13e Z.V. Patrick / SSP Sprintwedstrijd
Echt (NED),    25-2-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 1 en 2    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 4. Dames, 50m vlinderslag, Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 1 en 2    Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 3 en 4
Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5 en 6    Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 9. Dames, 4 x 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 13. Dames, 50m rugslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 14. Jongens, 50m rugslag, Minioren 1 en 2
Nr. 15. Jongens, 50m rugslag, Minioren 3 en 4    Nr. 16. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en 6
Nr. 17. Heren, 50m rugslag, Junioren 1 en ouder    Nr. 18. Heren, 4 x 50m vlinderslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 19. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 1 en 2    Nr. 20. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 21. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 22. Dames, 50m schoolslag, Junioren 2 en ouder
Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 1 en 2    Nr. 24. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 25. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5 en 6    Nr. 26. Heren, 50m schoolslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 1 en 2    Nr. 28. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 30. Dames, 50m vrije slag, Junioren 2 en ouder
Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 1 en 2    Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 33. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 34. Heren, 50m vrije slag, Junioren 1 en ouder
Nr. 35. Alle, 10 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 50m vlinderslag                Minioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Kugler                04   Zeps                     55.13    86       
    2.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg          1:03.57    56       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m vlinderslag                Minioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                  45.22   156       
    2.  Muriël Blok                   03   ZC Valkenburg            48.29   128       
    3.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg            48.70   125       
    4.  Sofia Sadok                   02   Zv Kimbria               49.74   117       
    5.  Davina Wolfs                  02   Patrick                  50.29   113       
    6.  Lea Podschun                  02   WSC Lindlar 1997 EV      50.41   113       
    7.  Isa Verberne                  03   Sg HGN                   51.89   103       
    8.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg            52.07   102       
    9.  Maike Jetten                  02   Patrick                  52.57    99       
   10.  Michelle Godding              02   Zv Kimbria               52.62    99       
   11.  Evie Camp                     02   Patrick                  53.95    92       
   12.  Isa Coenen                    03   Sg HGN                   55.75    83       
   13.  Anastasia Renssen             02   TRB/RES                  56.54    80       
   14.  Anouk Solberg                 02   Sg HGN                   58.32    73       
   15.  Carolin Flemming              02   WSC Lindlar 1997 EV      59.54    68       
   16.  Jill Winands                  02   Eszet                  1:11.23    40       
   17.  Fenna van Rijt                03   Patrick                1:11.69    39       
   18.  Anouk Perriëns                02   Patrick                1:13.32    36       
   DIS  Ella Tekotte                  02   WSC Lindlar 1997 EV      55.75             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Lotte van Straaten            02   Patrick                1:06.30             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Bianca Kieszl                 03   Zv Kimbria             1:06.51             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Maren Killing                 02   WSC Lindlar 1997 EV    1:06.63             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 50m vlinderslag       Minioren 5 en Junioren 1
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lené Doomen                   00   TRB/RES                  35.93   312  FJ 1 
    2.  Amber Kerkhofs                00   Zv Kimbria               35.93   312  FJ 2 
    3.  Amber Raadschilders           00   Zv Kimbria               37.23   280       
    4.  Luca Marie Meierhöfer         01   WSC Lindlar 1997 EV      37.39   277       
    5.  Konstantina Skarlatou         00   Zv Kimbria               39.48   235       
    6.  Katharina Baumeister          00   WSC Lindlar 1997 EV      39.90   228       
    7.  Lissa van der Beek            00   Eszet                    42.10   194       
    8.  Sarine van Rijt               00   Patrick                  44.23   167  FJ 1 
    9.  Lotte Beckers                 00   Patrick                  44.23   167  FJ 2 
   10.  Carina Lapper                 00   WSC Lindlar 1997 EV      44.40   165       
   11.  Danielle Kugler               01   Zeps                     45.04   158       
   12.  Birte Dirks                   00   RZL                      45.09   158       
   13.  Lynn Salden                   00   Patrick                  45.93   149       
   14.  Isabelle Kleiber              00   WSC Lindlar 1997 EV      47.04   139       
   15.  Robin Schnijderberg           01   Sg HGN                   49.00   123       
   16.  Kyra Kerkhoffs                01   ZC Valkenburg            49.64   118       
   17.  Sophia Droste                 00   WSC Lindlar 1997 EV      50.33   113       
   18.  Modje Schwirten               00   WSC Lindlar 1997 EV      51.30   107       
   19.  Jinte Waltmans                01   Sg HGN                   52.16   102       
   20.  Inge Jacobs                   00   RZL                      52.39   100       
   21.  Joyce Hawinkels               01   Eszet                    52.48   100       
   22.  Nicole Holthöfer              01   WSC Lindlar 1997 EV      53.96    92       
   23.  Anouk Geyselaers              01   Zv Kimbria               54.29    90       
   24.  Britt Jacobs                  01   RZL                      59.23    69       
   25.  Samara Vijvinkel              01   RZL                    1:00.18    66       
   DIS  Anja Eschbach                 01   WSC Lindlar 1997 EV      57.48             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Iris Lammeriks                01   ZON/S&S                1:55.45        +VC  
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 AFGEM  Naomi Driessen                01   Eszet                                      
 AFGEM  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                                       
 AFGEM  Nikki Godding                 00   Zv Kimbria                                 
 AFGEM  Christina Lemnitzer           00   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Johanna Gampert               01   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Chanour Mercelina             01   Sg HGN                                     
 AFGEM  Lara Michelle Klaes           00   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 50m vlinderslag                 Junioren 2 en 3
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lina Dworatzek                98   Dülkener SV 06           35.13   334       
    2.  Rian Bongers                  98   RZL                      35.96   311       
    3.  Miriam Lachnit                98   WSC Lindlar 1997 EV      36.95   287       
    4.  Quinty Schoens                99   Zeps                     37.23   280       
    5.  Tabea Lachnit                 98   WSC Lindlar 1997 EV      37.30   279       
    6.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg            37.97   264       
    7.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg            37.98   264  FJ 1 
    8.  Thalia Börsch                 99   WSC Lindlar 1997 EV      37.98   264  FJ 2 
    9.  Wendy Veugen                  98   RZL                      38.13   261       
   10.  Michelle Bartelet             98   Zv Kimbria               38.14   261       
   11.  Celine Kerkhofs               98   Zv Kimbria               38.34   257       
   12.  Vanessa Müller                99   WSC Lindlar 1997 EV      39.26   239       
   13.  Carla Veith                   99   WSC Lindlar 1997 EV      39.64   232       
   14.  Sterre Schlicher              99   Rz                       39.80   229       
   15.  Lisan Tjioe                   98   TRB/RES                  39.86   228       
        Jiska van Rijt                99   Patrick                  39.86   228       
   17.  Melissa Hebben                99   RZL                      40.26   222       
   18.  Aniek Ketelings               98   Eszet                    41.14   208  FJ 1 
   19.  Ydwien Vervoort               98   De Roersoppers           41.14   208  FJ 2 
   20.  Daphne Dols                   99   RZL                      41.60   201       
   21.  Sanne Vilters                 99   De Roersoppers           42.39   190       
   22.  Mariecke de Beer              99   ZON/S&S                  42.51   188       
   23.  Manouk Verstappen             99   RZL                      43.08   181       
   24.  Lotte Offermans               98   ZON/S&S                  43.11   180       
   25.  Anne van Straaten             99   Patrick                  43.61   174       
   26.  Beau Geenen                   99   RZL                      44.13   168       
   27.  Vanessa Ens                   98   1. Weseler SV            48.07   130       
   28.  Eva Vullers                   99   De Roersoppers           48.57   126       
   29.  Nina Claessen                 99   Patrick                  58.58    72       
   30.  Gwenn Winkel                  99   ROB                    1:00.70    64       
 NG.ZA  Amber Winkelhuijzen           98   Zeps                                       
 AFGEM  Jaqueline van Dooren          98   MZ&PC                                      
 AFGEM  Fleur Mom                     98   ZON/S&S                                    
 AFGEM  Laura Dahl                    99   WSC Lindlar 1997 EV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 50m vlinderslag                    Jeugd 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Birgit Hanssen                97   ROB                      33.75   376       
    2.  Susann Schepers               96   1. Weseler SV            34.35   357       
    3.  Manon van Esch                97   TRB/RES                  34.73   345       
    4.  Kathleen de Beer              97   ZON/S&S                  36.13   307       
    5.  Alexandra Bruns               96   1. Weseler SV            36.52   297       
    6.  Steffi Kieboom                97   TRB/RES                  37.28   279       
    7.  Anna-Lena Baumeister          97   WSC Lindlar 1997 EV      37.30   279       
    8.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers           37.48   275       
    9.  Merit Thummes                 96   Dülkener SV 06           37.51   274       
   10.  Kyra Raadschilders            96   Zv Kimbria               40.02   226       
   11.  Leonie Schalenbach            96   WSC Lindlar 1997 EV      42.15   193       
   12.  Johanna Lorenz                97   Dülkener SV 06           42.18   193       
   13.  Lilian Grootens               96   1. Weseler SV            42.25   192       
   14.  Greta Pumpe                   97   1. Weseler SV            43.89   171       
   15.  Amber Knarren                 97   ZON/S&S                  50.29   113       
   DIS  Myrthe Simons                 97   ZON/S&S                                    
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Meusen               94   RZL                      32.38   426       
    2.  Fiona Meuffels                95   Patrick                  32.84   409       
    3.  Judith van de Wijdeven        95   TRB/RES                  32.89   407       
    4.  Anne Klijberg                 95   TRB/RES                  33.60   382       
    5.  Sabrina Lorenz                94   Dülkener SV 06           34.08   366       
    6.  Indy Diependaal               95   TRB/RES                  34.16   363       
    7.  Madelon Schellekens           95   TRB/RES                  34.29   359       
    8.  Karin van der Aalst           95   ZON/S&S                  34.57   350       
    9.  Joyce Delsing                 95   Patrick                  36.08   308       
   10.  Joy Gijpmans                  94   ROB                      44.35   166       
   11.  Jacqueline Teley              94   RZL                      44.50   164       
   12.  Nora Chrif                    95   Zv Kimbria               44.70   162       
   13.  Hannah Pumpe                  95   1. Weseler SV            44.76   161       
 AFGEM  Katrin Küppers                95   Dülkener SV 06                             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 50m vlinderslag                        Senioren
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cato Vrouenraets              90   ZON/S&S                  32.58   419       
    2.  Karin Bongers                 93   RZL                      32.85   408  FJ 1 
    3.  Suzanne Duijkers              87   ZON/S&S                  32.85   408  FJ 2 
    4.  Maureen Muyen                 91   ZON/S&S                  33.76   376       
    5.  Jolien van Golde              92   Zv Kimbria               35.36   327       
        Sarina Paulussen              93   Patrick                  35.36   327       
    7.  Kathinka Vertommen            82   Zv Kimbria               35.68   319       
    8.  Renske Venner                 90   RZL                      35.82   315       
    9.  Mirka Dickmann                93   DJK Teutonia             37.23   280       
   10.  Ankie Meusen                  93   RZL                      37.48   275       
   11.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers           38.51   253       
   12.  Larissa Borgmann              93   1. Weseler SV            38.93   245       
   13.  Laura van der Aalst           90   Zv Kimbria               39.09   242       
   14.  Robin Marban                  93   Eszet                    39.44   236       
   15.  Rayna Maassen                 93   ROB                      39.89   228       
   16.  Leonie Lennards               86   Eszet                    40.65   215       
   17.  Charlotte Jaspers             88   ROB                      41.82   198       
   18.  Charlotte van de Laar         92   Patrick                  42.51   188       
   19.  Linda Verhaegh                88   Eszet                    45.51   153       
   20.  Chantal Schrijnewerkers       93   Eszet                    45.92   149       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 50m vlinderslag                Minioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cas Vandewall                 04   MZ&PC                    46.44   103       
   DIS  Tom Perriëns                  04   Patrick                1:43.65        +VC  
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 50m vlinderslag                Minioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           47.29    97       
    2.  Joën Verstappen               02   RZL                      50.39    80       
    3.  Koen de Jonge                 02   Sg HGN                   51.29    76       
    4.  Christian van der Haijden     03   Sg HGN                   51.65    75       
    5.  Stef Arntz                    02   Sg HGN                   52.40    72       
    6.  Esper Schreurs                03   Zeps                     53.57    67       
    7.  Thijn Damen                   03   TRB/RES                  55.52    60       
    8.  Aaron Giebermann              02   WSC Lindlar 1997 EV      57.39    54       
    9.  Elian Zippel                  02   WSC Lindlar 1997 EV      57.54    54       
   10.  Lukas Kawetzki                02   WSC Lindlar 1997 EV      59.33    49       
   11.  Kyle Sanders                  03   Eszet                  1:01.80    43       
   12.  Jens Doomen                   03   TRB/RES                1:09.77    30       
   DIS  Nino van Beek                 02   Zeps                     48.84             
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
   DIS  Dyon de Wit                   02   Patrick                  55.36             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Paul Behrendt                 02   WSC Lindlar 1997 EV      57.91             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Johannes Hillebrand           02   WSC Lindlar 1997 EV    1:09.39             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Nico Hörter                   02   WSC Lindlar 1997 EV    1:13.86             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Maikel Nelissen               03   Zv Kimbria             1:26.54        +VC  
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 AFGEM  Tom Knickenberg               02   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 50m vlinderslag                Minioren 5 en 6
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Csaba Komoroczky              00   TRB/RES                  36.81   207       
    2.  Casper Bolkenbaas             00   TRB/RES                  38.52   181       
    3.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                       40.60   154       
    4.  Milo Simons                   00   ZON/S&S                  43.39   126       
    5.  Ian Sanders                   01   Eszet                    44.02   121       
    6.  Aaron Camp                    00   Patrick                  48.08    93       
    7.  Paul Fischer                  01   WSC Lindlar 1997 EV      48.96    88       
    8.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers           52.10    73       
    9.  Jonas Derboven                01   WSC Lindlar 1997 EV      55.16    61       
   10.  Lars Rademakers               00   Patrick                  59.07    50       
   11.  Tim van Loon                  01   Eszet                  1:00.20    47       
   12.  Nico Warmuth                  01   WSC Lindlar 1997 EV    1:06.60    35       
 AFGEM  Max Dolle                     01   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Kamal Moustarieh              01   Zv Kimbria                                 
 AFGEM  Felix Rau                     00   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 50m vlinderslag                 Junioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nils Meierhöfer               98   WSC Lindlar 1997 EV      32.02   315       
    2.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers           34.29   256       
    3.  Stefan van de Wijdeven        98   TRB/RES                  34.66   248       
    4.  Christian Külkens             98   1. Weseler SV            34.82   245       
    5.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers           35.12   239       
    6.  Lars Hobus                    98   RZL                      35.86   224       
    7.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria               36.01   221       
    8.  Niklas Nellen                 98   WSC Lindlar 1997 EV      36.34   215       
    9.  Sven Geenen                   98   RZL                      40.31   158       
   10.  Florian Podschun              99   WSC Lindlar 1997 EV      41.67   143       
   11.  Jiry Maassen                  98   ROB                      41.80   141       
   12.  Daniel Wecker                 98   DJK Teutonia             42.02   139       
   13.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers           43.04   129       
   14.  Lars Hurks                    99   TRB/RES                  43.64   124       
   15.  Luuk Meerten                  99   Patrick                  48.21    92       
   16.  Mariano Paulussen             99   Patrick                  50.06    82       
   17.  Tim Houben                    98   RZL                      53.70    66       
   18.  Luuk Broens                   98   RZL                      53.79    66       
 AFGEM  David Weinand                 99   WSC Lindlar 1997 EV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 50m vlinderslag                 Junioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Bongers                96   RZL                      28.15   464       
    2.  Ivo Grosveld                  97   RZL                      28.38   453       
    3.  Johannes Förster              96   WSC Lindlar 1997 EV      30.52   364       
    4.  Jitse Zonneveld               97   Rz                       30.89   351       
    5.  Robin Meuwissen               96   Patrick                  31.20   341       
    6.  Ruben Delvoie                 97   Zv Kimbria               31.73   324       
    7.  Tim Ramaekers                 96   ZON/S&S                  31.86   320       
    8.  Timo Podesva                  97   WSC Lindlar 1997 EV      33.57   273       
    9.  Bart Knarren                  96   ZON/S&S                  33.69   270       
   10.  John Meerten                  97   De Roersoppers           34.54   251       
   11.  Rick van Wegberg              97   Patrick                  34.63   249  FJ 1 
   12.  Jack Meerten                  97   De Roersoppers           34.63   249  FJ 2 
   13.  Andreas Gubela                96   1. Weseler SV            35.04   240       
   14.  Ruben Schellekens             97   TRB/RES                  35.13   238       
   15.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                  36.18   218       
   16.  Martijn Bolkenbaas            96   TRB/RES                  36.32   216       
   17.  Joeri Jacobs                  97   RZL                      36.73   209       
   18.  Lars Hamacher                 97   Patrick                  37.31   199       
   19.  Justin Landmann               96   Dülkener SV 06           37.80   191       
   20.  Luuk Willems                  97   Patrick                  37.95   189       
   21.  Leon Zippel                   97   WSC Lindlar 1997 EV      38.64   179       
   22.  Yannick Klinkhamels           97   DJK Teutonia             40.18   159       
   23.  Erik Broens                   97   RZL                      44.38   118       
 AFGEM  Max Hohn                      97   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Alex Arnold                   96   DJK Teutonia                               


