Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Heren, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Heren, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 26. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 27. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 28. Dames, 1500m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 29. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 30. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 31. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 32. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 12-2-2012


Programmanr. 1
12-2-2012 - 14:00
Heren, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven DoggerDe Zwoer4:25.821996006174:28.67
100m:1:03.70200m:2:12.02400m:4:28.67
2.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen4:24.941995005234:33.64
100m:1:05.43200m:2:15.43400m:4:33.64
3.Stijn AvezaatOne Team Swimming4:41.841997007294:37.91
100m:1:04.87200m:2:16.19400m:4:37.91
4.Mitchell van WinsumAZ&PC4:34.471995006194:38.24
100m:1:04.83200m:2:15.33400m:4:38.24
5.Martijn KornetOne Team Swimming4:44.261997002314:43.01
100m:1:05.77200m:2:17.85400m:4:43.01
6.Jeljer AldershofZV Haerlem4:39.341998007194:46.19
100m:1:06.62200m:2:19.85400m:4:46.19
7.Kilian BontjerNova4:59.211998007515:10.92
100m:1:10.80200m:2:30.07400m:5:10.92
8.Skip de MönninkAZ&PC5:00.291999010355:15.70
100m:1:11.82200m:2:34.26400m:5:15.70


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-2-2012 - 14:05
Dames, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leonie van NoortDe Zijl LGB4:21.611993017524:28.76
100m:1:03.48200m:2:12.51400m:4:28.76
2.Lotte WilmsAZ&PC4:28.121984027704:30.80
100m:1:06.82200m:2:16.64400m:4:30.80
3.Shireen PostAZ&PC4:28.251995032864:43.54
200m:2:18.39400m:4:43.54
4.Danielle GrootesDe Zijl LGB4:40.941995012784:58.76
100m:1:12.14200m:2:27.98400m:4:58.76
5.Brigit BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen4:49.121998002165:05.45
100m:1:14.89200m:2:32.92400m:5:05.45
6.Chiara van WinsumAZ&PC5:10.701998003645:21.64
100m:1:16.51200m:2:39.69400m:5:21.64
7.Romy PanstersZC Valkenburg5:32.741996059005:33.96
100m:1:18.36200m:2:43.52400m:5:33.96
8.Jodie HattonAZ&PC5:22.331998060485:37.79
100m:1:18.69200m:2:43.68400m:5:37.79


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-2-2012 - 14:11
Heren, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ensger KotterinkCamden Swiss Cottage2:08.14583682:12.89
100m:1:04.95200m:2:12.89
2.Rense LoohuisDe Dinkel2:07.271991014772:13.86
100m:1:04.93200m:2:13.86
3.Daniël BuijsAZ&PC2:09.351996001832:20.56FJ 1
100m:1:07.48200m:2:20.56
4.Arjan HanseAZ&PC2:17.201995006572:20.56FJ 2
100m:1:08.07200m:2:20.56
5.Jeroen GijselaarDe Dinkel2:12.641993007772:20.99
100m:1:08.83200m:2:20.99
6.Damon PeperkampOZ&PC2:16.261995011012:23.57
100m:1:09.55200m:2:23.57
7.Mike SchelNDD2:19.041994032792:25.86
100m:1:12.00200m:2:25.86
8.Pim KienhuisDe Dinkel2:14.711993002632:26.25
100m:1:08.99200m:2:26.25
9.Thijs van den EndOne Team Swimming2:24.611993068032:28.84
100m:1:13.24200m:2:28.84
10.Ruben GriffioenDe Columbiaan2:32.421999007712:33.51
100m:1:15.61200m:2:33.51
11.Roy van der WoudeZV Haerlem2:25.121997005792:34.32
100m:1:16.10200m:2:34.32
12.Twan EenkhoornWS Twente2:40.361998016292:36.39
100m:1:17.60200m:2:36.39
13.Wouter de LangZPC Bikkel Hoogeveen2:31.641998011472:37.40
100m:1:16.21200m:2:37.40
14.Hans-Jan WesterhofWS Twente2:38.061997014812:37.89
100m:1:17.32200m:2:37.89
15.Wouter ArnoldusWVZ2:37.161998005812:45.88
100m:1:21.20200m:2:45.88
16.Jos van HerkVZC  E&P2:51.121998030372:54.72
100m:1:26.09200m:2:54.72


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-2-2012 - 14:17
Dames, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike van VeenZPC Bikkel Hoogeveen2:20.471997002922:27.58FJ 1
100m:1:12.17200m:2:27.58
2.Nicole BennisRacing Club2:19.291996004702:27.58FJ 2
100m:1:12.31200m:2:27.58
3.Michelle HoogendoornOZ&PC2:20.471995037182:28.09
100m:1:13.89200m:2:28.09
4.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:20.451994000682:29.16
100m:1:12.86200m:2:29.16
5.Elisabeth RivardWVZ2:22.231996002442:29.90
100m:1:12.97200m:2:29.90
6.Jamilla van VeenOne Team Swimming2:31.221996031922:31.02
100m:1:12.71200m:2:31.02
7.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:26.551996009822:33.13
100m:1:13.65200m:2:33.13
8.Ela HuttenMNC Dordrecht2:25.761993003542:34.07
100m:1:14.13200m:2:34.07
9.Joyce MenninkDedemsvaart-AC2:28.051996011802:34.82
100m:1:16.36200m:2:34.82
10.Mette BijemanAquarijn2:32.801995062822:35.60
100m:1:15.81200m:2:35.60
11.Manon ManningNova2:30.781999041182:35.85
100m:1:17.89200m:2:35.85
12.Kim VisserRacing Club2:32.741997025162:37.74
100m:1:15.98200m:2:37.74
13.Vivianne DortmondDe Pinquin2:39.081998015782:37.90
100m:1:16.93200m:2:37.90
14.Kemi AlakeNDD2:34.911996039122:38.11
100m:1:15.36200m:2:38.11
15.Sharonne UrbanusZPC Bikkel Hoogeveen2:30.741997009442:38.42
100m:1:16.76200m:2:38.42
16.Revecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen2:33.731998029622:42.61
100m:1:18.44200m:2:42.61
17.Amber IJzebrinkDedemsvaart-AC2:34.341996022582:46.36
100m:1:18.63200m:2:46.36
18.Eva van Ginnekenzv De Vennen2:43.891998001642:47.29
100m:1:21.32200m:2:47.29
19.Laura WillemsenAquarijn2:40.321997001682:49.25
100m:1:22.80200m:2:49.25
20.Anique CoelinghZPC Bikkel Hoogeveen2:44.692000006382:49.74
100m:1:23.95200m:2:49.74
21.Eline HendriksAZ&PC2:46.231998027942:50.81
100m:1:23.28200m:2:50.81
22.Amber ZwamaZignea2:48.492000017342:51.39
100m:1:26.32200m:2:51.39
23.Babet KrugerVZC  E&P2:59.362000033902:55.64
100m:1:26.61200m:2:55.64
24.Nicole van ZuilenDe Amer2:47.031995054282:56.52
100m:1:26.79200m:2:56.52


