Nr. 1. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 20. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 22. Jongens, 50m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Senioren 2 en later
Nr. 24. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 25. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Gelderse Hoofdcompetitie deel 4
Wapenveld, 13.2.2010


Programmanr. 1
13.2.10
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Marjolein Delno9400024De Rijn2:05.202:05.29
2.Marion van den Berg8600272Dwk2:03.452:05.39
3.Annemarie Worst9500042Octopus2:09.532:08.57
4.Nynke van der Steur9201690ESCA Zwemmen2:11.862:15.23
5.Kim Anne Bouw9000500Dwk2:11.642:15.67
6.Evelien Vos9201912De Rijn2:14.702:16.29
7.Manon van Essen9100910Octopus2:19.582:17.45
8.Jolijn van Valkengoed8101516Aquapoldro2:18.002:18.06
9.Marijke Monsma8502100Dwk2:21.822:20.95
10.Cheryl Notman9004748ESCA Zwemmen2:19.402:21.33
11.Anja Boogaard8400252Aquapoldro2:21.542:24.26
12.Jolanda van Leijen8802670De Rijn2:23.052:24.76
13.Erika Aan het Rot9000010Octopus2:30.642:26.16
14.Marloes van der Beek9401364Aquapoldro2:23.922:26.89
15.Daniek Hendriks9304290ESCA Zwemmen2:29.162:37.48


<< TOP >>
Programmanr. 2
13.2.10
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Ferry Weertman9201461Dwk1:54.581:54.13
2.Laurens Pepping9203529De Rijn1:58.762:00.21
3.Wessel van der Maarel9300325De Rijn2:04.142:02.77
4.Nick van Gemert8900943Dwk2:01.422:03.121
5.Emile Manni9001901Octopus2:00.262:03.122
6.Sander de Vrught8903499ESCA Zwemmen2:07.572:06.39
7.Gijs de Rooij9104769Aquapoldro2:04.592:06.94
8.Floris Manni8805679Octopus2:04.682:07.54
9.Remco van de Bruinhorst8302673Aquapoldro2:05.482:08.45
10.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen2:06.602:10.20
11.Remco Jorink8000719Octopus2:08.512:12.44
12.Nelis de Wit8101965ESCA Zwemmen2:09.292:12.80
13.Hans de Korte8601705De Rijn2:16.362:14.89
14.Alex Wenderich9106895Aquapoldro2:17.072:16.11
NG.ZAGerben Bontekoe8102009Dwk2:02.82


<< TOP >>
Programmanr. 3
13.2.10
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Marjolein Delno9400024De Rijn1:15.441:16.26
2.Sharon Gelmers9400416Octopus1:14.511:18.48
3.Marte Stoorvogel9501408De Rijn1:21.201:21.70
4.Sophie de Been9405626Aquapoldro1:24.761:25.76
5.Carmen ter Weele9800384Octopus1:29.651:26.98
6.Anne Marleen van Keulen9404280Aquapoldro1:20.531:28.64
7.Denise van Leeuwen9501672Dwk1:27.191:28.83
8.Enya Schouten9601076ESCA Zwemmen1:27.531:29.99
9.Isolde de Louw9503008Aquapoldro1:29.891:30.92
10.Romy Worst9505272Octopus1:31.131:30.98
11.Diane Schoenmaker9502920Dwk1:29.571:31.02
12.Sanne Willemsen9502080Dwk1:31.031:31.42
13.Tessa Mol9501396De Rijn1:30.741:31.88
14.Simone van Megen9800054ESCA Zwemmen1:30.071:32.76
15.Myrna Hendriks9502208ESCA Zwemmen1:38.811:37.80


<< TOP >>
Programmanr. 4
13.2.10
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Jacko van der Meer9402347Dwk1:10.111:10.81
2.Marcel van Essen9400019Octopus1:09.071:12.82
3.Jeroen Voltman9700325ESCA Zwemmen1:13.331:13.54
4.Christian Renshoff9404343Octopus1:11.201:13.70
5.Ivar van Ginkel9400025Dwk1:12.451:13.98
6.Thomas Meijer9402321Aquapoldro1:16.141:14.89
7.Mike van de Kraats9600343De Rijn1:20.201:18.17
8.Jory Willemsen9500747Octopus1:16.251:18.50
9.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro1:18.041:19.89
10.Jesse de Vries9503811De Rijn1:19.511:20.16
11.Niek de Brabander9502071Dwk1:21.561:20.41
12.Milan Lentze9401923ESCA Zwemmen1:19.511:20.86
13.Niels Thomassen9500293Aquapoldro1:25.641:24.70
14.Ruben Koek9701187ESCA Zwemmen1:28.661:28.39
15.Luuk Drager9504053De Rijn1:30.501:30.20


<< TOP >>
Programmanr. 5
13.2.10
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Denise van Ark9604800Aquapoldro1:03.331:02.20
2.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro1:05.451:05.16
3.Hanneke Groen9605808Dwk1:06.411:05.45
4.Carli Harteman9602882Dwk1:05.711:06.45
5.Charel Jansen9700376ESCA Zwemmen1:07.021:07.76
6.Sharon Julius9602664Octopus1:07.951:07.83
7.Amber Aardema9801634ESCA Zwemmen1:07.841:08.53
8.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn1:07.231:08.60
9.Denise van Zetten9600932Octopus1:12.311:10.67
10.Susanne Doeve9702712ESCA Zwemmen1:10.321:10.92
11.Britt Schoonhoven9702468Octopus1:13.531:10.95
12.Chelsea Merfol9800870De Rijn1:16.081:11.16
13.Blanca de Louw9801268Aquapoldro1:12.411:12.91
14.Germaine Tjou Tam Sin9700508De Rijn1:09.181:14.82
15.Celine Schoenmaker9801976Dwk1:25.451:22.60


<< TOP >>
Programmanr. 6
13.2.10
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Thomas Leeuwis9601743Dwk1:01.441:01.10
2.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro1:02.381:02.60
3.Casper Muselaers9600399Octopus1:02.691:03.07
4.Peter Rothengatter9701189ESCA Zwemmen1:02.721:03.42
5.Melvin van den Born9601029ESCA Zwemmen1:04.721:04.10
6.Gijs van der Wal9700321De Rijn1:06.461:06.80
7.Tim van der Star9605125ESCA Zwemmen1:06.391:08.071
8.Marnix Ykema9601555Dwk1:05.841:08.072
9.Lars Ruessink9800271Octopus1:07.861:08.51
10.Thijs de Vos9600675De Rijn1:11.761:08.89
11.Bert Veenstra9600043De Rijn1:08.131:09.13
12.Nino Sieling9701845Dwk1:09.581:09.86
13.Stan Ruessink9700829Octopus1:09.821:10.70
14.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro1:12.311:11.16
15.Martin Wenderich9700961Aquapoldro1:13.261:15.20


<< TOP >>
Programmanr. 7
13.2.10
Dames, 50m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Inge Pepping9402308De Rijn28.8729.23
2.Macy Oortwijn9500722Dwk30.6430.04
3.Sharon Gelmers9400416Octopus30.6230.29
4.Loes van Ooijen9205180De Rijn30.0530.78
5.Linda Kolkman9302994ESCA Zwemmen31.5832.36
6.Sifra van Bottenburg9501178Octopus33.3333.02
7.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro32.2933.271
8.Arlette de Vegt9505930ESCA Zwemmen33.3833.272
9.Iris Boon9303012Aquapoldro32.9633.72
10.Tara van Bottenburg9300114Octopus34.8534.42
11.Tessa Mol9501396De RijnNT36.76
12.Esther Wagelaar9303418Dwk37.1636.86
13.Liselot van der Kuip9303584Aquapoldro37.4838.371
14.Annabel Doeve9504332ESCA Zwemmen39.3838.372


