Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd deel 5 Zaandam
Zaandam, 17.4.2011


Programmanr. 1
17-4-2011
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxine SchaapZaanstad (SG)NT00015126:05.97
50m:
100m:
40.27
1:25.39
150m:
200m:
2:12.62
2:59.81
250m:
300m:
3:47.61
4:35.23
350m:
400m:
5:23.03
6:05.97
2.Kirsten DijkmanKzc6:44.6000008426:18.65
50m:
100m:
42.34
1:30.43
150m:
200m:
2:17.86
3:06.72
250m:
300m:
3:55.46
4:44.69
350m:
400m:
5:32.89
6:18.65
3.Melissa ZeemanZaanstad (SG)NT00038046:20.61
50m:
100m:
42.78
1:28.52
150m:
200m:
2:16.34
3:05.24
250m:
300m:
3:55.01
4:44.25
350m:
400m:
5:32.92
6:20.61
4.Chayenne MoskKzc7:26.4100010226:36.12
50m:
100m:
42.91
1:34.22
150m:
200m:
2:25.43
3:16.65
250m:
300m:
4:08.10
4:59.43
350m:
400m:
5:49.31
6:36.12
5.Sarah DekkerZV HaerlemNT00023626:37.74
50m:
100m:
46.38
1:38.26
150m:
200m:
2:29.04
3:21.04
250m:
300m:
4:12.00
5:02.07
350m:
400m:
5:52.40
6:37.74
6.Fabienne ScholingZwemvereniging HoornNT00043806:38.46
50m:
100m:
41.98
1:30.06
150m:
200m:
2:19.36
3:10.28
250m:
300m:
4:02.37
4:54.96
350m:
400m:
5:45.47
6:38.46
7.Lieke RoggeZaanstad (SG)NT00017126:39.92
50m:
100m:
43.70
1:32.64
150m:
200m:
2:25.04
3:16.72
250m:
300m:
4:07.56
4:59.64
350m:
400m:
5:52.65
6:39.92
8.Devenij StijnmanZV HaerlemNT00037206:42.63
50m:
100m:
42.94
1:31.30
150m:
200m:
2:21.18
3:13.03
250m:
300m:
4:05.86
4:59.08
350m:
400m:
5:52.58
6:42.63
9.Melissa VallingaZaanstad (SG)NT00016766:44.83
50m:
100m:
46.75
1:38.60
150m:
200m:
2:31.96
3:24.51
250m:
300m:
4:17.58
5:08.04
350m:
400m:
5:58.85
6:44.83
10.Shira de HaanOeza7:19.2000011307:02.92
50m:
100m:
44.79
1:38.09
150m:
200m:
2:33.68
3:30.91
250m:
300m:
4:25.30
5:21.57
350m:
400m:
6:15.87
7:02.92
11.Jeannine PosZaanstad (SG)NT00017107:21.97
50m:
100m:
44.88
1:38.35
150m:
200m:
2:34.97
3:33.04
250m:
300m:
4:30.35
5:26.63
350m:
400m:
6:24.33
7:21.97
12.Hanna BergkampZV HaerlemNT00044647:26.40
50m:
100m:
43.89
1:39.78
150m:
200m:
2:37.46
3:36.12
250m:
300m:
4:33.21
5:31.84
350m:
400m:
6:30.64
7:26.40
13.Nadine DolfingHpcNT00011167:29.22
50m:
100m:
49.63
1:45.91
150m:
200m:
2:43.59
3:42.16
250m:
300m:
4:38.90
5:37.97
350m:
400m:
6:35.77
7:29.22
14.Quinty VeenmanA.z.v.d.NT00023247:40.05
50m:
100m:
47.96
1:43.36
150m:
200m:
2:40.73
3:40.25
250m:
300m:
4:39.83
5:38.42
350m:
400m:
6:40.80
7:40.05
15.Famke van HeckZwemvereniging HoornNT00025787:41.34
50m:
100m:
50.11
1:45.35
150m:
200m:
2:43.86
3:41.21
250m:
300m:
4:40.24
5:36.48
350m:
400m:
6:39.81
7:41.34
16.Alexandra KestingOezaNT00036247:45.71
50m:
100m:
44.76
1:40.86
150m:
200m:
2:38.63
3:35.22
250m:
300m:
4:37.71
5:41.26
350m:
400m:
6:44.46
7:45.71
17.Veerle VermeijZV HaerlemNT00037168:09.39
50m:
100m:
52.25
1:51.78
150m:
200m:
2:53.25
3:53.57
250m:
300m:
4:59.03
5:59.57
350m:
400m:
7:02.03
8:09.39


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-4-2011
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tara van LeeuwenKzc1:59.2702011121:55.59
2.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn2:17.2702003962:01.00
3.Merel KrijgsmanA.z.v.d.NT02015282:08.11
4.Sofie van EsveldDwt2:10.6503006542:08.99
5.Xena GijzenZV HaerlemNT02007762:09.70
6.Tamara AartsDwtNT03004922:32.25
