C-competitie deel 2 2008-2009
Brunssum (NED),    16.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later      Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open      Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later      Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later      Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open      Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later      Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1      Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open      Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later      Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later      Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open      Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later      Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1      Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open      Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
16.11.2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:00.54            3:57.38           
        Lester Snackers, 94                        Lucas Greven, 95
        Arthur van Noorden, 95                     Mart Theunissen, 95
            27.37    57.08  3:57.38

  2. NIMO 1                        NIMO                   4:34.20            4:23.48           
        Camiel Smeets, 94                          Andreas Waldus, 95
        Vince Weber, 94                            Yoeri Cuijpers, 94
            29.81  1:04.29  4:23.48

  3. Brunssum 1                    Brunssum               4:35.42            4:23.93           
        Pedro Nemeth, 94                           Robin Borger, 93
        Matteo Borsi, 96                           Silvan Viehmann, 94
            33.50  1:10.65  4:23.93

  4. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          4:59.05            4:46.30           
        Dylan Notten, 95                           Bas Kerckhoffs, 96
        Max Essers, 95                             Max Grispen, 95
            32.82  1:08.85  4:46.30




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
16.11.2008 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. NIMO 1                        NIMO                   2:17.65            2:15.77           
        Devi Weber, 98                             Vincent Jacobs, 98
        Chayenne Poorts, 98                        Mignon Peeters, 97
            34.36  2:15.77

  2. Brunssum 1                    Brunssum               2:25.66            2:24.22           
        Janelle van den Heuvel, 97                 Celine Smeets, 97
        Ivo Nemeth, 97                             Killian von den Hoff, 97
            37.56  2:24.22

  3. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:21.47            2:30.20           
        Jeroen de Croock, 97                       Danny Hamers, 97
        Rianne de Croock, 98                       Minke Theunissen, 98
            33.78  2:30.20

  4. Brunssum 2                    Brunssum               2:37.15            2:32.56           
        Mariska Craemers, 97                       Kendra Viehmann, 97
        Daan Jente, 99                             Jhamiro Habets, 98
            37.11  2:32.56

  5. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          3:06.14            3:15.54           
        Stephan Hamers, 99                         Wesley de Vree, 97
        Elisa Helmer, 98                           Seline Bastings, 98
            57.21  3:15.54




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
16.11.2008 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:26.02 8705620    2:24.44           
          2:24.44
  2. Lydia Colijn                  NIMO                   2:33.70 8600718    2:34.61           
          2:34.61
  3. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:34.83 9005446    2:36.10           
          2:36.10
  4. Vera Weinberg                 NIMO                   2:42.02 9302144    2:39.59           
          2:39.59
  5. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          2:42.73 9101602    2:42.91           
          2:42.91
  6. Michelle Hacking              NIMO                   2:47.85 9107646    2:43.83           
          2:43.83
  7. Bonnie Ubachs                 Brunssum               2:37.32 8704896    2:46.57           
          2:46.57
  8. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg          2:54.21 9001588    2:49.99           
          2:49.99
  9. Gwenda Roex                   Brunssum               2:51.38 8703428    3:01.38           
          3:01.38
 10. Elena Habets                  ZC Valkenburg          4:21.73 9007170    4:11.32           
          4:11.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
16.11.2008 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            58.76 8901553      59.65           
            28.22    59.65
  2. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:01.88 8800937    1:01.43           
            29.20  1:01.43
  3. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          1:04.23 8801099    1:04.31           
            29.97  1:04.31
  4. Rico Nemeth                   Brunssum               1:06.24 9004455    1:06.89           
            30.58  1:06.89
  5. Marcel Handler                Brunssum               1:07.59 8200617    1:07.92           
            31.79  1:07.92
  6. Sander van den Berg           NIMO                   1:08.28 8700211    1:08.06           
            31.17  1:08.06
  7. Math Smeets                   NIMO                   1:09.26 8704153    1:08.54           
            32.00  1:08.54
  8. Scott van't Land              NIMO                   1:13.74 9205043    1:15.87           
            33.91  1:15.87
AFGE DaniŽl Beaujean               Brunssum               1:07.49 8302513                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
16.11.2008 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:17.23 9300698    1:16.10           
            35.86  1:16.10
  2. Chloť Rutzerveld              NIMO                   1:20.96 9203450    1:21.87           
            37.69  1:21.87
  3. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:25.20 9102622    1:25.07           
            40.39  1:25.07
  4. Annora de Rijck               Brunssum               1:21.92 9201502    1:27.97           
            41.97  1:27.97
  5. Mara Pfeffer                  NIMO                   1:31.75 9105478    1:29.70           
            42.09  1:29.70
  6. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:28.24 9204200    1:30.73           
            42.97  1:30.73
  7. Iris Hopman                   ZC Valkenburg          1:32.11 9101330    1:31.98           
            43.58  1:31.98
  8. Anke Snijkers                 NIMO                   1:37.45 9201638    1:33.44           
            43.21  1:33.44
  9. Amber Viehmann                Brunssum               1:38.18 9504400    1:35.35           
            44.88  1:35.35
 10. Nikki Viehmann                Brunssum               1:40.66 9505606    1:39.72           
            46.70  1:39.72
 DIS Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:23.45 9201052    1:26.40           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.61  1:26.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
16.11.2008 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:58.51 9202505    1:59.33           
            58.23  1:59.33
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          2:00.95 9200333    2:02.79           
            59.28  2:02.79
  3. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          2:10.14 9103425    2:10.66           
          1:02.85  2:10.66
  4. Patrick Lemmens               Brunssum               2:15.78 9106101    2:11.20           
          1:01.46  2:11.20
  5. Thijs Villevoye               NIMO                   2:14.58 9106589    2:11.42           
          1:03.46  2:11.42
  6. Dean Coert                    ZC Valkenburg          2:08.92 9100393    2:12.62           
          1:01.60  2:12.62
  7. Martyn Slaghuis               NIMO                   2:14.60 9103035    2:13.18           
          1:04.63  2:13.18
  8. Ronald Waldus                 NIMO                   2:35.82 9206275    2:28.23           
          1:09.44  2:28.23
AFGE Jory Niemark                  Brunssum               2:12.99 9204409                      
AFGE Tom Niemark                   Brunssum               2:41.94 9502397                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
16.11.2008 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:11.26 9300162    1:10.17           
            34.00  1:10.17
  2. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:11.03 9401316    1:10.41           
            33.93  1:10.41
  3. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:12.10 9300894    1:11.86           
            35.34  1:11.86
  4. Lisanne Jente                 Brunssum               1:16.37 9600788    1:15.66           
            37.11  1:15.66
  5. Bo Peeters                    NIMO                   1:17.36 9306564    1:16.91           
            37.20  1:16.91
  6. Melissa Meijer                NIMO                   1:16.15 9304374    1:17.62           
            37.11  1:17.62
  7. Rylana Slaghuis               NIMO                   1:20.54 9401286    1:18.32           
            37.83  1:18.32
  8. Maud Geerssen                 Brunssum               1:23.84 9501928    1:23.38           
            40.06  1:23.38
  9. Ellen Borger                  Brunssum               1:36.95 9600786    1:37.30           
            47.01  1:37.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
16.11.2008 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:08.62 9400947    1:06.73           
            31.07  1:06.73
  2. Robin Borger                  Brunssum               1:05.67 9305183    1:07.44           
            31.58  1:07.44
  3. Silvan Viehmann               Brunssum               1:10.93 9403763    1:11.28           
            32.84  1:11.28
  4. Yoeri Cuijpers                NIMO                   1:16.40 9403969    1:13.31           
            33.27  1:13.31
  5. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:17.91 9501783    1:14.08           
            34.84  1:14.08
  6. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:15.82 9500483    1:15.70           
            34.23  1:15.70
  7. Vince Weber                   NIMO                   1:29.60 9404233    1:27.04           
            39.07  1:27.04
  8. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:34.13 9401575    1:29.91           
            42.00  1:29.91
  9. Camiel Smeets                 NIMO                   1:33.75 9400911    1:33.52           
            41.50  1:33.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
16.11.2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg            36.66 9005446      36.44           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            37.94 8705620      37.11           
  3. Sanne Kerkhoff                NIMO                     40.12 9305530      38.91           
  4. Leslie Jacobs                 NIMO                     42.04 9108102      42.59           
  5. Ingrid Jansen                 NIMO                     41.83 8705592      43.01           
  6. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg            44.11 9001588      43.41           
  7. Bonnie Ubachs                 Brunssum                 41.16 8704896      43.86           
  8. Gwenda Roex                   Brunssum                 43.96 8703428      45.51           
  9. Elena Habets                  ZC Valkenburg          1:03.45 9007170    1:05.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
16.11.2008 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:53.70 8901553    1:58.13           
            57.88  1:58.13
  2. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          2:10.54 8800937    2:00.91           
            59.12  2:00.91
  3. Terrence Olaria               ZC Valkenburg          1:57.08 8602249    2:02.17           
            57.71  2:02.17
  4. Sander Slaghuis               NIMO                   2:14.20 8805305    2:11.39           
          1:02.38  2:11.39
  5. Tonie van Wijk                Brunssum               2:07.12 8202019    2:11.53           
          1:04.81  2:11.53
  6. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          2:09.96 8801099    2:11.99           
          1:04.53  2:11.99
  7. Rico Nemeth                   Brunssum               2:08.02 9004455    2:13.36           
          1:04.76  2:13.36
  8. Freddie Geerlings             NIMO                   2:09.12 7900379    2:14.39           
          1:03.80  2:14.39
  9. Sander van den Berg           NIMO                   2:14.11 8700211    2:15.43           
          1:03.98  2:15.43
 10. Sebastiaan Gergely            ZC Valkenburg          2:08.36 8704103    2:17.78           
          1:05.37  2:17.78
 11. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          2:24.62 9004959    2:32.39           
          1:11.53  2:32.39
AFGE DaniŽl Beaujean               Brunssum               2:13.86 8302513                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
16.11.2008 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  NIMO                   2:39.64 9501784    2:39.76           
          2:39.76
  2. Sharon Schroyen               Brunssum               2:46.17 9502536    2:50.60           
          2:50.60
  3. Bo Kerkhoff                   NIMO                   2:53.24 9502376    2:51.89           
          2:51.89
  4. Lisa Borger                   Brunssum               3:03.88 9503194    2:55.68           
          2:55.68
  5. Merel Jaspers                 NIMO                   3:02.32 9602544    2:59.46           
          2:59.46
  6. Inge Bastings                 ZC Valkenburg          3:30.04 9603068    3:17.69           
          3:17.69
  7. Dominique Craemers            Brunssum               3:57.86 9503196    3:39.11           
          3:39.11
 DIS HenriŽtte van der Roer        ZC Valkenburg          4:03.32 9600686    3:37.71           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:37.71
AFGE Robin Klasens                 Brunssum               3:24.52 9604532                      
AFGE Nina Grispen                  ZC Valkenburg          3:12.36 9700656                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
16.11.2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:01.81 9501941    1:00.26           
            29.68  1:00.26
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:00.54 9501239    1:00.36           
            29.19  1:00.36
  3. Matteo Borsi                  Brunssum               1:13.21 9603915    1:08.26           
            33.27  1:08.26
  4. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:08.96 9500099    1:08.64           
            33.35  1:08.64
  5. Andreas Waldus                NIMO                   1:10.48 9503581    1:10.18           
            33.47  1:10.18
  6. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:15.47 9501689    1:11.68           
            33.79  1:11.68
  7. Bas Kerckhoffs                ZC Valkenburg          1:17.72 9601571    1:11.90           
            34.86  1:11.90
  8. Martijn Weinberg              NIMO                   1:16.14 9600955    1:16.47           
            36.91  1:16.47
  9. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:16.23 9700075    1:17.47           
            36.94  1:17.47
 10. Mike Driessen                 Brunssum               1:18.06 9601175    1:18.33           
            37.57  1:18.33
 11. LuciŽn Thijssen               ZC Valkenburg          1:26.93 9500845    1:21.37           
            38.26  1:21.37
 12. Max Essers                    ZC Valkenburg          1:25.44 9502413    1:22.26           
            38.95  1:22.26
 13. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:36.39 9601617    1:32.54           
            43.06  1:32.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16.11.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               NIMO                   1:24.16 9800670    1:22.49           
            41.49  1:22.49
  2. Mignon Peeters                NIMO                   1:25.67 9701048    1:22.98           
            40.22  1:22.98
  3. Janelle van den Heuvel        Brunssum               1:28.48 9700842    1:30.07           
            46.22  1:30.07
  4. Celine Smeets                 Brunssum               1:33.18 9703366    1:32.25           
            42.94  1:32.25
  5. Daphne Erkens                 NIMO                   1:46.97 9802372    1:33.85           
            45.64  1:33.85
  6. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:34.09 9801466    1:34.31           
            46.80  1:34.31
  7. Melanie Leunissen             NIMO                   1:39.25 9800672    1:36.65           
            46.68  1:36.65
  8. Mariska Craemers              Brunssum               1:36.34 9700650    1:36.99           
            48.01  1:36.99
  8. Kendra Viehmann               Brunssum               1:41.66 9702128    1:36.99           
            47.62  1:36.99
 10. Myrthe van der Haijden        Brunssum               1:48.86 9801174    1:41.15           
            50.28  1:41.15
 11. Minke Theunissen              ZC Valkenburg               NT 9801826    1:53.79           
            55.54  1:53.79
 12. Erin-Lisa Dalm                Brunssum               1:53.92 9900398    1:55.02           
            57.25  1:55.02
 13. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg               NT 9803366    1:59.17           
            57.43  1:59.17
 14. Seline Bastings               ZC Valkenburg               NT 9804032    2:27.66           
          1:08.10  2:27.66
 DIS Chantal Veldman               NIMO                   1:37.06 9703000    1:34.23           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., AE (wel tijd noteren; maar een slag)
            45.30  1:34.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
16.11.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Killian von den Hoff          Brunssum                 44.36 9700013      43.55           
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            45.71 9702025      45.32           
  3. Devi Weber                    NIMO                     49.50 9801215      49.52           
  4. Daan Jente                    Brunssum                 53.37 9900277      51.25           
  5. Vincent Jacobs                NIMO                     56.67 9801669      51.83           
  6. Danny Hamers                  ZC Valkenburg            53.22 9701169      52.36           
  7. Jhamiro Habets                Brunssum                 55.89 9800803      56.93           
  8. Ruben Dietzenbacher           Brunssum               1:03.95 9703259      58.25           
  9. Wesley de Vree                ZC Valkenburg               NT 9703809    1:02.06           
 10. Stephan Hamers                ZC Valkenburg               NT 9900095    1:09.46           
 DIS Lars van der Haijden          Brunssum               1:02.04 9900225      57.22           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGE Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:05.39 9702939                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
16.11.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:10.06 8705620    2:11.80           
          1:04.51  2:11.80
  2. Lydia Colijn                  NIMO                   2:15.18 8600718    2:17.31           
          1:06.16  2:17.31
  3. Vera Weinberg                 NIMO                   2:21.02 9302144    2:20.30           
          1:05.98  2:20.30
  4. Michelle Hacking              NIMO                   2:22.75 9107646    2:22.31           
          1:09.32  2:22.31
  5. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:18.84 9005446    2:22.83           
          1:08.98  2:22.83
  6. Bonnie Ubachs                 Brunssum               2:20.64 8704896    2:30.38           
          1:13.05  2:30.38
  7. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          2:21.45 9101602    2:30.42           
          1:13.48  2:30.42
  8. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg          2:34.12 9001588    2:35.55           
          1:16.04  2:35.55
  9. Gwenda Roex                   Brunssum               2:29.38 8703428    2:43.93           
          1:17.02  2:43.93
 10. Elena Habets                  ZC Valkenburg          3:25.68 9007170    3:25.47           
          1:39.72  3:25.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
16.11.2008 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            31.30 8901553      32.70           
  2. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            31.44 8602249      33.34           
  3. Freddie Geerlings             NIMO                     32.45 7900379      33.47           
  4. Sander Slaghuis               NIMO                     34.32 8805305      34.43           
  5. Rico Nemeth                   Brunssum                 35.32 9004455      34.64           
  6. Frank Klasens                 Brunssum                 33.64 6500479      34.68           
  7. Marcel Handler                Brunssum                 34.21 8200617      34.88           
  8. Dennis Colijn                 NIMO                     34.05 8400405      35.11           
  9. Sebastiaan Gergely            ZC Valkenburg            33.90 8704103      35.15           
 10. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            34.63 8800937      35.18           
 11. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            38.91 8801099      37.78           
 12. Karsten Meijers               ZC Valkenburg            42.05 9004959      44.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
16.11.2008 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          2:07.92 9300698    2:09.23           
          1:02.39  2:09.23
  2. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:12.84 9201052    2:12.44           
          1:03.53  2:12.44
  3. Mara Pfeffer                  NIMO                   2:21.67 9105478    2:20.37           
          1:06.36  2:20.37
  4. Chloť Rutzerveld              NIMO                   2:25.87 9203450    2:26.96           
          1:10.15  2:26.96
  5. Fanny Robbertsen              NIMO                   2:27.87 9102622    2:27.44           
          1:11.04  2:27.44
  6. Iris Hopman                   ZC Valkenburg          2:31.19 9101330    2:28.77           
          1:12.45  2:28.77
  7. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          2:31.67 9204200    2:36.38           
          1:18.69  2:36.38
  8. Anke Snijkers                 NIMO                   2:38.64 9201638    2:36.77           
          1:16.00  2:36.77
  9. Amber Viehmann                Brunssum               2:43.65 9504400    2:39.62           
          1:19.69  2:39.62
 10. Annora de Rijck               Brunssum               2:32.71 9201502    2:39.84           
          2:39.84
 11. Nikki Viehmann                Brunssum               3:06.12 9505606    3:03.77           
          1:28.93  3:03.77



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
16.11.2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          1:06.12 9103425    1:07.20           
            31.67  1:07.20
  2. Patrick Lemmens               Brunssum               1:15.55 9106101    1:13.86           
            34.49  1:13.86
  3. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:15.53 9202505    1:14.52           
            35.29  1:14.52
  4. Martyn Slaghuis               NIMO                   1:16.95 9103035    1:16.27           
            35.88  1:16.27
  5. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:14.58 9200333    1:17.97           
            36.79  1:17.97
  6. Thijs Villevoye               NIMO                   1:25.76 9106589    1:27.84           
            42.25  1:27.84
  7. Ronald Waldus                 NIMO                   1:29.39 9206275    1:28.71           
            41.08  1:28.71
AFGE Tom Niemark                   Brunssum               1:40.01 9502397                      
AFGE Jory Niemark                  Brunssum               1:19.85 9204409                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
16.11.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:09.34 9401316    1:08.26           
            32.02  1:08.26
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:10.52 9300162    1:09.66           
            32.32  1:09.66
  3. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:10.54 9300894    1:09.72           
            32.95  1:09.72
  4. Lisanne Jente                 Brunssum               1:11.91 9600788    1:12.06           
            33.81  1:12.06
  5. Bo Peeters                    NIMO                   1:17.65 9306564    1:18.64           
            35.00  1:18.64
  6. Melissa Meijer                NIMO                   1:15.39 9304374    1:18.67           
            36.07  1:18.67
  7. Maud Geerssen                 Brunssum               1:25.80 9501928    1:27.00           
            39.47  1:27.00
  8. Rylana Slaghuis               NIMO                   1:32.28 9401286    1:29.54           
            39.91  1:29.54
  9. Ellen Borger                  Brunssum               1:33.51 9600786    1:34.46           
            43.56  1:34.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
16.11.2008 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:12.96 9400947    1:08.47           
            33.53  1:08.47
  2. Silvan Viehmann               Brunssum               1:13.55 9403763    1:09.74           
            34.42  1:09.74
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:15.51 9500483    1:13.76           
            37.57  1:13.76
  4. Robin Borger                  Brunssum               1:12.94 9305183    1:14.95           
            36.23  1:14.95
  5. Camiel Smeets                 NIMO                   1:18.35 9400911    1:15.15           
            36.69  1:15.15
  6. Yoeri Cuijpers                NIMO                   1:17.62 9403969    1:15.54           
            36.57  1:15.54
  7. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:16.93 9401575    1:17.30           
            37.58  1:17.30
  8. Vince Weber                   NIMO                   1:20.25 9404233    1:18.31           
            38.28  1:18.31
  9. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:22.51 9501783    1:24.03           
            41.03  1:24.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
16.11.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:03.97 8705620    1:06.89           
            31.51  1:06.89
  2. Vera Weinberg                 NIMO                   1:10.34 9302144    1:12.44           
            33.69  1:12.44
  3. Lydia Colijn                  NIMO                   1:11.23 8600718    1:12.82           
            33.39  1:12.82
  4. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          1:13.28 9005446    1:14.45           
            34.51  1:14.45
  5. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:14.50 9101602    1:14.50           
            34.85  1:14.50
  6. Michelle Hacking              NIMO                   1:12.31 9107646    1:14.91           
            34.85  1:14.91
  7. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:12.12 8704896    1:16.55           
            36.18  1:16.55
  8. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:22.89 9305530    1:22.88           
            37.19  1:22.88
  9. Leslie Jacobs                 NIMO                   1:19.54 9108102    1:23.98           
            36.76  1:23.98
 10. Gwenda Roex                   Brunssum               1:18.51 8703428    1:24.11           
            37.21  1:24.11
 11. Ingrid Jansen                 NIMO                        NT 8705592    1:27.95           
            39.14  1:27.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
16.11.2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:07.07 8901553    2:11.80           
          2:11.80
  2. Terrence Olaria               ZC Valkenburg          2:16.36 8602249    2:21.56           
          2:21.56
  3. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          2:23.52 8800937    2:25.08           
          2:25.08
  4. Rico Nemeth                   Brunssum               2:38.92 9004455    2:27.47           
          2:27.47
  5. Math Smeets                   NIMO                   2:28.00 8704153    2:27.96           
          2:27.96
  6. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          2:30.11 8801099    2:29.91           
          2:29.91
  7. Sander Slaghuis               NIMO                   2:35.07 8805305    2:31.14           
          2:31.14
  8. Tonie van Wijk                Brunssum               2:29.64 8202019    2:33.95           
          2:33.95
  9. Sander van den Berg           NIMO                   2:30.81 8700211    2:34.12           
          2:34.12
 10. Marcel Handler                Brunssum               2:31.13 8200617    2:39.56           
          2:39.56
 11. Sebastiaan Gergely            ZC Valkenburg          2:30.36 8704103    2:43.28           
          2:43.28
 12. Scott van't Land              NIMO                   2:47.46 9205043    2:52.43           
          2:52.43
 13. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          2:56.35 9004959    3:07.31           
          3:07.31
AFGE DaniŽl Beaujean               Brunssum               2:28.13 8302513                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
16.11.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  NIMO                   1:04.82 9501784    1:04.45           
            30.89  1:04.45
  2. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:09.33 9502376    1:08.64           
            33.60  1:08.64
  3. Lisa Borger                   Brunssum               1:11.97 9503194    1:14.39           
            36.06  1:14.39
  4. Merel Jaspers                 NIMO                   1:14.50 9602544    1:14.46           
            35.20  1:14.46
  5. Sharon Schroyen               Brunssum               1:09.07 9502536    1:14.81           
            36.00  1:14.81
  6. Inge Bastings                 ZC Valkenburg          1:19.60 9603068    1:21.76           
            37.80  1:21.76
  7. Dominique Craemers            Brunssum               1:28.53 9503196    1:28.49           
            41.90  1:28.49
  8. HenriŽtte van der Roer        ZC Valkenburg          1:35.06 9600686    1:33.07           
            43.94  1:33.07
AFGE Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:15.44 9700656                      
AFGE Robin Klasens                 Brunssum               1:17.77 9604532                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
16.11.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:25.42 9501941    2:22.89           
          2:22.89
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:31.87 9501239    2:34.37           
          2:34.37
  3. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:52.29 9500099    2:53.40           
          2:53.40
  4. Matteo Borsi                  Brunssum               3:07.45 9603915    2:53.66           
          2:53.66
  5. Bas Kerckhoffs                ZC Valkenburg          3:07.29 9601571    2:57.16           
          2:57.16
  6. Joeri Kerkhoff                NIMO                   3:00.56 9501689    2:59.28           
          2:59.28
  7. Andreas Waldus                NIMO                   3:02.02 9503581    3:04.70           
          3:04.70
  8. Max Essers                    ZC Valkenburg          3:20.84 9502413    3:18.29           
          3:18.29
  9. Martijn Weinberg              NIMO                   3:17.15 9600955    3:19.22           
          3:19.22
 10. LuciŽn Thijssen               ZC Valkenburg          3:27.90 9500845    3:23.53           
          3:23.53
 DIS Mike Driessen                 Brunssum               3:10.76 9601175    3:15.83           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:15.83
 DIS Ivo Nemeth                    Brunssum               3:16.99 9700075    3:16.03           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE
          3:16.03
 DIS Wouter Knibbeler              Brunssum               3:59.73 9601617    3:41.99           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:41.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16.11.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               NIMO                     45.43 9800670      44.26           
  2. Janelle van den Heuvel        Brunssum                 47.68 9700842      46.44           
  3. Mignon Peeters                NIMO                     46.04 9701048      46.73 FJ 1      
  4. Chantal Veldman               NIMO                     46.07 9703000      46.73 FJ 2      
  5. Melanie Leunissen             NIMO                     51.74 9800672      47.99           
  6. Kendra Viehmann               Brunssum                 47.80 9702128      48.16           
  7. Celine Smeets                 Brunssum                 47.57 9703366      48.18           
  8. Mariska Craemers              Brunssum                 52.65 9700650      48.64           
  9. Myrthe van der Haijden        Brunssum                 50.50 9801174      50.37           
 10. Daphne Erkens                 NIMO                     59.04 9802372      50.48           
 11. Rianne de Croock              ZC Valkenburg            48.32 9801466      51.82 FJ 1      
 12. Erin-Lisa Dalm                Brunssum                 51.36 9900398      51.82 FJ 2      
 13. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            54.36 9801826      54.94           
 14. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg               NT 9803366    1:00.75           
 15. Seline Bastings               ZC Valkenburg               NT 9804032    1:08.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
16.11.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:21.75 9702025    1:22.67           
            41.51  1:22.67
  2. Vincent Jacobs                NIMO                   1:31.14 9801669    1:28.63           
            42.31  1:28.63
  3. Devi Weber                    NIMO                   1:25.39 9801215    1:28.66           
            43.91  1:28.66
  4. Killian von den Hoff          Brunssum               1:31.74 9700013    1:30.83           
            45.25  1:30.83
  5. Daan Jente                    Brunssum               1:33.33 9900277    1:35.37           
            46.50  1:35.37
  6. Lars van der Haijden          Brunssum               1:43.95 9900225    1:42.26           
            48.76  1:42.26
  7. Jhamiro Habets                Brunssum               1:48.92 9800803    1:53.22           
            55.26  1:53.22
  8. Ruben Dietzenbacher           Brunssum               2:04.53 9703259    1:55.72           
            55.33  1:55.72
  9. Wesley de Vree                ZC Valkenburg               NT 9703809    2:03.45           
            55.82  2:03.45
 10. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          2:04.69 9900095    2:17.05           
          1:08.44  2:17.05
 DIS Danny Hamers                  ZC Valkenburg               NT 9701169                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGE Tim Stassen                   ZC Valkenburg               NT 9702939                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
16.11.2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          4:15.99            4:19.36           
        Simone Hendrikse, 90                       Tessa Kierkels, 91
        Misty Coert, 93                            Jamie Schepers, 93
            31.85  1:05.82  4:19.36

  2. NIMO 1                        NIMO                   4:13.05            4:21.00           
        Vera Weinberg, 93                          Melissa Meijer, 93
        Mara Pfeffer, 91                           Lydia Colijn, 86
            34.41  1:05.10  4:21.00

  3. NIMO 2                        NIMO                   4:30.15            4:30.64           
        Rylana Slaghuis, 94                        Michelle Hacking, 91
        Bo Peeters, 93                             Chloť Rutzerveld, 92
            31.45  1:07.02  4:30.64

  4. Brunssum 1                    Brunssum               4:29.91            4:39.71           
        Sharon Schroyen, 95                        Gwenda Roex, 87
        Lisanne Jente, 96                          Bonnie Ubachs, 87
            33.99  1:10.24  4:39.71

  5. NIMO 3                        NIMO                   4:37.45            4:42.79           
        Sanne Kerkhoff, 93                         Leslie Jacobs, 91
        Anke Snijkers, 92                          Fanny Robbertsen, 91
          1:10.10  4:42.79

  6. Brunssum 2                    Brunssum               4:53.58            5:07.57           
        Amber Viehmann, 95                         Lisa Borger, 95
        Janelle van den Heuvel, 97                 Maud Geerssen, 95
            35.59  1:16.39  5:07.57

 DIS ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:00.06                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Chantal Senden, 93                         Sanne Scheerder, 94
        Lotte Greven, 87                           Dimphy van de Laar, 92
            27.73    58.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
16.11.2008 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:01.45            4:07.82           
        Jeroen Feijs, 92                           Mitch Notten, 92
        Yvo op den Kamp, 89                        Terrence Olaria, 86
            31.23  1:03.32  4:07.82

  2. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          4:15.04            4:21.35           
        Dean Coert, 91                             Sander van Elburg, 88
        Lucas Greven, 95                           Jeroen Geurts, 88
            30.69  1:03.85  4:21.35

  3. Brunssum 1                    Brunssum               4:21.31            4:30.12           
        Rico Nemeth, 90                            Robin Borger, 93
        Patrick Lemmens, 91                        Silvan Viehmann, 94
            31.43  1:02.80  4:30.12

  4. NIMO 1                        NIMO                   4:29.10            4:31.32           
        Math Smeets, 87                            Sander van den Berg, 87
        Freddie Geerlings, 79                      Sander Slaghuis, 88
            33.00  1:07.42  4:31.32

  5. Brunssum 2                    Brunssum               4:40.48            4:41.94           
        Michel Driessen, 84                        Marcel Handler, 82
        Frank Klasens, 65                          Tonie van Wijk, 82
            35.60  1:16.12  4:41.94

  6. NIMO 2                        NIMO                   4:46.21            4:50.13           
        Ronald Waldus, 92                          Scott van't Land, 92
        Martyn Slaghuis, 91                        Thijs Villevoye, 91
            35.67  1:14.32  4:50.13




SPLASH Meet Manager 2007 Registered to Brunssum