Competitie Landelijk deel 1
Vught (NED),    4.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
4-10-2009 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      5:11.04            5:12.70           
        Sarah Bos, 97                              Maxime Rintjema, 97
        Naomi Euwes, 97                            Margot v. Iersel, 96
            38.26  5:12.70

  2. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       5:11.89            5:25.92           
        Britt van Zelst, 98                        Amy van Berkel, 96
        Joyce Rabou, 98                            Ylva Hendriks, 97
            46.26  5:25.92

  3. Dio 1                         Z & Pc Dio             5:25.00            5:26.89           
        Yvonne van der Meulen, 97                  Justi Bosman, 96
        Kyra Musters, 96                           Selene Wortel, 97
            40.86  5:26.89




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
4-10-2009 - 14:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       2:56.81            2:45.89           
        Jessica Bloks, 99                          Joris te Booy, 99
        Joyce Rabou, 98                            Ramón Pleijers, 98
            47.26  2:45.89

  2. Dio 1                         Z & Pc Dio             2:53.68            2:46.77           
        Nadja Wortel, 98                           Jaro Musters, 98
        Sten Bosman, 98                            Sanne van Gelder, 98
            41.61  2:46.77

  3. De Dommelbaarzen 2            De Dommelbaarzen       3:18.39            3:10.02           
        Britt Wirtz, 99                            Nicole Rabou, 00
        Ivar Wijffels, 98                          Max Peters, 99
            48.86  3:10.02

  4. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      3:07.08            3:11.02           
        Fenne Vervoort, 98                         Ellen van Duren, 99
        Owen Ebskamp, 98                           Wouter de Groot, 00
            39.42  3:11.02




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
4-10-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Dzt'62                 1:15.70 8801698    1:17.57           
            35.70  1:17.57
  2. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             1:19.67 8802736    1:21.76           
            38.36  1:21.76
  3. Anita Smits                   Z & Pc Dio             1:22.67 6900522    1:24.70           
            39.89  1:24.70
  4. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:27.16 9405270    1:28.07           
            41.23  1:28.07
  5. Simone van der Linden         Z & Pc Dio             1:24.44 9002358    1:29.39           
            41.48  1:29.39
  6. Anick Spiekermann             De Dommelbaarzen       1:26.28 8804108    1:31.00           
            42.04  1:31.00
  7. Simone Scholten               Dzt'62                 1:33.98 9205164    1:31.92           
            43.04  1:31.92
  8. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:29.32 9004068    1:32.13           
            44.51  1:32.13
  9. Juliska Peijnenburg           De Dommelbaarzen       1:29.51 9002892    1:34.39           
            43.76  1:34.39
 10. Julia Huveneers               De Dommelbaarzen       1:34.13 9106290    1:35.80           
            45.04  1:35.80
 11. Ellen Reniers                 De Dommelbaarzen       1:32.23 9106288    1:37.32           
            45.29  1:37.32
 12. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:38.41 8805550    1:40.86           
            47.42  1:40.86
 13. Mariwanda van der Vossen      De Dommelbaarzen            NT            1:44.07           
            49.10  1:44.07
 DIS Francine Verkuijlen           De Dommelbaarzen            NT                              
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
AFGE Chantal van Herpen            Dzt'62                 1:32.22 9008164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
4-10-2009 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul Koster                   Z & Pc Dio             4:18.56 9304465    4:16.11           
          1:00.39  2:06.11  3:13.20  4:16.11
  2. Joppe Wisse                   Dzt'62                 4:13.51 8903645    4:18.64           
          1:00.04  2:05.80  3:13.36  4:18.64
  3. Wietse Beerens                De Dommelbaarzen       4:41.41 8700159    4:26.16           
          1:01.60  2:08.54  3:18.42  4:26.16
  4. Jelle Beerens                 De Dommelbaarzen       4:39.69 8600159    4:26.29           
          1:01.80  2:09.16  3:18.29  4:26.29
  5. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      4:40.26 8800887    4:45.95           
          1:02.89  2:13.82  4:45.95
  6. Ruud Stoffels                 Dzt'62                 4:48.82 8402169    4:50.07           
          1:09.45  2:23.39  3:38.48  4:50.07
  7. Jan van Opstal                Z & Pc Dio             4:42.12 8602291    4:53.20           
          1:10.10  2:24.80  3:40.26  4:53.20
  8. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio             4:54.88 9105561    4:55.86           
          1:08.57  2:22.95  3:39.29  4:55.86
  9. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      6:11.30 9106975    5:05.09           
          1:08.45  2:24.14  3:42.89  5:05.09
 10. Stan Gorree                   Noord Limburg(SG)      5:13.50 9401325    5:14.82           
          1:09.04  2:28.70  3:51.89  5:14.82
 11. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      5:09.38 9204129    5:21.02           
          1:12.82  2:34.04  3:57.04  5:21.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
4-10-2009 - 14:57                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  Z & Pc Dio             1:07.71 9205306    1:08.33           
            32.95  1:08.33
  2. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:15.73 9406418    1:15.42           
            36.82  1:15.42
  3. Agaath Bont                   De Dommelbaarzen       1:15.84 9204688    1:15.70           
            36.82  1:15.70
  4. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:15.64 9603098    1:17.23           
            38.20  1:17.23
  5. Myrthe Konings                Z & Pc Dio             1:16.72 9204526    1:18.82           
            38.70  1:18.82
  6. Lisanne de Graef              Dzt'62                 1:19.55 9306954    1:20.67           
            38.86  1:20.67
  7. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      1:19.88 9306828    1:21.60           
            40.23  1:21.60
  8. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)      1:25.82 9204882    1:22.16           
            39.51  1:22.16
  9. Mónica van Schijndel          Dzt'62                 1:20.73 9202362    1:22.36           
            40.67  1:22.36
 10. Susette Lauwen                Z & Pc Dio             1:16.77 9302398    1:22.86           
            40.00  1:22.86
 11. Raissa Nuchelmans             De Dommelbaarzen       1:25.84 9305098    1:23.60           
            39.80  1:23.60
 12. Lisa van Ewijk                De Dommelbaarzen       1:24.23 9204840    1:24.17           
            41.08  1:24.17
 13. Thessa de Graaf               Z & Pc Dio             1:26.45 9505366    1:25.20           
            41.02  1:25.20
 14. Anneke de Rond                Z & Pc Dio             1:23.36 9404130    1:25.26           
            40.95  1:25.26
 15. Manouk van Maanen             De Dommelbaarzen       1:25.02 9204324    1:30.01           
            44.42  1:30.01
AFGE Carmen Gosens                 Z & Pc Dio             1:26.53 9304052                      
AFGE Manon Verrijt                 Dzt'62                 1:22.03 9204806                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
4-10-2009 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:31.88 9200249    2:32.20           
            34.89  1:14.54  1:53.80  2:32.20
  2. Christian Bingel              Z & Pc Dio             2:38.35 9303207    2:37.48           
            35.32  1:15.23  1:56.92  2:37.48
  3. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)      2:38.60 9301817    2:40.76           
            35.92  1:16.89  1:58.76  2:40.76
  4. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen       2:49.56 9303487    2:41.80           
            35.45  1:17.20  2:00.23  2:41.80
  5. Rick van Hamond               De Dommelbaarzen       2:48.20 9205873    2:49.32           
            37.02  1:20.42  2:49.32
  6. Jitse Alsemgeest              De Dommelbaarzen       2:56.00 9201971    2:54.80           
            38.23  1:22.67  2:09.23  2:54.80
  7. Jelle Dikker                  De Dommelbaarzen       2:59.80 9205203    3:01.02           
            40.70  1:25.86  2:13.82  3:01.02
  8. Yorick Massink                Dzt'62                 3:16.44 9202163    3:04.29           
            39.45  3:04.29
  9. Teun Verrijt                  Dzt'62                 3:33.13 9303003    3:34.02           
            46.02  1:40.23  2:36.80  3:34.02
 DIS Joey Smits                    Dzt'62                 3:06.02 9306029    3:02.80           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.02  1:26.29  2:14.02  3:02.80
 DIS Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio             3:00.00 9303797    3:07.11           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.26  1:27.86  2:17.26  3:07.11
AFGE Tristan Bron                  Dzt'62                 3:02.58 9301131                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
4-10-2009 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sahar Hamam                   Dzt'62                 2:16.57 9405412    2:22.60           
            33.42  1:10.20  1:47.32  2:22.60
  2. Vaia Suijkerbuijk             Z & Pc Dio             2:31.62 9403998    2:26.20           
            31.77  1:08.54  1:47.54  2:26.20
  3. Vera Vinken                   Dzt'62                 2:34.51 9401928    2:27.16           
            34.13  1:11.16  1:49.86  2:27.16
  4. Kristie Dekkers               Z & Pc Dio             2:19.82 9402068    2:29.04           
            33.73  1:11.13  1:49.92  2:29.04
  5. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             2:26.80 9402390    2:30.13           
            34.89  1:13.57  1:51.86  2:30.13
  6. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             2:28.55 9500738    2:34.76           
            35.20  1:14.23  2:34.76
  7. Esther Krielaart              De Dommelbaarzen       2:38.35 9404054    2:35.45           
            33.51  1:14.10  1:55.89  2:35.45
  8. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 2:37.39 9500400    2:36.51           
            36.07  1:15.51  2:36.51
  9. Liza van Calis                Dzt'62                 2:35.81 9400382    2:39.20           
            36.39  1:17.00  1:58.89  2:39.20
 10. Amy van Berkel                De Dommelbaarzen       2:36.51 9603642    2:41.48           
            36.39  1:17.39  2:01.29  2:41.48
 11. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      2:57.38 9503136    2:51.64           
            39.29  1:23.51  2:07.82  2:51.64
 12. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)      3:20.27 9406916    2:57.89           
            40.16  1:25.42  2:10.82  2:57.89
 13. Pety Viguurs                  De Dommelbaarzen       3:02.31 9506118    3:02.02           
            38.70  1:23.73  2:12.42  3:02.02
 DIS Suzan van Maanen              De Dommelbaarzen            NT                              
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
4-10-2009 - 15:24                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen       1:25.58 9400519    1:20.95           
            38.32  1:20.95
  2. Martino Valentijn             Z & Pc Dio             1:21.66 9403913    1:21.16           
            36.76  1:21.16
  3. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen       1:26.60 9504515    1:22.51           
            39.45  1:22.51
  4. Wouter van Eekelen            Z & Pc Dio             1:27.02 9503127    1:23.29           
            39.57  1:23.29
  5. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:25.12 9503691    1:26.54           
            40.70  1:26.54
  6. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:25.86 9501273    1:26.58           
            41.30  1:26.58
  7. Thomas Bertens                Z & Pc Dio             1:30.47 9502541    1:30.20           
            42.54  1:30.20
  8. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:34.23 9404217    1:31.67           
            42.92  1:31.67
  9. Lars Ackerman                 Z & Pc Dio             1:36.85 9402847    1:33.70           
            43.00  1:33.70
 10. Koen Nuchelmans               De Dommelbaarzen       1:39.34 9501761    1:35.10           
            44.54  1:35.10
AFGE Jeffrey Swiers                Dzt'62                 1:26.92 9403685                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
4-10-2009 - 15:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Dzt'62                      NT 8801698      32.16           
  2. Jolanda Post                  Z & Pc Dio               33.17 9004848      33.60           
  3. Ananda Veugen                 Dzt'62                   35.57 9502070      34.70           
  4. Simone van der Linden         Z & Pc Dio               34.48 9002358      35.45           
  5. Juliska Peijnenburg           De Dommelbaarzen         37.28 9002892      36.54           
  6. Anick Spiekermann             De Dommelbaarzen         36.40 8804108      36.95           
  7. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        36.47 9405270      37.77           
  8. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)        41.16 9204882      38.36           
  9. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)        36.96 8805550      38.98           
 10. Siska Post                    Z & Pc Dio               38.12 8805562      39.82           
 11. Simone Scholten               Dzt'62                   39.44 9205164      40.10           
 12. Julia Huveneers               De Dommelbaarzen         40.30 9106290      40.23           
 13. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)        41.01 9305060      40.67           
 14. Ellen Reniers                 De Dommelbaarzen         40.27 9106288      41.83           
 15. Francine Verkuijlen           De Dommelbaarzen            NT              45.10           
 16. Mariwanda van der Vossen      De Dommelbaarzen            NT              45.99           
 17. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)        47.02 9704816      47.45           
 18. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)        47.37 9605356      51.29           
AFGE Chantal van Herpen            Dzt'62                   37.43 9008164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
4-10-2009 - 15:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wietse Beerens                De Dommelbaarzen       1:02.13 8700159    1:02.04           
          1:02.04
  2. Jelle Beerens                 De Dommelbaarzen       1:02.21 8600159    1:02.82           
          1:02.82
  3. Dirk Filippini                Dzt'62                 1:03.95 8503559    1:05.10           
          1:05.10
  4. Paul Koster                   Z & Pc Dio             1:07.15 9304465    1:05.83           
          1:05.83
  5. Bob van Hees                  Z & Pc Dio             1:06.95 9103851    1:07.76           
          1:07.76
  6. Jan van Opstal                Z & Pc Dio             1:06.72 8602291    1:08.51           
          1:08.51
  7. Ruud van Horssen              Dzt'62                 1:08.95 8601323    1:09.64           
          1:09.64
  8. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:06.73 9000653    1:09.73           
          1:09.73
  9. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio             1:08.91 9105561    1:10.76           
          1:10.76
 10. Janno Koolen                  Z & Pc Dio             1:12.60 8901737    1:12.04           
          1:12.04
 11. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:14.52 8805005    1:16.20           
          1:16.20
 12. Paul Koeslag                  De Dommelbaarzen       1:16.67 8401235    1:17.29           
          1:17.29
 13. Stan Gorree                   Noord Limburg(SG)      1:17.15 9401325    1:19.16           
          1:19.16
 DIS Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)      1:22.43 9007283    1:19.48           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:19.48
AFGE Bram Wisse                    Dzt'62                 1:00.92 8503035                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
4-10-2009 - 15:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Stevens                 Dzt'62                 1:28.00 9702866    1:25.51           
            37.48  1:25.51
  2. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen       1:31.28 9704012    1:29.13           
            41.54  1:29.13
  3. Els van Gemert                Dzt'62                 1:31.89 9702878    1:32.89           
            42.45  1:32.89
  4. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:42.05 9700916    1:33.32           
            43.16  1:33.32
  5. Joyce Rabou                   De Dommelbaarzen       1:35.81 9801892    1:34.07           
            43.00  1:34.07
  6. Eva van de Kerkhof            Dzt'62                 1:54.85 9703092    1:37.36           
            45.10  1:37.36
  7. Selene Wortel                 Z & Pc Dio             1:57.27 9700654    1:41.20           
            47.08  1:41.20
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:50.46 9701374    1:43.08           
            45.33  1:43.08
  9. Justi Bosman                  Z & Pc Dio             1:45.13 9602410    1:45.82           
            48.70  1:45.82
 10. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:49.87 9602912    1:47.42           
            44.60  1:47.42
 11. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:46.75 9700918    1:48.00           
            48.29  1:48.00
 12. Kyra Musters                  Z & Pc Dio             1:51.44 9602408    1:51.00           
            48.73  1:51.00
 13. Yvonne van der Meulen         Z & Pc Dio                  NT 9704528    2:00.10           
            55.07  2:00.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
4-10-2009 - 15:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Smits                    Dzt'62                 3:35.41 9602525    3:06.89           
            43.02  1:30.86  3:06.89
  2. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)           NT 9702287    3:14.58           
            45.61  1:36.36  3:14.58
  3. Jaro Musters                  Z & Pc Dio                  NT 9801141    3:23.86           
            50.17  1:43.17  3:23.86
  4. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)           NT 9604879    3:25.86           
            47.54  1:40.60  3:25.86
  5. Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)           NT 9802891    3:33.95           
            50.73  1:47.23  3:33.95
 DIS Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)           NT 9604889    3:34.95           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.64  1:46.32  3:34.95
 DIS Alexander Bingel              Z & Pc Dio                  NT 9604573    3:57.15           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            51.00  1:51.29  3:57.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
4-10-2009 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen       1:22.99 9603065    1:17.89           
            37.51  1:17.89
  2. Luke van Hamond               De Dommelbaarzen       1:25.18 9600945    1:20.86           
            39.51  1:20.86
  3. Frans Peijnenburg             De Dommelbaarzen       1:32.40 9602017    1:27.64           
            42.57  1:27.64
AFGE Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarzen       1:20.00 9603067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
4-10-2009 - 15:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        36.46 9802916      33.54           
  2. Nadja Wortel                  Z & Pc Dio               38.04 9800798      37.51           
  3. Sanne van Gelder              Z & Pc Dio               38.53 9803390      38.92           
  4. Jessica Bloks                 De Dommelbaarzen         43.10 9900874      40.45           
  5. Nicole Rabou                  De Dommelbaarzen         43.44 0001060      40.58           
  6. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        38.35 9901412      41.26           
  7. Britt Wirtz                   De Dommelbaarzen         42.91 9902208      42.20           
  8. Britt van Zelst               De Dommelbaarzen         51.24 9805002      44.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
4-10-2009 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   Dzt'62                 1:22.88 9800441    1:21.04           
          1:21.04
  2. Ramón Pleijers                De Dommelbaarzen       1:32.99 9802013    1:23.45           
          1:23.45
  3. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                 1:29.47 9800131    1:23.89           
          1:23.89
  4. Sten Bosman                   Z & Pc Dio             1:37.23 9800607    1:34.54           
          1:34.54
  5. Joris te Booy                 De Dommelbaarzen       1:36.52 9901535    1:34.92           
          1:34.92
  6. Ivar Wijffels                 De Dommelbaarzen       1:37.76 9801369    1:36.57           
          1:36.57
  7. Wessel van Zunderd            Z & Pc Dio             1:37.32 9802673    1:39.73           
          1:39.73
  8. Timo Musters                  Z & Pc Dio             1:42.07 9803325    1:42.45           
          1:42.45
  9. Max Peters                    De Dommelbaarzen            NT 9903123    1:43.49           
          1:43.49
 10. Marc Berends                  De Dommelbaarzen            NT 9803815    1:55.60           
          1:55.60
AFGE Jorn Vogelaar                 Dzt'62                 1:40.45 9800663                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
4-10-2009 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Dzt'62                 4:42.51 8801698    4:52.13           
          1:06.80  2:20.02  4:52.13
  2. Anita Smits                   Z & Pc Dio             4:53.28 6900522    5:01.36           
          1:13.32  2:30.64  5:01.36
  3. Jolanda Post                  Z & Pc Dio             4:58.77 9004848    5:02.39           
          1:11.95  2:29.95  5:02.39
  4. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      5:03.31 9400830    5:03.07           
          1:13.20  2:29.95  5:03.07
  5. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             4:57.17 8802736    5:14.16           
          1:13.29  2:32.45  5:14.16
  6. Juliska Peijnenburg           De Dommelbaarzen       5:12.15 9002892    5:17.76           
          1:13.00  2:33.13  5:17.76
  7. Siska Post                    Z & Pc Dio             4:58.75 8805562    5:18.76           
          1:15.07  2:34.82  5:18.76
  8. Ananda Veugen                 Dzt'62                 5:24.97 9502070    5:22.02           
          1:14.23  2:36.33  5:22.02
  9. Lisa Koolen                   Dzt'62                 5:37.70 9502072    5:24.54           
          1:16.16  2:39.64  5:24.54
 10. Anick Spiekermann             De Dommelbaarzen       4:49.07 8804108    5:25.57           
          1:14.39  2:38.26  5:25.57
 11. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      5:22.20 9405270    5:29.80           
          1:16.29  2:39.67  5:29.80
 12. Julia Huveneers               De Dommelbaarzen       6:07.68 9106290    6:00.02           
          1:17.76  2:49.20  6:00.02
 13. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)           NT 9004068    6:12.57           
          1:25.95  3:02.45  6:12.57
 14. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)      6:02.89 9305060    6:12.59           
          1:24.92  2:59.57  6:12.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
4-10-2009 - 16:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe Wisse                   Dzt'62                 1:04.11 8903645    1:04.48           
            30.92  1:04.48
  2. Jelle Beerens                 De Dommelbaarzen       1:07.92 8600159    1:10.31           
            32.88  1:10.31
  3. Wietse Beerens                De Dommelbaarzen       1:08.31 8700159    1:11.99           
          1:11.99
  4. Dirk Filippini                Dzt'62                 1:11.95 8503559    1:14.67           
            35.36  1:14.67
  5. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:13.19 8800887    1:15.00           
            35.48  1:15.00
  6. Jan van Opstal                Z & Pc Dio             1:15.68 8602291    1:18.89           
            37.86  1:18.89
  7. Bob van Hees                  Z & Pc Dio             1:15.17 9103851    1:19.63           
          1:19.63
  8. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:18.79 9106975    1:20.80           
          1:20.80
  9. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:14.54 9000653    1:21.08           
            37.78  1:21.08
 10. Janno Koolen                  Z & Pc Dio             1:20.76 8901737    1:21.29           
            39.10  1:21.29
 11. Ruud van Horssen              Dzt'62                 1:22.91 8601323    1:22.04           
          1:22.04
 12. André Koolen                  Z & Pc Dio             1:20.98 8401259    1:26.10           
            40.86  1:26.10
 12. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:27.23 8805005    1:26.10           
          1:26.10
 14. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:24.61 9204129    1:27.54           
            41.72  1:27.54
 15. Paul Koeslag                  De Dommelbaarzen       1:24.36 8401235    1:28.51           
            41.89  1:28.51
AFGE Bram Wisse                    Dzt'62                 1:12.45 8503035                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
4-10-2009 - 16:24                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  Z & Pc Dio             2:49.29 9205306    2:49.57           
            37.51  1:21.34  2:49.57
  2. Myrthe Konings                Z & Pc Dio             3:08.30 9204526    3:09.25           
          1:29.80  3:09.25
  3. Agaath Bont                   De Dommelbaarzen       3:10.95 9204688    3:14.64           
            42.08  1:30.58  3:14.64
  4. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      3:36.83 9603098    3:22.16           
            45.92  1:38.60  3:22.16
  5. Lisa van Ewijk                De Dommelbaarzen       3:20.63 9204840    3:24.00           
          1:35.77  3:24.00
  6. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      3:05.97 9306828    3:27.61           
            44.91  1:37.34  3:27.61
  7. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)      3:18.66 9204882    3:28.45           
            45.23  1:38.10  3:28.45
  8. Lisanne de Graef              Dzt'62                 3:21.92 9306954    3:31.55           
            48.24  1:41.46  3:31.55
  9. Mónica van Schijndel          Dzt'62                 3:27.48 9202362    3:32.20           
            48.73  1:42.42  3:32.20
 10. Raissa Nuchelmans             De Dommelbaarzen       3:35.57 9305098    3:33.93           
          1:42.71  3:33.93
 11. Manouk van Maanen             De Dommelbaarzen       3:27.76 9204324    3:36.27           
            48.19  3:36.27
 12. Susette Lauwen                Z & Pc Dio             3:10.07 9302398    3:52.04           
            53.02  1:52.51  3:52.04
 DIS Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      3:51.25 9406418    3:38.96           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.39  1:45.33  3:38.96
AFGE Carmen Gosens                 Z & Pc Dio             3:20.26 9304052                      
AFGE Manon Verrijt                 Dzt'62                 3:21.86 9204806                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
4-10-2009 - 16:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:02.97 9200249    1:04.89           
            32.36  1:04.89
  2. Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio             1:07.64 9303797    1:07.47           
          1:07.47
  3. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)      1:06.31 9301817    1:08.81           
            33.19  1:08.81
  4. Christian Bingel              Z & Pc Dio             1:07.76 9303207    1:09.08           
          1:09.08
  5. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen       1:07.72 9303487    1:09.23           
            34.26  1:09.23
  6. Rick van Hamond               De Dommelbaarzen       1:10.94 9205873    1:10.39           
            34.26  1:10.39
  7. Yorick Massink                Dzt'62                 1:12.28 9202163    1:11.17           
            34.59  1:11.17
  8. Joey Smits                    Dzt'62                 1:13.99 9306029    1:14.86           
            36.32  1:14.86
  9. Jitse Alsemgeest              De Dommelbaarzen       1:18.84 9201971    1:16.97           
            37.95  1:16.97
 10. Jelle Dikker                  De Dommelbaarzen       1:17.33 9205203    1:18.92           
            38.00  1:18.92
 11. Teun Verrijt                  Dzt'62                 1:23.91 9303003    1:21.42           
          1:21.42
 DIS Tristan Bron                  Dzt'62                 1:13.29 9301131    1:11.43           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:11.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
4-10-2009 - 16:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristie Dekkers               Z & Pc Dio             1:18.31 9402068    1:24.13           
            38.95  1:24.13
  2. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             1:23.64 9402390    1:24.83           
          1:24.83
  3. Sahar Hamam                   Dzt'62                 1:20.15 9405412    1:25.34           
            40.89  1:25.34
  4. Esther Krielaart              De Dommelbaarzen       1:28.03 9404054    1:27.18           
          1:27.18
  5. Vera Vinken                   Dzt'62                 1:29.59 9401928    1:30.66           
            43.38  1:30.66
  6. Vaia Suijkerbuijk             Z & Pc Dio             1:29.37 9403998    1:33.04           
            43.80  1:33.04
  7. Liza van Calis                Dzt'62                 1:29.87 9400382    1:33.18           
          1:33.18
  8. Amy van Berkel                De Dommelbaarzen       1:40.36 9603642    1:33.87           
            44.94  1:33.87
  9. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             1:27.29 9500738    1:35.07           
            43.82  1:35.07
 10. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 1:35.46 9500400    1:36.77           
            45.83  1:36.77
 11. Pety Viguurs                  De Dommelbaarzen       1:38.54 9506118    1:37.73           
            45.23  1:37.73
 12. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      1:35.71 9503136    1:38.56           
          1:38.56
 13. Suzan van Maanen              De Dommelbaarzen            NT            1:39.24           
          1:39.24
 14. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)      1:42.37 9406916    1:42.94           
          1:42.94
 15. Thessa de Graaf               Z & Pc Dio             1:47.96 9505366    1:43.89           
            48.20  1:43.89
 16. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)      1:49.90 9605356    1:57.25           
            53.94  1:57.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
4-10-2009 - 16:49                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen       2:13.47 9504515    2:12.32           
            31.07  1:04.82  2:12.32
  2. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen       2:17.08 9400519    2:14.69           
            31.52  1:06.03  2:14.69
  3. Wouter van Eekelen            Z & Pc Dio             2:30.21 9503127    2:24.87           
            33.43  1:10.49  2:24.87
  4. Martino Valentijn             Z & Pc Dio             2:40.63 9403913    2:25.01           
          1:08.63  2:25.01
  5. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      2:29.31 9503691    2:29.80           
            35.54  1:14.57  2:29.80
  6. Koen Nuchelmans               De Dommelbaarzen       2:32.65 9501761    2:30.76           
            33.48  1:11.54  2:30.76
  7. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      2:34.29 9501273    2:41.41           
            35.66  1:16.44  2:41.41
  8. Lars Ackerman                 Z & Pc Dio             2:51.80 9402847    2:45.45           
            36.76  1:20.14  2:45.45
  9. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      2:52.32 9404217    2:47.57           
          1:20.90  2:47.57
 10. Thomas Bertens                Z & Pc Dio             2:47.81 9502541    2:50.82           
            37.00  1:20.04  2:50.82
AFGE Jeffrey Swiers                Dzt'62                 2:26.07 9403685                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
4-10-2009 - 16:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Post                  Z & Pc Dio             1:08.83 9004848    1:11.39           
          1:11.39
  2. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:13.68 9400830    1:14.82           
          1:14.82
  3. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             1:13.73 8802736    1:17.54           
          1:17.54
  4. Simone van der Linden         Z & Pc Dio             1:14.57 9002358    1:18.64           
          1:18.64
  5. Juliska Peijnenburg           De Dommelbaarzen       1:17.64 9002892    1:20.48           
          1:20.48
  6. Siska Post                    Z & Pc Dio             1:17.78 8805562    1:21.73           
          1:21.73
  7. Lisa Koolen                   Dzt'62                 1:22.39 9502072    1:22.26           
          1:22.26
  8. Ellen Reniers                 De Dommelbaarzen       1:20.90 9106288    1:23.18           
          1:23.18
  9. Simone Scholten               Dzt'62                 1:23.18 9205164    1:23.74           
          1:23.74
 10. Julia Huveneers               De Dommelbaarzen       1:22.45 9106290    1:24.87           
          1:24.87
 11. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:24.48 8805550    1:25.85           
          1:25.85
 12. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)      1:24.85 9305060    1:29.52           
          1:29.52
 13. Mariwanda van der Vossen      De Dommelbaarzen            NT            1:33.60           
          1:33.60
 14. Francine Verkuijlen           De Dommelbaarzen            NT            1:37.66           
          1:37.66
 15. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:41.77 9704816    1:45.42           
          1:45.42
AFGE Chantal van Herpen            Dzt'62                 1:17.41 9008164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
4-10-2009 - 17:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wietse Beerens                De Dommelbaarzen         29.42 8700159      29.07           
  2. Dirk Filippini                Dzt'62                   30.80 8503559      30.89           
  3. Jelle Beerens                 De Dommelbaarzen         30.45 8600159      30.91           
  4. Ruud van Horssen              Dzt'62                   30.77 8601323      31.67           
  5. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio               30.99 9105561      31.90           
  6. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        31.45 8800887      32.06           
  7. Bob van Hees                  Z & Pc Dio               31.20 9103851      32.29           
  8. Ruud Stoffels                 Dzt'62                   33.39 8402169      32.80           
  9. Janno Koolen                  Z & Pc Dio               33.70 8901737      34.92 A         
  9. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        32.10 9000653      34.92 B         
 11. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        35.34 8805005      35.26           
 12. André Koolen                  Z & Pc Dio               33.73 8401259      35.70           
 13. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        33.74 9106975      35.91           
 14. Stan Gorree                   Noord Limburg(SG)        36.85 9401325      36.14           
 15. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)        38.93 9204129      37.31           
 16. Paul Koeslag                  De Dommelbaarzen         37.14 8401235      38.48           
 17. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)        39.07 9007283      40.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
4-10-2009 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva van de Kerkhof            Dzt'62                 3:00.87 9703092    2:59.41           
            43.25  1:29.10  2:59.41
  2. Els van Gemert                Dzt'62                 2:58.68 9702878    3:00.13           
            43.51  1:28.48  3:00.13
  3. Selene Wortel                 Z & Pc Dio             3:00.02 9700654    3:01.94           
            44.00  1:31.16  3:01.94
  4. Mandy Stevens                 Dzt'62                 3:07.82 9702866    3:07.08           
            45.04  1:34.04  3:07.08
  5. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)           NT 9700918    3:08.08           
            45.50  1:32.54  3:08.08
  6. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      3:09.14 9701374    3:14.12           
            46.34  1:35.21  3:14.12
  7. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:23.14 9700916    3:17.60           
            47.60  1:38.51  3:17.60
  8. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      3:43.71 9602912    3:20.49           
            46.38  1:36.10  3:20.49
  9. Kyra Musters                  Z & Pc Dio             3:33.64 9602408    3:23.50           
            47.78  1:39.34  3:23.50
 10. Justi Bosman                  Z & Pc Dio                  NT 9602410    3:26.73           
            50.23  1:42.82  3:26.73
 11. Yvonne van der Meulen         Z & Pc Dio                  NT 9704528    3:30.19           
            50.13  1:43.73  3:30.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
4-10-2009 - 17:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen       1:24.36 9704012    1:24.23           
            40.86  1:24.23
  2. Joyce Rabou                   De Dommelbaarzen       1:26.06 9801892    1:28.88           
            42.55  1:28.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
4-10-2009 - 17:14                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen       1:26.22 9603065    1:15.95           
            35.51  1:15.95
  2. Frans Peijnenburg             De Dommelbaarzen       1:29.66 9602017    1:24.92           
            38.14  1:24.92
  3. Luke van Hamond               De Dommelbaarzen       1:30.09 9600945    1:28.86           
            41.00  1:28.86
  4. Jaro Musters                  Z & Pc Dio                  NT 9801141    1:41.04           
            48.82  1:41.04
  5. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      2:02.84 9702287    1:47.67           
            49.45  1:47.67
 DIS Mark Smits                    Dzt'62                 1:48.80 9602525    1:37.40           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            41.34  1:37.40
 DIS Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)           NT 9604879    1:56.71           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            50.03  1:56.71
 DIS Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)           NT 9604889    2:12.92           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            58.64  2:12.92
 DIS Alexander Bingel              Z & Pc Dio                  NT 9604573    2:13.48           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:13.48
AFGE Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarzen       1:28.36 9603067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
4-10-2009 - 17:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:30.73 9802916    1:26.39           
          1:26.39
  2. Nadja Wortel                  Z & Pc Dio             1:31.43 9800798    1:35.66           
          1:35.66
  3. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:40.65 9901412    1:39.60           
          1:39.60
  4. Jessica Bloks                 De Dommelbaarzen       1:43.40 9900874    1:40.17           
          1:40.17
  5. Nicole Rabou                  De Dommelbaarzen       1:44.81 0001060    1:42.73           
          1:42.73
  6. Sanne van Gelder              Z & Pc Dio             1:40.26 9803390    1:45.08           
          1:45.08
  7. Britt Wirtz                   De Dommelbaarzen       1:52.70 9902208    1:47.87           
          1:47.87
  8. Britt van Zelst               De Dommelbaarzen            NT 9805002    1:54.33           
          1:54.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
4-10-2009 - 17:22                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   Dzt'62                   31.62 9800441      31.48           
  2. Ramón Pleijers                De Dommelbaarzen         34.34 9802013      33.10           
  3. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                   33.46 9800131      33.75           
  4. Sten Bosman                   Z & Pc Dio               38.96 9800607      38.00           
  5. Joris te Booy                 De Dommelbaarzen         38.70 9901535      38.94           
  6. Ivar Wijffels                 De Dommelbaarzen         38.50 9801369      39.80           
  7. Wessel van Zunderd            Z & Pc Dio               37.10 9802673      40.57           
  8. Timo Musters                  Z & Pc Dio               38.32 9803325      41.46           
  9. Max Peters                    De Dommelbaarzen            NT 9903123      41.52           
 10. Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)        42.48 9802891      41.74           
 11. Marc Berends                  De Dommelbaarzen         50.84 9803815      47.36           
 12. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)           NT 0002253      52.48           
AFGE Jorn Vogelaar                 Dzt'62                   39.70 9800663                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
4-10-2009 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dio 1                         Z & Pc Dio             4:34.17            4:43.57           
        Lotte Goosen, 92                           Anita Smits, 69
        Susanne van der Linden, 88                 Jolanda Post, 90
            33.82  1:09.57  4:43.57

  2. Dzt'62 1                      Dzt'62                 4:46.99            4:55.50           
        Femke Hendrikx, 88                         Ananda Veugen, 95
        Sahar Hamam, 94                            Vera Vinken, 94
            33.03  1:10.39  4:55.50

  3. Dio 2                         Z & Pc Dio             4:50.93            5:05.63           
        Aniek Resink, 95                           Whitney van Hoeckel, 94
        Kristie Dekkers, 94                        Siska Post, 88
            36.00  1:17.15  5:05.63

  4. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       5:02.56            5:13.45           
        Anick Spiekermann, 88                      Juliska Peijnenburg, 90
        Esther Krielaart, 94                       Agaath Bont, 92
            38.52  1:20.55  5:13.45

  5. De Dommelbaarzen 2            De Dommelbaarzen       5:24.90            5:38.35           
        Ylva Hendriks, 97                          Manouk van Maanen, 92
        Ellen Reniers, 91                          Lisa van Ewijk, 92
            40.24  1:23.59  5:38.35

  6. De Dommelbaarzen 3            De Dommelbaarzen            NT            5:45.25           
        Amy van Berkel, 96                         Raissa Nuchelmans, 93
        Pety Viguurs, 95                           Julia Huveneers, 91
            40.37  1:24.75  5:45.25

 DIS Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      5:01.63                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Minke Janssen, 94                          Daphne de Boer, 93
        Silvia Vousten, 90                         Vera Hendriks, 94
            35.92  1:14.82

 DIS Dzt'62 2                      Dzt'62                 5:17.11                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Vanessa van Schijndel, 95                  Lisanne de Graef, 93
        Liza van Calis, 94                         Lisa Koolen, 95
            39.39  1:20.36




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
4-10-2009 - 17:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dzt'62 1                      Dzt'62                 3:37.50            3:44.10           
        Joppe Wisse, 89                            Ruud Stoffels, 84
        Yorick Massink, 92                         Dirk Filippini, 85
            25.32    52.45  3:44.10

  2. Dio 1                         Z & Pc Dio             3:46.29            3:47.81           
        Jan van Opstal, 86                         Ramon Bastiaansen, 93
        Christian Bingel, 93                       Paul Koster, 93
            27.48    57.57  3:47.81

  3. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       3:49.10            3:49.82           
        Luuk van Doremalen, 93                     Jelle Beerens, 86
        Rick van Hamond, 92                        Wietse Beerens, 87
            29.00  1:00.76  3:49.82

  4. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      3:47.20            3:55.06           
        Geoff Ebskamp, 93                          Job v. Duijnhoven, 88
        Jelmer v. Dijk, 90                         Kasper v. Dijk, 92
            27.30    57.74  3:55.06

  5. Dzt'62 2                      Dzt'62                 4:02.50            4:07.23           
        Ruud van Horssen, 86                       Teun Verrijt, 93
        Tristan Bron, 93                           Joey Smits, 93
            29.57  1:00.42  4:07.23

  6. De Dommelbaarzen 2            De Dommelbaarzen       4:13.91            4:15.47           
        Jelle Dikker, 92                           Ted Reniers, 94
        Jitse Alsemgeest, 92                       Loek van Houtert, 95
            30.84  1:06.56  4:15.47

  7. De Dommelbaarzen 3            De Dommelbaarzen       4:48.93            4:55.95           
        Koen Nuchelmans, 95                        Luke van Hamond, 96
        Frans Peijnenburg, 96                      Teun van Houtert, 96
            33.31  1:11.42  4:55.95




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Dommelbaarzen