ABC competitie deel 2
Veenendaal (NED),    12-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
12-11-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC E&P 1                          VZC E&P                4:04.36   422       
        Brian van de Bovenkamp, 97             Leroy van Ooijik, 98
        Ruben van Leeuwen, 97                  Mike van de Bovenkamp, 97
            29.73  1:01.75  4:04.36

    2.  Barracuda 1                        Barracuda              4:16.72   364       
        Ian Minnigh, 97                        Martijn Houweling, 96
        Niels Röder, 96                        Floyd van Hoof, 97
            29.16    59.77  4:16.72

    3.  Rzc 1                              Rzc                    4:19.53   352       
        Bas Neeleman, 96                       Jelle van Dijk, 97
        Stijn van Duinhoven, 96                Mees van Duinhoven, 98
            27.67    58.38  4:19.53

    4.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:22.19   341       
        Martijn Kornet, 97                     Jelle Schouten, 97
        Merijn Huiberts, 96                    Balder Haze, 98
            29.21  1:00.70  4:22.19




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
12-11-2011 - 14:05                  (1j,1m,1j,1m)                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Barracuda 1                        Barracuda              2:20.66   208       
        Merlijn den Hartog, 01                 Jeroen Bechtold, 00
        Rosha Khelawan, 01                     Iris van Berkel, 00
            34.32  2:20.66

    2.  VZC E&P 1                          VZC E&P                2:25.66   187       
        Andy Huynh, 00                         Danny Seising, 02
        Babet Kruger, 00                       Sanne Zitter, 00
            33.91  2:25.66

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 2:29.08   174       
        Karl van den Burg, 00                  Claudia Schouten, 00
        Tara Haze, 00                          Ishak Ozdemir, 01
            37.84  2:29.08

    4.  Rzc 1                              Rzc                    2:34.78   156       
        Bram Spanbroek, 00                     Thomas Mantel, 01
        Linde van Duinhoven, 01                Laura Kajim, 01
            42.22  2:34.78

    5.  Barracuda 2                        Barracuda              2:57.41   103       
        Thomas Hesper, 00                      Ard Mommers, 02
        Ylva Visser, 01                        Amber Hesper, 02
            45.38  2:57.41




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 400m wisselslag             Dames Senioren Open
12-11-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Petra de Groot                87   Barracuda              5:20.28   541       
            33.17  1:10.86  5:20.28
    2.  Kris Siegers                  93   Barracuda              5:27.36   507       
            33.62  1:13.40  5:27.36
    3.  Marijke Kommers               93   Barracuda              5:31.82   486       
            37.12  1:20.60  5:31.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
12-11-2011 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marike Boersen                88   VZC E&P                2:36.65   503       
            33.06  2:36.65
    2.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 2:43.48   442       
            34.36  2:43.48
    3.  Lisanne Wildekamp             88   Rzc                    2:53.13   372       
            37.55  2:53.13
    4.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                3:00.97   326       
            37.37  3:00.97
   DIS  Linda Hulsteijn               93   Rzc                    3:00.91             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.30  3:00.91



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Heren, 100m vlinderslag             Heren Senioren Open
12-11-2011 - 14:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    1:01.09   499  FJ 1 
            27.67  1:01.09
    2.  Kas Kop Jansen                85   Barracuda              1:01.09   499  FJ 2 
            28.89  1:01.09
    3.  Anshel Hofstede               93   Barracuda              1:01.16   498       
            28.10  1:01.16
    4.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 1:02.38   469       
          1:02.38
    5.  Thommy Nickel                 84   Barracuda              1:05.03   414       
            30.66  1:05.03
    6.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                1:06.02   395       
            30.99  1:06.02
    7.  Raynor Wolf                   89   Rzc                    1:06.86   381       
            28.92  1:06.86
    8.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                    1:07.74   366       
            31.11  1:07.74
    9.  Timo de Jong                  93   GoSwim                 1:09.04   346       
            32.11  1:09.04
   10.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                1:09.42   340       
            31.20  1:09.42
   11.  Robin van Beusekom            92   Barracuda              1:15.89   260       
            34.09  1:15.89
   12.  Jochem Benthem                92   Rzc                    1:18.77   233       
            33.66  1:18.77
   DIS  Emiel Ghali                   87   Barracuda              1:04.00             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            30.04  1:04.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 100m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
12-11-2011 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    1:27.35   369       
            41.09  1:27.35
    2.  Valérie Welkzijn              95   GoSwim                 1:28.43   356       
            42.09  1:28.43
    3.  Laura ter Stege               96   Rzc                    1:29.42   344       
            42.02  1:29.42
    4.  Lisette Raijmann              95   Rzc                    1:30.48   332       
            41.58  1:30.48
    5.  Alma Janssen                  94   Barracuda              1:30.74   329       
            42.70  1:30.74
    6.  Saskia Kommers                95   Barracuda              1:31.27   324       
            43.62  1:31.27
    7.  Kirsten van der Poel          96   VZC E&P                1:31.73   319       
            42.35  1:31.73
    8.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                1:32.97   306       
            44.16  1:32.97
    9.  Giulia Rolloos                95   Barracuda              1:33.61   300       
            44.50  1:33.61
   10.  Jessie Harms                  95   GoSwim                 1:38.13   260       
            45.97  1:38.13
   11.  Michelle Muller               96   VZC E&P                1:38.48   258       
            45.65  1:38.48
   12.  Rinske Dirksen                95   VZC E&P                1:44.86   213       
            49.26  1:44.86
 AFGEM  Willemieke Ritmeester         96   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 400m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
12-11-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda              4:45.90   412       
            31.05  1:06.52  2:20.44  4:45.90
    2.  Mitchel Bom                   95   Barracuda              4:58.82   360       
            32.36  1:08.76  2:24.93  4:58.82
 AFGEM  Floyd van Hoof                97   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 200m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
12-11-2011 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Brouwers                  94   Rzc                    2:03.58   519       
            27.77    59.09  2:03.58
    2.  Stefan Timmermans             94   Rzc                    2:07.38   474       
            28.11  1:00.04  2:07.38
    3.  Jelle Nap                     95   VZC E&P                2:12.88   418       
            30.52  1:04.38  2:12.88
    4.  Joren Harms                   94   GoSwim                 2:14.57   402       
            29.92  1:03.71  2:14.57
    5.  Brian van de Bovenkamp        97   VZC E&P                2:18.14   372       
            32.50  1:07.77  2:18.14
    6.  Loris Misic                   96   VZC E&P                2:22.50   339       
            32.11  1:09.40  2:22.50
    7.  Matthijs Wilschut             95   GoSwim                 2:25.48   318       
            31.99  1:08.58  2:25.48
    8.  Jeffrey Tito                  94   GoSwim                 2:35.73   259       
            35.32  1:14.98  2:35.73
    9.  Florian Stam                  95   GoSwim                 2:59.78   168       
            37.31  1:22.24  2:59.78



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Meisjes, 200m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
12-11-2011 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 2:39.84   425       
            37.55  1:17.80  2:39.84
    2.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 2:41.11   415       
            37.94  1:18.85  2:41.11
    3.  Melissa van der Heijden       96   Barracuda              2:51.06   346       
            40.11  1:23.66  2:51.06
    4.  Georgette Wortelboer          96   Rzc                    2:56.86   313       
            39.37  1:23.29  2:56.86
    5.  Vera Martens                  96   Rzc                    2:58.03   307       
            42.25  1:27.46  2:58.03
    6.  Juliette van den Berg         97   Barracuda              3:03.68   280       
            43.79  1:30.47  3:03.68
    7.  Xiu Jiang Heidecker           97   Barracuda              3:08.36   259       
            43.89  1:30.76  3:08.36
    8.  Manon Kalmeijer               99   Barracuda              3:13.60   239       
            44.60  1:33.76  3:13.60
    9.  Eline van Bergen van der Grijp97   Barracuda              3:23.37   206       
            47.33  1:38.16  3:23.37
   DIS  Elise ter Elst                98   Rzc                    2:58.15             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.31  1:26.74  2:58.15



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
12-11-2011 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janine Verkerk                99   VZC E&P                1:25.78   266       
            41.23  1:25.78
    2.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                1:26.48   260       
            42.88  1:26.48
    3.  Kim de Vries                  99   VZC E&P                1:34.00   202       
            46.19  1:34.00
 AFGEM  Chaymae Aaloul                97   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 4 en later
12-11-2011 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Neeleman                  96   Rzc                    1:05.69   401       
            30.02  1:05.69
    2.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                1:08.41   355       
            32.11  1:08.41
    3.  Stijn van Duinhoven           96   Rzc                    1:10.35   327       
            32.72  1:10.35
    4.  Mike van de Bovenkamp         97   VZC E&P                1:13.11   291       
            32.89  1:13.11
    5.  Martijn Houweling             96   Barracuda              1:14.09   280       
            33.83  1:14.09
    6.  Martijn Kornet                97   GoSwim                 1:15.82   261       
            34.31  1:15.82
    7.  Ian Minnigh                   97   Barracuda              1:16.44   255       
            35.03  1:16.44
    8.  Merijn Huiberts               96   GoSwim                 1:21.59   209       
          1:21.59
    9.  Niels Röder                   96   Barracuda              1:21.64   209       
            36.80  1:21.64
   10.  Rick Paardekooper             97   VZC E&P                1:27.68   169       
            38.66  1:27.68
   11.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                1:29.88   156       
            39.08  1:29.88
   12.  Jelle van Dijk                97   Rzc                    1:32.35   144       
            41.59  1:32.35
   13.  Jelle Schouten                97   GoSwim                 1:35.02   132       
            42.73  1:35.02
   14.  Kevin Slagmolen               97   Barracuda              1:41.03   110       
            45.41  1:41.03
 AFGEM  Lorenzo Missione              96   GoSwim                                     
 AFGEM  Menno Kooper                  97   Rzc                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren Open
12-11-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Boereboom              92   Barracuda                36.02   511       
    2.  Ivana Lingen                  93   Barracuda                37.59   449       
    3.  Marike Boersen                88   VZC E&P                  37.70   445       
    4.  Marijke Kommers               93   Barracuda                37.77   443       
    5.  Esther Versteeg               83   Barracuda                40.23   366       
    6.  Linda Janssen                 88   Barracuda                40.67   355       
    7.  Esther van Mierlo             89   Rzc                      41.24   340       
    8.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                   41.44   335       
    9.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                  42.48   311       
   10.  Ashley Smit                   93   VZC E&P                  45.06   261       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 200m vrije slag             Heren Senioren Open
12-11-2011 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 1:59.74   571       
            26.80    56.78  1:59.74
    2.  Kas Kop Jansen                85   Barracuda              2:00.89   555       
            28.57    58.94  2:00.89
    3.  Anshel Hofstede               93   Barracuda              2:04.88   503       
            28.96  1:00.87  2:04.88
    4.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                2:05.65   494       
            29.90  1:02.41  2:05.65
    5.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    2:09.38   453       
            28.51  1:00.48  2:09.38
    6.  Emiel Ghali                   87   Barracuda              2:11.04   436       
            30.42  1:04.52  2:11.04
    7.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                2:11.56   430       
            29.89  1:03.37  2:11.56
    8.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                    2:12.50   421       
            30.68  1:04.60  2:12.50
    9.  Robbin van Kilsdonk           92   GoSwim                 2:12.86   418       
            30.77  1:04.64  2:12.86
   10.  Timo de Jong                  93   GoSwim                 2:14.24   405       
            30.55  1:05.69  2:14.24
   11.  Edgar van Oosten              91   Barracuda              2:16.72   383       
            30.84  1:05.40  2:16.72
   12.  Peter van den Dool            87   GoSwim                 2:19.65   360       
            30.34  1:05.24  2:19.65
   13.  Jochem Benthem                92   Rzc                    2:20.18   356       
            32.40  1:08.40  2:20.18
 AFGEM  Robert Lijesen                85   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Junioren 3 en later
12-11-2011 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 2:50.15   392       
            40.93  2:50.15
    2.  Ellen ter Stege               99   Rzc                    2:51.73   381       
            39.49  2:51.73
    3.  Maaike Tijhof                 98   VZC E&P                2:53.32   371       
            42.79  2:53.32
    4.  Lotte de Brabander            98   Rzc                    3:01.58   323       
            42.07  3:01.58
    5.  Lodieke Rodenburg             98   Rzc                    3:04.47   308       
            43.58  3:04.47
    6.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 3:04.53   307       
            41.86  3:04.53
    7.  Soraya Kuipers                99   Barracuda              3:05.13   304       
            43.46  3:05.13
    8.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                3:05.35   303       
            43.05  3:05.35
    9.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 3:07.92   291       
            44.60  3:07.92
   10.  Marijn Mantel                 98   Rzc                    3:09.18   285       
            43.21  3:09.18
   11.  Marieke de Boer               99   Rzc                    3:11.59   275       
            42.39  3:11.59
   12.  Tamara van den Brink          98   Barracuda              3:14.23   264       
            46.72  3:14.23
   13.  Eva Mommers                   99   Barracuda              3:16.64   254       
            46.61  3:16.64
   14.  Esmée Rolloos                 98   Barracuda              3:19.24   244       
            47.42  3:19.24
   15.  Wietske Blijjenberg           98   Rzc                    3:20.07   241       
            45.51  3:20.07
   16.  Maaike Koedoot                99   Barracuda              3:20.25   240       
            47.93  3:20.25
   17.  Eveline Houweling             98   Barracuda              3:30.09   208       
            48.65  3:30.09
   18.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                3:35.08   194       
            46.37  3:35.08
   19.  Annachiara Lagana             99   VZC E&P                3:40.83   179       
            47.61  3:40.83



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
12-11-2011 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                1:03.84   348       
            30.81  1:03.84
    2.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                1:08.77   279       
            33.62  1:08.77
    3.  Balder Haze                   98   GoSwim                 1:11.56   247       
            35.47  1:11.56
    4.  Mees van Duinhoven            98   Rzc                    1:12.90   234       
            34.31  1:12.90
    5.  Ids de Klerk                  98   Barracuda              1:15.18   213       
            36.43  1:15.18
    6.  Willem Zorg                   98   Barracuda              1:16.00   206       
            35.99  1:16.00
    7.  Dave van Leerdam              98   Rzc                    1:18.78   185       
            37.05  1:18.78
    8.  Joost Paardekooper            99   VZC E&P                1:24.10   152       
            39.24  1:24.10
    9.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:25.15   147       
            40.39  1:25.15



