A/B Competitie deel 1
Nieuwegein (NED),    2.10.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2010


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                4:50.76   367       
        Demi Molenaar, 98                      Shania Wijk van, 00
        Sybel van Helm, 98                     Lotte Stoiber, 98
            35.35  1:14.28  4:50.76

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               5:04.41   320       
        Melissa Baars, 99                      Laura Cronau, 99
        Renske Bijeman, 00                     Michelle Barten, 99
            31.34  1:05.36  5:04.41

    3.  De Zijl LGB 1                      De Zijl LGB            5:26.90   258       
        Ebrina Koster, 98                      Eva van der Plas, 99
        Emma Smit, 99                          Rebecca Onderstal, 99
            30.32  1:04.73  5:26.90




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
2-10-2011 - 14:06                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:42.08   158       
        Sanne Barten, 01                       Roan Buijs, 00
        Boris Glijn, 00                        Yara Weldam, 01
            41.27  2:42.08

    2.  De Fuut 1                          De Fuut                2:44.99   150       
        Shania Wijk van, 00                    Olivier Jans, 00
        Tyrese Wilson, 00                      Manon Herber, 00
            43.14  2:44.99

    3.  Zwemlust den Hommel 1              Zwemlust den Hommel    3:08.58   100       
        Melanie Hornsveld, 01                  Jonah Stekelenburg, 01
        Neda Berragiy, 00                      Bjorn Doesburg, 02
            48.93  3:08.58

    4.  De Zijl LGB 1                      De Zijl LGB            3:13.55    93       
        Patrick Bavelaar, 00                   Nick Ernst, 00
        Mila Tesic, 00                         Els van der Plas, 01
            41.66  3:13.55




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
2-10-2011 - 14:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leonie van Noort              93   De Zijl LGB            1:18.04   518       
            35.99  1:18.04
    2.  Amy de Langen                 97   De Fuut                1:21.59   453       
            38.23  1:21.59
    3.  Linda Kamperman               96   Aquarijn               1:22.31   442       
            38.90  1:22.31
    4.  Marloes Nieberg               90   Zwemlust den Hommel    1:23.10   429       
            38.55  1:23.10
    5.  Mirjam Belderbos              83   Zwemlust den Hommel    1:23.19   428       
            39.34  1:23.19
    6.  Charlotte Groeneveld          87   Zwemlust den Hommel    1:24.00   415       
            39.00  1:24.00
    7.  Grith Sigsgaard               72   Zwemlust den Hommel    1:24.59   407       
            40.00  1:24.59
    8.  Marlous de Jong               90   Aquarijn               1:25.53   393       
            39.28  1:25.53
    9.  Danielle Grootes              95   De Zijl LGB            1:30.05   337       
            43.39  1:30.05
   10.  Andrea van Leeuwen            81   De Zijl LGB            1:33.15   304       
            43.43  1:33.15
   11.  Marielle Kievit               94   De Fuut                1:37.47   266       
            46.86  1:37.47
   12.  Desiree Monrooy               93   De Fuut                1:39.83   247       
            46.67  1:39.83
   13.  Laura van Dijk                89   Aquarijn               1:40.59   242       
            47.82  1:40.59



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 400m vrije slag             Heren Senioren Open
2-10-2011 - 14:18                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Kaman                  93   Aquarijn               4:18.50   557       
          1:01.55  2:06.01  4:18.50
    2.  Mark Moussa                   90   De Fuut                4:19.10   553       
          1:00.45  2:04.00  4:19.10
    3.  Jakub Foytl                   95   De Zijl LGB            4:24.79   518       
          1:01.55  2:08.03  4:24.79
    4.  Daan Roordink                 95   De Fuut                4:26.52   508       
          1:01.49  2:08.60  4:26.52
    5.  Martijn van Buuren            76   Zwemlust den Hommel    4:33.49   470       
          1:04.34  2:13.59  4:33.49
    6.  Simon Stouten                 94   De Zijl LGB            4:37.01   453       
          1:03.77  2:13.60  4:37.01
    7.  Donny van den Bosch           95   Aquarijn               4:40.48   436       
          1:05.28  2:17.06  4:40.48
    8.  Mark Zwart                    79   Zwemlust den Hommel    4:42.55   427       
          1:04.00  2:14.71  4:42.55
    9.  Mark Musch                    84   Zwemlust den Hommel    4:46.57   409       
          1:05.93  2:18.83  4:46.57
   10.  Bart Uittenhout               95   De Zijl LGB            4:54.55   376       
          1:08.81  2:24.55  4:54.55
   11.  Roy Danckaarts                70   De Fuut                5:02.17   349       
          1:12.70  2:29.08  5:02.17
   12.  Tom Balfoort                  91   Aquarijn               5:06.24   335       
          1:10.06  2:27.12  5:06.24
   13.  Florian Edelenbosch           92   Zwemlust den Hommel    5:09.30   325       
          1:11.87  2:31.40  5:09.30
   14.  Peter Marc de Rooij           61   Zwemlust den Hommel    5:22.60   286       
          1:14.99  2:37.50  5:22.60
 AFGEM  Carl Knelange                 80   Zwemlust den Hommel                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag         Dames Senioren 2 en later
2-10-2011 - 14:36                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              94   Zwemlust den Hommel    1:06.01   585       
            31.67  1:06.01
    2.  Mette Bijeman                 95   Aquarijn               1:10.92   472       
            34.30  1:10.92
    3.  Anne Kooijman                 95   De Fuut                1:11.20   466       
            34.04  1:11.20
    4.  Demelsa Kreuger               95   De Fuut                1:11.59   459       
            34.15  1:11.59
    5.  Emma Siemensma                94   De Zijl LGB            1:14.45   408       
            35.66  1:14.45
    6.  Debby Bavelaar                95   De Zijl LGB            1:14.64   405       
            35.68  1:14.64
    7.  Valentýna Foytlova            97   De Zijl LGB            1:16.33   378       
            37.32  1:16.33
    8.  Sanne Willemsen               95   Aquarijn               1:18.31   350       
            37.62  1:18.31
    9.  Jip Mulkens                   94   Aquarijn               1:18.77   344       
            38.00  1:18.77
   10.  Sanne Bolander                97   De Fuut                1:24.99   274       
            41.78  1:24.99
   11.  Laura Scheffer                94   Aquarijn               1:28.86   240       
            42.83  1:28.86
   12.  Kathy Baars                   95   Aquarijn               1:29.22   237       
            43.53  1:29.22



