Deel 1 KNZB zwemcompetitie
Hardenberg, Netherlands,    29-9-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 3 4 x 50m wisselslag Heren Jun 4-   Nr. 4 25m rugslag Gemengd Min 4-   
Nr. 5 100m schoolslag Dames Min 6-   Nr. 6 50m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 7 100m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 8 50m schoolslag Heren Min 6-   
Nr. 9 100m wisselslag Dames Jun 2-   Nr. 10 100m wisselslag Heren Jun 2-   
Nr. 11 50m vrije slag Dames Jgd 2-   Nr. 12 50m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 13 100m vlinderslag Dames Sen 2-   Nr. 14 100m vlinderslag Heren Jgd 2-   
Nr. 15 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 16 50m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 17 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 18 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 19 50m vrije slag Gemengd Min 4-   Nr. 20 50m rugslag Dames Min 6-   
Nr. 21 25m rugslag Dames Min 6-   Nr. 22 50m rugslag Heren Min 6-   
Nr. 23 25m rugslag Heren Min 6-   Nr. 24 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 25 50m rugslag Dames Jun 2-   Nr. 26 100m vrije slag Heren Jun 2-   
Nr. 27 50m rugslag Heren Jun 2-   Nr. 28 200m schoolslag Dames Jgd 2-   
Nr. 29 100m schoolslag Dames Jgd 2-   Nr. 30 200m schoolslag Heren Jun 4-   
Nr. 31 100m schoolslag Heren Jun 4-   Nr. 32 200m vrije slag Dames Sen 2-   
Nr. 33 200m vrije slag Heren Jgd 2-   Nr. 34 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 35 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 36 4 x 50m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 37 4 x 100m vrije slag Heren Jgd 2-      


Nr. 1   4 x 100m vrije slag Dames                            Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Scholtenhagen 1                    Scholtenhagen     4:32.48
       Natascha Boïnk            90   Simone Baltink            93
       Jorien Doets              86   Mireille Boïnk            87
        4:32.48 
    2. De Grunte 1                        DeGrunte          4:48.43
       Laura Wesselink           91   Rianne Kruise             92
       Helma Scholten            93   Chantal Meyerink          91
        4:48.43 
    3. De Veene 1                         DeVeene           4:51.48
       Jorieke Grooten           91   Henrike de Vries          89
       Sharon Wolters            93   Monique Beerens           88
        4:51.48 



TOP
TOP
Nr. 3   4 x 50m wisselslag Heren                     Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Grunte 1                        DeGrunte          2:25.73
       Roy Tettero               92   Richard Herbers           92
       Hugo Herbers              95   Bart Veurink              95
        2:25.73 
    2. De Veene 1                         DeVeene           2:43.32
       Mathyas Palma             93   Jesper Heuver             95
       Arend van Rooy            92   Jeffrey Petersen          95
        2:43.32 
    3. Scholtenhagen 1                    Scholtenhagen     2:49.23
       Nick Wolferink            97   Niels Teunissen           92
       Mert Can Uzman            96   Sander ter Beek           95
        2:49.23 



TOP
TOP
Nr. 5   100m schoolslag Dames                        Meisjes Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kim Homeyer                    96  DeGrunte          1:42.89
    2. Iris Zijlstra                  96  DeVeene           1:46.54
    3. Nienke Griesen                 97  Scholtenhagen     1:48.95
    4. Anouchka Hoogstraten           96  DeVeene           1:50.86
    5. Danaé Kreuwel                  97  DeVeene           1:52.13
    6. Sacha Borneman                 96  DeGrunte          1:57.89
    7. Amber IJzebrink                96  DeGrunte          1:58.57
    8. Michelle Jurries               96  DeGrunte          1:59.04
  dis. Jet Bijen                      96  DeVeene                       AA
  dis. Marleen Verhoef                98  Scholtenhagen     2:12.13     SA



TOP
TOP
Nr. 7   100m schoolslag Heren                        Jongens Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Floris Voerhuis                96  DeVeene           1:52.48
    2. Nick Wolferink                 97  Scholtenhagen     1:54.92
    3. Herman Blöte                   97  Scholtenhagen     2:10.95
    4. Olaf Mink                      96  DeVeene           2:11.57
  dis. Mert Can Uzman                 96  Scholtenhagen                 AA
  dis. Sanharib Issa                  97  DeVeene           1:59.76     SL



TOP
TOP
Nr. 9   100m wisselslag Dames                        Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joyce van Sark                 95  Scholtenhagen     1:23.70
    2. Laura Reijnders                94  Scholtenhagen     1:27.17
    3. Nathalie Herbers               94  DeGrunte          1:30.03
    4. Renée 't Hart                  95  DeVeene           1:30.59
    5. Jetske de Pijper               95  DeVeene           1:31.54
    6. Mariel Zielman                 95  DeGrunte          1:31.67
    7. Sanne Wolferink                95  Scholtenhagen     1:32.54
    8. Moniek Jasper                  95  DeGrunte          1:33.35
    9. Lianda Hutten                  95  DeGrunte          1:33.45
   10. Carlijn Nijhuis                95  DeVeene           1:34.29
   11. Lisenka de Vries               94  DeVeene           1:35.67
  dis. Carolien Geerdink              94  Scholtenhagen     1:35.54     H
  dis. Lisa Woortman                  95  Scholtenhagen     1:49.02     VC



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Heren                       Jongens Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Yorick Kreuwel                 94  DeVeene           1:25.92
    2. Hugo Herbers                   95  DeGrunte          1:29.76
    3. Bart Veurink                   95  DeGrunte          1:31.98
    4. Sander ter Beek                95  Scholtenhagen     1:40.23
  dis. Jeffrey Petersen               95  DeVeene                       AE



TOP
Nr. 11   50m vrije slag Dames                             Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ellen Verhoef                  93  Scholtenhagen       32.20
    2. Sharon Wolters                 93  DeVeene             32.39
    3. Carmen van Sark                93  Scholtenhagen       32.76
    4. Helma Scholten                 93  DeGrunte            33.17
    5. Larissa Tettero                93  DeGrunte            33.80
    6. Anneloes Oude Weernink         93  DeVeene             34.86
    7. Lissa Konhuurne                94  Scholtenhagen       36.06
    8. Romy Bossink                   94  Scholtenhagen       36.92
    9. Anne-Marie Olsman              92  DeGrunte            41.89



TOP
Nr. 12   50m vrije slag Heren                        Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Niels Teunissen                92  Scholtenhagen       26.48
    2. Richard Herbers                92  DeGrunte            28.54
    3. Roy Tettero                    92  DeGrunte            30.87
    4. Mathyas Palma                  93  DeVeene             32.76
    5. Dennis Hoogstraten             93  DeVeene             32.98



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Dames                        Dames Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Natascha Boïnk                 90  Scholtenhagen     1:19.02
    2. Chantal Meyerink               91  DeGrunte          1:23.73
    3. Simone Baltink                 93  Scholtenhagen     1:26.89
    4. Marjolein Zweers               90  DeVeene           1:33.91
    5. Laura Wesselink                91  DeGrunte          1:34.29
    6. Sanne Froukje de Haan          91  DeVeene           1:36.64
    7. Jorieke Grooten                91  DeVeene           1:48.54
    8. Marije Wielens                 92  Scholtenhagen     1:56.38
  dis. Rianne Kruise                  92  DeGrunte          1:22.98     VI
  dis. Susanna Hubbelmeijer           91  DeVeene           1:45.60     VC



TOP
Nr. 14   100m vlinderslag Heren                           Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wouter Scholten                91  DeGrunte          1:11.70
    2. Gerven Kruise                  91  DeGrunte          1:14.02
    3. Mart de Haar                   90  Scholtenhagen     1:14.36
    4. Wesley Ordelmans               91  Scholtenhagen     1:17.26
    5. Jelle Stamborg                 90  Scholtenhagen     1:20.57
    6. Erwin Quak                     90  Scholtenhagen     1:25.13
    7. Jesper Heuver                  95  DeVeene           1:36.51
  dis. Arend van Rooy                 92  DeVeene           1:32.26     VC



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jorien Doets                   86  Scholtenhagen     1:24.23
    2. Leonie Versteeg                90  DeVeene           1:26.51
    3. Feline Kruise                  92  DeGrunte          1:27.98
    4. Lisette Zondag                 91  DeGrunte          1:29.12
    5. Mireille Boïnk                 87  Scholtenhagen     1:35.32
    6. Monique Beerens                88  DeVeene           1:49.57



TOP
TOP
Nr. 17   100m schoolslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeffrey Edelijn                83  DeGrunte          1:16.29
    2. Frank Meier                    88  DeGrunte          1:20.20
    3. Tijmen Smit                    86  DeGrunte          1:20.70
    4. Tim Segers                     87  DeVeene           1:21.18
    5. Edward Maat                    87  Scholtenhagen     1:21.57
    6. Wesley Ordelmans               91  Scholtenhagen     1:26.92
    7. Nick Hannink                   88  DeVeene           1:28.03



TOP
TOP
TOP
Nr. 20   50m rugslag Dames                           Meisjes Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jet Bijen                      96  DeVeene             43.26
    2. Danaé Kreuwel                  97  DeVeene             44.07
    3. Amber IJzebrink                96  DeGrunte            46.03
    4. Iris Zijlstra                  96  DeVeene             46.23
    5. Nienke Griesen                 97  Scholtenhagen       46.23
    6. Kim Homeyer                    96  DeGrunte            46.89
    7. Anouchka Hoogstraten           96  DeVeene             48.42
    8. Marleen Verhoef                98  Scholtenhagen       53.10
    9. Sacha Borneman                 96  DeGrunte            55.32
   10. Michelle Jurries               96  DeGrunte            57.92



TOP
TOP
Nr. 22   50m rugslag Heren                           Jongens Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sanharib Issa                  97  DeVeene             46.36
    2. Nick Wolferink                 97  Scholtenhagen       47.36
    3. Floris Voerhuis                96  DeVeene             53.36
    4. Olaf Mink                      96  DeVeene             56.11
    5. Mert Can Uzman                 96  Scholtenhagen     1:01.02
  dis. Herman Blöte                   97  Scholtenhagen     1:02.56     RF



TOP
TOP
Nr. 24   100m vrije slag Dames                       Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joyce van Sark                 95  Scholtenhagen     1:16.80
    2. Laura Reijnders                94  Scholtenhagen     1:16.80
    3. Nathalie Herbers               94  DeGrunte          1:18.13
    4. Mariel Zielman                 95  DeGrunte          1:20.62
    5. Lisenka de Vries               94  DeVeene           1:20.62
    6. Jetske de Pijper               95  DeVeene           1:21.60
    7. Moniek Jasper                  95  DeGrunte          1:21.86
    8. Carolien Geerdink              94  Scholtenhagen     1:22.13
    9. Sanne Wolferink                95  Scholtenhagen     1:22.58
   10. Renée 't Hart                  95  DeVeene           1:22.86
   11. Carlijn Nijhuis                95  DeVeene           1:25.60
   12. Lianda Hutten                  95  DeGrunte          1:26.36
   13. Lisa Woortman                  95  Scholtenhagen     1:33.86



TOP
TOP
Nr. 26   100m vrije slag Heren                       Jongens Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hugo Herbers                   95  DeGrunte          1:21.67
    2. Jesper Heuver                  95  DeVeene           1:22.17
    3. Jeffrey Petersen               95  DeVeene           1:25.42
    4. Bart Veurink                   95  DeGrunte          1:25.64
    5. Sander ter Beek                95  Scholtenhagen     1:33.21



TOP
TOP
Nr. 28   200m schoolslag Dames                            Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Feline Kruise                  92  DeGrunte          3:09.36
    2. Sharon Wolters                 93  DeVeene           3:30.48
    3. Larissa Tettero                93  DeGrunte          3:31.02
    4. Ellen Verhoef                  93  Scholtenhagen     3:31.95
    5. Carmen van Sark                93  Scholtenhagen     3:32.80
    6. Lissa Konhuurne                94  Scholtenhagen     3:55.60
  dis. Romy Bossink                   94  Scholtenhagen                 AF
  dis. Anneloes Oude Weernink         93  DeVeene           3:39.36     SO
        3:39.36 



TOP
TOP
Nr. 30   200m schoolslag Heren                       Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Niels Teunissen                92  Scholtenhagen     2:56.67
    2. Roy Tettero                    92  DeGrunte          3:17.77
    3. Mathyas Palma                  93  DeVeene           3:19.13
    4. Dennis Hoogstraten             93  DeVeene           3:33.16



TOP
TOP
Nr. 32   200m vrije slag Dames                         Dames Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Natascha Boïnk                 90  Scholtenhagen     2:36.04
    2. Simone Baltink                 93  Scholtenhagen     2:39.57
    3. Rianne Kruise                  92  DeGrunte          2:39.57
    4. Sanne Froukje de Haan          91  DeVeene           2:40.80
    5. Marjolein Zweers               90  DeVeene           2:42.67
    6. Laura Wesselink                91  DeGrunte          2:46.32
    7. Helma Scholten                 93  DeGrunte          2:50.23
    8. Jorieke Grooten                91  DeVeene           2:50.67
    9. Susanna Hubbelmeijer           91  DeVeene           2:57.30
   10. Marije Wielens                 92  Scholtenhagen     3:17.23



TOP
Nr. 33   200m vrije slag Heren                            Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wouter Scholten                91  DeGrunte          2:19.64
    2. Gerven Kruise                  91  DeGrunte          2:24.83
    3. Richard Herbers                92  DeGrunte          2:25.89
    4. Mart de Haar                   90  Scholtenhagen     2:25.95
    5. Jelle Stamborg                 90  Scholtenhagen     2:29.74
    6. Erwin Quak                     90  Scholtenhagen     2:31.23
    7. Wesley Ordelmans               91  Scholtenhagen     2:32.70
    8. Yorick Kreuwel                 94  DeVeene           2:42.73
    9. Arend van Rooy                 92  DeVeene           2:46.33



TOP
Nr. 34   100m wisselslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jorien Doets                   86  Scholtenhagen     1:13.36
    2. Chantal Meyerink               91  DeGrunte          1:18.51
    3. Mireille Boïnk                 87  Scholtenhagen     1:21.82
    4. Henrike de Vries               89  DeVeene           1:24.23
    5. Leonie Versteeg                90  DeVeene           1:24.80
    6. Lisette Zondag                 91  DeGrunte          1:26.32
    7. Monique Beerens                88  DeVeene           1:28.61
    8. Anne-Marie Olsman              92  DeGrunte          1:46.33



TOP
Nr. 35   100m wisselslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeffrey Edelijn                83  DeGrunte          1:07.80
    2. Frank Meier                    88  DeGrunte          1:07.80
    3. Tim Segers                     87  DeVeene           1:09.70
    4. Edward Maat                    87  Scholtenhagen     1:10.39
    5. Niels Teunissen                92  Scholtenhagen     1:11.02
    6. Tijmen Smit                    86  DeGrunte          1:13.80
    7. Nick Hannink                   88  DeVeene           1:17.36



TOP
Nr. 36   4 x 50m vrije slag Dames                    Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Grunte 1                        DeGrunte          2:24.86
       Lianda Hutten             95   Nathalie Herbers          94
       Moniek Jasper             95   Mariel Zielman            95
        2:24.86 
    2. De Veene 1                         DeVeene           2:35.20
       Anouchka Hoogstraten      96   Jetske de Pijper          95
       Jet Bijen                 96   Iris Zijlstra             96
        2:35.20 
  dis. Scholtenhagen 1                    Scholtenhagen     2:23.42     AK
       Laura Reijnders           94   Joyce van Sark            95
       Lissa Konhuurne           94   Romy Bossink              94
        2:23.42 



TOP
Nr. 37   4 x 100m vrije slag Heren                        Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Scholtenhagen 1                    Scholtenhagen     4:14.42
       Wesley Ordelmans          91   Jelle Stamborg            90
       Mart de Haar              90   Niels Teunissen           92
        1:06.39  4:14.42 
    2. De Grunte 1                        DeGrunte          4:17.04
       Roy Tettero               92   Gerven Kruise             91
       Richard Herbers           92   Wouter Scholten           91
        4:17.04 
    3. De Veene 1                         DeVeene           4:59.02
       Arend van Rooy            92   Dennis Hoogstraten        93
       Yorick Kreuwel            94   Mathyas Palma             93
        1:13.95  4:59.02