Competitie deel 1 A/B
Haarlem (NED),    2-10-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 14:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Otters Het Gooi 1               De Otters Het Gooi     5:19.18   277       
        Julot Korver, 00                       Floor Smits, 98
        Lotte Hendriks, 98                     Mariko de Niet, 99
          1:24.14  5:19.18

    2.  ZV Haerlem 1                       ZV Haerlem             5:39.20   231       
        Florianne Bultje, 98                   Vera Komin, 99
        Suzanne van der Aardweg, 98            Edith Krist, 99
          1:22.10  5:39.20




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
2-10-2011 - 14:51                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZV Haerlem 1                       ZV Haerlem             2:53.26   129       
        Isis Keijzer, 01                       Sarah Dekker, 00
        Deveny Stijnman, 00                    Nick van der Woude, 00
            47.50  2:53.26

 AFGEM  Het Y 1                            Het Y                                      
        Saliha Benzeroual, 00                  Eli Wairata, 00
        Tess Walker, 00                        Ramon Raak, 01




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
2-10-2011 - 14:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Lourens                 91   ZV Haerlem             1:20.75   468       
          1:20.75
    2.  Evelien Sohl                  86   Het Y                  1:22.10   445       
          1:22.10
    3.  Elinore de Jong               89   De Otters Het Gooi     1:23.39   425       
          1:23.39
    4.  Maureen Visser                89   De Otters Het Gooi     1:25.10   399       
          1:25.10
    5.  Alice Bravo                   87   Het Y                  1:26.15   385       
          1:26.15
    6.  Ilona Eversdijk               92   Het Y                  1:27.08   373       
          1:27.08
    7.  Ramona Vuijst                 93   De Otters Het Gooi     1:27.39   369       
          1:27.39
    8.  Esther Schouten               91   ZV Haerlem             1:32.88   307       
          1:32.88
    9.  Rosa Randoe                   97   Het Y                  1:36.77   272       
          1:36.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 400m vrije slag             Heren Senioren Open
2-10-2011 - 14:59                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Glorie                   88   Het Y                  4:12.57   597       
          4:12.57
    2.  Jan-Willem v.d. Graaff        89   Het Y                  4:13.12   593       
          4:13.12
    3.  Raoul Engelenburg             89   Het Y                  4:18.85   555       
          4:18.85
    4.  Roy Visser                    91   De Otters Het Gooi     4:22.98   529       
          4:22.98
    5.  Marc Evers                    91   ZV Haerlem             4:23.26   527       
          4:23.26
    6.  Wouter Allard                 90   ZV Haerlem             4:23.90   524       
          4:23.90
    7.  Fred Smink                    91   De Otters Het Gooi     4:29.39   492       
          4:29.39
    8.  Jarno Weertman                90   De Otters Het Gooi     4:32.13   477       
          4:32.13
    9.  Sebastiaan Reijnen            86   ZV Haerlem             4:34.84   463       
          4:34.84
   10.  Fergil Hesterman              93   Het Y                  4:42.38   427       
          4:42.38



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag         Dames Senioren 2 en later
2-10-2011 - 15:09                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Britt Jansen                  95   ZV Haerlem             1:17.16   366       
          1:17.16
    2.  Dana v.d. Zee                 95   ZV Haerlem             1:18.64   346       
          1:18.64
    3.  Melissa Eliveld               95   ZV Haerlem             1:20.38   324       
          1:20.38
    4.  Anne van der Schatte Olivier  96   De Otters Het Gooi     1:20.98   317       
          1:20.98
    5.  Lisanne Dercksen              94   ZV Haerlem             1:21.50   311       
          1:21.50
    6.  Lisa Martelhoff               95   Het Y                  1:24.46   279       
          1:24.46
    7.  Sallie Winkler                94   ZV Haerlem             1:26.57   259       
          1:26.57
    8.  Sanne Peters                  95   ZV Haerlem             1:28.81   240       
          1:28.81
    9.  Maud Eriks                    94   Het Y                  1:31.25   221       
          1:31.25
   10.  Leonore Boeke                 97   Het Y                  1:34.32   200       
          1:34.32
   11.  Kirke van de Port             97   Het Y                  1:36.47   187       
          1:36.47
   DIS  Ayako de Niet                 94   De Otters Het Gooi     1:13.23             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:13.23
   DIS  Marijke Rebel                 96   Het Y                  1:32.84             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:32.84
 AFGEM  Femke Doesburg                97   De Otters Het Gooi                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frans Bijl                    94   Het Y                  2:37.70   448       
          2:37.70
    2.  Mike ter Horst                94   ZV Haerlem             2:49.16   362       
          2:49.16
    3.  Joppe Soons                   94   De Otters Het Gooi     2:52.32   343       
          2:52.32
    4.  Max Bevelander                94   Het Y                  2:54.44   331       
          2:54.44
    5.  Menno Schaefer                94   ZV Haerlem             2:54.61   330       
          2:54.61
    6.  Bradley Martens               94   Het Y                  3:00.45   299       
          3:00.45
    7.  Paul Bree                     94   De Otters Het Gooi     3:01.86   292       
          3:01.86
    8.  Twan Koster                   95   ZV Haerlem             3:04.49   279       
          3:04.49
    9.  Youri Borsboom                95   De Otters Het Gooi     3:12.56   246       
          3:12.56
 AFGEM  Valiant Beekes                95   De Otters Het Gooi                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 15:23                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hannah Rosingh                97   Het Y                  2:29.80   408       
          2:29.80
    2.  Chantal Beijer                97   ZV Haerlem             2:34.22   374       
          2:34.22
    3.  Naomi Blommaert               96   ZV Haerlem             2:36.06   361       
          2:36.06
    4.  Linda Böhm                    97   ZV Haerlem             2:36.10   361       
          2:36.10
    5.  Tori Gijzen                   97   ZV Haerlem             2:36.60   357       
          2:36.60
    6.  Carla ten Kate                96   Het Y                  2:36.76   356       
          2:36.76
    7.  Mariko de Niet                99   De Otters Het Gooi     2:36.80   356       
          2:36.80
    8.  Jill Jansen                   97   ZV Haerlem             2:37.58   351  FJ 1 
          2:37.58
    9.  Anne Veen                     97   De Otters Het Gooi     2:37.58   351  FJ 2 
          2:37.58
   10.  Zinke Lansink                 96   Het Y                  2:38.72   343       
          2:38.72



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011 - 15:29                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Schaaf                  96   ZV Haerlem             1:18.76   351       
          1:18.76
    2.  Stan Blok                     97   ZV Haerlem             1:18.78   351       
          1:18.78
    3.  Roy van der Woude             97   ZV Haerlem             1:20.49   329       
          1:20.49
    4.  Sander Kroep                  96   ZV Haerlem             1:20.58   328       
          1:20.58
    5.  Damian Martens                97   Het Y                  1:27.55   256       
          1:27.55
    6.  Wiebe Heetvelt                96   ZV Haerlem             1:27.92   253       
          1:27.92
    7.  Willem Heiting                97   De Otters Het Gooi     1:29.29   241       
          1:29.29
    8.  Storm Heezen                  98   De Otters Het Gooi     1:30.76   230       
          1:30.76
    9.  Shotaro de Niet               96   De Otters Het Gooi     1:39.00   177       
          1:39.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Dames, 50m rugslag               Dames Senioren Open
2-10-2011 - 15:34                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maureen Visser                89   De Otters Het Gooi       32.22   507       
    2.  Elinore de Jong               89   De Otters Het Gooi       33.29   460       
    3.  Alice Bravo                   87   Het Y                    33.41   455       
    4.  Linda Bank                    86   ZV Haerlem               34.30   420       
    5.  Evelien Sohl                  86   Het Y                    34.68   406       
    6.  Ingrid Bank                   87   ZV Haerlem               35.64   374       
    7.  Inge Koopman                  93   ZV Haerlem               36.51   348       
    8.  Ramona Vuijst                 93   De Otters Het Gooi       37.11   332       
    9.  Neeltje Winkler               94   ZV Haerlem               39.61   273       
   DIS  Ana-Lara da Silva             80   Het Y                    36.34             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
2-10-2011 - 15:36                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Allard                 90   ZV Haerlem             1:01.92   550       
          1:01.92
    2.  Roy Visser                    91   De Otters Het Gooi     1:04.97   476       
          1:04.97
    3.  Stefan Haack                  82   ZV Haerlem             1:05.00   476       
          1:05.00
    4.  Roland Beekes                 91   De Otters Het Gooi     1:05.76   459       
          1:05.76
    5.  Robbert Jan Bree              91   De Otters Het Gooi     1:06.26   449       
          1:06.26
    6.  Stefan Schulte                93   ZV Haerlem             1:06.82   438       
          1:06.82
    7.  Daan Glorie                   88   Het Y                  1:07.13   432       
          1:07.13
    8.  Raoul Engelenburg             89   Het Y                  1:07.71   421       
          1:07.71
    9.  Sander Elburg                 88   Het Y                  1:07.80   419       
          1:07.80
   10.  Killian Hesterman             90   Het Y                  1:08.58   405       
          1:08.58
   11.  Rogier Hollander              89   De Otters Het Gooi     1:11.12   363       
          1:11.12
   12.  Fergil Hesterman              93   Het Y                  1:12.53   342       
          1:12.53