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anton Fourie                  94   De Zijl LGB            2:41.71   415       
            36.07  1:17.63  2:41.71
    2.  Nick van der Krogt            95   De Zijl LGB            2:43.40   402       
            37.16  1:19.36  2:43.40
    3.  Sjoerd Murk                   95   Aquarijn               2:44.82   392       
            36.18  1:18.29  2:44.82
    4.  Yassine Maniani               95   Zwemlust den Hommel    2:52.25   343       
            37.95  1:21.14  2:52.25
    5.  Wesley Keur                   94   De Zijl LGB            2:54.93   328       
            39.33  1:24.76  2:54.93
    6.  Indi Joore                    95   Zwemlust den Hommel    2:55.20   326       
            38.98  1:24.26  2:55.20
    7.  Jeroen Essink                 95   De Fuut                3:32.50   183       
            48.51  1:44.00  3:32.50
   DIS  Jesse Puts                    94   Zwemlust den Hommel    2:49.76             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            36.26  1:19.57  2:49.76
   DIS  Rick Smit                     96   De Fuut                2:59.30             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            38.08  1:23.50  2:59.30
 AFGEM  Dennis van Kleef              95   De Zijl LGB                                
 AFGEM  Mervyn Brug                   94   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 14:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Postma                   97   De Zijl LGB            2:12.98   584       
            29.20  1:02.33  2:12.98
    2.  Hannah McKenzie               96   De Zijl LGB            2:13.09   582       
            30.27  1:03.91  2:13.09
    3.  Shannon Mommersteeg           97   Aquarijn               2:17.56   527       
            31.39  1:06.25  2:17.56
    4.  Eva Werkman                   97   Zwemlust den Hommel    2:17.99   522  FJ 1 
            34.75  1:06.32  2:17.99
    5.  Laura Willemsen               97   Aquarijn               2:17.99   522  FJ 2 
            31.83  1:07.00  2:17.99
    6.  Lotte Stoiber                 98   De Fuut                2:22.49   474       
            33.25  1:09.50  2:22.49
    7.  Melissa Weber                 97   De Zijl LGB            2:22.64   473       
            31.82  1:08.56  2:22.64
    8.  Jessica van de Geer           96   Aquarijn               2:29.79   408       
            33.17  1:10.08  2:29.79
    9.  Richelle Koot                 96   Zwemlust den Hommel    2:32.68   386       
            32.73  1:12.04  2:32.68
   10.  Melissa Smienk                96   De Fuut                2:35.24   367       
            33.91  1:13.39  2:35.24
   11.  Michelle van Velzen           97   De Zijl LGB            2:35.57   364       
            33.80  1:12.20  2:35.57
   12.  Vera Willers                  96   Aquarijn               2:39.58   338       
            34.94  1:15.13  2:39.58
   13.  Michelle Zaalberg             97   Aquarijn               2:42.83   318       
            37.38  1:18.77  2:42.83
   14.  Kimberley Hemmelder           97   Aquarijn               2:49.52   282       
            38.05  1:22.03  2:49.52
   15.  Stella Rijks                  96   De Fuut                2:52.82   266       
            38.41  1:23.63  2:52.82
   16.  Judith Murk                   97   Aquarijn               2:55.70   253       
            38.13  1:24.70  2:55.70
   17.  Melissa Penteker              98   De Fuut                3:04.93   217       
            38.30  1:25.14  3:04.93



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011 - 14:58                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jack Davies                   97   De Zijl LGB            1:15.55   398       
            35.62  1:15.55
    2.  Damiën de Groot               96   De Fuut                1:16.10   390       
            35.51  1:16.10
    3.  Valentijn Stolk               96   De Fuut                1:16.16   389       
            35.67  1:16.16
    4.  Michael den Oudsten           97   Aquarijn               1:23.84   291       
            39.69  1:23.84
    5.  Caio Ellero                   96   De Zijl LGB            1:24.23   287       
            37.96  1:24.23
    6.  Tim Bredenhof                 97   Aquarijn               1:26.95   261       
            41.02  1:26.95
    7.  Simon Kortlever               96   Aquarijn               1:33.38   211       
            44.09  1:33.38
    8.  Daniel van Noord              97   Zwemlust den Hommel    1:34.87   201       
            44.77  1:34.87
    9.  Joshua Verkuil                97   Aquarijn               1:35.83   195       
            45.64  1:35.83
   10.  Mees Wismans                  96   Zwemlust den Hommel    1:37.02   188       
            46.80  1:37.02
   11.  Ziad Kouskous                 97   Zwemlust den Hommel    1:43.73   154       
            47.96  1:43.73
   12.  Po Au Xu                      98   Aquarijn               1:56.44   108       
            54.82  1:56.44



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Dames, 50m rugslag               Dames Senioren Open
2-10-2011 - 15:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leonie van Noort              93   De Zijl LGB              30.78   582       
    2.  Malissa van der Horst         92   Zwemlust den Hommel      31.16   561  FJ 1 
    3.  Denise Schulpen               97   Aquarijn                 31.16   561  FJ 2 
    4.  Amy de Langen                 97   De Fuut                  31.35   550       
    5.  Charlotte Groeneveld          87   Zwemlust den Hommel      32.38   499       
    6.  Aranka Schouten               95   De Fuut                  33.87   436       
    7.  Linda Kamperman               96   Aquarijn                 34.57   410       
    8.  Marloes Nieberg               90   Zwemlust den Hommel      36.50   349       
    9.  Danielle Grootes              95   De Zijl LGB              36.58   346       
   10.  Marlous de Jong               90   Aquarijn                 37.10   332       
   11.  Mireille Esseveld             83   De Zijl LGB              38.01   309       
   12.  Laura van Dijk                89   Aquarijn                 41.51   237       
   13.  Inge Booij                    96   De Fuut                  42.29   224       
   14.  Marielle Kievit               94   De Fuut                  43.29   209       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
2-10-2011 - 15:08                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Jaeger                   83   Zwemlust den Hommel    1:02.01   548       
          1:02.01
    2.  Mark Moussa                   90   De Fuut                1:03.43   512       
          1:03.43
    3.  Jakub Foytl                   95   De Zijl LGB            1:04.00   498       
          1:04.00
    4.  Daan Roordink                 95   De Fuut                1:04.30   491       
          1:04.30
    5.  Wouter Kaman                  93   Aquarijn               1:04.41   489       
          1:04.41
    6.  Martijn Bouwens               88   Zwemlust den Hommel    1:05.44   466       
          1:05.44
    7.  Martijn van Buuren            76   Zwemlust den Hommel    1:05.51   465       
          1:05.51
    8.  Rens van Eijk                 91   Zwemlust den Hommel    1:06.17   451       
          1:06.17
    9.  Vincent Versteeg              77   Zwemlust den Hommel    1:06.68   441       
          1:06.68
   10.  Donny van den Bosch           95   Aquarijn               1:08.12   413       
          1:08.12
   11.  Gijs van der Gugten           93   De Fuut                1:08.96   398       
          1:08.96
   12.  Thijmen van de Waal           92   Aquarijn               1:09.00   398  FJ 1 
          1:09.00
   13.  Dirkjan Beugelsdijk           81   De Zijl LGB            1:09.00   398  FJ 2 
          1:09.00
   14.  Simon Stouten                 94   De Zijl LGB            1:11.41   359       
          1:11.41
   15.  Marcin Braams                 93   Aquarijn               1:13.85   324       
          1:13.85
   16.  Alex Braams                   93   Aquarijn               1:17.07   285       
          1:17.07
   17.  Florian Edelenbosch           92   Zwemlust den Hommel    1:18.24   273       
          1:18.24
   18.  Tom Balfoort                  91   Aquarijn               1:18.97   265       
          1:18.97
   19.  Justin Post                   92   De Fuut                1:19.77   257       
          1:19.77
   DIS  Jesse Schaekers               93   Aquarijn               1:15.45             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:15.45
 AFGEM  Alessio van Teijlingen        95   De Zijl LGB                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Meisjes, 100m vlinderslag    Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 15:14                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ebrina Koster                 98   De Zijl LGB            1:15.23   391       
            33.69  1:15.23
    2.  Melissa Baars                 99   Aquarijn               1:17.78   354       
            35.44  1:17.78
    3.  Rebecca Onderstal             99   De Zijl LGB            1:36.77   184       
            44.76  1:36.77
    4.  Demi Molenaar                 98   De Fuut                1:37.97   177       
            44.18  1:37.97
    5.  Sybel van Helm                98   De Fuut                1:40.87   162       
            45.59  1:40.87
    6.  Michelle Barten               99   Aquarijn               1:46.06   139       
            47.05  1:46.06
    7.  Laura Cronau                  99   Aquarijn               1:46.39   138       
            49.01  1:46.39
    8.  Vera Rijks                    99   De Fuut                1:47.03   136       
            48.20  1:47.03
    9.  Brenda Baars                  98   Aquarijn               1:55.16   109       
            50.73  1:55.16
   10.  Emma Smit                     99   De Zijl LGB            1:58.42   100       
            52.96  1:58.42
   DIS  Eva van der Plas              99   De Zijl LGB            2:30.10             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:09.77  2:30.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sezer Yas                     98   Zwemlust den Hommel    2:40.96   286       
            36.33  1:17.19  2:40.96
    2.  Max Bond                      99   Zwemlust den Hommel    2:46.16   260       
            39.54  1:22.77  2:46.16
    3.  Friso Stolk                   98   De Fuut                2:47.71   253       
            40.26  1:24.03  2:47.71
    4.  Arjan Rooze                   98   De Fuut                2:56.82   216       
            39.51  1:24.61  2:56.82
    5.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel    3:02.71   195       
            43.67  1:31.06  3:02.71
    6.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    3:10.22   173       
            46.15  1:35.24  3:10.22
    7.  Jesper Holm                   98   Aquarijn               3:13.48   164       
            45.57  1:34.88  3:13.48
    8.  Herman de Bruin               99   De Zijl LGB            3:28.19   132       
            49.41  1:42.43  3:28.19
    9.  Stein Bellers                 98   Aquarijn               3:35.82   118       
            47.92  1:43.78  3:35.82