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 50m vlinderslag                    Jeugd 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jardy van den Heuvel          95   TRB/RES                  29.18   416       
    2.  Lukas Olbrisch                95   WSC Lindlar 1997 EV      30.13   378       
    3.  Joep Teulings                 95   Patrick                  30.29   372       
    4.  Ken Boonen                    94   RZL                      30.37   369       
    5.  Leonardo Bescotti             94   Zv Kimbria               30.69   358       
    6.  Cedric Vissers                94   DJK Teutonia             30.80   354       
    7.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                  30.84   353       
    8.  Jim Ketelings                 94   Eszet                    32.36   305       
    9.  Noud Janssen                  95   Patrick                  32.67   297       
   10.  Jordi Hintzen                 94   Patrick                  34.75   246       
   11.  Tim Sonnemans                 94   RZL                      35.13   238       
   12.  Andre Arens                   94   DJK Teutonia             35.98   222       
   13.  Paul Wanders                  94   DJK Teutonia             41.04   149       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 50m vlinderslag             Senioren 1 en ouder
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tobias Link                   89   SG Moenchengladbach      27.54   495       
    2.  Tim Kötter                    91   WSC Lindlar 1997 EV      28.28   458       
    3.  Jos Beckers                   69   Patrick                  29.88   388  FJ 1 
    4.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers           29.88   388  FJ 2 
    5.  Tim Greven                    92   Zv Kimbria               29.88   388  FJ 3 
    6.  Christoph Stephan             92   WSC Lindlar 1997 EV      30.64   360       
    7.  Erik Schwillens               93   Zv Kimbria               30.90   351       
    8.  Helge Dickel                  93   1. Weseler SV            31.06   345       
    9.  Harald Thijssen               89   ROB                      31.26   339       
   10.  Ulf Priewe                    65   1. Weseler SV            31.27   338       
   11.  Mark Snijders                 88   ZON/S&S                  31.32   337       
   12.  Dick Duisters                 91   RZL                      31.42   334       
   13.  Lars Brzeski                  93   1. Weseler SV            31.82   321       
   14.  Ruud Bex                      92   RZL                      32.14   312       
   15.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers           33.76   269       
   16.  Lukas Herz                    93   Dülkener SV 06           37.41   197       
   17.  Karsten Meijers               90   Zv Kimbria               38.34   183       
   18.  Roy Beurskens                 90   Eszet                    40.50   155       
 AFGEM  Marco Lufen                   93   DJK Teutonia                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                Dames, 4 x 50m vlinderslag                 Senioren Open
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZON/S&S 1                          ZON/S&S                2:14.47   408       
        Cato Vrouenraets, 90                   Maureen Muyen, 91
        Karin van der Aalst, 95                Suzanne Duijkers, 87
            32.90  2:14.47

    2.  RZL 1                              RZL                    2:16.51   390       
        Renske Venner, 90                      Karin Bongers, 93
        Rian Bongers, 98                       Michelle Meusen, 94
            35.40  2:16.51

    3.  Patrick 1                          Patrick                2:25.12   324       
        Fiona Meuffels, 95                     Joyce Delsing, 95
        Sarina Paulussen, 93                   Jiska van Rijt, 99
            33.94  2:25.12

    4.  WSC Lindlar 1997 EV 1              WSC Lindlar 1997 EV    2:29.07   299       
        Miriam Lachnit, 98                     Anna-Lena Baumeister, 97
        Tabea Lachnit, 98                      Thalia Börsch, 99
            37.10  2:29.07

    5.  Dülkener SV 06 1                   Dülkener SV 06         2:32.95   277       
        Sabrina Lorenz, 94                     Merit Thummes, 96
        Johanna Lorenz, 97                     Lina Dworatzek, 98
            35.20  2:32.95

    6.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:46.82   213       
        Anneloes Meijers, 97                   Celine Jansen, 97
        Sanne Vilters, 99                      Ydwien Vervoort, 98
            37.16  2:46.82

    7.  Eszet 1                            Eszet                  2:48.06   209       
        Chantal Schrijnewerkers, 93            Robin Marban, 93
        Linda Verhaegh, 88                     Leonie Lennards, 86
            44.97  2:48.06

    8.  ZON/S&S 2                          ZON/S&S                2:49.64   203       
        Kathleen de Beer, 97                   Lotte Offermans, 98
        Mariecke de Beer, 99                   Myrthe Simons, 97
            36.30  2:49.64

    9.  Patrick 2                          Patrick                3:02.11   164       
        Charlotte van de Laar, 92              Lotte Beckers, 00
        Anne van Straaten, 99                  Lynn Salden, 00
            43.10  3:02.11




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Meisjes, 50m rugslag                  Minioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Kugler                04   Zeps                     58.34    85       
    2.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg          1:00.16    77       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Meisjes, 50m rugslag                  Minioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                  45.12   184       
    2.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg            46.20   172       
    3.  Evie Camp                     02   Patrick                  47.37   159       
    4.  Michelle Godding              02   Zv Kimbria               47.90   154       
    5.  Lea Podschun                  02   WSC Lindlar 1997 EV      48.17   151       
    6.  Muriël Blok                   03   ZC Valkenburg            48.73   146       
    7.  Anastasia Renssen             02   TRB/RES                  48.98   144       
    8.  Anouk Solberg                 02   Sg HGN                   50.48   131       
    9.  Isa Verberne                  03   Sg HGN                   51.67   123       
   10.  Sofia Sadok                   02   Zv Kimbria               52.20   119       
   11.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg            53.02   113       
   12.  Carolin Flemming              02   WSC Lindlar 1997 EV      56.48    94       
   13.  Anouk Perriëns                02   Patrick                  57.00    91       
   14.  Ella Tekotte                  02   WSC Lindlar 1997 EV      57.98    87       
   15.  Fenna van Rijt                03   Patrick                  58.23    85       
   16.  Isa van Loon                  03   Eszet                  1:01.58    72       
   17.  Maren Killing                 02   WSC Lindlar 1997 EV    1:03.76    65       
   DIS  Maike Jetten                  02   Patrick                                    
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
   DIS  Jill Winands                  02   Eszet                    57.98             
        RI - Tijdens de start de tenen over de overloopgoot geklemd.
   DIS  Bianca Kieszl                 03   Zv Kimbria             1:08.32             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 AFGEM  Davina Wolfs                  02   Patrick                                    
 AFGEM  Kalinka Albert                03   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Meisjes, 50m rugslag         Minioren 5 en Junioren 1
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                00   Zv Kimbria               37.46   322       
    2.  Lené Doomen                   00   TRB/RES                  38.65   294       
    3.  Luca Marie Meierhöfer         01   WSC Lindlar 1997 EV      40.14   262       
    4.  Konstantina Skarlatou         00   Zv Kimbria               40.94   247       
    5.  Amber Raadschilders           00   Zv Kimbria               41.28   241       
    6.  Sarine van Rijt               00   Patrick                  41.95   229       
    7.  Isabelle Kleiber              00   WSC Lindlar 1997 EV      42.50   221       
    8.  Robin Schnijderberg           01   Sg HGN                   43.01   213       
    9.  Kyra Kerkhoffs                01   ZC Valkenburg            43.22   210       
   10.  Katharina Baumeister          00   WSC Lindlar 1997 EV      44.02   198       
   11.  Anouk Theunissen              00   Sg HGN                   44.28   195       
   12.  Carina Lapper                 00   WSC Lindlar 1997 EV      44.80   188       
   13.  Birte Dirks                   00   RZL                      45.45   180       
   14.  Modje Schwirten               00   WSC Lindlar 1997 EV      45.48   180       
   15.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                  45.92   175       
   16.  Lynn Salden                   00   Patrick                  45.96   174  FJ 1 
   17.  Lissa van der Beek            00   Eszet                    45.96   174  FJ 2 
   18.  Jinte Waltmans                01   Sg HGN                   46.00   174       
   19.  Danielle Kugler               01   Zeps                     46.45   169       
   20.  Lotte Beckers                 00   Patrick                  46.61   167       
   21.  Anouk Geyselaers              01   Zv Kimbria               46.76   166       
   22.  Inge Jacobs                   00   RZL                      47.27   160       
   23.  Sophia Droste                 00   WSC Lindlar 1997 EV      50.51   131       
   24.  Joyce Hawinkels               01   Eszet                    50.52   131       
   25.  Britt Jacobs                  01   RZL                      53.24   112       
   26.  Patricia van Dooren           00   MZ&PC                    53.75   109       
   27.  Nicole Holthöfer              01   WSC Lindlar 1997 EV      54.04   107       
   28.  Anja Eschbach                 01   WSC Lindlar 1997 EV      54.30   106       
   29.  Isa Claessen                  01   Patrick                1:05.01    61       
   30.  Iris Lammeriks                01   ZON/S&S                1:15.53    39       
   DIS  Samara Vijvinkel              01   RZL                                        
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 AFGEM  Nikki Godding                 00   Zv Kimbria                                 
 AFGEM  Naomi Driessen                01   Eszet                                      
 AFGEM  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                                       
 AFGEM  Lara Michelle Klaes           00   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Johanna Gampert               01   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Christina Lemnitzer           00   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 50m rugslag                   Junioren 2 en 3
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celine Kerkhofs               98   Zv Kimbria               36.16   359       
    2.  Miriam Lachnit                98   WSC Lindlar 1997 EV      36.30   354       
    3.  Rian Bongers                  98   RZL                      36.97   335       
    4.  Tabea Lachnit                 98   WSC Lindlar 1997 EV      37.64   318       
    5.  Sterre Schlicher              99   Rz                       38.59   295       
    6.  Michelle Bartelet             98   Zv Kimbria               38.68   293       
    7.  Quinty Schoens                99   Zeps                     38.88   288       
    8.  Melissa Hebben                99   RZL                      39.23   281       
    9.  Thalia Börsch                 99   WSC Lindlar 1997 EV      39.64   272       
   10.  Jiska van Rijt                99   Patrick                  39.80   269       
   11.  Lisan Tjioe                   98   TRB/RES                  39.86   268       
   12.  Wendy Veugen                  98   RZL                      39.96   266       
   13.  Aniek Ketelings               98   Eszet                    40.17   261       
   14.  Beau Geenen                   99   RZL                      40.51   255       
   15.  Ydwien Vervoort               98   De Roersoppers           40.75   250       
   16.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg            41.13   243       
   17.  Vanessa Müller                99   WSC Lindlar 1997 EV      41.39   239       
   18.  Carla Veith                   99   WSC Lindlar 1997 EV      41.74   233       
   19.  Daphne Dols                   99   RZL                      41.82   232       
   20.  Mariecke de Beer              99   ZON/S&S                  42.14   226       
   21.  Anne van Straaten             99   Patrick                  42.80   216       
   22.  Manouk Verstappen             99   RZL                      43.67   203       
   23.  Sanne Vilters                 99   De Roersoppers           44.20   196       
   24.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg            44.62   191       
   25.  Lotte Offermans               98   ZON/S&S                  45.75   177       
   26.  Vanessa Ens                   98   1. Weseler SV            46.53   168       
   27.  Gwenn Winkel                  99   ROB                      47.04   163       
   28.  Nina Claessen                 99   Patrick                  51.41   124       
 NG.ZA  Amber Winkelhuijzen           98   Zeps                                       
 AFGEM  Jaqueline van Dooren          98   MZ&PC                                      
 AFGEM  Fleur Mom                     98   ZON/S&S                                    
 AFGEM  Laura Dahl                    99   WSC Lindlar 1997 EV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 50m rugslag                      Jeugd 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon van Esch                97   TRB/RES                  34.81   402       
    2.  Susann Schepers               96   1. Weseler SV            36.23   356       
    3.  Anna-Lena Baumeister          97   WSC Lindlar 1997 EV      36.80   340       
    4.  Kathleen de Beer              97   ZON/S&S                  37.49   322       
    5.  Steffi Kieboom                97   TRB/RES                  37.98   309       
    6.  Shanna van Gelooven           96   Zv Kimbria               38.43   299       
    7.  Birgit Hanssen                97   ROB                      38.89   288       
    8.  Lilian Grootens               96   1. Weseler SV            39.21   281       
    9.  Alexandra Bruns               96   1. Weseler SV            40.44   256       
   10.  Kyra Raadschilders            96   Zv Kimbria               40.82   249       
   11.  Leonie Schalenbach            96   WSC Lindlar 1997 EV      41.57   236       
   12.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers           41.89   230       
   13.  Johanna Lorenz                97   Dülkener SV 06           41.92   230       
   14.  Myrthe Simons                 97   ZON/S&S                  41.95   229       
   15.  Merit Thummes                 96   Dülkener SV 06           42.71   217       
   16.  Miriam Orths                  96   Dülkener SV 06           43.34   208       
   17.  Amber Knarren                 97   ZON/S&S                  45.49   180  FJ 1 
   18.  Malin Thummes                 97   Dülkener SV 06           45.49   180  FJ 2 


