Nr. 1. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 1500m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 9. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 11. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 12. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 13. Dames, 800m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 17. Heren, 400m wisselslag  Junioren 1 en ouder


District Kampioenschap Lange Afstand
Dordrecht, 30.3.2008


Programmanr. 1
30-3-2008 - 13:00
Dames, 400m wisselslag
1,2,3 en 4 zijn samengevoegd voor de indeling
Junioren 2 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd100m200m300m400m
Junioren 2 en 3

1.Lin he Yu9500924Poseidon'565:30.495:45.021:16.842:47.694:26.035:45.02
2.Kimberley van Wijk9402040Van Uden-De Gouwe5:45.645:49.151:20.472:48.284:30.285:49.15
3.Mandy Langeveld9405094De Kempvis5:51.875:49.281:20.132:51.104:29.645:49.28
4.Jaimy Lee Taskin9403364Z.v.Noordwijkerhout5:35.255:50.111:24.322:53.954:32.135:50.11
5.Tania Jacobs9400864De Columbiaan5:35.625:52.391:22.802:53.194:34.635:52.39
6.Tanja van Essen9404678Wiekslag5:33.805:52.651:20.202:54.164:38.125:52.65
7.Floortje de Waard9400158MNC Dordrecht5:45.146:03.361:22.552:57.234:39.086:03.36
8.Tessa van Beelen9400860De Columbiaan5:50.566:03.871:25.373:01.134:42.346:03.87
9.Eva van Etten9403044Poseidon'565:49.826:03.931:21.012:57.294:48.156:03.93

Jeugd 1 en 2

1.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe5:06.475:12.191:10.222:31.734:03.055:12.19
2.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB5:05.665:15.071:11.782:30.884:03.975:15.07
3.Géke Heinsbroek9300312WVZ5:32.265:29.781:17.392:41.304:14.365:29.78
4.Lisa van Milt9201228De Devel5:29.165:41.131:15.982:46.754:20.965:41.13
5.Shirley Koek9203262LZ 1886-KartoenZ5:32.505:44.291:15.082:49.194:25.555:44.29
6.Fleur Hamilton9302038WVZ5:28.535:50.071:22.572:50.264:32.435:50.07
AFGEMEla Hutten9300354MNC Dordrecht5:23.51
AFGEMLinda Kempen9202096Widex Gzc Donk5:34.99
AFGEMLinda van der Voort9201908De Zijl/LGB5:29.67
AFGEMTessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ5:25.34

Senioren 1 en 2

1.Lis Kop Jansen9101740Van Vliet Barracuda5:27.745:28.191:15.982:40.444:14.445:28.19
2.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ5:20.735:37.181:22.882:50.704:24.215:37.18
3.Tamara Hoogenboom9001560WZK5:34.025:56.641:21.982:54.734:36.825:56.64
4.Annika van Putten9105790WVZ5:56.046:08.641:22.462:57.044:39.496:08.64
5.Lieke Hengst9108048ZV Vlaardingen6:20.836:32.381:27.923:08.935:01.156:32.38
6.Chantal van der Perk9102440De Geul6:09.406:32.971:24.943:06.795:03.756:32.97
DISWendy Mets9105176De Lansingh6:25.526:40.26RH1:30.793:11.005:03.076:40.26
AFGEMSandra over de Vest9107310ZV Vlaardingen6:43.40

Senioren

1.Maryse Lampe8702458De Devel5:11.425:23.961:11.752:34.864:09.815:23.96
2.Sascha de Bruijn8800680MNC Dordrecht5:19.765:24.621:11.292:36.734:10.185:24.62
3.Marlynn Vermeer8904320De Kempvis5:25.675:26.241:12.372:39.244:15.225:26.24
4.Sietske Visser8302146De Lansingh5:19.965:28.791:12.512:40.454:14.065:28.79
5.Nina Ferreira8901196ZC Ooievaar (SG)5:26.185:39.981:17.652:47.604:22.485:39.98
6.Mea Ferreira8901194ZC Ooievaar (SG)5:24.035:40.031:14.742:45.864:21.115:40.03
7.Larissa Brak8800572De Zijl/LGB5:25.205:43.881:21.442:56.754:26.915:43.88
8.Nadya Putter8301630ZV Vlaardingen5:30.325:51.061:16.932:50.764:30.625:51.06
9.Nathalie Schoonderwoerd8603188Van Uden-De Gouwe5:37.955:51.871:21.502:54.384:34.375:51.87
10.Marissa Hensen8801708ZV Westland Dijkglas5:50.266:10.071:19.952:57.724:44.376:10.07


<< TOP >>
Programmanr. 5
30-3-2008 - 13:33
Heren, 1500m vrije slag
5,6,7 en 8 zijn samengevoegd voor de indeling
Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Ensger Kotterink9403391WVZ17:29.8618:52.48
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.51
2:21.01
3:34.33
4:48.85
1:07.51
1:13.50
1:13.32
1:14.52
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.04
7:19.47
8:36.22
9:53.26
1:14.19
1:16.43
1:16.75
1:17.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:10.76
12:28.47
13:45.31
15:04.01
1:17.50
1:17.71
1:16.84
1:18.70
1300m:
1400m:
1500m:
16:21.73
17:38.09
18:52.48
1:17.72
1:16.36
1:14.39
2.Simon Stouten9400943De Zijl/LGB18:40.9119:13.93
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.62
2:29.44
3:48.20
5:06.70
1:12.62
1:16.82
1:18.76
1:18.50
500m:
600m:
700m:
800m:
6:25.24
7:43.39
8:59.31
10:15.60
1:18.54
1:18.15
1:15.92
1:16.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:32.70
12:50.53
14:09.06
15:28.53
1:17.10
1:17.83
1:18.53
1:19.47
1300m:
1400m:
1500m:
16:47.17
18:03.68
19:13.93
1:18.64
1:16.51
1:10.25
3.Olivier Nass9402933WVZ19:07.4819:26.65
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.16
2:29.51
3:48.09
5:05.93
1:12.16
1:17.35
1:18.58
1:17.84
500m:
600m:
700m:
800m:
6:24.43
7:43.09
9:00.93
10:20.16
1:18.50
1:18.66
1:17.84
1:19.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:38.73
12:57.29
14:16.39
15:35.66
1:18.57
1:18.56
1:19.10
1:19.27
1300m:
1400m:
1500m:
16:53.65
18:11.78
19:26.65
1:17.99
1:18.13
1:14.87
4.Jurian Beukers9501327WVZ19:30.3419:53.11
100m:
200m:
300m:
400m:
1:13.12
2:31.48
3:50.89
5:10.76
1:13.12
1:18.36
1:19.41
1:19.87
500m:
600m:
700m:
800m:
6:30.76
7:51.39
9:12.06
10:32.82
1:20.00
1:20.63
1:20.67
1:20.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:53.98
13:14.86
14:35.51
15:55.76
1:21.16
1:20.88
1:20.65
1:20.25
1300m:
1400m:
1500m:
17:16.42
18:37.42
19:53.11
1:20.66
1:21.00
1:15.69
5.Melvin Prins9500201MNC Dordrecht19:51.5420:09.71
100m:
200m:
300m:
400m:
1:15.22
2:34.38
3:54.76
5:15.68
1:15.22
1:19.16
1:20.38
1:20.92
500m:
600m:
700m:
800m:
6:36.32
7:56.48
9:17.73
10:39.23
1:20.64
1:20.16
1:21.25
1:21.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:01.40
13:23.97
14:46.34
16:08.11
1:22.17
1:22.57
1:22.37
1:21.77
1300m:
1400m:
1500m:
17:30.91
18:53.91
20:09.71
1:22.80
1:23.00
1:15.80
6.Jordi 't Mannetje9502775De Kempvis21:15.8720:50.79
100m:
200m:
300m:
400m:
1:15.54
2:36.82
3:59.87
5:24.46
1:15.54
1:21.28
1:23.05
1:24.59
500m:
600m:
700m:
800m:
6:48.62
8:11.80
9:36.23
11:00.87
1:24.16
1:23.18
1:24.43
1:24.64
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:26.72
13:52.11
15:17.32
16:42.94
1:25.85
1:25.39
1:25.21
1:25.62
1300m:
1400m:
1500m:
18:08.66
19:32.35
20:50.79
1:25.72
1:23.69
1:18.44
7.Nick Cleintuar9503781ZV Vlaardingen19:54.1221:09.02
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.03
2:38.94
4:03.27
5:27.93
1:16.03
1:22.91
1:24.33
1:24.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:54.30
8:21.14
9:46.71
11:13.97
1:26.37
1:26.84
1:25.57
1:27.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:42.09
14:08.17
15:34.53
17:00.93
1:28.12
1:26.08
1:26.36
1:26.40
1300m:
1400m:
1500m:
18:25.58
19:49.48
21:09.02
1:24.65
1:23.90
1:19.54
DISRenco Sloof9400171Poseidon'5619:19.15AF

Junioren 3 en 4

1.Nils Mollema9306283Electrolux AZC17:02.8917:33.14
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.19
2:16.43
3:27.53
4:37.68
1:05.19
1:11.24
1:11.10
1:10.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.02
6:59.00
8:10.29
9:20.94
1:10.34
1:10.98
1:11.29
1:10.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.71
11:43.29
12:52.87
14:04.02
1:10.77
1:11.58
1:09.58
1:11.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.32
16:26.01
17:33.14
1:11.30
1:10.69
1:07.13
2.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan17:28.1717:50.84
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.44
2:19.56
3:32.15
4:44.22
1:07.44
1:12.12
1:12.59
1:12.07
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.95
7:09.09
8:22.29
9:33.84
1:12.73
1:12.14
1:13.20
1:11.55
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:45.06
11:57.29
13:08.75
14:19.79
1:11.22
1:12.23
1:11.46
1:11.04
1300m:
1400m:
1500m:
15:30.97
16:43.16
17:50.84
1:11.18
1:12.19
1:07.68
3.Niek Pereboom9305395Widex Gzc Donk17:23.0817:58.67
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.18
2:19.91
3:32.16
4:43.62
1:07.18
1:12.73
1:12.25
1:11.46
500m:
600m:
700m:
800m:
5:54.37
7:05.62
8:18.43
9:30.91
1:10.75
1:11.25
1:12.81
1:12.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:44.13
11:57.67
13:11.28
14:24.96
1:13.22
1:13.54
1:13.61
1:13.68
1300m:
1400m:
1500m:
15:39.08
16:52.08
17:58.67
1:14.12
1:13.00
1:06.59
4.Bart Dunweg9301763ZV Vlaardingen17:28.7317:58.86
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.41
2:19.52
3:32.33
4:46.14
1:06.41
1:13.11
1:12.81
1:13.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.08
7:12.75
8:25.98
9:39.12
1:12.94
1:13.67
1:13.23
1:13.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:51.08
12:04.23
13:16.28
14:30.07
1:11.96
1:13.15
1:12.05
1:13.79
1300m:
1400m:
1500m:
15:42.50
16:53.46
17:58.86
1:12.43
1:10.96
1:05.40
5.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen17:10.3018:12.17
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.24
2:20.48
3:33.28
4:45.84
1:07.24
1:13.24
1:12.80
1:12.56
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.46
7:12.11
8:25.07
9:38.26
1:12.62
1:13.65
1:12.96
1:13.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.24
12:03.11
13:16.26
14:30.11
1:11.98
1:12.87
1:13.15
1:13.85
1300m:
1400m:
1500m:
15:44.49
16:59.59
18:12.17
1:14.38
1:15.10
1:12.58
6.Menno van den Heuvel9200519Z.v.Noordwijkerhout17:40.6418:16.85
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.53
2:19.10
3:32.63
4:46.56
1:06.53
1:12.57
1:13.53
1:13.93
500m:
600m:
700m:
800m:
6:00.64
7:15.08
8:30.04
9:43.55
1:14.08
1:14.44
1:14.96
1:13.51
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:56.71
12:10.69
13:24.25
14:38.43
1:13.16
1:13.98
1:13.56
1:14.18
1300m:
1400m:
1500m:
15:51.83
17:05.07
18:16.85
1:13.40
1:13.24
1:11.78
7.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ17:36.5818:32.88
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.52
2:19.23
3:33.38
4:49.93
1:05.52
1:13.71
1:14.15
1:16.55
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.45
7:24.02
8:41.99
9:57.44
1:16.52
1:17.57
1:17.97
1:15.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:12.38
12:26.21
13:39.88
14:54.66
1:14.94
1:13.83
1:13.67
1:14.78
1300m:
1400m:
1500m:
16:06.91
17:20.34
18:32.88
1:12.25
1:13.43
1:12.54
8.Victor Poot9203651ZV Vlaardingen17:03.3918:46.82
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.89
2:14.25
3:24.96
4:36.82
1:04.89
1:09.36
1:10.71
1:11.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:50.42
7:06.00
8:22.99
9:39.99
1:13.60
1:15.58
1:16.99
1:17.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:58.08
12:15.59
13:34.21
14:53.58
1:18.09
1:17.51
1:18.62
1:19.37
1300m:
1400m:
1500m:
16:12.31
17:29.19
18:46.82
1:18.73
1:16.88
1:17.63

Jeugd 1 en 2

1.Bryan Mannaart9101533WVZ16:38.6017:09.99
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.52
2:14.06
3:24.74
4:33.81
1:03.52
1:10.54
1:10.68
1:09.07
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.84
6:52.11
8:01.40
9:10.65
1:09.03
1:09.27
1:09.29
1:09.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.27
11:27.95
12:36.89
13:45.89
1:08.62
1:08.68
1:08.94
1:09.00
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.86
16:03.58
17:09.99
1:08.97
1:08.72
1:06.41
2.Marco van der Stel9102879ACZ16:44.0617:21.26
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.19
2:13.99
3:23.12
4:32.14
1:05.19
1:08.80
1:09.13
1:09.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.41
6:50.72
8:00.72
9:11.19
1:09.27
1:09.31
1:10.00
1:10.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.63
11:33.53
12:43.80
13:53.99
1:11.44
1:10.90
1:10.27
1:10.19
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.14
16:14.45
17:21.26
1:10.15
1:10.31
1:06.81
3.Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas17:10.0717:41.32
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.78
2:14.86
3:25.68
4:37.93
1:04.78
1:10.08
1:10.82
1:12.25
500m:
600m:
700m:
800m:
5:49.19
7:00.99
8:13.57
9:24.92
1:11.26
1:11.80
1:12.58
1:11.35
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:36.28
11:48.55
13:00.59
14:12.61
1:11.36
1:12.27
1:12.04
1:12.02
1300m:
1400m:
1500m:
15:22.89
16:33.41
17:41.32
1:10.28
1:10.52
1:07.91
4.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC17:08.3917:53.11
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.38
2:16.56
3:27.13
4:37.93
1:06.38
1:10.18
1:10.57
1:10.80
500m:
600m:
700m:
800m:
5:49.60
7:00.71
8:12.94
9:25.44
1:11.67
1:11.11
1:12.23
1:12.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:38.72
11:52.22
13:04.83
14:17.25
1:13.28
1:13.50
1:12.61
1:12.42
1300m:
1400m:
1500m:
15:30.37
16:43.24
17:53.11
1:13.12
1:12.87
1:09.87
5.Ivor Mollema9007173Electrolux AZC17:31.3017:53.45
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.49
2:16.24
3:28.24
4:41.06
1:04.49
1:11.75
1:12.00
1:12.82
500m:
600m:
700m:
800m:
5:54.08
7:04.34
8:15.56
9:27.55
1:13.02
1:10.26
1:11.22
1:11.99
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:40.68
11:52.64
13:04.65
14:16.64
1:13.13
1:11.96
1:12.01
1:11.99
1300m:
1400m:
1500m:
15:29.87
16:41.39
17:53.45
1:13.23
1:11.52
1:12.06
6.Niels van Polanen9101809De Columbiaan17:45.7818:12.56
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.46
2:18.56
3:31.58
4:44.24
1:06.46
1:12.10
1:13.02
1:12.66
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.46
7:11.93
8:25.05
9:36.75
1:14.22
1:13.47
1:13.12
1:11.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.99
12:03.15
13:17.08
14:36.31
1:14.24
1:12.16
1:13.93
1:19.23
1300m:
1400m:
1500m:
15:48.46

18:12.56
1:12.15
7.Ivo Boon9003873De Lansingh18:29.0919:34.99
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.73
2:28.00
3:46.83
5:05.53
1:09.73
1:18.27
1:18.83
1:18.70
500m:
600m:
700m:
800m:
6:25.20
7:44.88
9:04.05
10:23.73
1:19.67
1:19.68
1:19.17
1:19.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:43.11
13:02.30
14:21.85
15:42.07
1:19.38
1:19.19
1:19.55
1:20.22
1300m:
1400m:
1500m:
17:01.16
18:20.07
19:34.99
1:19.09
1:18.91
1:14.92
8.Martijn Groeneveld9105959ZV Westland Dijkglas19:21.0419:35.07
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.17
2:23.91
3:41.87
5:00.64
1:08.17
1:15.74
1:17.96
1:18.77
500m:
600m:
700m:
800m:
6:19.58
7:38.20
8:58.30
10:17.38
1:18.94
1:18.62
1:20.10
1:19.08
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:39.40
12:59.92
14:20.66
15:41.72
1:22.02
1:20.52
1:20.74
1:21.06
1300m:
1400m:
1500m:
17:01.58
18:19.38
19:35.07
1:19.86
1:17.80
1:15.69
DISSjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ16:57.85AF
NGJory Sloof9003561De Kempvis17:49.70

Senioren 1 en ouder

1.Michael van der Linden8601921De Zijl/LGB16:38.0617:10.66
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.78
2:13.89
3:23.00
4:32.43
1:04.78
1:09.11
1:09.11
1:09.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.28
6:48.92
7:57.09
9:06.78
1:08.85
1:07.64
1:08.17
1:09.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.50
11:26.78
12:37.07
13:46.52
1:09.72
1:10.28
1:10.29
1:09.45
1300m:
1400m:
1500m:
14:55.93
16:05.85
17:10.66
1:09.41
1:09.92
1:04.81
2.Raymond van de Merwe8602077WVZ16:13.3817:20.34
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.82
2:14.26
3:23.78
4:32.97
1:04.82
1:09.44
1:09.52
1:09.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.16
6:50.96
8:00.66
9:10.76
1:09.19
1:08.80
1:09.70
1:10.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.28
11:31.47
12:42.08
13:52.69
1:10.52
1:10.19
1:10.61
1:10.61
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.72
16:12.76
17:20.34
1:00.03
1:20.04
1:07.58
3.Erik Simons8902845WZK16:46.0117:34.73
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.43
2:14.14
3:25.36
4:35.67
1:03.43
1:10.71
1:11.22
1:10.31
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.63
6:57.98
8:08.80
9:20.48
1:10.96
1:11.35
1:10.82
1:11.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.95
11:43.04
12:53.76
14:05.19
1:10.47
1:12.09
1:10.72
1:11.43
1300m:
1400m:
1500m:
15:16.57
16:28.60
17:34.73
1:11.38
1:12.03
1:06.13
4.Joost Kuijlaars6600439MNC Dordrecht17:12.3917:42.12
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.60
2:17.72
3:28.58
4:38.50
1:06.60
1:11.12
1:10.86
1:09.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.40
6:58.85
8:09.93
9:21.32
1:09.90
1:10.45
1:11.08
1:11.39
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.64
11:44.33
12:56.68
14:08.90
1:11.32
1:11.69
1:12.35
1:12.22
1300m:
1400m:
1500m:
15:20.89
16:33.46
17:42.12
1:11.99
1:12.57
1:08.66
5.Kristiaan Lenos8301331LZ 1886-KartoenZ17:40.0318:22.93
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.25
2:15.96
3:28.43
4:41.57
1:04.25
1:11.71
1:12.47
1:13.14
500m:
600m:
700m:
800m:
5:54.93
7:08.84
8:23.37
9:37.62
1:13.36
1:13.91
1:14.53
1:14.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.35
12:07.55
13:22.51
14:37.78
1:14.73
1:15.20
1:14.96
1:15.27
1300m:
1400m:
1500m:
15:53.37
17:09.75
18:22.93
1:15.59
1:16.38
1:13.18
6.Ricardo Kombrink8901719Van Uden-De Gouwe17:48.9419:12.23
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.63
2:17.85
3:28.86
4:42.35
1:05.63
1:12.22
1:11.01
1:13.49
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.59
7:13.74
8:31.34
9:50.75
1:15.24
1:16.15
1:17.60
1:19.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:09.69
12:29.42
13:51.02
15:11.85
1:18.94
1:19.73
1:21.60
1:20.83
1300m:
1400m:
1500m:
16:32.70
17:51.26
19:12.23
1:20.85
1:18.56
1:20.97
7.Martijn Wuts8904147LZ 1886-KartoenZ18:36.8220:08.48
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.98
2:29.45
3:48.36
5:07.47
1:11.98
1:17.47
1:18.91
1:19.11
500m:
600m:
700m:
800m:
6:27.39
7:49.13
9:10.69
10:33.09
1:19.92
1:21.74
1:21.56
1:22.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:55.56
13:18.41
14:41.89
16:05.94
1:22.47
1:22.85
1:23.48
1:24.05
1300m:
1400m:
1500m:
17:27.65
18:50.34
20:08.48
1:21.71
1:22.69
1:18.14
AFGEMHans van Wijk8903605HoogenboomTours BZ&PC17:52.54
AFGEMJurrien Hartman8801297ZV Vlaardingen18:39.35


<< TOP >>
Programmanr. 9
30-3-2008 - 14:50
Jongens, 400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd100m200m300m400m
1.Floris Kotterink9800199WVZ6:03.715:36.911:19.722:48.844:16.455:36.91
2.Mouhlis Sahi9800061LZ 1886-KartoenZ5:55.085:52.061:20.062:48.914:18.515:52.06
3.Erwin van Kooten9800983Van Uden-De Gouwe6:26.966:36.851:27.803:10.364:55.516:36.85
4.Robin Lecomte9900711De Lansingh7:01.346:50.301:36.703:22.345:10.716:50.30
5.Rainier Voll9800365De Devel6:34.846:50.831:32.423:19.445:08.436:50.83
6.Stan Zwinkels9800239ZV Westland Dijkglas6:43.796:55.271:37.103:23.685:11.016:55.27
7.Ben Muller9801281De Geul6:57.657:04.981:36.403:27.415:18.607:04.98
8.Max Muller9800347De Geul7:19.727:06.301:38.583:31.685:20.297:06.30
AFGEMThomas de Jong9800491Poseidon'567:04.75
AFGEMRomano Groeneveld9801607HoogenboomTours BZ&PC7:29.73


<< TOP >>
Programmanr. 10
30-3-2008 - 14:58
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd100m200m300m400m
1.Charlotte Eykelenboom9800956Poseidon'566:19.886:12.831:26.243:04.374:41.346:12.83
2.Lara Bink9800076LZ 1886-KartoenZ6:10.446:16.111:26.563:03.454:42.096:16.11
3.Sabrina de Graaf9801082De Geul6:29.076:17.591:26.223:03.554:42.396:17.59
4.Eelke Roman9900352LZ 1886-KartoenZ6:10.656:18.181:27.713:04.904:45.006:18.18
5.Myrthe Vreeswijk9800078LZ 1886-KartoenZ6:27.106:38.211:32.503:14.944:58.476:38.21
6.Kelsey Tukker9801148Poseidon'566:21.296:40.191:31.963:16.694:59.226:40.19
7.Cindy Rkman9800858ZPB H&L  6:52.926:54.041:28.133:15.285:05.226:54.04
8.Brighid van Uffelen9800310ZV Westland Dijkglas7:14.527:02.261:35.793:24.755:16.627:02.26


<< TOP >>
Programmanr. 11
30-3-2008 - 15:06
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Greg l' Ami9600101De Columbiaan11:38.7710:37.26
100m:
200m:
1:13.50
2:34.10
1:13.50
1:20.60
300m:
400m:
3:56.11
5:17.98
1:22.01
1:21.87
500m:
600m:
6:38.83
8:00.39
1:20.85
1:21.56
700m:
800m:
9:21.29
10:37.26
1:20.90
1:15.97
2.Floyd van Duyvenbode9600357De Kempvis10:50.9410:40.96
100m:
200m:
1:12.18
2:33.10
1:12.18
1:20.92
300m:
400m:
3:54.81
5:16.81
1:21.71
1:22.00
500m:
600m:
6:38.14
7:59.51
1:21.33
1:21.37
700m:
800m:
9:21.28
10:40.96
1:21.77
1:19.68
3.Timo van der Ende9601979WVZ10:56.4510:43.25
100m:
200m:
1:13.87
2:34.86
1:13.87
1:20.99
300m:
400m:
3:56.71
5:18.56
1:21.85
1:21.85
500m:
600m:
6:40.29
8:02.21
1:21.73
1:21.92
700m:
800m:
9:24.55
10:43.25
1:22.34
1:18.70
4.Jesse de Win9600191De Geul11:00.4411:10.86
100m:
200m:
1:16.67
2:39.55
1:16.67
1:22.88
300m:
400m:
4:03.64
5:29.43
1:24.09
1:25.79
500m:
600m:
6:55.49
8:22.24
1:26.06
1:26.75
700m:
800m:
9:49.18
11:10.86
1:26.94
1:21.68
5.Krijn de Kievit9700277WVZ11:53.4811:42.56
100m:
200m:
1:19.53
2:48.01
1:19.53
1:28.48
300m:
400m:
4:18.56
5:48.94
1:30.55
1:30.38
500m:
600m:
7:19.17
8:49.03
1:30.23
1:29.86
700m:
800m:
10:17.51
11:42.56
1:28.48
1:25.05
6.Jeroen Oosthoek9602547De Columbiaan11:44.0711:49.67
100m:
200m:
1:20.12
2:50.83
1:20.12
1:30.71
300m:
400m:
4:23.22
5:55.32
1:32.39
1:32.10
500m:
600m:
7:25.20
8:55.99
1:29.88
1:30.79
700m:
800m:
10:25.17
11:49.67
1:29.18
1:24.50
7.Pim van Milt9600663De Devel11:31.6412:11.72
100m:
200m:
1:19.93
3:00.60
1:19.93
1:40.67
300m:
400m:
4:40.17
6:14.96
1:39.57
1:34.79
500m:
600m:
7:46.45
9:19.21
1:31.49
1:32.76
700m:
800m:
10:50.25
12:11.72
1:31.04
1:21.47
8.Joeri Jacobs9600049De Columbiaan11:54.7212:18.31
100m:
200m:
1:23.23
2:56.21
1:23.23
1:32.98
300m:
400m:
4:31.77
6:06.41
1:35.56
1:34.64
500m:
600m:
7:41.23
9:15.60
1:34.82
1:34.37
700m:
800m:
10:49.44
12:18.31
1:33.84
1:28.87


<< TOP >>
Programmanr. 12
30-3-2008 - 15:19
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Amber de Kroon9601098ZV Westland Dijkglas10:54.1710:56.47
100m:
200m:
1:15.08
2:38.35
1:15.08
1:23.27
300m:
400m:
4:02.25
5:27.75
1:23.90
1:25.50
500m:
600m:
6:52.17
8:15.56
1:24.42
1:23.39
700m:
800m:
9:39.08
10:56.47
1:23.52
1:17.39
2.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan11:00.3111:00.66
100m:
200m:
1:17.68
2:40.72
1:17.68
1:23.04
300m:
400m:
4:05.64
5:29.99
1:24.92
1:24.35
500m:
600m:
6:53.21
8:16.83
1:23.22
1:23.62
700m:
800m:
9:41.21
11:00.66
1:24.38
1:19.45
3.Anouk van der Vlies9603226Widex Gzc Donk10:45.0911:09.28
100m:
200m:
1:16.82
2:40.88
1:16.82
1:24.06
300m:
400m:
4:06.00
5:31.91
1:25.12
1:25.91
500m:
600m:
6:58.28
8:24.38
1:26.37
1:26.10
700m:
800m:
9:49.82
11:09.28
1:25.44
1:19.46
4.Nikki van Duijn9601560De Columbiaan11:08.8411:10.62
100m:
200m:
1:16.74
2:40.65
1:16.74
1:23.91
300m:
400m:
4:06.85
5:33.96
1:26.20
1:27.11
500m:
600m:
7:01.57
8:27.60
1:27.61
1:26.03
700m:
800m:
9:49.74
11:10.62
1:22.14
1:20.88
5.Sharon van Stelle9600356De Kempvis11:30.8111:21.11
100m:
200m:
1:14.49
2:38.08
1:14.49
1:23.59
300m:
400m:
4:02.51
5:28.38
1:24.43
1:25.87
500m:
600m:
6:55.22
8:23.00
1:26.84
1:27.78
700m:
800m:
9:53.21
11:21.11
1:30.21
1:27.90
6.Elisabeth Rivard9600244WVZ11:21.9411:36.25
100m:
200m:
1:21.83
2:49.84
1:21.83
1:28.01
300m:
400m:
4:18.55
5:46.83
1:28.71
1:28.28
500m:
600m:
7:16.12
8:44.64
1:29.29
1:28.52
700m:
800m:
10:12.65
11:36.25
1:28.01
1:23.60
7.Marcella van der Ent9600174Poseidon'5611:46.4312:09.71
100m:
200m:
1:23.32
2:54.39
1:23.32
1:31.07
300m:
400m:
4:27.40
6:00.60
1:33.01
1:33.20
500m:
600m:
7:34.52
9:07.22
1:33.92
1:32.70
700m:
800m:
10:40.65
12:09.71
1:33.43
1:29.06
8.Asmara Ritmeijer9600790ZV Vlaardingen11:49.2812:10.43
100m:
200m:
1:20.67
2:51.73
1:20.67
1:31.06
300m:
400m:
4:24.68
5:58.41
1:32.95
1:33.73
500m:
600m:
7:31.58
9:05.59
1:33.17
1:34.01
700m:
800m:
10:39.53
12:10.43
1:33.94
1:30.90


<< TOP >>
Programmanr. 13
30-3-2008 - 15:32
Dames, 800m vrije slag
13,14,15 en 16 zijn samengevoegd voor de indeling
Junioren 2 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Merle Verkijk9400278WVZ9:49.7510:07.54
100m:
200m:
1:09.28
2:24.36
1:09.28
1:15.08
300m:
400m:
3:40.67
4:58.08
1:16.31
1:17.41
500m:
600m:
6:15.97
7:34.16
1:17.89
1:18.19
700m:
800m:
8:52.18
10:07.54
1:18.02
1:15.36
2.Tania Jacobs9400864De Columbiaan10:27.0710:25.02
100m:
200m:
1:13.65
2:32.86
1:13.65
1:19.21
300m:
400m:
3:51.48
5:11.26
1:18.62
1:19.78
500m:
600m:
6:30.94
7:50.26
1:19.68
1:19.32
700m:
800m:
9:09.09
10:25.02
1:18.83
1:15.93
3.Seline Koek9400622LZ 1886-KartoenZ10:26.9310:32.86
100m:
200m:
1:12.89
2:32.61
1:12.89
1:19.72
300m:
400m:
3:52.82
5:13.70
1:20.21
1:20.88
500m:
600m:
6:34.24
7:54.16
1:20.54
1:19.92
700m:
800m:
9:13.42
10:32.86
1:19.26
1:19.44
4.Kelly Wigleven9500058Poseidon'5610:27.3110:37.08
100m:
200m:
1:12.87
2:32.81
1:12.87
1:19.94
300m:
400m:
3:53.37
5:14.65
1:20.56
1:21.28
500m:
600m:
6:36.37
7:57.84
1:21.72
1:21.47
700m:
800m:
9:20.07
10:37.08
1:22.23
1:17.01
5.Kimberley van Wijk9402040Van Uden-De Gouwe10:16.6410:37.44
100m:
200m:
1:10.94
2:29.87
1:10.94
1:18.93
300m:
400m:
3:50.94
5:12.58
1:21.07
1:21.64
500m:
600m:
6:34.88
7:56.72
1:22.30
1:21.84
700m:
800m:
9:19.19
10:37.44
1:22.47
1:18.25
6.Astrid van Nieuwkerk9402904ZV Westland Dijkglas10:34.9510:38.60
100m:
200m:
1:14.53
2:35.18
1:14.53
1:20.65
300m:
400m:
3:55.26
5:17.19
1:20.08
1:21.93
500m:
600m:
6:37.66
7:59.82
1:20.47
1:22.16
700m:
800m:
9:20.85
10:38.60
1:21.03
1:17.75
7.Daniëlle Grootes9501278Electrolux AZC10:26.6210:45.06
100m:
200m:
1:16.46
2:38.81
1:16.46
1:22.35
300m:
400m:
4:00.54
5:22.32
1:21.73
1:21.78
500m:
600m:
6:44.07
8:05.42
1:21.75
1:21.35
700m:
800m:
9:26.47
10:45.06
1:21.05
1:18.59
8.Mandy Langeveld9405094De Kempvis10:35.5510:49.28
100m:
200m:
1:14.76
2:35.95
1:14.76
1:21.19
300m:
400m:
3:59.15
5:21.77
1:23.20
1:22.62
500m:
600m:
6:45.90
8:09.68
1:24.13
1:23.78
700m:
800m:
9:32.45
10:49.28
1:22.77
1:16.83

Jeugd 1 en 2

1.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB9:20.379:38.87
100m:
200m:
1:07.37
2:20.62
1:07.37
1:13.25
300m:
400m:
3:33.62
4:47.72
1:13.00
1:14.10
500m:
600m:
6:01.84
7:15.65
1:14.12
1:13.81
700m:
800m:
8:28.31
9:38.87
1:12.66
1:10.56
2.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe9:39.599:55.58
100m:
200m:
1:10.04
2:24.78
1:10.04
1:14.74
300m:
400m:
3:40.44
4:56.51
1:15.66
1:16.07
500m:
600m:
6:12.82
7:28.60
1:16.31
1:15.78
700m:
800m:
8:43.51
9:55.58
1:14.91
1:12.07
3.Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas9:41.7810:04.24
100m:
200m:
1:08.47
2:23.11
1:08.47
1:14.64
300m:
400m:
3:39.65
4:56.18
1:16.54
1:16.53
500m:
600m:
6:13.48
7:30.78
1:17.30
1:17.30
700m:
800m:
8:48.76
10:04.24
1:17.98
1:15.48
4.Milou Julicher9301320Wiekslag10:16.5110:16.95
100m:
200m:
1:12.86
2:30.42
1:12.86
1:17.56
300m:
400m:
3:48.08
5:05.48
1:17.66
1:17.40
500m:
600m:
6:23.23
7:41.66
1:17.75
1:18.43
700m:
800m:
8:59.66
10:16.95
1:18.00
1:17.29
5.Leonie Taal9300758De Devel10:08.0810:26.12
100m:
200m:
1:11.78
2:30.48
1:11.78
1:18.70
300m:
400m:
3:49.42
5:10.19
1:18.94
1:20.77
500m:
600m:
6:29.74
7:49.88
1:19.55
1:20.14
700m:
800m:
9:09.97
10:26.12
1:20.09
1:16.15
6.Shirley Koek9203262LZ 1886-KartoenZ10:12.4910:31.16
100m:
200m:
1:13.85
2:34.16
1:13.85
1:20.31
300m:
400m:
3:53.87
5:13.12
1:19.71
1:19.25
500m:
600m:
6:33.00
7:53.18
1:19.88
1:20.18
700m:
800m:
9:13.24
10:31.16
1:20.06
1:17.92
7.Danique Sondermeijer9203586De Columbiaan10:11.5911:03.33
100m:
200m:
1:15.77
2:38.73
1:15.77
1:22.96
300m:
400m:
4:03.98
5:30.34
1:25.25
1:26.36
500m:
600m:
6:54.30
8:20.80
1:23.96
1:26.50
700m:
800m:
9:46.57
11:03.33
1:25.77
1:16.76
8.Marjolein van Kleef9301398LZ 1886-KartoenZ10:05.3111:30.92
100m:
200m:
1:16.57
2:43.67
1:16.57
1:27.10
300m:
400m:
4:11.82
5:40.57
1:28.15
1:28.75
500m:
600m:
7:08.69
8:36.75
1:28.12
1:28.06
700m:
800m:
10:04.68
11:30.92
1:27.93
1:26.24
AFGEMLinda van der Voort9201908De Zijl/LGB10:18.96
AFGEMTessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ9:53.60

Senioren 1 en 2

1.Danique Gielen9105922Electrolux AZC9:35.069:43.36
100m:
200m:
1:10.30
2:24.36
1:10.30
1:14.06
300m:
400m:
3:39.26
4:52.89
1:14.90
1:13.63
500m:
600m:
6:06.14
7:18.86
1:13.25
1:12.72
700m:
800m:
8:32.16
9:43.36
1:13.30
1:11.20
2.Merel Barendregt9100118Van Vliet Barracuda9:46.509:49.38
100m:
200m:
1:09.18
2:22.44
1:09.18
1:13.26
300m:
400m:
3:36.22
4:49.35
1:13.78
1:13.13
500m:
600m:
6:03.19
7:18.09
1:13.84
1:14.90
700m:
800m:
8:34.12
9:49.38
1:16.03
1:15.26
3.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ9:32.729:51.53
100m:
200m:
1:08.05
2:22.81
1:08.05
1:14.76
300m:
400m:
3:38.27
4:53.57
1:15.46
1:15.30
500m:
600m:
6:08.26
7:23.36
1:14.69
1:15.10
700m:
800m:
8:38.26
9:51.53
1:14.90
1:13.27
4.Iris Bioch9106916Electrolux AZC9:38.2810:09.61
100m:
200m:
1:08.14
2:22.12
1:08.14
1:13.98
300m:
400m:
3:37.40
4:53.47
1:15.28
1:16.07
500m:
600m:
6:10.72
7:29.90
1:17.25
1:19.18
700m:
800m:
8:50.79
10:09.61
1:20.89
1:18.82
5.Paula van der Werff9103484Electrolux AZC10:27.3410:50.08
100m:
200m:
1:14.77
2:34.88
1:14.77
1:20.11
300m:
400m:
3:55.49
5:19.22
1:20.61
1:23.73
500m:
600m:
6:42.59
8:05.09
1:23.37
1:22.50
700m:
800m:
9:29.61
10:50.08
1:24.52
1:20.47
6.Tamara Hoogenboom9001560WZK10:24.9310:53.55
100m:
200m:
1:15.29
2:36.79
1:15.29
1:21.50
300m:
400m:
3:59.39
5:22.79
1:22.60
1:23.40
500m:
600m:
6:45.46
8:08.13
1:22.67
1:22.67
700m:
800m:
9:31.69
10:53.55
1:23.56
1:21.86
7.Solé van Leenen9104354MNC Dordrecht10:14.6111:12.39
100m:
200m:
1:12.63
2:31.60
1:12.63
1:18.97
300m:
400m:
3:55.66
5:22.05
1:24.06
1:26.39
500m:
600m:
6:49.89
8:18.38
1:27.84
1:28.49
700m:
800m:
9:46.70
11:12.39
1:28.32
1:25.69
8.Chantal van der Perk9102440De Geul11:00.0511:49.52
100m:
200m:
1:17.14
2:44.07
1:17.14
1:26.93
300m:
400m:
4:14.46
5:46.09
1:30.39
1:31.63
500m:
600m:
7:16.46
8:48.06
1:30.37
1:31.60
700m:
800m:
10:19.09
11:49.52
1:31.03
1:30.43
AFGEMSandra over de Vest9107310ZV Vlaardingen12:45.78

Senioren

1.Tonia Ruybroek8101290Poseidon'569:51.2410:00.82
100m:
200m:
1:09.42
2:24.98
1:09.42
1:15.56
300m:
400m:
3:41.12
4:58.19
1:16.14
1:17.07
500m:
600m:
6:15.89
7:32.51
1:17.70
1:16.62
700m:
800m:
8:48.24
10:00.82
1:15.73
1:12.58
2.Kirsten van der Steen8101420Wiekslag9:52.6810:10.33
100m:
200m:
1:13.08
2:30.33
1:13.08
1:17.25
300m:
400m:
3:48.25
5:04.97
1:17.92
1:16.72
500m:
600m:
6:21.48
7:38.75
1:16.51
1:17.27
700m:
800m:
8:55.72
10:10.33
1:16.97
1:14.61
3.Iris Barendregt8600172Van Vliet Barracuda10:11.6710:12.78
100m:
200m:
1:10.25
2:24.96
1:10.25
1:14.71
300m:
400m:
3:40.58
4:57.35
1:15.62
1:16.77
500m:
600m:
6:16.28
7:35.35
1:18.93
1:19.07
700m:
800m:
8:55.45
10:12.78
1:20.10
1:17.33
4.Nathalie Schoonderwoerd8603188Van Uden-De Gouwe10:21.0210:20.50
100m:
200m:
1:10.92
2:27.42
1:10.92
1:16.50
300m:
400m:
3:45.55
5:04.70
1:18.13
1:19.15
500m:
600m:
6:24.38
7:44.05
1:19.68
1:19.67
700m:
800m:
9:03.75
10:20.50
1:19.70
1:16.75
5.Larissa Brak8800572De Zijl/LGB9:56.4410:24.38
100m:
200m:
1:12.48
2:29.20
1:12.48
1:16.72
300m:
400m:
3:47.71
5:07.51
1:18.51
1:19.80
500m:
600m:
6:27.88
7:47.82
1:20.37
1:19.94
700m:
800m:
9:07.13
10:24.38
1:19.31
1:17.25
6.Nadya Putter8301630ZV Vlaardingen10:18.0510:35.45
100m:
200m:
1:14.65
2:33.46
1:14.65
1:18.81
300m:
400m:
3:53.50
5:14.19
1:20.04
1:20.69
500m:
600m:
6:36.02
7:56.91
1:21.83
1:20.89
700m:
800m:
9:17.16
10:35.45
1:20.25
1:18.29
7.Irene van der Laan6000096LZ 1886-KartoenZ10:20.4010:38.71
100m:
200m:
1:17.99
2:38.08
1:17.99
1:20.09
300m:
400m:
3:58.18
5:17.95
1:20.10
1:19.77
500m:
600m:
6:38.30
7:59.30
1:20.35
1:21.00
700m:
800m:
9:19.77
10:38.71
1:20.47
1:18.94
8.Marissa Hensen8801708ZV Westland Dijkglas10:28.2711:13.90
100m:
200m:
1:15.30
2:38.30
1:15.30
1:23.00
300m:
400m:
4:04.27
5:30.89
1:25.97
1:26.62
500m:
600m:
6:57.56
8:23.62
1:26.67
1:26.06
700m:
800m:
9:50.08
11:13.90
1:26.46
1:23.82


<< TOP >>
Programmanr. 17
30-3-2008 - 16:17
Heren, 400m wisselslag
17,18,19 en 20 zijn samengevoegd voor de indeling
Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd100m200m300m400m
Junioren 1 en 2

1.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht5:15.835:26.991:15.302:40.094:13.275:26.99
2.Max Spiering9402131ZV Vlaardingen5:55.605:52.081:21.242:54.394:33.025:52.08
3.Nick van der Krogt9501313De Zijl/LGB6:02.105:53.891:32.543:05.374:41.185:53.89
4.Simon Stouten9400943De Zijl/LGB5:41.185:54.661:25.152:57.334:44.985:54.66
5.Jeffrey Bakker9402317Van Uden-De Gouwe5:46.785:55.751:23.212:57.344:36.105:55.75
6.Jordi 't Mannetje9502775De Kempvis6:09.586:21.611:34.573:06.854:57.476:21.61
DISMike Bravenboer9500299Poseidon'565:30.95AA
AFGEMNick Cleintuar9503781ZV Vlaardingen6:03.94
AFGEMKoen van Lieshout9503445De Zijl/LGB6:11.40
NGRenco Sloof9400171Poseidon'565:47.83

Junioren 3 en 4

1.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan4:51.965:04.611:08.692:27.023:56.405:04.61
2.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen4:55.925:05.351:08.855:05.35
3.Niek Pereboom9305395Widex Gzc Donk4:55.105:09.481:08.392:30.214:00.895:09.48
4.Philippe Rivard9301209WVZ4:58.805:11.761:07.842:26.563:59.845:11.76
5.Menno van den Heuvel9200519Z.v.Noordwijkerhout5:06.705:14.641:14.182:38.684:04.755:14.64
6.Stefan Grudelbach9202073ZV Vlaardingen5:10.505:15.561:09.082:35.384:06.695:15.56
7.Robert Rohaan9203679Electrolux AZC5:10.165:22.991:09.912:38.825:22.99
8.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ5:10.465:47.701:11.402:38.774:26.685:47.70

Jeugd 1 en 2

1.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB4:45.985:01.371:06.545:01.37
2.Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas4:53.135:10.771:08.232:30.854:00.455:10.77
3.Marc Catsburg9000533MNC Dordrecht4:58.545:14.321:05.912:28.514:03.325:14.32
4.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB5:02.045:15.231:03.692:30.354:03.885:15.23
5.Frans Hensen9100905ZV Westland Dijkglas5:17.925:35.921:13.102:39.044:14.755:35.92
6.Martin Damsteegt9000607Poseidon'565:27.835:39.981:15.065:39.98
7.Yordi Oetringer9102823De Geul5:37.416:02.041:14.266:02.04
NGJory Sloof9003561De Kempvis5:05.31
NGSjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ4:52.90

Senioren 1 en ouder

1.Rob van Vliet8402459WZK4:48.714:58.551:07.142:28.253:51.684:58.55
2.Sander Smeets8402091WVZ5:01.005:04.281:04.012:24.763:55.975:04.28
3.Michael van der Linden8601921De Zijl/LGB4:46.225:08.441:09.412:29.093:58.735:08.44
4.Kristiaan Lenos8301331LZ 1886-KartoenZ4:51.825:14.911:08.382:31.914:02.545:14.91
5.Martijn Dolk8900737MNC Dordrecht5:06.935:15.441:10.902:29.814:04.335:15.44
6.Thommy Nickel8401627Van Vliet Barracuda5:01.385:17.031:09.372:31.254:02.525:17.03
7.Hans van Wijk8903605HoogenboomTours BZ&PC5:05.875:19.371:08.392:35.004:07.975:19.37
8.Davey de Vos8903451Van Uden-De Gouwe5:00.375:21.441:12.002:37.104:08.975:21.44
9.Ralf van der Poel8401783LZ 1886-KartoenZ5:05.015:26.431:17.222:43.484:10.615:26.43
AFGEMPelger de Jong8801733ZV Vlaardingen5:07.42