Verenigingscompetitie deel 1
Echt (NED),    2-10-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 21. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 24. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 39. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 100m vrije slag           Dames Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick 1                          Patrick                4:15.95   538       
        Maike op het Veld, 87                  Marianka Peeters, 88
        Fiona Meuffels, 95                     Sarina Paulussen, 93
          1:01.42  4:15.95

    2.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   4:20.80   508       
        Celina Austen, 96                      Denise Austen, 93
        Angelique Schouten, 95                 Lizzy Janssen, 95
          1:06.54  4:20.80

    3.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         4:20.98   507       
        Sabine Klesman, 92                     Lotte van Haarst, 97
        Shanna Hintzen, 95                     Ilse Clevers, 85
          1:02.63  4:20.98

    4.  Swimteam Helden~Mosa 2             Swimteam Helden~Mosa   4:40.66   408       
        Jose Janssen, 89                       Linda Maas, 90
        Tanja Peeters, 91                      Eline van de Ven, 97
          1:09.99  4:40.66

    5.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         4:43.95   394       
        Jenny v.d. Borgh, 91                   Lotte Verstraelen, 96
        Claudia Creemers, 92                   Anneloes Meijers, 97
          1:05.78  4:43.95

    6.  Patrick 2                          Patrick                4:44.97   390       
        Yvette Peulen, 94                      Claire Ohlenforst, 93
        Rianne Golsteijn, 86                   Inge Hover, 91
          1:11.13  4:44.97




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3               Jongens, 4 x 50m wisselslag   Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:07.54   325       
        Djeremy Hesseling, 96                  Bram in 't Zandt, 96
        Ted Wilders, 97                        Jeroen Kurvers, 96
            34.01  2:07.54

    2.  Patrick 1                          Patrick                2:15.52   271       
        Lars Hamacher, 97                      Robin Meuwissen, 96
        Rick van Wegberg, 97                   Kevin Hobbel, 97
            35.82  2:15.52

    3.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:24.93   221       
        Zjef Nelissen, 97                      Koen Wijnands, 98
        Serve Nelissen, 99                     Jack Meerten, 97
            37.35  2:24.93

    4.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         2:39.04   167       
        Robbin Vonk, 98                        John Meerten, 97
        Roel Wijnands, 99                      Daan Zenden, 99
            39.26  2:39.04

    5.  Patrick 2                          Patrick                2:46.26   147       
        Jasper Slobbe, 97                      Roel Slobbe, 99
        Camiel Heijnen, 98                     Luuk Willems, 97
            41.04  2:46.26




