KSF
De Meern (NED),    4- - 5-6-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Pietersen              GoSwim                 1:21.50 0101580    1:19.71           
            36.77  1:19.71
  2. Sanne Barten                  IJZPC                  1:22.40 0101282    1:22.41 FJ 1      
            39.04  1:22.41
  3. Yara Weldam                   Aquarijn               1:26.56 0102762    1:22.41 FJ 2      
            39.46  1:22.41
  4. Elise Hardeman                AZ&PC                  1:26.51 0101068    1:23.66           
            39.09  1:23.66
  5. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:33.05 0100686    1:28.67           
            42.20  1:28.67
  6. Jessica Baars                 De Albatros            1:33.36 0101966    1:30.78           
            44.11  1:30.78
  7. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn          1:32.06 0100770    1:31.59           
            42.16  1:31.59
  8. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht           1:35.20 0101314    1:32.89           
            45.04  1:32.89
  9. Veerle van Munster            One Team Swimming      1:40.48 0102632    1:33.45           
            44.33  1:33.45
 10. Jolien de Groot,              UZSC                   1:37.14 0101226    1:36.76           
            45.39  1:36.76
 11. Nikki Jonkman                 GoSwim                 1:39.86 0102600    1:37.75           
            50.32  1:37.75
 12. Yasmina Bouhtali              Z.V. Utrecht           1:40.75 0103018    1:40.35           
            43.88  1:40.35
 13. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn          1:39.20 0100080    1:40.72           
            47.54  1:40.72
 14. Ella Rietveld                 AZ&PC                  1:45.23 0102398    1:43.48           
            48.04  1:43.48
 15. Joy de Jong                   IJZPC                  1:52.82 0101284    1:46.44           
            49.61  1:46.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:10.02 0000223    1:10.31           
            34.32  1:10.31
  2. Roan Buijs                    Aquarijn               1:12.61 0001775    1:11.02           
            34.80  1:11.02
  3. Olivier Jans                  De Fuut                1:15.83 0001815    1:16.02           
            37.12  1:16.02
  4. Boris Glijn,                  UZSC                   1:18.24 0001349    1:16.21           
            36.64  1:16.21
  5. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien              1:21.89 0002711    1:19.39           
            38.86  1:19.39
  6. Andy Huynh                    VZC E&P                1:20.21 0001725    1:19.82           
            38.20  1:19.82
  7. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers         1:19.06 0002395    1:22.92           
            38.53  1:22.92
  8. Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          1:29.01 0001291    1:25.56           
            40.56  1:25.56
  9. Kobus Kuipers                 De Haaien              1:31.48 0000511    1:28.08           
            44.10  1:28.08
 10. Lars van den Burg             GoSwim                 1:26.09 0000565    1:28.51           
            40.67  1:28.51
 11. Karl van den Burg             GoSwim                 1:28.59 0000553    1:28.62           
            41.27  1:28.62
 12. Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn          1:33.80 0001713    1:28.95           
            42.64  1:28.95
 13. Tom de Ruiter                 AZ&PC                  1:36.18 0001751    1:30.20           
            42.74  1:30.20
 14. Niels de Leeuw                One Team Swimming      1:38.02 0003225    1:37.71           
            46.21  1:37.71
 15. Lennart van Aggelen           GoSwim                 1:41.78 0002101    1:39.06           
            45.66  1:39.06
 16. Mink Rietveld                 AZ&PC                  1:51.21 0002603    1:43.30           
            49.22  1:43.30
AFGE Sem Koelewijn                 AZ&PC                  1:33.12 0001749                      
  NG Victor Abbink Spaink          De Zwoer               1:52.80 0003363                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 2:55.16 0002350    2:53.16           
            36.51  2:53.16
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 2:58.93 0000812    2:57.64           
            41.51  2:57.64
  3. Babet Kruger                  VZC E&P                3:05.83 0003390    3:02.98           
            39.92  3:02.98
  4. Quinty Jansen                 GoSwim                 3:21.47 0000810    3:19.10           
            45.07  3:19.10
  5. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            3:28.52 0002484    3:20.91           
            44.41  3:20.91
  6. Tara Haze                     GoSwim                 3:39.44 0002892    3:25.71           
            46.94  3:25.71
  7. Shania Wijk van               De Fuut                3:31.88 0000968    3:26.17           
            48.83  3:26.17
  8. Lisanne Seising               VZC E&P                3:40.86 0002084    3:34.01           
            54.28  3:34.01
  9. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          3:32.05 0000224    3:37.27 FJ 1      
            51.82  3:37.27
 10. Renske Tinnevelt              AZ&PC                  3:38.37 0003604    3:37.27 FJ 2      
            54.42  3:37.27
 11. Sanne Zitter                  VZC E&P                3:48.31 0003352    3:47.70           
            50.34  3:47.70
 12. Anne Middelkoop               IJZPC                  3:49.22 0002606    3:54.64           
          1:02.00  3:54.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Skip de Mönnink               AZ&PC                  1:37.65 9901035    1:33.95           
            45.51  1:33.95
  2. Joey Kreuning                 IJZPC                  1:35.78 9902669    1:34.00           
            45.04  1:34.00
  3. Tijmen Kuijpers               IJZPC                  1:39.36 9902723    1:35.46           
            45.29  1:35.46
  4. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:35.54 9900605    1:40.22           
            47.10  1:40.22
  5. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:46.60 9901101    1:42.60           
            49.00  1:42.60
  6. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht           1:44.41 9900823    1:43.92           
            48.42  1:43.92
  7. Max van Keulen                De Duinkikkers              NT 9901999    1:44.54           
            51.40  1:44.54
  8. Xantier Slijngard             AZ&PC                  1:50.34 9901529    1:45.36           
            50.17  1:45.36
  9. Bart van Dijk                 de Vuursche            1:47.07 9902099    1:45.57           
            51.23  1:45.57
 10. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:49.68 9902947    1:46.22 FJ 1      
            51.57  1:46.22
 11. Alex Algra                    de Vuursche            1:51.75 9901047    1:46.22 FJ 2      
            49.70  1:46.22
 12. Kevin Güngörmüs               AZ&PC                  1:53.82 9903327    1:50.82           
            53.39  1:50.82
 13. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:52.62 9900197    1:52.40           
            52.54  1:52.40
 14. Sijmen Witteveen              AZ&PC                  2:01.01 9902343    1:56.98 FJ 1      
            55.38  1:56.98
 15. Yoerik Muthert                Woerden                1:59.95 9901331    1:56.98 FJ 2      
            57.02  1:56.98
