11. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:29.86 9504690    1:42.72           
          1:42.72
 12. Maren Vranckx                 ZEPS                   2:05.26 9307016    1:57.32           
          1:57.32
 DIS Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden            NT 9506316                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:10.60 9600193    1:11.70           
          1:11.70
  2. Pim Thijert                   Hellas-Glana           1:13.78 9305431    1:14.33           
          1:14.33
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:18.48 9403511    1:15.16           
          1:15.16
  4. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:23.24 9405853    1:15.42           
          1:15.42
  5. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:16.92 9401797    1:18.21           
          1:18.21
  6. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           1:20.38 9300469    1:18.43           
          1:18.43
  7. Bart de Heer                  ZEPS                   1:20.89 9500359    1:21.68           
          1:21.68
  8. Dion Peelen                   Eurode KZC             1:32.36 9304051    1:22.02           
          1:22.02
  9. Rob Driessen                  ZEPS                   1:25.01 9306263    1:22.88           
          1:22.88
 10. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           1:22.86 9405753    1:22.92           
          1:22.92
 11. Brian Schijns                 Eurode KZC             1:25.57 9500713    1:26.89           
          1:26.89
 12. Michael Schlijper             Eurode KZC             1:44.40 9303691    1:30.83           
          1:30.83
 DIS Vincent Wijsman               Hellas-Glana           1:45.13 9405499    1:38.66           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         30.10 9103432      29.64           
  2. Annemieke de Heer             ZEPS                     32.23 9200704      32.82           
  3. Nicolette Emmerik, van        Hellas-Glana             32.03 9100880      34.66           
  4. Stephanie Engels              Hellas-Glana             35.18 9200516      34.98           
  5. Munirah Braaf                 Hellas-Glana             31.26 9305322      35.54           
  6. Aranka Vink                   Eurode KZC               34.07 9305952      36.28           
  7. Shanna van Vliet              Eurode KZC               40.22 9505498      37.39           
  8. Nadine Claessens              Zwemclub Eijsden         38.07 9104466      38.99           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Leers                   ZEPS                     27.10 9202885      26.45           
  2. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         30.73 9204561      28.00           
  3. Thijs van der Sterren         ZEPS                     27.82 9102207      28.73           
  4. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana             28.37 9300469      29.12           
  5. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             28.51 9403511      30.04           
  6. Melvin Vink                   Eurode KZC               30.91 9106559      32.39           
  7. Michael Schlijper             Eurode KZC               32.93 9303691      33.86           
AFGE Max Houben                    Hellas-Glana             28.53 9100999                      
AFGE Tim Hustinx                   Hellas-Glana             33.98 9203397                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   2:55.29 9007408    2:56.95           
          1:23.13  2:56.95
  2. Rian Lensen                   Hellas-Glana           3:11.32 8805688    3:07.54           
          1:27.20  3:07.54
  3. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       3:20.68 9600118    3:16.60           
          1:35.07  3:16.60
  4. Britta van Didden             ZEPS                        NT 9108234    3:18.54           
          1:37.23  3:18.54
  5. Alicia Icario                 Hellas-Glana           3:18.15 8901944    3:19.28           
          1:33.74  3:19.28
  6. Roos Lemmen                   Eurode KZC             3:10.62 8403078    3:20.62           
          1:36.34  3:20.62
  7. Silvy Collin                  Hellas-Glana           3:21.59 8900802    3:23.10           
          1:34.42  3:23.10
  8. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           3:19.42 9002302    3:23.55           
          1:36.58  3:23.55
  9. Ashley de Vos                 ZEPS                        NT 8705882    3:24.40           
          1:38.99  3:24.40
 10. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       3:22.96 9700248    3:29.47           
          1:38.99  3:29.47
 11. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:08.69 9504690    3:34.04           
          1:43.95  3:34.04
 12. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       3:38.76 8201594    3:39.10           
          1:45.39  3:39.10
 13. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden            NT 8401156    3:50.64           
          1:48.48  3:50.64
 14. Kim de Groot                  ZEPS                        NT 8601318    4:08.99           
          1:54.86  4:08.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           ZEPS                        NT 8502495    2:41.02           
          1:17.02  2:41.02
  2. Pieter de Heer                Hellas-Glana           2:49.43 8901141    2:41.45           
          1:16.54  2:41.45
  3. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       2:55.30 8503013    2:52.46           
          1:21.28  2:52.46
  4. Anton van der Sluis           Hellas-Glana           2:51.50 9002697    2:55.89           
          1:20.74  2:55.89
  5. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:46.76 9400341    2:57.77           
          1:23.48  2:57.77
  6. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           3:04.10 8905665    3:02.60           
          1:25.86  3:02.60
  7. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       3:07.63 9600193    3:03.76           
          1:29.23  3:03.76
  8. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             2:50.63 9401797    3:06.24           
          1:28.18  3:06.24
  9. Mike Storcken                 ZEPS                        NT 7801019    3:07.22           
          1:26.85  3:07.22
 10. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden       3:10.69 9005039    3:09.29           
          1:30.93  3:09.29
 11. Maarten Jongen                Eurode KZC             3:18.86 9402849    3:16.24           
          1:33.61  3:16.24
 12. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       3:17.64 9504147    3:17.52           
          1:33.00  3:17.52
 13. Martijn Pregled               Hellas-Glana           3:14.28 8602465    3:18.51           
          1:30.70  3:18.51
 14. Daniel van den Wildenberg     Eurode KZC             3:22.76 9206491    3:20.82           
          1:37.04  3:20.82
 15. Sharmaine Sahusilawane        Hellas-Glana           3:40.83 8805923    3:33.36           
          1:35.48  3:33.36
AFGE Roy Kleijkers                 ZEPS                        NT 8100881                      
AFGE Johan Derks                   Hellas-Glana           2:55.97 8700673                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gilian Hubers                 ZEPS                     54.62 9901551      51.76           
  2. Jussi Dirks                   ZEPS                     49.64 9901309      53.41           
  3. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden            NT 0100577    1:02.34           
  4. Xavier Braun                  Eurode KZC                  NT 0100423    1:11.48           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         52.44 0001232      51.76           
  2. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden         57.32 0100384      55.24           
  3. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         59.94 0000072      56.98           
  4. Sjuul Gommans                 Hellas-Glana           1:00.16 9902502      58.42           
  5. Yentl Ramakers                Hellas-Glana                NT 9902934      59.83           
NG.Z Britt Cornelissens            Hellas-Glana             57.62 0000632                      
AFGE Saartje Aussems               Hellas-Glana             54.60 0000166                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:22.63 9702678    1:24.20           
          1:24.20
  2. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       1:22.06 9803700    1:26.10           
          1:26.10
  3. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:29.90 9900074    1:29.66           
          1:29.66
  4. Janina Beckers                Eurode KZC             1:39.54 9800574    1:30.26           
          1:30.26
  5. Dominika Vanhouwe             ZEPS                   1:37.04 9701890    1:31.80           
          1:31.80
  6. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             1:31.01 9702464    1:32.80           
          1:32.80
  7. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden            NT 9704996    1:34.72           
          1:34.72
  8. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       1:39.82 9800548    1:35.09           
          1:35.09
  9. Lianne Bonné                  Hellas-Glana           1:32.89 9700844    1:36.06           
          1:36.06
 10. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:39.05 9802528    1:36.26           
          1:36.26
 11. Jacqueline Charpentier        Zwemclub Eijsden       1:39.47 9801378    1:39.70           
          1:39.70
 12. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:44.30 9900438    1:42.39           
          1:42.39
 13. Maja Andric                   Hellas-Glana           1:45.86 9701302    1:43.60           
          1:43.60
 14. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                        NT 9802092    1:43.78 FJ 1      
          1:43.78
 15. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden            NT 9801830    1:43.78 FJ 2      
          1:43.78
 16. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       1:46.70 9703408    1:46.24           
          1:46.24
 17. Lynn Meijers                  Hellas-Glana                NT 9803732    1:50.95           
          1:50.95
 18. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden            NT 9803062    1:51.42           
          1:51.42
 19. Lin Haane                     Hellas-Glana                NT 9704752    1:51.48           
          1:51.48
 20. Myrthe Goertz                 ZEPS                   1:42.85 9901902    1:52.00           
          1:52.00
 21. Laura Larue                   Hellas-Glana                NT 9802844    1:55.29           
          1:55.29
 22. Anna Boshuis                  Hellas-Glana                NT 9803728    2:05.64           
          2:05.64
 23. Marjolijn Kleijer             Hellas-Glana                NT 9705116    2:08.45           
          2:08.45
 DIS Bente Seijkens                Hellas-Glana                NT 9802832    1:36.90           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.90
 DIS Maran Thijert                 Hellas-Glana           1:53.32 9802846    1:55.89           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
          1:55.89
AFGE Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:31.63 9700540                      
  NG Eline Stevens                 Hellas-Glana                NT 9703920                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               ZEPS                   1:27.23 9701615    1:27.25 FJ 1      
          1:27.25
  2. Jordy Severins                Eurode KZC             1:29.54 9800559    1:27.25 FJ 2      
          1:27.25
  3. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       1:41.00 9902155    1:32.98           
          1:32.98
  4. Sven Claessens                Zwemclub Eijsden       1:35.60 9700213    1:36.96           
          1:36.96
  5. Reuben Smits                  Eurode KZC             1:37.22 9800055    1:38.39           
          1:38.39
  6. Stan Keulen                   Eurode KZC             1:43.64 9702421    1:39.73           
          1:39.73
  7. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:38.62 9900461    1:43.01           
          1:43.01
  8. Tijn Wolfhagen                Eurode KZC             1:57.18 9800427    1:45.42           
          1:45.42
  9. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden       1:49.34 9900145    1:45.61           
          1:45.61
 10. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden            NT 9803213    1:47.92           
          1:47.92
 11. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden            NT 9802271    1:49.57           
          1:49.57
 12. Lard Seijkens                 Hellas-Glana                NT 9902111    1:51.39           
          1:51.39
 13. Joey Derhaag                  Hellas-Glana                NT 9703941    1:52.32           
          1:52.32
 14. Corben Braun                  Eurode KZC             1:55.51 9900835    1:53.12           
          1:53.12
 15. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden            NT 9803395    1:53.39           
          1:53.39
 16. Sander Cox                    ZEPS                        NT 9803249    1:53.64           
          1:53.64
 DIS Emiel Jacob                   ZEPS                        NT 9702521    1:48.39           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.39
 DIS Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden            NT 9800389    2:01.26           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:01.26
AFGE Roel Hustinx                  Hellas-Glana           2:28.57 9900885                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9604088      33.45           
  2. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden            NT 9702676      33.51           
  3. Joëlle Savelberg              Eurode KZC                  NT 9702464      37.12           
  4. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden         42.41 9700248      37.57           
  5. Dyonne Lemmens                ZEPS                     36.27 9502228      37.92           
  6. Shanna van Vliet              Eurode KZC               40.22 9505498      38.07           
  7. Laura van Kessel              Hellas-Glana             37.05 9504040      38.74           
  8. Maxime Braun                  Eurode KZC               43.10 9703840      39.29           
  9. Veerle Wauben                 Hellas-Glana             40.59 9502734      41.28           
 10. Maja Andric                   Hellas-Glana             41.60 9701302      41.98           
 11. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden            NT 9506316      42.72           
 12. Renée Philipse                Hellas-Glana             44.33 9505894      42.86           
 13. Charissa Drost                Hellas-Glana             45.10 9704750      45.05           
 14. Vera Dijksma                  Hellas-Glana             43.71 9605216      46.26           
 15. Loïs Hagmanns                 Hellas-Glana             45.20 9604910      46.51           
 DIS Petra Thijssen                ZEPS                     49.83 9604462                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
 DIS Lianne Visser                 ZEPS                        NT 9605834                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Desteny Karssenmakers         Eurode KZC               36.98 9700540                      
AFGE Suzanne Leeters               Zwemclub Eijsden         33.17 9505718                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         36.60 9503407      31.64           
  1. Brian Schijns                 Eurode KZC               32.67 9500713      31.64           
  3. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden         32.51 9504147      32.54           
  4. Laurence Smits                Eurode KZC               34.62 9500007      33.43           
  5. Tim Siegl                     Hellas-Glana             34.29 9603783      33.77           
  6. Brando Bocken                 ZEPS                     35.77 9600215      34.42           
  7. Bob Thijert                   Hellas-Glana             35.32 9503247      34.83           
  8. Swen Cox                      ZEPS                        NT 9604679      35.42           
  9. Dante Heyden van der          Eurode KZC               41.52 9603415      38.14           
 10. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana             38.31 9505409      38.48           
 11. Koen Ritzen                   ZEPS                     42.00 9604275      39.16           
 12. Stan Ceha                     Zwemclub Eijsden         37.11 9700733      39.57           
 13. Stan Keulen                   Eurode KZC               39.06 9702421      40.96           
 14. Joey Geelen                   Zwemclub Eijsden         42.60 9602497      41.82           
 15. Jordy Westhovens              ZEPS                     47.26 9604155      46.10           
 DIS Jari Geurts                   Hellas-Glana             38.94 9505407                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Jan Aken, van                 Hellas-Glana             34.17 9504369                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:35.12 9301772    2:42.23           
          2:42.23
  2. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       2:57.36 9400512    2:56.95           
          2:56.95
  3. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden            NT 9505226    3:02.26           
          3:02.26
  4. Carmen Keuten                 Zwemclub Eijsden       3:10.24 9304432    3:08.26           
          3:08.26
  5. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             3:11.85 9602546    3:09.26           
          3:09.26
  6. Inge Bonné                    Hellas-Glana           3:06.73 9404300    3:11.91           
          3:11.91
  7. Sanne Boelhouwers             ZEPS                   3:03.49 9403506    3:13.18           
          3:13.18
  8. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:05.82 9504690    3:24.82           
          3:24.82
  9. Munirah Braaf                 Hellas-Glana           3:34.86 9305322    3:29.60           
          3:29.60
 10. Laura van Kessel              Hellas-Glana           3:33.54 9504040    3:33.54           
          3:33.54
 DIS Bo Huck                       ZEPS                        NT 9307638    3:27.54           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:27.54
 DIS Maren Vranckx                 ZEPS                        NT 9307016    4:06.12           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          4:06.12
AFGE Clara Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9604088                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:22.01 9400341    2:30.36           
          2:30.36
  2. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:35.80 9600193    2:38.32           
          2:38.32
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:32.45 9403511    2:38.57           
          2:38.57
  4. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden            NT 9405853    2:43.26           
          2:43.26
  5. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:51.38 9600195    2:49.67           
          2:49.67
  6. Rob Driessen                  ZEPS                        NT 9306263    2:53.33           
          2:53.33
  7. Bart de Heer                  ZEPS                   2:49.07 9500359    2:56.07           
          2:56.07
  8. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           3:03.97 9300469    2:56.73           
          2:56.73
  9. Dion Peelen                   Eurode KZC             2:54.67 9304051    2:57.48           
          2:57.48
 10. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           3:11.60 9405753    3:03.97           
            41.54  3:03.97
 11. Timo Billman                  Eurode KZC             2:58.04 9601033    3:07.73           
          3:07.73
 DIS Vincent Wijsman               Hellas-Glana                NT 9405499    3:20.80           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., VD
          3:20.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:31.46 9301772    2:38.80           
          1:18.23  2:38.80
  2. Annemieke de Heer             ZEPS                   2:53.97 9200704    2:57.80           
          1:27.67  2:57.80
  3. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       2:59.30 9600118    2:58.66 FJ 1      
          1:27.89  2:58.66
  4. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:57.79 9702678    2:58.66 FJ 2      
          2:58.66
  5. Nicolette Emmerik, van        Hellas-Glana           3:03.08 9100880    3:07.23           
          1:30.70  3:07.23
  6. Stephanie Engels              Hellas-Glana                NT 9200516    3:30.20           
          3:30.20
AFGE Joëlle Savelberg              Eurode KZC             3:06.26 9702464                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:21.89 9400341    2:26.40           
          1:14.51  2:26.40
  2. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       2:33.94 9204561    2:35.36           
          1:16.57  2:35.36
  3. Robin Leers                   ZEPS                   2:54.09 9202885    2:36.26           
          1:18.14  2:36.26
  4. Pim Thijert                   Hellas-Glana           2:42.05 9305431    2:39.66           
          1:21.08  2:39.66
  5. Thijs van der Sterren         ZEPS                        NT 9102207    2:49.09           
          1:21.28  2:49.09
  6. Laurence Smits                Eurode KZC             2:58.61 9500007    3:01.89           
          1:29.72  3:01.89
AFGE Tim Hustinx                   Hellas-Glana           3:19.66 9203397                      
AFGE Max Houben                    Hellas-Glana           3:01.40 9100999                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   1:05.59 9007408    1:05.07           
          1:05.07
  2. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       1:04.49 9103432    1:05.13           
          1:05.13
  3. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:08.48 9505226    1:08.52           
          1:08.52
  4. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:08.20 8900802    1:10.02           
          1:10.02
  5. Roos Lemmen                   Eurode KZC             1:06.71 8403078    1:10.14           
          1:10.14
  6. Alicia Icario                 Hellas-Glana           1:10.76 8901944    1:10.54           
          1:10.54
  7. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:10.01 9002302    1:11.08           
          1:11.08
  8. Rian Lensen                   Hellas-Glana           1:17.50 8805688    1:16.07           
          1:16.07
  9. Britta van Didden             ZEPS                   1:12.91 9108234    1:17.80           
          1:17.80
 10. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       1:13.07 8401156    1:17.99           
          1:17.99
 11. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       1:19.07 8201594    1:18.89           
          1:18.89
 12. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             1:18.67 9602546    1:20.42           
          1:20.42
 13. Ashley de Vos                 ZEPS                   1:17.23 8705882    1:21.46           
          1:21.46
 14. Kim de Groot                  ZEPS                   1:20.79 8601318    1:23.10           
          1:23.10
 15. Aranka Vink                   Eurode KZC             1:15.99 9305952    1:23.48           
          1:23.48
 16. Shanna van Vliet              Eurode KZC             1:25.32 9505498    1:24.40           
          1:24.40
 17. Nadine Claessens              Zwemclub Eijsden       1:22.89 9104466    1:25.36           
          1:25.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           ZEPS                     55.39 8502495      56.13           
            56.13
  2. Pieter de Heer                Hellas-Glana             57.48 8901141      58.23           
            58.23
  3. Mike Storcken                 ZEPS                     58.77 7801019    1:01.34           
          1:01.34
  4. Anton van der Sluis           Hellas-Glana             59.29 9002697    1:01.81           
          1:01.81
  5. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:00.58 8905665    1:02.23           
          1:02.23
  6. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:04.01 9600195    1:04.76           
          1:04.76
  7. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:04.36 9405853    1:04.89           
          1:04.89
  8. Martijn Pregled               Hellas-Glana           1:04.82 8602465    1:06.80           
          1:06.80
  9. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden       1:04.06 9005039    1:07.99           
          1:07.99
 10. Dion Peelen                   Eurode KZC             1:10.75 9304051    1:10.16           
          1:10.16
 11. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:06.82 9401797    1:12.06           
          1:12.06
 12. Melvin Vink                   Eurode KZC             1:10.58 9106559    1:12.80           
          1:12.80
 13. Timo Billman                  Eurode KZC             1:10.77 9601033    1:13.11           
          1:13.11
 14. Brian Schijns                 Eurode KZC             1:14.54 9500713    1:13.92           
          1:13.92
 15. Sharmaine Sahusilawane        Hellas-Glana           1:14.92 8805923    1:15.08           
          1:15.08
 16. Maarten Jongen                Eurode KZC             1:15.46 9402849    1:18.04           
          1:18.04
 17. Michael Schlijper             Eurode KZC             1:15.27 9303691    1:21.98           
          1:21.98
 18. Daniel van den Wildenberg     Eurode KZC             1:34.50 9206491    1:23.22           
          1:23.22
AFGE Johan Derks                   Hellas-Glana             56.85 8700673                      
AFGE Roy Kleijkers                 ZEPS                     56.60 8100881                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
18.01.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:30.38            2:32.64           
        Meggie Schreppers, 94                      Irma van den Brandt, 97
        Beau Warnier, 96                           Astrid van den Brandt, 95
            38.64  2:32.64

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:42.95            2:35.66           
        Laura van Kessel, 95                       Lianne Bonné, 97
        Inge Bonné, 94                             Veerle Wauben, 95
            40.96  2:35.66

  3. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             2:30.35            2:36.51           
        Rebecca Vroomen, 93                        Jennifer Nelissen, 96
        Leonora Arets, 95                          Joëlle Savelberg, 97
            33.13  2:36.51

  4. ZEPS 1                        ZEPS                   2:45.92            2:47.02           
        Dyonne Lemmens, 95                         Sanne Boelhouwers, 94
        Dominika Vanhouwe, 97                      Bo Huck, 93
            41.80  2:47.02

 DIS Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           3:17.36            2:26.32           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
        Renée Philipse, 95                         Lin Haane, 97
        Vera Dijksma, 96                           Loïs Hagmanns, 96
            51.70  2:26.32

AFGE Eurode KZC 2                  Eurode KZC             3:02.64                              
        Maxime Braun, 97                           Aranka Vink, 93
        Desteny Karssenmakers, 97                  Shanna van Vliet, 95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
18.01.2009                             (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden            NT            1:26.82           
        Stan Ceha, 97                              Timo Warnier, 99
        Audrey Bams, 98                            Julie Theunissen, 97
          1:26.82

  2. Eurode KZC 1                  Eurode KZC                  NT            1:27.64           
        Jordy Severins, 98                         Reuben Smits, 98
        Janina Beckers, 98                         Shania Haenen, 98
          1:27.64

  3. ZEPS 1                        ZEPS                   1:38.14            1:29.51           
        Emiel Jacob, 97                            Lars van Didden, 97
        Myrthe Goertz, 99                          Amber Winkelhuijzen, 98
          1:29.51

  4. Eurode KZC 2                  Eurode KZC                  NT            1:33.83           
        Corben Braun, 99                           Tijn Wolfhagen, 98
        Jody Savelberg, 99                         Maxime Braun, 97
          1:33.83

  5. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:41.86            1:38.89           
        Stan Stelten, 99                           Joey Derhaag, 97
        Maja Andric, 97                            Charissa Drost, 97
          1:38.89

AFGE Hellas-Glana 2                Hellas-Glana                NT                              
        Roel Hustinx, 99                           Lard Seijkens, 99
        Marjolijn Kleijer, 97                      Bente Seijkens, 98




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Eurode KZC