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 50m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2011 - 15:28                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shania Wijk van               00   De Fuut                  35.04   292       
    2.  Renske Bijeman                00   Aquarijn                 37.10   246       
    3.  Sanne Barten                  01   Aquarijn                 37.43   239       
    4.  Yara Weldam                   01   Aquarijn                 37.63   235  FJ 1 
    5.  Jessica Baars                 01   Aquarijn                 37.63   235  FJ 2 
    6.  Kelly Kurowski                00   Aquarijn                 40.40   190       
    7.  Manon Herber                  00   De Fuut                  41.42   176       
    8.  Mila Tesic                    00   De Zijl LGB              42.10   168       
    9.  Neda Berragiy                 00   Zwemlust den Hommel      43.03   157       
   10.  Melanie Hornsveld             01   Zwemlust den Hommel      43.97   147       
   11.  Dóga Tutar                    02   Aquarijn                 47.64   116       
   12.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn                 50.12    99       
   13.  Chanel de Loos                00   Zwemlust den Hommel      50.21    99       
   14.  Els van der Plas              01   De Zijl LGB              51.70    90       
   15.  Mirjam van Noord              01   Zwemlust den Hommel      58.86    61       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2011 - 15:32                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:22.79   230       
          1:22.79
    2.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:25.23   211       
          1:25.23
    3.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:29.82   180       
          1:29.82
    4.  Patrick Bavelaar              00   De Zijl LGB            1:31.35   171       
          1:31.35
    5.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:32.16   167       
          1:32.16
    6.  Miquel Koeleman               00   De Zijl LGB            1:37.17   142       
          1:37.17
    7.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:38.35   137       
          1:38.35
    8.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:41.21   126       
          1:41.21
    9.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:42.46   121       
          1:42.46
   10.  Nick Ernst                    00   De Zijl LGB            1:43.14   119       
          1:43.14
   11.  Amaury Dijkhuizen             00   De Zijl LGB            1:44.43   114       
          1:44.43
   DIS  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:36.39             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:36.39
   DIS  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel    1:50.52             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:50.52
   DIS  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               2:16.46             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC/RH
          2:16.46



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 400m vrije slag             Dames Senioren Open
2-10-2011 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy de Langen                 97   De Fuut                4:25.94   689       
          1:03.53  2:11.97  4:25.94
    2.  Leonie van Noort              93   De Zijl LGB            4:26.70   683       
          1:01.63  2:09.85  4:26.70
    3.  Malissa van der Horst         92   Zwemlust den Hommel    4:30.26   656       
          1:03.76  2:12.89  4:30.26
    4.  Linda Kamperman               96   Aquarijn               4:37.05   609       
          1:05.66  2:16.10  4:37.05
    5.  Mirjam Belderbos              83   Zwemlust den Hommel    4:44.98   560       
          1:09.39  2:23.01  4:44.98
    6.  Danielle Grootes              95   De Zijl LGB            4:45.47   557       
          1:08.07  2:20.14  4:45.47
    7.  Grith Sigsgaard               72   Zwemlust den Hommel    4:50.21   530       
          1:08.46  2:22.26  4:50.21
    8.  Denise Schulpen               97   Aquarijn               4:51.16   525       
          1:05.76  2:20.54  4:51.16
    9.  Aranka Schouten               95   De Fuut                4:52.97   515       
          1:09.39  2:24.07  4:52.97
   10.  Emma Siemensma                94   De Zijl LGB            5:04.72   458       
          1:10.66  2:27.88  5:04.72



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
2-10-2011 - 15:52                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Jaeger                   83   Zwemlust den Hommel    1:07.73   553       
            31.82  1:07.73
    2.  Daan Roordink                 95   De Fuut                1:09.02   523       
            32.26  1:09.02
    3.  Wouter Kaman                  93   Aquarijn               1:11.94   461       
            33.94  1:11.94
    4.  Vincent Versteeg              77   Zwemlust den Hommel    1:14.44   416       
            34.05  1:14.44
    5.  Mark Zwart                    79   Zwemlust den Hommel    1:14.58   414       
            34.75  1:14.58
    6.  Rens van Eijk                 91   Zwemlust den Hommel    1:15.60   398       
            35.40  1:15.60
    7.  Thijmen van de Waal           92   Aquarijn               1:16.82   379       
            36.67  1:16.82
    8.  Dirkjan Beugelsdijk           81   De Zijl LGB            1:18.06   361       
            36.44  1:18.06
    9.  Jakub Foytl                   95   De Zijl LGB            1:19.14   346       
            36.92  1:19.14
   10.  Mark Musch                    84   Zwemlust den Hommel    1:19.43   343       
            37.39  1:19.43
   11.  Gijs van der Gugten           93   De Fuut                1:19.88   337       
            37.57  1:19.88
   12.  Donny van den Bosch           95   Aquarijn               1:20.48   329       
            37.70  1:20.48
   13.  Wesley Keur                   94   De Zijl LGB            1:21.48   317       
            38.45  1:21.48
   14.  Eric Giling                   64   De Fuut                1:23.42   296       
            39.10  1:23.42
   15.  Marcin Braams                 93   Aquarijn               1:23.86   291       
            39.70  1:23.86
   16.  Jesse Schaekers               93   Aquarijn               1:24.65   283       
            38.14  1:24.65
   17.  Alex Braams                   93   Aquarijn               1:28.10   251       
            41.12  1:28.10
   DIS  Martijn Bouwens               88   Zwemlust den Hommel    1:16.51             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            35.62  1:16.51

    BM  Robin van Aggele              84   AZ&PC                  1:00.61   772       
            28.05  1:00.61



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
2-10-2011 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Debby Bavelaar                95   De Zijl LGB            2:56.32   444       
            39.20  1:25.02  2:56.32
    2.  Claire de Winter              94   Zwemlust den Hommel    2:56.60   442       
            39.67  1:24.82  2:56.60
    3.  Mette Bijeman                 95   Aquarijn               3:06.60   375       
            41.31  1:28.52  3:06.60
    4.  Demelsa Kreuger               95   De Fuut                3:10.56   352       
            41.34  1:28.88  3:10.56
    5.  Emma Siemensma                94   De Zijl LGB            3:13.80   334       
            42.36  1:31.42  3:13.80
    6.  Jip Mulkens                   94   Aquarijn               3:14.02   333       
            43.30  1:32.90  3:14.02
    7.  Sanne Willemsen               95   Aquarijn               3:14.95   328       
            44.59  1:34.63  3:14.95
    8.  Anne Kooijman                 95   De Fuut                3:19.80   305       
            44.70  1:35.76  3:19.80
    9.  Sanne Bolander                97   De Fuut                3:23.41   289       
            46.88  1:38.03  3:23.41
   10.  Laura Scheffer                94   Aquarijn               3:29.04   266       
            46.85  1:40.24  3:29.04
   11.  Kathy Baars                   95   Aquarijn               3:38.96   232       
            49.62  1:45.47  3:38.96
   DIS  Valentýna Foytlova            97   De Zijl LGB            2:58.16             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            39.10  1:24.35  2:58.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 16:08                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    94   Zwemlust den Hommel    1:01.08   514       
            28.55  1:01.08
    2.  Anton Fourie                  94   De Zijl LGB            1:07.36   383       
            35.57  1:07.36
    3.  Yassine Maniani               95   Zwemlust den Hommel    1:09.69   346       
            33.94  1:09.69
    4.  Bart Uittenhout               95   De Zijl LGB            1:11.25   324       
            34.63  1:11.25
    5.  Rick Smit                     96   De Fuut                1:12.63   305       
            34.79  1:12.63
    6.  Indi Joore                    95   Zwemlust den Hommel    1:14.07   288       
            35.73  1:14.07
    7.  Sjoerd Murk                   95   Aquarijn               1:14.56   282       
            36.34  1:14.56
    8.  Nick van der Krogt            95   De Zijl LGB            1:15.28   274       
            36.25  1:15.28
    9.  Jeroen Essink                 95   De Fuut                1:18.30   244       
            41.16  1:18.30
 AFGEM  Mervyn Brug                   94   Aquarijn                                   
 AFGEM  Alessio van Teijlingen        95   De Zijl LGB                                
 AFGEM  Dennis van Kleef              95   De Zijl LGB                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 16:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 98   De Fuut                1:25.45   395       
            39.88  1:25.45
    2.  Melissa Weber                 97   De Zijl LGB            1:27.56   367       
            41.79  1:27.56
    3.  Eva Werkman                   97   Zwemlust den Hommel    1:28.16   359       
            41.80  1:28.16
    4.  Michelle van Velzen           97   De Zijl LGB            1:29.02   349       
            41.92  1:29.02
    5.  Lisa Postma                   97   De Zijl LGB            1:29.28   346       
            41.94  1:29.28
    6.  Laura Willemsen               97   Aquarijn               1:29.58   342       
            42.78  1:29.58
    7.  Jessica van de Geer           96   Aquarijn               1:30.03   337       
            41.85  1:30.03
    8.  Melissa Smienk                96   De Fuut                1:30.71   330       
            42.14  1:30.71
    9.  Vera Willers                  96   Aquarijn               1:31.07   326       
            43.23  1:31.07
   10.  Shannon Mommersteeg           97   Aquarijn               1:36.35   275       
            45.82  1:36.35
   11.  Hannah McKenzie               96   De Zijl LGB            1:40.74   241       
            46.46  1:40.74
   12.  Stella Rijks                  96   De Fuut                1:40.82   240       
            47.82  1:40.82
   13.  Judith Murk                   97   Aquarijn               1:42.10   231       
            46.51  1:42.10
   14.  Richelle Koot                 96   Zwemlust den Hommel    1:42.76   227       
            48.02  1:42.76
   15.  Michelle Zaalberg             97   Aquarijn               1:45.34   210       
            50.56  1:45.34
   16.  Kimberley Hemmelder           97   Aquarijn               1:47.26   199       
            50.38  1:47.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011 - 16:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Damiën de Groot               96   De Fuut                2:09.10   456       
            29.07  1:02.23  2:09.10
    2.  Valentijn Stolk               96   De Fuut                2:11.23   434       
            30.42  1:03.20  2:11.23
    3.  Michael den Oudsten           97   Aquarijn               2:20.76   351       
            31.50  1:06.66  2:20.76
    4.  Jack Davies                   97   De Zijl LGB            2:21.45   346       
            31.86  1:08.62  2:21.45
    5.  Tim Bredenhof                 97   Aquarijn               2:22.07   342       
            32.12  1:08.01  2:22.07
    6.  Caio Ellero                   96   De Zijl LGB            2:27.02   308       
            33.23  1:09.73  2:27.02
    7.  Daniel van Noord              97   Zwemlust den Hommel    2:27.07   308       
            33.99  1:11.94  2:27.07
    8.  Joshua Verkuil                97   Aquarijn               2:33.91   269       
            34.23  1:13.76  2:33.91
    9.  Mees Wismans                  96   Zwemlust den Hommel    2:36.22   257       
            36.16  1:16.03  2:36.22
   10.  Simon Kortlever               96   Aquarijn               3:04.06   157       
            39.28  1:26.63  3:04.06



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren Open
2-10-2011 - 16:26                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         92   Zwemlust den Hommel    1:07.70   620       
          1:07.70
    2.  Leonie van Noort              93   De Zijl LGB            1:08.57   597       
          1:08.57
    3.  Amy de Langen                 97   De Fuut                1:09.82   565       
          1:09.82
    4.  Denise Schulpen               97   Aquarijn               1:10.75   543       
          1:10.75
    5.  Charlotte Groeneveld          87   Zwemlust den Hommel    1:11.50   526       
          1:11.50
    6.  Linda Kamperman               96   Aquarijn               1:12.06   514       
          1:12.06
    7.  Marloes Nieberg               90   Zwemlust den Hommel    1:14.60   463       
          1:14.60
    8.  Danielle Grootes              95   De Zijl LGB            1:17.53   413       
          1:17.53
    9.  Marlous de Jong               90   Aquarijn               1:17.68   410       
          1:17.68
   10.  Mireille Esseveld             83   De Zijl LGB            1:21.12   360       
          1:21.12
   11.  Andrea van Leeuwen            81   De Zijl LGB            1:25.62   306       
          1:25.62
   12.  Desiree Monrooy               93   De Fuut                1:27.50   287       
          1:27.50
   13.  Laura van Dijk                89   Aquarijn               1:29.10   272       
          1:29.10
   14.  Inge Booij                    96   De Fuut                1:30.27   261       
          1:30.27
   15.  Marielle Kievit               94   De Fuut                1:30.64   258       
          1:30.64



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 50m rugslag               Heren Senioren Open
2-10-2011 - 16:32                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Moussa                   90   De Fuut                  28.57   495       
    2.  Sven Jaeger                   83   Zwemlust den Hommel      29.67   442       
    3.  Jakub Foytl                   95   De Zijl LGB              30.75   397       
    4.  Wouter Kaman                  93   Aquarijn                 31.03   386       
    5.  Simon Stouten                 94   De Zijl LGB              31.43   372       
    6.  Daan Roordink                 95   De Fuut                  31.49   370       
    7.  Rens van Eijk                 91   Zwemlust den Hommel      31.97   353       
    8.  Martijn Bouwens               88   Zwemlust den Hommel      32.50   336       
    9.  Donny van den Bosch           95   Aquarijn                 32.64   332       
   10.  Vincent Versteeg              77   Zwemlust den Hommel      32.88   325       
   11.  Bart Uittenhout               95   De Zijl LGB              33.00   321       
   12.  Thijmen van de Waal           92   Aquarijn                 33.80   299       
   13.  Dirkjan Beugelsdijk           81   De Zijl LGB              33.91   296       
   14.  Jesse Schaekers               93   Aquarijn                 35.26   263       
   15.  Gijs van der Gugten           93   De Fuut                  36.07   246       
   16.  Marcin Braams                 93   Aquarijn                 36.15   244       
   17.  Florian Edelenbosch           92   Zwemlust den Hommel      36.39   239       
   18.  Alex Braams                   93   Aquarijn                 37.76   214       
   19.  Martijn van Buuren            76   Zwemlust den Hommel      38.10   208       
   20.  Tom Balfoort                  91   Aquarijn                 38.16   208       
   21.  Peter Marc de Rooij           61   Zwemlust den Hommel      39.09   193       
   22.  Justin Post                   92   De Fuut                  39.90   181       
   23.  Eric Giling                   64   De Fuut                  39.93   181       
 AFGEM  Carl Knelange                 80   Zwemlust den Hommel                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 200m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 16:38                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ebrina Koster                 98   De Zijl LGB            2:34.36   471       
            35.40  1:14.26  2:34.36
    2.  Melissa Baars                 99   Aquarijn               2:48.07   365       
            40.07  1:22.76  2:48.07
    3.  Demi Molenaar                 98   De Fuut                3:08.10   260       
            47.10  1:34.86  3:08.10
    4.  Sybel van Helm                98   De Fuut                3:12.82   242       
            45.91  1:34.84  3:12.82
    5.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel    3:13.00   241       
            46.12  1:35.91  3:13.00
    6.  Michelle Barten               99   Aquarijn               3:13.07   241       
            47.25  1:36.21  3:13.07
    7.  Rebecca Onderstal             99   De Zijl LGB            3:17.00   227       
            46.57  1:37.00  3:17.00
    8.  Laura Cronau                  99   Aquarijn               3:25.33   200       
            47.17  1:38.20  3:25.33
    9.  Brenda Baars                  98   Aquarijn               3:33.05   179       
            50.31  1:45.18  3:33.05
   10.  Eva van der Plas              99   De Zijl LGB            3:52.89   137       
            55.30  1:55.61  3:52.89
   11.  Emma Smit                     99   De Zijl LGB            4:14.53   105       
            57.35  2:03.38  4:14.53
   DIS  Anne Silvino                  99   Aquarijn               4:23.73             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:06.57  4:23.73




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011 - 16:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Friso Stolk                   98   De Fuut                1:13.58   286       
            35.39  1:13.58
    2.  Sezer Yas                     98   Zwemlust den Hommel    1:15.27   267       
            34.36  1:15.27
    3.  Arjan Rooze                   98   De Fuut                1:22.29   204       
            35.91  1:22.29
    4.  Max Bond                      99   Zwemlust den Hommel    1:26.66   175       
            40.00  1:26.66
    5.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel    1:33.97   137       
            44.44  1:33.97
    6.  Jesper Holm                   98   Aquarijn               1:44.50    99       
            46.38  1:44.50
    7.  Herman de Bruin               99   De Zijl LGB            1:55.24    74       
            53.26  1:55.24
   DIS  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    1:32.70             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            42.18  1:32.70



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 100m wisselslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2011 - 16:52                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shania Wijk van               00   De Fuut                1:34.19   230       
          1:34.19
    2.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:34.30   229       
          1:34.30
    3.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:34.89   225       
          1:34.89
    4.  Renske Bijeman                00   Aquarijn               1:38.22   203       
          1:38.22
    5.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:41.40   184       
          1:41.40
    6.  Neda Berragiy                 00   Zwemlust den Hommel    1:42.77   177       
          1:42.77
    7.  Kelly Kurowski                00   Aquarijn               1:47.70   154       
          1:47.70
    8.  Manon Herber                  00   De Fuut                1:48.28   151       
          1:48.28
    9.  Mila Tesic                    00   De Zijl LGB            1:49.04   148       
          1:49.04
   10.  Melanie Hornsveld             01   Zwemlust den Hommel    1:49.46   146       
          1:49.46
   11.  Els van der Plas              01   De Zijl LGB            2:11.72    84       
          2:11.72
   12.  Chanel de Loos                00   Zwemlust den Hommel    2:11.75    84       
          2:11.75
   13.  Dóga Tutar                    02   Aquarijn               2:18.80    71       
          2:18.80
   DIS  Mirjam van Noord              01   Zwemlust den Hommel    2:13.91             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          2:13.91



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2011 - 17:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                  30.63   291       
    2.  Roan Buijs                    00   Aquarijn                 34.45   204       
    3.  Olivier Jans                  00   De Fuut                  34.94   196       
    4.  Patrick Bavelaar              00   De Zijl LGB              35.32   189       
    5.  Boris Glijn                   00   Aquarijn                 35.48   187       
    6.  Miquel Koeleman               00   De Zijl LGB              36.60   170       
    7.  Christiaan Smit               01   De Fuut                  38.00   152       
    8.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn                 38.15   150       
    9.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                  38.72   144  FJ 1 
   10.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel      38.72   144  FJ 2 
   11.  Nick Ernst                    00   De Zijl LGB              39.00   141       
   12.  Amaury Dijkhuizen             00   De Zijl LGB              40.97   121       
   13.  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel      41.91   113       
   14.  Nick van der Velde            02   Aquarijn                 44.06    97       
   15.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn                 50.23    66       
 AFGEM  Jordy van Nuijs               02   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30               Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
2-10-2011 - 17:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Zijl LGB 1                      De Zijl LGB            4:35.82   564       
        Hannah McKenzie, 96                    Lisa Postma, 97
        Debby Bavelaar, 95                     Leonie van Noort, 93
          1:09.45  4:35.82

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               4:36.73   559       
        Denise Schulpen, 97                    Shannon Mommersteeg, 97
        Linda Kamperman, 96                    Mette Bijeman, 95
          1:06.20  4:36.73

    3.  Zwemlust den Hommel 2              Zwemlust den Hommel    4:41.92   528       
        Claire de Winter, 94                   Malissa van der Horst, 92
        Mirjam Belderbos, 83                   Marloes Nieberg, 90
          1:08.45  4:41.92

    4.  De Fuut 1                          De Fuut                4:47.60   498       
        Anne Kooijman, 95                      Amy de Langen, 97
        Lotte Stoiber, 98                      Demelsa Kreuger, 95
          1:11.91  4:47.60

    5.  Zwemlust den Hommel 1              Zwemlust den Hommel    5:01.47   432       
        Charlotte Groeneveld, 87               Eva Werkman, 97
        Grith Sigsgaard, 72                    Richelle Koot, 96
          1:11.49  5:01.47




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
2-10-2011 - 17:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust den Hommel 1              Zwemlust den Hommel    3:39.70   580       
        Jesse Puts, 94                         Sven Jaeger, 83
        Martijn van Buuren, 76                 Yassine Maniani, 95
            54.20  3:39.70

    2.  De Zijl LGB 1                      De Zijl LGB            3:46.53   529       
        Bart Uittenhout, 95                    Anton Fourie, 94
        Simon Stouten, 94                      Jakub Foytl, 95
            58.60  3:46.53

    3.  De Fuut 1                          De Fuut                3:47.00   526       
        Damiën de Groot, 96                    Daan Roordink, 95
        Valentijn Stolk, 96                    Mark Moussa, 90
            58.00  3:47.00

    4.  Aquarijn 1                         Aquarijn               3:55.03   474       
        Donny van den Bosch, 95                Sjoerd Murk, 95
        Thijmen van de Waal, 92                Wouter Kaman, 93
            59.16  3:55.03

    5.  Zwemlust den Hommel 3              Zwemlust den Hommel    4:15.28   370       
        Indi Joore, 95                         Florian Edelenbosch, 92
        Vincent Versteeg, 77                   Sezer Yas, 98
          1:01.03  4:15.28

   DIS  Zwemlust den Hommel 2              Zwemlust den Hommel    3:48.12             
        AL - Tijdens het water verlaten een deelnemer gehinderd die de race nog niet heeft beëindigd., 2-e zwemmer
        Rens van Eijk, 91                      Mark Zwart, 79
        Martijn Bouwens, 88                    Mark Musch, 84
            56.65  3:48.12




SPLASH Meet Manager 11Registered to Aquarijn