 DIS Max Kunz                      VZC E&P                1:38.88 9900401    1:36.71           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            46.73  1:36.71
 DIS Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           1:59.69 9903229    1:50.52           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SC/SG
            52.39  1:50.52
 DIS Tom Niehoff                   De Zwoer               2:08.17 9903349    1:51.66           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            52.50  1:51.66
AFGE Oetse Donner                  AZ&PC                  1:55.67 9903283                      
  NG Alex Razzak                   AZ&PC                  1:49.64 9900493                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dyonne Stam                   AZ&PC                  1:31.55 0200292    1:31.57           
            43.41  1:31.57
  2. Lieke Nijmeijer               AZ&PC                  1:35.41 0300124    1:32.51           
            45.78  1:32.51
  3. Djelo Gudde                   AZ&PC                  1:32.71 0200402    1:34.76           
            45.39  1:34.76
  4. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           1:40.64 0200936    1:38.97           
            47.82  1:38.97
  5. Monica Walen                  De Haaien              1:42.05 0200428    1:39.23           
            49.45  1:39.23
  6. Merel Besseling               AZ&PC                  1:41.62 0200242    1:39.67           
            47.03  1:39.67
  7. Femke van Boheemen            De Haaien              1:55.72 0201506    1:42.82           
            49.70  1:42.82
  8. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              1:43.39 0200360    1:50.12           
            55.40  1:50.12
  9. Maartje de Klaver             De Zwoer               2:14.20 0200754    2:06.32           
            56.99  2:06.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Niehoff                  De Zwoer               1:19.90 0100759    1:18.71           
            38.14  1:18.71
  2. Daen Spoor                    VZC E&P                1:26.61 0101117    1:23.03           
            39.34  1:23.03
  3. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn          1:23.24 0100049    1:23.64           
            40.13  1:23.64
  4. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist         1:35.32 0101817    1:25.20           
            41.32  1:25.20
  5. Koen van Keulen               De Duinkikkers         1:30.36 0100379    1:26.11           
            39.49  1:26.11
  6. Sebastiaan van der Meer       AZ&PC                  1:25.66 0100913    1:26.30           
            39.31  1:26.30
  7. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:27.66 0101667    1:27.02           
            41.02  1:27.02
  8. Bas van Bentum                GoSwim                 1:26.58 0101109    1:28.70           
            40.41  1:28.70
  9. Rick Haanschoten              De Haaien              1:30.64 0100291    1:29.86           
            44.00  1:29.86
 10. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht           1:35.20 0101379    1:30.18 FJ 1      
            43.44  1:30.18
 11. Stefan Rooze                  De Fuut                1:36.86 0102461    1:30.18 FJ 2      
            42.85  1:30.18
 12. Stanley Huynh                 VZC E&P                1:33.52 0101253    1:30.23           
            42.52  1:30.23
 13. Rick Douma                    De Zwoer               1:34.02 0101205    1:31.42           
            43.64  1:31.42
 14. Jarmo ten Broek               AZ&PC                  1:36.37 0100085    1:34.52           
            42.76  1:34.52
 15. Tim Kannegieter               de Vuursche            1:31.21 0200175    1:34.53           
            43.85  1:34.53
 16. Floyd de Mönnink              AZ&PC                  1:37.94 0200143    1:37.01           
            44.26  1:37.01
 17. Milan de Roo                  One Team Swimming      1:31.65 0102215    1:38.41           
            46.73  1:38.41
 18. Benjamin Lotfolahian          AZ&PC                  1:43.07 0200331    1:48.39           
            49.64  1:48.39
AFGE Christiaan Smit               De Fuut                1:37.80 0102463                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Hardeman                AZ&PC                    46.75 0101068      43.45           
  2. Sanne Barten                  IJZPC                    47.66 0101282      46.56           
  3. Saskia Pietersen              GoSwim                   43.98 0101580      48.71           
  4. Jessica Baars                 De Albatros              50.73 0101966      50.11           
  5. Yara Weldam                   Aquarijn                 50.70 0102762      51.69           
  6. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn            54.44 0100080      51.93           
  7. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn            52.89 0100770      52.36           
  8. Veerle van Munster            One Team Swimming        53.47 0102632      53.22           
  9. Sanne van Walsem              VZC E&P                  54.08 0100686      55.23           
 10. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht             58.34 0101314      56.38           
 11. Jolien de Groot,              UZSC                   1:01.60 0101226      57.67           
 12. Joy de Jong                   IJZPC                  1:02.88 0101284    1:00.95           
 13. Kalijn van Hemert             Woerden                1:09.70 0101588    1:05.01           
 DIS Ella Rietveld                 AZ&PC                    58.34 0102398      58.48           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                  37.36 0000223      37.70           
  2. Roan Buijs                    Aquarijn                 39.05 0001775      39.61           
  3. Olivier Jans                  De Fuut                  38.86 0001815      40.70           
  4. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien                43.59 0002711      42.26           
  5. Karl van den Burg             GoSwim                   43.67 0000553      44.23           
  6. Kobus Kuipers                 De Haaien                49.26 0000511      45.42           
  7. Andy Huynh                    VZC E&P                  49.43 0001725      48.01           
  8. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers           47.10 0002395      48.36           
  9. Boris Glijn,                  UZSC                     49.00 0001349      49.16           
 10. Niels de Leeuw                One Team Swimming        49.14 0003225      49.45           
 11. Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn            50.21 0001713      50.42           
 12. Lars van den Burg             GoSwim                   49.53 0000565      53.54           
 13. Tom de Ruiter                 AZ&PC                    53.93 0001751      57.83           
 14. Lennart van Aggelen           GoSwim                 1:06.81 0002101    1:04.86           
 DIS Mink Rietveld                 AZ&PC                    56.80 0002603                      
        VK - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt. (geen tijd noteren)
AFGE Sem Koelewijn                 AZ&PC                    56.71 0001749                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:10.68 0002350    1:10.23           
            34.07  1:10.23
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 1:15.62 0000812    1:15.05           
            37.00  1:15.05
  3. Babet Kruger                  VZC E&P                1:20.05 0003390    1:18.74           
            38.59  1:18.74
  4. Renske Bijeman,               UZSC                   1:22.03 0000806    1:21.16           
            38.65  1:21.16
  5. Shania Wijk van               De Fuut                1:21.19 0000968    1:22.42           
            38.25  1:22.42
  6. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:25.65 0000810    1:25.45           
            42.99  1:25.45
  7. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          1:25.49 0000224    1:26.74           
            42.38  1:26.74
  8. Tara Haze                     GoSwim                 1:30.13 0002892    1:27.12           
            41.61  1:27.12
  9. Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          1:33.82 0001916    1:29.46           
            40.92  1:29.46
 10. Tessa Boudour                 Woerden                1:31.25 0003658    1:30.34           
            43.91  1:30.34
 11. Renske Tinnevelt              AZ&PC                  1:32.70 0003604    1:31.30           
            46.25  1:31.30
 12. Lisanne Seising               VZC E&P                1:29.09 0002084    1:32.59           
            44.61  1:32.59
 13. June van Groesen              Zwemclub Zeist         1:34.20 0003880    1:33.06           
            43.50  1:33.06
 14. Anne Middelkoop               IJZPC                  1:32.29 0002606    1:36.20           
            45.26  1:36.20
 15. Sarah Datema                  Woerden                1:44.33 0003836    1:40.25           
            45.38  1:40.25
 16. Sanne Zitter                  VZC E&P                1:38.80 0003352    1:40.34           
            49.45  1:40.34
NG.Z Sofie van Gijssel             Woerden                1:24.35 0000850                      
AFGE Florien de Lange              AZ&PC                  1:23.04 0000190                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                  1:20.44 9902669    1:20.39           
            40.58  1:20.39
  2. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:25.86 9900605    1:22.24           
            40.37  1:22.24
  3. Skip de Mönnink               AZ&PC                  1:23.10 9901035    1:22.68           
            40.53  1:22.68
  4. Max Kunz                      VZC E&P                1:24.01 9900401    1:22.96           
            40.58  1:22.96
  5. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:30.98 9901101    1:29.10           
            44.64  1:29.10
  6. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:30.77 9902947    1:33.44           
            46.30  1:33.44
  7. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht           1:41.50 9900823    1:34.31           
            47.50  1:34.31
  8. Xantier Slijngard             AZ&PC                  1:46.95 9901529    1:36.46           
            47.03  1:36.46
  9. Bart van Dijk                 de Vuursche            1:44.06 9902099    1:41.58 FJ 1      
            49.44  1:41.58
 10. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:38.49 9900197    1:41.58 FJ 2      
            50.49  1:41.58
 11. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           1:44.65 9903229    1:41.98           
            48.60  1:41.98
 12. Tom Niehoff                   De Zwoer               1:47.96 9903349    1:42.07           
            51.08  1:42.07
 13. Tijmen Kuijpers               IJZPC                  1:41.23 9902723    1:43.09           
            50.11  1:43.09
 14. Yoerik Muthert                Woerden                1:48.47 9901331    1:48.33           
            54.10  1:48.33
 15. Kevin Güngörmüs               AZ&PC                  1:59.99 9903327    2:01.48           
            57.56  2:01.48
 DIS Max van Keulen                De Duinkikkers         1:29.79 9901999    1:32.94           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.10  1:32.94
 DIS Sijmen Witteveen              AZ&PC                  1:48.08 9902343    1:42.07           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF/RC
            51.10  1:42.07
AFGE Oetse Donner                  AZ&PC                  1:46.78 9903283                      
  NG Alex Razzak                   AZ&PC                  1:39.09 9900493                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel Besseling               AZ&PC                  2:04.86 0200242    1:54.33           
          1:54.33
  2. Djelo Gudde                   AZ&PC                  1:55.49 0200402    1:57.32           
            56.16  1:57.32
  3. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           1:58.35 0200936    2:00.59           
            58.27  2:00.59
  4. Monica Walen                  De Haaien              1:58.42 0200428    2:00.79           
            58.16  2:00.79
  5. Lieke Nijmeijer               AZ&PC                  2:08.17 0300124    2:09.19           
          1:00.04  2:09.19
  6. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              2:11.39 0200360    2:09.23           
          1:03.13  2:09.23
  7. Maartje de Klaver             De Zwoer               2:17.26 0200754    2:12.82           
          1:02.03  2:12.82
  8. Joëlle Engel                  Woerden                2:37.96 0300276    2:31.88           
          1:11.10  2:31.88
 DIS Dyonne Stam                   AZ&PC                  2:02.34 0200292    2:00.66           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:00.66
 DIS Femke van Boheemen            De Haaien              2:15.61 0201506    2:09.65           
        AL - Tijdens het water verlaten een deelnemer gehinderd die de race nog niet heeft beëindigd., AL/SK
          1:03.02  2:09.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan van der Meer       AZ&PC                  1:45.47 0100913    1:44.36           
            49.67  1:44.36
  2. Daen Spoor                    VZC E&P                1:44.27 0101117    1:44.95           
            49.92  1:44.95
  3. Koen van Keulen               De Duinkikkers         1:46.87 0100379    1:45.16           
            50.86  1:45.16
  4. Bas van Bentum                GoSwim                 1:51.06 0101109    1:46.18           
            50.73  1:46.18
  5. Mart Niehoff                  De Zwoer               1:48.86 0100759    1:48.11           
            52.49  1:48.11
  6. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:50.94 0101667    1:52.10           
            52.34  1:52.10
  7. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn          1:52.74 0100049    1:53.09           
            55.02  1:53.09
  8. Tim Kannegieter               de Vuursche            1:55.96 0200175    1:53.52           
            54.55  1:53.52
  9. Anthony Huynh                 VZC E&P                1:52.34 0200605    1:54.29           
            54.00  1:54.29
 10. Danny Seising                 VZC E&P                1:57.40 0200081    1:55.97           
            55.37  1:55.97
 11. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist         1:53.78 0101817    1:56.86           
            55.88  1:56.86
 12. Martijn Bolander              De Fuut                1:58.43 0102107    1:57.57           
          1:03.82  1:57.57
 13. Rick Haanschoten              De Haaien              1:55.68 0100291    1:59.00           
            58.59  1:59.00
 14. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht           1:56.09 0101379    1:59.77           
            56.14  1:59.77
 15. Bob Broeze                    AZ&PC                  1:56.97 0200073    1:59.82           
            55.92  1:59.82
 16. Stanley Huynh                 VZC E&P                1:57.05 0101253    2:01.80           
            57.17  2:01.80
 17. Floyd de Mönnink              AZ&PC                  1:57.51 0200143    2:03.54           
            58.97  2:03.54
 DIS Ahmet Usta                    Z.V. Utrecht           1:59.01 0101381                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
            56.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Barten                  IJZPC                  1:30.83 0101282    1:32.08           
            45.80  1:32.08
  2. Elise Hardeman                AZ&PC                  1:35.73 0101068    1:33.29           
            46.22  1:33.29
  3. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn          1:35.61 0100770    1:34.98           
            46.51  1:34.98
  4. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:39.74 0100686    1:35.29           
            47.20  1:35.29
  5. Jessica Baars                 De Albatros            1:41.92 0101966    1:35.93           
            48.23  1:35.93
  6. Yara Weldam                   Aquarijn               1:43.59 0102762    1:40.89           
            49.73  1:40.89
  7. Saskia Pietersen              GoSwim                 1:32.35 0101580    1:41.77           
            49.34  1:41.77
  8. Nikki Jonkman                 GoSwim                 1:47.86 0102600    1:42.38           
            48.47  1:42.38
  9. Ella Rietveld                 AZ&PC                  1:46.97 0102398    1:45.20           
            50.05  1:45.20
 10. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht           1:49.16 0101314    1:48.00           
            53.11  1:48.00
 11. Veerle van Munster            One Team Swimming      1:49.36 0102632    1:48.55           
            52.72  1:48.55
 12. Yasmina Bouhtali              Z.V. Utrecht           2:04.13 0103018    1:58.69           
            54.80  1:58.69
 13. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn          1:55.40 0100080    1:58.87           
            58.80  1:58.87
 14. Joy de Jong                   IJZPC                  2:05.67 0101284    2:03.01           
          1:01.52  2:03.01
 DIS Jolien de Groot,              UZSC                   1:52.15 0101226    1:50.15           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            54.72  1:50.15
AFGE Vera Vanderheyden             AZ&PC                  1:52.80 0103416                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:23.10 0000223    1:24.54           
            42.16  1:24.54
  2. Olivier Jans                  De Fuut                1:26.91 0001815    1:27.19           
            43.45  1:27.19
  3. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien              1:35.40 0002711    1:30.42           
            45.70  1:30.42
  4. Boris Glijn,                  UZSC                   1:37.10 0001349    1:31.29           
            45.92  1:31.29
  5. Roan Buijs                    Aquarijn               1:33.11 0001775    1:32.15           
            44.96  1:32.15
  6. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers         1:28.25 0002395    1:33.30           
            45.60  1:33.30
  7. Andy Huynh                    VZC E&P                1:34.18 0001725    1:36.18           
            46.78  1:36.18
  8. Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn          1:41.29 0001713    1:36.82           
            47.65  1:36.82
  9. Karl van den Burg             GoSwim                 1:39.30 0000553    1:39.42           
            48.81  1:39.42
 10. Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          1:43.13 0001291    1:42.77           
            49.40  1:42.77
 11. Kobus Kuipers                 De Haaien              1:44.47 0000511    1:44.51           
            52.39  1:44.51
 12. Tom de Ruiter                 AZ&PC                  1:51.25 0001751    1:46.26           
            51.38  1:46.26
 13. Niels de Leeuw                One Team Swimming      1:48.51 0003225    1:47.86           
            53.76  1:47.86
 14. Lars van den Burg             GoSwim                 1:39.02 0000565    1:49.17           
            53.84  1:49.17
 15. Mink Rietveld                 AZ&PC                  1:58.77 0002603    1:56.23           
            59.44  1:56.23
 16. Lennart van Aggelen           GoSwim                 2:04.20 0002101    1:56.35           
            56.69  1:56.35
AFGE Sem Koelewijn                 AZ&PC                  1:46.56 0001749                      
  NG Victor Abbink Spaink          De Zwoer               2:02.13 0003363                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:22.43 0002350    1:25.82           
            38.48  1:25.82
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 1:35.56 0000812    1:30.20           
            43.39  1:30.20
  3. Babet Kruger                  VZC E&P                1:36.75 0003390    1:37.19           
            44.60  1:37.19
  4. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            1:40.51 0002484    1:38.36           
            45.70  1:38.36
  5. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:40.41 0000810    1:46.47           
            51.13  1:46.47
  6. Shania Wijk van               De Fuut                1:47.10 0000968    1:50.78           
            52.26  1:50.78
  7. Sanne Zitter                  VZC E&P                2:07.45 0003352    1:52.94           
            53.54  1:52.94
  8. Tara Haze                     GoSwim                 1:56.39 0002892    1:54.52           
            52.23  1:54.52
  9. Lisanne Seising               VZC E&P                2:07.80 0002084    2:00.14           
            55.12  2:00.14
 10. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          2:01.81 0000224    2:05.98           
            56.51  2:05.98
 DIS Anne Middelkoop               IJZPC                  2:13.82 0002606    2:27.03           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:04.54  2:27.03
AFGE Florien de Lange              AZ&PC                  1:50.93 0000190                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
4-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                  5:37.33 9902669    5:21.26           
          1:16.80  2:39.82  5:21.26
  2. Skip de Mönnink               AZ&PC                  5:42.27 9901035    5:21.38           
            36.00  1:17.29  2:40.92  5:21.38
  3. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    5:41.02 9900605    5:32.58           
            37.18  1:18.90  5:32.58
  4. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          6:09.89 9901101    6:09.53           
            39.27  1:22.94  2:56.08  6:09.53
  5. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht           6:32.47 9900823    6:14.25           
            42.30  1:27.90  3:03.59  6:14.25
  6. Max van Keulen                De Duinkikkers         6:23.67 9901999    6:24.24           
            39.93  1:25.65  3:03.69  6:24.24
  7. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         6:41.60 9902947    6:24.34           
            43.65  1:32.52  3:11.81  6:24.34
  8. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           6:51.66 9903229    6:24.88           
            43.00  1:30.45  3:08.41  6:24.88
  9. Joost Paardekooper            VZC E&P                6:25.70 9900197    6:41.77           
            44.17  1:34.48  3:16.83  6:41.77
 10. Bart van Dijk                 de Vuursche            7:00.82 9902099    6:51.69           
            43.16  1:35.36  3:21.55  6:51.69
 11. Alex Algra                    de Vuursche            6:57.80 9901047    6:53.02           
          1:33.48  3:20.48  6:53.02
 12. Tijmen Kuijpers               IJZPC                  6:45.44 9902723    7:03.15           
            46.96  1:39.50  3:29.54  7:03.15
 13. Sijmen Witteveen              AZ&PC                  6:55.49 9902343    7:05.18           
            47.04  1:40.20  3:29.58  7:05.18
 14. Kevin Güngörmüs               AZ&PC                  7:39.80 9903327    7:48.59           
            48.50  1:46.23  3:45.36  7:48.59
 15. Xantier Slijngard             AZ&PC                  7:38.58 9901529    7:49.80           
            49.59  1:48.50  3:49.91  7:49.80
  NG Alex Razzak                   AZ&PC                  6:26.90 9900493                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Nijmeijer               AZ&PC                  1:03.79 0300124      51.52           
  2. Dyonne Stam                   AZ&PC                    55.98 0200292      51.54           
  3. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht             50.28 0200936      51.80           
  4. Djelo Gudde                   AZ&PC                    58.15 0200402      57.45 FJ 1      
  5. Merel Besseling               AZ&PC                  1:00.09 0200242      57.45 FJ 2      
  6. Monica Walen                  De Haaien              1:00.05 0200428      59.48           
  7. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              1:03.46 0200360    1:07.57           
 DIS Joëlle Engel                  Woerden                1:27.06 0300276    1:20.17           
        VA - Na de start en/of keerpunt meer dan één arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn            44.31 0100049      41.08           
  2. Mart Niehoff                  De Zwoer                 44.23 0100759      43.06           
  3. Stanley Huynh                 VZC E&P                  50.35 0101253      45.67           
  4. Sebastiaan van der Meer       AZ&PC                    48.92 0100913      46.94           
  5. Daen Spoor                    VZC E&P                  47.69 0101117      47.50           
  6. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist           53.15 0101817      47.72           
  7. Tim Kannegieter               de Vuursche              48.45 0200175      47.84           
  8. Koen van Keulen               De Duinkikkers           51.26 0100379      48.16           
  9. Bas van Bentum                GoSwim                   54.01 0101109      48.31           
 10. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel      51.23 0101667      49.62           
 11. Rick Haanschoten              De Haaien                57.68 0100291      52.81           
 12. Jarmo ten Broek               AZ&PC                    58.19 0100085      53.73           
 13. Floyd de Mönnink              AZ&PC                    59.67 0200143      54.27           
 14. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht             55.03 0101379      54.80           
 15. Martijn Bolander              De Fuut                  56.41 0102107      55.16           
 16. Milan de Roo                  One Team Swimming        55.26 0102215      55.47           
 17. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht           1:02.25 0101857    1:00.29           
 DIS Bob Broeze                    AZ&PC                    52.66 0200073      57.90           
        VA - Na de start en/of keerpunt meer dan één arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:22.59 0002350    1:22.32           
            40.22  1:22.32
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 1:28.51 0000812    1:23.82           
            41.43  1:23.82
  3. Babet Kruger                  VZC E&P                1:36.79 0003390    1:27.89           
            43.00  1:27.89
  4. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:31.09 0000810    1:29.25           
            42.09  1:29.25
  5. Shania Wijk van               De Fuut                1:39.79 0000968    1:31.18           
            45.79  1:31.18
  6. Sofie van Gijssel             Woerden                1:34.70 0000850    1:32.38           
            43.84  1:32.38
  7. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          1:34.29 0000224    1:33.15           
            45.05  1:33.15
  8. Tara Haze                     GoSwim                 1:45.04 0002892    1:38.13           
            48.64  1:38.13
  9. Renske Tinnevelt              AZ&PC                  1:47.51 0003604    1:38.87           
            48.89  1:38.87
 10. Belle Loogman                 Zwemclub Zeist         1:52.45 0003878    1:40.96           
            48.48  1:40.96
 11. Lisanne Seising               VZC E&P                1:40.60 0002084    1:41.40           
            50.35  1:41.40
 12. Anne Middelkoop               IJZPC                  1:42.37 0002606    1:43.64           
            51.20  1:43.64
 13. June van Groesen              Zwemclub Zeist         1:47.42 0003880    1:44.54           
            51.27  1:44.54
 14. Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          1:46.07 0001916    1:46.09           
            51.94  1:46.09
 15. Sarah Datema                  Woerden                1:53.51 0003836    1:47.28           
            50.94  1:47.28
 DIS Tessa Boudour                 Woerden                1:45.57 0003658    1:40.85           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.73  1:40.85
 DIS Sanne Zitter                  VZC E&P                1:59.98 0003352    1:49.02           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.42  1:49.02
AFGE Florien de Lange              AZ&PC                  1:42.02 0000190                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                  1:24.23 9902669    1:22.35           
            37.92  1:22.35
  2. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:30.99 9900605    1:32.31           
            42.43  1:32.31
  3. Skip de Mönnink               AZ&PC                  1:36.92 9901035    1:37.47           
            43.26  1:37.47
  4. Max van Keulen                De Duinkikkers         1:45.91 9901999    1:40.01           
            46.77  1:40.01
  5. Tijmen Kuijpers               IJZPC                  1:47.59 9902723    1:41.66           
            47.04  1:41.66
  6. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:48.74 9901101    1:44.45           
            47.00  1:44.45
  7. Alex Algra                    de Vuursche            1:50.46 9901047    1:44.98           
            46.50  1:44.98
  8. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           1:56.33 9903229    1:50.69           
            48.25  1:50.69
  9. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:52.73 9902947    1:57.29           
            53.78  1:57.29
 10. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:58.17 9900197    1:57.78           
            53.03  1:57.78
 11. Bart van Dijk                 de Vuursche            2:13.68 9902099    2:06.57           
            56.16  2:06.57
AFGE Alex Razzak                   AZ&PC                  1:51.25 9900493                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Barten                  IJZPC                  3:21.78 0101282    3:12.20           
            45.77  3:12.20
  2. Ellen Boot                    AZ&PC                  3:18.09 0100154    3:12.47           
            43.26  3:12.47
