Met de complimenten van: 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Mosa-Regio - Venlo

Datum :17-09-2006     Zeskamp deel 1                           Blerick                       
Zwembad: De Wisselslag                   baanlengte: 25   digitale chronometers

Uitslag progr. nr.  1     50    m.rugslag heren 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  0.33.51        
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  0.33.82        
  3 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  0.36.20        
  4 Max Elbers             Mosa-Regio              92-04059  0.36.47        
  5 Ricardo Vullings       Heldense Zwemveren      92-03627  0.37.23        
  6 Bas Ottenheim          Heldense Zwemveren      94-04109  0.40.89        
  7 Teun van Rens          HZPC                    95-03949  0.54.24        

Uitslag progr. nr.  2     50    m.rugslag dames 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Linda Peeters          Mosa-Regio              89-03238  0.35.77        
  2 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  0.36.66        
  3 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  0.36.87        
  4 Mandy van der Klij     HZPC                    90-06672  0.37.03        
  5 Fabienne Schel         Mosa-Regio              92-01552  0.37.93        
  6 Kim Houben             Mosa-Regio              91-01342  0.38.32        
  7 Maud Rutjens           HZPC                    93-05632  0.39.60        
  8 Britt Timmermans       Heldense Zwemveren      92-02912  0.39.93        
  9 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  0.40.09        
 10 Linda Roeffen          Heldense Zwemveren      94-04154  0.40.11        
 11 Daphne de Boer         Noord-Limburg(SG)       93-06828  0.40.62        
 12 Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  0.41.20        
 13 Angelique Schouten     Heldense Zwemveren      95-03450  0.41.44        
 14 Ilse Masseling         HZPC                    92-02124  0.42.62        
 15 Vicky Simons           Heldense Zwemveren      94-04932  0.43.93        
 16 Anouk Bloem            Mosa-Regio              90-07908  0.44.23        
 17 Denise Peeters         Noord-Limburg(SG)       94-peagv  0.45.43        
 18 Roxanne Vossen         Heldense Zwemveren      94-04962  0.47.59        
 19 Demi Imming            Heldense Zwemveren      95-04344  0.49.68        

Uitslag progr. nr.  3     50    m.rugslag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sem Hermans            Heldense Zwemveren      96-01259  0.41.77        
  2 Kay Thijssen           HZPC                    96-01799  0.47.27        
  3 Bjön Piket             HZPC                    96-02133  0.50.50        
  4 Max Hermans            Heldense Zwemveren      97-00879  0.51.68        
  5 Nando Broeren          HZPC                    96-01441  ziek           
    Maen Maessen           Heldense Zwemveren      97-00877  ziek           
    Dylan Bos              HZPC                    96-00717  0.57.92   RH   
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Uitslag progr. nr.  4     50    m.rugslag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Manon Koster           HZPC                    97-01312  0.47.08        
  2 Carley Donders         Heldense Zwemveren      96-02096  0.48.58        
  3 Ilse Litjens           HZPC                    96-02640  0.48.77        
  4 Femke Tillemans        Heldense Zwemveren      96-02750  0.49.71        
  5 Fanny van Lee          Heldense Zwemveren      96-02752  0.53.34        
  6 Milou Peeters          HZPC                    98-00668  0.59.73        

Uitslag progr. nr.  5     100   m.wisselslag heren 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  1.03.48        
  2 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.10.05        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.10.32        
  4 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.10.80        
  5 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.10.81        
  6 Alec Ebskamp           Noord-Limburg(SG)       91-04305  1.12.03        
  7 Erik de Boer           Noord-Limburg(SG)       91-06973  1.12.95        
  8 Wesley den Mulder      Heldense Zwemveren      91-06457  1.16.47A       
  9 Leon Hendriks          Noord-Limburg(SG)       91-06975  1.16.47B       
 10 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  1.17.15        
 11 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.18.31        
 12 Sjors Thomassen        Noord-Limburg(SG)       91-04843  1.19.51        
 13 Rob Arts               Noord-Limburg(SG)       88-05005  1.20.25        
 14 Bart Leenders          Heldense Zwemveren      93-02295  1.21.87        
 15 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.22.72        
 16 Patrick Janssen        HZPC                    93-02009  1.27.52        
 17 Stefan Maas            Mosa-Regio              93-02451  1.28.27        
 18 Jeroen Schouten        Heldense Zwemveren      93-05715  1.30.26        
 19 Christian v. Iersel    Noord-Limburg(SG)       94-04217  1.31.66A       
 20 Luuk Janssen           Mosa-Regio              95-03497  1.31.66B       
 21 Nick Wientjens         Noord-Limburg(SG)       95-03691  1.38.84        
 22 Dylan Huys             HZPC                    93-02011  ziek           
    John Wijers            HZPC                    87-04971  ziek           
    Dennis Findhammer      Heldense Zwemveren      89-06173            RE   
    Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.09.10   SK   
RE    Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. ( geen tijd noteren)
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr.  6     100   m.wisselslag dames 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  1.15.27        
  2 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.15.62        
  3 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  1.15.98        
  4 Cyril Landstra         Noord-Limburg(SG)       93-05722  1.19.37        
  5 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  1.19.89        
  6 Linda Maas             Mosa-Regio              90-02440  1.22.24        
  7 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.23.70        
  8 Tessa Quaedvlieg       Noord-Limburg(SG)       90-05918  1.23.94        
  9 Fabienne Schel         Mosa-Regio              92-01552  1.24.07        
 10 Aukje Leenen           Heldense Zwemveren      86-04652  1.24.91        
 11 Vera Hendriks          Noord-Limburg(SG)       94-05270  1.25.89        
 12 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.26.98        
 13 Sophie Nadorp          Heldense Zwemveren      94-03596  1.27.03        
 14 Suleika Vullings       Heldense Zwemveren      89-04526  1.28.18        
 15 Wendy Lenders          Heldense Zwemveren      90-07154  1.28.62        
 16 Ilse Masseling         HZPC                    92-02124  1.30.15        
 17 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  1.31.60        
 18 Anouk Bloem            Mosa-Regio              90-07908  1.34.34        
 19 Marga Baadjou          Heldense Zwemveren      89-06364  1.35.03        
 20 Ina Verspeek           Heldense Zwemveren      83-02594  1.35.68        
 21 Janna van Berlo        HZPC                    93-01392  1.38.91        
 22 Sophie Melssen         Noord-Limburg(SG)       95-04228  1.39.38        
 23 Tetske Keijsers        Mosa-Regio              93-06282  1.40.11        
 24 Vivian Bouwmans        Heldense Zwemveren      93-05218  1.44.27        
 25 Frederike van der Kop  Heldense Zwemveren      94-03598  1.45.09        
 26 Katja Vullings         Noord-Limburg(SG)       95-03558  1.56.82        
 27 Maria Custers          Noord-Limburg(SG)       83-02606  ziek           
    Bernadette Verstegen   Noord-Limburg(SG)       91-07878  ziek           
    Lisa Peeters           Noord-Limburg(SG)       95-03136  ziek           
    Pim Scheres            HZPC                    93-02410  ziek           
    Reneè Lenders          HZPC                    93-03684  ziek           
    Laura van/de Munckhof  HZPC                    93-01394  1.32.75   RH   
    Juul van Berlo         HZPC                    95-01490  1.37.12   RH   
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Uitslag progr. nr.  7     100   m.wisselslag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Bram in 't Zand        Mosa-Regio              96-01257  1.36.17        

Uitslag progr. nr.  8     100   m.wisselslag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Denise van der Klij    HZPC                    96-00482  1.30.89        
  2 Merle Schoofs          Noord-Limburg(SG)       96-03016  1.39.85        
  3 Jessica Hesen          HZPC                    96-01194  1.40.11        
    Margo van Iersel       Noord-Limburg(SG)       96-03098  1.42.01   RH   
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Uitslag progr. nr.  9     50    m.vlinderslag heren 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.29.36        
  2 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.29.53        
  3 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  0.29.67        
  4 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  0.30.71        
  5 Wesley den Mulder      Heldense Zwemveren      91-06457  0.32.02        
  6 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  0.33.27        
  7 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  0.34.46        
  8 Dennis Findhammer      Heldense Zwemveren      89-06173  0.35.26        
  9 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  0.36.37        
 10 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  0.37.52        
 11 Thijs Quaedvlieg       Noord-Limburg(SG)       92-04129  0.37.99        
 12 Max Elbers             Mosa-Regio              92-04059  0.39.16        
 13 Hans Westerkamp        Noord-Limburg(SG)       93-02745  0.39.41        
 14 Bram Becks             HZPC                    93-03701  0.40.84        
 15 Bas Ottenheim          Heldense Zwemveren      94-04109  0.46.20        
 16 Ingo Schel             Mosa-Regio              95-01519  0.53.45        
 17 Dylan Huys             HZPC                    93-02011  ziek           

Uitslag progr. nr. 10     50    m.vlinderslag dames 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  0.31.97A       
  2 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  0.31.97B       
  3 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  0.34.09        
  4 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  0.34.47A       
  5 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  0.34.47B       
  6 Linda Peeters          Mosa-Regio              89-03238  0.35.42        
  7 Kelly Agterberg        Noord-Limburg(SG)       92-04882  0.35.55        
  8 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  0.35.67        
  9 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  0.36.47        
 10 Mariska Verstegen      Noord-Limburg(SG)       85-03008  0.37.57        
 11 Daphne de Boer         Noord-Limburg(SG)       93-06828  0.37.98        
 12 Aukje Leenen           Heldense Zwemveren      86-04652  0.38.28        
 13 Kim Houben             Mosa-Regio              91-01342  0.38.34A       
 14 Cyril Landstra         Noord-Limburg(SG)       93-05722  0.38.34B       
 15 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  0.38.49        
 16 Britt Timmermans       Heldense Zwemveren      92-02912  0.38.75        
 17 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  0.38.87        
 18 Fabienne Schel         Mosa-Regio              92-01552  0.39.33        
 19 Danielle de Pagter     Noord-Limburg(SG)       91-06306  0.40.14        
 20 Sem Bruynen            Heldense Zwemveren      94-04964  0.40.17        
 21 Linda Roeffen          Heldense Zwemveren      94-04154  0.40.23        
 22 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  0.41.19        
 23 Angela Baadjou         Heldense Zwemveren      93-03212  0.41.58        
 24 Angelique Schouten     Heldense Zwemveren      95-03450  0.41.65        
 25 Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  0.41.83        
 26 Kim Heijnen            Mosa-Regio              91-07074  0.42.95        
 27 Roxanne Vossen         Heldense Zwemveren      94-04962  0.44.71        
 28 Ina Verspeek           Heldense Zwemveren      83-02594  0.45.19        
 29 Vicky Simons           Heldense Zwemveren      94-04932  0.45.69        
 30 Tetske Keijsers        Mosa-Regio              93-06282  0.47.50        
 31 Veerle Maessen         Heldense Zwemveren      95-01972  0.49.01        
 32 Daphne von Gabain      Noord-Limburg(SG)       91-03874  ziek           
    Maxime Rintjema        Noord-Limburg(SG)       97-00916  ziek           

Uitslag progr. nr. 11     50    m.vlinderslag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Bram in 't Zand        Mosa-Regio              96-01257  0.48.21        
  2 Nik Heeren             Noord-Limburg(SG)       96-02277  0.48.49        

Uitslag progr. nr. 12     50    m.vlinderslag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Carley Donders         Heldense Zwemveren      96-02096  0.50.52        
  2 Evi Schols             Noord-Limburg(SG)       96-02912  0.55.61        
  3 Lotte van Megen        Noord-Limburg(SG)       97-01376  0.59.11        
    Naomi Euwes            Noord-Limburg(SG)       97-01374  0.58.01   VC   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.

Uitslag progr. nr. 13     200   m.rugslag heren 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
  1 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  2.47.77                  1.23.05 
  2 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  2.48.57                  1.23.08 
  3 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  3.05.84                  1.31.47 
    Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  2.47.10   RF             1.22.57 
RF    Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

Uitslag progr. nr. 14     200   m.rugslag dames 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  2.33.29                  1.16.15 
  2 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  2.42.39                  1.19.40 

Uitslag progr. nr. 15     100   m.vrije slag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Sem Hermans            Heldense Zwemveren      96-01259  1.25.31        
  2 Bram in 't Zand        Mosa-Regio              96-01257  1.31.21        
  3 Max Hermans            Heldense Zwemveren      97-00879  1.37.18        
  4 Maen Maessen           Heldense Zwemveren      97-00877  ziek           

Uitslag progr. nr. 16     100   m.vrije slag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Denise van der Klij    HZPC                    96-00482  1.25.05        
  2 Jessica Hesen          HZPC                    96-01194  1.25.26        
  3 Merle Schoofs          Noord-Limburg(SG)       96-03016  1.31.44        
  4 Manon Koster           HZPC                    97-01312  1.33.02        
  5 Margo van Iersel       Noord-Limburg(SG)       96-03098  1.35.12        

Uitslag progr. nr. 17     100   m.schoolslag heren 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  1.11.15        
  2 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  1.17.14        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.18.43A       
  4 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.18.43B       
  5 Alec Ebskamp           Noord-Limburg(SG)       91-04305  1.21.98        
  6 Erik de Boer           Noord-Limburg(SG)       91-06973  1.22.99        
  7 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  1.23.44        
  8 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.25.24A       
  9 Leon Hendriks          Noord-Limburg(SG)       91-06975  1.25.24B       
 10 Ricardo Vullings       Heldense Zwemveren      92-03627  1.28.43        
 11 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.28.67        
 12 Sjors Thomassen        Noord-Limburg(SG)       91-04843  1.31.47        
 13 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  1.32.75        
 14 Patrick Janssen        HZPC                    93-02009  1.32.81        
 15 Bart Leenders          Heldense Zwemveren      93-02295  1.35.16        
 16 Michel Ebisch          Heldense Zwemveren      92-04443  1.35.44        
 17 Thijs Quaedvlieg       Noord-Limburg(SG)       92-04129  1.39.29        
 18 Jeroen Schouten        Heldense Zwemveren      93-05715  1.41.40A       
 19 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.41.40B       
 20 Luuk Janssen           Mosa-Regio              95-03497  1.42.39        
 21 Nick Wientjens         Noord-Limburg(SG)       95-03691  1.47.69        
 22 John Wijers            HZPC                    87-04971  ziek           
    Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.14.75   SK   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr. 18     100   m.schoolslag dames 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
    Fabienne Schel         Mosa-Regio              92-01552                 
  2 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.20.68        
  3 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.21.94        
  4 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.26.39        
  5 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  1.26.81        
  6 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.27.08        
  7 Mariska Verstegen      Noord-Limburg(SG)       85-03008  1.30.20        
  8 Suleika Vullings       Heldense Zwemveren      89-04526  1.31.14        
  9 Kelly Agterberg        Noord-Limburg(SG)       92-04882  1.32.05        
 10 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.33.75        
 11 Kim Heijnen            Mosa-Regio              91-07074  1.34.28        
 12 Sophie Nadorp          Heldense Zwemveren      94-03596  1.36.00        
 13 Maud Rutjens           HZPC                    93-05632  1.36.46        
 14 Angelique Schouten     Heldense Zwemveren      95-03450  1.37.04        
 15 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.37.83        
 16 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.38.56        
 17 Laura van/de Munckhof  HZPC                    93-01394  1.39.35        
 18 Angela Baadjou         Heldense Zwemveren      93-03212  1.41.47        
 19 Marga Baadjou          Heldense Zwemveren      89-06364  1.41.49        
 20 Sophie Melssen         Noord-Limburg(SG)       95-04228  1.41.58        
 21 Juul van Berlo         HZPC                    95-01490  1.41.85        
 22 Sandra Lenders         Heldense Zwemveren      92-05450  1.42.06        
 23 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  1.42.15        
 24 Dorien Verbeek         HZPC                    91-06564  1.46.27        
 25 Veerle Maessen         Heldense Zwemveren      95-01972  2.03.62        
 26 Katja Vullings         Noord-Limburg(SG)       95-03558  2.12.10        
 27 Maria Custers          Noord-Limburg(SG)       83-02606  ziek           
    Bernadette Verstegen   Noord-Limburg(SG)       91-07878  ziek           
    Lisa Peeters           Noord-Limburg(SG)       95-03136  ziek           
    Pim Scheres            HZPC                    93-02410  ziek           
    Reneè Lenders          HZPC                    93-03684  ziek           

Uitslag progr. nr. 19     50    m.schoolslag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Max Hermans            Heldense Zwemveren      97-00879  0.47.06        
  2 Sem Hermans            Heldense Zwemveren      96-01259  0.47.31        
  3 Kay Thijssen           HZPC                    96-01799  0.53.21        
  4 Nik Heeren             Noord-Limburg(SG)       96-02277  0.55.46        
  5 Dylan Bos              HZPC                    96-00717  0.56.86        
  6 Nando Broeren          HZPC                    96-01441  ziek           
    Maen Maessen           Heldense Zwemveren      97-00877  ziek           
    Bjön Piket             HZPC                    96-02133  0.58.20   SL   
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr. 20     50    m.schoolslag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Ilse Litjens           HZPC                    96-02640  0.54.65        
  2 Carley Donders         Heldense Zwemveren      96-02096  0.54.87        
  3 Naomi Euwes            Noord-Limburg(SG)       97-01374  0.55.15        
  4 Evi Schols             Noord-Limburg(SG)       96-02912  0.55.65        
  5 Fanny van Lee          Heldense Zwemveren      96-02752  0.58.41        
  6 Lotte van Megen        Noord-Limburg(SG)       97-01376  0.59.85        
  7 Femke Tillemans        Heldense Zwemveren      96-02750  1.00.44        
  8 Milou Peeters          HZPC                    98-00668  1.03.97        
  9 Maxime Rintjema        Noord-Limburg(SG)       97-00916  ziek           

Uitslag progr. nr. 21     50    m.vrije slag heren 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.25.18        
  2 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  0.26.87        
  3 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  0.27.26        
  4 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  0.27.99        
  5 Wesley den Mulder      Heldense Zwemveren      91-06457  0.28.38        
  6 Dennis Findhammer      Heldense Zwemveren      89-06173  0.29.42        
  7 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  0.29.91        
  8 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  0.30.71        
  9 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  0.30.99        
 10 Ricardo Vullings       Heldense Zwemveren      92-03627  0.31.35        
 11 Bart Leenders          Heldense Zwemveren      93-02295  0.32.05        
 12 Max Elbers             Mosa-Regio              92-04059  0.32.40        
 13 Rob Arts               Noord-Limburg(SG)       88-05005  0.32.66        
 14 Michel Ebisch          Heldense Zwemveren      92-04443  0.33.04        
 15 Bram Becks             HZPC                    93-03701  0.33.93        
 16 Hans Westerkamp        Noord-Limburg(SG)       93-02745  0.34.12        
 17 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  0.34.47        
 18 Bas Ottenheim          Heldense Zwemveren      94-04109  0.36.86A       
 19 Stan Elbers            Mosa-Regio              94-03995  0.36.86B       
 20 Stefan Maas            Mosa-Regio              93-02451  0.37.55        
 21 Christian v. Iersel    Noord-Limburg(SG)       94-04217  0.37.69        
 22 Ingo Schel             Mosa-Regio              95-01519  0.42.81        
 23 Teun van Rens          HZPC                    95-03949  0.43.57        
 24 John Wijers            HZPC                    87-04971  ziek           

Uitslag progr. nr. 22     50    m.vrije slag dames 
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  0.30.00        
  2 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  0.30.22        
  3 Mandy van der Klij     HZPC                    90-06672  0.30.96A       
  4 Cyril Landstra         Noord-Limburg(SG)       93-05722  0.30.96B       
  5 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  0.31.33        
  6 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  0.31.77A       
  7 Linda Peeters          Mosa-Regio              89-03238  0.31.77B       
  8 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  0.32.36        
  9 Aukje Leenen           Heldense Zwemveren      86-04652  0.32.41        
 10 Tessa Quaedvlieg       Noord-Limburg(SG)       90-05918  0.32.91        
 11 Kim Houben             Mosa-Regio              91-01342  0.32.99        
 12 Vera Hendriks          Noord-Limburg(SG)       94-05270  0.33.64        
 13 Daphne de Boer         Noord-Limburg(SG)       93-06828  0.33.80        
 14 Wendy Lenders          Heldense Zwemveren      90-07154  0.33.97        
 15 Danielle de Pagter     Noord-Limburg(SG)       91-06306  0.34.43        
 16 Britt Timmermans       Heldense Zwemveren      92-02912  0.34.44        
 17 Linda Maas             Mosa-Regio              90-02440  0.34.45        
 18 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  0.35.31        
 19 Ilse Masseling         HZPC                    92-02124  0.35.47        
 20 Kim Heijnen            Mosa-Regio              91-07074  0.35.56        
 21 Sophie Nadorp          Heldense Zwemveren      94-03596  0.35.93        
 22 Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  0.36.14        
    Sem Bruynen            Heldense Zwemveren      94-04964  0.36.14        
 24 Angela Baadjou         Heldense Zwemveren      93-03212  0.36.25        
 25 Linda Roeffen          Heldense Zwemveren      94-04154  0.36.78        
 26 Janna van Berlo        HZPC                    93-01392  0.36.89        
 27 Anouk Bloem            Mosa-Regio              90-07908  0.36.96        
 28 Roxanne Vossen         Heldense Zwemveren      94-04962  0.37.67        
 29 Sandra Lenders         Heldense Zwemveren      92-05450  0.38.12        
 30 Dorien Verbeek         HZPC                    91-06564  0.38.67        
 31 Marga Baadjou          Heldense Zwemveren      89-06364  0.38.91        
    Ina Verspeek           Heldense Zwemveren      83-02594  0.38.91        
 33 Vicky Simons           Heldense Zwemveren      94-04932  0.39.31        
 34 Demi Imming            Heldense Zwemveren      95-04344  0.41.13        
 35 Frederike van der Kop  Heldense Zwemveren      94-03598  0.41.61A       
 36 Vivian Bouwmans        Heldense Zwemveren      93-05218  0.41.61B       
 37 Denise Peeters         Noord-Limburg(SG)       94-peagv  0.42.00        
 38 Veerle Maessen         Heldense Zwemveren      95-01972  0.42.37        
 39 Daphne von Gabain      Noord-Limburg(SG)       91-03874  ziek           

Uitslag progr. nr. 23     4x50  m.wisselslag estafette jongens minioren 4,5 en 6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
     HZPC                  Bjön Piket              96-02133  3.30.34   VC-SL0.49.36 
                           Kay Thijssen            96-01799                         
                           Nando Broeren           96-01441                         
                           Teun van Rens           95-03949                         

VC-SL 

Uitslag progr. nr. 24     4x50  m.wisselslag estafette meisjes minioren 4,5 en 6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   Janine Verhaegh         95-00754  2.46.12        0.40.68 
                           Juul van Berlo          95-01490                         
                           Floor Weijmans          95-02522                         
                           Denise van der Klij     96-00482                         

  2 Heldense Zwemverenig   Carley Donders          96-02096  2.56.98        0.50.39 
                           Angelique Schouten      95-03450                         
                           Lizzy Janssen           95-00752                         
                           Veerle Maessen          95-01972                         

  3 Noord-Limburg(SG)      Lisa Peeters            95-03136  ziek                   
                           Katja Vullings          95-03558                         
                           Sophie Melssen          95-04228                         
                           Evi Schols              96-02912                         

     Noord-Limburg(SG)     Margo van Iersel        96-03098            EA   0.44.41 
                           Naomi Euwes             97-01374                         
                           Merle Schoofs           96-03016                         
                           Sophie Melssen          95-04228                         

EA    Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Mosa-Regio - Venlo