FINTAN 27 Oktober 2007
Drachten (NED),    27.10.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Dames, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Heren, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 4. Dames, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Heren, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 8. Dames, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 10. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Heren, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 14. Dames, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 16. Dames, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep


-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 400m wisselslag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 13:30       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                 4:41.58     1.
    2.  Jorrit Visser                 8903393 DZ&PC                  4:45.32     2.
    3.  Erik Hagting                  9100829 Nova                   4:47.12     3.
    4.  Vincent van Iperen            9106179 ORCA                   4:48.64     4.
    5.  Jelmer Meijer                 9001961 HZ&PC Heerenveen       4:50.59     5.
    6.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal        4:51.03     6.
    7.  Dennis Wijbenga               9003283 ZPC Stadskanaal        4:56.20     7.
    8.  Tom Odding                    8902301 Trivia                 4:58.51     8.
    9.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal        4:58.95     9.
   10.  Niels Koster                  8701851 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:03.70    10.
   11.  Tjarko Dijkstra               9000681 Trivia                 5:09.82    11.
   12.  Bart Mansier                  9200867 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:12.63    12.
   13.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:18.97    13.
   14.  Gijs Gertsen                  9303485 de vikings             5:26.45    14.
   DIS  Arjen v/d Meulen              8702223 DZ&PC                  4:29.24    DIS
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Maarten Moorman               9401161 De Pinquin             5:40.29    DIS
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Dames, 400m wisselslag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 13:40       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  MariŽt Koster                 8301162 DZ&PC                  5:01.34     1.
    2.  Marloes Oldenburg             8803218 ORCA                   5:03.97     2.
    3.  Gea Hagting                   8801584 Nova                   5:09.67     3.
    4.  Wendan Poelstra               9102496 ORCA                   5:11.22     4.
    5.  MariŽlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:19.16     5.
    6.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:19.54     6.
    7.  Eeke van der Wal              9004150 Trivia                 5:20.14     7.
    8.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:27.43     8.
    9.  Winnie Timans                 9103090 Eemsrobben             5:29.83     9.
   10.  Nanda de Vries                9204328 HZ&PC Heerenveen       5:31.80    10.
   11.  Aukje Jenster                 9200856 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:33.74    11.
   12.  Gerbranda Beijaard            9000272 De Granaet             5:36.60    12.
   13.  Jose Sijbring                 9300702 De Pinquin             5:38.64    13.
   14.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:41.31    14.
   15.  Ankie v.d. Meer               9300504 Neptunia '24           5:44.08    15.
   16.  Lysbeth Wiersma               9204486 HZ&PC Heerenveen       6:03.74    16.
 AFGEM  Monique van der Wijk          9202750 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Heren, 200m schoolslag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 13:55       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs van Valkengoed          8302141 Wvz                    2:15.16     1.
    2.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                 2:19.89     2.
    3.  Jaap v/d Vegte                8803485 DZ&PC                  2:20.26     3.
    4.  Erik Talma                    8903107 Trivia                 2:25.19     4.
    5.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                 2:28.05     5.
    6.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:28.83     6.
    7.  Gavin van der Werf            9302971 HZ&PC Heerenveen       2:31.41     7.
    8.  Edward Buitenwerf             8900531 DZ&PC                  2:34.22     8.
    9.  Alan Slomp                    8703071 DZ&PC                  2:34.85     9.
   10.  Herman van Dijk               8900691 HZ&PC Heerenveen       2:35.09    10.
   11.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                 2:36.18    11.
   12.  Tom Odding                    8902301 Trivia                 2:36.21    12.
   13.  Thomas Veltman                9201355 De Granaet             2:41.77    13.
   14.  Eric Oord                     9103983 HZ&PC Heerenveen       2:42.47    14.
   15.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:42.68    15.
   16.  Sverre van de Wal             9006449 Trivia                 2:44.30    16.
   17.  Tim Weerkamp                  9006605 Trivia                 2:44.76    17.
   18.  Pepijn Stenveld               9002797 Ritola Z&PC            2:45.91    18.
   19.  Jordy Pragt                   9101835 Nova                   2:46.06    19.
   20.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers        2:49.93    20.
   21.  Sam Salimbeni                 9300943 Eemsrobben             2:52.24    21.
   22.  Stefan Petersen               9403067 Oldambt                2:53.25    22.
   23.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin             2:55.11    23.
   24.  Luc van der Wolde             9500281 ZPC Stadskanaal        2:59.22    24.
   25.  Geert Jan Rozeboom            9500325 Trivia                 3:02.47    25.
   26.  Douwe Dijkstra                9304909 DZ&PC                  3:12.38    26.
   27.  Oebele v/d Velde              9502731 DZ&PC                  3:32.77    27.
   DIS  Erik Verholt                  88-03543Team Groningen         2:31.58    DIS
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Ricardo Bolt                  9303521 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM
 AFGEM  Rico Ramaker                  9101857 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM
 AFGEM  Wouter Sikma                  9302335 Neptunia '24                    AFGEM
 AFGEM  Bart Janssen                  8901467 Ritola Z&PC                     AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                Dames, 200m schoolslag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 14:10       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolijn van Valkengoed         8101516 Wvz                    2:32.82     1.