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Jongens, 25m rugslag      Jongens Minioren 4 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  26.28    64       
    2.  Shane Barten                  03   Patrick                  28.92    48       
    3.  Glenn Wolfs                   04   Patrick                  36.28    24       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Meisjes, 25m rugslag      Meisjes Minioren 4 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                  20.80   196       
    2.  Davina Wolfs                  02   Patrick                  22.86   148       
    3.  Evie Camp                     02   Patrick                  24.55   119       
    4.  Anna van Kuijk                03   Swimteam Helden~Mosa     24.88   115       
    5.  Tara Rademakers               02   Patrick                  25.46   107       
    6.  Noémi Kovacs                  02   Swimteam Helden~Mosa     26.08    99       
    7.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  28.26    78       
    8.  Maike Jetten                  02   Patrick                  28.40    77       
    9.  Kiki Roeven                   02   Swimteam Helden~Mosa     29.69    67       
   10.  Sabine Strijp                 03   Patrick                  29.74    67       
   11.  Fenna van Rijt                03   Patrick                  30.31    63       
   12.  Lynn van der Vorst            04   Patrick                  31.95    54       
   DIS  Anouk Perriëns                02   Patrick                  29.39             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 1 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Lamber                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:36.77   272       
          1:36.77
    2.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         1:38.32   259       
          1:38.32
    3.  Romy Ewalds                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:38.37   258       
          1:38.37
    4.  Maartje Cox                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:40.14   245       
          1:40.14
    5.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                1:40.73   241       
          1:40.73
    6.  Amy Mooren                    00   De Roersoppers         1:44.20   217       
          1:44.20
    7.  Milou van den Beucken         00   Swimteam Helden~Mosa   1:45.57   209       
          1:45.57
    8.  Zoë Pauwels                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:46.55   203       
          1:46.55
    9.  Lynn Salden                   00   Patrick                1:47.14   200       
          1:47.14
   10.  Sarine van Rijt               00   Patrick                1:49.00   190       
          1:49.00
   11.  Benthe Janssen                00   Swimteam Helden~Mosa   1:49.43   188       
          1:49.43
   12.  Britt Gypmans                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:50.42   183       
          1:50.42
   13.  Jessie Lamber                 01   Swimteam Helden~Mosa   1:52.58   172       
          1:52.58
   14.  Tara Riemens                  00   Patrick                1:54.65   163       
          1:54.65
   15.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         1:55.07   161       
          1:55.07
   16.  Serena Schreurs               00   Swimteam Helden~Mosa   1:56.05   157       
          1:56.05
   17.  Jaimy Eerens                  00   De Roersoppers         1:56.07   157       
          1:56.07
   18.  Lotte Beckers                 00   Patrick                1:56.75   154       
          1:56.75
   19.  Shenna Delissen               01   Swimteam Helden~Mosa   1:59.38   144       
          1:59.38
   20.  Anne Roeven                   01   Swimteam Helden~Mosa   2:00.14   142       
          2:00.14
   21.  Anouk van der Wielen          01   Swimteam Helden~Mosa   2:02.67   133       
          2:02.67
   22.  Isa Claessen                  01   Patrick                2:03.47   130       
          2:03.47
   23.  Rebecca Schmitz               01   Swimteam Helden~Mosa   2:08.73   115       
          2:08.73
   24.  Indy Barten                   00   Patrick                2:08.76   115       
          2:08.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Minioren 6 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Janssen                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:31.74   222       
          1:31.74
    2.  Max Janssen                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:37.78   183       
          1:37.78
    3.  Aaron Camp                    00   Patrick                1:49.48   131       
          1:49.48
    4.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:50.33   128       
          1:50.33
    5.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:51.76   123       
          1:51.76
    6.  Daniël Vlijt                  01   Patrick                1:51.80   123       
          1:51.80
    7.  Lars Rademakers               00   Patrick                1:57.00   107       
          1:57.00
    8.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         2:00.51    98       
          2:00.51
    9.  Beau Bervar                   01   Swimteam Helden~Mosa   2:01.93    94       
          2:01.93
   10.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         2:02.91    92       
          2:02.91
   11.  Yessin Maamar                 00   Swimteam Helden~Mosa   2:03.99    90       
          2:03.99
   12.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         2:04.71    88       
          2:04.71
   13.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers         2:05.33    87       
          2:05.33
   14.  Stijn Gehlen                  01   De Roersoppers         2:07.20    83       
          2:07.20
   15.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers         2:08.17    81       
          2:08.17
   DIS  Timo van de Laar              00   Patrick                                    
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Dion Tramontana               01   Swimteam Helden~Mosa   1:56.13             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:56.13



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maud Cox                      98   Swimteam Helden~Mosa   1:20.22   372       
          1:20.22
    2.  Ydwien Vervoort               98   De Roersoppers         1:23.82   326       
          1:23.82
    3.  Bo van der Vorst              99   Patrick                1:24.41   320       
          1:24.41
    4.  Nina Pilmeyer                 98   Swimteam Helden~Mosa   1:25.32   309       
          1:25.32
    5.  Vivian Schraven               98   Swimteam Helden~Mosa   1:26.62   296       
          1:26.62
    6.  Britt Korsten                 99   Swimteam Helden~Mosa   1:27.10   291       
          1:27.10
    7.  Jiska van Rijt                99   Patrick                1:30.83   256  FJ 1 
          1:30.83
    8.  Malon Hanssen                 99   Swimteam Helden~Mosa   1:30.83   256  FJ 2 
          1:30.83
    9.  Anne van Straaten             99   Patrick                1:33.76   233       
          1:33.76
   10.  Sanne Vilters                 99   De Roersoppers         1:36.48   214       
          1:36.48
   11.  Marieke Schilder              99   Swimteam Helden~Mosa   1:38.99   198  FJ 1 
          1:38.99
   12.  Demi Roeven                   99   Swimteam Helden~Mosa   1:38.99   198  FJ 2 
          1:38.99
   13.  Valerie Schmitz               98   De Roersoppers         1:39.15   197       
          1:39.15
   14.  Eva Vullers                   99   De Roersoppers         1:40.07   192       
          1:40.07
   15.  Michelle Kurvers              99   Swimteam Helden~Mosa   1:41.81   182       
          1:41.81
   16.  Nina Claessen                 99   Patrick                1:43.61   173       
          1:43.61
   17.  Amber Vervoort                99   De Roersoppers         1:43.64   172       
          1:43.64
   DIS  Gina Feenstra                 98   Swimteam Helden~Mosa                       
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 100m wisselslag    Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         1:21.00   246       
          1:21.00
    2.  Bart van der Linden           98   Swimteam Helden~Mosa   1:27.84   192       
          1:27.84
    3.  Camiel Heijnen                98   Patrick                1:28.45   189       
          1:28.45
    4.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         1:30.57   176       
          1:30.57
    5.  Pim Vrehen                    98   Patrick                1:31.87   168       
          1:31.87
    6.  Roel Slobbe                   99   Patrick                1:32.93   162       
          1:32.93
    7.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         1:37.22   142       
          1:37.22
    8.  Jasper Strijp                 98   Patrick                1:37.92   139       
          1:37.92
    9.  Jeroen van Gellekom           99   Patrick                1:38.55   136       
          1:38.55
   10.  Luuk Meerten                  99   Patrick                1:39.43   133       
          1:39.43
   11.  Tjeu Gehlen                   99   De Roersoppers         1:40.04   130       
          1:40.04
   12.  Patrick van Leipsig           99   Swimteam Helden~Mosa   1:44.54   114       
          1:44.54
   13.  Mariano Paulussen             99   Patrick                1:50.07    98       
          1:50.07
   DIS  Martijn Verheyden             99   Patrick                                    
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celina Austen                 96   Swimteam Helden~Mosa     31.81   390       
    2.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers           32.20   376       
        Lieke Seelen                  97   Swimteam Helden~Mosa     32.20   376       
    4.  Eline van de Ven              97   Swimteam Helden~Mosa     32.32   372       
    5.  Aniek Ketelaars               96   Swimteam Helden~Mosa     32.64   361       
    6.  Daniek van de Ven             97   Swimteam Helden~Mosa     33.14   345       
    7.  Lotte Verstraelen             96   De Roersoppers           33.89   322  FJ 1 
    8.  Nicole Delsing                96   Patrick                  33.89   322  FJ 2 
    9.  Lisan van Emmerik             97   Swimteam Helden~Mosa     34.58   303       
   10.  Lucie Vrehen                  97   Patrick                  35.26   286       
   11.  Lisanne Maessen               98   De Roersoppers           36.68   254       
   12.  Susanne Engelen               97   De Roersoppers           37.49   238       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram in 't Zandt              96   Swimteam Helden~Mosa     26.82   433       
    2.  Ted Wilders                   97   Swimteam Helden~Mosa     28.38   365       
    3.  Rick van Wegberg              97   Patrick                  28.76   351       
    4.  Robin Meuwissen               96   Patrick                  29.23   334       
    5.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa     29.80   316       
    6.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers           29.86   314       
    7.  Jeroen Kurvers                96   Swimteam Helden~Mosa     30.16   304       
    8.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                  30.59   292       
    9.  John Meerten                  97   De Roersoppers           30.90   283       
   10.  Zjef Nelissen                 97   De Roersoppers           31.39   270       
   11.  Mark Tiemersma                97   De Roersoppers           31.49   267       
   12.  Sean Verstappen               97   Swimteam Helden~Mosa     31.86   258       
   13.  Luuk Willems                  97   Patrick                  31.95   256       
   14.  Lars Hamacher                 97   Patrick                  32.78   237       
   15.  Robbin Vonk                   98   De Roersoppers           33.46   223       
   16.  Jasper Slobbe                 97   Patrick                  35.32   189       
   17.  Leonardo Verkoelen            97   Patrick                  36.39   173       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Dames, 100m vlinderslag       Dames Senioren 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa   1:09.63   494       
          1:09.63
    2.  Fiona Meuffels                95   Patrick                1:16.00   380       
          1:16.00
    3.  Shanna Hintzen                95   De Roersoppers         1:16.42   373       
          1:16.42
    4.  Linda van Wegberg             95   Patrick                1:21.45   308       
          1:21.45
    5.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:22.32   299       
          1:22.32
    6.  Rianne Mooren                 97   Swimteam Helden~Mosa   1:23.76   283       
          1:23.76
    7.  Yvette Peulen                 94   Patrick                1:24.64   275       
          1:24.64
    8.  Lotte van Haarst              97   De Roersoppers         1:26.26   259       
          1:26.26
    9.  Joyce Delsing                 95   Patrick                1:28.60   239       
          1:28.60
   10.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers         1:31.21   219       
          1:31.21
   11.  Maud Gypmans                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:38.53   174       
          1:38.53
   12.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers         1:43.84   148       
          1:43.84
 AFGEM  Janou Francot                 95   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:04.99   415       
          1:04.99
    2.  Niek v.d. Borgh               95   De Roersoppers         1:09.11   345       
          1:09.11
    3.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                1:13.31   289       
          1:13.31
    4.  Joep Teulings                 95   Patrick                1:14.16   279       
          1:14.16
    5.  Stef Verheesen                94   Patrick                1:15.48   264       
          1:15.48
    6.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers         1:15.79   261       
          1:15.79
    7.  Sven Brouwer                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:18.23   237       
          1:18.23
    8.  Wilco Geurts                  94   Swimteam Helden~Mosa   1:19.64   225       
          1:19.64
    9.  Tim Kessels                   94   Swimteam Helden~Mosa   1:19.76   224       
          1:19.76
   10.  Jordi Hintzen                 94   Patrick                1:21.66   209       
          1:21.66
   11.  Noud Janssen                  95   Patrick                1:23.61   194       
          1:23.61
   12.  Jack Meerten                  97   De Roersoppers         1:27.80   168       
          1:27.80
   13.  Jesse van Dun                 94   Patrick                1:28.48   164       
          1:28.48
   14.  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers         1:46.39    94       
          1:46.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse Clevers                  85   De Roersoppers         1:22.96   431       
          1:22.96
    2.  Marianka Peeters              88   Patrick                1:24.70   405       
          1:24.70
    3.  Tanja Peeters                 91   Swimteam Helden~Mosa   1:24.98   401       
          1:24.98
    4.  Maike op het Veld             87   Patrick                1:25.73   391       
          1:25.73
    5.  Jenny v.d. Borgh              91   De Roersoppers         1:27.95   362       
          1:27.95
    6.  Sabine Klesman                92   De Roersoppers         1:28.64   353       
          1:28.64
    7.  Angelique Schouten            95   Swimteam Helden~Mosa   1:30.93   327       
          1:30.93
    8.  Denise Austen                 93   Swimteam Helden~Mosa   1:31.95   317       
          1:31.95
    9.  Linda Maas                    90   Swimteam Helden~Mosa   1:32.60   310       
          1:32.60
   10.  Kyani Vullings                94   Swimteam Helden~Mosa   1:33.64   300       
          1:33.64
   11.  Inge Hover                    91   Patrick                1:34.81   289       
          1:34.81
   12.  Claire Ohlenforst             93   Patrick                1:36.92   270       
          1:36.92
   13.  Rianne Golsteijn              86   Patrick                1:37.91   262       
          1:37.91
   14.  Tessa Schmits                 93   De Roersoppers         1:38.23   260       
          1:38.23
   15.  Sarina Paulussen              93   Patrick                1:38.71   256       
          1:38.71
   16.  Jose Janssen                  89   Swimteam Helden~Mosa   1:39.02   253       
          1:39.02
   17.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers         1:40.01   246       
          1:40.01
   18.  Anouk Bloem                   90   Swimteam Helden~Mosa   1:48.60   192       
          1:48.60
 AFGEM  Charlotte van de Laar         92   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Claus                 80   Swimteam Helden~Mosa   1:07.99   547       
          1:07.99
    2.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers         1:12.04   459       
          1:12.04
    3.  Guido Faassen                 91   Swimteam Helden~Mosa   1:12.89   444       
          1:12.89
    4.  Remco de Veen                 89   De Roersoppers         1:13.26   437       
          1:13.26
    5.  Sjors Pietermans              91   Patrick                1:14.32   418       
          1:14.32
    6.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers         1:14.90   409       
          1:14.90
    7.  Bart Alberts                  89   Swimteam Helden~Mosa   1:17.19   373       
          1:17.19
    8.  Tom van der Sterren           85   Patrick                1:18.93   349       
          1:18.93
    9.  Jip Hochstenbach              86   De Roersoppers         1:20.26   332       
          1:20.26
   10.  Michel Ebisch                 92   Swimteam Helden~Mosa   1:21.36   319       
          1:21.36
   11.  Sven Reynders                 92   Swimteam Helden~Mosa   1:25.34   276       
          1:25.34
   12.  Tom Simons                    89   De Roersoppers         1:26.45   266       
          1:26.45
   13.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers         1:26.62   264       
          1:26.62
   14.  Bjorn Scheijven               91   Patrick                1:28.48   248       
          1:28.48
   DIS  Maik Draaisma                 91   Patrick                1:41.16             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:41.16
 AFGEM  Andy Beckers                  92   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Minioren 4 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  47.08    80       
    2.  Shane Barten                  03   Patrick                  59.21    40       
    3.  Glenn Wolfs                   04   Patrick                1:21.72    15       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 50m vrije slag     Meisjes Minioren 4 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                  40.17   193       
    2.  Davina Wolfs                  02   Patrick                  46.82   122       
    3.  Evie Camp                     02   Patrick                  49.24   105       
    4.  Anna van Kuijk                03   Swimteam Helden~Mosa     50.07   100       
    5.  Maike Jetten                  02   Patrick                  50.42    98       
    6.  Sabine Strijp                 03   Patrick                  52.86    85       
    7.  Tara Rademakers               02   Patrick                  55.10    75       
    8.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  57.24    67       
    9.  Kiki Roeven                   02   Swimteam Helden~Mosa     59.26    60       
   10.  Noémi Kovacs                  02   Swimteam Helden~Mosa   1:00.55    56       
   11.  Anouk Perriëns                02   Patrick                1:06.74    42       
   12.  Fenna van Rijt                03   Patrick                1:08.18    39       
   13.  Lynn van der Vorst            04   Patrick                1:10.76    35       
 AFGEM  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                  Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Junioren 1 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Ewalds                   00   Swimteam Helden~Mosa     41.40   239       
    2.  Milou van den Beucken         00   Swimteam Helden~Mosa     42.36   223       
    3.  Zoë Pauwels                   00   Swimteam Helden~Mosa     42.92   214       
    4.  Sarine van Rijt               00   Patrick                  43.42   207       
    5.  Britt Gypmans                 00   Swimteam Helden~Mosa     43.92   200       
    6.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers           43.99   199       
    7.  Maartje Cox                   00   Swimteam Helden~Mosa     44.23   196       
    8.  Lisa Lamber                   00   Swimteam Helden~Mosa     45.07   185       
    9.  Amy Mooren                    00   De Roersoppers           45.66   178       
   10.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                  45.92   175       
   11.  Lynn Salden                   00   Patrick                  46.17   172       
   12.  Jessie Lamber                 01   Swimteam Helden~Mosa     47.18   161       
   13.  Lotte Beckers                 00   Patrick                  47.68   156       
   14.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers           48.86   145       
   15.  Serena Schreurs               00   Swimteam Helden~Mosa     49.02   144       
   16.  Benthe Janssen                00   Swimteam Helden~Mosa     49.42   140       
   17.  Tara Riemens                  00   Patrick                  51.38   125       
   18.  Anouk van der Wielen          01   Swimteam Helden~Mosa     51.45   124       
   19.  Anne Roeven                   01   Swimteam Helden~Mosa     51.73   122       
   20.  Rebecca Schmitz               01   Swimteam Helden~Mosa     52.30   118       
   21.  Jaimy Eerens                  00   De Roersoppers           52.60   116       
   22.  Shenna Delissen               01   Swimteam Helden~Mosa     55.35   100       
   23.  Indy Barten                   00   Patrick                  58.89    83       
   24.  Isa Claessen                  01   Patrick                1:07.57    55       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                  Jongens, 50m rugslag      Jongens Minioren 6 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Janssen                 00   Swimteam Helden~Mosa     40.95   168       
    2.  Max Janssen                   00   Swimteam Helden~Mosa     42.54   150       
    3.  Daniël Vlijt                  01   Patrick                  44.26   133       
    4.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa     45.27   124       
    5.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers           46.44   115       
    6.  Aaron Camp                    00   Patrick                  47.29   109       
    7.  Timo van de Laar              00   Patrick                  48.32   102       
    8.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers           49.00    98       
    9.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           51.28    85       
   10.  Lars Rademakers               00   Patrick                  51.82    83       
   11.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers           52.13    81       
   12.  Dion Tramontana               01   Swimteam Helden~Mosa     52.26    80       
   13.  Yessin Maamar                 00   Swimteam Helden~Mosa     52.80    78       
   14.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers           54.64    70       
   15.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers           57.93    59       
   16.  Stijn Gehlen                  01   De Roersoppers         1:00.64    51       
   DIS  Beau Bervar                   01   Swimteam Helden~Mosa     47.67             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maud Cox                      98   Swimteam Helden~Mosa   1:12.54   347       
          1:12.54
    2.  Gina Feenstra                 98   Swimteam Helden~Mosa   1:14.89   316       
          1:14.89
    3.  Ydwien Vervoort               98   De Roersoppers         1:15.02   314       
          1:15.02
    4.  Nina Pilmeyer                 98   Swimteam Helden~Mosa   1:15.24   311       
          1:15.24
    5.  Bo van der Vorst              99   Patrick                1:15.28   311       
          1:15.28
    6.  Vivian Schraven               98   Swimteam Helden~Mosa   1:18.72   272       
          1:18.72
    7.  Britt Korsten                 99   Swimteam Helden~Mosa   1:19.83   260       
          1:19.83
    8.  Malon Hanssen                 99   Swimteam Helden~Mosa   1:21.98   240       
          1:21.98
    9.  Jiska van Rijt                99   Patrick                1:24.36   221       
          1:24.36
   10.  Anne van Straaten             99   Patrick                1:25.13   215       
          1:25.13
   11.  Valerie Schmitz               98   De Roersoppers         1:28.92   188       
          1:28.92
   12.  Sanne Vilters                 99   De Roersoppers         1:31.02   176       
          1:31.02
   13.  Marieke Schilder              99   Swimteam Helden~Mosa   1:32.52   167       
          1:32.52
   14.  Eva Vullers                   99   De Roersoppers         1:33.76   161       
          1:33.76
   15.  Demi Roeven                   99   Swimteam Helden~Mosa   1:33.93   160       
          1:33.93
   16.  Michelle Kurvers              99   Swimteam Helden~Mosa   1:35.43   152       
          1:35.43
   17.  Amber Vervoort                99   De Roersoppers         1:36.39   148       
          1:36.39
   18.  Nina Claessen                 99   Patrick                1:44.50   116       
          1:44.50