DISBritt van den DobbelsteenZaanstad (SG)1:50.6302005121:50.19SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISNouska de ReusZaanstad (SG)2:11.9002008302:17.88VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISMerel WoudaZwemvereniging HoornNT02006302:25.34RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-4-2011
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem DikZaanstad (SG)34.48010044533.80
2.Roel GaalOeza38.12010117337.95
3.Max VonkZaanstad (SG)39.06010071338.03
4.Mitchell RijksZaanstad (SG)38.31010271938.18
5.Sjoerd JongertA.z.v.d.38.34010042738.43
6.Remco JakZaanstad (SG)41.61010103940.12
7.Jorn DekkerZaanstad (SG)42.92010045340.59
8.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn42.05010046741.32
9.Frank BouquetA.z.v.d.46.74010227941.96
10.Matthé KnolZaanstad (SG)43.43010030942.11
11.Kenzo DoerkZaanstad (SG)39.99010103742.22
12.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn42.67020022143.73
13.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)46.02010175744.36
14.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn46.69020036144.50
15.Kenan CörüzDwt46.18030035745.58
16.Mitch KolkmanZV Haerlem45.39020121147.85
17.Floris KooiZaanstad (SG)46.15010080149.54
18.Moreno StijnmanZV HaerlemNT030044349.73
19.Ivar KramerZaanstad (SG)49.46010164753.82
NGIlir IhtijarevicDwt53.090102281


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-4-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julia EijerZaanstad (SG)NT01004563:13.87
50m:39.76100m:1:30.35150m:2:29.55200m:3:13.87
2.Nikky KeijzerZaanstad (SG)NT01028863:20.55
50m:41.26100m:1:33.66150m:2:31.96200m:3:20.55
3.Naomi BuurOeza3:56.2501015203:41.83FJ 1
50m:56.19200m:3:41.83
4.Femke RitmanKzc3:52.7501002863:41.83FJ 2
50m:55.77100m:1:50.64150m:2:54.72200m:3:41.83
5.Rachel JahnZaanstad (SG)NT01009583:42.54
50m:50.29100m:1:44.81150m:2:48.59200m:3:42.54
6.Venna FassaertZaanstad (SG)NT01014104:05.75
50m:59.04100m:2:00.85150m:3:05.06200m:4:05.75
7.Indy HooijschuurZaanstad (SG)NT01021304:10.85
50m:1:00.30100m:2:02.14150m:3:10.24200m:4:10.85
8.Bianca KosterZaanstad (SG)NT01006304:16.40
50m:1:04.68100m:2:03.98150m:3:18.91200m:4:16.40
9.Zoe HalverkansZV HaerlemNT01029004:17.46
50m:58.99100m:2:10.35150m:3:15.82200m:4:17.46
10.Deborah HartmanHpcNT01003264:23.64
50m:1:07.43200m:4:23.64
11.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)NT01019304:31.30
50m:1:14.14100m:2:19.23150m:3:26.60200m:4:31.30
DISIsis KeijzerZV HaerlemNT01010663:55.53RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:56.55100m:1:54.68150m:3:03.10200m:3:55.53
AFGEMSanne BaardseZwemvereniging HoornNT0101630
AFGEMYara GaljeZaanstad (SG)NT0100372


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-4-2011
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn31.88000032131.60
2.Phil BrantjesKzc34.46000048533.37
3.Gino de GrootZaanstad (SG)33.51000089533.67
4.Nick van der WoudeZV Haerlem35.38000139135.04
5.Marco WempeZV Haerlem36.28000083536.42
6.Ian WelborenKzc37.66000186336.86
7.Lucas JakZaanstad (SG)39.53000112737.41
8.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)39.18000116537.88
9.Jarno PomstraZwemvereniging Hoorn41.52000368738.85
10.Bas BetsZaanstad (SG)39.49000105939.16
11.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)41.54000353140.16
12.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)44.22000150540.71
13.Baran MattagiZaanstad (SG)42.37000390140.81
14.Koen KroepZV Haerlem45.21000257542.44
15.Emre UysalDwt43.16000346542.77
16.Patrick AartsDwt42.99000167142.81
17.Pepijn van RuttenZV Haerlem42.70000285143.46


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-4-2011
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:29.9200015121:31.74
2.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:36.6500016761:32.57
3.Melissa ZeemanZaanstad (SG)NT00038041:34.18
4.Chayenne MoskKzc1:32.1800010221:34.69
5.Devenij StijnmanZV HaerlemNT00037201:35.77
6.Shira de HaanOeza1:35.3200011301:36.46
7.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:38.4600017121:38.59
8.Jasmijn WoudaZwemvereniging Hoorn1:47.7800016961:39.89
9.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:43.8300043801:41.71
10.Sarah DekkerZV Haerlem1:44.0000023621:42.00
11.Hanna BergkampZV HaerlemNT00044641:46.08
12.Veerle VermeijZV HaerlemNT00037161:46.54
13.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn1:50.5300025781:48.96
14.Quinty VeenmanA.z.v.d.1:47.1400023241:52.34
15.Alexandra KestingOeza2:02.1600036241:53.96
16.Nadine DolfingHpc2:00.0600011161:56.50
DISKirsten DijkmanKzc1:42.4600008421:40.12RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJeannine PosZaanstad (SG)1:52.9600017101:45.19RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-4-2011
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley BosHpc1:19.8999012411:17.98
2.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:19.7299014911:18.76
3.Mike MoriannerKzc1:21.9999021371:19.98
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:24.3799016431:25.60
5.Tim KieftZaanstad (SG)1:27.6899019211:25.73
6.Pascal BenjaminsA.z.v.d.1:39.1399023791:26.24
7.Kaj van der PalKzc1:29.5899021351:27.41
8.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:28.2599007131:27.50
9.Koen GaalOeza1:29.4399011131:28.81
10.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:28.6599018691:30.31
11.Zyco van EsveldDwt1:40.2699038431:31.28
12.Roy VlielandOeza1:39.3499015171:31.70
13.Erno VriensZaanstad (SG)1:35.0799025871:32.94
14.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:36.3299005711:34.64
15.Sam van GroenHpc1:37.5199015771:37.90
16.Kevin NillesenZaanstad (SG)1:48.9399025831:41.04
17.Olaf LitjensOezaNT99030111:44.47
18.Basil BarrettZaanstad (SG)1:49.5199021571:45.91
19.Maarten van der VeenA.z.v.d.1:46.2799023811:49.75
NGStijn HuitengaZV Haerlem1:34.949901747


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-4-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)2:49.6798032282:46.65
50m:35.99200m:2:46.65
2.Melina KnolZaanstad (SG)2:52.4598022322:47.05
50m:36.04100m:1:20.50150m:2:12.14200m:2:47.05
3.Kelsey OkkersZaanstad (SG)2:54.7898010622:48.24
50m:37.32200m:2:48.24
4.Anouk van DamZV HaerlemNT98000322:52.38
50m:35.18100m:1:18.75150m:2:12.76200m:2:52.38
5.Anouk DijkmanKzc2:58.3898015183:00.68
50m:41.75100m:1:25.81150m:2:20.03200m:3:00.68
6.Femke StevensZaanstad (SG)3:04.9299015463:01.08
50m:40.84100m:1:26.03150m:2:19.12200m:3:01.08
