Friese Zomerkampioenschappen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to dz&pc


Nr. 1  50m vrije slag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 2  50m vrije slag  Dames  12 jaar en ouder
Nr. 3  1500m vrije slag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 4  50m vlinderslag  Dames  Senioren
Nr. 5  50m vlinderslag  Heren  Senioren
Nr. 6  800m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 7  50m schoolslag  Heren  Senioren
Nr. 8  50m schoolslag  Dames  Senioren
Nr. 9  50m rugslag  Heren  Senioren
Nr. 10  50m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 11  100m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 12  200m schoolslag  Dames  Senioren
Nr. 13  200m vlinderslag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 14  100m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 15  200m rugslag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 16  400m wisselslag  Dames  12 jaar en ouder
Nr. 17  4 x 200m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 18  200m wisselslag  Heren  Senioren
Nr. 19  200m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 20  100m schoolslag  Heren  Senioren
Nr. 21  100m vlinderslag  Dames  Senioren
Nr. 22  400m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 23  4 x 100m vrije slag  Dames  9 jaar en ouder
Nr. 24  4 x 100m wisselslag  Heren  Senioren
Nr. 25  100m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 26  200m schoolslag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 27  200m vlinderslag  Dames  12 jaar en ouder
Nr. 28  100m rugslag  Heren  Senioren
Nr. 29  200m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 30  400m wisselslag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 31  4 x 200m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 32  200m wisselslag  Dames  Senioren
Nr. 33  200m vrije slag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 34  100m schoolslag  Dames  Senioren
Nr. 35  100m vlinderslag  Heren  Senioren
Nr. 36  400m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 37  4 x 100m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 38  4 x 100m wisselslag  Dames  Senioren


Nr. 1
11-5-2007
50m vrije slag  Heren12 jaar en ouder
Limiet    27.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Michiel Punter84Orca24.60

2.Dennis Mooij89HZ&PC Heve24.66Rudie Kirkenier90DZ&PC27.38*
3.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC25.2916.Chris van Vliet91DZ&PC27.44*
4.Marein Boonstra88HZ&PC Heve25.7417.Raymond Wielenga91Orca27.52*
5.Janco Nolles89HZ&PC Heve25.8618.Alan Slomp87DZ&PC27.54*
6.Denny Douwes83Wetterwille25.9919.Roelof de Jong89ZPD27.77*
7.Jan Heine Sloot88DZ&PC26.4420.Hendrik Ben v/d Boon88ZPD28.19*
8.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC26.74zk.Marco Kraayeveld88De Granaet
9.Johannes de Boer89De Granaet26.89zk.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor
10.Edward Buitenwerf89DZ&PC26.98zk.Oane van der Heide87ZPD
11.Jaap v/d Vegte88DZ&PC26.99zk.Harmen van der Werf84De Vikings
12.Jan Jaap Orneé86Neptunia'2427.13*zk.Michael de Roos87Neptunia'24
13.Bart v/d Hoeven87DZ&PC27.26*zk.Arjen Schram88Neptunia'24
14.Remco Kamps90DZ&PC27.38*


<< TOP >>
Nr. 2
11-5-2007
50m vrije slag  Dames12 jaar en ouder
Limiet    30.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Ilse Kraayeveld90De Granaet27.37

2.Monique van Vliet89DZ&PC28.3713.Gerbranda Beijaard90De Granaet30.66*
3.Wiepkje Venema90HZ&PC Heve29.1814.Dieneke Been93DZ&PC30.69*
4.Maxime de Wilde93DZ&PC29.2315.Anna-Jetske Baron92FZC'5430.71*
5.Angelique Boersma80De Vikings29.2516.Patricia van Dolder91De Granaet30.92*
6.Tessa van der Wal87HZ&PC Heve29.8617.Aukje Zwart94Avéna31.11*
7.Yolanda Schoo91De Skelp30.0118.Henrieke v.d. Kooi90FZC'5431.61*
8.Annemarie Rijkens86DZ&PC30.1219.Margot Schulpen93FZC'5432.05*
9.Iris Rozema93FZC'5430.22dis.Joyce Duurken92OrcaAA
10.Jolanda Cnossen86Neptunia'2430.24zk.Rixt Zijlstra91De Granaet
11.Nicky de Wilde90DZ&PC30.41zk.Esther de Boer89DZ&PC
12.Femke Groos94DZ&PC30.59*zk.Brecht Witteveen85Neptunia'24


<< TOP >>
Nr. 3
11-5-2007
1500m vrije slag  Heren

12 jaar en ouder
Limiet 20:54.80


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mario Engelbertink94HZ&PC Heve23:28.66*



Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Bos92HZ&PC Heve19:47.02*

2.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heve19:58.34*


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Chris van Vliet91DZ&PC18:20.90

2.Eric Oord91HZ&PC Heve19:52.39*


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorrit Visser89DZ&PC17:22.38

2.Johannes de Boer89De Granaet18:32.39*5.Herman van Dijk89HZ&PC Heve20:11.13*
3.Jelmer Waterlander88HZ&PC Heve19:12.92*6.Hendrik Ben v/d Boon88ZPD20:48.38*
4.Jildert Prins89FZC'5419:15.97*


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Arjen v/d Meulen87DZ&PC16:07.34

2.Johnny Westra76ZPD19:51.15*


<< TOP >>
Nr. 4
11-5-2007
50m vlinderslag  DamesSenioren
Limiet    34.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Oldenburg88Orca29.33

2.Wendan Poelstra91HZ&PC Heve30.1312.Minke Betten94DZ&PC33.86
3.Monique van Vliet89DZ&PC30.6913.Iris Rozema93FZC'5433.96
4.Marjon Hollander84DZ&PC31.0714.Ineke v/d Veen90DZ&PC34.10
5.Jolanda Cnossen86Neptunia'2431.5915.Annemarie Rijkens86DZ&PC34.78*
6.Gerbranda Beijaard90De Granaet32.5716.Inge Hatzmann89Wetterwille34.96*
7.Wiepkje Venema90HZ&PC Heve32.9117.Patricia van Dolder91De Granaet35.22*
8.Angelique Boersma80De Vikings32.9818.Miranda Bijzitter90ZCNF'3435.99*
9.Kirsten Kompaan84ZCNF'3433.21zk.Rixt Zijlstra91De Granaet
10.Jelly Esther Tadema88De Granaet33.77zk.Esther de Boer89DZ&PC
11.Femke Hettema92Avéna33.78zk.Brecht Witteveen85Neptunia'24


<< TOP >>
Nr. 5
11-5-2007
50m vlinderslag  HerenSenioren
Limiet    30.60


Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Mooij89HZ&PC Heve26.34

2.Michiel Punter84Orca26.9910.Denny Douwes83Wetterwille29.40
3.Marein Boonstra88HZ&PC Heve27.0711.Gavin Werf93HZ&PC Heve29.48
4.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC27.6812.René Beetsma69DZ&PC29.76
5.Martin Gildemeester80DZ&PC28.1513.Sikke Kooistra83Avéna29.78
6.Janco Nolles89HZ&PC Heve28.6414.Remco Kamps90DZ&PC29.86
7.Jappie Jongsma92De Granaet29.0515.Daan Delforterie90ZPD31.29*
8.Jan Jaap Orneé86Neptunia'2429.06zk.Marco Kraayeveld88De Granaet
9.Vincent van Iperen91Orca29.38zk.Michael de Roos87Neptunia'24


<< TOP >>
Nr. 6
11-5-2007
800m vrije slag  Dames

Senioren
Limiet 12:00.00


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Femke Leenstra95De Granaet11:16.66

2.Freya Holwerda95Orca11:52.00


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Charissa Zijlstra94ZPD11:27.87*



Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Josephine Meerman93DZ&PC10:59.34

2.Geeske Wind93DZ&PC11:22.07*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Nanda de Vries92HZ&PC Heve10:28.25

2.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heve10:50.37
3.Anna-Jetske Baron92FZC'5411:06.64*


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Simone v/d Wal91DZ&PC10:27.95



Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Gerbranda Beijaard90De Granaet10:37.03*

2.Nicky de Wilde90DZ&PC10:51.10*
3.Miranda Bijzitter90ZCNF'3411:05.39*


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Linda Ronda81DZ&PC9:37.89

2.Marloes Oldenburg88Orca9:40.23
3.Lia Dekker87DZ&PC10:09.59
4.Karin van Dijk86DZ&PC11:05.14*


<< TOP >>
Nr. 7
11-5-2007
50m schoolslag  HerenSenioren
Limiet    35.40


Jr.Afk./depotTijd
1.Jaap v/d Vegte88DZ&PC31.11

2.Martin Gildemeester80DZ&PC31.559.René Beetsma69DZ&PC34.36H
3.Edward Buitenwerf89DZ&PC32.3710.Bart v/d Hoeven87DZ&PC34.61
4.Alan Slomp87DZ&PC32.7311.Jorn Post89Neptunia'2436.00*H
5.Rutger van Dijk89De Granaet33.5912.Vincent van Iperen91Orca36.27*H
6.Marein Boonstra88HZ&PC Heve33.7013.Roelof de Jong89ZPD37.30*H
7.Herman van Dijk89HZ&PC Heve34.14zk.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor
8.Jelmer Bakker88Neptunia'2434.29H


<< TOP >>
Nr. 8
11-5-2007
50m schoolslag  DamesSenioren
Limiet    38.70


Jr.Afk./depotTijd
1.Margriet Zwanenburg86DZ&PC33.82

2.Lia Dekker87DZ&PC35.506.Dieneke Been93DZ&PC38.77*
3.Karin van Dijk86DZ&PC36.387.Tessa van der Wal87HZ&PC Heve38.95*
4.Paula Duursma93DZ&PC37.04zk.Rixt Witteveen88HZ&PC Heve
5.Joyce Duurken92Orca37.44zk.Brecht Witteveen85Neptunia'24


