3e JUMBO MULTI MEET 2011
Cuijk (NED),    19. - 20.2.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 50m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Alle, 25m schoolslag, 6 - 8 jaar    Nr. 4. Meisjes, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar
Nr. 5. Jongens, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar    Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Alle, 25m rugslag, 6 - 8 jaar
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, 8 - 10 jaar    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, 8 - 10 jaar
Nr. 13. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Meisjes, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar
Nr. 17. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 18. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 19. Gemengd, 4 x 25m vrije slag, 6 - 8 jaar    Nr. 20. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 22. Alle, 25m vrije slag, 6 - 8 jaar
Nr. 23. Meisjes, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 25. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 26. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 27. Alle, 25m vlinderslag, 6 - 8 jaar    Nr. 28. Meisjes, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar
Nr. 29. Jongens, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar    Nr. 30. Dames, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 31. Heren, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 32. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 33. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 34. Gemengd, 4 x 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 35. Dames, 4 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 36. Heren, 4 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Dames, 4 x 50m wisselslag                   11 jaar en ouder
19-2-2011 - 12:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeester-Meerval 1              Zeester-Meerval       2:03.48            2:02.27           
        Lotte Langenhoff, 96                       Inge Arts, 92
        Kim Loeffen, 94                            Karlijn Hoogstede, 94
            30.92  2:02.27

  2. Zeester-Meerval 2              Zeester-Meerval       2:14.13            2:14.26           
        Cyril Landstra, 93                         Sophie Sollie, 94
        Juliette van den Berg, 96                  Juliette van Latum, 96
            33.76  2:14.26

  3. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:21.51            2:16.69           
        Vera Hendriks, 94                          Cindy Hendriks, 92
        Carlijn Viering, 97                        Emmeke Arends, 98
            34.49  2:16.69

  4. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:15.04            2:16.74           
        Petra Schuivens, 93                        Chantal Willems, 91
        Emmely Toonen, 96                          Christa Schuivens, 96
            36.35  2:16.74

  5. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           2:19.07            2:21.37           
        Shauny Feider, 93                          Charessa Feider, 94
        Naomi Feider, 91                           Elodie Siroen, 90
            37.00  2:21.37

  6. Zeester-Meerval 3              Zeester-Meerval       2:29.87            2:24.67           
        Iris van de Crommert, 98                   Claire van den Berg, 98
        Lotte Verbiesen, 98                        Sofie Nooijen, 97
            37.61  2:24.67

  7. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:25.66            2:28.68           
        Ellen van Duren, 99                        Naomi Euwes, 97
        Bernadette Verstegen, 91                   Joël Hoven, 97
            36.74  2:28.68

  8. Tritium (SG) 3                Tritium (SG)           2:27.01            2:32.03           
        Hildy Siroen, 95                           Elske Eikholt, 93
        Manon Barten, 97                           Elke Loeffen, 97
            38.75  2:32.03

  9. Zeester-Meerval 4              Zeester-Meerval       2:41.69            2:42.45           
        Maaike de Beer, 97                         Anne van Casteren, 96
        Hester van de Elzen, 95                    Tekla van den Elzen, 97
            40.20  2:42.45

 10. Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)      2:46.46            2:47.06           
        Sarah Bos, 97                              Sharon Aerdts, 99
        Evi Schols, 96                             Hanna Schaminee, 99
            39.30  2:47.06

 11. Tritium (SG) 4                Tritium (SG)           2:51.01            2:49.94           
        Willeke Pas, 96                            Rachelle Rooijendijk, 94
        Sabien Timmers, 99                         Kiki Hengst, 99
            41.26  2:49.94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 4 x 50m wisselslag                   11 jaar en ouder
19-2-2011 - 12:26                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           1:56.51            1:54.46           
        Mart Hendriks, 93                          Simon van den Broek, 93
        Teun Strijbosch, 96                        Dieder Schuurmans, 95
            27.78  1:54.46

  2. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           2:00.15            2:01.74           
        Sander Barten, 94                          Jelte Schuurmans, 91
        Barrie Pals, 92                            Ronald Vullings, 87
            32.47  2:01.74

  3. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         2:08.40            2:08.31           
        Tom Uilenberg, 86                          Wouter van der Stelt, 72
        Janno Duyzer, 88                           Pim Scheffer, 92
            34.00  2:08.31

  4. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:21.16            2:16.48           
        Alex Bos, 95                               Kasper v. Dijk, 92
        Rob Arts, 88                               Brayen Janz, 96
            34.46  2:16.48

  5. Tritium (SG) 3                Tritium (SG)           2:08.95            2:19.15           
        Daniel van Dijk, 97                        Rens Mahler, 92
        Scout Mosmüller, 96                        Sieb Wesseling, 98
            32.49  2:19.15

  6. Thalassa 2                    Thalassa               2:19.35            2:39.34           
        Daan van der Heuvel, 96                    Joran Gielissen, 98
        Robin Simonis, 91                          Bob Simonis, 97
            43.60  2:39.34

AFGE Tritium (SG) 4                Tritium (SG)           2:55.01                              
        Joppe Bosmans, 98                          Scout Mosmüller, 96
        Stan Kerkhof, 99                           Yoran van de Krabben, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 25m schoolslag                            6 - 8 jaar
19-2-2011 - 12:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        25.33 0200074      25.64           
  2. Evy Bosmans                   Tritium (SG)             26.89 0300626      26.01           
  3. Sjors Lemmers                 Tritium (SG)                NT 0300555      26.10           
  4. Lola Hengst                   Tritium (SG)             28.61 0300236      27.84           
  5. Coen Graat                    Tritium (SG)                NT 0201363      28.20           
  6. Kevin Hendriks                Tritium (SG)                NT 0300413      30.63           
  7. Cynthia van Elen              Tritium (SG)                NT 0300656      30.77           
  8. Jarno Poldervaart             Njord                    37.85 0400109      31.32 FJ 1      
  9. Amber Holtrop                 De Waalstroom               NT 0300348      31.32 FJ 2      
 10. Amber Saris                   Noord Limburg(SG)           NT 0201964      31.89           
 11. Lotta Bosmans                 Tritium (SG)             33.67 0200794      31.92           
 12. Bart Arends                   De Waalstroom               NT 0200761      32.28           
 13. Donna Jaspers                 Tritium (SG)                NT 0300830      32.30           
 14. Janne Paardenkooper           De Waalstroom               NT 0300346      33.77           
 15. Hugo Hesen                    Noord Limburg(SG)        36.27 0300403      34.87           
 DIS Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        31.49 0200560                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e(1 start regel) of 2e start (geen tijden noteren.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 50m schoolslag                         8 - 10 jaar
19-2-2011 - 12:37                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             48.37 0000104      49.73           
  2. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)        54.75 0001378      52.09           
  3. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)        54.26 0004000      53.53           
  4. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             54.89 0100268      54.05           
  5. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        57.78 0100480      55.75           
  6. Joelle Poldervaart            Njord                    58.22 0100670      57.37           
  7. Maike Verploegen              De Waalstroom          1:04.82 0102018      58.26           
  8. Nienke Timmers                Tritium (SG)                NT 0103008    1:10.35           
 DIS Denise Geulen                 Tritium (SG)                NT 0003672      54.20           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m schoolslag                         8 - 10 jaar
19-2-2011 - 12:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Smid                    Tritium (SG)             47.89 0100627      48.08           
  2. Okke Jansen                   De Waalstroom            50.31 0002475      49.46           
  3. Jasper Arends                 De Waalstroom            50.61 0001529      49.80           
  4. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)        50.76 0002853      50.97           
  5. Rik Cillessen                 Tritium (SG)             55.27 0000599      53.25           
  6. Thijs Arends                  De Waalstroom            57.96 0001851      54.63           
  7. Jarno Koster                  Tritium (SG)                NT 0200637      55.93           
  8. Joost Geerdink                De Waalstroom          1:01.11 0002467      57.61           
  9. Antoine van Dreumel           De Waalstroom          1:05.02 0200187      58.12           
 10. Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)      1:02.54 0101955    1:04.28           
 DIS Jochem Schouten               Tritium (SG)                NT 0003771    1:00.05           
        SL - Het keer- en of eindpunt met één hand aangetikt.
 DIS Milan van der Linden          Tritium (SG)                NT 0102623    1:11.44           
        SL - Het keer- en of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                         11 - 12 jaar
19-2-2011 - 12:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Verbiesen                Zeester-Meerval       1:30.78 9802120    1:29.83           
            42.24  1:29.83
  2. Claire van den Berg            Zeester-Meerval       1:36.26 9800752    1:34.33           
            44.17  1:34.33
  3. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:35.09 9901412    1:36.69           
            44.66  1:36.69
  4. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:46.10 9801998    1:41.56           
            48.55  1:41.56
  5. Iris van de Crommert           Zeester-Meerval       1:38.36 9801782    1:41.89           
            47.76  1:41.89
  6. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      1:46.92 9805414    1:44.40           
            49.36  1:44.40
  7. Ely van Kraaij                 Zeester-Meerval       1:52.57 9901050    1:49.34           
            51.36  1:49.34
  8. Sabien Timmers                Tritium (SG)           1:54.01 9904440    1:49.90           
            52.65  1:49.90
  9. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)      1:52.60 9904716    1:50.12           
            52.42  1:50.12
 10. Kiki Hengst                   Tritium (SG)           1:54.69 9904688    1:55.00           
            53.77  1:55.00
 11. Laura Peeters                 Tritium (SG)                NT 9903062    1:57.79           
            54.18  1:57.79
 12. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      1:51.84 9904394    1:57.93           
            55.64  1:57.93
 13. Caitlin Rizzo                 Noord Limburg(SG)           NT 9905370    1:58.16           
            53.88  1:58.16
 14. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)      1:53.08 9805664    1:58.44           
            54.66  1:58.44
 15. Marissa Rutten                Tritium (SG)           2:31.70 9805384    2:00.02           
            55.42  2:00.02
 DIS Marieke Schouten              Tritium (SG)           2:10.07 9805374    1:47.84           
        SQ - Tijdens de eerste slag na start- en/of keerpunt na een vlinderbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
            51.49  1:47.84
AFGE Vera Daman                    Tritium (SG)                NT 9803040                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                         13 - 14 jaar
19-2-2011 - 12:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:22.43 9701142    1:22.71           
            38.82  1:22.71
  2. Lotte Langenhoff               Zeester-Meerval       1:20.66 9602580    1:22.75           
            38.89  1:22.75
  3. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:24.22 9603374    1:24.96           
            39.73  1:24.96
  4. Juliette van den Berg          Zeester-Meerval       1:28.93 9601286    1:27.45           
            40.55  1:27.45
  5. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:32.63 9701452    1:31.94           
            42.84  1:31.94
  6. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:30.72 9603730    1:33.41           
            43.26  1:33.41
  7. Maaike de Beer                 Zeester-Meerval       1:34.28 9702504    1:34.47           
            44.99  1:34.47
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:37.37 9701374    1:34.76           
            45.64  1:34.76
  9. Tekla van den Elzen            Zeester-Meerval       1:34.03 9701484    1:35.90           
            45.36  1:35.90
 10. Kim van der Heijden           Njord                  1:38.78 9700662    1:37.79           
            45.96  1:37.79
 11. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:38.02 9602912    1:39.22           
            46.80  1:39.22
 12. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:40.53 9700918    1:41.07           
            46.69  1:41.07
 13. Elke Loeffen                  Tritium (SG)           1:47.19 9705102    1:42.30           
            48.14  1:42.30
 14. Anne van Casteren              Zeester-Meerval       1:43.28 9601288    1:42.85           
            48.21  1:42.85


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                     15 jaar en ouder
19-2-2011 - 12:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                    Zeester-Meerval       1:16.85 9403432    1:15.96           
            35.89  1:15.96
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:17.82 9107878    1:17.76           
            36.24  1:17.76
  3. Karlijn Hoogstede              Zeester-Meerval       1:20.29 9404800    1:22.23           
            38.37  1:22.23
  4. Cyril Landstra                 Zeester-Meerval       1:20.30 9305722    1:22.99           
            38.55  1:22.99
  5. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:28.33 9404340    1:24.55           
            39.03  1:24.55
  6. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:26.64 9305036    1:27.45           
            40.72  1:27.45
  7. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:30.67 9307192    1:29.25           
            42.05  1:29.25
  8. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:32.13 9305940    1:31.67           
            43.32  1:31.67
  9. Naomi Feider                  Tritium (SG)           1:31.51 9107956    1:32.81           
            43.05  1:32.81
 10. Hester van de Elzen            Zeester-Meerval       1:30.90 9501554    1:34.70           
            43.93  1:34.70
 11. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           1:32.96 9305032    1:35.04           
            44.78  1:35.04
 12. Selina van de Berge           Thalassa               1:37.12 9505948    1:44.15           
            46.54  1:44.15
AFGE Frances van der Moolen        De Waalstroom          1:47.00 6400454                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m schoolslag                         11 - 12 jaar
19-2-2011 - 13:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           1:40.52 9800489    1:36.09           
            45.17  1:36.09
  2. Joran Gielissen               Thalassa               1:53.41 9803615    1:45.78           
            48.93  1:45.78
  3. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)           1:51.93 9803275    1:47.86           
            51.18  1:47.86
 DIS Stan Kerkhof                  Tritium (SG)                NT 9903385    2:01.22           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            56.00  2:01.22
AFGE Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)      1:53.11 9903959                      
AFGE Kirill Evdokimov              Njord                  1:39.39 9803669                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m schoolslag                         13 - 14 jaar
19-2-2011 - 13:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Scout Mosmüller               Tritium (SG)           1:37.85 9604377    1:36.43           
            44.36  1:36.43
  2. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      1:42.87 9605237    1:40.72           
            48.17  1:40.72
  3. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:51.38 9604889    1:42.85           
            47.61  1:42.85
  4. Yoran van de Krabben          Tritium (SG)                NT 9705067    1:45.85           
            47.38  1:45.85
  5. Daan van der Heuvel           Thalassa               1:47.34 9604833    1:47.40           
            48.46  1:47.40
  6. Bob Simonis                   Thalassa               1:53.63 9700485    1:54.25           
            54.20  1:54.25
AFGE Nico Duvansky                 Njord                  1:46.26 9703883                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m schoolslag                     15 jaar en ouder
19-2-2011 - 13:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:07.96 9105911    1:06.95           
            31.45  1:06.95
  2. Kevin Janssen                  Zeester-Meerval       1:09.45 9204109    1:10.55           
            32.40  1:10.55
  3. Janno Duyzer                  Z.V. Den Doorn         1:16.92 8800895    1:17.39           
            35.20  1:17.39
  4. Sjors Lieverst                DEW                         NT 9501389    1:17.50           
            36.02  1:17.50
  5. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           1:17.64 9104841    1:17.58           
            36.79  1:17.58
  6. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:20.16 9501273    1:17.79           
            36.31  1:17.79
  7. Barrie Pals                   Tritium (SG)           1:17.37 9202013    1:19.43           
            36.48  1:19.43
  8. Simon van den Broek           Tritium (SG)           1:20.34 9302383    1:19.82           
            37.10  1:19.82
  9. Pim Scheffer                  Z.V. Den Doorn         1:20.10 9205535    1:20.92           
            38.18  1:20.92
 10. Ronald Vullings               Tritium (SG)           1:16.63 8703655    1:22.59           
            37.40  1:22.59
 11. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:25.67 8805005    1:25.25           
            39.58  1:25.25
 12. Toby Mouwen                    Zeester-Meerval       1:30.24 9501513    1:26.42           
            39.59  1:26.42
 13. Robin Simonis                 Thalassa               1:27.58 9105685    1:28.44           
            40.57  1:28.44
 14. Jeffrey Thijssen              De Waalstroom          1:39.83 9107461    1:35.96           
            44.92  1:35.96
AFGE Eelco Kingma                  Thalassa               1:30.94 8402921                      
AFGE Loek Herberts                  Zeester-Meerval            NT 9001173                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                        11 - 12 jaar
19-2-2011 - 13:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Verbiesen                Zeester-Meerval       1:20.85 9802120    1:21.42           
            36.99  1:21.42
  2. Lisa Rambach                  De Waalstroom               NT 9903652    1:48.64           
            48.29  1:48.64
  3. Marieke Schouten              Tritium (SG)                NT 9805374    1:59.68           
            54.05  1:59.68


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                        13 - 14 jaar
19-2-2011 - 13:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Juliette van Latum             Zeester-Meerval       1:17.71 9600924    1:18.00           
            35.27  1:18.00
  2. Sofie Nooijen                  Zeester-Meerval       1:23.63 9702092    1:20.68           
            37.62  1:20.68
  3. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:30.76 9701452    1:33.00           
            40.47  1:33.00
  4. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:37.26 9704816    1:42.06           
            45.30  1:42.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                    15 jaar en ouder
19-2-2011 - 13:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                      Zeester-Meerval       1:04.88 9203076    1:04.64           
            29.93  1:04.64
  2. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:08.66 9207672    1:09.03           
            32.10  1:09.03
  3. Sophie Sollie                  Zeester-Meerval       1:05.50 9400140    1:12.26           
            33.57  1:12.26
  4. Vera Hendriks                 De Waalstroom          1:18.37 9405270    1:14.68           
            34.43  1:14.68
  5. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:13.78 9105482    1:18.29           
            34.37  1:18.29
  6. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:28.40 9502154    1:27.62           
            38.36  1:27.62
  7. Joyce Deckers                 De Waalstroom          1:45.00 7701110    1:34.50           
            44.61  1:34.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m vlinderslag                        13 - 14 jaar
19-2-2011 - 13:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:04.21 9603041    1:05.77           
            30.20  1:05.77
  2. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:15.18 9701577    1:14.92           
            33.55  1:14.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m vlinderslag                    15 jaar en ouder
19-2-2011 - 13:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           1:01.04 9304079    1:02.59           
            28.29  1:02.59
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:00.90 9200249    1:02.74           
            29.63  1:02.74
  3. Guus van Stiphout              Zeester-Meerval       1:04.28 9501081    1:05.29           
            30.68  1:05.29
  4. Sjors Lieverst                DEW                         NT 9501389    1:06.02           
            30.16  1:06.02
  5. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:10.27 9500447    1:14.28           
            33.02  1:14.28
  6. Sander Barten                 Tritium (SG)           1:13.64 9401899    1:15.25           
            33.34  1:15.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Alle, 25m rugslag                             6 - 8 jaar
19-2-2011 - 13:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        22.58 0200074      22.02           
  2. Sjors Lemmers                 Tritium (SG)                NT 0300555      23.93           
  3. Amber Holtrop                 De Waalstroom               NT 0300348      24.45           
  4. Antoine van Dreumel           De Waalstroom            30.02 0200187      24.52           
  5. Coen Graat                    Tritium (SG)                NT 0201363      24.82           
  6. Cynthia van Elen              Tritium (SG)                NT 0300656      27.53           
  7. Bart Arends                   De Waalstroom               NT 0200761      28.22           
  8. Kevin Hendriks                Tritium (SG)                NT 0300413      28.32           
  9. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        31.86 0200560      29.79           
 10. Lotta Bosmans                 Tritium (SG)             31.48 0200794      29.81           
 11. Lola Hengst                   Tritium (SG)             32.51 0300236      29.90           
 12. Jarno Poldervaart             Njord                    32.15 0400109      31.43           
 13. Amber Saris                   Noord Limburg(SG)           NT 0201964      33.34           
 14. Hugo Hesen                    Noord Limburg(SG)        32.41 0300403      35.39           
 DIS Donna Jaspers                 Tritium (SG)                NT 0300830                      
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen(het meelopen met de deelnemer-in het zwembad-wordt gelijkgesteld met gebruik van hulpmiddelen) (geen tijden noteren)
 DIS Evy Bosmans                   Tritium (SG)             29.16 0300626      26.75           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Janne Paardenkooper           De Waalstroom               NT 0300346      30.87           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                           8 - 10 jaar
19-2-2011 - 13:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             40.55 0000104      41.16           
  2. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             47.45 0100268      47.99           
  3. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        48.98 0100480      49.73           
  4. Maike Verploegen              De Waalstroom            53.43 0102018      51.19           
  5. Joelle Poldervaart            Njord                    59.04 0100670      54.33           
  6. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)        58.20 0001378      55.51           
  7. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)        53.00 0004000      55.98           
 DIS Denise Geulen                 Tritium (SG)                NT 0003672      56.68           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.(geen tijd noteren)
 DIS Nienke Timmers                Tritium (SG)                NT 0103008    1:14.27           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag                           8 - 10 jaar
19-2-2011 - 13:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Smid                    Tritium (SG)             42.25 0100627      39.40           
  2. Okke Jansen                   De Waalstroom            41.27 0002475      40.75           
  3. Jasper Arends                 De Waalstroom            46.76 0001529      47.41           
  4. Rik Cillessen                 Tritium (SG)             49.51 0000599      49.52           
  5. Thijs Arends                  De Waalstroom            51.62 0001851      50.68           
  6. Jarno Koster                  Tritium (SG)             55.80 0200637      50.77           
  7. Jochem Schouten               Tritium (SG)                NT 0003771      53.06           
  8. Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)        59.03 0101955      58.46           
 DIS Milan van der Linden          Tritium (SG)                NT 0102623                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.(geen tijd noteren)
 DIS Joost Geerdink                De Waalstroom            50.57 0002467      47.26           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen  met armen/en of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                         11 - 12 jaar
19-2-2011 - 13:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Verbiesen                Zeester-Meerval       1:07.85 9802120    1:08.30           
            33.28  1:08.30
  2. Claire van den Berg            Zeester-Meerval       1:13.97 9800752    1:10.53           
            33.18  1:10.53
  3. Iris van de Crommert           Zeester-Meerval       1:11.97 9801782    1:12.39           
            34.80  1:12.39
  4. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:15.31 9901412    1:15.14           
            36.21  1:15.14
  5. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:23.48 9801998    1:17.47           
            37.68  1:17.47
  6. Deborah Driessen              Aegir                  1:27.27 9802750    1:17.54           
            36.22  1:17.54
  7. Ely van Kraaij                 Zeester-Meerval       1:27.02 9901050    1:20.00           
            37.08  1:20.00
  8. Lisa Rambach                  De Waalstroom          1:33.08 9903652    1:33.32           
          1:33.32
  9. Kiki Hengst                   Tritium (SG)                NT 9904688    1:33.58           
            43.50  1:33.58
 10. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 9904716    1:34.56           
            42.58  1:34.56
 11. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      1:45.76 9904394    1:34.77           
            46.24  1:34.77
 12. Sabien Timmers                Tritium (SG)           1:38.15 9904440    1:35.81           
            46.17  1:35.81
 13. Marieke Schouten              Tritium (SG)           2:14.29 9805374    1:36.56           
          1:36.56
 14. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      1:45.86 9805414    1:38.78           
            47.57  1:38.78
 15. Caitlin Rizzo                 Noord Limburg(SG)           NT 9905370    1:38.90           
            44.08  1:38.90
 16. Marissa Rutten                Tritium (SG)                NT 9805384    1:52.59           
            52.51  1:52.59
 17. Laura Peeters                 Tritium (SG)                NT 9903062    1:53.73           
            53.38  1:53.73
 18. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)      1:53.89 9805664    1:54.40           
            53.74  1:54.40
AFGE Vera Daman                    Tritium (SG)                NT 9803040                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                         13 - 14 jaar
19-2-2011 - 13:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff               Zeester-Meerval       1:00.66 9602580    1:00.32           
            28.89  1:00.32
  2. Juliette van Latum             Zeester-Meerval       1:06.39 9600924    1:04.71           
            30.38  1:04.71
  3. Sofie Nooijen                  Zeester-Meerval       1:08.22 9702092    1:08.09           
            32.70  1:08.09
  4. Juliette van den Berg          Zeester-Meerval       1:11.19 9601286    1:09.78           
            32.93  1:09.78
  5. Rebecca Driessen              Aegir                  1:13.04 9603508    1:10.23           
            34.56  1:10.23
  6. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:10.82 9701142    1:10.58           
            33.63  1:10.58
  7. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:07.45 9603730    1:10.93           
            33.08  1:10.93
  8. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:12.90 9701452    1:13.49           
            35.39  1:13.49
  9. Kim van der Heijden           Njord                  1:13.85 9700662    1:14.65           
            36.18  1:14.65
 10. Maaike de Beer                 Zeester-Meerval       1:18.48 9702504    1:14.85           
            35.44  1:14.85
 11. Anne van Casteren              Zeester-Meerval       1:15.20 9601288    1:14.95           
            36.19  1:14.95
 12. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:19.67 9700918    1:15.89           
            37.00  1:15.89
 13. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:20.52 9602912    1:16.13           
            35.34  1:16.13
 14. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:17.10 9701374    1:16.74           
            36.77  1:16.74
 15. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:19.31 9704816    1:19.13           
            37.95  1:19.13
 16. Elke Loeffen                  Tritium (SG)           1:21.02 9705102    1:19.71           
            37.96  1:19.71
 17. Willeke Pas                   Tritium (SG)           1:24.48 9603702    1:24.96           
            39.46  1:24.96
 18. Tekla van den Elzen            Zeester-Meerval       1:29.08 9701484    1:27.14           
            41.43  1:27.14
 DIS Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:10.75 9603374                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijden noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                     15 jaar en ouder
19-2-2011 - 13:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                      Zeester-Meerval         59.31 9203076      58.95           
            28.31    58.95
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:01.07 9107878    1:01.73           
            29.12  1:01.73
  3. Karlijn Hoogstede              Zeester-Meerval       1:00.03 9404800    1:02.07           
            29.59  1:02.07
  4. Cyril Landstra                 Zeester-Meerval       1:02.04 9305722    1:02.74           
            30.40  1:02.74
  5. Vera Hendriks                 De Waalstroom          1:02.72 9405270    1:02.99           
            30.96  1:02.99
  6. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:03.82 9105482    1:05.91           
            30.55  1:05.91
  7. Sophie Sollie                  Zeester-Meerval         59.56 9400140    1:06.08           
            31.21  1:06.08
  8. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:06.73 9404340    1:06.33           
            31.77  1:06.33
  9. Wilma Scheepers               Tritium (SG)           1:06.23 8803836    1:07.05           
            31.55  1:07.05
 10. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:05.74 9307192    1:07.13           
            32.32  1:07.13
 11. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:10.76 9305940    1:10.40           
            33.77  1:10.40
 12. Elodie Siroen                 Tritium (SG)           1:08.27 9003414    1:11.39           
            34.21  1:11.39
 13. Naomi Feider                  Tritium (SG)           1:06.95 9107956    1:13.13           
            34.47  1:13.13
 14. Hester van de Elzen            Zeester-Meerval       1:15.37 9501554    1:14.23           
            34.75  1:14.23
 15. Joyce Deckers                 De Waalstroom          1:25.00 7701110    1:15.89           
            37.54  1:15.89
 16. Selina van de Berge           Thalassa               1:14.55 9505948    1:16.05           
            35.54  1:16.05
 17. Rachelle Rooijendijk          Tritium (SG)                NT 9407360    1:18.11           
            36.30  1:18.11
 18. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           1:14.43 9305032    1:19.80           
            37.08  1:19.80
AFGE Frances van der Moolen        De Waalstroom          1:25.00 6400454                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                         11 - 12 jaar
19-2-2011 - 14:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           1:07.54 9800489    1:08.18           
            31.77  1:08.18
  2. Joran Gielissen               Thalassa               1:33.86 9803615    1:20.93           
            37.31  1:20.93
  3. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)           1:27.07 9803275    1:21.61           
            38.44  1:21.61
  4. Stan Kerkhof                  Tritium (SG)           1:31.06 9903385    1:34.65           
            44.30  1:34.65
AFGE Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)      1:29.65 9903959                      
AFGE Kirill Evdokimov              Njord                  1:27.06 9803669                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                         13 - 14 jaar
19-2-2011 - 14:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             57.91 9603041      58.30           
            28.21    58.30
  2. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:01.72 9701577    1:00.88           
            30.03  1:00.88
  3. Scout Mosmüller               Tritium (SG)           1:15.28 9604377    1:17.59           
            35.29  1:17.59
  4. Yoran van de Krabben          Tritium (SG)                NT 9705067    1:18.17           
            34.99  1:18.17
  5. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:20.69 9604889    1:22.64           
            37.75  1:22.64
  6. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      1:25.80 9605237    1:23.40           
            39.84  1:23.40
  7. Daan van der Heuvel           Thalassa               1:28.56 9604833    1:23.78           
            39.82  1:23.78
AFGE Nico Duvansky                 Njord                  1:15.48 9703883                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                     15 jaar en ouder
19-2-2011 - 14:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus van Stiphout              Zeester-Meerval         55.02 9501081      55.08           
            26.45    55.08
  2. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             54.48 9304079      55.30           
            26.65    55.30
  3. Simon van den Broek           Tritium (SG)             56.70 9302383      56.14           
            26.62    56.14
  4. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        55.42 9200249      56.95           
            26.61    56.95
  5. Pim Scheffer                  Z.V. Den Doorn           56.76 9205535      56.96           
            27.60    56.96
  6. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             56.84 9104841      57.17           
            27.81    57.17
  7. Kevin Janssen                  Zeester-Meerval         56.75 9204109      57.90           
            27.40    57.90
  8. Sjors Lieverst                DEW                         NT 9501389      58.35           
            27.47    58.35
  9. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             58.72 9500447    1:00.64           
            28.86  1:00.64
 10. Ronald Vullings               Tritium (SG)             56.32 8703655    1:01.14           
            28.18  1:01.14
 11. Barrie Pals                   Tritium (SG)           1:01.32 9202013    1:01.83           
            28.83  1:01.83
 12. Tom Uilenberg                 Z.V. Den Doorn         1:04.43 8603135    1:03.05           
            30.55  1:03.05
 13. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:04.10 9501273    1:03.47           
            29.96  1:03.47
 14. Wouter van der Stelt          Z.V. Den Doorn         1:04.25 7200889    1:03.58           
            30.26  1:03.58
 15. Janno Duyzer                  Z.V. Den Doorn         1:02.92 8800895    1:04.26           
            30.18  1:04.26
 16. Sander Barten                 Tritium (SG)           1:06.07 9401899    1:06.56           
            30.81  1:06.56
 17. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:05.92 8805005    1:08.71           
            32.92  1:08.71
 18. Rens Mahler                   Tritium (SG)           1:06.88 9206411    1:10.50           
            32.81  1:10.50
 19. Jeffrey Thijssen              De Waalstroom          1:21.16 9107461    1:19.80           
            37.59  1:19.80
AFGE Eelco Kingma                  Thalassa               1:05.30 8402921                      
AFGE Loek Herberts                  Zeester-Meerval         55.05 9001173                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m wisselslag                         8 - 10 jaar
19-2-2011 - 14:14                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium (SG)           1:36.89 0000104    1:31.46           
          1:31.46
  2. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)           1:49.48 0100268    1:44.36           
          1:44.36
  3. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      1:55.89 0100480    1:49.11           
          1:49.11
  4. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      1:52.48 0200074    1:53.50           
          1:53.50
  5. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)           NT 0004000    1:54.47           
          1:54.47
  6. Maike Verploegen              De Waalstroom          2:00.52 0102018    1:56.05           
          1:56.05
  7. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      2:00.76 0001378    1:58.50           
          1:58.50
  8. Denise Geulen                 Tritium (SG)                NT 0003672    2:02.36           
          2:02.36
  9. Joelle Poldervaart            Njord                  2:17.76 0100670    2:02.55           
          2:02.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag                         8 - 10 jaar
19-2-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Smid                    Tritium (SG)           1:33.35 0100627    1:27.77           
          1:27.77
  2. Okke Jansen                   De Waalstroom          1:39.66 0002475    1:37.11           
          1:37.11
  3. Jasper Arends                 De Waalstroom          1:45.67 0001529    1:44.11           
          1:44.11
  4. Rik Cillessen                 Tritium (SG)           1:53.51 0000599    1:47.43           
          1:47.43
  5. Joost Geerdink                De Waalstroom               NT 0002467    1:47.86           
          1:47.86
  6. Thijs Arends                  De Waalstroom          1:59.16 0001851    1:54.66           
          1:54.66
 DIS Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)      1:53.04 0002853    1:48.76           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.76
 DIS Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)           NT 0101955    2:24.68           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:24.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m wisselslag                         11 - 12 jaar
19-2-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claire van den Berg            Zeester-Meerval       2:55.08 9800752    3:01.97           
            39.77  3:01.97
  2. Emmeke Arends                 De Waalstroom          3:20.28 9801998    3:16.42           
            45.94  3:16.42
  3. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 9904716    3:39.35           
            48.61  3:39.35
  4. Sabien Timmers                Tritium (SG)           3:48.00 9904440    3:42.94           
            55.32  3:42.94
 DIS Marissa Rutten                Tritium (SG)                NT 9805384                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Lisa Rambach                  De Waalstroom          3:31.16 9903652    3:47.11           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.(geen tijd noteren)
            52.63  3:47.11
 DIS Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)           NT 9904394    3:59.54           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            54.87  3:59.54
AFGE Vera Daman                    Tritium (SG)                NT 9803040                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m wisselslag                         13 - 14 jaar
19-2-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlijn Viering               De Waalstroom          2:46.82 9701142    2:48.82           
            40.07  2:48.82
  2. Sofie Nooijen                  Zeester-Meerval       2:55.18 9702092    2:50.35           
            38.14  2:50.35
  3. Juliette van den Berg          Zeester-Meerval       2:54.78 9601286    2:54.11           
            36.91  2:54.11
  4. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           2:55.73 9603374    2:55.48           
            37.20  2:55.48
  5. Anne van Casteren              Zeester-Meerval       3:17.53 9601288    3:03.95           
            44.00  3:03.95
  6. Christa Schuivens             Tritium (SG)           2:51.44 9603730    3:05.50           
            39.72  3:05.50
  7. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      3:18.07 9700918    3:08.06           
            41.93  3:08.06
  8. Tekla van den Elzen            Zeester-Meerval       3:24.90 9701484    3:11.10           
            49.24  3:11.10
  9. Maaike de Beer                 Zeester-Meerval       3:11.60 9702504    3:13.42           
            47.10  3:13.42
 10. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      3:48.41 9602912    3:16.43           
            44.05  3:16.43
 11. Elke Loeffen                  Tritium (SG)           3:20.74 9705102    3:22.27           
            47.11  3:22.27
 12. Willeke Pas                   Tritium (SG)           3:40.20 9603702    3:31.92           
            48.78  3:31.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m wisselslag                     15 jaar en ouder
19-2-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                    Zeester-Meerval       2:25.68 9403432    2:23.81           
            31.37  2:23.81
  2. Inge Arts                      Zeester-Meerval       2:24.22 9203076    2:24.25           
            30.48  2:24.25
  3. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:33.36 9107878    2:31.95           
            31.11  2:31.95
  4. Cyril Landstra                 Zeester-Meerval       2:33.30 9305722    2:35.90           
            33.75  2:35.90
  5. Cindy Hendriks                De Waalstroom          2:43.90 9207672    2:41.93           
            32.84  2:41.93
  6. Vera Hendriks                 De Waalstroom          2:38.23 9405270    2:42.36           
            34.77  2:42.36
  7. Wilma Scheepers               Tritium (SG)           2:43.17 8803836    2:46.78           
            35.11  2:46.78
  8. Charessa Feider               Tritium (SG)           2:44.29 9404340    2:48.21           
            35.58  2:48.21
  9. Petra Schuivens               Tritium (SG)           2:50.32 9305036    2:53.48           
            37.37  2:53.48
 10. Shauny Feider                 Tritium (SG)           2:51.83 9305940    2:55.77           
            39.71  2:55.77
 11. Hester van de Elzen            Zeester-Meerval            NT 9501554    3:06.77           
            45.11  3:06.77
 12. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           3:02.76 9502154    3:08.21           
            39.18  3:08.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                         11 - 12 jaar
19-2-2011 - 14:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           2:51.68 9800489    2:52.93           
            36.74  2:52.93
AFGE Kirill Evdokimov              Njord                  3:27.46 9803669                      
AFGE Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)           NT 9903959                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                         13 - 14 jaar
19-2-2011 - 14:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           2:24.81 9603041    2:25.25           
            31.08  2:25.25
  2. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           2:40.00 9701577    2:40.23           
            33.57  2:40.23
 DIS Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      3:29.26 9604889    3:18.23           
        SL - Het keer- en of eindpunt met één hand aangetikt.
            45.18  3:18.23
 DIS Bob Simonis                   Thalassa                    NT 9700485    3:19.90           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            47.71  3:19.90
AFGE Nico Duvansky                 Njord                       NT 9703883                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                     15 jaar en ouder
19-2-2011 - 14:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus van Stiphout              Zeester-Meerval       2:21.26 9501081    2:20.28           
            31.27  2:20.28
  2. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          2:24.54 9105911    2:21.74           
            31.24  2:21.74
  3. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      2:38.75 9501273    2:40.17           
            33.25  2:40.17
  4. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      2:40.91 8805005    2:48.59           
            36.82  2:48.59
  5. Robin Simonis                 Thalassa               2:58.32 9105685    2:53.46           
            35.09  2:53.46
  6. Toby Mouwen                    Zeester-Meerval       3:13.55 9501513    3:01.35           
            38.59  3:01.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Gemengd, 4 x 25m vrije slag                        6 - 8 jaar
19-2-2011 - 15:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Waalstroom 1               De Waalstroom          1:45.37            1:31.73 FJ 1      
        Antoine van Dreumel, 02                    Bart Arends, 02
        Janne Paardenkooper, 03                    Amber Holtrop, 03
          1:31.73

  2. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           1:35.17            1:31.73 FJ 2      
        Jarno Koster, 02                           Sjors Lemmers, 03
        Evy Bosmans, 03                            Lola Hengst, 03
          1:31.73

  3. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:00.15            1:48.47           
        Neri Euwes, 02                             Amber Saris, 02
        Hugo Hesen, 03                             Mascha Elbers, 02
          1:48.47

  4. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           2:26.42            1:51.48           
        Coen Graat, 02                             Kevin Hendriks, 03
        Lotta Bosmans, 02                          Donna Jaspers, 03
          1:51.48




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Dames, 50m vrije slag                         11 - 12 jaar
20-2-2011 - 10:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Verbiesen                Zeester-Meerval         30.64 9802120      30.77           
  2. Claire van den Berg            Zeester-Meerval         30.90 9800752      31.65           
  3. Iris van de Crommert           Zeester-Meerval         31.82 9801782      32.44           
  4. Emmeke Arends                 De Waalstroom            36.60 9801998      34.67           
  5. Ely van Kraaij                 Zeester-Meerval         36.28 9901050      35.37           
  6. Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom            39.11 9902926      38.13 FJ 1      
  7. Kiki Hengst                   Tritium (SG)             39.24 9904688      38.13 FJ 2      
  8. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)        45.60 9904394      40.20           
  9. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 9805414      44.36           
 10. Marissa Rutten                Tritium (SG)           1:00.59 9805384      46.38           
 11. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)        44.23 9805664      46.97           
 12. Joske Wein                    Tritium (SG)                NT 9904678      59.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Dames, 50m vrije slag                         13 - 14 jaar
20-2-2011 - 10:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Habers                   Zeester-Meerval         29.20 9600594      28.70           
  2. Juliette van Latum             Zeester-Meerval         30.02 9600924      29.31           
  3. Sofie Nooijen                  Zeester-Meerval         31.71 9702092      30.58           
  4. Rebecca Driessen              Aegir                    30.86 9603508      30.78           
  5. Emmely Toonen                 Tritium (SG)             31.70 9603374      31.14           
  6. Yasmin Esser                   Zeester-Meerval         31.48 9703924      31.18           
  7. Christa Schuivens             Tritium (SG)             30.18 9603730      31.31           
  8. Juliette van den Berg          Zeester-Meerval         32.06 9601286      31.43           
  9. Manon Barten                  Tritium (SG)             32.64 9701452      31.97           
 10. Carlijn Viering               De Waalstroom            33.04 9701142      32.53           
 11. Maaike de Beer                 Zeester-Meerval         32.86 9702504      32.77           
 12. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)        35.13 9700918      34.49 FJ 1      
 13. Anne van Casteren              Zeester-Meerval         34.70 9601288      34.49 FJ 2      
 14. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        37.06 9701374      34.61 FJ 1      
 15. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)        37.02 9602912      34.61 FJ 2      
 16. Elke Loeffen                  Tritium (SG)             37.07 9705102      35.24           
 17. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)        36.12 9704816      36.08           
 18. Willeke Pas                   Tritium (SG)             36.72 9603702      37.04           
 19. Sanne Bekkers                 Thalassa                 38.64 9704858      37.38           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Dames, 50m vrije slag                     15 jaar en ouder
20-2-2011 - 10:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                      Zeester-Meerval         27.74 9203076      27.40           
  2. Kim Loeffen                    Zeester-Meerval         27.24 9403432      27.66           
  3. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        28.42 9107878      28.62 FJ 1      
  4. Cyril Landstra                 Zeester-Meerval         28.76 9305722      28.62 FJ 2      
  5. Cindy Hendriks                De Waalstroom            29.03 9207672      28.78           
  6. Vera Hendriks                 De Waalstroom            29.20 9405270      28.99           
  7. Merel Siroen                  Tritium (SG)             28.33 8804006      29.49           
  8. Ilse van der Heijden          Njord                    30.89 9402878      30.17           
  9. Charessa Feider               Tritium (SG)             30.58 9404340      30.62           
 10. Rebecca Thijssen              De Waalstroom            30.26 9307192      30.82           
 11. Naomi Feider                  Tritium (SG)             30.43 9107956      31.88           
 12. Laura van Reen                De Waalstroom            36.00 9306300      31.94           
 13. Elodie Siroen                 Tritium (SG)             31.36 9003414      32.74           
 14. Shauny Feider                 Tritium (SG)             31.57 9305940      32.91           
 15. Hester van de Elzen            Zeester-Meerval         34.38 9501554      33.34           
 16. Nicole Schoonbeek             Njord                    34.46 9503144      34.15           
     Hildy Siroen                  Tritium (SG)             33.29 9502154      34.15           
 18. Rachelle Rooijendijk          Tritium (SG)                NT 9407360      34.70           
 19. Fardau Lettinga               De Waalstroom            35.94 9405364      36.07           
 20. Simone van Bommel             Thalassa                 37.92 9407192      37.71           
 DIS Elske Eikholt                 Tritium (SG)             32.75 9305032                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e(1 start regel) of 2e start (geen tijden noteren.
AFGE Chantal Willems               Tritium (SG)             28.93 9105482                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m vrije slag                         11 - 12 jaar
20-2-2011 - 10:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium (SG)             30.58 9800489      30.07           
  2. Karsten Paardenkooper         De Waalstroom            38.49 9902375      35.39           
  3. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)             41.86 9803275      35.59           
  4. Stan Kerkhof                  Tritium (SG)                NT 9903385      40.53           
AFGE Kirill Evdokimov              Njord                    37.22 9803669                      
AFGE Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)        39.70 9903959                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m vrije slag                         13 - 14 jaar
20-2-2011 - 10:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             27.07 9603041      26.98           
  2. Daniel van Dijk               Tritium (SG)             28.92 9701577      27.73           
  3. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            32.39 9604097      30.67           
  4. Yoran van de Krabben          Tritium (SG)                NT 9705067      32.36           
  5. Scout Mosmüller               Tritium (SG)             34.85 9604377      33.37           
  6. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)        38.80 9604889      34.97           
  7. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 9605237      35.28           
  8. Bob Simonis                   Thalassa                 36.00 9700485      36.37 FJ 1      
  9. Daan van der Heuvel           Thalassa                 35.98 9604833      36.37 FJ 2      
 10. Stefan Buring                 Thalassa                 40.71 9705065      36.92           
AFGE Nico Duvansky                 Njord                    33.04 9703883                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m vrije slag                     15 jaar en ouder
20-2-2011 - 10:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             24.26 9304079      24.72           
  2. Guus van Stiphout              Zeester-Meerval         24.91 9501081      25.11           
  3. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             25.50 9104841      25.74           
  4. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        25.33 9200249      25.75           
  5. Kevin Janssen                  Zeester-Meerval         26.03 9204109      25.87           
  6. Ronald Vullings               Tritium (SG)             25.18 8703655      25.89           
  7. Simon van den Broek           Tritium (SG)             25.68 9302383      25.93           
  8. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             25.57 8905447      26.62           
  9. Sjors Lieverst                DEW                         NT 9501389      26.66           
 10. Barrie Pals                   Tritium (SG)             27.36 9202013      26.76           
 11. Mark Effing                   Tritium (SG)             26.69 8600761      27.29           
 12. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             26.18 9500447      27.80           
 13. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)        29.95 9501273      28.19           
 14. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        29.02 9503691      28.72 FJ 1      
 15. Sander Barten                 Tritium (SG)             29.21 9401899      28.72 FJ 2      
 16. Robin Simonis                 Thalassa                 30.09 9105685      29.75 FJ 1      
 17. Rens Mahler                   Tritium (SG)             29.59 9206411      29.75 FJ 2      
 18. Toby Mouwen                    Zeester-Meerval            NT 9501513      30.58           
 19. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        30.48 8805005      30.84           
 20. Karim El Samman               Tritium (SG)             30.60 9505707      31.02           
AFGE Loek Herberts                  Zeester-Meerval         25.63 9001173                      
AFGE Bart Maas                     Tritium (SG)             27.00 9205139                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Alle, 25m vrije slag                            6 - 8 jaar
20-2-2011 - 10:22                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        19.92 0200074      19.10           
  2. Antoine van Dreumel           De Waalstroom            23.18 0200187      20.16           
  3. Coen Graat                    Tritium (SG)                NT 0201363      20.52           
  4. Sjors Lemmers                 Tritium (SG)                NT 0300555      21.04           
  5. Evy Bosmans                   Tritium (SG)             23.05 0300626      21.70           
  6. Lotta Bosmans                 Tritium (SG)             26.80 0200794      23.77           
  7. Lola Hengst                   Tritium (SG)             26.54 0300236      24.02           
  8. Janne Paardenkooper           De Waalstroom            32.88 0300346      24.09           
  9. Cynthia van Elen              Tritium (SG)                NT 0300656      25.64           
 10. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        32.01 0200560      26.45           
 11. Kevin Hendriks                Tritium (SG)                NT 0300413      31.86           
 12. Donna Jaspers                 Tritium (SG)                NT 0300830      33.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 50m vrije slag                         8 - 10 jaar
20-2-2011 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             35.08 0000104      34.25           
  2. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             42.48 0100268      41.34           
  3. Denise Geulen                 Tritium (SG)                NT 0003672      43.45           
  4. Honia Ibrahim                 De Waalstroom            51.49 0102422      49.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m vrije slag                         8 - 10 jaar
20-2-2011 - 10:27                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Okke Jansen                   De Waalstroom            37.06 0002475      34.59           
  2. Jelle Smid                    Tritium (SG)             36.68 0100627      35.19           
  3. Joost Geerdink                De Waalstroom            41.42 0002467      39.45           
  4. Rik Cillessen                 Tritium (SG)             41.92 0000599      40.84           
  5. Thijs Arends                  De Waalstroom            49.73 0001851      42.28           
  6. Jasper Arends                 De Waalstroom            44.53 0001529      42.95           
  7. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)        45.80 0002853      44.88           
  8. Jarno Koster                  Tritium (SG)             52.66 0200637      46.85           
  9. Chiel Hendriks                Tritium (SG)           1:04.50 0002825      50.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m rugslag                          11 - 12 jaar
20-2-2011 - 10:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris van de Crommert           Zeester-Meerval       1:24.67 9801782    1:21.51           
            40.07  1:21.51
  2. Claire van den Berg            Zeester-Meerval       1:23.84 9800752    1:26.04           
            42.01  1:26.04
  3. Ely van Kraaij                 Zeester-Meerval       1:31.50 9901050    1:27.69           
            43.11  1:27.69
  4. Deborah Driessen              Aegir                  1:29.89 9802750    1:29.49           
          1:29.49
  5. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:37.21 9801998    1:30.49           
            43.97  1:30.49
  6. Kiki Hengst                   Tritium (SG)           1:42.48 9904688    1:43.25           
            49.32  1:43.25
  7. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 9805414    1:51.65           
            54.81  1:51.65
  8. Laura Peeters                 Tritium (SG)                NT 9903062    2:03.28           
            59.88  2:03.28
  9. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)           NT 9805664    2:05.25           
          1:01.24  2:05.25
 DIS Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      1:53.99 9904394    1:59.21           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            57.11  1:59.21
 DIS Joske Wein                    Tritium (SG)                NT 9904678    2:21.86           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:08.11  2:21.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m rugslag                          13 - 14 jaar
20-2-2011 - 10:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff               Zeester-Meerval       1:06.03 9602580    1:07.14           
          1:07.14
  2. Nikki Habers                   Zeester-Meerval       1:10.88 9600594    1:12.92           
            35.04  1:12.92
  3. Juliette van Latum             Zeester-Meerval       1:19.17 9600924    1:17.09           
            37.46  1:17.09
  4. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:19.52 9701142    1:19.96           
            39.20  1:19.96
  5. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:20.87 9701452    1:20.87           
            39.58  1:20.87
  6. Juliette van den Berg          Zeester-Meerval       1:21.69 9601286    1:21.79           
            40.36  1:21.79
  7. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:20.68 9603730    1:22.23           
            40.25  1:22.23
  8. Kim van der Heijden           Njord                  1:22.73 9700662    1:22.82           
            40.22  1:22.82
  9. Anne van Casteren              Zeester-Meerval       1:26.48 9601288    1:24.75           
            41.63  1:24.75
 10. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:25.81 9700918    1:26.28           
            42.27  1:26.28
 11. Maaike de Beer                 Zeester-Meerval       1:26.36 9702504    1:29.50           
            43.97  1:29.50
 12. Elke Loeffen                  Tritium (SG)           1:35.95 9705102    1:32.16           
            44.98  1:32.16
 13. Willeke Pas                   Tritium (SG)           1:30.14 9603702    1:32.46           
            44.41  1:32.46
 DIS Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:29.26 9704816    1:28.04           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.33  1:28.04


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m rugslag                      15 jaar en ouder
20-2-2011 - 10:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                      Zeester-Meerval       1:08.27 9203076    1:07.47           
            33.37  1:07.47
  2. Vera Hendriks                 De Waalstroom          1:13.92 9405270    1:16.06           
            37.77  1:16.06
  3. Wilma Scheepers               Tritium (SG)           1:13.13 8803836    1:17.27           
            37.57  1:17.27
  4. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:18.74 9404340    1:17.42           
            36.58  1:17.42
  5. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:15.15 9305036    1:18.34           
            37.19  1:18.34
  6. Ilse van der Heijden          Njord                  1:18.92 9402878    1:20.94           
            39.62  1:20.94
  7. Laura van Reen                De Waalstroom          1:26.84 9306300    1:20.95           
            39.14  1:20.95
  8. Selina van de Berge           Thalassa               1:22.72 9505948    1:23.11           
            40.86  1:23.11
  9. Hester van de Elzen            Zeester-Meerval       1:22.41 9501554    1:24.25           
            41.64  1:24.25
 10. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:20.60 9305940    1:25.83           
            40.93  1:25.83
 11. Rachelle Rooijendijk          Tritium (SG)                NT 9407360    1:27.97           
            42.58  1:27.97
 12. Simone van Bommel             Thalassa               1:42.10 9407192    1:36.69           
            45.64  1:36.69
AFGE Chantal Willems               Tritium (SG)           1:12.67 9105482                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                          11 - 12 jaar
20-2-2011 - 10:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           1:20.91 9800489    1:19.78           
            38.93  1:19.78
  2. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)           1:44.41 9803275    1:38.26           
            47.37  1:38.26
AFGE Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)      1:46.72 9903959                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                          13 - 14 jaar
20-2-2011 - 10:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:08.25 9701577    1:11.39           
          1:11.39
  2. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          1:23.00 9604097    1:20.81           
            39.36  1:20.81
  3. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 9605237    1:31.97           
            44.73  1:31.97
  4. Yoran van de Krabben          Tritium (SG)                NT 9705067    1:34.41           
            44.69  1:34.41
  5. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:37.85 9604889    1:34.46           
            45.70  1:34.46
 DIS Stefan Buring                 Thalassa                    NT 9705065                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                      15 jaar en ouder
20-2-2011 - 10:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:01.22 9200249    1:02.50           
            30.96  1:02.50
  2. Guus van Stiphout              Zeester-Meerval       1:02.35 9501081    1:04.36 FJ 1      
            32.30  1:04.36
  3. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           1:01.34 8905447    1:04.36 FJ 2      
            31.97  1:04.36
  4. Daan Viering                  De Waalstroom          1:08.92 9403839    1:07.41           
            32.99  1:07.41
  5. Sjors Lieverst                DEW                         NT 9501389    1:09.24           
            33.61  1:09.24
  6. Simon van den Broek           Tritium (SG)           1:05.97 9302383    1:09.98           
            33.60  1:09.98
  7. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:13.94 9501273    1:13.67           
            35.67  1:13.67
  8. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:14.77 8805005    1:14.92 FJ 1      
            36.64  1:14.92
  9. Sander Barten                 Tritium (SG)           1:12.68 9401899    1:14.92 FJ 2      
            35.71  1:14.92
 10. Eelco Kingma                  Thalassa               1:17.61 8402921    1:15.56           
            36.75  1:15.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Alle, 25m vlinderslag                           6 - 8 jaar
20-2-2011 - 10:54                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        22.77 0200074      21.98           
  2. Sjors Lemmers                 Tritium (SG)                NT 0300555      26.41           
  3. Evy Bosmans                   Tritium (SG)                NT 0300626      28.46           
  4. Lola Hengst                   Tritium (SG)             36.39 0300236      29.43           
  5. Antoine van Dreumel           De Waalstroom            30.83 0200187      30.54           
  6. Janne Paardenkooper           De Waalstroom               NT 0300346      33.10           
 DIS Kevin Hendriks                Tritium (SG)                NT 0300413      32.52           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lotta Bosmans                 Tritium (SG)             42.55 0200794      36.72           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        36.82 0200560      37.78           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 50m vlinderslag                         8 - 10 jaar
20-2-2011 - 10:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             45.93 0000104      45.16           
  2. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             50.51 0100268      52.60           
  3. Honia Ibrahim                 De Waalstroom               NT 0102422    1:08.54           
 DIS Denise Geulen                 Tritium (SG)                NT 0003672    1:03.29           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 50m vlinderslag                         8 - 10 jaar
20-2-2011 - 10:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Smid                    Tritium (SG)             42.05 0100627      41.54           
  2. Okke Jansen                   De Waalstroom            44.36 0002475      45.39           
  3. Jasper Arends                 De Waalstroom            54.67 0001529      51.70 FJ 1      
  4. Joost Geerdink                De Waalstroom            52.44 0002467      51.70 FJ 2      
  5. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)        55.48 0002853      54.87           
  6. Rik Cillessen                 Tritium (SG)                NT 0000599      57.67           
  7. Thijs Arends                  De Waalstroom          1:12.76 0001851    1:07.73           
 DIS Jarno Koster                  Tritium (SG)                NT 0200637    1:00.82           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Chiel Hendriks                Tritium (SG)                NT 0002825    1:14.83           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 50m vlinderslag                         11 - 12 jaar
20-2-2011 - 11:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Verbiesen                Zeester-Meerval         34.41 9802120      34.74           
  2. Emmeke Arends                 De Waalstroom            42.03 9801998      40.42           
  3. Deborah Driessen              Aegir                    42.39 9802750      41.98           
  4. Ely van Kraaij                 Zeester-Meerval         46.47 9901050      43.57           
  5. Kiki Hengst                   Tritium (SG)             52.99 9904688      47.86           
  6. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)        55.67 9904394      48.39           
  7. Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom            47.60 9902926      48.95           
  8. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)           NT 9805664    1:00.67           
  9. Laura Peeters                 Tritium (SG)                NT 9903062    1:12.73           
 DIS Marissa Rutten                Tritium (SG)                NT 9805384                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Joske Wein                    Tritium (SG)                NT 9904678    1:19.30           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 50m vlinderslag                         13 - 14 jaar
20-2-2011 - 11:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Juliette van Latum             Zeester-Meerval         33.82 9600924      33.92           
  2. Emmely Toonen                 Tritium (SG)             35.02 9603374      34.81           
  3. Sofie Nooijen                  Zeester-Meerval         36.30 9702092      34.92           
  4. Christa Schuivens             Tritium (SG)             35.66 9603730      36.04           
  5. Manon Barten                  Tritium (SG)             39.92 9701452      38.23           
  6. Yasmin Esser                   Zeester-Meerval         41.51 9703924      39.39           
  7. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        42.67 9701374      40.46           
  8. Anne van Casteren              Zeester-Meerval         41.62 9601288      42.42           
  9. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)        44.60 9602912      44.23           
 10. Elke Loeffen                  Tritium (SG)             47.77 9705102      45.32           
 11. Maaike de Beer                 Zeester-Meerval         40.86 9702504      45.68           
 DIS Rebecca Driessen              Aegir                    34.28 9603508      34.70           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 50m vlinderslag                     15 jaar en ouder
20-2-2011 - 11:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cindy Hendriks                De Waalstroom            30.86 9207672      30.39           
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        30.08 9107878      30.51           
  3. Wilma Scheepers               Tritium (SG)             32.83 8803836      33.64           
  4. Merel Siroen                  Tritium (SG)             34.06 8804006      34.20           
  5. Charessa Feider               Tritium (SG)             34.65 9404340      34.82           
  6. Elske Eikholt                 Tritium (SG)             35.57 9305032      37.45           
  7. Hildy Siroen                  Tritium (SG)             36.62 9502154      37.74           
  8. Rebecca Thijssen              De Waalstroom            39.21 9307192      37.92           
  9. Selina van de Berge           Thalassa                 36.83 9505948      38.00           
 10. Shauny Feider                 Tritium (SG)             35.76 9305940      40.40           
 11. Rachelle Rooijendijk          Tritium (SG)                NT 9407360      40.73           
 12. Nicole Schoonbeek             Njord                    39.91 9503144      41.36           
AFGE Chantal Willems               Tritium (SG)             31.16 9105482                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 50m vlinderslag                         11 - 12 jaar
20-2-2011 - 11:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium (SG)             35.06 9800489      35.48           
  2. Karsten Paardenkooper         De Waalstroom            50.98 9902375      50.55           
  3. Stan Kerkhof                  Tritium (SG)                NT 9903385      53.02           
AFGE Kirill Evdokimov              Njord                    41.73 9803669                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 50m vlinderslag                         13 - 14 jaar
20-2-2011 - 11:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium (SG)             32.56 9701577      31.57           
  2. Yoran van de Krabben          Tritium (SG)                NT 9705067      40.95           
  3. Daan van der Heuvel           Thalassa                    NT 9604833      48.95           
  4. Bob Simonis                   Thalassa                 46.13 9700485      49.39           
AFGE Nico Duvansky                 Njord                    41.12 9703883                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 50m vlinderslag                     15 jaar en ouder
20-2-2011 - 11:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.97 9200249      27.57           
  2. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             26.55 9304079      27.60           
  3. Simon van den Broek           Tritium (SG)             27.45 9302383      27.82           
  4. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             28.10 8905447      28.32           
  5. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             28.35 9104841      29.62           
  6. Sjors Lieverst                DEW                         NT 9501389      29.67           
  7. Mark Effing                   Tritium (SG)             28.85 8600761      29.76           
  8. Kevin Janssen                  Zeester-Meerval         29.29 9204109      29.89           
  9. Ronald Vullings               Tritium (SG)             28.94 8703655      29.95           
 10. Barrie Pals                   Tritium (SG)             31.42 9202013      31.61           
 11. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             30.61 9500447      32.26           
 12. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        33.47 9503691      32.80           
 13. Sander Barten                 Tritium (SG)             32.46 9401899      32.82           
 14. Karim El Samman               Tritium (SG)             32.17 9505707      33.36           
 15. Toby Mouwen                    Zeester-Meerval            NT 9501513      36.33           
AFGE Bart Maas                     Tritium (SG)             33.70 9205139                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m vrije slag                         11 - 12 jaar
20-2-2011 - 11:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Verbiesen                Zeester-Meerval       2:32.89 9802120    2:29.14           
            35.48  1:14.51  2:29.14
  2. Iris van de Crommert           Zeester-Meerval       2:41.89 9801782    2:43.58           
            36.39  1:20.40  2:43.58
  3. Claire van den Berg            Zeester-Meerval       2:48.35 9800752    2:43.76           
            37.80  1:20.64  2:43.76
AFGE Marissa Rutten                Tritium (SG)                NT 9805384                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m vrije slag                         13 - 14 jaar
20-2-2011 - 11:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff               Zeester-Meerval       2:13.98 9602580    2:13.33           
            30.70  2:13.33
  2. Nikki Habers                   Zeester-Meerval       2:17.54 9600594    2:18.71           
            31.43  1:06.40  2:18.71
  3. Sofie Nooijen                  Zeester-Meerval       2:34.82 9702092    2:26.86           
            33.60  1:11.10  2:26.86
  4. Carlijn Viering               De Waalstroom          2:32.48 9701142    2:30.95           
            33.95  1:12.45  2:30.95
  5. Juliette van den Berg          Zeester-Meerval            NT 9601286    2:39.54           
            34.51  1:14.95  2:39.54
  6. Kim van der Heijden           Njord                  2:39.81 9700662    2:41.98           
            36.82  1:18.29  2:41.98
  7. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      2:51.63 9700918    2:49.45           
            38.95  1:22.89  2:49.45
  8. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      3:02.56 9704816    2:54.52           
            40.30  1:23.67  2:54.52
  9. Sanne Bekkers                 Thalassa                    NT 9704858    3:16.86           
            38.54  1:27.82  3:16.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m vrije slag                     15 jaar en ouder
20-2-2011 - 11:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                    Zeester-Meerval       2:07.52 9403432    2:07.04           
            29.08  1:00.89  2:07.04
  2. Inge Arts                      Zeester-Meerval       2:10.92 9203076    2:07.48           
            30.59  1:03.76  2:07.48
  3. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:17.08 9107878    2:14.26           
            30.67  1:03.80  2:14.26
  4. Vera Hendriks                 De Waalstroom          2:18.35 9405270    2:16.00           
            30.70  1:05.64  2:16.00
  5. Cyril Landstra                 Zeester-Meerval       2:20.78 9305722    2:16.67           
            31.45  1:06.04  2:16.67
  6. Cindy Hendriks                De Waalstroom          2:21.36 9207672    2:20.29           
            31.54  1:06.32  2:20.29
  7. Wilma Scheepers               Tritium (SG)           2:26.67 8803836    2:28.29           
            34.32  1:11.70  2:28.29
  8. Elodie Siroen                 Tritium (SG)           2:30.18 9003414    2:34.74           
            34.68  1:14.11  2:34.74
  9. Hester van de Elzen            Zeester-Meerval       2:46.36 9501554    2:40.95           
            35.95  1:17.26  2:40.95
 10. Fardau Lettinga               De Waalstroom          2:48.86 9405364    2:45.64           
            38.16  1:19.95  2:45.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 200m vrije slag                         11 - 12 jaar
20-2-2011 - 11:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           2:35.14 9800489    2:27.26           
            33.42  1:12.10  2:27.26
  2. Karsten Paardenkooper         De Waalstroom          3:17.48 9902375    3:06.16           
            42.57  1:32.73  3:06.16
  3. Stan Kerkhof                  Tritium (SG)                NT 9903385    3:26.32           
            44.20  1:37.57  3:26.32
AFGE Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)           NT 9903959                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 200m vrije slag                         13 - 14 jaar
20-2-2011 - 11:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           2:10.42 9603041    2:10.73           
            30.57  1:03.36  2:10.73
  2. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          2:39.91 9604097    2:27.39           
            34.07  1:12.37  2:27.39
  3. Scout Mosmüller               Tritium (SG)           2:59.32 9604377    2:54.24           
            37.62  1:21.09  2:54.24
  4. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      3:28.26 9604889    3:04.77           
            40.30  1:30.30  3:04.77


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 200m vrije slag                     15 jaar en ouder
20-2-2011 - 11:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus van Stiphout              Zeester-Meerval       1:59.63 9501081    2:02.33           
            29.86  1:01.14  2:02.33
  2. Daan Viering                  De Waalstroom          2:10.62 9403839    2:10.90           
            30.90  1:04.05  2:10.90
  3. Kevin Janssen                  Zeester-Meerval       2:06.00 9204109    2:14.70           
            31.36  1:06.60  2:14.70
  4. Eelco Kingma                  Thalassa                    NT 8402921    2:33.27           
            33.02  1:12.43  2:33.27
  5. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      2:35.15 8805005    2:34.67           
            35.45  1:14.89  2:34.67
  6. Robin Simonis                 Thalassa                    NT 9105685    2:35.16           
            33.95  1:12.95  2:35.16
  7. Sander Barten                 Tritium (SG)           2:30.46 9401899    2:36.67           
            33.20  1:13.16  2:36.67
AFGE Loek Herberts                  Zeester-Meerval       1:58.47 9001173                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Gemengd, 4 x 50m vrije slag                       8 - 10 jaar
20-2-2011 - 11:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:36.16            2:31.51           
        Nica van Rossenberg, 01                    Flo Bosmans, 00
        Rik Cillessen, 00                          Jelle Smid, 01
          2:31.51

  2. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:54.50            2:48.42           
        Joost Geerdink, 00                         Jasper Arends, 00
        Honia Ibrahim, 01                          Okke Jansen, 00
            40.95  2:48.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Dames, 4 x 50m vrije slag                   11 jaar en ouder
20-2-2011 - 11:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeester-Meerval 1              Zeester-Meerval       1:52.94            1:50.23           
        Lotte Langenhoff, 96                       Inge Arts, 92
        Cyril Landstra, 93                         Kim Loeffen, 94
            27.42  1:50.23

  2. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           1:57.50            2:01.09 FJ 1      
        Merel Siroen, 88                           Wilma Scheepers, 88
        Christa Schuivens, 96                      Petra Schuivens, 93
            29.57  2:01.09

  3. Zeester-Meerval 2              Zeester-Meerval       2:04.73            2:01.09 FJ 2      
        Nikki Habers, 96                           Claire van den Berg, 98
        Juliette van Latum, 96                     Lotte Verbiesen, 98
            29.25  2:01.09

  4. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:01.48            2:01.45           
        Vera Hendriks, 94                          Rebecca Thijssen, 93
        Carlijn Viering, 97                        Cindy Hendriks, 92
            29.70  2:01.45

  5. Zeester-Meerval 3              Zeester-Meerval       2:13.76            2:04.51           
        Juliette van den Berg, 96                  Yasmin Esser, 97
        Sofie Nooijen, 97                          Iris van de Crommert, 98
            31.42  2:04.51

  6. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           2:01.71            2:07.39           
        Shauny Feider, 93                          Elodie Siroen, 90
        Charessa Feider, 94                        Naomi Feider, 91
            32.57  2:07.39

  7. Tritium (SG) 3                Tritium (SG)           2:08.66            2:11.73           
        Hildy Siroen, 95                           Manon Barten, 97
        Emmely Toonen, 96                          Elske Eikholt, 93
            33.89  2:11.73

  8. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:13.65            2:15.32           
        Bernadette Verstegen, 91                   Naomi Euwes, 97
        Sarah Bos, 97                              Joël Hoven, 97
            29.00  2:15.32

  9. 4                              Zeester-Meerval            NT            2:15.70           
        Maaike de Beer, 97                         Hester van de Elzen, 95
        Anne van Casteren, 96                      Ely van Kraaij, 99
            33.60  2:15.70

 DIS Tritium (SG) 4                Tritium (SG)           2:22.81                              
        EA - Te vroeg overgenomen.(geen tijd noteren**)
        Kiki Hengst, 99                            Elke Loeffen, 97
        Willeke Pas, 96                            Rachelle Rooijendijk, 94
            39.20

AFGE Tritium (SG) 5                Tritium (SG)           3:07.37                              
        Kiki Hengst, 99                            Laura Peeters, 99
        Elke Loeffen, 97                           Marissa Rutten, 98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 4 x 50m vrije slag                   11 jaar en ouder
20-2-2011 - 11:54                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           1:42.94            1:42.13           
        Jelte Schuurmans, 91                       Joppe Schuurmans, 89
        Mark Effing, 86                            Ronald Vullings, 87
            25.64  1:42.13

  2. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           1:43.02            1:42.36           
        Mart Hendriks, 93                          Dieder Schuurmans, 95
        Teun Strijbosch, 96                        Simon van den Broek, 93
            25.10  1:42.36

  3. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         1:52.04            1:50.60           
        Dylan Haverkamp, 89                        Tom Uilenberg, 86
        Wouter van der Stelt, 72                   Pim Scheffer, 92
            27.39  1:50.60

  4. Tritium (SG) 3                Tritium (SG)           1:51.41            1:52.36           
        Daniel van Dijk, 97                        Rens Mahler, 92
        Barrie Pals, 92                            Sander Barten, 94
            27.89  1:52.36

  5. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      1:53.72            1:53.76           
        Kasper v. Dijk, 92                         Rob Arts, 88
        Alex Bos, 95                               Nick Wientjens, 95
            26.10  1:53.76

  6. Tritium (SG) 4                Tritium (SG)           2:05.12            2:06.70           
        Karim El Samman, 95                        Scout Mosmüller, 96
        Yoran van de Krabben, 97                   Sieb Wesseling, 98
            31.20  2:06.70

 DIS Thalassa 4                    Thalassa               2:05.52                              
        EA - Te vroeg overgenomen.(geen tijd noteren**)
        Eelco Kingma, 84                           Daan van der Heuvel, 96
        Robin Simonis, 91                          Bob Simonis, 97
            28.86




SPLASH Meet Manager 11Registered to Tritium (SG)