IFS Maastricht 2010
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 57. Meisjes, 50m schoolslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 58. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 59. Meisjes, 50m schoolslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 60. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 61. Dames, 50m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 62. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 63. Dames, 50m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 64. Heren, 50m schoolslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 65. Meisjes, 100m wisselslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 66. Jongens, 100m wisselslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 67. Meisjes, 100m wisselslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 68. Jongens, 100m wisselslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 69. Dames, 100m wisselslag, Voorronde, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 70. Jongens, 100m wisselslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 71. Dames, 100m wisselslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 72. Heren, 100m wisselslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 73. Meisjes, 50m vrije slag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 74. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 75. Meisjes, 50m vrije slag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 76. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 77. Dames, 50m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 78. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 79. Dames, 50m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 80. Heren, 50m vrije slag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 57. Meisjes, 50m schoolslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 58. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 59. Meisjes, 50m schoolslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 60. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 61. Dames, 50m schoolslag, Finale, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 62. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 63. Dames, 50m schoolslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 64. Heren, 50m schoolslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 65. Meisjes, 100m wisselslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 66. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 67. Meisjes, 100m wisselslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 68. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 69. Dames, 100m wisselslag, Finale, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 70. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 71. Dames, 100m wisselslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 72. Heren, 100m wisselslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 73. Meisjes, 50m vrije slag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 74. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 75. Meisjes, 50m vrije slag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 76. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 77. Dames, 50m vrije slag, Finale, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 78. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 79. Dames, 50m vrije slag, Finale, Dames Senioren    Nr. 80. Heren, 50m vrije slag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 81. Gemengd, 10 x 25m vrije slag, 12 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                     Meisjes, 50m schoolslag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2010 - 8:30                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            39.01 9801412      36.48 A D       
  2. Yvanna Zuurveld               DAW                      37.42 9702998      37.04 A E       
  3. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             37.13 9702110      38.57 A F       
  4. Manon Koster                  HZPC                     41.07 9701312      38.61 A F       
  5. Mirl de Boer                  DAW                      38.48 9700468      39.30 A F       
  6. Floor Brouwer                 MOSA~regio               39.73 9703012      39.71 A F       
  7. Chayenne Poorts               NIMO                     39.21 9800670      40.20 B F       
  8. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     39.60 9702664      40.26 B G       
  9. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen              41.14 9702866      40.98 B G       
 10. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella     40.56 45833750     41.33 B G       
 11. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          42.39 9802120      41.43 B G       
 12. Birgit Hanssen                ROB                      41.80 9703194      41.62 ? FJ 1 G  
 13. Kathleen de Beer              ZON/S&S                  40.44 9702638      41.62 ? FJ 2 G  
 14. Manon Barten                  Tritium (SG)             42.35 9701452      41.80 R G       
 15. Celine Kerkhofs               Kimbria                  46.29 9800548      42.17 G         
 16. Mignon Peeters                NIMO                     41.53 9701048      42.26 H         
 17. Milou Peeters                 HZPC                     45.12 9800668      42.39 G         
 18. Silke Jonk                    DAW                      43.44 9802042      42.45 G         
 19. Lotte van Haarst              De Roersoppers           46.33 9701858      42.55 FJ 1 H    
 20. Shae Bours                    RZ                       46.25 9803982      42.55 FJ 2 G    
 21. Lisan Tjioe                   TRB/RES                  43.64 9800736      42.64 G         
 22. Claire van den Berg           Zeester Meerval          45.94 9800752      42.81 G         
 23. Anne Noom                     DAW                      44.85 9800062      43.05 FJ 1 G    
 24. Gina Feenstra                 MOSA~regio               44.02 9802798      43.05 FJ 2 G    
 25. Lotte van Megen               HZPC                     43.99 9701376      43.05 FJ 3 H    
 26. Jessica van Dijk              Kimbria                  42.50 9800552      43.26 H         
 27. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            47.78 9801826      43.56 H         
 28. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             41.39 9700714      43.64           
 29. Maartje Janssen               MOSA~regio               45.06 9705720      43.76           
 30. Rianne Mooren                 MOSA~regio               45.50 9703018      43.98           
 31. Isabel van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              45.30 9803222      44.05 H         
 32. Fenke Bosschert               DAW                      45.26 9704724      44.11           
 33. Tami de Lange                 DAW                      46.41 9704116      44.14           
 34. Kimberley Kort                DAW                      42.95 9804698      44.35 H         
 35. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            46.09 9700656      44.51           
 36. Myrthe Simons                 ZON/S&S                  43.51 9704330      44.64           
 37. Judith Wienen                 MOSA~regio               44.62 9701644      44.72           
 38. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard       44.82 9705496      44.76           
 39. Anouk van Dam                 ZV Haerlem               46.21 9800032      44.95           
 40. Femke Snijders                RZL                      46.67 9700814      44.98           
 41. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              43.68 9702982      45.10           
 42. Aniek Ketelings               RZ                       46.42 9800588      45.65           
 43. Ismay Sonnemans               RZL                      43.76 9702694      45.66           
 44. Mariska Craemers              Brunssum                 48.64 9700650      45.80           
 45. Charissa Drost                Hellas-Glana             47.76 9704750      45.98           
 46. Lotte Hoogeterp               DAW                      47.42 9703878      46.31           
 47. Aniek Leij van der            Brunssum                 46.06 9805484      46.58           
 48. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard       47.15 9702846      46.67           
 49. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg            50.96 9802184      47.29           
 50. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard       46.41 9805074      47.77           
 51. Lisan van Emmerik             ROB                      48.75 9703006      47.95           
 52. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     51.31 9801364      47.98           
 53. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)        50.14 9700918      48.09           
 54. Fleur Mom                     ZON/S&S                  49.60 9805352      48.23           
 55. Esther Kiezebrink             De Vrije Slag            50.67 9803182      49.07           
 56. Shannon Odenhoven             NIMO                     49.41 9703608      49.12           
 57. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                    52.26 9802970      49.32           
 58. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard       47.68 9701572      50.08           
 59. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)        51.31 9704816      50.95           
 60. Bo Garritsen                  Brunssum                 48.71 9805482      51.60           
 61. Rabab Nezam Eldin             Brunssum                 53.43 9705938      51.64           
 62. Lisa Snijkers                 NIMO                     55.16 9700112      54.51           
 63. Pilar Algera                  NIMO                     51.03 9803020      54.60           
 DIS Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     43.17 9704548      43.06 H         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              45.79 9702556                      
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         51.33 9802784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Jongens, 50m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2010 - 8:45                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                     36.82 9700879      34.23 A E       
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio               35.35 9701177      36.12 A F       
  3. Lars van der Velden           DAW                      37.88 9800175      37.14 A F       
  4. Sanjay Jagroep                DAW                      38.69 9702625      38.04 A G       
  5. Ivo Grosveld                  RZL                      41.89 9702483      38.13 A G       
  6. Koen Wijnands                 De Roersoppers           38.72 9800247      38.54 A G       
  7. Jitse Zonneveld               RZ                       40.64 9703133      38.90 B H       
  8. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda      40.34 9702737      39.32 B H       
  9. Stefan Hoekstra               TRB/RES                  40.36 9700223      39.45 B H       
 10. Ivo Nemeth                    Brunssum                 47.96 9700075      40.11 B         
 11. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     42.89 9701649      41.95 B         
 12. Frank Dekker                  DAW                      42.09 9801155      42.60 B         
 13. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard       45.01 9702063      43.22 R         
 14. Joost van den Akker           De Vrije Slag            43.23 9702103      43.29 R         
 15. Rutger Otto                   De Vrije Slag            45.50 9700699      43.92           
 16. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                  43.91 9800995      44.70           
 17. Siebe de Witte                De Vrije Slag            47.80 9804257      45.13           
 18. Thomas Haneveld               DAW                      46.74 9801631      45.68           
 19. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana             48.46 9704975      45.86           
 20. lars Bottelier                VZV                      38.97 9702681      46.20           
 21. Ruben Schellekens             TRB/RES                  45.28 9702747      46.60           
 22. Jhamiro Habets                Brunssum                 53.11 9800803      47.95           
 23. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          50.20 9703033      48.11           
 24. Max Peuten                    HZPC                     53.09 9800431      49.01           
 25. Jiry Maassen                  ROB                      49.23 9800889      49.16           
 26. Joeri Jacobs                  RZL                      56.98 9704627      49.43 FJ 1      
 27. Gian Passania                 SBC2000                  51.74 9801169      49.43 FJ 2      
 DIS Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh          49.22 9801373      50.83           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Ruben Delvoie                 MZ&PC                    42.81 9703833                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                     Meisjes, 50m schoolslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 8:51                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Habers                  Zeester Meerval          34.36 9600594      34.84 A D       
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     35.14 9500752      35.67 A E       
  3. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              35.69 9504592      36.76 A F       
  4. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          37.74 9602580      37.13 A F       
  5. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              37.34 9601814      37.50 A F       
  6. Marit Visscher                DAW                      35.88 9600004      37.54 A F       
  7. Maaike Sanders                Hellas-Glana             37.70 9602806      37.57 B F       
  8. Maxine Alfonsi                DAW                      38.56 9502900      37.76 B F       
  9. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              36.54 9502326      37.82 B F       
 10. Jona Pisters                  NIMO                     36.34 9501784      38.17 B F       
 11. Simone Soudant                Z&PV Nuenen              38.16 9500430      38.73 B F       
 12. Emmely Toonen                 Tritium (SG)             39.27 9603374      39.48 B F       
 13. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      39.47 9504730      39.60 R G       
 14. Indy Diependaal               TRB/RES                  38.82 9504976      39.66 R G       
 15. Laura Stokx                   DAW                      39.73 9601510      39.78 G         
 16. Brenda Zwarthoed              DAW                      39.42 9604938      39.80 G         
 17. Lisanne Jente                 Brunssum                 39.13 9600788      39.84 G         
 18. Myreen Sleddens               Z.V. Tiamat              38.64 9602534      40.07 G         
 19. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                  40.54 9506214      40.11 G         
 20. Roxann Geenen                 DAW                      36.91 9601518      40.20 G         
 21. Femke van Hest                TRB/RES                  40.11 9604294      40.61 FJ 1 G    
 22. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          40.61 9601286      40.61 FJ 2 G    
 23. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                  39.64 9503820      40.76 G         
     Rilinda Gela                  KZV de Lansingh          38.95 9501394      40.76 G         
 25. Aniek van Dillen              Z.V. Tiamat              40.54 9500574      40.80 G         
 26. Tess de Boer                  DAW                      41.28 9601516      40.91 G         
 27. Dieuwertje Stolte             De Vrije Slag            40.54 9604266      41.07 G         
 28. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                40.39 9605190      41.23 G         
 29. Emy Liebregts                 Njord                    38.91 9505020      41.25 H         
 30. Esma van Vonderen             Zeester Meerval          40.76 9501112      41.29 H         
 31. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard       41.83 9503138      41.66 H         
 32. Floor Weijmans                HZPC                     43.50 9502522      41.69 H         
 33. Rianne Timmers                KZV de Lansingh          42.73 9601936      41.75 H         
 34. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen              42.51 9502972      41.76 H         
 35. Christa Schuivens             Tritium (SG)             42.42 9603730      41.78 H         
 36. Emmy Linssen                  ZON/S&S                  41.31 9600590      41.86 H         
 37. Louise van de Meer            TRB/RES                  40.77 9504198      41.89 H         
 38. Hilde Grondhout               Zeester Meerval          40.93 9602300      41.91 H         
 39. Anniek van Driel              De Vrije Slag            41.08 9500100      41.98 H         
 40. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     41.22 9602096      42.02 H         
 41. Rebecca Martens               DAW                      43.67 9604352      42.42 H         
 42. Shanna van Gelooven           MZ&PC                    42.02 9605444      42.48 H         
 43. Nienke van der zee            DAW                      41.67 9605430      42.58 H         
 44. Celina Austen                 RZ                       44.38 9602056      42.60 H         
 45. Elena Peeters                 DAW                      41.44 9603690      42.73 H         
 46. Lotte van de Kamp             De Vrije Slag            41.32 9503104      42.86           
 47. Anne Klijberg                 TRB/RES                  41.67 9503974      42.95           
 48. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  43.00 9501356      42.98           
 49. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen              43.86 9606048      43.13           
 50. Denise van der Klij           HZPC                     42.74 9600482      43.23           
 51. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen              43.67 9505430      43.57           
 52. Geertje de Wit                Z.V. Tiamat              46.64 9503850      43.70           
 53. Nora Chrif                    MZ&PC                    45.42 9501002      43.76           
 54. Shirley Thijssen              ROB                      44.09 9601550      43.77           
     Ellen Borger                  Brunssum                 43.94 9600786      43.77           
 56. Jara Wassenberg               RZ                       43.29 9600222      43.88           
 57. Renske Zandberg               TRB/RES                  44.28 9604832      43.98           
 58. Nieske Janssen                NIMO                     44.55 9601328      44.20           
 59. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              42.62 9505044      44.23           
 60. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        44.83 9603098      44.42           
 61. Tamara Michels                Brunssum                 48.64 9606236      44.57           
 62. Mandy Verhage                 DAW                      42.67 9501382      44.66           
 63. Shanna Hintzen                De Roersoppers           43.10 9504876      44.74           
 64. Maaike Greven                 MZ&PC                    44.23 9500826      44.80           
 65. Marlou Jacobs                 RZL                      44.97 9502388      44.82           
 66. Renate Peppenster             TRB/RES                  44.86 9604298      44.93           
 67. Anne van Haarst               De Roersoppers           44.75 9506128      45.05           
 68. Amy Bosch                     Z.V. Tiamat              44.80 9604450      45.16           
 69. Daphne Portegijs              Zegenwerp                45.44 9506604      45.17 FJ 1      
 70. Robin Klasens                 Brunssum                 45.18 9604532      45.17 FJ 2      
 71. Bo Kerkhoff                   NIMO                     42.94 9502376      45.24           
 72. Madelon Schellekens           TRB/RES                  41.68 9501888      45.34           
 73. Maud Gijpmans                 MOSA~regio               44.95 9505896      45.95           
 74. Evie Roebroek                 RZ                       45.10 9605774      46.20           
 75. Chantal Vervoort              Njord                    46.12 9603134      46.89           
 76. Lisa Jongen                   NIMO                     50.42 9604924      50.16           
 77. Dominique Craemers            Brunssum                 49.66 9503196      50.63           
 78. Romy Pansters                 ZC Valkenburg            53.74 9605900      53.80           
 79. Yvon Vermeere                 NIMO                     58.52 9506716      56.07           
AFGE Eline van der Plas            Hellas-Glana             34.32 9500866                      
AFGE Denise Otjes                  Zv Aquarius              43.74 9601378                      
AFGE Bente van Bergen              Zeester Meerval          38.67 9600336                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                     Jongens, 50m schoolslag             Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2010 - 9:08                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  MOSA~regio               32.89 9503497      32.55 A F       
  2. Rick Hoekstra                 TRB/RES                  31.74 9501437      32.83 A F       
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            34.53 9500483      33.48 A F       
  4. Bart Gubbels                  TRB/RES                  33.28 9602015      33.86 A F       
  5. Lars Haarsma                  DAW                      34.48 9600745      33.98 A F       
  6. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          36.03 9501081      34.48 A F       
  7. Sjors Lieverst                DAW                      34.60 9501389      34.59 B F       
  8. Joris Willems                 Z&PV Nuenen              33.00 9502293      34.66 B F       
  9. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             37.18 9603041      34.78 B F       
 10. Sem Hermans                   HZPC                     36.05 9601259      34.95 B F       
 11. Bobby Visser                  Zegenwerp                36.56 9601437      35.08 B FJ 1 F  
 12. Bart de Heer                  Hellas-Glana             34.77 9500359      35.08 B FJ 2 G  
 13. Kiowa Kamaansing              NIMO                     35.02 9500125      35.27 R G       
 14. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            36.31 9501239      36.15 ? FJ 1 G  
 15. Max Grispen                   ZC Valkenburg            35.78 9501783      36.15 ? FJ 2 G  
 16. Bram in 't Zandt              MOSA~regio               38.60 9601257      36.23 G         
 17. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard       38.12 9500765      36.29 H         
 18. Rick Stolk                    De Vrije Slag            37.29 9502259      37.23 H         
 19. Tom van Gils                  Luctor et Emergo         38.38 9501799      37.30 H         
 20. Raimon Passania               SBC2000                  41.63 9603153      37.36 H         
 21. Björn Piket                   HZPC                     40.43 9602133      37.42 H         
 22. Marty Kennis                  MZ&PC                    40.40 9501355      37.48 H         
 23. Felix Geenen                  DAW                      37.58 9501085      37.68 H         
 24. Casper van den Broek          RZL                      40.29 9500071      37.95           
 25. Joeri Kerkhoff                NIMO                     40.53 9501689      38.36           
 26. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda      38.69 9600893      38.40 H         
 27. Pepijn Jorink                 DAW                      39.59 9502575      38.43 FJ 1      
 28. Richie van Empel              Zegenwerp                39.51 9603631      38.43 FJ 2 H    
 29. Alexandre Mateus              Brunssum                    NT 9505805      38.57           
     Yannic van de Kuit            ZON/S&S                  39.37 9504825      38.57           
 31. Peter Rietveld                TRB/RES                  40.69 9601081      38.65 H         
 32. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda      38.78 9501945      39.01           
 33. Edwin Visser                  Z.V. Tiamat              40.28 9603205      39.45           
 34. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                41.26 9504127      39.76           
 35. Stan Snijders                 RZL                      37.10 9500485      39.81           
 36. Bram Jansen                   RZL                      41.64 9501695      39.85           
 37. Jeroen Martin                 MZ&PC                    40.74 9500839      40.02           
 38. Martijn Weinberg              NIMO                     41.34 9600955      40.54           
 39. Jan Peereboom                 DAW                      45.36 9501371      40.55           
 40. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo         44.00 9503619      40.92           
 41. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                  40.73 9600629      41.54           
 42. Wouter Knibbeler              Brunssum                 44.60 9601617      41.59           
 43. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                    44.70 9605071      41.86           
 44. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard       41.50 9602439      42.01           
 45. Karim El Samman               Tritium (SG)             40.73 9505707      42.08           
 46. Dani Hoetmer                  DAW                      42.93 9604503      42.32           
 47. Jordi Knops                   RZL                      43.61 9601323      42.39           
 48. Sam Derks                     HZPC                     41.48 9600719      42.65           
 49. Jasper Falk                   DAW                      43.10 9502785      42.67           
 50. Martijn Falk                  DAW                      44.46 9601457      43.13           
 51. Lars van Antwerpen            Z.V. Tiamat              44.29 9604393      43.29           
 52. Djeremy Hesseling             MOSA~regio               43.73 9603197      43.61           
 53. Martijn Pas                   SBC2000                  43.48 9505221      43.82           
 54. Bram van Hulten               Zegenwerp                50.13 9603453      45.95           
 55. David Aufdenkamp              NIMO                     55.04 9501701      57.45           
 DIS Rowdy Spaltman                DAW                      38.67 9501747      37.57 H         
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 DIS Jeroen Bongers                RZL                      39.89 9602629      38.26 H         
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGE Yunus Ozmis                   De Vrije Slag            42.48 9603973                      
AFGE Sven Brouwer                  MOSA~regio               37.02 9504449                      
AFGE Nicky Joosse                  Luctor et Emergo         40.03 9600789                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                      Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren D1 en D2
30-12-2010 - 9:19                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV      34.29 9307612      35.61 A E       
  2. Melissa Meijer                NIMO                     35.07 9304374      35.85 A FJ 1 F  
  3. Michelle Verouden             HZPC                     36.70 9400150      35.85 A FJ 2 E  
  4. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             35.52 9403432      36.02 A E       
  5. Cyril Landstra                Zeester Meerval          36.58 9305722      36.26 A F       
  6. Colet Claessens               Z&PV Nuenen              34.70 9405182      36.50 A F       
  7. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     37.76 9404962      38.16 B FJ 1 F  
  8. Nelly Velthuijs               Njord                    38.22 9404028      38.16 B FJ 2 F  
  9. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda      38.51 9305334      38.20 B F       
     Suzan van Boxtel              TRB/RES                  39.61 9402578      38.20 B F       
 11. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                39.48 9302280      38.78 B G       
 12. Ilse van der Heijden          Njord                    38.97 9402878      38.90 B G       
 13. Bo Peeters                    NIMO                     38.36 9306564      39.20 ? G       
     Svenja Zonneveld              RZ                       37.57 9301096      39.20 ? G       
     Sanne Kerkhoff                NIMO                     38.91 9305530      39.20 ? G       
 16. Kelly Mekes                   TRB/RES                  38.77 9402724      39.42 G         
     Petra Schuivens               Tritium (SG)             38.13 9305036      39.42 G         
 18. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              39.51 9306160      39.51 G         
 19. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh          40.83 9400542      39.53 G         
     Charessa Feider               Tritium (SG)             41.95 9404340      39.53 G         
 21. Michelle Meusen               RZL                      40.53 9400852      39.75 G         
 22. Selena van Cruchten           RZ                       38.90 9401608      40.11 G         
 23. Ilse van Niekerk              DAW                      40.25 9406180      40.26 G         
 24. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  39.82 9303332      40.32 H         
 25. Sophie Cleuren                HZPC                     39.86 9300158      40.33 H         
 26. Misty Coert                   ZC Valkenburg            39.22 9300162      40.45 H         
 27. Maaike Knops                  RZL                      39.02 9404018      40.97 H         
 28. Desiree Peltenburg            Zegenwerp                40.66 9403304      41.20 H         
 29. Maike Korthout                TRB/RES                  42.19 9406034      41.51 H         
 30. Linda Dehing                  RZ                       39.86 9400022      41.67 H         
 31. Denise Austen                 RZ                       41.64 9303778      42.02           
 32. Manon van Schagen             Zv Aquarius              42.91 9406904      42.08           
 33. Simone Vroemen                MZ&PC                    43.14 9405794      42.18           
 34. Dieuwertje Jorink             DAW                      40.00 9302306      42.29           
     Anouk van Lokven              Neptunus'58              41.34 9402680      42.29           
 36. Shauny Feider                 Tritium (SG)             42.08 9305940      42.30           
 37. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat              41.04 9302964      42.39           
 38. Ankie Meusen                  RZL                      42.23 9302180      42.46           
 39. Nicole Peeters                SBC2000                  41.67 9303842      42.65           
 40. Manon van Leuven              Z.V. Tiamat              41.44 9302954      42.66           
     Meggie Schreppers             Kimbria                  40.32 9400512      42.66           
 42. Karin Bongers                 RZL                      39.09 9303800      42.75           
 43. Joyce Vervoort                Njord                    43.16 9405370      43.51           
 44. Elke Schellekens              Neptunus'58              43.01 9301550      43.72           
 45. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat              41.87 9401388      43.95           
 46. Lieke Janssen                 NIMO                     42.93 9305954      44.02           
 47. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                  41.76 9401286      44.04           
 48. Annik Delissen                RZ                       43.66 9404672      44.54           
 49. Tessa Visser                  Zegenwerp                44.52 9306452      44.76           
 50. Carlijn Jaspers               NIMO                     43.22 9405798      45.16           
 51. Emma Willems                  NIMO                     45.29 9301036      45.48           
 52. Rayna Maassen                 ROB                      47.51 9304084      46.15           
 53. Inge Kiezebrink               De Vrije Slag            44.31 9406908      47.29           
 54. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio               45.82 9406326      47.45           
 55. Lisa In 't Zand               RZ                       48.20 9401614      47.57           
 56. Suzan Vermeere                NIMO                     47.57 9307744      47.67           
 DIS Vera Weinberg                 NIMO                     38.09 9302144      40.11 H         
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGE Sharona Mlcoch                DAW                      39.67 9406178                      
AFGE Annebeth Trepels              Njord                    41.43 9403184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Jongens, 50m schoolslag                  Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 9:30                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen              30.29 9301769      30.57 A E       
  2. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV      32.02 9300353      32.23 A F       
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            32.75 9403779      32.52 A F       
  4. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             31.95 9403511      32.60 A F       
  5. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             32.69 9304079      32.64 ? FJ 1 F  
  6. Marcel Schouten               ZV Haerlem               33.41 9300653      32.64 ? FJ 2 F  
  7. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh          32.05 9404753      32.64 ? FJ 3 F  
  8. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            32.44 9401657      32.89 B F       
  9. Mart de Boer                  DAW                      32.67 9303589      32.97 B F       
 10. Jorrick Druyven               DAW                      33.70 9400507      33.10 B F       
 11. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            34.82 9400593      33.23 B F       
 12. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran     33.53 9305227      33.30 B F       
 13. Mike ter Horst                ZV Haerlem               32.93 9402785      33.39 R F       
 14. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda      33.52 9300615      33.45 R F       
 15. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              31.89 9302135      33.65 F         
 16. Vincent Schram                DAW                      34.75 9402041      34.18 F         
 17. Michael van Dam               ZV Haerlem               33.82 9401501      34.32 F         
 18. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              34.09 9302125      34.73 G         
 19. Rico Roels                    DAW                      35.51 9403119      35.11 G         
 20. Tim Sonnemans                 RZL                      35.26 9403017      35.67 G         
 21. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda      36.80 9402839      35.93 H         
 22. Glenn Rompelberg              Kimbria                  36.51 9303807      36.10 H         
 23. Joey Stokx                    DAW                      35.02 9301251      36.63 H         
 24. Robin Borger                  Brunssum                 37.48 9305183      36.67 H         
 25. Erik Schwillens               MZ&PC                    37.83 9301747      36.89 H         
 26. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda      36.53 9402545      36.96 H         
 27. Patrick Janssen               HZPC                     35.89 9302009      37.02           