7.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn3:04.3399005623:05.19
50m:39.21100m:1:24.95150m:2:23.11200m:3:05.19
8.Kim KenbeekZaanstad (SG)3:07.4199023123:07.30
50m:40.43100m:1:30.97150m:2:25.96200m:3:07.30
9.Veerle ClaassenHpc3:06.6898007823:09.38
50m:43.69200m:3:09.38
10.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)3:28.5599035103:16.16
50m:45.80100m:1:34.53150m:2:34.81200m:3:16.16
11.Florianne BultjeZV Haerlem3:21.1898043423:17.49
50m:41.23100m:1:31.09150m:2:31.23200m:3:17.49
12.Noa DikZaanstad (SG)3:26.2798048363:18.48
50m:43.93100m:1:34.96150m:2:32.06200m:3:18.48
13.Danai LytrokapiHpc3:21.9498058703:20.17
50m:45.26200m:3:20.17
14.Edith KristZV Haerlem3:30.3799019543:24.38
50m:47.43100m:1:40.05150m:2:36.39200m:3:24.38
15.Vera KominZV Haerlem3:33.3299032403:26.54
50m:50.14100m:1:42.45150m:2:40.53200m:3:26.54
16.Virginie van ZundertA.z.v.d.3:31.4998049783:28.76
50m:48.96200m:3:28.76
17.Shirley LippusKzc3:38.6499014063:29.76
50m:53.89200m:3:29.76
18.Japke KolkmanZV Haerlem3:40.3099046823:29.85
50m:52.18100m:1:47.17150m:2:44.07200m:3:29.85
19.Carmen TavenierZaanstad (SG)3:28.2299041783:32.05
50m:51.99100m:1:45.12150m:2:44.26200m:3:32.05
20.Merel HooijschuurZaanstad (SG)3:54.8599046303:33.05FJ 1
50m:45.38200m:3:33.05
21.Suzanne van der AardwegZV Haerlem3:41.4898039943:33.05FJ 2
50m:52.11100m:1:46.54150m:2:48.16200m:3:33.05
22.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)3:30.9599017483:33.61
50m:52.25100m:1:43.92150m:2:47.00200m:3:33.61
23.Suzanne IvensOeza3:36.6299029043:40.45
50m:54.36100m:1:51.75150m:2:53.83200m:3:40.45
24.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)3:28.8898035323:47.54
50m:55.00200m:3:47.54
25.Priscilla AartsDwt4:02.5198046104:01.85
50m:56.46100m:2:02.53150m:3:09.91200m:4:01.85
26.Laura HartmanHpc3:57.9898005544:05.68
50m:1:03.18100m:2:06.79150m:3:13.21200m:4:05.68
27.Tessa LabesZaanstad (SG)NT99044744:11.85
50m:1:00.26100m:2:03.68150m:3:11.12200m:4:11.85
28.Cleo KeijzerZV Haerlem4:21.4498045244:18.24
50m:59.70200m:4:18.24
NG.ZAMarielle VijverZwemvereniging Hoorn2:50.789800336
AFGEMChantal BouquetZaanstad (SG)3:33.229803842


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-4-2011
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)2:38.5197019932:14.47
50m:31.68100m:1:05.99150m:1:40.78200m:2:14.47
2.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn2:19.8497031572:14.96
50m:30.46100m:1:05.16150m:1:41.49200m:2:14.96
3.Ingmar BakkerA.z.v.d.2:27.9398004932:18.15
50m:31.62100m:1:06.80150m:1:43.34200m:2:18.15
4.David van GroenHpc2:21.2297013412:18.94
50m:31.15100m:1:06.72150m:1:43.86200m:2:18.94
5.Stan BlokZV Haerlem2:18.9897005692:21.92
50m:31.31100m:1:06.37150m:1:43.89200m:2:21.92
6.Bjarne BruijnsKzc2:44.0597046172:36.15
50m:35.34100m:1:14.46150m:1:55.95200m:2:36.15
7.Chris DekkerZaanstad (SG)2:37.1297009152:37.72
50m:30.31100m:1:12.77150m:1:55.92200m:2:37.72
8.Timo HolZwemvereniging Hoorn2:59.0097018852:42.98
50m:37.42100m:1:19.40150m:2:04.18200m:2:42.98
9.Shai DataukerA.z.v.d.2:46.9598018192:44.06
50m:36.98100m:1:19.90150m:2:03.47200m:2:44.06
10.Gijs v.d. WoordHpc3:07.7997000592:55.87
50m:40.49100m:1:27.28150m:2:12.83200m:2:55.87
11.Floris van RuttenZV Haerlem3:11.2898023472:56.03
50m:38.84100m:1:24.90150m:2:11.20200m:2:56.03
12.Bram KerkhofHpc3:48.6097032133:00.08
50m:41.79100m:1:29.58150m:2:18.21200m:3:00.08
13.Daniel TrouwenHpc3:17.4098035093:02.38
50m:41.14100m:1:29.83150m:2:17.34200m:3:02.38
14.Sven MartensKzc3:05.7498014453:08.41
50m:42.21100m:1:31.02150m:2:21.11200m:3:08.41
15.Jack TrompHpcNT98010633:08.98
50m:42.52100m:1:32.23150m:2:23.41200m:3:08.98
16.Swen KosterZV Haerlem3:30.9798045113:10.81
50m:40.45100m:1:28.55150m:2:20.17200m:3:10.81
AFGEMTomas Mesman CasinoZaanstad (SG)3:03.849803221
AFGEMRuben DirkzwagerZaanstad (SG)3:03.849803729


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-4-2011
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Britt van den DobbelsteenZaanstad (SG)45.61020051244.68
2.Tara van LeeuwenKzc44.65020111244.96
3.Merel KrijgsmanA.z.v.d.52.79020152849.20
4.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn49.95020039649.36
5.Xena GijzenZV Haerlem52.18020077652.62
6.Sofie van EsveldDwt57.03030065454.28
7.Merel WoudaZwemvereniging Hoorn56.71020063056.93
8.Nouska de ReusZaanstad (SG)59.1802008301:01.18
9.Tamara AartsDwt1:00.7503004921:04.74


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-4-2011
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem DikZaanstad (SG)1:31.1901004451:27.80
2.Sjoerd JongertA.z.v.d.1:35.1901004271:35.38
3.Roel GaalOeza1:40.7601011731:38.95
4.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:37.9201027191:39.93
5.Max VonkZaanstad (SG)1:41.0901007131:40.30
6.Kenzo DoerkZaanstad (SG)NT01010371:40.66
7.Remco JakZaanstad (SG)1:45.0501010391:43.29
8.Matthé KnolZaanstad (SG)1:45.1201003091:43.75
9.Jorn DekkerZaanstad (SG)1:44.5101004531:43.92
10.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:58.0301004671:48.59
11.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:49.5002002211:49.31
12.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn1:54.3202003611:50.34
13.Kenan CörüzDwtNT03003571:55.49
14.Floris KooiZaanstad (SG)1:57.8801008011:57.95
15.Mitch KolkmanZV HaerlemNT02012112:03.00
16.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)NT01017572:03.12
17.Ivar KramerZaanstad (SG)2:06.3801016472:12.40
18.Moreno StijnmanZV HaerlemNT03004432:18.86
DISFrank BouquetA.z.v.d.1:55.5101022791:51.59RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGIlir IhtijarevicDwt2:12.170102281


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-4-2011
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julia EijerZaanstad (SG)36.50010045635.60
2.Nikky KeijzerZaanstad (SG)37.37010288635.95
3.Femke RitmanKzc40.97010028639.01
4.Rachel JahnZaanstad (SG)40.78010095839.40
5.Naomi BuurOeza41.08010152043.06
6.Isis KeijzerZV Haerlem40.95010106643.70
7.Indy HooijschuurZaanstad (SG)50.14010213046.86
8.Zoe HalverkansZV HaerlemNT010290047.21
9.Deborah HartmanHpc46.64010032647.56
10.Venna FassaertZaanstad (SG)52.24010141048.98
11.Bianca KosterZaanstad (SG)48.50010063049.69
12.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)52.70010193053.16
AFGEMSanne BaardseZwemvereniging Hoorn39.350101630
AFGEMYara GaljeZaanstad (SG)39.630100372


<< TOP >>
Programmanr. 13
17-4-2011
