Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


speedo deel 3
Dokkum, 26.1.2008


Programmanr. 1
26.1.08 - 17:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvena1:49.5799005591:46.00
2.Jacob de RoosZpd1:50.6099005531:47.28
3.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:53.8398012351:50.27
4.Stefan Willem ReinderinkDz&pc1:58.4399007871:54.32
5.Kevin de JoodeDe Granaet1:53.6698003711:55.93
6.Jan Arnoud MelseDz&pcNT99007851:57.03
7.Silvan BruinsmaOrcaNT99004831:59.56
8.Theo GroenewoudDz&pc1:56.3898017371:59.67
9.Pieter RoemelingZpdNT99002532:00.25
10.Koendert KellnerDz&pcNT00002372:05.69
11.Freek Jan MelseDz&pcNT00002352:08.87
12.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen2:08.4299006952:10.03
13.Aron VisserDz&pcNT98018892:10.07
14.Luuke Smitde VikingsNT98025862:11.75
15.Brent Mologde Vikings2:09.6299008892:16.79
DISDaan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:55.2499004631:55.28
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 2
26.1.08 - 17:10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marrit SteenbergenDz&pc1:27.9100000861:23.75
2.Naomi RozemaDz&pc1:35.4399011941:36.41
3.Feya BoomsmaOrca1:40.6299015941:36.49
4.Genna VisserZpd1:34.4499009681:41.22
5.Nyna VisserOrca1:50.2599016021:42.68
6.Fenna LouwsmaOrca1:41.0699016001:43.06
7.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen1:51.1999007321:45.81
8.Anika van der WalOrcaNT99016041:53.33
9.Hanna KellnerDz&pcNT99013181:58.98
10.Kirsten WesterhuisDz&pcNT99013201:59.40
11.Tessa FolkertsmaDz&pcNT99013222:00.09
12.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:50.2899010842:06.62


<< TOP >>
Programmanr. 3
26.1.08 - 17:15
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel van der Heidede VikingsNT97015033:01.20
2.Jorn SteenbergenDz&pc3:07.7197000393:02.07
3.Thomas van BreemenZpdNT97012993:15.81
4.Hotze van der Werfde SkelpNT97013293:17.62
5.Jelmer PostmaOrcaNT97016313:26.59
6.Daniel BorghardtOrcaNT97009733:29.28
7.Jelmer PostAvenaNT97026093:31.01
8.Jacob de BoerZpdNT97013693:37.59
9.Guido PostmaAvenaNT97020653:38.25
10.Zino HolwerdaOrcaNT97009753:39.32
11.Hidde ZijlstraOrcaNT97004733:40.07
12.Silvan AkkermanHZ&PC HeerenveenNT97001133:40.11
13.Frank van der WalHZ&PC HeerenveenNT97006453:40.41
14.Dirk Bosde VikingsNT97021113:41.25
15.Niels ProceeDz&pcNT97014493:43.31
16.Melwin v SpilAvenaNT97019273:45.75
17.Jelmer de GrootDz&pcNT97019453:57.87
DISBas VerweijAvenaNT97024933:19.35
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISPatrick de RoosZpdNT97026713:36.17
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKevin RozemaDz&pcNT97014513:37.90
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISDanny HayemaPWC BuitenpostNT97010433:54.53
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISStuart VisOrcaNT97029913:58.91
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNiels visserHZ&PC HeerenveenNT97022514:06.56
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDaylam DagZpdNT97013014:07.62
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
26.1.08 - 17:30
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nadine SmitsOrca1:56.8298010981:50.62
2.Nynke KlokmanDz&pc2:00.7998014241:50.76
3.Ellia Smedingde Vikings1:52.7398015401:51.32
4.Ellen JagerPWC Buitenpost1:53.7598013841:53.38
5.Kinge Zandringade Skelp1:58.7598014221:53.81
6.Wendy van CleefOrcaNT98027601:54.11
7.Nienke PostmaOrca1:57.3198010961:54.18
8.Meike HoldingaDe Granaet1:58.5798026021:54.32
9.Danielle TrippenzeeOrca1:58.9698021461:55.75
10.Nelie vd Kooide Skelp1:56.5298026521:57.29
11.Linda NoordDz&pc1:58.5898004541:57.41
12.Rixt-Nynke ZijlstraDe Granaet2:08.4398014561:59.16
13.Marlies v/d BrugDz&pc2:09.2698014281:59.19
14.Rosa Lotte KeunDz&pc2:07.5498014262:05.09
15.Lara de ZeeuwOrca2:20.2898021442:15.81
DISNiesjen IpemaHZ&PC HeerenveenNT9801738
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
NGBrigitte van de VeenDe GranaetNT9802600
NGAnneliene Zuidemade Skelp1:39.559800768


<< TOP >>
Programmanr. 5
26.1.08 - 17:35
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin de JoodeDe Granaet1:19.9896013711:20.78
2.Hendrik RozemaNeptunia'241:24.5596002811:24.22
3.Jelmer GroosDz&pc1:29.6596029451:26.29
4.Jens KuitertOrcaNT96038911:28.12
5.Dennis RauwerdaOrca1:53.2796035171:33.81
6.Bouke vd ZaagPWC Buitenpost1:29.5496022551:34.84
7.Mark FolkertsmaDz&pc1:37.9496014131:36.09
8.Bram van der SarOrca1:52.8496038711:45.78
9.Hessel BiermaPWC BuitenpostNT96022572:04.87
DISFeie Klaas Heslingade Skelp1:45.3896023231:39.78
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGHein Jouke WindDz&pc1:37.859600949


<< TOP >>
Programmanr. 6
26.1.08 - 17:45
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marre Zandringade Skelp1:35.0697011361:30.97
2.Martine van Sluisde Vikings1:33.4897028881:32.69
3.Claris de VriesDz&pc1:37.7397009421:37.53
4.Rebecca JansenOrca1:40.4297034901:40.90
5.Esther Visserde Vikings1:44.3097005441:42.48
6.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen1:48.8597002021:45.81
7.Carolien BaardaOrcaNT97040601:46.38
8.Mare ZijlstraDz&pc1:47.0797027001:46.96
9.Siebrina van der MeulenZpd1:56.2697009041:48.09
10.Anne Vlottesde Vikings2:03.6297021201:51.46
11.Sanne ZijlstraOrca1:59.0697034921:51.75
12.Wendy BergsmaDz&pc1:53.3197013161:51.90
13.Annemiek Halmade Vikings1:54.3797028841:53.16
14.Hester GroosDz&pc1:47.0797027341:54.75
15.Aldith PasveerOrca2:10.9197013981:58.66
16.Karen Suradide VikingsNT97039262:00.58
17.Lisanne Bartelsde SkelpNT97041762:03.32
18.Raijsa BalasinghamAvena2:11.9497021822:05.44
19.Silke BilDe GranaetNT97039422:10.09
DISMarike de BoerDe Granaet1:54.9897028771:50.00
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSwanet van der WalZpd2:01.9297019302:02.64
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISTessa HeinsiusHZ&PC HeerenveenNT97036102:14.58
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGFemke de MeerZpd1:53.859703080
NGTrineke van der SchaafHZ&PC Heerenveen1:52.519700200


<< TOP >>
Programmanr. 7
26.1.08 - 17:55
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter YtsmaDe Granaet2:34.6595018092:28.28
100m:1:12.42200m:2:28.28
2.Robert WesterdijkNeptunia'242:38.5294021392:30.03
100m:1:11.95200m:2:30.03
3.Oebele v/d VeldeDz&pc2:44.0895027312:34.36
100m:1:14.27200m:2:34.36
4.Marnick BloemDe Granaet2:43.1094046272:36.53
100m:1:12.87200m:2:36.53
5.Lars van Tongerende Vikings2:43.0195042552:42.28
100m:1:18.74200m:2:42.28
6.Guus Magrijnde Skelp2:55.7095026312:44.72
100m:1:20.64200m:2:44.72
7.Sander VerkaikDe Granaet2:53.1994040572:47.24
100m:1:21.07200m:2:47.24
8.Floris van IJsseldijkDz&pc2:54.3195041532:48.22
100m:1:21.96200m:2:48.22
9.Arno BergsmaDz&pc3:02.2595016912:48.84
100m:1:24.21200m:2:48.84
10.Harry Westersde Vikings3:20.8495048693:03.59
100m:1:27.16200m:3:03.59
11.Roderik StoffelsAvena3:22.0395041433:05.74
100m:1:31.24200m:3:05.74
12.Martin van KammenZpd3:08.8095026873:11.03
100m:1:28.36200m:3:11.03
13.Jacco v/d WalAvena3:23.5895041453:19.60
100m:1:39.99200m:3:19.60
DISRuben de BoerAvena3:25.559500941
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 8
26.1.08 - 18:10
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rixt WilbersDe Granaet2:36.3795034802:33.37
100m:1:14.14200m:2:33.37
2.Cynthia VerkaikDe Granaet2:35.7896012882:33.97
100m:1:15.55200m:2:33.97
3.Andrea BandstraNeptunia'242:44.6295015202:35.93
100m:1:16.14200m:2:35.93
4.Elbrich GerritsmaAvena2:41.1695004722:36.77
100m:1:16.19200m:2:36.77
5.Claudia Hackede Vikings2:40.6896029362:37.91
100m:1:15.21200m:2:37.91
6.Simone Musde Skelp2:42.5096019322:38.55
100m:1:13.69200m:2:38.55
7.Mirthe Alkemade VikingsNT96036162:39.75
100m:1:17.34200m:2:39.75
8.Karin Odingade Skelp2:56.0095022962:42.59
100m:1:18.46200m:2:42.59
9.Annette van DolderDe Granaet2:50.7595018802:45.00
100m:1:20.58200m:2:45.00
10.Rixt MengerDz&pc2:45.3596020522:46.91
100m:1:22.58200m:2:46.91
11.Laura JongbloedOrcaNT95033562:47.13
100m:1:21.27200m:2:47.13
12.Joëlle RozemaDz&pc2:56.5596011242:47.24
100m:1:22.12200m:2:47.24
13.Myrna GorterNeptunia'24NT95031582:49.99
100m:1:21.12200m:2:49.99
14.Bianca JongsmaAvena3:00.1296010062:51.26
100m:1:22.95200m:2:51.26
15.Irene DotingaNeptunia'243:07.0096035162:53.26
100m:1:25.84200m:2:53.26
16.Liseth FlisijnNeptunia'24NT96011762:53.66
100m:1:24.63200m:2:53.66
17.Marieke DijkstraAvenaNT96021222:53.70
100m:1:23.50200m:2:53.70
18.Melanie van der Mosselde Skelp3:02.0995045902:54.34
100m:1:25.48200m:2:54.34
19.Willemieke BakkerZpd3:03.9296010682:54.53
100m:1:24.11200m:2:54.53
20.Tineke NicolaiDe Granaet2:55.0396030322:55.09
100m:1:23.89200m:2:55.09
21.Margriet SikmaZpd3:00.2196005102:56.68
100m:1:25.92200m:2:56.68
22.Maaijke de BoerDe Granaet3:18.5995059062:57.56
100m:1:25.77200m:2:57.56
23.Rosanne BaardaNeptunia'243:09.2896030262:59.03
100m:1:28.49200m:2:59.03
24.Janna PostNeptunia'243:06.5996020613:01.81
100m:1:28.96200m:3:01.81
25.Elzemarij BoskerAvena3:07.7195052003:04.53
100m:1:31.61200m:3:04.53
26.Esmee VerhoefOrca3:13.5496038023:05.21
100m:1:30.48200m:3:05.21
27.Marrit BoekhoutOrcaNT96047963:09.84
100m:1:29.39200m:3:09.84
28.Melissa Nautade Vikings3:19.2996023883:10.50
100m:1:31.27200m:3:10.50
29.Mandy Groszpietschde Vikings3:08.8395053683:14.63
100m:1:33.02200m:3:14.63
30.Rozemarijn Coenende VikingsNT96050723:24.44
100m:1:37.72200m:3:24.44
31.Marije v/d PloegZpd3:10.8495023123:27.27
100m:1:34.43200m:3:27.27
32.Anouk TerpstraAvena3:18.1396036603:27.29
100m:1:34.32200m:3:27.29
33.Leona BoomsmaOrca3:32.4496036303:31.00
100m:1:40.42200m:3:31.00
34.Karin v/d GootAvena3:45.4196040843:36.99
100m:1:44.40200m:3:36.99
NGEsmee Heidemansde Vikings3:05.649504806


<< TOP >>
Programmanr. 9
26.1.08 - 18:45
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin de JoodeDe Granaet46.61980037143.84
2.Jacob de RoosZpdNT990055349.59
3.Sjors VerweijAvenaNT990055951.74
4.Denny Olde AgterhuisHZ&PC HeerenveenNT980123555.01
5.Theo GroenewoudDz&pcNT980173755.74
DISKoendert KellnerDz&pcNT000023755.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDaan ZwertbroekHZ&PC HeerenveenNT990046359.19
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISPieter RoemelingZpdNT99002531:00.28
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJan Arnoud MelseDz&pcNT99007851:01.18
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAron VisserDz&pcNT98018891:02.12
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISStefan Willem ReinderinkDz&pcNT99007871:02.45
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSilvan BruinsmaOrcaNT99004831:07.35
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISFreek Jan MelseDz&pcNT00002351:08.38
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISErwin HeinsiusHZ&PC HeerenveenNT99006951:15.82
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
26.1.08 - 18:50
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marrit SteenbergenDz&pc1:40.9800000861:36.62
2.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:50.7699010841:52.34
3.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen2:06.9599007321:54.00
4.Fenna LouwsmaOrcaNT99016001:54.64
5.Nyna VisserOrca2:02.6599016021:55.09
6.Anika van der WalOrcaNT99016042:00.10
7.Tessa FolkertsmaDz&pcNT99013222:08.97
8.Kirsten WesterhuisDz&pcNT99013202:11.44
DISNaomi RozemaDz&pc1:50.1099011941:48.31
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFeya BoomsmaOrca1:52.9399015941:50.64
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISHanna KellnerDz&pcNT99013182:16.65
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGGenna VisserZpd1:56.359900968


<< TOP >>
Programmanr. 11
26.1.08 - 19:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel van der Heidede Vikings1:13.0697015031:11.98
2.Jorn SteenbergenDz&pc1:15.2697000391:15.46
3.Thomas van BreemenZpd1:20.4397012991:20.66FJ 1
4.Jelmer PostmaOrca1:21.6197016311:20.66FJ 2
5.Hotze van der Werfde Skelp1:24.5397013291:21.26
6.Jilles Kootstrade Skelp1:27.0997013271:23.07
7.Melwin v SpilAvena1:26.9597019271:25.09
8.Jelmer PostAvena1:27.1497026091:25.76
9.Bas VerweijAvena1:32.9197024931:26.84
10.Patrick de RoosZpd1:29.9097026711:28.29
11.Daniel BorghardtOrca1:34.5997009731:30.22
12.Frank van der WalHZ&PC Heerenveen1:29.1597006451:30.53
13.Jacob de BoerZpd1:32.2397013691:30.96
14.Dirk Bosde Vikings1:34.9197021111:31.05
15.Silvan AkkermanHZ&PC Heerenveen1:30.0597001131:31.08
16.Guido PostmaAvena1:30.5297020651:31.67
17.Niels ProceeDz&pc1:34.9297014491:32.41
18.Kevin RozemaDz&pc1:36.8397014511:33.25
19.Zino HolwerdaOrca1:36.2997009751:33.53
20.Jelmer de GrootDz&pc1:36.0797019451:36.05
21.Stuart VisOrca1:39.8997029911:39.06
22.Danny HayemaPWC Buitenpost1:41.9297010431:39.35
23.Hidde ZijlstraOrca1:36.3797004731:39.51
24.Daylam DagZpd1:47.2997013011:45.86
25.Jille v/d WeerdDz&pc2:00.8797027271:48.79
26.Niels visserHZ&PC Heerenveen1:52.3497022511:51.71


<< TOP >>
Programmanr. 12
26.1.08 - 19:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen JagerPWC Buitenpost1:32.0398013841:32.37
2.Kinge Zandringade Skelp1:40.1498014221:36.54
3.Nynke KlokmanDz&pc1:38.3898014241:40.66
4.Nadine SmitsOrca1:47.4398010981:45.84
5.Linda NoordDz&pc1:39.3098004541:46.53
6.Rixt-Nynke ZijlstraDe Granaet1:45.1198014561:48.50
7.Danielle TrippenzeeOrca1:52.8098021461:48.70
8.Ellia Smedingde Vikings1:48.5498015401:51.29
9.Meike HoldingaDe Granaet1:49.3798026021:51.75
10.Nienke PostmaOrca1:49.3198010961:54.44
11.Marlies v/d BrugDz&pc1:55.8298014281:55.54
12.Niesjen IpemaHZ&PC Heerenveen2:02.1998017381:55.93
13.Wendy van CleefOrcaNT98027601:59.50
DISRosa Lotte KeunDz&pc1:51.0298014261:56.22
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLara de ZeeuwOrcaNT98021441:57.35
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISNelie vd Kooide SkelpNT98026521:57.83
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGBrigitte van de VeenDe Granaet2:03.729802600
NGAnneliene Zuidemade Skelp1:38.659800768


<< TOP >>
Programmanr. 13
26.1.08 - 19:20
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin de JoodeDe Granaet5:16.9096013715:22.56
100m:1:15.51200m:2:37.32300m:3:59.51400m:5:22.56
2.Hendrik RozemaNeptunia'24NT96002815:59.96
100m:1:23.90200m:2:54.88300m:4:28.68400m:5:59.96
3.Jens KuitertOrcaNT96038916:29.15
100m:1:31.96200m:3:14.25300m:4:54.87400m:6:29.15
4.Bouke vd ZaagPWC BuitenpostNT96022556:44.08
100m:1:33.72200m:3:18.10300m:5:03.87400m:6:44.08
5.Mark FolkertsmaDz&pcNT96014136:44.44
100m:1:34.41200m:3:19.46300m:5:04.56400m:6:44.44
6.Dennis RauwerdaOrcaNT96035177:00.23
100m:1:36.88200m:3:25.90300m:5:15.36400m:7:00.23
7.Bram van der SarOrcaNT96038717:41.15
100m:1:47.10200m:3:44.82300m:5:44.94400m:7:41.15
8.Hessel BiermaPWC BuitenpostNT96022577:56.57
100m:1:45.09200m:3:46.62300m:5:54.12400m:7:56.57
DISJelmer GroosDz&pcNT9602945
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
NGHein Jouke WindDz&pcNT9600949


<< TOP >>
Programmanr. 14
26.1.08 - 19:30
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marre Zandringade SkelpNT97011361:23.14
2.Esther Visserde VikingsNT97005441:36.33
3.Hester GroosDz&pcNT97027341:46.20
4.Aldith PasveerOrcaNT97013981:46.21
5.Wendy BergsmaDz&pcNT97013161:47.79
6.Claris de VriesDz&pcNT97009421:49.12
7.Mare ZijlstraDz&pcNT97027001:50.27
8.Rebecca JansenOrcaNT97034901:55.48
9.Carolien BaardaOrcaNT97040601:55.75
10.Rixt MeijerHZ&PC HeerenveenNT97002021:57.15
11.Marike de BoerDe GranaetNT97028772:04.47
12.Silke BilDe GranaetNT97039422:14.58
13.Sanne ZijlstraOrcaNT97034922:15.97
14.Raijsa BalasinghamAvenaNT97021822:19.43
DISMartine van Sluisde VikingsNT97028881:46.96
VF - Staan tijdens de race.
DISAnnemiek Halmade VikingsNT97028842:17.24
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSiebrina van der MeulenZpdNT97009042:23.50
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGFemke de MeerZpdNT9703080
NGTrineke van der SchaafHZ&PC HeerenveenNT9700200


<< TOP >>
Programmanr. 15
26.1.08 - 19:40
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robert WesterdijkNeptunia'243:15.1494021393:07.69
100m:1:30.98200m:3:07.69
2.Oebele v/d VeldeDz&pc3:29.1095027313:22.73
100m:1:37.14200m:3:22.73
3.Pieter YtsmaDe Granaet3:26.5795018093:22.82
100m:1:39.57200m:3:22.82
4.Marnick BloemDe Granaet3:25.7494046273:26.69
100m:1:37.05200m:3:26.69
5.Floris van IJsseldijkDz&pc3:52.2995041533:35.79
100m:1:44.05200m:3:35.79
6.Lars van Tongerende Vikings3:31.7395042553:40.05
100m:1:47.33200m:3:40.05
7.Roderik StoffelsAvena3:44.2695041433:40.46
100m:1:46.15200m:3:40.46
8.Arno BergsmaDz&pcNT95016913:47.50
100m:1:51.46200m:3:47.50
9.Ruben de BoerAvena3:49.5495009413:48.31
100m:1:49.15200m:3:48.31
10.Martin van KammenZpd3:45.9195026873:49.91
100m:1:49.68200m:3:49.91
11.Jacco v/d WalAvena4:02.6095041453:52.87
100m:1:53.15200m:3:52.87
12.Harry Westersde Vikings4:04.3095048694:01.18
100m:1:53.48200m:4:01.18
DISGuus Magrijnde Skelp3:59.729502631
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISSander VerkaikDe Granaet3:25.0594040573:20.83
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
100m:1:38.35200m:3:20.83


<< TOP >>
Programmanr. 16
26.1.08 - 19:55
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea BandstraNeptunia'243:17.5495015203:14.96
100m:1:33.09200m:3:14.96
2.Simone Musde Skelp3:29.0196019323:20.24
100m:1:38.87200m:3:20.24
3.Marije v/d PloegZpd3:30.5195023123:20.29
100m:1:36.53200m:3:20.29
4.Rixt WilbersDe Granaet3:19.2395034803:21.02
100m:1:36.48200m:3:21.02
5.Cynthia VerkaikDe Granaet3:18.3096012883:22.24
100m:1:38.37200m:3:22.24
6.Laura JongbloedOrca3:20.8095033563:22.37
100m:1:36.68200m:3:22.37
7.Mirthe Alkemade Vikings3:18.9296036163:22.57FJ 1
100m:1:37.02200m:3:22.57
8.Elbrich GerritsmaAvena3:21.1795004723:22.57FJ 2
100m:1:39.33200m:3:22.57
9.Rixt MengerDz&pc3:24.2096020523:24.14
100m:1:39.57200m:3:24.14
10.Myrna GorterNeptunia'24NT95031583:24.64
100m:1:40.84200m:3:24.64
11.Karin Odingade SkelpNT95022963:27.12
100m:1:40.08200m:3:27.12
12.Annette van DolderDe Granaet3:29.3595018803:27.84
100m:1:40.86200m:3:27.84
13.Irene DotingaNeptunia'243:33.9796035163:28.73
100m:1:43.34200m:3:28.73
14.Claudia Hackede Vikings3:33.1196029363:30.65
100m:1:42.71200m:3:30.65
15.Maaijke de BoerDe Granaet3:34.5895059063:33.46
100m:1:44.09200m:3:33.46
15.Tineke NicolaiDe Granaet3:36.2896030323:33.46
100m:1:42.56200m:3:33.46
17.Willemieke BakkerZpd3:41.5996010683:36.81
100m:1:44.38200m:3:36.81
18.Melissa Nautade Vikings3:55.6796023883:38.41
100m:1:45.59200m:3:38.41
19.Mandy Groszpietschde VikingsNT95053683:40.12
100m:1:49.79200m:3:40.12
20.Elzemarij BoskerAvena3:40.2895052003:41.54
100m:1:45.68200m:3:41.54
21.Esmee VerhoefOrca3:52.3296038023:43.07
100m:1:48.64200m:3:43.07
22.Liseth FlisijnNeptunia'24NT96011763:43.41
100m:1:49.99200m:3:43.41
23.Leona BoomsmaOrca3:55.1296036303:43.44
100m:1:48.27200m:3:43.44
24.Melanie van der Mosselde Skelp3:55.2295045903:43.75
100m:1:47.77200m:3:43.75
25.Bianca JongsmaAvena3:45.8596010063:49.62
100m:1:52.45200m:3:49.62
26.Marieke DijkstraAvenaNT96021223:50.84
100m:1:53.57200m:3:50.84
27.Rosanne BaardaNeptunia'24NT96030263:52.16
100m:1:54.64200m:3:52.16
28.Margriet SikmaZpdNT96005103:54.00
100m:1:53.99200m:3:54.00
29.Joëlle RozemaDz&pc3:43.1996011243:56.10
100m:1:55.16200m:3:56.10
30.Anouk TerpstraAvena4:01.0296036603:56.71
100m:1:55.82200m:3:56.71
31.Janna PostNeptunia'243:55.1096020613:57.15
100m:1:58.08200m:3:57.15
32.Karin v/d GootAvenaNT96040844:09.92
100m:2:02.06200m:4:09.92
33.Marrit BoekhoutOrcaNT96047964:11.40
100m:2:01.39200m:4:11.40
DISRozemarijn Coenende Vikings4:30.0696050724:18.59
SB - Het hoofd niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
100m:2:06.78200m:4:18.59
NGEsmee Heidemansde VikingsNT9504806




Mijn Postvak In wordt beschermd door SPAMfighter
650 spam-mails zijn er tot op heden geblokkeerd.
Download de gratis
SPAMfighter vandaag nog!