 28. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              37.46 9302695      37.04           
 29. Barry Kleijne                 Oeza                     36.61 9300661      37.16           
 30. Camiel Smeets                 NIMO                     36.39 9400911      37.48           
     Maurice Zelis                 RZ                       37.05 9401031      37.48           
 32. Thomas Rietveld               TRB/RES                  37.12 9401803      37.54           
 33. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  37.51 9306693      38.04           
 34. Yoeri Cuijpers                NIMO                     37.70 9403969      38.57           
 35. Marco van der Aalst           Z.V. Tiamat              38.90 9302217      38.59           
 36. Stijn Schoone                 Z.V. Tiamat              38.13 9305625      38.62           
 37. Jim Ketelings                 RZ                       37.59 9403901      38.74           
 38. Ken Boonen                    RZL                      38.91 9401481      38.76           
 39. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard       39.13 9302669      38.86           
 40. Jeroen Criens                 RZL                      44.84 9403019      39.74           
 41. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard       39.93 9302667      40.00           
 42. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     39.91 9406127      40.13           
 43. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     42.62 9405739      40.61           
 44. Stein Menting                 Z.V. Tiamat              40.05 9404289      40.70           
 45. Tom Tamerus                   Z.V. Tiamat              41.50 9302205      41.26           
 46. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda      42.24 9300479      41.85           
 47. Vincent Wijsman               Hellas-Glana             45.51 9405499      42.40           
 DIS Leon Verschuren               SBC2000                  41.46 9304403      39.84           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Luuk Doorakkers               SBC2000                  42.23 9404951      40.77           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGE Pedro Nemeth                  Brunssum                 38.98 9401575                      
AFGE Koen van der Heijden          Z.V. Tiamat              41.16 9400887                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                      Dames, 50m schoolslag                       Dames Senioren
30-12-2010 - 9:40                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              33.57 8801698      34.66 A E       
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        36.45 9107878      34.95 A E       
  3. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         33.13 8803696      35.38 A F       
  4. Judith van Meijel             HZPC                     34.65 9102076      35.42 A F       
  5. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      35.37 8907234      36.10 A F       
  6. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend          35.14 9202772      36.30 A F       
  7. Zarife Gela                   KZV de Lansingh          36.45 9200584      36.45 B F       
  8. Inge Arts                     Zeester Meerval          36.54 9203076      37.00 B F       
  9. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch     37.93 8803854      37.42 B F       
 10. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran     38.39 9006758      37.73 B F       
 11. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen              38.35 9204346      37.82 B F       
 12. Ilse Clevers                  De Roersoppers           38.80 8503908      37.93 B G       
 13. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda      37.32 8600172      37.94 R G       
 14. Ilvy van Grimbergen           RZL                      37.48 8805442      38.02 R G       
 15. Lydia Colijn                  Mega                     40.64 MEGA559/     38.42 G         
 16. Renske Venner                 RZL                      37.77 9008012      38.54 G         
 17. Ingrid van Horen              HZPC                     37.77 9204060      38.70 G         
 18. Aniek Huijsman                KZV de Lansingh          38.22 8801932      38.92 G         
 19. Alice Janssen                 HZPC                     38.57 8902012      39.18 G         
 20. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius              39.02 8503934      39.26 G         
 21. Melissa Zwaan                 DAW                      39.17 9103666      39.73 H         
 22. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              39.74 8701930      39.88 FJ 1 H    
 23. Danique Ubags                 ZON/S&S                  39.63 9003780      39.88 FJ 2 H    
 24. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  38.68 8701024      39.93 H         
 25. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        40.07 9004068      40.22 H         
 26. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen              39.68 9004354      40.23 H         
     Naomi Feider                  Tritium (SG)             39.17 9107956      40.23 H         
 28. Majke Van Bommel              RZL                      41.42 9207738      40.50 H         
 29. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen              39.31 9103882      40.77 H         
 30. Ingrid Jansen                 NIMO                     39.39 8705592      40.92 H         
 31. Liz Rompelberg                ZC Valkenburg            40.95 9003146      41.03           
 32. Riekje Elema                  ZV Westland Dijkglas     38.76 9007096      41.04           
 33. Inge Snijkers                 NIMO                     39.89 9008112      41.08           
 34. Rosa Schot                    DAW                      40.01 9207500      41.13 H         
 35. Jolijn van Osta               Z.V. Tiamat              41.00 8903156      41.80           
 36. Chantal Willems               Tritium (SG)             38.49 9105482      41.82           
 37. Silvy Collin                  Hellas-Glana             41.15 8900802      41.88 FJ 1      
 38. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     40.86 9105162      41.88 FJ 2      
 39. Jolien van Golde              Kimbria                  39.93 9204200      41.90           
 40. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran     40.82 9207058      41.96           
 41. Linda Maas                    MOSA~regio               40.89 9002440      42.10           
 42. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen              41.33 9103880      42.32           
 43. Roos van Esch                 TRB/RES                  40.62 8200468      42.45           
     Roxanne vd Lei                ZVDO'74                  42.36 8902630      42.45           
 45. Saskia van der Heijden        Z.V. Tiamat              41.85 9204270      42.83           
 46. Tamara Groenevelt             De Vrije Slag            43.34 8701406      43.04           
 47. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     43.00 9202912      43.06           
 48. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius              42.94 8604528      43.26           
 49. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran     41.78 9102424      43.27           
 50. Saskia Coolen                 RZL                      41.86 8805440      43.28 FJ 1      
 51. Sanne Bruggink                SBC2000                  41.96 9200330      43.28 FJ 2      
 52. Evelien Schwillens            MZ&PC                    42.28 9201602      43.36           
 53. Miriam de Haan                Z&PV Nuenen              42.36 8801548      43.66           
 54. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)        43.80 8805550      43.73           
 55. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran     41.45 9002894      44.02           
 56. Anke Snijkers                 NIMO                     42.69 9201638      44.16           
 57. Kelly van Grimbergen          RZL                      44.06 9008016      44.38           
 58. Diandra van Houwelingen       ZVDO'74                  43.89 8901896      44.45           
 59. Laura van der Aalst           Kimbria                  44.76 9000006      44.50           
 60. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran     43.73 9107998      44.51           
 61. Sandra Schellekens            Neptunus'58              44.28 8503416      44.57           
 62. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard       43.03 9004754      45.18           
 63. Susan Stappers                Kimbria                  47.47 8201594      45.39           
 64. Ilse Masseling                HZPC                     43.93 9202124      45.54           
 65. Pauline Magnée                O.Z. & P.C. De Waran     47.22 9205434      46.64           
 66. Jesse Heijmans                Z.V. Tiamat              46.54 9204432      46.71           
 67. Fabienne Jeukens              Kimbria                  45.31 8401156      48.02           
 68. Dianne Nien                   RZ                       45.47 7100452      48.72           
 69. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen              48.75 9108040      48.89           
 70. Charlotte Jaspers             ROB                      48.73 8805830      48.92           
 71. Anouk Bloem                   DES                         NT 9000320      49.50           
 72. Indra Swerts                  MZ&PC                    45.13 9005896      49.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
30-12-2010 - 9:54                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          29.34 8703351      30.79 A E       
  2. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              29.09 7400937      30.81 A E       
  3. Rian Visser                   DAW                      31.81 9007141      31.02 A F       
  4. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club     31.62              31.25 A F       
  5. Robin van Gulik               TRB/RES                  30.94 9001061      31.83 A F       
  6. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      33.43 9201621      32.04 A F       
  7. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              32.47 9101133      32.07 B F       
  8. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     31.28 9102825      32.20 B F       
  9. Martin Teley                  RZL                      32.99 8906059      32.64 B F       
 10. Patrick Creemers              De Roersoppers           31.80 9000579      32.79 B F       
 11. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      31.11 9202675      32.80 B F       
 12. Alain Dassen                  Kimbria                  31.48 9203459      32.83 B F       
 13. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              33.48 9100573      32.92 R F       
 14. Job van Duijnhoven            De Dolfijn               33.20 8800887      33.19 R G       
 15. Daan van Erp                  TRB/RES                  33.10 8903833      33.24 G         
 16. Thom de Boer                  DAW                      34.59 9100181      33.33 G         
 17. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        33.61 9000653      33.61 G         
 18. Willem Jongen                 De Roersoppers           33.18 9103401      33.64 G         
 19. Pieter de Heer                Hellas-Glana             33.32 8901141      33.65 G         
 20. Sander Slaghuis               NIMO                     32.75 8805305      33.76 G         
 21. Enzo Diependaal               TRB/RES                  32.72 9206691      33.80 G         
 22. Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas     31.38 8503011      33.92 G         
 23. Ralph van Megen               HZPC                     34.01 9201613      33.95 G         
 24. Mark van Enckevort            HZPC                     33.89 9000797      34.08 G         
 25. Berry van Holland             De Vrije Slag            34.73 8000603      34.23 G         
     Indji Tan                     NIMO                     33.61 9102973      34.23 G         
 27. Tim Greven                    MZ&PC                    35.15 9202373      34.28 G         
 28. Roel vd Kleij                 Neptunus'58              34.26 9001571      34.47 FJ 1 H    
 29. Mark Huijsman                 KZV de Lansingh          34.18 9001305      34.47 FJ 2 H    
 30. Kevin van den Bekerom         HZPC                     34.69 9200057      34.83 G         
 31. Stefan Kranenbroek            HZPC                     34.62 7900729      35.22 H         
 32. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard       35.26 9102731      35.35 FJ 1 H    
 33. Harald Thijssen               ROB                      35.19 8903139      35.35 FJ 2 H    
 34. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius              35.12 9206069      35.36 H         
 35. Sander van den Berg           NIMO                     34.57 8700211      35.37 FJ 1 H    
 36. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     34.35 8900033      35.37 FJ 2 H    
 37. Dennis van Beek               ZVDO'74                  35.06 7800037      35.48 H         
 38. Jelle Dijkmans                Z.V. Tiamat              35.46 8900705      35.92           
 39. Tim Jacobs                    HZPC                     34.96 9201825      36.10 H         
 40. Tom Goffin                    NIMO                     35.34 8604457      36.13           
 41. Ronald Vullings               Tritium (SG)             33.92 8703655      36.20           
 42. Jory Niemark                  Hellas-Glana             35.09 9204409      36.23 H         
 43. Charel Thewissen              Kimbria                  34.92 9005591      36.24           
 44. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard       34.59 9204813      36.26 H         
 45. Stijn Agten                   RZL                      35.97 8700037      36.76           
     Peter Crijns                  RZL                      31.87 8800673      36.76           
 47. Jeroen Custers                Kimbria                  36.57 9106319      37.08           
 48. Bart Coolen                   RZL                      36.92 8603865      37.16           
 49. Koen van Asseldonk            De Vrije Slag            37.23 9201955      37.26           
 50. Timo Tabak                    RZL                      36.46 8201697      37.28           
 51. Rik Bakker                    TRB/RES                  34.89 9104625      37.33           
     Thijs Villevoije              NIMO                     39.69 9106589      37.33           
 53. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            35.00 8800937      37.40           
 54. Dimitri Verjans               MZ&PC                    36.49 8705225      37.54           
 55. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     38.64 9204443      37.68           
 56. Marcel Eikelenboom            ZV Westland Dijkglas     35.53 7200259      37.84           
 57. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     36.81 8201877      37.85           
 58. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen              39.00 8705025      37.94           
 59. Christiaan Fusers             De Roersoppers           35.66 8700977      38.30           
 60. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana             37.93 8905665      38.32           
 61. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        38.12 8805005      38.49           
 62. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     37.76 9203237      38.89           
 63. Gertjan Winten                MZ&PC                    38.64 8803881      38.92           
 64. Dick Duisters                 RZL                      39.86 9107427      38.95           
 65. Dennis Creemers               De Roersoppers           37.49 9202243      38.96           
 66. Daan Koudijs                  TRB/RES                  38.22 9204721      38.98           
 67. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig     38.68 9204441      39.02           
 68. Hugo de Wit                   MZ&PC                    40.70 8302915      39.29           
 69. Tom Hinskens                  NIMO                     39.09 9007241      39.36           
 70. Rick Hellenbrand              NIMO                     38.43 8901173      39.37           
 71. Egbert-Jan Plas               Z.V. Tiamat              38.61 8502021      39.42           
 72. Ruud Bex                      RZL                      37.85 9204133      40.04           
 73. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen              39.65 8804219      40.29           
 74. Marcel Klootwijk              ZV Zaltbommel            41.41 8000789      42.06           
 75. Tom Derks                     ROB                      43.55 8804753      43.70           
 76. Roy Lahou                     MZ&PC                    45.16 8906483      45.54           
AFGE Ruud Scheepers                Njord                    38.34 9203411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                    Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2010 - 10:08                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW                    1:14.83 9700468    1:11.72 A         
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:14.23 9801412    1:12.27 A         
  3. Yvanna Zuurveld               DAW                    1:16.95 9702998    1:14.29 A         
  4. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:14.60 9702110    1:14.55 A         
  5. Manon Koster                  HZPC                   1:14.74 9701312    1:14.56 A         
  6. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:14.30 9701232    1:15.92 A         
  7. Chayenne Poorts               NIMO                   1:15.86 9800670    1:17.25 B         
  8. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        1:21.43 9802120    1:18.12 B         
  9. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella   1:16.23 45833750   1:18.40 B         
 10. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:22.09 9700656    1:18.80 B         
 11. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen            1:18.93 9702866    1:19.86 B         
 12. Mignon Peeters                NIMO                   1:17.36 9701048    1:20.70 B         
 13. Anne Noom                     DAW                    1:24.48 9800062    1:20.99 R         
 14. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:21.07 9702638    1:21.50 R         
 15. Silke Jonk                    DAW                    1:24.39 9802042    1:21.82           
 16. Floor Brouwer                 MOSA~regio             1:23.60 9703012    1:21.87           
 17. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:20.04 9701858    1:21.89           
 18. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:17.60 9702664    1:22.15           
 19. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:22.10 9703018    1:22.30           
 20. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:22.59 9701452    1:22.36           
 21. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:35.72 9801826    1:22.58           
 22. Lotte van Megen               HZPC                   1:24.41 9701376    1:23.18           
 23. Maartje Janssen               MOSA~regio             1:26.06 9705720    1:23.21           
     Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:23.82 9700714    1:23.21           
 25. Milou Peeters                 HZPC                   1:36.42 9800668    1:23.28           
 26. Jessica van Dijk              Kimbria                1:22.29 9800552    1:23.41           
 27. Fenke Bosschert               DAW                    1:26.29 9704724    1:23.45           
 28. Tami de Lange                 DAW                    1:29.14 9704116    1:23.46           
 29. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:21.76 9800548    1:24.01           
 30. Judith Wienen                 MOSA~regio             1:24.18 9701644    1:24.57           
 31. Anouk van Dam                 ZV Haerlem             1:23.80 9800032    1:24.65           
 32. Kimberley Kort                DAW                    1:26.55 9804698    1:24.66           
 33. Shae Bours                    RZ                     1:32.01 9803982    1:24.75           
 34. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            1:25.81 9702982    1:25.00           
 35. Lotte Hoogeterp               DAW                    1:26.43 9703878    1:25.22           
 36. Lisan Tjioe                   TRB/RES                1:24.05 9800736    1:25.48           
 37. Birgit Hanssen                ROB                    1:25.07 9703194    1:25.55           
 38. Isabel van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:27.30 9803222    1:25.64           
 39. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:25.98 9704548    1:25.69           
 40. Mariska Craemers              Brunssum               1:26.22 9700650    1:25.94           
 41. Gina Feenstra                 MOSA~regio             1:31.24 9802798    1:26.02           
 42. Myrthe Simons                 ZON/S&S                1:28.39 9704330    1:26.62           
 43. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:26.16 9704750    1:27.08           
 44. Claire van den Berg           Zeester Meerval        1:26.03 9800752    1:27.38           
 45. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:40.08 9802184    1:27.47           
 46. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard     1:27.32 9705496    1:27.87           
 47. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard     1:26.08 9702846    1:28.60           
 48. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:29.09 9700918    1:29.00           
 49. Shannon Odenhoven             NIMO                   1:32.89 9703608    1:31.08           
 50. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard     1:29.05 9805074    1:31.28           
 51. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:29.80 9704816    1:31.59           
 52. Aniek Ketelings               RZ                     1:31.45 9800588    1:32.21           
 53. Aniek Leij van der            Brunssum               1:34.70 9805484    1:32.94           
 54. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:33.89 9801364    1:33.37           
 55. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard     1:27.53 9701572    1:34.24           
 56. Esther Kiezebrink             De Vrije Slag          1:42.20 9803182    1:41.18           
 57. Ismay Sonnemans               RZL                    1:56.22 9702694    1:41.33           
 58. Lisa Snijkers                 NIMO                   1:42.93 9700112    1:45.06           
 59. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                       NT 9802970    1:47.10           
 60. Rabab Nezam Eldin             Brunssum               1:51.89 9705938    1:48.13           
 61. Pilar Algera                  NIMO                   1:47.94 9803020    1:50.11           
 DIS Femke Snijders                RZL                    1:28.00 9700814    1:25.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Lisan van Emmerik             ROB                    1:31.07 9703006    1:29.59           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Fleur Mom                     ZON/S&S                1:48.88 9805352    1:38.56           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Bo Garritsen                  Brunssum                    NT 9805482    1:49.50           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGE Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:29.08 9702556                      
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:30.49 9802784                      
AFGE Kendra Viehmann               Hellas-Glana           1:31.98 9702128                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2010 - 10:32                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:08.83 9700879    1:06.03 A         
  2. Lars van der Velden           DAW                    1:15.93 9800175    1:12.12 A         
  3. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:10.40 9701177    1:12.38 A         
  4. lars Bottelier                VZV                    1:14.97 9702681    1:12.81 A         
  5. Ivo Grosveld                  RZL                    1:32.55 9702483    1:12.91 A         
  6. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:18.30 9702737    1:15.92 A         
  7. Jitse Zonneveld               RZ                     1:19.22 9703133    1:16.43 B         
  8. Sanjay Jagroep                DAW                    1:16.28 9702625    1:17.10 B         
  9. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:17.74 9700223    1:17.36 B         
 10. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:24.11 9800247    1:18.73 B         
 11. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:20.05 9700075    1:19.37 B         
 12. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:26.35 9701099    1:20.21 B         
 13. Joost van den Akker           De Vrije Slag          1:22.90 9702103    1:20.76 R         
 14. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard     1:25.44 9702063    1:22.70 R         
 15. Ruben Schellekens             TRB/RES                1:19.76 9702747    1:23.04           
 16. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                1:21.27 9800995    1:23.46           
 17. Rutger Otto                   De Vrije Slag          1:26.79 9700699    1:23.85           
 18. Thomas Haneveld               DAW                    1:26.62 9801631    1:24.28           
 19. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           1:30.43 9704975    1:24.57           
 20. Frank Dekker                  DAW                    1:27.66 9801155    1:28.00           
 21. Max Peuten                    HZPC                   1:34.37 9800431    1:30.81           
 22. Jhamiro Habets                Brunssum               1:32.51 9800803    1:31.75           
 23. Joeri Jacobs                  RZL                         NT 9704627    1:32.53           
 24. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:30.08 9801373    1:32.68           
 25. Siebe de Witte                De Vrije Slag          1:41.10 9804257    1:33.77           
 26. Jiry Maassen                  ROB                    1:40.84 9800889    1:35.22           
 27. Gian Passania                 SBC2000                1:40.51 9801169    1:38.25           
AFGE Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:14.60 9703833                      
AFGE Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:10.09 9701577                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                    Meisjes, 100m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 10:41                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:10.23 9602580    1:08.47 A         
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:07.78 9500752    1:10.33 A         
  3. Jona Pisters                  NIMO                   1:09.21 9501784    1:11.61 A         
  4. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:09.87 9504592    1:12.00 A         
  5. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:12.05 9600594    1:12.69 A         
  6. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:11.32 9502326    1:13.06 A         
  7. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:11.31 9502972    1:13.25 B         
  8. Brenda Zwarthoed              DAW                    1:13.25 9604938    1:13.37 B         
  9. Maxine Alfonsi                DAW                    1:13.17 9502900    1:13.69 B         
 10. Roxann Geenen                 DAW                    1:11.79 9601518    1:14.10 B         
 11. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:11.85 9602806    1:14.57 B         
 12. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:15.62 9502846    1:14.93 B         
 13. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:15.94 9501112    1:15.56 R         
 14. Lisanne Jente                 Brunssum               1:14.03 9600788    1:15.81 R         
 15. Tess de Boer                  DAW                    1:17.12 9601516    1:15.98           
 16. Hilde Grondhout               Zeester Meerval        1:15.37 9602300    1:16.32           
 17. Nienke van der zee            DAW                    1:15.69 9605430    1:16.53           
 18. Emy Liebregts                 Njord                  1:16.46 9505020    1:16.63 FJ 1      
 19. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:16.63 9601814    1:16.63 FJ 2      
 20. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                1:14.24 9503820    1:16.73           
 21. Louise van de Meer            TRB/RES                1:15.00 9504198    1:16.95           
 22. Simone Soudant                Z&PV Nuenen            1:15.40 9500430    1:17.13           
 23. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:17.50 9605190    1:17.25           
 24. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:19.26 9504730    1:17.32           
 25. Mandy Verhage                 DAW                    1:15.31 9501382    1:17.49           
 26. Floor Weijmans                HZPC                   1:16.34 9502522    1:17.78           
 27. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:18.07 9603098    1:18.30           
 28. Laura Stokx                   DAW                    1:15.89 9601510    1:18.50           
 29. Rianne Timmers                KZV de Lansingh        1:18.86 9601936    1:18.54           
 30. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:19.51 9500946    1:18.68           
     Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:21.36 9603374    1:18.68           
 32. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                1:19.07 9506214    1:18.75           
 33. Rebecca Martens               DAW                    1:21.83 9604352    1:18.78           
 34. Celina Austen                 RZ                     1:21.08 9602056    1:19.25           
 35. Juliette van den Berg         Zeester Meerval        1:19.73 9601286    1:19.66 FJ 1      
 36. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:20.08 9505044    1:19.66 FJ 2      
 37. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:18.42 9501356    1:19.67           
 38. Dieuwertje Stolte             De Vrije Slag          1:21.42 9604266    1:19.79           
 39. Jara Wassenberg               RZ                     1:20.95 9600222    1:20.78           
 40. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:20.13 9603730    1:20.87           
 41. Madelon Schellekens           TRB/RES                1:14.95 9501888    1:21.09           
 42. Lotte van de Kamp             De Vrije Slag          1:18.42 9503104    1:21.19           
 43. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            1:23.74 9505430    1:21.25           
 44. Anne Klijberg                 TRB/RES                1:15.32 9503974    1:21.28           
     Anniek van Driel              De Vrije Slag          1:20.33 9500100    1:21.28           
 46. Elena Peeters                 DAW                    1:26.58 9603690    1:21.30           
 47. Indy Diependaal               TRB/RES                1:18.61 9504976    1:21.36           
 48. Denise van der Klij           HZPC                   1:19.17 9600482    1:21.38           
     Marit Visscher                DAW                    1:14.06 9600004    1:21.38           
 50. Robin Klasens                 Brunssum               1:26.53 9604532    1:21.55           
 51. Renate Peppenster             TRB/RES                1:20.92 9604298    1:21.64           
 52. Femke van Hest                TRB/RES                1:19.53 9604294    1:21.73           
 53. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:14.53 9504876    1:21.77           
 54. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh        1:20.68 9501394    1:21.93 FJ 1      
 55. Renske Zandberg               TRB/RES                1:20.68 9604832    1:21.93 FJ 2      
 56. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard     1:21.59 9503138    1:21.97           
 57. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:26.27 9606048    1:22.12           
 58. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:23.32 9600590    1:22.15           
 59. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:19.63 9605444    1:22.75           
 60. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:24.44 9500826    1:23.38           
 61. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    1:19.60 9504858    1:23.50           
 62. Marlou Jacobs                 RZL                    1:24.52 9502388    1:23.70           
 63. Tamara Michels                Brunssum               1:33.12 9606236    1:23.71           
 64. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:20.23 9502376    1:23.74           
 65. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:21.17 9602096    1:23.75           
 66. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:26.09 9502154    1:23.90           
 67. Merel Jaspers                 NIMO                   1:23.54 9602544    1:24.04           
 68. Myreen Sleddens               Z.V. Tiamat            1:23.99 9602534    1:24.55           
     Aniek van Dillen              Z.V. Tiamat            1:20.93 9500574    1:24.55           
 70. Chantal Vervoort              Njord                  1:23.57 9603134    1:24.68           
 71. Nieske Janssen                NIMO                   1:24.45 9601328    1:24.76 FJ 1      
 72. Ellen Borger                  Brunssum               1:25.02 9600786    1:24.76 FJ 2      
 73. Amber Viehmann                Hellas-Glana           1:23.10 9504400    1:24.99           
 74. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:25.69 9501002    1:25.40           
 75. Geertje de Wit                Z.V. Tiamat            1:26.43 9503850    1:25.67           
 76. Evie Roebroek                 RZ                     1:29.77 9605774    1:27.15           
 77. Amy Bosch                     Z.V. Tiamat            1:29.40 9604450    1:28.88           
 78. Shirley Thijssen              ROB                    1:31.65 9601550    1:30.52           
 79. Anne van Haarst               De Roersoppers         1:27.57 9506128    1:30.86           
 80. Lisa Jongen                   NIMO                   1:34.63 9604924    1:31.80           
 81. Maud Gijpmans                 MOSA~regio             1:29.18 9505896    1:32.61           
 82. Dominique Craemers            Brunssum               1:37.37 9503196    1:44.44           
 83. Yvon Vermeere                 NIMO                        NT 9506716    2:02.50           
AFGE Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:15.81 9500866                      
AFGE Denise Otjes                  Zv Aquarius            1:23.11 9601378                      
AFGE Bente van Bergen              Zeester Meerval        1:10.45 9600336                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2010 - 11:09                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:03.40 9500483    1:04.61 A         
  2. Lars Haarsma                  DAW                    1:07.29 9600745    1:04.88 A         
  3. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        1:07.17 9501081    1:05.21 A         
  4. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:06.58 9503497    1:05.84 A         
  5. Sem Hermans                   HZPC                   1:07.47 9601259    1:06.23 A         
  6. Rick Hoekstra                 TRB/RES                1:04.81 9501437    1:06.45 A         
  7. Sjors Lieverst                DAW                    1:07.19 9501389    1:07.10 B         
  8. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:09.34 9603041    1:07.39 B         
  9. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:11.61 9501783    1:08.62 B         
 10. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:06.89 9502293    1:08.94 B         
     David Smeele                  TriVia                 1:14.40 9604869    1:08.94 B         
 12. Alexandre Mateus              Brunssum                    NT 9505805    1:08.97 B         
 13. Kiowa Kamaansing              NIMO                   1:07.03 9500125    1:09.15 R         
 14. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:09.10 9501239    1:09.22 R         
 15. Jan Peereboom                 DAW                    1:17.80 9501371    1:09.47           
 16. Felix Geenen                  DAW                    1:13.09 9501085    1:09.59           
 17. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             1:11.74 9601257    1:09.66           
 18. Marty Kennis                  MZ&PC                       NT 9501355    1:10.12           
 19. Bart Gubbels                  TRB/RES                1:09.02 9602015    1:10.65           
 20. Jeroen Bongers                RZL                    1:13.79 9602629    1:10.80           
 21. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:14.17 9500359    1:11.31           
 22. Richie van Empel              Zegenwerp              1:15.64 9603631    1:11.33           
 23. Peter Rietveld                TRB/RES                1:10.74 9601081    1:11.36           
 24. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:13.53 9500765    1:11.85           
 25. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:17.13 9504825    1:12.63           
 26. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:12.51 9501689    1:12.66           
 27. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda         NT 9501945    1:13.14           
 28. Björn Piket                   HZPC                   1:38.18 9602133    1:13.40           
 29. Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:17.21 9501799    1:13.63           
 30. Rowdy Spaltman                DAW                    1:13.35 9501747    1:13.78           
 31. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:11.54 9500447    1:14.00           
 32. Stan Snijders                 RZL                    1:08.85 9500485    1:14.22           
 33. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    1:14.30 9600893    1:14.25           
 34. Pepijn Jorink                 DAW                    1:17.67 9502575    1:14.50           
 35. Martijn Weinberg              NIMO                   1:16.91 9600955    1:14.87           
 36. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:17.51 9601437    1:15.12           
 37. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:17.88 9600629    1:15.22           
 38. Sam Derks                     HZPC                   1:13.67 9600719    1:15.27           
 39. Casper van den Broek          RZL                    1:15.37 9500071    1:15.35           
 40. Bram Jansen                   RZL                    1:26.26 9501695    1:15.73           
 41. Dani Hoetmer                  DAW                    1:22.82 9604503    1:16.67           
 42. Edwin Visser                  Z.V. Tiamat            1:19.91 9603205    1:17.28           
 43. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:15.88 9504127    1:17.77           
 44. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo       1:20.80 9503619    1:17.93           
 45. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:20.26 9500839    1:18.44           
 46. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard     1:18.25 9602439    1:18.54           
 47. Rick Stolk                    De Vrije Slag          1:17.86 9502259    1:18.64           
 48. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:21.60 9603197    1:19.20           
 49. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:24.60 9605071    1:19.83           
 50. Jasper Falk                   DAW                    1:19.84 9502785    1:21.10           
 51. Karim El Samman               Tritium (SG)           1:20.74 9505707    1:22.32           
 52. Raimon Passania               SBC2000                1:46.69 9603153    1:22.88           
 53. Martijn Falk                  DAW                    1:26.11 9601457    1:23.23           
 54. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:30.85 9601617    1:23.33 FJ 1      
 55. Bram van Hulten               Zegenwerp              1:33.30 9603453    1:23.33 FJ 2      
 56. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:24.17 9602921    1:24.31           
 57. Martijn Pas                   SBC2000                1:23.02 9505221    1:24.40           
 58. Jordi Knops                   RZL                    1:42.50 9601323    1:27.62           
 59. Lars van Antwerpen            Z.V. Tiamat            1:31.22 9604393    1:27.63           
 60. David Aufdenkamp              NIMO                   1:47.95 9501701    1:44.39           
 DIS Ben Zentveld                  VZV                    1:14.74 9505835    1:11.76 11        
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGE Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:16.75 9600789                      
AFGE Sven Brouwer                  MOSA~regio             1:13.61 9504449                      
AFGE Yunus Ozmis                   De Vrije Slag          1:26.42 9603973                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                     Dames, 100m wisselslag              Dames Senioren D1 en D2
30-12-2010 - 11:29                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   1:07.13 9400150    1:08.94 A         
  2. Melissa Meijer                NIMO                   1:09.13 9304374    1:10.71 A         
  3. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:08.84 9307612    1:10.84 A         
  4. Nelly Velthuijs               Njord                  1:10.07 9404028    1:11.28 A         
  5. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:08.21 9405182    1:11.51 A         
  6. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:12.36 9300162    1:12.01 A         
  7. Suzan van Boxtel              TRB/RES                1:12.92 9402578    1:12.73 B         
  8. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:10.53 9305722    1:12.84 B         
  9. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:14.20 9305334    1:13.42 B         
 10. Michelle Meusen               RZL                    1:14.77 9400852    1:13.54 B         
 11. Svenja Zonneveld              RZ                     1:12.92 9301096    1:13.62 B         
 12. Selena van Cruchten           RZ                     1:12.01 9401608    1:14.07 B         
 13. Maike Korthout                TRB/RES                1:14.87 9406034    1:14.26 R         
 14. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:13.79 9306160    1:14.36 R         
 15. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:10.84 9400140    1:14.71           
 16. Bo Peeters                    NIMO                   1:13.59 9306564    1:15.13           
 17. Vera Weinberg                 NIMO                   1:12.21 9302144    1:15.67           
 18. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:15.67 9403308    1:16.04           
 19. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:18.70 9404340    1:16.59           
 20. Kelly Mekes                   TRB/RES                1:17.06 9402724    1:16.90           
 21. Denise Austen                 RZ                     1:13.35 9303778    1:17.46           
 22. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat            1:16.70 9302964    1:17.52           
 23. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:15.36 9305036    1:17.83           
 24. Sophie Cleuren                HZPC                   1:16.50 9300158    1:17.90           
 25. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:19.85 9305530    1:18.17           
 26. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh        1:15.62 9400542    1:18.19           
 27. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:17.31 9303332    1:18.32           
 28. Linda Dehing                  RZ                     1:13.45 9400022    1:18.96           
     Ilse van der Heijden          Njord                  1:18.28 9402878    1:18.96           
 30. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:18.10 9404962    1:19.09           
 31. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat            1:18.44 9401388    1:19.22           
 32. Maaike Knops                  RZL                    1:15.56 9404018    1:19.62           
 33. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:20.15 9401286    1:19.65           
 34. Manon van Leuven              Z.V. Tiamat            1:19.49 9302954    1:19.96           
 35. Dieuwertje Jorink             DAW                    1:16.04 9302306    1:20.04           
 36. Karin Bongers                 RZL                    1:13.67 9303800    1:20.30           
 37. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:18.12 9302280    1:20.37           
 38. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:18.70 9305940    1:20.83           
 39. Ankie Meusen                  RZL                    1:20.32 9302180    1:21.26           
 40. Joyce Vervoort                Njord                  1:21.71 9405370    1:21.50           
 41. Nicole Peeters                SBC2000                1:19.58 9303842    1:21.71           
 42. Meggie Schreppers             Kimbria                1:18.29 9400512    1:22.06           
 43. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:16.89 9303326    1:22.46           
 44. Elke Schellekens              Neptunus'58            1:19.42 9301550    1:23.20           
 45. Desiree Peltenburg            Zegenwerp              1:23.20 9403304    1:23.78           
 46. Ilse van Niekerk              DAW                    1:19.74 9406180    1:24.02           
 47. Anouk van Lokven              Neptunus'58            1:20.69 9402680    1:24.37           
 48. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           1:22.76 9305032    1:24.90           
 49. Emma Willems                  NIMO                   1:26.39 9301036    1:24.94           
 50. Lisa In 't Zand               RZ                     1:26.75 9401614    1:25.06           
 51. Annik Delissen                RZ                     1:27.44 9404672    1:25.16           
 52. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:26.12 9405794    1:25.61           
 53. Lieke Janssen                 NIMO                   1:25.04 9305954    1:25.69           
 54. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:24.42 9306452    1:26.37           
 55. Manon van Schagen             Zv Aquarius            1:26.78 9406904    1:27.60           
 56. Manon Tromp                   ZV Westland Dijkglas   1:22.78 9303916    1:28.47           
 57. Carlijn Jaspers               NIMO                   1:21.01 9405798    1:28.84           
 58. Suzan Vermeere                NIMO                   1:33.14 9307744    1:31.20           
 59. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio                  NT 9406326    1:31.62           
 60. Rayna Maassen                 ROB                    1:35.16 9304084    1:32.29           
 61. Inge Kiezebrink               De Vrije Slag          1:35.10 9406908    1:37.90           
AFGE Sharona Mlcoch                DAW                    1:09.37 9406178                      
AFGE Annebeth Trepels              Njord                  1:24.03 9403184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                    Jongens, 100m wisselslag                  Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 11:48                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcel Schouten               ZV Haerlem             1:03.12 9300653    1:01.75 A         
  2. Jorrick Druyven               DAW                    1:01.99 9400507    1:02.25 A         
  3. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              59.56 9302135    1:02.41 A         
  4. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen            1:01.93 9302125    1:02.78 A         
  5. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen            1:03.76 9301769    1:02.88 A FJ 1    
  6. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:01.62 9400593    1:02.88 A FJ 2    
  7. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:07.16 9403511    1:03.05 B         
  8. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:03.14 9401657    1:03.36 B         
  9. Mike ter Horst                ZV Haerlem             1:00.62 9402785    1:04.00 B         
 10. Michael van Dam               ZV Haerlem             1:05.12 9401501    1:04.70 B         
 11. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh        1:03.59 9404753    1:05.62 B         
 12. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    1:05.34 9300353    1:05.90 B         
 13. Mart de Boer                  DAW                    1:06.30 9303589    1:06.06 R         
 14. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    1:05.26 9300615    1:06.12 R         
 15. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        1:05.01 9300269    1:06.18           
 16. Vincent Schram                DAW                    1:08.38 9402041    1:06.51           
 17. Barry Kleijne                 Oeza                   1:07.33 9300661    1:06.56           
 18. Simon van den Broek           Tritium (SG)           1:09.07 9302383    1:06.88           
 19. Joey Stokx                    DAW                    1:05.11 9301251    1:06.89           
 20. Silvan Viehmann               Hellas-Glana           1:09.50 9403763    1:07.22           
 21. Robin Borger                  Brunssum               1:09.42 9305183    1:07.85           
 22. Ken Boonen                    RZL                    1:08.43 9401481    1:08.10           
 23. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:04.34 9403779    1:08.12           
 24. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:05.77 9304385    1:08.32           
 25. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:09.41 9302695    1:08.94           
 26. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:13.39 9305227    1:09.20           
 27. Rico Roels                    DAW                    1:09.22 9403119    1:09.47           
 28. Maurice Zelis                 RZ                     1:09.04 9401031    1:09.59           
 29. Erik Schwillens               MZ&PC                  1:22.73 9301747    1:09.62           
 30. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:09.80 9303807    1:09.77           
 31. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     1:10.10 9302669    1:10.22           
 32. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    1:09.97 9402839    1:10.24           
 33. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:09.18 9306693    1:10.96           
 34. Patrick Janssen               HZPC                   1:13.75 9302009    1:11.03           
 35. Thomas Rietveld               TRB/RES                1:05.27 9401803    1:11.46           
 36. Yoeri Cuijpers                NIMO                   1:12.72 9403969    1:12.39           
 37. Camiel Smeets                 NIMO                   1:12.34 9400911    1:12.47           
 38. Jim Ketelings                 RZ                     1:15.22 9403901    1:12.79           
 39. Marco van der Aalst           Z.V. Tiamat            1:10.80 9302217    1:12.88           
 40. Tim Sonnemans                 RZL                    1:14.37 9403017    1:12.97           
 41. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:14.93 9406127    1:14.35           
 42. Leon Verschuren               SBC2000                1:15.84 9304403    1:15.59           
 43. Stijn Schoone                 Z.V. Tiamat            1:14.99 9305625    1:15.94           
 44. Stein Menting                 Z.V. Tiamat            1:15.29 9404289    1:16.56           
 45. Tom Tamerus                   Z.V. Tiamat            1:14.89 9302205    1:16.65           
 46. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:22.95 9405739    1:17.69           
 47. Luuk Doorakkers               SBC2000                1:18.85 9404951    1:19.18           
 48. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda    1:22.57 9300479    1:20.83           
 49. Jeroen Criens                 RZL                    1:26.48 9403019    1:23.11           
 DIS Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:16.67 9302667    1:16.07           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Vincent Wijsman               Hellas-Glana           1:26.23 9405499    1:27.18           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Pedro Nemeth                  Brunssum               1:17.02 9401575                      
AFGE Koen van der Heijden          Z.V. Tiamat            1:16.06 9400887                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                     Dames, 100m wisselslag                       Dames Senioren
30-12-2010 - 12:03                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen            1:05.20 8801698    1:07.88 A         
  2. Judith van Meijel             HZPC                   1:06.04 9102076    1:08.42 A         
  3. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:08.34 9203076    1:08.59 A         
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:09.26 9107878    1:08.97 A         
  5. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:05.29 8803696    1:09.74 A         
  6. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:09.49 8803854    1:10.64 A         
  7. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV    1:08.70 8907234    1:11.12 B         
  8. Lydia Colijn                  Mega                   1:11.02 MEGA559/   1:12.40 B         
  9. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:12.11 8805442    1:12.54 B         
 10. Ingrid van Horen              HZPC                   1:11.55 9204060    1:12.83 B         
 11. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    1:12.44 8600172    1:13.52 B         
 12. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:13.03 8503908    1:13.88 B         
 13. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:10.36 9100118    1:14.19 R         
 14. Aniek Huijsman                KZV de Lansingh        1:12.51 8801932    1:14.36 R         
 15. Alice Janssen                 HZPC                   1:13.08 8902012    1:14.55           
 16. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:16.20 9202860    1:15.09           
 17. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:12.76 8701930    1:15.64           
 18. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:14.92 9204346    1:15.65           
 19. Ingrid Jansen                 NIMO                   1:16.72 8705592    1:15.74           
 20. Renske Venner                 RZL                    1:15.20 9008012    1:15.81           
 21. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:13.90 8701024    1:15.83           
 22. Melissa Zwaan                 DAW                    1:12.60 9103666    1:15.90           
 23. Rosa Schot                    DAW                    1:15.40 9207500    1:16.14           
 24. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:15.88 9105162    1:16.22           
 25. Zarife Gela                   KZV de Lansingh        1:13.27 9200584    1:16.29           
 26. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            1:15.23 8503934    1:16.67           
 27. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:15.10 9207058    1:17.19           
 28. Majke Van Bommel              RZL                    1:21.51 9207738    1:17.51           
 29. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:15.38 9102424    1:17.56           
 30. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:17.19 9006758    1:17.66           
 31. Saskia Coolen                 RZL                    1:17.44 8805440    1:18.23           
 32. Liz Rompelberg                ZC Valkenburg          1:16.85 9003146    1:18.26           
 33. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran   1:14.44 9002894    1:18.46           
 34. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:16.57 9003780    1:18.82           
 35. Roxanne vd Lei                ZVDO'74                1:17.62 8902630    1:19.22           
 36. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:14.43 9105482    1:19.59           
 37. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:19.86 8900802    1:19.60           
 38. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:19.06 9004068    1:19.66           
 39. Tamara Groenevelt             De Vrije Slag          1:19.70 8701406    1:19.93           
 40. Naomi Feider                  Tritium (SG)           1:19.16 9107956    1:20.09           
 41. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:19.60 9201602    1:20.26           
 42. Jolijn van Osta               Z.V. Tiamat            1:21.96 8903156    1:20.64           
 43. Jolien van Golde              Kimbria                1:16.34 9204200    1:21.53           
 44. Patricia Becks                Zegenwerp              1:20.16 8705946    1:21.63           
 45. Anke Snijkers                 NIMO                   1:18.77 9201638    1:21.74           
 46. Diandra van Houwelingen       ZVDO'74                1:18.13 8901896    1:21.94           
 47. Sanne Bruggink                SBC2000                1:17.66 9200330    1:22.05           
 48. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:21.09 9004754    1:22.63           
 49. Inge Snijkers                 NIMO                   1:23.32 9008112    1:22.96           
 50. Anita Engels                  Zegenwerp              1:22.16 9001016    1:23.30           
 51. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:21.04 8503416    1:23.44           
 52. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            1:22.20 9103882    1:23.47           
 53. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:23.26 8805550    1:23.48           
 54. Brieneke Valstar              ZV Westland Dijkglas   1:17.95 9106888    1:24.19           
 55. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:22.43 9202912    1:24.35           
 56. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas   1:14.84 9100238    1:24.62           
 57. Linda Maas                    MOSA~regio             1:19.96 9002440    1:24.99           
 58. Laura van der Aalst           Kimbria                1:24.12 9000006    1:25.06           
 59. Jesse Heijmans                Z.V. Tiamat            1:24.50 9204432    1:25.47           
 60. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:24.26 9008016    1:25.81           
 61. Ilse Masseling                HZPC                   1:25.85 9202124    1:25.93           
 62. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen            1:26.11 9004354    1:26.16           
 63. Miriam de Haan                Z&PV Nuenen            1:27.72 8801548    1:26.70           
 64. Saskia van der Heijden        Z.V. Tiamat            1:22.04 9204270    1:26.72           
 65. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:26.50 8604528    1:27.64           
 66. Pauline Magnée                O.Z. & P.C. De Waran   1:27.82 9205434    1:28.06           
 67. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   1:26.96 9107998    1:28.41           
 68. Tamara Tromp                  ZV Westland Dijkglas   1:23.00 9205202    1:28.60           
 69. Susan Stappers                Kimbria                1:30.16 8201594    1:29.90           
 70. Dianne Nien                   RZ                     1:22.59 7100452    1:30.54           
 71. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen            1:32.50 9108040    1:30.57           
 72. Charlotte Jaspers             ROB                    1:28.76 8805830    1:31.85           
 73. Fabienne Jeukens              Kimbria                1:27.37 8401156    1:32.63           
 74. Indra Swerts                  MZ&PC                  1:27.28 9005896    1:36.67           
 75. Anouk Bloem                   DES                         NT 9000320    1:39.40           
 DIS Roos van Esch                 TRB/RES                1:14.52 8200468    1:18.12           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
30-12-2010 - 12:27                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg               NT 8901553    1:01.84 A         
  2. Thom de Boer                  DAW                    1:03.32 9100181    1:03.06 A         
  3. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     58.97 9102825    1:03.14 A         
  4. Davy Verreussel               Hellas-Glana             56.41 8903341    1:03.45 A         
  5. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:00.80 9202675    1:03.56 A         
  6. Rian Visser                   DAW                    1:04.85 9007141    1:03.64 A         
  7. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:03.71 9201621    1:04.31 B         
  8. Robin van Gulik               TRB/RES                1:02.97 9001061    1:04.44 B         
  9. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:05.57 8402089    1:04.59 B         
 10. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club   1:05.25            1:04.84 B         
 11. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat            1:04.90 9101133    1:04.86 B         
 12. Job van Duijnhoven            De Dolfijn             1:04.97 8800887    1:04.87 B         
 13. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:04.98 7900729    1:05.01 ? FJ 1    
 14. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:04.70 8901141    1:05.01 ? FJ 2    
 15. Martin Teley                  RZL                    1:05.94 8906059    1:05.17           
 16. Alain Dassen                  Kimbria                1:01.50 9203459    1:05.50           
 17. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            1:04.99 9100573    1:05.63           
 18. Christiaan Fusers             De Roersoppers         1:05.87 8700977    1:05.71           
 19. Rik Bakker                    TRB/RES                1:04.95 9104625    1:06.07           
 20. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:04.56 9103401    1:06.13           
 21. Patrick Creemers              De Roersoppers         1:04.98 9000579    1:06.21           
 22. Mark van Enckevort            HZPC                   1:05.36 9000797    1:06.45           
 23. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           1:06.38 9104841    1:06.61           
 24. Daan van Erp                  TRB/RES                1:05.96 8903833    1:06.79           
 25. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           1:03.86 8905447    1:06.84           
 26. Tim Greven                    MZ&PC                  1:09.38 9202373    1:06.85           
 27. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:06.70 9204409    1:06.93           
 28. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:06.37 9204813    1:07.40           
 29. Charel Thewissen              Kimbria                1:05.51 9005591    1:07.52           
 30. Sander van den Berg           NIMO                   1:06.95 8700211    1:07.69           
 31. Roel vd Kleij                 Neptunus'58            1:07.92 9001571    1:07.78           
 32. Ralph van Megen               HZPC                   1:05.39 9201613    1:07.85           
 33. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:04.74 8800937    1:08.00           
 34. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:07.64 9000653    1:08.02           
 35. Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas   1:04.98 8503011    1:08.20           
 36. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:07.84 8900033    1:08.51           
 37. Indji Tan                     NIMO                   1:09.20 9102973    1:08.91           
 38. Sander Slaghuis               NIMO                   1:07.04 8805305    1:09.05           
     Ruud Bex                      RZL                    1:10.10 9204133    1:09.05           
 40. Jelle Dijkmans                Z.V. Tiamat            1:10.07 8900705    1:09.56           
 41. Thijs Villevoije              NIMO                   1:11.38 9106589    1:09.57           
 42. Jeroen Custers                Kimbria                1:07.73 9106319    1:09.77           
 43. Enzo Diependaal               TRB/RES                1:09.23 9206691    1:09.79           
 44. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   1:08.63 9203237    1:10.11           
 45. Stijn Agten                   RZL                    1:07.37 8700037    1:10.44           
 46. Peter Crijns                  RZL                    1:03.76 8800673    1:10.51           
 47. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius            1:09.98 9206069    1:10.53           
 48. Ruben van Erven               ZV Westland Dijkglas   1:08.31 8100469    1:10.66           
 49. Harald Thijssen               ROB                    1:09.65 8903139    1:10.68           
 50. Niels den Dekker              ZVDO'74                1:12.96 9100443    1:11.34           
 51. Koen van Asseldonk            De Vrije Slag          1:09.11 9201955    1:11.66           
 52. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig   1:11.36 9204441    1:11.71           
 53. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen            1:10.32 8705025    1:11.96           
 54. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:11.18 8905665    1:12.16           
     Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas   1:08.15 7901307    1:12.16           
 56. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas   1:09.81 9105959    1:12.24           
 57. Tim Jacobs                    HZPC                   1:11.78 9201825    1:12.40           
 58. Mark Huijsman                 KZV de Lansingh        1:11.41 9001305    1:12.67           
 59. Marcel Klootwijk              ZV Zaltbommel          1:12.10 8000789    1:12.78           
 60. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:13.54 9102731    1:13.22           
 61. Gertjan Winten                MZ&PC                  1:12.41 8803881    1:13.32           
 62. Egbert-Jan Plas               Z.V. Tiamat            1:14.97 8502021    1:13.34           
 63. Timo Tabak                    RZL                    1:12.02 8201697    1:13.41           
 64. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:12.43 9204443    1:13.51           
 65. Bart Coolen                   RZL                    1:12.82 8603865    1:13.89           
 66. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:14.19 9200057    1:14.33           
 67. Marcel Eikelenboom            ZV Westland Dijkglas   1:08.49 7200259    1:14.54           
 68. Dick Duisters                 RZL                    1:11.24 9107427    1:15.00           
 69. Dimitri Verjans               MZ&PC                  1:11.76 8705225    1:15.16           
 70. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:14.50 8901173    1:15.18           
 71. Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas        NT 8803603    1:15.21           
 72. Roger Pouls                   De Roersoppers         1:12.02 8702653    1:15.41           
 73. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:13.43 8805005    1:15.66           
 74. Daan Koudijs                  TRB/RES                1:14.04 9204721    1:15.71           
 75. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas   1:11.08 8302245    1:16.44           
 76. Tom Goffin                    NIMO                   1:16.29 8604457    1:16.65           
 77. Hugo de Wit                   MZ&PC                  1:18.75 8302915    1:18.24           
 78. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:14.30 8804219    1:18.26           
 79. Tom Hinskens                  NIMO                   1:20.78 9007241    1:19.66           
 80. Tom Derks                     ROB                    1:22.96 8804753    1:27.94           
 DIS Roy Lahou                     MZ&PC                  1:28.88 8906483    1:27.63           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Leon Schoordijk               ZV Westland Dijkglas        NT 7901103                      
AFGE Ruud Scheepers                Njord                  1:11.66 9203411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2010 - 12:50                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW                      28.66 9700468      28.80 A D       
  2. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             28.05 9702110      28.95 A E       
  3. Yvanna Zuurveld               DAW                      30.79 9702998      29.52 A E       
  4. Chayenne Poorts               NIMO                     29.17 9800670      29.64 A D       
  5. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            30.16 9801412      29.76 A E       
  6. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            29.76 9700656      29.82 A E       
  7. Manon Koster                  HZPC                     29.76 9701312      29.84 B E       
  8. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella     30.24 45833750     30.54 B F       
  9. Wendy Bex                     Hellas-Glana             30.89 9701232      30.67 B F       
 10. Celine Kerkhofs               Kimbria                  32.10 9800548      31.02 B F       
 11. Lotte van Haarst              De Roersoppers           31.45 9701858      31.04 B F       
 12. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          32.62 9802120      31.21 B F       
 13. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen              31.16 9702866      31.26 R F       
 14. Fenke Bosschert               DAW                      31.01 9704724      31.39 R F       
 15. Mignon Peeters                NIMO                     30.71 9701048      31.58 F         
 16. Kathleen de Beer              ZON/S&S                  31.86 9702638      31.71 F         
 17. Judith Wienen                 MOSA~regio               32.29 9701644      31.76 F         
     Floor Brouwer                 MOSA~regio               31.16 9703012      31.76 F         
 19. Kimberley Kort                DAW                      32.57 9804698      31.92 F         
 20. Shae Bours                    RZ                       34.95 9803982      31.95 F         
 21. Maartje Janssen               MOSA~regio               32.96 9705720      32.02 F         
 22. Rianne Mooren                 MOSA~regio               32.19 9703018      32.06 F         
 23. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     31.28 9702664      32.11 F         
 24. Gina Feenstra                 MOSA~regio               33.90 9802798      32.26 F         
 25. Birgit Hanssen                ROB                      32.85 9703194      32.33 G         
 26. Claire van den Berg           Zeester Meerval          33.12 9800752      32.36 F         
 27. Lisan Tjioe                   TRB/RES                  32.74 9800736      32.54 F         
 28. Anouk van Dam                 ZV Haerlem               32.25 9800032      32.61 F         
 29. Femke Snijders                RZL                      33.29 9700814      32.63 G         
 30. Manon Barten                  Tritium (SG)             32.94 9701452      32.64 G         
 31. Lotte van Megen               HZPC                     33.10 9701376      32.80 G         
 32. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             33.10 9700714      33.01 G         
 33. Silke Jonk                    DAW                      32.39 9802042      33.03 F         
 34. Jessica van Dijk              Kimbria                  32.60 9800552      33.13 F         
 35. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard       35.15 9702846      33.16 G         
 36. Anne Noom                     DAW                      32.83 9800062      33.19 F         
 37. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            34.32 9801826      33.46 FJ 1 G    
 38. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     34.16 9704548      33.46 FJ 2 G    
 39. Isabel van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              34.98 9803222      33.61 G         
 40. Charissa Drost                Hellas-Glana             33.60 9704750      33.78 H         
 41. Myrthe Simons                 ZON/S&S                  33.46 9704330      33.80 H         
 42. Shannon Odenhoven             NIMO                     34.91 9703608      34.14 H         
 43. Mariska Craemers              Brunssum                 33.76 9700650      34.20 H         
 44. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard       35.52 9705496      34.31 H         
 45. Tami de Lange                 DAW                      33.57 9704116      34.54 H         
 46. Lisan van Emmerik             ROB                      36.41 9703006      34.77 H         
 47. Milou Peeters                 HZPC                     36.51 9800668      34.84 H         
 48. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg            35.16 9802184      35.02 H         
 49. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)        38.26 9700918      35.13           
     Lotte Hoogeterp               DAW                      34.70 9703878      35.13           
 51. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard       35.29 9701572      35.29           
 52. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              35.83 9702982      35.36           
 53. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard       36.13 9805074      35.76 H         
 54. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)        36.70 9704816      36.22           
 55. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     37.05 9801364      36.29           
 56. Aniek Leij van der            Brunssum                 38.23 9805484      36.48           
 57. Fleur Mom                     ZON/S&S                  39.97 9805352      36.54           
 58. Ismay Sonnemans               RZL                      35.86 9702694      36.64           
 59. Aniek Ketelings               RZ                       38.00 9800588      37.67           
 60. Esther Kiezebrink             De Vrije Slag            38.02 9803182      39.51           
 61. Pilar Algera                  NIMO                     39.92 9803020      40.36           
 62. Bo Garritsen                  Brunssum                    NT 9805482      41.08           
 63. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                    39.54 9802970      41.70           
 64. Lisa Snijkers                 NIMO                     42.44 9700112      42.32           
 65. Rabab Nezam Eldin             Brunssum                 53.56 9705938      45.60           
AFGE Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              35.51 9702556                      
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         33.98 9802784                      
AFGE Kendra Viehmann               Hellas-Glana             34.48 9702128                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2010 - 13:02                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                     28.50 9700879      27.32 A E       
  2. lars Bottelier                VZV                      29.31 9702681      27.91 A E       
  3. Lars van der Velden           DAW                      28.24 9800175      28.02 A E       
  4. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda      29.40 9702737      28.46 A F       
  5. Ted Wilders                   MOSA~regio               29.00 9701177      28.86 A F       
  6. Jitse Zonneveld               RZ                       31.60 9703133      29.00 A F       
  7. Ivo Grosveld                  RZL                      31.23 9702483      29.13 B F       
  8. Ivo Nemeth                    Brunssum                 30.70 9700075      29.76 B F       
  9. Sanjay Jagroep                DAW                      28.76 9702625      30.02 B G       
 10. Joost van den Akker           De Vrije Slag            30.86 9702103      31.07 B G       
 11. Koen Wijnands                 De Roersoppers           33.02 9800247      31.39 B G       
 12. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              30.89 9701099      31.48 ? H       
     Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          31.15 9703033      31.48 ? H       
 14. Ruben Schellekens             TRB/RES                  32.42 9702747      31.51 R H       
 15. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                  31.39 9800995      31.67 G         
 16. Stefan Hoekstra               TRB/RES                  33.56 9700223      31.86 H         
 17. Thomas Haneveld               DAW                      31.36 9801631      32.74 H         
 18. Rutger Otto                   De Vrije Slag            32.25 9700699      32.87           
 19. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh          32.35 9801373      33.12 H         
 20. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana             32.75 9704975      33.30           
 21. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     33.04 9701649      33.86           
 22. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard       35.25 9702063      34.08           
 23. Max Peuten                    HZPC                     35.16 9800431      34.29           
 24. Jhamiro Habets                Brunssum                 34.05 9800803      34.30           
 25. Frank Dekker                  DAW                      39.40 9801155      35.77           
 26. Siebe de Witte                De Vrije Slag            37.04 9804257      36.14           
 27. Joeri Jacobs                  RZL                      38.88 9704627      37.51           
 28. Jiry Maassen                  ROB                      39.18 9800889      38.26           
 29. Gian Passania                 SBC2000                  42.28 9801169      40.04           
AFGE Daniel van Dijk               Tritium (SG)             30.28 9701577                      
AFGE Ruben Delvoie                 MZ&PC                    30.54 9703833                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                     Meisjes, 50m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 13:08                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenda Zwarthoed              DAW                      27.24 9604938      27.36 A C       
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     27.59 9500752      27.95 A D       
  3. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          28.10 9602580      28.13 A D       
  4. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              28.01 9504592      28.35 A E       
  5. Jona Pisters                  NIMO                     28.26 9501784      28.69 A E       
  6. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               28.53 9605230      28.86 A E       
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              28.69 9502326      29.20 B E       
  8. Roxann Geenen                 DAW                      28.28 9601518      29.24 B FJ 1 E  
  9. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen              28.06 9502972      29.24 B FJ 2 E  
 10. Nikki Habers                  Zeester Meerval          29.22 9600594      29.54 B E       
 11. Maxine Alfonsi                DAW                      29.65 9502900      29.62 B F       
     Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              29.30 9505044      29.62 B F       
 13. Maaike Sanders                Hellas-Glana             29.36 9602806      29.71 R F       
 14. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                  28.77 9503820      29.82 R F       
 15. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        30.00 9603098      30.04 F         
 16. Mandy Verhage                 DAW                      29.32 9501382      30.08 F         
 17. Christa Schuivens             Tritium (SG)             30.60 9603730      30.18 F         
 18. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda      30.49 9502846      30.31 F         
 19. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              30.53 9601814      30.32 F         
     Esma van Vonderen             Zeester Meerval          29.06 9501112      30.32 F         
 21. Floor Weijmans                HZPC                     31.45 9502522      30.38 F         
 22. Louise van de Meer            TRB/RES                  29.13 9504198      30.39 F         
 23. Emy Liebregts                 Njord                    30.31 9505020      30.49 F         
 24. Hilde Grondhout               Zeester Meerval          30.55 9602300      30.54 F         
 25. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh          30.26 9501394      30.70 F         
     Tess de Boer                  DAW                      30.64 9601516      30.70 F         
     Celina Austen                 RZ                       30.86 9602056      30.70 F         
     Indy Diependaal               TRB/RES                  30.34 9504976      30.70 F         
 29. Laura Stokx                   DAW                      29.84 9601510      30.76 F         
 30. Rebecca Martens               DAW                      31.20 9604352      30.89 F         
 31. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard       30.07 9503138      30.90 F         
 32. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      30.55 9504730      30.92 F         
 33. Rianne Timmers                KZV de Lansingh          30.62 9601936      30.95 F         
 34. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen              30.63 9606048      30.97 F         
 35. Renske Zandberg               TRB/RES                  31.55 9604832      31.30 F         
 36. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                30.57 9605190      31.32 F         
 37. Marit Visscher                DAW                      30.39 9600004      31.39 F         
 38. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen              31.76 9505430      31.45 G         
 39. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda      31.18 9500946      31.49 G         
 40. Nienke van der zee            DAW                      30.30 9605430      31.53 F         
 41. Jara Wassenberg               RZ                       33.47 9600222      31.65 F         
 42. Shanna Hintzen                De Roersoppers           31.91 9504876      31.67 G         
 43. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                  31.54 9506214      31.70 G         
 44. Emmely Toonen                 Tritium (SG)             31.70 9603374      31.76 G         
 45. Femke van Hest                TRB/RES                  31.36 9604294      31.96 G         
 46. Denise van der Klij           HZPC                     30.53 9600482      31.98 G         
     Renate Peppenster             TRB/RES                  31.89 9604298      31.98 G         
 48. Bo Kerkhoff                   NIMO                     31.48 9502376      32.02 G         
 49. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          32.26 9601286      32.06 G         
 50. Anne Klijberg                 TRB/RES                  29.54 9503974      32.07 G         
 51. Lisanne Jente                 Brunssum                 30.97 9600788      32.08 G         
 52. Daphne Portegijs              Zegenwerp                32.95 9506604      32.10 G         
 53. Robin Klasens                 Brunssum                 32.48 9604532      32.17 G         
 54. Simone Soudant                Z&PV Nuenen              33.94 9500430      32.34 G         
 55. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda      32.20 9504858      32.38 G         
 56. Lotte van de Kamp             De Vrije Slag            31.60 9503104      32.39 G         
 57. Madelon Schellekens           TRB/RES                  29.06 9501888      32.45 G         
 58. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  32.51 9501356      32.48 G         
 59. Amber Viehmann                Hellas-Glana             32.40 9504400      32.54 G         
 60. Anniek van Driel              De Vrije Slag            33.89 9500100      32.64 G         
 61. Elena Peeters                 DAW                      31.85 9603690      32.70 G         
 62. Evie Roebroek                 RZ                       34.41 9605774      32.74 G         
 63. Myreen Sleddens               Z.V. Tiamat              32.32 9602534      32.82 G         
 64. Shanna van Gelooven           MZ&PC                    33.10 9605444      32.85 G         
 65. Aniek van Dillen              Z.V. Tiamat              31.64 9500574      32.92 H         
     Marlou Jacobs                 RZL                      32.94 9502388      32.92 H         
     Merel Jaspers                 NIMO                     32.54 9602544      32.92 G         
 68. Nora Chrif                    MZ&PC                    32.98 9501002      32.98 H         
 69. Chantal Vervoort              Njord                    32.63 9603134      33.20 H         
 70. Hildy Siroen                  Tritium (SG)             33.96 9502154      33.29 H         
     Tamara Michels                Brunssum                 33.83 9606236      33.29 H         
     Dieuwertje Stolte             De Vrije Slag            32.98 9604266      33.29 H         
 73. Emmy Linssen                  ZON/S&S                  33.23 9600590      33.54 H         
 74. Geertje de Wit                Z.V. Tiamat              33.21 9503850      33.57 H         
 75. Ellen Borger                  Brunssum                 33.39 9600786      33.64 H         
 76. Lisa Jongen                   NIMO                     35.62 9604924      33.89 H         
 77. Nieske Janssen                NIMO                     34.22 9601328      33.95 H         
 78. Amy Bosch                     Z.V. Tiamat              33.40 9604450      34.02 H         
 79. Maaike Greven                 MZ&PC                    34.26 9500826      34.04 H         
 80. Maud Gijpmans                 MOSA~regio               35.16 9505896      34.86           
 81. Anne van Haarst               De Roersoppers           34.08 9506128      35.48           
 82. Shirley Thijssen              ROB                      36.17 9601550      35.72           
 83. Romy Pansters                 ZC Valkenburg            34.80 9605900      35.92           
 84. Dominique Craemers            Brunssum                 38.94 9503196      41.32           
 85. Yvon Vermeere                 NIMO                     53.45 9506716      49.51           
AFGE Eline van der Plas            Hellas-Glana             29.65 9500866                      
AFGE Carley Donders                Heldense Zwemverenig     32.57 9602096                      
AFGE Denise Otjes                  Zv Aquarius              33.46 9601378                      
AFGE Bente van Bergen              Zeester Meerval          27.84 9600336                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2010 - 13:24                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            25.00 9500483      25.23 A D       
  2. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          25.83 9501081      25.26 A D       
  3. Lars Haarsma                  DAW                      25.89 9600745      25.41 A C       
  4. Kiowa Kamaansing              NIMO                     26.60 9500125      26.02 A E       
     Luuk Janssen                  MOSA~regio               25.84 9503497      26.02 A E       
  6. Alexandre Mateus              Brunssum                 27.22 9505805      26.29 A E       
  7. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            27.10 9501239      26.57 B F       
  8. Sjors Lieverst                DAW                      26.47 9501389      26.60 B F       
  9. Rowdy Spaltman                DAW                      27.37 9501747      26.76 B F       
 10. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             27.13 9500447      27.02 B F       
 11. Sem Hermans                   HZPC                     27.32 9601259      27.05 B FJ 1 E  
 12. Jan Peereboom                 DAW                      27.20 9501371      27.05 B FJ 2 F  
 13. Bram in 't Zandt              MOSA~regio               27.90 9601257      27.08 R E       
 14. Rick Hoekstra                 TRB/RES                  26.22 9501437      27.23 R F       
 15. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             27.66 9603041      27.41 F         
 16. Bart Gubbels                  TRB/RES                  27.68 9602015      27.45 F         
 17. Max Grispen                   ZC Valkenburg            27.21 9501783      27.51 F         
     Felix Geenen                  DAW                      28.48 9501085      27.51 F         
 19. Jeroen Bongers                RZL                      29.05 9602629      27.55 F         
 20. Joris Willems                 Z&PV Nuenen              27.08 9502293      27.57 F         
 21. Pepijn Jorink                 DAW                      29.17 9502575      27.73 F         
 22. Richie van Empel              Zegenwerp                28.73 9603631      27.88 F         
 23. Marty Kennis                  MZ&PC                    28.48 9501355      27.92 F         
 24. Ben Zentveld                  VZV                      28.64 9505835      27.98 F         
 25. Peter Rietveld                TRB/RES                  27.72 9601081      28.04 F         
 26. David Smeele                  TriVia                   29.54 9604869      28.33 F         
 27. Edwin Visser                  Z.V. Tiamat              28.41 9603205      28.41 F         
 28. Sam Derks                     HZPC                     29.14 9600719      28.43 F         
 29. Stan Snijders                 RZL                      27.04 9500485      28.45 G         
 30. Joeri Kerkhoff                NIMO                     28.87 9501689      28.73 G         
 31. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard       28.64 9500765      28.80 G         
 32. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                  29.14 9504825      29.04 G         
 33. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda      29.45 9501945      29.07 G         
 34. Bart de Heer                  Hellas-Glana             29.77 9500359      29.09 G         
 35. Rick Stolk                    De Vrije Slag            28.94 9502259      29.20 G         
     Björn Piket                   HZPC                     30.50 9602133      29.20 G         
 37. Jasper Falk                   DAW                      29.28 9502785      29.30 G         
 38. Martijn Weinberg              NIMO                     30.72 9600955      29.40 G         
 39. Casper van den Broek          RZL                      29.15 9500071      29.41 G         
 40. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                  30.50 9600629      29.64 G         
 41. Bram Jansen                   RZL                      31.10 9501695      29.67 H         
 42. Bobby Visser                  Zegenwerp                30.11 9601437      29.80 FJ 1 G    
 43. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo         30.40 9503619      29.80 FJ 2 H    
 44. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda      29.84 9600893      29.95 G         
 45. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard       29.82 9602439      29.98 G         
 46. Tom van Gils                  Luctor et Emergo         30.77 9501799      30.26 H         
 47. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                30.11 9504127      30.32 H         
 48. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                    32.92 9605071      30.64 H         
 49. Djeremy Hesseling             MOSA~regio               29.96 9603197      30.76 H         
 50. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     30.82 9602921      30.77 H         
 51. Karim El Samman               Tritium (SG)             30.85 9505707      30.83           
 52. Wouter Knibbeler              Brunssum                 32.64 9601617      31.22 H         
 53. Martijn Pas                   SBC2000                  32.08 9505221      31.23           
 54. Dani Hoetmer                  DAW                      31.30 9604503      31.39 H         
 55. Martijn Falk                  DAW                      32.41 9601457      31.44 H         
 56. Raimon Passania               SBC2000                  33.14 9603153      31.70           
 57. Jeroen Martin                 MZ&PC                    32.39 9500839      31.73           
 58. Bram van Hulten               Zegenwerp                33.84 9603453      32.11           
 59. Lars van Antwerpen            Z.V. Tiamat              34.41 9604393      33.80           
 60. Jordi Knops                   RZL                      35.86 9601323      35.74           
 61. David Aufdenkamp              NIMO                     46.07 9501701      42.70           
AFGE Sven Brouwer                  MOSA~regio               28.65 9504449                      
AFGE Nicky Joosse                  Luctor et Emergo         30.15 9600789                      
AFGE Yunus Ozmis                   De Vrije Slag            34.01 9603973                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                      Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
30-12-2010 - 13:34                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             27.50 9403432      27.38 A D       
  2. Nelly Velthuijs               Njord                    27.27 9404028      27.60 A D       
  3. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          27.39 9404800      27.82 A E       
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg            27.38 9300162      28.07 A E       
  5. Melissa Meijer                NIMO                     27.89 9304374      28.09 A E       
  6. Michelle Verouden             HZPC                     28.40 9400150      28.36 A E       
  7. Maike Korthout                TRB/RES                  28.08 9406034      28.49 B E       
  8. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                28.17 9403308      29.08 B F       
  9. Cyril Landstra                Zeester Meerval          28.42 9305722      29.13 B F       
 10. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          27.88 9400140      29.15 B F       
 11. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              28.20 9306160      29.20 B F       
 12. Liona Timmers                 KZV de Lansingh          29.54 9402662      29.42 B F       
 13. Denise Austen                 RZ                       28.25 9303778      29.45 R F       
 14. Selena van Cruchten           RZ                       29.10 9401608      29.53 R F       
 15. Vera Weinberg                 NIMO                     28.50 9302144      29.57 F         
     Michelle Meusen               RZL                      29.70 9400852      29.57 F         
 17. Colet Claessens               Z&PV Nuenen              28.62 9405182      29.64 F         
 18. Svenja Zonneveld              RZ                       29.25 9301096      29.86 F         
     Suzan van Boxtel              TRB/RES                  30.67 9402578      29.86 F         
 20. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat              29.39 9302964      29.98 F         
 21. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV      28.89 9307612      29.99 F         
 22. Kelly Mekes                   TRB/RES                  29.58 9402724      30.02 F         
 23. Bo Peeters                    NIMO                     29.43 9306564      30.03 F         
 24. Karin Bongers                 RZL                      30.09 9303800      30.23 F         
 25. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat              29.65 9401388      30.50 F         
 26. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                31.07 9302280      30.84 G         
 27. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda      30.04 9305334      30.86 G         
 28. Petra Schuivens               Tritium (SG)             28.96 9305036      30.90 G         
 29. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh          30.05 9400542      30.96 G         
 30. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                  30.67 9401286      30.99 G         
 31. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  30.34 9303332      31.08 G         
 32. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran     30.34 9304942      31.10 G         
 33. Sophie Cleuren                HZPC                     30.77 9300158      31.16 G         
 34. Joyce Vervoort                Njord                    32.03 9405370      31.26 G         
     Charessa Feider               Tritium (SG)             31.00 9404340      31.26 G         
 36. Maaike Knops                  RZL                      30.21 9404018      31.48 G         
 37. Ilse van der Heijden          Njord                    30.79 9402878      31.63 G         
 38. Sanne Kerkhoff                NIMO                     31.34 9305530      31.65 G         
     Emma Verhoeven                Zegenwerp                30.42 9303326      31.65 G         
 40. Linda Dehing                  RZ                       30.45 9400022      31.80 G         
 41. Manon van Leuven              Z.V. Tiamat              31.43 9302954      31.88 H         
 42. Meggie Schreppers             Kimbria                  30.54 9400512      32.02 G         
 43. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     30.83 9404962      32.16 H         
 44. Shauny Feider                 Tritium (SG)             31.24 9305940      32.42 H         
 45. Emma Willems                  NIMO                     32.63 9301036      32.45 H         
 46. Dieuwertje Jorink             DAW                      30.96 9302306      32.57 H         
 47. Simone Vroemen                MZ&PC                    34.64 9405794      32.70 H         
 48. Annik Delissen                RZ                       32.98 9404672      32.77 H         
 49. Anouk van Lokven              Neptunus'58              31.60 9402680      32.80 H         
 50. Ankie Meusen                  RZL                      32.10 9302180      32.89 H         
 51. Lisa In 't Zand               RZ                       33.23 9401614      32.95 H         
 52. Tessa Visser                  Zegenwerp                32.49 9306452      33.10           
 53. Nicole Peeters                SBC2000                  32.30 9303842      33.44           
 54. Elke Schellekens              Neptunus'58              32.21 9301550      33.76           
     Manon van Schagen             Zv Aquarius              32.74 9406904      33.76           
 56. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio               34.66 9406326      33.83           
 57. Ilse van Niekerk              DAW                      31.45 9406180      33.89           
 58. Carlijn Jaspers               NIMO                     33.13 9405798      34.26           
 59. Lieke Janssen                 NIMO                     33.83 9305954      34.60           
 60. Suzan Vermeere                NIMO                     36.83 9307744      34.85           
 61. Manon Tromp                   ZV Westland Dijkglas     32.64 9303916      34.88           
 62. Rayna Maassen                 ROB                      36.87 9304084      37.45           
 63. Inge Kiezebrink               De Vrije Slag            37.35 9406908      38.51           
AFGE Sharona Mlcoch                DAW                      27.75 9406178                      
AFGE Annebeth Trepels              Njord                    33.01 9403184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                     Jongens, 50m vrije slag                  Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 13:45                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             24.44 9304079      24.26 A C       
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            24.82 9403779      24.54 A C       
  3. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              24.78 9302125      24.92 A E       
  4. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             24.99 9403511      24.94 A D       
  5. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          25.36 9300269      25.24 A E       
  6. Marcel Schouten               ZV Haerlem               25.61 9300653      25.29 A E       
  7. Mike ter Horst                ZV Haerlem               24.35 9402785      25.36 B E       
  8. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            26.63 9400593      25.52 B E       
     Jorrick Druyven               DAW                      25.45 9400507      25.52 B E       
 10. Michael van Dam               ZV Haerlem               25.64 9401501      25.67 B E       
 11. Ken Boonen                    RZL                      25.79 9401481      25.73 B E       
 12. Simon van den Broek           Tritium (SG)             26.18 9302383      25.76 B E       
 13. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            25.70 9401657      25.83 R E       
 14. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV      25.19 9300353      25.85 R E       
 15. Vincent Schram                DAW                      25.63 9402041      25.86 E         
 16. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              25.17 9302135      25.96 F         
 17. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              25.87 9302695      26.25 F         
 18. Maurice Zelis                 RZ                       26.32 9401031      26.26 F         
 19. Joey Stokx                    DAW                      26.20 9301251      26.38 F         
 20. Mart de Boer                  DAW                      26.10 9303589      26.39 F         
 21. Barry Kleijne                 Oeza                     25.92 9300661      26.42 F         
 22. Rico Roels                    DAW                      27.64 9403119      26.67 F         
 23. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh          26.04 9404753      26.68 F         
 24. Thomas Rietveld               TRB/RES                  26.37 9401803      26.75 F         
 25. Silvan Viehmann               Hellas-Glana             26.86 9403763      26.80 FJ 1 F    
 26. Camiel Smeets                 NIMO                     26.54 9400911      26.80 FJ 2 F    
 27. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen              25.78 9301769      26.83 F         
 28. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda      26.22 9300615      26.92 F         
 29. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  26.42 9304385      27.23 F         
 30. Erik Schwillens               MZ&PC                    33.48 9301747      27.24 F         
 31. Stijn Schoone                 Z.V. Tiamat              27.20 9305625      27.29 F         
 32. Glenn Rompelberg              Kimbria                  26.77 9303807      27.36 F         
     Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda      27.01 9402839      27.36 F         
     Robin Borger                  Brunssum                 27.53 9305183      27.36 F         
 35. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard       27.39 9302669      27.66 F         
 36. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  26.88 9306693      27.72 F         
 37. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran     29.23 9305227      28.11 G         
 38. Marco van der Aalst           Z.V. Tiamat              29.00 9302217      28.16 G         
 39. Yoeri Cuijpers                NIMO                     27.92 9403969      28.26 G         
 40. Tim Sonnemans                 RZL                      29.03 9403017      28.39 G         
 41. Tom Tamerus                   Z.V. Tiamat              28.08 9302205      28.72 G         
 42. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     28.80 9406127      29.02 G         
 43. Jim Ketelings                 RZ                       30.02 9403901      29.16 G         
 44. Patrick Janssen               HZPC                     29.23 9302009      29.20 H         
 45. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda      27.90 9402545      29.65 H         
 46. Stein Menting                 Z.V. Tiamat              29.10 9404289      29.72 H         
 47. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda      30.57 9300479      30.06 H         
 48. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     30.20 9405739      30.44 H         
 49. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard       29.68 9302667      30.51           
 50. Luuk Doorakkers               SBC2000                  31.33 9404951      30.72 FJ 1      
 51. Leon Verschuren               SBC2000                  30.31 9304403      30.72 FJ 2      
 52. Jeroen Criens                 RZL                      32.92 9403019      31.98           
 53. Vincent Wijsman               Hellas-Glana             35.42 9405499      33.25           
AFGE Koen van der Heijden          Z.V. Tiamat              29.28 9400887                      
AFGE Pedro Nemeth                  Brunssum                 30.28 9401575                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                      Dames, 50m vrije slag                       Dames Senioren
30-12-2010 - 13:54                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              26.40 8801698      26.86 A D       
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval          27.73 9203076      27.96 A E       
  3. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         26.81 8803696      28.13 A F       
  4. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      27.63 8907234      28.24 A F       
  5. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch     28.09 8803854      28.36 A F       
  6. Ingrid van Horen              HZPC                     28.57 9204060      28.42 ? F       
     Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        28.65 9107878      28.42 ? F       
  8. Lydia Colijn                  Mega                     28.15 MEGA559/     28.45 B F       
  9. Melissa Zwaan                 DAW                      27.78 9103666      28.52 B F       
 10. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      28.11 9100118      28.61 B F       
     Sabine Klesman                De Roersoppers           28.23 9202860      28.61 B F       
 12. Judith van Meijel             HZPC                     27.54 9102076      28.89 B F       
 13. Saskia Coolen                 RZL                      29.20 8805440      28.99 R F       
 14. Ilvy van Grimbergen           RZL                      29.51 8805442      29.12 ? FJ 1 F  
 15. Ingrid Jansen                 NIMO                     29.51 8705592      29.12 ? FJ 2 F  
 16. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda      28.68 8600172      29.22 F         
 17. Rosa Schot                    DAW                      28.74 9207500      29.37 F         
 18. Alice Janssen                 HZPC                     28.80 8902012      29.49 F         
 19. Zarife Gela                   KZV de Lansingh          29.00 9200584      29.58 F         
 20. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              28.51 8701930      29.80 F         
     Merel Siroen                  Tritium (SG)             28.09 8804006      29.80 F         
 22. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen              31.04 9204346      29.86 F         
 23. Majke Van Bommel              RZL                      30.33 9207738      29.87 FJ 1 F    
 24. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius              29.89 8503934      29.87 FJ 2 F    
 25. Chantal Willems               Tritium (SG)             28.80 9105482      29.92 F         
 26. Renske Venner                 RZL                      29.49 9008012      30.24 G         
 27. Aniek Huijsman                KZV de Lansingh          30.14 8801932      30.32 G         
 28. Ilse Clevers                  De Roersoppers           31.01 8503908      30.36 G         
 29. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen              31.46 9103880      30.51 G         
 30. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     29.48 9105162      30.54 G         
 31. Naomi Feider                  Tritium (SG)             30.09 9107956      30.58 G         
 32. Diandra van Houwelingen       ZVDO'74                  29.81 8901896      30.60 G         
 33. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran     30.51 9006758      30.66 G         
 34. Danique Ubags                 ZON/S&S                  30.34 9003780      30.70 G         
 35. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran     29.77 9102424      30.77 G         
 36. Liz Rompelberg                ZC Valkenburg            30.67 9003146      30.96 G         
 37. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran     29.29 9207058      31.07 G         
 38. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        31.00 9004068      31.09 G         
 39. Silvy Collin                  Hellas-Glana             30.64 8900802      31.24 FJ 1 G    
 40. Anke Snijkers                 NIMO                     30.42 9201638      31.24 FJ 2 G    
 41. Sandra Schellekens            Neptunus'58              30.64 8503416      31.24 FJ 3 G    
 42. Roos van Esch                 TRB/RES                  29.86 8200468      31.29 G         
     Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas     28.63 9100238      31.29 G         
 44. Jolijn van Osta               Z.V. Tiamat              31.16 8903156      31.39 H         
 45. Tamara Groenevelt             De Vrije Slag            31.39 8701406      31.50 H         
 46. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  30.92 8701024      31.53 H         
 47. Jolien van Golde              Kimbria                  30.13 9204200      31.60 H         
 48. Roxanne vd Lei                ZVDO'74                  30.88 8902630      31.86 H         
 49. Patricia Becks                Zegenwerp                31.50 8705946      32.09 FJ 1 H    
 50. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen              31.29 9103882      32.09 FJ 2 H    
 51. Jesse Heijmans                Z.V. Tiamat              32.56 9204432      32.14 H         
 52. Riekje Elema                  ZV Westland Dijkglas     29.80 9007096      32.32 H         
 53. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)        32.70 8805550      32.54 H         
 54. Anita Engels                  Zegenwerp                31.60 9001016      32.67           
 55. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard       31.70 9004754      32.70           
 56. Inge Snijkers                 NIMO                     33.01 9008112      32.83           
 57. Kelly van Grimbergen          RZL                      32.66 9008016      33.13           
     Evelien Schwillens            MZ&PC                    31.70 9201602      33.13           
 59. Sanne Bruggink                SBC2000                  31.08 9200330      33.16           
 60. Dianne Nien                   RZ                       31.44 7100452      33.51           
 61. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius              33.10 8604528      33.76           
 62. Linda Maas                    MOSA~regio               32.09 9002440      33.80           
 63. Miriam de Haan                Z&PV Nuenen              33.54 8801548      33.94           
 64. Saskia van der Heijden        Z.V. Tiamat              31.64 9204270      33.97           
 65. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     34.03 9202912      34.02           
 66. Ilse Masseling                HZPC                     33.68 9202124      34.14           
 67. Susan Stappers                Kimbria                  34.84 8201594      34.36           
 68. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen              33.64 9004354      34.54           
     Fabienne Jeukens              Kimbria                  33.08 8401156      34.54           
 70. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran     32.70 9107998      34.66           
 71. Laura van der Aalst           Kimbria                  33.77 9000006      35.12           
 72. Pauline Magnée                O.Z. & P.C. De Waran     36.10 9205434      35.23           
 73. Tamara Tromp                  ZV Westland Dijkglas     33.19 9205202      35.76           
 74. Charlotte Jaspers             ROB                      34.51 8805830      35.97           
 75. Indra Swerts                  MZ&PC                    33.64 9005896      36.46           
 76. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen              36.05 9108040      37.02           
 77. Anouk Bloem                   DES                      37.36 9000320      38.92           
AFGE Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran     29.64 9002894                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
30-12-2010 - 14:07                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Crijns                  RZL                      24.55 8800673      24.18 A E       
  2. Thom de Boer                  DAW                      23.92 9100181      24.26 A E       
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana             24.00 8402089      24.30 A E       
  4. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     24.16 9102825      24.36 A E       
  5. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              23.92 7400937      24.95 A F       
  6. Stefan Kranenbroek            HZPC                     24.73 7900729      24.98 A F       
  7. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          24.37 8703351      24.99 B F       
  8. Martin Teley                  RZL                      24.02 8906059      25.10 B F       
  9. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        25.30 9200249      25.33 B E       
 10. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club        NT              25.40 B F       
 11. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              24.99 9100573      25.45 B F       
 12. Davy Verreussel               Hellas-Glana             24.61 8903341      25.59 B F       
 13. Gert-Jan den Dekker           ZVDO'74                  25.38 8500519      25.71 R F       
 14. Ralph van Megen               HZPC                     25.49 9201613      25.75 R F       
 15. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      24.94 9202675      25.76 F         
 16. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            25.39 8800937      25.91 F         
 17. Rian Visser                   DAW                      25.91 9007141      25.92 F         
 18. Ruud Bex                      RZL                      26.11 9204133      25.96 F         
 19. Job van Duijnhoven            De Dolfijn               25.13 8800887      26.02 F         
 20. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             25.19 8905447      26.10 F         
 21. Patrick Creemers              De Roersoppers           25.52 9000579      26.16 F         
 22. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              26.05 9101133      26.21 F         
 23. Jeroen Custers                Kimbria                  25.89 9106319      26.23 F         
 24. Roel vd Kleij                 Neptunus'58              25.85 9001571      26.27 F         
     Sander van den Berg           NIMO                     26.27 8700211      26.27 F         
 26. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas     26.22 9105959      26.32 F         
 27. Robin van Gulik               TRB/RES                  25.50 9001061      26.33 F         
     Ronald Vullings               Tritium (SG)             24.62 8703655      26.33 F         
 29. Dennis van Beek               ZVDO'74                  26.71 7800037      26.37 F         
 30. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius              25.76 9206069      26.42 F         
 31. Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas        NT 8803603      26.49 F         
 32. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             25.93 9104841      26.56 F         
 33. Alain Dassen                  Kimbria                  25.44 9203459      26.57 F         
 34. Charel Thewissen              Kimbria                  26.03 9005591      26.60 F         
 35. Pieter de Heer                Hellas-Glana             26.32 8901141      26.63 F         
 36. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig     26.95 9204441      26.66 FJ 1 F    
 37. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.83 9000653      26.66 FJ 2 F    
 38. Christiaan Fusers             De Roersoppers           26.87 8700977      26.66 FJ 3 F    
 39. Rik Bakker                    TRB/RES                  25.95 9104625      26.70 F         
 40. Stijn Agten                   RZL                      26.02 8700037      26.76 G         
 41. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard       26.79 9204813      26.92 F         
     Mark van Enckevort            HZPC                     26.17 9000797      26.92 G         
     Enzo Diependaal               TRB/RES                  26.15 9206691      26.92 F         
 44. Harald Thijssen               ROB                      27.27 8903139      27.08 G         
     Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      26.82 9201621      27.08 F         
 46. Willem Jongen                 De Roersoppers           26.18 9103401      27.18 G         
 47. Tim Greven                    MZ&PC                    28.15 9202373      27.20 F         
 48. Jory Niemark                  Hellas-Glana             26.69 9204409      27.23 F         
 49. Daan van Erp                  TRB/RES                  26.56 8903833      27.28 G         
 50. Daan Koudijs                  TRB/RES                  27.50 9204721      27.33 G         
 51. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     26.05 8201877      27.36 G         
 52. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas     26.70 7901307      27.37 G         
 53. Tim Jacobs                    HZPC                     27.20 9201825      27.56 G         
 54. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas     26.76 8302245      27.67 G         
 55. Marcel Klootwijk              ZV Zaltbommel            27.39 8000789      27.68 G         
 56. Indji Tan                     NIMO                     27.93 9102973      27.73 G         
     Thijs Villevoije              NIMO                     27.39 9106589      27.73 G         
     Berry van Holland             De Vrije Slag            27.40 8000603      27.73 G         
 59. Sander Slaghuis               NIMO                     26.54 8805305      27.76 G         
 60. Gertjan Winten                MZ&PC                    28.34 8803881      27.85 H         
 61. Dick Duisters                 RZL                      27.38 9107427      27.88 G         
 62. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen              26.52 8705025      27.89 H         
 63. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     27.51 8900033      27.91 H         
 64. Timo Tabak                    RZL                      27.17 8201697      27.93 H         
 65. Jelle Dijkmans                Z.V. Tiamat              27.71 8900705      28.06 H         
 66. Roger Pouls                   De Roersoppers           26.90 8702653      28.07 H         
 67. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     27.08 9203237      28.20 G         
     Marc Verhaeg                  Hellas-Glana             27.46 8905665      28.20 H         
 69. Niels den Dekker              ZVDO'74                  27.90 9100443      28.32 FJ 1 H    
 70. Koen van Asseldonk            De Vrije Slag            27.67 9201955      28.32 FJ 2 G    
 71. Mark Huijsman                 KZV de Lansingh          27.91 9001305      28.51 H         
 72. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     28.60 9204443      28.74 H         
 73. Ruben van Erven               ZV Westland Dijkglas     27.21 8100469      28.76 H         
 74. Bart Coolen                   RZL                      27.99 8603865      28.82 H         
 75. Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas     25.39 8503011      28.84 H         
 76. Hugo de Wit                   MZ&PC                    29.35 8302915      29.02           
 77. Kevin van den Bekerom         HZPC                     28.78 9200057      29.07 FJ 1 H    
 78. Dimitri Verjans               MZ&PC                    28.07 8705225      29.07 FJ 2      
 79. Marcel Eikelenboom            ZV Westland Dijkglas     26.87 7200259      29.17           
 80. Rick Hellenbrand              NIMO                     29.17 8901173      29.20           
 81. Egbert-Jan Plas               Z.V. Tiamat              29.06 8502021      29.55           
 82. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard       29.80 9102731      29.64           
 83. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen              29.83 8804219      29.89           
 84. Dennis Creemers               De Roersoppers           29.14 9202243      30.26           
 85. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        29.42 8805005      30.48           
 86. Tom Goffin                    NIMO                     31.57 8604457      31.08           
 87. Tom Hinskens                  NIMO                     32.65 9007241      32.48           
 88. Tom Derks                     ROB                      31.88 8804753      33.30           
 89. Roy Lahou                     MZ&PC                    32.83 8906483      33.32           
AFGE Leon Schoordijk               ZV Westland Dijkglas     34.86 7901103                      
AFGE Ruud Scheepers                Njord                    26.89 9203411                      
AFGE Jeffrey Smits                 Njord                    30.92 9007257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                     Meisjes, 50m schoolslag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2010 - 17:45                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Yvanna Zuurveld               DAW                      37.04 9702998      35.95 D         
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            36.48 9801412      36.05 C         
  3. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             38.57 9702110      37.42 E         
  4. Manon Koster                  HZPC                     38.61 9701312      37.81 F         
  5. Mirl de Boer                  DAW                      39.30 9700468      38.54 F         
  6. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     40.26 9702664      39.24 F         
Finale B
  7. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella     41.33 45833750     40.10 F         
  8. Birgit Hanssen                ROB                      41.62 9703194      40.46 G         
  9. Kathleen de Beer              ZON/S&S                  41.62 9702638      40.98 FJ 1 G    
 10. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen              40.98 9702866      40.98 FJ 2 G    
 11. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          41.43 9802120      41.65 G         
 12. Manon Barten                  Tritium (SG)             41.80 9701452      42.63 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Jongens, 50m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2010 - 17:47                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Max Hermans                   HZPC                     34.23 9700879      34.02 E         
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio               36.12 9701177      34.64 F         
  3. Ivo Grosveld                  RZL                      38.13 9702483      37.26 G         
  4. Lars van der Velden           DAW                      37.14 9800175      37.62 F         
  5. Koen Wijnands                 De Roersoppers           38.54 9800247      37.80 F         
  6. Sanjay Jagroep                DAW                      38.04 9702625      38.06 G         
Finale B
  7. Jitse Zonneveld               RZ                       38.90 9703133      38.27 G         
  8. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda      39.32 9702737      38.60 H         
  9. Ivo Nemeth                    Brunssum                 40.11 9700075      39.12 H         
 10. Stefan Hoekstra               TRB/RES                  39.45 9700223      40.07           
 11. Frank Dekker                  DAW                      42.60 9801155      40.98 H         
 12. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     41.95 9701649      41.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                     Meisjes, 50m schoolslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 17:49                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Nikki Habers                  Zeester Meerval          34.84 9600594      34.50 C         
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     35.67 9500752      34.67 D         
  3. Marit Visscher                DAW                      37.54 9600004      35.28 D         
  4. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              36.76 9504592      36.37 E         
  5. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          37.13 9602580      36.87 E         
  6. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              37.50 9601814      37.64 F         
Finale B
  7. Maaike Sanders                Hellas-Glana             37.57 9602806      36.65 E         
  8. Maxine Alfonsi                DAW                      37.76 9502900      37.60 F         
  9. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              37.82 9502326      37.84 F         
 10. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      39.60 9504730      38.89 F         
 11. Indy Diependaal               TRB/RES                  39.66 9504976      39.26 F         
 12. Emmely Toonen                 Tritium (SG)             39.48 9603374      39.31 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                     Jongens, 50m schoolslag             Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2010 - 17:51                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Rick Hoekstra                 TRB/RES                  32.83 9501437      32.39 E         
  2. Luuk Janssen                  MOSA~regio               32.55 9503497      32.65 F         
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            33.48 9500483      32.78 F         
  4. Bart Gubbels                  TRB/RES                  33.86 9602015      33.74 F         
  5. Lars Haarsma                  DAW                      33.98 9600745      34.06 FJ 1 F    
  6. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          34.48 9501081      34.06 FJ 2 F    
Finale B
  7. Sjors Lieverst                DAW                      34.59 9501389      33.84 FJ 1 F    
  8. Joris Willems                 Z&PV Nuenen              34.66 9502293      33.84 FJ 2 F    
  9. Sem Hermans                   HZPC                     34.95 9601259      34.16 F         
 10. Bart de Heer                  Hellas-Glana             35.08 9500359      34.33 F         
 11. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             34.78 9603041      34.84 F         
 12. Bobby Visser                  Zegenwerp                35.08 9601437      35.16 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                      Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren D1 en D2
30-12-2010 - 17:53                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV      35.61 9307612      34.98 E         
  2. Colet Claessens               Z&PV Nuenen              36.50 9405182      35.09 E         
  3. Melissa Meijer                NIMO                     35.85 9304374      35.23 E         
  4. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             36.02 9403432      35.43 E         
  5. Michelle Verouden             HZPC                     35.85 9400150      35.60 E         
  6. Cyril Landstra                Zeester Meerval          36.26 9305722      36.48 F         
Finale B
  7. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda      38.20 9305334      37.69 F         
  8. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     38.16 9404962      37.82 F         
  9. Nelly Velthuijs               Njord                    38.16 9404028      37.89 F         
 10. Suzan van Boxtel              TRB/RES                  38.20 9402578      37.97 F         
 11. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                38.78 9302280      38.04 F         
 12. Ilse van der Heijden          Njord                    38.90 9402878      38.91 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Jongens, 50m schoolslag                  Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 17:55                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen              30.57 9301769      30.54 E         
  2. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV      32.23 9300353      31.70 E         
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             32.60 9403511      32.31 F         
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            32.52 9403779      32.46 FJ 1 F    
  5. Marcel Schouten               ZV Haerlem               32.64 9300653      32.46 FJ 2 F    
  6. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             32.64 9304079      32.82 F         
Finale B
  7. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh          32.64 9404753      31.92 E         
  8. Jorrick Druyven               DAW                      33.10 9400507      32.86 F         
  9. Mart de Boer                  DAW                      32.97 9303589      32.87 F         
 10. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            32.89 9401657      33.26 F         
 11. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran     33.30 9305227      33.27 F         
 12. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            33.23 9400593      34.36 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                      Dames, 50m schoolslag                       Dames Senioren
30-12-2010 - 17:57                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         35.38 8803696      33.60 D         
  2. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              34.66 8801698      33.90 D         
  3. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend          36.30 9202772      35.42 E         
  4. Judith van Meijel             HZPC                     35.42 9102076      35.46 F         
  5. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      36.10 8907234      36.02 F         
  6. Zarife Gela                   KZV de Lansingh          36.45 9200584      36.29 F         
Finale B
  7. Ilvy van Grimbergen           RZL                      38.02 8805442      36.80 F         
  8. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch     37.42 8803854      36.90 F         
  9. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran     37.73 9006758      37.14 F         
 10. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen              37.82 9204346      37.60 F         
 11. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda      37.94 8600172      37.64 F         
 12. Ilse Clevers                  De Roersoppers           37.93 8503908      38.29 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
30-12-2010 - 17:59                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              30.81 7400937      29.73 E         
  2. Rian Visser                   DAW                      31.02 9007141      31.08 F         
  3. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club     31.25              31.12 F         
  4. Robin van Gulik               TRB/RES                  31.83 9001061      32.02 F         
  5. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      32.04 9201621      32.10 F         
 DIS Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          30.79 8703351      29.73 SJ E      
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
Finale B
  7. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     32.20 9102825      31.32 F         
  8. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              32.07 9101133      31.92 F         
  9. Patrick Creemers              De Roersoppers           32.79 9000579      32.22 F         
 10. Martin Teley                  RZL                      32.64 8906059      32.46 F         
 11. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              32.92 9100573      32.81 F         
 12. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      32.80 9202675      32.95 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                    Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2010 - 18:01                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mirl de Boer                  DAW                    1:11.72 9700468    1:10.40           
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:12.27 9801412    1:12.92           
  3. Yvanna Zuurveld               DAW                    1:14.29 9702998    1:13.84           
  4. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:14.55 9702110    1:13.87           
  5. Manon Koster                  HZPC                   1:14.56 9701312    1:13.95           
  6. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:15.92 9701232    1:17.59           
Finale B
  7. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella   1:18.40 45833750   1:17.26           
  8. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        1:18.12 9802120    1:18.19           
  9. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen            1:19.86 9702866    1:19.57           
 10. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:18.80 9700656    1:19.68           
 11. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:21.50 9702638    1:19.91           
 12. Anne Noom                     DAW                    1:20.99 9800062    1:20.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2010 - 18:04                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:06.03 9700879    1:06.91           
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:12.38 9701177    1:11.04           
  3. Lars van der Velden           DAW                    1:12.12 9800175    1:11.10           
  4. lars Bottelier                VZV                    1:12.81 9702681    1:12.42           
  5. Ivo Grosveld                  RZL                    1:12.91 9702483    1:13.73           
  6. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:15.92 9702737    1:14.31           
Finale B
  7. Jitse Zonneveld               RZ                     1:16.43 9703133    1:14.76           
  8. Sanjay Jagroep                DAW                    1:17.10 9702625    1:15.07           
  9. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:17.36 9700223    1:17.04           
 10. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:18.73 9800247    1:19.18           
 11. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:20.21 9701099    1:20.51           
 DIS Ivo Nemeth                    Brunssum               1:19.37 9700075    1:16.73           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                    Meisjes, 100m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 18:07                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:10.33 9500752    1:07.86           
  2. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:08.47 9602580    1:08.48           
  3. Jona Pisters                  NIMO                   1:11.61 9501784    1:11.51           
  4. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:12.00 9504592    1:11.88           
  5. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:12.69 9600594    1:14.67           
  6. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:13.06 9502326    1:16.13           
Finale B
  7. Brenda Zwarthoed              DAW                    1:13.37 9604938    1:12.20           
  8. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:13.25 9502972    1:12.72           
  9. Roxann Geenen                 DAW                    1:14.10 9601518    1:13.37           
 10. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:14.57 9602806    1:13.80           
 11. Maxine Alfonsi                DAW                    1:13.69 9502900    1:13.90           
 12. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:14.93 9502846    1:14.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2010 - 18:10                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:04.61 9500483    1:03.18           
  2. Lars Haarsma                  DAW                    1:04.88 9600745    1:04.16           
  3. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        1:05.21 9501081    1:04.76           
  4. Rick Hoekstra                 TRB/RES                1:06.45 9501437    1:04.78           
  5. Sem Hermans                   HZPC                   1:06.23 9601259    1:05.77           
  6. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:05.84 9503497    1:07.41           
Finale B
  7. Sjors Lieverst                DAW                    1:07.10 9501389    1:06.28           
  8. Alexandre Mateus              Brunssum               1:08.97 9505805    1:07.64           
  9. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:08.94 9502293    1:08.29           
 10. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:07.39 9603041    1:08.80           
 11. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:08.62 9501783    1:09.23           
 12. David Smeele                  TriVia                 1:08.94 9604869    1:09.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                     Dames, 100m wisselslag              Dames Senioren D1 en D2
30-12-2010 - 18:14                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Michelle Verouden             HZPC                   1:08.94 9400150    1:07.71           
  2. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:11.51 9405182    1:09.82           
  3. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:10.84 9307612    1:10.70           
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:12.01 9300162    1:11.73           
  5. Nelly Velthuijs               Njord                  1:11.28 9404028    1:12.53           
  6. Suzan van Boxtel              TRB/RES                1:12.73 9402578    1:12.93           
Finale B
  7. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:12.84 9305722    1:12.50           
  8. Michelle Meusen               RZL                    1:13.54 9400852    1:13.81           
  9. Svenja Zonneveld              RZ                     1:13.62 9301096    1:13.93 FJ 1      
 10. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:13.42 9305334    1:13.93 FJ 2      
 11. Maike Korthout                TRB/RES                1:14.26 9406034    1:14.59           
 12. Selena van Cruchten           RZ                     1:14.07 9401608    1:17.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                    Jongens, 100m wisselslag                  Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 18:17                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:02.41 9302135    1:00.60           
  2. Marcel Schouten               ZV Haerlem             1:01.75 9300653    1:00.73           
  3. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen            1:02.78 9302125    1:01.32           
  4. Jorrick Druyven               DAW                    1:02.25 9400507    1:01.70           
  5. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:02.88 9400593    1:02.29           
  6. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen            1:02.88 9301769    1:03.38           
Finale B
  7. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:03.05 9403511    1:02.97           
  8. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:03.36 9401657    1:03.92           
  9. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh        1:05.62 9404753    1:04.22           
 10. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    1:05.90 9300353    1:05.08           
 11. Mart de Boer                  DAW                    1:06.06 9303589    1:06.07           
 12. Vincent Schram                DAW                    1:06.51 9402041    1:06.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                     Dames, 100m wisselslag                       Dames Senioren
30-12-2010 - 18:20                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:09.74 8803696    1:06.23           
  2. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen            1:07.88 8801698    1:07.81           
  3. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:08.59 9203076    1:08.16           
  4. Judith van Meijel             HZPC                   1:08.42 9102076    1:08.80           
  5. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:10.64 8803854    1:10.36           
  6. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV    1:11.12 8907234    1:10.88           
Finale B
  7. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:12.54 8805442    1:11.59           
  8. Ingrid van Horen              HZPC                   1:12.83 9204060    1:11.89           
  9. Aniek Huijsman                KZV de Lansingh        1:14.36 8801932    1:13.24 FJ 1      
 10. Alice Janssen                 HZPC                   1:14.55 8902012    1:13.24 FJ 2      
 11. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    1:13.52 8600172    1:14.06           
 12. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:13.88 8503908    1:14.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
30-12-2010 - 18:23                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:03.14 9102825      59.61 FJ 1      
  2. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:03.45 8903341      59.61 FJ 2      
  3. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:01.84 8901553    1:00.56           
  4. Thom de Boer                  DAW                    1:03.06 9100181    1:03.29           
  5. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:03.56 9202675    1:03.86           
  6. Rian Visser                   DAW                    1:03.64 9007141    1:04.13           
Finale B
  7. Robin van Gulik               TRB/RES                1:04.44 9001061    1:03.33           
  8. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:05.01 7900729    1:03.57           
  9. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:04.31 9201621    1:03.69           
 10. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat            1:04.86 9101133    1:04.43           
 11. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club   1:04.84            1:05.42           
 12. Job van Duijnhoven            De Dolfijn             1:04.87 8800887    1:05.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2010 - 18:26                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mirl de Boer                  DAW                      28.80 9700468      27.98 C         
  2. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             28.95 9702110      28.51 D         
  3. Chayenne Poorts               NIMO                     29.64 9800670      29.06 D         
  4. Yvanna Zuurveld               DAW                      29.52 9702998      29.45 E         
  5. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            29.82 9700656      30.09 E         
  6. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            29.76 9801412      30.82 E         
Finale B
  7. Manon Koster                  HZPC                     29.84 9701312      29.51 E         
  8. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella     30.54 45833750     30.02 E         
  9. Lotte van Haarst              De Roersoppers           31.04 9701858      30.76 F         
 10. Wendy Bex                     Hellas-Glana             30.67 9701232      30.80 F         
 11. Celine Kerkhofs               Kimbria                  31.02 9800548      31.43 FJ 1 F    
 12. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          31.21 9802120      31.43 FJ 2 F    



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2010 - 18:28                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Max Hermans                   HZPC                     27.32 9700879      27.02 E         
  2. lars Bottelier                VZV                      27.91 9702681      27.45 E         
  3. Lars van der Velden           DAW                      28.02 9800175      27.98 E         
  4. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda      28.46 9702737      28.45 F         
  5. Ted Wilders                   MOSA~regio               28.86 9701177      28.64 F         
  6. Jitse Zonneveld               RZ                       29.00 9703133      29.08 F         
Finale B
  7. Ivo Grosveld                  RZL                      29.13 9702483      28.93 F         
  8. Sanjay Jagroep                DAW                      30.02 9702625      29.58 FJ 1 F    
  9. Ivo Nemeth                    Brunssum                 29.76 9700075      29.58 FJ 2 F    
 10. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          31.48 9703033      30.80 G         
 11. Koen Wijnands                 De Roersoppers           31.39 9800247      31.12 G         
 12. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              31.48 9701099      31.83 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                     Meisjes, 50m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 18:29                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Brenda Zwarthoed              DAW                      27.36 9604938      27.24 B         
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     27.95 9500752      27.48 C         
  3. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               28.86 9605230      28.34 D         
  4. Jona Pisters                  NIMO                     28.69 9501784      28.48 FJ 1 E    
  5. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          28.13 9602580      28.48 FJ 2 E    
  6. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              28.35 9504592      28.67 E         
Finale B
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              29.20 9502326      28.89 FJ 1 E    
  8. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen              29.24 9502972      28.89 FJ 2 E    
  9. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              29.62 9505044      29.10 E         
 10. Nikki Habers                  Zeester Meerval          29.54 9600594      29.20 FJ 1 E    
 11. Roxann Geenen                 DAW                      29.24 9601518      29.20 FJ 2 E    
 12. Maxine Alfonsi                DAW                      29.62 9502900      30.02 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2010 - 18:31                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            25.23 9500483      25.13 D         
  2. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          25.26 9501081      25.29 D         
  3. Lars Haarsma                  DAW                      25.41 9600745      25.67 D         
  4. Luuk Janssen                  MOSA~regio               26.02 9503497      25.89 E         
  5. Alexandre Mateus              Brunssum                 26.29 9505805      26.31 E         
  6. Kiowa Kamaansing              NIMO                     26.02 9500125      26.32 E         
Finale B
  7. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            26.57 9501239      26.32 E         
  8. Sjors Lieverst                DAW                      26.60 9501389      26.54 E         
  9. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             27.02 9500447      26.70 F         
 10. Rowdy Spaltman                DAW                      26.76 9501747      26.87 F         
 11. Jan Peereboom                 DAW                      27.05 9501371      27.02 F         
 12. Sem Hermans                   HZPC                     27.05 9601259      27.28 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                      Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
30-12-2010 - 18:33                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             27.38 9403432      27.18 D         
  2. Nelly Velthuijs               Njord                    27.60 9404028      27.58 D         
  3. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          27.82 9404800      27.91 E         
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg            28.07 9300162      28.05 E         
  5. Michelle Verouden             HZPC                     28.36 9400150      28.11 E         
  6. Melissa Meijer                NIMO                     28.09 9304374      28.13 E         
Finale B
  7. Maike Korthout                TRB/RES                  28.49 9406034      28.80 E         
  8. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              29.20 9306160      28.98 FJ 1 F    
  9. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                29.08 9403308      28.98 FJ 2 F    
 10. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          29.15 9400140      29.05 F         
 11. Cyril Landstra                Zeester Meerval          29.13 9305722      29.27 F         
 12. Liona Timmers                 KZV de Lansingh          29.42 9402662      29.42 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                     Jongens, 50m vrije slag                  Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2010 - 18:34                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             24.26 9304079      24.31 D         
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            24.54 9403779      24.39 C         
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             24.94 9403511      24.92 FJ 1 D    
  4. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          25.24 9300269      24.92 FJ 2 E    
  5. Marcel Schouten               ZV Haerlem               25.29 9300653      24.97 E         
  6. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              24.92 9302125      25.06 E         
Finale B
  7. Jorrick Druyven               DAW                      25.52 9400507      25.13 D         
  8. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV      25.85 9300353      25.60 E         
  9. Ken Boonen                    RZL                      25.73 9401481      25.68 E         
 10. Simon van den Broek           Tritium (SG)             25.76 9302383      25.80 E         
 11. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            25.83 9401657      26.10 E         
 12. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            25.52 9400593      26.42 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                      Dames, 50m vrije slag                       Dames Senioren
30-12-2010 - 18:36                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              26.86 8801698      27.26 E         
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval          27.96 9203076      27.74 E         
  3. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         28.13 8803696      27.93 E         
  4. Ingrid van Horen              HZPC                     28.42 9204060      28.20 E         
  5. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      28.24 8907234      28.49 F         
 DIS Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch     28.36 8803854                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
Finale B
  7. Judith van Meijel             HZPC                     28.89 9102076      28.04 E         
  8. Melissa Zwaan                 DAW                      28.52 9103666      28.33 F         
  9. Saskia Coolen                 RZL                      28.99 8805440      28.45 F         
 10. Sabine Klesman                De Roersoppers           28.61 9202860      28.56 F         
 11. Ilvy van Grimbergen           RZL                      29.12 8805442      28.85 F         
 12. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      28.61 9100118      28.89 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
30-12-2010 - 18:37                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Thom de Boer                  DAW                      24.26 9100181      23.95 D         
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     24.36 9102825      23.97 D         
  3. Peter Crijns                  RZL                      24.18 8800673      24.02 E         
  4. Alan Smeets                   Hellas-Glana             24.30 8402089      24.16 E         
  5. Stefan Kranenbroek            HZPC                     24.98 7900729      24.53 E         
  6. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              24.95 7400937      24.76 E         
Finale B
  7. Martin Teley                  RZL                      25.10 8906059      24.86 E         
  8. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          24.99 8703351      24.97 F         
  9. Ralph van Megen               HZPC                     25.75 9201613      25.68 F         
 10. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              25.45 9100573      25.70 F         
 11. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club     25.40              26.06 F         
 DIS Davy Verreussel               Hellas-Glana             25.59 8903341                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                  Gemengd, 10 x 25m vrije slag                           serieus
30-12-2010 - 18:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:06.30            2:03.54           
        Mart Hendriks, 93                          Merel Siroen, 88
        Christa Schuivens, 96                      Joppe Schuurmans, 89
        Jelte Schuurmans, 91                       Kim Loeffen, 94
        Naomi Feider, 91                           Simon van den Broek, 93
        Ronald Vullings, 87                        Chantal Willems, 91
          2:03.54

  2. RZL 1                         RZL                    2:07.50            2:04.60           
        Martin Teley, 89                           Ilvy van Grimbergen, 88
        Karin Bongers, 93                          Ken Boonen, 94
        Ruud Bex, 92                               Renske Venner, 90
        Michelle Meusen, 94                        Peter Crijns, 88
        Stijn Agten, 87                            Saskia Coolen, 88
          2:04.60

  3. HZPC                          HZPC                   2:07.33            2:05.03           
        Alice Janssen, 89                          Mark van Enckevort, 90
        Ralph van Megen, 92                        Michelle Verouden, 94
        Manon Koster, 97                           Sem Hermans, 96
        Max Hermans, 97                            Ingrid van Horen, 92
        Judith van Meijel, 91                      Stefan Kranenbroek, 79
          2:05.03

  4. TRB/RES 1                     TRB/RES                2:01.98            2:07.86           
        Robin van Gulik, 90                        Louise van de Meer, 95
        Kelly Mekes, 94                            Enzo Diependaal, 92
        Thomas Rietveld, 94                        Judith van de Wijdeven, 95
        Suzan van Boxtel, 94                       Rik Bakker, 91
        Rick Hoekstra, 95                          Maike Korthout, 94
          2:07.86

  5. NIMO 1                        NIMO                   2:08.00            2:08.63           
        Kiowa Kamaansing, 95                       Chayenne Poorts, 98
        Jona Pisters, 95                           Yoeri Cuijpers, 94
        Sander van den Berg, 87                    Vera Weinberg, 93
        Bo Peeters, 93                             Camiel Smeets, 94
        Sander Slaghuis, 88                        Melissa Meijer, 93
          2:08.63

  6. Hellas-Glana                  Hellas-Glana           2:08.01            2:09.59           
        Pieter de Heer, 89                         Kelly Craenen, 97
        Maaike Sanders, 96                         Davy Verreussel, 89
        Jory Niemark, 92                           Elishia Sinkiewicz, 97
        Wendy Bex, 97                              Alan Smeets, 84
        Ruben Klinkers, 94                         Silvy Collin, 89
          2:09.59

  7. Nuenen 2                      Z&PV Nuenen                 NT            2:11.56           
        Tim Winkels, 87                            Lisa Hartogs, 95
        Anouk Coppieters, 95                       Ruud van Heerbeek, 93
        Sven Kardol, 93                            Lieke Jager, 87
        Femke Hendrikx, 88                         Rens van Eijk, 91
        Joeri Phaff, 97                            Laura de Jong, 91
          2:11.56

  8. DAW 1                         DAW                   10:00.00            2:11.86           
        Felix Geenen, 95                           Yvanna Zuurveld, 97
        Dieuwertje Jorink, 93                      Jan Peereboom, 95
        Sjors Lieverst, 95                         Anne Noom, 98
        Tess de Boer, 96                           Thom de Boer, 91
        Thomas Haneveld, 98                        Brenda Zwarthoed, 96
          2:11.86

  9. De Roersoppers                De Roersoppers              NT            2:12.18           
        Willem Jongen, 91                          Shanna Hintzen, 95
        Lotte van Haarst, 97                       Dennis Creemers, 92
        Roger Pouls, 87                            Sabine Klesman, 92
        Anne van Haarst, 95                        Patrick Creemers, 90
        Christiaan Fusers, 87                      Ilse Clevers, 85
          2:12.18

 10. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          2:06.00            2:12.92           
        Pim van Basten Batenburg, 94               Minke Theunissen, 98
        Nina Grispen, 97                           Arthur van Noorden, 95
        Niels van Basten Batenburg, 94             Romy Pansters, 96
        Carmen van de Rijt, 98                     Jelle Peltzer, 94
        Mart Theunissen, 95                        Michelle Bartelet, 98
          2:12.92

 11. Nuenen 1                      Z&PV Nuenen                 NT            2:13.16           
        Chiel Soeter, 88                           Hanneke de Groot, 91
        Mandy Stevens, 97                          Wouter Sijmons, 93
        Maurice Soudant, 93                        Samantha Kardol, 95
        Susan Teijken, 95                          Martin de Wildt, 74
        Joris Willems, 95                          Esther Wittermans, 92
          2:13.16

 12. DAW 4                         DAW                   10:00.00            2:13.51           
        Lars Haarsma, 96                           Nienke van der zee, 96
        Mandy Verhage, 95                          Dani Hoetmer, 96
        Vincent Schram, 94                         Silke Jonk, 98
        Ilse van Niekerk, 94                       Rico Roels, 94
        Sanjay Jagroep, 97                         Rosa Schot, 92
          2:13.51

 13. Barracuda                     Van Vliet Barracuda    2:30.00            2:14.13           
        Anshel Hofstede, 93                        Marijke Kommers, 93
        Marieke van Bergen van der Grijp, 95       Roan Hagebeek, 94
        Ian Minnigh, 97                            Saskia Kommers, 95
        Giulia Rolloos, 95                         Jorian Aantjes, 94
        Martijn Houweling, 96                      Iris Barendregt, 86
          2:14.13

 14. DAW 3                         DAW                   10:00.00            2:14.24           
        Mart de Boer, 93                           Melissa Zwaan, 91
        Tami de Lange, 97                          Jorrick Druyven, 94
        Frank Dekker, 98                           Marit Visscher, 96
        Maxine Alfonsi, 95                         Pepijn Jorink, 95
        Rowdy Spaltman, 95                         Rebecca Martens, 96
          2:14.24

 15. DAW 2                         DAW                   10:00.00            2:14.45           
        Martijn Falk, 96                           Laura Stokx, 96
        Elena Peeters, 96                          Rian Visser, 90
        Jasper Falk, 95                            Mirl de Boer, 97
        Roxann Geenen, 96                          Lars van der Velden, 98
        Joey Stokx, 93                             Lotte Hoogeterp, 97
          2:14.45

 16. Heldense Zwemvereniging       Heldense Zwemverenig   2:12.50            2:14.78           
        Sven Reijnders, 92                         Roxanne Vossen, 94
        Britt Timmermans, 92                       Tim Kessels, 94
        Michel Ebisch, 92                          Melanie van den Beuken, 91
        Carley Donders, 96                         Bart Alberts, 89
        Wilco Geurts, 94                           Lizzy Janssen, 95
          2:14.78

 17. ZON/S&S                       ZON/S&S                2:19.00            2:15.39           
        Bjorn van de Kuit, 93                      Rylana Slaghuis, 94
        Kathleen de Beer, 97                       Mark Snijders, 88
        Tim Ramaekers, 96                          Danique Ubags, 90
        Karin van der Aalst, 95                    Robin Ramaekers, 93
        Yannic van de Kuit, 95                     Suzanne Duijkers, 87
          2:15.39

 18. RZL 2                         RZL                    2:20.50            2:16.38           
        Tim Sonnemans, 94                          Ankie Meusen, 93
        Marlou Jacobs, 95                          Timo Tabak, 82
        Bart Coolen, 86                            Majke Van Bommel, 92
        Kelly van Grimbergen, 90                   Stan Snijders, 95
        Dick Duisters, 91                          Maaike Knops, 94
          2:16.38

 19. TRB/RES 2                     TRB/RES                2:08.41            2:16.64           
        Stefan Hoekstra, 97                        Madelon Schellekens, 95
        Femke van Hest, 96                         Bart Gubbels, 96
        Daan Koudijs, 92                           Indy Diependaal, 95
        Roos van Esch, 82                          Daan van Erp, 89
        Peter Rietveld, 96                         Anne Klijberg, 95
          2:16.64

 20. Kimbria                       Kimbria                3:00.01            2:17.58           
        Alain Dassen, 92                           Laura van der Aalst, 90
        Celine Kerkhofs, 98                        Glenn Rompelberg, 93
        Karsten Meijers, 90                        Jessica van Dijk, 98
        Meggie Schreppers, 94                      Jeroen Custers, 91
        Charel Thewissen, 90                       Jolien van Golde, 92
          2:17.58

 21. MZ&PC                         MZ&PC                  3:00.01            2:18.16           
        Dimitri Verjans, 87                        Simone Vroemen, 94
        Shanna van Gelooven, 96                    Marty Kennis, 95
        Jeffrey Thomissen, 96                      Nora Chrif, 95
        Maaike Greven, 95                          Erik Schwillens, 93
        Tim Greven, 92                             Evelien Schwillens, 92
          2:18.16

 22. NIMO 2                        NIMO                   2:20.00            2:19.16           
        Joeri Kerkhoff, 95                         Sanne Kerkhoff, 93
        Mignon Peeters, 97                         Thijs Villevoije, 91
        Rick Hellenbrand, 89                       Bo Kerkhoff, 95
        Anke Snijkers, 92                          Martijn Weinberg, 96
        Indji Tan, 91                              Inge Snijkers, 90
          2:19.16




SPLASH Meet Manager 11Registered to MZ&PC