  3. Elise Hardeman                AZ&PC                  3:23.53 0101068    3:24.68           
            47.12  3:24.68
  4. Yara Weldam                   Aquarijn               3:31.17 0102762    3:29.08           
            52.00  3:29.08
  5. Saskia Pietersen              GoSwim                 3:27.60 0101580    3:30.31           
            49.22  3:30.31
  6. Sanne van Walsem              VZC E&P                3:34.40 0100686    3:34.57           
            54.26  3:34.57
  7. Jessica Baars                 De Albatros            3:36.18 0101966    3:35.40           
            52.48  3:35.40
  8. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn          3:40.17 0100770    3:36.74           
            53.68  3:36.74
  9. Mahres van Walsem             VZC E&P                4:04.39 0100688    3:55.39           
            57.43  3:55.39
 10. Veerle van Munster            One Team Swimming      3:59.08 0102632    3:55.85           
            58.46  3:55.85
 DIS Drew van Huizen               Z.V. Utrecht           4:01.98 0101314    3:47.34           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC/RF
            51.91  3:47.34
 DIS Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn          3:59.74 0100080    3:58.50           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.56  3:58.50
 DIS Ella Rietveld                 AZ&PC                  4:15.44 0102398    4:02.75           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            55.63  4:02.75
 DIS Joy de Jong                   IJZPC                  4:29.85 0101284    4:13.67           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD/VC
          1:04.09  4:13.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                3:02.50 0000223    2:59.95           
            37.66  2:59.95
  2. Olivier Jans                  De Fuut                3:08.09 0001815    3:04.43           
            42.68  3:04.43
  3. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien              3:15.60 0002711    3:05.81           
            41.25  3:05.81
  4. Roan Buijs                    Aquarijn               3:08.81 0001775    3:11.54           
            41.53  3:11.54
  5. Andy Huynh                    VZC E&P                3:22.69 0001725    3:22.94           
            51.19  3:22.94
  6. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers         3:30.97 0002395    3:25.11           
            47.70  3:25.11
  7. Bram Buijvoets                De Duinkikkers         3:43.54 0001225    3:30.95           
            52.07  3:30.95
  8. Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn          3:36.81 0001713    3:34.20           
            50.82  3:34.20
  9. Kobus Kuipers                 De Haaien              3:45.85 0000511    3:48.51           
            52.16  3:48.51
 10. Mink Rietveld                 AZ&PC                  4:07.44 0002603    3:54.47           
            58.34  3:54.47
 11. Lennart van Aggelen           GoSwim                 4:16.84 0002101    4:19.26           
          1:11.80  4:19.26
 DIS Sem Voormolen                 De Haaien              3:33.04 0000497                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          3:45.54 0001291                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dyonne Stam                   AZ&PC                  1:48.47 0200292    1:42.19           
            49.86  1:42.19
  2. Lieke Nijmeijer               AZ&PC                  1:50.12 0300124    1:42.31           
            50.78  1:42.31
  3. Femke van Boheemen            De Haaien              1:59.76 0201506    1:47.36           
            49.68  1:47.36
  4. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           2:01.66 0200936    1:49.36           
            53.17  1:49.36
  5. Merel Besseling               AZ&PC                  1:53.89 0200242    1:51.12           
            57.36  1:51.12
  6. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              1:54.59 0200360    1:53.81           
            55.69  1:53.81
  7. Monica Walen                  De Haaien              1:55.97 0200428    1:55.64           
            59.92  1:55.64
 DIS Djelo Gudde                   AZ&PC                  1:42.50 0200402    1:39.60           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.16  1:39.60
AFGE Maartje de Klaver             De Zwoer               2:26.54 0200754                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn          1:32.09 0100049    1:29.89           
            44.36  1:29.89
  2. Sebastiaan van der Meer       AZ&PC                  1:34.85 0100913    1:32.51           
            45.17  1:32.51
  3. Koen van Keulen               De Duinkikkers         1:41.06 0100379    1:38.29           
            48.01  1:38.29
  4. Rick Haanschoten              De Haaien              1:45.65 0100291    1:40.55           
            49.53  1:40.55
  5. Bas van Bentum                GoSwim                 1:42.71 0101109    1:40.64           
            49.02  1:40.64
  6. Tim Kannegieter               de Vuursche            1:43.00 0200175    1:41.28           
            48.71  1:41.28
  7. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:45.38 0101667    1:41.54           
            51.59  1:41.54
  8. Bob Broeze                    AZ&PC                  1:58.00 0200073    1:42.71           
            49.60  1:42.71
  9. Floyd de Mönnink              AZ&PC                  1:50.33 0200143    1:45.86           
            50.45  1:45.86
 10. Jarmo ten Broek               AZ&PC                  1:53.68 0100085    1:46.10           
            50.71  1:46.10
 11. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist         1:52.32 0101817    1:46.21           
            49.72  1:46.21
 12. Anthony Huynh                 VZC E&P                1:54.45 0200605    1:48.69           
            52.88  1:48.69
 13. Benjamin Lotfolahian          AZ&PC                  1:50.74 0200331    1:51.71           
            54.03  1:51.71
 DIS Daen Spoor                    VZC E&P                1:45.95 0101117                      
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen. (geen tijden noteren)
            47.31
 DIS Mart Niehoff                  De Zwoer               1:29.64 0100759    1:28.35           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.68  1:28.35
 DIS Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht           1:41.82 0101379    1:37.66           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC/RD
          1:37.66
 DIS Danny Seising                 VZC E&P                1:55.90 0200081    1:47.59           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.16  1:47.59
 DIS Stanley Huynh                 VZC E&P                1:46.94 0101253    1:51.31           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            54.09  1:51.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia Schouten              GoSwim                 1:30.51 0000812    1:31.88           
            44.22  1:31.88
  2. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:36.77 0002350    1:34.61           
            45.33  1:34.61
  3. Babet Kruger                  VZC E&P                1:40.06 0003390    1:37.30           
            47.81  1:37.30
  4. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:39.80 0000810    1:38.12           
            47.09  1:38.12
  5. June van Groesen              Zwemclub Zeist         1:44.04 0003880    1:40.84           
            48.32  1:40.84
