Swimkick deel 2
Melick (NED),    27-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 5. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 7. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 9. Alle, 100m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 10. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 11. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 25m vlinderslag       Jongens Minioren 1 t/m 3
27-11-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joshua Russ                   04   RZ                       28.43    42       
    2.  Lars Giesbers                 03   RZ                       29.45    37       
    3.  Shane Barten                  03   Patrick                  36.67    19       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 25m vlinderslag       Meisjes Minioren 1 t/m 3
27-11-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke van Rooij               03   RZ                       26.22    77       
    2.  Sabine Strijp                 03   Patrick                  28.02    63       
    3.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers           29.32    55       
    4.  Fenna van Rijt                03   Patrick                  33.07    38       
   DIS  Myrthe Schoenmakers           03   Patrick                  32.55             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 AFGEM  Maud Louwarts                 03   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 25m vlinderslag       Jongens Minioren 4 t/m 6
27-11-2011 - 14:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roan Herinx                   02   RZL                      22.92    80       
    2.  Dylan Wolters                 02   RZL                      25.29    59       
    3.  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers           25.70    57       
    4.  Quint Swagten                 02   RZL                      26.16    54       
    5.  Ivar Dirks                    02   RZL                      26.29    53       
    6.  Ino Welters                   02   RZL                      26.57    51       
    7.  Lars Hilkens                  02   RZ                       32.49    28       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 25m vlinderslag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
27-11-2011 - 14:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Samara Vijvinkel              01   RZL                      23.80   103       
    2.  Evie Camp                     02   Patrick                  25.29    86       
    3.  Nina Neumann                  02   RZ                       26.32    76       
    4.  Isa Claessen                  01   Patrick                  26.48    75       
    5.  Luna Schlicher                02   RZ                       27.26    69       
    6.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  30.16    51       
    7.  Tara Rademakers               02   Patrick                  31.10    46       
    8.  Dané Impelmans                02   RZ                       31.68    44       
    9.  Anouk Perriëns                02   Patrick                  32.66    40       
   DIS  Vera Sonntag                  02   RZL                      27.23             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Kim Obbens                    02   RZL                      36.39             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag       Jongens Minioren 4 t/m 6
27-11-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  55.08    61       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
27-11-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davina Wolfs                  02   Patrick                  51.60   105       
    2.  Maike Jetten                  02   Patrick                  55.07    86       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 25m vrije slag        Jongens Minioren 1 t/m 3
27-11-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxime Roussel                03   RZ                       24.02    55       
    2.  Vince Wolters                 03   De Roersoppers           26.97    39       
    3.  David Jetten                  04   Patrick                  27.16    38       
    4.  Sven Doezen                   04   RZ                       29.95    28       
    5.  Jarno Schmetzer               03   De Roersoppers           32.74    21       
    6.  Tom Perriëns                  04   Patrick                  34.02    19       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 25m vrije slag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
27-11-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers           28.67    50       
    2.  Rowena Weggelaar              04   RZ                       28.80    50       
    3.  Nadine Soentjens              03   De Roersoppers           30.68    41       
    4.  Jessie Cheung                 03   De Roersoppers           31.70    37       
    5.  Fleur de Ronde                04   RZ                       39.57    19       
 NG.ZA  Anne Feldkamp                 03   Patrick                                    
 AFGEM  Benthe Bosman                 04   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 25m vrije slag        Jongens Minioren 4 t/m 6
27-11-2011 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers           20.83    84       
    2.  Daan Heijmans                 02   RZ                       29.67    29       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 25m vrije slag        Meisjes Minioren 4 t/m 5
27-11-2011 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise Wolters                 01   De Roersoppers           21.13   126       
    2.  Lina Amghar                   02   RZ                       27.49    57       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 1 t/m 3
27-11-2011 - 14:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joshua Russ                   04   RZ                       49.73    68       
    2.  Lars Giesbers                 03   RZ                       51.92    59       
    3.  Shane Barten                  03   Patrick                  58.26    42       
    4.  Glenn Wolfs                   04   Patrick                1:10.48    23       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
27-11-2011 - 14:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine Strijp                 03   Patrick                  50.20    99       
    2.  Lobke van Rooij               03   RZ                       52.23    88       
    3.  Fenna van Rijt                03   Patrick                  56.07    71       
    4.  Merel de Ronde                03   RZ                     1:01.52    53       
    5.  Myrthe Schoenmakers           03   Patrick                1:04.57    46       
 AFGEM  Lynn van der Vorst            04   Patrick                                    
 AFGEM  Maud Louwarts                 03   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 4 t/m 6
27-11-2011 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Hilkens                  02   RZ                       58.54    41       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Minioren 4 t/m 5
27-11-2011 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nina Neumann                  02   RZ                       50.70    96       
    2.  Luna Schlicher                02   RZ                       51.06    94       
    3.  Dané Impelmans                02   RZ                       54.32    78       
    4.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  55.95    71       
    5.  Jenna Jussen                  02   RZ                     1:00.20    57       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m vrije slag       Jongens Minioren 4 t/m 6
27-11-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyon de Wit                   02   Patrick                1:38.89    93       
          1:38.89
    2.  Ivar Dirks                    02   RZL                    1:42.92    83       
          1:42.92
    3.  Dylan Wolters                 02   RZL                    1:46.64    74       
          1:46.64
    4.  Ino Welters                   02   RZL                    1:54.02    61       
          1:54.02
    5.  Roan Herinx                   02   RZL                    1:57.04    56       
          1:57.04
    6.  Quint Swagten                 02   RZL                    2:05.54    45       
          2:05.54


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
27-11-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:38.73   137       
          1:38.73
    2.  Davina Wolfs                  02   Patrick                1:39.23   135       
          1:39.23
    3.  Samara Vijvinkel              01   RZL                    1:50.07    99       
          1:50.07
    4.  Evie Camp                     02   Patrick                2:02.13    72       
          2:02.13
    5.  Tara Rademakers               02   Patrick                2:04.04    69       
          2:04.04
    6.  Kim Obbens                    02   RZL                    2:07.29    64       
          2:07.29
    7.  Isa Claessen                  01   Patrick                2:07.42    64       
          2:07.42
    8.  Anouk Perriëns                02   Patrick                2:26.67    42       
          2:26.67
   DIS  Vera Sonntag                  02   RZL                                        
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Alle, 4 x 25m schoolslag           Mix Minioren 1 t/m 3
27-11-2011 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick 1                          Patrick                2:02.68             
        Fenna van Rijt, 03                     Sabine Strijp, 03
        Shane Barten, 03                       Glenn Wolfs, 04
          2:02.68

    2.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:08.39    51       
        Benthe Bosman, 04                      Charlot Gelissen, 03
        Jarno Schmetzer, 03                    Vince Wolters, 03
          2:08.39

   DIS  RZ 1                               RZ                     1:57.67             
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Merel de Ronde, 03                     Lars Giesbers, 03
        Lobke van Rooij, 03                    Joshua Russ, 04
          1:57.67

   DIS  RZ 2                               RZ                     2:19.80             
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SL, SG
        Rowena Weggelaar, 04                   Maxime Roussel, 03
        Sven Doezen, 04                        Fleur de Ronde, 04
          2:19.80

 NG.ZA  Patrick 2                          Patrick                                    
        Myrthe Schoenmakers, 03                Anne Feldkamp, 03
        Tom Perriëns, 04                       David Jetten, 04




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Alle, 4 x 25m schoolslag        Mix Minioren 4 t/m (5)6
27-11-2011 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick 1                          Patrick                1:49.85    82       
        Maike Jetten, 02                       Dyon de Wit, 02
        Tara Rademakers, 02                    Davina Wolfs, 02
          1:49.85

    2.  RZL 2                              RZL                    1:51.26    78       
        Ino Welters, 02                        Ivar Dirks, 02
        Samara Vijvinkel, 01                   Roan Herinx, 02
          1:51.26

    3.  RZL 1                              RZL                    1:55.32    70       
        Quint Swagten, 02                      Dylan Wolters, 02
        Vera Sonntag, 02                       Kim Obbens, 02
          1:55.32

    4.  Patrick 2                          Patrick                1:55.98    69       
        Evie Camp, 02                          Anouk Perriëns, 02
        Isa Claessen, 01                       Lotte van Straaten, 02
          1:55.98

   DIS  RZ 3                               RZ                     2:11.54             
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
        Lina Amghar, 02                        Jenna Jussen, 02
        Daan Heijmans, 02                      Lars Hilkens, 02
          2:11.54




SPLASH Meet Manager 11Registered to De Roersoppers