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn3:08.6000003212:58.85
100m:1:25.27150m:2:18.44200m:2:58.85
2.Phil BrantjesKzc3:06.7900004853:06.50
50m:42.29100m:1:27.80200m:3:06.50
3.Nick van der WoudeZV Haerlem3:17.6500013913:07.69
4.Gino de GrootZaanstad (SG)NT00008953:07.83
50m:40.64100m:1:28.62150m:2:24.56200m:3:07.83
5.Marco WempeZV Haerlem3:32.5000008353:29.98
50m:50.78100m:1:48.20150m:2:44.84200m:3:29.98
6.Lucas JakZaanstad (SG)NT00011273:30.14
50m:45.69100m:1:41.86150m:2:43.03200m:3:30.14
7.Bas BetsZaanstad (SG)NT00010593:32.40
50m:47.97100m:1:43.46150m:2:48.29200m:3:32.40
8.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT00011653:34.22
50m:47.16100m:1:42.89150m:2:44.60200m:3:34.22
9.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)NT00015053:41.47
50m:50.96100m:1:42.68150m:2:48.97200m:3:41.47
10.Baran MattagiZaanstad (SG)3:53.9300039013:47.79
50m:55.66100m:1:54.79150m:2:55.50200m:3:47.79
11.Jarno PomstraZwemvereniging HoornNT00036873:50.18
50m:56.40150m:3:01.00200m:3:50.18
12.Koen KroepZV HaerlemNT00025754:04.38
13.Emre UysalDwtNT00034654:08.99
50m:1:07.74100m:2:12.07150m:3:16.50200m:4:08.99
14.Pepijn van RuttenZV HaerlemNT00028514:09.78
50m:1:04.32100m:2:07.71150m:3:17.65200m:4:09.78
DISIan WelborenKzcNT00018633:26.36RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:52.18100m:1:47.84150m:2:42.56200m:3:26.36
DISYassine BelhadaouiZaanstad (SG)NT00035313:59.84RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:52.53100m:1:53.86150m:3:06.99200m:3:59.84
DISPatrick AartsDwtNT00016714:01.65RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:1:00.43100m:1:57.62150m:3:09.93200m:4:01.65


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-4-2011
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn5:11.6899014915:06.87
50m:
100m:
34.10
1:12.69
150m:
200m:
1:52.16
2:30.22
250m:
300m:
3:09.96
3:50.19
350m:
400m:
4:29.29
5:06.87
2.Wesley BosHpc5:35.2099012415:13.63
50m:
100m:
33.64
1:11.51
150m:
200m:
1:51.34
2:30.56
250m:
300m:
3:11.06
3:52.11
350m:
400m:
4:33.80
5:13.63
3.Mike MoriannerKzc5:53.4299021375:28.81
50m:
100m:
34.30
1:14.62
150m:
200m:
1:56.53
2:39.27
250m:
300m:
3:21.68
4:04.94
350m:
400m:
4:47.46
5:28.81
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn5:46.9899016435:34.06
50m:
100m:
37.06
1:20.10
150m:
200m:
2:03.52
2:46.68
250m:
300m:
3:29.84
4:12.99
350m:
400m:
4:55.59
5:34.06
5.Koen GaalOezaNT99011135:42.00
50m:
100m:
40.19
1:25.46
150m:
200m:
2:11.01
2:55.93
250m:
300m:
3:38.25
4:19.59
350m:
400m:
5:01.12
5:42.00
6.Erno VriensZaanstad (SG)6:14.2099025875:43.34
50m:
100m:
37.51
1:19.35
150m:
200m:
2:03.12
2:47.73
250m:
300m:
3:32.57
4:17.10
350m:
400m:
5:01.57
5:43.34
7.Kaj van der PalKzc6:07.5099021355:50.31
50m:
100m:
38.20
1:21.92
150m:
200m:
2:06.37
2:50.98
250m:
300m:
3:36.92
4:22.30
350m:
400m:
5:07.68
5:50.31
8.Tim KieftZaanstad (SG)6:19.1399019215:59.30
50m:
100m:
37.33
1:21.79
150m:
200m:
2:08.27
2:54.72
250m:
300m:
3:41.79
4:28.22
350m:
400m:
5:15.31
5:59.30
9.Zyco van EsveldDwtNT99038436:05.36
50m:
100m:
38.78
1:23.00
150m:
200m:
2:10.00
2:57.93
250m:
300m:
3:44.29
4:30.43
350m:
400m:
5:14.93
6:05.36
10.Raoul LieverstZaanstad (SG)6:27.0199007136:06.57
50m:
100m:
38.15
1:23.15
150m:
200m:
2:10.49
2:58.65
250m:
300m:
3:46.97
4:35.40
350m:
400m:
5:22.54
6:06.57
11.Tim WassenaarZaanstad (SG)6:27.2199018696:06.84
50m:
100m:
40.52
1:26.69
150m:
200m:
2:14.62
3:02.78
250m:
300m:
3:50.80
4:38.07
350m:
400m:
5:23.86
6:06.84
12.Pascal BenjaminsA.z.v.d.NT99023796:07.60
50m:
100m:
39.43
1:26.98
150m:
200m:
2:15.11
3:02.98
250m:
300m:
3:50.04
4:37.84
350m:
400m:
5:23.07
6:07.60
13.Roy VlielandOeza7:23.0699015176:22.43
50m:
100m:
42.71
1:32.14
150m:
200m:
2:21.60
3:12.41
250m:
300m:
4:02.31
4:50.37
350m:
400m:
5:38.89
6:22.43
14.Daan In de BraektZaanstad (SG)6:34.2699005716:24.51
50m:
100m:
41.07
1:28.37
150m:
200m:
2:17.37
3:07.76
250m:
300m:
3:58.26
4:49.13
350m:
400m:
5:39.18
6:24.51
15.Sam van GroenHpcNT99015776:25.81
50m:
100m:
40.84
1:27.73
150m:
200m:
2:16.28
3:06.25
250m:
300m:
3:56.27
4:48.31
350m:
400m:
5:39.95
6:25.81
16.Maarten van der VeenA.z.v.d.NT99023816:46.43
50m:
100m:
41.69
1:31.92
150m:
200m:
2:25.84
3:18.58
250m:
300m:
4:11.53
5:05.39
350m:
400m:
5:57.57
6:46.43
17.Kevin NillesenZaanstad (SG)NT99025836:58.38
50m:
100m:
46.36
1:38.24
150m:
200m:
2:32.79
3:26.75
250m:
300m:
4:21.96
5:15.43
350m:
400m:
6:09.27
6:58.38
18.Olaf LitjensOezaNT99030117:09.90
50m:
100m:
44.14
1:35.06
150m:
200m:
2:29.31
3:24.96
250m:
300m:
4:22.39
5:18.14
350m:
400m:
6:14.52
7:09.90
19.Basil BarrettZaanstad (SG)NT99021577:27.69
50m:
100m:
49.69
1:44.82
150m:
200m:
2:40.34
3:38.14
250m:
300m:
4:34.51
5:31.87
350m:
400m:
6:31.40
7:27.69
NGStijn HuitengaZV HaerlemNT9901747


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-4-2011
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa BrantjesKzc2:23.4998009502:24.17
50m:34.39100m:1:11.42150m:1:48.67200m:2:24.17
2.Melina KnolZaanstad (SG)2:29.4498022322:25.10
50m:34.07100m:1:11.54150m:1:50.18200m:2:25.10
3.Kelsey OkkersZaanstad (SG)2:39.2298010622:32.90
50m:35.58100m:1:15.21150m:1:55.59200m:2:32.90
4.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)2:56.0498032282:33.12
50m:34.44100m:1:14.56150m:1:55.17200m:2:33.12
5.Anouk van DamZV HaerlemNT98000322:33.27
50m:34.00100m:1:13.60150m:1:54.38200m:2:33.27
6.Femke StevensZaanstad (SG)2:56.7899015462:41.87
50m:37.28100m:1:19.32150m:2:01.62200m:2:41.87
7.Veerle ClaassenHpc2:44.9898007822:42.51
50m:37.45100m:1:19.01150m:2:01.82200m:2:42.51
8.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn2:43.8099005622:43.77
50m:37.20100m:1:19.30150m:2:02.17200m:2:43.77
9.Kim KenbeekZaanstad (SG)2:58.0299023122:47.93
50m:39.08100m:1:23.00150m:2:07.11200m:2:47.93
10.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)3:12.6099035102:51.85
50m:39.04100m:1:22.92150m:2:08.03200m:2:51.85
11.Danai LytrokapiHpcNT98058702:57.25
50m:39.03100m:1:24.62150m:2:10.96200m:2:57.25
12.Noa DikZaanstad (SG)3:16.5998048362:58.27
50m:41.05100m:1:27.24150m:2:14.83200m:2:58.27
13.Florianne BultjeZV Haerlem3:17.8898043423:02.05
50m:40.84100m:1:27.34150m:2:15.87200m:3:02.05
14.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)3:11.9499017483:02.60
50m:41.35100m:1:28.95150m:2:18.68200m:3:02.60
15.Shirley LippusKzc3:16.2699014063:03.89
50m:42.40100m:1:29.23150m:2:17.26200m:3:03.89
16.Suzanne van der AardwegZV Haerlem3:21.1898039943:08.50
50m:43.98100m:1:32.77150m:2:22.60200m:3:08.50
17.Carmen TavenierZaanstad (SG)3:28.6899041783:08.59
50m:43.28100m:1:31.37150m:2:20.41200m:3:08.59
18.Virginie van ZundertA.z.v.d.3:12.8498049783:09.68
50m:42.79100m:1:32.17150m:2:22.42200m:3:09.68
19.Japke KolkmanZV Haerlem3:22.5199046823:11.42
50m:43.35100m:1:31.54150m:2:21.35200m:3:11.42
20.Vera KominZV Haerlem3:17.3599032403:12.50
50m:44.30100m:1:34.06150m:2:23.00200m:3:12.50
21.Edith KristZV Haerlem3:17.8899019543:14.01
50m:43.75100m:1:34.03150m:2:24.58200m:3:14.01
22.Suzanne IvensOeza3:17.5199029043:14.22
50m:46.03100m:1:36.07150m:2:28.06200m:3:14.22
23.Laura HartmanHpc3:25.1998005543:23.50
50m:46.71100m:1:40.90150m:2:37.75200m:3:23.50
24.Merel HooijschuurZaanstad (SG)3:30.4999046303:25.91
50m:43.03100m:1:37.03150m:2:31.33200m:3:25.91
25.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)3:10.7898035323:27.25
50m:44.39100m:1:38.18150m:2:32.58200m:3:27.25
26.Renee van KuilenburgKzcNT99038363:33.88
50m:43.49100m:1:41.03150m:2:40.12200m:3:33.88
27.Priscilla AartsDwt3:50.7898046103:40.62
50m:46.81100m:1:44.38150m:2:43.59200m:3:40.62
28.Cleo KeijzerZV Haerlem4:17.9198045243:48.17
50m:51.14100m:1:51.64150m:2:51.86200m:3:48.17
29.Cindy BuurOeza4:02.6699050523:48.55
50m:47.90100m:1:47.82150m:2:47.92200m:3:48.55
30.Tessa LabesZaanstad (SG)NT99044743:51.98
50m:49.38100m:1:48.60150m:2:52.80200m:3:51.98
AFGEMMarielle VijverZwemvereniging Hoorn2:22.909800336
AFGEMChantal BouquetZaanstad (SG)3:09.039803842


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-4-2011
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn2:31.4997031572:29.36
50m:33.74100m:1:11.90150m:1:53.84200m:2:29.36
2.Jelle SchelvisZaanstad (SG)2:33.9397019932:29.68
50m:32.17100m:1:11.01150m:1:56.40200m:2:29.68
3.David van GroenHpc2:39.5197013412:39.44
50m:36.50100m:1:17.85150m:2:05.60200m:2:39.44
4.Ingmar BakkerA.z.v.d.2:51.1798004932:40.79
50m:36.56100m:1:18.77150m:2:06.47200m:2:40.79
5.Stan BlokZV Haerlem2:44.4297005692:45.84
50m:36.87100m:1:20.21150m:2:06.81200m:2:45.84
6.Bjarne BruijnsKzc2:55.3597046172:54.35
50m:41.79100m:1:25.74150m:2:13.28200m:2:54.35
7.Chris DekkerZaanstad (SG)2:58.5297009152:54.56
50m:37.57100m:1:21.07150m:2:13.61200m:2:54.56
8.Timo HolZwemvereniging Hoorn3:08.2697018853:10.27
50m:45.15100m:1:35.00150m:2:27.86200m:3:10.27
9.Shai DataukerA.z.v.d.3:11.2198018193:19.38
50m:47.38100m:1:40.09150m:2:37.56200m:3:19.38
10.Bram KerkhofHpc3:24.0497032133:19.96
50m:48.61100m:1:39.16150m:2:37.29200m:3:19.96
11.Floris van RuttenZV Haerlem3:43.0898023473:20.13
50m:45.77100m:1:39.18150m:2:36.65200m:3:20.13
12.Daniel TrouwenHpc3:38.3498035093:28.20
50m:45.56100m:1:40.34150m:2:43.46200m:3:28.20
13.Jack TrompHpcNT98010633:37.84
50m:54.10100m:1:49.13150m:2:51.40200m:3:37.84
14.Sven MartensKzc4:33.6298014453:44.06
50m:58.75100m:1:54.41150m:2:56.58200m:3:44.06
DISGijs v.d. WoordHpc3:30.1597000593:21.99SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:49.46100m:1:37.43150m:2:38.11200m:3:21.99
DISSwen KosterZV HaerlemNT98045114:08.41RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:1:01.25100m:2:04.54150m:3:14.39200m:4:08.41
AFGEMTomas Mesman CasinoZaanstad (SG)3:30.279803221
AFGEMRuben DirkzwagerZaanstad (SG)NT9803729