E.ON Nationale zwemcompetitie deel 2
Roermond (NED),    13-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 10:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       4:01.24            4:06.38           
        Philip Bams, 96                            Toine Willigers, 99
        Stefan Willigers, 98                       Laurent Bams, 96
            57.34  4:06.38

  2. RZL 1                         RZL                    4:26.79            4:37.40           
        Jordi Knops, 96                            Lars Hobus, 98
        Sven Geenen, 98                            Ivo Grosveld, 97
          1:12.70  4:37.40

  3. RZ 1                          RZ                     4:49.61            4:41.73           
        Dimitar Kamnarovski, 00                    Guus Wolswinkel, 97
        Tim Peeters, 97                            Louis Guveau, 97
          1:16.72  4:41.73




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
13-11-2011 - 10:35                       (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       2:18.40            2:16.31           
        Alex Buijs, 01                             Luuk Roosen, 01
        Kirsten Theunissen, 00                     Loes Willigers, 00
            33.85  2:16.31

  2. RZ 1                          RZ                     2:24.53            2:25.97           
        Dimitar Kamnarovski, 00                    Stefan Tomicic, 01
        Jolie Dielemans, 00                        Daphne Broen, 01
            34.46  2:25.97

  3. RZL 1                         RZL                    2:42.37            2:41.71           
        Joën Verstappen, 02                        Bo Snijders, 00
        Evie Tobben, 00                            Inge Jacobs, 00
            44.21  2:41.71

