Speedo
Veenendaal (NED),    8-10-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
8-10-2011 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:09.96   265       
            33.68  1:09.96
    2.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:14.00   223       
            36.44  1:14.00
    3.  Andy Huynh                    00   VZC  E&P               1:15.56   210       
            36.30  1:15.56
    4.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:17.97   191       
            36.13  1:17.97
    5.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:19.05   183       
            37.53  1:19.05
    6.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:23.82   154       
          1:23.82
    7.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:23.89   153       
            39.48  1:23.89
    8.  Daan Kalksma                  00   SG Vecht&Rijn          1:24.66   149       
            38.94  1:24.66
    9.  Luuk de Ruiter                00   OTS                    1:28.49   130       
            41.71  1:28.49
   10.  Corne Verhoef                 00   VZC  E&P               1:33.49   111       
            43.90  1:33.49
   11.  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn          1:34.68   106       
          1:34.68
   12.  Tobias van Vulpen             00   de Vuursche            1:42.26    84       
            46.77  1:42.26
   13.  Niels de Leeuw                00   OTS                    1:42.81    83       
            47.92  1:42.81
   14.  Rob Hagenauw                  00   VZC  E&P               1:51.53    65       
          1:51.53
   15.  David van Helm                00   De Fuut                1:52.24    64       
            50.35  1:52.24
 AFGEM  Stef Miggels                  00   de Vuursche                                
 AFGEM  Jasper Jonkers                00   SG Vecht&Rijn                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 5
8-10-2011 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:45.66   208       
            50.75  1:45.66
    2.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:46.49   204       
            51.27  1:46.49
    3.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          1:48.16   194       
          1:48.16
    4.  Veerle van Munster            01   OTS                    1:52.19   174       
            52.68  1:52.19
    5.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:53.65   167       
            54.85  1:53.65
    6.  Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht           1:54.15   165       
            53.09  1:54.15
    7.  Emma Meerbeek                 01   VZC  E&P               1:54.43   164       
            54.87  1:54.43
    8.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:56.08   157       
            55.91  1:56.08
    9.  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn          1:58.66   147       
            55.92  1:58.66
   10.  Quinty van Dam                01   De Fuut                2:00.55   140       
            56.67  2:00.55
   11.  Demi van der Meijden          01   VZC  E&P               2:04.04   129       
          2:04.04
   12.  Mirjam van Noord              01   Zwemlust den Hommel    2:06.11   122       
            59.69  2:06.11
   DIS  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:51.08             
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
            53.61  1:51.08
 AFGEM  Karen Splint                  01   de Vuursche                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
8-10-2011 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Kannegieter               02   de Vuursche            1:29.73   125       
            42.88  1:29.73
    2.  Danny Seising                 02   VZC  E&P               1:31.44   118       
            44.11  1:31.44
    3.  Anthony Huynh                 02   VZC  E&P               1:31.83   117       
            43.96  1:31.83
    4.  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel    1:33.20   112       
            41.80  1:33.20
    5.  Jeffrey Huynh                 03   VZC  E&P               1:45.18    78       
            49.44  1:45.18
    6.  Ben de Kok                    02   SG Vecht&Rijn          1:50.81    66       
            51.25  1:50.81
    7.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               1:52.39    63       
            51.07  1:52.39
    8.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           2:01.33    50       
            51.21  2:01.33
    9.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht           2:01.59    50       
            53.95  2:01.59



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
8-10-2011 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    2:13.34             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:04.05  2:13.34



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
8-10-2011 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht           1:21.75   166       
            37.99  1:21.75
    2.  Wessel van Deelen             01   SG Vecht&Rijn          1:22.31   162       
            40.29  1:22.31
    3.  Daen Spoor                    01   VZC  E&P               1:22.74   160       
            39.93  1:22.74
    4.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:23.91   153       
            39.88  1:23.91
    5.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:24.92   148       
            43.13  1:24.92
    6.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:27.04   137       
            40.89  1:27.04
    7.  Stanley Huynh                 01   VZC  E&P               1:28.95   128       
            43.65  1:28.95
    8.  Milan de Roo                  01   OTS                    1:32.00   116       
            43.92  1:32.00
    9.  Ruben Hekkers                 01   SG Vecht&Rijn          1:33.74   110       
            43.17  1:33.74
   10.  Anass Cherkaoui               01   Z.V. Utrecht           1:39.32    92       
            44.63  1:39.32
   11.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht           1:40.64    89       
            44.95  1:40.64
   12.  Ahmet Usta                    01   Z.V. Utrecht           1:45.57    77       
            48.10  1:45.57
 AFGEM  Daniël Overwijk               01   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Wouter Klein Roseboom         01   zvDD                                       
    NG  Ruben Zwartenbol              01   OTS                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 4
8-10-2011 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht           1:53.96   166       
            54.87  1:53.96
    2.  Dóga Tutar                    02   Aquarijn               2:00.19   141       
            57.52  2:00.19
    3.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               2:30.14    72       
          1:08.92  2:30.14



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m vrije slag        Jongens Junioren 1 en 2
8-10-2011 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sezer Yas                     98   Zwemlust den Hommel    2:17.08   380       
            31.45  1:06.30  2:17.08
    2.  Max Bond                      99   Zwemlust den Hommel    2:29.02   296       
            34.31  1:13.39  2:29.02
    3.  Martijn de Leeuw              98   OTS                    2:31.50   282       
            33.44  1:12.29  2:31.50
    4.  Stijn Sickenga                98   de Vuursche            2:48.10   206       
            38.53  1:22.18  2:48.10
    5.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    2:49.06   203       
            38.12  1:21.53  2:49.06
    6.  Thijmen van Hattum            99   SG Vecht&Rijn          2:51.32   195       
            36.49  1:19.68  2:51.32
    7.  Gijs van Eck                  99   Z.V. Utrecht           2:58.96   171       
            36.94  1:21.74  2:58.96
    8.  Alex Algra                    99   de Vuursche            3:00.15   167       
            38.79  1:24.13  3:00.15
    9.  Bart van Dijk                 99   de Vuursche            3:01.41   164       
            40.82  1:27.33  3:01.41
   10.  Youva Afajjay                 99   Z.V. Utrecht           3:02.18   162       
            39.34  1:25.24  3:02.18
   11.  Rik Doornenbal                98   zvDD                   3:12.81   136       
            40.72  1:29.42  3:12.81
   12.  Maarten van Vliet             99   OTS                    3:21.75   119       
            47.10  1:38.75  3:21.75
   13.  Bart Odijk                    98   zvDD                   3:22.35   118       
            43.70  1:37.04  3:22.35
   14.  Tim Kalksma                   98   SG Vecht&Rijn          3:38.32    94       
            44.92  1:39.80  3:38.32
   15.  Mike Overkamp                 98   zvDD                   3:43.31    88       
            48.13  1:46.50  3:43.31
   16.  Tim van Schenkhof             99   VZC  E&P               3:43.46    87       
            47.55  1:47.52  3:43.46
 AFGEM  Tayyib Onay                   99   de Vuursche                                
 AFGEM  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag        Meisjes Junioren 1 en 2
8-10-2011 - 14:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milya van Weverwijk           99   SG Vecht&Rijn          2:38.92   342       
            36.94  1:17.16  2:38.92
    2.  Michelle Barten               99   Aquarijn               2:46.16   299       
            38.60  1:21.11  2:46.16
    3.  Laura Cronau                  99   Aquarijn               2:50.48   277       
            39.16  1:21.86  2:50.48
    4.  Shania Wijk van               00   De Fuut                2:51.52   272       
            37.45  1:20.67  2:51.52
    5.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel    2:51.75   271       
            38.32  1:23.16  2:51.75
    6.  Linda van den Hoogen          99   SG Vecht&Rijn          2:53.19   264       
            37.91  1:21.83  2:53.19
    7.  Youssra Tagmouti              99   Z.V. Utrecht           3:03.05   224       
            39.94  1:26.63  3:03.05
    8.  Michelle Miltenburg           00   SG Vecht&Rijn          3:04.70   218       
            41.72  1:29.97  3:04.70
    9.  Louisa Shi                    99   Z.V. Utrecht           3:08.91   203       
            40.63  1:28.97  3:08.91
   10.  Sophie Bleijerveld            00   de Vuursche            3:09.25   202       
            43.30  1:30.94  3:09.25
   11.  Sanne Zitter                  00   VZC  E&P               3:11.95   194       
            45.06  1:34.89  3:11.95
   12.  Esther Ensing                 99   De Fuut                3:15.52   183       
            44.18  1:34.49  3:15.52
   13.  Laura Butter                  00   SG Vecht&Rijn          3:16.56   180       
            45.02  1:35.19  3:16.56
   14.  Manon Herber                  00   De Fuut                3:24.48   160       
            46.40  1:39.33  3:24.48
   15.  Annachiara Lagana             99   VZC  E&P               3:28.38   151       
            45.22  1:36.47  3:28.38
   16.  Marit van Kooten              00   VZC  E&P               3:34.24   139       
            45.85  1:40.58  3:34.24
   17.  Alinde Verburg                00   VZC  E&P               3:38.42   131       
            47.42  1:42.57  3:38.42
   18.  Eva Koopman                   99   zvDD                   3:41.35   126       
            49.02  1:49.90  3:41.35
   19.  Ilse Smeets                   00   VZC  E&P               4:03.45    95       
            52.00  1:53.08  4:03.45
   DIS  Maartje Stoof                 99   SG Vecht&Rijn                              
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen. (geen tijden noteren)
 AFGEM  Phira Otten                   99   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Imane Jaluli                  00   VZC  E&P                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
8-10-2011 - 14:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:22.59   208       
            39.96  1:22.59
    2.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:25.39   188       
            42.54  1:25.39
    3.  Andy Huynh                    00   VZC  E&P               1:29.77   162       
            44.21  1:29.77
    4.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:32.91   146       
            45.27  1:32.91
    5.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:40.42   115       
            48.34  1:40.42
    6.  Corne Verhoef                 00   VZC  E&P               1:44.41   102       
            50.51  1:44.41
    7.  Luuk de Ruiter                00   OTS                    1:46.39    97       
            51.39  1:46.39
    8.  Niels de Leeuw                00   OTS                    1:48.57    91       
            53.13  1:48.57
    9.  Tobias van Vulpen             00   de Vuursche            1:50.07    87       
            54.33  1:50.07
   10.  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn          1:53.70    79       
            54.36  1:53.70
   11.  Rob Hagenauw                  00   VZC  E&P               2:05.72    58       
            58.23  2:05.72
   12.  David van Helm                00   De Fuut                2:14.32    48       
          1:03.91  2:14.32
   DIS  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:31.31             
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
            44.42  1:31.31
   DIS  Daan Kalksma                  00   SG Vecht&Rijn          1:44.00             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.08  1:44.00
 AFGEM  Jasper Jonkers                00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Roan Buijs                    00   Aquarijn                                   
 AFGEM  Stef Miggels                  00   de Vuursche                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
8-10-2011 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:23.57   227       
            40.69  1:23.57
    2.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:25.04   215       
            40.45  1:25.04
    3.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:26.44   205       
            42.27  1:26.44
    4.  Esmeralda van Soest           01   zvDD                   1:27.43   198       
            40.67  1:27.43
    5.  Veerle van Munster            01   OTS                    1:29.16   187       
            44.05  1:29.16
    6.  Demi van der Meijden          01   VZC  E&P               1:29.73   183       
            41.85  1:29.73
    7.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          1:31.29   174       
            42.94  1:31.29
    8.  Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht           1:31.81   171       
            43.52  1:31.81
    9.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:32.54   167       
            42.64  1:32.54
   10.  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn          1:35.59   151       
            47.25  1:35.59
   11.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:38.80   137       
            48.57  1:38.80
   12.  Melanie Hornsveld             01   Zwemlust den Hommel    1:45.72   112       
            47.93  1:45.72
   13.  Emma Meerbeek                 01   VZC  E&P               1:50.69    97       
          1:50.69
   14.  Quinty van Dam                01   De Fuut                1:52.00    94       
            51.13  1:52.00
 AFGEM  Karen Splint                  01   de Vuursche                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
8-10-2011 - 15:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danny Seising                 02   VZC  E&P               1:42.35   109       
            51.31  1:42.35
    2.  Anthony Huynh                 02   VZC  E&P               1:42.45   109       
            49.80  1:42.45
    3.  Tim Kannegieter               02   de Vuursche            1:44.05   104       
            49.84  1:44.05
    4.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht           2:01.48    65       
            58.36  2:01.48
    5.  Jeffrey Huynh                 03   VZC  E&P               2:01.67    65       
          1:02.16  2:01.67
    6.  Ben de Kok                    02   SG Vecht&Rijn          2:01.88    64       
            58.18  2:01.88
    7.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               2:08.75    54       
          1:02.23  2:08.75
    8.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           2:08.86    54       
            59.64  2:08.86
   DIS  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel    1:50.71             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            53.44  1:50.71



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 2 en 3
8-10-2011 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    1:04.06    55       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
8-10-2011 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wessel van Deelen             01   SG Vecht&Rijn          1:32.86   146       
            45.38  1:32.86
    2.  Daen Spoor                    01   VZC  E&P               1:36.94   128       
            48.31  1:36.94
    3.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:37.66   125       
            47.07  1:37.66
    4.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:41.02   113       
            50.16  1:41.02
    5.  Milan de Roo                  01   OTS                    1:41.30   112       
            49.76  1:41.30
    6.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:42.12   110       
            50.32  1:42.12
    7.  Ruben Hekkers                 01   SG Vecht&Rijn          1:44.01   104       
            50.77  1:44.01
    8.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht           1:49.78    88       
            52.19  1:49.78
    9.  Stanley Huynh                 01   VZC  E&P               1:50.14    87       
            53.48  1:50.14
   10.  Anass Cherkaoui               01   Z.V. Utrecht           1:56.02    75       
            58.07  1:56.02
   DIS  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht           1:40.62             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:40.62
   DIS  Ahmet Usta                    01   Z.V. Utrecht           2:02.88             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            58.48  2:02.88
 AFGEM  Wouter Klein Roseboom         01   zvDD                                       
 AFGEM  Daniël Overwijk               01   SG Vecht&Rijn                              
    NG  Ruben Zwartenbol              01   OTS                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 4
8-10-2011 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht             51.88   103       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 1 en 2
8-10-2011 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sezer Yas                     98   Zwemlust den Hommel    3:21.89   213       
            46.32  1:38.64  3:21.89
    2.  Martijn de Leeuw              98   OTS                    3:25.40   202       
            45.23  1:38.95  3:25.40
    3.  Thijmen van Hattum            99   SG Vecht&Rijn          3:29.01   192       
            47.95  1:41.57  3:29.01
    4.  Gijs van Eck                  99   Z.V. Utrecht           3:35.94   174       
            49.12  1:44.64  3:35.94
    5.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    3:42.90   158       
            51.89  1:48.70  3:42.90
    6.  Alex Algra                    99   de Vuursche            3:48.74   146       
            50.37  1:48.25  3:48.74
    7.  Stijn Sickenga                98   de Vuursche            3:52.16   140       
            53.64  1:53.37  3:52.16
    8.  Rik Doornenbal                98   zvDD                   3:52.35   140       
            53.45  1:53.17  3:52.35
    9.  Bart van Dijk                 99   de Vuursche            3:52.93   139       
            51.52  1:51.49  3:52.93
   10.  Youva Afajjay                 99   Z.V. Utrecht           4:03.12   122       
            54.42  1:56.85  4:03.12
   11.  Bart Odijk                    98   zvDD                   4:06.45   117       
            57.56  2:02.20  4:06.45
   12.  Maarten van Vliet             99   OTS                    4:09.96   112       
            58.72  2:03.68  4:09.96
   13.  Mike Overkamp                 98   zvDD                   4:12.81   108       
            54.60  2:01.66  4:12.81
   14.  Tim van Schenkhof             99   VZC  E&P               4:15.80   104       
            56.92  2:02.80  4:15.80
   DIS  Tim Kalksma                   98   SG Vecht&Rijn          4:10.44             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            56.21  1:59.63  4:10.44
 AFGEM  Tayyib Onay                   99   de Vuursche                                
 AFGEM  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en 2
8-10-2011 - 15:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda van den Hoogen          99   SG Vecht&Rijn          3:30.95   259       
            46.99  1:41.86  3:30.95
    2.  Louisa Shi                    99   Z.V. Utrecht           3:35.36   243       
            49.73  1:44.60  3:35.36
    3.  Michelle Barten               99   Aquarijn               3:36.07   241       
            51.35  1:47.83  3:36.07
    4.  Laura Cronau                  99   Aquarijn               3:36.16   241       
            47.98  1:41.66  3:36.16
    5.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel    3:45.51   212       
            50.43  1:49.61  3:45.51
    6.  Maartje Stoof                 99   SG Vecht&Rijn          3:46.87   208       
            50.15  1:49.98  3:46.87
    7.  Laura Butter                  00   SG Vecht&Rijn          3:52.10   194       
            51.63  1:49.52  3:52.10
    8.  Sophie Bleijerveld            00   de Vuursche            3:53.03   192       
            51.57  1:52.66  3:53.03
    9.  Michelle Miltenburg           00   SG Vecht&Rijn          3:54.48   189       
            52.51  1:52.23  3:54.48
   10.  Kelly Kurowski                00   Aquarijn               3:55.87   185       
            51.48  1:52.25  3:55.87
   11.  Shania Wijk van               00   De Fuut                3:57.98   180       
            54.68  1:55.11  3:57.98
   12.  Annachiara Lagana             99   VZC  E&P               3:59.43   177       
            53.65  1:55.01  3:59.43
   13.  Esther Ensing                 99   De Fuut                4:04.84   166       
            53.90  1:55.24  4:04.84
   14.  Alinde Verburg                00   VZC  E&P               4:05.50   164       
            53.67  1:56.16  4:05.50
   15.  Ilse Smeets                   00   VZC  E&P               4:11.28   153       
            57.23  2:02.43  4:11.28
   16.  Anne Silvino                  99   Aquarijn               4:12.20   151       
            54.11  1:58.18  4:12.20
   17.  Manon Herber                  00   De Fuut                4:18.20   141       
            57.30  2:03.78  4:18.20
   DIS  Milya van Weverwijk           99   SG Vecht&Rijn                              
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
   DIS  Marit van Kooten              00   VZC  E&P               3:47.04             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            53.91  1:51.55  3:47.04
   DIS  Youssra Tagmouti              99   Z.V. Utrecht           3:54.42             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            52.57  1:52.39  3:54.42
   DIS  Eva Koopman                   99   zvDD                   4:01.78             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SK-SL
            56.89  1:59.49  4:01.78
   DIS  Sanne Zitter                  00   VZC  E&P               4:06.26             
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
            57.84  2:01.62  4:06.26
 AFGEM  Imane Jaluli                  00   VZC  E&P                                   
 AFGEM  Phira Otten                   99   SG Vecht&Rijn                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
8-10-2011 - 15:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:37.02   188       
            46.18  1:37.02
    2.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:40.17   171       
            47.93  1:40.17
    3.  Andy Huynh                    00   VZC  E&P               1:40.51   169       
            47.74  1:40.51
    4.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:44.10   152       
            50.42  1:44.10
    5.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:47.17   139       
            50.35  1:47.17
    6.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:50.07   128       
            52.75  1:50.07
    7.  Daan Kalksma                  00   SG Vecht&Rijn          1:53.89   116       
            53.56  1:53.89
    8.  David van Helm                00   De Fuut                1:56.07   109       
            54.07  1:56.07
    9.  Corne Verhoef                 00   VZC  E&P               1:57.74   105       
            55.62  1:57.74
   10.  Luuk de Ruiter                00   OTS                    1:57.80   105       
            56.42  1:57.80
   11.  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn          1:59.16   101       
            56.35  1:59.16
   12.  Tobias van Vulpen             00   de Vuursche            2:04.53    89       
            59.74  2:04.53
   13.  Niels de Leeuw                00   OTS                    2:09.22    79       
          1:03.92  2:09.22
   DIS  Rob Hagenauw                  00   VZC  E&P               2:10.39             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien., SA-SL
          1:02.25  2:10.39
 AFGEM  Stef Miggels                  00   de Vuursche                                
 AFGEM  Jasper Jonkers                00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Roan Buijs                    00   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
8-10-2011 - 15:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:31.75   218       
            45.05  1:31.75
    2.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          1:35.20   195       
            46.54  1:35.20
    3.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:36.72   186       
            48.44  1:36.72
    4.  Esmeralda van Soest           01   zvDD                   1:38.98   173       
            48.38  1:38.98
    5.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:39.97   168       
            50.45  1:39.97
    6.  Veerle van Munster            01   OTS                    1:43.89   150       
            51.16  1:43.89
    7.  Demi van der Meijden          01   VZC  E&P               1:46.29   140       
            51.02  1:46.29
        Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht           1:46.29   140       
            51.28  1:46.29
    9.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:46.94   137       
            52.50  1:46.94
   10.  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn          1:51.72   120       
            54.88  1:51.72
   11.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:55.76   108       
            54.71  1:55.76
   12.  Melanie Hornsveld             01   Zwemlust den Hommel    2:01.36    94       
          1:00.68  2:01.36
   13.  Emma Meerbeek                 01   VZC  E&P               2:10.29    76       
          1:03.32  2:10.29
   14.  Mirjam van Noord              01   Zwemlust den Hommel    2:15.29    68       
          1:06.75  2:15.29
 NG.ZA  Quinty van Dam                01   De Fuut                                    
 AFGEM  Karen Splint                  01   de Vuursche                                



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal