EON deel 2
Zoetermeer (NED),    13-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 38. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
13-11-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Des 1                              Des                    3:56.70   464       
        Julien Vignal, 96                      Menno de Vries, 94
        Henk Rijnja, 93                        Jimmy Hendriksen, 89
            29.51  1:02.36  3:56.70

    2.  Zoetermeer 1                       Zoetermeer             3:56.95   462       
        Vincent de Vries, 96                   Simon van Ravensteijn, 80
        Markus van Rest, 77                    Thom Paardekooper, 96
            27.67    58.54  3:56.95

    3.  Electrolux AZC 1                   Electrolux AZC         3:57.95   457       
        Daan Egberts, 95                       Brian Gelderblom, 95
        Dennis Boon, 96                        Bas Perik, 95
            27.80    58.48  3:57.95




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Dames, 4 x 50m wisselslag      Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zoetermeer 1                       Zoetermeer             2:18.86   397       
        Eline Veldkamp, 98                     Anouk van der Vlies, 96
        Marja Esmeijer, 98                     Yancey Bouman, 98
            37.26  2:18.86

    2.  Des 1                              Des                    2:28.80   322       
        Veerle Scholtes, 98                    Gaetane Demyttenaere, 99
        Ilse Rijnja, 98                        Sterre Keller, 99
            38.57  2:28.80

    3.  Electrolux AZC 1                   Electrolux AZC         2:31.45   306       
        Julia Wortman, 96                      Britt Dubbelman, 98
        Judith van der Heiden, 97              Dominique Duesman, 96
            39.64  2:31.45





TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m wisselslag    Jongens Minioren 6 en later
13-11-2011 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dylan de Wit                  01   Electrolux AZC         1:33.20   161       
          1:33.20
    2.  Michael van der Stroom        00   Des                    1:34.54   154       
          1:34.54
    3.  Wouter Daamen                 01   Electrolux AZC         1:36.80   144       
          1:36.80
    4.  Jesper Noija                  00   Electrolux AZC         1:41.06   126       
          1:41.06
    5.  Edouard Lecrivain             01   Des                    1:49.36    99       
            50.03  1:49.36
    6.  Mats Voesenek                 01   Electrolux AZC         1:55.16    85       
          1:55.16
   DIS  Jarno Verbeek                 02   Zoetermeer                                 
        AA



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Junioren 1 en later
13-11-2011 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Kempen                  01   Zoetermeer             1:25.82   304       
          1:25.82
    2.  Babet Roeling                 01   Zoetermeer             1:36.29   215       
          1:36.29
    3.  Anne van der Zwan             01   Des                    1:38.89   199       
          1:38.89
    4.  Elyanne Boudestein            01   Zoetermeer             1:40.82   187       
          1:40.82
    5.  Karlijn Jansen                01   Des                    1:42.56   178       
          1:42.56
    6.  Sacha van der Goorbergh       00   Zoetermeer             1:43.84   171       
          1:43.84
    7.  Maartje Rijnja                01   Des                    1:55.62   124       
          1:55.62
   DIS  Amanda Holst                  00   Zoetermeer             1:32.32             
        SL
          1:32.32
   DIS  Samantha Gerritse             01   Electrolux AZC         1:45.82             
        RH
          1:45.82
   DIS  Renee Demyttenaere            01   Des                    1:51.23             
        RH
          1:51.23
   DIS  Anky Zwanenburg               00   Electrolux AZC         1:57.44             
        RH
          1:57.44



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frank Paardekooper            98   Zoetermeer             1:39.10   176       
            47.02  1:39.10
    2.  Kilian Xavier de Kruyf Molina 00   Des                    1:40.45   169       
            46.48  1:40.45
    3.  Jack Brouwer                  99   Electrolux AZC         1:43.66   154       
            49.47  1:43.66
    4.  Ardy Zwanenburg               99   Electrolux AZC         1:48.00   136       
            50.28  1:48.00
    5.  Matthijs Castelijn            99   Electrolux AZC         1:57.05   107       
            55.71  1:57.05
    6.  Abhiraj Pabarni               99   Zoetermeer             2:00.45    98       
            55.86  2:00.45
    7.  Jonathan Noija                00   Electrolux AZC         2:06.73    84       
            58.70  2:06.73
    NG  Lennard Wagner                98   Des                                        
    NG  Robin Dorschner               98   Des                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
13-11-2011 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marja Esmeijer                98   Zoetermeer             1:29.61   342       
            42.30  1:29.61
    2.  Carlijne Tap                  98   Zoetermeer             1:32.10   315       
            44.36  1:32.10
    3.  Ilse Rijnja                   98   Des                    1:32.98   306       
            44.02  1:32.98
    4.  Britt Dubbelman               98   Electrolux AZC         1:34.81   289       
            45.91  1:34.81
    5.  Tess van Goozen               99   Electrolux AZC         1:40.38   243       
            47.88  1:40.38
    6.  Veerle Scholtes               98   Des                    1:41.66   234       
            47.56  1:41.66
    7.  Laura Michelle Zwalve         99   Des                    1:42.75   227       
            49.12  1:42.75
    8.  Benedetta Galeazzi            98   Des                    1:44.64   215       
            48.60  1:44.64
    9.  Claudia den Haan              98   Electrolux AZC         1:44.70   214       
            49.23  1:44.70
   10.  Megan Dorstijn                99   Zoetermeer             1:56.14   157       
            54.13  1:56.14
   DIS  Mariana Plaza                 98   Des                                        
        AA
    NG  Rianne Verduijn               98   Electrolux AZC                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julien Vignal                 96   Des                    1:09.13   344       
            31.54  1:09.13
    2.  Thom Paardekooper             96   Zoetermeer             1:09.67   336       
            33.00  1:09.67
    3.  Elliot Falces                 98   Des                    1:14.29   277       
            33.92  1:14.29
    4.  Lukas Schouten                96   Electrolux AZC         1:25.51   182       
            37.54  1:25.51
    5.  Angad Pabarni                 96   Zoetermeer             1:26.14   178       
            38.77  1:26.14
    6.  Tim Boon                      97   Electrolux AZC         1:30.74   152       
            39.60  1:30.74
    7.  Arthur Belt                   97   Electrolux AZC         1:32.45   144       
            41.89  1:32.45
   DIS  Dennis Boon                   96   Electrolux AZC         1:24.22             
        VH
            37.56  1:24.22



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag       Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yancey Bouman                 98   Zoetermeer             1:18.20   348       
            35.54  1:18.20
    2.  Gaetane Demyttenaere          99   Des                    1:22.97   292       
            37.22  1:22.97
    3.  Eline Veldkamp                98   Zoetermeer             1:24.10   280       
            38.02  1:24.10
    4.  Sterre Keller                 99   Des                    1:25.02   271       
          1:25.02
    5.  Amina Jaf                     96   Zoetermeer             1:25.53   266       
            37.25  1:25.53
    6.  Anne van der Meulen           96   Zoetermeer             1:30.74   223       
            38.40  1:30.74
    7.  Michelle van der Goorbergh    97   Zoetermeer             1:37.13   182       
            42.39  1:37.13
    8.  Julia Rietveld                97   Electrolux AZC         1:39.00   171       
            45.39  1:39.00
    9.  Elise Spaans                  96   Zoetermeer             1:39.48   169       
            44.57  1:39.48
   10.  Tessa Rietveld                99   Electrolux AZC         1:45.59   141       
            47.53  1:45.59
   DIS  Judith van der Heiden         97   Electrolux AZC         1:24.21             
        VE
            38.27  1:24.21



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 100m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Egberts                  95   Electrolux AZC         1:18.89   350       
            37.36  1:18.89
    2.  Vincent de Vries              96   Zoetermeer             1:19.82   338       
            37.23  1:19.82
    3.  Brian Gelderblom              95   Electrolux AZC         1:22.51   306       
            38.45  1:22.51
    4.  Menno de Vries                94   Des                    1:24.40   286       
            38.72  1:24.40
    5.  Yoram Waarsing                96   Zoetermeer             1:26.96   261       
            40.50  1:26.96
    6.  Matthieu Monin                95   Des                    1:36.02   194       
            43.60  1:36.02



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 100m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk van der Vlies           96   Zoetermeer             1:23.13   429       
            39.51  1:23.13
    2.  Eline Kempen                  94   Zoetermeer             1:32.73   309       
            43.95  1:32.73
    3.  Julia Wortman                 96   Electrolux AZC         1:37.01   269       
            45.75  1:37.01
    4.  Charlotte Demyttenaere        94   Des                    1:38.59   257       
            46.75  1:38.59
    5.  Natasha Koning                98   Des                    1:44.67   214       
            48.10  1:44.67
   DIS  Laura de Zwaan                96   Electrolux AZC                             
        AC



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Heren, 200m vrije slag             Heren Senioren Open
13-11-2011 - 15:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Perik                     95   Electrolux AZC         2:10.23   444       
            29.57  1:02.32  2:10.23
    2.  Henk Rijnja                   93   Des                    2:15.31   396       
            30.28  1:05.16  2:15.31
    3.  Markus van Rest               77   Zoetermeer             2:18.64   368       
            31.80  1:07.20  2:18.64
    4.  Jimmy Hendriksen              89   Des                    2:19.29   363       
            29.23  1:03.39  2:19.29
    5.  Lex Wortman                   95   Electrolux AZC         2:23.69   330       
            33.49  1:10.20  2:23.69
    6.  Simon van Ravensteijn         80   Zoetermeer             2:23.76   330       
            32.95  1:09.86  2:23.76
    7.  Patrick Brouwer               93   Electrolux AZC         2:26.00   315       
            32.97  1:09.60  2:26.00
    8.  Paul van Dijk                 93   Zoetermeer             2:27.02   308       
            32.67  1:10.10  2:27.02
    9.  Ian van der Walle             96   Electrolux AZC         2:31.72   280       
            35.00  1:13.50  2:31.72
   10.  David Falces                  60   Des                    2:33.89   269       
            35.76  1:14.54  2:33.89
   11.  Thomas de Ruig                93   Zoetermeer             2:36.82   254       
            34.21  1:13.53  2:36.82
   12.  Sven van den Hoek             92   Zoetermeer             2:51.42   194       
            37.26  1:19.04  2:51.42
   13.  Sybren van der Veen           87   Des                    2:57.04   176       
            36.36  1:21.10  2:57.04



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m vrije slag             Dames Senioren Open
13-11-2011 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dominique Duesman             96   Electrolux AZC         2:14.32   566       
            30.89  1:04.70  2:14.32
    2.  Chantal Enkoroma Coffie       87   Des                    2:24.04   459       
            32.57  1:08.23  2:24.04
    3.  Linda Kempen                  92   Zoetermeer             2:32.26   389       
            34.29  1:12.70  2:32.26
    4.  Madeleine Sielemann           91   Zoetermeer             2:38.29   346       
            35.00  1:14.02  2:38.29
    5.  Chita van der Goorbergh       68   Zoetermeer             2:38.54   344       
            35.20  1:15.13  2:38.54
    6.  Amy Stauffer                  95   Electrolux AZC         2:42.88   317       
            36.85  1:17.94  2:42.88
    7.  Kim Koene                     69   Des                    2:44.91   306       
            37.12  1:18.82  2:44.91
    8.  Fleur Maas                    89   Zoetermeer             2:48.35   287       
            37.14  1:19.61  2:48.35
    9.  Myrthe Keizer                 93   Des                    2:49.63   281       
            36.49  1:18.39  2:49.63
   10.  Yvette Kilian                 66   Zoetermeer             2:51.16   274       
            36.54  1:18.54  2:51.16




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Minioren 6 en later
13-11-2011 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dylan de Wit                  01   Electrolux AZC           36.07   178       
    2.  Jesper Noija                  00   Electrolux AZC           38.70   144       
    3.  Wouter Daamen                 01   Electrolux AZC           38.81   143       
    4.  Michael van der Stroom        00   Des                      40.18   128       
    5.  Jarno Verbeek                 02   Zoetermeer               40.65   124       
    6.  Edouard Lecrivain             01   Des                      43.40   102       
    7.  Mats Voesenek                 01   Electrolux AZC           44.23    96       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Meisjes, 50m vrije slag     Meisjes Junioren 1 en later
13-11-2011 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Kempen                  01   Zoetermeer               35.78   274       
    2.  Amanda Holst                  00   Zoetermeer               37.92   230       
    3.  Babet Roeling                 01   Zoetermeer               38.16   226       
    4.  Sacha van der Goorbergh       00   Zoetermeer               40.08   195       
    5.  Anne van der Zwan             01   Des                      40.48   189       
    6.  Maartje Rijnja                01   Des                      41.04   181       
    7.  Karlijn Jansen                01   Des                      41.88   171       
    8.  Samantha Gerritse             01   Electrolux AZC           42.18   167       
    9.  Elyanne Boudestein            01   Zoetermeer               42.31   165       
   10.  Renee Demyttenaere            01   Des                      43.54   152       
   11.  Anky Zwanenburg               00   Electrolux AZC           45.16   136       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frank Paardekooper            98   Zoetermeer             1:22.46   209       
            40.36  1:22.46
    2.  Jack Brouwer                  99   Electrolux AZC         1:27.71   173       
            43.12  1:27.71
    3.  Kilian Xavier de Kruyf Molina 00   Des                    1:27.76   173       
            42.20  1:27.76
    4.  Matthijs Castelijn            99   Electrolux AZC         1:37.76   125       
            47.60  1:37.76
    5.  Ardy Zwanenburg               99   Electrolux AZC         1:43.95   104       
            51.05  1:43.95
    6.  Abhiraj Pabarni               99   Zoetermeer             1:48.05    92       
            52.56  1:48.05
    7.  Jonathan Noija                00   Electrolux AZC         1:58.77    69       
            58.51  1:58.77
    NG  Robin Dorschner               98   Des                                        
    NG  Lennard Wagner                98   Des                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
13-11-2011 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marja Esmeijer                98   Zoetermeer             1:20.88   318       
            39.31  1:20.88
    2.  Carlijne Tap                  98   Zoetermeer             1:24.06   283       
            42.56  1:24.06
    3.  Tess van Goozen               99   Electrolux AZC         1:25.39   270       
            41.36  1:25.39
    4.  Veerle Scholtes               98   Des                    1:28.02   247       
            42.93  1:28.02
    5.  Britt Dubbelman               98   Electrolux AZC         1:33.00   209       
            44.06  1:33.00
    6.  Claudia den Haan              98   Electrolux AZC         1:33.39   206       
            45.53  1:33.39
    7.  Benedetta Galeazzi            98   Des                    1:34.07   202       
            45.51  1:34.07
    8.  Ilse Rijnja                   98   Des                    1:34.54   199       
            44.95  1:34.54
    9.  Mariana Plaza                 98   Des                    1:40.08   168       
            49.83  1:40.08
   10.  Megan Dorstijn                99   Zoetermeer             1:47.31   136       
            52.46  1:47.31
   DIS  Laura Michelle Zwalve         99   Des                    1:41.00             
        RD
            48.56  1:41.00
    NG  Rianne Verduijn               98   Electrolux AZC                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Paardekooper             96   Zoetermeer             1:00.35   412       
            29.72  1:00.35
    2.  Julien Vignal                 96   Des                    1:02.06   379       
            30.08  1:02.06
    3.  Dennis Boon                   96   Electrolux AZC         1:03.76   350       
            30.80  1:03.76
    4.  Ian van der Walle             96   Electrolux AZC         1:07.18   299       
            33.44  1:07.18
    5.  Lukas Schouten                96   Electrolux AZC         1:09.00   276       
            32.76  1:09.00
    6.  Elliot Falces                 98   Des                    1:10.44   259       
            33.20  1:10.44
    7.  Arthur Belt                   97   Electrolux AZC         1:11.74   245       
            34.72  1:11.74
    8.  Angad Pabarni                 96   Zoetermeer             1:13.32   230       
            34.45  1:13.32
    9.  Tim Boon                      97   Electrolux AZC         1:14.78   217       
            35.09  1:14.78



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yancey Bouman                 98   Zoetermeer             1:07.75   426       
            32.24  1:07.75
    2.  Anne van der Meulen           96   Zoetermeer             1:10.06   385       
            34.51  1:10.06
    3.  Sterre Keller                 99   Des                    1:10.26   382       
            33.57  1:10.26
    4.  Judith van der Heiden         97   Electrolux AZC         1:11.48   363       
            34.52  1:11.48
    5.  Eline Veldkamp                98   Zoetermeer             1:12.73   345       
            34.73  1:12.73
    6.  Gaetane Demyttenaere          99   Des                    1:14.08   326       
            35.22  1:14.08
    7.  Michelle van der Goorbergh    97   Zoetermeer             1:14.09   326       
            34.96  1:14.09
    8.  Amina Jaf                     96   Zoetermeer             1:16.38   297       
            36.26  1:16.38
    9.  Julia Rietveld                97   Electrolux AZC         1:20.89   250       
            38.89  1:20.89
   10.  Elise Spaans                  96   Zoetermeer             1:24.99   216       
            40.13  1:24.99
   11.  Tessa Rietveld                99   Electrolux AZC         1:25.22   214       
            40.11  1:25.22



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 15:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Egberts                  95   Electrolux AZC         2:33.35   384       
            31.37  2:33.35
    2.  Brian Gelderblom              95   Electrolux AZC         2:37.70   353       
            33.42  2:37.70
    3.  Menno de Vries                94   Des                    2:39.09   344       
            31.51  2:39.09
    4.  Yoram Waarsing                96   Zoetermeer             2:45.06   308       
            36.32  2:45.06
    5.  Vincent de Vries              96   Zoetermeer             2:47.53   295       
            37.74  2:47.53
    6.  Matthieu Monin                95   Des                    3:24.99   161       
            45.67  3:24.99



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 16:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk van der Vlies           96   Zoetermeer             2:31.62   554       
            31.79  2:31.62
    2.  Eline Kempen                  94   Zoetermeer             2:53.23   372       
            37.68  2:53.23
    3.  Julia Wortman                 96   Electrolux AZC         3:01.26   324       
            39.83  3:01.26
    4.  Charlotte Demyttenaere        94   Des                    3:06.51   298       
            39.02  3:06.51
   DIS  Laura de Zwaan                96   Electrolux AZC         3:12.31             
        VH en SK
            44.30  3:12.31
   DIS  Natasha Koning                98   Des                    3:21.89             
        RH
            43.83  3:21.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
13-11-2011 - 16:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Perik                     95   Electrolux AZC         2:22.15   415       
            33.18  1:08.83  2:22.15
    2.  Markus van Rest               77   Zoetermeer             2:34.48   324       
            37.12  1:16.67  2:34.48
    3.  Henk Rijnja                   93   Des                    2:35.80   315       
            34.07  1:13.13  2:35.80
    4.  Jimmy Hendriksen              89   Des                    2:39.00   297       
            36.29  1:15.30  2:39.00
    5.  Lex Wortman                   95   Electrolux AZC         2:39.67   293       
            39.05  1:20.03  2:39.67
    6.  Simon van Ravensteijn         80   Zoetermeer             2:42.39   278       
            37.70  1:17.39  2:42.39
    7.  Patrick Brouwer               93   Electrolux AZC         2:46.40   259       
            39.39  1:22.01  2:46.40
    8.  Thomas de Ruig                93   Zoetermeer             2:47.62   253       
            39.39  1:21.68  2:47.62
    9.  Paul van Dijk                 93   Zoetermeer             2:48.02   251       
            40.26  1:23.72  2:48.02
   10.  David Falces                  60   Des                    2:54.35   225       
            41.83  1:25.05  2:54.35
   11.  Sven van den Hoek             92   Zoetermeer             3:13.89   163       
            48.48  1:37.10  3:13.89
   12.  Sybren van der Veen           87   Des                    3:24.06   140       
            46.59  1:38.48  3:24.06
    NG  Roger Flinterman              76   Zoetermeer                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
13-11-2011 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dominique Duesman             96   Electrolux AZC         2:49.40   357       
            40.78  1:24.31  2:49.40
    2.  Linda Kempen                  92   Zoetermeer             2:51.13   346       
            40.32  1:24.04  2:51.13
    3.  Madeleine Sielemann           91   Zoetermeer             2:58.42   305       
            42.42  1:27.76  2:58.42
    4.  Chita van der Goorbergh       68   Zoetermeer             3:01.03   292       
            42.60  1:28.59  3:01.03
    5.  Amy Stauffer                  95   Electrolux AZC         3:02.05   287       
            43.62  1:30.45  3:02.05
    6.  Kim Koene                     69   Des                    3:06.56   267       
            43.54  1:30.80  3:06.56
    7.  Fleur Maas                    89   Zoetermeer             3:16.98   227       
            43.73  1:33.60  3:16.98
    8.  Myrthe Keizer                 93   Des                    3:28.83   190       
            49.30  1:43.48  3:28.83
    NG  Bente Rog                     92   Des                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42              Jongens, 4 x 50m wisselslag   Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 16:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Electrolux AZC 1                   Electrolux AZC         3:07.02   103       
        Matthijs Castelijn, 99                 Jack Brouwer, 99
        Ardy Zwanenburg, 99                    Jesper Noija, 00
            48.31  3:07.02

    NG  Des 2                              Des                                        
        Michael van der Stroom, 00             Robin Dorschner, 98
        Elliot Falces, 98                      Kilian Xavier de Kruyf Molina, 00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                Alle, 4 x 50m vrije slag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
13-11-2011 - 16:25                 (1j, 1m, 1j, 1m)                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Des 2                              Des                    2:37.50             
        Michael van der Stroom, 00             Kilian Xavier de Kruyf Molina, 00
        Karlijn Jansen, 01                     Anne van der Zwan, 01
            39.85  2:37.50

    2.  Electrolux AZC 1                   Electrolux AZC         2:40.11   141       
        Wouter Daamen, 01                      Dylan de Wit, 01
        Anky Zwanenburg, 00                    Samantha Gerritse, 01
            38.15  2:40.11




SPLASH Meet Manager 11Registered to Zoetermeer