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 50m rugslag                   Senioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van de Wijdeven        95   TRB/RES                  32.70   485       
    2.  Fiona Meuffels                95   Patrick                  33.58   448       
    3.  Michelle Meusen               94   RZL                      33.83   438       
    4.  Sabrina Lorenz                94   Dülkener SV 06           34.12   427       
    5.  Madelon Schellekens           95   TRB/RES                  34.81   402       
    6.  Anne Klijberg                 95   TRB/RES                  35.58   376       
    7.  Karin van der Aalst           95   ZON/S&S                  38.12   306       
    8.  Rylana Slaghuis               94   ZON/S&S                  39.02   285       
    9.  Indy Diependaal               95   TRB/RES                  39.96   266       
   10.  Joyce Delsing                 95   Patrick                  40.16   262       
   11.  Jacqueline Teley              94   RZL                      41.34   240       
   12.  Joy Gijpmans                  94   ROB                      46.76   166       
 AFGEM  Katrin Küppers                95   Dülkener SV 06                             
 AFGEM  Marlou Jacobs                 95   RZL                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 50m rugslag                          Senioren
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maureen Muyen                 91   ZON/S&S                  33.36   457       
    2.  Karin Bongers                 93   RZL                      34.48   414       
    3.  Cato Vrouenraets              90   ZON/S&S                  35.39   382       
    4.  Kathinka Vertommen            82   Zv Kimbria               35.92   366       
    5.  Melissa Geilen                90   ZC Valkenburg            36.91   337       
    6.  Sarina Paulussen              93   Patrick                  36.93   337       
    7.  Suzanne Duijkers              87   ZON/S&S                  38.16   305       
    8.  Ankie Meusen                  93   RZL                      38.46   298       
    9.  Renske Venner                 90   RZL                      38.80   290       
   10.  Larissa Borgmann              93   1. Weseler SV            39.51   275       
   11.  Fabienne Jeukens              84   Zv Kimbria               39.68   271       
   12.  Laura van der Aalst           90   Zv Kimbria               39.96   266       
   13.  Jolien van Golde              92   Zv Kimbria               40.51   255       
   14.  Robin Marban                  93   Eszet                    41.40   239       
   15.  Mirka Dickmann                93   DJK Teutonia             42.69   218       
   16.  Linda Verhaegh                88   Eszet                    42.81   216       
   17.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers           43.36   208       
   18.  Leonie Lennards               86   Eszet                    44.73   189       
   19.  Charlotte van de Laar         92   Patrick                  44.78   189       
   20.  Charlotte Jaspers             88   ROB                      44.86   188       
   21.  Rayna Maassen                 93   ROB                      45.73   177       
   22.  Tessa Schmits                 93   De Roersoppers           45.75   177       
   23.  Chantal Schrijnewerkers       93   Eszet                    46.57   168       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                  Jongens, 50m rugslag                  Minioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cas Vandewall                 04   MZ&PC                    47.38   108       
    2.  Tom Perriëns                  04   Patrick                1:06.57    39       
    3.  David Jetten                  04   Patrick                1:06.65    39       
    4.  Sven van Eeghem               04   Sg HGN                 1:09.16    34       
    5.  Glenn Wolfs                   04   Patrick                1:25.45    18       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Jongens, 50m rugslag                  Minioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stef Arntz                    02   Sg HGN                   46.76   113       
    2.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  48.22   103       
    3.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers           48.50   101       
    4.  Koen de Jonge                 02   Sg HGN                   48.64   100       
    5.  Esper Schreurs                03   Zeps                     49.49    95       
    6.  Joën Verstappen               02   RZL                      50.45    90       
    7.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           51.02    87       
    8.  Thijn Damen                   03   TRB/RES                  51.58    84       
    9.  Jens Doomen                   03   TRB/RES                  53.17    76       
   10.  Lukas Kawetzki                02   WSC Lindlar 1997 EV      53.36    76       
   11.  Paul Behrendt                 02   WSC Lindlar 1997 EV      54.34    72       
   12.  Christian van der Haijden     03   Sg HGN                   54.69    70       
   13.  Elian Zippel                  02   WSC Lindlar 1997 EV      54.95    69       
   14.  Maikel Nelissen               03   Zv Kimbria             1:00.13    53       
   15.  Johannes Hillebrand           02   WSC Lindlar 1997 EV    1:05.64    40       
        Youri Driessen                03   Eszet                  1:05.64    40       
   17.  Kyle Sanders                  03   Eszet                  1:06.39    39       
   18.  Nico Hörter                   02   WSC Lindlar 1997 EV    1:06.64    39       
   DIS  Aaron Giebermann              02   WSC Lindlar 1997 EV    1:00.54             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Tom Knickenberg               02   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Jongens, 50m rugslag                  Minioren 5 en 6
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                       37.73   215       
    2.  Milo Simons                   00   ZON/S&S                  38.19   207       
    3.  Casper Bolkenbaas             00   TRB/RES                  41.57   160       
    4.  Csaba Komoroczky              00   TRB/RES                  41.98   156       
    5.  Lars Rademakers               00   Patrick                  42.42   151       
    6.  Jens Dworatzek                01   Dülkener SV 06           43.41   141       
    7.  Aaron Camp                    00   Patrick                  44.07   135       
    8.  Ian Sanders                   01   Eszet                    44.33   132       
    9.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers           44.97   127       
   10.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers           46.80   112       
   11.  Jonas Derboven                01   WSC Lindlar 1997 EV      51.42    85       
   12.  Tim van Loon                  01   Eszet                    52.17    81       
   13.  Paul Fischer                  01   WSC Lindlar 1997 EV      56.06    65       
   14.  Jordy Walthie                 00   Zv Kimbria               58.99    56       
   15.  Nico Warmuth                  01   WSC Lindlar 1997 EV    1:05.68    40       
 AFGEM  Kamal Moustarieh              01   Zv Kimbria                                 
 AFGEM  Max Dolle                     01   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Felix Rau                     00   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Heren, 50m rugslag                   Junioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christian Külkens             98   1. Weseler SV            34.32   285       
    2.  Nils Meierhöfer               98   WSC Lindlar 1997 EV      34.38   284       
    3.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria               35.59   256       
    4.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers           36.00   247       
    5.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers           36.39   239       
    6.  Stefan van de Wijdeven        98   TRB/RES                  37.16   225       
    7.  Niklas Nellen                 98   WSC Lindlar 1997 EV      37.17   225       
    8.  Lars Hobus                    98   RZL                      38.35   204       
    9.  Sven Geenen                   98   RZL                      39.98   180       
   10.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers           40.84   169       
   11.  Lars Hurks                    99   TRB/RES                  41.92   156  FJ 1 
   12.  Jiry Maassen                  98   ROB                      41.92   156  FJ 2 
   13.  Luuk Meerten                  99   Patrick                  42.14   154       
   14.  Daniel Wecker                 98   DJK Teutonia             42.56   149       
   15.  Florian Podschun              99   WSC Lindlar 1997 EV      44.32   132       
   16.  Mariano Paulussen             99   Patrick                  45.80   120       
   17.  Luuk Broens                   98   RZL                      48.57   100       
   18.  Tim Houben                    98   RZL                      51.51    84       
 AFGEM  David Weinand                 99   WSC Lindlar 1997 EV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Heren, 50m rugslag                   Junioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Bongers                96   RZL                      29.90   432       
    2.  Ruben Delvoie                 97   Zv Kimbria               31.07   385       
    3.  Ivo Grosveld                  97   RZL                      32.80   327       
    4.  Johannes Förster              96   WSC Lindlar 1997 EV      33.80   299       
    5.  Jitse Zonneveld               97   Rz                       34.08   292       
    6.  Andreas Gubela                96   1. Weseler SV            34.38   284       
    7.  Tim Ramaekers                 96   ZON/S&S                  34.69   276       
    8.  Timo Podesva                  97   WSC Lindlar 1997 EV      35.11   267       
    9.  Ruben Schellekens             97   TRB/RES                  35.14   266       
   10.  Rick van Wegberg              97   Patrick                  35.39   260       
   11.  John Meerten                  97   De Roersoppers           36.07   246       
   12.  Luuk Willems                  97   Patrick                  36.76   232       
   13.  Lars Hamacher                 97   Patrick                  36.82   231       
   14.  Bart Knarren                  96   ZON/S&S                  37.64   216       
   15.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                  37.80   214       
   16.  Martijn Bolkenbaas            96   TRB/RES                  37.95   211       
   17.  Jack Meerten                  97   De Roersoppers           38.85   197       
   18.  Joeri Jacobs                  97   RZL                      39.38   189       
   19.  Leon Zippel                   97   WSC Lindlar 1997 EV      40.92   168       
   20.  Erik Broens                   97   RZL                      42.70   148       
 AFGEM  Max Hohn                      97   WSC Lindlar 1997 EV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Heren, 50m rugslag                      Jeugd 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ken Boonen                    94   RZL                      32.04   351       
    2.  Lukas Olbrisch                95   WSC Lindlar 1997 EV      32.95   323       
    3.  Jardy van den Heuvel          95   TRB/RES                  33.29   313       
    4.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                  33.80   299       
    5.  Leonardo Bescotti             94   Zv Kimbria               34.48   281       
    6.  Joep Teulings                 95   Patrick                  34.82   273       
    7.  Tim Sonnemans                 94   RZL                      35.14   266       
    8.  Noud Janssen                  95   Patrick                  35.60   256       
    9.  Jim Ketelings                 94   Eszet                    36.04   246       
   10.  Jordi Hintzen                 94   Patrick                  36.63   235       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Heren, 50m rugslag               Senioren 1 en ouder
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christoph Stephan             92   WSC Lindlar 1997 EV      29.90   432       
    2.  Ruud Bex                      92   RZL                      31.26   378       
    3.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers           31.76   360       
    4.  Tim Greven                    92   Zv Kimbria               31.80   359       
    5.  Tim Kötter                    91   WSC Lindlar 1997 EV      32.29   343       
    6.  Erik Schwillens               93   Zv Kimbria               33.20   315       
    7.  Jos Beckers                   69   Patrick                  33.29   313       
    8.  Lars Brzeski                  93   1. Weseler SV            33.64   303       
    9.  Dick Duisters                 91   RZL                      34.60   279       
   10.  Mark Snijders                 88   ZON/S&S                  35.20   265       
   11.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers           35.58   256       
   12.  Harald Thijssen               89   ROB                      35.72   253       
   13.  David Orths                   93   Dülkener SV 06           36.58   236       
   14.  Karsten Meijers               90   Zv Kimbria               41.82   158       
   15.  Roy Beurskens                 90   Eszet                    42.54   150       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18               Heren, 4 x 50m vlinderslag           Junioren 1 en ouder
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                              RZL                    1:57.68   437       
        Dick Duisters, 91                      Ivo Grosveld, 97
        Ken Boonen, 94                         Jeroen Bongers, 96
            31.35  1:57.68

    2.  WSC Lindlar 1997 EV 1              WSC Lindlar 1997 EV    1:58.76   425       
        Tim Kötter, 91                         Christoph Stephan, 92
        Lukas Olbrisch, 95                     Johannes Förster, 96
            28.48  1:58.76

    3.  Patrick 1                          Patrick                2:01.36   398       
        Jos Beckers, 69                        Robin Meuwissen, 96
        Kevin Meuwissen, 95                    Joep Teulings, 95
            31.19  2:01.36

    4.  1. Weseler SV 1                    1. Weseler SV          2:11.28   314       
        Andreas Gubela, 96                     Lars Brzeski, 93
        Christian Külkens, 98                  Helge Dickel, 93
            33.32  2:11.28

    5.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:15.36   287       
        Willem Jongen, 91                      John Meerten, 97
        Jack Meerten, 97                       Koen Wijnands, 98
            29.99  2:15.36

    6.  Patrick 2                          Patrick                2:21.56   251       
        Jordi Hintzen, 94                      Rick van Wegberg, 97
        Kevin Hobbel, 97                       Noud Janssen, 95
            35.66  2:21.56

    7.  DJK Teutonia 1                     DJK Teutonia           2:32.39   201       
        Cedric Vissers, 94                     Andre Arens, 94
        Daniel Wecker, 98                      Yannick Klinkhamels, 97
            31.80  2:32.39

    8.  Patrick 3                          Patrick                2:58.70   124       
        Lars Hamacher, 97                      Luuk Meerten, 99
        Luuk Willems, 97                       Mariano Paulussen, 99
            38.01  2:58.70




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Kugler                04   Zeps                     54.28   149       
    2.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg          1:01.43   103       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                  50.65   183       
    2.  Anastasia Renssen             02   TRB/RES                  51.60   173       
    3.  Isa Verberne                  03   Sg HGN                   51.92   170       
    4.  Maike Jetten                  02   Patrick                  52.08   169       
    5.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  53.51   155       
    6.  Muriël Blok                   03   ZC Valkenburg            53.79   153       
    7.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg            54.00   151       
    8.  Evie Camp                     02   Patrick                  55.17   142       
    9.  Lea Podschun                  02   WSC Lindlar 1997 EV      55.36   140       
   10.  Sofia Sadok                   02   Zv Kimbria               57.42   126       
   11.  Carolin Flemming              02   WSC Lindlar 1997 EV      58.30   120       
   12.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg            59.31   114       
   13.  Ella Tekotte                  02   WSC Lindlar 1997 EV      59.39   114       
   14.  Anouk Solberg                 02   Sg HGN                 1:00.41   108       
   15.  Maren Killing                 02   WSC Lindlar 1997 EV    1:00.70   106       
   16.  Fenna van Rijt                03   Patrick                1:02.70    96       
   17.  Bianca Kieszl                 03   Zv Kimbria             1:06.16    82       
   18.  Isa van Loon                  03   Eszet                  1:08.59    74       
   19.  Anouk Perriëns                02   Patrick                1:09.29    71       
   DIS  Isa Coenen                    03   Sg HGN                 1:06.19             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
 AFGEM  Kalinka Albert                03   ZON/S&S                                    
 AFGEM  Davina Wolfs                  02   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 50m schoolslag        Minioren 5 en Junioren 1
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                00   Zv Kimbria               41.04   345       
    2.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                  43.07   298       
    3.  Lené Doomen                   00   TRB/RES                  44.54   270       
    4.  Katharina Baumeister          00   WSC Lindlar 1997 EV      44.90   263       
    5.  Amber Raadschilders           00   Zv Kimbria               45.22   258       
    6.  Modje Schwirten               00   WSC Lindlar 1997 EV      45.69   250       
    7.  Carina Lapper                 00   WSC Lindlar 1997 EV      46.83   232       
    8.  Sarine van Rijt               00   Patrick                  47.71   219       
    9.  Lynn Salden                   00   Patrick                  48.48   209       
   10.  Luca Marie Meierhöfer         01   WSC Lindlar 1997 EV      48.76   206       
   11.  Anouk Theunissen              00   Sg HGN                   49.39   198       
   12.  Isabelle Kleiber              00   WSC Lindlar 1997 EV      49.46   197       
   13.  Konstantina Skarlatou         00   Zv Kimbria               49.51   196       
   14.  Birte Dirks                   00   RZL                      49.69   194       
   15.  Kyra Kerkhoffs                01   ZC Valkenburg            49.81   193       
   16.  Danielle Kugler               01   Zeps                     50.20   188       
   17.  Jinte Waltmans                01   Sg HGN                   50.59   184       
   18.  Lissa van der Beek            00   Eszet                    50.98   180       
   19.  Lotte Beckers                 00   Patrick                  51.55   174       
   20.  Joyce Hawinkels               01   Eszet                    52.12   168       
   21.  Inge Jacobs                   00   RZL                      54.17   150       
   22.  Robin Schnijderberg           01   Sg HGN                   54.62   146  FJ 1 
   23.  Nicole Holthöfer              01   WSC Lindlar 1997 EV      54.62   146  FJ 2 
   24.  Anja Eschbach                 01   WSC Lindlar 1997 EV      55.20   142       
   25.  Britt Jacobs                  01   RZL                      56.31   133       
   26.  Isa Claessen                  01   Patrick                  56.92   129       
   27.  Anouk Geyselaers              01   Zv Kimbria               57.74   124       
   28.  Samara Vijvinkel              01   RZL                      58.13   121       
   29.  Sophia Droste                 00   WSC Lindlar 1997 EV      58.36   120       
   30.  Iris Lammeriks                01   ZON/S&S                1:19.54    47       
   DIS  Patricia van Dooren           00   MZ&PC                    55.20             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 AFGEM  Naomi Driessen                01   Eszet                                      
 AFGEM  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                                       
 AFGEM  Nikki Godding                 00   Zv Kimbria                                 
 AFGEM  Chanour Mercelina             01   Sg HGN                                     
 AFGEM  Lara Michelle Klaes           00   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Johanna Gampert               01   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Christina Lemnitzer           00   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 50m schoolslag                  Junioren 2 en 3
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sterre Schlicher              99   Rz                       40.19   367       
    2.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg            40.47   360       
    3.  Quinty Schoens                99   Zeps                     40.69   354       
    4.  Vanessa Müller                99   WSC Lindlar 1997 EV      41.24   340       
    5.  Celine Kerkhofs               98   Zv Kimbria               41.49   334       
    6.  Tabea Lachnit                 98   WSC Lindlar 1997 EV      41.89   324       
    7.  Daphne Dols                   99   RZL                      42.57   309       
    8.  Lina Dworatzek                98   Dülkener SV 06           42.94   301       
    9.  Rian Bongers                  98   RZL                      43.13   297       
   10.  Vanessa Ens                   98   1. Weseler SV            43.51   290       
   11.  Thalia Börsch                 99   WSC Lindlar 1997 EV      43.78   284       
   12.  Mariecke de Beer              99   ZON/S&S                  44.40   272       
   13.  Lisan Tjioe                   98   TRB/RES                  44.42   272       
   14.  Aniek Ketelings               98   Eszet                    44.47   271       
   15.  Michelle Bartelet             98   Zv Kimbria               44.58   269       
   16.  Melissa Hebben                99   RZL                      45.35   256       
   17.  Jiska van Rijt                99   Patrick                  46.71   234       
   18.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg            46.87   232       
   19.  Miriam Lachnit                98   WSC Lindlar 1997 EV      46.88   231       
   20.  Sanne Vilters                 99   De Roersoppers           47.49   223       
   21.  Carla Veith                   99   WSC Lindlar 1997 EV      47.91   217       
   22.  Anne van Straaten             99   Patrick                  48.62   207       
   23.  Eva Vullers                   99   De Roersoppers           48.74   206       
   24.  Wendy Veugen                  98   RZL                      48.78   205       
   25.  Nina Claessen                 99   Patrick                  51.31   176       
   26.  Gwenn Winkel                  99   ROB                      51.88   171       
   27.  Manouk Verstappen             99   RZL                      52.09   169       
   DIS  Beau Geenen                   99   RZL                      48.11             
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
   DIS  Lotte Offermans               98   ZON/S&S                  48.97             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 NG.ZA  Amber Winkelhuijzen           98   Zeps                                       
 AFGEM  Jaqueline van Dooren          98   MZ&PC                                      
 AFGEM  Fleur Mom                     98   ZON/S&S                                    
 AFGEM  Laura Dahl                    99   WSC Lindlar 1997 EV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 50m schoolslag                     Jeugd 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Susann Schepers               96   1. Weseler SV            39.02   402       
    2.  Birgit Hanssen                97   ROB                      40.71   354       
        Shanna van Gelooven           96   Zv Kimbria               40.71   354       
    4.  Kathleen de Beer              97   ZON/S&S                  40.93   348       
    5.  Anna-Lena Baumeister          97   WSC Lindlar 1997 EV      42.14   319       
    6.  Manon van Esch                97   TRB/RES                  42.84   303       
    7.  Miriam Orths                  96   Dülkener SV 06           43.98   280       
    8.  Steffi Kieboom                97   TRB/RES                  45.98   245       
    9.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers           46.38   239       
   10.  Leonie Schalenbach            96   WSC Lindlar 1997 EV      47.48   223       
   11.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers           47.65   220       
   12.  Greta Pumpe                   97   1. Weseler SV            50.84   181       
   13.  Amber Knarren                 97   ZON/S&S                  51.02   179       
   14.  Malin Thummes                 97   Dülkener SV 06           53.39   156       
 AFGEM  Myrthe Simons                 97   ZON/S&S                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 50m schoolslag                  Senioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Indy Diependaal               95   TRB/RES                  38.72   411       
    2.  Fiona Meuffels                95   Patrick                  39.78   379       
    3.  Michelle Meusen               94   RZL                      39.82   378       
    4.  Joyce Delsing                 95   Patrick                  40.02   372       
    5.  Judith van de Wijdeven        95   TRB/RES                  40.48   360       
    6.  Anne Klijberg                 95   TRB/RES                  41.50   334       
    7.  Rylana Slaghuis               94   ZON/S&S                  42.71   306       
    8.  Jacqueline Teley              94   RZL                      44.64   268       
    9.  Madelon Schellekens           95   TRB/RES                  44.87   264       
   10.  Nora Chrif                    95   Zv Kimbria               45.01   261       
   11.  Karin van der Aalst           95   ZON/S&S                  45.02   261       
   12.  Hannah Pumpe                  95   1. Weseler SV            46.33   240       
   13.  Joy Gijpmans                  94   ROB                      47.42   224       
 AFGEM  Marlou Jacobs                 95   RZL                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 50m schoolslag                         Senioren
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin Bongers                 93   RZL                      39.02   402       
    2.  Cato Vrouenraets              90   ZON/S&S                  39.18   397       
    3.  Suzanne Duijkers              87   ZON/S&S                  39.29   393       
    4.  Renske Venner                 90   RZL                      40.32   364       
    5.  Ankie Meusen                  93   RZL                      41.98   322       
        Jolien van Golde              92   Zv Kimbria               41.98   322       
    7.  Kathinka Vertommen            82   Zv Kimbria               42.61   308       
    8.  Melissa Geilen                90   ZC Valkenburg            43.07   298       
    9.  Maureen Muyen                 91   ZON/S&S                  43.66   287       
   10.  Mirka Dickmann                93   DJK Teutonia             43.87   282       
   11.  Leonie Lennards               86   Eszet                    45.24   257       
   12.  Rayna Maassen                 93   ROB                      45.74   249       
   13.  Robin Marban                  93   Eszet                    45.95   246       
   14.  Fabienne Jeukens              84   Zv Kimbria               46.05   244       
   15.  Tessa Schmits                 93   De Roersoppers           46.20   242       
   16.  Sarina Paulussen              93   Patrick                  46.28   240       
   17.  Laura van der Aalst           90   Zv Kimbria               46.55   236       
   18.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers           46.85   232       
   19.  Charlotte van de Laar         92   Patrick                  47.42   224       
   20.  Chantal Schrijnewerkers       93   Eszet                    47.85   218       
   21.  Linda Verhaegh                88   Eszet                    48.65   207       
   22.  Charlotte Jaspers             88   ROB                      49.52   196       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  David Jetten                  04   Patrick                1:07.48    52       
    2.  Sven van Eeghem               04   Sg HGN                 1:10.49    45       
    3.  Glenn Wolfs                   04   Patrick                1:22.23    28       
   DIS  Tom Perriëns                  04   Patrick                                    
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stef Arntz                    02   Sg HGN                   48.38   142       
    2.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           52.34   112       
    3.  Esper Schreurs                03   Zeps                     53.36   105       
    4.  Aaron Giebermann              02   WSC Lindlar 1997 EV      55.47    94       
    5.  Thijn Damen                   03   TRB/RES                  55.95    91       
    6.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers           56.76    88       
    7.  Joën Verstappen               02   RZL                      56.91    87       
    8.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  57.40    85       
    9.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers           57.70    83       
   10.  Nino van Beek                 02   Zeps                     58.07    82       
   11.  Jens Doomen                   03   TRB/RES                  59.27    77       
   12.  Youri Driessen                03   Eszet                    59.30    77       
   13.  Paul Behrendt                 02   WSC Lindlar 1997 EV      59.64    75       
   14.  Lukas Kawetzki                02   WSC Lindlar 1997 EV    1:00.30    73       
   15.  Kyle Sanders                  03   Eszet                  1:00.95    71       
   16.  Christian van der Haijden     03   Sg HGN                 1:01.07    70       
   17.  Maikel Nelissen               03   Zv Kimbria             1:01.78    68       
   18.  Nico Hörter                   02   WSC Lindlar 1997 EV    1:02.37    66       
   19.  Elian Zippel                  02   WSC Lindlar 1997 EV    1:04.51    59       
   DIS  Johannes Hillebrand           02   WSC Lindlar 1997 EV      59.23             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Tom Knickenberg               02   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 5 en 6
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                       43.87   190       
    2.  Ian Sanders                   01   Eszet                    44.04   188       
    3.  Milo Simons                   00   ZON/S&S                  45.32   172       
    4.  Jens Dworatzek                01   Dülkener SV 06           47.46   150       
    5.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers           49.93   129       
    6.  Csaba Komoroczky              00   TRB/RES                  50.24   126       
