Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 35. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


E.ON zwemcompetitie D-1 en D-3 deel 1
Burgum, 1-10-2011


Programmanr. 1
1-10-2011 - 17:00
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Vikings 1De Vikings4:21.434:26.71
Jessie Smeding
Merel Weysenfeld
95
94
1:06.36Eline Ligthart
Angelique Boersma
93
80
2.Orca 1Orca4:34.804:39.39
Esmee Verhoef
Carolien Baarda
96
97
Mirthe Alkema
Rebecca Jansen
96
97
3.Wetterwille 1Wetterwille4:43.984:44.97
Roelie de Boer
Jannie de Boer
96
92
1:08.30Anna Regnerus
Nynke Ytsma
97
97
4.Zpd 1Zpd4:47.754:54.55
Hester de Vries
Kira Savannah Stavorinus
89
97
1:11.92Sandra Westra
Johanna de Boer
72
94


<< TOP >>
Programmanr. 2
1-10-2011 - 17:06
Dames, 4 x 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Orca 2OrcaNT2:31.80
Sanne Zijlstra
Marrit Beekman
97
97
36.87Anne de Wildt
Michelle de Vries
99
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
1-10-2011 - 17:08
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 2Wetterwille2:12.982:10.70
Mirko van Ligtenberg
Wiebe Auke Postma
98
97
32.73Bart Weiland
Koen van der Eems
97
97
2.De Vikings 2De Vikings2:51.632:47.56
Martijn Lucas
Douwe van Velzen
98
98
50.65Marcel van der Heide
Dennis Kolkman
97
98
AFGEMOrca 1Orca2:33.54


<< TOP >>
Programmanr. 4
1-10-2011 - 17:12
25m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Finn LigthartDe Vikings29.3020020145125.83
2.Dirk Jan SmitOrca26.9020020150326.85
3.Wierd de WitDe Vikings26.8920020092327.18
4.Joël MaldaOrca31.7620030101727.39
5.Melvin TrinksDe VikingsNT20040003327.89FJ 1
6.Jelmer VenemaOrcaNT20020144727.89FJ 2
AFGEMDurk ToeringDe Vikings25.72200200925
AFGEMJan Sytze HeegstraOrca25.47200202025

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Anneke vd LaanOrca27.4920020115421.94
2.Lotte DijkstraOrca26.3820020115223.82
3.Nikka MarkicOrca33.4820020184223.86
4.Grietsje YtsmaOrca27.4720020168423.92
5.Mathijs BaardaOrcaNT20030063323.94
6.Laura SchevelOrca32.8220020168825.54
7.Chantal OuthuijseDe Vikings29.4920030042025.73
8.Grada van den BergDe Vikings26.3820030077425.76
9.Marijne van der VeenOrcaNT20030096027.62
10.Gerda WoldendorpDe Vikings30.2820030041828.54
11.Luna van den EndeDe Vikings27.7420020151829.64
12.Jeanette HalmaDe Vikings28.8320030041629.66
13.Jissy KingmaDe Vikings33.4520030077636.22
NG.ZAMarijke CnossenOrca28.78200201686
AFGEMTove BeltmanOrcaNT200301015


<< TOP >>
Programmanr. 5
1-10-2011 - 17:17
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Janneke WeilandWetterwille1:51.412001001281:46.21
50m:50.3250.32100m:1:46.2155.89
2.Froukje OsingaOrca1:52.732000030901:48.03
50m:51.7051.70100m:1:48.0356.33
3.Yanna TalmaOrca1:51.482000023381:48.39FJ 1
50m:51.9951.99100m:1:48.3956.40
4.Eva de GrootOrca1:57.432001029721:48.39FJ 2
5.Kirsten MulderOrca1:57.362001015941:49.32
50m:52.6152.61100m:1:49.3256.71
6.Ineke van der MeerWetterwille1:58.982001007501:51.01
50m:51.9651.96100m:1:51.0159.05
7.Daphne OuthuijseDe Vikings1:57.582000035821:52.44
50m:51.8851.88100m:1:52.441:00.56
8.Devra van GelderOrca1:59.832001019461:53.33
50m:53.9353.93100m:1:53.3359.40
9.Merit van der MeulenDe Vikings1:57.742000015261:53.84
50m:53.8053.80100m:1:53.841:00.04
10.Myrthe LigthartDe Vikings2:00.572000035841:57.44
50m:54.5154.51100m:1:57.441:02.93
11.Marloes GatsonidesZpd2:02.412001010161:59.20
12.Sigrid VisserWetterwilleNT2002016702:03.96
13.Nynke ZandstraWetterwilleNT2002020442:09.47
50m:58.9958.99100m:2:09.471:10.48
14.Alies AntonidesWetterwilleNT2001012462:16.50
50m:1:05.471:05.47100m:2:16.501:11.03
DISLisa BleichrodtDe Vikings2:11.32200101406
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISIelan van MeerloWetterwille2:03.062002010982:00.49
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:55.8455.84100m:2:00.491:04.65
DISTinka KingmaDe VikingsNT2001031762:11.31
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
50m:1:00.691:00.69100m:2:11.311:10.62


<< TOP >>
Programmanr. 6
1-10-2011 - 17:25
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nelke de WildtOrcaNT20000522447.66
2.Barbara VenemaOrca48.5720000511850.15
3.Renske PostmaOrca57.0320000270455.90
NG.ZAHylkje VrijOrca56.00200004434


<< TOP >>
Programmanr. 7
1-10-2011 - 17:27
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noah Vincent StavorinusZpd1:44.322000003591:39.40
50m:47.4747.47100m:1:39.4051.93
2.Pieter de BoerDe Vikings1:50.752000027531:39.78
50m:47.3647.36100m:1:39.7852.42
3.David KuipersOrca1:46.542000036331:46.35
50m:50.0950.09100m:1:46.3556.26
4.Bas KosterWetterwille1:54.322000004151:50.46
50m:52.6852.68100m:1:50.4657.78
5.Erik de BoerDe Vikings1:56.982001016031:51.72
6.Godert AttemaDe VikingsNT2000040591:58.81
50m:55.3055.30100m:1:58.811:03.51
7.Jurre van MeerloWetterwille2:07.592000006472:00.63
8.Lûtsen de HaanWetterwilleNT2002011632:09.12
50m:1:00.271:00.27100m:2:09.121:08.85
9.Sjoerd VonkWetterwilleNT2000042412:09.35
50m:1:00.661:00.66100m:2:09.351:08.69
10.Mike SmitOrcaNT2001027672:23.44
11.David IJpeDe Vikings2:35.232000033032:24.98
50m:1:08.311:08.31100m:2:24.981:16.67
AFGEMRamero SchefferDe Vikings1:57.91200002755


<< TOP >>
Programmanr. 8
1-10-2011 - 17:33
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Aiden de la PorteOrcaNT20010322959.47
AFGEMMartijn VisserOrca1:24.34200002340


<< TOP >>
Programmanr. 9
1-10-2011 - 17:35
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eva KosterWetterwille1:25.812000007281:23.60
2.Caroline NautaDe Vikings1:32.911998031481:23.84
3.Nienke PostmaOrca1:30.011998010961:25.13
4.Fardau van der MeulenWetterwille1:30.162000004081:27.27
5.Esther PotOrca1:32.111999034621:27.29
6.Nadine SmitsOrca1:28.841998010981:28.14
7.Feya BoomsmaOrca1:32.561999015941:33.50
8.Mallika VriesWetterwille1:40.212000039041:36.50
9.Frida de VriesWetterwille1:45.972000021661:39.75
10.Esther van DijkOrcaNT1999056661:50.52
DISHildy OomensDe Vikings1:30.831999026361:27.54
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISKim vander WeerthofDe VikingsNT1999045941:38.93
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMarjolein van HarskampWetterwille1:41.931999042061:40.12
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISAnne de WildtOrca1:42.971999056681:40.83
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMara Jong deOrcaNT1998060941:45.34
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
NG.ZAMelinda DiscoOrcaNT199806090
NG.ZANina VeenstraOrcaNT199806092
AFGEMDemi SijtsmaOrca1:56.23199905296
AFGEMSamantha DalstraOrcaNT199806088
AFGEMMarijke PoortingaZpd1:49.85199902340


<< TOP >>
Programmanr. 10
1-10-2011 - 17:44
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille1:13.451998007351:12.80
2.Jacko KorporaalZpd1:25.161998022471:21.30
3.Julian FreriksDe Vikings1:29.391999026971:32.48
4.Kyle de la PorteOrcaNT1999044091:37.53
5.Folkert AlgraWetterwille1:38.321999014711:38.00
6.Douwe van VelzenDe VikingsNT1998023311:38.26
7.Martijn LucasDe VikingsNT1998028971:45.42
8.Paul TerpstraOrcaNT1999044111:56.71
DISAlmar KleefstraWetterwille1:28.671999005551:28.97
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISSteffen van der BergDe VikingsNT1999033711:47.01
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISGeert SikkengaOrcaNT1998051891:50.74
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMStefan van der SluisOrcaNT199805191


<< TOP >>
Programmanr. 11
1-10-2011 - 17:48
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Esther VisserDe Vikings29.2819970054430.08
2.Annemiek HalmaDe Vikings31.0419970288430.65
3.Anna RegnerusWetterwille31.2419970165630.89
4.Carolien BaardaOrca30.6619970406030.92
5.Anne VlottesDe Vikings33.2819970212032.53
6.Maaike de RuijterDe Vikings31.6419970468432.83
7.Martine van SluisDe Vikings33.2519970288833.44
8.Siebrina van der MeulenZpd34.7819970090433.52
9.Femke de MeerZpd32.6319970308033.85
10.Kira Savannah StavorinusZpd33.6219970412234.18
11.Fagmar WilpstraWetterwille34.9719970359434.53
12.Larissa KosterOrca38.0919970613034.60FJ 1
13.Sanne DijkstraOrca37.0519970587634.60FJ 2
14.Swanet van der WalZpd34.9119970193035.61
15.Henriette LemstraDe Vikings36.8519960534436.59
16.Michelle de VriesOrcaNT19970624437.34
17.Marrit BeekmanOrca40.4419970587440.70
AFGEMImkje HoekDe Vikings38.30199705608
AFGEMMarit OomensDe Vikings38.66199706128
AFGEMAldith PasveerOrca31.39199701398


<< TOP >>
Programmanr. 12
1-10-2011 - 17:54
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Wiebe Auke PostmaWetterwille28.6519970265728.58
2.Koen van der EemsWetterwille28.9719970080728.96
3.Matthijs JansenWetterwille30.4119960237929.74
4.Patrick de RoosZpd30.6719970207130.16
5.Marcel van der HeideDe Vikings29.5519970150330.32
6.Stefan RienstraWetterwille32.4619970430330.95
7.Jeffrey van der SluisOrca32.0919970459331.45
8.Dennis KolkmanDe Vikings33.5019980482532.68
9.Lars DeinumWetterwille34.1619970378334.22
10.Dennis OpdamOrca40.9219970520138.37
11.Marten vd LaanOrca49.8919970519941.52
AFGEMYpe Daniel BradaOrca37.86199605247


<< TOP >>
Programmanr. 13
1-10-2011 - 17:57
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke YtsmaWetterwille1:16.951997007921:17.60
50m:35.6035.60100m:1:17.6042.00
2.Jessie SmedingDe Vikings1:10.811995045281:18.78
50m:36.2536.25100m:1:18.7842.53
3.Johanna de BoerZpd1:16.971994039441:24.18
4.Mirthe AlkemaOrca1:29.241996036161:29.25
5.Evabeth de JongDe Vikings1:31.001995062401:38.46
50m:45.3645.36100m:1:38.4653.10
AFGEMRebecca JansenOrca1:23.79199703490
AFGEMMerel WeysenfeldDe Vikings1:26.12199404110
AFGEMMariska TerpstraOrcaNT199506152


<< TOP >>
Programmanr. 14
1-10-2011 - 18:01
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 15
1-10-2011 - 18:01
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lennart van LigtenbergWetterwille1:13.131995019511:12.27
50m:31.7631.76100m:1:12.2740.51
2.Rick HalmaDe Vikings1:24.081995051211:17.28
50m:33.9933.99100m:1:17.2843.29
3.Bart WeilandWetterwille1:26.521997007771:17.52
50m:34.7234.72100m:1:17.5242.80
4.Harry WestersDe Vikings1:29.681995048691:28.10
5.Martin van KammenZpdNT1995026871:28.47
50m:37.6537.65100m:1:28.4750.82
6.Jan PanhuisOrcaNT1995058151:34.09
50m:40.1140.11100m:1:34.0953.98
AFGEMTiemen JansenDe Vikings1:17.76199404189
AFGEMHielke TwijnstraDe Vikings1:31.40199505291


<< TOP >>
Programmanr. 16
1-10-2011 - 18:06
Jongens, 50m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 17
1-10-2011 - 18:06
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eline LigthartDe Vikings1:27.281993017061:26.84
50m:40.6840.68100m:1:26.8446.16
2.Roelie de BoerWetterwille1:33.841996005081:32.68
3.Leona BoomsmaOrca1:38.731996036301:33.44
50m:42.8742.87100m:1:33.4450.57
4.Merel WeysenfeldDe VikingsNT1994041101:33.87
50m:43.7243.72100m:1:33.8750.15
5.Nikki JepkemaOrca1:32.751995059561:34.13
50m:43.9843.98100m:1:34.1350.15
6.Paulien PetersonZpd1:32.411997009061:35.87
50m:44.8044.80100m:1:35.8751.07
7.Jannie de BoerWetterwille1:35.641992026621:37.62
50m:45.5145.51100m:1:37.6252.11
8.Esmee VerhoefOrca1:35.421996038021:38.23
50m:46.2946.29100m:1:38.2351.94
9.Gretha de VriesZpd1:38.531974006021:41.72
50m:47.0947.09100m:1:41.7254.63
10.Esmee Del GrossoOrca1:38.341995065261:44.58
50m:48.4348.43100m:1:44.5856.15


<< TOP >>
Programmanr. 18
1-10-2011 - 18:10
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sanne ZijlstraOrca46.7219970349244.17


<< TOP >>
Programmanr. 19
1-10-2011 - 18:12
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Harm LemstraDe Vikings1:15.341993050091:14.59
50m:34.3534.35100m:1:14.5940.24
2.Bauke YtsmaWetterwille1:20.321993013111:18.78
50m:36.7236.72100m:1:18.7842.06
3.Denny DouwesWetterwilleNT1983027011:22.33
4.Sietse WijbengaZpd1:23.421993019671:22.90
5.Eelco NautaDe Vikings1:31.821993050111:29.59
50m:42.7142.71100m:1:29.5946.88
6.Sydo de JongDe Vikings1:29.261993068711:29.97
50m:42.2942.29100m:1:29.9747.68
7.Johnny WestraZpd1:29.451976010171:33.25
50m:43.2243.22100m:1:33.2550.03
8.Wijbe Bauke WoudaZpd1:32.031992064951:34.12
50m:45.0045.00100m:1:34.1249.12
AFGEMMarlon JansenOrca1:13.87199107457
AFGEMRoelof de JongZpd1:19.26198905551
AFGEMLeon BakkerOrca1:26.96199307127


<< TOP >>
Programmanr. 20
1-10-2011 - 18:16
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 21
1-10-2011 - 18:31
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Joël MaldaOrcaNT20030101749.26
2.Finn LigthartDe VikingsNT20020145150.48
3.Wierd de WitDe VikingsNT20020092353.50
4.Dirk Jan SmitOrcaNT20020150354.02
5.Jelmer VenemaOrcaNT20020144755.65
6.Melvin TrinksDe VikingsNT20040003357.38
AFGEMJan Sytze HeegstraOrcaNT200202025
AFGEMDurk ToeringDe VikingsNT200200925

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Anneke vd LaanOrca41.9620020115441.69
2.Mathijs BaardaOrca45.9820030063346.95
3.Lotte DijkstraOrca45.8820020115247.86
4.Laura SchevelOrca47.5220020168848.23
5.Luna van den EndeDe VikingsNT20020151849.26
6.Nikka MarkicOrca56.3720020184251.56
7.Grietsje YtsmaOrca53.6820020168452.13
8.Gerda WoldendorpDe VikingsNT20030041854.13
9.Jeanette HalmaDe VikingsNT20030041655.50
10.Marijne van der VeenOrca1:10.8420030096057.06
11.Chantal OuthuijseDe VikingsNT20030042057.69
12.Jissy KingmaDe VikingsNT2003007761:04.16
13.Grada van den BergDe VikingsNT2003007741:06.16
NG.ZAMarijke CnossenOrca59.31200201686
AFGEMTove BeltmanOrcaNT200301015


<< TOP >>
Programmanr. 22
1-10-2011 - 18:37
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Janneke WeilandWetterwille41.9520010012839.59
2.Kirsten MulderOrca45.9120010159445.16FJ 1
3.Froukje OsingaOrca43.9520000309045.16FJ 2
4.Eva de GrootOrca50.2520010297245.48
5.Yanna TalmaOrca42.8620000233845.77
6.Marloes GatsonidesZpd52.4420010101646.54
7.Merit van der MeulenDe Vikings47.5720000152647.20
8.Ineke van der MeerWetterwille50.2020010075048.32
9.Daphne OuthuijseDe Vikings49.5520000358249.18FJ 1
10.Myrthe LigthartDe Vikings49.7620000358449.18FJ 2
11.Ielan van MeerloWetterwille54.1820020109850.67
12.Devra van GelderOrca49.3120010194651.38
13.Sigrid VisserWetterwilleNT20020167055.98
14.Alies AntonidesWetterwilleNT2001012461:01.54
15.Tinka KingmaDe VikingsNT2001031761:05.02
DISLisa BleichrodtDe VikingsNT200101406
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISNynke ZandstraWetterwilleNT20020204451.56
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 23
1-10-2011 - 18:42
Meisjes, 25m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Barbara VenemaOrca27.8820000511820.78
2.Nelke de WildtOrcaNT20000522421.38
3.Renske PostmaOrca23.9020000270422.79
NG.ZAHylkje VrijOrca23.34200004434


<< TOP >>
Programmanr. 24
1-10-2011 - 18:43
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noah Vincent StavorinusZpd44.7020000035943.97
2.David KuipersOrca49.9520000363345.76
3.Bas KosterWetterwille47.1420000041546.89
4.Pieter de BoerDe Vikings49.7220000275348.98
5.Erik de BoerDe VikingsNT20010160349.29
6.David IJpeDe Vikings47.6120000330349.76
7.Sjoerd VonkWetterwilleNT20000424149.98
8.Jurre van MeerloWetterwille53.3920000064751.73
9.Godert AttemaDe VikingsNT20000405954.48
DISLûtsen de HaanWetterwilleNT20020116351.67
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMike SmitOrca1:04.0620010276758.25
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMRamero SchefferDe VikingsNT200002755


<< TOP >>
Programmanr. 25
1-10-2011 - 18:46
Jongens, 25m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Aiden de la PorteOrca26.1620010322928.37
AFGEMMartijn VisserOrcaNT200002340


<< TOP >>
Programmanr. 26
1-10-2011 - 18:48
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eva KosterWetterwille1:16.102000007281:15.18
50m:35.9435.94100m:1:15.1839.24
2.Nienke PostmaOrca1:20.331998010961:16.95
50m:36.3636.36100m:1:16.9540.59
3.Caroline NautaDe Vikings1:22.471998031481:17.48
4.Esther PotOrca1:21.151999034621:18.16
5.Fardau van der MeulenWetterwille1:20.662000004081:18.60
50m:36.9236.92100m:1:18.6041.68
6.Hildy OomensDe Vikings1:16.531999026361:18.82
50m:38.5338.53100m:1:18.8240.29
7.Nadine SmitsOrca1:22.581998010981:20.70
50m:38.1338.13100m:1:20.7042.57
8.Feya BoomsmaOrca1:22.541999015941:22.78
50m:39.0639.06100m:1:22.7843.72
9.Kim vander WeerthofDe VikingsNT1999045941:24.86
50m:39.7039.70100m:1:24.8645.16
10.Mallika VriesWetterwille1:25.472000039041:27.23
50m:40.4840.48100m:1:27.2346.75
11.Frida de VriesWetterwille1:31.752000021661:27.69
50m:40.6040.60100m:1:27.6947.09
12.Marjolein van HarskampWetterwille1:29.661999042061:28.36
AFGEMMarijke PoortingaZpd1:33.75199902340


<< TOP >>
Programmanr. 27
1-10-2011 - 18:54
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anne de WildtOrca46.5719990566846.09
2.Esther van DijkOrca56.9219990566655.04
3.Mara Jong deOrca59.2619980609457.02
NG.ZANina VeenstraOrcaNT199806092
NG.ZAMelinda DiscoOrca52.42199806090
AFGEMDemi SijtsmaOrca52.57199905296
AFGEMSamantha DalstraOrcaNT199806088


<< TOP >>
Programmanr. 28
1-10-2011 - 18:58
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille1:05.831998007351:04.41
50m:30.3530.35100m:1:04.4134.06
2.Jacko KorporaalZpd1:06.351998022471:05.80
50m:31.5931.59100m:1:05.8034.21
3.Almar KleefstraWetterwille1:19.121999005551:18.20
50m:36.3936.39100m:1:18.2041.81
4.Julian FreriksDe Vikings1:18.791999026971:19.02
50m:37.7337.73100m:1:19.0241.29
5.Folkert AlgraWetterwille1:24.171999014711:22.76
6.Douwe van VelzenDe Vikings1:35.061998023311:24.75
50m:40.6040.60100m:1:24.7544.15
7.Steffen van der BergDe Vikings1:34.761999033711:32.09
8.Martijn LucasDe VikingsNT1998028971:42.47
50m:47.3747.37100m:1:42.4755.10
DISKyle de la PorteOrcaNT1999044091:33.08
AI - Gelopen over en/of afgezet van de bodem van het bad.
50m:39.4539.45100m:1:33.0853.63


<< TOP >>
Programmanr. 29
1-10-2011 - 19:02
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Geert SikkengaOrca53.8019980518952.29
DISPaul TerpstraOrca56.9419990441158.51
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMStefan van der SluisOrca49.33199805191


<< TOP >>
Programmanr. 30
1-10-2011 - 19:04
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Carolien BaardaOrca3:04.851997040603:02.31
50m:40.5640.56100m:1:27.1046.54200m:3:02.311:35.21
2.Annemiek HalmaDe Vikings3:12.331997028843:14.36
50m:43.3943.39100m:1:32.7049.31200m:3:14.361:41.66
3.Esther VisserDe VikingsNT1997005443:19.02
50m:44.7044.70100m:1:36.0051.30200m:3:19.021:43.02
4.Martine van SluisDe Vikings3:22.781997028883:21.37FJ 1
50m:44.4544.45100m:1:34.9550.50200m:3:21.371:46.42
5.Maaike de RuijterDe Vikings3:10.011997046843:21.37FJ 2
50m:45.6845.68100m:1:37.7252.04200m:3:21.371:43.65
6.Anne VlottesDe VikingsNT1997021203:24.91
50m:44.6944.69100m:1:37.8253.13200m:3:24.911:47.09
7.Kira Savannah StavorinusZpd3:13.161997041223:27.51
100m:1:37.161:37.16200m:3:27.511:50.35
8.Anna RegnerusWetterwille3:26.561997016563:27.79
50m:46.3046.30100m:1:40.1753.87200m:3:27.791:47.62
9.Siebrina van der MeulenZpd3:36.751997009043:31.51
50m:48.4448.44100m:1:42.6554.21200m:3:31.511:48.86
10.Sanne DijkstraOrca3:35.651997058763:33.50
50m:47.1247.12100m:1:42.0654.94200m:3:33.501:51.44
11.Henriette LemstraDe Vikings3:38.851996053443:34.07
50m:49.5449.54100m:1:45.0055.46200m:3:34.071:49.07
12.Swanet van der WalZpd3:38.411997019303:40.82
50m:50.8050.80100m:1:47.7356.93200m:3:40.821:53.09
13.Larissa KosterOrcaNT1997061303:42.09
50m:49.0949.09100m:1:44.2855.19200m:3:42.091:57.81
14.Fagmar WilpstraWetterwille3:52.641997035943:42.70
50m:48.7048.70100m:1:45.7357.03200m:3:42.701:56.97
15.Femke de MeerZpd4:12.581997030803:53.37
50m:51.9851.98100m:1:51.4859.50200m:3:53.372:01.89
AFGEMImkje HoekDe VikingsNT199705608
AFGEMMarit OomensDe VikingsNT199706128


<< TOP >>
Programmanr. 31
1-10-2011 - 19:17
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Michelle de VriesOrcaNT1997062441:50.99
50m:50.6450.64100m:1:50.991:00.35
2.Marrit BeekmanOrcaNT1997058741:53.78
50m:53.3253.32100m:1:53.781:00.46


<< TOP >>
Programmanr. 32
1-10-2011 - 19:19
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Wiebe Auke PostmaWetterwille3:01.511997026573:01.18
50m:40.9740.97100m:1:27.3846.41200m:3:01.181:33.80
2.Matthijs JansenWetterwille3:05.831996023793:01.74
50m:41.4141.41100m:1:28.1746.76200m:3:01.741:33.57
3.Koen van der EemsWetterwille3:08.851997008073:06.95
50m:41.5741.57100m:1:30.1648.59200m:3:06.951:36.79
4.Patrick de RoosZpd3:41.961997020713:08.10
50m:42.7042.70100m:1:30.8248.12200m:3:08.101:37.28
5.Marcel van der HeideDe VikingsNT1997015033:11.28
50m:43.6743.67100m:1:33.7850.11200m:3:11.281:37.50
6.Stefan RienstraWetterwilleNT1997043033:15.59
50m:42.1042.10100m:1:30.7648.66200m:3:15.591:44.83
7.Jeffrey van der SluisOrcaNT1997045933:26.61
50m:44.6144.61100m:1:37.1052.49200m:3:26.611:49.51
8.Lars DeinumWetterwilleNT1997037833:36.61
50m:48.3048.30100m:1:42.8654.56200m:3:36.611:53.75
9.Dennis KolkmanDe VikingsNT1998048253:58.33
50m:52.7452.74100m:1:54.541:01.80200m:3:58.332:03.79
AFGEMYpe Daniel BradaOrcaNT199605247


<< TOP >>
Programmanr. 33
1-10-2011 - 19:26
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dennis OpdamOrcaNT1997052011:43.85
50m:50.0550.05100m:1:43.8553.80
2.Marten vd LaanOrcaNT1997051991:45.75
50m:51.8551.85100m:1:45.7553.90


<< TOP >>
Programmanr. 34
1-10-2011 - 19:28
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jessie SmedingDe Vikings2:14.291995045282:27.00
50m:34.0334.03100m:1:11.0036.97200m:2:27.001:16.00
2.Mirthe AlkemaOrca2:28.771996036162:32.40
50m:34.3834.38100m:1:14.4840.10200m:2:32.401:17.92
3.Johanna de BoerZpd2:22.291994039442:33.81
50m:34.6934.69100m:1:13.5138.82200m:2:33.811:20.30
4.Nynke YtsmaWetterwille2:36.411997007922:38.57
50m:35.3635.36100m:1:16.1640.80200m:2:38.571:22.41
5.Evabeth de JongDe Vikings2:58.491995062403:04.78
50m:42.0242.02100m:1:29.1347.11200m:3:04.781:35.65
AFGEMMerel WeysenfeldDe Vikings2:39.67199404110
AFGEMMariska TerpstraOrcaNT199506152
NGRebecca JansenOrca2:26.06199703490


<< TOP >>
Programmanr. 35
1-10-2011 - 19:35
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 36
1-10-2011 - 19:35
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rick HalmaDe Vikings2:18.591995051212:21.41
50m:32.4132.41100m:1:08.5036.09200m:2:21.411:12.91
2.Lennart van LigtenbergWetterwille2:25.461995019512:22.02
50m:31.6731.67100m:1:07.8636.19200m:2:22.021:14.16
3.Bart WeilandWetterwille2:23.501997007772:23.47
50m:32.2732.27100m:1:09.5137.24200m:2:23.471:13.96
4.Martin van KammenZpd2:49.211995026872:32.29
50m:33.8633.86100m:1:12.1638.30200m:2:32.291:20.13
5.Harry WestersDe Vikings2:31.831995048692:35.57
50m:34.8634.86100m:1:15.1640.30200m:2:35.571:20.41
6.Jan PanhuisOrcaNT1995058152:54.39
50m:37.2437.24100m:1:19.8842.64200m:2:54.391:34.51
AFGEMHielke TwijnstraDe Vikings2:38.61199505291
AFGEMTiemen JansenDe Vikings2:31.53199404189


<< TOP >>
Programmanr. 37
1-10-2011 - 19:42
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 38
1-10-2011 - 19:42
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eline LigthartDe Vikings1:18.221993017061:18.98
2.Merel WeysenfeldDe VikingsNT1994041101:20.28
3.Roelie de BoerWetterwille1:19.291996005081:20.73
4.Nikki JepkemaOrca1:21.931995059561:23.92
5.Leona BoomsmaOrca1:28.871996036301:25.53
6.Esmee VerhoefOrca1:22.641996038021:26.86
7.Gretha de VriesZpd1:26.261974006021:27.04
8.Hester de VriesZpd1:28.341989044921:27.20
9.Paulien PetersonZpd1:24.161997009061:28.51
10.Sandra WestraZpd1:30.221972007081:30.15
11.Esmee Del GrossoOrca1:25.231995065261:30.23
DISJannie de BoerWetterwille1:23.561992026621:24.09
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISSanne ZijlstraOrca1:33.991997034921:30.26
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMAldith PasveerOrca1:22.63199701398


<< TOP >>
Programmanr. 39
1-10-2011 - 19:49
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Harm LemstraDe Vikings1:07.351993050091:07.78
2.Sietse WijbengaZpd1:09.811993019671:09.07
3.Denny DouwesWetterwilleNT1983027011:09.23
4.Bauke YtsmaWetterwille1:09.721993013111:10.54
5.Eelco NautaDe Vikings1:13.981993050111:18.69
6.Johnny WestraZpd1:16.451976010171:20.41
7.Wijbe Bauke WoudaZpd1:19.721992064951:21.16
8.Sydo de JongDe Vikings1:27.761993068711:24.58
AFGEMMarlon JansenOrca1:10.10199107457
AFGEMLeon BakkerOrca1:21.94199307127
AFGEMRoelof de JongZpd1:08.44198905551


<< TOP >>
Programmanr. 40
1-10-2011 - 19:53
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Orca 1Orca2:23.402:21.91
Nienke Postma
Esther Pot
98
99
34.50Feya Boomsma
Nadine Smits
99
98
2.Wetterwille 3Wetterwille2:27.412:27.36
Fardau van der Meulen
Mallika Vries
00
00
35.58Marjolein van Harskamp
Eva Koster
99
00
3.De Vikings 3De Vikings2:31.232:29.70
Caroline Nauta
Daphne Outhuijse
98
00
35.23Kim vander Weerthof
Hildy Oomens
99
99
AFGEMOrca 2Orca2:52.35


<< TOP >>
Programmanr. 41
1-10-2011 - 19:57
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 4Wetterwille4:23.884:23.36
Lennart van Ligtenberg
Koen van der Eems
95
97
1:06.33Wiebe Auke Postma
Matthijs Jansen
97
96
2.De Vikings 4De Vikings4:20.484:40.34
Julian Freriks
Harry Westers
99
95
1:20.53Marcel van der Heide
Rick Halma
97
95
3.Zpd 1Zpd4:50.924:44.45
Patrick de Roos
Jacko Korporaal
97
98
1:08.61Noah Vincent Stavorinus
Martin van Kammen
00
95