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Meisjes, 100m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
12-11-2011 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                1:23.91   285       
            42.47  1:23.91
    2.  Isabelle den Hartog           00   Barracuda              1:25.05   273       
            40.61  1:25.05
    3.  Laura Kajim                   01   Rzc                    1:27.95   247       
            42.98  1:27.95
    4.  Iris van Berkel               00   Barracuda              1:29.93   231       
            44.16  1:29.93
    5.  Tara Haze                     00   GoSwim                 1:32.33   214       
            45.25  1:32.33
    6.  Linde van Duinhoven           01   Rzc                    1:32.44   213       
            45.42  1:32.44
    7.  Sanne van Walsem              01   VZC E&P                1:32.45   213       
            46.58  1:32.45
    8.  Fleur Gerritsen               01   Rzc                    1:33.72   204       
            45.66  1:33.72
    9.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                 1:39.74   169       
            47.86  1:39.74
   10.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                1:40.43   166       
            49.93  1:40.43
   11.  Rosha Khelawan                01   Barracuda              1:40.78   164  FJ 1 
            50.26  1:40.78
   12.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                1:40.78   164  FJ 2 
            50.21  1:40.78
   13.  Marit van Kooten              00   VZC E&P                1:42.13   158       
            50.07  1:42.13
   14.  Mahres van Walsem             01   VZC E&P                1:45.41   143       
            52.29  1:45.41
   15.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                1:45.51   143       
            51.10  1:45.51
   16.  Sanne van den Brink           00   Barracuda              1:46.52   139       
            51.23  1:46.52
   17.  Ylva Visser                   01   Barracuda              1:50.04   126       
            53.90  1:50.04
   18.  Lisa Spanbroek                02   Rzc                    1:50.89   123       
            52.56  1:50.89
   19.  Alinde Verburg                00   VZC E&P                1:53.92   113       
            52.50  1:53.92
   20.  Lisa van der Brink            02   Barracuda              1:54.93   110       
            54.27  1:54.93
   21.  Amber Hesper                  02   Barracuda              1:57.51   103       
            58.86  1:57.51
   22.  Anne van Dijken               01   VZC E&P                2:00.96    95       
            54.91  2:00.96
   23.  Ilse Smeets                   00   VZC E&P                2:14.68    68       
          1:04.10  2:14.68
   DIS  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                                    
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
   DIS  Anne Korving                  01   VZC E&P                                    
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
   DIS  Julia van Veen                00   GoSwim                 1:32.47             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.88  1:32.47
   DIS  Marre Flantua                 01   Rzc                    1:45.75             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            50.76  1:45.75
   DIS  Janneke Zweers                01   Rzc                    1:55.79             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.78  1:55.79
   DIS  Emma Dreuning                 02   Rzc                    2:07.67             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:02.02  2:07.67
 AFGEM  Marlies van der Stoop         01   Rzc                                        
 AFGEM  Saskia Pietersen              01   GoSwim                                     
 AFGEM  Mina Osmani                   01   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 50m schoolslag          Jongens Minioren 4,5,6
12-11-2011 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                  45.34   172       
    2.  Merlijn den Hartog            01   Barracuda                46.70   158       
    3.  Jeroen Bechtold               00   Barracuda                47.81   147       
    4.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                  50.37   125       
    5.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                  50.89   122       
    6.  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                  51.28   119       
    7.  Thomas Hesper                 00   Barracuda                52.12   113       
    8.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  53.37   105       
    9.  Bram Spanbroek                00   Rzc                      53.65   104       
   10.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                  53.82   103       
   11.  Thomas Mantel                 01   Rzc                      55.54    93       
   12.  Thijs Marskamp                01   Rzc                      55.80    92       
   13.  Ard Mommers                   02   Barracuda              1:06.84    53       
   DIS  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                   58.04             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
   DIS  Jabo Demir                    02   Rzc                    1:12.41             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 AFGEM  Cano Demir                    00   Rzc                                        
 AFGEM  Lars van den Burg             00   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m vrije slag             Dames Senioren Open
12-11-2011 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Petra de Groot                87   Barracuda              2:09.09   638       
            31.13  1:03.44  2:09.09
    2.  Kris Siegers                  93   Barracuda              2:14.60   563       
            31.32  1:05.40  2:14.60
    3.  Ivana Lingen                  93   Barracuda              2:17.19   532       
            32.59  1:07.33  2:17.19
    4.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 2:18.52   516       
            31.27  1:05.83  2:18.52
    5.  Marike Boersen                88   VZC E&P                2:22.42   475       
            32.89  1:09.54  2:22.42
    6.  Linda Janssen                 88   Barracuda              2:25.26   448       
            33.95  1:11.14  2:25.26
    7.  Marijke Kommers               93   Barracuda              2:25.33   447       
            32.89  1:09.68  2:25.33
    8.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    2:27.21   430       
            33.47  1:10.58  2:27.21
    9.  Marieke van Dodeweerd         86   Rzc                    2:28.22   421       
            33.69  1:12.28  2:28.22
   10.  Rita van der Horst            69   Rzc                    2:28.45   419       
            32.73  1:11.23  2:28.45
   11.  Linda Hulsteijn               93   Rzc                    2:35.21   367       
            36.05  1:15.77  2:35.21
   12.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                2:45.77   301       
            36.68  1:18.22  2:45.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 50m schoolslag              Heren Senioren Open
12-11-2011 - 15:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Raynor Wolf                   89   Rzc                      31.94   494       
    2.  Timo de Jong                  93   GoSwim                   32.27   479       
    3.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                      32.65   462       
    4.  Anshel Hofstede               93   Barracuda                32.80   456       
    5.  Jochem Benthem                92   Rzc                      34.13   404       
    6.  Emiel Ghali                   87   Barracuda                34.48   392       
    7.  Thommy Nickel                 84   Barracuda                34.66   386       
    8.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                  35.13   371       
    9.  Edgar van Oosten              91   Barracuda                35.68   354       
   10.  Jorian Aantjes                94   Barracuda                35.95   346       
   11.  Robin van Beusekom            92   Barracuda                36.61   328       
   12.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                  36.69   325       
   13.  Peter van den Dool            87   GoSwim                   39.26   266       
   14.  Robbin van Kilsdonk           92   GoSwim                   41.71   221       
 AFGEM  Robert Lijesen                85   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 400m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
12-11-2011 - 15:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Kommers                95   Barracuda              5:01.27   474       
            34.03  1:11.36  2:28.22  5:01.27
    2.  Giulia Rolloos                95   Barracuda              5:01.59   472       
            34.19  1:11.32  2:28.19  5:01.59
    3.  Alma Janssen                  94   Barracuda              5:32.78   351       
            37.44  1:17.50  2:41.82  5:32.78