    7.  Aaron Camp                    00   Patrick                  50.65   123       
    8.  Tim van Loon                  01   Eszet                    51.35   118       
    9.  Lars Rademakers               00   Patrick                  52.61   110       
   10.  Casper Bolkenbaas             00   TRB/RES                  53.47   105       
   11.  Jonas Derboven                01   WSC Lindlar 1997 EV      55.25    95       
   12.  Nico Warmuth                  01   WSC Lindlar 1997 EV      58.33    81       
   13.  Jordy Walthie                 00   Zv Kimbria               59.04    78       
   14.  Paul Fischer                  01   WSC Lindlar 1997 EV    1:01.42    69       
 AFGEM  Felix Rau                     00   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Kamal Moustarieh              01   Zv Kimbria                                 
 AFGEM  Max Dolle                     01   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Heren, 50m schoolslag                  Junioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers           36.86   321       
        Christian Külkens             98   1. Weseler SV            36.86   321       
    3.  Niklas Nellen                 98   WSC Lindlar 1997 EV      38.03   292       
    4.  Nils Meierhöfer               98   WSC Lindlar 1997 EV      38.32   286       
    5.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria               38.55   281       
    6.  Stefan van de Wijdeven        98   TRB/RES                  40.13   249       
    7.  Lars Hobus                    98   RZL                      41.25   229       
    8.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers           41.38   227       
    9.  Florian Podschun              99   WSC Lindlar 1997 EV      43.78   191       
   10.  Lars Hurks                    99   TRB/RES                  46.39   161       
   11.  Jiry Maassen                  98   ROB                      46.46   160       
   12.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers           46.50   160       
   13.  Sven Geenen                   98   RZL                      47.32   151       
   14.  Mariano Paulussen             99   Patrick                  47.45   150       
   15.  Luuk Meerten                  99   Patrick                  52.19   113       
   16.  Luuk Broens                   98   RZL                      54.87    97       
   17.  Tim Houben                    98   RZL                      55.79    92       
 AFGEM  David Weinand                 99   WSC Lindlar 1997 EV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Heren, 50m schoolslag                  Junioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivo Grosveld                  97   RZL                      35.50   359       
    2.  Jeroen Bongers                96   RZL                      36.02   344       
    3.  Jitse Zonneveld               97   Rz                       36.98   318       
    4.  Johannes Förster              96   WSC Lindlar 1997 EV      38.03   292       
    5.  Ruben Delvoie                 97   Zv Kimbria               38.83   274       
    6.  Robin Meuwissen               96   Patrick                  39.39   263       
    7.  Martijn Bolkenbaas            96   TRB/RES                  39.68   257       
    8.  Justin Landmann               96   Dülkener SV 06           39.70   257       
    9.  Tim Ramaekers                 96   ZON/S&S                  40.46   243       
   10.  Timo Podesva                  97   WSC Lindlar 1997 EV      40.70   238       
   11.  Rick van Wegberg              97   Patrick                  41.17   230       
   12.  Jack Meerten                  97   De Roersoppers           41.68   222       
   13.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                  41.94   218       
   14.  Joeri Jacobs                  97   RZL                      43.70   192       
   15.  John Meerten                  97   De Roersoppers           43.92   190  FJ 1 
   16.  Leon Zippel                   97   WSC Lindlar 1997 EV      43.92   190  FJ 2 
   17.  Luuk Willems                  97   Patrick                  44.12   187       
   18.  Erik Broens                   97   RZL                      45.39   172       
   19.  Yannick Klinkhamels           97   DJK Teutonia             46.23   162       
   20.  Lars Hamacher                 97   Patrick                  46.50   160       
   21.  Bart Knarren                  96   ZON/S&S                  47.37   151       
   DIS  Ruben Schellekens             97   TRB/RES                  42.89             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Alex Arnold                   96   DJK Teutonia                               
 AFGEM  Max Hohn                      97   WSC Lindlar 1997 EV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Heren, 50m schoolslag                     Jeugd 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leonardo Bescotti             94   Zv Kimbria               33.64   422       
    2.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                  34.55   390       
    3.  Tim Sonnemans                 94   RZL                      35.32   365       
    4.  Jardy van den Heuvel          95   TRB/RES                  35.95   346       
    5.  Noud Janssen                  95   Patrick                  36.32   336       
    6.  Lukas Olbrisch                95   WSC Lindlar 1997 EV      37.67   301       
    7.  Cedric Vissers                94   DJK Teutonia             37.86   296       
    8.  Andre Arens                   94   DJK Teutonia             38.11   290       
    9.  Ken Boonen                    94   RZL                      38.65   278       
   10.  Jim Ketelings                 94   Eszet                    38.73   277       
   11.  Joep Teulings                 95   Patrick                  38.97   272       
   12.  Jordi Hintzen                 94   Patrick                  40.88   235       
   13.  Paul Wanders                  94   DJK Teutonia             42.68   207       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Heren, 50m schoolslag              Senioren 1 en ouder
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  David Orths                   93   Dülkener SV 06           33.38   432  FJ 1 
    2.  Christoph Stephan             92   WSC Lindlar 1997 EV      33.38   432  FJ 2 
    3.  Tim Greven                    92   Zv Kimbria               33.38   432  FJ 3 
    4.  Tim Kötter                    91   WSC Lindlar 1997 EV      33.78   417  FJ 1 
    5.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers           33.78   417  FJ 2 
    6.  Tobias Link                   89   SG Moenchengladbach      33.95   411       
    7.  Jos Beckers                   69   Patrick                  34.21   402       
    8.  Erik Schwillens               93   Zv Kimbria               35.04   374       
    9.  Mark Snijders                 88   ZON/S&S                  35.43   361       
   10.  Ulf Priewe                    65   1. Weseler SV            36.28   337       
   11.  Harald Thijssen               89   ROB                      36.62   327       
   12.  Helge Dickel                  93   1. Weseler SV            36.86   321       
   13.  Ruud Bex                      92   RZL                      38.90   273       
   14.  Dick Duisters                 91   RZL                      39.61   259       
   15.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers           40.64   239       
   16.  Lukas Herz                    93   Dülkener SV 06           40.67   239       
   17.  Karsten Meijers               90   Zv Kimbria               42.86   204       
   DIS  Roy Beurskens                 90   Eszet                    43.43        SL   
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 AFGEM  Marco Lufen                   93   DJK Teutonia                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Kugler                04   Zeps                     45.65   132       
    2.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg            51.70    90       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                  38.16   226       
    2.  Sofia Sadok                   02   Zv Kimbria               39.71   200       
    3.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg            39.90   197       
    4.  Muriël Blok                   03   ZC Valkenburg            40.12   194       
    5.  Lea Podschun                  02   WSC Lindlar 1997 EV      40.47   189       
    6.  Michelle Godding              02   Zv Kimbria               40.85   184       
    7.  Maike Jetten                  02   Patrick                  42.77   160       
    8.  Anastasia Renssen             02   TRB/RES                  44.13   146       
    9.  Isa Verberne                  03   Sg HGN                   44.60   141       
   10.  Carolin Flemming              02   WSC Lindlar 1997 EV      44.67   141       
   11.  Evie Camp                     02   Patrick                  46.52   124       
   12.  Anouk Solberg                 02   Sg HGN                   46.92   121       
   13.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg            48.45   110       
   14.  Isa Coenen                    03   Sg HGN                   50.03   100       
   15.  Jill Winands                  02   Eszet                    50.57    97       
   16.  Ella Tekotte                  02   WSC Lindlar 1997 EV      53.38    82       
   17.  Anouk Perriëns                02   Patrick                  54.40    78       
   18.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  56.48    69       
   19.  Maren Killing                 02   WSC Lindlar 1997 EV      59.07    60       
   20.  Bianca Kieszl                 03   Zv Kimbria               59.12    60       
   21.  Fenna van Rijt                03   Patrick                  59.21    60       
   22.  Isa van Loon                  03   Eszet                  1:00.80    55       
 AFGEM  Davina Wolfs                  02   Patrick                                    
 AFGEM  Kalinka Albert                03   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Meisjes, 50m vrije slag        Minioren 5 en Junioren 1
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                00   Zv Kimbria               30.65   436       
    2.  Amber Raadschilders           00   Zv Kimbria               31.88   387       
    3.  Lené Doomen                   00   TRB/RES                  33.51   333       
    4.  Luca Marie Meierhöfer         01   WSC Lindlar 1997 EV      34.73   300       
    5.  Katharina Baumeister          00   WSC Lindlar 1997 EV      35.07   291       
    6.  Sarine van Rijt               00   Patrick                  35.78   274       
    7.  Lynn Salden                   00   Patrick                  35.93   270       
    8.  Lissa van der Beek            00   Eszet                    36.95   249  FJ 1 
    9.  Konstantina Skarlatou         00   Zv Kimbria               36.95   249  FJ 2 
   10.  Danielle Kugler               01   Zeps                     37.55   237       
   11.  Kyra Kerkhoffs                01   ZC Valkenburg            37.59   236       
   12.  Anouk Theunissen              00   Sg HGN                   38.08   227       
   13.  Modje Schwirten               00   WSC Lindlar 1997 EV      38.32   223       
   14.  Carina Lapper                 00   WSC Lindlar 1997 EV      38.94   212       
   15.  Robin Schnijderberg           01   Sg HGN                   38.99   212       
   16.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                  39.23   208       
   17.  Birte Dirks                   00   RZL                      39.66   201       
   18.  Inge Jacobs                   00   RZL                      39.97   196       
   19.  Anouk Geyselaers              01   Zv Kimbria               40.03   195       
   20.  Isabelle Kleiber              00   WSC Lindlar 1997 EV      40.26   192       
   21.  Jinte Waltmans                01   Sg HGN                   40.31   191  FJ 1 
   22.  Sophia Droste                 00   WSC Lindlar 1997 EV      40.31   191  FJ 2 
   23.  Lotte Beckers                 00   Patrick                  41.65   173       
   24.  Joyce Hawinkels               01   Eszet                    42.79   160       
   25.  Anja Eschbach                 01   WSC Lindlar 1997 EV      43.53   152       
   26.  Nicole Holthöfer              01   WSC Lindlar 1997 EV      47.89   114       
   27.  Patricia van Dooren           00   MZ&PC                    48.21   112       
   28.  Samara Vijvinkel              01   RZL                      48.89   107       
   29.  Britt Jacobs                  01   RZL                      50.77    96       
   30.  Isa Claessen                  01   Patrick                  53.15    83       
   31.  Iris Lammeriks                01   ZON/S&S                1:10.27    36       
 AFGEM  Chanour Mercelina             01   Sg HGN                                     
 AFGEM  Lara Michelle Klaes           00   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Johanna Gampert               01   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Christina Lemnitzer           00   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Naomi Driessen                01   Eszet                                      
 AFGEM  Nikki Godding                 00   Zv Kimbria                                 
 AFGEM  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 50m vrije slag                  Junioren 2 en 3
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celine Kerkhofs               98   Zv Kimbria               30.93   424       
    2.  Rian Bongers                  98   RZL                      31.60   398       
    3.  Sterre Schlicher              99   Rz                       31.86   388       
    4.  Wendy Veugen                  98   RZL                      32.02   382       
    5.  Lina Dworatzek                98   Dülkener SV 06           32.10   379       
    6.  Quinty Schoens                99   Zeps                     32.17   377       
    7.  Lisan Tjioe                   98   TRB/RES                  32.79   356       
    8.  Tabea Lachnit                 98   WSC Lindlar 1997 EV      32.91   352       
    9.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg            33.46   335       
   10.  Ydwien Vervoort               98   De Roersoppers           33.56   332       
   11.  Melissa Hebben                99   RZL                      33.70   328       
   12.  Miriam Lachnit                98   WSC Lindlar 1997 EV      33.82   324       
   13.  Beau Geenen                   99   RZL                      33.92   322       
   14.  Michelle Bartelet             98   Zv Kimbria               34.04   318       
   15.  Vanessa Müller                99   WSC Lindlar 1997 EV      34.26   312       
   16.  Jiska van Rijt                99   Patrick                  34.75   299       
   17.  Aniek Ketelings               98   Eszet                    34.89   295       
   18.  Carla Veith                   99   WSC Lindlar 1997 EV      34.93   294       
   19.  Thalia Börsch                 99   WSC Lindlar 1997 EV      34.95   294       
   20.  Daphne Dols                   99   RZL                      35.51   280       
   21.  Mariecke de Beer              99   ZON/S&S                  35.71   275       
   22.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg            35.92   271       
   23.  Anne van Straaten             99   Patrick                  36.01   269       
   24.  Lotte Offermans               98   ZON/S&S                  36.40   260       
   25.  Sanne Vilters                 99   De Roersoppers           36.63   255       
   26.  Vanessa Ens                   98   1. Weseler SV            37.45   239       
   27.  Eva Vullers                   99   De Roersoppers           37.71   234       
   28.  Manouk Verstappen             99   RZL                      38.24   224       
   29.  Nina Claessen                 99   Patrick                  43.54   152       
   30.  Gwenn Winkel                  99   ROB                      43.69   150       
 NG.ZA  Amber Winkelhuijzen           98   Zeps                                       
 AFGEM  Fleur Mom                     98   ZON/S&S                                    
 AFGEM  Laura Dahl                    99   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Jaqueline van Dooren          98   MZ&PC                                      