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Meisjes, 100m vlinderslag    Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 15:41                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Florianne Bultje              98   ZV Haerlem             1:38.18   176       
          1:38.18
    2.  Lotte Hendriks                98   De Otters Het Gooi     1:38.64   173       
          1:38.64
    3.  Edith Krist                   99   ZV Haerlem             1:49.82   125       
          1:49.82
    4.  Suzanne van der Aardweg       98   ZV Haerlem             2:00.53    95       
          2:00.53
    5.  Vera Komin                    99   ZV Haerlem             2:02.58    90       
          2:02.58
    6.  Sofie Lindeman                99   ZV Haerlem             2:11.10    74       
          2:11.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011 - 15:46                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeljer Aldershof              98   ZV Haerlem             2:27.14   375       
          2:27.14
    2.  Niels Post                    98   De Otters Het Gooi     2:32.26   338       
          2:32.26
    3.  Bas Martelhoff                99   Het Y                  2:34.56   323       
          2:34.56
    4.  Martijn de Leeuw              98   ZV Haerlem             2:49.63   244       
          2:49.63
    5.  Nick van Nijburg              99   De Otters Het Gooi     2:49.94   243       
          2:49.94
    6.  Simon de Groot                98   ZV Haerlem             2:55.40   221       
          2:55.40
    7.  Frenk Schulten                98   De Otters Het Gooi     3:08.44   178       
          3:08.44
    8.  Stijn Huitenga                99   ZV Haerlem             3:28.00   132       
          3:28.00
   DIS  Robin Schulte                 98   ZV Haerlem             2:46.06             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:46.06




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 50m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2011 - 15:54                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saliha Benzeroual             00   Het Y                    35.09   290       
    2.  Deveny Stijnman               00   ZV Haerlem               35.69   276       
    3.  Sarah Dekker                  00   ZV Haerlem               37.20   244       
    4.  Eva van den Adel              01   De Otters Het Gooi       37.97   229       
    5.  Iris Pernot                   00   Het Y                    38.13   226       
    6.  Tess Walker                   00   Het Y                    38.32   223       
    7.  Hester Blom                   01   Het Y                    38.44   221       
    8.  Julot Korver                  00   De Otters Het Gooi       39.10   210       
    9.  Jose Bijl                     01   Het Y                    40.11   194       
   10.  Isis Keijzer                  01   ZV Haerlem               40.72   186       
   11.  Fleur Dijkhuizen              02   De Otters Het Gooi       42.61   162       
   12.  Joke Wiersma                  01   De Otters Het Gooi       43.48   152       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2011 - 15:58                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nick van der Woude            00   ZV Haerlem             1:26.04   205       
          1:26.04
    2.  Joep Post                     00   De Otters Het Gooi     1:39.26   133       
          1:39.26
    3.  Mitch Kolkman                 02   ZV Haerlem             1:54.25    87       
          1:54.25
 AFGEM  Bram van der Wal              01   De Otters Het Gooi                         
 AFGEM  Eli Wairata                   00   Het Y                                      
 AFGEM  Tijs Abma                     00   ZV Haerlem                                 
 AFGEM  Ramon Raak                    01   Het Y                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 400m vrije slag             Dames Senioren Open
2-10-2011 - 16:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evelien Sohl                  86   Het Y                  4:33.15   636       
          4:33.15
    2.  Alice Bravo                   87   Het Y                  4:35.00   623       
          4:35.00
    3.  Linda Bank                    86   ZV Haerlem             4:47.13   547       
          4:47.13
    4.  Elinore de Jong               89   De Otters Het Gooi     4:49.15   536       
          4:49.15
    5.  Ramona Vuijst                 93   De Otters Het Gooi     4:58.72   486       
          4:58.72
    6.  Maureen Visser                89   De Otters Het Gooi     5:03.28   464       
          5:03.28
    7.  Ilona Eversdijk               92   Het Y                  5:10.29   433       
          5:10.29
    8.  Cynthia Noordermeer           70   Het Y                  5:11.79   427       
          5:11.79
    9.  Inge Koopman                  93   ZV Haerlem             5:23.51   382       
          5:23.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
2-10-2011 - 16:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Haack                  82   ZV Haerlem             1:10.66   487       
          1:10.66
    2.  Marc Evers                    91   ZV Haerlem             1:10.67   487       
          1:10.67
    3.  Roy Visser                    91   De Otters Het Gooi     1:14.03   423  FJ 1 
          1:14.03
    4.  Stefan Schulte                93   ZV Haerlem             1:14.03   423  FJ 2 
          1:14.03
    5.  Jan-Willem v.d. Graaff        89   Het Y                  1:15.52   399       
          1:15.52
    6.  Daniel Rosingh                93   Het Y                  1:15.97   392       
          1:15.97
    7.  Tim ten Kate                  93   Het Y                  1:16.59   382       
          1:16.59
    8.  Daan Glorie                   88   Het Y                  1:16.75   380       
          1:16.75
    9.  Robbert Jan Bree              91   De Otters Het Gooi     1:16.95   377       
          1:16.95
   10.  Roland Beekes                 91   De Otters Het Gooi     1:18.66   353       
          1:18.66
   11.  Raïd Emrani                   91   Het Y                  1:19.62   340       
          1:19.62
   12.  Martijn Leurs                 88   De Otters Het Gooi     1:22.48   306       
          1:22.48



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
2-10-2011 - 16:21                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Dercksen              94   ZV Haerlem             2:56.00   446       
          2:56.00
    2.  Ayako de Niet                 94   De Otters Het Gooi     3:00.85   411       
          3:00.85
    3.  Britt Jansen                  95   ZV Haerlem             3:22.68   292       
          3:22.68
    4.  Sanne Peters                  95   ZV Haerlem             3:23.39   289       
          3:23.39
    5.  Neeltje Winkler               94   ZV Haerlem             3:25.18   282       
          3:25.18
    6.  Rosa Randoe                   97   Het Y                  3:28.29   269       
          3:28.29
    7.  Lisa Martelhoff               95   Het Y                  3:32.41   254       
          3:32.41
    8.  Marijke Rebel                 96   Het Y                  3:39.29   231       
          3:39.29
    9.  Anne van der Schatte Olivier  96   De Otters Het Gooi     3:41.21   225       
          3:41.21
 AFGEM  Femke Doesburg                97   De Otters Het Gooi                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 16:29                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike ter Horst                94   ZV Haerlem             1:10.17   339       
          1:10.17
    2.  Paul Bree                     94   De Otters Het Gooi     1:12.19   311       
          1:12.19
    3.  Menno Schaefer                94   ZV Haerlem             1:12.40   308       
          1:12.40
    4.  Frans Bijl                    94   Het Y                  1:12.76   304       
          1:12.76
    5.  Joppe Soons                   94   De Otters Het Gooi     1:13.18   299       
          1:13.18
    6.  Bradley Martens               94   Het Y                  1:14.77   280       
          1:14.77
    7.  Twan Koster                   95   ZV Haerlem             1:17.75   249       
          1:17.75
    8.  Max Bevelander                94   Het Y                  1:17.88   248       
          1:17.88
    9.  Youri Borsboom                95   De Otters Het Gooi     1:18.92   238       
          1:18.92
   10.  Mitch Meeusen                 95   Het Y                  1:23.64   200       
          1:23.64
 AFGEM  Valiant Beekes                95   De Otters Het Gooi                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mariko de Niet                99   De Otters Het Gooi     1:25.34   396       
          1:25.34
    2.  Hannah Rosingh                97   Het Y                  1:29.44   344  FJ 1 
          1:29.44
    3.  Linda Böhm                    97   ZV Haerlem             1:29.44   344  FJ 2 
          1:29.44
    4.  Tori Gijzen                   97   ZV Haerlem             1:29.60   342       
          1:29.60
    5.  Fabiënne Kerkhoff             97   ZV Haerlem             1:31.19   325       
          1:31.19
    6.  Chantal Beijer                97   ZV Haerlem             1:31.54   321       
          1:31.54
    7.  Jill Jansen                   97   ZV Haerlem             1:34.60   291       
          1:34.60
    8.  Naomi Blommaert               96   ZV Haerlem             1:36.78   271       
          1:36.78
    9.  Carla ten Kate                96   Het Y                  1:37.26   267       
          1:37.26
   10.  Anne Veen                     97   De Otters Het Gooi     1:40.31   244       
          1:40.31
   11.  Leonore Boeke                 97   Het Y                  1:45.56   209       
          1:45.56
   12.  Anna Heijting                 99   De Otters Het Gooi     1:46.00   206       
          1:46.00
   13.  Floor Smits                   98   De Otters Het Gooi     1:50.07   184       
          1:50.07
   DIS  Kirke van de Port             97   Het Y                                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011 - 16:41                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Schaaf                  96   ZV Haerlem             2:11.95   427       
          2:11.95
    2.  Wiebe Heetvelt                96   ZV Haerlem             2:12.54   421       
          2:12.54
    3.  Willem Heiting                97   De Otters Het Gooi     2:19.02   365       
          2:19.02
    4.  Stan Blok                     97   ZV Haerlem             2:19.78   359       
          2:19.78
    5.  Roy van der Woude             97   ZV Haerlem             2:20.23   355       
          2:20.23
    6.  Sander Kroep                  96   ZV Haerlem             2:21.14   348       
          2:21.14
    7.  Damian Martens                97   Het Y                  2:23.11   334       
          2:23.11
    8.  Storm Heezen                  98   De Otters Het Gooi     2:36.02   258       
          2:36.02
    9.  Shotaro de Niet               96   De Otters Het Gooi     2:38.72   245       
          2:38.72



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren Open
2-10-2011 - 16:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elinore de Jong               89   De Otters Het Gooi     1:10.57   547       
          1:10.57
    2.  Evelien Sohl                  86   Het Y                  1:11.65   523       
          1:11.65
    3.  Femke Lourens                 91   ZV Haerlem             1:12.12   513       
          1:12.12
    4.  Alice Bravo                   87   Het Y                  1:12.78   499       
          1:12.78
    5.  Maureen Visser                89   De Otters Het Gooi     1:14.20   471       
          1:14.20
    6.  Ramona Vuijst                 93   De Otters Het Gooi     1:17.42   414       
          1:17.42
    7.  Ilona Eversdijk               92   Het Y                  1:18.98   390       
          1:18.98
    8.  Ana-Lara da Silva             80   Het Y                  1:19.36   385       
          1:19.36
    9.  Ingrid Bank                   87   ZV Haerlem             1:19.40   384       
          1:19.40
   10.  Zinke Lansink                 96   Het Y                  1:29.97   264       
          1:29.97



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 50m rugslag               Heren Senioren Open
2-10-2011 - 16:51                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Allard                 90   ZV Haerlem               28.31   509       
    2.  Jan-Willem v.d. Graaff        89   Het Y                    30.01   427       
    3.  Raoul Engelenburg             89   Het Y                    30.35   413       
    4.  Stefan Haack                  82   ZV Haerlem               30.72   398       
    5.  Roy Visser                    91   De Otters Het Gooi       30.80   395       
    6.  Klaas van Beek                88   ZV Haerlem               31.06   385  FJ 1 
    7.  Roland Beekes                 91   De Otters Het Gooi       31.06   385  FJ 2 
    8.  Sander Elburg                 88   Het Y                    31.97   353       
    9.  Rogier Hollander              89   De Otters Het Gooi       32.46   337       
   10.  Killian Hesterman             90   Het Y                    32.72   329       
   11.  Tim ten Kate                  93   Het Y                    34.56   280       
   12.  Martijn Leurs                 88   De Otters Het Gooi       36.80   231       
   13.  Frenk Schulten                98   De Otters Het Gooi       39.23   191       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 200m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 16:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Hendriks                98   De Otters Het Gooi     3:07.72   262       
          3:07.72
    2.  Florianne Bultje              98   ZV Haerlem             3:18.82   220       
          3:18.82
    3.  Vera Komin                    99   ZV Haerlem             3:22.07   210       
          3:22.07
    4.  Edith Krist                   99   ZV Haerlem             3:23.53   205       
          3:23.53
   DIS  Suzanne van der Aardweg       98   ZV Haerlem             3:37.42             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:37.42




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011 - 16:59                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeljer Aldershof              98   ZV Haerlem             1:11.44   312       
          1:11.44
    2.  Bas Martelhoff                99   Het Y                  1:15.03   269       
          1:15.03
    3.  Niels Post                    98   De Otters Het Gooi     1:20.89   215       
          1:20.89
    4.  Robin Schulte                 98   ZV Haerlem             1:21.26   212       
          1:21.26
    5.  Storm Heezen                  98   De Otters Het Gooi     1:26.89   173       
          1:26.89
    6.  Martijn de Leeuw              98   ZV Haerlem             1:26.91   173       
          1:26.91
    7.  Nick van Nijburg              99   De Otters Het Gooi     1:26.94   173       
          1:26.94
    8.  Simon de Groot                98   ZV Haerlem             1:28.22   165       
          1:28.22
   DIS  Stijn Huitenga                99   ZV Haerlem             1:53.84             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:53.84



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 100m wisselslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2011 - 17:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hester Blom                   01   Het Y                  1:37.39   208       
          1:37.39
    2.  Eva van den Adel              01   De Otters Het Gooi     1:37.64   206       
          1:37.64
    3.  Iris Pernot                   00   Het Y                  1:40.03   192       
          1:40.03
    4.  Jose Bijl                     01   Het Y                  1:40.11   191       
          1:40.11
    5.  Tess Walker                   00   Het Y                  1:40.76   188       
          1:40.76
    6.  Julot Korver                  00   De Otters Het Gooi     1:41.66   183       
          1:41.66
    7.  Joke Wiersma                  01   De Otters Het Gooi     1:46.25   160       
          1:46.25
    8.  Fleur Dijkhuizen              02   De Otters Het Gooi     1:48.07   152       
          1:48.07
   DIS  Saliha Benzeroual             00   Het Y                  1:28.94             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:28.94
   DIS  Deveny Stijnman               00   ZV Haerlem             1:32.39             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:32.39
   DIS  Sarah Dekker                  00   ZV Haerlem             1:38.03             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:38.03
   DIS  Isis Keijzer                  01   ZV Haerlem             1:45.40             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:45.40



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2011 - 17:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nick van der Woude            00   ZV Haerlem               33.76   217       
    2.  Joep Post                     00   De Otters Het Gooi       41.32   118       
   DIS  Mitch Kolkman                 02   ZV Haerlem                                 
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 AFGEM  Eli Wairata                   00   Het Y                                      
 AFGEM  Tijs Abma                     00   ZV Haerlem                                 
 AFGEM  Bram van der Wal              01   De Otters Het Gooi                         
 AFGEM  Ramon Raak                    01   Het Y                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30               Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
2-10-2011 - 17:13                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Otters Het Gooi 1               De Otters Het Gooi     4:44.54   514       
        Maureen Visser, 89                     Elinore de Jong, 89
        Ayako de Niet, 94                      Ramona Vuijst, 93
          1:11.04  4:44.54

    2.  Het Y 1                            Het Y                  4:48.59   492       
        Alice Bravo, 87                        Evelien Sohl, 86
        Ilona Eversdijk, 92                    Ana-Lara da Silva, 80
          1:09.50  4:48.59

    3.  ZV Haerlem 1                       ZV Haerlem             5:04.51   419       
        Ingrid Bank, 87                        Chantal Beijer, 97
        Femke Lourens, 91                      Linda Bank, 86
          1:18.77  5:04.51




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
2-10-2011 - 17:19                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Het Y 1                            Het Y                  3:42.48   559       
        Daan Glorie, 88                        Sander Elburg, 88
        Raoul Engelenburg, 89                  Jan-Willem v.d. Graaff, 89
            56.70  3:42.48

    2.  De Otters Het Gooi 1               De Otters Het Gooi     3:42.70   557       
        Roland Beekes, 91                      Fred Smink, 91
        Roy Visser, 91                         Jarno Weertman, 90
            57.09  3:42.70

    3.  ZV Haerlem 1                       ZV Haerlem             3:45.27   538       
        Wouter Allard, 90                      Klaas van Beek, 88
        Sebastiaan Reijnen, 86                 Mike ter Horst, 94
            53.80  3:45.27

    4.  Het Y 2                            Het Y                  3:59.76   446       
        Daniel Rosingh, 93                     Fergil Hesterman, 93
        Frans Bijl, 94                         Killian Hesterman, 90
          1:02.08  3:59.76




SPLASH Meet Manager 11Registered to ZV Haerlem