<< TOP >>
Programmanr. 8
13.2.10
Jongens, 50m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Max Middelman9301635ESCA Zwemmen28.2828.44
2.Nick Oortwijn9204447Dwk27.5028.67
3.Wessel van der Maarel9300325De Rijn29.1628.73
4.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro31.0129.32
5.Ico Broekhuizen9300069Dwk30.4730.07
6.Robbin Schuchmann9306833Aquapoldro32.5130.45
7.Jory Willemsen9500747Octopus30.7230.60
8.Maarten Arntz9301921De Rijn29.9930.86
9.Sjors Boverhoff9500741Octopus30.8931.05
10.Jeffry van Zetten9500755Octopus32.1431.42
11.Joost de Bruijn9301933De Rijn31.3931.60
12.Nick van de Esschert9302769Aquapoldro32.7432.77
13.Quinn Massee9501521Dwk34.6934.13
14.Jeroen de Graaf9600965ESCA Zwemmen37.2637.64


<< TOP >>
Programmanr. 9
13.2.10
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Marijke Monsma8502100Dwk34.3034.30
2.Jolijn van Valkengoed8101516Aquapoldro34.2335.42
3.Erika Aan het Rot9000010Octopus36.0136.13
4.Manon van Essen9100910Octopus35.2436.45
5.Nynke van der Steur9201690ESCA Zwemmen37.3236.77
6.Rianne Zeegers9103634Dwk36.9537.13
7.Cheryl Notman9004748ESCA Zwemmen37.0737.64
8.Charelle Cordewener9200378De Rijn35.6538.80
9.Marte Stoorvogel9501408De Rijn38.2238.82
10.Anne Marleen van Keulen9404280Aquapoldro36.3140.32
11.Anja Boogaard8400252Aquapoldro39.5340.341
12.Jolanda van Leijen8802670De Rijn40.0040.342
13.Daniek Hendriks9304290ESCA Zwemmen39.8943.76
14.Mariska Hazeleger9702560Dwk48.6047.36
AFGEMMiriam Visserman8704364Octopus41.00


<< TOP >>
Programmanr. 10
13.2.10
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Stefan Hazeleger9100867Dwk29.7130.07
2.Roald Blok9302685Octopus30.4430.73
3.Nick van Gemert8900943Dwk30.7031.02
4.Emile Manni9001901Octopus31.9732.36
5.Sander de Vrught8903499ESCA Zwemmen31.8132.73
Johan Veenstra9201333Dwk32.0132.73
7.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen31.2032.98
8.Remco Jorink8000719Octopus32.1233.16
9.Jasper van der Maarel9001907De Rijn32.6733.51
10.Remco van de Bruinhorst8302673Aquapoldro33.8734.31
11.Gijs de Rooij9104769Aquapoldro32.9534.60
12.Maarten van Gessel8100547De Rijn34.5535.02
13.Hans de Korte8601705De Rijn36.3236.07
14.Winfred Rozeboom9106957ESCA Zwemmen36.0937.98
AFGEMStefan van der Grift8701121Octopus32.53


<< TOP >>
Programmanr. 11
13.2.10
Meisjes, 50m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Inge Pepping9402308De Rijn27.1927.73
2.Annemarie Worst9500042Octopus27.4328.06
3.Sifra van Bottenburg9501178Octopus30.8830.11
4.Sanne Willemsen9502080Dwk30.3630.51
5.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro28.8930.64
6.Marloes van der Beek9401364Aquapoldro29.8730.73
7.Tessa Mol9501396De Rijn30.9431.23
8.Denise van Leeuwen9501672Dwk30.6731.32
9.Tiziana Hey9400466Dwk30.9531.51
10.Sophie de Been9405626Aquapoldro31.4931.80
11.Susanne Doeve9702712ESCA Zwemmen32.2032.23
12.Denise van Zetten9600932Octopus32.8232.59
13.Janneke Enzerink9801216De Rijn33.9333.30
14.Myrna Hendriks9502208ESCA Zwemmen33.8934.16
15.Simone van Megen9800054ESCA Zwemmen34.0534.39


<< TOP >>
Programmanr. 12
13.2.10
Jongens, 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Ivar van Ginkel9400025Dwk26.1126.45
2.Jory Willemsen9500747Octopus26.3726.69
3.Bram Meijlis9401967ESCA Zwemmen27.2826.89
4.Marcel van Essen9400019Octopus26.9927.13
5.Christian Renshoff9404343Octopus27.6127.51
6.Thomas Meijer9402321Aquapoldro28.0227.82
7.Jesse de Vries9503811De Rijn29.9929.26
8.Niels Thomassen9500293Aquapoldro29.2729.34
9.Luuk Drager9504053De Rijn30.4430.29
10.Niek de Brabander9502071Dwk31.1230.95
11.Thijs de Vos9600675De Rijn31.1231.16
12.Jeroen de Graaf9600965ESCA ZwemmenNT31.45
13.Ruben Koek9701187ESCA Zwemmen34.4632.82
14.Antoine Veenstra9402351Dwk29.4532.98

BMStan Ruessink9700829Octopus31.8632.07


<< TOP >>
Programmanr. 13
13.2.10
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro2:41.382:40.20
2.Amber Aardema9801634ESCA Zwemmen2:42.782:46.04
3.Hanneke Groen9605808Dwk2:48.902:48.06
4.Chelsea Merfol9800870De Rijn2:46.942:49.32
5.Sharon Julius9602664Octopus2:50.802:49.76
6.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn2:47.572:49.82
7.Charel Jansen9700376ESCA Zwemmen2:54.042:53.70
8.Carmen ter Weele9800384Octopus2:55.662:55.34
9.Blanca de Louw9801268Aquapoldro2:56.112:57.07
10.Enya Schouten9601076ESCA Zwemmen2:55.423:01.04
11.Marijke van de Beek9602660Octopus3:02.393:03.98
12.Germaine Tjou Tam Sin9700508De Rijn2:59.783:05.35
13.Celine Schoenmaker9801976Dwk3:21.033:25.74
DISCarli Harteman9602882Dwk2:51.002:54.67
SP - SP:  Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
AFGEMLoranne van Keulen9701574Aquapoldro2:59.47


<< TOP >>
Programmanr. 14
13.2.10
Jongens, 200m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Mike van de Kraats9600343De Rijn2:25.822:27.47
2.Thomas Leeuwis9601743Dwk2:31.732:34.13
3.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro2:34.022:36.80
4.Melvin van den Born9601029ESCA Zwemmen2:34.482:37.76
5.Jeroen Voltman9700325ESCA Zwemmen2:37.302:39.51
6.Marnix Ykema9601555Dwk2:43.672:40.72
7.Nino Sieling9701845Dwk2:54.422:53.53
8.Lars Ruessink9800271Octopus2:51.852:55.06
9.Gijs van der Wal9700321De Rijn2:59.022:56.98
10.Axel Julius9702221Octopus3:03.902:58.20
11.Bert Veenstra9600043De Rijn2:50.423:00.10
12.Martin Wenderich9700961Aquapoldro3:01.363:03.51
13.Peter Rothengatter9701189ESCA Zwemmen2:35.863:05.06
14.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro3:11.983:08.44
DISCasper Muselaers9600399Octopus2:37.802:37.74
RF - RF:  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 15
13.2.10
Dames, 200m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Annemarie Worst9500042Octopus2:09.532:08.42
2.Inge Pepping9402308De Rijn2:11.142:08.87
3.Macy Oortwijn9500722Dwk2:07.902:09.64
4.Sharon Gelmers9400416Octopus2:14.642:15.981
5.Loes van Ooijen9205180De Rijn2:16.212:15.982
6.Tara van Bottenburg9300114Octopus2:28.212:20.42
7.Linda Kolkman9302994ESCA Zwemmen2:19.402:20.88
8.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:27.842:22.65
9.Arlette de Vegt9505930ESCA Zwemmen2:27.732:24.29
10.Esther Wagelaar9303418Dwk2:33.362:30.04
11.Iris Boon9303012Aquapoldro2:34.022:32.25
12.Liselot van der Kuip9303584Aquapoldro2:36.232:34.82
13.Janneke Enzerink9801216De RijnNT2:44.70
14.Annabel Doeve9504332ESCA Zwemmen2:41.262:45.91