    2.  Lia Dekker                    8700830 DZ&PC                  2:36.96     2.
    3.  Nienke van Eck                9100838 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:42.43     3.
    4.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:44.79     4.
    5.  Karin van DIJK                8600850 HZ&PC Heerenveen       2:49.03     5.
    6.  Paula Duursma                 9300982 DZ&PC                  2:51.16     6.
    7.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:53.90     7.
    8.  Linda Boxma                   8500416 De Spatters            2:54.78     8.
    9.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:54.81     9.
   10.  Joyce Duurken                 9205938 ORCA                   2:55.29    10.
   11.  Josephine Meerman             9304258 DZ&PC                  3:00.94    11.
   12.  Naomi Tourť                   9401628 Trivia                 3:02.80    12.
   13.  Nienke Nolles                 9102286 HZ&PC Heerenveen       3:03.43    13.
   14.  Liza Salverda                 9500570 ORCA                   3:03.52    14.
   15.  Marijke Pras                  9203700 Gzvw                   3:05.86    15.
   16.  Johanna de Boer               9403944 Zpd                    3:06.00    16.
   17.  Nathalja Pragt                9500030 Nova                   3:06.00    17.
   18.  Mirjam Visscher               9007762 Ritola Z&PC            3:07.00    18.
   19.  Elke Forkink                  9500968 Trivia                 3:07.79    19.
   20.  Renate Hemmes                 9600418 Bubble                 3:08.37    20.
   21.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers        3:09.31    21.
   22.  Nynke Dijkstra                9501242 HZ&PC Heerenveen       3:10.79    22.
   23.  Amanda Scholte                9500376 Nova                   3:15.80    23.
   24.  Mariel Buurman                9500598 Nova                   3:16.00    24.
   25.  Kristel Hormann               9601084 De Spatters            3:16.51    25.
   26.  Rowan Klaassens               9200942 De Spatters            3:17.38    26.
   27.  Loes Wielink                  9403960 Trivia                 3:20.90    27.
   28.  Claudia Damski                9402346 DZ&PC                  3:23.13    28.
   29.  Joanne van Essen              9303506 De Aquaflippers        3:24.63    29.
   30.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                 3:27.06    30.
   31.  Manon Pesman                  9102444 De Aquaflippers        3:27.60    31.
   DIS  Sylvia Dik                    9501064 De Pinquin                        DIS
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Fiona Stenveld                9102980 Ritola Z&PC                     AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 100m rugslag             alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 14:25       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Koster                  8701851 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.20     1.
    2.  Joost SchrŲder                8803073 Trivia                 1:00.50     2.
    3.  Rory Bob de Haan              81-00609Team Groningen         1:00.61     3.
    4.  Albert Dijkstra               9204437 DZ&PC                  1:04.31     4.
    5.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal        1:04.40     5.
    6.  Jorke Willemse                9301977 ORCA                   1:04.41     6.
    7.  Bas Braun                     9106545 Trivia                 1:04.68     7.
    8.  Herman Hofman                 9001229 Ritola Z&PC            1:05.60     8.
    9.  Sven Alkema                   9303083 de vikings             1:05.96     9.
   10.  Rudie Kirkenier               9001537 DZ&PC                  1:06.49    10.
   11.  Marein Boonstra               8805367 HZ&PC Heerenveen       1:06.68    11.
   12.  Christiaan van Dijk           9200245 HZ&PC Heerenveen       1:06.74    12.
   13.  Dennis Cramer                 9200199 Appingedam             1:07.09    13.
   14.  Tim Blauw                     9301345 Nova                   1:09.41    14.
   15.  Hendrik de Vries              8803707 Bubble                 1:09.43    15.
   16.  Dennis Poelstra               8902463 De Aquaflippers        1:09.84    16.
   17.  Levi Hilbolling               9500593 Nova                   1:12.76    17.
   18.  Edwin HŲltke                  9200579 Eemsrobben             1:14.33    18.
   19.  Ruben Rozeboom                9500323 Trivia                 1:19.48    19.
   20.  Vincent Visser                9502197 de vikings             1:24.17    20.
 AFGEM  Sidney de Roos                8902647 Neptunia '24                    AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Dames, 100m rugslag             alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 14:30       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willemijn Knot                9002010 Trivia                 1:03.94     1.
    2.  Chantal Nap                   89-03004Team Groningen         1:05.32     2.
    3.  Ilse Kraayeveld               9002110 ORCA                   1:06.41     3.
    4.  MariŽlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.78     4.
    5.  Kyra Rietveld                 9300624 Trivia                 1:07.97     5.
    6.  Jolanda Cnossen               8600712 Neptunia '24           1:08.18     6.
    7.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                 1:09.06     7.
    8.  Mariska Meems                 8902812 ZPC Stadskanaal        1:10.13     8.
    9.  Myrthe Sytsema                9502706 HZ&PC Heerenveen       1:10.57     9.
   10.  Grace Vrieling                9401624 Trivia                 1:10.86    10.
   11.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.00    11.
   12.  Simone v/d Wal                9104636 DZ&PC                  1:11.02    12.
   13.  Jose Sijbring                 9300702 De Pinquin             1:11.84    13.
   14.  Rianne Hooiveld               9001572 Bubble                 1:11.86    14.
   15.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:12.23    15.
   16.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam             1:12.30    16.
   17.  Maxime de Wilde               9304658 DZ&PC                  1:12.94    17.
   18.  Linda Doorn                   8900978 Eemsrobben             1:14.13    18.
   19.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.44    19.
   20.  Anna Visser                   9400774 HZ&PC Heerenveen       1:14.53    20.
   21.  Cynthia van Beusekom          9500134 Trivia                 1:16.00    21.
   22.  Rosanne Schoonbeek            9402692 Trivia                 1:16.13    22.
   23.  Wendy Gonggrijp               9001192 Ritola Z&PC            1:16.28    23.
   24.  Joyce Koster                  9002102 ZPC Stadskanaal        1:16.58    24.
   25.  Nathasja Bos                  9100362 ZPC Stadskanaal        1:16.74    25.
   26.  Elisabeth Muthert             9500062 ZPC Stadskanaal        1:17.21    26.
   27.  Annelies Rijstenberg          9303794 Ritola Z&PC            1:17.24    27.
   28.  Stephanie Koopman             9202524 Gzvw                   1:17.27    28.
   29.  Eline Haandrikman             9203662 De Spatters            1:17.50    29.
   30.  Marije Oosterhuis             9500318 Eemsrobben             1:17.50    30.
   31.  Maaike Goosen                 9205676 Bubble                 1:19.66    31.
   32.  Dieudonnťe Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:20.38    32.
   33.  Imke Odding                   9501326 Trivia                 1:21.22    33.
   34.  Freya Holwerda                9502780 ORCA                   1:22.92    34.
   35.  Charlotte Feimann             9500140 Nova                   1:23.46    35.
   36.  Evelien van Ruiten            9602924 ORCA                   1:24.08    36.
   37.  Inez Zewuster                 9503700 Vriledo                1:25.76    37.
   38.  Richelle Mellema              9700212 De Pinquin             1:25.93    38.
   DIS  Elles Borgers                 9302310 ZPC Stadskanaal        1:15.84    DIS
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Mai-Di Postma                 9502622 De Aquaflippers                 AFGEM
 AFGEM  Kirsten Scholtens             9500602 De Aquaflippers                 AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                Heren, 200m vrije slag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 14:40       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjen v/d Meulen              8702223 DZ&PC                  1:51.47     1.
    2.  Rudy Ted de Haan              84-00805Team Groningen         1:52.19     2.
    3.  Sebastian Bakker              88-00119Team Groningen         1:52.76     3.
    4.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:57.14     4.
    5.  Jorrit Visser                 8903393 DZ&PC                  1:59.05     5.
    6.  Ewoud Potiek                  8902503 DZ&PC                  1:59.13     6.
    7.  Chris van Vliet               9102425 DZ&PC                  2:00.07     7.
    8.  Casper Hut                    78-00471Team Groningen         2:00.22     8.
    9.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:01.89     9.
   10.  Lars Hamming                  9005491 Ritola Z&PC            2:03.94    10.
   11.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:04.72    11.
   12.  Bernd Kobesen                 9300981 Nova                   2:06.08    12.
   13.  Tim Weerkamp                  9006605 Trivia                 2:07.14    13.
   14.  Remco Kamps                   9001465 DZ&PC                  2:07.68    14.
   15.  Hans Westerhoff               8502957 Ritola Z&PC            2:07.74    15.
   16.  Martijn Groenewegen           8905497 Eemsrobben             2:08.30    16.
   17.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                 2:08.88    17.
   18.  Renť Beetsma                  6900069 DZ&PC                  2:09.63    18.
   19.  Micheal Westers               9204263 de vikings             2:10.03    19.
   20.  Aydin Aydin Hummel            9201577 ZCNF'34                2:10.56    20.
   21.  Kars ten Have                 9200467 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:10.92    21.
   22.  Ronald Venema                 9201357 Bubble                 2:11.00    22.
   23.  Niels Blauw                   9004689 Nova                   2:11.49    23.
   24.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam             2:11.76    24.
   25.  Michel Popken                 9002321 Ritola Z&PC            2:12.12    25.
   26.  Erik de Nijs                  9204259 de vikings             2:13.34    26.
   27.  Roy Smeenge                   9305557 Vriledo                2:13.74    27.
   28.  Maxim Veldhuis                9400195 HZ&PC Heerenveen       2:14.07    28.
   29.  Willem Kees Roos              9402693 de vikings             2:14.49    29.
   30.  Fabian Buiringe               9006209 Trivia                 2:15.23    30.
   31.  DaniŽl Boef                   9005213 ZPC Stadskanaal        2:15.49    31.
   32.  Pepijn Stenveld               9002797 Ritola Z&PC            2:16.68    32.
   33.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam             2:16.70    33.
   34.  Kevin Visser                  9006239 de vikings             2:17.63    34.
   35.  Jens Kobesen                  9500117 Nova                   2:18.59    35.
   36.  Maarten Moorman               9401161 De Pinquin             2:19.15    36.
   37.  Frank Theuns                  9300971 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:21.68    37.
   38.  Jonathan Rozema               9501157 DZ&PC                  2:21.86    38.
   39.  Maxiem Wagenaar               9304645 Ritola Z&PC            2:23.22    39.
   40.  Jelger Rietveld               9201109 De Aquaflippers        2:24.48    40.
   41.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal        2:25.58    41.
   42.  Milan GrŁnewald               9500757 Trivia                 2:25.67    42.
   43.  Olav van der Wal              9303399 Trivia                 2:25.85    43.
   44.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal        2:26.20    44.
   45.  Edwin HŲltke                  9200579 Eemsrobben             2:26.68    45.
   46.  Geert Jan Rozeboom            9500325 Trivia                 2:27.51    46.
   47.  Richard Hovenkamp             9400497 De Spatters            2:28.15    47.
   48.  Myrdin Willemse               9500951 ORCA                   2:36.06    48.
 AFGEM  Rico Ramaker                  9101857 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM
 AFGEM  Marwin Iedema                 9202783 DZ&PC                           AFGEM
 AFGEM  Bart Janssen                  8901467 Ritola Z&PC                     AFGEM
 AFGEM  Steven Delsman                8900667 Vriledo                         AFGEM
 AFGEM  Frank Zijlstra                9202245 De Aquaflippers                 AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                Dames, 200m vrije slag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 14:55       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                 2:07.31     1.
    2.  MariŽt Koster                 8301162 DZ&PC                  2:09.20     2.
    3.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:09.64     3.
    4.  Nienke van Eck                9100838 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:09.66     4.
    5.  Monique van Vliet             8904410 DZ&PC                  2:10.68     5.
    6.  Eeke van der Wal              9004150 Trivia                 2:14.91     6.
    7.  Saskia Bergsma                9301686 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:15.71     7.
    8.  Fiona van Heerde              9403660 de vikings             2:17.00     8.
    9.  Linda Boxma                   8500416 De Spatters            2:18.45     9.
   10.  Bernadette Bol                8900428 HZ&PC Heerenveen       2:18.81    10.
   11.  Fraukje Puts                  9206470 ZPC Stadskanaal        2:18.94    11.
   12.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:19.47    12.
   13.  Dieneke Been                  9303444 DZ&PC                  2:19.60    13.
   14.  Renske de Groot               9300276 DZ&PC                  2:20.11    14.
   15.  Nicky de Wilde                9006888 DZ&PC                  2:20.25    15.
   16.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC            2:20.38    16.
   17.  Femke Leenstra                9503038 ORCA                   2:21.19    17.
   18.  Nathasja Topelen              8904148 ZPC Stadskanaal        2:21.47    18.
   19.  Sofie Salimbeni               9500542 Eemsrobben             2:21.90    19.
   20.  Charissa Zijlstra             9402514 Zpd                    2:22.10    20.
   21.  Kimberly GrŁnewald            9006680 Trivia                 2:22.18    21.
   22.  Naomi Tourť                   9401628 Trivia                 2:23.16    22.
   23.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:23.26    23.
   24.  Beau Rijpers                  9402638 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:23.66    24.
   25.  Linda Doorn                   8900978 Eemsrobben             2:24.11    25.
   26.  Stephanie Koopman             9202524 Gzvw                   2:24.54    26.
   27.  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                 2:24.92    27.
   28.  Marinthe Dijkhuis             9403312 Trivia                 2:25.68    28.
   29.  Roos Wielink                  9403962 Trivia                 2:27.06    29.
   30.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                   2:27.90    30.
   31.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal        2:28.33    31.
   32.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers        2:29.40    32.
   33.  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam             2:29.60    33.
   34.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC            2:29.99    34.
   35.  Relinda Baas                  8900144 Gzvw                   2:30.41    35.
   36.  Eline Ligthart                9301706 de vikings             2:31.78    36.
   37.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                   2:32.63    37.
   38.  Jessie Smeding                9504528 de vikings             2:32.86    38.
   39.  Sylvia Dik                    9501064 De Pinquin             2:32.89    39.
   40.  Esmee Janssen                 9200852 Ritola Z&PC            2:35.12    40.
   41.  Charlotte Puister             9400566 Eemsrobben             2:35.43    41.
   42.  Eline Haandrikman             9203662 De Spatters            2:36.15    42.
   43.  Eva Willemsen                 9602570 Appingedam             2:37.17    43.
   44.  Jolien Bleichrodt             9203650 de vikings             2:37.96    44.
   45.  Christina van der Laan        9504864 Ritola Z&PC            2:46.67    45.
   46.  Lianne van Timmeren           9105524 Ritola Z&PC            2:48.64    46.
   DIS  Elke Forkink                  9500968 Trivia                            DIS
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Nienke Kiewiet                9200922 Oldambt                           DIS
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Anika ten Have                9400712 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM
 AFGEM  Fiona Stenveld                9102980 Ritola Z&PC                     AFGEM
 AFGEM  AdŠja Stoetman                9600348 Gzvw                            AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                Heren, 200m wisselslag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 15:25       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                 2:08.68     1.
    2.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                 2:11.00     2.
    3.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:14.86     3.
    4.  Joost SchrŲder                8803073 Trivia                 2:15.72     4.
    5.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                 2:17.47     5.
    6.  Erik Talma                    8903107 Trivia                 2:17.50     6.
    7.  Tjarko Dijkstra               9000681 Trivia                 2:17.80     7.
    8.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal        2:18.03     8.
    9.  Jorke Willemse                9301977 ORCA                   2:19.60     9.
   10.  Dennis Wijbenga               9003283 ZPC Stadskanaal        2:19.77    10.
   11.  Vincent van Iperen            9106179 ORCA                   2:20.26    11.
   12.  Bas Braun                     9106545 Trivia                 2:21.47    12.
   13.  Gavin van der Werf            9302971 HZ&PC Heerenveen       2:23.00    13.
   14.  Dennis Bos                    9201965 HZ&PC Heerenveen       2:23.83    14.
   15.  Bernd Kobesen                 9300981 Nova                   2:24.03    15.
   16.  …tiŽnne Vrieling              9102455 Trivia                 2:24.10    16.
   17.  Hans Westerhoff               8502957 Ritola Z&PC            2:25.57    17.
   18.  Jordy Pragt                   9101835 Nova                   2:28.19    18.
   19.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                 2:28.19    19.
   20.  Sven Alkema                   9303083 de vikings             2:30.20    20.
   21.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:30.66    21.
   22.  Eric Oord                     9103983 HZ&PC Heerenveen       2:32.29    22.
   23.  Kars ten Have                 9200467 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:32.51    23.
   24.  Kevin Visser                  9006239 de vikings             2:34.07    24.
   25.  Albert Dijkstra               9204437 DZ&PC                  2:34.93    25.
   26.  Erik de Nijs                  9204259 de vikings             2:35.50    26.
   27.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin             2:36.87    27.
   28.  Michel Popken                 9002321 Ritola Z&PC            2:36.88    28.
   29.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers        2:39.19    29.
   30.  Luc van der Wolde             9500281 ZPC Stadskanaal        2:39.95    30.
   31.  Rycklef Epema                 9202787 DZ&PC                  2:42.05    31.
   32.  Jens Kobesen                  9500117 Nova                   2:43.53    32.
   33.  Levi Hilbolling               9500593 Nova                   2:46.50    33.
   34.  Ruben Rozeboom                9500323 Trivia                 2:48.52    34.
   35.  Maxiem Wagenaar               9304645 Ritola Z&PC            2:50.47    35.
   36.  Myrdin Willemse               9500951 ORCA                   2:56.29    36.
   DIS  Vincent Visser                9502197 de vikings                        DIS
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal        2:21.66    DIS
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:29.97    DIS
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Frank Theuns                  9300971 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:43.67    DIS
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
 AFGEM  Ricardo Bolt                  9303521 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10               Dames, 200m wisselslag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 15:40       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolijn van Valkengoed         8101516 Wvz                    2:20.13     1.
    2.  Marloes Oldenburg             8803218 ORCA                   2:24.84     2.
    3.  Lia Dekker                    8700830 DZ&PC                  2:25.03     3.
    4.  Gea Hagting                   8801584 Nova                   2:25.96     4.
    5.  Wendan Poelstra               9102496 ORCA                   2:27.25     5.
    6.  Mariska Meems                 8902812 ZPC Stadskanaal        2:31.43     6.
    7.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                 2:37.73     7.
    8.  Grace Vrieling                9401624 Trivia                 2:37.75     8.
    9.  Kyra Rietveld                 9300624 Trivia                 2:38.35     9.
   10.  Saskia Bergsma                9301686 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:41.04    10.
   11.  Fiona van Heerde              9403660 de vikings             2:41.40    11.
   12.  Josephine Meerman             9304258 DZ&PC                  2:41.40    12.
   13.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:41.87    13.
   14.  Joyce Duurken                 9205938 ORCA                   2:42.22    14.
   15.  Rianne Hooiveld               9001572 Bubble                 2:42.54    15.
   16.  Cynthia van Beusekom          9500134 Trivia                 2:44.19    16.
   17.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:44.51    17.
   18.  Nathasja Bos                  9100362 ZPC Stadskanaal        2:45.35    18.
   19.  Nienke Nolles                 9102286 HZ&PC Heerenveen       2:45.47    19.
   20.  Beau Rijpers                  9402638 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:45.57    20.
   21.  Myrthe Sytsema                9502706 HZ&PC Heerenveen       2:46.09    21.
   22.  Liza Salverda                 9500570 ORCA                   2:46.93    22.
   23.  Anna Visser                   9400774 HZ&PC Heerenveen       2:48.42    23.
   24.  Renate Hemmes                 9600418 Bubble                 2:50.47    24.
   25.  Marijke Pras                  9203700 Gzvw                   2:51.28    25.
   26.  Marinthe Dijkhuis             9403312 Trivia                 2:51.98    26.
   27.  Ellen Hoving                  9402862 Bubble                 2:52.94    27.
   28.  Imke Odding                   9501326 Trivia                 2:54.12    28.
   29.  Jessie Smeding                9504528 de vikings             2:55.57    29.
   30.  Eline Haandrikman             9203662 De Spatters            2:55.92    30.
   31.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC            2:56.23    31.
   32.  Dieudonnťe Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:57.54    32.
   33.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                 2:57.55    33.
   34.  Nynke Dijkstra                9501242 HZ&PC Heerenveen       2:58.56    34.
   35.  Amanda Scholte                9500376 Nova                   2:59.00    35.
   36.  AdŠja Stoetman                9600348 Gzvw                   2:59.63    36.
   37.  Naomi Zuidema                 9600058 ZPC Stadskanaal        3:00.39    37.
   38.  Claudia Hacke                 9602936 de vikings             3:02.80    38.
   39.  Rixt Menger                   9602052 DZ&PC                  3:03.19    39.
   40.  Christina van der Laan        9504864 Ritola Z&PC            3:04.06    40.
   41.  Evelien van Ruiten            9602924 ORCA                   3:04.63    41.
   42.  Lianne van Timmeren           9105524 Ritola Z&PC            3:12.04    42.
   43.  Charlotte Feimann             9500140 Nova                   3:15.23    43.
   DIS  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                            DIS
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Wendy Gonggrijp               9001192 Ritola Z&PC                       DIS
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Joanne van Essen              9303506 De Aquaflippers        2:55.64    DIS
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Mai-Di Postma                 9502622 De Aquaflippers                 AFGEM
    NG  Annelies Rijstenberg          9303794 Ritola Z&PC                        NG



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Heren, 100m vlinderslag           alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 16:05       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjen v/d Meulen              8702223 DZ&PC                    57.26     1.
    2.  Rory Bob de Haan              81-00609Team Groningen           57.56     2.
    3.  Thijs van Valkengoed          8302141 Wvz                      58.88     3.
    4.  Jeroen Stuut                  8803315 Trivia                   59.19     4.
    5.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.60     5.
    6.  Marein Boonstra               8805367 HZ&PC Heerenveen       1:00.81     6.
    7.  Erik Hagting                  9100829 Nova                   1:01.82     7.
    8.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal        1:01.93     8.
    9.  Ewoud Potiek                  8902503 DZ&PC                  1:02.12     9.
   10.  Jelmer Meijer                 9001961 HZ&PC Heerenveen       1:02.25    10.
   11.  Tom Odding                    8902301 Trivia                 1:03.67    11.
   12.  Chris van Vliet               9102425 DZ&PC                  1:03.99    12.
   13.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:04.00    13.
   14.  Bart Mansier                  9200867 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.50    14.
   15.  Lars Hamming                  9005491 Ritola Z&PC            1:05.61    15.
   16.  Ronald Venema                 9201357 Bubble                 1:07.19    16.
   17.  Renť Beetsma                  6900069 DZ&PC                  1:07.32    17.
   18.  Maxim Veldhuis                9400195 HZ&PC Heerenveen       1:08.50    18.
   19.  Remco Kamps                   9001465 DZ&PC                  1:08.84    19.
   20.  Aydin Aydin Hummel            9201577 ZCNF'34                1:09.00    20.
   21.  Herman Hofman                 9001229 Ritola Z&PC            1:09.63    21.
   22.  Roy Smeenge                   9305557 Vriledo                1:09.78    22.
   23.  Tim Vondeling                 9402009 De Aquaflippers        1:14.11    23.
   24.  Milan GrŁnewald               9500757 Trivia                 1:14.17    24.
   25.  Gijs Gertsen                  9303485 de vikings             1:14.53    25.
   26.  Jonathan Rozema               9501157 DZ&PC                  1:14.56    26.
 AFGEM  Sidney de Roos                8902647 Neptunia '24                    AFGEM
 AFGEM  Steven Delsman                8900667 Vriledo                         AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Dames, 100m vlinderslag           alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 16:10       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                 1:02.78     1.
    2.  Willemijn Knot                9002010 Trivia                 1:04.35     2.
    3.  Chantal Nap                   89-03004Team Groningen         1:05.93     3.
    4.  Aukje Jenster                 9200856 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.09     4.
    5.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.87     5.
    6.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.57     6.
    7.  Monique van Vliet             8904410 DZ&PC                  1:09.64     7.
    8.  Winnie Timans                 9103090 Eemsrobben             1:10.44     8.
    9.  Jolanda Cnossen               8600712 Neptunia '24           1:10.80     9.
   10.  Nanda de Vries                9204328 HZ&PC Heerenveen       1:11.90    10.
   11.  MariŽlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:12.81    11.
   12.  Gerbranda Beijaard            9000272 De Granaet             1:13.18    12.
   13.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.21    13.
   14.  Rosanne Schoonbeek            9402692 Trivia                 1:14.64    14.
   15.  Sofie Salimbeni               9500542 Eemsrobben             1:15.93    15.
   16.  Ankie v.d. Meer               9300504 Neptunia '24           1:15.97    16.
   17.  Femke Leenstra                9503038 ORCA                   1:17.25    17.
   18.  Kimberly GrŁnewald            9006680 Trivia                 1:17.30    18.
   19.  Nathalja Pragt                9500030 Nova                   1:17.89    19.
   20.  Esmee Janssen                 9200852 Ritola Z&PC            1:19.51    20.
   21.  Relinda Baas                  8900144 Gzvw                   1:19.68    21.
   22.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers        1:19.77    22.
   23.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                   1:20.59    23.
   24.  Elles Borgers                 9302310 ZPC Stadskanaal        1:21.05    24.
   25.  Roos Wielink                  9403962 Trivia                 1:21.53    25.
   26.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC            1:22.34    26.
   27.  Elisabeth Muthert             9500062 ZPC Stadskanaal        1:22.50    27.
   28.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                   1:22.84    28.
   29.  Johanna de Boer               9403944 Zpd                    1:23.88    29.
   30.  Richelle Mellema              9700212 De Pinquin             1:23.92    30.
   31.  Lysbeth Wiersma               9204486 HZ&PC Heerenveen       1:24.08    31.
   32.  Freya Holwerda                9502780 ORCA                   1:29.23    32.
 AFGEM  Anika ten Have                9400712 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM
 AFGEM  Monique van der Wijk          9202750 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM
 AFGEM  Kirsten Scholtens             9500602 De Aquaflippers                 AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Heren, 50m schoolslag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 16:20       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastian Bakker              88-00119Team Groningen           30.06     1.
    2.  Erik Verholt                  88-03543Team Groningen           30.22     2.
    3.  Edward Buitenwerf             8900531 DZ&PC                    30.37     3.
    4.  Erik Talma                    8903107 Trivia                   30.50     4.
    5.  Jaap v/d Vegte                8803485 DZ&PC                    30.50     5.
    6.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   30.73     6.
    7.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.76     7.
    8.  Herman van Dijk               8900691 HZ&PC Heerenveen         32.17     8.
    8.  Alan Slomp                    8703071 DZ&PC                    32.17     8.
   10.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.57    10.
   11.  Sverre van de Wal             9006449 Trivia                   33.63    11.
   12.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               35.50    12.
   13.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          36.50    13.
   14.  Stefan Petersen               9403067 Oldambt                  36.69    14.
 AFGEM  Ricardo Bolt                  9303521 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM
 AFGEM  Rico Ramaker                  9101857 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM
 AFGEM  Wouter Sikma                  9302335 Neptunia '24                    AFGEM
 AFGEM  Coen van Leeuwen              8603743 Vriledo                         AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Dames, 50m schoolslag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 16:20       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lia Dekker                    8700830 DZ&PC                    33.79     1.
    2.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.41     2.
    3.  Paula Duursma                 9300982 DZ&PC                    34.90     3.
    4.  Nienke van Eck                9100838 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.07     4.
    5.  Karin van DIJK                8600850 HZ&PC Heerenveen         36.18     5.
    6.  Kyra Rietveld                 9300624 Trivia                   37.60     6.
    7.  Linda Boxma                   8500416 De Spatters              37.68     7.
    8.  Dieneke Been                  9303444 DZ&PC                    38.19     8.
    9.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal          39.05     9.
   10.  Sanne Zijlstra                9401968 DZ&PC                    40.50    10.
   11.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal          40.87    11.
   12.  Rowan Klaassens               9200942 De Spatters              40.94    12.
   13.  Mariel Buurman                9500598 Nova                     42.43    13.
   14.  Kristel Hormann               9601084 De Spatters              43.37    14.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Heren, 50m vrije slag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 16:25       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rudy Ted de Haan              84-00805Team Groningen           22.77     1.
    2.  Jeroen Stuut                  8803315 Trivia                   24.10     2.
    3.  Casper Hut                    78-00471Team Groningen           24.18     3.
    4.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen     24.72     4.
    5.  Niels Koster                  8701851 ZPC Bikkel Hoogeveen     24.73     5.
    6.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   24.98     6.
    7.  Mark Rogaar                   8802861 Bubble                   25.13     7.
    8.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     25.41     8.
    9.  …tiŽnne Vrieling              9102455 Trivia                   25.58     9.
   10.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               25.66    10.
   11.  Niels Blauw                   9004689 Nova                     26.01    11.
   12.  Rene Doornbos                 8900751 Eemsrobben               26.06    12.
   13.  Dennis Poelstra               8902463 De Aquaflippers          26.19    13.
   14.  Thomas Veltman                9201355 De Granaet               26.53    14.
   15.  DaniŽl Boef                   9005213 ZPC Stadskanaal          26.86    15.
   16.  Martijn Groenewegen           8905497 Eemsrobben               26.87    16.
   17.  Kars ten Have                 9200467 ZPC Bikkel Hoogeveen     27.20    17.
   18.  Rudie Kirkenier               9001537 DZ&PC                    27.20    18.
   19.  Dennis Bos                    9201965 HZ&PC Heerenveen         27.25    19.
   20.  Roy Smeenge                   9305557 Vriledo                  27.72    20.
   21.  Maxim Veldhuis                9400195 HZ&PC Heerenveen         27.99    21.
   22.  Christiaan van Dijk           9200245 HZ&PC Heerenveen         28.07    22.
   23.  Jelger Rietveld               9201109 De Aquaflippers          28.13    23.
   24.  Tim Blauw                     9301345 Nova                     28.22    24.
   25.  Maarten Moorman               9401161 De Pinquin               28.34    25.
   26.  Dennis Cramer                 9200199 Appingedam               28.36    26.
   27.  Rycklef Epema                 9202787 DZ&PC                    28.78    27.
   28.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin               28.93    28.
   29.  Sam Salimbeni                 9300943 Eemsrobben               29.06    29.
   30.  Richard Hovenkamp             9400497 De Spatters              29.10    30.
   31.  Milan GrŁnewald               9500757 Trivia                   29.76    31.
   32.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal          30.37    32.
 AFGEM  Steven Delsman                8900667 Vriledo                         AFGEM
 AFGEM  Coen van Leeuwen              8603743 Vriledo                         AFGEM
 AFGEM  Frank Zijlstra                9202245 De Aquaflippers                 AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Dames, 50m vrije slag            alg. leeftijdsgroep
27.10.07 - 16:30       Sportemotion sponsort de Fintan-reeks                Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse Kraayeveld               9002110 ORCA                     27.12     1.
    2.  MariŽt Koster                 8301162 DZ&PC                    27.99     2.
    3.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.00     3.
    4.  Monique van Vliet             8904410 DZ&PC                    28.22     4.
    5.  Maxime de Wilde               9304658 DZ&PC                    28.23     5.
    6.  Nathasja Topelen              8904148 ZPC Stadskanaal          29.06     6.
    7.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               29.07     7.
    8.  Naomi Tourť                   9401628 Trivia                   29.16     8.
    9.  Jose Sijbring                 9300702 De Pinquin               29.19     9.
   10.  Renske de Groot               9300276 DZ&PC                    29.25    10.
   11.  Nicky de Wilde                9006888 DZ&PC                    29.32    11.
   12.  Bernadette Bol                8900428 HZ&PC Heerenveen         29.48    12.
   13.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.66    13.
   14.  Fraukje Puts                  9206470 ZPC Stadskanaal          29.81    14.
   15.  Simone v/d Wal                9104636 DZ&PC                    29.88    15.
   16.  Joyce Koster                  9002102 ZPC Stadskanaal          30.23    16.
   17.  Maaike Goosen                 9205676 Bubble                   30.31    17.
   18.  Anouk Frieman                 9502390 Vriledo                  30.33    18.
   19.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers          30.52    19.
   20.  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam               30.52    20.
   21.  Charissa Zijlstra             9402514 Zpd                      30.84    21.
   22.  Sylvia Dik                    9501064 De Pinquin               31.22    22.
   23.  Charlotte Puister             9400566 Eemsrobben               31.64    23.
   24.  Janine Huizeling              9601598 Trivia                   32.90    24.
   25.  Manon Pesman                  9102444 De Aquaflippers          33.21    25.
   26.  Inez Zewuster                 9503700 Vriledo                  33.47    26.
   27.  Richelle Mellema              9700212 De Pinquin               34.22    27.
   28.  Yvonne van Rein               9501514 Vriledo                  35.19    28.
   DIS  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                            DIS
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Linda Boxma                   8500416 De Spatters                       DIS
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Anika ten Have                9400712 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM



Splash Meet Manager 2007Registered to dz&pc