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 50m vrije slag                     Jeugd 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Susann Schepers               96   1. Weseler SV            29.64   482       
    2.  Manon van Esch                97   TRB/RES                  30.56   440       
    3.  Birgit Hanssen                97   ROB                      31.16   415       
    4.  Kathleen de Beer              97   ZON/S&S                  31.33   408       
    5.  Anna-Lena Baumeister          97   WSC Lindlar 1997 EV      31.96   384       
    6.  Steffi Kieboom                97   TRB/RES                  32.02   382       
    7.  Lilian Grootens               96   1. Weseler SV            32.22   375       
    8.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers           32.30   372       
    9.  Alexandra Bruns               96   1. Weseler SV            32.34   371       
   10.  Shanna van Gelooven           96   Zv Kimbria               32.85   354       
   11.  Merit Thummes                 96   Dülkener SV 06           33.63   330       
   12.  Kyra Raadschilders            96   Zv Kimbria               34.04   318       
   13.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers           35.44   282       
   14.  Johanna Lorenz                97   Dülkener SV 06           35.90   271       
   15.  Greta Pumpe                   97   1. Weseler SV            36.82   251       
   16.  Miriam Orths                  96   Dülkener SV 06           36.95   249       
   17.  Leonie Schalenbach            96   WSC Lindlar 1997 EV      37.11   245       
   18.  Malin Thummes                 97   Dülkener SV 06           37.90   230       
   19.  Amber Knarren                 97   ZON/S&S                  41.30   178       
 AFGEM  Myrthe Simons                 97   ZON/S&S                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 50m vrije slag                  Senioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van de Wijdeven        95   TRB/RES                  28.49   543       
    2.  Sabrina Lorenz                94   Dülkener SV 06           28.82   525       
    3.  Fiona Meuffels                95   Patrick                  29.22   503       
    4.  Michelle Meusen               94   RZL                      29.86   472       
    5.  Anne Klijberg                 95   TRB/RES                  30.61   438       
    6.  Indy Diependaal               95   TRB/RES                  30.71   433       
    7.  Madelon Schellekens           95   TRB/RES                  31.47   403       
    8.  Rylana Slaghuis               94   ZON/S&S                  31.83   389       
    9.  Joyce Delsing                 95   Patrick                  32.79   356       
   10.  Jacqueline Teley              94   RZL                      33.39   337       
   11.  Nora Chrif                    95   Zv Kimbria               33.99   320       
   12.  Karin van der Aalst           95   ZON/S&S                  34.86   296       
   13.  Joy Gijpmans                  94   ROB                      37.07   246       
   14.  Hannah Pumpe                  95   1. Weseler SV            40.38   190       
 AFGEM  Katrin Küppers                95   Dülkener SV 06                             
 AFGEM  Marlou Jacobs                 95   RZL                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 50m vrije slag                         Senioren
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cato Vrouenraets              90   ZON/S&S                  30.21   455       
    2.  Karin Bongers                 93   RZL                      30.29   452       
    3.  Renske Venner                 90   RZL                      30.76   431       
    4.  Kathinka Vertommen            82   Zv Kimbria               31.32   409       
    5.  Sarina Paulussen              93   Patrick                  31.47   403       
    6.  Suzanne Duijkers              87   ZON/S&S                  31.76   392       
    7.  Jolien van Golde              92   Zv Kimbria               32.45   367       
    8.  Melissa Geilen                90   ZC Valkenburg            32.48   366       
    9.  Maureen Muyen                 91   ZON/S&S                  32.55   364       
   10.  Ankie Meusen                  93   RZL                      32.78   356       
   11.  Fabienne Jeukens              84   Zv Kimbria               33.04   348       
   12.  Larissa Borgmann              93   1. Weseler SV            33.43   336       
   13.  Charlotte van de Laar         92   Patrick                  33.45   335       
   14.  Mirka Dickmann                93   DJK Teutonia             33.60   331       
   15.  Robin Marban                  93   Eszet                    34.49   306       
   16.  Chantal Schrijnewerkers       93   Eszet                    34.87   296       
   17.  Charlotte Jaspers             88   ROB                      34.90   295       
   18.  Laura van der Aalst           90   Zv Kimbria               35.40   283       
   19.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers           35.60   278       
   20.  Leonie Lennards               86   Eszet                    35.89   271       
   21.  Tessa Schmits                 93   De Roersoppers           35.96   270       
   22.  Rayna Maassen                 93   ROB                      36.60   256       
   23.  Linda Verhaegh                88   Eszet                    37.15   245       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cas Vandewall                 04   MZ&PC                    39.82   132       
    2.  Tom Perriëns                  04   Patrick                1:10.16    24       
    3.  Glenn Wolfs                   04   Patrick                1:11.51    22       
    4.  David Jetten                  04   Patrick                1:13.29    21       
    5.  Sven van Eeghem               04   Sg HGN                 1:16.69    18       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijn Damen                   03   TRB/RES                  40.15   129       
    2.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           40.36   127       
    3.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  40.81   123       
    4.  Esper Schreurs                03   Zeps                     41.10   120       
    5.  Joën Verstappen               02   RZL                      43.38   102       
    6.  Koen de Jonge                 02   Sg HGN                   43.75    99       
    7.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers           44.09    97  FJ 1 
    8.  Stef Arntz                    02   Sg HGN                   44.09    97  FJ 2 
    9.  Christian van der Haijden     03   Sg HGN                   44.71    93       
   10.  Jens Doomen                   03   TRB/RES                  45.41    89       
   11.  Nino van Beek                 02   Zeps                     45.64    87       
   12.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers           45.86    86       
   13.  Paul Behrendt                 02   WSC Lindlar 1997 EV      45.92    86       
   14.  Lukas Kawetzki                02   WSC Lindlar 1997 EV      48.38    73       
   15.  Aaron Giebermann              02   WSC Lindlar 1997 EV      50.20    66       
   16.  Elian Zippel                  02   WSC Lindlar 1997 EV      50.74    64       
   17.  Youri Driessen                03   Eszet                    54.92    50       
   18.  Kyle Sanders                  03   Eszet                    55.92    47       
   19.  Maikel Nelissen               03   Zv Kimbria               57.46    44       
   20.  Johannes Hillebrand           02   WSC Lindlar 1997 EV      58.87    41       
   DIS  Nico Hörter                   02   WSC Lindlar 1997 EV                        
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 AFGEM  Tom Knickenberg               02   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en 6
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                       32.82   236  FJ 1 
    2.  Csaba Komoroczky              00   TRB/RES                  32.82   236  FJ 2 
    3.  Milo Simons                   00   ZON/S&S                  33.36   225       
    4.  Ian Sanders                   01   Eszet                    35.73   183       
    5.  Aaron Camp                    00   Patrick                  36.84   167       
    6.  Casper Bolkenbaas             00   TRB/RES                  37.52   158       
    7.  Jens Dworatzek                01   Dülkener SV 06           38.05   151       
    8.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers           38.37   148       
    9.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers           39.79   132       
   10.  Lars Rademakers               00   Patrick                  42.42   109       
   11.  Tim van Loon                  01   Eszet                    43.75    99       
   12.  Jonas Derboven                01   WSC Lindlar 1997 EV      44.10    97       
   13.  Paul Fischer                  01   WSC Lindlar 1997 EV      46.58    82       
   14.  Nico Warmuth                  01   WSC Lindlar 1997 EV      51.70    60       
   15.  Jordy Walthie                 00   Zv Kimbria               51.88    59       
 AFGEM  Max Dolle                     01   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Kamal Moustarieh              01   Zv Kimbria                                 
 AFGEM  Felix Rau                     00   WSC Lindlar 1997 EV                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Heren, 50m vrije slag                  Junioren 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nils Meierhöfer               98   WSC Lindlar 1997 EV      27.63   396       
    2.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria               29.48   326       
    3.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers           29.76   317       
    4.  Christian Külkens             98   1. Weseler SV            30.14   305       
    5.  Lars Hobus                    98   RZL                      30.16   304       
    6.  Niklas Nellen                 98   WSC Lindlar 1997 EV      30.48   295       
    7.  Stefan van de Wijdeven        98   TRB/RES                  30.59   292       
    8.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers           30.78   286       
    9.  Florian Podschun              99   WSC Lindlar 1997 EV      32.86   235       
   10.  Lars Hurks                    99   TRB/RES                  33.08   231       
   11.  Sven Geenen                   98   RZL                      34.11   210       
   12.  Daniel Wecker                 98   DJK Teutonia             34.41   205       
   13.  Jiry Maassen                  98   ROB                      35.38   188       
   14.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers           36.84   167       
   15.  Luuk Meerten                  99   Patrick                  37.12   163       
   16.  Mariano Paulussen             99   Patrick                  38.26   149       
   17.  Tim Houben                    98   RZL                      40.39   126       
   18.  Luuk Broens                   98   RZL                      42.60   108       
 AFGEM  David Weinand                 99   WSC Lindlar 1997 EV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Heren, 50m vrije slag                  Junioren 3 en 4
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jitse Zonneveld               97   Rz                       26.85   432       
    2.  Jeroen Bongers                96   RZL                      27.13   418       
    3.  Ivo Grosveld                  97   RZL                      27.32   410       
    4.  Johannes Förster              96   WSC Lindlar 1997 EV      27.46   404       
    5.  Ruben Delvoie                 97   Zv Kimbria               28.21   372       
    6.  Rick van Wegberg              97   Patrick                  28.86   348       
    7.  Robin Meuwissen               96   Patrick                  29.20   336       
    8.  John Meerten                  97   De Roersoppers           29.60   322       
    9.  Martijn Bolkenbaas            96   TRB/RES                  29.86   314       
   10.  Tim Ramaekers                 96   ZON/S&S                  30.14   305       
   11.  Bart Knarren                  96   ZON/S&S                  30.36   298       
   12.  Jack Meerten                  97   De Roersoppers           30.46   296       
   13.  Ruben Schellekens             97   TRB/RES                  30.54   293       
   14.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                  30.64   290       
   15.  Timo Podesva                  97   WSC Lindlar 1997 EV      30.72   288       
   16.  Justin Landmann               96   Dülkener SV 06           31.16   276       
   17.  Luuk Willems                  97   Patrick                  31.95   256       
   18.  Leon Zippel                   97   WSC Lindlar 1997 EV      32.18   251       
   19.  Lars Hamacher                 97   Patrick                  32.34   247       
   20.  Joeri Jacobs                  97   RZL                      33.09   230       
   21.  Yannick Klinkhamels           97   DJK Teutonia             36.25   175       
   22.  Erik Broens                   97   RZL                      37.57   157       
 NG.ZA  Andreas Gubela                96   1. Weseler SV                              
 AFGEM  Max Hohn                      97   WSC Lindlar 1997 EV                        
 AFGEM  Alex Arnold                   96   DJK Teutonia                               


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Heren, 50m vrije slag                     Jeugd 1 en 2
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ken Boonen                    94   RZL                      25.71   492       
    2.  Jardy van den Heuvel          95   TRB/RES                  25.91   480       
    3.  Leonardo Bescotti             94   Zv Kimbria               25.94   479       
    4.  Lukas Olbrisch                95   WSC Lindlar 1997 EV      27.13   418       
    5.  Joep Teulings                 95   Patrick                  27.26   412       
    6.  Noud Janssen                  95   Patrick                  27.46   404       
    7.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                  27.79   389       
    8.  Cedric Vissers                94   DJK Teutonia             28.11   376       
    9.  Tim Sonnemans                 94   RZL                      28.86   348       
   10.  Andre Arens                   94   DJK Teutonia             29.63   321       
   11.  Jim Ketelings                 94   Eszet                    29.90   312       
   12.  Jordi Hintzen                 94   Patrick                  32.21   250       
   DIS  Paul Wanders                  94   DJK Teutonia                               
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Heren, 50m vrije slag              Senioren 1 en ouder
25-2-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tobias Link                   89   SG Moenchengladbach      25.02   534       
    2.  Tim Kötter                    91   WSC Lindlar 1997 EV      26.46   451       
    3.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers           26.61   443       
    4.  Ruud Bex                      92   RZL                      26.69   439       
    5.  Jos Beckers                   69   Patrick                  26.89   430       
    6.  Lars Brzeski                  93   1. Weseler SV            27.10   420       
    7.  Erik Schwillens               93   Zv Kimbria               27.46   404       
    8.  Mark Snijders                 88   ZON/S&S                  27.56   399       
    9.  Harald Thijssen               89   ROB                      27.84   387       
   10.  Christoph Stephan             92   WSC Lindlar 1997 EV      28.12   376       
   11.  David Orths                   93   Dülkener SV 06           28.63   356  FJ 1 
   12.  Ulf Priewe                    65   1. Weseler SV            28.63   356  FJ 2 
   13.  Dick Duisters                 91   RZL                      28.66   355       
   14.  Helge Dickel                  93   1. Weseler SV            29.04   341       
   15.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers           30.38   298       
   16.  Karsten Meijers               90   Zv Kimbria               30.78   286       
   17.  Lukas Herz                    93   Dülkener SV 06           31.83   259       
   18.  Roy Beurskens                 90   Eszet                    34.07   211       
 AFGEM  Marco Lufen                   93   DJK Teutonia                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35               Alle, 10 x 50m vrije slag               11 jaar en ouder
25-2-2012                       (D/H/D/H/D/H/D/H/D/H)                          Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                              RZL                    4:46.72   349       
        Wendy Veugen, 98                       Ruud Bex, 92
        Dick Duisters, 91                      Renske Venner, 90
        Rian Bongers, 98                       Jeroen Bongers, 96
        Ivo Grosveld, 97                       Michelle Meusen, 94
        Karin Bongers, 93                      Ken Boonen, 94
            31.58  4:46.72

    2.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             4:55.24   319       
        Celine Kerkhofs, 98                    Ruben Delvoie, 97
        Caio Passos-newman, 98                 Jolien van Golde, 92
        Kathinka Vertommen, 82                 Tim Greven, 92
        Erik Schwillens, 93                    Amber Kerkhofs, 00
        Amber Raadschilders, 00                Leonardo Bescotti, 94
            31.02  4:55.24

    3.  Patrick 1                          Patrick                4:55.73   318       
        Fiona Meuffels, 95                     Kevin Meuwissen, 95
        Jos Beckers, 69                        Charlotte van de Laar, 92
        Sarina Paulussen, 93                   Joep Teulings, 95
        Noud Janssen, 95                       Jiska van Rijt, 99
        Joyce Delsing, 95                      Rick van Wegberg, 97
            29.70  4:55.73

    4.  WSC Lindlar 1997 EV 1              WSC Lindlar 1997 EV    5:05.08   289       
        Anna-Lena Baumeister, 97               Lukas Olbrisch, 95
        Tim Kötter, 91                         Carla Veith, 99
        Miriam Lachnit, 98                     Johannes Förster, 96
        Christoph Stephan, 92                  Vanessa Müller, 99
        Tabea Lachnit, 98                      Nils Meierhöfer, 98
            32.00  5:05.08

    5.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         5:27.34   234       
        Tessa Schmits, 93                      Jack Meerten, 97
        Serve Nelissen, 99                     Anneloes Meijers, 97
        Sanne Vilters, 99                      Koen Wijnands, 98
        Roel Wijnands, 99                      Claudia Creemers, 92
        Ydwien Vervoort, 98                    Willem Jongen, 91
            35.99  5:27.34

    6.  RZL 2                              RZL                    5:33.83   221       
        Beau Geenen, 99                        Joeri Jacobs, 97
        Tim Houben, 98                         Ankie Meusen, 93
        Daphne Dols, 99                        Lars Hobus, 98
        Sven Geenen, 98                        Melissa Hebben, 99
        Jacqueline Teley, 94                   Tim Sonnemans, 94
            33.54  5:33.83

    7.  Patrick 2                          Patrick                5:56.61   181       
        Sharon Wolfs, 00                       Luuk Willems, 97
        Robin Meuwissen, 96                    Lotte Beckers, 00
        Anne van Straaten, 99                  Jordi Hintzen, 94
        Kevin Hobbel, 97                       Nina Claessen, 99
        Lynn Salden, 00                        Lars Hamacher, 97
            37.32  5:56.61




SPLASH Meet Manager 11Registered to Patrick