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 200m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
12-11-2011 - 16:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    2:15.07   557       
            29.59  1:03.30  2:15.07
    2.  Laura ter Stege               96   Rzc                    2:27.07   431       
            32.81  1:10.29  2:27.07
    3.  Valérie Welkzijn              95   GoSwim                 2:29.01   415       
            34.55  1:12.64  2:29.01
    4.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                2:34.84   370       
            35.65  1:14.96  2:34.84
    5.  Jessie Harms                  95   GoSwim                 2:44.99   305       
            36.89  1:18.41  2:44.99
    6.  Lisette Raijmann              95   Rzc                    2:45.14   305       
            36.42  1:18.11  2:45.14
    7.  Michelle Muller               96   VZC E&P                2:46.35   298       
            35.77  1:17.42  2:46.35
    8.  Kirsten van der Poel          96   VZC E&P                2:59.34   238       
            37.98  1:22.47  2:59.34
    9.  Rinske Dirksen                95   VZC E&P                3:05.48   215       
            40.85  1:30.80  3:05.48
 AFGEM  Willemieke Ritmeester         96   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 100m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
12-11-2011 - 16:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren Harms                   94   GoSwim                 1:11.25   475       
            32.69  1:11.25
    2.  Jelle Nap                     95   VZC E&P                1:17.46   370       
            36.10  1:17.46
    3.  Jorian Aantjes                94   Barracuda              1:19.78   338       
            36.66  1:19.78
    4.  Stefan Timmermans             94   Rzc                    1:20.18   333       
            36.74  1:20.18
    5.  Mitchel Bom                   95   Barracuda              1:21.54   317       
            38.77  1:21.54
    6.  Brian van de Bovenkamp        97   VZC E&P                1:22.92   301       
            38.95  1:22.92
    7.  Tom Brouwers                  94   Rzc                    1:23.23   298       
            39.20  1:23.23
    8.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda              1:23.30   297       
            38.99  1:23.30
    9.  Loris Misic                   96   VZC E&P                1:25.54   274       
            40.70  1:25.54
   10.  Jeffrey Tito                  94   GoSwim                 1:28.11   251       
            41.66  1:28.11
   11.  Matthijs Wilschut             95   GoSwim                 1:29.03   243       
            42.25  1:29.03
   12.  Florian Stam                  95   GoSwim                 1:52.28   121       
            53.16  1:52.28