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-2-2012 - 14:26
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark BaarsMNC Dordrecht1:04.741985000591:08.19
2.Mateusz KobusOne Team Swimming1:06.991995059631:08.64
3.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:06.871991026511:09.18
4.Joep van GrunsvenEIFFELswimmersPSV1:05.051995004691:09.32
5.Kasper LeeuwDe Dinkel1:04.851993044351:09.53
6.Ties ElzermanDe Dolfijn1:06.971995021631:11.29
7.Rick de Waardde Zeehond '731:09.521994010951:11.45
8.Michiel BouwDWK1:07.731994000091:12.04
9.Jordi DijkhuisDe Dinkel1:09.351991004831:13.20
Daan RoordinkDe Fuut1:07.371995039791:13.20
11.Romero HennepDe Kempvis1:09.151993049291:14.39
12.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:10.321996034471:16.87
13.Jack DaviesDe Zijl LGB1:12.741997042631:17.13
14.Timo van der EndeWVZ1:11.071996019791:17.51
15.Thomas de LangeWS Twente1:19.781997014751:17.89
16.Pim TeunisDedemsvaart-AC1:12.131995044571:17.99
17.Anton FourieDe Zijl LGB1:12.201994046171:18.47
18.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:11.451995034271:19.14
19.Toby van WijngaardenRacing Club1:16.211997005911:19.46
20.Derk-Jan KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:12.471995042971:19.73
21.Kevin SchaafZV Haerlem1:18.761996026031:20.34
22.Valentijn StolkDe Fuut1:13.441996015631:20.58
23.Djamal van der HoevenAZ&PC1:19.121998001271:22.47
24.Damiën de GrootDe Fuut1:16.101996033651:23.21
25.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:22.561998012531:24.82
26.Thimo BrandSwol 18941:19.081997025891:24.98
27.Bonk StoutDe Dolfijn1:22.041999021811:27.26
28.Luuk ter MorsWS Twente1:33.061998016271:27.96
29.Tjeerd SmidAZ&PC1:23.801997037231:28.91
30.Harm-jan WijnhoudZVV1:25.271999014691:31.60
31.Michael SchoenmakerAZ&PC2:00.181983026152:06.30
DISThomas KappeZPC Bikkel Hoogeveen1:18.41199805141
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-2-2012 - 14:33
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Larissa BrakAZ&PC1:13.951988005721:16.03
2.Sedona de KeijzerAZ&PC1:15.021996031641:18.16
3.Karin RijkelijkhuizenZignea1:15.141994033581:18.83
4.Estrella WierikxMNC Dordrecht1:14.601994027121:19.16
5.Senna Polsde Zeehond '731:19.921997000121:19.82
6.Johnny Mae HauserDe Dolfijn1:15.431997006821:19.94
7.Guusje VriezeNDD1:15.991995028201:20.56
8.Suzanne LangeDe Zwoer1:24.621992029981:22.64
9.Marte StoorvogelDe Rijn1:18.321995014081:23.46
10.Valentina FoytlovaDe Zijl LGB1:19.921997036361:23.63FJ 1
11.Magda ToetersAZ&PC1:19.911986035521:23.63FJ 2
12.Marsha BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen1:16.761995035521:24.60
13.Debby BavelaarDe Zijl LGB1:17.731995024681:25.39
14.Suzanne Kahde Plons1:24.361998033121:26.32
15.Manon BroezeAZ&PC1:24.271997034681:26.54
16.Anne van HoornOne Team Swimming1:24.141996006641:26.99
17.Lisanne vd LelijOne Team Swimming1:24.141996006661:27.80
18.Esmee StriederNjord1:27.841999022561:28.45
19.Irith BuursmaHZ&PC Heerenveen1:28.752000016481:30.49
20.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout1:32.962000019841:32.18
21.Jasmin EntezarWVZ1:29.762000018261:36.50
22.Lauren van IJllWVZ1:34.822000010641:36.57
23.Lisa den BraberAZ&PC1:35.601992075581:38.43


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-2-2012 - 14:38
Heren, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fabian BeiminAZ&PC2:03.081991000872:06.48
100m:58.09200m:2:06.48
2.Remco LopezRacing Club2:24.261994064292:30.58
100m:1:07.83200m:2:30.58
3.Lorenzo PeperkampOZ&PC2:39.251996008472:40.92
100m:1:12.64200m:2:40.92
4.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen2:29.371998006032:40.97
100m:1:12.92200m:2:40.97
5.Sander KirillovaDe Dolfijn2:36.321998001212:42.10
100m:1:16.46200m:2:42.10
6.Jordy van OelWVZ2:36.881998020032:48.70
100m:1:14.46200m:2:48.70
7.Stef PoolmanWS Twente2:58.361999008032:58.70
100m:1:22.48200m:2:58.70


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-2-2012 - 14:41
Dames, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly de JongAZ&PC2:23.441991014742:24.49
100m:1:05.76200m:2:24.49
2.Merle VerkijkEIFFELswimmersPSV2:21.841994002782:30.45
100m:1:09.13200m:2:30.45
3.Chantal NapHZ&PC Heerenveen2:21.791989030042:32.29
100m:1:11.07200m:2:32.29
4.Maud HoofsRacing Club2:30.731995012062:41.72
100m:1:15.58200m:2:41.72
5.Laura OosterbroekDe Rijn2:41.341988032642:48.25
100m:1:18.56200m:2:48.25
6.Moesha WartesDe Dolfijn2:47.311999017242:51.31
100m:1:20.76200m:2:51.31
7.Inge KoopmanZV HaerlemNT1993033823:19.30
100m:1:29.16200m:3:19.30
DISMariska ScheelMNC Dordrecht2:21.001993063442:25.47
VM - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
100m:1:09.77200m:2:25.47


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-2-2012 - 14:45
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim van DeutekomDWK22.8119910045924.55
2.Hjalmar de RuiterNDD23.8719890269524.90
3.Menno ManningDe Dinkel23.9019930033324.92
4.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7324.4019950228925.45
5.Roderick van DoeselaarDe Rijn24.9019920026125.76
6.Jeroen v.d. BosAZ&PC24.4119920229925.81
7.Jorden TheijinkZPC De Hof24.8619940032325.89
8.Jacco DoestDWK25.3719940071126.45
9.Wouter OversteegenSwol 189426.5419950558926.56
10.Bart UittenhoutDe Zijl LGB26.3919950244726.67
11.Mart VriezeNDD25.8919940040126.73
12.Robin EltinkNDD25.9919940614726.74
13.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen25.8619950342726.80
14.Peter RothengatterESCA Zwemmen25.9419970118926.84
15.Derk Jan SpeelmanAqua 6826.7819960242526.89
16.Joey NijboerHet Ravijn26.3519950465926.91
17.Floris PolmanDedemsvaart-AC25.1519950009326.94
18.Stephan PutmanDe Amer26.3719950295526.98
19.Erik WilmesZignea27.0019940057527.07FJ 1
20.Mark VeldmanZignea26.8119950480127.07FJ 2
21.Bas DriesDe Amer26.4119950517727.08
Maikel WarmerdamNoordwijkerhout26.0919930400127.08
23.Damiën de GrootDe Fuut26.1719960336527.19
24.Daniël de WagtZignea27.3019960133927.26
25.Rens van AmelsvoortOZ&PC26.9519970038527.34
26.Alex in 't Groenzv De Vennen25.9419950268327.39
27.Lennart KruizingaAZ&PC27.7419970263327.42
28.Sander van Broekhovenzv De Vennen26.3219960504727.48
Stijn TemmenZVV27.2719950407927.48
30.Matthijs MulderDe Zwoer27.1219950259727.52
31.Remco van Velzende Zeehond '7326.6719980001127.70
Nick BowringWVZ27.0319970327727.70
33.Jeroen van der BeekZVV29.6719970027127.73
Mees LaarNDD26.3119960171927.73
35.Auke KoopsDe Zwoer27.0619950245527.89
Tristan WiegmannZPC De Hof27.3919960005527.89
37.Arda OnalNDD28.2019980352127.98
38.Rick SmitDe Fuut27.6219960152128.05
39.Tico WindHet Ravijn29.4319950270528.23
40.Sepp KalterDedemsvaart-AC28.2919970432728.53FJ 1
41.Marcel GroenNova27.8619970023928.53FJ 2
42.Stijn BuurmanNova27.8619970033728.65
43.Marcel RazzakAZ&PC29.2119950391928.73FJ 1
44.Roy van der WoudeZV Haerlem28.6419970057928.73FJ 2
45.Michael BolkSwol 189427.9219970159928.77
46.Kishen KanhaiWVZ27.8619970417328.82
47.Bas NeefOZ&PC28.4519980001929.07
48.Niek de BrabanderDWK28.5419950207129.29
49.Jeffrey RoestDe Duinkikkers28.4819970340129.34
50.Djamal van der HoevenAZ&PC28.5419980012729.36
51.Loris MisicVZC  E&P28.2919960210129.41
52.Kevin SchaafZV Haerlem28.4319960260329.48
53.Arjan RoozeDe Fuut28.9719980255329.59
54.Friso StolkDe Fuut29.2119980141729.70
55.Tjeerd SmidAZ&PC29.0419970372329.80
56.Wietse WaningeNunspeet30.6819980002329.98
57.Matthijs Schalkzv De Vennen30.5619990121730.07
58.Luuk ter MorsWS Twente31.1519980162730.13
59.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen29.2219980254930.14
60.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen30.7519990017730.98
61.Vincent Poldervaartde Zeehond '7330.5419990149331.30
62.Antonio LynchWVZ31.1019980049531.36
63.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers30.9219980373731.69
64.Skip de MönninkAZ&PC31.1319990103531.73
65.Alex RazzakAZ&PC37.8219990049335.36
66.Daniël HarmsenAZ&PC39.3319990384136.67
67.Eddy NeggersNjord39.3219970116140.90
DISJeroen ZelsmannAZ&PC25.00197701551
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-2-2012 - 14:52
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amy de LangenDe Dolfijn26.4919970204627.03
2.Malissa van der HorstZwemlust den Hommel26.7219920081027.44FJ 1
3.Nelly VelthuijsNjord26.9319940402827.44FJ 2
4.Ilse van HoornAZ&PC27.6719900157827.76
5.Milou JulicherMNC Dordrecht27.5719930132028.08
6.Michelle HoogendoornOZ&PC27.5119950371828.73
7.Eva EngelenNDD27.8019940551428.83
8.Sietske VeldkampZPC De Hof27.6519950162828.88
9.Valerie van RoonWVZ28.2819980232629.00
10.Mette BijemanAquarijn27.7019950628229.02
11.Karin GroenNova28.6819950244029.05
12.Floor Rüwende Plons28.1919940274629.26
13.Aranka SchoutenDe Fuut28.4619950374229.35
14.Laura AdvocaatMNC Dordrecht28.9619950298829.45
15.Karen van DeeScom28.8919960407429.59
16.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen28.8919950217029.66
17.Lieke RemmitsOne Team Swimming28.0319980188029.67
18.Brigit BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen28.9519980021629.70
19.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen28.6719920432829.80
20.Lisanne van Velzende Zeehond '7328.7019950131829.81
21.Janneke ten BrinkeZPC De Hof28.6019960133429.83
22.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen28.8719960086429.89
23.Richelle KootZwemlust den Hommel28.4719960641629.92
Lisanne HassingHZ&PC Heerenveen29.5319970258429.92
25.Elles BeckerZC Zeist28.9519960062829.97
26.Anne DuijstDe Amer28.9119890103029.98
27.Julia MijnenNDD28.9419960268230.04
28.Rebecca JagerDe Pinquin29.0919980040230.21
29.Sophie BrouwerAZ&PC31.2219980213430.23
30.Esmee Buddenbergde Zeehond '7329.0919980030430.28
31.Gabrielle BolkSwol 189430.6619990034430.29
Esmee In der MaurOne Team Swimming30.3219960191230.29
33.Tessa MolDe Rijn29.9719950139630.32
34.Senna Polsde Zeehond '7329.3819970001230.39
35.Lianne MolkenboerOZ&PC28.7619960203430.42
36.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen29.7519960086630.48
37.Joline FischerNova29.7719960163830.63
38.Francine BuremaDe Amer30.6919960435430.92
39.Jonne KampenSwol 189430.7819950650430.97
40.Nynke BreeuwsmaOne Team Swimming30.1519970447631.17
41.Esra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen30.6019980094631.32
42.Riemke BosmaAZ&PC31.9519990220231.45
Louiza KampZignea31.0319990437231.45
44.Maaike BakerNoordwijkerhout30.6019990293031.50
45.Diana van Halm BraamWVZ31.1819980078831.59
46.Jasmin LotfolahianAZ&PC30.6119970314831.60
47.Michelle MojetAZ&PC35.0519960647631.65
48.Chiara van WinsumAZ&PC30.4819980036431.67
49.Sanne GroenenAZ&PC30.5719900741231.70
Revecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen31.1319980296231.70
51.Sabrina VosselmanZVV31.9919980236031.76
52.Rebecca van EerenScom31.8419930691032.67
53.Lisa DootjesMNC Dordrecht33.0619940701632.80
54.Nicole van ZuilenDe Amer31.1119950542832.83
55.Anique CoelinghZPC Bikkel Hoogeveen33.1820000063833.02
56.Milya van Weverwijkzv De Vennen33.3019990299033.04
57.Marlene BezemAZ&PC34.5219980170433.76
58.Esmee StriederNjord30.5319990225633.84
59.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout34.0720000198433.88
60.Cheyenne van de PortAZ&PC33.1419980471834.04
61.Fleur TreepDe Duinkikkers34.6619990299434.40
62.Anya DekkerOceanus46.8819910844845.36


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-2-2012 - 14:59
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse PutsZwemlust den Hommel26.0919940114727.22
2.Mart VriezeNDD28.8019940040132.20
3.Sven van ZantenDe Duinkikkers31.9219900340533.07
4.Tico WindHet Ravijn33.0619950270533.13
5.Stijn van AkenAZ&PC40.7119990264940.21


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-2-2012 - 15:00
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire de WinterZwemlust den Hommel31.0819940605031.82
2.Denise SchulpenAquarijn31.1619970015832.23
3.Jamilla van VeenOne Team Swimming32.6719960319232.52
4.Amber StienstraWVZ32.4619960444833.37
5.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen31.6019940006833.76
6.Kim VisserRacing Club33.4219970251634.04
7.Demelsa KreugerDe Fuut32.9819950574634.13
8.Sharonne UrbanusZPC Bikkel Hoogeveen33.2319970094434.86
9.Esmee MorelAZ&PC37.6019980235638.82
10.Nicole van ZuilenDe Amer36.5719950542838.91
11.Sanne GroenenAZ&PC41.4219900741242.16
12.Anya DekkerOceanus51.3419910844850.26


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-2-2012 - 15:02
Heren, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maarten BrzoskowskiEIFFELswimmersPSV8:38.011995007698:31.94
100m:59.93400m:4:12.43800m:8:31.94
2.Ruben GriffioenDe Columbiaan9:35.511999007719:55.16
100m:1:08.32200m:2:23.39400m:4:54.39800m:9:55.16
3.Rick CuperusZignea12:32.4519990154311:29.20
100m:1:20.76200m:2:47.92400m:5:43.48800m:11:29.20


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-2-2012 - 15:15
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen2:14.251995034272:23.24
2.Daan RoordinkDe Fuut2:21.531995039792:23.74
3.Derk-Jan KnolZPC Bikkel Hoogeveen2:18.661995042972:26.77
4.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen2:20.201996034472:27.41
5.Mitchell van WinsumAZ&PC2:29.001995006192:29.80
6.Timo van der EndeWVZ2:20.391996019792:29.81
7.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen2:18.181990012672:32.67
8.Jeljer AldershofZV Haerlem2:30.941998007192:38.70
9.Friso StolkDe Fuut2:39.371998014172:40.17
10.Twan EenkhoornWS Twente2:48.861998016292:40.59
11.Wouter de LangZPC Bikkel Hoogeveen2:47.041998011472:41.09
12.Martijn BartelsAZ&PC2:43.961996034932:45.76
13.Stef PoolmanWS Twente3:04.781999008032:49.21


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-2-2012 - 15:21
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Macy OortwijnDWK2:20.951995007222:26.29
2.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen2:21.261991024962:26.64
3.Nicole BennisRacing Club2:24.291996004702:32.86
4.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht2:35.731995033422:37.54
5.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen2:33.791996008642:40.64
6.Johnny Mae HauserDe Dolfijn2:41.051997006822:42.19
7.Isobel BowringWVZ2:39.061999019822:43.80
8.Nacinda PaapRacing Club2:41.011997016842:44.64
9.Marsha BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen2:33.071995035522:44.71
10.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen2:35.811996008662:46.64
11.Rebecca JagerDe Pinquin2:38.201998004022:49.17
12.Esra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen2:48.421998009462:57.48
13.Eline HendriksAZ&PC2:55.261998027943:00.06
14.Lauren van IJllWVZ2:55.882000010643:01.98
15.Renske BassantAZ&PC3:00.421998039403:04.51
16.Lisa den BraberAZ&PC3:11.111992075583:21.67


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-2-2012 - 15:27
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim van DeutekomDWK54.7119910045959.56
2.Mateusz KobusOne Team Swimming57.3619950596359.67
3.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7359.691995022891:01.99
4.Jordi DijkhuisDe Dinkel58.921991004831:02.70
5.Floris PolmanDedemsvaart-AC1:01.541995000931:03.45
6.Jorden TheijinkZPC De Hof1:01.281994003231:03.79
7.Stijn TemmenZVV1:02.361995040791:05.57
8.Arjan HanseAZ&PC1:05.971995006571:06.85
9.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen1:03.681998006031:07.70
10.Jeroen van der BeekZVV1:06.861997002711:08.05
11.Hans-Jan WesterhofWS Twente1:08.621997014811:08.76
12.Lorenzo PeperkampOZ&PC1:07.451996008471:08.96
13.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:09.831998012531:12.62
14.Remco van Velzende Zeehond '731:09.611998000111:16.12
15.Harm-jan WijnhoudZVV1:18.711999014691:22.86
16.Eddy NeggersNjord1:33.101997011611:31.03


<< TOP >>
Programmanr. 17
12-2-2012 - 15:31
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal NapHZ&PC Heerenveen1:04.341989030041:05.44
2.Femke RemmitsOne Team Swimming1:04.641996036921:05.58
3.Merle VerkijkEIFFELswimmersPSV1:05.521994002781:06.89
4.Rachelle VisserAZ&PC1:04.431995001061:07.42
5.Jannah SonnenscheinEIFFELswimmersPSV1:07.391996065161:08.54
6.Maxime van den HeuvelRacing Club1:08.601997010041:09.00
7.Lynn DybionaAZ&PC1:10.581995017861:10.51
8.Lianne MolkenboerOZ&PC1:07.511996020341:11.26
9.Lisa PostmaDe Zijl LGB1:08.021997015881:11.51
10.Maaike van VeenZPC Bikkel Hoogeveen1:07.081997002921:11.53
11.Kelly WiglevenMNC Dordrecht1:08.321995000581:11.67
12.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:09.161996009821:12.56
13.Valerie van RoonWVZ1:10.471998023261:12.65
14.Vivianne DortmondDe Pinquin1:12.551998015781:13.20
15.Aranka SchoutenDe Fuut1:11.111995037421:13.45
16.Laura OosterbroekDe Rijn1:11.351988032641:13.53
17.Shannon MommersteegAquarijn1:06.681997023981:14.25
18.Emma SiemensmaDe Zijl LGB1:11.461994027161:15.49
19.Sabrina VosselmanZVV1:14.641998023601:17.00
20.Merlin NijzinghZPC Bikkel Hoogeveen1:14.061997009541:18.86
21.Mariska LugtenburgRacing Club1:38.702000037001:41.38


<< TOP >>
Programmanr. 18
12-2-2012 - 15:36
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:23.611993011112:24.38
100m:1:10.47200m:2:24.38
2.Ensger KotterinkCamden Swiss Cottage2:30.47583682:36.23
100m:1:14.89200m:2:36.23
3.Damon PeperkampOZ&PC2:34.751995011012:47.20
100m:1:19.70200m:2:47.20
4.Thomas de LangeWS Twente2:52.321997014752:50.80
100m:1:24.45200m:2:50.80
5.Jack DaviesDe Zijl LGB2:52.161997042632:53.32
100m:1:23.09200m:2:53.32
6.Toby van WijngaardenRacing Club2:46.291997005912:54.41
100m:1:24.59200m:2:54.41
7.Anton FourieDe Zijl LGB2:41.711994046172:55.76
100m:1:22.22200m:2:55.76
8.Djamal van der HoevenAZ&PC2:53.291998001273:06.18
100m:1:28.64200m:3:06.18


<< TOP >>
Programmanr. 19
12-2-2012 - 15:39
Dames, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sedona de KeijzerAZ&PC2:43.031996031642:52.05
100m:1:21.46200m:2:52.05
2.Suzanne de VriesAZ&PC2:44.051995006282:53.03
100m:1:22.30200m:2:53.03
3.Marte StoorvogelDe Rijn2:50.131995014083:00.06
100m:1:27.88200m:3:00.06
4.Valentina FoytlovaDe Zijl LGB3:08.911997036363:02.92
100m:1:26.67200m:3:02.92
5.Anne DuijstDe Amer2:58.721989010303:08.92
100m:1:29.76200m:3:08.92
6.Debby BavelaarDe Zijl LGB2:56.321995024683:16.52
100m:1:33.48200m:3:16.52
7.Irith BuursmaHZ&PC Heerenveen3:07.882000016483:17.36
100m:1:35.07200m:3:17.36
8.Lauren van IJllWVZ3:18.112000010643:26.18
100m:1:38.58200m:3:26.18


<< TOP >>
Programmanr. 20
12-2-2012 - 15:43
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mateusz KobusOne Team Swimming1:56.901995059631:59.64
100m:58.48200m:1:59.64
2.Jakub FoytlDe Zijl LGB1:56.461995046872:00.89
100m:58.04200m:2:00.89
3.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:58.531991026512:01.18
100m:59.27200m:2:01.18
4.Dennis OverhageEIFFELswimmersPSV1:55.731990022232:02.08
100m:59.14200m:2:02.08
5.Jeroen GijselaarDe Dinkel1:57.131993007772:03.32
100m:59.09200m:2:03.32
6.Menno ManningDe Dinkel2:01.481993003332:05.28
100m:1:00.52200m:2:05.28
7.Huub van HouwelingenAZ&PC2:02.811994060192:05.79
100m:1:00.74200m:2:05.79
8.Ties ElzermanDe Dolfijn2:00.601995021632:06.00
100m:58.39200m:2:06.00
9.Richard HuiskenZPC De Hof1:58.421985011412:07.08
100m:1:00.39200m:2:07.08
10.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen2:04.421995005232:08.23
100m:1:02.00200m:2:08.23
11.Arjan HanseAZ&PC2:06.731995006572:08.92
100m:1:02.42200m:2:08.92
12.Sven DoggerDe Zwoer2:07.811996006172:08.99
100m:1:02.33200m:2:08.99
13.Pim KienhuisDe Dinkel1:58.121993002632:09.95
100m:1:00.88200m:2:09.95
14.Peter RothengatterESCA Zwemmen2:00.021997011892:10.33
100m:1:01.93200m:2:10.33
15.Mark VeldmanZignea2:08.701995048012:13.11
100m:1:05.38200m:2:13.11
16.Stijn AvezaatOne Team Swimming2:15.211997007292:13.55
100m:1:04.47200m:2:13.55
17.Martijn KornetOne Team Swimming2:15.421997002312:15.01
100m:1:05.54200m:2:15.01
18.Matthijs MulderDe Zwoer2:14.761995025972:17.72
100m:1:06.93200m:2:17.72
19.Kevin SchaafZV Haerlem2:11.951996026032:19.42
100m:1:08.67200m:2:19.42
20.Jordy van OelWVZ2:14.501998020032:19.47
100m:1:07.57200m:2:19.47
21.Martijn TamisRacing Club2:20.041997014072:19.98
22.Wietse WaningeNunspeet2:27.021998000232:22.31
100m:1:08.74200m:2:22.31
23.Valentijn StolkDe Fuut2:07.141996015632:22.48
100m:1:06.10200m:2:22.48
24.Thomas KappeZPC Bikkel Hoogeveen2:17.781998051412:22.54
100m:1:09.86200m:2:22.54
25.Loris MisicVZC  E&P2:22.501996021012:23.00
100m:1:09.70200m:2:23.00
26.Mees LaarNDD2:15.111996017192:23.95
100m:1:09.33200m:2:23.95
27.Bas NeefOZ&PC2:20.731998000192:24.82
100m:1:11.02200m:2:24.82
28.Bonk StoutDe Dolfijn2:24.441999021812:25.11
100m:1:09.77200m:2:25.11
29.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen2:17.411998025492:25.20
100m:1:11.59200m:2:25.20
30.Kilian BontjerNova2:20.791998007512:25.39
100m:1:11.07200m:2:25.39
31.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen2:25.071999001772:29.32
100m:1:11.80200m:2:29.32
32.Vincent Poldervaartde Zeehond '732:26.161999014932:30.37
100m:1:12.77200m:2:30.37
33.Antonio LynchWVZ2:31.941998004952:30.59
100m:1:14.02200m:2:30.59
34.Arjan RoozeDe Fuut2:29.881998025532:32.95
100m:1:11.44200m:2:32.95
35.Rick PaardekooperVZC  E&P2:28.021997013212:33.64


<< TOP >>
Programmanr. 21
12-2-2012 - 15:56
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte WilmsAZ&PC2:05.941984027702:07.57
100m:1:02.73200m:2:07.57
2.Denise van ArkAZ&PC2:07.061996048002:08.39
100m:1:01.70200m:2:08.39
3.Amy de LangenDe Dolfijn2:05.831997020462:08.78
100m:1:03.16200m:2:08.78
4.Kelly de JongAZ&PC2:08.651991014742:09.54
100m:1:01.60200m:2:09.54
5.Ela HuttenMNC Dordrecht2:05.921993003542:13.26
100m:1:03.17200m:2:13.26
6.Mariska ScheelMNC Dordrecht2:05.861993063442:17.46
100m:1:05.65200m:2:17.46
7.Shireen PostAZ&PC2:09.361995032862:17.83
100m:1:05.77200m:2:17.83
8.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:10.661994000682:18.89
100m:1:06.42200m:2:18.89
9.Demelsa KreugerDe Fuut2:14.651995057462:21.47
100m:1:09.40200m:2:21.47
10.Eva WerkmanZwemlust den Hommel2:17.601997034582:22.20FJ 1
100m:1:08.51200m:2:22.20
11.Kim VisserRacing Club2:17.011997025162:22.20FJ 2
100m:1:09.41200m:2:22.20
12.Elles BeckerZC Zeist2:15.321996006282:22.67
100m:1:10.20200m:2:22.67
13.Sophie BrouwerAZ&PC2:22.501998021342:22.80
100m:1:09.73200m:2:22.80
14.Lieke RemmitsOne Team Swimming2:16.591998018802:22.89
100m:1:09.99200m:2:22.89
15.Eva van Ginnekenzv De Vennen2:20.651998001642:23.33
100m:1:10.64200m:2:23.33
16.Magda ToetersAZ&PC2:16.301986035522:23.86
100m:1:10.60200m:2:23.86
17.Merlin NijzinghZPC Bikkel Hoogeveen2:20.071997009542:25.43
100m:1:10.72200m:2:25.43
18.Manon ManningNova2:21.691999041182:25.66
100m:1:12.39200m:2:25.66
19.Esmee Buddenbergde Zeehond '732:19.771998003042:25.90
100m:1:10.02200m:2:25.90
20.Laura WillemsenAquarijn2:17.891997001682:28.82
100m:1:11.68200m:2:28.82
21.Rebecca JagerDe Pinquin2:18.961998004022:29.90
100m:1:13.08200m:2:29.90
22.Riemke BosmaAZ&PC2:31.731999022022:32.64
100m:1:13.32200m:2:32.64
23.Laura GroenZC Haren2:32.021999032602:33.80
100m:1:13.97200m:2:33.80
24.Emma HattonAZ&PC2:29.322000050902:37.57
100m:1:15.76200m:2:37.57


<< TOP >>
Programmanr. 22
12-2-2012 - 16:04
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse PutsZwemlust den Hommel58.371994011471:00.32
2.Rense LoohuisDe Dinkel59.401991014771:02.58
3.Roderick van DoeselaarDe Rijn1:01.321992002611:05.22
4.Bas DriesDe Amer1:04.901995051771:07.13
5.Mart VriezeNDD1:02.161994004011:08.41
6.Stephan PutmanDe Amer1:05.611995029551:10.51
7.Thijs van den EndOne Team Swimming1:10.161993068031:11.83
8.Twan EenkhoornWS Twente1:15.001998016291:12.69
9.Sepp KalterDedemsvaart-AC1:10.231997043271:13.21
10.Roy van der WoudeZV Haerlem1:08.421997005791:13.76
11.Wouter de LangZPC Bikkel Hoogeveen1:11.061998011471:14.13
12.Arda OnalNDD1:14.601998035211:15.04
13.Martijn BartelsAZ&PC1:17.081996034931:18.83
14.Friso StolkDe Fuut1:16.321998014171:19.27
15.Luuk ter MorsWS Twente1:27.101998016271:20.15
16.Marcel RazzakAZ&PC1:19.151995039191:20.29


<< TOP >>
Programmanr. 23
12-2-2012 - 16:07
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle HoogendoornOZ&PC1:05.201995037181:08.48
2.Nicole BennisRacing Club1:05.801996004701:08.76
3.Denise SchulpenAquarijn1:05.361997001581:09.45
4.Rachelle VisserAZ&PC1:08.271995001061:09.94
5.Guusje VriezeNDD1:05.491995028201:10.14
6.Kemi AlakeNDD1:08.011996039121:11.70FJ 1
7.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:07.701996009821:11.70FJ 2
8.Jamilla van VeenOne Team Swimming1:10.541996031921:11.73
9.Joyce MenninkDedemsvaart-AC1:06.921996011801:12.13
10.Mette BijemanAquarijn1:10.921995062821:12.66
11.Tessa MolDe Rijn1:10.021995013961:14.25
12.Revecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen1:12.741998029621:17.67
13.Brigit BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen1:12.501998002161:17.70
14.Luciënne van der LindeZignea1:13.861995034521:18.64
15.Manon BroezeAZ&PC1:13.711997034681:19.01
16.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:15.181997031481:19.02FJ 1
17.Anique CoelinghZPC Bikkel Hoogeveen1:17.042000006381:19.02FJ 2
18.Francine BuremaDe Amer1:15.761996043541:19.55
19.Amber ZwamaZignea1:18.492000017341:19.61
20.Lisa DootjesMNC Dordrecht1:18.441994070161:20.80
21.Jasmin EntezarWVZ1:18.432000018261:21.58FJ 1
22.Eline HendriksAZ&PC1:17.301998027941:21.58FJ 2
23.Jodie HattonAZ&PC1:17.001998060481:24.80
24.Esmee MorelAZ&PC1:19.511998023561:26.15


<< TOP >>
Programmanr. 24
12-2-2012 - 16:12
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joep van GrunsvenEIFFELswimmersPSV29.8019950046930.77
2.Jacco DoestDWK31.3219940071132.14
3.Stefan HaackZV Haerlem30.5719820057532.20
4.Mike SchelNDD31.4219940327932.77
5.Romero HennepDe Kempvis31.5219930492932.92
6.Michiel BouwDWK31.6819940000933.02
7.Joey NijboerHet Ravijn33.5619950465934.83
8.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen31.6419900126735.02
9.Thomas de LangeWS Twente37.4619970147535.34
10.Niek de BrabanderDWK35.2319950207137.73
11.Marcel GroenNova37.1719970023939.60
12.Tjeerd SmidAZ&PC39.2519970372341.59
13.Michael SchoenmakerAZ&PC53.9519830261555.97


<< TOP >>
Programmanr. 25
12-2-2012 - 16:14
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karin RijkelijkhuizenZignea34.1219940335834.89
2.Floor Rüwende Plons34.6219940274635.99
3.Estrella WierikxMNC Dordrecht34.0619940271236.00
4.Johnny Mae HauserDe Dolfijn34.7819970068236.49
5.Marte StoorvogelDe Rijn36.5619950140838.07
6.Joline FischerNova36.7719960163838.57
7.Magda ToetersAZ&PC37.6919860355238.61
8.Nacinda PaapRacing Club37.3819970168439.10
9.Anne van HoornOne Team Swimming37.8319960066439.17
10.Lisanne HassingHZ&PC Heerenveen38.5619970258439.28
11.Suzanne Kahde Plons39.5819980331239.55
12.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen37.6219960086639.74
13.Janneke ten BrinkeZPC De Hof39.6719960133442.00
14.Cheyenne van de PortAZ&PC45.8819980471845.95


<< TOP >>
Programmanr. 26
12-2-2012 - 16:16
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark BaarsMNC Dordrecht24.9419850005926.10
2.Floris PolmanDedemsvaart-AC26.8019950009327.11
3.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen26.8319950052327.41
4.Jordi DijkhuisDe Dinkel26.8919910048327.54
5.Hjalmar de RuiterNDD26.5219890269527.64
6.Rick de Waardde Zeehond '7327.7219940109528.21
7.Daniël BuijsAZ&PC26.8719960018328.22FJ 1
8.Jeroen ZelsmannAZ&PC27.5019770155128.22FJ 2
9.Wouter OversteegenSwol 189428.4119950558928.39
10.Erik WilmesZignea27.9519940057528.64FJ 1
11.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout28.0619930400128.64FJ 2
12.Daan RoordinkDe Fuut27.5819950397929.15
13.Robin EltinkNDD27.9219940614729.20
14.Lorenzo PeperkampOZ&PC29.8219960084730.70
15.Sven van ZantenDe Duinkikkers29.3819900340531.00
16.Remco LopezRacing Club29.4219940642931.07
17.Loris MisicVZC  E&P31.9519960210132.04
18.Marcel RazzakAZ&PC33.7819950391932.70
19.Thimo BrandSwol 189434.1619970258932.92
20.Eddy NeggersNjord40.7619970116140.41
21.Alex RazzakAZ&PC44.4419990049342.56
22.Stijn van AkenAZ&PC52.2419990264943.73
23.Daniël HarmsenAZ&PC47.5719990384148.64


<< TOP >>
Programmanr. 27
12-2-2012 - 16:19
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milou JulicherMNC Dordrecht28.9019930132029.20
2.Femke RemmitsOne Team Swimming28.0719960369229.59
3.Chantal NapHZ&PC Heerenveen29.8919890300429.91
4.Eva EngelenNDD30.6519940551431.02
5.Emma SiemensmaDe Zijl LGB31.9919940271632.13
6.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen31.0119920432832.23
7.Suzanne de VriesAZ&PC32.3719950062832.71FJ 1
8.Amber StienstraWVZ32.4119960444832.71FJ 2
9.Amber IJzebrinkDedemsvaart-AC32.5019960225832.74
10.Shannon MommersteegAquarijn30.0419970239832.81
11.Aranka SchoutenDe Fuut31.4119950374232.91
12.Jasmin LotfolahianAZ&PC33.0019970314833.76
13.Inge KoopmanZV Haerlem32.5619930338234.42
14.Rebecca van EerenScom33.7019930691034.92
15.Sanne GroenenAZ&PC35.7319900741237.36
16.Jonne KampenSwol 189436.6519950650437.74
17.Renske BassantAZ&PC39.8719980394039.67
DISLouiza KampZignea38.43199904372
AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).


<< TOP >>
Programmanr. 28
12-2-2012 - 16:21
Dames, 1500m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leonie van NoortDe Zijl LGB17:06.5419930175217:37.08
100m:1:06.45200m:2:17.47400m:4:38.81800m:9:22.121500m:17:37.08
2.Linda KampermanAquarijn18:09.5119960123818:40.67
100m:1:10.07200m:2:25.54400m:4:56.67800m:9:59.041500m:18:40.67
3.Iris PijtakAZ&PC18:20.1919930060218:50.60
100m:1:09.02200m:2:23.86400m:4:55.51800m:10:00.511500m:18:50.60
4.Elisabeth RivardWVZ18:43.8419960024418:53.15
100m:1:09.14200m:2:24.47400m:4:55.39800m:9:58.211500m:18:53.15
5.Maud HoofsRacing ClubNT19950120619:27.58
100m:1:13.58200m:2:31.83400m:5:05.57800m:10:21.471500m:19:27.58
6.Amy van Lierzv De Vennen18:55.1719960302219:32.51
100m:1:10.42200m:2:26.58400m:5:02.36800m:10:19.111500m:19:32.51
7.Sietske VeldkampZPC De Hof18:50.6919950162819:42.63
100m:1:10.38200m:2:26.83400m:5:01.63800m:10:18.291500m:19:42.63
DISMilou SchraverusAZ&PCNT199503878
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 29
12-2-2012 - 16:41
Heren, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kasper LeeuwDe Dinkel4:46.891993044355:02.16
100m:1:06.75400m:5:02.16
2.Ruben van LeeuwenVZC  E&PNT1997048035:08.41
100m:1:06.70400m:5:08.41
3.Mitchell van WinsumAZ&PC5:03.921995006195:17.34
100m:1:10.32400m:5:17.34
4.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen5:14.321998006035:27.43
100m:1:15.21400m:5:27.43
5.Jelle NapVZC  E&PNT1995028755:28.16
100m:1:17.02400m:5:28.16
6.Stef PoolmanWS Twente6:08.761999008035:58.51
100m:1:24.42400m:5:58.51
7.Wouter ArnoldusWVZ5:45.341998005816:02.30
100m:1:28.06400m:6:02.30
8.Jos van HerkVZC  E&PNT1998030376:09.64
100m:1:27.02400m:6:09.64


<< TOP >>
Programmanr. 30
12-2-2012 - 16:47
Dames, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse van HoornAZ&PC5:13.471990015785:09.64
100m:1:06.23400m:5:09.64
2.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen5:03.441991024965:13.62
100m:1:10.12400m:5:13.62
3.Vivianne DortmondDe Pinquin5:28.541998015785:36.85
100m:1:16.88400m:5:36.85
4.Milya van Weverwijkzv De VennenNT1999029906:39.23
100m:1:33.26400m:6:39.23


<< TOP >>
Programmanr. 31
12-2-2012 - 16:53
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim van DeutekomDWK51.0019910045954.33FJ 1
2.Mateusz KobusOne Team Swimming53.0419950596354.33FJ 2
3.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel52.7019910265155.08
4.Fabian BeiminAZ&PC52.4019910008755.23
5.Jordan KraaijenhofAZ&PC55.2919930111155.47
6.Jakub FoytlDe Zijl LGB53.2819950468755.51
7.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7353.3719950228955.62
8.Menno ManningDe Dinkel52.4819930033356.60
9.Roderick van DoeselaarDe Rijn53.4219920026156.78
10.Peter RothengatterESCA Zwemmen54.8019970118957.07
11.Jorden TheijinkZPC De Hof54.0619940032357.16
12.Jeroen v.d. BosAZ&PC54.3219920229957.55
13.Huub van HouwelingenAZ&PC55.7919940601957.65
14.Derk-Jan KnolZPC Bikkel Hoogeveen54.9519950429757.74
15.Joep van GrunsvenEIFFELswimmersPSV57.0819950046957.91
16.Hjalmar de RuiterNDD53.1119890269558.29
17.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen56.1319960344758.38
18.Richard HuiskenZPC De Hof54.1319850114158.67
19.Robin EltinkNDD56.8719940614758.70
20.Jeroen ZelsmannAZ&PC56.0019770155158.81FJ 1
50 meter tussentijd baan 3: Jeroen Zelsmann:  0.29.96
21.Stijn TemmenZVV56.2319950407958.81FJ 2
22.Bart UittenhoutDe Zijl LGB56.4019950244759.26FJ 1
23.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout56.2819930400159.26FJ 2
24.Auke KoopsDe Zwoer58.1819950245559.45
25.Alex in 't Groenzv De Vennen56.9519950268359.51
26.Pim TeunisDedemsvaart-AC57.2919950445759.59
27.Sander van Broekhovenzv De Vennen57.4519960504759.89
28.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen55.181995034271:00.11
29.Bas DriesDe Amer58.351995051771:00.30
30.Damiën de GrootDe Fuut57.311996033651:00.39
31.Stijn AvezaatOne Team Swimming1:02.331997007291:00.44
32.Stephan PutmanDe Amer59.191995029551:00.51
33.Derk Jan SpeelmanAqua 6859.791996024251:00.64
34.Mark VeldmanZignea58.431995048011:00.69
35.Matthijs MulderDe Zwoer1:01.761995025971:01.23
36.Valentijn StolkDe Fuut56.641996015631:01.36
37.Tristan WiegmannZPC De Hof59.041996000551:01.39
38.Daniël de WagtZignea59.311996013391:01.57
39.Nick BowringWVZ59.641997032771:01.63FJ 1
40.Thomas KappeZPC Bikkel Hoogeveen59.361998051411:01.63FJ 2
41.Lennart KruizingaAZ&PC1:02.421997026331:01.73
42.Erik WilmesZignea1:00.591994005751:01.76
43.Jeroen van der BeekZVV59.361997002711:01.96
44.Rick SmitDe Fuut1:00.331996015211:02.15
45.Remco LopezRacing Club1:00.721994064291:02.16
46.Remco van Velzende Zeehond '7359.011998000111:02.29
47.Martijn KornetOne Team Swimming1:02.551997002311:02.64
48.Stijn BuurmanNova1:00.231997003371:02.92
49.Michael BolkSwol 18941:00.891997015991:02.96
50.Rens van AmelsvoortOZ&PC59.041997003851:03.16
51.Sepp KalterDedemsvaart-AC1:01.511997043271:03.36
52.Arda OnalNDD1:00.681998035211:03.39
53.Jeffrey RoestDe Duinkikkers1:04.481997034011:03.61
54.Mees LaarNDD58.911996017191:03.64
55.Bas NeefOZ&PC1:00.831998000191:03.98FJ 1
56.Marcel GroenNova1:02.071997002391:03.98FJ 2
57.Kishen KanhaiWVZ1:00.911997041731:04.20
58.Djamal van der HoevenAZ&PC1:03.061998001271:05.30FJ 1
59.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen1:02.751998025491:05.30FJ 2
60.Arjan RoozeDe Fuut1:03.441998025531:05.60
61.Luuk ter MorsWS Twente1:11.161998016271:05.99
62.Twan EenkhoornWS Twente1:10.581998016291:06.26
63.Denny Olde AgterhuisHZ&PC HeerenveenNT1998012531:06.65
64.Kilian BontjerNova1:06.241998007511:06.90
65.Bonk StoutDe Dolfijn1:04.821999021811:07.02
66.Vincent Poldervaartde Zeehond '731:06.601999014931:07.96
67.Matthijs Schalkzv De Vennen1:06.731999012171:08.52
68.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen1:06.291999001771:08.73
69.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers1:09.711998037371:09.16
70.Antonio LynchWVZ1:05.691998004951:09.20
71.Skip de MönninkAZ&PC1:07.621999010351:09.74


<< TOP >>
Programmanr. 32
12-2-2012 - 17:05
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise van ArkAZ&PC58.1119960480058.48
2.Amy de LangenDe Dolfijn56.7019970204659.25
3.Malissa van der HorstZwemlust den Hommel57.9419920081059.39
4.Lotte WilmsAZ&PC59.0819840277059.54
5.Macy OortwijnDWK58.351995007221:00.11
6.Milou JulicherMNC Dordrecht58.941993013201:00.51
7.Nelly VelthuijsNjord1:00.631994040281:01.02
8.Lynn DybionaAZ&PC1:00.171995017861:01.48
9.Jannah SonnenscheinEIFFELswimmersPSV59.941996065161:02.11
10.Claire de WinterZwemlust den Hommel59.091994060501:02.25
11.Suzanne LangeDe Zwoer1:03.611992029981:02.36
12.Denise SchulpenAquarijn59.791997001581:02.52
13.Kelly WiglevenMNC Dordrecht59.371995000581:02.60FJ 1
14.Lisa PostmaDe Zijl LGB59.821997015881:02.60FJ 2
15.Karin RijkelijkhuizenZignea1:00.721994033581:02.92
16.Amber StienstraWVZ59.741996044481:02.97
17.Demelsa KreugerDe Fuut1:00.151995057461:03.92
Karin GroenNova1:02.001995024401:03.92
19.Maaike van VeenZPC Bikkel Hoogeveen1:00.241997002921:03.97
20.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen1:02.401995021701:04.20
21.Isobel BowringWVZ1:04.071999019821:04.54
22.Lisanne HassingHZ&PC Heerenveen1:04.821997025841:04.66
23.Floor Rüwende Plons1:01.501994027461:04.77
24.Larissa BrakAZ&PC1:05.101988005721:04.86
25.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen1:02.701996008641:05.02
26.Sophie BrouwerAZ&PC1:04.841998021341:05.06
27.Lisanne van Velzende Zeehond '731:02.581995013181:05.07
28.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:02.611995029881:05.08
29.Kemi AlakeNDD1:02.701996039121:05.20
30.Karen van DeeScom1:02.751996040741:05.29
31.Richelle KootZwemlust den Hommel1:01.851996064161:05.33FJ 1
32.Marsha BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen1:01.551995035521:05.33FJ 2
33.Julia MijnenNDD1:02.891996026821:05.44
34.Aranka SchoutenDe Fuut1:02.211995037421:05.54
35.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht1:04.891995033421:05.67
36.Gabrielle BolkSwol 18941:05.201999003441:06.04
Eva van Ginnekenzv De Vennen1:04.861998001641:06.04
38.Senna Polsde Zeehond '731:04.581997000121:06.05
39.Tessa MolDe Rijn1:05.781995013961:06.28
40.Maxime van den HeuvelRacing Club1:02.481997010041:06.37
41.Anne DuijstDe Amer1:04.031989010301:06.51
42.Laura OosterbroekDe Rijn1:04.061988032641:06.66
43.Rebecca JagerDe Pinquin1:03.341998004021:06.92
44.Esmee Buddenbergde Zeehond '731:03.681998003041:07.21
45.Lieke RemmitsOne Team Swimming1:01.741998018801:07.34
46.Janneke ten BrinkeZPC De Hof1:04.891996013341:07.39
47.Nacinda PaapRacing Club1:04.941997016841:07.54
48.Lianne MolkenboerOZ&PC1:02.941996020341:07.78
49.Esra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen1:05.101998009461:08.23
50.Joline FischerNova1:05.571996016381:08.24
51.Francine BuremaDe Amer1:07.291996043541:08.93FJ 1
52.Diana van Halm BraamWVZ1:07.361998007881:08.93FJ 2
53.Riemke BosmaAZ&PC1:09.221999022021:09.24FJ 1
54.Chiara van WinsumAZ&PC1:07.971998003641:09.24FJ 2
55.Sabrina VosselmanZVV1:08.001998023601:09.24FJ 3
56.Shannon MommersteegAquarijn1:03.761997023981:09.30
57.Amber ZwamaZignea1:09.032000017341:09.54
58.Louiza KampZignea1:08.391999043721:10.58FJ 1
59.Nynke BreeuwsmaOne Team Swimming1:09.711997044761:10.58FJ 2
60.Jasmin EntezarWVZ1:11.432000018261:12.26FJ 1
61.Michelle MojetAZ&PC1:13.771996064761:12.26FJ 2
62.Emma HattonAZ&PC1:07.142000050901:12.39
63.Suzanne Kahde Plons1:08.671998033121:12.64
64.Luciënne van der LindeZignea1:04.701995034521:13.24
65.Eline HendriksAZ&PC1:11.271998027941:13.33
66.Maaike BakerNoordwijkerhout1:12.291999029301:15.42
67.Cheyenne van de PortAZ&PC1:13.041998047181:15.44
68.Romy PanstersZC Valkenburg1:15.061996059001:15.58
69.Marlene BezemAZ&PC1:13.201998017041:16.81
70.Fleur TreepDe Duinkikkers1:18.481999029941:19.73
71.Lauren van IJllWVZ1:13.602000010641:19.77