  NG Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        2:18.26                              
        Kjell Bakker, 00                           Niels de Boer, 00
        Manon Ritten, 00                           Lieve Göbbels, 00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
13-11-2011 - 10:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:30.40 19970267   2:32.16           
          2:32.16
  2. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:35.12 19930177   2:35.91           
          2:35.91
  3. Suzan van den Bogaard         RZ                     2:32.48 19890045   2:36.89           
          2:36.89
  4. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade             NT 19970246   2:38.77           
          2:38.77
  5. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       2:42.63 19950522   2:41.29           
          2:41.29
  6. Ilvy van Grimbergen           RZL                    2:42.68 19880544   2:42.48           
          2:42.48
  7. Karin Bongers                 RZL                    2:42.67 19930380   2:43.40           
          2:43.40
  8. Marian Bouts                  RZ                     2:40.60 19860049   2:51.00           
          2:51.00
  9. Majke Van Bommel              RZL                    2:55.67 19920773   2:51.04           
          2:51.04
 10. Renske Venner                 RZL                    2:41.97 19900801   2:54.32           
          2:54.32
 11. Linda Dehing                  RZL                    2:44.40 19940002   2:54.56           
          2:54.56
 12. Saskia Coolen                 RZL                    2:52.13 19880544   2:55.23           
          2:55.23
 13. Marlou Jacobs                 RZL                    2:53.33 19950238   2:56.22           
          2:56.22
 14. Ankie Meusen                  RZL                    2:56.00 19930218   2:58.30           
          2:58.30
 15. Wendy Knoops                  RZ                     3:04.03 19680072   3:04.43           
          3:04.43
 16. Kelly van Grimbergen          RZL                    2:57.85 19900801   3:05.41           
          3:05.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
13-11-2011 - 10:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         59.37 19960019   1:01.35           
          1:01.35
  2. Sander Bouts                  RZ                     1:01.98 19850033   1:01.51           
          1:01.51
  3. Niels van Dalen               RZL                    1:00.51 19890623   1:01.52           
          1:01.52
  4. Peter Crijns                  RZL                      57.75 19880067   1:01.75           
          1:01.75
  5. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        1:03.55 19960103   1:05.03           
          1:05.03
  6. Bert Schlicher                RZ                     1:04.89 19640066   1:05.84           
          1:05.84
  7. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:04.32 19940585   1:05.97           
          1:05.97
  8. Kenneth Caster                RZ                     1:06.78 19910037   1:07.08           
          1:07.08
  9. Dick Duisters                 RZL                    1:09.66 19910742   1:09.18           
          1:09.18
 10. Maurice Brand                 RZ                     1:15.00 19850380   1:13.01           
          1:13.01
 11. Ruud Bex                      RZL                    1:12.28 19920413   1:15.20           
          1:15.20
 12. Mark van Melick               RZL                    1:13.12 19850367   1:17.21           
          1:17.21
 13. Timo Tabak                    RZL                    1:18.66 19820169   1:20.95           
          1:20.95
 14. Sol Geraedts                  RZ                     1:23.00 19910068   1:25.51           
          1:25.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 10:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:19.42 19950469   1:22.82           
          1:22.82
  2. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:25.84 19970024   1:24.52           
          1:24.52
  3. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:33.13 19960408   1:24.67           
          1:24.67
  4. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        1:22.25 19960215   1:24.97           
          1:24.97
  5. Michelle Meusen               RZL                    1:25.28 19940085   1:25.02           
          1:25.02
  6. Maaike Knops                  RZL                    1:25.42 19940401   1:28.56           
          1:28.56
  7. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:31.26 19980454   1:33.02           
          1:33.02
  8. Elke Teunissen                RZ                     1:32.84 19970344   1:34.12           
          1:34.12
  9. Ilse Raaijmakers              RZ                     1:34.92 19960625   1:34.48           
          1:34.48
 10. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:38.89 19950631   1:38.29           
          1:38.29
 11. Annik Delissen                RZ                     1:37.79 19940467   1:42.30           
          1:42.30
 12. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       1:38.08 19970340   1:43.92           
          1:43.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 11:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:07.42 19960019   2:07.39           
          1:01.32  2:07.39
  2. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       2:08.82 19950340   2:08.50           
          1:02.02  2:08.50
  3. Ken Boonen                    RZL                    2:09.24 19940148   2:09.03           
          1:01.54  2:09.03
  4. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        2:10.42 19940034   2:17.59           
          1:04.16  2:17.59
  5. Tim Sonnemans                 RZL                    2:19.98 19940301   2:18.54           
          2:18.54
  6. Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        2:23.44 19940179   2:22.21           
          1:07.53  2:22.21
  7. Stan Snijders                 RZL                    2:18.06 19950048   2:22.88           
          1:06.02  2:22.88
  8. Bram Jansen                   RZL                    2:35.62 19950169   2:31.28           
          1:10.83  2:31.28
  9. Jeroen Criens                 RZL                    2:31.68 19940301   2:32.77           
          1:13.86  2:32.77
 10. Casper van den Broek          RZL                    2:39.10 19950007   2:38.95           
          1:14.24  2:38.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 11:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:42.16 19970267   2:35.54           
          1:15.60  2:35.54
  2. Maureen Wingers               RZ                     2:45.11 19960226   2:40.82           
          1:17.99  2:40.82
  3. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:41.29 19970499   2:40.93           
          1:18.11  2:40.93
  4. Jara Wassenberg               RZ                     2:51.94 19960022   2:52.00           
          1:22.39  2:52.00
  5. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       2:54.53 19990311   2:52.19           
          1:26.44  2:52.19
  6. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       3:08.10 19980306   3:09.75           
          1:31.74  3:09.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 11:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        1:22.44 19980543   1:20.08           
          1:20.08
  2. Femke Snijders                RZL                    1:25.36 19970081   1:25.98           
          1:25.98
  3. Hanna Billman                 Eurode Kerkrade             NT 19980057   1:33.27           
          1:33.27
  4. Nienke Teijema                RZL                    1:42.75 19970081   1:38.47           
          1:38.47
  5. Ismay Sonnemans               RZL                    1:40.38 19970269   1:41.09           
          1:41.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 11:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Grosveld                  RZL                    1:11.38 19970248   1:06.42           
            31.07  1:06.42
  2. Tim Peeters                   RZ                     1:18.49 19970036   1:17.41           
            35.72  1:17.41
  3. Louis Guveau                  RZ                     2:06.73 19970376   1:23.38           
            38.43  1:23.38
  4. Guus Wolswinkel               RZ                     1:37.68 19970167   1:28.78           
            40.21  1:28.78
  5. Joeri Jacobs                  RZL                    2:02.04 19970462   1:32.23           
            43.38  1:32.23
  6. Jordi Knops                   RZL                    1:45.14 19960132   1:34.72           
            42.48  1:34.72
  7. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden       1:31.89 19980339   1:42.63           
            46.65  1:42.63
 DIS Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       1:35.91 19980038                     
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Erik Broens                   RZL                    2:22.12 19970248   2:04.55           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:04.55
  NG Jeroen Bongers                RZL                    1:04.18 19960262                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
13-11-2011 - 11:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         RZ                       35.51 19890045     35.74           
  2. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         40.06 19970267     37.92           
  3. Ilvy van Grimbergen           RZL                      36.80 19880544     38.51           
  4. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          38.87 19840307     39.09           
  5. Karin Bongers                 RZL                      39.09 19930380     39.76           
  6. Marian Bouts                  RZ                       40.65 19860049     41.40           
  7. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         42.61 19950522     41.51           
  8. Renske Venner                 RZL                      37.77 19900801     41.74           
  9. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade             NT 19970246     42.21           
 10. Marlou Jacobs                 RZL                      44.82 19950238     44.57           
 11. Kelly van Grimbergen          RZL                      44.06 19900801     44.72           
 12. Noor van Rooij                Zwemclub Eijsden         48.67 19970615     48.58           
 13. Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden         51.86 19990311     51.24           
 14. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden         56.80 19980306     55.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
13-11-2011 - 11:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:58.60 19960019   1:57.80           
            57.58  1:57.80
  2. Peter Crijns                  RZL                    2:02.42 19880067   1:58.60           
            57.07  1:58.60
  3. Sander Bouts                  RZ                     2:05.48 19850033   2:07.02           
          1:00.72  2:07.02
  4. Niels van Dalen               RZL                    2:07.66 19890623   2:07.49           
          1:00.31  2:07.49
  5. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:11.32 19960103   2:08.96           
          1:01.78  2:08.96
  6. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       2:10.85 19940585   2:10.29           
          1:02.32  2:10.29
  7. Ruud Bex                      RZL                    2:14.02 19920413   2:15.01           
          1:05.49  2:15.01
  8. Dick Duisters                 RZL                    2:13.41 19910742   2:15.22           
          1:05.17  2:15.22
  9. Kenneth Caster                RZ                     2:07.38 19910037   2:15.49           
          1:02.94  2:15.49
 10. Maurice Brand                 RZ                     2:17.00 19850380   2:16.56           
          1:08.19  2:16.56
 11. Stefan Teley                  RZL                    2:12.60 19910715   2:22.39           
          1:06.42  2:22.39
 12. Bart Coolen                   RZL                    2:25.78 19860386   2:27.98           
          1:11.46  2:27.98
 13. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        2:17.39 19950000   2:28.37           
          1:07.80  2:28.37
 14. Timo Tabak                    RZL                    2:23.63 19820169   2:31.48           
          1:12.88  2:31.48
 15. Erik van der Zeijden          RZ                     2:29.44 19860456   2:32.01           
          1:12.54  2:32.01
 16. Herm Clabbers                 RZ                          NT 19840318   2:36.60           
          1:12.38  2:36.60
 17. Mark van Melick               RZL                    2:30.77 19850367   2:36.88           
          1:15.65  2:36.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
13-11-2011 - 11:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        2:37.04 19980057   2:31.02           
          2:31.02
  2. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:44.13 19980370   2:41.07           
          2:41.07
  3. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       2:50.69 19990007   2:45.42           
          2:45.42
  4. Rian Bongers                  RZL                    3:04.10 19980202   2:50.29           
          2:50.29
  5. Shae Bours                    RZ                     2:51.57 19980398   2:52.04           
          2:52.04
  6. Sterre Schlicher              RZ                     3:08.40 19990167   2:58.61           
          2:58.61
  7. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       3:00.48 19980306   2:59.50           
          2:59.50
  8. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        2:55.81 20000051   3:01.91           
          3:01.91
  9. Wendie Veugen                 RZL                         NT 19980614   3:07.91           
          3:07.91
 10. Melissa Hebben                RZL                         NT 19990576   3:12.80           
          3:12.80
 11. Daphne Dols                   RZL                    3:24.16 19990462   3:18.13           
          3:18.13
 12. Shania Visser                 RZ                     3:17.36 19990279   3:21.54           
          3:21.54
 13. Beau Geenen                   RZL                    3:29.83 19990232   3:22.13           
          3:22.13
 14. Manouk Verstappen             RZL                    3:46.36 19990232   3:39.06           
          3:39.06
 DIS Sanne Timmermans              RZ                          NT 19990279   3:30.45           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., DIS SL
          3:30.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 11:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:00.65 19980055     59.82           
            59.82
  2. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       1:02.11 19990215   1:02.51           
          1:02.51
  3. Lars Hobus                    RZL                    1:08.89 19980493   1:07.60           
          1:07.60
  4. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       1:09.79 19980321   1:11.21           
          1:11.21
  5. Cas Louwarts                  RZ                     1:18.11 19990124   1:12.88           
          1:12.88
  6. Sven Geenen                   RZL                    1:17.45 19980269   1:16.42           
          1:16.42
  7. Erik Wingers                  RZ                     1:30.57 19980311   1:26.51           
          1:26.51
  8. Stan Knoops                   RZ                     1:49.69 19980311   1:27.80           
          1:27.80
  9. Tim Houben                    RZL                         NT 19980524   1:30.68           
          1:30.68
     Rick Spaen                    RZ                          NT 19990387   1:30.68           
          1:30.68
 11. Luuk Broens                   RZL                    1:36.87 19980269   1:32.00           
          1:32.00
  NG Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        1:12.50 20000197                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-11-2011 - 11:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:19.40 20000244   1:19.19           
          1:19.19
  2. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        1:35.36 20010140   1:28.30           
          1:28.30
  3. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:35.41 20000244   1:31.68           
          1:31.68
  4. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       1:36.42 20000007   1:32.89           
          1:32.89
  5. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden       1:30.08 20000123   1:33.29           
          1:33.29
  6. Evie Tobben                   RZL                    1:45.35 20000316   1:33.80           
          1:33.80
  7. Jolie Dielemans               RZ                     1:35.16 20000163   1:34.41           
          1:34.41
  8. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade        1:45.71 20020007   1:36.71           
          1:36.71
  9. Birte Dirks                   RZL                    1:49.07 20000442   1:37.67           
          1:37.67
 10. Anne Mayer                    RZ                     1:53.02 20000431   1:39.71           
          1:39.71
 11. Daphne Broen                  RZ                     1:43.33 20010162   1:40.20           
          1:40.20
 12. Kelly van der Sluizen         RZ                     1:48.96 20000162   1:40.62           
          1:40.62
 13. Esther Scholz                 Eurode Kerkrade             NT 20010387   1:41.22           
          1:41.22
 14. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden       1:42.51 20010038   1:42.61           
          1:42.61
 15. Inge Jacobs                   RZL                    1:46.90 20000315   1:42.94           
          1:42.94
 16. Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden       1:48.57 20010248   1:52.53           
          1:52.53
 17. Nian Welters                  RZL                    2:09.55 20000369   1:55.60           
          1:55.60
 18. Nathalie Schreurs             RZL                    1:58.88 20000346   1:56.17           
          1:56.17
 19. Yana Korczynski               Zwemclub Eijsden       2:01.13 20020219   1:57.86           
          1:57.86
 20. Britt Jacobs                  RZL                    1:56.88 20010165   2:00.05           
          2:00.05
 21. Frederique Theunissen         Zwemclub Eijsden       2:02.51 20020107   2:00.88           
          2:00.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
13-11-2011 - 12:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade          45.67 20000029     43.05           
  2. Dimitar Kamnarovski           RZ                       45.59 20000059     44.01           
  3. Benjamin Russ                 RZ                       48.73 20000108     44.40           
  4. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         47.83 20010057     47.00           
  5. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden         50.01 20010080     47.13           
  6. Stefan Tomicic                RZ                       50.82 20010127     47.36           
  7. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden         50.19 20010080     49.01           
  8. Bo Snijders                   RZL                      53.40 20000003     50.49           
  9. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden         53.37 20000287     51.95           
 10. Nicolas Theunissen            Zwemclub Eijsden         57.07 20010322     54.71           
 11. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden         55.89 20010081     57.57           
 12. Yulian de Ridder              RZ                     1:09.86 20010234   1:03.01           
 DIS Joën Verstappen               RZL                    1:02.15 20020049   1:00.32           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
  NG Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden         57.76 20010081                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
13-11-2011 - 12:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:10.58 19970267   2:10.72           
          1:03.72  2:10.72
  2. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:17.61 19930177   2:16.95           
          1:06.70  2:16.95
  3. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       2:18.13 19950522   2:17.66           
          1:05.31  2:17.66
  4. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade             NT 19970246   2:24.32           
          1:09.04  2:24.32
  5. Karin Bongers                 RZL                    2:23.68 19930380   2:25.97           
          1:08.19  2:25.97
  6. Majke Van Bommel              RZL                    2:31.99 19920773   2:28.77           
          1:10.94  2:28.77
  7. Saskia Coolen                 RZL                    2:20.83 19880544   2:29.72           
          1:10.66  2:29.72
  8. Renske Venner                 RZL                    2:20.26 19900801   2:32.42           
          1:12.36  2:32.42
  9. Marian Bouts                  RZ                     2:25.64 19860049   2:33.31           
          1:12.54  2:33.31
 10. Dianne Nien                   RZ                     2:30.64 19710045   2:35.32           
          1:14.39  2:35.32
 11. Ankie Meusen                  RZL                    2:33.85 19930218   2:42.70           
          1:16.49  2:42.70
 12. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden       3:19.67 19980306   3:08.22           
          1:32.35  3:08.22
 13. Noor van Rooij                Zwemclub Eijsden            NT 19970615   3:13.80           
          1:28.20  3:13.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
13-11-2011 - 12:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Crijns                  RZL                      31.87 19880067     31.53           
  2. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         32.80 19960019     32.64           
  3. Kenneth Caster                RZ                       32.32 19910037     32.76           
  4. Stefan Teley                  RZL                      32.29 19910715     32.80           
  5. Timo Billman                  Eurode Kerkrade          34.34 19960103     33.82           
  6. Bert Schlicher                RZ                       34.95 19640066     33.90           
  7. Niels van Dalen               RZL                      35.43 19890623     34.20           
  8. Ralph Caster                  RZ                       35.35 19610006     35.60           
  9. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         43.39 19940585     37.16           
 10. Sol Geraedts                  RZ                       36.39 19910068     37.89           
 11. Mark van Melick               RZL                      38.28 19850367     38.45           
 12. Bart Coolen                   RZL                      36.92 19860386     38.57           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 12:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Meusen               RZL                    2:23.56 19940085   2:20.20           
          1:05.32  2:20.20
  2. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       2:20.35 19960408   2:21.76           
          1:09.95  2:21.76
  3. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        2:19.27 19960215   2:21.91           
          1:07.90  2:21.91
  4. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        2:29.00 19950469   2:31.33           
          1:13.60  2:31.33
  5. Linda Dehing                  RZL                    2:22.98 19940002   2:36.29           
          1:14.04  2:36.29
  6. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       2:43.20 19980454   2:37.98           
          1:13.42  2:37.98
  7. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       2:41.06 19970024   2:38.75           
          1:16.82  2:38.75
  8. Maaike Knops                  RZL                    2:29.48 19940401   2:44.41           
          1:14.97  2:44.41
  9. Elke Teunissen                RZ                     2:42.20 19970344   2:45.07           
          1:20.00  2:45.07
 10. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:49.54 19950631   2:48.36           
          2:05.92  2:48.36
 11. Ilse Raaijmakers              RZ                     3:00.89 19960625   2:57.43           
          2:57.43
 12. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       2:50.98 19970340   2:57.98           
          1:12.39  2:57.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 12:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:19.58 19960019   1:15.08           
          1:15.08
  2. Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        1:13.62 19940179   1:15.31           
          1:15.31
  3. Tim Sonnemans                 RZL                    1:17.20 19940301   1:15.74           
          1:15.74
  4. Jitse Zonneveld               RZ                     1:20.01 19970313   1:18.67           
          1:18.67
  5. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        1:26.03 19940034   1:18.76           
          1:18.76
  6. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:22.39 19950340   1:19.01           
          1:19.01
  7. Ken Boonen                    RZL                    1:25.38 19940148   1:24.23           
          1:24.23
  8. Brian Schijns                 Eurode Kerkrade        1:26.48 19950071   1:24.30           
          1:24.30
  9. Casper van den Broek          RZL                    1:22.90 19950007   1:26.46           
          1:26.46
 10. Stan Snijders                 RZL                    1:23.10 19950048   1:27.50           
          1:27.50
 11. Bram Jansen                   RZL                    1:26.67 19950169   1:30.55           
          1:30.55
 12. Jeroen Criens                 RZL                    1:28.96 19940301   1:31.17           
          1:31.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 12:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        1:13.20 19980543   1:12.81           
          1:12.81
  2. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:18.70 19970267   1:13.73           
          1:13.73
  3. Rian Bongers                  RZL                    1:21.52 19980202   1:19.35           
          1:19.35
  4. Maureen Wingers               RZ                     1:19.45 19960226   1:20.32           
          1:20.32
  5. Jara Wassenberg               RZ                     1:20.62 19960022   1:23.70           
          1:23.70
  6. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:33.47 19970499   1:25.82           
          1:25.82
  7. Femke Snijders                RZL                    1:28.64 19970081   1:29.68           
          1:29.68
  8. Hanna Billman                 Eurode Kerkrade             NT 19980057   1:33.59           
          1:33.59
  9. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:33.03 19990311   1:36.74           
          1:36.74
 10. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       1:44.07 19980306   1:42.48           
          1:42.48
 DIS Ismay Sonnemans               RZL                    2:19.50 19970269                     
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Nienke Teijema                RZL                    1:57.41 19970081   1:46.13           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:46.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 12:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus Wolswinkel               RZ                          NT 19970167   2:39.31           
          1:18.97  2:39.31
  2. Tim Peeters                   RZ                     3:00.51 19970036   2:56.63           
          1:28.52  2:56.63
  3. Louis Guveau                  RZ                          NT 19970376   3:03.29           
          1:26.70  3:03.29
  4. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       3:19.89 19980038   3:07.36           
          1:31.95  3:07.36
  5. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden            NT 19980339   3:24.02           
          1:41.32  3:24.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 12:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Grosveld                  RZL                    1:15.25 19970248   1:14.04           
          1:14.04
  2. Jordi Knops                   RZL                    1:29.03 19960132   1:25.04           
          1:25.04
  3. Joeri Jacobs                  RZL                    1:36.97 19970462   1:28.95           
          1:28.95
  4. Erik Broens                   RZL                    1:47.34 19970248   1:37.68           
          1:37.68
  NG Jeroen Bongers                RZL                    1:07.74 19960262                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
13-11-2011 - 12:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         RZ                     1:13.36 19890045   1:09.69           
          1:09.69
  2. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        1:10.83 19930177   1:10.45           
          1:10.45
     Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:09.77 19970267   1:10.45           
          1:10.45
  4. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:10.98 19880544   1:12.16           
          1:12.16
  5. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade             NT 19970246   1:13.03           
          1:13.03
  6. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:15.73 19950522   1:15.90           
          1:15.90
  7. Michelle Meusen               RZL                    1:11.98 19940085   1:16.89           
          1:16.89
  8. Saskia Coolen                 RZL                    1:16.70 19880544   1:18.86           
          1:18.86
  9. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:24.36 19900801   1:28.89           
          1:28.89
 DIS Marian Bouts                  RZ                     1:14.48 19860049   1:20.81           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:20.81
 DIS Ankie Meusen                  RZL                    1:24.64 19930218   1:32.86           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:32.86
 DIS Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden            NT 19990311   2:03.03           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          2:03.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
13-11-2011 - 12:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:09.28 19960019   2:11.74           
          2:11.74
  2. Peter Crijns                  RZL                    2:19.28 19880067   2:15.42           
          2:15.42
  3. Sander Bouts                  RZ                     2:19.90 19850033   2:21.80           
          2:21.80
  4. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:21.89 19960103   2:25.60           
          2:25.60
  5. Niels van Dalen               RZL                    2:29.50 19890623   2:28.21           
          2:28.21
  6. Kenneth Caster                RZ                     2:23.77 19910037   2:31.50           
          2:31.50
  7. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       2:29.45 19940585   2:33.40           
          2:33.40
  8. Stefan Teley                  RZL                    2:34.03 19910715   2:33.48           
          2:33.48
  9. Ruud Bex                      RZL                    2:39.73 19920413   2:34.58           
          2:34.58
 10. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        2:34.36 19950000   2:36.02           
          2:36.02
 11. Dick Duisters                 RZL                    2:43.51 19910742   2:39.32           
          2:39.32
 12. Timo Tabak                    RZL                    2:36.17 19820169   2:43.12           
          2:43.12
 13. Sol Geraedts                  RZ                     2:55.76 19910068   2:48.98           
          2:48.98
 14. Bart Coolen                   RZL                    2:48.65 19860386   2:49.20           
          2:49.20
 15. Erik van der Zeijden          RZ                          NT 19860456   2:51.07           
          2:51.07
 DIS Herm Clabbers                 RZ                          NT 19840318   3:06.60           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          3:06.60
AFGE Maurice Brand                 RZ                     2:34.91 19850380                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
13-11-2011 - 13:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       1:01.05 19980370   1:01.51           
          1:01.51
  2. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:02.04 19980057   1:01.57           
          1:01.57
  3. Shae Bours                    RZ                     1:07.57 19980398   1:08.36           
          1:08.36
  4. Rian Bongers                  RZL                    1:08.15 19980202   1:09.04           
          1:09.04
  5. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:09.47 19990007   1:09.14           
          1:09.14
  6. Wendie Veugen                 RZL                         NT 19980614   1:11.32           
          1:11.32
  7. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:13.61 19980306   1:11.66           
          1:11.66
  8. Sterre Schlicher              RZ                     1:14.02 19990167   1:13.67           
          1:13.67
  9. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:13.04 20000051   1:15.28           
          1:15.28
 10. Shania Visser                 RZ                     1:21.10 19990279   1:18.64           
          1:18.64
 11. Daphne Dols                   RZL                    1:22.10 19990462   1:18.83           
          1:18.83
 12. Beau Geenen                   RZL                    1:25.92 19990232   1:19.44           
          1:19.44
 13. Melissa Hebben                RZL                         NT 19990576   1:22.42           
          1:22.42
 14. Manouk Verstappen             RZL                    1:23.29 19990232   1:24.76           
          1:24.76
 15. Sanne Timmermans              RZ                          NT 19990279   1:30.45           
          1:30.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 13:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        2:33.60 19980055   2:32.40           
          2:32.40
  2. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       2:34.57 19990215   2:41.02           
          2:41.02
  3. Cas Louwarts                  RZ                     3:10.08 19990124   2:57.72           
          2:57.72
  4. Sven Geenen                   RZL                    3:19.68 19980269   3:14.76           
          3:14.76
  5. Luuk Broens                   RZL                    4:02.07 19980269   3:52.04           
          3:52.04
 DIS Lars Hobus                    RZL                    3:06.91 19980493                     
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Tim Houben                    RZL                         NT 19980524                     
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       2:52.83 19980321   2:53.51           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:53.51
 DIS Erik Wingers                  RZ                          NT 19980311   3:38.43           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., DIS VE
          3:38.43
 DIS Stan Knoops                   RZ                          NT 19980311   3:57.02           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., DIS RH
          3:57.02
AFGE Rick Spaen                    RZ                          NT 19990387                     
  NG Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        3:03.10 20000197                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-11-2011 - 13:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade          45.27 20000244     42.13           
  2. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade          48.03 20000244     43.04           
  3. Anne Mayer                    RZ                          NT 20000431     46.76           
  4. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         48.88 20000007     47.23           
  5. Kelly van der Sluizen         RZ                       50.60 20000162     47.95           
  6. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade          56.70 20010140     49.64           
  7. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade          50.71 20020007     49.88           
  8. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         49.15 20000123     50.76           
  9. Birte Dirks                   RZL                      54.29 20000442     51.89           
 10. Esther Scholz                 Eurode Kerkrade          51.23 20010387     52.69           
 11. Daphne Broen                  RZ                       54.67 20010162     52.74           
 12. Evie Tobben                   RZL                      56.74 20000316     53.10           
 13. Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden         53.56 20010248     53.39           
 14. Inge Jacobs                   RZL                      55.98 20000315     53.58           
 15. Nathalie Schreurs             RZL                      58.28 20000346     53.74           
 16. Nian Welters                  RZL                      58.64 20000369     55.89           
 17. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden         57.10 20010038     56.22           
 18. Frederique Theunissen         Zwemclub Eijsden         56.96 20020107     56.30           
 19. Britt Jacobs                  RZL                      53.32 20010165     58.73           
 20. Yana Korczynski               Zwemclub Eijsden       1:08.26 20020219   1:09.14           
  NG Jolie Dielemans               RZ                       51.45 20000163                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
13-11-2011 - 13:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden       1:22.73 20010057   1:22.26           
          1:22.26
  2. Dimitar Kamnarovski           RZ                     1:22.39 20000059   1:22.31           
          1:22.31
  3. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:27.67 20000029   1:28.04           
          1:28.04
  4. Bo Snijders                   RZL                    1:29.49 20000003   1:28.54           
          1:28.54
  5. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden       1:33.67 20010080   1:34.44           
          1:34.44
  6. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden       1:40.43 20010080   1:35.52           
          1:35.52
  7. Benjamin Russ                 RZ                     1:36.48 20000108   1:35.76           
          1:35.76
  8. Stefan Tomicic                RZ                          NT 20010127   1:38.57           
          1:38.57
  9. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden       1:43.17 20010081   1:44.76           
          1:44.76
 10. Joën Verstappen               RZL                    1:49.39 20020049   1:48.79           
          1:48.79
 11. Nicolas Theunissen            Zwemclub Eijsden       2:02.73 20010322   1:53.83           
          1:53.83
 DIS Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden       1:40.96 20000287   1:41.26           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:41.26
 DIS Yulian de Ridder              RZ                          NT 20010234   1:53.92           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:53.92
  NG Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden       1:46.48 20010081                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
13-11-2011 - 13:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       4:06.49            4:09.26           
        Irma van den Brandt, 97                    Clara Willigers, 96
        Audrey Bams, 98                            Ina Willigers, 97
          1:02.35  4:09.26

  2. RZL 1                         RZL                    4:13.01            4:18.51           
        Karin Bongers, 93                          Saskia Coolen, 88
        Ilvy van Grimbergen, 88                    Michelle Meusen, 94
          1:04.63  4:18.51

  3. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        4:23.34            4:29.39           
        Céline Jennes, 96                          Rebecca Vroomen, 93
        Roos Lemmen, 84                            McKenzie Kelly, 98
          1:05.36  4:29.39

  4. RZL 2                         RZL                    4:20.33            4:36.02           
        Majke Van Bommel, 92                       Linda Dehing, 94
        Maaike Knops, 94                           Renske Venner, 90
          1:07.26  4:36.02

  5. RZ 1                          RZ                     4:43.32            4:36.10           
        Shae Bours, 98                             Dianne Nien, 71
        Wendy Knoops, 68                           Suzan van den Bogaard, 89
          1:08.03  4:36.10

  6. Zce 2                         Zwemclub Eijsden       4:48.04            4:50.21           
        Dahnee de la Croix, 98                     Sabine Vertommen, 98
        Manon Herben, 99                           Renee Roosen, 99
          1:12.92  4:50.21




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
13-11-2011 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    4:07.89            4:09.79           
        Ken Boonen, 94                             Niels van Dalen, 89
        Stefan Teley, 91                           Peter Crijns, 88
          1:04.51  4:09.79

  2. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       4:20.39            4:15.97           
        Laurent Bams, 96                           Sven Bams, 94
        Philip Bams, 96                            Jochim Herben, 95
            58.81  4:15.97

  3. RZ 1                          RZ                     4:15.94            4:16.82           
        Bert Schlicher, 64                         Sander Bouts, 85
        Kenneth Caster, 91                         Jitse Zonneveld, 97
          1:04.23  4:16.82

  4. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        4:31.06            4:34.09           
        Jordy Vroomen, 94                          Timo Billman, 96
        Jeffrey Schijns, 94                        Jordy Severins, 98
          1:10.48  4:34.09

  5. RZL 2                         RZL                    4:26.68            4:37.39           
        Stan Snijders, 95                          Dick Duisters, 91
        Tim Sonnemans, 94                          Ruud Bex, 92
          1:11.54  4:37.39




SPLASH Meet Manager 11Registered to RZ