Als de bijlage afbeeldingen bevat, worden deze niet weergegeven.  De oorspronkelijke bijlage downloaden
Page 1
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 1
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 1
Heren, 100m vrije slag
Heren senioren open
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Artjom Steinert
1. Koblenzer Schwimmverein 03 54.84
131894
54.48
2. Christian Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 57.16
088019
57.86
3. Dennis van Eck
Patrick
57.91
8700825
58.16
4. Sjors Pietermans
Patrick
59.97
9106841
58.42
5. Sander van den Berg
NIMO
1:00.02
8700211
59.53
6. Stefan Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:00.00
122316
1:00.46
7. Jeroen Custers
Kimbria
1:01.78
9106319
1:02.36
8. Pim van Zeijl
Kimbria
1:01.86
9003415
1:02.96
9. Indji Tan
NIMO
1:04.22
9102973
1:04.83
10. Karsten Meijers
ZC Valkenburg
1:06.20
9004959
1:05.42
11. Ivo Wanten
Kimbria
1:24.56
9007239
1:19.67
NG.ZA Kevin Kuhn
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:00.69
155187
NG.ZA Alexander Weber
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:01.75
139613
AFGEM Tim Metsemakers
Patrick
58.16
8902129
Programmanr. 2
Dames, 100m vrije slag
Dames senioren open
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Lydia Colijn
NIMO
1:02.43
8600718
1:03.24
2. Hanneke Simons
Kimbria
1:02.94
8903802
1:05.46
3. Daniela Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:05.66
088020
1:05.50
4. Katharina von Klitzing
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:06.36
153253
1:06.39
5. Kathinka Vertommen
Kimbria
1:06.16
8201712
1:07.32 FJ 1
6. Marianka Peeters
Patrick
1:04.81
8803394
1:07.32 FJ 2
7. Michelle Hacking
NIMO
1:07.71
9107646
1:07.88 FJ 1
8. Rianne Golsteijn
Patrick
1:06.73
8601262
1:07.88 FJ 2
9. Manuela Marquart
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:09.91
153250
1:08.75
10. Anouk Hustinx
Hellas-Glana
1:11.19
9402266
1:09.04
11. Karmen Pajic
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:09.70
156471
1:10.29
12. Aimee Janssen
Kimbria
1:09.79
9104864
1:11.86
13. Rachelle Jaspers
Kimbria
1:12.65
8902038
1:12.24
14. Elmy Theuniszen
Patrick
1:12.28
8403082
1:14.32
Programmanr. 3
Jongens, 100m schoolslag
minioren 6 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Robin Meuwissen
Patrick
1:42.85
9602601
1:43.03
2. Jeroen de Croock
ZC Valkenburg
1:49.32
9702025
1:45.76
3. Kevin Janssen
Kimbria
1:56.90
9700585
1:46.43
4. Martijn Weinberg
NIMO
1:48.48
9600955
1:47.84
5. Michaily Pappas
Kimbria
1:53.98
9700285
1:49.57
6. Chris Verheesen
Patrick
1:51.45
9701379
1:51.62
7. Jeroen van Buggenum
Patrick
1:51.51
9601545
1:53.14
8. Devi Weber
NIMO
2:00.27
9801215
1:56.30
9. Luc Nelissen
Patrick
1:58.36
9701381
1:57.74
10. Benjamin Kamely
Kimbria
NT
9603765
1:58.94
AFGEM Dylan Wolters
Hellas-Glana
1:54.41
9800287

Page 2
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 2
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 4
Meisjes, 100m schoolslag
minioren 5 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Zoï Pappas
Kimbria
1:43.51
9700448
1:39.32
2. Lisanne Scheer
Hellas-Glana
1:45.00
9700846
1:42.24
3. Wendy Bex
Hellas-Glana
1:47.51
9701232
1:43.29
4. Mignon Peeters
NIMO
NT
9701048
1:49.00
5. Kelly Craenen
Hellas-Glana
1:48.94
9700714
1:51.07
6. Kelsey Wijler
Kimbria
2:03.12
9700016
1:54.65
7. Jiska Theunissen
Patrick
1:58.61
9701056
1:55.44
8. Melanie Leunissen
NIMO
1:53.82
9800672
1:59.96
DIS Lucie Vrehen
Patrick
1:58.60
9703222
1:57.82
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEM Chantal Veldman
NIMO
2:01.84
9703000
Programmanr. 5
50m rugslag
Minioren 4 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
minioren 4 en later, Jongens
1. Vincent Jacobs
NIMO
55.37
9801669
50.97
2. Caio Passos-Newman
Kimbria
55.68
9801043
54.03
DIS Quint Jacobs
NIMO
NT
9801671
1:07.31
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
minioren 4 en later, Meisjes
1. Chayenne Poorts
NIMO
47.13
9800670
42.86
2. Jessica van Dijk
Kimbria
48.43
9800552
45.16
3. Rianne de Croock
ZC Valkenburg
45.30
9801466
47.18
4. Denise Craenen
Hellas-Glana
53.25
9900040
49.23
5. Kyra Janssen
Kimbria
59.30
9800990
56.87
6. Amber Raadschilders
Kimbria
NT
0000534
58.68
7. Robin-Marthe Ghijzen
Kimbria
NT
9901442
1:00.43
DIS Stella Peeters
NIMO
NT
9900812
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEM Daniëlle Laumen
Patrick
NT
9802248
Programmanr. 6
Jongens, 100m schoolslag
junioren 4 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Marc Craenen
Patrick
1:36.24
9301055
1:29.10
2. Ronald Waldus
NIMO
1:30.14
9206275
1:30.29
3. Glenn Rompelberg
Kimbria
1:31.13
9303807
1:31.19
4. Tim Hustinx
Hellas-Glana
1:34.94
9203397
1:34.59
5. Joeri Cuijpers
NIMO
1:53.09
9403969
1:41.34
6. Andy Beckers
Patrick
1:44.11
9204027
1:42.97
7. Bas van Zeijl
Kimbria
1:46.57
9400821
1:44.81
NG.ZA Robin Krutzen
Patrick
1:27.00
9205021
AFGEM Cas Van Rooij
Kimbria
1:39.07
9203033

Page 3
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 3
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 7
Meisjes, 100m schoolslag
jeugd 2 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Melissa Meijer
NIMO
1:20.57
9304374
1:20.77
2. Chloé Rutzerveld
NIMO
1:24.33
9203450
1:25.00
3. Jolien van Golde
ZC Valkenburg
1:28.82
9204200
1:28.84
4. Tina van Golde
Kimbria
1:33.03
9305820
1:34.26
5. Christa Craenen
Patrick
1:36.14
9200384
1:37.94
6. Evie Gitzinger
Kimbria
1:45.09
9504724
1:40.08
7. Stephanie Wijler
Kimbria
1:46.77
9406604
1:46.85
8. Charlotte Bex
Hellas-Glana
1:52.36
9306214
1:47.69
DIS Sarina Paulussen
Patrick
1:43.71
9307426
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZA Sonja Heijnen
Patrick
1:50.27
9200714
Programmanr. 8
Jongens, 100m vrije slag
junioren 2 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Arthur van Noorden
ZC Valkenburg
1:06.11
9501239
1:05.02
2. Jelle Peltzer
ZC Valkenburg
1:10.42
9403779
1:05.12
3. Kevin Meuwissen
Patrick
1:10.98
9502485
1:08.19
4. Dylan Notten
ZC Valkenburg
1:11.57
9500099
1:12.00
5. Kenny Sieben
Hellas-Glana
1:14.04
9503663
1:12.12
6. Stef Verheesen
Patrick
1:17.97
9402405
1:13.93
7. Andreas Waldus
NIMO
1:17.09
9503581
1:13.97
8. Camiel Smeets
NIMO
1:13.77
9400911
1:14.78
9. Tom Gulikers
Kimbria
1:21.78
9405547
1:15.86
10. Omar Nagati
Kimbria
1:30.29
9504499
1:29.04
11. Jordi Hintzen
Patrick
1:24.65
9403907
1:29.47
12. Jules Cortenraede
Kimbria
NT
9504867
1:33.01
AFGEM Vince Weber
NIMO
1:18.56
9404233
Programmanr. 9
Meisjes, 100m vrije slag
junioren 3 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Jona Pisters
NIMO
1:08.73
9501784
1:08.82
2. Rylana Slaghuis
NIMO
1:10.00
9401286
1:09.83
3. Maaike Sanders
Hellas-Glana
1:18.36
9602806
1:13.07
4. Anouk van den Boorn
Kimbria
1:13.58
9403902
1:15.26
5. Yorgia Pappas
Kimbria
1:19.02
9500720
1:17.75
6. Fiona Meuffels
Patrick
1:19.06
9504366
1:18.37
7. Merel Jaspers
NIMO
1:19.44
9602544
1:19.10
8. Judith Mingers
NIMO
1:30.03
9505544
1:20.73
9. Maud Meuwissen
Patrick
1:18.75
9402078
1:21.86
10. Robin Janssen
Kimbria
1:26.76
9505602
1:23.20
11. Simone Jongen
Kimbria
1:24.10
9402028
1:23.54
12. Joyce Delsing
Patrick
1:23.16
9502594
1:24.87
13. Inge Bastings
ZC Valkenburg
1:29.74
9603068
1:32.46

Page 4
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 4
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 9, Meisjes, 100m vrije slag
BM Kyra Raadschilders
Kimbria
1:33.64
9602604
1:27.05
Programmanr. 10
Heren, 100m schoolslag
senioren open
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Math Smeets
NIMO
1:13.89
8704153
1:14.11
2. Sjors Pietermans
Patrick
1:15.74
9106841
1:16.53
3. Bob Goffin
NIMO
1:17.24
8904263
1:19.86
4. Christian Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:19.80
088019
1:19.87
5. Dennis van Eck
Patrick
1:18.93
8700825
1:20.67
6. Pim van Zeijl
Kimbria
1:19.81
9003415
1:25.07
7. Jeroen Custers
Kimbria
1:26.45
9106319
1:28.40
8. Stefan Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:25.34
122316
1:29.85
9. Karsten Meijers
ZC Valkenburg
1:27.35
9004959
1:31.12
10. Ivo Wanten
Kimbria
NT
9007239
1:42.20
DIS Artjom Steinert
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:12.17
131894
1:12.45
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZA Kevin Kuhn
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:32.41
155187
NG.ZA Alexander Weber
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:18.15
139613
AFGEM Tim Metsemakers
Patrick
1:17.94
8902129
Programmanr. 11
Dames, 100m schoolslag
senioren open
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Fanny Robbertsen
NIMO
1:25.42
9102622
1:25.38
2. Marianka Peeters
Patrick
1:23.72
8803394
1:25.39
3. Elmy Theuniszen
Patrick
1:25.68
8403082
1:25.63
4. Nienke van Stipriaan
Kimbria
1:26.86
8703970
1:26.25
5. Jela Cnubben
NIMO
1:25.43
8800796
1:27.61 FJ 1
6. Daniela Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:27.90
088020
1:27.61 FJ 2
7. Katharina von Klitzing
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:30.67
153253
1:27.92
8. Aimee Janssen
Kimbria
1:34.36
9104864
1:36.39
9. Karmen Pajic
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:34.31
156471
1:36.96
10. Rianne Golsteijn
Patrick
1:36.09
8601262
1:37.50
11. Manuela Marquart
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:54.43
153250
1:47.22
DIS Rachelle Jaspers
Kimbria
1:30.26
8902038
1:28.81
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Programmanr. 12
Jongens, 100m vlinderslag
minioren 6 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Robin Meuwissen
Patrick
1:51.97
9602601
1:41.68
2. Martijn Weinberg
NIMO
1:43.48
9600955
1:45.30
3. Jeroen de Croock
ZC Valkenburg
1:57.63
9702025
1:54.90
4. Luc Nelissen
Patrick
NT
9701381
1:59.18
5. Devi Weber
NIMO
NT
9801215
2:13.91

Page 5
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 5
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 12, Jongens, 100m vlinderslag, minioren 6 en later
Rang
In.tijd
Tijd
DIS Chris Verheesen
Patrick
NT
9701379
2:06.04
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
Programmanr. 13
Meisjes, 100m vlinderslag
minioren 5 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Wendy Bex
Hellas-Glana
1:53.75
9701232
1:36.16
2. Chayenne Poorts
NIMO
NT
9800670
1:38.14
3. Zoï Pappas
Kimbria
NT
9700448
1:46.54
4. Lisanne Scheer
Hellas-Glana
NT
9700846
1:48.25
DIS Kelsey Wijler
Kimbria
NT
9700016
VC
VJ - Niet aangetikt bij het keer- en/of eindpunt (geen tijd noteren).
DIS Mignon Peeters
NIMO
1:50.39
9701048
1:48.25
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Programmanr. 14
Jongens, 100m vlinderslag
junioren 4 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Arthur van Noorden
ZC Valkenburg
1:16.67
9501239
1:20.20
2. Glenn Rompelberg
Kimbria
1:29.56
9303807
1:23.75
3. Marc Craenen
Patrick
1:26.59
9301055
1:24.92
4. Dylan Notten
ZC Valkenburg
1:32.15
9500099
1:34.44
5. Joeri Kerkhoff
NIMO
1:37.88
9501689
1:41.33
6. Andy Beckers
Patrick
1:47.09
9204027
1:44.06
NG.ZA Robin Krutzen
Patrick
1:45.23
9205021
AFGEM Cas Van Rooij
Kimbria
2:02.13
9203033
Programmanr. 15
Meisjes, 100m vlinderslag
jeugd 2 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Vera Weinberg
NIMO
1:18.35
9302144
1:17.46
2. Christa Craenen
Patrick
1:15.94
9200384
1:17.71
3. Bo Peeters
NIMO
1:21.89
9306564
1:22.86
4. Anouk van den Boorn
Kimbria
1:38.11
9403902
1:33.26
5. Sonja Heijnen
Patrick
1:38.61
9200714
1:34.65
DIS Charlotte Bex
Hellas-Glana
1:46.03
9306214
1:42.27
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DIS Sarina Paulussen
Patrick
NT
9307426
2:07.73
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NG Shelly Hollanders
Kimbria
1:29.21
9303454

Page 6
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 6
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 16
50m vrije slag
Minioren 4 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
minioren 4 en later, Jongens
1. Caio Passos-Newman
Kimbria
45.50
9801043
43.15
2. Vincent Jacobs
NIMO
52.04
9801669
46.17
3. Quint Jacobs
NIMO
59.54
9801671
57.11
AFGEM Dylan Wolters
Hellas-Glana
46.24
9800287
minioren 4 en later, Meisjes
1. Jessica van Dijk
Kimbria
41.10
9800552
40.08
2. Melanie Leunissen
NIMO
41.94
9800672
40.62 FJ 1
3. Rianne de Croock
ZC Valkenburg
38.53
9801466
40.62 FJ 2
4. Denise Craenen
Hellas-Glana
45.95
9900040
48.26
5. Robin-Marthe Ghijzen
Kimbria
55.86
9901442
54.08
6. Amber Raadschilders
Kimbria
55.16
0000534
55.18
7. Stella Peeters
NIMO
1:02.15
9900812
56.33
DIS Kyra Janssen
Kimbria
47.83
9800990
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGEM Daniëlle Laumen
Patrick
1:10.63
9802248
Programmanr. 17
Heren, 100m rugslag
senioren open
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Artjom Steinert
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:02.83
131894
1:04.45
2. Math Smeets
NIMO
1:09.47
8704153
1:08.98
3. Sander van den Berg
NIMO
1:10.87
8700211
1:10.48
4. Christian Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:09.93
088019
1:11.15
5. Sjors Pietermans
Patrick
1:13.80
9106841
1:12.83
6. Dennis van Eck
Patrick
1:09.66
8700825
1:12.84
7. Stefan Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:13.87
122316
1:17.43
8. Jeroen Custers
Kimbria
1:14.49
9106319
1:17.89
9. Pim van Zeijl
Kimbria
1:20.39
9003415
1:18.23
NG.ZA Kevin Kuhn
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:15.51
155187
NG.ZA Alexander Weber
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:16.64
139613
AFGEM Tim Metsemakers
Patrick
1:10.32
8902129
Programmanr. 18
Dames, 100m rugslag
senioren open
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Nienke van Stipriaan
Kimbria
1:12.52
8703970
1:15.62
2. Fanny Robbertsen
NIMO
1:12.83
9102622
1:16.13
3. Jela Cnubben
NIMO
1:15.15
8800796
1:18.17
4. Hanneke Simons
Kimbria
1:19.00
8903802
1:18.67
5. Katharina von Klitzing
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:22.87
153253
1:19.42
6. Karmen Pajic
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:17.94
156471
1:19.71
7. Rianne Golsteijn
Patrick
1:17.40
8601262
1:19.78
8. Daniela Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:19.45
088020
1:19.91
9. Manuela Marquart
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:17.82
153250
1:20.04

Page 7
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 7
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 18, Dames, 100m rugslag, senioren open
Rang
In.tijd
Tijd
10. Marianka Peeters
Patrick
1:22.76
8803394
1:28.70
11. Elmy Theuniszen
Patrick
1:26.88
8403082
1:31.45
DIS Kathinka Vertommen
Kimbria
1:14.91
8201712
1:15.66
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Programmanr. 19
Jongens, 100m schoolslag
junioren 2 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Kevin Meuwissen
Patrick
1:32.99
9502485
1:27.04
2. Jelle Peltzer
ZC Valkenburg
1:31.48
9403779
1:27.28
3. Yannick de Liege
ZC Valkenburg
1:35.29
9403107
1:35.99
4. Kenny Sieben
Hellas-Glana
1:40.02
9503663
1:39.84
5. Jordi Hintzen
Patrick
1:45.98
9403907
1:41.26
6. Stef Verheesen
Patrick
1:40.69
9402405
1:41.72
7. Andreas Waldus
NIMO
1:44.92
9503581
1:42.86
8. Bas van Zeijl
Kimbria
1:46.57
9400821
1:43.14
9. Camiel Smeets
NIMO
1:44.43
9400911
1:46.51
10. Jules Cortenraede
Kimbria
NT
9504867
1:50.39
11. Omar Nagati
Kimbria
2:00.35
9504499
1:52.05
DIS Tom Gulikers
Kimbria
NT
9405547
1:38.92
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Programmanr. 20
Meisjes, 100m schoolslag
junioren 3 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Jona Pisters
NIMO
1:27.57
9501784
1:28.92
2. Maaike Sanders
Hellas-Glana
1:33.49
9602806
1:31.06
3. Yorgia Pappas
Kimbria
1:34.16
9500720
1:32.67
4. Joyce Delsing
Patrick
1:34.23
9502594
1:33.54
5. Anouk Hustinx
Hellas-Glana
1:32.98
9402266
1:33.55
6. Judith Mingers
NIMO
1:40.84
9505544
1:36.98
7. Anouk van den Boorn
Kimbria
1:39.46
9403902
1:38.30
8. Fiona Meuffels
Patrick
1:40.71
9504366
1:41.09
9. Maud Meuwissen
Patrick
1:44.63
9402078
1:46.56
10. Kyra Raadschilders
Kimbria
1:50.38
9602604
1:51.28
Programmanr. 21
Jongens, 100m vrije slag
junioren 4 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Ronald Waldus
NIMO
1:09.70
9206275
1:06.99
2. Glenn Rompelberg
Kimbria
1:09.63
9303807
1:08.21
3. Marc Craenen
Patrick
1:16.74
9301055
1:13.60
4. Andy Beckers
Patrick
1:23.67
9204027
1:21.05
5. Tim Hustinx
Hellas-Glana
1:24.85
9203397
1:25.54
DIS Joeri Cuijpers
NIMO
1:23.22
9403969
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Page 8
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 8
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 21, Jongens, 100m vrije slag, junioren 4 en later
Rang
In.tijd
Tijd
NG.ZA Robin Krutzen
Patrick
1:14.02
9205021
AFGEM Cas Van Rooij
Kimbria
1:16.23
9203033
Programmanr. 22
Meisjes, 100m vrije slag
jeugd 2 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Melissa Meijer
NIMO
1:02.63
9304374
1:03.43
2. Vera Weinberg
NIMO
1:05.57
9302144
1:07.09
3. Chloé Rutzerveld
NIMO
1:09.05
9203450
1:09.05
4. Jolien van Golde
ZC Valkenburg
1:07.60
9204200
1:09.08
5. Bo Peeters
NIMO
1:09.36
9306564
1:09.39
6. Tina van Golde
Kimbria
1:10.70
9305820
1:12.98
7. Christa Craenen
Patrick
1:11.23
9200384
1:14.08
8. Charlotte Bex
Hellas-Glana
1:21.74
9306214
1:19.36
9. Sonja Heijnen
Patrick
1:20.22
9200714
1:20.98
10. Sarina Paulussen
Patrick
1:29.94
9307426
1:24.89
NG Shelly Hollanders
Kimbria
1:14.72
9303454
Programmanr. 23
Heren, 100m vlinderslag
senioren open
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Artjom Steinert
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:01.15
131894
1:02.05
2. Bob Goffin
NIMO
1:09.87
8904263
1:10.53
3. Pim van Zeijl
Kimbria
1:12.82
9003415
1:12.64
4. Stefan Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:11.13
122316
1:14.92
5. Indji Tan
NIMO
1:13.47
9102973
1:15.80
6. Christian Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:11.96
088019
1:15.82
7. Sjors Pietermans
Patrick
1:12.38
9106841
1:16.51
NG.ZA Alexander Weber
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:31.10
139613
NG.ZA Kevin Kuhn
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:08.49
155187
AFGEM Tim Metsemakers
Patrick
1:06.92
8902129
Programmanr. 24
Dames, 100m vlinderslag
senioren open
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Nienke van Stipriaan
Kimbria
1:11.46
8703970
1:10.57
2. Lydia Colijn
NIMO
1:13.26
8600718
1:13.30
3. Katharina von Klitzing
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:17.95
153253
1:14.61
4. Daniela Rosenbauer
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:14.77
088020
1:15.20
5. Michelle Hacking
NIMO
1:18.82
9107646
1:17.08
6. Rianne Golsteijn
Patrick
1:18.58
8601262
1:17.49
7. Manuela Marquart
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:19.80
153250
1:19.24
8. Kathinka Vertommen
Kimbria
1:16.37
8201712
1:19.68
9. Marianka Peeters
Patrick
1:12.51
8803394
1:21.36
10. Elmy Theuniszen
Patrick
1:23.60
8403082
1:22.25
11. Hanneke Simons
Kimbria
1:18.75
8903802
1:23.66

Page 9
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 9
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 24, Dames, 100m vlinderslag, senioren open
Rang
In.tijd
Tijd
12. Karmen Pajic
1. Koblenzer Schwimmverein 03 1:27.22
156471
1:24.10
13. Aimee Janssen
Kimbria
1:25.64
9104864
1:30.83
Programmanr. 25
50m schoolslag
Minioren 4 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
minioren 4 en later, Jongens
1. Caio Passos-Newman
Kimbria
54.31
9801043
54.98
2. Vincent Jacobs
NIMO
NT
9801669
56.67
3. Quint Jacobs
NIMO
1:04.98
9801671
59.54
minioren 4 en later, Meisjes
1. Jessica van Dijk
Kimbria
49.48
9800552
48.36
2. Rianne de Croock
ZC Valkenburg
53.38
9801466
53.33
3. Melanie Leunissen
NIMO
52.61
9800672
53.94
4. Denise Craenen
Hellas-Glana
1:00.39
9900040
59.25
5. Robin-Marthe Ghijzen
Kimbria
NT
9901442
1:02.39
6. Stella Peeters
NIMO
NT
9900812
1:04.49
7. Amber Raadschilders
Kimbria
NT
0000534
1:10.60
8. Kyra Janssen
Kimbria
1:01.58
9800990
1:13.23
AFGEM Daniëlle Laumen
Patrick
NT
9802248
Programmanr. 26
Jongens, 100m rugslag
junioren 2 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Jelle Peltzer
ZC Valkenburg
NT
9403779
1:17.23
2. Arthur van Noorden
ZC Valkenburg
1:19.58
9501239
1:21.39
3. Kenny Sieben
Hellas-Glana
1:25.54
9503663
1:22.20
4. Dylan Notten
ZC Valkenburg
1:24.89
9500099
1:23.01
5. Stef Verheesen
Patrick
1:25.36
9402405
1:25.41
6. Kevin Meuwissen
Patrick
1:35.91
9502485
1:27.10
7. Joeri Kerkhoff
NIMO
1:27.99
9501689
1:32.26
8. Tom Gulikers
Kimbria
1:43.40
9405547
1:32.98
9. Bas van Zeijl
Kimbria
1:38.50
9400821
1:34.28
10. Jordi Hintzen
Patrick
1:42.55
9403907
1:42.40
11. Omar Nagati
Kimbria
NT
9504499
1:55.49
12. Jules Cortenraede
Kimbria
NT
9504867
1:55.78
AFGEM Vince Weber
NIMO
1:25.52
9404233

Page 10
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 10
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 27
Meisjes, 100m rugslag
junioren 3 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Anouk Hustinx
Hellas-Glana
1:27.58
9402266
1:25.45
2. Rylana Slaghuis
NIMO
1:25.24
9401286
1:25.97
3. Maaike Sanders
Hellas-Glana
1:29.98
9602806
1:28.90
4. Merel Jaspers
NIMO
1:30.52
9602544
1:30.75
5. Maud Meuwissen
Patrick
1:34.43
9402078
1:32.80
6. Simone Jongen
Kimbria
1:36.16
9402028
1:32.85
7. Fiona Meuffels
Patrick
1:35.74
9504366
1:33.60
8. Stephanie Wijler
Kimbria
1:36.29
9406604
1:34.33
9. Joyce Delsing
Patrick
1:42.62
9502594
1:37.20
10. Robin Janssen
Kimbria
1:38.44
9505602
1:37.25
11. Evie Gitzinger
Kimbria
1:43.41
9504724
1:42.51
12. Inge Bastings
ZC Valkenburg
1:42.30
9603068
1:43.09
Programmanr. 28
Jongens, 100m vrije slag
minioren 6 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Robin Meuwissen
Patrick
1:21.45
9602601
1:20.39
2. Martijn Weinberg
NIMO
1:25.31
9600955
1:21.88
3. Jeroen de Croock
ZC Valkenburg
1:24.12
9702025
1:22.92
4. Luc Nelissen
Patrick
1:30.57
9701381
1:30.80
5. Kevin Janssen
Kimbria
1:29.96
9700585
1:32.66
6. Chris Verheesen
Patrick
1:39.80
9701379
1:36.72
7. Jeroen van Buggenum
Patrick
1:46.06
9601545
1:38.86
8. Michaily Pappas
Kimbria
1:35.15
9700285
1:38.89
9. Devi Weber
NIMO
1:37.32
9801215
1:46.41
10. Benjamin Kamely
Kimbria
NT
9603765
1:59.51
AFGEM Dylan Wolters
Hellas-Glana
1:35.22
9800287
Programmanr. 29
Meisjes, 100m vrije slag
minioren 5 en later
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. Zoï Pappas
Kimbria
1:18.41
9700448
1:18.36
2. Chayenne Poorts
NIMO
1:23.08
9800670
1:18.40
3. Wendy Bex
Hellas-Glana
1:21.18
9701232
1:22.06
4. Lisanne Scheer
Hellas-Glana
1:29.92
9700846
1:26.41 FJ 1
5. Mignon Peeters
NIMO
1:25.44
9701048
1:26.41 FJ 2
6. Kelly Craenen
Hellas-Glana
1:30.23
9700714
1:34.16
7. Kelsey Wijler
Kimbria
1:44.63
9700016
1:35.09
8. Lucie Vrehen
Patrick
1:46.88
9703222
1:46.66
9. Jiska Theunissen
Patrick
1:52.58
9701056
1:51.14

Page 11
Splash Meet Manager 2007, Build 56
Registered to kimbria
14.10.07 17:52 - pagina 11
Ine Vossen trofee 2007 Maastricht, 14.10.2007
Programmanr. 30
Gemengd, 8 x 50m vrije slag
dames/heren senioren open
14.10.07
Resultaten
Rang
In.tijd
Tijd
1. NIMO 1
NIMO
3:47.89
3:51.31
Melissa Meijer
93
28.72
Vera Weinberg
93
Indji Tan
91
Math Smeets
87
Jona Pisters
95
Lydia Colijn
86
Bob Goffin
89
Sander van den Berg
87
2. Patrick 1
Patrick
3:55.44
4:00.76
Rianne Golsteijn
86
30.86
Christa Craenen
92
Kevin Meuwissen
95
Dennis van Eck
87
Elmy Theuniszen
84
Marianka Peeters
88
Eric Dumas
69
Sjors Pietermans
91
3. Kimbria 1
Kimbria
4:07.84
4:08.45
Kathinka Vertommen
82
30.64
Hanneke Simons
89
Glenn Rompelberg
93
Ivo Wanten
90
Aimee Janssen
91
Nienke van Stipriaan
87
Jeroen Custers
91
Pim van Zeijl
90
4. NIMO 2
NIMO
4:18.66
4:18.85
Chloé Rutzerveld
92
31.68
Fanny Robbertsen
91
Camiel Smeets
94
Andreas Waldus
95
Michelle Hacking
91
Jela Cnubben
88
Ronald Waldus
92
Joeri Cuijpers
94
5. Kimbria 2
Kimbria
4:44.19
4:41.65
Anouk van den Boorn
94
34.37
Stephanie Wijler
94
Tom Gulikers
94
Bas van Zeijl
94
Rachelle Jaspers
89
Tina van Golde
93
Jules Cortenraede
95
Omar Nagati
95