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24               Meisjes, 100m vlinderslag       Meisjes Jeugd 2 en later
12-11-2011 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 1:15.44   388       
            34.16  1:15.44
    2.  Melissa van der Heijden       96   Barracuda              1:16.94   366       
            35.06  1:16.94
    3.  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 1:19.48   332       
            37.13  1:19.48
    4.  Vera Martens                  96   Rzc                    1:20.81   316       
            36.49  1:20.81
    5.  Georgette Wortelboer          96   Rzc                    1:22.74   294       
            35.39  1:22.74
    6.  Xiu Jiang Heidecker           97   Barracuda              1:29.89   229       
            40.63  1:29.89
    7.  Kim de Vries                  99   VZC E&P                1:30.44   225       
            42.16  1:30.44
    8.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                1:33.13   206       
            41.51  1:33.13
    9.  Juliette van den Berg         97   Barracuda              1:36.51   185       
            43.95  1:36.51
   10.  Eline van Bergen van der Grijp97   Barracuda              1:39.20   170       
            44.98  1:39.20
   11.  Elise ter Elst                98   Rzc                    1:45.69   141       
            43.25  1:45.69
   12.  Janine Verkerk                99   VZC E&P                1:45.99   140       
            48.18  1:45.99
 AFGEM  Chaymae Aaloul                97   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
12-11-2011 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Neeleman                  96   Rzc                    2:31.87   341       
            35.10  1:12.98  2:31.87
    2.  Ian Minnigh                   97   Barracuda              2:34.47   324       
            37.51  1:17.28  2:34.47
    3.  Stijn van Duinhoven           96   Rzc                    2:34.57   323       
            35.70  1:15.14  2:34.57
    4.  Martijn Kornet                97   GoSwim                 2:38.61   299       
            37.55  1:17.67  2:38.61
    5.  Martijn Houweling             96   Barracuda              2:47.16   255       
            37.94  1:19.22  2:47.16
    6.  Merijn Huiberts               96   GoSwim                 2:48.73   248       
            39.23  1:21.48  2:48.73
    7.  Niels Röder                   96   Barracuda              2:50.30   241       
            39.02  1:22.49  2:50.30
    8.  Jelle van Dijk                97   Rzc                    2:50.48   241       
            40.22  1:24.45  2:50.48
    9.  Jelle Schouten                97   GoSwim                 2:59.52   206       
            43.47  1:30.22  2:59.52
   10.  Kevin Slagmolen               97   Barracuda              3:07.84   180       
            43.36  1:32.14  3:07.84
 AFGEM  Menno Kooper                  97   Rzc                                        
 AFGEM  Lorenzo Missione              96   GoSwim                                     
 AFGEM  Floyd van Hoof                97   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
12-11-2011 - 16:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike van de Bovenkamp         97   VZC E&P                1:11.06   326       
            34.13  1:11.06
    2.  Rick Paardekooper             97   VZC E&P                1:22.57   208       
            40.17  1:22.57
    3.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                1:27.00   178       
            42.30  1:27.00
 AFGEM  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren Open
12-11-2011 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Petra de Groot                87   Barracuda              1:08.63   516       
            32.38  1:08.63
    2.  Denise Boereboom              92   Barracuda              1:09.19   503       
            31.42  1:09.19
    3.  Marike Boersen                88   VZC E&P                1:11.33   459  FJ 1 
            33.62  1:11.33
    4.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    1:11.33   459  FJ 2 
            32.83  1:11.33
    5.  Esther Versteeg               83   Barracuda              1:12.28   441       
            34.64  1:12.28
    6.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 1:17.02   365       
            34.76  1:17.02
    7.  Linda Janssen                 88   Barracuda              1:19.44   332       
            36.90  1:19.44
    8.  Marieke van Dodeweerd         86   Rzc                    1:23.61   285       
            38.26  1:23.61
    9.  Rita van der Horst            69   Rzc                    1:23.69   284       
            37.81  1:23.69
   10.  Linda Hulsteijn               93   Rzc                    1:24.41   277       
            38.45  1:24.41
 AFGEM  Ashley Smit                   93   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Heren, 400m wisselslag             Heren Senioren Open
12-11-2011 - 16:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kas Kop Jansen                85   Barracuda              4:46.63   567       
            29.35  1:03.19  4:46.63
    2.  Anshel Hofstede               93   Barracuda              4:58.19   503       
            30.06  1:04.68  4:58.19
    3.  Robin van Beusekom            92   Barracuda              5:38.14   345       
            35.16  1:18.46  5:38.14
    4.  Edgar van Oosten              91   Barracuda              5:38.18   345       
            34.54  1:17.01  5:38.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                 Heren, 200m wisselslag             Heren Senioren Open
12-11-2011 - 16:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 2:18.18   526       
            28.08  2:18.18
    2.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                2:22.16   483       
            31.12  2:22.16
    3.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    2:24.63   458       
            29.41  2:24.63
    4.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                    2:32.22   393       
            31.67  2:32.22
    5.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                2:32.23   393       
            31.28  2:32.23
    6.  Robbin van Kilsdonk           92   GoSwim                 2:32.51   391       
            31.61  2:32.51
    7.  Jochem Benthem                92   Rzc                    2:44.36   312       
            34.13  2:44.36
    8.  Peter van den Dool            87   GoSwim                 2:46.82   298       
            34.63  2:46.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
12-11-2011 - 16:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Tijhof                 98   VZC E&P                1:08.26   417       
            32.67  1:08.26
    2.  Ellen ter Stege               99   Rzc                    1:09.49   395       
            33.49  1:09.49
    3.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 1:10.81   373       
            34.22  1:10.81
    4.  Lotte de Brabander            98   Rzc                    1:12.09   354       
            35.08  1:12.09
    5.  Marijn Mantel                 98   Rzc                    1:12.12   353       
            34.81  1:12.12
    6.  Lodieke Rodenburg             98   Rzc                    1:13.20   338       
            35.22  1:13.20
    7.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 1:13.73   331       
            35.23  1:13.73
    8.  Soraya Kuipers                99   Barracuda              1:16.62   295       
            36.17  1:16.62
    9.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                1:17.02   290       
            36.16  1:17.02
   10.  Marieke de Boer               99   Rzc                    1:18.74   271       
            36.39  1:18.74
   11.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 1:19.30   266       
            37.84  1:19.30
   12.  Tamara van den Brink          98   Barracuda              1:19.50   264       
            38.07  1:19.50
   13.  Esmée Rolloos                 98   Barracuda              1:19.65   262       
            38.47  1:19.65
   14.  Maaike Koedoot                99   Barracuda              1:19.93   259       
            39.04  1:19.93
   15.  Eva Mommers                   99   Barracuda              1:21.45   245       
            38.54  1:21.45
   16.  Eveline Houweling             98   Barracuda              1:23.25   230  FJ 1 
            39.50  1:23.25
   17.  Wietske Blijjenberg           98   Rzc                    1:23.25   230  FJ 2 
            40.20  1:23.25
   18.  Manon Kalmeijer               99   Barracuda              1:24.86   217       
            39.53  1:24.86
   19.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                1:30.40   179       
            43.59  1:30.40
   20.  Annachiara Lagana             99   VZC E&P                1:30.81   177       
            42.20  1:30.81
   21.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                1:32.57   167       
            43.19  1:32.57



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 2 en later
12-11-2011 - 16:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                2:43.48   317       
            34.08  2:43.48
    2.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                2:50.16   281       
            36.81  2:50.16
    3.  Balder Haze                   98   GoSwim                 2:59.64   239       
            42.47  2:59.64
    4.  Willem Zorg                   98   Barracuda              2:59.69   239       
            41.23  2:59.69
    5.  Ids de Klerk                  98   Barracuda              3:19.51   174       
            44.27  3:19.51
    6.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 3:21.36   170       
            46.26  3:21.36
    7.  Dave van Leerdam              98   Rzc                    3:21.65   169       
            46.97  3:21.65
    8.  Joost Paardekooper            99   VZC E&P                3:22.67   166       
            48.02  3:22.67



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Meisjes, 50m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
12-11-2011 - 17:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isabelle den Hartog           00   Barracuda                41.30   339       
    2.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                  42.64   308       
    3.  Julia van Veen                00   GoSwim                   47.32   225       
    4.  Laura Kajim                   01   Rzc                      48.07   215       
    5.  Linde van Duinhoven           01   Rzc                      48.57   208       
    6.  Tara Haze                     00   GoSwim                   48.93   203       
    7.  Fleur Gerritsen               01   Rzc                      49.19   200       
    8.  Iris van Berkel               00   Barracuda                49.41   198       
    9.  Janneke Zweers                01   Rzc                      49.54   196       
   10.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                  49.75   193       
   11.  Marre Flantua                 01   Rzc                      49.90   192       
   12.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                  51.18   178       
   13.  Sanne van den Brink           00   Barracuda                51.53   174       
   14.  Sanne van Walsem              01   VZC E&P                  51.54   174       
   15.  Alinde Verburg                00   VZC E&P                  51.71   172       
   16.  Marit van Kooten              00   VZC E&P                  52.86   161       
   17.  Ylva Visser                   01   Barracuda                53.22   158       
   18.  Lisa Spanbroek                02   Rzc                      55.02   143       
   19.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                  55.11   142       
   20.  Rosha Khelawan                01   Barracuda                55.26   141       
   21.  Mahres van Walsem             01   VZC E&P                  55.60   138       
   22.  Ilse Smeets                   00   VZC E&P                  56.07   135       
   23.  Amber Hesper                  02   Barracuda                56.67   131       
   24.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                   57.41   126       
   25.  Lisa van der Brink            02   Barracuda                58.26   120       
   26.  Anne van Dijken               01   VZC E&P                1:00.73   106       
   27.  Anne Korving                  01   VZC E&P                1:03.05    95       
   28.  Emma Dreuning                 02   Rzc                    1:09.99    69       
 AFGEM  Marlies van der Stoop         01   Rzc                                        
 AFGEM  Saskia Pietersen              01   GoSwim                                     
 AFGEM  Mina Osmani                   01   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
12-11-2011 - 17:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Bechtold               00   Barracuda              1:26.48   181       
            42.36  1:26.48
    2.  Merlijn den Hartog            01   Barracuda              1:27.96   172       
            43.83  1:27.96
    3.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:31.33   153       
            45.70  1:31.33
    4.  Danny Seising                 02   VZC E&P                1:39.81   117       
            49.22  1:39.81
    5.  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                1:42.67   108       
            50.17  1:42.67
    6.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                1:45.60    99       
            51.51  1:45.60
    7.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                1:46.32    97       
            51.80  1:46.32
    8.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                1:49.58    89       
            54.60  1:49.58
    9.  Thomas Mantel                 01   Rzc                    2:06.49    57       
            58.94  2:06.49
   10.  Thomas Hesper                 00   Barracuda              2:13.04    49       
          1:01.70  2:13.04
   11.  Thijs Marskamp                01   Rzc                    2:22.64    40       
          1:06.88  2:22.64
   DIS  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                 1:56.91             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.81  1:56.91
   DIS  Bram Spanbroek                00   Rzc                    2:07.17             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:01.08  2:07.17
   DIS  Ard Mommers                   02   Barracuda              2:21.16             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC - RD
          1:11.49  2:21.16
   DIS  Jabo Demir                    02   Rzc                    2:26.81             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:13.19  2:26.81
 AFGEM  Cano Demir                    00   Rzc                                        
 AFGEM  Lars van den Burg             00   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34               Dames, 4 x 100m vrije slag           Dames Senioren Open
12-11-2011 - 17:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Barracuda 1                        Barracuda              4:08.15   590       
        Ivana Lingen, 93                       Kris Siegers, 93
        Denise Boereboom, 92                   Petra de Groot, 87
            30.14  1:02.17  4:08.15

    2.  Rzc 1                              Rzc                    4:16.75   533       
        Sanne Rodenburg, 94                    Laura ter Stege, 96
        Esther van Mierlo, 89                  Vera Martens, 96
            28.78  1:00.59  4:16.75

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:17.24   530       
        Romy van Slagmaat, 94                  Dèlenn van Oostrom, 96
        Kayleigh Brouwers, 96                  Valérie Welkzijn, 95
            30.22  1:03.25  4:17.24

    4.  Barracuda 2                        Barracuda              4:31.28   452       
        Giulia Rolloos, 95                     Linda Janssen, 88
        Esther Versteeg, 83                    Saskia Kommers, 95
            32.60  1:40.78  4:31.28

    5.  VZC E&P 1                          VZC E&P                4:36.54   426       
        Chantal van de Kraats, 96              Maaike Tijhof, 98
        Michelle Muller, 96                    Marike Boersen, 88
            33.26  1:09.36  4:36.54

    6.  Barracuda 3                        Barracuda              4:44.76   390       
        Melissa van der Heijden, 96            Isabelle den Hartog, 00
        Alma Janssen, 94                       Juliette van den Berg, 97
            32.44  1:07.46  4:44.76




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35               Heren, 4 x 100m wisselslag           Heren Senioren Open
12-11-2011 - 17:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rzc 1                              Rzc                    4:10.56   502       
        Pascal Timmermans, 92                  Tom Brouwers, 94
        Arno van Schuijlenborgh, 84            Stefan Timmermans, 94
            29.50  1:02.53  4:10.56

    2.  Barracuda 1                        Barracuda              4:14.46   479       
        Thommy Nickel, 84                      Emiel Ghali, 87
        Anshel Hofstede, 93                    Kas Kop Jansen, 85
            32.73  1:06.21  4:14.46

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:17.16   464       
        Yelmar van der Veer, 88                Robbin van Kilsdonk, 92
        Joren Harms, 94                        Timo de Jong, 93
            29.19  1:00.01  4:17.16

    4.  VZC E&P 1                          VZC E&P                4:29.61   403       
        Joeri Scheidt, 91                      Quint Ottens, 87
        Jelle Nap, 95                          Thijs Hagelstein, 91
            32.97  1:06.70  4:29.61

    5.  Barracuda 2                        Barracuda              4:50.52   322       
        Emiel van Beusekom, 94                 Edgar van Oosten, 91
        Robin van Beusekom, 92                 Jorian Aantjes, 94
            35.15  1:13.27  4:50.52

 AFGEM  Barracuda 3                        Barracuda                                  
        Floyd van Hoof, 97                     Mitchel Bom, 95
        Martijn Houweling, 96                  Jorian Aantjes, 94




SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal