2008-11-16=Etten-Leur=KNZB zwemcompetitie ronde 2-B
Etten-Leur (NED),    16.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Z & Pc Dio 1                  Z & Pc Dio             4:02.11            4:01.43           
        Paul Koster, 93                            Christian Bingel, 93
        Martino Valentijn, 94                      Ramon Bastiaansen, 93
            26.67    55.00  4:01.43

  2. O.Z. & P.C. De Warande 1      O.Z. & P.C. De Waran   4:16.49            4:09.46           
        Pieter Pijnenburg, 93                      Remy den Boer, 94
        Harm Donkers, 93                           Sebastian de Been, 93
            33.09  1:10.46  4:09.46

  3. Sbc2000 1                     Sbc2000                4:17.13            4:13.00           
        Yannick van Opdorp, 93                     Leon Verschuren, 93
        Tobias van Kruysdijk, 93                   Robert Groot, 93
            29.82  1:03.23  4:13.00

  4. Sbc2000 2                     Sbc2000                4:37.91            4:35.76           
        Jesper Weehuizen, 93                       Jordy Jongenelen, 95
        Coen Kuijpers, 94                          Sven Alderlieste, 95
            32.07  1:08.13  4:35.76

  NG O.Z. & P.C. De Warande 2      O.Z. & P.C. De Waran   5:32.01                              
        Sam Beenhakker, 94                         Luuc Verburgh, 96
        Sven Geers, 96                             Roy Delhij, 95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Z & Pc Dio 1                  Z & Pc Dio             2:32.08            2:30.98           
        Selene Wortel, 97                          Evi Lauwen, 97
        Sten Bosman, 98                            Jaro Musters, 98
            35.63  2:30.98

  2. Sbc2000 1                     Sbc2000                2:30.61            2:31.21           
        Jari den Ottelander, 98                    Lennart Alderlieste, 97
        Aniek de Peijper, 98                       Kathy Groot, 97
            37.65  2:31.21

  3. O.Z. & P.C. De Warande 1      O.Z. & P.C. De Waran   2:46.75            2:37.29           
        Thom Hanegraaf, 99                         Robin Lefeu, 97
        Maartje Beskers, 97                        Lonne Beskers, 97
            50.76  2:37.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ela Hutten                    Sbc2000                2:31.17 9300354    2:34.81           
            33.14  2:34.81
  2. Anita Smits                   Z & Pc Dio             2:35.38 6900522    2:36.59           
            32.88  2:36.59
  3. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             2:36.99 8802736    2:42.38 FJ 1      
            35.32  2:42.38
  4. Simone van der Linden         Z & Pc Dio             2:42.46 9002358    2:42.38 FJ 2      
            34.65  2:42.38
  5. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   2:41.67 9102424    2:43.36           
            35.02  2:43.36
  6. Nicole van der Kooy           Sbc2000                2:49.73 8702310    2:48.51           
            38.42  2:48.51
  7. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   2:47.86 9006758    2:48.66           
            35.88  2:48.66
  8. Siska Post                    Z & Pc Dio             2:47.13 8805562    2:49.21           
            37.78  2:49.21
  9. Linda van Geel                O.Z. & P.C. De Waran   2:56.48 9100976    3:02.11           
            36.30  3:02.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     57.59 9102825      57.15           
            26.55    57.15
  2. Gijs Damen                    O.Z. & P.C. De Waran     58.26 7900255      58.43           
            26.82    58.43
  3. Paul Koster                   Z & Pc Dio             1:05.77 9304465    1:06.06           
            30.76  1:06.06
  4. Jan van Opstal                Z & Pc Dio             1:05.17 8602291    1:06.60           
            30.32  1:06.60
  5. Frank Zwiers                  Sbc2000                1:05.38 8202101    1:09.16           
            32.48  1:09.16
  6. Pim Nolting                   Sbc2000                1:10.00 7700697    1:12.73           
            31.12  1:12.73
  7. Paul van den Noort            O.Z. & P.C. De Waran   1:11.32 8702379    1:13.44           
            34.08  1:13.44
  8. Robbert Nooijens              Z & Pc Dio             1:24.29 8804357    1:22.02           
            36.51  1:22.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristie Dekkers               Z & Pc Dio             1:20.82 9402068    1:21.19           
            38.00  1:21.19
  2. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             1:25.07 9402390    1:23.64           
            39.73  1:23.64
  3. Kris Hutten                   Sbc2000                1:23.16 9500688    1:25.86           
            39.96  1:25.86
  4. Bente van Gennep              Sbc2000                1:27.16 9200590    1:26.07           
            40.48  1:26.07
  5. Kitty Schiphorst Preuper      Sbc2000                1:28.60 9102752    1:29.97           
            42.43  1:29.97
  6. Carmen Gosens                 Z & Pc Dio             1:29.81 9304052    1:30.89           
            42.20  1:30.89
  7. Gemma Schiphorst Preuper      Sbc2000                1:33.51 9203328    1:31.64           
            42.81  1:31.64
  8. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:29.01 9207058    1:32.09           
            43.17  1:32.09
  9. Nienke Hoeks                  O.Z. & P.C. De Waran   1:30.48 9101272    1:32.14           
            43.30  1:32.14
 10. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   1:37.38 9107998    1:37.09           
            44.43  1:37.09
 11. Elena van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   1:38.91 9500702    1:38.00           
            46.10  1:38.00
  NG Chantalle van der Linden      Z & Pc Dio             1:27.93 9204524                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:59.05 9104211    2:01.20           
            27.82    58.31  2:01.20
  2. Bob van Hees                  Z & Pc Dio             2:10.95 9103851    2:11.79           
            30.29  1:03.71  1:38.65  2:11.79
  3. Pim van Wouwen                Sbc2000                2:11.56 9202963    2:11.92           
            30.60  1:03.73  2:11.92
  4. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio             2:23.51 9105561    2:14.35           
            30.78  1:03.08  1:40.26  2:14.35
  5. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran   2:18.58 9301809    2:15.20           
            31.44  1:05.53  2:15.20
  6. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   2:20.60 9203237    2:16.07           
            30.58  1:05.62  2:16.07
  7. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   2:18.04 9103661    2:19.02           
            28.51  1:01.04  2:19.02
  8. Oskar Bles                    Sbc2000                2:25.64 9100153    2:26.39           
            32.80  1:09.89  2:26.39
  9. Kars Oomen                    Sbc2000                2:34.69 9202945    2:33.23           
            34.82  1:12.70  2:33.23
 10. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   2:48.80 9305227    2:37.47           
            35.26  1:16.06  2:37.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Resink                   Z & Pc Dio             2:34.35 9303632    2:34.54           
            36.36  1:15.34  2:34.54
  2. Renée Roks                    Sbc2000                2:46.67 9303844    2:46.48           
            38.02  1:19.92  2:46.48
  3. Daisy van den Bos             Sbc2000                2:46.57 9503880    2:48.23           
            39.48  1:22.20  2:48.23
  4. Susette Lauwen                Z & Pc Dio             2:44.07 9302398    2:50.55           
            39.53  1:22.18  2:50.55
  5. Marscha Rasenberg             O.Z. & P.C. De Waran   2:57.33 9301018    2:51.68           
            41.87  1:25.10  2:51.68
  6. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   2:54.61 9304942    2:54.21           
            41.66  1:25.91  2:54.21
  7. Anneke de Rond                Z & Pc Dio             3:02.47 9404130    2:56.13           
            41.51  1:26.80  2:56.13
  8. Nicole Peeters                Sbc2000                2:52.00 9303842    2:59.00           
            40.00  1:23.82  2:59.00
  9. Patty Peeters                 O.Z. & P.C. De Waran   3:05.22 9401398    3:06.98           
            44.23  1:31.16  3:06.98
 10. Anouk Fiere                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9406296    3:31.15           
            47.81  1:40.68  3:31.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran   1:07.70 9302233    1:07.28           
            31.46  1:07.28
  2. Remy den Boer                 O.Z. & P.C. De Waran   1:13.38 9401759    1:09.62           
            31.94  1:09.62
  3. Robert Groot                  Sbc2000                1:12.45 9301997    1:10.04           
            32.39  1:10.04
  4. Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio             1:09.56 9303797    1:10.94           
            32.91  1:10.94
  5. Christian Bingel              Z & Pc Dio             1:11.86 9303207    1:13.00           
            32.61  1:13.00
  6. Tobias van Kruysdijk          Sbc2000                1:22.84 9305995    1:19.36           
            37.26  1:19.36
  7. Sam Beenhakker                O.Z. & P.C. De Waran   1:23.54 9403579    1:19.70           
            36.04  1:19.70
  8. Leon Verschuren               Sbc2000                1:20.46 9304403    1:20.80           
            36.58  1:20.80
  9. Jesper Weehuizen              Sbc2000                     NT 9303825    1:21.76           
            37.10  1:21.76
 10. Martino Valentijn             Z & Pc Dio             1:26.70 9403913    1:22.44           
            35.60  1:22.44
 11. Yannick van Opdorp            Sbc2000                1:23.58 9306521    1:26.70           
            38.22  1:26.70
 12. Coen Kuijpers                 Sbc2000                1:32.00 9402835    1:27.02           
            38.18  1:27.02
 DIS Lars Ackerman                 Z & Pc Dio             1:34.26 9402847    1:33.88           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            39.16  1:33.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Post                  Z & Pc Dio               35.97 9004848      36.00           
  2. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio               37.10 8802736      38.34           
  3. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran     38.39 9006758      38.89           
  4. Simone van der Linden         Z & Pc Dio               38.81 9002358      40.82           
  5. Nicole van der Kooy           Sbc2000                  41.42 8702310      40.97           
  6. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran     41.78 9102424      42.16           
  7. Jennemieke Aanraad            Sbc2000                  40.20 9301834      43.51           
  8. Ildiko van der Ploeg          O.Z. & P.C. De Waran     43.58 9002960      47.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:59.02 9102825    1:58.27           
            26.84    56.56  1:58.27
  2. Paul Koster                   Z & Pc Dio             1:59.84 9304465    2:03.67           
            29.29  1:01.32  2:03.67
  3. Gijs Damen                    O.Z. & P.C. De Waran   2:00.00 7900255    2:04.42           
            28.02    59.07  2:04.42
  4. Thomas Priems                 Sbc2000                2:00.10 8602467    2:11.52           
            29.62  1:02.78  2:11.52
  5. Frank Zwiers                  Sbc2000                1:58.55 8202101    2:12.72           
            30.80  1:04.13  2:12.72
  6. Jan van Opstal                Z & Pc Dio             2:08.62 8602291    2:13.70           
            31.88  1:06.37  2:13.70
  7. Pim Nolting                   Sbc2000                2:16.04 7700697    2:18.51           
            30.70  1:04.60  2:18.51
  8. Pim Donkers                   O.Z. & P.C. De Waran   2:11.58 8700765    2:19.64           
            31.38  1:06.13  2:19.64
  9. Ruben van Straten             O.Z. & P.C. De Waran   2:21.63 7700933    2:24.08           
            32.99  1:08.94  2:24.08
 10. Erik Claassen                 Sbc2000                2:18.01 7800215    2:26.93           
            31.55  1:08.78  2:26.93
 11. Janno Koolen                  Z & Pc Dio             2:38.09 8901737    2:31.23           
            33.36  1:12.83  2:31.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia den Ottelander        Sbc2000                2:45.65 9500552    2:42.42           
            35.62  2:42.42
  2. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             2:47.23 9500738    2:46.91           
            35.86  2:46.91
  3. Maya Kingma                   Sbc2000                2:50.17 9503824    2:47.92           
            39.70  2:47.92
  4. Lindi Verkooijen              Sbc2000                2:54.45 9503826    2:50.62           
            37.91  2:50.62
  5. Kris Hutten                   Sbc2000                2:48.16 9500688    2:52.89           
            38.70  2:52.89
  6. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   3:04.45 9602496    2:59.88           
            40.40  2:59.88
  7. Carmen Koper                  O.Z. & P.C. De Waran   3:14.15 9603888    3:06.26           
            39.86  3:06.26
  8. Marjolein Snelders            O.Z. & P.C. De Waran   3:14.81 9500700    3:11.04           
            45.10  3:11.04
  9. Justi Bosman                  Z & Pc Dio                  NT 9602410    3:18.51           
            45.36  3:18.51
 10. Claudia Siemons               O.Z. & P.C. De Waran        NT 9506332    3:30.55           
            47.74  3:30.55
 11. Kyra Musters                  Z & Pc Dio                  NT 9602408    3:33.12           
            51.15  3:33.12
 DIS Thessa de Graaf               Z & Pc Dio             3:10.00 9505366    3:06.14           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            37.93  3:06.14
 DIS Laura Kragten                 O.Z. & P.C. De Waran   3:21.48 9603890    3:20.06           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.70  3:20.06
 DIS Femke van Wijk                O.Z. & P.C. De Waran        NT 9605780    3:25.86           
        VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
            47.04  3:25.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Alderlieste              Sbc2000                1:08.06 9501329    1:05.99           
            31.51  1:05.99
  2. Jordy Jongenelen              Sbc2000                1:07.68 9504995    1:07.01           
            32.28  1:07.01
  3. Luuc Verburgh                 O.Z. & P.C. De Waran   1:19.20 9602029    1:15.70           
            36.36  1:15.70
  4. Sjoerd Cornelis               Z & Pc Dio             1:19.55 9602465    1:21.29           
            38.57  1:21.29
  5. Sven Geers                    O.Z. & P.C. De Waran   1:41.39 9601963    1:38.31           
            45.79  1:38.31
  NG Roy Delhij                    O.Z. & P.C. De Waran   1:19.60 9500391                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selene Wortel                 Z & Pc Dio             1:25.92 9700654    1:26.25           
            43.01  1:26.25
  2. Kathy Groot                   Sbc2000                1:30.44 9700444    1:26.98           
            43.24  1:26.98
  3. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:34.44 9702218    1:28.82           
            44.04  1:28.82
  4. Laurie Mabelis                Sbc2000                1:42.01 9704682    1:34.13           
            47.70  1:34.13
  5. Evi Lauwen                    Z & Pc Dio             1:32.76 9700166    1:34.76           
            46.51  1:34.76
  6. Aniek de Peijper              Sbc2000                1:37.20 9801644    1:35.44           
            45.04  1:35.44
  7. Nadja Wortel                  Z & Pc Dio             1:53.21 9800798    1:35.86           
            45.17  1:35.86
  8. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:39.30 9701208    1:36.60           
            48.66  1:36.60
  9. Esther de Kerf                Sbc2000                1:40.95 9701708    1:36.92           
            47.76  1:36.92
 10. Laura Roelevink               Sbc2000                1:49.30 9802258    1:41.95           
            50.10  1:41.95
 11. Jessica Oomen                 Sbc2000                1:46.25 9701622    1:45.66           
            52.65  1:45.66
 12. Daphne van den Bos            Sbc2000                1:42.48 9900214    1:46.26           
            51.32  1:46.26
 DIS Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran   1:42.78 9702250    1:35.72           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.15  1:35.72
 DIS Nienke Kerremans              Sbc2000                1:45.56 9702954    1:43.95           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.23  1:43.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaro Musters                  Z & Pc Dio               51.42 9801141      49.50           
  2. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9703847      49.51           
  3. Jari den Ottelander           Sbc2000                  52.07 9800059      51.50           
  4. Lennart Alderlieste           Sbc2000                  52.64 9701067      52.00           
  5. Thom Hanegraaf                O.Z. & P.C. De Waran   1:15.21 9900085    1:03.25           
 DIS Sten Bosman                   Z & Pc Dio               53.57 9800607                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ela Hutten                    Sbc2000                2:14.24 9300354    2:13.60           
            31.51  1:05.60  2:13.60
  2. Jolanda Post                  Z & Pc Dio             2:16.71 9004848    2:14.36           
            31.36  1:05.72  2:14.36
  3. Anita Smits                   Z & Pc Dio             2:18.97 6900522    2:18.99           
            32.36  1:07.23  2:18.99
  4. Chantal Verhoeff              Sbc2000                2:25.98 7900912    2:24.14           
            32.09  1:07.66  2:24.14
  5. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   2:27.21 9102424    2:27.07           
            33.39  1:10.10  2:27.07
  6. Siska Post                    Z & Pc Dio             2:19.33 8805562    2:29.14           
            34.58  1:12.30  2:29.14
  7. Nicole van der Kooy           Sbc2000                2:29.81 8702310    2:29.36           
            34.45  1:12.02  2:29.36
  8. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran   2:21.11 9002894    2:31.57           
            33.82  1:12.10  2:31.57
  9. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   2:30.64 9006758    2:35.32           
            34.80  1:14.67  2:35.32
 10. Jennemieke Aanraad            Sbc2000                2:24.77 9301834    2:36.37           
            34.34  1:13.10  2:36.37
 11. Lichelle Groot                Sbc2000                2:32.10 9006308    2:43.68           
            36.16  1:16.53  2:43.68
 12. Ildiko van der Ploeg          O.Z. & P.C. De Waran   2:35.47 9002960    2:49.91           
            35.90  1:17.40  2:49.91
AFGE Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             2:20.43 8802736                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gijs Damen                    O.Z. & P.C. De Waran     30.50 7900255      30.45           
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     31.94 9102825      31.30           
  3. Antonio Schijvenaars          Sbc2000                  31.40 8401991      32.18           
  4. Pim Donkers                   O.Z. & P.C. De Waran     33.53 8700765      35.73           
  5. Thomas Priems                 Sbc2000                  33.95 8602467      35.92           
  6. Ruben van Straten             O.Z. & P.C. De Waran     35.13 7700933      36.04           
  7. Janno Koolen                  Z & Pc Dio               36.24 8901737      36.34           
  8. André Koolen                  Z & Pc Dio               37.33 8401259      37.45           
  9. Matthijs oude Lohuis          Sbc2000                  33.01 7800779      38.26           
 10. Robbert Nooijens              Z & Pc Dio               38.97 8804357      39.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristie Dekkers               Z & Pc Dio             2:23.93 9402068    2:21.18           
            32.41  1:08.07  2:21.18
  2. Kitty Schiphorst Preuper      Sbc2000                2:24.76 9102752    2:24.32           
            33.42  1:10.51  2:24.32
  3. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   2:22.13 9207058    2:26.18           
            33.31  1:10.18  2:26.18
  4. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             2:26.80 9402390    2:27.25           
          2:27.25
  5. Gemma Schiphorst Preuper      Sbc2000                2:27.02 9203328    2:28.37           
            34.65  1:12.84  2:28.37
  6. Sanne Bruggink                Sbc2000                2:25.39 9200330    2:31.86           
            34.80  1:12.54  2:31.86
  7. Nienke Hoeks                  O.Z. & P.C. De Waran   2:34.67 9101272    2:38.05           
            36.33  1:16.86  2:38.05
  8. Elena van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   2:54.80 9500702    2:58.98           
            38.89  1:24.10  2:58.98
  9. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   3:09.89 9107998    3:03.45           
            38.76  1:25.00  3:03.45
 DIS Bente van Gennep              Sbc2000                2:21.89 9200590                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
  NG Chantalle van der Linden      Z & Pc Dio             2:42.58 9204524                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:16.79 9104211    1:16.26           
            35.64  1:16.26
  2. Bob van Hees                  Z & Pc Dio             1:15.17 9103851    1:16.32           
            36.23  1:16.32
  3. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran   1:18.94 9301809    1:19.07           
            37.96  1:19.07
  4. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:23.79 9305227    1:19.52           
            37.24  1:19.52
  5. Oskar Bles                    Sbc2000                1:20.30 9100153    1:20.82           
            38.07  1:20.82
  6. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   1:22.53 9103661    1:21.08           
            37.63  1:21.08
  7. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio             1:21.26 9105561    1:22.07           
            38.70  1:22.07
  8. Pim van Wouwen                Sbc2000                1:20.38 9202963    1:22.82           
            39.29  1:22.82
  9. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   1:27.29 9203237    1:26.16           
            41.36  1:26.16
 10. Coen Kuijpers                 Sbc2000                1:27.02 9402835    1:27.67           
            41.45  1:27.67
 11. Kars Oomen                    Sbc2000                1:34.03 9202945    1:32.85           
            44.88  1:32.85



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renée Roks                    Sbc2000                1:12.41 9303844    1:14.92           
            33.48  1:14.92
  2. Ilse Resink                   Z & Pc Dio             1:19.40 9303632    1:18.10           
            36.46  1:18.10
  3. Daisy van den Bos             Sbc2000                1:21.58 9503880    1:20.61           
            36.92  1:20.61
  4. Susette Lauwen                Z & Pc Dio             1:17.69 9302398    1:23.48           
            37.73  1:23.48
  5. Marscha Rasenberg             O.Z. & P.C. De Waran   1:24.55 9301018    1:23.51           
            36.92  1:23.51
  6. Anneke de Rond                Z & Pc Dio             1:19.54 9404130    1:23.95           
            38.32  1:23.95
  7. Carmen Gosens                 Z & Pc Dio             1:27.51 9304052    1:26.34           
            39.84  1:26.34
  8. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:27.52 9304942    1:26.64           
            38.36  1:26.64
  9. Patty Peeters                 O.Z. & P.C. De Waran   1:28.50 9401398    1:28.70           
            40.90  1:28.70
 DIS Nicole Peeters                Sbc2000                1:26.77 9303842    1:30.52           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.97  1:30.52
 DIS Anouk Fiere                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9406296    1:42.92           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            44.95  1:42.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran   2:22.64 9302233    2:20.80           
            32.92  1:08.20  2:20.80
  2. Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio             2:42.57 9303797    2:29.51           
            34.92  1:13.70  2:29.51
  3. Remy den Boer                 O.Z. & P.C. De Waran   2:34.29 9401759    2:31.40           
            34.84  1:13.56  2:31.40
  4. Robert Groot                  Sbc2000                2:37.30 9301997    2:32.33           
            34.99  1:13.03  2:32.33
  5. Christian Bingel              Z & Pc Dio             2:50.00 9303207    2:38.32           
            37.60  1:17.67  2:38.32
  6. Yannick van Opdorp            Sbc2000                2:50.09 9306521    2:48.11           
            39.92  1:22.70  2:48.11
  7. Leon Verschuren               Sbc2000                3:02.60 9304403    2:57.10           
          1:24.10  2:57.10
  8. Martino Valentijn             Z & Pc Dio             3:41.23 9403913    3:03.53           
            42.86  1:29.53  3:03.53
  9. Lars Ackerman                 Z & Pc Dio             3:20.47 9402847    3:11.36           
            44.20  1:32.83  3:11.36
 DIS Sam Beenhakker                O.Z. & P.C. De Waran   2:52.23 9403579    2:50.10           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            40.09  1:22.73  2:50.10
 DIS Tobias van Kruysdijk          Sbc2000                3:01.58 9305995    2:57.36           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.87  1:27.88  2:57.36
 DIS Jesper Weehuizen              Sbc2000                     NT 9303825    3:04.44           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            44.56  1:32.52  3:04.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anita Smits                   Z & Pc Dio             1:09.18 6900522    1:09.32           
            32.70  1:09.32
  2. Jolanda Post                  Z & Pc Dio             1:09.16 9004848    1:09.54           
            32.39  1:09.54
  3. Ela Hutten                    Sbc2000                1:11.96 9300354    1:12.01           
            32.74  1:12.01
  4. Chantal Verhoeff              Sbc2000                1:12.44 7900912    1:14.20           
            34.04  1:14.20
  5. Simone van der Linden         Z & Pc Dio             1:16.02 9002358    1:16.73           
            34.36  1:16.73
  6. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:14.48 9102424    1:18.13           
            36.00  1:18.13
  7. Sanne Bruggink                Sbc2000                1:23.85 9200330    1:24.57           
            38.85  1:24.57
  8. Nicole van der Kooy           Sbc2000                1:24.57 8702310    1:25.08           
            39.17  1:25.08
  9. Linda van Geel                O.Z. & P.C. De Waran   1:25.68 9100976    1:25.34           
            38.31  1:25.34
 10. Lichelle Groot                Sbc2000                1:26.42 9006308    1:27.22           
            38.19  1:27.22
 DIS Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran   1:15.18 9002894                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   2:15.57 9102825    2:16.18           
            27.39  2:16.18
  2. Gijs Damen                    O.Z. & P.C. De Waran   2:14.58 7900255    2:18.33           
            27.14  1:03.26  2:18.33
  3. Paul Koster                   Z & Pc Dio             2:20.86 9304465    2:27.29           
            29.26  2:27.29
  4. Thomas Priems                 Sbc2000                2:25.15 8602467    2:31.14           
            30.95  2:31.14
  5. Frank Zwiers                  Sbc2000                2:20.80 8202101    2:31.22           
            32.36  2:31.22
  6. Paul van den Noort            O.Z. & P.C. De Waran   2:36.42 8702379    2:38.89           
            34.00  1:14.57  2:38.89
  7. Janno Koolen                  Z & Pc Dio             2:49.77 8901737    2:44.98           
            35.77  2:44.98
  8. André Koolen                  Z & Pc Dio             2:49.22 8401259    2:46.34           
            39.00  2:46.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maya Kingma                   Sbc2000                1:06.77 9503824    1:04.44           
            31.70  1:04.44
  2. Claudia den Ottelander        Sbc2000                1:06.41 9500552    1:04.89           
            31.48  1:04.89
  3. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             1:07.80 9500738    1:09.32           
            33.36  1:09.32
  4. Kris Hutten                   Sbc2000                1:10.59 9500688    1:11.61           
            33.45  1:11.61
  5. Lindi Verkooijen              Sbc2000                1:09.12 9503826    1:11.89           
            33.86  1:11.89
  6. Thessa de Graaf               Z & Pc Dio             1:14.93 9505366    1:13.07           
            34.50  1:13.07
  7. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:12.98 9602496    1:13.36           
            34.86  1:13.36
  8. Carmen Koper                  O.Z. & P.C. De Waran   1:22.96 9603888    1:16.92           
            37.48  1:16.92
  9. Marjolein Snelders            O.Z. & P.C. De Waran   1:20.45 9500700    1:18.62           
            37.12  1:18.62
 10. Justi Bosman                  Z & Pc Dio             1:22.56 9602410    1:19.89           
            38.45  1:19.89
 11. Laura Kragten                 O.Z. & P.C. De Waran   1:23.38 9603890    1:22.26           
            39.42  1:22.26
 12. Femke van Wijk                O.Z. & P.C. De Waran        NT 9605780    1:23.57           
            38.82  1:23.57
 13. Claudia Siemons               O.Z. & P.C. De Waran        NT 9506332    1:24.27           
            39.11  1:24.27
 14. Kyra Musters                  Z & Pc Dio             1:25.34 9602408    1:24.75           
            39.53  1:24.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Jongenelen              Sbc2000                2:39.98 9504995    2:44.42           
            35.92  1:18.02  2:44.42
  2. Sven Alderlieste              Sbc2000                2:56.73 9501329    2:54.82           
            38.30  2:54.82
  3. Luuc Verburgh                 O.Z. & P.C. De Waran   3:31.44 9602029    3:14.54           
            43.70  3:14.54
  4. Sjoerd Cornelis               Z & Pc Dio             3:21.87 9602465    3:27.82           
            45.74  3:27.82
  5. Sven Geers                    O.Z. & P.C. De Waran   4:17.45 9601963    3:55.26           
            55.89  3:55.26
  NG Roy Delhij                    O.Z. & P.C. De Waran   3:20.42 9500391                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nienke Kerremans              Sbc2000                  46.04 9702954      44.41           
  2. Kathy Groot                   Sbc2000                  45.34 9700444      44.51           
  3. Selene Wortel                 Z & Pc Dio               46.04 9700654      45.67           
  4. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran     47.68 9701208      46.32           
  5. Nadja Wortel                  Z & Pc Dio               46.57 9800798      47.23           
  6. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran     51.80 9702250      48.32           
  7. Aniek de Peijper              Sbc2000                  50.30 9801644      48.33           
  8. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran     51.04 9702218      48.36           
  9. Laurie Mabelis                Sbc2000                  50.73 9704682      48.42           
 10. Esther de Kerf                Sbc2000                  50.04 9701708      49.81           
 11. Evi Lauwen                    Z & Pc Dio               49.73 9700166      50.70           
 12. Laura Roelevink               Sbc2000                  55.29 9802258      53.52           
 13. Jessica Oomen                 Sbc2000                  55.18 9701622      55.08           
 14. Daphne van den Bos            Sbc2000                  55.86 9900214      57.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaro Musters                  Z & Pc Dio             1:36.05 9801141    1:35.86           
            48.02  1:35.86
  2. Jari den Ottelander           Sbc2000                1:40.00 9800059    1:42.58           
            49.14  1:42.58
  3. Lennart Alderlieste           Sbc2000                     NT 9701067    1:44.91           
            51.09  1:44.91
  4. Sten Bosman                   Z & Pc Dio                  NT 9800607    1:48.14           
            52.39  1:48.14
 DIS Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9703847    1:37.38           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.76  1:37.38
 DIS Thom Hanegraaf                O.Z. & P.C. De Waran        NT 9900085    2:01.36           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:01.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Z & Pc Dio 1                  Z & Pc Dio             4:11.44            4:12.64           
        Ilse Resink, 93                            Kristie Dekkers, 94
        Anita Smits, 69                            Jolanda Post, 90
            30.67  1:03.82  4:12.64

  2. Sbc2000 1                     Sbc2000                4:12.55            4:17.10           
        Renée Roks, 93                             Bente van Gennep, 92
        Chantal Verhoeff, 79                       Ela Hutten, 93
            30.89  1:05.42  4:17.10

  3. O.Z. & P.C. De Warande 1      O.Z. & P.C. De Waran   4:22.21            4:29.16           
        Daphne Kievit, 92                          Anne Pel, 90
        Birgit van der Wegen, 93                   Christel Peeters, 91
            32.45  1:06.86  4:29.16

  4. Sbc2000 2                     Sbc2000                4:22.74            4:30.36           
        Kitty Schiphorst Preuper, 91               Maya Kingma, 95
        Claudia den Ottelander, 95                 Jennemieke Aanraad, 93
            31.39  1:05.70  4:30.36

  5. Z & Pc Dio 2                  Z & Pc Dio             4:21.69            4:32.45           
        Whitney van Hoeckel, 94                    Susanne van der Linden, 88
        Simone van der Linden, 90                  Siska Post, 88
            32.19  1:06.70  4:32.45

  6. O.Z. & P.C. De Warande 2      O.Z. & P.C. De Waran   4:36.16            4:44.48           
        Marscha Rasenberg, 93                      Gabriëlla van Oerle, 90
        Linda van Geel, 91                         Nienke Hoeks, 91
            33.70  1:10.88  4:44.48

  7. Z & Pc Dio 3                  Z & Pc Dio             4:33.00            4:49.65           
        Aniek Resink, 95                           Anneke de Rond, 94
        Carmen Gosens, 93                          Susette Lauwen, 93
            34.21  1:10.22  4:49.65




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
16.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. O.Z. & P.C. De Warande 1      O.Z. & P.C. De Waran   4:07.12            4:08.48           
        Sebastian de Been, 93                      Gerben Fiere, 91
        Gijs Damen, 79                             Giel van Dijk, 91
            32.07  1:04.86  4:08.48

  2. Z & Pc Dio 1                  Z & Pc Dio             4:26.47            4:24.80           
        Mathijs van der Logt, 91                   Bob van Hees, 91
        Christian Bingel, 93                       Ramon Bastiaansen, 93
            32.82  1:07.63  4:24.80

  3. Sbc2000 1                     Sbc2000                4:20.65            4:31.13           
        Antonio Schijvenaars, 84                   Thomas Priems, 86
        Robert Groot, 93                           Frank Zwiers, 82
            31.42  1:04.88  4:31.13

  4. O.Z. & P.C. De Warande 2      O.Z. & P.C. De Waran   4:33.71            4:46.32           
        Tom Pel, 92                                Paul van den Noort, 87
        Pim Donkers, 87                            Jelle van der Ploeg, 91
            34.39  1:10.48  4:46.32

  5. Sbc2000 2                     Sbc2000                4:44.98            4:53.80           
        Pim Nolting, 77                            Pim van Wouwen, 92
        Matthijs oude Lohuis, 78                   Erik Claassen, 78
            34.30  1:14.11  4:53.80




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DIO