Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 50m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 31. Alle, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 32. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag  Minioren 3 en later
Nr. 5. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Alle, 50m rugslag  Minioren 1 en 2
Nr. 71. Alle, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 72. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 73. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 8. Alle, 25m rugslag  Minioren 3 en later
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 11. Alle, 50m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 111. Alle, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 112. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 113. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 12. Alle, 25m schoolslag  Minioren 3 en later
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 18. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 19. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 22. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 23. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 24. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 27. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 200m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 310. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 320. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 101. Dames, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 102. Heren, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 103. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 104. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 105. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 106. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 107. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 108. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 109. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 110. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4



Programmanr. 1
7-1-12 - 13:30
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 3 en later

1.Melina KnolZaanstad (SG)29.6119980223229.86
2.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn29.5619980468429.87
3.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht30.6319980277430.43
4.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn31.2319980033630.93
5.Saritha van ZantenZV Waterland30.8719980122031.07
6.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht32.5019980334231.57
7.Naomi CohenWZ&PC Purmerend33.6119980122231.58
8.Lisa BrantjesKzc31.6119980095032.06
9.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn31.3919990056232.17
10.Kim KenbeekZaanstad (SG)32.9419990231232.25
11.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn34.5519980520232.36
12.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht38.4419990377833.60
13.Femke StevensZaanstad (SG)35.1319990154634.21FJ 1
14.Jennifer TuijpWZ&PC Purmerend34.2820000419834.21FJ 2
15.Susan BeemsterboerDe Reuring34.8819990415834.25
16.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.36.0719980203634.62
17.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht36.9019980277635.23
18.Florianne BultjeZV Haerlem35.8719980434235.43
19.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius32.4619980322236.16
20.Lisa van SikkelerusOeza38.2019990533636.48
21.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend39.2619990289236.56
22.Iona van SteltenZaanstad (SG)38.7119990231437.75
23.Britt VonsteenD.J.K.-Zar41.0519990334037.99
24.Rebecca SchipperZV Waterland39.3419990224038.67
25.Thalita DekkerZv Aquarius37.8319980322038.70
26.Marjolein VisserDe Reuring41.1919990221638.83
27.Jessie MeijerKzc41.2719990525239.92
28.Pia ToffoliA.Z.V.D.54.3719990239441.86
29.Cindy BuurOeza43.8719990505243.08
AFGEMSuzanne IvensOeza36.90199902904
AFGEMSuzanne van den BrinkMSV- Zeemacht32.98199901438
NGSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)31.17199803228

Jeugd 1 en 2

1.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn27.8619960442628.59
2.Amber RuigWZ&PC Purmerend28.8619960324029.28
3.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht29.2819960462829.32
4.Britt GerritseMSV- Zeemacht30.4519960551429.87
5.Jade BroekA.Z.V.D.31.0419970230030.53
6.Danielle VisserDe Reuring30.7819970134631.12
7.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn31.2419960388432.06
8.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht31.3419960273232.39
9.Simone GanzevoortDe Reuring32.5719970567432.64
10.Tessa van LangelaarOeza33.4419970528632.78
11.Chantal BeijerZV Haerlem33.2519970088432.87
12.Linda BöhmZV Haerlem33.5319970316433.26
13.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht33.8219970488633.93
14.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)36.3819970217635.93
NG.ZAAnnika VaderMSV- Zeemacht33.70199701552

Senioren 1 en ouder

1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn27.9819940007428.08
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.3419910217228.42
3.Laura van der VeenA.Z.V.D.28.1119940409028.55
4.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.3319940054829.14
5.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)29.4119940485229.47
6.Anne GroenOeza30.7519950599630.46
7.Alouette BakkerA.Z.V.D.29.8019930144231.03
8.Nina JoostenA.Z.V.D.32.9519940351832.47
9.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn33.2219950635433.96
10.Daniëlle de ReusKzc36.2319950590835.73
11.Daisy LippusKzc33.6919930584636.27
12.Zora OninkD.J.K.-Zar42.3619950590041.63
13.Danielle KeizerMSV- ZeemachtNT19920785443.58


<< TOP >>
Programmanr. 2
7-1-12 - 13:41
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 4 en later

1.Carlo KempWZ&PC Purmerend25.7619960046725.43
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn26.2119960118526.01
3.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn27.1119960052727.15
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.28.2019980049327.84
5.Jeroen JongertA.Z.V.D.28.4419960044528.08
6.Rick van ZantenZV Waterland28.3319980035128.84
7.Jordi de NijsMSV- Zeemacht28.7919980185128.90
8.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend29.3919970303329.10
9.Allard de VriesOeza30.7619960233730.39FJ 1
10.Bjarne BruijnsKzc30.8919970461730.39FJ 2
11.Tim KieftZaanstad (SG)30.8719990192130.39FJ 3
12.Mike MoriannerKzc31.5019990213730.81
13.Brian OtjesZv Aquarius32.3719990113530.86
14.Rense RuigWZ&PC Purmerend30.5619990162731.42
15.Zyco van EsveldDwt34.4619990384331.97
16.Lloyd MuylaertDwt34.4919960323332.05
17.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn32.4819990164332.51
18.Tim WassenaarZaanstad (SG)32.9619990186933.08
19.Raoul LieverstZaanstad (SG)35.0519990071333.10
20.Jeffrey DekkerZv Aquarius33.9019960415733.32
21.Maarten van der VeenA.Z.V.D.35.2719990238133.96
22.Daan In de BraektZaanstad (SG)34.6319990057134.20
23.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.34.2819990237934.33
24.Koen GaalOeza32.5419990111334.57
25.Roy VlielandOeza36.0419990151734.63
26.Jonathan van der MeerD.J.K.-ZarNT19980186534.96
27.Jari QuaxMSV- Zeemacht36.2219980510336.27
28.Mark MulderOeza38.7819970523537.23
29.Olaf LitjensOeza38.7619990301137.42
30.Matthew de WitOeza39.8019970383139.12
NG.ZABarry van EngeldorpZv Aquarius36.66199900089
NG.ZAVitken VaderMSV- Zeemacht35.51199801355
AFGEMCorné BorstOeza32.24199602335
AFGEMSean TuinstraOeza31.14199801685

Jeugd 1 en 2

1.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht25.6319950388126.07
2.Diego Hélant MullerDe Dolfijn29.9419950045127.71
3.Remco VisserDe Reuring28.8119950318529.01
4.Jeffrey CamphensDwt31.4919950311329.62

Senioren 1 en ouder

1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend23.5119920002723.58
2.Jory van der GrachtOeza27.3819870109726.75
3.Sander van SchaikA.Z.V.D.27.0019910200527.45
4.Dennis de WaalD.J.K.-Zar26.5019860342128.07
5.Damien PengellyD.J.K.-ZarNT19910714529.55
6.Gerben RozieMSV- Zeemacht29.2519900250729.71
NGRobin StammesDe Reuring29.78199202809


<< TOP >>
Programmanr. 3
7-1-12 - 13:49
50m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tycho de JongeKzc48.4320040041145.52
2.Talisa MoskKzc50.9720040060250.42
3.Lotte MiddendorpDe Dolfijn1:04.132005000281:02.75


<< TOP >>
Programmanr. 31
7-1-12 - 13:51
50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Marina van EykenDe Dolfijn36.7720020119637.38
2.Kenza BoleDe Dolfijn39.9920020256639.44
3.Tara van LeeuwenKzc41.4620020111240.55
4.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.44.0320020255040.89
5.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht41.2620020210241.90
6.Anouk BraaksmaZv Aquarius44.1520020084042.29
7.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.47.4320020152843.97
8.Indy van SteltenZaanstad (SG)45.3720030037045.13
9.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend46.5520030111846.47
10.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend49.9120030100646.52
11.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn45.5420020039647.45
12.Feia PersadZwemvereniging Hoorn54.4320020182850.56
13.Froukje van HeckZwemvereniging Hoorn54.7220030065051.41
14.Marjolein DijnsZwemvereniging Hoorn56.9320030048851.68
15.Minke BultjeZV Haerlem56.9420020172652.86
16.Daphne van SoestZwemvereniging HoornNT2002030561:12.00
AFGEMDaphne van HalZv AquariusNT200203008

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn38.9620020022136.82
2.Tim CohenWZ&PC Purmerend43.2020030068539.84
3.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn41.4420020036140.74
4.Patrick VisserDe Reuring42.8020020098142.29
5.Levi RahakbauwMSV- Zeemacht45.3320020149742.38
6.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend50.1120020099947.71
7.Marc van MarisWZ&PC Purmerend51.9420020170351.89
8.Ruben VuurmanZwemvereniging HoornNT2002022891:04.53
DISTobias de BoerOeza46.99200201493AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 32
7-1-12 - 13:57
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kaylin StelDe Dolfijn34.3020010029032.77
2.Kirsten PetitOeza34.1820000298633.19
3.Anneleen VerkerkZwemvereniging Hoorn35.0520000430033.53
4.Rowie KampDe Reuring35.8120000170633.86
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend35.2920000041233.89
6.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn36.2420000438034.94
7.Eline BaalemanDe Reuring37.8120010273836.23
8.Chayenne MoskKzc37.0920000102236.89
9.Shira de HaanOeza37.9120000113037.03
10.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn39.7020000257837.54
11.Sophie AllersmaDe Reuring39.5020010274037.57
12.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht38.3520000155037.82
13.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht36.4620000390037.86
14.Naomi BuurOeza39.3520010152038.46
15.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend38.9620010176238.67
16.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn39.3520010163039.11
17.Sofie de VriendOeza39.1520010278639.50
18.Josephine LambersMSV- Zeemacht43.2920010082639.75
19.Kayleigh KnightOeza41.8620000298441.78
20.Lieke BrinkmanZwemvereniging Hoorn46.6720010085841.97
21.Nikita van HuisstedeOeza45.4620010319242.19
22.Hannah WarrisZwemvereniging HoornNT20010420444.06
23.Lysanne GroenWZ&PC Purmerend48.8620000241845.47
24.Isa GerssenMSV- Zeemacht46.3420010398245.93
25.Maaike TeunisseMSV- Zeemacht52.4820000418049.98
26.Amber van der KrukMSV- Zeemacht59.2820010273054.29
27.Irene LigthartZv Aquarius51.5620000229655.54


<< TOP >>
Programmanr. 33
7-1-12 - 14:03
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn31.1020000032130.95
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend30.7120000034931.16
3.Ivar OldenhofDe Dolfijn36.5720000008134.79
4.Sjoerd JongertA.Z.V.D.35.2920010042735.54FJ 1
5.Arjen van der VisZV Waterland37.5720000294535.54FJ 2
6.Roel GaalOeza37.6820010117335.56
7.Ian WelborenKzc36.8620000186336.02
8.Anvar VeldtDe Dolfijn40.3720010028136.78
9.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius39.1120010074737.68
10.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn43.4220000395738.98
11.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn42.2420010278339.21
12.Frank BouquetA.Z.V.D.41.9620010227939.59
13.Jairo KauwohMSV- Zeemacht43.1520010159939.87
14.Stefan GanzevoortDe Reuring40.1620000338340.16
15.Teun van VegtenOeza41.0720010332940.45
16.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend44.1720000300741.17FJ 1
17.Henk RiemersMSV- Zeemacht42.8420010159541.17FJ 2
18.Joram van der MeerD.J.K.-ZarNT20000134144.16


<< TOP >>
Programmanr. 4
7-1-12 - 14:07
25m vrije slagMinioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rick OffringaOeza19.5920030097919.04
2.Eline HoekstraOeza19.8020030128019.59
3.Iris van't VeerA.Z.V.D.19.8020030125419.92
4.Ruben de VriendOeza22.0020030098121.95
5.Nicolas ZanoliDe DolfijnNT20050002922.48
6.Tessa TakkenZwemvereniging HoornNT20030169222.95
7.Max de WaalZwemvereniging Hoorn26.0720040050322.99
8.Joren OldenhofDe DolfijnNT20040004525.08
9.Baukje van HeckZwemvereniging Hoorn28.4120050013428.11
10.Aniek van den BrinkDe DolfijnNT20050009028.49
11.Anne van MarisWZ&PC Purmerend31.5820040045230.85
12.Dana van LeeuwenKzcNT20050015039.11


<< TOP >>
Programmanr. 5
7-1-12 - 14:09
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 3 en later

1.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht36.7819980277435.40
2.Saritha van ZantenZV Waterland35.3319980122035.91
3.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn36.0019990056236.78
4.Femke StevensZaanstad (SG)37.2919990154637.58
5.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht38.2719980334237.85
6.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn40.7119980520238.63
7.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius37.0119980322239.04
8.Naomi CohenWZ&PC Purmerend40.1119980122239.19
9.Kim KenbeekZaanstad (SG)41.4019990231239.23
10.Susan BeemsterboerDe Reuring39.9819990415840.51
11.Iona van SteltenZaanstad (SG)41.4419990231440.91
12.Jennifer TuijpWZ&PC Purmerend44.7420000419841.10
13.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.40.7419980203642.48
14.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend45.2819990289243.03
15.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht44.6219980277643.58
16.Lisa van SikkelerusOeza45.0819990533644.06
17.Jessie MeijerKzc47.3719990525246.14
18.Thalita DekkerZv Aquarius43.9419980322046.35
19.Cindy BuurOeza49.9019990505249.56
20.Pia ToffoliA.Z.V.D.58.8919990239451.34
AFGEMSuzanne van den BrinkMSV- Zeemacht38.30199901438

Jeugd 1 en 2

1.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht32.8719960462833.94
2.Jade BroekA.Z.V.D.34.1719970230034.21
3.Amber RuigWZ&PC Purmerend34.1519960324035.12
4.Britt GerritseMSV- Zeemacht37.3919960551435.52
5.Danielle VisserDe Reuring37.1219970134638.98
6.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn39.1119960388439.24
7.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht37.2119960273239.35
8.Simone GanzevoortDe Reuring42.6619970567440.44
9.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht42.5719970488644.28
10.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)42.4319970217644.57
NG.ZAAnnika VaderMSV- Zeemacht41.10199701552

Senioren 1 en ouder

1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn29.5919940007431.83
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht32.1519940054833.11
3.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)33.9019940485234.64
4.Tessa MoschMSV- Zeemacht32.6419910217235.42
5.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn36.1319950635437.44
6.Nina JoostenA.Z.V.D.39.4519940351840.08


<< TOP >>
Programmanr. 6
7-1-12 - 14:17
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 4 en later

1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn29.5919960118529.77
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend31.7719960046730.78
3.Jeroen JongertA.Z.V.D.32.7619960044532.40
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.33.3819980049332.66
5.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend34.9719970303334.52
6.Tim KieftZaanstad (SG)36.1919990192136.04
7.Bjarne BruijnsKzc38.0319970461736.64
8.Jordi de NijsMSV- Zeemacht36.4619980185136.79
9.Allard de VriesOeza37.4219960233737.41
10.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn39.4419990164338.60
11.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.40.8119990237939.76
12.Koen GaalOeza38.2719990111341.03
13.Tim WassenaarZaanstad (SG)40.2119990186941.34
14.Roy VlielandOeza40.8319990151741.44
15.Daan In de BraektZaanstad (SG)41.6619990057141.82
16.Olaf LitjensOeza44.3819990301145.05
17.Mark MulderOeza50.0019970523545.51
18.Jari QuaxMSV- Zeemacht45.2419980510346.39
19.Matthew de WitOeza50.3219970383149.93
NG.ZAVitken VaderMSV- Zeemacht42.37199801355

Jeugd 1 en 2

1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn28.3119940095528.91
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht32.1719950388132.13
3.Jeffrey CamphensDwt36.3619950311335.41
4.Remco VisserDe Reuring34.5919950318535.51

Senioren 1 en ouder

1.Sander van SchaikA.Z.V.D.32.1519910200532.40


<< TOP >>
Programmanr. 7
7-1-12 - 14:23
50m rugslagMinioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tycho de JongeKzc1:03.7020040041157.00
2.Talisa MoskKzcNT20040060258.67
3.Lotte MiddendorpDe Dolfijn1:07.742005000281:07.73


<< TOP >>
Programmanr. 71
7-1-12 - 14:25
50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Marina van EykenDe Dolfijn42.5320020119642.86
2.Kenza BoleDe Dolfijn48.8120020256647.71
3.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht50.0120020210247.93
4.Anouk BraaksmaZv Aquarius51.6220020084050.23
5.Tara van LeeuwenKzc50.9620020111250.48
6.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.50.6720020152850.77
7.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.55.3220020255050.97
8.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend53.1120030100652.51
9.Indy van SteltenZaanstad (SG)57.0920030037054.79
10.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn54.2820020039655.94
11.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend54.5120030111856.52
12.Feia PersadZwemvereniging Hoorn1:04.912002018281:01.34
13.Marjolein DijnsZwemvereniging Hoorn1:03.042003004881:02.94
14.Minke BultjeZV Haerlem1:06.572002017261:03.18
15.Daphne van SoestZwemvereniging HoornNT2002030561:16.01
DISFroukje van HeckZwemvereniging Hoorn1:09.102003006501:09.63RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMDaphne van HalZv AquariusNT200203008

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn44.9220020022143.90
2.Tim CohenWZ&PC Purmerend47.9520030068547.93
3.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn50.1420020036150.66
4.Levi RahakbauwMSV- Zeemacht53.4020020149752.55
5.Patrick VisserDe Reuring51.8320020098154.28
6.Tobias de BoerOeza52.3220020149354.45
7.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend57.8420020099955.37
8.Marc van MarisWZ&PC Purmerend58.532002017031:01.56
DISRuben VuurmanZwemvereniging HoornNT2002022891:13.52RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 72
7-1-12 - 14:32
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kaylin StelDe Dolfijn36.5620010029037.31
2.Rowie KampDe Reuring40.3620000170639.50
3.Kirsten PetitOeza41.9720000298640.72
4.Chayenne MoskKzc41.8720000102241.36
5.Anneleen VerkerkZwemvereniging Hoorn40.2820000430041.55
6.Eline BaalemanDe Reuring43.6220010273841.78
7.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend43.3620000041242.30
8.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn40.6020000438042.45
9.Shira de HaanOeza41.8720000113042.97
10.Naomi BuurOeza43.7520010152044.39
11.Sophie AllersmaDe Reuring44.7120010274044.47
12.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht45.4620000390044.72
13.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn46.2820000257845.60
14.Josephine LambersMSV- Zeemacht47.5620010082645.81
15.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht46.0620000155046.15
16.Sofie de VriendOeza44.6320010278646.39
17.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn44.2520010163046.78
18.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend47.9020010176247.34
19.Kayleigh KnightOeza47.9520000298448.11
20.Nikita van HuisstedeOeza50.9620010319249.50
21.Lieke BrinkmanZwemvereniging Hoorn52.9120010085850.03
22.Lysanne GroenWZ&PC Purmerend1:02.4620000241853.07
23.Hannah WarrisZwemvereniging HoornNT20010420455.57
24.Isa GerssenMSV- ZeemachtNT20010398256.68
25.Maaike TeunisseMSV- Zeemacht1:03.0920000418058.22
26.Irene LigthartZv Aquarius58.412000022961:02.47
DISAmber van der KrukMSV- Zeemacht1:02.622001027301:29.92RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 73
7-1-12 - 14:39
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend37.2020000034937.01
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn39.0220000032138.06
3.Arjen van der VisZV Waterland41.3520000294541.33
4.Roel GaalOeza45.8220010117342.04
5.Ivar OldenhofDe Dolfijn41.7420000008142.76
6.Sjoerd JongertA.Z.V.D.41.2420010042743.65
7.Ian WelborenKzc45.0820000186344.54
8.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn48.3220000395745.22
9.Stefan GanzevoortDe Reuring46.5520000338346.05
10.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend49.4420000300746.44
11.Teun van VegtenOeza48.6720010332947.29
12.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn47.2420010278348.37
13.Henk RiemersMSV- Zeemacht49.2720010159548.63
14.Frank BouquetA.Z.V.D.50.3020010227950.07
15.Joram van der MeerD.J.K.-ZarNT20000134158.48FJ 1
16.Jairo KauwohMSV- ZeemachtNT20010159958.48FJ 2
DISAnvar VeldtDe Dolfijn49.1420010028144.42RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISTobias van den NieuwendijkZv Aquarius44.7320010074745.92RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 8
7-1-12 - 14:43
25m rugslagMinioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rick OffringaOeza27.2220030097922.07
2.Iris van't VeerA.Z.V.D.25.7020030125422.48
3.Eline HoekstraOeza26.6020030128024.72FJ 1
4.Nicolas ZanoliDe DolfijnNT20050002924.72FJ 2
5.Ruben de VriendOeza27.2920030098125.52
6.Joren OldenhofDe DolfijnNT20040004528.98
7.Aniek van den BrinkDe DolfijnNT20050009031.01FJ 1
8.Tessa TakkenZwemvereniging HoornNT20030169231.01FJ 2
9.Anne van MarisWZ&PC PurmerendNT20040045232.60
10.Baukje van HeckZwemvereniging Hoorn42.0220050013435.83
11.Dana van LeeuwenKzcNT20050015046.24
DISMax de WaalZwemvereniging HoornNT20040050332.60RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
7-1-12 - 14:45
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 3 en later

1.Femke StevensZaanstad (SG)42.9819990154642.56
2.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn42.4119980520243.15
3.Naomi CohenWZ&PC Purmerend43.7019980122243.39
4.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius42.7619980322244.17
5.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn43.2319990056244.51
6.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht46.7719990377845.53
7.Florianne BultjeZV Haerlem47.0919980434247.11
8.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.46.9719980203647.67
9.Pia ToffoliA.Z.V.D.51.3919990239447.80
10.Cindy BuurOeza50.3019990505249.58
11.Thalita DekkerZv Aquarius49.1519980322050.04
12.Rebecca SchipperZV Waterland50.3919990224051.01
13.Jennifer TuijpWZ&PC PurmerendNT20000419852.44
14.Marjolein VisserDe Reuring53.9719990221652.82
DISBritt VonsteenD.J.K.-Zar48.98199903340AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)

Jeugd 1 en 2

1.Amber RuigWZ&PC Purmerend33.5819960324034.80
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn37.9019960442636.81
3.Jade BroekA.Z.V.D.39.3919970230039.03
4.Linda BöhmZV Haerlem40.7919970316440.87FJ 1
5.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn40.7719960388440.87FJ 2
6.Britt GerritseMSV- Zeemacht41.3319960551442.09
7.Tessa van LangelaarOeza45.5319970528642.52
8.Chantal BeijerZV Haerlem42.9019970088442.96
9.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht42.9119960462843.14
10.Simone GanzevoortDe Reuring42.8419970567444.67
11.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht44.2119970488645.70
12.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)45.8519970217648.68

Senioren 1 en ouder

1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn34.6619940007435.83
2.Alouette BakkerA.Z.V.D.37.2519930144238.50
3.Laura van der VeenA.Z.V.D.39.9519940409039.86
4.Anne GroenOeza42.5319950599642.92
5.Nina JoostenA.Z.V.D.44.1319940351844.18
6.Daniëlle de ReusKzc47.7119950590846.85
7.Danielle KeizerMSV- ZeemachtNT19920785448.93
8.Daisy LippusKzc46.2219930584649.17
9.Zora OninkD.J.K.-Zar52.3219950590050.42


<< TOP >>
Programmanr. 10
7-1-12 - 14:52
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 4 en later

1.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn33.5919970315734.47
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.39.0119980049338.26
3.Bjarne BruijnsKzc40.2819970461738.79FJ 1
4.Rick van ZantenZV Waterland39.2519980035138.79FJ 2
5.Lloyd MuylaertDwt42.1019960323340.72
6.Brian OtjesZv Aquarius42.1619990113541.08
7.Jeffrey DekkerZv Aquarius41.6919960415742.34
8.Allard de VriesOeza42.2719960233742.83
9.Zyco van EsveldDwt47.2119990384344.00
10.Raoul LieverstZaanstad (SG)43.9219990071344.05
11.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn46.1719990164344.80
12.Tim WassenaarZaanstad (SG)45.9019990186946.42
13.Roy VlielandOeza49.2819990151746.56
14.Maarten van der VeenA.Z.V.D.48.9219990238147.28
15.Olaf LitjensOeza48.4319990301148.38
16.Koen GaalOeza49.8519990111348.80
17.Jonathan van der MeerD.J.K.-Zar49.3319980186549.44
18.Matthew de WitOeza1:02.421997038311:03.30
NG.ZAVitken VaderMSV- Zeemacht48.50199801355
NG.ZABarry van EngeldorpZv Aquarius47.96199900089
AFGEMCorné BorstOeza46.63199602335
AFGEMSean TuinstraOeza45.74199801685

Jeugd 1 en 2

1.Diego Hélant MullerDe Dolfijn37.6019950045135.95

Senioren 1 en ouder

1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend31.5919920002731.34
2.Jory van der GrachtOeza35.9519870109735.08
3.Dennis de WaalD.J.K.-Zar33.5019860342135.25
4.Gerben RozieMSV- Zeemacht35.6619900250736.47
5.Damien PengellyD.J.K.-Zar38.3119910714539.65
NGRobin StammesDe Reuring37.82199202809


<< TOP >>
Programmanr. 11
7-1-12 - 14:59
50m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Talisa MoskKzc1:05.722004006021:06.80
DISTycho de JongeKzc1:07.65200400411AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
DISLotte MiddendorpDe Dolfijn1:17.16200500028AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 111
7-1-12 - 15:00
50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Marina van EykenDe Dolfijn48.3820020119649.26
2.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.53.8620020152853.29
3.Kenza BoleDe Dolfijn53.8520020256655.18
4.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn53.5020020039655.62
5.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend57.2320030100656.03
6.Anouk BraaksmaZv Aquarius56.0620020084057.08
7.Feia PersadZwemvereniging Hoorn57.0520020182857.45
8.Marjolein DijnsZwemvereniging Hoorn57.4220030048858.10
9.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht54.8320020210258.21
10.Tara van LeeuwenKzc55.252002011121:00.27
11.Minke BultjeZV Haerlem1:00.872002017261:00.67
12.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend59.612003011181:01.83
13.Froukje van HeckZwemvereniging Hoorn1:07.882003006501:06.62
14.Daphne van SoestZwemvereniging HoornNT2002030561:28.67
DISGwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.52.72200202550AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISIndy van SteltenZaanstad (SG)57.4520030037059.78SR
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGEMDaphne van HalZv Aquarius57.81200203008

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn50.4020020022149.45
2.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn52.4720020036153.01
3.Patrick VisserDe Reuring52.8720020098154.97
4.Marc van MarisWZ&PC Purmerend55.4120020170357.64
5.Tim CohenWZ&PC Purmerend54.9720030068557.74
6.Levi RahakbauwMSV- Zeemacht59.6020020149759.78
7.Tobias de BoerOeza58.522002014931:01.44
8.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend59.442002009991:02.42
DISRuben VuurmanZwemvereniging HoornNT200202289AA/SK
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 112
7-1-12 - 15:08
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rowie KampDe Reuring42.7320000170642.93
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend45.1120000041245.80
3.Kaylin StelDe Dolfijn46.5020010029046.60
4.Kirsten PetitOeza49.0720000298646.89
5.Shira de HaanOeza46.0920000113046.95
6.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn46.8420000438047.70
7.Eline BaalemanDe Reuring47.9520010273847.75
8.Anneleen VerkerkZwemvereniging Hoorn47.8620000430047.78
9.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn48.7920010163047.95
10.Nikita van HuisstedeOeza50.2620010319248.47
11.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht49.9520000155049.76
12.Kayleigh KnightOeza49.7220000298450.09
13.Chayenne MoskKzc51.1120000102250.47
14.Sophie AllersmaDe Reuring51.0520010274050.64
15.Naomi BuurOeza51.7420010152051.14FJ 1
16.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn50.6320000257851.14FJ 2
17.Lieke BrinkmanZwemvereniging Hoorn51.9620010085851.61
18.Ilja WijnkerMSV- ZeemachtNT20000390053.39
19.Sofie de VriendOeza54.8120010278654.28
20.Josephine LambersMSV- Zeemacht53.8920010082654.53
21.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend53.3320010176255.62
22.Lysanne GroenWZ&PC Purmerend1:00.3920000241858.95
23.Maaike TeunisseMSV- Zeemacht1:02.0320000418059.02
24.Isa GerssenMSV- Zeemacht1:01.532001039821:02.70
25.Irene LigthartZv Aquarius58.222000022961:05.10
26.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:11.502001027301:17.08
DISHannah WarrisZwemvereniging HoornNT200104204AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 113
7-1-12 - 15:15
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn41.6020000032141.91
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend42.8220000034942.54
3.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius45.3320010074745.18
4.Anvar VeldtDe Dolfijn52.6720010028146.69
5.Ivar OldenhofDe Dolfijn48.8920000008147.04
6.Ian WelborenKzc45.8620000186347.58
7.Arjen van der VisZV Waterland49.3620000294549.10
8.Roel GaalOeza55.5220010117349.79
9.Sjoerd JongertA.Z.V.D.47.4520010042750.76
10.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn51.5520000395751.52
11.Stefan GanzevoortDe Reuring52.6220000338352.77
12.Jairo KauwohMSV- ZeemachtNT20010159954.10
13.Frank BouquetA.Z.V.D.55.6620010227955.36
14.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend56.3920000300756.48
15.Henk RiemersMSV- Zeemacht57.0820010159557.52
16.Joram van der MeerD.J.K.-ZarNT2000013411:01.65
17.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn59.582001027831:03.53
DISTeun van VegtenOezaNT20010332957.65SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 12
7-1-12 - 15:19
25m schoolslagMinioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rick OffringaOeza28.9020030097925.50FJ 1
2.Ruben de VriendOeza31.8420030098125.50FJ 2
3.Iris van't VeerA.Z.V.D.26.9420030125425.99
4.Eline HoekstraOeza28.5020030128026.92
5.Anne van MarisWZ&PC Purmerend30.2020040045227.79
6.Max de WaalZwemvereniging HoornNT20040050328.38
7.Nicolas ZanoliDe DolfijnNT20050002929.91
8.Aniek van den BrinkDe DolfijnNT20050009033.42
9.Joren OldenhofDe DolfijnNT20040004534.61
10.Baukje van HeckZwemvereniging Hoorn35.3220050013435.51
11.Tessa TakkenZwemvereniging HoornNT20030169236.80
DISDana van LeeuwenKzcNT20050015048.67SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
7-1-12 - 15:21
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 3 en later

1.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht32.8419980277432.65
2.Kim KenbeekZaanstad (SG)37.0019990231236.28
3.Florianne BultjeZV Haerlem38.2219980434238.14
4.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht37.8119980334238.21
5.Susan BeemsterboerDe Reuring40.5119990415838.82
6.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht43.1019980277642.90
7.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend46.1119990289244.54
8.Lisa van SikkelerusOeza47.1819990533646.83
9.Iona van SteltenZaanstad (SG)47.2019990231447.48
10.Marjolein VisserDe Reuring51.0519990221649.99
11.Jessie MeijerKzc54.4919990525250.53
DISBritt VonsteenD.J.K.-Zar45.00199903340AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
AFGEMSuzanne IvensOeza44.59199902904
AFGEMSuzanne van den BrinkMSV- Zeemacht38.74199901438

Jeugd 1 en 2

1.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn29.9219960442630.06
2.Danielle VisserDe Reuring34.2519970134633.84
3.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht34.2719960273236.27
4.Chantal BeijerZV Haerlem36.5219970088436.79
5.Linda BöhmZV Haerlem38.3119970316439.18
6.Tessa van LangelaarOeza44.1919970528643.84
NG.ZAAnnika VaderMSV- Zeemacht45.75199701552

Senioren 1 en ouder

1.Tessa MoschMSV- Zeemacht30.6419910217231.51
2.Laura van der VeenA.Z.V.D.31.5019940409031.95FJ 1
3.Suzanne MoschMSV- Zeemacht30.9319940054831.95FJ 2
4.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)31.3719940485232.98
5.Alouette BakkerA.Z.V.D.33.5219930144234.54
6.Anne GroenOeza35.4619950599636.45
7.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn37.6019950635439.16
8.Daniëlle de ReusKzc40.0119950590840.29
9.Zora OninkD.J.K.-Zar53.2519950590050.63
10.Danielle KeizerMSV- Zeemacht53.7619920785453.85
NGDaisy LippusKzc44.21199305846


<< TOP >>
Programmanr. 14
7-1-12 - 15:28
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 4 en later

1.Carlo KempWZ&PC Purmerend30.0119960046728.54
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn28.6419960118529.02
3.Jeroen JongertA.Z.V.D.31.6019960044532.08
4.Jordi de NijsMSV- Zeemacht32.2219980185132.16
5.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend35.0219970303334.46
6.Brian OtjesZv Aquarius35.5419990113534.91
7.Raoul LieverstZaanstad (SG)37.1219990071337.33
8.Lloyd MuylaertDwt39.0819960323338.85
9.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.40.1519990237940.25
10.Zyco van EsveldDwt43.6119990384340.97
11.Daan In de BraektZaanstad (SG)43.2919990057141.94
12.Jeffrey DekkerZv Aquarius43.9819960415743.20
13.Jari QuaxMSV- ZeemachtNT19980510346.12
14.Mark MulderOeza47.2819970523548.82
15.Jonathan van der MeerD.J.K.-ZarNT19980186551.15
DISMaarten van der VeenA.Z.V.D.42.69199902381AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
NG.ZABarry van EngeldorpZv Aquarius43.11199900089
AFGEMCorné BorstOeza38.93199602335
AFGEMSean TuinstraOeza40.71199801685

Jeugd 1 en 2

1.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht28.7119950388128.81
2.Diego Hélant MullerDe Dolfijn29.2219950045130.04
3.Jeffrey CamphensDwt35.0319950311333.00
4.Remco VisserDe Reuring35.8619950318536.29

Senioren 1 en ouder

1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend26.8719920002726.58
2.Jory van der GrachtOeza29.2119870109728.60
3.Dennis de WaalD.J.K.-Zar28.5019860342131.01
4.Damien PengellyD.J.K.-ZarNT19910714531.44
5.Gerben RozieMSV- Zeemacht31.3119900250731.97
6.Sander van SchaikA.Z.V.D.30.6619910200532.51
NGRobin StammesDe Reuring36.18199202809


<< TOP >>
Programmanr. 15
7-1-12 - 15:34
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn1:04.751998046841:04.59
2.Melina KnolZaanstad (SG)1:05.151998022321:05.09
50m:31.13100m:1:05.09
3.Saritha van ZantenZV Waterland1:06.761998012201:08.25
50m:32.97100m:1:08.25
4.Jennifer TuijpWZ&PC Purmerend1:14.552000041981:14.90
50m:35.84100m:1:14.90
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:15.312000004121:17.73
50m:36.94100m:1:17.73
6.Anneleen VerkerkZwemvereniging Hoorn1:16.072000043001:17.90
50m:37.39100m:1:17.90
7.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:18.792000043801:18.15
50m:37.44100m:1:18.15


<< TOP >>
Programmanr. 16
7-1-12 - 15:38
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn59.7519960052759.63
50m:28.33100m:59.63
2.Jelle SchelvisZaanstad (SG)59.871997019931:00.19
50m:29.49100m:1:00.19
3.Rense RuigWZ&PC Purmerend1:07.371999016271:08.39
50m:31.90100m:1:08.39
4.Tim KieftZaanstad (SG)1:08.241999019211:08.84
50m:32.44100m:1:08.84
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:10.941999016431:11.73
50m:34.63100m:1:11.73


<< TOP >>
Programmanr. 17
7-1-12 - 15:39
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rebecca SchipperZV Waterland1:37.501999022401:38.12
50m:48.99100m:1:38.12


<< TOP >>
Programmanr. 18
7-1-12 - 15:42
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 19
7-1-12 - 15:42
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn1:32.371998052021:32.72


<< TOP >>
Programmanr. 20
7-1-12 - 15:44
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:22.541998004931:22.40
2.Mike MoriannerKzc1:24.711999021371:22.83
50m:39.86100m:1:22.83


<< TOP >>
Programmanr. 21
7-1-12 - 15:46
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:21.201999023121:21.86
50m:38.12100m:1:21.86
2.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:29.021998032221:27.09
50m:39.43100m:1:27.09


<< TOP >>
Programmanr. 22
7-1-12 - 15:47
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:12.101998018511:10.52
50m:33.20100m:1:10.52
2.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:04.951996005271:15.24
50m:32.98100m:1:15.24


<< TOP >>
Programmanr. 23
7-1-12 - 15:49
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
NGSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)2:45.75199803228


<< TOP >>
Programmanr. 24
7-1-12 - 15:52
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn2:29.291997031572:28.07
50m:32.99200m:2:28.07


<< TOP >>
Programmanr. 25
7-1-12 - 15:55
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 26
7-1-12 - 15:55
Jongens, 200m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sander DorlandWZ&PC Purmerend2:43.301999026432:43.01
50m:36.54100m:1:18.16200m:2:43.01


<< TOP >>
Programmanr. 27
7-1-12 - 15:59
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 28
7-1-12 - 15:59
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 29
7-1-12 - 15:59
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 30
7-1-12 - 15:59
Jongens, 200m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:25.341994009552:22.58
50m:30.84100m:1:07.34200m:2:22.58
2.Rick van ZantenZV Waterland2:41.321998003512:37.20
50m:32.38100m:1:12.23200m:2:37.20


<< TOP >>
Programmanr. 310
7-1-12 - 16:02
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn2:22.901998003362:24.83
50m:32.89100m:1:10.07200m:2:24.83
2.Lisa BrantjesKzc2:23.491998009502:25.06
50m:33.70100m:1:10.78200m:2:25.06
3.Melina KnolZaanstad (SG)2:25.101998022322:29.59
50m:32.81100m:1:10.57200m:2:29.59
4.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn2:31.511998046842:30.28
50m:32.82100m:1:10.18200m:2:30.28
5.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:37.932000015462:36.49
50m:36.30100m:1:17.19200m:2:36.49


<< TOP >>
Programmanr. 320
7-1-12 - 16:05
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)2:14.471997019932:20.53
50m:32.62100m:1:08.96200m:2:20.53
2.Tim KieftZaanstad (SG)2:31.841999019212:44.33


<< TOP >>
Programmanr. 101
7-1-12 - 16:08
Dames, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging HoornNT1994000741:08.04
2.Tessa MoschMSV- ZeemachtNT1991021721:11.62
3.Laura van der VeenA.Z.V.D.NT1994040901:12.34
4.Suzanne MoschMSV- ZeemachtNT1994005481:12.69
5.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)NT1994048521:17.02
6.Anne GroenOezaNT1995059961:18.02


<< TOP >>
Programmanr. 102
7-1-12 - 16:08
Heren, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC PurmerendNT19920002759.86
2.Jory van der GrachtOezaNT1987010971:06.35
3.Gerben RozieMSV- ZeemachtNT1990025071:11.67
4.Dennis de WaalD.J.K.-ZarNT1986034211:15.08
5.Damien PengellyD.J.K.-ZarNT1991071451:15.81


<< TOP >>
Programmanr. 103
7-1-12 - 16:08
Meisjes, 100m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kristine ZwaanZwemvereniging HoornNT1996044261:10.97
2.Amber RuigWZ&PC PurmerendNT1996032401:11.95
3.Jade BroekA.Z.V.D.NT1997023001:15.27
4.Anouk van de SandtMSV- ZeemachtNT1996046281:15.82
5.Britt GerritseMSV- ZeemachtNT1996055141:18.12
6.Danielle VisserDe ReuringNT1997013461:20.98


<< TOP >>
Programmanr. 104
7-1-12 - 16:08
Jongens, 100m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Christiaan ZwaalMSV- ZeemachtNT1995038811:05.88
2.Diego Hélant MullerDe DolfijnNT1995004511:09.54
3.Jeffrey CamphensDwtNT1995031131:12.19
4.Remco VisserDe ReuringNT1995031851:19.05


<< TOP >>
Programmanr. 105
7-1-12 - 16:08
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Melina KnolZaanstad (SG)NT1998022321:14.48
2.Anouk ZandbergenMSV- ZeemachtNT1998027741:16.47
3.Saritha van ZantenZV WaterlandNT1998012201:17.49
4.Takyiwa SamZwemvereniging HoornNT1998046841:17.82
5.Kyra WijnkerMSV- ZeemachtNT1998033421:20.13
6.Jennifer TuijpWZ&PC PurmerendNT2000041981:33.08


<< TOP >>
Programmanr. 106
7-1-12 - 16:08
Jongens, 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thierry FeldZwemvereniging HoornNT1996011851:04.09
2.Carlo KempWZ&PC PurmerendNT1996004671:04.39
3.Danny BerlemonZwemvereniging HoornNT1996005271:10.57
4.Jeroen JongertA.Z.V.D.NT1996004451:11.37
5.Ingmar BakkerA.Z.V.D.NT1998004931:12.51
6.Rick van ZantenZV WaterlandNT1998003511:14.16


<< TOP >>
Programmanr. 107
7-1-12 - 16:08
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rowie KampDe ReuringNT2000017061:23.20
2.Kaylin StelDe DolfijnNT2001002901:24.29
3.Kirsten PetitOezaNT2000029861:26.53
4.Anneleen VerkerkZwemvereniging HoornNT2000043001:29.52
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT2000004121:29.95
6.Eline BaalemanDe ReuringNT2001027381:35.35


<< TOP >>
Programmanr. 108
7-1-12 - 16:08
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ian van TielWZ&PC PurmerendNT2000003491:18.31
2.Marc CastricumZwemvereniging HoornNT2000003211:18.69
3.Ivar OldenhofDe DolfijnNT2000000811:29.57
4.Arjen van der VisZV WaterlandNT2000029451:30.96
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.NT2001004271:32.64
6.Roel GaalOezaNT2001011731:34.06


<< TOP >>
Programmanr. 109
7-1-12 - 16:08
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tara van LeeuwenKzcNT2002011121:41.04
2.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.NT2002015281:46.51FJ 1
3.Anouk BraaksmaZv AquariusNT2002008401:46.51FJ 2
4.Jetske van HeckZwemvereniging HoornNT2002003961:52.39
5.Anna ZijlstraMSV- ZeemachtNT2002021022:04.65


<< TOP >>
Programmanr. 110
7-1-12 - 16:08
Jongens, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tristan DetmersZwemvereniging HoornNT2002002211:37.86
2.Stefan KerssensZwemvereniging HoornNT2002003611:42.14
3.Tim CohenWZ&PC PurmerendNT2003006851:44.95
4.Levi RahakbauwMSV- ZeemachtNT2002014971:47.39
5.Marc van MarisWZ&PC PurmerendNT2002017032:03.53
DISPatrick VisserDe ReuringNT200200981AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)