Nr. 1. Alle, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 2. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 3. Heren, 50m rugslag  Senioren open
Nr. 4. Dames, 50m rugslag  Senioren open
Nr. 5. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 6. Heren, 100m vrije slag  Senioren open
Nr. 7. Dames, 100m vrije slag  Senioren open
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 9. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag  Senioren open
Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag  Senioren open
Nr. 12. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 14. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren open
Nr. 15. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren open


Klassementscompetitie 2e ronde
Oss, 14.10.2007


1 - 2e ronde klassementscompetitie14-10-2007 - 14:00


Programmanr. 1
14-10-2007 - 14:00
Alle, 25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.GRELLING, IrisNautilus28.49000005226.10
2.HABERS, FloorNautilus27.03000005426.26
3.VAN ZUTPHEN, JasperNautilusNT000033527.14
4.VAN NUNEN, SamNautilusNT010003627.79
5.BREMAN, LanaNautilus34.12000030028.40
6.SCHOO, EstherNautilusNT000062631.00
7.LANGSTRAAT, MaartjeArethusa32.23000044631.75
8.VAN STIPHOUT, MaartjeNautilusNT010008831.79
9.GRELLING, BirgitNautilusNT01agv35.92
DISGLOUDEMANS, RoosNautilusNT000062437.23
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBAKKER, JordyNautilusNT000033739.84
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 2
14-10-2007 - 14:02
Alle, 50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.POLSBROEK, Jo-EnyArethusa49.33970223844.46
2.JANSEN, MaudZV Hydra46.4797-0348445.21
3.VERZIJDEN, LisaTempo Valkenswaard46.81970157245.55
4.VAN GENNIP, LisanneZV Hydra48.1597-0144445.82
5.VAN AALST, BoArethusa50.68980063047.54FJ 1 1
6.WILKENS, MarliesArethusa49.30970224047.54FJ 2 2
7.VOS, DemiTempo Valkenswaard48.78970205447.83
8.DE LAU, ChantalTempo Valkenswaard48.91970284649.56
9.VAN DE LOO, AnneArethusa51.61980062850.02
10.VAN ZUTPHEN, MaritNautilus52.80980134051.09
11.KOOIJMAN, MatthijsArethusaNT990053752.12
12.NOUWENS, RoosNautilus54.60970343252.56
13.WESSELS, WilkeZV Hydra51.7097-0144052.88
14.VAN DER VEN, MathijsNautilus54.40970244555.31
15.DE VRIES, RoosArethusa58.52970332256.98
16.BREMAN, MyraNautilus58.81980178058.11
17.VAN DER VEN, VeerleNautilusNT970333458.36
18.KOK, KimberleyArethusa58.16970401858.71
18.VAN KESSEL, DeniseNautilus1:00.70980227858.711
18.VAN RIEL, PleunieArethusa1:05.36980104258.712
21.KASTELIJN, MarritNautilus1:05.89980133859.24
22.NETTEN, DésiréArethusa1:02.1497041021:02.57
23.STRAVER, IrisNautilusNT98agv1:03.37
24.FELLOUS, DinaNautilus1:07.4398013341:07.07
25.VAN DE BURGT, JonahNautilusNT99010371:13.66
26.VAN DE KAMP, JessieArethusaNT99010431:16.60


<< TOP >>
Programmanr. 3
14-10-2007 - 14:10
Heren, 50m rugslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.KOUWENBERG, NiekZV Hydra31.4786-0171532.61
2.WESSELS, WouterZV Hydra34.7491-0254134.05
3.DE JONG, NielsZV Hydra34.7489-0579734.84
4.BUS, TomZV Hydra34.2487-0057135.34
5.BOLTE, DustinTempo Valkenswaard33.34920481335.93
6.VAN DEN CORPUT, JeroenZV Hydra34.9293-0341936.10
7.VAN GRUNSVEN, JoepArethusa38.20950046936.87FJ 1 1
8.VAN DER AA, StijnZV Hydra37.0990-0000136.87FJ 2 2
9.DE WIT, JaapZV Hydra36.2891-0336137.07
10.VAN DER VEN, MathieuZV Hydra32.6084-0234937.12
11.JONKER, JipTempo Valkenswaard37.23930496337.74
12.DELISSEN, MarkZV Hydra39.1492-0688937.89
13.BERGMANS, JesperZV Hydra38.4393-0612738.25
14.VAN OOL, RickTempo Valkenswaard37.53910648938.36
15.JANSSEN, StefZV Hydra41.9492-0689139.20
16.VAN DE BOOGAARD, JelteTempo Valkenswaard41.41910273139.54
17.VEREST, JaapTempo Valkenswaard38.52910639939.58
18.VERHAGEN, MartijnZV Hydra39.2191-0560340.00
19.VAN BAKEL, RickArethusa42.09930603140.01
20.WESSELS, KoenZV Hydra40.4094-0304140.29
21.V.D. BIGGELAAR, RobinTempo Valkenswaard40.24930266741.08
22.LOYENS, FrankTempo Valkenswaard39.77660048941.28
23.VAN TUIJL, JoryArethusaNT910701942.24
24.VERHAGEN, FreekZV Hydra44.7695-0331142.37
25.VAN OOL, TomTempo Valkenswaard42.27950215342.58
26.VAN LIESHOUT, ErwinZV Hydra41.1895-0172343.21
27.VAN MELIS, RobinZV Hydra46.0596-0333343.84
28.JONKER, RensTempo Valkenswaard48.45940350745.01
29.VAN DOESBURG, SjorsTempo Valkenswaard44.65950076545.09
30.VAN HOOGSTRATEN, BrianArethusa50.28950242748.96
31.VAN KILSDONK, RemcoZV Hydra52.1896-0333149.48
32.WEIJERS, DaveZV Hydra50.6196-0333550.88
33.STOFFELEN, MartynNautilus55.67960289154.65
NGKOOLEN, JoeriTempo Valkenswaard40.468705095
NGOOSTRA, FolkertTempo Valkenswaard30.648902347
NGSCHRIJVERS, RaoniTempo Valkenswaard36.739302669


<< TOP >>
Programmanr. 4
14-10-2007 - 14:20
Dames, 50m rugslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HOOGSTEDE, KarlijnArethusa40.54940480034.75
2.RUTTEN, ChantalTempo Valkenswaard35.39900475435.77
3.JANSSEN, JoyceZV Hydra35.2493-0430436.17
4.FRANSEN, SimoneZV Hydra37.8190-0754437.03
5.DELISSEN, AnnaZV Hydra38.5693-0430238.00
6.GERRITS, IngeTempo Valkenswaard36.92910376238.09FJ 1 1
7.VAN OOL, LindaTempo Valkenswaard36.71930498238.09FJ 2 2
8.V.D. OUWELAND, AnoukTempo Valkenswaard37.95940264838.14
9.PRINCEN, LindaArethusa38.31910438838.40
10.VOS, AshleyTempo Valkenswaard38.74950313839.06
11.VAN GERWEN, IlseZV HydraNT94-0678039.15
12.ZAMAN, LisaArethusa38.94940510039.18
13.VAN DOESBURG, MirjaTempo Valkenswaard39.16910074639.30
14.KUIJPERS, AnnemiekeZV Hydra36.3485-0175839.47
15.VAN DEN BROEK, JessieZV Hydra40.1695-0240840.42
16.FRANSEN, IngeZV Hydra41.2292-0554040.47
16.RIJKERS, MarelkeZV Hydra39.7594-0265040.47
18.VERHAGEN, EliseZV Hydra41.3893-0430640.57
19.PEELS, MichelleTempo Valkenswaard40.78910627640.93
20.TIMMERS, EvaZV Hydra42.0393-0430840.96
21.VEREST, AnnemiekeTempo Valkenswaard41.93890428841.14
22.VERZIJDEN, LotteTempo Valkenswaard41.67940575841.19
23.RUIS, MarloesArethusa42.71950322041.36
24.DEKKERS, IneZV Hydra39.9089-0713441.46
25.VAN BEEK, ThelmaTempo Valkenswaard41.75960163442.08
26.VAN SCHAIK, AnoukTempo Valkenswaard43.84960163643.68
27.V. DEN OUWELAND, EvieTempo Valkenswaard44.93960163044.28
28.V.D BIGGELAAR, LisanneTempo Valkenswaard50.90960310050.36
29.BRESSERS, AnoukArethusa53.18960388052.75
30.MINHEERE, LotteZV Hydra1:00.2496-0296853.84
31.RAYMAKERS, DaniqueArethusa56.11960388254.52
32.V.D. MOOSDIJK, LisaTempo Valkenswaard54.76920507255.17
33.V.D. MOOSDIJK, AnneTempo Valkenswaard55.95950429655.67
34.VAN ZUTPHEN, DoreenNautilus1:01.02960405459.80
35.VAN AARLE, RowieNautilus57.5196048841:00.31
NGBIJVELDS, MandyZV Hydra46.0789-06056


<< TOP >>
Programmanr. 5
14-10-2007 - 14:30
Alle, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VOS, DemiTempo Valkenswaard1:30.7097020541:29.30
2.JANSEN, MaudZV Hydra1:35.9297-034841:31.26
3.VAN GENNIP, LisanneZV Hydra1:33.8297-014441:33.36
4.VERZIJDEN, LisaTempo Valkenswaard1:37.0697015721:33.73
5.WESSELS, WilkeZV Hydra1:46.3397-014401:41.15
6.DE LAU, ChantalTempo Valkenswaard1:45.3997028461:43.69
7.NOUWENS, RoosNautilusNT97034321:50.69
8.FATTORE, ElineNautilusNT97026181:53.97FJ 1 1
9.BREMAN, MyraNautilusNT98017801:53.97FJ 2 2
10.VAN KESSEL, DeniseNautilusNT98022782:04.15
11.VAN DER VEN, MathijsNautilusNT97024452:09.68
12.KASTELIJN, MarritNautilusNT98013382:12.40
13.VAN DER VEN, VeerleNautilusNT97033342:17.79
14.KOK, KimberleyArethusaNT97040182:21.62
15.NETTEN, DésiréArethusaNT97041022:26.50
16.STRAVER, IrisNautilusNT98agv2:28.24
17.FELLOUS, DinaNautilusNT98013342:29.14
18.VAN DE KAMP, JessieArethusaNT99010432:35.27
19.VAN DE BURGT, JonahNautilusNT99010372:48.93
DISVAN ZUTPHEN, MaritNautilusNT9801340
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren)., AI


<< TOP >>
Programmanr. 6
14-10-2007 - 14:35
Heren, 100m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BOLTE, DustinTempo Valkenswaard1:00.4292048131:01.42
2.VAN DER VEN, MathieuZV Hydra59.9384-023491:01.74
3.HEERKENS, AronNautilus1:04.7092017511:01.87FJ 1 1
4.WESSELS, WouterZV Hydra1:01.7191-025411:01.87FJ 2 2
5.VERMEULEN, KevinArethusa1:05.3393054691:02.08
6.BUS, TomZV Hydra1:01.1787-005711:03.00
7.VAN SLOOTEN, TimNautilus1:01.6189028691:03.12
8.SLIPPENS, NiekNautilus1:04.3488058651:05.14
9.DE JONG, NielsZV Hydra1:03.8889-057971:05.25
10.KOUWENBERG, NiekZV Hydra1:03.0686-017151:07.61
11.DE WIT, JaapZV Hydra1:09.6591-033611:08.64
12.VAN DER AA, StijnZV Hydra1:08.8590-000011:09.02
13.VAN DEN CORPUT, JeroenZV Hydra1:09.3393-034191:10.56
14.VAN STIPHOUT, GuusNautilus1:12.9495010811:10.73
15.SWINKELS, PeterArethusa1:22.5092065211:11.06
16.VAN DE BOOGAARD, JelteTempo Valkenswaard1:11.7591027311:11.25
17.VAN OOL, RickTempo Valkenswaard1:09.5991064891:11.50
18.DELISSEN, MarkZV Hydra1:16.1292-068891:11.66
19.RADJIMAN, AyrtonNautilus1:20.0791018551:13.21
20.VERHAGEN, MartijnZV Hydra1:14.6391-056031:13.43
21.JONKER, JipTempo Valkenswaard1:15.8293049631:13.52
22.JANSSEN, StefZV Hydra1:17.7592-068911:13.55
23.V.D. BIGGELAAR, RobinTempo Valkenswaard1:15.8293026671:13.95
24.VAN BAKEL, RickArethusa1:17.3693060311:14.73
25.BERGMANS, JesperZV Hydra1:17.0493-061271:14.84
26.VEREST, JaapTempo Valkenswaard1:12.9091063991:15.09
27.DEKKER, TomNautilus1:26.2291054951:15.76
28.WESSELS, KoenZV Hydra1:17.5194-030411:16.06
29.VAN TUIJL, JoryArethusa1:29.3391070191:16.63
30.LOYENS, FrankTempo Valkenswaard1:11.8466004891:16.99
31.VAN GENNIP, RikArethusa1:21.4094050671:17.89
32.RAAIJMAKERS, NickNautilus1:22.4293063871:20.49
33.VAN DOESBURG, SjorsTempo Valkenswaard1:23.2595007651:20.94
34.VERHAGEN, FreekZV Hydra1:24.5795-033111:21.28
35.HAMERS, MathijsNautilus1:28.1092037371:22.84
36.VAN LITH, BartNautilusNT92068331:22.99
37.VAN OOL, TomTempo Valkenswaard1:23.6495021531:24.26
38.WEIJERS, DaveZV Hydra1:28.6596-033351:27.63
39.LUNENBURG, JanNautilus1:28.8893025731:28.27
40.VAN DEN BOOGAARD, ErwinNautilusNT87051031:28.44
41.JONKER, RensTempo Valkenswaard1:36.7594035071:29.22
42.VAN LIESHOUT, ErwinZV Hydra1:25.1295-017231:31.05
43.VAN MELIS, RobinZV Hydra1:26.1696-033331:31.56
44.VAN DE BURGT, RobinNautilus1:34.9995003301:35.08
45.VAN RIEL, JimmyNautilus1:44.3496028891:41.30
46.RAAIJMAKERS, NielsNautilus1:39.7195045831:43.54
47.VAN KILSDONK, RemcoZV Hydra1:48.8196-033311:50.16
48.STOFFELEN, MartynNautilusNT96028912:05.82
NGKOOLEN, JoeriTempo ValkenswaardNT8705095
NGOOSTRA, FolkertTempo Valkenswaard58.538902347
NGSCHRIJVERS, RaoniTempo Valkenswaard1:06.189302669
NGLUNENBURG, BartNautilus1:05.188802259


<< TOP >>
Programmanr. 7
14-10-2007 - 14:54
Dames, 100m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VERBAKEL, MandyNautilus1:02.7590039081:05.11
2.VAN RIEL, MargotArethusa1:07.2592038381:07.78
3.STEGE, MaritNautilus1:12.4893007461:08.87
4.VERBEEK, KarinNautilus1:08.1492018481:08.92
5.BOKKERS, EvyArethusa1:09.6892054141:09.06
6.RUTTEN, ChantalTempo Valkenswaard1:09.9090047541:09.30
7.V.D. OUWELAND, AnoukTempo Valkenswaard1:10.7694026481:09.47
8.VAN DER HELM, SandraArethusa1:11.0290076421:10.42
9.DE VEER, LisetArethusa1:11.3387041901:10.57
10.VAN DEN OORD, VeraNautilus1:11.7694054321:10.90FJ 1 1
11.PARDOEL, KimberleyNautilus1:12.3794016461:10.90FJ 2 2
12.GERRITS, IngeTempo Valkenswaard1:11.1191037621:11.52
13.VAN DOESBURG, MirjaTempo Valkenswaard1:12.9691007461:12.20
14.VERBAKEL, ChantalNautilus1:13.5392026101:13.18
15.KUIJPERS, AnnemiekeZV Hydra1:07.9685-017581:13.46
16.VAN OOL, LindaTempo Valkenswaard1:12.7293049821:13.64
17.JANSSEN, JoyceZV Hydra1:11.6393-043041:14.48
18.VERHAGEN, EliseZV Hydra1:12.5893-043061:14.78
19.VAN DE RAKT, MargotNautilus1:18.5093006181:14.88
20.PRINCEN, LindaArethusa1:14.8491043881:14.90
21.VOS, AshleyTempo Valkenswaard1:08.0895031381:15.42
22.FRANSEN, IngeZV Hydra1:14.7292-055401:15.51
23.DELISSEN, AnnaZV Hydra1:16.8093-043021:15.83
24.VEREST, AnnemiekeTempo Valkenswaard1:12.0089042881:16.00
25.ZAMAN, LisaArethusa1:19.0994051001:16.56
26.DEKKERS, IneZV Hydra1:13.6189-071341:17.06
27.VAN DEN BROEK, JessieZV Hydra1:15.4895-024081:17.67
28.VAN GERWEN, IlseZV Hydra1:22.8594-067801:17.87
29.RIJKERS, MarelkeZV Hydra1:23.4894-026501:18.03
30.FRANSEN, SimoneZV Hydra1:17.0590-075441:18.44
31.GOVERS, LauraArethusa1:16.0293070961:18.66
32.JANSSEN, SamNautilus1:20.2494046191:18.86
33.PEELS, MichelleTempo Valkenswaard1:18.3891062761:19.34
34.RUIS, MarloesArethusa1:20.0895032201:20.66
35.VERZIJDEN, LotteTempo Valkenswaard1:22.6294057581:21.89
36.VAN SCHAIK, AnoukTempo Valkenswaard1:21.2196016361:22.02
37.TIMMERS, EvaZV Hydra1:22.5593-043081:22.56
38.V. DEN OUWELAND, EvieTempo Valkenswaard1:25.5296016301:23.82
39.ULIJN, EvyArethusa1:30.1096041001:24.44
40.VAN BEEK, ThelmaTempo Valkenswaard1:24.6096016341:24.63
41.MINHEERE, LotteZV Hydra1:56.2896-029681:35.71
42.RAYMAKERS, DaniqueArethusa1:48.4896038821:36.91
43.V.D BIGGELAAR, LisanneTempo Valkenswaard1:40.9896031001:40.09
44.V.D. MOOSDIJK, LisaTempo Valkenswaard1:43.6292050721:41.18
45.BESSEM, AmyNautilus1:41.5396040481:42.51
46.KASTELIJN, LarissaNautilusNT96040521:46.43
47.VAN HEIJNSBERGEN, EviNautilusNT96040501:47.28
48.VAN ZUTPHEN, DoreenNautilusNT96040541:52.18
49.BRESSERS, AnoukArethusa1:47.3496038801:52.94
50.VAN AARLE, RowieNautilusNT96048841:53.07FJ 1 1
51.V.D. MOOSDIJK, AnneTempo Valkenswaard1:50.8295042961:53.07FJ 2 2
NGVAN BERGEN, RomyNautilusNT9406738
NGBIJVELDS, MandyZV Hydra1:17.7889-06056


<< TOP >>
Programmanr. 8
14-10-2007 - 15:13
Alle, 50m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HABERS, FloorNautilus50.17000005447.31
2.GRELLING, IrisNautilus56.97000005247.38
3.VAN ZUTPHEN, JasperNautilusNT000033555.69
4.BREMAN, LanaNautilus1:07.6000003001:04.87
5.VAN NUNEN, SamNautilus1:18.0701000361:06.20
6.VAN STIPHOUT, MaartjeNautilusNT01000881:08.70
7.GLOUDEMANS, RoosNautilusNT00006241:10.88
8.LANGSTRAAT, MaartjeArethusaNT00004461:12.62
9.BAKKER, JordyNautilusNT00003371:17.54
10.SCHOO, EstherNautilusNT00006261:17.67
11.GRELLING, BirgitNautilusNT01agv1:20.43


<< TOP >>
Programmanr. 9
14-10-2007 - 15:16
Alle, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.POLSBROEK, Jo-EnyArethusa43.22970223841.90
2.WILKENS, MarliesArethusa51.61970224051.67
3.VAN AALST, BoArethusa50.49980063053.40
4.VAN DE LOO, AnneArethusa54.94980062855.54
5.FATTORE, ElineNautilusNT970261858.00
6.KOOIJMAN, MatthijsArethusaNT99005371:08.36
7.VAN RIEL, PleunieArethusa1:02.2498010421:12.84
8.DE VRIES, RoosArethusaNT97033221:19.37


<< TOP >>
Programmanr. 10
14-10-2007 - 15:18
Heren, 50m vlinderslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SLIPPENS, NiekNautilus32.22880586531.84
2.VAN SLOOTEN, TimNautilus31.23890286931.93
3.VERMEULEN, KevinArethusa32.06930546932.49
4.SWINKELS, PeterArethusa38.27920652135.07
5.HEERKENS, AronNautilus37.20920175135.42
6.VAN GRUNSVEN, JoepArethusa41.92950046936.83
7.VAN STIPHOUT, GuusNautilus40.48950108137.30
8.DEKKER, TomNautilus37.16910549537.35
9.RADJIMAN, AyrtonNautilus39.30910185538.21
10.VAN GENNIP, RikArethusa48.82940506741.67
11.VAN DEN BOOGAARD, ErwinNautilusNT870510344.10
12.HAMERS, MathijsNautilusNT920373745.78
13.VAN LITH, BartNautilus47.42920683345.84
14.LUNENBURG, JanNautilus44.64930257345.99
15.RAAIJMAKERS, NickNautilusNT930638747.33
16.VAN HOOGSTRATEN, BrianArethusa51.74950242752.67
17.VAN DE BURGT, RobinNautilus57.09950033059.57
18.RAAIJMAKERS, NielsNautilus1:03.4795045831:13.79
DISVAN RIEL, JimmyNautilus54.5896028891:00.23
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
NGLUNENBURG, BartNautilusNT8802259


<< TOP >>
Programmanr. 11
14-10-2007 - 15:24
Dames, 50m vlinderslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HOOGSTEDE, KarlijnArethusa35.65940480033.49
2.VERBAKEL, MandyNautilus34.56900390834.37
3.VAN RIEL, MargotArethusa33.66920383834.97FJ 1 1
4.DE VEER, LisetArethusa33.66870419034.97FJ 2 2
5.VAN DEN OORD, VeraNautilus36.37940543235.46
6.VERBEEK, KarinNautilus36.65920184835.53
7.STEGE, MaritNautilus37.61930074635.90
8.VAN DER HELM, SandraArethusa36.57900764236.63
9.BOKKERS, EvyArethusa39.45920541436.84
10.VERBAKEL, ChantalNautilus41.78920261037.33
11.PARDOEL, KimberleyNautilus37.86940164637.90
12.VAN DE RAKT, MargotNautilus42.20930061838.40
13.GOVERS, LauraArethusa39.74930709639.84
14.ULIJN, EvyArethusa44.36960410043.10
15.JANSSEN, SamNautilus48.66940461944.85
16.KASTELIJN, LarissaNautilusNT960405253.32
17.BESSEM, AmyNautilusNT960404859.40
DISVAN HEIJNSBERGEN, EviNautilusNT96040501:03.32
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NGVAN BERGEN, RomyNautilusNT9406738


<< TOP >>
Programmanr. 12
14-10-2007 - 15:28
Jongens, 4 x 50m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Hydra 1ZV Hydra2:53.542:53.31
VAN MELIS, Robin
VERHAGEN, Freek
96
95
44.00VAN LIESHOUT, Erwin
WEIJERS, Dave
95
96
2.Nautilus 1Nautilus3:14.613:13.10
RAAIJMAKERS, Niels
STOFFELEN, Martyn
95
96
50.75VAN DE BURGT, Robin
VAN STIPHOUT, Guus
95
95


<< TOP >>
Programmanr. 13
14-10-2007 - 15:32
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tempo Valkenswaard 1Tempo Valkenswaard2:39.232:49.60
V. DEN OUWELAND, Evie
VAN BEEK, Thelma
96
96
44.76VAN SCHAIK, Anouk
VOS, Ashley
96
95
2.Arethusa 1ArethusaNT2:54.52
WILKENS, Marlies
RUIS, Marloes
97
95
47.79POLSBROEK, Jo-Eny
ULIJN, Evy
97
96
3.ZV Hydra 1ZV Hydra2:59.923:01.24
VAN GENNIP, Lisanne
MINHEERE, Lotte
97
96
49.25VAN DEN BROEK, Jessie
JANSEN, Maud
95
97
4.Tempo Valkenswaard 2Tempo Valkenswaard3:07.303:08.64
VERZIJDEN, Lisa
V.D BIGGELAAR, Lisanne
97
96
47.50DE LAU, Chantal
VOS, Demi
97
97
DISNautilus 1NautilusNT3:37.97
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., derde zwemmer
VAN ZUTPHEN, Doreen
VAN AARLE, Rowie
96
96
56.08BESSEM, Amy
KASTELIJN, Larissa
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 14
14-10-2007 - 15:36
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Hydra 2ZV Hydra4:39.724:45.00
KOUWENBERG, Niek
WESSELS, Wouter
86
91
1:12.64VAN DER VEN, Mathieu
BUS, Tom
84
87
2.Nautilus 2Nautilus4:49.224:59.86
HEERKENS, Aron
SLIPPENS, Niek
92
88
1:17.40VAN SLOOTEN, Tim
RADJIMAN, Ayrton
89
91
3.Tempo Valkenswaard 2Tempo Valkenswaard5:17.735:20.26
BOLTE, Dustin
VAN DE BOOGAARD, Jelte
92
91
1:16.64VAN OOL, Rick
JONKER, Jip
91
93
4.ZV Hydra 3ZV Hydra5:15.655:20.90
BERGMANS, Jesper
DE JONG, Niels
93
89
1:25.96VAN DEN CORPUT, Jeroen
VAN DER AA, Stijn
93
90
5.Arethusa 1ArethusaNT5:43.90
VAN BAKEL, Rick
VAN TUIJL, Jory
93
91
1:35.64VERMEULEN, Kevin
SWINKELS, Peter
93
92
6.Nautilus 1Nautilus6:35.286:23.46
HAMERS, Mathijs
LUNENBURG, Jan
92
93
1:33.40DEKKER, Tom
RAAIJMAKERS, Nick
91
93


<< TOP >>
Programmanr. 15
14-10-2007 - 15:48
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nautilus 1Nautilus5:19.055:15.29
VAN DEN OORD, Vera
VERBAKEL, Chantal
94
92
1:23.39VERBEEK, Karin
VERBAKEL, Mandy
92
90
2.Arethusa 1ArethusaNT5:19.18
HOOGSTEDE, Karlijn
BOKKERS, Evy
94
92
1:20.29DE VEER, Liset
VAN RIEL, Margot
87
92
3.Tempo Valkenswaard 2Tempo Valkenswaard5:22.265:26.09
VAN OOL, Linda
VEREST, Annemieke
93
89
V.D. OUWELAND, Anouk
VAN DOESBURG, Mirja
94
91
4.Nautilus 2Nautilus6:00.415:45.45
VAN DE RAKT, Margot
JANSSEN, Sam
93
94
1:27.39PARDOEL, Kimberley
STEGE, Marit
94
93
5.ZV Hydra 2ZV Hydra5:30.665:46.20
VAN GERWEN, Ilse
DEKKERS, Ine
94
89
1:29.17JANSSEN, Joyce
KUIJPERS, Annemieke
93
85
6.ZV Hydra 3ZV Hydra5:37.915:46.22
DELISSEN, Anna
FRANSEN, Inge
93
92
1:23.60FRANSEN, Simone
VERHAGEN, Elise
90
93
7.Tempo Valkenswaard 1Tempo Valkenswaard5:10.595:47.82
VERZIJDEN, Lotte
PEELS, Michelle
94
91
1:33.90GERRITS, Inge
RUTTEN, Chantal
91
90