<< TOP >>
Programmanr. 16
13.2.10
Jongens, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Ferry Weertman9201461Dwk1:54.581:56.33
2.Wessel van der Maarel9300325De Rijn2:04.142:04.22
3.Laurens Pepping9203529De Rijn1:58.762:04.42
4.Roald Blok9302685Octopus2:07.392:05.04
5.Max Middelman9301635ESCA Zwemmen2:13.322:05.32
6.Nick Oortwijn9204447Dwk2:09.542:06.45
7.Sjors Boverhoff9500741Octopus2:07.282:07.45
8.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro2:13.002:08.29
9.Jeffry van Zetten9500755Octopus2:14.642:08.51
10.Bram Meijlis9401967ESCA Zwemmen2:14.672:10.13
11.Ico Broekhuizen9300069Dwk2:12.502:10.90
12.Robbin Schuchmann9306833Aquapoldro2:22.722:11.64
13.Niels Thomassen9500293Aquapoldro2:18.672:17.54
14.Maarten Arntz9301921De Rijn2:08.452:19.00
15.Milan Lentze9401923ESCA Zwemmen2:36.162:33.85


<< TOP >>
Programmanr. 17
13.2.10
Dames, 100m vlinderslag

Senioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Marjolein Delno9400024De Rijn1:05.701:06.94
2.Jolijn van Valkengoed8101516Aquapoldro1:08.001:09.42
3.Nynke van der Steur9201690ESCA Zwemmen1:09.611:10.381
4.Cheryl Notman9004748ESCA Zwemmen1:09.971:10.382
5.Marion van den Berg8600272Dwk1:11.261:10.67
6.Evelien Vos9201912De Rijn1:10.811:11.11
7.Manon van Essen9100910Octopus1:11.841:13.98
8.Erika Aan het Rot9000010Octopus1:13.941:14.06
9.Kim Anne Bouw9000500Dwk1:08.601:14.37
10.Jolanda van Leijen8802670De Rijn1:13.081:15.76
11.Anja Boogaard8400252Aquapoldro1:14.481:16.62
12.Denise van Leeuwen9501672Dwk1:18.481:21.73
13.Sophie de Been9405626Aquapoldro1:21.801:21.98
14.Daniek Hendriks9304290ESCA Zwemmen1:17.051:23.60


<< TOP >>
Programmanr. 18
13.2.10
Heren, 100m vlinderslag

Senioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Emile Manni9001901Octopus58.5459.68
2.Laurens Pepping9203529De Rijn1:01.671:02.60
3.Stefan Hazeleger9100867Dwk1:03.041:03.20
4.Gijs de Rooij9104769Aquapoldro1:02.411:04.08
5.Johan Veenstra9201333Dwk1:04.071:05.21
6.Floris Manni8805679Octopus1:03.161:05.94
7.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen1:04.951:06.04
8.Remco Jorink8000719Octopus1:04.731:06.46
9.Nelis de Wit8101965ESCA Zwemmen1:05.261:06.65
10.Remco van de Bruinhorst8302673Aquapoldro1:04.541:07.54
11.Alex Wenderich9106895Aquapoldro1:07.651:07.73
12.Maarten van Gessel8100547De Rijn1:08.481:08.57
13.Jasper van der Maarel9001907De Rijn1:07.251:09.84
14.Winfred Rozeboom9106957ESCA Zwemmen1:16.511:20.17
NG.ZAGerben Bontekoe8102009Dwk1:10.10


<< TOP >>
Programmanr. 19
13.2.10
Meisjes, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Annemarie Worst9500042Octopus2:15.642:21.18
2.Marjolein Delno9400024De Rijn2:23.862:22.57
3.Sharon Gelmers9400416Octopus2:30.072:26.94
4.Inge Pepping9402308De Rijn2:31.542:29.32
5.Tessa Mol9501396De Rijn2:35.252:37.58
6.Diane Schoenmaker9502920Dwk2:43.242:41.76
7.Isolde de Louw9503008Aquapoldro2:49.452:43.06
8.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro2:35.202:43.80
9.Romy Worst9505272Octopus2:48.482:44.73
10.Amber Aardema9801634ESCA Zwemmen2:43.242:45.50
11.Marloes van der Beek9401364Aquapoldro2:41.302:45.51
12.Sanne Willemsen9502080Dwk2:44.862:47.61
13.Charel Jansen9700376ESCA Zwemmen2:46.452:50.59
14.Myrna Hendriks9502208ESCA Zwemmen2:54.402:54.45
15.Mariska Hazeleger9702560Dwk3:00.513:00.12


<< TOP >>
Programmanr. 20
13.2.10
Jongens, 200m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Christian Renshoff9404343Octopus2:21.542:21.63
2.Mike van de Kraats9600343De Rijn2:26.002:24.98
3.Ivar van Ginkel9400025Dwk2:26.982:25.51
4.Jory Willemsen9500747Octopus2:32.322:27.39
5.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:32.002:28.64
6.Marcel van Essen9400019Octopus2:28.892:29.18
7.Jesse de Vries9503811De Rijn2:35.642:29.54
8.Niels Thomassen9500293Aquapoldro2:30.072:30.61
9.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro2:31.862:33.66
10.Antoine Veenstra9402351Dwk2:32.862:35.51
11.Luuk Drager9504053De Rijn2:44.262:35.58
12.Melvin van den Born9601029ESCA Zwemmen2:35.802:36.10
13.Tim van der Star9605125ESCA Zwemmen2:39.132:37.36
14.Quinn Massee9501521Dwk2:44.892:39.92
NGPeter Rothengatter9701189ESCA Zwemmen2:33.44


<< TOP >>
Programmanr. 21
13.2.10
Meisjes, 50m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Chelsea Merfol9800870De Rijn33.3832.95
2.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn35.4235.26
3.Denise van Ark9604800Aquapoldro34.6535.42
4.Hanneke Groen9605808Dwk34.9135.56
5.Carli Harteman9602882Dwk35.7936.11
6.Susanne Doeve9702712ESCA Zwemmen36.8637.04
7.Denise van Zetten9600932Octopus37.8638.30
8.Britt Schoonhoven9702468Octopus38.5938.37
9.Marijke van de Beek9602660Octopus38.7638.62
10.Blanca de Louw9801268Aquapoldro38.4538.64
11.Enya Schouten9601076ESCA Zwemmen40.2240.07
12.Janneke Enzerink9801216De Rijn40.5141.44
13.Simone van Megen9800054ESCA Zwemmen42.0742.45
14.Celine Schoenmaker9801976Dwk43.4243.78
AFGEMLoranne van Keulen9701574Aquapoldro38.45


<< TOP >>
Programmanr. 22
13.2.10
Jongens, 50m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro33.2232.73
2.Thomas Leeuwis9601743Dwk33.2333.29
3.Jeroen Voltman9700325ESCA Zwemmen36.1635.08
4.Jeroen de Graaf9600965ESCA Zwemmen35.2335.571
5.Casper Muselaers9600399Octopus35.8635.572
6.Marnix Ykema9601555Dwk37.5436.92
7.Thijs de Vos9600675De Rijn37.5737.73
8.Nino Sieling9701845Dwk36.3637.88
9.Martin Wenderich9700961Aquapoldro39.2838.44
10.Ruben Koek9701187ESCA Zwemmen39.4138.74
11.Gijs van der Wal9700321De Rijn38.1739.10
12.Bert Veenstra9600043De Rijn39.4839.501
13.Axel Julius9702221Octopus39.7339.502
14.Lars Ruessink9800271Octopus39.2341.13
15.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro41.1441.66


<< TOP >>
Programmanr. 23
13.2.10
Dames, 100m wisselslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Loes van Ooijen9205180De Rijn1:07.301:07.40
2.Macy Oortwijn9500722Dwk1:10.941:08.76
3.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:11.511:13.82
4.Linda Kolkman9302994ESCA Zwemmen1:11.441:14.62
5.Iris Boon9303012Aquapoldro1:14.541:15.72
6.Arlette de Vegt9505930ESCA Zwemmen1:18.811:16.32
7.Sifra van Bottenburg9501178Octopus1:17.671:16.91
8.Tara van Bottenburg9300114Octopus1:21.001:17.26
9.Sharon Julius9602664Octopus1:19.991:17.56
10.Sophie de Been9405626Aquapoldro1:17.291:17.661
11.Marte Stoorvogel9501408De Rijn1:18.001:17.662
12.Charelle Cordewener9200378De Rijn1:13.361:19.51
13.Esther Wagelaar9303418Dwk1:21.481:21.08
14.Annabel Doeve9504332ESCA Zwemmen1:24.261:26.48


<< TOP >>
Programmanr. 24
13.2.10
Jongens, 100m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Laurens Pepping9203529De Rijn1:04.461:04.22
2.Jacko van der Meer9402347Dwk1:04.951:05.02
3.Jeffry van Zetten9500755Octopus1:12.031:06.04
4.Max Middelman9301635ESCA Zwemmen1:07.351:06.87
5.Nick Oortwijn9204447Dwk1:08.891:07.51
6.Ico Broekhuizen9300069Dwk1:05.781:07.79
7.Robbin Schuchmann9306833Aquapoldro1:10.891:07.95
8.Marcel van Essen9400019Octopus1:05.311:08.54
9.Sjors Boverhoff9500741Octopus1:11.021:10.97
10.Bram Meijlis9401967ESCA Zwemmen1:10.611:11.88
11.Maarten Arntz9301921De Rijn1:05.101:12.45
12.Joost de Bruijn9301933De Rijn1:11.041:12.68
13.Milan Lentze9401923ESCA Zwemmen1:13.541:13.60
14.Nick van de Esschert9302769Aquapoldro1:13.001:13.90

BMStan Ruessink9700829Octopus1:25.201:26.28


<< TOP >>
Programmanr. 25
13.2.10
Dames, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.De Rijn 1De Rijn3:58.903:59.67
Marjolein Delno
Inge Pepping
94
94
59.07Evelien Vos
Loes van Ooijen
92
92
2.Dwk 1Dwk4:04.894:09.86
Rianne Zeegers
Kim Anne Bouw
91
90
1:02.24Marijke Monsma
Marion van den Berg
85
86
3.Octopus 1Octopus4:03.734:11.86
Sharon Gelmers
Manon van Essen
94
91
1:00.12Sifra van Bottenburg
Annemarie Worst
95
95
4.ESCA Zwemmen 1ESCA Zwemmen4:14.964:19.73
Cheryl Notman
Linda Kolkman
90
93
1:04.73Arlette de Vegt
Nynke van der Steur
95
92
5.Aquapoldro 1Aquapoldro4:15.494:23.94
Denise van Ark
Anja Boogaard
96
84
1:05.63Esther Kuhlman
Jolijn van Valkengoed
96
81


<< TOP >>
Programmanr. 26
13.2.10
Heren, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Dwk 1Dwk3:36.833:37.37
Ferry Weertman
Ivar van Ginkel
92
94
53.58Stefan Hazeleger
Nick van Gemert
91
89
2.ESCA Zwemmen 1ESCA Zwemmen3:44.353:44.23
Tom Driessen
Sander de Vrught
87
89
55.89Nelis de Wit
Max Middelman
81
93
3.Octopus 1Octopus3:45.443:45.10
Remco Jorink
Jory Willemsen
80
95
56.92Roald Blok
Emile Manni
93
90
4.De Rijn 1De Rijn3:45.363:50.46
Wessel van der Maarel
Jasper van der Maarel
93
90
55.65Maarten Arntz
Laurens Pepping
93
92
5.Aquapoldro 1Aquapoldro3:49.123:53.30
Remco van de Bruinhorst
Jeroen Staakman
83
94
58.54Alex Wenderich
Gijs de Rooij
91