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         1:11.01   253       
          1:11.01
    2.  Robbin Vonk                   98   De Roersoppers         1:14.64   218       
          1:14.64
    3.  Camiel Heijnen                98   Patrick                1:18.32   188       
          1:18.32
    4.  Bart van der Linden           98   Swimteam Helden~Mosa   1:19.08   183       
          1:19.08
    5.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         1:19.32   181       
          1:19.32
    6.  Pim Vrehen                    98   Patrick                1:21.16   169       
          1:21.16
    7.  Roel Slobbe                   99   Patrick                1:22.79   159       
          1:22.79
    8.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         1:25.19   146       
          1:25.19
    9.  Jeroen van Gellekom           99   Patrick                1:26.36   140       
          1:26.36
   10.  Tjeu Gehlen                   99   De Roersoppers         1:29.01   128       
          1:29.01
   11.  Luuk Meerten                  99   Patrick                1:29.13   128       
          1:29.13
   12.  Jasper Strijp                 98   Patrick                1:29.90   124       
          1:29.90
   13.  Patrick van Leipsig           99   Swimteam Helden~Mosa   1:31.73   117       
          1:31.73
   14.  Mariano Paulussen             99   Patrick                1:44.51    79       
          1:44.51
   15.  Martijn Verheyden             99   Patrick                1:52.93    63       
          1:52.93



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Meisjes, 200m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers         3:17.16   317       
          1:35.20  3:17.16
    2.  Eline van de Ven              97   Swimteam Helden~Mosa   3:19.91   305       
          1:34.57  3:19.91
    3.  Aniek Ketelaars               96   Swimteam Helden~Mosa   3:21.95   295       
          1:38.00  3:21.95
    4.  Celina Austen                 96   Swimteam Helden~Mosa   3:24.99   282       
          1:36.97  3:24.99
    5.  Lotte Verstraelen             96   De Roersoppers         3:25.22   281       
          1:37.23  3:25.22
    6.  Daniek van de Ven             97   Swimteam Helden~Mosa   3:28.92   267       
          1:37.97  3:28.92
    7.  Nicole Delsing                96   Patrick                3:34.34   247       
          1:43.57  3:34.34
    8.  Lucie Vrehen                  97   Patrick                3:35.14   244       
          1:44.02  3:35.14
    9.  Lisanne Maessen               98   De Roersoppers         3:35.44   243       
          1:44.11  3:35.44
   10.  Lieke Seelen                  97   Swimteam Helden~Mosa   3:36.02   241       
          1:44.14  3:36.02
   11.  Lisan van Emmerik             97   Swimteam Helden~Mosa   3:40.09   228       
          1:44.39  3:40.09
   12.  Susanne Engelen               97   De Roersoppers         3:41.23   225       
          1:41.64  3:41.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram in 't Zandt              96   Swimteam Helden~Mosa   2:49.60   360       
          1:18.36  2:49.60
    2.  Ted Wilders                   97   Swimteam Helden~Mosa   2:50.73   353       
          1:21.97  2:50.73
    3.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         2:57.61   313       
          1:25.91  2:57.61
    4.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa   3:04.81   278       
          1:27.27  3:04.81
    5.  Sean Verstappen               97   Swimteam Helden~Mosa   3:11.81   248       
          1:31.56  3:11.81
    6.  Zjef Nelissen                 97   De Roersoppers         3:15.74   234       
          1:32.20  3:15.74
    7.  Luuk Willems                  97   Patrick                3:18.81   223       
          1:36.39  3:18.81
    8.  Rick van Wegberg              97   Patrick                3:22.45   211       
          1:36.20  3:22.45
    9.  Mark Tiemersma                97   De Roersoppers         3:23.92   207       
          1:37.64  3:23.92
   10.  John Meerten                  97   De Roersoppers         3:26.19   200       
          1:39.80  3:26.19
   11.  Lars Hamacher                 97   Patrick                3:43.65   157       
          1:47.81  3:43.65
   12.  Leonardo Verkoelen            97   Patrick                3:48.12   148       
          1:48.64  3:48.12
   DIS  Kevin Hobbel                  97   Patrick                3:24.54             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:37.95  3:24.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Dames, 200m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa   2:17.06   533       
          1:06.17  2:17.06
    2.  Fiona Meuffels                95   Patrick                2:17.82   524       
          1:07.82  2:17.82
    3.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa   2:29.57   410       
          1:12.54  2:29.57
    4.  Lotte van Haarst              97   De Roersoppers         2:30.16   405       
          1:11.76  2:30.16
    5.  Rianne Mooren                 97   Swimteam Helden~Mosa   2:31.44   395       
          1:13.38  2:31.44
    6.  Linda van Wegberg             95   Patrick                2:34.42   373       
          1:15.50  2:34.42
    7.  Shanna Hintzen                95   De Roersoppers         2:35.23   367       
          1:13.67  2:35.23
    8.  Yvette Peulen                 94   Patrick                2:42.61   319       
          1:17.54  2:42.61
    9.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers         2:43.70   313       
          1:17.70  2:43.70
   10.  Joyce Delsing                 95   Patrick                2:45.69   302       
          1:19.82  2:45.69
   11.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers         2:57.13   247       
          1:23.59  2:57.13
   12.  Maud Gypmans                  95   Swimteam Helden~Mosa   3:00.36   234       
          1:24.54  3:00.36
 AFGEM  Janou Francot                 95   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                Jongens, 200m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa   2:06.58   483       
          1:01.35  2:06.58
    2.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers         2:14.70   401       
          1:05.36  2:14.70
    3.  Niek v.d. Borgh               95   De Roersoppers         2:21.70   344       
          1:08.51  2:21.70
    4.  Joep Teulings                 95   Patrick                2:22.68   337       
          1:09.07  2:22.68
    5.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                2:23.48   332       
          1:06.20  2:23.48
    6.  Sven Brouwer                  95   Swimteam Helden~Mosa   2:24.02   328       
          1:08.13  2:24.02
    7.  Stef Verheesen                94   Patrick                2:27.44   306       
          1:11.84  2:27.44
    8.  Wilco Geurts                  94   Swimteam Helden~Mosa   2:27.85   303       
          1:14.75  2:27.85
    9.  Tim Kessels                   94   Swimteam Helden~Mosa   2:28.26   301       
          1:10.92  2:28.26
   10.  Noud Janssen                  95   Patrick                2:28.61   298       
          1:12.11  2:28.61
   11.  Jordi Hintzen                 94   Patrick                2:40.17   238       
          1:18.24  2:40.17
   12.  Jesse van Dun                 94   Patrick                2:44.70   219       
          1:18.16  2:44.70
   13.  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers         3:03.88   157       
          1:27.61  3:03.88
   14.  Jack Meerten                  97   De Roersoppers         3:35.37    98       
          1:16.28  3:35.37



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                 Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maike op het Veld             87   Patrick                1:11.44   527       
          1:11.44
    2.  Ilse Clevers                  85   De Roersoppers         1:13.84   478       
          1:13.84
    3.  Sabine Klesman                92   De Roersoppers         1:14.95   457       
          1:14.95
    4.  Denise Austen                 93   Swimteam Helden~Mosa   1:16.80   424  FJ 1 
          1:16.80
    5.  Tanja Peeters                 91   Swimteam Helden~Mosa   1:16.80   424  FJ 2 
          1:16.80
    6.  Jenny v.d. Borgh              91   De Roersoppers         1:17.36   415       
          1:17.36
    7.  Marianka Peeters              88   Patrick                1:18.23   402       
          1:18.23
    8.  Rianne Golsteijn              86   Patrick                1:20.72   366       
          1:20.72
    9.  Angelique Schouten            95   Swimteam Helden~Mosa   1:20.81   364       
          1:20.81
   10.  Inge Hover                    91   Patrick                1:21.25   358       
          1:21.25
   11.  Sarina Paulussen              93   Patrick                1:21.92   350       
          1:21.92
   12.  Linda Maas                    90   Swimteam Helden~Mosa   1:22.45   343       
          1:22.45
   13.  Kyani Vullings                94   Swimteam Helden~Mosa   1:22.65   340       
          1:22.65
   14.  Claire Ohlenforst             93   Patrick                1:25.13   312       
          1:25.13
   15.  Jose Janssen                  89   Swimteam Helden~Mosa   1:25.73   305       
          1:25.73
   16.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers         1:26.61   296       
          1:26.61
   17.  Tessa Schmits                 93   De Roersoppers         1:35.72   219       
          1:35.72
   18.  Anouk Bloem                   90   Swimteam Helden~Mosa   1:40.80   187       
          1:40.80
 AFGEM  Charlotte van de Laar         92   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco de Veen                 89   De Roersoppers         1:04.75   481       
          1:04.75
    2.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers         1:04.95   477       
          1:04.95
    3.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers         1:05.11   473       
          1:05.11
    4.  Richard Claus                 80   Swimteam Helden~Mosa   1:06.55   443       
          1:06.55
    5.  Tom van der Sterren           85   Patrick                1:07.13   432       
          1:07.13
    6.  Sjors Pietermans              91   Patrick                1:07.42   426       
          1:07.42
    7.  Guido Faassen                 91   Swimteam Helden~Mosa   1:08.20   412       
          1:08.20
    8.  Bart Alberts                  89   Swimteam Helden~Mosa   1:10.18   378       
          1:10.18
    9.  Sven Reynders                 92   Swimteam Helden~Mosa   1:11.01   365       
          1:11.01
   10.  Michel Ebisch                 92   Swimteam Helden~Mosa   1:11.82   353       
          1:11.82
   11.  Jip Hochstenbach              86   De Roersoppers         1:11.89   352       
          1:11.89
   12.  Bjorn Scheijven               91   Patrick                1:15.54   303       
          1:15.54
   13.  Tom Simons                    89   De Roersoppers         1:15.57   303       
          1:15.57
   14.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers         1:17.57   280       
          1:17.57
   15.  Ricardo Vullings              92   Swimteam Helden~Mosa   1:19.23   262       
          1:19.23
   16.  Maik Draaisma                 91   Patrick                1:32.47   165       
          1:32.47
 AFGEM  Andy Beckers                  92   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40              Meisjes, 4 x 50m vrije slag   Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:15.44   349       
        Malon Hanssen, 99                      Maud Cox, 98
        Nina Pilmeyer, 98                      Gina Feenstra, 98
            35.58  2:15.44

    2.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:18.36   328       
        Ydwien Vervoort, 98                    Marjolein Schoonheim, 00
        Valerie Schmitz, 98                    Amber Thevissen, 99
            33.02  2:18.36

    3.  Swimteam Helden~Mosa 2             Swimteam Helden~Mosa   2:18.41   327       
        Britt Korsten, 99                      Zoë Pauwels, 00
        Romy Ewalds, 00                        Vivian Schraven, 98
            34.52  2:18.41

    4.  Patrick 1                          Patrick                2:27.50   270       
        Bo van der Vorst, 99                   Anne van Straaten, 99
        Jiska van Rijt, 99                     Lynn Salden, 00
            34.12  2:27.50

    5.  Swimteam Helden~Mosa 3             Swimteam Helden~Mosa   2:28.92   263       
        Lisa Lamber, 00                        Milou van den Beucken, 00
        Britt Gypmans, 00                      Maartje Cox, 00
            36.82  2:28.92

    6.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         2:37.73   221       
        Lisanne Maessen, 98                    Eva Vullers, 99
        Amy Mooren, 00                         Sanne Vilters, 99
            38.45  2:37.73

    7.  Patrick 2                          Patrick                2:46.68   187       
        Sarine van Rijt, 00                    Sharon Wolfs, 00
        Lotte Beckers, 00                      Tara Riemens, 00
            41.03  2:46.68




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41              Jongens, 4 x 100m vrije slag     Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   4:07.58   405       
        Ted Wilders, 97                        Sven Brouwer, 95
        Bram in 't Zandt, 96                   Luuk Janssen, 95
          1:02.55  4:07.58

    2.  Patrick 1                          Patrick                4:13.77   376       
        Noud Janssen, 95                       Joep Teulings, 95
        Kevin Meuwissen, 95                    Stef Verheesen, 94
          1:06.14  4:13.77

    3.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         4:20.09   350       
        Joep Suskens, 94                       Koen Wijnands, 98
        Serve Nelissen, 99                     Niek v.d. Borgh, 95
          1:00.90  4:20.09

    4.  Swimteam Helden~Mosa 2             Swimteam Helden~Mosa   4:29.15   315       
        Jeroen Kurvers, 96                     Sean Verstappen, 97
        Djeremy Hesseling, 96                  Wilco Geurts, 94
          1:07.16  4:29.15

    5.  Patrick 2                          Patrick                4:42.86   272       
        Kevin Hobbel, 97                       Jesse van Dun, 94
        Rick van Wegberg, 97                   Jordi Hintzen, 94
          1:10.45  4:42.86

    6.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         4:52.11   247       
        Jack Meerten, 97                       Robbin Vonk, 98
        Zjef Nelissen, 97                      John Meerten, 97
          1:10.52  4:52.11




SPLASH Meet Manager 11Registered to Patrick