4kamp
Hoensbroek (NED),    19.4.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 200m vrije slag, 10 jaar en jonger

    

Nr. 2. Jongens, 200m vrije slag, 10 jaar en jonger

Nr. 3. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open

    

Nr. 4. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open

Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, 10 jaar en jonger

    

Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, 10 jaar en jonger

Nr. 7. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open

    

Nr. 8. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open

Nr. 9. Meisjes, 100m vlinderslag, 10 jaar en jonger

    

Nr. 10. Jongens, 100m vlinderslag, 10 jaar en jonger

Nr. 11. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open

    

Nr. 12. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open

Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag, 10 jaar en jonger

    

Nr. 14. Jongens, 50m rugslag, 10 jaar en jonger

Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open

    

Nr. 16. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open

Nr. 17. Gemengd, 8 x 25m vrije slag, 10 jaar en jonger

    

Nr. 18. Dames, 5 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open

Nr. 19. Heren, 5 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open

    

 

 

 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 200m vrije slag                   10 jaar en jonger
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:36.64 9803700    2:35.56           
          1:13.94  2:35.56
  2. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       2:47.04 9800548    2:40.12           
          1:17.63  2:40.12
  3. Melanie Leunissen             Nimo                   2:56.44 9800672    2:48.07           
          1:19.63  2:48.07
  4. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden            NT 9900074    2:51.00           
          1:21.32  2:51.00
  5. Daphne Erkens                 Nimo                   3:04.67 9802372    2:55.42           
          1:19.61  2:55.42
  6. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden            NT 0000074    3:01.16           
          1:27.82  3:01.16
  7. Mariecke de Beer              Zon/S&s                     NT 9900524    3:05.16           
          1:30.82  3:05.16
  8. Eva Hietkamp                  Hzpc                   3:23.11 9803990    3:10.42           
          1:31.67  3:10.42
  9. Milou Peeters                 Hzpc                   3:16.58 9800668    3:10.92           
          1:31.26  3:10.92
 10. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       3:29.40 9803064    3:11.19           
          1:33.32  3:11.19
 11. Myrthe van der Haijden        ZVB                    3:21.09 9801174    3:19.92           
          1:35.76  3:19.92
 12. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden            NT 0000072    3:24.82           
          1:34.07  3:24.82
 13. Lotte Offermans               Zon/S&s                4:17.64 9804126    4:01.69           
          1:55.75  4:01.69
 14. Laura Kouters                 Zon/S&s                     NT 9902714    4:39.94           
          2:13.37  4:39.94
AFGE Demi Kievit                   Zon/S&s                     NT 9900978                      
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 200m vrije slag                   10 jaar en jonger
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Jacobs                Nimo                   2:51.84 9801669    2:37.85           
          1:16.54  2:37.85
  2. Koen Koster                   Hzpc                   2:52.19 9900517    2:37.86           
          1:17.03  2:37.86
  3. Vincent de Munter             ZVB                    3:08.00 0000181    2:52.42           
          1:24.58  2:52.42
  4. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9902155    2:54.86           
          1:24.16  2:54.86
  5. Max Peuten                    Hzpc                        NT 9800431    3:06.31           
          1:26.40  3:06.31
  6. Lars van der Haijden          ZVB                    3:24.03 9900225    3:09.09           
          1:29.52  3:09.09
  7. Jhamiro Habets                ZVB                    3:34.15 9800803    3:11.89           
          1:31.60  3:11.89
  8. Thijmen Bruist                ZVB                    4:07.25 9802597    3:17.92           
          1:32.54  3:17.92
  9. Milo Simons                   Zon/S&s                     NT 0000513    3:21.10           
          1:38.08  3:21.10
 10. Bas Dijkstra                  Nimo                        NT 0000043    3:27.29           
          1:35.93  3:27.29
 11. Joshua Sinkiewicz             Zon/S&s                     NT 9900431    3:27.90           
          1:36.37  3:27.90
 12. Rowan Steengraver             Zon/S&s                     NT 0000135    3:32.90           
          1:41.02  3:32.90
 13. Leroy Brouwer de              Nimo                        NT 9900739    3:38.01           
          1:42.42  3:38.01
 14. Luc Arnoldussen               ZVB                    4:09.42 9900543    3:47.98           
          1:49.58  3:47.98
 15. Kjell Bakker                  Zon/S&s                     NT 0000297    3:48.10           
          1:48.00  3:48.10
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:22.47 9102076    2:20.94           
          1:07.94  2:20.94
  2. Lydia Colijn                  Nimo                   2:35.30 8600718    2:33.63           
          1:15.16  2:33.63
  3. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       2:42.39 9103432    2:39.57           
          1:16.86  2:39.57
  4. Fanny Robbertsen              Nimo                   2:37.05 9102622    2:41.90           
          1:18.49  2:41.90
  5. Anke Snijkers                 Nimo                   2:44.33 9201638    2:42.42           
          1:19.16  2:42.42
  6. Rylana Slaghuis               Nimo                   2:52.67 9401286    2:46.10           
          1:21.73  2:46.10
  7. Manon Koster                  Hzpc                   2:50.41 9701312    2:46.39           
          1:21.79  2:46.39
  8. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:52.31 9702678    2:48.13           
          1:21.70  2:48.13
  9. Merel Jaspers                 Nimo                   2:52.13 9602544    2:48.93           
          1:22.65  2:48.93
 10. Chidi Hennigfeld              Zon/S&s                2:44.50 9303332    2:49.47           
          1:21.60  2:49.47
 11. Mignon Peeters                Nimo                   2:53.41 9701048    2:49.86           
          1:23.64  2:49.86
 12. Vicky Simons                  Hzpc                   2:54.55 9404932    2:51.40           
          1:25.28  2:51.40
 13. Ingrid Jansen                 Nimo                        NT 8705592    2:51.89           
          1:22.52  2:51.89
 14. Michelle Hacking              Nimo                   3:00.75 9107646    2:51.93           
          1:23.39  2:51.93
 15. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       3:03.23 9505226    2:55.49           
          1:24.84  2:55.49
 16. Céline Jennes                 Zon/S&s                2:56.47 9602154    2:55.80           
          1:25.39  2:55.80
 17. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       3:02.11 9702676    2:57.64           
          1:27.39  2:57.64
 18. Karin van der Aalst           Zon/S&s                2:56.43 9501356    2:57.73           
          1:25.00  2:57.73
 19. Emma Willems                  Nimo                        NT 9301036    2:59.39           
          1:28.70  2:59.39
 20. Mandy Wetzels                 Zon/S&s                2:56.09 9401012    2:59.42           
          1:26.36  2:59.42
 21. Nieske Janssen                Nimo                   3:03.18 9601328    2:59.61           
          1:28.20  2:59.61
 22. Juul van Berlo                Hzpc                   2:57.93 9501490    3:01.36           
          1:27.28  3:01.36
 23. Lieke Janssen                 Nimo                        NT 9305954    3:01.89           
          1:29.20  3:01.89
 24. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       3:07.48 9604088    3:02.02           
          1:31.07  3:02.02
 25. Carlijn Jaspers               Nimo                        NT 9405798    3:09.03           
          1:32.26  3:09.03
 26. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden            NT 9704996    3:11.56           
          1:28.88  3:11.56
 27. Sanne Kerkhoff                Nimo                        NT 9305530    3:15.26           
          1:34.70  3:15.26
 28. Mariska Craemers              ZVB                    3:20.64 9700650    3:16.12           
          1:35.46  3:16.12
 29. Lisette Ramaekers             Zon/S&s                3:15.63 9403984    3:20.36           
          1:38.05  3:20.36
 30. Myrthe Simons                 Zon/S&s                3:37.10 9704330    3:21.48 FJ 1      
          1:38.54  3:21.48
 31. Shannon Odenhoven             Nimo                   3:31.59 9703608    3:21.48 FJ 2      
          1:35.40  3:21.48
 32. Emmy Linssen                  Zon/S&s                3:16.06 9600590    3:22.42           
          1:39.14  3:22.42
 33. Kathleen de Beer              Zon/S&s                3:19.56 9702638    3:23.26           
          1:40.60  3:23.26
 34. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden            NT 9703408    3:28.73           
          1:42.45  3:28.73
 35. Lisa Snijkers                 Nimo                   3:39.02 9700112    3:39.20           
          1:47.30  3:39.20
 36. Jane Nieuwkamer               Zon/S&s                3:51.91 9704718    3:44.66           
          1:50.20  3:44.66
 DIS Nina van Soest                Nimo                   3:30.86 9502510    3:08.41           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:29.33  3:08.41
 DIS Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       3:25.76 9700248    3:26.41           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:37.65  3:26.41
AFGE Kimberley Brouwer de          Nimo                   3:03.85 9505392                      
AFGE Geertje de Mug                Zon/S&s                4:23.78 9703986                      
AFGE Bo Kerkhoff                   Nimo                   2:55.56 9502376                      
AFGE Danique Ubags                 Zon/S&s                2:46.88 9003780                      
AFGE Maureen Muyen                 Zon/S&s                2:35.63 9102874                      
AFGE Loes Arnoldussen              ZVB                    3:01.12 9603146                      
AFGE Jamilla Franssen              Zon/S&s                3:00.14 9404872                      
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               Nimo                   2:13.82 9304385    2:19.99           
          1:05.73  2:19.99
  2. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:27.73 9600193    2:25.23           
          1:11.51  2:25.23
  3. Jory Niemark                  Zon/S&s                2:30.71 9204409    2:30.45           
          1:12.22  2:30.45
  4. Sem Hermans                   Hzpc                   2:36.88 9601259    2:32.60           
          1:14.82  2:32.60
  5. Pedro Nemeth                  ZVB                    2:51.52 9401575    2:37.64           
          1:17.04  2:37.64
  6. Bjorn van de Kuit             Zon/S&s                2:47.93 9306693    2:38.28           
          1:17.52  2:38.28
  7. Patrick Janssen               Hzpc                   2:41.72 9302009    2:38.44           
          1:17.78  2:38.44
  8. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       2:42.18 9405853    2:38.57           
          1:18.71  2:38.57
  9. Sam Derks                     Hzpc                   2:37.31 9600719    2:39.67           
          1:17.86  2:39.67
 10. Yoeri Cuijpers                Nimo                   3:07.31 9403969    2:41.60           
          1:16.85  2:41.60
 11. Camiel Smeets                 Nimo                   2:52.90 9400911    2:42.00           
          1:17.32  2:42.00
 12. Max Hermans                   Hzpc                   2:55.06 9700879    2:43.32           
          1:20.21  2:43.32
 13. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:44.97 9600195    2:44.15           
          1:20.14  2:44.15
 14. Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:51.50 9501689    2:45.70           
          1:21.04  2:45.70
 15. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       2:52.16 9503407    2:54.12           
          1:25.31  2:54.12
 16. Björn Piket                   Hzpc                   2:56.78 9602133    2:55.82 FJ 1      
          1:28.10  2:55.82
 17. Kay Thijssen                  Hzpc                   2:56.22 9601799    2:55.82 FJ 2      
          1:26.68  2:55.82
 18. Killian von den Hoff          ZVB                         NT 9700013    3:08.64           
          1:31.26  3:08.64
 19. Yannic van de Kuit            Zon/S&s                3:03.78 9504825    3:09.64           
          1:31.73  3:09.64
 20. Tim Ramaekers                 Zon/S&s                3:15.11 9600629    3:14.63           
          1:34.37  3:14.63
 21. Joey Geelen                   Zwemclub Eijsden            NT 9602497    3:31.23           
          1:44.95  3:31.23
 DIS Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       2:33.94 9204561    2:35.70           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:13.52  2:35.70
 DIS Mick Kouters                  Zon/S&s                     NT 9703447    3:37.74           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.49  3:37.74
AFGE Eddie Soruvskis               Hzpc                   3:54.03 9702081    2:41.60           
          1:16.85  2:41.60
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m schoolslag                   10 jaar en jonger
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               Nimo                   1:32.25 9800670    1:34.60           
          1:34.60
  2. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden       1:47.60 0000074    1:44.90           
          1:44.90
  3. Myrthe van der Haijden        ZVB                    1:48.32 9801174    1:49.64           
          1:49.64
  4. Erin-Lisa Dalm                ZVB                    1:49.51 9900398    1:51.49           
          1:51.49
  5. Eva Hietkamp                  Hzpc                   1:56.55 9803990    1:52.82           
          1:52.82
  6. Kassandra Wolf                Nimo                   2:11.63 9901482    2:00.21           
          2:00.21
  7. Esmee Versteegen              Nimo                        NT 9804438    2:00.43           
          2:00.43
  8. Pilar Algera                  Nimo                   2:02.54 9803020    2:00.76           
          2:00.76
  9. Demy Roessel van              Nimo                        NT 9903666    2:28.44           
          2:28.44
 DIS Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       1:55.97 0000072    1:59.76           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:59.76
 DIS Merel Knibbeler               ZVB                    2:12.15 9800342    2:01.75           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:01.75
AFGE Kitty-Sofie Hunt Alne         Nimo                        NT 9804558                      
AFGE Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden            NT 9803060                      
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                   10 jaar en jonger
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             ZVB                    1:43.90 0000181    1:43.57           
          1:43.57
  2. Pieter Otten                  Hzpc                   1:50.11 9800937    1:51.82           
          1:51.82
  3. Sander Aerts                  Hzpc                   1:59.92 9902045    1:54.12           
          1:54.12
  4. Jhamiro Habets                ZVB                    1:54.80 9800803    1:59.42 FJ 1      
          1:59.42
  5. Quint Jacobs                  Nimo                   2:01.29 9801671    1:59.42 FJ 2      
          1:59.42
  6. Giel van Megen                Hzpc                   2:06.24 0000265    2:01.96           
          2:01.96
  7. Quintijn van Hees             ZVB                    2:02.77 9802253    2:07.60           
          2:07.60
  8. Luc Arnoldussen               ZVB                    2:03.42 9900543    2:07.62           
          2:07.62
 DIS Jonathan Benjamins            ZVB                    2:03.00 9900565    2:07.16           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
          2:07.16
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mara Pfeffer                  Nimo                     28.39 9105478      28.05           
  2. Lydia Colijn                  Nimo                     28.28 8600718      28.20           
  3. Melissa Meijer                Nimo                     28.34 9304374      28.21           
  4. Jona Pisters                  Nimo                     28.45 9501784      29.06 FJ 1      
  5. Vera Weinberg                 Nimo                     29.07 9302144      29.06 FJ 2      
  6. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         29.35 9103432      29.53           
  7. Rinske Becks                  Hzpc                     31.36 9403098      29.93           
  8. Bo Peeters                    Nimo                     30.93 9306564      30.11 FJ 1      
  9. Chloé Rutzerveld              Nimo                     30.46 9203450      30.11 FJ 2      
 10. Thessa Hopman                 ZVB                         NT 9001588      30.37           
 11. Ingrid Jansen                 Nimo                     30.21 8705592      30.39           
 12. Lisanne Jente                 ZVB                      30.97 9600788      30.45           
 13. Linda Custers                 Hzpc                     30.89 8600738      30.52           
 14. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         30.67 9702678      30.75           
 15. Suzanne Duijkers              Zon/S&s                  30.97 8701024      30.92           
 16. Anke Snijkers                 Nimo                     31.76 9201638      31.02           
 17. Sophie Cleuren                Hzpc                     31.25 9300158      31.12           
 18. Rylana Slaghuis               Nimo                     30.89 9401286      31.25           
 19. Merel Jaspers                 Nimo                     31.14 9602544      31.36           
 20. Denise van der Klij           Hzpc                     32.60 9600482      31.50 FJ 1      
 21. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         32.69 9505226      31.50 FJ 2      
 22. Sanne Kerkhoff                Nimo                     31.86 9305530      31.67           
 23. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         32.70 9604088      31.96           
 23. Iris Hopman                   ZVB                      31.52 9101330      31.96           
 25. Amber Viehmann                ZVB                      32.40 9504400      32.39           
 26. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden         33.51 9702676      32.48           
 27. Mignon Peeters                Nimo                     32.92 9701048      32.69           
 28. Emma Willems                  Nimo                     33.22 9301036      33.22           
 29. Sharon Schroyen               ZVB                      32.23 9502536      33.24           
 30. Maud Geerssen                 ZVB                      32.40 9501928      33.35           
 31. Carlijn Jaspers               Nimo                     34.34 9405798      34.22           
 32. Celine Smeets                 ZVB                      35.79 9703366      34.57           
 33. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden         35.13 9704996      34.85           
 34. Lotte van Megen               Hzpc                     36.99 9701376      34.89           
 35. Kris Peuten                   Hzpc                     36.09 9506280      35.57           
 36. Mariska Craemers              ZVB                      36.54 9700650      35.98           
 37. Verena di Bartolomeo          Nimo                     35.84 9602438      36.39           
 38. Shannon Odenhoven             Nimo                     38.43 9703608      37.62           
 39. Katrien Kurvers               Nimo                     37.98 9503408      37.70 FJ 1      
 40. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden         37.40 9700248      37.70 FJ 2      
 41. Dominique Craemers            ZVB                      38.94 9503196      38.58           
 42. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden         39.92 9506316      39.69           
 43. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden         41.98 9703408      42.36           
 44. Lisa Snijkers                 Nimo                     43.91 9700112      44.98           
AFGE Kimberley Brouwer de          Nimo                     33.60 9505392                      
AFGE Tayo Kamaansing               Nimo                     39.42 9705290                      
AFGE Bo Kerkhoff                   Nimo                     32.02 9502376                      
AFGE Loes Arnoldussen              ZVB                      37.06 9603146                      
AFGE Lisa Borger                   ZVB                      32.63 9503194                      
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander van den Berg           Nimo                     27.02 8700211      26.27           
  2. Math Smeets                   Nimo                     26.32 8704153      26.95           
  3. Imre Dehner                   Zon/S&s                  26.95 9006195      27.39           
  4. Mark Snijders                 Zon/S&s                  27.31 8803187      27.43           
  5. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         28.06 9600193      27.48           
  6. Thijs Villevoije              Nimo                     27.51 9106589      27.63           
  7. Tim Jacobs                    Hzpc                     27.80 9201825      27.78           
  8. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         28.00 9204561      28.29 FJ 1      
  9. Ronald Waldus                 Nimo                     29.24 9206275      28.29 FJ 2      
 10. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         28.10 9405853      28.54           
 11. Patrick Janssen               Hzpc                     29.85 9302009      29.23           
 12. Rick Hellenbrand              Nimo                     29.17 8901173      29.27           
 13. Bram Becks                    Hzpc                     29.74 9303701      29.46           
 14. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         30.27 9600195      29.73           
 15. Andreas Waldus                Nimo                     32.77 9503581      30.39           
 16. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         31.64 9503407      30.48           
 17. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden         32.51 9504147      30.67           
 18. Mark Linssen                  Hzpc                     36.90 9500535      34.45           
 19. Dylan Bos                     Hzpc                     36.06 9600717      36.07           
 20. Wouter Knibbeler              ZVB                      43.06 9601617      39.39           
 21. Joey Geelen                   Zwemclub Eijsden         41.82 9602497      40.31           
 22. David Paulissen               Nimo                     44.13 9703489      41.95           
 23. Victor Knibbeler              ZVB                      51.94 9700795      46.23           
AFGE Kiowa Kamaansing              Nimo                     31.11 9500125                      
AFGE Charan Splinter               Nimo                     33.62 9406746                      
AFGE Teun van Rens                 Hzpc                     37.32 9503949                      
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vlinderslag                  10 jaar en jonger
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       1:28.01 9803700    1:29.98           
          1:29.98
  2. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden            NT 9900074    1:36.73           
          1:36.73
  3. Daphne Erkens                 Nimo                   1:47.78 9802372    1:40.57           
          1:40.57
  4. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       2:00.12 9803064    1:47.34           
          1:47.34
  5. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       2:00.02 9800548    1:51.72           
          1:51.72
 DIS Mariecke de Beer              Zon/S&s                     NT 9900524    2:00.45           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:00.45
 DIS Chayenne Odenhoven            Nimo                        NT 0000468    2:10.54           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:10.54
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m vlinderslag                  10 jaar en jonger
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jente                    ZVB                         NT 9900277    1:34.98           
          1:34.98
  2. Vincent Jacobs                Nimo                   1:38.20 9801669    1:36.73           
          1:36.73
  3. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9902155    1:47.48           
          1:47.48
  4. Lars van der Haijden          ZVB                         NT 9900225    1:52.42           
          1:52.42
 DIS Koen Koster                   Hzpc                        NT 9900517    1:32.28           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:32.28
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  Hzpc                   1:23.38 9403098    1:23.04           
          1:23.04
  2. Fanny Robbertsen              Nimo                   1:24.16 9102622    1:24.20           
          1:24.20
  3. Elishia Sinkiewicz            Zon/S&s                1:26.40 9702110    1:25.54           
          1:25.54
  4. Bo Peeters                    Nimo                   1:26.69 9306564    1:27.50           
            40.00  1:27.50
  5. Sophie Cleuren                Hzpc                   1:28.68 9300158    1:28.78           
          1:28.78
  6. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:32.12 9702678    1:30.72           
          1:30.72
  7. Inge Snijkers                 Nimo                   1:30.21 9008112    1:31.42           
          1:31.42
  8. Thessa Hopman                 ZVB                         NT 9001588    1:32.13           
          1:32.13
  9. Manon Koster                  Hzpc                   1:33.70 9701312    1:32.92           
          1:32.92
 10. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:33.57 9700248    1:33.23           
          1:33.23
 11. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:34.29 9702676    1:33.35           
          1:33.35
 12. Lotte van Megen               Hzpc                   1:41.95 9701376    1:34.22           
          1:34.22
 13. Vicky Simons                  Hzpc                   1:32.45 9404932    1:34.95           
            45.25  1:34.95
 14. Emmy Linssen                  Zon/S&s                1:32.84 9600590    1:35.28           
          1:35.28
 15. Sharon Schroyen               ZVB                    1:29.03 9502536    1:35.86           
          1:35.86
 16. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:44.47 9505226    1:36.89           
          1:36.89
 17. Kathleen de Beer              Zon/S&s                1:42.59 9702638    1:39.29           
            47.09  1:39.29
 18. Nina van Soest                Nimo                   1:40.34 9502510    1:40.45           
          1:40.45
 19. Verena di Bartolomeo          Nimo                   1:40.67 9602438    1:41.08           
          1:41.08
 20. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:44.55 9604088    1:42.98           
          1:42.98
 21. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       1:47.49 9703408    1:43.84           
          1:43.84
 22. Celine Smeets                 ZVB                    1:38.82 9703366    1:43.86           
          1:43.86
 23. Lisette Ramaekers             Zon/S&s                1:35.36 9403984    1:44.37           
            49.27  1:44.37
 24. Juul van Berlo                Hzpc                   1:30.79 9501490    1:45.36           
          1:45.36
 25. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:44.29 9506316    1:45.62           
          1:45.62
 26. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:48.67 9704996    1:45.63           
          1:45.63
 27. Katrien Kurvers               Nimo                   1:47.40 9503408    1:45.90           
          1:45.90
 28. Kris Peuten                   Hzpc                   1:51.50 9506280    1:48.57           
          1:48.57
 29. Dominique Craemers            ZVB                    1:48.39 9503196    1:48.81           
            50.40  1:48.81
 30. Myrthe Simons                 Zon/S&s                2:02.48 9704330    1:49.56           
          1:49.56
 DIS Kendra Viehmann               ZVB                    1:38.92 9702128                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       1:33.94 9103432    1:33.90           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:33.90
 DIS Jane Nieuwkamer               Zon/S&s                2:00.96 9704718    1:55.24           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:55.24
AFGE Danique Ubags                 Zon/S&s                1:25.70 9003780                      
AFGE Geertje de Mug                Zon/S&s                2:08.95 9703986                      
AFGE Tayo Kamaansing               Nimo                   1:59.72 9705290                      
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Freddie Geerlings             Nimo                   1:09.69 7900379    1:10.39           
            32.20  1:10.39
  2. Sander Slaghuis               Nimo                   1:13.79 8805305    1:13.28           
            34.06  1:13.28
  3. Math Smeets                   Nimo                   1:12.31 8704153    1:14.54           
            35.13  1:14.54
  4. Mark Snijders                 Zon/S&s                1:17.12 8803187    1:18.14           
            36.96  1:18.14
  5. Tim Jacobs                    Hzpc                   1:15.20 9201825    1:18.88           
            34.96  1:18.88
  6. Kevin van den Bekerom         Hzpc                   1:18.11 9200057    1:19.23           
          1:19.23
  7. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:22.21 9600193    1:20.98           
          1:20.98
  8. Ronald Waldus                 Nimo                   1:24.75 9206275    1:21.21           
            38.40  1:21.21
  9. Imre Dehner                   Zon/S&s                1:16.25 9006195    1:23.03           
            38.59  1:23.03
 10. Sem Hermans                   Hzpc                   1:21.83 9601259    1:24.02           
          1:24.02
 11. Bram Becks                    Hzpc                   1:25.58 9303701    1:24.58           
          1:24.58
 12. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:24.45 9204561    1:27.33           
          1:27.33
 13. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       1:29.93 9504147    1:30.07           
          1:30.07
 14. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:32.27 9600195    1:31.71           
          1:31.71
 15. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:34.01 9405853    1:32.48           
          1:32.48
 16. Mark Linssen                  Hzpc                   1:32.61 9500535    1:33.68           
            44.15  1:33.68
 17. Yannic van de Kuit            Zon/S&s                1:35.89 9504825    1:35.71           
          1:35.71
 18. Killian von den Hoff          ZVB                    1:33.78 9700013    1:36.26           
          1:36.26
 19. Sam Derks                     Hzpc                   1:33.66 9600719    1:36.81           
          1:36.81
 20. Kay Thijssen                  Hzpc                   1:36.60 9601799    1:37.75           
          1:37.75
 21. Björn Piket                   Hzpc                   1:42.74 9602133    1:40.09           
          1:40.09
 22. Dylan Bos                     Hzpc                   1:43.71 9600717    1:46.42           
          1:46.42
 23. David Paulissen               Nimo                   1:54.62 9703489    1:55.50           
          1:55.50
 24. Mick Kouters                  Zon/S&s                1:56.18 9703447    1:58.00           
            56.62  1:58.00
 25. Victor Knibbeler              ZVB                    2:01.67 9700795    2:04.09           
          2:04.09
 DIS Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:39.99 9503407    1:37.75           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            46.75  1:37.75
 DIS Wouter Knibbeler              ZVB                    1:43.99 9601617    1:47.48           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:47.48
 DIS Joey Geelen                   Zwemclub Eijsden       2:01.52 9602497    2:04.48           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:04.48
AFGE Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:28.68 9500125                      
AFGE Charan Splinter               Nimo                   1:32.56 9406746                      
AFGE Eddie Soruvskis               Hzpc                   2:01.26 9702081                      
AFGE Teun van Rens                 Hzpc                   1:50.92 9503949                      
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 50m rugslag                     10 jaar en jonger
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden         37.64 9803700      38.42           
  2. Chayenne Poorts               Nimo                     39.70 9800670      38.64           
  3. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden         43.94 9900074      41.50           
  4. Melanie Leunissen             Nimo                     45.07 9800672      42.97           
  5. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden         45.70 9800548      43.43           
  6. Milou Peeters                 Hzpc                     45.93 9800668      45.09           
  7. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden         49.86 0000074      46.45           
  8. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden         48.92 9803064      50.45           
  9. Erin-Lisa Dalm                ZVB                      54.67 9900398      50.86           
 10. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         56.98 0000072      53.77           
 11. Esmee Versteegen              Nimo                     53.37 9804438      54.20           
 12. Merel Knibbeler               ZVB                      56.12 9800342      56.02           
 13. Chayenne Odenhoven            Nimo                     55.91 0000468      57.45           
 14. Lotte Offermans               Zon/S&s                1:09.35 9804126    1:00.89           
 15. Kassandra Wolf                Nimo                   1:05.37 9901482    1:03.60           
 16. Laura Kouters                 Zon/S&s                     NT 9902714    1:06.44           
 DIS Pilar Algera                  Nimo                     59.51 9803020                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Demy Roessel van              Nimo                   1:07.71 9903666    1:02.60           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Demi Kievit                   Zon/S&s                  53.62 9900978                      
AFGE Kitty-Sofie Hunt Alne         Nimo                     56.43 9804558                      
AFGE Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden         52.73 9803060                      
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 50m rugslag                     10 jaar en jonger
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden         43.54 9902155      40.75           
  2. Daan Jente                    ZVB                      41.02 9900277      42.45           
  3. Vincent de Munter             ZVB                      41.69 0000181      42.98           
  4. Max Peuten                    Hzpc                     44.15 9800431      45.25           
  5. Lars van der Haijden          ZVB                      43.74 9900225      45.82           
  6. Milo Simons                   Zon/S&s                  48.29 0000513      47.53 FJ 1      
  7. Joshua Sinkiewicz             Zon/S&s                  48.95 9900431      47.53 FJ 2      
  8. Thijmen Bruist                ZVB                    1:02.39 9802597      47.89           
  9. Giel van Megen                Hzpc                     46.32 0000265      48.38           
 10. Leroy Brouwer de              Nimo                     49.81 9900739      48.84           
 11. Quint Jacobs                  Nimo                     54.21 9801671      49.59           
 12. Sander Aerts                  Hzpc                     52.57 9902045      50.06           
 13. Quintijn van Hees             ZVB                      52.53 9802253      51.71           
 14. Luc Arnoldussen               ZVB                      54.16 9900543      52.07           
 15. Rowan Steengraver             Zon/S&s                     NT 0000135      52.32           
 16. Pieter Otten                  Hzpc                     51.99 9800937      52.56           
 17. Bas Dijkstra                  Nimo                     53.47 0000043      53.10           
 18. Kjell Bakker                  Zon/S&s                  56.88 0000297      54.48           
 19. Matthijs van Hees             ZVB                         NT 0001721    1:05.83           
 DIS Jonathan Benjamins            ZVB                      58.94 9900565                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:27.98 9102076    2:32.49           
          1:11.29  2:32.49
  2. Lisanne Jente                 ZVB                    2:34.97 9600788    2:35.45           
          1:14.36  2:35.45
  3. Vera Weinberg                 Nimo                   2:39.14 9302144    2:38.25           
          1:13.76  2:38.25
  4. Linda Custers                 Hzpc                   2:50.00 8600738    2:41.23           
          1:17.89  2:41.23
  5. Iris Hopman                   ZVB                         NT 9101330    2:41.43           
          1:16.05  2:41.43
  6. Jona Pisters                  Nimo                   2:49.96 9501784    2:42.92           
          1:14.60  2:42.92
  7. Michelle Hacking              Nimo                   2:43.43 9107646    2:43.35           
          1:16.24  2:43.35
  8. Mara Pfeffer                  Nimo                        NT 9105478    2:49.29           
          1:17.07  2:49.29
  9. Melissa Meijer                Nimo                   2:50.00 9304374    2:55.04           
          1:16.89  2:55.04
 10. Amber Viehmann                ZVB                    3:20.95 9504400    2:59.02           
          1:25.36  2:59.02
 11. Chloé Rutzerveld              Nimo                        NT 9203450    3:00.42           
          1:20.80  3:00.42
 12. Chidi Hennigfeld              Zon/S&s                     NT 9303332    3:06.29           
          1:26.04  3:06.29
 13. Maud Geerssen                 ZVB                    3:07.92 9501928    3:13.26           
          1:31.26  3:13.26
 14. Karin van der Aalst           Zon/S&s                3:26.72 9501356    3:16.81           
          1:27.57  3:16.81
 15. Denise van der Klij           Hzpc                   3:17.01 9600482    3:17.96           
          1:30.96  3:17.96
 16. Lieke Janssen                 Nimo                        NT 9305954    3:21.74           
          1:33.48  3:21.74
 17. Mandy Wetzels                 Zon/S&s                     NT 9401012    3:25.15           
          1:36.55  3:25.15
 18. Elishia Sinkiewicz            Zon/S&s                3:21.54 9702110    3:29.99           
          1:33.75  3:29.99
 19. Céline Jennes                 Zon/S&s                3:22.16 9602154    3:35.76           
          1:38.76  3:35.76
 20. Inge Snijkers                 Nimo                        NT 9008112    3:36.12           
          1:36.09  3:36.12
 DIS Suzanne Duijkers              Zon/S&s                2:37.19 8701024    2:36.35           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:14.79  2:36.35
 DIS Nieske Janssen                Nimo                   3:19.71 9601328    3:20.98           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:35.60  3:20.98
AFGE Jamilla Franssen              Zon/S&s                     NT 9404872                      
AFGE Maureen Muyen                 Zon/S&s                3:11.36 9102874                      
AFGE Lisa Borger                   ZVB                    3:04.45 9503194                      
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander van den Berg           Nimo                   2:35.38 8700211    2:28.64           
          1:07.10  2:28.64
  2. Robin Borger                  ZVB                    2:33.56 9305183    2:28.70           
          1:10.95  2:28.70
  3. Robin Ramaekers               Nimo                   3:08.00 9304385    2:29.33           
          1:08.39  2:29.33
  4. Jory Niemark                  Zon/S&s                2:37.25 9204409    2:32.32           
          1:08.92  2:32.32
  5. Freddie Geerlings             Nimo                   2:40.20 7900379    2:37.19           
          1:13.09  2:37.19
  6. Rick Hellenbrand              Nimo                   2:41.90 8901173    2:46.28           
          1:17.84  2:46.28
  7. Sander Slaghuis               Nimo                        NT 8805305    2:50.00           
          1:20.34  2:50.00
  8. Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:56.74 9501689    2:52.28           
          1:17.08  2:52.28
  9. Yoeri Cuijpers                Nimo                   3:00.85 9403969    2:56.73           
          1:18.89  2:56.73
 10. Max Hermans                   Hzpc                        NT 9700879    3:04.16           
          1:29.48  3:04.16
 11. Tim Ramaekers                 Zon/S&s                3:09.00 9600629    3:19.60           
          1:33.03  3:19.60
 DIS Thijs Villevoije              Nimo                        NT 9106589    3:02.42           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:21.08  3:02.42
 DIS Bjorn van de Kuit             Zon/S&s                     NT 9306693    3:05.06           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:25.78  3:05.06
 DIS Camiel Smeets                 Nimo                        NT 9400911    3:19.83           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:27.35  3:19.83
 DIS Andreas Waldus                Nimo                   3:42.90 9503581    3:21.18           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:31.65  3:21.18
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Gemengd, 8 x 25m vrije slag                 10 jaar en jonger
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:33.80            2:23.39           
        Vincent Jacobs, 98                         Quint Jacobs, 98
        Melanie Leunissen, 98                      Esmee Versteegen, 98
        Bas Dijkstra, 00                           Leroy Brouwer de, 99
        Daphne Erkens, 98                          Chayenne Poorts, 98
          2:23.39
 
  2. ZVB 1                         ZVB                    3:30.96            2:25.23           
        Merel Knibbeler, 98                        Myrthe van der Haijden, 98
        Jhamiro Habets, 98                         Quintijn van Hees, 98
        Erin-Lisa Dalm, 99                         Luc Arnoldussen, 99
        Vincent de Munter, 00                      Daan Jente, 99
          2:25.23
 
AFGE Zon/S&s 1                     Zon/S&s                     NT                              
        Demi Kievit, 99                            Lotte Offermans, 98
        Kjell Bakker, 00                           Milo Simons, 00
        Laura Kouters, 99                          Mariecke de Beer, 99
        Rowan Steengraver, 00                      Joshua Sinkiewicz, 99
 
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 5 x 50m vrije slag                Dames Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:22.53            2:26.51           
        Lydia Colijn, 86                           Jona Pisters, 95
        Mara Pfeffer, 91                           Melissa Meijer, 93
        Vera Weinberg, 93
            28.80  2:26.51
 
  2. Nimo 2                        Nimo                   2:32.99            2:33.64           
        Bo Peeters, 93                             Michelle Hacking, 91
        Chloé Rutzerveld, 92                       Ingrid Jansen, 87
        Rylana Slaghuis, 94
            30.76  2:33.64
 
  3. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:38.92            2:35.74           
        Astrid van den Brandt, 95                  Ina Willigers, 97
        Clara Willigers, 96                        Natalie Warnier, 91
        Irma van den Brandt, 97
            31.99  2:35.74
 
  4. Hzpc 1                        Hzpc                   2:37.82            2:37.07           
        Sophie Cleuren, 93                         Linda Custers, 86
        Kris Peuten, 95                            Judith van Meijel, 91
        Rinske Becks, 94
            30.77  2:37.07
 
  5. Nimo 3                        Nimo                   2:39.11            2:38.18           
        Sanne Kerkhoff, 93                         Fanny Robbertsen, 91
        Merel Jaspers, 96                          Anke Snijkers, 92
        Mignon Peeters, 97
            31.59  2:38.18
 
  6. Hzpc 2                        Hzpc                   2:47.96            2:48.26           
        Juul van Berlo, 95                         Denise van der Klij, 96
        Lotte van Megen, 97                        Vicky Simons, 94
        Manon Koster, 97
            33.67  2:48.26
 
  7. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                2:36.86            2:51.70           
        Karin van der Aalst, 95                    Chidi Hennigfeld, 93
        Mandy Wetzels, 94                          Elishia Sinkiewicz, 97
        Suzanne Duijkers, 87
            35.23  2:51.70
 
  8. ZVB 1                         ZVB                    2:52.01            2:52.57           
        Kendra Viehmann, 97                        Amber Viehmann, 95
        Celine Smeets, 97                          Lisanne Jente, 96
        Sharon Schroyen, 95
            38.43  2:52.57
 
  9. Nimo 5                        Nimo                   3:00.75            3:00.97           
        Lieke Janssen, 93                          Shannon Odenhoven, 97
        Nina van Soest, 95                         Carlijn Jaspers, 94
        Verena di Bartolomeo, 96
            35.04  3:00.97
 
 10. Zon/S&s 2                     Zon/S&s                3:00.85            3:02.02           
        Céline Jennes, 96                          Emmy Linssen, 96
        Kathleen de Beer, 97                       Lisette Ramaekers, 94
        Myrthe Simons, 97
            33.90  3:02.02
 
 11. Nimo 4                        Nimo                   2:48.55            3:06.23           
        Nieske Janssen, 96                         Emma Willems, 93
        Inge Snijkers, 90                          Katrien Kurvers, 95
        Lisa Snijkers, 97
            35.42  3:06.23
 
AFGE Zon/S&s 3                     Zon/S&s                3:23.46                              
        Kathleen de Beer, 97                       Jane Nieuwkamer, 97
        Emmy Linssen, 96                           Myrthe Simons, 97
        Geertje de Mug, 97
 
 
 
 
TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Heren, 5 x 50m vrije slag                Heren Senioren Open
19-4-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:15.17            2:14.04           
        Sander van den Berg, 87                    Freddie Geerlings, 79
        Sander Slaghuis, 88                        Robin Ramaekers, 93
        Math Smeets, 87
            27.29  2:14.04
 
  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:26.07            2:23.54           
        Philip Bams, 96                            Ivo Bakker, 92
        Jochim Herben, 95                          Laurent Bams, 96
        Sven Bams, 94
            29.55  2:23.54
 
  3. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                2:24.04            2:24.97           
        Jory Niemark, 92                           Imre Dehner, 90
        Bjorn van de Kuit, 93                      Mark Snijders, 88
        Tim Ramaekers, 96
            27.77  2:24.97
 
  4. Nimo 2                        Nimo                   2:22.99            2:25.36           
        Camiel Smeets, 94                          Thijs Villevoije, 91
        Ronald Waldus, 92                          Rick Hellenbrand, 89
        Yoeri Cuijpers, 94
            28.22  2:25.36
 
  5. Hzpc 1                        Hzpc                   2:27.43            2:26.32           
        Kevin van den Bekerom, 92                  Bram Becks, 93
        Sem Hermans, 96                            Tim Jacobs, 92
        Patrick Janssen, 93
            29.82  2:26.32
 
  6. Hzpc 2                        Hzpc                   2:57.06            2:56.36           
        Max Hermans, 97                            Dylan Bos, 96
        Mark Linssen, 95                           Björn Piket, 96
        Kay Thijssen, 96
            30.59  2:56.36
 
AFGE Nimo 3                        Nimo                   2:52.21                              
        Kiowa Kamaansing, 95                       David Paulissen, 97
        Joeri Kerkhoff, 95                         Charan Splinter, 94
        Andreas Waldus, 95
 
 
 

SPLASH Meet Manager 2007

Registered to ZON/S&S