<< TOP >>
Nr. 9
11-5-2007
50m rugslag  HerenSenioren
Limiet    32.40


Jr.Afk./depotTijd
1.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC29.09

2.Albert Dijkstra92DZ&PC30.569.Marein Boonstra88HZ&PC Heve33.97*
3.Janco Nolles89HZ&PC Heve31.4610.Rudie Kirkenier90DZ&PC34.22*
4.Harm Rozenga89De Granaet31.5711.Raymond Wielenga91Orca35.04*
5.Roukebert de Boer89ZPD31.59zk.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor
6.Sikke Kooistra83Avéna33.00*zk.Oane van der Heide87ZPD
7.Jappie Jongsma92De Granaet33.77*zk.Michael de Roos87Neptunia'24
8.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heve33.94*


<< TOP >>
Nr. 10
11-5-2007
50m rugslag  DamesSenioren
Limiet    34.80


Jr.Afk./depotTijd
1.Ilse Kraayeveld90De Granaet31.89

2.Wendan Poelstra91HZ&PC Heve32.536.Maxime de Wilde93DZ&PC35.96*
3.Jolanda Cnossen86Neptunia'2433.037.Gerbranda Beijaard90De Granaet36.05*
4.Maaike Karsten91DZ&PC34.71zk.Esther de Boer89DZ&PC
5.Nanda de Vries92HZ&PC Heve35.47*


<< TOP >>
Nr. 11
12-5-2007
100m vrije slag  HerenSenioren
Limiet  1:13.50


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Jonathan Rozema95DZ&PC1:10.85

2.Dirk van der Eems95Wetterwille1:12.97
3.Myrdin Willemse95Orca1:13.75*
4.Pieter Ytsma95De Granaet1:14.83*


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heve1:03.28

2.Willem Kees Roos94De Vikings1:05.645.Ramon Fredrik94Wetterwille1:09.40
3.Maiko Postma94DZ&PC1:06.416.Mario Engelbertink94HZ&PC Heve1:11.86*
4.Erik Nijholt94ZCNF'341:08.63


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorke Willemse93Orca58.71

2.Gavin Werf93HZ&PC Heve59.986.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor1:03.20
3.Gavin van der Werf93HZ&PC Heve1:01.317.Bauke Ytsma93Wetterwille1:07.26
4.Gijs Gertsen93De Vikings1:01.838.Arno Nieuwhof93FZC'541:08.48*h
5.Sven Alkema93De Vikings1:02.30


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Albert Dijkstra92DZ&PC1:00.46

2.Dennis Bos92HZ&PC Heve1:00.619.Maarten Manting92De Vikings1:05.10
3.Micheal Westers92De Vikings1:01.5010.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heve1:05.50*
4.Aydin Hummel92ZCNF'341:01.9911.Rycklef Epema92DZ&PC1:05.87*
5.Erik de Nijs92De Vikings1:02.4212.Marwin Iedema92DZ&PC1:06.62*
6.Jappie Jongsma92De Granaet1:02.6713.Marco Krips92Neptunia'241:09.98*
7.Lindert Louwsma92Neptunia'241:04.18zk.Johan Wijts92Wetterwille
8.Haye Heidema92ZPD1:04.27


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Chris van Vliet91DZ&PC56.86

2.Vincent van Iperen91Orca59.96
3.Maarten Ornee91Neptunia'241:01.31
4.Raymond Wielenga91Orca1:02.99


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Remco Kamps90DZ&PC58.49

2.Jelmer Meijer90HZ&PC Heve59.155.Daan Delforterie90ZPD1:01.86
3.Rudie Kirkenier90DZ&PC59.20zk.Bart de Bruin90De Vikings
4.Kevin Visser90De Vikings1:01.03


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Mooij89HZ&PC Heve53.68

2.Jorrit Visser89DZ&PC56.248.Jildert Prins89FZC'541:01.21*
3.Marein Boonstra88HZ&PC Heve56.859.Roelof de Jong89ZPD1:02.20*
4.Janco Nolles89HZ&PC Heve56.9910.Herman van Dijk89HZ&PC Heve1:02.26*
5.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC57.7111.Roukebert de Boer89ZPD1:04.06*
6.Edward Buitenwerf89DZ&PC59.3312.Jorn Post89Neptunia'241:04.22*
7.Sjors Hemmen89De Granaet1:01.18*zk.Arjen Schram88Neptunia'24


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Arjen v/d Meulen87DZ&PC54.23

2.Michiel Punter84Orca54.888.Johan Westerhuis87DZ&PC1:00.87*
3.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC55.089.Michael de Roos87Neptunia'241:01.05*
4.Andries Zwanenburg83Avéna58.1510.Jan Jaap Orneé86Neptunia'241:01.46*
5.Bart v/d Hoeven87DZ&PC59.80*11.Oane van der Heide87ZPD1:01.68*
6.Alan Slomp87DZ&PC1:00.30*zk.Denny Douwes83Wetterwille
7.Marco Brouwer86De Vikings1:00.52*


<< TOP >>
Nr. 12
12-5-2007
200m schoolslag  DamesSenioren
Limiet  3:35.00


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Liza Salverda95SG Bolsward-Wor3:11.38

2.Nynke Dijkstra95HZ&PC Heve3:16.357.Femke Leenstra95De Granaet3:31.48
3.Elbrich Gerritsma95Avéna3:27.238.Thea Baas95PWC3:32.75
4.Yolanda de Vegt95ZCNF'343:28.159.Sieta Ludema95PWC3:36.61*
5.Bregje Tingen95ZCNF'343:29.8110.Jessie Smeding95De Vikings3:37.32*
6.Laura Jongbloed95Orca3:31.08


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Johanna de Boer94ZPD3:10.48

2.Fiona van Heerde94De Vikings3:13.596.Sanne-Lobke Ijlstra94SG Bolsward-Wor3:27.50*
3.Aukje Zwart94Avéna3:16.707.Sanne Zijlstra94DZ&PC3:27.59*
4.Minke Betten94DZ&PC3:18.278.Astrid Dijkstra94De Vikings3:29.80*
5.Ilse Harskamp94FZC'543:25.709.Claudia Damski94DZ&PC3:30.68*


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Paula Duursma93DZ&PC3:02.43

2.Josephine Meerman93DZ&PC3:05.507.Hester Ludema93PWC3:26.13*
3.Dieneke Been93DZ&PC3:09.238.Mirjam Terlaakpoot93Avéna3:26.26*
4.Ankie v.d. Meer93Neptunia'243:15.249.Fenna Meijer93Orca3:28.94*
5.Grytsje Lanting93Middelsé3:16.8010.Eline Ligthart93De Vikings3:30.35*
6.Eva Zwertbroek93HZ&PC Heve3:20.94*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Anna-Jetske Baron92FZC'543:05.26

2.Amarens Gaikema92DZ&PC3:14.84
3.Lotte Nienhuis92Avéna3:15.68
4.Jolien Bleichrodt92De Vikings3:18.15*


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Nynke Nolles91HZ&PC Heve3:06.68

2.Fransiska Beijaard91De Granaet3:10.61


Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Wiepkje Venema90HZ&PC Heve3:06.17

2.Annemiek Nijkrake90De Granaet3:08.024.Nynke Gaikema90DZ&PC3:15.53*
3.Ineke v/d Veen90DZ&PC3:14.86*5.Stephanie Kraeger90Neptunia'243:21.40*


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Margriet Zwanenburg86DZ&PC2:41.42

2.Lia Dekker87DZ&PC2:46.845.Nienke Zijlstra85Avéna3:14.92*
3.Karin van Dijk86DZ&PC2:57.78zk.Rixt Witteveen88HZ&PC Heve
4.Nienke Barneveld89ZCNF'343:14.83*


<< TOP >>
Nr. 13
12-5-2007
200m vlinderslag  Heren12 jaar en ouder
Limiet  3:09.10


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Thomas Veltman92De Granaet2:50.12

2.Aydin Hummel92ZCNF'343:05.31*


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Vincent van Iperen91Orca2:21.18



Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Daan Delforterie90ZPD2:56.68*



17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorrit Visser89DZ&PC2:23.28



19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.René Beetsma69DZ&PC2:24.44



<< TOP >>
Nr. 14
12-5-2007
100m rugslag  DamesSenioren
Limiet  1:27.70


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Myrthe Sytsema95HZ&PC Heve1:16.71

2.Femke Leenstra95De Granaet1:21.066.Elbrich Gerritsma95Avéna1:28.46*
3.Liza Salverda95SG Bolsward-Wor1:24.707.Nynke Dijkstra95HZ&PC Heve1:28.58*
4.Jessie Smeding95De Vikings1:25.108.Freya Holwerda95Orca1:29.08*
5.Hjordis Wagenaar95HZ&PC Heve1:26.099.Andrea Bandstra95Neptunia'241:29.27*


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fiona van Heerde94De Vikings1:16.42

2.Anna Visser94HZ&PC Heve1:17.928.Laura Terpstra94Avéna1:24.17
3.Aukje Zwart94Avéna1:19.259.Anja Mus94De Skelp1:24.99
4.Tineke Wind94DZ&PC1:22.8210.Lisanne Terpstra94Orca1:26.46*
5.Merel Weysenfeld94De Vikings1:23.1911.Johanna de Boer94ZPD1:27.62*
6.Femke Groos94DZ&PC1:23.2112.Sanne-Lobke Ijlstra94SG Bolsward-Wor1:28.49*
7.Charissa Zijlstra94ZPD1:23.3713.Femke van der Gaast94SG Bolsward-Wor1:28.89*


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Iris Rozema93FZC'541:17.98

2.Maxime de Wilde93DZ&PC1:18.058.Jildau Schilstra93ZCNF'341:24.57*
3.Michelle Oomkens93De Vikings1:19.209.Shanna Hofstra93Avéna1:25.30*
4.Dieneke Been93DZ&PC1:21.1910.Emma van Iperen93Orca1:27.05*
5.Inge Zijlstra93De Granaet1:24.00*11.Eline Ligthart93De Vikings1:27.88*
6.Margot Schulpen93FZC'541:24.03*12.Anna Fokje Bies93ZCNF'341:28.77*
7.Eva Zwertbroek93HZ&PC Heve1:24.14*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Nanda de Vries92HZ&PC Heve1:15.51

2.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heve1:18.487.Nelleke Bos92De Vikings1:23.38*
3.Joyce Duurken92Orca1:19.518.Femke Hettema92Avéna1:23.73*
4.Anna-Jetske Baron92FZC'541:20.889.Amarens Gaikema92DZ&PC1:23.96*
5.Geertje Nauta92Middelsé1:21.89*10.Kimberley Visser92De Granaet1:26.02*
6.Jolien Bleichrodt92De Vikings1:22.10*


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Wendan Poelstra91HZ&PC Heve1:07.47

2.Simone v/d Wal91DZ&PC1:11.66ng.zaRixt Zijlstra91De Granaet
3.Maaike Karsten91DZ&PC1:19.80ng.zaLisanne Verhoef91Orca


Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Ilse Kraayeveld90De Granaet1:07.21

2.Gerbranda Beijaard90De Granaet1:14.845.Wiepkje Venema90HZ&PC Heve1:20.70*
3.Nicky de Wilde90DZ&PC1:17.656.Henrieke v.d. Kooi90FZC'541:21.06*
4.Miranda Bijzitter90ZCNF'341:18.857.Nynke Gaikema90DZ&PC1:24.87*


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Jolanda Cnossen86Neptunia'241:11.61

2.Monique van Vliet89DZ&PC1:13.74


<< TOP >>
Nr. 15
12-5-2007
200m rugslag  Heren12 jaar en ouder
Limiet  2:59.50


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heve2:43.57

2.Willem Kees Roos94De Vikings2:46.334.Ramon Fredrik94Wetterwille3:01.10*
3.Mario Engelbertink94HZ&PC Heve2:58.635.Robert Westerdijk94Neptunia'243:05.44*


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorke Willemse93Orca2:25.57

2.Sven Alkema93De Vikings2:31.456.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor2:42.56
3.Gavin van der Werf93HZ&PC Heve2:31.887.Bauke Ytsma93Wetterwille2:54.18*
4.Gijs Gertsen93De Vikings2:33.568.Sietse Wijbenga93ZPD2:54.21*
5.Arno Nieuwhof93FZC'542:41.189.Gavin Werf93HZ&PC Heve2:59.43*


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Albert Dijkstra92DZ&PC2:20.36

2.Dennis Bos92HZ&PC Heve2:34.736.Maarten Manting92De Vikings2:45.54
3.Lindert Louwsma92Neptunia'242:38.137.Marco Krips92Neptunia'242:46.24
4.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heve2:39.548.Haye Heidema92ZPD2:48.87*
5.Jappie Jongsma92De Granaet2:39.82


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Vincent van Iperen91Orca2:32.56

2.Eric Oord91HZ&PC Heve2:32.995.Sjouke van Velzen91De Vikings2:40.42
3.Bas Vaartjes91Neptunia'242:38.866.Raymond Wielenga91Orca2:42.64*
4.Chris van Vliet91DZ&PC2:38.967.Maarten Ornee91Neptunia'242:46.30*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Meijer90HZ&PC Heve2:20.74

2.Rudie Kirkenier90DZ&PC2:33.12dis.Kevin Visser90De Vikings2:36.83RH
3.Remco Kamps90DZ&PC2:36.55zk.Bart de Bruin90De Vikings


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Harm Rozenga89De Granaet2:23.97

2.Jelmer Waterlander88HZ&PC Heve2:26.315.Johannes de Boer89De Granaet2:28.97
3.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC2:26.956.Jorrit Visser89DZ&PC2:29.88
4.Roukebert de Boer89ZPD2:28.267.Jildert Prins89FZC'542:37.53*


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Johan Westerhuis87DZ&PC2:19.87

2.Anne Huininga86HZ&PC Heve2:28.384.Oane van der Heide87ZPD2:38.70*
3.René Beetsma69DZ&PC2:33.63*5.Michael de Roos87Neptunia'242:39.40*


<< TOP >>
Nr. 16
12-5-2007
400m wisselslag  Dames12 jaar en ouder
Limiet  6:35.10


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Paula Duursma93DZ&PC6:09.99

dis.Ankie v.d. Meer93Neptunia'24AA


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Nelleke Bos92De Vikings6:31.77*



Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Wendan Poelstra91HZ&PC Heve5:16.95

2.Nynke Nolles91HZ&PC Heve6:22.34*


Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Gerbranda Beijaard90De Granaet5:42.80

2.Annemiek Nijkrake90De Granaet6:08.42*
dis.Miranda Bijzitter90ZCNF'345:57.20SC


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Lia Dekker87DZ&PC5:19.02

2.Marloes Oldenburg88Orca5:24.51


<< TOP >>
Nr. 17
12-5-2007
4 x 200m vrije slag  Heren

Senioren
Limiet  9:30.00


17 jaar en ouder

Afk./depotTijd
1.DZ&PC 1DZ&PC8:15.15
Jorrit Visser
Willem Jan v/d Vegte
89
87
58.48
59.64
2:01.79
2:06.27
Martin Gildemeester
Arjen v/d Meulen
80
87
1:01.57
56.21
2:09.59
1:57.50
2.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heve8:30.83
Jelmer Waterlander
Jelmer Meijer
88
90
59.80
1:05.24
2:04.79
2:13.22
Dennis Mooij
Marein Boonstra
89
88
55.71
1:02.11
1:58.02
2:14.80
3.DZ&PC 2DZ&PC8:42.94
Remco Kamps
Sietse v/d Hoeven
90
89
1:01.27
1:01.39
2:11.74
2:07.24
Jaap v/d Vegte
Bart v/d Hoeven
88
87
1:03.68
1:02.66
2:12.25
2:11.71
4.DZ&PC 3DZ&PC9:20.83*
Chris van Vliet
Marwin Iedema
91
92
1:02.35
1:09.68
2:10.68
2:24.97
Maiko Postma
Albert Dijkstra
94
92
1:12.14
1:03.72
2:30.36
2:14.82
5.De Vikings 1De Vikings9:21.44*
Gijs Gertsen
Erik de Nijs
93
92
1:04.96
1:07.84
2:15.94
2:21.47
Maarten Manting
Sven Alkema
92
93
1:08.29
1:08.31
2:23.69
2:20.34
6.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heve9:26.07*
Eric Oord
Gavin Werf
91
93
1:08.54
1:06.96
2:22.51
2:22.69
Dennis Bos
Christiaan van Dijk
92
92
1:05.60
1:09.16
2:16.78
2:24.09
7.ZPD 1ZPD9:43.25*
Johnny Westra
Hendrik Ben v/d Boon
76
88
1:05.64
1:05.64
2:22.61
2:19.50
Roukebert de Boer
Daan Delforterie
89
90
1:12.41
1:10.79
2:34.19
2:26.95
8.Neptunia'24 1Neptunia'249:45.32*
Lindert Louwsma
Ruben Post
92
91
1:10.97
1:11.71
2:24.04
2:27.73
Maarten Ornee
Evert v. Asma
91
91
1:09.52
1:11.25
2:25.66
2:27.89
9.HZ&PC Heerenveen 3HZ&PC Heve10:40.46*
Gavin van der Werf
Mario Engelbertink
93
94
1:09.87
1:21.62
2:23.59
2:45.92
Jacob Sikkes
Maxim Veldhuis
94
94
1:27.49
1:09.50
3:03.92
2:27.03


<< TOP >>
Nr. 18
12-5-2007
200m wisselslag  HerenSenioren
Limiet  3:12.00


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Jonathan Rozema95DZ&PC2:57.00

2.Myrdin Willemse95Orca3:07.394.Pieter Ytsma95De Granaet3:11.40
3.Dirk van der Eems95Wetterwille3:08.485.Bart Bekkema95De Forel3:15.69*


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heve2:38.35

2.Ramon Fredrik94Wetterwille2:50.425.Robert Westerdijk94Neptunia'243:00.97
3.Maiko Postma94DZ&PC2:50.70dis.Erik Nijholt94ZCNF'342:59.55RH
4.Mario Engelbertink94HZ&PC Heve2:57.08


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorke Willemse93Orca2:26.39

2.Gavin van der Werf93HZ&PC Heve2:29.036.Henk-Jan Verkaik93De Granaet2:55.71*
3.Gavin Werf93HZ&PC Heve2:33.827.Harmen Jellema93Neptunia'243:02.47*
4.Arno Nieuwhof93FZC'542:40.02dis.Sven Alkema93De Vikings2:37.63SL
5.Bauke Ytsma93Wetterwille2:51.26


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Thomas Veltman92De Granaet2:32.54

2.Dennis Bos92HZ&PC Heve2:32.917.Haye Heidema92ZPD2:50.71*
3.Jappie Jongsma92De Granaet2:33.208.Marco Krips92Neptunia'242:51.03*
4.Aydin Hummel92ZCNF'342:37.549.Tom Vermeeren92Orca2:54.50*
5.Maarten Manting92De Vikings2:41.00zk.Lindert Louwsma92Neptunia'24
6.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heve2:49.25*


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Vincent van Iperen91Orca2:24.33

2.Chris van Vliet91DZ&PC2:34.076.Bas Vaartjes91Neptunia'242:47.96*
3.Eric Oord91HZ&PC Heve2:34.587.Evert v. Asma91Neptunia'242:49.42*
4.Ruben Post91Neptunia'242:44.87*zk.Sjouke van Velzen91De Vikings
5.Maarten Ornee91Neptunia'242:47.52*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Rudie Kirkenier90DZ&PC2:29.60

2.Jelmer Meijer90HZ&PC Heve2:32.214.Daan Delforterie90ZPD2:42.67*
3.Kevin Visser90De Vikings2:37.60zk.Bart de Bruin90De Vikings


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jaap v/d Vegte88DZ&PC2:17.60

2.Jorrit Visser89DZ&PC2:20.197.Harm Rozenga89De Granaet2:32.66
3.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC2:24.218.Sjors Hemmen89De Granaet2:38.51*
4.Johannes de Boer89De Granaet2:24.819.Roelof de Jong89ZPD2:41.76*
5.Marein Boonstra88HZ&PC Heve2:27.1210.Roukebert de Boer89ZPD2:44.34*
6.Herman van Dijk89HZ&PC Heve2:32.24


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Martin Gildemeester80DZ&PC2:21.32

2.Bart v/d Hoeven87DZ&PC2:28.125.Sikke Kooistra83Avéna2:35.51*
3.René Beetsma69DZ&PC2:30.436.Michael de Roos87Neptunia'242:36.76*
4.Oane van der Heide87ZPD2:34.12*7.Jan Jaap Orneé86Neptunia'242:38.52*


<< TOP >>
Nr. 19
12-5-2007
200m vrije slag  DamesSenioren
Limiet  2:54.00


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Femke Leenstra95De Granaet2:29.50

2.Myrthe Sytsema95HZ&PC Heve2:30.995.Rixt Wilbers95De Granaet2:44.05
3.Liza Salverda95SG Bolsward-Wor2:35.136.Maaike Brattinga95Wetterwille2:47.41
4.Freya Holwerda95Orca2:43.95dis.Jessie Smeding95De VikingsAA


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fiona van Heerde94De Vikings2:22.51

2.Charissa Zijlstra94ZPD2:27.784.Anna Visser94HZ&PC Heve2:34.26
3.Femke Groos94DZ&PC2:28.405.Tineke Wind94DZ&PC2:37.68


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Maxime de Wilde93DZ&PC2:21.73

2.Josephine Meerman93DZ&PC2:25.107.Margot Schulpen93FZC'542:36.89*
3.Iris Rozema93FZC'542:25.378.Emma van Iperen93Orca2:40.50*
4.Michelle Oomkens93De Vikings2:29.379.Eline Ligthart93De Vikings2:49.28*
5.Geeske Wind93DZ&PC2:30.06zk.Dieneke Been93DZ&PC
6.Inge Zijlstra93De Granaet2:34.11*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Anna-Jetske Baron92FZC'542:24.30

2.Nanda de Vries92HZ&PC Heve2:25.036.Nelleke Bos92De Vikings2:40.79*
3.Joyce Duurken92Orca2:26.727.Liesbeth Hoekstra92ZPD2:42.62*
4.Femke Hettema92Avéna2:31.52*zk.Eva Roorda92DZ&PC
5.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heve2:31.91*


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Wendan Poelstra91HZ&PC Heve2:13.90

2.Simone v/d Wal91DZ&PC2:20.974.Yolanda Schoo91De Skelp2:31.65*
3.Patricia van Dolder91De Granaet2:29.31*zk.Rixt Zijlstra91De Granaet


Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Ilse Kraayeveld90De Granaet2:11.20

2.Wiepkje Venema90HZ&PC Heve2:21.224.Gerbranda Beijaard90De Granaet2:28.79*
3.Nicky de Wilde90DZ&PC2:23.535.Nynke Gaikema90DZ&PC2:29.93*


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Monique van Vliet89DZ&PC2:16.54

2.Berber Veenstra84FZC'542:19.36
3.Tessa van der Wal87HZ&PC Heve2:27.38*
zk.Esther de Boer89DZ&PC


<< TOP >>
Nr. 20
12-5-2007
100m schoolslag  HerenSenioren
Limiet  1:38.20


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Myrdin Willemse95Orca1:33.75

2.Jonathan Rozema95DZ&PC1:34.11
3.Dirk van der Eems95Wetterwille1:41.55*


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heve1:23.47

2.Ramon Fredrik94Wetterwille1:30.01SA
3.Mario Engelbertink94HZ&PC Heve1:38.62*
dis.Rudie Nauta94MiddelséAA


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Gavin van der Werf93HZ&PC Heve1:14.32

2.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor1:20.545.Arno Nieuwhof93FZC'541:30.15*
3.Gijs Gertsen93De Vikings1:21.126.Bauke Ytsma93Wetterwille1:33.65*
4.Henk-Jan Verkaik93De Granaet1:30.14*


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Jappie Jongsma92De Granaet1:18.15

2.Thomas Veltman92De Granaet1:19.756.Aydin Hummel92ZCNF'341:23.85
3.Lindert Louwsma92Neptunia'241:22.387.Tom Vermeeren92Orca1:24.77
4.Erik de Nijs92De Vikings1:22.748.Haye Heidema92ZPD1:26.53*
5.Micheal Westers92De Vikings1:23.36zk.Johan Wijts92Wetterwille


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Eric Oord91HZ&PC Heve1:21.22

2.Raymond Wielenga91Orca1:22.00
3.Maarten Ornee91Neptunia'241:35.81*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Rudie Kirkenier90DZ&PC1:23.10*

2.Menno Hoomans90Neptunia'241:24.41*


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jaap v/d Vegte88DZ&PC1:06.35

2.Edward Buitenwerf89DZ&PC1:13.036.Marein Boonstra88HZ&PC Heve1:18.92
3.Herman van Dijk89HZ&PC Heve1:15.487.Jorn Post89Neptunia'241:22.35*
4.Rutger van Dijk89De Granaet1:15.538.Sjors Hemmen89De Granaet1:24.87*
5.Jelmer Bakker88Neptunia'241:16.47


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Alan Slomp87DZ&PC1:12.18

2.Bart v/d Hoeven87DZ&PC1:14.79
3.Andries Zwanenburg83Avéna1:31.46*


<< TOP >>
Nr. 21
12-5-2007
100m vlinderslag  Dames

Senioren
Limiet  1:30.40


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Femke Leenstra95De Granaet1:23.84

2.Jessie Smeding95De Vikings1:25.52
3.Freya Holwerda95Orca1:33.56*
dis.Karin Odinga95De SkelpAA


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Minke Betten94DZ&PC1:19.75

2.Johanna de Boer94ZPD1:24.34
3.Aukje Zwart94Avéna1:24.94
4.Lisanne Terpstra94Orca1:26.65*


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Iris Rozema93FZC'541:19.93

2.Ankie v.d. Meer93Neptunia'241:20.22
3.Geeske Wind93DZ&PC1:26.97*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Femke Hettema92Avéna1:19.08

2.Sjoukje Karsten92DZ&PC1:19.43
zk.Eva Roorda92DZ&PC


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Simone v/d Wal91DZ&PC1:16.85

zk.Rixt Zijlstra91De Granaet


Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Gerbranda Beijaard90De Granaet1:15.21

2.Annemiek Nijkrake90De Granaet1:17.60*
3.Miranda Bijzitter90ZCNF'341:18.77*
4.Wiepkje Venema90HZ&PC Heve1:20.81*


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Oldenburg88Orca1:05.78

2.Marjon Hollander84DZ&PC1:09.355.Monique van Vliet89DZ&PC1:16.64*
3.Lia Dekker87DZ&PC1:10.816.Kirsten Kompaan84ZCNF'341:16.72*
4.Jolanda Cnossen86Neptunia'241:13.287.Jelly Esther Tadema88De Granaet1:16.96*


<< TOP >>
Nr. 22
12-5-2007
400m vrije slag  HerenSenioren
Limiet  5:40.80


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Willem Kees Roos94De Vikings5:09.22

2.Maiko Postma94DZ&PC5:25.27*


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorke Willemse93Orca4:36.14

2.Gijs Gertsen93De Vikings4:48.95


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Albert Dijkstra92DZ&PC4:42.78

2.Micheal Westers92De Vikings4:55.985.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heve5:08.17*
3.Dennis Bos92HZ&PC Heve5:00.416.Aydin Hummel92ZCNF'345:10.74*
4.Erik de Nijs92De Vikings5:01.67*


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Vincent van Iperen91Orca4:30.72

2.Chris van Vliet91DZ&PC4:32.37
3.Eric Oord91HZ&PC Heve4:56.74*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Meijer90HZ&PC Heve4:41.55

2.Remco Kamps90DZ&PC4:47.39
3.Kevin Visser90De Vikings5:00.06*


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorrit Visser89DZ&PC4:24.49

2.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC4:26.974.Jelmer Waterlander88HZ&PC Heve4:47.72*
3.Johannes de Boer89De Granaet4:40.015.Jildert Prins89FZC'544:55.49*


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Arjen v/d Meulen87DZ&PC4:07.99

2.René Beetsma69DZ&PC4:47.57*
3.Johnny Westra76ZPD5:00.24*


<< TOP >>
Nr. 23
12-5-2007
4 x 100m vrije slag  Dames9 jaar en ouder
Limiet  4:48.00


Senioren

Afk./depotTijd
1.DZ&PC 1DZ&PC4:13.16
Monique van Vliet
Emma v/d Laan
89
81
1:01.78
1:03.98
1:01.78
2:05.76
Marjon Hollander
Esther de Boer
84
89
1:04.67
1:02.73
3:10.43
4:13.16
2.DZ&PC 2DZ&PC4:18.77
Simone v/d Wal
Nicky de Wilde
91
90
1:04.44
1:04.27
1:04.44
2:08.71
Lia Dekker
Annemarie Rijkens
87
86
1:03.56
1:06.50
3:12.27
4:18.77
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heve4:18.79
Wiepkje Venema
Rixt Witteveen
90
88
1:05.61
1:06.27
1:05.61
2:11.88
Wendan Poelstra
Tessa van der Wal
91
87
1:02.01
1:04.90
3:13.89
4:18.79
4.De Granaet 1De Granaet4:21.72
Ilse Kraayeveld
Gerbranda Beijaard
90
90
59.64
1:06.66
59.64
2:06.30
Rixt Zijlstra
Jelly Esther Tadema
91
88
1:08.99
1:06.43
3:15.29
4:21.72
5.FZC'54FZC'544:29.12
Margot Schulpen
Berber Veenstra
93
84
1:10.59
1:04.57
1:10.59
2:15.16
Anna-Jetske Baron
Iris Rozema
92
93
1:07.17
1:06.79
3:22.33
4:29.12
6.DZ&PC 3DZ&PC4:31.18
Maxime de Wilde
Josephine Meerman
93
93
1:06.13
1:15.45
1:06.13
2:21.58
Dieneke Been
Paula Duursma
93
93
1:01.02
1:08.58
3:22.60
4:31.18
7.De Granaet 2De Granaet4:38.55*
Inge Zijlstra
Femke de Jong
93
93
1:08.47
1:10.37
1:08.47
2:18.84
Marissa Lindemulder
Femke Leenstra
93
95
1:12.17
1:07.54
3:31.01
4:38.55
8.ZPD 1ZPD4:39.41*
Barbera Feenstra
Hester de Vries
89
89
1:07.59
1:14.97
1:07.59
2:22.56
Charissa Zijlstra
Janneke Heidema-Nauta
94
90
1:08.68
1:08.17
3:31.24
4:39.41
9.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heve4:40.72*
Nynke Nolles
Nanda de Vries
91
92
1:10.26
1:06.85
1:10.26
2:17.11
Corinda Palstra
Lysbeth Wiersma
92
92
1:13.74
1:09.87
3:30.85
4:40.72
10.DZ&PC 4DZ&PC4:43.01*
Femke Groos
Geeske Wind
94
93
1:08.11
1:16.90
1:08.11
2:25.01
Minke Betten
Tineke Wind
94
94
1:08.32
1:09.68
3:33.33
4:43.01
11.De Vikings 1De Vikings4:44.02*
Fiona van Heerde
Michelle Oomkens
94
93
1:06.49
1:11.18
1:06.49
2:17.67
Eline Ligthart
Jessie Smeding
93
95
1:13.06
1:13.29
3:30.73
4:44.02
12.HZ&PC Heerenveen 3HZ&PC Heve4:51.22*
Anna Visser
Eva Zwertbroek
94
93
1:10.22
1:11.22
1:10.22
2:21.44
Hjordis Wagenaar
Myrthe Sytsema
95
95
1:19.02
1:10.76
3:40.46
4:51.22


<< TOP >>
Nr. 24
12-5-2007
4 x 100m wisselslag  Heren

Senioren
Limiet  4:45.00


Senioren

Afk./depotTijd
1.DZ&PC 4DZ&PC4:06.14
Johan Westerhuis
Jaap v/d Vegte
87
88
1:04.32
1:06.63
1:04.32
2:10.95
Arjen v/d Meulen
Jorrit Visser
87
89
58.79
56.40
3:09.74
4:06.14
2.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heve4:16.59
Jelmer Meijer
Herman van Dijk
90
89
1:05.74
1:13.51
1:05.74
2:19.25
Marein Boonstra
Dennis Mooij
88
89
1:03.48
53.86
3:22.73
4:16.59
3.DZ&PC 5DZ&PC4:19.92
Albert Dijkstra
Edward Buitenwerf
92
89
1:06.78
1:12.55
1:06.78
2:19.33
Martin Gildemeester
Sietse v/d Hoeven
80
89
1:02.94
57.65
3:22.27
4:19.92
4.ZPD 1ZPD4:39.29*
Roukebert de Boer
Oane van der Heide
89
87
1:08.97
1:16.97
1:08.97
2:25.94
Daan Delforterie
Hendrik Ben v/d Boon
90
88
1:11.35
1:02.00
3:37.29
4:39.29
5.Neptunia'24 1Neptunia'244:40.68*
Michael de Roos
Jelmer Bakker
87
88
1:12.82
1:16.61
1:12.82
2:29.43
Jan Jaap Orneé
Jorn Post
86
89
1:07.62
1:03.63
3:37.05
4:40.68
6.Orca 1Orca4:45.77*
Jorke Willemse
Tom Vermeeren
93
92
1:09.17
1:24.52
1:09.17
2:33.69
Vincent van Iperen
Raymond Wielenga
91
91
1:10.33
1:01.75
3:44.02
4:45.77
7.De Vikings 1De Vikings4:48.56*
Sven Alkema
Gijs Gertsen
93
93
1:10.81
1:19.44
1:10.81
2:30.25
Maarten Manting
Erik de Nijs
92
92
1:16.36
1:01.95
3:46.61
4:48.56
8.Neptunia'24 2Neptunia'244:49.95*
Bas Vaartjes
Lindert Louwsma
91
92
1:13.42
1:22.29
1:13.42
2:35.71
Ruben Post
Maarten Ornee
91
91
1:13.65
1:00.59
3:49.36
4:49.95
9.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heve4:52.22*
Christiaan van Dijk
Eric Oord
92
91
1:14.47
1:25.83
1:14.47
2:40.30
Dennis Bos
Gavin Werf
92
93
1:09.01
1:02.91
3:49.31
4:52.22
10.De Granaet 2De Granaet4:58.21*
Henk-Jan Verkaik
Jappie Jongsma
93
92
1:24.42
1:16.94
1:24.42
2:41.36
Thomas Veltman
Symen de Jong
92
91
1:12.12
1:04.73
3:53.48
4:58.21
11.HZ&PC Heerenveen 3HZ&PC Heve5:11.48*
Sander Akkerman
Gavin van der Werf
95
93
1:27.48
1:14.92
1:27.48
2:42.40
Maxim Veldhuis
Mario Engelbertink
94
94
1:14.59
1:14.49
3:56.99
5:11.48
dis.De Granaet 1De GranaetAA
Harm Rozenga
Rutger van Dijk
89
89
1:07.691:07.69
-:--.--
Sjors Hemmen
Marco Kraayeveld
89
88
-:--.--
-:--.--


<< TOP >>
Nr. 25
13-5-2007
100m vrije slag  DamesSenioren
Limiet  1:15.50


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Femke Leenstra95De Granaet1:06.87

2.Myrthe Sytsema95HZ&PC Heve1:10.677.Nenne Venema95DZ&PC1:13.96
3.Liza Salverda95SG Bolsward-Wor1:11.278.Rixt Wilbers95De Granaet1:16.08*
4.Jessie Smeding95De Vikings1:11.759.Elbrich Gerritsma95Avéna1:17.16*
5.Freya Holwerda95Orca1:12.7510.Hjordis Wagenaar95HZ&PC Heve1:18.22*
6.Andrea Bandstra95Neptunia'241:13.11


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fiona van Heerde94De Vikings1:05.19

2.Aukje Zwart94Avéna1:06.727.Anja Mus94De Skelp1:11.36
3.Femke Groos94DZ&PC1:07.738.Femke van der Gaast94SG Bolsward-Wor1:13.74*
4.Charissa Zijlstra94ZPD1:07.919.Sanne-Lobke Ijlstra94SG Bolsward-Wor1:14.12*
5.Anna Visser94HZ&PC Heve1:09.9010.Lisanne Terpstra94Orca1:14.18*
6.Tineke Wind94DZ&PC1:10.31dis.Kim Vlottes94De VikingsAA


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Iris Rozema93FZC'541:05.47

2.Inge Zijlstra93De Granaet1:07.319.Margot Schulpen93FZC'541:10.51
3.Paula Duursma93DZ&PC1:07.4010.Marissa Lindemulder93De Granaet1:10.78
4.Grytsje Lanting93Middelsé1:07.8911.Femke de Jong93De Granaet1:12.21*
5.Josephine Meerman93DZ&PC1:08.4212.Mirjam Terlaakpoot93Avéna1:12.27*
6.Geeske Wind93DZ&PC1:08.7813.Marije Jensma93De Skelp1:14.03*
7.Michelle Oomkens93De Vikings1:09.2414.Emma van Iperen93Orca1:14.39*
8.Wytske Klijnstra93Avéna1:10.0415.Eline Ligthart93De Vikings1:14.49*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Anna-Jetske Baron92FZC'541:05.94

2.Nanda de Vries92HZ&PC Heve1:06.858.Geertje Nauta92Middelsé1:10.62*
3.Joyce Duurken92Orca1:07.099.Nelleke Bos92De Vikings1:11.63*
4.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heve1:08.6010.Liesbeth Hoekstra92ZPD1:14.27*
5.Femke Hettema92Avéna1:09.96*dis.Kimberley Visser92De GranaetAA
6.Lotte Nienhuis92Avéna1:10.41*zk.Eva Roorda92DZ&PC
7.Sjoukje Karsten92DZ&PC1:10.56*


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Wendan Poelstra91HZ&PC Heve1:01.92

2.Simone v/d Wal91DZ&PC1:04.075.Fransiska Beijaard91De Granaet1:10.14*
3.Yolanda Schoo91De Skelp1:06.126.Nynke Nolles91HZ&PC Heve1:10.31*
4.Patricia van Dolder91De Granaet1:07.39zk.Rixt Zijlstra91De Granaet


Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Ilse Kraayeveld90De Granaet59.67

2.Wiepkje Venema90HZ&PC Heve1:04.934.Stephanie Kraeger90Neptunia'241:08.04*
Nicky de Wilde90DZ&PC1:04.935.Miranda Bijzitter90ZCNF'341:09.54*


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Monique van Vliet89DZ&PC1:02.10

2.Marjon Hollander84DZ&PC1:03.566.Marty Krans-De Weerd75ZCNF'341:07.03*
3.Berber Veenstra84FZC'541:05.297.Annemarie Rijkens86DZ&PC1:07.36*
4.Jolanda Cnossen86Neptunia'241:06.64*8.Jelly Esther Tadema88De Granaet1:07.37*
5.Tessa van der Wal87HZ&PC Heve1:06.79*zk.Esther de Boer89DZ&PC


<< TOP >>
Nr. 26
13-5-2007
200m schoolslag  Heren12 jaar en ouder
Limiet  3:22.00


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Rudie Nauta94Middelsé3:16.42

2.Robert Westerdijk94Neptunia'243:19.364.Mario Engelbertink94HZ&PC Heve3:29.62*
3.Bram ter Ellen94De Vikings3:21.73dis.Ramon Fredrik94WetterwilleAA


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Gavin van der Werf93HZ&PC Heve2:40.05

2.Jorke Willemse93Orca2:46.284.Henk-Jan Verkaik93De Granaet3:11.93
3.Gijs Gertsen93De Vikings3:00.465.Bauke Ytsma93Wetterwille3:13.51*


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Thomas Veltman92De Granaet2:52.00

2.Jappie Jongsma92De Granaet2:54.436.Erik de Nijs92De Vikings3:06.70
3.Lindert Louwsma92Neptunia'242:58.897.Micheal Westers92De Vikings3:09.16*
4.Aydin Hummel92ZCNF'342:59.048.Haye Heidema92ZPD3:10.66*
5.Tom Vermeeren92Orca3:04.57zk.Johan Wijts92Wetterwille


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Vincent van Iperen91Orca2:46.37

2.Eric Oord91HZ&PC Heve2:51.52
3.Maarten Ornee91Neptunia'243:10.04*


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jaap v/d Vegte88DZ&PC2:24.51

2.Marein Boonstra88HZ&PC Heve2:43.755.Jorrit Visser89DZ&PC2:45.06
3.Rutger van Dijk89De Granaet2:43.906.Jelmer Bakker88Neptunia'242:54.01*
4.Herman van Dijk89HZ&PC Heve2:43.99


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Alan Slomp87DZ&PC2:42.58

2.Bart v/d Hoeven87DZ&PC2:43.00
3.Oane van der Heide87ZPD2:51.27*


<< TOP >>
Nr. 27
13-5-2007
200m vlinderslag  Dames12 jaar en ouder
Limiet  3:14.30


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Aukje Zwart94Avéna3:14.92*

2.Johanna de Boer94ZPD3:15.35*


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Ankie v.d. Meer93Neptunia'243:02.70



Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Femke Hettema92Avéna3:07.82*



Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Gerbranda Beijaard90De Granaet2:45.06

2.Miranda Bijzitter90ZCNF'342:58.45*


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Oldenburg88Orca2:31.70

2.Lia Dekker87DZ&PC2:38.99


<< TOP >>
Nr. 28
13-5-2007
100m rugslag  HerenSenioren
Limiet  1:27.00


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Sander Akkerman95HZ&PC Heve1:25.80

2.Vincent Visser95De Vikings1:26.084.Dirk van der Eems95Wetterwille1:26.90
3.Myrdin Willemse95Orca1:26.395.Pieter Ytsma95De Granaet1:29.74*


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Willem Kees Roos94De Vikings1:15.57

2.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heve1:16.405.Ramon Fredrik94Wetterwille1:21.84
3.Maiko Postma94DZ&PC1:19.836.Robert Westerdijk94Neptunia'241:25.39*
4.Erik Nijholt94ZCNF'341:21.81


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorke Willemse93Orca1:08.39

2.Sven Alkema93De Vikings1:09.246.Gijs Gertsen93De Vikings1:11.74
3.Gavin van der Werf93HZ&PC Heve1:10.447.Arno Nieuwhof93FZC'541:12.80
4.Gavin Werf93HZ&PC Heve1:11.418.Sietse Wijbenga93ZPD1:20.03*
5.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor1:11.579.Bauke Ytsma93Wetterwille1:22.36*


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Albert Dijkstra92DZ&PC1:06.54

2.Dennis Bos92HZ&PC Heve1:10.435.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heve1:13.58
3.Haye Heidema92ZPD1:11.606.Maarten Manting92De Vikings1:14.24
4.Lindert Louwsma92Neptunia'241:12.237.Marco Krips92Neptunia'241:14.97


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Eric Oord91HZ&PC Heve1:11.99

2.Raymond Wielenga91Orca1:13.185.Vincent van Iperen91Orca1:14.16*
3.Sjouke van Velzen91De Vikings1:13.236.Maarten Ornee91Neptunia'241:15.47*
4.Bas Vaartjes91Neptunia'241:13.81*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Meijer90HZ&PC Heve1:07.29

2.Rudie Kirkenier90DZ&PC1:10.46
3.Remco Kamps90DZ&PC1:10.76
4.Kevin Visser90De Vikings1:12.95*


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Waterlander88HZ&PC Heve1:06.20

2.Roukebert de Boer89ZPD1:07.275.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC1:07.83
3.Harm Rozenga89De Granaet1:07.496.Jildert Prins89FZC'541:11.75*
4.Janco Nolles89HZ&PC Heve1:07.557.Rutger van Dijk89De Granaet1:15.64*


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC1:03.32

2.Johan Westerhuis87DZ&PC1:05.095.Sikke Kooistra83Avéna1:10.39*
3.Anne Huininga86HZ&PC Heve1:07.886.Denny Douwes83Wetterwille1:12.09*
4.Michael de Roos87Neptunia'241:09.08zk.Harmen van der Werf84De Vikings


<< TOP >>
Nr. 29
13-5-2007
200m rugslag  DamesSenioren
Limiet  3:15.00


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Myrthe Sytsema95HZ&PC Heve2:41.35

2.Femke Leenstra95De Granaet2:58.71
3.Freya Holwerda95Orca3:11.73


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fiona van Heerde94De Vikings2:42.74

2.Anna Visser94HZ&PC Heve2:45.666.Merel Weysenfeld94De Vikings2:58.09
3.Aukje Zwart94Avéna2:49.237.Charissa Zijlstra94ZPD3:01.87*
4.Minke Betten94DZ&PC2:50.508.Johanna de Boer94ZPD3:09.63*
5.Tineke Wind94DZ&PC2:54.26


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Maxime de Wilde93DZ&PC2:41.63

2.Michelle Oomkens93De Vikings2:46.496.Shanna Hofstra93Avéna3:01.00*
3.Ankie v.d. Meer93Neptunia'242:51.267.Margot Schulpen93FZC'543:02.93*
4.Wytske Klijnstra93Avéna2:59.30*8.Inge Zijlstra93De Granaet3:03.98*
5.Eva Zwertbroek93HZ&PC Heve3:00.97*9.Eline Ligthart93De Vikings3:14.76*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Nanda de Vries92HZ&PC Heve2:42.66

2.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heve2:46.855.Jolien Bleichrodt92De Vikings2:58.87*
3.Anna-Jetske Baron92FZC'542:52.986.Jannie de Boer92Wetterwille3:02.39*
4.Nelleke Bos92De Vikings2:56.40*zk.Kimberley Visser92De Granaet


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Wendan Poelstra91HZ&PC Heve2:22.98

2.Simone v/d Wal91DZ&PC2:37.15
3.Lisanne Verhoef91Orca2:52.98*
zk.Rixt Zijlstra91De Granaet


Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Ilse Kraayeveld90De Granaet2:30.65

2.Gerbranda Beijaard90De Granaet2:43.62
3.Miranda Bijzitter90ZCNF'342:47.75
dis.Nynke Gaikema90DZ&PCAA


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Jolanda Cnossen86Neptunia'242:38.21

2.Monique van Vliet89DZ&PC2:42.63
3.Marjon Hollander84DZ&PC2:47.81*


<< TOP >>
Nr. 30
13-5-2007
400m wisselslag  Heren12 jaar en ouder
Limiet  6:30.50


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mario Engelbertink94HZ&PC Heve6:16.16

2.Erik Nijholt94ZCNF'346:17.94


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Bos92HZ&PC Heve5:31.07

2.Thomas Veltman92De Granaet5:40.27
3.Aydin Hummel92ZCNF'345:55.31


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Vincent van Iperen91Orca5:04.85

2.Eric Oord91HZ&PC Heve5:42.99


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Meijer90HZ&PC Heve5:16.73



17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorrit Visser89DZ&PC4:57.30

2.Jaap v/d Vegte88DZ&PC5:00.66
3.Johannes de Boer89De Granaet5:18.05


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Bart v/d Hoeven87DZ&PC5:21.75



<< TOP >>
Nr. 31
13-5-2007
4 x 200m vrije slag  Dames

Senioren
Limiet 10:10.00


Senioren

Afk./depotTijd
1.DZ&PC 5DZ&PC9:30.19
Lia Dekker
Marjon Hollander
87
84
1:06.89
1:09.88
2:20.48
2:25.69
Simone v/d Wal
Monique van Vliet
91
89
1:08.44
1:05.00
2:24.60
2:19.42
2.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heve9:37.49
Tessa van der Wal
Wiepkje Venema
87
90
1:10.75
1:09.04
2:26.92
2:25.26
Wendan Poelstra
Baukje Hooghiemstra
91
88
1:03.96
1:10.26
2:12.98
2:32.33
3.DZ&PC 6DZ&PC9:58.39*
Josephine Meerman
Geeske Wind
93
93
1:13.63
1:13.26
2:30.56
2:32.64
Paula Duursma
Maxime de Wilde
93
93

1:10.87
2:33.01
2:22.18
4.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heve10:01.23*
Anna Visser
Myrthe Sytsema
94
95
1:13.54
1:13.12
2:33.37
2:31.59
Nanda de Vries
Lysbeth Wiersma
92
92
1:11.96
1:12.19
2:27.03
2:29.24
5.DZ&PC 7DZ&PC10:42.41*
Minke Betten
Claudia Damski
94
94
1:13.73
1:24.13
2:35.20
2:53.31
Tineke Wind
Femke Groos
94
94
1:15.92
1:13.03
2:41.11
2:32.79


<< TOP >>
Nr. 32
13-5-2007
200m wisselslag  DamesSenioren
Limiet  3:13.50


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Femke Leenstra95De Granaet2:52.56

2.Liza Salverda95SG Bolsward-Wor2:53.458.Rixt Wilbers95De Granaet3:07.08
3.Myrthe Sytsema95HZ&PC Heve2:54.119.Elbrich Gerritsma95Avéna3:07.90
4.Jessie Smeding95De Vikings3:00.0410.Rianne Hartman95Orca3:10.02
5.Nynke Dijkstra95HZ&PC Heve3:03.2911.Hjordis Wagenaar95HZ&PC Heve3:10.58
6.Andrea Bandstra95Neptunia'243:03.4612.Nenne Venema95DZ&PC3:13.00
7.Freya Holwerda95Orca3:06.01


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fiona van Heerde94De Vikings2:47.86

2.Minke Betten94DZ&PC2:48.638.Anja Mus94De Skelp3:04.48
3.Aukje Zwart94Avéna2:49.449.Alien Schievink94Wetterwille3:04.93
4.Anna Visser94HZ&PC Heve2:52.4410.Lisanne Terpstra94Orca3:07.30
5.Tineke Wind94DZ&PC2:57.4111.Ilse Dammer94De Granaet3:13.15*
6.Laura Terpstra94Avéna3:02.4212.Merel Weysenfeld94De Vikings3:17.38*
7.Ilse Harskamp94FZC'543:04.33


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Paula Duursma93DZ&PC2:43.50

2.Iris Rozema93FZC'542:47.308.Marissa Lindemulder93De Granaet3:02.57
3.Ankie v.d. Meer93Neptunia'242:50.589.Emma van Iperen93Orca3:03.78*
4.Michelle Oomkens93De Vikings2:55.4910.Femke de Jong93De Granaet3:04.16*
5.Geeske Wind93DZ&PC2:55.5811.Marianne van der Zee93De Granaet3:11.11*
6.Wytske Klijnstra93Avéna2:59.1412.Eline Ligthart93De Vikings3:15.13*
7.Eva Zwertbroek93HZ&PC Heve2:59.58


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Nanda de Vries92HZ&PC Heve2:44.42

2.Anna-Jetske Baron92FZC'542:45.479.Nelleke Bos92De Vikings2:59.14*
3.Joyce Duurken92Orca2:46.7810.Jannie de Boer92Wetterwille3:02.12*
4.Femke Hettema92Avéna2:49.9311.Lotte Nienhuis92Avéna3:02.24*
5.Amarens Gaikema92DZ&PC2:54.2612.Kimberley Visser92De Granaet3:03.23*
6.Sjoukje Karsten92DZ&PC2:54.6413.Corinda Palstra92HZ&PC Heve3:09.44*
7.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heve2:58.11zk.Eva Roorda92DZ&PC
8.Jolien Bleichrodt92De Vikings2:59.13*


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Wendan Poelstra91HZ&PC Heve2:28.60

2.Simone v/d Wal91DZ&PC2:42.084.Fransiska Beijaard91De Granaet2:53.39
3.Nynke Nolles91HZ&PC Heve2:49.49zk.Rixt Zijlstra91De Granaet


Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Ilse Kraayeveld90De Granaet2:34.17

2.Gerbranda Beijaard90De Granaet2:44.106.Nicky de Wilde90DZ&PC2:51.14
3.Wiepkje Venema90HZ&PC Heve2:45.077.Ineke v/d Veen90DZ&PC2:52.08
4.Annemiek Nijkrake90De Granaet2:47.16zk.Marijke v.d. Meer90Neptunia'24
5.Miranda Bijzitter90ZCNF'342:47.85


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Oldenburg88Orca2:29.48

2.Lia Dekker87DZ&PC2:33.11zk.Linda de Vries89Avéna
3.Kirsten Kompaan84ZCNF'342:51.63*zk.Jolanda Cnossen86Neptunia'24
zk.Margriet Zwanenburg86DZ&PC


<< TOP >>
Nr. 33
13-5-2007
200m vrije slag  Heren12 jaar en ouder
Limiet  2:34.10


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heve2:20.03

2.Willem Kees Roos94De Vikings2:24.485.Ramon Fredrik94Wetterwille2:33.38
3.Maiko Postma94DZ&PC2:27.546.Mario Engelbertink94HZ&PC Heve2:43.07*
4.Erik Nijholt94ZCNF'342:31.68


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorke Willemse93Orca2:07.69

2.Gavin Werf93HZ&PC Heve2:15.775.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor2:20.98
3.Gijs Gertsen93De Vikings2:16.176.Bauke Ytsma93Wetterwille2:29.44*
4.Sven Alkema93De Vikings2:17.92


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Albert Dijkstra92DZ&PC2:13.02

2.Erik de Nijs92De Vikings2:16.238.Rycklef Epema92DZ&PC2:24.04*
3.Micheal Westers92De Vikings2:18.229.Marwin Iedema92DZ&PC2:24.22*
4.Aydin Hummel92ZCNF'342:18.7310.Maarten Manting92De Vikings2:24.94*
5.Dennis Bos92HZ&PC Heve2:19.0211.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heve2:25.53*
6.Lindert Louwsma92Neptunia'242:21.2512.Marco Krips92Neptunia'242:27.90*
7.Haye Heidema92ZPD2:23.53*


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Chris van Vliet91DZ&PC2:06.36

2.Vincent van Iperen91Orca2:07.20
3.Maarten Ornee91Neptunia'242:20.31*
4.Eric Oord91HZ&PC Heve2:20.51*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Meijer90HZ&PC Heve2:08.99

2.Remco Kamps90DZ&PC2:11.274.Kevin Visser90De Vikings2:17.74*
3.Rudie Kirkenier90DZ&PC2:14.845.Daan Delforterie90ZPD2:18.79*


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorrit Visser89DZ&PC2:02.54

2.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC2:04.605.Herman van Dijk89HZ&PC Heve2:18.13*
3.Johannes de Boer89De Granaet2:10.696.Dennis Mooij89HZ&PC Heve2:20.67*
4.Jelmer Waterlander88HZ&PC Heve2:10.77


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Arjen v/d Meulen87DZ&PC1:56.69

2.Marco Brouwer86De Vikings2:13.92*


<< TOP >>
Nr. 34
13-5-2007
100m schoolslag  DamesSenioren
Limiet  1:39.30


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Liza Salverda95SG Bolsward-Wor1:30.59

2.Nynke Dijkstra95HZ&PC Heve1:33.0310.Hjordis Wagenaar95HZ&PC Heve1:41.08*
3.Yolanda de Vegt95ZCNF'341:34.3111.Rianne Hartman95Orca1:41.93*
4.Andrea Bandstra95Neptunia'241:34.9312.Nenne Venema95DZ&PC1:41.95*
5.Sieta Ludema95PWC1:35.3313.Jessie Smeding95De Vikings1:42.21*
6.Bregje Tingen95ZCNF'341:35.9314.Karin Odinga95De Skelp1:43.58*
7.Myrna Gorter95Neptunia'241:36.64dis.Esther Wijbenga95DZ&PCAA
8.Elbrich Gerritsma95Avéna1:37.86dis.Thea Baas95PWCAA
9.Laura Jongbloed95Orca1:40.28*


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Johanna de Boer94ZPD1:29.91

2.Minke Betten94DZ&PC1:32.459.Claudia Damski94DZ&PC1:39.23*
3.Sanne Zijlstra94DZ&PC1:33.0510.Ilse Harskamp94FZC'541:39.52*
4.Aukje Zwart94Avéna1:34.8611.Laura Terpstra94Avéna1:40.92*
5.Sanne-Lobke Ijlstra94SG Bolsward-Wor1:35.5712.Anna Visser94HZ&PC Heve1:41.44*
6.Astrid Dijkstra94De Vikings1:37.60*13.Femke Groos94DZ&PC1:41.61*
7.Anja Mus94De Skelp1:37.64*14.Lisanne Terpstra94Orca1:42.63*
8.Femke van der Gaast94SG Bolsward-Wor1:38.04*15.Ilse Dammer94De Granaet1:42.82*


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Paula Duursma93DZ&PC1:23.86

2.Grytsje Lanting93Middelsé1:29.477.Marije Jensma93De Skelp1:34.35*
3.Mirjam Terlaakpoot93Avéna1:31.968.Eline Ligthart93De Vikings1:36.03*
4.Hester Ludema93PWC1:32.829.Femke Hemstra93De Skelp1:36.28*
5.Ankie v.d. Meer93Neptunia'241:33.2910.Fenna Meijer93Orca1:37.18*
6.Eva Zwertbroek93HZ&PC Heve1:33.4111.Maaike de Wolff93Avéna1:38.58*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Joyce Duurken92Orca1:23.49

2.Lotte Nienhuis92Avéna1:29.204.Jolien Bleichrodt92De Vikings1:31.95*
3.Amarens Gaikema92DZ&PC1:29.975.Nelleke Bos92De Vikings1:37.60*


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Nynke Nolles91HZ&PC Heve1:26.45

2.Fransiska Beijaard91De Granaet1:28.314.Baukje Brattinga91Wetterwille1:34.64*
3.Yolanda Schoo91De Skelp1:29.08zk.Rixt Zijlstra91De Granaet


Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Annemiek Nijkrake90De Granaet1:26.20

2.Miranda Bijzitter90ZCNF'341:29.76*4.Nynke Gaikema90DZ&PC1:31.11*
3.Wiepkje Venema90HZ&PC Heve1:29.81*5.Ineke v/d Veen90DZ&PC1:32.51*


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Margriet Zwanenburg86DZ&PC1:13.66

2.Lia Dekker87DZ&PC1:18.636.Nienke Barneveld89ZCNF'341:30.63*
3.Karin van Dijk86DZ&PC1:20.87zk.Rixt Witteveen88HZ&PC Heve
4.Tessa van der Wal87HZ&PC Heve1:28.49*zk.Linda de Vries89Avéna
5.Marjon Hollander84DZ&PC1:29.18*zk.Brecht Witteveen85Neptunia'24


<< TOP >>
Nr. 35
13-5-2007
100m vlinderslag  Heren

Senioren
Limiet  1:30.00


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Pieter Ytsma95De Granaet1:33.28*



Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heve1:13.60

2.Ramon Fredrik94Wetterwille1:18.14
3.Mario Engelbertink94HZ&PC Heve1:31.49*


Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Jappie Jongsma92De Granaet1:07.47

2.Thomas Veltman92De Granaet1:08.584.Aydin Hummel92ZCNF'341:14.25
3.Dennis Bos92HZ&PC Heve1:14.145.Maarten Manting92De Vikings1:15.61*


Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Vincent van Iperen91Orca1:05.54

2.Chris van Vliet91DZ&PC1:07.10
3.Rick Mooij91HZ&PC Heve1:12.00
4.Ruben Post91Neptunia'241:16.15*


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Meijer90HZ&PC Heve1:05.44

2.Remco Kamps90DZ&PC1:10.97
3.Daan Delforterie90ZPD1:11.08


17 - 18 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Mooij89HZ&PC Heve57.59

2.Marein Boonstra88HZ&PC Heve1:02.845.Roukebert de Boer89ZPD1:15.38*
3.Jorrit Visser89DZ&PC1:06.896.Jorn Post89Neptunia'241:15.72*
4.Jildert Prins89FZC'541:09.72


19 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC1:02.46

2.Martin Gildemeester80DZ&PC1:03.185.Jan Jaap Orneé86Neptunia'241:09.53*
3.Anne Huininga86HZ&PC Heve1:07.13zk.Maarten Postma83Wetterwille
4.Michael de Roos87Neptunia'241:08.65*zk.Andries Zwanenburg83Avéna


<< TOP >>
Nr. 36
13-5-2007
400m vrije slag  DamesSenioren
Limiet  5:46.50


Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Femke Leenstra95De Granaet5:29.76

2.Freya Holwerda95Orca5:47.90*


Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fiona van Heerde94De Vikings5:06.02

2.Aukje Zwart94Avéna5:18.32
3.Charissa Zijlstra94ZPD5:18.65
4.Tineke Wind94DZ&PC5:32.61


Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Maxime de Wilde93DZ&PC5:05.82

2.Josephine Meerman93DZ&PC5:10.895.Geeske Wind93DZ&PC5:26.75
3.Michelle Oomkens93De Vikings5:11.156.Margot Schulpen93FZC'545:34.55*
4.Iris Rozema93FZC'545:21.64


Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Nanda de Vries92HZ&PC Heve5:08.56

2.Anna-Jetske Baron92FZC'545:14.53
3.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heve5:15.61


Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
zk.Simone v/d Wal91DZ&PC



Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Nicky de Wilde90DZ&PC5:03.80

2.Gerbranda Beijaard90De Granaet5:05.25


17 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Oldenburg88Orca4:38.85

2.Monique van Vliet89DZ&PC4:59.32
3.Berber Veenstra84FZC'545:01.98
4.Jolanda Cnossen86Neptunia'245:09.33*


<< TOP >>
Nr. 37
13-5-2007
4 x 100m vrije slag  Heren

Senioren
Limiet  4:25.00


16 jaar en ouder

Afk./depotTijd
1.DZ&PC 6DZ&PC3:40.25
Willem Jan v/d Vegte
Jorrit Visser
87
89
54.95
55.21
54.95
1:50.16
Martin Gildemeester
Arjen v/d Meulen
80
87
56.18
53.91
2:46.34
3:40.25
2.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heve3:42.50
Jelmer Waterlander
Janco Nolles
88
89
56.77
56.78
56.77
1:53.55
Marein Boonstra
Dennis Mooij
88
89
56.98
51.97
2:50.53
3:42.50
3.DZ&PC 7DZ&PC3:55.41
Remco Kamps
Jaap v/d Vegte
90
88
58.05
59.73
58.05
1:57.78
Alan Slomp
Sietse v/d Hoeven
87
89
1:00.18
57.45
2:57.96
3:55.41
4.De Granaet 1De Granaet4:06.36
Harm Rozenga
Rutger van Dijk
89
89
1:03.88
1:03.62
1:03.88
2:07.50
Johannes de Boer
Marco Kraayeveld
89
88
1:00.63
58.23
3:08.13
4:06.36
5.Neptunia'24 1Neptunia'244:06.98
Jan Jaap Orneé
Michael de Roos
86
87
1:01.88
59.85
1:01.88
2:01.73
Jorn Post
Jelmer Bakker
89
88
1:03.68
1:01.57
3:05.41
4:06.98
6.De Vikings 1De Vikings4:07.44
Micheal Westers
Sven Alkema
92
93
1:01.06
1:02.87
1:01.06
2:03.93
Erik de Nijs
Gijs Gertsen
92
93
14.78
1:48.73
2:18.71
4:07.44
7.ZPD 1ZPD4:08.14
Hendrik Ben v/d Boon
Daan Delforterie
88
90
1:02.55
1:04.42
1:02.55
2:06.97
Oane van der Heide
Roelof de Jong
87
89
1:00.62
1:00.55
3:07.59
4:08.14
8.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heve4:10.14*
Rick Mooij
Gavin Werf
91
93
1:01.40
1:06.18
1:01.40
2:07.58
Christiaan van Dijk
Dennis Bos
92
92
1:01.08
1:01.48
3:08.66
4:10.14
9.DZ&PC 8DZ&PC4:11.17*
Albert Dijkstra
Maiko Postma
92
94
1:00.43
1:07.39
1:00.43
2:07.82
Rycklef Epema
Chris van Vliet
92
91
1:05.11
58.24
3:12.93
4:11.17
10.De Vikings 2De Vikings4:12.12*
Marco Brouwer
Sjouke van Velzen
86
91
1:00.73
1:04.63
1:00.73
2:05.36
Kevin Visser
Maarten Manting
90
92
1:01.54
1:05.22
3:06.90
4:12.12
11.De Granaet 2De Granaet4:19.13*
Thomas Veltman
Henk-Jan Verkaik
92
93
1:02.02
1:09.72
1:02.02
2:11.74
Jappie Jongsma
Symen de Jong
92
91
1:06.85
1:00.54
3:18.59
4:19.13
12.Neptunia'24 2Neptunia'244:21.51*
Lindert Louwsma
Maarten Ornee
92
91
1:04.26
1:02.54
1:04.26
2:06.80
Marco Krips
Ruben Post
92
91
1:08.09
1:06.62
3:14.89
4:21.51
13.HZ&PC Heerenveen 3HZ&PC Heve4:44.59*
Maxim Veldhuis
Sander Akkerman
94
95
1:05.10
1:19.44
1:05.10
2:24.54
Eric Oord
Mario Engelbertink
91
94
1:05.45
1:14.60
3:29.99
4:44.59
14.Wetterwille 1Wetterwille5:00.44*
Lennart van Ligtenberg
Dirk van der Eems
95
95
1:24.71
1:14.74
1:24.71
2:39.45
Ramon Fredrik
Bauke Ytsma
94
93
1:12.40
1:08.59
3:51.85
5:00.44


<< TOP >>
Nr. 38
13-5-2007
4 x 100m wisselslag  Dames

Senioren
Limiet  5:25.00


Senioren

Afk./depotTijd
1.DZ&PC 8DZ&PC4:43.25
Lia Dekker
Margriet Zwanenburg
87
86
1:12.41
1:13.69
1:12.41
2:26.10
Marjon Hollander
Monique van Vliet
84
89
1:10.79
1:06.36
3:36.89
4:43.25
2.DZ&PC 9DZ&PC4:53.03
Simone v/d Wal
Karin van Dijk
91
86
1:11.14
1:20.81
1:11.14
2:31.95
Maaike Karsten
Nicky de Wilde
91
90
1:16.69
1:04.39
3:48.64
4:53.03
3.De Granaet 1De Granaet4:55.87
Ilse Kraayeveld
Annemiek Nijkrake
90
90
1:08.82
1:25.89
1:08.82
2:34.71
Gerbranda Beijaard
Jelly Esther Tadema
90
88
1:14.44
1:06.72
3:49.15
4:55.87
4.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heve4:59.34
Wendan Poelstra
Nynke Nolles
91
91
1:08.46
1:25.76
1:08.46
2:34.22
Berdie Meijer
Wiepkje Venema
83
90
1:20.52
1:04.60
3:54.74
4:59.34
5.DZ&PC 10DZ&PC5:13.28*
Maxime de Wilde
Paula Duursma
93
93
1:17.49
1:24.99
1:17.49
2:42.48
Minke Betten
Josephine Meerman
94
93
1:22.19
1:08.61
4:04.67
5:13.28
6.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heve5:27.55*
Anna Visser
Nynke Dijkstra
94
95
1:18.67
1:31.34
1:18.67
2:50.01
Myrthe Sytsema
Eva Zwertbroek
95
93
1:25.53
1:12.01
4:15.54
5:27.55
7.DZ&PC 11DZ&PC5:31.12*
Tineke Wind
Sanne Zijlstra
94
94
1:24.05
1:32.06
1:24.05
2:56.11
Geeske Wind
Femke Groos
93
94
1:27.05
1:07.96
4:23.16
5:31.12
8.De Granaet 2De Granaet5:38.93*
Marissa Lindemulder
Inge Zijlstra
93
93
1:22.69
1:34.20
1:22.69
2:56.89
Femke Leenstra
Femke de Jong
95
93
1:30.89
1:11.15
4:27.78
5:38.93
dis.De Vikings 1De VikingsEA
Michelle Oomkens
Eline Ligthart
93
93
1:20.73
1:35.93
1:20.73
2:56.66
Jessie Smeding
Fiona van Heerde
95
94
-:--.--
-:--.--