  6. Belle Loogman                 Zwemclub Zeist         1:46.80 0003878    1:46.68           
            50.83  1:46.68
  7. Renske Tinnevelt              AZ&PC                  1:51.51 0003604    1:47.20           
            50.80  1:47.20
  8. Sofie van Gijssel             Woerden                1:48.93 0000850    1:47.54           
            51.03  1:47.54
  9. Tara Haze                     GoSwim                 1:52.57 0002892    1:48.96           
            52.57  1:48.96
 10. Anne Middelkoop               IJZPC                  1:51.45 0002606    1:50.69           
            52.06  1:50.69
 11. Tessa Boudour                 Woerden                1:59.72 0003658    1:51.43           
            55.02  1:51.43
 12. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          1:48.76 0000224    1:51.91           
            52.72  1:51.91
 13. Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          1:50.06 0001916    1:52.85           
            53.16  1:52.85
 14. Lisanne Seising               VZC E&P                1:52.27 0002084    1:56.18           
            53.83  1:56.18
 15. Sanne Zitter                  VZC E&P                2:10.45 0003352    2:07.75           
            58.64  2:07.75
AFGE Florien de Lange              AZ&PC                  1:44.57 0000190                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                  1:10.60 9902669    1:09.31           
            33.97  1:09.31
  2. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:10.85 9900605    1:10.57 FJ 1      
            34.37  1:10.57
  3. Skip de Mönnink               AZ&PC                  1:09.46 9901035    1:10.57 FJ 2      
            34.47  1:10.57
  4. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:19.33 9901101    1:19.30           
            37.83  1:19.30
  5. Bart van Dijk                 de Vuursche            1:24.70 9902099    1:21.04           
            38.89  1:21.04
  6. Alex Algra                    de Vuursche            1:28.56 9901047    1:21.56           
            40.20  1:21.56
  7. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht           1:29.77 9900823    1:22.10           
            38.89  1:22.10
  8. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:24.80 9902947    1:23.06           
            40.00  1:23.06
  9. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           1:25.13 9903229    1:25.40           
            38.60  1:25.40
 10. Daniël Harmsen                AZ&PC                  1:32.80 9903841    1:26.19           
            41.92  1:26.19
 11. Tom Niehoff                   De Zwoer               1:34.95 9903349    1:28.02           
            42.36  1:28.02
 12. Tijmen Kuijpers               IJZPC                  1:26.70 9902723    1:30.86           
            44.38  1:30.86
 13. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:27.48 9900197    1:31.73           
            42.16  1:31.73
 14. Kevin Güngörmüs               AZ&PC                       NT 9903327    1:34.41           
            43.59  1:34.41
AFGE Alex Razzak                   AZ&PC                  1:24.19 9900493                      
AFGE Max Kunz                      VZC E&P                1:12.06 9900401                      
AFGE Sijmen Witteveen              AZ&PC                  1:31.41 9902343                      
AFGE Oetse Donner                  AZ&PC                  1:23.68 9903283                      
AFGE Xantier Slijngard             AZ&PC                  1:33.22 9901529                      
AFGE Yoerik Muthert                Woerden                1:39.15 9901331                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen Boot                    AZ&PC                  1:38.66 0100154    1:40.00           
            48.57  1:40.00
  2. Yara Weldam                   Aquarijn               1:50.04 0102762    1:44.29           
            49.93  1:44.29
  3. Sanne Barten                  IJZPC                  1:46.20 0101282    1:45.19           
            50.29  1:45.19
  4. Elin Harms                    GoSwim                 1:52.49 0102598    1:47.10           
            49.37  1:47.10
  5. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:54.60 0100686    1:52.90           
            54.93  1:52.90
  6. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn          1:51.18 0100770    1:52.92           
            52.02  1:52.92
  7. Jessica Baars                 De Albatros            1:50.57 0101966    1:54.16           
            55.48  1:54.16
  8. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht           2:00.25 0101314    1:54.36           
            53.95  1:54.36
  9. Saskia Pietersen              GoSwim                 1:52.12 0101580    1:56.37           
            54.91  1:56.37
 10. Mahres van Walsem             VZC E&P                1:59.45 0100688    1:57.37           
            56.52  1:57.37
 11. Joy de Jong                   IJZPC                  2:08.07 0101284    2:01.09           
            59.65  2:01.09
 12. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn          2:06.10 0100080    2:02.28           
            57.81  2:02.28
 13. Veerle van Munster            One Team Swimming      1:58.25 0102632    2:06.61           
          1:00.50  2:06.61
 14. Kalijn van Hemert             Woerden                2:15.91 0101588    2:18.12           
          1:05.01  2:18.12
 DIS Elise Hardeman                AZ&PC                  1:49.38 0101068    1:47.78           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            51.56  1:47.78
 DIS Ella Rietveld                 AZ&PC                  2:15.42 0102398    2:10.71           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:02.00  2:10.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:37.08 0000223    1:36.46           
          1:36.46
  2. Boris Glijn,                  UZSC                   1:44.89 0001349    1:43.12           
          1:43.12
  3. Andy Huynh                    VZC E&P                1:42.84 0001725    1:43.40           
            48.63  1:43.40
  4. Sem Voormolen                 De Haaien              1:44.85 0000497    1:43.42           
            49.82  1:43.42
  5. Olivier Jans                  De Fuut                1:44.50 0001815    1:43.97           
          1:43.97
  6. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien              1:48.33 0002711    1:48.70           
            51.76  1:48.70
  7. Karl van den Burg             GoSwim                 1:53.39 0000553    1:53.84           
          1:53.84
  8. David van Helm                De Fuut                1:55.60 0003681    1:55.07           
          1:55.07
  9. Jasper Schaafsma              Woerden                1:56.45 0000403    1:56.42           
            55.16  1:56.42
 10. Roan Buijs                    Aquarijn               1:53.39 0001775    1:57.13           
            54.93  1:57.13
 11. Bram Buijvoets                De Duinkikkers         1:58.76 0001225    1:57.59           
          1:57.59
 12. Lars van den Burg             GoSwim                 1:54.34 0000565    1:58.42           
            56.26  1:58.42
 13. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers         1:59.31 0002395    2:00.28           
            57.32  2:00.28
 14. Lennart van Aggelen           GoSwim                 2:05.83 0002101    2:05.29           
            59.29  2:05.29
 DIS Kobus Kuipers                 De Haaien              2:02.85 0000511    1:57.80           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:57.80
 DIS Mink Rietveld                 AZ&PC                  2:06.86 0002603    2:04.06           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD/SL
          2:04.06
AFGE Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          1:53.97 0001291                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dyonne Stam                   AZ&PC                  1:46.92 0200292    1:44.79           
          1:44.79
  2. Lieke Nijmeijer               AZ&PC                  1:44.13 0300124    1:45.67 FJ 1      
          1:45.67
  3. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           1:44.44 0200936    1:45.67 FJ 2      
          1:45.67
  4. Femke van Boheemen            De Haaien              1:52.71 0201506    1:46.45           
          1:46.45
  5. Monica Walen                  De Haaien              1:50.56 0200428    1:47.18           
          1:47.18
  6. Djelo Gudde                   AZ&PC                  1:47.79 0200402    1:48.92           
          1:48.92
  7. Merel Besseling               AZ&PC                  1:53.50 0200242    1:54.17           
          1:54.17
  8. Joëlle Engel                  Woerden                2:34.91 0300276    2:17.00           
          2:17.00
 DIS Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              2:00.12 0200360    2:10.42           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:10.42
AFGE Maartje de Klaver             De Zwoer               2:24.90 0200754                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan van der Meer       AZ&PC                  1:38.08 0100913    1:34.96           
          1:34.96
  2. Daen Spoor                    VZC E&P                1:37.09 0101117    1:36.94           
          1:36.94
  3. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:39.18 0101667    1:38.64           
          1:38.64
  4. Rick Haanschoten              De Haaien              1:44.85 0100291    1:42.77           
          1:42.77
  5. Bob Broeze                    AZ&PC                  1:42.40 0200073    1:43.96           
          1:43.96
  6. Tim Kannegieter               de Vuursche            1:42.90 0200175    1:44.17           
          1:44.17
  7. Stefan Rooze                  De Fuut                1:46.64 0102461    1:45.18           
          1:45.18
  8. Danny Seising                 VZC E&P                1:44.62 0200081    1:45.75           
          1:45.75
  9. Stanley Huynh                 VZC E&P                1:46.34 0101253    1:46.23           
          1:46.23
 10. Jarmo ten Broek               AZ&PC                  1:48.31 0100085    1:48.73           
          1:48.73
 11. Milan de Roo                  One Team Swimming      1:48.06 0102215    1:48.76           
          1:48.76
 12. Christiaan Smit               De Fuut                1:52.08 0102463    1:50.83           
          1:50.83
 13. Floyd de Mönnink              AZ&PC                  1:52.93 0200143    1:51.58           
          1:51.58
 14. Anthony Huynh                 VZC E&P                1:53.92 0200605    1:52.42           
          1:52.42
 15. Martijn Bolander              De Fuut                1:54.32 0102107    1:53.99 FJ 1      
          1:53.99
 16. Wim van Duuren                Woerden                1:59.44 0102103    1:53.99 FJ 2      
          1:53.99
 DIS Koen van Keulen               De Duinkikkers         1:39.10 0100379    1:37.29           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:37.29
 DIS Austin Namesnik               Zwemclub Zeist         1:45.17 0101817    1:44.74           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:44.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 5:31.13 0002350    5:31.69           
            34.78  1:15.27  2:41.11  5:31.69
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 5:58.48 0000812    5:43.02           
            38.36  1:21.62  2:49.74  5:43.02
  3. Shania Wijk van               De Fuut                6:11.72 0000968    6:04.64           
          1:23.69  2:56.87  6:04.64
  4. Babet Kruger                  VZC E&P                6:20.24 0003390    6:14.99           
          1:32.23  3:08.68  6:14.99
  5. Renske Bijeman,               UZSC                   6:18.40 0000806    6:16.80           
            41.80  1:29.20  3:07.02  6:16.80
  6. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            6:31.62 0002484    6:26.95           
          1:31.86  3:10.04  6:26.95
  7. Lisanne Seising               VZC E&P                6:37.75 0002084    6:32.61           
          1:34.98  3:16.79  6:32.61
  8. Quinty Jansen                 GoSwim                 6:37.25 0000810    6:35.41           
            48.61  1:38.37  3:19.92  6:35.41
  9. Tara Haze                     GoSwim                 6:53.02 0002892    6:54.89           
          1:40.07  3:28.17  6:54.89
 10. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          6:44.75 0000224    7:04.60           
            45.82  1:37.07  3:26.23  7:04.60
 11. Renske Tinnevelt              AZ&PC                  7:07.62 0003604    7:10.38           
            48.44  1:42.66  3:32.02  7:10.38
 12. Anne Middelkoop               IJZPC                  7:20.27 0002606    7:20.43           
          1:45.37  7:20.43
 13. Sanne Zitter                  VZC E&P                7:16.00 0003352    7:21.81           
            50.64  1:48.25  3:38.79  7:21.81
AFGE Florien de Lange              AZ&PC                  6:33.01 0000190                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 6
5-6-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                  2:53.46 9902669    2:53.91           
            38.74  2:53.91
  2. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    2:58.41 9900605    3:00.14           
          3:00.14
  3. Max van Keulen                De Duinkikkers         3:32.30 9901999    3:14.61           
          3:14.61
  4. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht           3:29.81 9900823    3:21.66           
            45.94  3:21.66
  5. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         3:26.37 9902947    3:25.56           
          3:25.56
  6. Daniël Harmsen                AZ&PC                  3:31.29 9903841    3:25.79           
            48.83  3:25.79
  7. Alex Algra                    de Vuursche            3:33.59 9901047    3:27.99           
            46.82  3:27.99
  8. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           3:39.20 9903229    3:35.54           
            48.29  3:35.54
  9. Joost Paardekooper            VZC E&P                3:32.60 9900197    3:36.86           
            54.86  3:36.86
 10. Bart van Dijk                 de Vuursche            3:48.66 9902099    3:46.11           
            55.73  3:46.11
 11. Maarten van Vliet             One Team Swimming      4:32.42 9904117    4:04.60           
          4:04.60
 DIS Tijmen Kuijpers               IJZPC                  3:29.40 9902723    3:30.73           
        SM - Bij het keer- en/of eindpunt in het geheel niet aangetikt.
            47.02  3:30.73
 DIS Kevin Güngörmüs               AZ&PC                  4:08.83 9903327    4:07.00           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:05.63  4:07.00
AFGE Alex Razzak                   AZ&PC                  3:25.05 9900493                      
AFGE Skip de Mönnink               AZ&PC                  3:06.62 9901035                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht