Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5


Kring Speedo Finale
Horst, 7. - 8.6.2008


Programmanr. 2
7.6.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ted WildersMosa Regio1:19.8097011771:10.26
2.Max HermansHzpc1:15.6697008791:12.15
3.Lars van DiddenZeps1:16.7397016151:12.40
4.Jeroen de CroockZC Valkenburg1:20.2997020251:14.67
5.Jitse ZonneveldRz1:18.9597005741:15.37
6.Ivo NemethBrunssum1:19.5097000751:16.23
7.Killian von den HoffBrunssum1:26.6097000131:19.77
8.Sven ClaessensZC Eijsden1:25.2197002131:21.28
9.Kevin JanssenKimbria1:27.0797005851:21.67
10.Michaily PappasKimbria1:31.9497002851:21.70
11.Luc NelissenPatrick1:22.9897013811:22.41
12.Zjef NelissenRz1:30.1397016791:23.66
13.Hugo van Ierselsg N-Limburg1:25.3097022871:24.02
14.Roy van RijswickRob1:28.3797008971:24.25
15.Ivo GrosveldRzl1:30.3797024831:24.39
16.Tim PeetersRz1:32.0897003631:25.64
17.Jasper SlobbePatrick1:32.9697004351:27.26
18.Danny HamersEurode/KZC1:25.0797011691:28.78


<< TOP >>
Programmanr. 6
7.6.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy SeverinsEurode/KZC1:17.3298005591:15.31
2.Robbin VonkDe Roersoppers1:19.8398007371:21.10
3.Devi WeberNimo1:21.1998012151:21.86
4.Koen KosterHzpc1:27.5099005171:22.29
5.Vincent JacobsNimo1:25.4898016691:24.67
6.Dylan WoltersHellas-Glana1:26.1398002871:25.51
7.Luc KauhlHellas-Glana1:31.6198015471:25.98
8.Daan JenteBrunssum1:27.8299002771:26.82
9.Stan SteltenHellas-Glana1:33.0799004611:27.07FJ 1
10.Caio Passos-NewmanKimbria1:34.2398010431:27.07FJ 2
11.Reuben SmitsEurode/KZC1:32.8798000551:30.23
12.Koen WijnandsDe Roersoppers1:34.8998002471:32.25
13.Servé NelissenRz1:29.0699005791:35.54
14.Lars van der HaijdenBrunssum1:34.9299002251:36.65
15.Jhamiro HabetsBrunssum1:35.4498008031:37.77
16.Valentijn KokkelmansMosaqua1:41.2599003171:38.54
17.Michel HenkelRz1:40.0898023011:39.48
18.Quintijn van HeesBrunssum1:38.0398022531:41.60


<< TOP >>
Programmanr. 16
7.6.08
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laurent BamsZC Eijsden4:57.3196001934:59.59
2.Philip BamsZC Eijsden5:19.0496001955:15.09
3.Sem HermansHzpc5:30.0196012595:34.00
4.Sam DerksHzpc5:48.0996007195:36.32
5.Timo BillmanEurode/KZC5:41.2696010335:36.57
6.Bram in 't ZandtMosa Regio5:49.1996012575:50.91
7.Rowin MeuffelsHellas-Glana5:47.5496033255:51.26
8.Robin MeuwissenPatrick6:00.8896026015:56.54
9.Tim RamaekersZon/S&s6:16.3696006295:59.27
10.Brando BockenZeps6:05.1396002156:01.07
11.Bas KerckhoffsZC Valkenburg5:59.1796015716:03.26
12.Jeroen BongersRzl6:00.6596026296:04.85
13.Mike DriessenBrunssum6:02.7296011756:06.89
14.Björn PiketHzpc6:25.9896021336:15.24
15.Djeremy HesselingMosa Regio6:41.4096031976:15.86
16.Nando BroerenHzpc6:42.8796014416:28.45
17.Kay ThijssenHzpc6:28.1096017996:42.63


<< TOP >>
Programmanr. 10
7.6.08
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laurent BamsZC Eijsden1:14.1396001931:14.75
2.Sam DerksHzpc1:19.2496007191:18.38
3.Sem HermansHzpc1:18.9496012591:19.35
4.Rowin MeuffelsHellas-Glana1:22.0796033251:21.86
5.Philip BamsZC Eijsden1:24.0996001951:22.13
6.Jeroen BongersRzl1:24.6096026291:23.22
7.Bas KerckhoffsZC Valkenburg1:24.6096015711:24.20
8.Bram in 't ZandtMosa Regio1:27.4396012571:26.36
9.Brando BockenZeps1:31.3296002151:26.39
10.Luc VennerNederweert1:38.4296028691:30.42
11.Max VervoortRz1:35.6596014051:31.38
12.Kay ThijssenHzpc1:31.0496017991:33.63
13.Björn PiketHzpc1:34.6696021331:35.07
14.Djeremy HesselingMosa Regio1:36.8796031971:35.20
15.Robin MeuwissenPatrick1:33.3296026011:38.32
16.Tim RamaekersZon/S&s1:32.4896006291:39.09
17.Mike DriessenBrunssum1:35.5496011751:41.57


<< TOP >>
Programmanr. 14
7.6.08
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen de CroockZC Valkenburg1:26.3897020251:21.75
2.Max HermansHzpc1:24.9397008791:24.06
3.Ted WildersMosa Regio1:30.9397011771:26.54
4.Lars van DiddenZeps1:29.5797016151:31.00
5.Killian von den HoffBrunssum1:33.4497000131:33.89
6.Zjef NelissenRz1:35.8297016791:35.07
7.Hugo van Ierselsg N-Limburg1:33.4697022871:35.78
8.Sven ClaessensZC Eijsden1:35.6097002131:35.85
9.Ivo NemethBrunssum1:36.2997000751:36.57
10.Guus WolswinkelRz1:34.1097016771:36.77
11.Ivo GrosveldRzl1:45.0497024831:38.07
12.Danny HamersEurode/KZC1:39.2097011691:40.18
13.Roy van RijswickRob1:36.4297008971:41.23
14.Luc NelissenPatrick1:38.2697013811:41.75
15.Kevin JanssenKimbria1:42.1097005851:43.00
16.Martijn HuveneersHellas-Glana1:40.6497002991:43.56
17.Stan KeulenEurode/KZCNT97024211:46.29
DISJitse ZonneveldRz1:28.1897005741:28.81
RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
7.6.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laurent BamsZC Eijsden1:27.9896001931:25.21
2.Sem HermansHzpc1:26.0496012591:28.16
3.Philip BamsZC Eijsden1:32.6296001951:32.27
4.Bram in 't ZandtMosa Regio1:34.1596012571:32.82
5.Bas KerckhoffsZC Valkenburg1:40.0396015711:34.67
6.Max VervoortRz1:36.1496014051:35.48
7.Timo BillmanEurode/KZC1:35.9796010331:36.22
8.Sam DerksHzpc1:39.4296007191:36.36
9.Kay ThijssenHzpc1:36.6096017991:39.78
10.Robin MeuwissenPatrick1:39.6796026011:40.98
11.Rowin MeuffelsHellas-Glana1:39.6196033251:42.86
12.Luc VennerNederweert1:42.0796028691:43.12
13.Mike DriessenBrunssum1:45.7096011751:43.76
14.Jeroen BongersRzl1:38.6196026291:44.26
15.Björn PiketHzpc1:48.7096021331:46.98
DISTim RamaekersZon/S&s1:44.6796006291:40.46
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJordi KnopsRzl1:42.5996013231:41.19
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
7.6.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dylan WoltersHellas-Glana1:48.5798002871:47.06
2.Jordy SeverinsEurode/KZC1:46.9598005591:47.10
3.Devi WeberNimo1:53.5798012151:47.36
4.Koen KosterHzpc1:51.4099005171:48.07
5.Koen WijnandsDe Roersoppers1:52.5698002471:48.42
6.Daan JenteBrunssum1:59.2699002771:49.60
7.Caio Passos-NewmanKimbria1:52.1098010431:49.87
8.Aron AertssenNederweert1:54.5398009511:52.26
9.Robbin VonkDe Roersoppers1:57.3998007371:53.12
10.Finn TimmermansHzpc1:51.5598019611:53.36
11.Michel HenkelRz1:54.6498023011:54.64
12.Joshua SinkiewiczZon/S&s1:56.7699004311:54.82
13.Servé NelissenRz1:58.4199005791:55.01
14.Pieter OttenHzpc1:58.2998009371:56.42
15.Stan SteltenHellas-Glana1:51.4499004611:56.73
16.Valentijn KokkelmansMosaqua1:50.8999003171:57.16
17.Jiry MaassenRob1:57.8098008892:00.84
DISReuben SmitsEurode/KZC1:57.9598000552:00.44
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 8
7.6.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van DiddenZeps41.20970161537.81
2.Max HermansHzpc38.19970087938.41
3.Jeroen de CroockZC Valkenburg42.35970202540.26
4.Ted WildersMosa Regio48.23970117741.51
5.Jitse ZonneveldRz41.96970057442.94
6.Killian von den HoffBrunssum44.51970001344.09
7.Roy van RijswickRob45.33970089745.45
8.Luc NelissenPatrick45.78970138145.47
9.Martijn HuveneersHellas-Glana52.23970029946.06
10.Ivo NemethBrunssum50.16970007547.09
11.Ivo GrosveldRzl51.68970248347.44
12.Hugo van Ierselsg N-Limburg49.20970228747.93
13.Kevin JanssenKimbria51.93970058548.53
14.Michaily PappasKimbria52.53970028548.86
15.Zjef NelissenRz49.45970167949.36
16.Tim PeetersRz51.36970036350.36
17.Chris VerheesenPatrick52.60970137951.80
18.Guus WolswinkelRz55.53970167752.80


<< TOP >>
Programmanr. 1
7.6.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Audrey BamsZC Eijsden1:13.2698000731:12.91
2.Chayenne PoortsNimo1:14.6998006701:14.16
3.Carmen van de RijtMZenPC1:14.7498014121:15.60
4.Tamara BloemersNederweert1:26.7798013281:20.52
5.Jessica van DijkKimbria1:23.4098005521:21.20
6.Celine KerkhofsZC Eijsden1:27.1798005481:22.66
7.Joanna VerjansZon/S&s1:27.5298005821:24.26
8.Janina BeckersEurode/KZC1:25.1398005741:24.35
9.Melanie LeunissenNimo1:23.1698006721:24.48
10.Rianne MentenRz1:29.0898011621:25.04
11.Rianne de CroockZC Valkenburg1:23.1698014661:25.22
12.Serafina VlijtDe Roersoppers1:28.6098011421:27.95
13.Esther ProvaasMZenPC1:34.7098033461:30.98
14.Celina BuijssenHzpc1:34.5798014841:31.79FJ 1
15.Rani SkrabanjaMosaqua1:31.8998009921:31.79FJ 2
16.Aniek KetelingsRz1:34.2798005881:33.57
17.Lieke SchorsRzl1:34.3898020241:36.60
18.Maud BruynenHeldense zwemvereniging1:33.1898013621:41.22


<< TOP >>
Programmanr. 5
7.6.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise BlokMZenPC1:36.4899005721:28.37
1.Renee RoosenZC Eijsden1:35.7799000741:28.37
3.Julia LangHellas-Glana1:36.8299007301:35.16
4.Denise CraenenHellas-Glana1:42.6799000401:35.70
5.Amber ThevissenDe Roersoppers1:41.5299009181:35.89
6.Ellen van Durensg N-Limburg1:44.2799014121:39.42
7.Malon HanssenRob1:39.4599014721:40.20
8.Sterre SchlicherRz1:46.4599016721:40.80
9.Jody SavelbergEurode/KZC1:44.0099004381:46.12
10.Stella PeetersNimo1:58.5999008121:46.69
11.Mariecke de BeerZon/S&s1:48.3499005241:48.13
12.Nina VriezelaarMZenPC1:54.3799005701:50.47
13.Len van RijswickRob1:47.9999004621:53.10
DISHilde LitjensHzpc1:53.899901156
VRA -  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
DISAmber VervoortRz2:13.949901188
AF -   Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGKayleigh FortuinHellas-Glana1:57.169902072
NGLuca CoxMZenPC1:59.069900576


<< TOP >>
Programmanr. 9
7.6.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ina WilligersZC Eijsden1:18.2397026781:10.78
2.Manon KosterHzpc1:17.5897013121:13.19
3.Zoi PappasKimbria1:18.4197004481:14.89
4.Wendy BexHellas-Glana1:21.1897012321:14.95
5.Nina GrispenZC Valkenburg1:22.5197006561:15.98
6.Mignon PeetersNimo1:24.9297010481:17.32
7.Irma van den BrandtZC Eijsden1:25.3997026761:18.31
8.Elishia SinkiewiczZon/S&s1:18.8197021101:19.00
9.Lotte van HaarstDe Roersoppers1:26.6997018581:19.09
10.Sarah Bossg N-Limburg1:26.5197009181:20.23
11.Janelle van den HeuvelBrunssum1:30.2797008421:21.45
12.Birgit HanssenRob1:29.1797031941:21.65
13.Mariska CraemersBrunssum1:30.6497006501:22.51
14.Judith WienenMosa Regio1:23.7897016441:23.13
15.Dominika VanhouweZeps1:30.9597018901:23.17
16.Femke SnijdersRzl1:28.0497008141:24.08
17.Celine SmeetsBrunssum1:27.1997033661:24.20
18.Naomi Euwessg N-Limburg1:27.8797013741:24.22


<< TOP >>
Programmanr. 13
7.6.08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chayenne PoortsNimo1:27.5498006701:24.16
2.Audrey BamsZC Eijsden1:25.6098000731:25.84
3.Carmen van de RijtMZenPC1:27.5498014121:28.74
4.Jessica van DijkKimbria1:32.6498005521:36.04
5.Tamara BloemersNederweert1:39.4098013281:37.10
6.Joanna VerjansZon/S&s1:37.3698005821:37.80
7.Rianne de CroockZC Valkenburg1:38.6598014661:38.20
8.Jacqueline CharpentierZC Eijsden1:43.9098013781:39.47
9.Gina FeenstraMosa Regio1:44.6598027981:39.55
10.Celine KerkhofsZC Eijsden1:41.2598005481:39.82
11.Rani SkrabanjaMosaqua1:44.8098009921:41.51
12.Ayla ThiessenNederweert1:46.3298010881:42.26
13.Melanie LeunissenNimo1:42.7198006721:42.42
14.Rianne MentenRz1:41.6698011621:42.67
15.Maud CoxRzl1:47.3898011081:43.23
16.Celina BuijssenHzpc1:44.3898014841:43.56
17.Janina BeckersEurode/KZC1:40.6898005741:44.59
18.Maud BruynenHeldense zwemvereniging1:42.6098013621:45.13


<< TOP >>
Programmanr. 11
7.6.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Renee RoosenZC Eijsden1:47.5599000741:45.87
2.Jody SavelbergEurode/KZC1:53.8099004381:51.07
3.Mariecke de BeerZon/S&s1:53.2099005241:52.90
4.Nina VriezelaarMZenPC1:53.8599005701:53.42
5.Sterre SchlicherRz1:54.9399016721:54.58
6.Amber ThevissenDe Roersoppers1:58.2999009181:54.92
7.Erin-Lisa DalmBrunssum2:02.8999003981:55.41
8.Ellen van Durensg N-Limburg1:55.6599014121:58.26
9.Denise CraenenHellas-Glana2:00.8699000401:58.89
10.Julia LangHellas-Glana1:57.9799007302:01.53
11.Stella PeetersNimo2:01.9299008122:02.09
12.Denise BlokMZenPC2:04.4799005722:03.10
13.Amber VervoortRz2:05.6699011882:05.32
14.Malon HanssenRob2:01.4599014722:09.89
DISHilde LitjensHzpc2:03.9399011562:03.82
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGKayleigh FortuinHellas-Glana2:02.129902072
NGLuca CoxMZenPC2:06.209900576


<< TOP >>
Programmanr. 7
7.6.08
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chayenne PoortsNimo41.82980067038.11
2.Audrey BamsZC Eijsden43.06980007339.25
3.Carmen van de RijtMZenPC41.61980141239.66
4.Serafina VlijtDe Roersoppers46.45980114243.03
5.Janina BeckersEurode/KZC48.83980057444.41
6.Shania HaenenEurode/KZC55.38980252844.84
7.Joanna VerjansZon/S&s46.54980058246.42
8.Rianne de CroockZC Valkenburg47.44980146647.92
9.Tamara BloemersNederweert54.00980132848.43FJ 1
10.Maud BruynenHeldense zwemvereniging53.32980136248.43FJ 2
11.Melanie LeunissenNimo53.82980067250.01
12.Ayla ThiessenNederweert52.95980108851.53
13.Rani SkrabanjaMosaqua57.45980099252.06
14.Aniek KetelingsRz53.27980058853.28
15.Celina BuijssenHzpc57.98980148453.48
16.Celine KerkhofsZC Eijsden54.80980054855.22


<< TOP >>
Programmanr. 15
7.6.08
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy BexHellas-Glana1:31.9897012321:29.81
2.Ina WilligersZC Eijsden1:34.2997026781:31.59
3.Nina GrispenZC Valkenburg1:38.0297006561:33.26
4.Mignon PeetersNimo1:37.4597010481:33.57
5.Irma van den BrandtZC Eijsden1:39.3197026761:34.52
6.Lotte van HaarstDe Roersoppers1:38.2297018581:34.75
7.Manon KosterHzpc1:35.2697013121:36.71
8.Floor BrouwerMosa Regio1:45.8097030121:36.80
9.Rianne MoorenMosa Regio1:50.8997030181:37.45
10.Birgit HanssenRob1:48.5497031941:38.32
11.Judith WienenMosa Regio1:47.7497016441:42.50
12.Mariska CraemersBrunssum1:49.8197006501:42.74
13.Lianne BonnéHellas-Glana1:45.6497008441:42.92
14.Janelle van den HeuvelBrunssum1:53.2397008421:43.77
15.Elishia SinkiewiczZon/S&s1:36.6497021101:44.10
16.Sarah Bossg N-Limburg1:46.7597009181:48.10
17.Zoi PappasKimbria1:43.1997004481:48.77
18.Kelly CraenenHellas-Glana1:53.3197007141:51.64


<< TOP >>
Programmanr. 3
7.6.08
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy BexHellas-Glana3:11.5597012322:58.61
2.Elishia SinkiewiczZon/S&s3:10.0497021103:05.94
3.Zoi PappasKimbria3:13.4797004483:08.63
4.Mignon PeetersNimo3:29.1997010483:10.35
5.Floor BrouwerMosa Regio3:32.2697030123:11.07
6.Lotte van HaarstDe Roersoppers3:29.8997018583:13.58
7.Sarah Bossg N-Limburg3:26.5297009183:18.07
8.Karlijn TruijenNederweert3:42.1197016323:18.11
9.Lianne BonnéHellas-Glana3:34.5197008443:18.15FJ 1
10.Nina GrispenZC Valkenburg3:32.0797006563:18.15FJ 2
11.Naomi Euwessg N-Limburg3:29.1397013743:18.32
12.Joëlle SavelbergEurode/KZC3:42.4597024643:21.12
13.Dominika VanhouweZeps3:43.0097018903:21.29
14.Femke SnijdersRzl3:35.8997008143:21.60
15.Judith WienenMosa Regio3:27.3497016443:22.13
16.Kelly CraenenHellas-Glana3:34.1097007143:22.77
17.Kathleen de BeerZon/S&s3:40.4297026383:38.71